Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области
Решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/129-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25922. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 15 декабря 2025 года № 20/280-VIII
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 15.12.2025 № 20/280-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан, приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24170), Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области:
1) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды - 70 тенге;
2) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды - 80 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 11.04.2024 № 9/133-VIII (вводится в действие с 01.07.2024).
2. Подпункты 1) и 2) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 16 августа 2021 года и действуют до 31 декабря 2021 года, подпункты 3) и 4) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев

Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/129-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25922 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 20/280-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 15.12.2025 № 20/280-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген), Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері бекітілсін:
1) ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін - 70 теңге;
2) ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтыншулар үшін - 80 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 11.04.2024 № 9/133-VIII (01.07.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 16 тамыздан бастап туындағын қатынастарға таратылады және 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін әрекет етеді, осы шешімнің 1-тармағының 3) және 4) тармақшалары 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев