О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-9 "Об установлении Правил общего водопользования Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 7С-12-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25968. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 14 апреля 2026 года № 8С-28-3
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 14.04.2026 № 8С-28-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об установлении Правил общего водопользования Акмолинской области" от 12 декабря 2016 года № 6С-7-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5715) следующие изменения:
в Правилах общего водопользования в Акмолинской области:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях устанавливаются местными исполнительными органами области по согласованию с бассейновыми инспекциями, уполномоченным государственным органом в области охраны окружающей среды, государственным органом в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения с соблюдением экологических требований и безопасности жизни человека.";
абзац второй пункта 9 изложить в новой редакции:
"Утверждение порядка отнесения водных объектов к категории судоходных и перечня судоходных водных путей осуществляется уполномоченным органом по вопросам водного транспорта.";
подпункт 2) пункта 11 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
М.Балпан
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Акмолинской области
Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
"Есильская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан"

Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-9 "Ақмола облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25968 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2026 жылғы 14 сәуірдегі № 8С-28-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 14.04.2026 № 8С-28-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ақмола облыстық маслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5715 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Ақмола облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларында:
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлердi экологиялық талаптар мен адам өмірінің қауіпсіздігін сақтай отырып, бассейндік инспекциялармен, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк органмен, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органмен келiсiм бойынша облыстың жергiлiктi атқарушы органдары белгiлейдi.";
9-тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Су объектілерін кеме қатынасы санатына жатқызу тәртібін және кеме қатынасы су жолдарының тізбесін бекітуді су көлігі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган жүзеге асырады.";
11-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
М.Балпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті
Ақмола облысының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі