Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 9 декабря 2021 года № 268. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25706. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 19 ноября 2025 года № 244
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 19.11.2025 № 244 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного Кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.

Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 268 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25706 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 19 қарашадағы № 244 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 19.11.2025 № 244 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Туркестанской области Жетпісбай А.Ш.

2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.Ш.Жетпісбайға жүктелсін.