Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Сандыктауском районе
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 января 2021 года № 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 января 2021 года № 8338.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Определить границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Сандыктауском районе,согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Докаев
Секретарь Сандыктауского
районного маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 22 января 2021 года
№ 2/1
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28.07.2022 № 22/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе:
1) село Балкашино, улица имени Абылай-хана, центральная площадь у здания государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района";
2) село Балкашино, улица имени Абылай-хана, площадь перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;

Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 қаңтарда № 8338 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар айқындалсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар айқындалсын.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес Сандықтау ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары айқындалсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Докаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 қаңтардағы
№ 2/1 шешіміне
1- қосымша
Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 28.07.2022 № 22/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жанындағы орталық алаң;
2) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының алдындағы алаң;

3) село Баракпай, улица Ыбырая Алтынсарина, центральная площадь у здания бывшего Баракульского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
4) село Белгородское, улица Целинная, центральная площадь у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района;
5) село Красная поляна, улица Енбек, у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района;
6) село Васильевка, улица Магжан Жумабаева, 20, площадь у здания Васильевского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
7) село Веселое, улица Балуан Шолак, 4, площадь у здания Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
8) село Приозерное, улица Ыбырая Алтынсарина, 34, центральная площадь у здания Приозерного сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
9) село Каменка, улица Ыбырая Алтынсарина, 89, площадь у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каменка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области";
10) село Лесное, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 3, площадь у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района;
11) село Мадениет, улица Амангельды Иманова, 17, площадь у здания Культурнинского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
12) село Максимовка, улица Мустафа Шокай, 33, площадь у здания Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
13) село Новоникольское, улица Ыбырая Алтынсарина, центральная площадь у здания Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;

3) Барақпай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Барақпай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң;
4) Белгородское ауылы, Целинная көшесі, Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орталық алаңы;
5) Красная поляна ауылы, Еңбек көшесі, Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында;
6) Васильевка ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 20, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильев ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы алаң;
7) Веселое ауылы, Балуан Шолақ көшесі, 4, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң;
8) Приозерное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 34, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Приозерное ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң;
9) Каменка ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 89, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Каменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы алаң;
10) Лесное ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 3, Сандықтау ауданы "Лесное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы алаң;
11) Мәдениет ауылы, Амангелді Иманов көшесі, 17, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Культуринск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы алаң;
12) Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 33, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Максимов ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы алаң;
13) Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоникольск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң;

14) село Сандыктау, по улице Орталык, 21, площадь у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района;
15) село Богородка, улица Орталык, 14, площадь перед зданием Богородского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
2. Маршруты следования для проведения мирных собраний:
1) село Балкашино, по улице имени Абылай-хана от дома № 102 до центральной площади у здания государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района";
2) село Балкашино, по улице имени Абылай-хана от дома № 170 до площади перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
3) село Баракпай, по улице Ыбырая Алтынсарина от коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баракпай отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области" до площади перед зданием бывшего Баракульского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
4) село Белгородское, по улице Целинная от дома № 1 до центральной площади у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района;
5) село Красная поляна, по улице Енбек от пересечения с улицей Абая Кунанбаева до пересечения с улицей Тауелсиздиктин 25 жылдыгы.
6) село Васильевка, по улице Пушкина от дома № 29 до площади у здания Васильевского сельского Дома культуры при государственом коммунальном казеном предприятии "Балкашинский районный дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района";
7) село Веселое, по улице Ыбырая Алтынсарина от дома № 12 до площади у здания Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
8) село Приозерное, по улице Ыбырая Алтынсарина от дома № 50 до центральной площади у здания Приозерного сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;

14) Сандықтау ауылы, Орталық көшесі, 21, Сандықтау ауданы "Сандыктау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы алаң;
15) Богородка ауылы, Орталық көшесі, 14, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Богородка медициналық пунктінің ғимаратындағы алаң.
2. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруттары:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі бойынша № 102 - үйден бастап "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы орталық алаңға дейін;
2) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі бойынша № 170 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашино аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты алдындағы алаңға дейін;
3) Барақпай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі бойынша "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Барақпай жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінен бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Барақпай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты алдындағы алаңға дейін;
4) Белгородское ауылы, Целинная көшесі бойынша № 1 - үйден бастап Сандықтау ауданының "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы орталық алаңға дейін;
5) Красная поляна ауылы, Еңбек көшесі бойынша Абай Құнанбаев көшесінің қиылысынан бастап Тәуелсіздік 25 жылдығы көшесінің қиылысындағы алаңға дейін.
6) Васильевка ауылы, Александр Пушкин көшесі бойынша № 29 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильевка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы алаңға дейін;
7) Веселое ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі бойынша № 12 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаңға дейін;
8) Приозерное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі бойынша № 50 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнынын жанындағы Приозерное ауылдық мәдениет үйі ғимаратының орталық алаңына дейін;

9) село Каменка, по улице Женис от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каменского сельского округа" до площади у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каменка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области";
10) село Лесное, по улице Тауелсиздиктин 25 жылдыгы от дома № 38 до площади у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района;
11) село Мадениет, по улице Малай от дома № 1 до площади у здания Культуринского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
12) село Максимовка, по улице Мустафа Шокай от дома № 82 до площади у здания Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
13) село Новоникольское, по улице имени Ыбырая Алтынсарина от дома 18 до площади у Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района;
14) село Сандыктау, по улице Орталык от дома № 1 до площади у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района;
15) село Богородка, по улице Орталык от дома № 2 до площади перед зданием Богородского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Приложение 2
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 22 января 2021 года
№ 2/1
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28.07.2022 № 22/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

9) Каменка ауылы, Жеңіс көшесі бойынша "Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратынан бастап Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімінің Каменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы алаңға дейін;
10) Лесное ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі бойынша № 38 - үйден бастап Сандықтау ауданының "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңға дейін;
11) Мәдениет ауылы, Малай көшесі бойынша № 1 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Культуринск ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаңға дейін;
12) Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі бойынша № 82 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Максимов ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаңға дейін;
13) Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин атындағы көше бойынша 18 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашино аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Новоникольск ауылдық мәдениет үйінің жанындағы алаңға дейін;
14) Сандықтау ауылы, Орталық көшесі бойынша № 1 - үйден бастап Сандықтау ауданының "Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңға дейін;
15) Богородка ауылы, Орталық көшесі бойынша № 2 - үйден Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны жанындағы Богородка медициналық пункті ғимаратының алдындағы алаңға дейін.
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 қаңтардағы
№ 2/1 шешіміне
2- қосымша
Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 28.07.2022 № 22/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
3. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Сандыктауском районе:
1) село Балкашино, улица имени Абылай-хана, центральная площадь у здания государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района", норма предельной заполняемости 100 человек;
2) село Балкашино, улица имени Абылай-хана, площадь перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
3) село Баракпай, улица Ыбырая Алтынсарина, центральная площадь у здания бывшего Баракульского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
4) село Белгородское, улица Целинная, центральная площадь у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
5) село Красная поляна, улица Енбек, у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
6) село Васильевка, улица Магжан Жумабаева, 20, площадь у здания Васильевского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
7) село Веселое, улица Балуан Шолак, 4, площадь у здания Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;

1. Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
3. Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормалары:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 100 адам;
2) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының алдындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
3) Барақпай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашино аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Барақпай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
4) Белгородское ауылы, Целинная көшесі, Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
5) Красная поляна ауылы, Еңбек көшесі, Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
6) Васильевка ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 20, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильев ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
7) Веселое ауылы, Балуан Шолақ көшесі, 4, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;

