О Щербактинском районном бюджете на 2022 – 2024 годы
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2021 года № 77/20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26227. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7551813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 989741 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 49203 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3839 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6509030 тысяч тенге;
2) затраты – 7699377 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50825 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 98507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47682 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 198389 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 198389 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11.11.2022 № 126/35 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 4036941 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 385624 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 52026 тысяч тенге;
Галкинский – 47108 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 49967 тысяч тенге;
Орловский – 32029 тысяч тенге;
Сосновский – 58995 тысяч тенге;
Шалдайский – 45974 тысяч тенге;
Шарбактинский – 99525 тысяч тенге.
4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
12867 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
285651 тысяч тенге – на проведение среднего и текущего ремонта автомобильных дорог;
70046 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5738 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
424607 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі.

2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77/20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26227 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7551813 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 989741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49203 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3839 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6509030 мың теңге;
2) шығындар – 7699377 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50825 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 98507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47682 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 198389 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198389 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 11.11.2022 № 126/35 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетінен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 4036941 мың теңге сомада көзделсін.
3. 2022 жылға арналған аудан бюджетінен ауылдық округтер бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 385624 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Александровка – 52026 мың теңге;
Галкино – 47108 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 49967 мың теңге;
Орловка –32029 мың теңге;
Сосновка – 58995 мың теңге;
Шалдай – 45974 мың теңге;
Шарбақты – 99525 мың теңге.
4. Аудандық бюджетте 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
12867 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
285651 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
70046 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
5738 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
424607 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11.11.2022 № 126/35 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сельских округов определяется на основании постановления акимата Щербактинского района.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Щербактинского района на 2022 год в сумме 19461 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 11.11.2022 № 126/35 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын ауылдық округтер бюджеттеріне бөлінуі Шарбақты ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
6. Шарбақты ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 19461 мың теңге сомасында бекітілсін.