Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 26 марта 2021 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 марта 2021 года № 9838.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 174 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 9838 болып тіркелді.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 97-бабы 1-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования;

1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қостанай ауданы әкiмдігінің "Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;