О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2020 года № 1/66 "О бюджете района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 5 августа 2021 года № 2/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23944. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 1/66 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7118), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 844 614 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 895 929 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 232 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 484 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 931 969 тысяч тенге;
2) затраты – 6 962 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 101 968 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 148 767 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 799 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 219 491 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219 491 тысяча тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
401 730 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
52 768 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
31 625 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38.819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
98 139 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
7 017 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
15 028 тысяч тенге – на оплату электроэнергии, в связи с увеличением тарифа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/66 "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 тамыздағы № 2/8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23944 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7118 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 844 614 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 895 929 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 484 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 931 969 мың теңге;
2) шығындар – 6 962 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 101 968 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 148 767 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 799 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 219 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 491 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылсын:
401 730 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
52 768 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
31 625 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
98 139 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
7 017 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
15 028 мың теңге – тарифтің ұлғаюына байланысты электр энергиясын төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.