8) село Приозерное, улица Ыбырая Алтынсарина, 34, центральная площадь у здания Приозерного сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
9) село Каменка, улица Ыбырая Алтынсарина, 89, площадь у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каменка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области", норма предельной заполняемости 50 человек;
10) село Лесное, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 3, площадь у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
11) село Мадениет, улица Амангельды Иманова, 17, площадь у здания Культурнинского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
12) село Максимовка, улица Мустафа Шокай, 33, площадь у здания Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
13) село Новоникольское, улица Ыбырая Алтынсарина, 18, площадь у здания Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
14) село Сандыктау, улица Орталык, площадь у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
15) село Богородка, улица Орталык, 14, площадь перед зданием Богородского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, норма предельной заполняемости 50 человек.
4. Маршруты следования для проведения мирных собраний:
1) село Балкашино, по улице имени Абылай-хана от дома № 102 до центральной площади у здания государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района", норма предельной заполняемости 100 человек;

8) Приозерное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 34, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашино аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Приозерное ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
9) Каменка ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 89, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Каменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
10) Лесное ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 3, Сандықтау ауданы "Лесное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
11) Мәдениет ауылы, Амангелді Иманов көшесі, 17, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Культуринск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
12) Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 33, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Максимов ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
13) Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоникольск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
14) Сандықтау ауылы, Орталық көшесі, 21, Сандықтау ауданы "Сандыктау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
15) Богородка ауылы, Орталық көшесі, 14, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Богородка медициналық пункті ғимаратының алдындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам.
4. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруттары:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі бойынша № 102 - үйден бастап "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы орталық алаңға дейін, шекті толу нормасы 100 адам;

2) село Балкашино, по улице имени Абылай-хана от дома № 170 до площади перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
3) село Баракпай, по улице Ыбырая Алтынсарина от коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баракпай отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области" до площади перед зданием бывшего Баракульского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
4) село Белгородское, по улице Целинная от дома № 1 до центральной площади у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
5) село Красная поляна, по улице Енбек от пересечения с улицей Абая Кунанбаева до пересечения с улицей Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, норма предельной заполняемости 50 человек;
6) село Васильевка, по улице Пушкина от дома № 29 до площади у здания Васильевского сельского Дома культуры при государственом коммунальном казеном предприятии "Балкашинский районный дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района", норма предельной заполняемости 50 человек;
7) село Веселое, по улице Ыбырая Алтынсарина от дома № 12 до площади у здания Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
8) село Приозерное, по улице Ыбырая Алтынсарина от дома № 50 до центральной площади у здания Приозерного сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
9) село Каменка, по улице Женис от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каменского сельского округа" до площади у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каменка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области", норма предельной заполняемости 50 человек;

2) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі бойынша № 170 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты алдындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
3) Барақпай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі бойынша "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Барақпай жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінен бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Барақпай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты алдындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
4) Белгородское ауылы, Целинная көшесі бойынша № 1 - үйден бастап Сандықтау ауданының "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы Орталық алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
5) Красная поляна ауылы, Еңбек көшесі бойынша Абай Құнанбаев көшесінің қиылысынан Тәуелсіздік 25 жылдығы көшесінің қиылысын алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
6) Васильевка ауылы, Александр Пушкин көшесі бойынша № 29 - үйден бастап Сандықтау ауданының Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы орталық алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
7) Веселое ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі бойынша № 12 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаңға дейін , шекті толу нормасы 50 адам;
8) Приозерное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі бойынша № 50 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Приозерное ауылдық мәдениет үйі ғимаратының орталық алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
9) Каменка ауылы, Жеңіс көшесі бойынша "Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратынан Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Каменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;

10) село Лесное, по улице Тауелсиздиктин 25 жылдыгы от дома № 38 до площади у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
11) село Мадениет, по улице Малай от дома № 1 до площади у здания Культуринского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
12) село Максимовка, по улице Мустафа Шокай от дома № 82 до площади у здания Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости - 50 человек;
13) село Новоникольское, по улице имени Ыбырая Алтынсарина от дома № 18 до площади у Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 50 человек;
14) село Сандыктау, по улице Орталык от дома № 1 до площади у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района, норма предельной заполняемости 60 человек;
15) село Богородка, по улице Орталык от дома № 2 до площади перед зданием Богородского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, норма предельной заполняемости 50 человек.
5. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
6. В случае, если на проведение мирного собрания в одном и том же месте и (или) по одному и тому же маршруту следования либо в одно и то же время одновременно претендует несколько организаторов мирных собраний, очередность использования указанного места определяется местным исполнительным органом исходя из времени получения им соответствующего уведомления или заявления от организатора мирных собраний.
7. Минимальное допустимое расстояние между лицами, принимающими участие в мирном собрании, кроме пикетирования, составляет не менее двух метров, в целях сохранения социальной дистанции.

10) Лесное ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі бойынша № 38 -үйден бастап Сандықтау ауданының "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
11) Мәдениет ауылы, Малай көшесі бойынша № 1 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Культуринский ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
12) Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі бойынша № 82 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Максимовка ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
13) Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі бойынша 18 - үйден бастап Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шанықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Новоникольск ауылдық мәдениет үйінің жанындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
14) Сандықтау ауылы, Орталық көшесі бойынша № 1- үйден бастап Сандықтау ауданының "Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
15) Богородка ауылы, Орталық көшесі бойынша № 2 - үйден Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны жанындағы Богородка медициналық пункті ғимаратының алдындағы алаңға дейін, шекті толу нормасы 50 адам.
5. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылыс жайлар орнатуға жол берілмейді.
6. Дәл сол бір жерде және (немесе) дәл сол бір жүру маршруты бойынша не дәл сол бір уақытта бейбіт жиналыс өткізуге бір мезгілде бірнеше бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушы үміткер болған жағдайда, көрсетілген орынды пайдалану кезектілігін жергілікті атқарушы орган бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушыдан тиісті хабарламаны немесе өтінішті алған уақытын негізге ала отырып айқындайды.
7. Әлеуметтік қашықтықты сақтау мақсатында, пикеттеуден басқа, бейбіт жиналысқа қатысатын адамдардың арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде екі метрді құрайды.

8. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, проводимое одним участником, составляет не менее 100 метров.
9. Мирные собрания не могут начинаться ранее 9 часов и заканчиваться позднее 20 часов по местному времени Сандыктауского района в день проведения мирных собраний.
10. Не допускается проведение двух и более пикетов в одном и том же месте в одно и то же время у одного и того же объекта, за исключением специализированных мест для организации и проведения мирных собраний.
Продолжительность пикетирования не должна превышать двух часов в день в одном и том же месте у одного и того же объекта, за исключением специализированных мест для организации и проведения мирных собраний.
Приложение 3
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 22 января 2021 года
№ 2/1
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Сандыктауском районе
Сноска. Приложение 3 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28.07.2022 № 22/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. На территории Сандыктауского района не допускается проведение пикетирования ближе 400 метров от границы прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.

8. Бір қатысушы өткізетін пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арсындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.
9. Бейбіт жиналыстар өткізілетін күні Шортанды ауданының жергілікті уақыты бойынша сағат 9-дан ерте бастауға және сағат 20-дан кеш аяқтауға болмайды.
10. Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды қоспағанда, дәл сол бір жерде дәл сол бір уақытта дәл сол бір объектіде екі және одан көп пикет өткізуге жол берілмейді.
Пикеттеу ұзақтығы, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды қоспағанда, дәл сол бір жерде дәл сол бір объектіде күніне екі сағаттан аспауға тиіс.
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 қаңтардағы
№ 2/1 шешіміне
3- қосымша
Сандықтау ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 28.07.2022 № 22/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сандықтау ауданының аумағында іргелес аумақтардың шекарасынан 400 метрден жақын жерде пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс- тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда.