О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 534/44 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 апреля 2021 года № 7262. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 534/44 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7101, опубликованное 22 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 315161850 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46711889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2876611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 265573350 тысяч тенге;
2) затраты – 320191147 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6739890 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14269181 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7529291 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 279157 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 282157 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12048344 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12048344 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2021 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов, Железинскому району – 9,9 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов;

Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 534/44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 13/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 7262 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 534/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7101 болып тіркелген, 2020 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 315161850 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 46711889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2876611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 265573350 мың теңге;
2) шығындар – 320191147 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6739890 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14269181 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7529291 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 279157 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 282157 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12048344 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12048344 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2021 жылға келесі мөлшерлерде үлестіру бекітілсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз, Железин ауданына – 9,9 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз;

3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городам Аксу – 72 процента, Павлодару – 50 процентов, Экибастузу – 46 процентов;
4) по социальному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городам Аксу – 72 процента, Павлодару – 50 процентов, Экибастузу – 46 процентов.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2021 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из районного (городов областного значения) бюджетов в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу из Железинского районного бюджета – 90,1 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
из городов Аксу – 28 процентов, Павлодара – 50 процентов, Экибастуза – 54 процента;
3) по социальному налогу:
из городов Аксу – 28 процентов, Павлодара – 50 процентов, Экибастуза – 54 процента.";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
347932 тысячи тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек";
86262 тысячи тенге – на оказание специальных социальных услуг детям-инвалидам;
1203043 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
1443230 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
322680 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
121885 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
249324 тысячи тенге – на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.";
5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
444659 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
746662 тысячи тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2871030 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
2365320 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1855096 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
2512653 тысячи тенге – на развитие теплоэнергетической системы;

3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу – 72 пайыз, Павлодар – 50 пайыз, Екібастұз қалаларына – 46 пайыз;
4) әлеуметтік салық бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу – 72 пайыз, Павлодар – 50 пайыз, Екібастұз қалаларына – 46 пайыз.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден облыстық бюджетке салықтардан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2021 жылға келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша Железин аудандық бюджетінен – 90,1 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Ақсу – 28 пайыз, Павлодар – 50 пайыз, Екібастұз қалаларынан – 54 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Ақсу – 28 пайыз, Павлодар – 50 пайыз, Екібастұз қалаларынан – 54 пайыз.";
4) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
347932 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
86262 мың теңге – мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге;
1203043 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
1443230 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
322680 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шаралар өткізуге;
121885 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
249324 мың теңге – шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге.";
5) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
444659 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
746662 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
2871030 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
2365320 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1855096 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
2512653 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;

546819 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
55115 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
226586 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
170228 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025".";
6) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
1597058 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
4701291 тысяча тенге – на проектирование или строительство жилья;
6308720 тысяч тенге – для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы.";
7) приложения 1, 2, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата К. Абишев
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата

546819 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
55115 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
226586 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
170228 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
6) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру келесі мөлшерлерде көзделсін:
1597058 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
4701291 мың теңге – тұрғын үй жобалауға немесе салуға;
6308720 мың теңге – 2020 - 2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін.";
7) көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының
сессия төрағасы К. Абишев
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының

806 994
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
246 719
1
2
3
4
5
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 643 049
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
198 546
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
229 881
261
Управление образования области
1 282 222
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 117 141
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
165 081
271
Управление строительства области
48 452
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
48 452
2
Социальная помощь
1 244 062
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 244 062
003
Социальная поддержка инвалидов
1 244 062
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 259 526
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 128 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
246 553
007
Капитальные расходы государственного органа
45
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
420
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 888
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 592
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 050
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
182 812
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 634 814
297
Управление труда области
131 352
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

806 994
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
246 719
1
2
3
4
5
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 643 049
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
198 546
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
229 881
261
Облыстың білім басқармасы
1 282 222
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 117 141
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
165 081
271
Облыстың құрылыс басқармасы
48 452
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
48 452
2
Әлеуметтiк көмек
1 244 062
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 244 062
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 244 062
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 259 526
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 128 174
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
246 553
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
420
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 888
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 592
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 050
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
182 812
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 634 814
297
Облыстың еңбек басқармасы
131 352
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

728
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 811 962
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
758 821
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42 850
719
Управление ветеринарии области
1 160 257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
145 412
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
17 376
009
Организация санитарного убоя больных животных
2 034
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
50 760
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
55 120
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 851
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
728 289
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 720
1
2
3
4
5
6
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 695
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
84 000
2
Водное хозяйство
36 262
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
36 262
005
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
36 262
3
Лесное хозяйство
486 363
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
486 363
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
486 363
5
Охрана окружающей среды
2 105 857
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
2 105 857
017
Мероприятия по охране окружающей среды
42 624
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 063 233
6
Земельные отношения

728
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 811 962
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
758 821
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42 850
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 160 257
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 412
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
17 376
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
2 034
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
50 760
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
55 120
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 851
1
2
3
4
5
6
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
728 289
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 720
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 695
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
84 000
2
Су шаруашылығы
36 262
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
36 262
005
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
36 262
3
Орман шаруашылығы
486 363
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
486 363
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
486 363
5
Қоршаған ортаны қорғау
2 105 857
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
2 105 857
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
42 624
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 063 233
6
Жер қатынастары

2 777 196
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
714 549
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
81 845
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000
271
Управление строительства области
957 930
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
957 930
9
Прочие
3 109 834
253
Управление здравоохранения области
509 875
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
509 875
256
Управление координации занятости и социальных программ области
111 266
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
111 266
257
Управление финансов области
766 562
012
Резерв местного исполнительного органа области
766 562
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
9 745
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 745
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
450 778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
277 773
1
2
3
4
5
6
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
173 005
271
Управление строительства области
328 631
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
328 631
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
932 977
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
932 977
14
Обслуживание долга
2 198 836
1
Обслуживание долга
2 198 836
257
Управление финансов области
2 198 836
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 183 066
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

2 777 196
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
714 549
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
81 845
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
957 930
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
957 930
9
Басқалар
3 109 834
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
509 875
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
509 875
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
111 266
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
111 266
257
Облыстың қаржы басқармасы
766 562
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
766 562
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
9 745
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 745
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
450 778
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
277 773
1
2
3
4
5
6
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
173 005
271
Облыстың құрылыс басқармасы
328 631
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
328 631
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
932 977
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
932 977
14
Борышқа қызмет көрсету
2 198 836
1
Борышқа қызмет көрсету
2 198 836
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 198 836
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 183 066
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

968 143
3
Специализированная медицинская помощь
317 620
1
2
3
4
5
6
253
Управление здравоохранения области
317 620
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
317 620
5
Другие виды медицинской помощи
94 257
253
Управление здравоохранения области
94 257
029
Областные базы специального медицинского снабжения
94 257
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 805 458
253
Управление здравоохранения области
1 805 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
244 737
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
4 367
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 287
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 018
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 524 049
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 765 910
1
Социальное обеспечение
4 037 242
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 871 990
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
715 101
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
216 722
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 558 407
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
178 234
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
203 526
261
Управление образования области
1 165 252
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 028 044
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

968 143
1
2
3
4
5
6
3
Мамандандырылған медициналық көмек
317 620
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
317 620
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
317 620
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
94 257
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
94 257
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
94 257
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 805 458
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 805 458
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
244 737
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
4 367
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 287
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 018
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 524 049
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 765 910
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 037 242
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 871 990
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
715 101
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
216 722
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 558 407
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
178 234
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
203 526
261
Облыстың білім басқармасы
1 165 252
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 028 044
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

253
Управление здравоохранения области
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
13
Прочие
9
Прочие
253
Управление здравоохранения области
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
256
Управление координации занятости и социальных программ области
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
Программы бюджетов районов (городов областного значения)
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
13
Басқалар
9
Басқалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің бағдарламалары
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру