Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24253.
В соответствии с пунктом 3 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) предельные цены на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) предельные цены на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 сентября 2021 года
№ ҚР ДСМ-96
Предельные цены на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Приложение 1 – в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 89 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 05.12.2025 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.02.2026 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 05.06.2026 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав)
Характеристика
Единица измерения - штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, комплект, пара, упаковка, набор, литр, шприц, шприц-ручка)
Предельная цена по МНН
1

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24253 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице–министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 4 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-96 бұйрығына
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 89 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 05.12.2025 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.02.2026 № 20 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.06.2026 № 65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
№ п/п
АТХ Код
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі - дана (ампула, таблетка, капсула, құты, шөлмек, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жинақ, литр, шприц, шприц-қалам)
ХПА бойынша шекті баға жобасы
1

J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов во флаконах в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза
282,46
2
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII рекомбинантный с возможностью применения у детей до 12 лет ***
порошок лиофилизированный для инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
МЕ
88,63
3
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации***
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
МЕ

J07BF04
1 және 3 типті полиомиелитті ішуге арналған екі валентті вакцина
құрамында иммунологиялық типтегі полиомиелит вирустарының аттенуирленген штаммдары бар, тамызғышы бар құтыда немесе пластмасса тамшуыр- құтыда
доза
282,46
2
B02BD02
12 жасқа дейінгі балаларғ а қолдану мүмкіндігі бар VIII рекомбинантты қанның ұю факторы ***
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ
88,63
3
B02BD01
II, VII, IX және Х қан ұю факторы біріктірілген ***
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ

комбинированный, суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
2 902,49
97
Примечание ИЗПИ!
Строку 97 предусматривается исключить в соответствии с приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 05.06.2026 № 65 (вводится в действие с 01.01.2027).

аралас, 1 бірлік қадамымен 50 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламы бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл суспензия. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц - қалам
картридж/ шприц- қалам
2 902,49
97
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
97-жолды алып тастау көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 05.06.2026 № 65 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1000 мг
пакетик-саше
405 486,43
98
Примечание ИЗПИ!
Строку 98 предусматривается исключить в соответствии с приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 05.06.2026 № 65 (вводится в действие с 01.01.2027).
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
пакетик-саше
50 514,83
99
Примечание ИЗПИ!
Строку 99 предусматривается исключить в соответствии с приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 05.06.2026 № 65 (вводится в действие с 01.01.2027).

M09AX03
Аталурен
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 500 мг
пакет-саше
405 486,43
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
98-жолды алып тастау көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 05.06.2026 № 65 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
98
M09AX03
Аталурен
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг
пакет-саше
50 514,83
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
99-жолды алып тастау көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 05.06.2026 № 65 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
99

N01BB01
Бупивакаин
раствор для инъекций 0,5%
ампула
468,19
157
L03AX03
БЦЖ вакцина (Бактерии живые Кальметта-Герена)
порошок для приготовления суспензии для интравезикального введения в комплекте растворителем
флакон
91 830,59
158
J07BC01
Вакцина против вирусного гепатита В (ВГВ), рекомбинантная
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
доза

N01BB01
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%
ампула
468,19
157
L03AX03
БЦЖ вакцинасы (Бактерии живые Кальметта-Герена)
жиынтықта еріткішпен интравезикальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
құты
91 830,59
158
J07BC01
В вирустық гепатитіне (ВВГ) қарсы рекомбинантты вакцина
құтыда бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, құтыда 1,0 мл немесе 2 балалар дозасы шығарылады. Вакцина шығару өндірісі Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымымен (бұдан әрі - ДДҰ) сертификатталуға тиіс.
доза

392,09
159
J07CA09
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, вирусный гепатит В, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе
доза
14 454,16
160
Примечание ИЗПИ!
Строку 160 предусматривается исключить в соответствии с приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 05.06.2026 № 65 (вводится в действие с 01.01.2027).
J05AB11
Валацикловир
таблетка 500 мг
таблетка

392,09
159
J07CA09
В гепатитіне қарсы рекомбинантты вакцинамен, белсенділігі жойылған полиомиелитке қарсы вакцинамен және B типті гемофильді инфекцияға қарсы вакцинамен біріктірілген дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
біріктірілген, вакциналардың құрамында: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия-сіреспе,В вирустық гепатиті, белсенділігі жойылған полиомиелит, B типті гемофильді инфекция, 1 дозадан
доза
14 454,16
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
160-жолды алып тастау көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 05.06.2026 № 65 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
160
J05AB11
Валацикловир
таблетка 500 мг
таблетка

956
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
комбинированный, раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка

956
A10AD04
Ұзақтығы орташа әсер ететін инсулинмен біріктірілген екі фазалы инсулин лизпро (әсер ету ұзақтығы 25/75 қысқа және орташа инсулин аналогтарының қоспасы)
аралас, ерітінді / суспензия 100 бірлік/мл картридждердегі 3 мл жиынтықта 50 картриджге 1 бірлік қадаммен 1 шприц-қаламы есебінен шприц-қаламы бар 100 бірлік / мл, Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламда жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам
картридж/ шприц-қалам

1193
L04AB06
Голимумаб
раствор для инъекций 45 мг/0,45 мл
шприц-ручка
303801,11
1194
L01ED05
Лорлатиниб
таблетка 25 мг
таблетка
20278,54
1195
L01ED05
Лорлатиниб
таблетка 100 мг
таблетка
69198,22
1196
R03AL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляций, 4 мл
картридж
17549,56
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 сентября 2021 года
№ ҚР ДСМ-96
Предельные цены на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 89 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 05.12.2025 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 03.08.2026 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименования
Характеристика
Единица измерения
Предельная цена
1
Иглы к шприц-ручке
одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 6 мм.
штука
56,62
2
Иглы к шприц-ручке
одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 8 мм.
штука
56,60
3
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 46-48 (М), рост 164 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 164 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 164 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;

1193
L04AB06
Голимумаб
инъекцияға арналған ерітінді 45 мг/0,45 мл
шприц-қалам
303801,11
1194
L01ED05
Лорлатиниб
таблетка 25 мг
таблетка
20278,54
1195
L01ED05
Лорлатиниб
таблетка 100 мг
таблетка
69198,22
1196
R03AL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
ингаляторымен жиынтықта ингаляцияға арналған ерiтiндi 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляция, 4 мл
картридж
17549,56
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 4 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-96 бұйрығына
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағалары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 89 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 05.12.2025 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 03.08.2026 № 85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Атауы
Техникалық сипаттама
Өлшем бірлігі
Шекті баға
1
Шприц-қаламдағы инелер
бір рет қолданылатын диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 6 мм.
дана
56,62
2
Шприц-қаламдағы инелер
бір рет қолданылатын диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 8 мм.
дана
56,60
3
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп; 4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;

8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
4
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 46-48 (М), рост 176 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;

8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
4
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;

2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
5
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
5
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
7
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
8
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 182). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;

3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
7
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
8
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;

2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 182). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
9
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп; 4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
9
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
11
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;

3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
11
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;

7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
15193,63
13
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука

7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
15193,63
13
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана

16,70
14
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
16,70
15
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
упаковка

16,70
14
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
16,70
15
Қандағы холестеринді анықтауға арналған тест жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 130-400 мг / дл (3,3-10,3 ммоль / л). Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл. Дәлдік: Chap-PAP референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95%. Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек. жуық. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
қаптама

10498,03
16
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
упаковка

10498,03
16
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы триглицерид концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит 35-50 диапазонында% Өлшеу ауқымы: 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль / л) Сезгіштік: Ең аз өлшенетін көлем: 50 мг / дл Дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек. жуық. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн. Жарамдылық мерзімі: 24 ай
қаптама

10821,50
17
Тест полосы для определения кетоновых тел в моче
туба №50
упаковка
3171,05
18
"АСКАРИДА SP.-IgG-KDT-ELISA" - тест-система иммуноферментная для выявления антител класса G к антигену Ascarida sp.
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Ascarida sp.– 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Ascarida sp., жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;

10821,50
17
Несепте кетонды денелерін анықтау үшін тест жолақтары
№50 туб
қаптама
3171,05
18
"АСКАРИДА SP.-IgG-KDT-ELISA" - Ascarida sp. антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған иммуноферментті тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Ascarida sp. иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Ascarida sp. антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;

3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Ascarida sp. – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
89777,28
19
"ВГС-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к вирусу гепатита С
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном ВГС – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену ВГС, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к ВГС – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
35130,60
20
"ВПГ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам ВПГ I и II типа
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным антигеном ВПГ I и II типа – 1 шт;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену ВПГ I и II типа, инактивированная – 1 флакон, 1,0 мл;

3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Ascarida sp. антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
89777,28
19
"СГВ-IgG-KDT-ELISA" - С гепатиті вирусына G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - иммобилизацияланған рекомбинантты СГВ антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында СГВ антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы, қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында СГВ антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы, мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ-IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
35130,60
20
"ҚГВ-IgG-KDT-ELISA" - I және II типті ҚГВ антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - I және II типті ҚГВ иммобилизацияланған антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында I және II типті ҚГВ антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - 1 құты, 1,0 мл;

3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела G к антигену ВПГ I и II типа, инактивированная, бесцветная или светло-желтая жидкость – 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
60479,28
21
"ГАРДНЕРЕЛЛЕЗ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к Gardnerella vaginalis
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Gardnerella vaginalis – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Gardnerella vaginalis, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Gardnerella vaginalis – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
57 287,28
22
"ГОНОРЕЯ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам Neisseria gonorrhoeae
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Neisseria gonorrhoeae – 1 шт.;

3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында I және II типті ҚГВ антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
60479,28
21
"ГАРДНЕРЕЛЛЕЗ-IgG-KDT-ELISA" - Gardnerella vaginalis – ке G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Gardnerella vaginalis иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Gardnerella vaginalis антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Gardnerella vaginalis антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ-IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
57 287,28
22
"СОЗ-IgG-KDT-ELISA" - Neisseria gonorrhoeae антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Neisseria gonorrhoeae иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;

2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Neisseria gonorrhoeae, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) – инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Neisseria gonorrhoeae – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
56 603,28
23
"КАНДИДОЗ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам Candida albicans
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Candida albicans – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Candida albicans, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Candida albicans – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
69941,28
24
"ЛИСТЕРИИ О-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления видоспецифических антител класса G к токсину Листериолизин О

2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Neisseria gonorrhoeae антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Neisseria gonorrhoeae антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ-IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
56 603,28
23
"КАНДИДОЗ-IgG-KDT-ELISA" - Candida albicans антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Candida albicans иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Candida albicans антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Candida albicans антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
69941,28
24
"ЛИСТЕРИЯ О-IgG -KDT-ELISA" - Листериолизин О токсиніне G класының спецификалық түрдегі антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі

Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным токсином Листериолизин О – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к токсину Листериолизин О, жидкость красного цвета – 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к токсину Листериолизин О – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета – 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг- IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
44526,60
25
"ЛЯМБЛИОЗ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к Lamblia intestinalis
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Lamblia intestinalis – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Lamblia intestinalis, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Lamblia intestinalis – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;

Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Листериолизин О токсині бар иммобилизацияланған планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Листериолизин О токсиніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Листериолизин О токсиніне антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
44526,60
25
"ЛЯМБЛИОЗ-IgG-KDT-ELISA" - Lamblia intestinalis-ке G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Lamblia intestinalis иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Lamblia intestinalis антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Lamblia intestinalis антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;

8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
62759,28
26
"МИКОПЛАЗМА PN-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к Мycoplasma pneumoniae
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Мycoplasma pneumoniae – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) - сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к Мycoplasma pneumoniae, инактивированная, прозрачная жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Мycoplasma pneumoniae – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
59 681,28
27
"МИКОПЛАЗМА-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к Mycoplasma hominis
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Мycoplasma hominis – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) - сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к Мycoplasma hominis, инактивированная, прозрачная жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Мycoplasma hominis – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;

8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
62759,28
26
"МИКОПЛАЗМА PN-IgG-KDT-ELISA" - Мycoplasma pneumoniae-ге G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Мycoplasma pneumoniae иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Мycoplasma pneumoniae –ге G класты антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Мycoplasma pneumoniae антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
59 681,28
27
"МИКОПЛАЗМА-IgG-KDT-ELISA" - Mycoplasma hominis-ке G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Mycoplasma hominis иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Mycoplasma hominis -ке G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Mycoplasma hominis-ке антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;

7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
56 717,28
28
"ОПИСТОРХОЗ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигену Opisthorchis felineus
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Opisthorchis felineus – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Opisthorchis felineus, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Opisthorchis felineus – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
70739,28
29
"СИФИЛИС-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигену Treponema pallidum
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Treponema pallidum – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Treponema pallidum, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Treponema pallidum – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;

7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
56 717,28
28
"ОПИСТОРХОЗ-IgG-KDT-ELISA" - Opisthorchis felineus антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Opisthorchis felineus иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Opisthorchis felineus антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Opisthorchis felineus антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
70739,28
29
"МЕРЕЗ-IgG-KDT-ELISA" - Treponema pallidum антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Treponema pallidum иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Treponema pallidum антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Treponema pallidum антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;

6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
55 349,28
30
"УРЕАПЛАЗМА-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам Ureaplasma sp.
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Ureaplasma sp. – 1 шт.
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Ureaplasma sp., жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Ureaplasma sp., – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл
штука
73 475,28
31
"ХЕЛИКО-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к CAG Helicobacter pylori
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Helicobacter pylori – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Helicobacter pylori, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Helicobacter pylori – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;

6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
55 349,28
30
"УРЕАПЛАЗМА-IgG-KDT-ELISA" - Ureaplasma sp. антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Ureaplasma sp. иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Ureaplasma sp. антигеніне G класты антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Ureaplasma sp. антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл
дана
73 475,28
31
"ХЕЛИКО-IgG-KDT-ELISA" - CAG Helicobacter pylori-ге G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Helicobacter pylori иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Helicobacter pylori антигеніне G класты антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Helicobacter pylori антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;

5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
штука
65609,28
32
"ЦМВ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам цитомегаловируса
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантными антигенами цитомегаловируса – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену цитомегаловируса, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к цитомегаловирусу – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;

5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
дана
65609,28
32
"ЦМВ-IgG-KDT-ELISA" - цитомегаловирус антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент – иммобилизацияланған рекомбинантты цитомегаловирус антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында цитомегаловирус антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында цитомегаловирус антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;

86015,28
33
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Тест-система "Сovid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2" - это иммунохроматографический анализ для быстрого, качественного выявления антител IgG и IgM к коронавирусу тяжҰлого острого респираторного синдрома (SARS-CoV-2) в сыворотке и плазме крови человека. Комплектность:
1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 25 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -25 шт

86015,28
33
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған – бұл адамның сарысуында және плазмасында (SARS-CoV-2) ауыр жіті респираторлық синдромы кезіндегі коронавирусқа IgG и IgM антиденелерін тез, сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық талдау. Жиынтығы:
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға оралған пластикалық кассета– 25 дана;
2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді - 5мл± 0,01 мл (1флакон);
3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 25 дана.

4. Инструкция по применению – 1 шт
штука
86288,88
34
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон
5021,15
35
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе дидецилдиметиламмоний хлорида 0,3%, этилового спирта 20%, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон
3563,80
36
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон
669,96
37
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон
559,42
38
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон
538,37
39
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон
1173,92
40
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон
1587,85
41
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л.****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон
1155,89
42
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон

4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
86288,88
34
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
құты
5021,15
35
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
құты
3563,80
36
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
құты
669,96
37
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
құты
559,42
38
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
құты
538,37
39
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
құты
1173,92
40
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,3 л полимерлік құтыда шығарылады
құты
1587,85
41
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
құты
1155,89
42
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,5 л полимерлік құтыда шығарылады
құты

1964,13
43
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон
2692,13
44
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон
1979,23
45
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон
3585,30
46
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон
3577,41
47
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон
4728,93
48
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон
3320,99
49

1964,13
43
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
құты
2692,13
44
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
құты
1979,23
45
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
құты
3585,30
46
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
құты
3577,41
47
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
құты
4728,93
48
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
құты
3320,99
49

Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон
3313,03
50
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон
4999,65
51

Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
құты
3313,03
50
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
құты
4999,65
51

Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон
3555,91
52
Базовый комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт.

Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
құты
3555,91
52
Абдоминальді операцияларға арналған базалық жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана.

4. Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 cм – 1 шт.
6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3222,22
53
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
(1) Пластиковый одноразовый шприц 60мл– 2шт;
2) Баллон, 50 мл – 1шт;

4. жабысқақ жиегі бар жайма 170 см х 175 см – 1 дана.
5. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 240 см – 1 дана.
6. жабысқақ лента 10 см х 50 см – 1.
7. қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3222,22
53
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон
(1) Пластикалық бір реттік шприц 60 мл – 2 дана;
2) Баллон, 50 мл – 1 дана;

3) Удлинительная трубка, 55см – 1шт;
4) Двусторонний и трехсторонний запорный кран содносторонним клапаном – 1шт)
штука
144480,00
54
Бахилы высокие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
327,06
55
Бахилы высокие
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
183,22
56
Бахилы высокие
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
244,42
57
Бахилы высокие
Бахилы высокие на завязках. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м². Только для одноразового применения.
пара
342,70
58
Бахилы защитные из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара. Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см. Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
422,90
59
Бахилы низкие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
129,95
60
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G
Глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных
штука
120,00
61
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии
штука
120,00
62
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови
штука
120,00
63
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи
штука
120,00
64
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови
штука
120,00
65
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 2,5 см х 1,8 м
штука
3533,23
66
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 5,0 см х 3,6 м
штука
3970,68
67
Бинт полиуретановый ортопедический

3) Ұзартқыш түтік, 55см – 1 дана;
4) Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш шүмек – 1 дана)
дана
144480,00
54
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
327,06
55
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
жұп
183,22
56
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
жұп
244,42
57
Биік бахилалар
Байланатын биік бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м² үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады. Бір рет қолдануға ғана арналған.
жұп
342,70
58
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын, стерильді емес қорғаныс бахилалары
Қорғаныс бахилалары, ауд. 70 г/м кв – 1 жұп. Cозылмалы резеңкесі бар. Биіктігі 50 см. Дайындау материалы: тоқылмаған материал. Сыртқы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға тұрақты. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейтін қасиеті бар. Құрамында латекс жоқ.
дана
422,90
59
Қысқа бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
129,95
60
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
дана
120,00
61
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
дана
120,00
62
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26G инесімен
дана
120,00
63
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,4 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,4 мм 21G инесімен
дана
120,00
64
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,8 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,8 мм 21G инесімен
дана
120,00
65
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 2,5 см х 1,8 м
дана
3533,23
66
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 5,0 см х 3,6 м
дана
3970,68
67
Полиуретанды ортопедиялық бинт

Размером 7,5 см х 3,6 м
штука
4833,01
68
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 10,0 см х 3,6 м
штука
5839,23
69
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 12,5 см х 3,6 м
штука
6273,76
70
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI), Миоглобина (Myo) и Креатинфосфокиназы-МВ (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

Өлшемі 7,5 см х 3,6 м
дана
4833,01
68
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 10,0 см х 3,6 м
дана
5839,23
69
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 12,5 см х 3,6 м
дана
6273,76
70
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде кардиальді тропонин I-ді (cTnI), миоглобинді (Myo) және креатинфосфокиназа-МВ-ны (CK-MB) сандық анықтау үшін Finecare анализаторларымен (моделі: FS-112/FS-113/FS-114/FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
211041,04
71
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI) и N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
187666,36
72
Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Свободного простат-специфического антигена (fPSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
71376,83
73
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения D-димера в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
95168,91
74
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жинақ (25 тесттер)
211041,04
71
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кардиальды тропонин I (cTn I) және N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептид (NT-proBNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
187666,36
72
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі бос простат-спецификалық антигенді сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жинақ (25 тесттер)
71376,83
73
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі D-димерді сандық анықтауға арналған Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (25 тесттер)
95168,91
74
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті

Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
131566,96
75
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Альфа-фетопротеина (AFP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
66618,18
76
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения S100b в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
133570,08
77
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения H-FABP в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека/
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидті (NT-proBNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
2. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
4. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
5. Буферлік ерітінді - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
131566,96
75
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тест" -адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Альфа-фетопротеинді (AFP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
66618,18
76
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100?) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында S100? сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана ;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
133570,08
77
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі H-FABP-ты сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;

2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
140248,92
78
Быстрый количественный тест на Бета-2-микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Бета-2 -микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Бета-2 -микроглобулина (b2-MG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
100607,28
79
Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b -hCG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
76135,47
80
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения общего содержания 25(OH) D2/D3 в сыворотке или плазме человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Наконечник дозатора – 25 шт.;
4. Высвобождающий буфер А (содержит 7,2% TCEP) - 1 шт. х 2.5 мл;
5. Буфер обнаружения C – 1 шт. х 6 мл;
6. Флакон с лиофилизированным маркером витамина D – 2 шт.;
7. Пробирки – 25 шт.;
8. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
99926,99
81
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (СРБ) в цельной крови человека, сыворотке или плазме.

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жинақ (25 тест)
140248,92
78
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (?2-MG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында бета-2-микроглобулинді (?2-MG) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана.;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана.;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
100607,28
79
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (b-hCG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (? -hCG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында адамның бета-хориондық гонадотропинін (?-hCG) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
1 жиынтық (25 тест)
76135,47
80
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті - бұл адамның сарысуында немесе плазмасында 25(OH) D2/D3 жалпы мазмұнын сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. А босап шығару буфері (құрамында 7,2% TCEP бар) - 1 дана х 2,5 мл;
6. C анықтау буфері – 1 дана x 6 мл;
7. D дәруменінің лиофилизацияланған маркері бар құты - 2 дана;
8. Пробиркалар - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
99926,99
81
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы С-реактивтік ақуызды (СРА) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
57101,18
82
Быстрый количественный тест на кардиальный Тропонин I (cTnI) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на кардиальный Тропонин I (cTnI) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
90410,84
83
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
95168,91
84
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кортизола (Cortisol) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
95168,91
85
Быстрый количественный тест на Креатинфосфокиназу-MB (CK-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Креатинфосфокиназу-MB (CK-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения изофермента Креатинфосфокиназы-МВ (СК-MB) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
57101,18
82
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған кардиальді Тропонин I (cTnI) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған кардиальді Тропонин I (cTnI) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кардиальді Тропонин I (cTnI) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
90410,84
83
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресцентция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассетасы - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
95168,91
84
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кортизолды (Cortisol) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
95168,91
85
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі креатинфосфокиназа-МВ-ны (СК-МБ) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
116874,24
86
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения концентрации Липокалина, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
95168,91
87
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Липопротеин-ассоциированной фосфолипазы А2 в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
133570,08
88
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения лютеинизирующего гормона (LH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
71376,83
89
Быстрый количественный тест на Микроальбумин (MAU) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
116874,24
86
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті - адамның несеп үлгілерінде нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалин (NGAL) концентрациясын сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
1 жиынтық (25 тест)
95168,91
87
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ні сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жинақ (25 тесттер)
133570,08
88
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті" адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Лютеиндейтін гормонды (LH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (25 тесттер)
71376,83
89
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Микроальбуминге (MAU) жедел сандық тесті

Быстрый количественный тест на Микроальбумин (MAU) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Микроальбумина (MAU) в образцах мочи человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Наконечник дозатора – 25 шт.;
4. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
66618,18
90
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
112198,80
91
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения мозговых натрийуретических пептидов (BNP) в образцах цельной крови или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
131566,96
92
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения прогестерона (PROG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Микроальбуминге (MAU) жедел сандық тесті - адам несебінің үлгілеріндегі Микроальбуминді (MAU) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (25 тесттер)
66618,18
90
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан немесе плазма үлгілеріндегі Миоглобинді (Myo) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
112198,80
91
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі мидың натриуретикалық пептидтерін (BNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
131566,96
92
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прогестеронды сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;

5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
133570,08
93
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Прокальцитонина (PCT) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
133570,08
93
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прокальцитонинді (РСТ) сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
95168,91
94
Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения пролактина (PRL) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
76135,47
95
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Простатический специфический антигена (PSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
71376,83
96
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (CRP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
57101,18
97
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (CRP) и Прокальцитонина (РСТ) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (25 тесттер)
95168,91
94
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі пролактинді (PRL) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
76135,47
95
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында простатаға спецификалық антигенді (PSA) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
71376,83
96
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі С-реактивтік ақуызды (CRP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
57101,18
97
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанының, сарысудың және плазманың толық үлгілерінде С-реактивті ақуызды (CRP) және Прокальцитонинді (PCT) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
132234,76
98
Быстрый количественный тест на Сывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Cывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Cывороточного амилоида А (SAA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
85651,91
99
Быстрый количественный тест на Тиреотропный гормон (TSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Тиреотропный гормон (TSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Тиреотропного гормона (TSH) в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
76135,47
100
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Тироксина (Т4) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
76135,47
101
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Трийодтиронина (Т3)) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
132234,76
98
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Cарысу амилоид А-ны (SAA) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана.;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана.;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана.;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
85651,91
99
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тиреотроптық гормонға (TSH) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тиреотроптық гормонға (TSH) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында Тиреотроптық гормонды (TSH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
76135,47
100
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (Т4) жедел сандық тесті – адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Тироксинді (Т4) Finecare флуоресцентті анализаторларымен (FS-112, FS-113, FS-114, FS-205 модельдері) сандық анықтауға арналған жедел иммунофлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жинақ (25 тест)
76135,47
101
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Трийодтиронинді (Т3) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
81573,27
102
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения фолликулостимулирующего гормона (FSH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
81573,27
102
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі фолликулостимуляциялайтын гормонды (FSH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;

3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
76135,47
103
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Цистатина C (Cys C) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
1 жинақ (25 тесттер)
76135,47
103
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Цистатинді (CysC) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
95168,91
104
Вакуумные пробирки стеклянные для гематологических исследований ЭДТА К2
1 мл
штука
59,17
105
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2 ЭДТА с добавлением стабилизатора

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
1 жиынтық (25 тест)
95168,91
104
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумдық шыны пробиркалар
1 мл
дана
59,17
105
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер

Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 2 мл.
штука

Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 2 мл.
дана

93,05
106
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 8 мл.
штука
124,86
107
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 2,0 мл
штука
93,05
108
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 4,0 мл
штука
93,35
109
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 6,0 мл
штука
107,50
110
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 8,0 мл
штука

93,05
106
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 8 мл.
дана
124,86
107
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 2,0 мл.
дана
93,05
108
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 4,0 мл.
дана
93,35
109
ұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 6,0 мл.
дана
107,50
110
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
дана

124,44
111
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 10,0 мл
штука
125,64
112
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Цвет крышки светло-фиолетовый. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращает свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Его равномерное впрыскивание в качестве стабилизатора (UBKU) на стенки вакуумного контейнера проводится в два этапа, это дает возможность предотвращения распада эритроцитов. Для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови, аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз, с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров. Плазма отделяется после центрифугирования. Рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000-1500g в течение 10-15 минут. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Тип контейнеров 13х75 мм, 16х100 мм и 16х120 мм. Производство контейнеров соответствует требованиям ISO 13485. Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 12,0 мл
штука

124,44
111
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 10,0 мл.
дана
125,64
112
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Вакуумдық контейнерлер веналық қанды, қан плазмасын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін UBKU қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған тұрақтандырғышы бар арнайы антикоагулянт К3 ЭДТА бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштағы 258. Номиналды көлемі: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Оны вакуумдық контейнердің қабырғаларына тұрақтандырғыш (UBKU) ретінде біркелкі енгізу екі кезеңде жүзеге асырылады, бұл эритроциттердің ыдырауын болдырмауға мүмкіндік береді. Қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйығыштардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациясын болдырмау үшін контейнерді кем дегенде 10 рет төңкеріңіз. Контейнерді араластыру - вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап. Плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді. Ұсынылатын центрифугалау жылдамдығы - 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 минут ішінде 1000-1500g. Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоитергіш репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердің түрі 13х75 мм, 16х100 мм және 16х120 мм. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер, 12,0 мл
дана

178,69
113
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 3,5 мл
штука
110,00
114
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 8,0 мл.
штука
144,00
115
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
116
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
117
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
118
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
119
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
120
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
121
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
122
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
123
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
3746,10
124
Винт
Длина 15, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
4767,75
125
Винт
Длина 20, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
4767,75
126
Винт
Длина 25, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
4767,75

178,69
113
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйығышынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Ұю уақытын азайтады, ұйығыштың ретракциясын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді жоққа шығарады. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 3,5 мл.
дана
110,00
114
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйығышынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Ұю уақытын азайтады, ұйығыштың ретракциясын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді жоққа шығарады. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
дана
144,00
115
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
116
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
117
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
118
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
119
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
120
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
121
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
122
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
123
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
3746,10
124
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
4767,75
125
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
4767,75
126
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
4767,75

4767,75
151
Гипсовый бинт
Размер 15 см х 300 см
штука
1001,84
152
Гипсовый бинт
Размер 20 см х 300 см
штука
1324,97
153
Гипсовый бинт
Размер 10 см х 300 см
штука
739,18
154
Загубник для фиброэндоскопии
однократного применения, стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
596,31
155
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
штука
7169,36
156
Защитный комплект одноразового применения
Защитный комплект одноразового применения:
1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию);
2. Бахилы;
3. Маска фильтрующая;
4. Очки защитные;
5. Салфетка одноразовая;
6. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию);
7. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию);
8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия.
комплект
6874,05
157
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
160,87
158
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: М. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука

4767,75
151
Гипсті бинт
Өлшемі 15 см х 300 см
дана
1001,84
152
Гипсті бинт
Өлшемі 20 см х 300 см
дана
1324,97
153
Гипсті бинт
Өлшемі 10 см х 300 см
дана
739,18
154
Фиброэндоскопияға арналған бітеуіш
бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес
дана
596,31
155
Қорғаныш костюмдері
Бір реттік медицтиналық қорғаныш костюмдері капюшоны бар жейделер мен шалбарлардан тұратын тоқылмаған материалдан жасалған бұйымды білдіреді. Капюшоны бар жейде – жабық планкалы сыдырмалы ілгегі бар, ұзын жеңдері резеңкелі, қалталарсыз, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар – төменгі жағы және бел сызығы бойынша созылмалы резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г /м2 болуы тиіс.
дана
7169,36
156
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы:
1. Капюшоны бар қорғаныш комбинезон(өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бойы 158-188, оның ішінде өлшемі 54 (XXL) және Бойы (176) әдепкі бойынша);
2. Бахилалар;
3. Сүзетін маска;
4. Қорғаныш көзілдірігі;
5. Бір рет қолданылатын салфетка;
6. Латексті қолғаптар (өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша);
7. Резеңке қолғап (нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша);
8. Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
6874,05
157
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
160,87
158
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: М Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана

160,87
159
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
160,87
160
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером L, из полистирола
штука
182,19
161
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером S, из полистирола
штука
177,85
162
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером M, из полистирола
штука
179,17
163
Зонд для энтерального питания, размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 40,0 см диаметр 3,3 мм
штука
328,80
164
Зонд для энтерального питания, размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 40,0 см диаметр 4,0 мм
штука
328,80
165
Зонд для энтерального питания, размер СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 40,0 см диаметр 4,7 мм
штука
328,80
166
Зонд для энтерального питания, размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 40,0 см диаметр 5,3 мм
штука
328,80
167
Зонд для энтерального питания, размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 40,0 см диаметр 6,0 мм
штука
328,80
168
Зонд для энтерального питания, размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 40,0 см диаметр 6,7 мм
штука
328,80
169
Зонд для энтерального питания, размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 6 длина 40,0 см диаметр 2,0 мм
штука
328,80
170
Зонд для энтерального питания, размер: СН 8
стерильный, однократного применения, размер СН 8 длина 40,0 см диаметр 2,7 мм
штука
328,80
171
Зонд желудочный размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
610,65
172
Зонд желудочный размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука

160,87
159
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: L Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
160,87
160
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, өлшемі L, полистиролдан жасалған
дана
182,19
161
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, мөлшері S, полистиролдан жасалған
дана
177,85
162
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, мөлшері М, полистиролдан жасалған
дана
179,17
163
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
328,80
164
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
328,80
165
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14 ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
328,80
166
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16 ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
328,80
167
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18 ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
328,80
168
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20 ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
328,80
169
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6 ұзындығы 40,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
328,80
170
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 8
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8 ұзындығы 40,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
328,80
171
Асқазан зонды, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 85 см, диаметрі 3,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
610,65
172
Асқазан зонды, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана

196
Инструменты гинекологические
Стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
51,42
197
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель деревянный)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев
штука
73,06
198
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый со светодиодной насадкой)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковый изготовлен из АБС пластика. Светодиодная насадка (подсветка) для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 200 штук изделия
штука
82,06
199
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика
штука
82,06
200
Инструменты для ПАП-теста
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
216,00
201
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (зонд урогенитальный )
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом
штука
144,00
202
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (ложка Фолькмана)
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций
штука
73,57
203
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

196
Гинекологиялық аспаптар
Бір рет қолданылатын стерильді (цервикалды щетка, цитощетка)
дана
51,42
197
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (ағаш шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған.
дана
73,06
198
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (жарық диодты қондырмасы бар пластик шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 200 данасына қоса беріледі.
дана
82,06
199
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (пластик шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательдер AБС пластиктен дайындалған.
дана
82,06
200
ПАП-тестке арналған құралдары
ПАП-тестке арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар
дана
216,00
201
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальды зерттеулерге арналған құралдар (урогенитальды зонд,
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшына вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады.
дана
144,00
202
Несеп-жыныс мүшелерін зерттеуге арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар (Фолькман қасығы)
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы полимерлі қасық тәрізді зонд. Фолькман қасығының ұштары дөңгелек пішінді, бірақ әртүрлі манипуляцияларды орындау кезінде қажет әртүрлі ұзындықтарға ие
дана
73,57
203
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (6 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 6 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 6 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған
жиынтық

4554,69
204
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
4559,35
205
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

4554,69
204
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (9 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 9 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 9 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған
жиынтық
4559,35
205
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 43 дюйм (110 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ

842,48
214
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
штука
842,48
215
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 2100 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
штука
842,48
216
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
штука
842,48
217
Капилляры
80 мкл
штука
25,50
218
Катетер Нелатона, размеры СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 40,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
351,60
219
Катетер Нелатона, размеры СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 40,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
351,60
220
Катетер Нелатона, размеры СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 40,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
351,60
221
Катетер Нелатона, размеры СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 40,0 см, диаметр 5,3 мм
штука
351,60
222
Катетер Нелатона, размеры СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 40,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
351,60
223
Катетер Нелатона, размеры СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 40,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
351,60
224
Катетер Нелатона, размеры СН 6

842,48
214
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 1500 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
842,48
215
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 2100 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
842,48
216
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 3000 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
842,48
217
Капиллярлар
80 мкл
дана
25,50
218
Нелатон катетері, өлшемдері СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
351,60
219
Нелатон катетері, өлшемдері СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
351,60
220
Нелатон катетері, өлшемдері СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
351,60
221
Нелатон катетері, өлшемдері СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
351,60
222
Нелатон катетері, өлшемдері СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
351,60
223
Нелатон катетері, өлшемдері СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
351,60
224
Нелатон катетері, өлшемдері СН 6

603,83
242
Катетер Тиманна, размер СН 12 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
243
Катетер Тиманна, размер СН 14 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
244
Катетер Тиманна, размер СН 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
245
Катетер Тиманна, размер СН 8 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
246
Катетер уретральный женский, размер СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 18,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
319,20
247
Катетер уретральный женский, размер СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 18,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
319,20
248
Катетер уретральный женский, размер СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 18,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
319,20
249
Катетер уретральный женский, размер СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 18,0 см, диаметр 5,3 мм
штука

603,83
242
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 12
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
243
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 14
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
244
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 16
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
245
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 8
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
246
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
319,20
247
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
319,20
248
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
319,20
249
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана

319,20
250
Катетер уретральный женский, размер СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 18,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
319,20
251
Катетер уретральный женский, размер СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 18,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
319,20
252
Катетер уретральный женский, размер СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 18,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
319,20
253
Катетер уретральный женский,размер СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 18,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
319,20
254
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 10
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
255
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 12
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
256
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 14
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
257
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 16
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука

319,20
250
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
319,20
251
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
319,20
252
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
319,20
253
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
319,20
254
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 10
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
255
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 12
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
256
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 14
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
257
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 16
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана

603,83
258
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
603,83
259
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 16Fr
штука
2457,59
260
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 18Fr
штука
2457,59
261
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 20 Fr
штука
2457,59
262
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 22Fr
штука

603,83
258
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 18
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
603,83
259
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 16Fr
дана
2457,59
260
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 18Fr
дана
2457,59
261
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 20 Fr
дана
2457,59
262
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 22Fr
дана

2457,59
263
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 24Fr
штука
2457,59
264
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 26Fr
штука
2457,59
265
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: L (46-48)
штука
4433,27
266
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XL (50-52)
штука
4433,27
267
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала

2457,59
263
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 24Fr
дана
2457,59
264
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 26Fr
дана
2457,59
265
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон. Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон. Өлшемдері: L (46-48)
дана
4433,27
266
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон. Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон. Өлшемдері: XL (50-52)
дана
4433,27
267
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон

Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХL (54-56)
штука
4433,27
268
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХXL (58-60)
штука
4433,27

Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон. Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон. Өлшемдері: ХХL (54-56)
дана
4433,27
268
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон. Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон. Өлшемдері: ХХXL (58-60)
дана
4433,27

269
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XXXXXL (74-76)
штука
4433,27
270
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80см х 140см - 1 шт.

269
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон. Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон. Өлшемдері: XXXXXL (74-76)
дана
4433,27
270
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана
2. Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см - 1 дана

3. Салфетка 70см х 80см - 1 шт.
4. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт.
5. Бахилы высокие - 1 пара
6. Шапочка-берет - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 22см х 23см - 3 шт.
комплект
1172,68
271
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт.
2. Простыня 80см х 140см - 1 шт.
3. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт.
4. Салфетка 70см х 80см - 2 шт.
комплект
980,84
272
Комплект белья для детской хирургии, хирургический комплект
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. 3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
комплект
5521,27
273
Комплект белья для кардиоваскулярных операций стерильный одноразовый
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
4. Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
5. Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт.
6. Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт.
7. Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт.
8. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
9. Бахилы полиэтиленовые - 1 пара
10. Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
11. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
12. Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
16238,85
274
Комплект белья для рожениц, стерильный
1. Шапочка клип-берет - 1 шт
2 . Бахилы низкие - 1 пара
3 . Салфетка бумажная 20×20 см - 2 шт
4 . Впитывающая простыня 60×60 см - 1 шт
5 . Простыня влагонепроницаемая 80х140 см - 1 шт
6 . Салфетка 80×70 см - 2 шт
7 . Рубашка для роженицы - 1 шт
8 . Прокладка - 2 шт
9 . Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт
10. Лоток пластиковый - 1 шт
11. Нарукавники полиэтиленовые - 1 пара
12. Фартук ламинированный - 1 шт
13. Пакет полимерный для биоматериала - 1 шт
комплект
5206,84
275
Комплект белья офтальмологический для хирургии

3. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана
5. Биік бахилалар - 1 жұп
6. Берет-қалпақ - 1 дана
7. Қағаз сүрткі 22см х 23см - 3 дана
жиынтық
1172,68
271
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана
2. Ақжайма 80см х 140см - 1 дана
3. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана
4. Сүрткі 70см х 80см - 2 дана
жиынтық
980,84 акушерский для рожениц
272
Балалар хирургиясына арналған іш киім жиынтығы, хирургиялық жиынтық
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 x 145см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана;
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 70 x 80см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана;
3. Адгезивтік жиекті ақжайма 175 x 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана;
4. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 x 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана;
5. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 190см, сіңіргіш аумағы 80 x 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана;
6. Операциялық лента 10 x 50см - 1 дана ;
7. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана
жиынтық
5521,27
273
Бір рет қолданылатын стерильді кардиоваскулярлық операцияларға арналған іш киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Торакальды жайма 200/300 х 330см( операциялық араласу аймағы 32 х 40см), алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.
4. Перинді жабыны бар жайма 200 х 260см, ойығы 20 х 105см, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
5. Орамал 30 х 40см, алаңы 40 г / м ш. - 6 дана.
6. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 3 дана.
7. 2 х 30см бау ұстағыш-2 дана.
8. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см, алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
9. Полиэтиленді бахилалар-1 жұп
10. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
11. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
12. Дефибрилляторға арналған қап 33 х 38см, көлемі 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
16238,85
274
Босанатын әйелдерге арналған төсек-орын жиынтығы
1. Клип – берет қалпақшасы - 1 дана;
2. Қысқа бахилалар - 1 жұп;
3. Қағаз салфетка 20×20 см - 2 дана;
4. Сіңіргіш жайма 60×60 см - 1 дана;
5. Ылғал өтпейтін жайма 80х140 см - 1 дана;
6 . Салфетка 80×70 см - 2 дана;
7. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана;
8. Төсем - 2 дана;
9. Үш қабатты резеңкелі медициналық маска - 1 дана;
10. Платикалық астауша - 1 дана;
11. Полиэтиленді жеңқаптар - 1 жұп;
12. Ламинатталған алжапқыш – 1 дана;
13. Биоматериалға арналған пакет - 1 дана.
жиынтық
5206,84
275
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы

1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
комплект
3495,51
276
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4054,66
277
Комплект белья хирургического для операции на голове и шее
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня операционная 100 x 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 40 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 x 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см, пл. 40 г/м кв. - 4 шт.
7. Простыня на операционный стол 160 x 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
8. Простыня для покрытия головы 80 x 140см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
3953,93
278
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140*80 см – 1 шт.
2. Салфетка подкладная 70*80 см – 2 шт.
3. ПелҰнка – впитывающая 60*60 см – 1 шт.
4. Рубашка для роженицы – 1 шт.
5. Шапочка клип – берет – 1 шт.
6. Салфетка впитывающая 20*20 см – 2 шт.
7. Бахилы из нетканого материала низкие – 1 пара.
8. Маска медицинская трехслойная – 1шт. 9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
комплект
2089,64
279
Комплект для ангиографии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией
комплект
4307,30
280
Комплект для аортокоронарного шунтирования

1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. Қағаздан жасалған сіңіргіш Салфетка 22 х 23см-2 дана.
жиынтық
3495,51
276
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. 22 х 23см қағаздан жасалған сіңіргіш салфетка-2 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
4054,66
277
Бас және мойынға операция жасауға арналған хирургиялық киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 x 145см, алаңы 30 г / м ш. - 1 дана.
2. Жайма 180 x 250см ойығы 10 x 70см, жабысқақ жиегі бар, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Операциялық жайма 100 x 160см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 40 x 80см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң-1 дана.
5. Операциялық таспа 10 x 50см, алаңы 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш салфетка 30 x 40см, пл. 40 г/м Ш. - 4 дана.
7. Операциялық үстелге арналған жайма 160 x 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
8. Басын жабуға арналған жайма 80 x 140см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
дана
3953,93
278
Бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған акушерлік төсек-орын жиынтығы
1. Жайма 140*80 см – 1 дана.
2. Астына төселетін салфетка 70*80 см - 2 дана.
3. Жаялық – сіңіргіш 60*60 см – 1 дана.
4. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана
5. Клип – берет қалпақшасы-1 дана.
6. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 2 дана.
7. Тоқыма емес материалдан жасалған қысқа бахила-1 жұп.
8. Үш қабатты медициналық маска-1 дана
9. Сіңіргіш төсем-2 дана
жиынтық
2089,64
279
Ангиография үшін жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Ангиографияға арналған жайма, өлшемі 300 * 180 см, екі саңылауы бар, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Екі саңылауы бар түтіктерге арналған бекіткіш, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 2 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған
жиынтық
4307,30
280
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық

1. Чехол на инструментальный стол 145*80см - 1 шт.
2. Простыня операционная 100*80см - 1 шт
3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт.
4. Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см - 1 шт.
5. Карман-приемник 50*75/20см - 1 шт.
6. Лента операционная, размер 50*10 - 1 шт.
7. Бахилы 1 пара.
8. Простыня 180*250см с вырезом,с адгезивным краем-1шт.
комплект
11102,13
281
Комплект для артроскопии, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 100 см х 137 см - 1 шт.
2. Простыня для артроскопии 228 см х 300 см - 1 шт.
3. Покрытие для камеры 15 см х 236 см - 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F– 1, длина трубки: 300 см - 1 шт.
5. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии 250 см - 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 30 см х 60 см - 1 пара
8. Лента операционная 50 см х 10 см - 2 шт.
комплект
46747,98
282
Комплект для вертикальной изоляции, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 х 250 см - 2 шт.
2. Простыня для вертикальной изоляции 320 х 245 см - 1 шт.
3. Лезвие (с рукояткой), размер: №15 - 1 шт.
4. Лезвие (с рукояткой), размер: №23 - 1 шт.
5. Простыня 90 х 100 см - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 80 х 140 см - 1 шт.
7. Шприц для ирригации, объем: 50 мл - 1 шт.
8. Маркер хирургический с линейкой - 1 шт.
9. Карандаш электрохирургический, - 1 шт.
10. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: XL - 2 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нити 45 см х 45 см - 10 шт.
12. Лоток почкообразный, объем: 700 мл - 1 шт.
13. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
комплект
50281,07
283
Комплект для гемодиализа №1 стерильный, одноразового применения
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка хирургическая 75 см х 50 см - 1 шт.
4. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром 7 см - 5 шт.
5. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
6. Шприцы одноразовые, трехкомпонентные, объем: 5 мл - 2 шт.
7. Фиксирующая полоска с подушечкой 2,5 см х 12 см - 6 шт.
8. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт
комплект
44199,06
284
Комплект для гемодиализа стерильный, одноразового применения
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая многослойная 60 см х 40 см - 1 шт.

1. Аспаптық үстелдің тысы 145*80см-1 дана .
2. Операциялық жайма 100*80см-1 дана
3. Қауырсын жабыны бар жайма, өлшемі 230*180 см және ойығы 20*100 см, саны - 1 дана.
4. Тесігі және қабылдағыш қалтасы бар торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см - 1 дана,
5. Қабылдағыш қалта 50*75/20см-1 дана.
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 - 1 дана
7. Аяқ киім 1 жұп.
8. Жайма 180 * 250см ойығы бар,жабысқақ жиегі-1 дана.
жиынтық
11102,13
281
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 100 см х 137 см - 1 дана.
2. Артроскопияға арналған жайма 228 см х 300 см - 1 дана.
3. Камераға арналған жабын 15 см х 236 см - 1 дана.
4. Дренаждау түтігі F/F - 1, түтік ұзындығы: 300 см - 1 дана.
5. Күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат, өлшемі: ХL - 2 дана.
6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық жүйе 250 см - 1 дана.
7. Созылмалы бекіткіші бар гипс салуға арналған ұзын шұлық30 см х 60 см - 1 жұп,
8. Операциялық таспа 50 см х 10 см – дана.
жиынтық
46747,98
282
Тік оқшаулауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 х 250 см - 2 дана.
2. Тік оқшаулауға арналған жайма 320 х 245 см – 1 дана.
3. Жүз (сабы бар) мөлшері: №23 - 1 дана.
5. Жайма 90 х 100 см - 1 дана.
6. Мейо үстеліне арналған жайма 80 х 140 см – 1 дана.
7. Ирригацияға арналған шприц көлемі: 50 мл – 1 дана.
8.
9. Электрохирургиялық қарындаш- 1 дана.
10. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат, өлшемі: XL - 2 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық тампондар 45 см х 45 см - 10 дана.
12. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл – 1 дана. 13. Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.
жиынтық
50281,07
283
№ 1 гемодиализге арналған стерильді, бір рет пайдаланылатын жиынтық
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка хирургическая 75 см х 50 см - 1 шт.
4. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром 7 см - 5 шт.
5. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
6. Шприцы одноразовые, трехкомпонентные, объем: 5 мл - 2 шт.
7. Фиксирующая полоска с подушечкой 2,5 см х 12 см - 6 шт.
8. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт
жиынтық
44199,06
284
стерильді, бір рет пайдаланылатын жиынтық
1. Диагностикалық, тексеру, латексті, опаланбаған қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
2. Үш қабатты, резеңкелі медициналық маска - 1 дана.
3. Көп қабатты сіңіргіш салфетка 60 см х 40 см - 1 дана.

4. Салфетка хирургическая 50 см х 40 см - 1 шт.
5. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром - 7 см - 6 шт.
6. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
7. Шприцы одноразовые, трҰхкомпонентные, объем 100 мл - 2 шт.
8. Шприцы одноразовые, трҰхкомпонентные, объем 200 мл - 1 шт.
9. Фиксирующая полоска с подушечкой 2*12 см - 6 шт.
10. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт. 11. Заглушка для катетера, диаметр: 1 см - 2 шт
комплект
44133,24
285
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт.
4. простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт.
5. салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4618,73
286
Комплект для искусственного родоразрешения
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт.
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня для кесарева сечения 200×300 см – 1 шт.
4. Халат усиленный L – 1 шт. 5. Халат усиленный ХL – 1 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 30 шт.
7. Одеяло для ребенка 80×90 см – 1 шт.
8. Шапочка теплая для новорожденного – 1 шт.
9. Пупочный зажим -1 шт.
10. Зажим для полотенца – 1 шт.
11. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт.
12. Спринцовка – 1 шт.
13. Липкая лента 10×30 см – 1 шт.
комплект
19529,54
287
Комплект для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
1. Перчатки размером 6,5 - 2 пары;
2. Перчатки размером 7 - 2 пары, перчатки размером 7,5 - 4 пары;
3. Перчатки размером 8 - 3 пары;
4. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.;
5. Скальпель №15 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.;
6. Скальпель №22 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.;
7. Чаша изготовлена из полимера 250 мл - 2 шт.;
8. Чаша изготовлена из полимера 500 мл - 2 шт.;
9. Почкообразный лоток изготовлен из полимера 700 см3 - 2 шт.;
10. Держатель трубки изготовлен из полимера - 1 шт.;
11. Пленка защитная 9 х 35 см - 2 шт.;
12. Cчетчик игл изготовлен из полимера - 1 шт.;
13. Очиститель наконечника изготовлен из целлюлозы - 1 шт.;
14. Ручка коагулятора - 1 шт.;
15. Шприц изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.;
16. Шприц - ирригация изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.;
17. Отсос изготовлен из полимера - 1шт.;
18. Лента операционная 10х50 см - 2 шт.;
19. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала L - 2 шт.;

4. Хирургиялық салфетка 50 см х 40 см - 1 дана.
5. Сіңіргіш, хирургиялық тампондар, мөлшері: дөңгелек диаметрі - 7 см - 6 дана.
6. Хирургиялық салфеткалар 7,5 см х 7,5 см - 6 дана.
7. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 100 мл – 2 дана.
8. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 200 мл - 1 дана.
9. Жастықшасы бар бекіткіш жолақ 2*12 см - 6 дана.
10. Жастықшасы бар гемостатикалық пластырь - 2 дана.
11. Катетерге арналған бітегіш, диаметрі: 1 см - 2 дана.
жиынтық
44133,24
285
Бір рет қолданылатын стерильді балалар хирургиясына арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 ретінде.
2. аспаптық үстелдегі жайма ретінде 80 см х 145 см – 1.
3. аяқ жаймасы 170 см х 175 см, саңылауы – 1 ретінде.
4. анестезиядағы жайма 155 см х 260 см тесігі бар – 1 ретінде.
5. салфетка 33 см х 33 см-4 дана.
жиынтық
4618,73
286
Жасанды жолмен босандыруға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Кесар тілігіне арналған жайма 200×300 см – 1 дана;
4. Күшейтілген халат L – 1 дана;
5. Күшейтілген халат ХL – 1 дана;
6. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 30 дана;
7. Балаға арналған көрпе 80×90 см – 1 дана;
8. Жаңа туған нәрестеге арналған телпек – 1 дана;
9. Кіндік қысқыш; -1 дана;
10. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана;
11. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
12. Сепкіш – 1 дана;
13. Жабысқақ таспа 10×30 см – 1 дана.
жиынтық
19529,54
287
Бір рет қолданылатын стерильді кардиохирургияға арналған жиынтық
1. Өлшемі 6,5 - 2 жұп қолғап;
2. Өлшемі 7 - 2 жұп қолғап, өлшемі 7,5-4 жұп қолғап;
3. Өлшемі 8 - 3 жұп қолғап;
4. № 11 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ;
5. № 15 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ;
6. № 22 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана;
7. Тостаған 250 мл полимерден жасалған - 2 дана;
8. Тостаған 500 мл полимерден жасалған - 2 дана;
9. Бүйрек тәрізді науа 700 см3 полимерден жасалған-2 дана;
10. Түтік ұстағыш полимерден жасалған-1 дана;
11. 9 х 35 см қорғаныш үлдірі - 2 дана;
12. Ине есептегіші полимерден жасалған-1 дана.;
13. Ұштықты тазартқыш целлюлозадан жасалған-1 дана;
14. Коагулятор тұтқасы - 1 дана;
15. Шприц 50 мл полимерден жасалған-1 дана ;
16. Шприц-ирригация 50 мл полимерден дайындалған-1 дана ;
17. Сору полимерден жасалған-1 дана;
18. Операциялық таспа 10х50 см - 2 дана;
19. Күшейтілген қорғаныс халаты L - 2 дана матадан жасалмаған материалдан жасалған;

20. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала ХL - 3 шт.;
21. Халат стандартный изготовлен из нетканого материала ХL - 1 шт.;
22. Полотенце впитывающее - 10 шт.;
23. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 75 х 100 см - 2 шт.;
24. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 160 см - 3 шт.;
25. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.;
26. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 250 см - 1 шт.;
27. Салфетка одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 100 х 100 см - 6 шт.;
28. Бахилы изготовлены из нетканого материала -1 пара;
29. Кардиохирургическая простыня изготовлена из нетканого материала 274 х 320 см - 1шт.;
30. Мешок для отходов, изготовлен из полиэтилена - 3 шт.;
31. Чехол для диаметрии, изготовлен из полиэтилена - 2 шт.;
32. Салфетки впитывающие 10 х 10 см - 60 шт.;
33. Салфетки рентгеноконтрастные 45 х 45 см - 40шт.;
34. Салфетки рентгеноконтрастные 30 х 30 см - 20 шт.;
35. Лоток прямоугольный изготовлен из полимера - 2 шт.;
36. Двухходовой катетер Фолея 16 Fr изготовлен из латекса, каучука, силикона - 1 шт.;
37. Аспирационная трубка из полимера 350 мл -1шт.;
38. Дренажная банка из полимера 2300 мл - 1шт.;
39. Мочеприемник из полимера 500 мл - 1 шт.
комплект
267757,53
288
Комплект для кесарево сечения
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
11045,62
289
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт.
4. салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
комплект
5170,44
290
Комплект для лапароскопии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;

20. Күшейтілген қорғаныс халаты ХL-3 дана мата емес материалдан жасалған;
21. Стандартты халат тоқыма емес материалдан жасалған ХL-1 дана;
22. Сіңіргіш сүлгі-10 дана;
23. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 75 х 100 см мата емес материалдан жасалған - 2 дана;
24. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 90 х 160 см тоқылмаған материалдан жасалған - 3 дана;
25. 160 х 190 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана;
26. 160 х 250 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана;
27. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын салфетка 100 х 100 см тоқылмаған материалдан жасалған - 6 дана;
28. Бахилалар тоқылмаған материалдан жасалған -1 жұп;
29. Кардиохирургиялық жайма мата емес материалдан жасалған 274 х 320 см-1 дана;
30. Қалдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған-3 дана;
31. Полиэтиленнен жасалған диаметрге арналған қаптама-2 дана;
32. Сіңіргіш салфеткалар 10 х 10 см - 60 дана;
33. Рентгенконтрасты салфеткалар 45 х 45 см - 40 дана;
34. Рентгенконтрасты салфеткалар 30 х 30 см - 20 дана;
35. Тік бұрышты науа полимерден жасалған-2 дана;
36. Фолейдің екі жақты катетері 16 Fr латекстен, каучуктан, силиконнан жасалған-1 дана;
37. Полимерден жасалған аспирациялық түтік 350 мл-1 дана;
38. Полимерден жасалған дренаж банкі 2300 мл-1 дана;
39. 500 мл полимерден несеп қабылдағыш-1 дана.
жиынтық
267757,53
288
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық үлкен жайма, көлемі 190*160 см, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
3. Операциялық шағын жайма, көлемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Операциялық жайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
11045,62
289
Бір рет қолданылатын стерильді ламинэктомияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. ламинэктомияға арналған жайма 160 см х 300 см тоқыма емес материалдан ойығы 20 см х 30 см инциз үлдірімен – 1 дана
3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 90 см салфетка-4 дана –
4. 22 см х 23 см қағаз сіңіргіш салфетка-3 дана
жиынтық
5170,44
290
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;

2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги;
5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
6714,51
291
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт.
2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт.
3. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт.
4. салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт.
5. бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара
6. адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
комплект
2760,87
292
Комплект для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
4. Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт.
5. Шапочка - берет - 1 шт.
комплект
963,98
293
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт.
2. простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт.
3. подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1107,72
294
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара
2. марлевые шарики (тампоны) – 5 шт.
3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
4. пластиковый пинцет – 1 шт.
комплект
723,86
295
Комплект для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 см х 250 см - 2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом 150 см х 160 см - 1 шт.
3. Простыня для бедра (усиленная), с чехлами 200/300 см х 350 см - 1 шт.
4. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 40 см х 100 см - 1 шт.
5. Операционная лента 50 см х 10 см - 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 43 см - 1 шт.
7. Лезвия металлические (с рукояткой), размер: №23 - 3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл - 1 шт.
9. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.

2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Лапароскопияға арналған жайма, өлшемі 280*180 см, тесігі бар, жабысқақ бекіткіші бар екі қалтасы, инциционды үлдір және түтіктерге арналған саңылаулары бар тоқыма емес материалдан жасалған қосымша ендірмелері бар, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
4. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 4 дана, қағаздан жасалған;
5. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
6714,51
291
Бір рет қолданылатын стерильді липосакцияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см-2 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 150 см – 1 дана,
3. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 120 см – 1 дана.
4. сіңіргіш салфетка 45 см х 45 см-1 дана.
5. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см-1 жұп
6. жабысқақ таспа 50 см х 10 см-2 дана
жиынтық
2760,87
292
Тоқыма емес материалдан жасалған неонатологқа арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Саңылауы 4,5 см х 7,2 см ламинатталған жайма 80 см х 60 см - 1 дана.
2. Ламинатталған жайма 80 см х 60 см-1 дана.
3. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана .
5. Телпек-берет-1 дана.
жиынтық
963,98
293
Жаңа туған нәрестеге арналған бір рет қолданылатын , стерильдіжиынтық
1. мата емес материалдан жасалған салфетка 30 см x 30 см-5 дана.
2. жаңа туған нәрестеге арналған жайма 100 см х100 см-2 дана
3. ылғал өткізбейтін төсеніш 60 см x 60 см-1 дана
жиынтық
1107,72
294
Бір рет қолданылатын, стерильді жараларды өңдеуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп
2. дәке шарлары – тампондар) - 5 дана
3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана.
4. пластикалық пинцет-1 дана.
жиынтық
723,86
295
Жамбасқа жалпы операция жасауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 см х 250 см - 2 дана.
2. U – тәрізді ойығы бар операциялық жайма 150 см х 160 см – 1 дана
3. Қалталары бар жамбасқа арналған жайма (күшейтілген) 200/300 см х 350 см - 1 дана.
4. Гипс салуға арналған созылмалы бекіткіші бар ұзын шұлық, ұзын шұлық өлшемі: 40 см х 100 см – 1 дана.
5. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 1 дана.
6. Аспирацияға арналған қап, диаметрлері 35 см х 43 см - 1 дана.
7. Металл жүздер (сабы бар), мөлшері: №23 - 3 дана.
8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер - 1 дана.
9. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.

10. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
11. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см - 10 шт.
13. Лоток, объем: 2000 мл - 1 шт.
комплект
112566,97
296
Комплект для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 см х 250 см - 2 шт.
2. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 30 см х 60 см - 1 шт.
3. Операционная лента 50 см х 10 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 45 см - 1 шт.
5. Лезвия металлические (с рукояткой), размер: №23 - 1 шт.
6. Контейнер для хранения и учета игл - 1 шт.
7. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
8. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
9. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 3 шт.
10. Простыня для конечности (стандартная) 228 см х 300 см - 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см - 10 шт.

10. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
11. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат, өлшемі: ХL - 3 дана.
12. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық тампондар, 45 см х 45 см - 10 дана.
13. Астауша, көлемі: 2000 мл - 1 дана.
жиынтық
112566,97
296
Жалпы тізеге операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 см x 250 см - 2 дана.
2. Гипсті созылмалы бекітуге арналған ұзын шұлық, өлшемі:30 см х 60 см - 1 дана.
3. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 1 дана.
4. Аспирация мен диатермияға арналған қаптама 35 см х 45 см - 1 дана.
5. Металл жүздері (тұтқасы бар), өлшемі: №23 - 1 дана.
6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер - 1 дана.
7. Коагулятор ұшын тазартқыш - 1 дана.
8. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
9. Хирургиялық күшейтілген қорғағышы бар халат, өлшемі: XL - 3 дана.
10. Аяқ-қолға арналған жайма (стандартты) 228 см х 300 см - 1 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар хирургиялық тампондар 45 см х 45 см - 10 дана

12. Лоток, объем: 2000 мл - 1 шт.
комплект
32694,73
297
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Простыня 80см х 140см с липким краем - 2шт.
комплект
1981,56
298
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем - 2 шт.
штука
1774,41

12. Астауша, көлемі: 2000 мл –1 дана.
жиынтық
32694,73
297
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жайма 80см х 140см шеті жабысқақ - 2шт.
жиынтық
1981,56
298
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жабысқақ жиегі бар 80см х 70см салфетка-2 дана .
дана
1774,41

299
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
2087,74
300
Комплект для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.

299
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар жайма, 160*200 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
2. Жабысқақ жиегі бар салфетка, 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
2087,74
300
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді кесарь тілігі операциясына арналған жиынтық
1. Сұйықтыққа арналған ағызғышы мен қалтасы бар Кесар тілігіне арналған ақжайма 140 см х 240 см - 1 дана

2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
комплект
4514,29
301
Комплект для операции на бедре
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала;
6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги;
8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала
комплект
8220,72
302
Комплект для операций для эндоскопии
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт.
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня 180×200 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой – 1 шт.
4. Халат XL – 2 шт.
5. Липкая лента 10×50 см – 3 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт.
7. Маркер для тела с линейкой – 1 шт.
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 шт.
9. Зажим для полотенца – 1 шт.
10. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт.
комплект
12494,61
303
Комплект для операций на брюшной полости
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт
3. Простыня 200×315 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой - 1 шт
4. Халат XL усиленный - 2 шт
5. Салфетка 10×10 см, марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45×45 см – 10 шт
7. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт
8. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
24784,39
304
Комплект для операций на тазобедренном суставе
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт
3. Простынь с U-образным вырезом 150×240 см – 1 шт
4. Простынь 100×150 см – 1 шт
5. Хирургический халат ХL – 2 шт
6. Полотенце для рук 33×30 см – 5 шт
7. Нетканые тампоны L – 5 шт

