О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 3/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 7193. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 25 декабря 2025 года № 32/4
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 25.12.2025 № 32/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 50/4 (опубликовано 11 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6840) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского областного
маслихата
Б. Жалгасбаев
Секретарь
Северо-Казахстанского областного
маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанский
областной маслихат

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 7193 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 32/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 25.12.2025 № 32/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы№ 50/4 шешіміне (2021 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6840 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы
Б. Жалгасбаев
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаты

сообщение № 14 "20-микрорайон – село Прибрежное"
59.
сообщение № 16 "село Тепличное – улица Степная"
60.
сообщение № 20М "20 микрорайон – улица Нұрсұлтан Назарбаев"
61.
сообщение № 21М "Железнодорожный вокзал – улица Малышева"
62.
сообщение № 22М "Специализированный отдел по обслуживанию населения филиала некоммерческое акционерное общество "Государственной корпорации "Правительство для граждан по Северо-Казахстанской области" – улица Жукова"
63.
сообщение № 23М "Областной наркологический центр – Микрорайон "Береке"
64.
сообщение № 24М "Озеро "Пестрое" – "Специализированный отдел по обслуживанию населения филиала некоммерческое акционерное общество "Государственной корпорации "Правительство для граждан по Северо-Казахстанской области"
65.
сообщение № 25 "Железнодорожный вокзал – Военный институт Национальной гвардии"
66.
сообщение № 25М "Петропавловский тепло-энерго центр -2 акционерного общества "СевКазЭнерго" – озеро "Пестрое"
67.
сообщение № 26М "20 микрорайон – центр "Орлеу"
68.
сообщение № 27 "Железнодорожный вокзал – улица Прибрежная"
69.

№ 14 қатынас "20 ықшам аудан – Прибрежное ауылы"
59.
№ 16 қатынас "Тепличное ауылы – Степная кенті"
60.
№ 20М қатынас "20 ықшам аудан – Нұрсұлтан Назарбаев көшесі"
61.
№ 21М қатынас "Теміржол вокзалы – Малышев көшесі"
62.
№ 22М қатынас "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының Халыққа қызмет көрсету жөніндегі мамандандырылған бөлімі" – Жуков көшесі"
63.
№ 23М қатынас "Облыстық наркологиялық орталық – "Береке" ықшам ауданы"
64.
№ 24М қатынас "Пестрое" көлі" – "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының Халыққа қызмет көрсету жөніндегі мамандандырылған бөлімі"
65.
№ 25 қатынас "Теміржол вокзалы – Әскери Ұлттық Ұлан Институты"
66.
№ 25М қатынас "СевКазЭнерго" акционерлік қоғамының Петропавл жылу-энергия орталығы-2 – "Пестрое" көлі"
67.
№ 26М қатынас "20 ықшам аудан – "Өрлеу" орталығы"
68.
№ 27 қатынас " Теміржол вокзалы – Прибрежная көшесі"
69.

сообщение № 31 "19-ый микрорайон – улица Универсальная"

№ 31 қатынас "19 ықшам аудан – Универсальная көшесі"