Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 1/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 мамырда № 7293 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7118 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 094 864 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 805 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 658 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 319 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 275 697 мың теңге;
2) шығындар – 6 212 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 101 968 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 148 767 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 799 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 219 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 491 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылсын:
84 134 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
61 600 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
31 625 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
98 139 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге.";

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2020 года № 1/66 "О бюджете района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 14 мая 2021 года № 1/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2021 года № 7293. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2020 года № 1/66 "О бюджете района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7118), следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 094 864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 805 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 658 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 319 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 275 697 тысяч тенге;
2) затраты – 6 212 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 101 968 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 148 767 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 799 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 219 491 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219 491 тысяча тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
84 134 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
61 600 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
31 625 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38.819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
98 139 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов.";

3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 20 454 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";
5) көрсетілген шешімнің 9-тармағы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының бюджеттік саясаты және экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 20 454 тысячи тенге.";
4) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджетной политики и экономического развития маслихата района Тереңкөл.