Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 20 декабря 2021 года № 120-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25821. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18 марта 2026 года № 227-VIII
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18.03.2026 № 227-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью второй статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан и Приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24170) Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области:
1) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды – 50 тенге;
2) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды - 60 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 августа 2021 года.
Секретарь маслихата А. Наутиев

Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 120-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25821 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 227-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 18.03.2026 № 227-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабының екінші бөлігіне және Қазақстан Республикасы Индустия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйлерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдестемесін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген) сәйкес Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері бекітілсін:
1) ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін – 50 теңге;
2) ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін – 60 тенге.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 16 тамыздан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Мәслихат хатшысы А. Наутиев