2. Сұйықтыққа арналған ағызғышы мен қалтасы бар Кесар тілігіне арналған ақжайма 140 см х 240 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см - 1 дана
4. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана
5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см – 1 дана.
жиынтық
4514,29
301
Жамбасқа операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 180*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Ойығы бар жайма, өлшемі 250*180 см, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Жабысқақ жиегі бар ылғал өткізбейтін жайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
6. Операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
7. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан жасалған;
8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған
жиынтық
8220,72
302
Эндоскопияға арналған операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстеліне жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстеліне жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Жабысқақ жиегі бар, инциздік пленкасы бар тесігі бар жайма 180×200 см – 1 дана;
4. Халат XL – 2 дана;
5. Жабысқақ лента 10×50 см – 3 дана;
6. Рентген жібі бар көп қабатты дәке салфетка 10×10 см – 10 дана;
7. Денеге арналған сызғышы бар маркер – 1 дана;
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 дана;
9. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана;
10. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана.
жиынтық
12494,61
303
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Инцизиялық үлбірі бар, жабысқақ шеті бар, тесігі бар 200×315 см жайма – 1 дана;
4. Күшейтілген халат ХL – 2 дана;
5. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана;
6. Рентген жібі бар абдоминальді спонж – 10 дана;
7. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
8. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
24784,39
304
Жамбас буына жасалатын операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Тілігі U тәрізді жайма 150×240 см – 1 дана;
4. Жайма 100×150 см – 1 дана;
5. Хирургиялық халат ХL – 2 дана;
6. Қолға арналған сүлгі 33×30 см – 5 дана;
7. Тоқылмаған тампондар L – 5 дана;

8. Нетканые тампоны М – 5 шт
9. Салфетка 10*10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
10. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, двумя держателями трубки – 1 шт
11. Шприц 10 мл LL – 1 шт
12. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт
13. Чаша 500 мл – 1 шт 14. Чаша 1000 мл – 1 шт
15. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
14035,34
305
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт.
4. простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт.
5. простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт.
6. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.
7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3170,61
306
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
комплект
1614,04
307
Комплект для полушарной операции
1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.
3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5 Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4176,59
308
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня 75 см х 90 см – 1 шт.
4. простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт.
5. адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт.
6. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4340,69
309
Комплект для родов стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 137 см х 150 см - 1 шт.
2. Халат хирургический стандартный, размер XL - 1 шт.
3. Леггинсы хирургические без усиленной части 45 см х 100 см - 2 шт.
4. Простыня с клейкой ленты 50 см х 75 см - 1 шт.
5. Стакан, объем 100 мл - 1 шт.
6. Простыня одноразовая 50 см х 60 см - 2 шт.
7. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.

8. Тоқылмаған тампондар М – 5 дана;
9. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана;
10. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
11. Шприц 10 мл LL – 1 дана; 12. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана;
13. Тостаған 500 мл – 1 дана;
14. Тостаған 1000 мл – 1 дана;
15. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
14035,34
305
Отоларингологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана
3. жабысқақ жайма 75 см х 75 см-1 дана.
4. жабысқақ жайма 200 см х 200 см-1 дана.
5. жайма 125 см х 150 см жабысқақ тілігі 7 см х 40 см – 1 дана.
6. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана.
7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
3170,61
306
Офтальмологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 170 см х 260 см – 1 дана.
жиынтық
1614,04
307
Жарты шарлы операцияға арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі 55х65 см қалта-қабылдағыш, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
2. Диаметрі 60см полиэтиленнен жасалған қорғаныш қап - 1 дана.
3. Жайма 140 х 160см, жабысқақ ойығы бар 30х40 см, тығыздығы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі бар 160х210 см жайма, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз салфетка 22 х 23см-4 дана .
6. Операциялық таспа 5х50 см, тығыздығы 40 г / м ш. - 2 дана.
7. 40х80 см жабысқақ жиегі бар бастың операциясына арналған жайма, тығыздығы 40 г/м шаршы - 1 дана.
жиынтық
4176,59
308
Проктологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана
3. жайма 75 см х 90 см-1 дана.
4. екі тілігі және аяққа арналған қорғаныш жабыны бар 260 см х 320 см жайма-1 дана,
5. жабысқақ таспа 2 см х 33 см-2 дана.
6. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
4340,69
309
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 137 см х 150 см - 1 дана.
2. Стандартты хирургиялық халат, өлшемі XL - 1 дана.
3. Жақсартылған бөлігі жоқ хирургиялық леггинсы 45 см х 100 см - 2 дана.
4. Жабысқақ таспасы бар жайма 50 см х 75 см - 1 дана.
5. Стақан, көлемі 100 мл - 1 дана№
6. Бір реттік жайма 50 см х 60 см - 2 дана.
7. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл – 1 дана.

8. Простыня под ягодицы 70 см х 80 см - 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нити 10 см х 10 см - 20 шт.
10. Зажим для пуповины - 1 шт.
11. Полотенце хирургическое - 2 шт.
12. Пеленка для ребенка 90 см х 90 см - 1 шт.
13. Прокладка впитывающая - 4 шт.
комплект
19285,77
310
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара
2. нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт.
3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
4. пластиковый пинцет – 1 шт.
комплект
857,85
311
Комплект для стентирования стерильный , одноразового применения.
1. Покрывало для пациента, изготовлено из нетканого материала 150 × 190 см – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала – 2шт.
3. Впитывающая салфетка, изготовлена из нетканого материала 40 × 50 см – 2 шт.
4. Покрытие для аппарата, изготовлено из нетканого материала 110 × 110 см – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена 190 × 320 см – 1шт.
6. Марлевые тампоны, изготовлены из марли (10 × 10 см) – 30шт.
7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
8. Функционная игла 18G изготовлена из пластика и сплава металлов 7 см – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G изготовлен из нетканого материала 10 см – 1шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
12. Трехходовой запорный кранник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.
13. Трехходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (30 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G 1 ½ (4 см) (желтая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
22. Игла 21 G 1 ½ (4 см) (зеленая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250мл (диаметр 10 см), изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000мл (диаметр 28 см), изготовлена из пластика – 1шт. 26. Чехол пульта для дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.
комплект
54699,95
312
Комплект для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения

8. Жамбасқа салатын жайма 70 см х 80 см – 1 дана.
9. Рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық дәке тампоны 10 см х 10 см - 20 дана.
10. Кіндік қысқышы 1 дана.
11. Хирургиялық сүлгі 2 дана.
12. Балаларға арналған жаялық 90 см х 90 см - 1 дана.
13. Сіңіргіш төсем 4 дана.
жиынтық
19285,77
310
Бір рет қолданылатын, стерильді тігістерді шешуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп
2. тігістерді алуға арналған пышақ (скальпель №12) - 1 дана
3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана.
4. пластикалық пинцет-1 дана.
жиынтық
857,85
311
Стерильденген , бір рет қолданылатын стенттеуге арналған жиынтық.
1. 150 × 190 см – 1 дана емес матадан жасалған науқасқа арналған төсек.
2. халат, матадан жасалмаған материал-2 дана.
3. 40 × 50 см тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка – 2 дана.
4. 110 × 110 см тоқыма емес материалдан жасалған құрылғыға арналған жабын-1 дана.
5. Екі саңылауы бар, мөлдір үлдірлі жиегі бар ангиографиялық жайма мата емес материалдан және 190 × 320 см – 1 дана полиэтиленнен жасалған.
6. Дәке тампондары дәкеден жасалған (10 × 10 см) - 30 дана.
7. Скальпель № 11, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
8. 18G функционалды инесі пластиктен және 7 см металл қорытпасынан жасалған-1 дана.
9. 20 G интродьюсері 10 см – 1 дана тоқыма емес материалдан жасалған.
10. Торк-құрылғы (ротатор), пластиктен жасалған – 1 дана.
11. Y-коннектор, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
12. Ra RH OFF (1000 psi) үш жақты құлыптау краны, пластиктен жасалған-1 дана.
13. Үш жақты манифольд, RA RH OFF (1100 psi), пластиктен жасалған – 1 дана.
14. Жоғары қысымды ra/FLL желісі 125cm (1000 psi) пластиктен жасалған – 2 дана.
15. Екі клапанды (30 psi) 150 см көктамыр ішіне құюға арналған жиынтық, пластиктен жасалған – 1 дана.
16. 150 см – 1 дана пластиктен жасалған ортаның контрастына арналған жиынтық.
17. Шприц 2,5 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
18. Шприц 10 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
19. Шприц 10 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
20. Шприц 20 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
21. Ине 20 G 1 ½ (4 см) (сары), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
22. Ине 21 G 1 ½ (4 см) (жасыл), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
23. 120 мл стакан, пластиктен жасалған – 1 дана.
24. Тостаған 250мл (диаметрі 10 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
25. Тостаған 5000мл (диаметрі 28 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
26. Қашықтан басқару пультінің корпусы 15 × 30 см – 1 дана.
жиынтық
54699,95
312
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық

1. Простыня для стола (усиленная) 100 см х 137 см - 1 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная) 220 см х 250 см - 1 шт.
3. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 30 см х 60 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 45 см - 1 шт.
5. Трубка дренажная для соединения, длина трубки: 300 см - 1 шт.
комплект
6877,18
313
Комплект для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140 см х 80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 180 см х 170 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем 240 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем 250 см х 180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная 90 см х 70 см - 2 шт.
6. Простыня большая операционная 200 см х 180 см - 1 шт.
7. Бахилы 120 см х 34 см - 1 шт.
8. Операционная лента 50 см х 5 см - 3 шт.
9. Салфетка хирургическая 40 см х 30 см - 4 шт.
комплект
5832,69
314
Комплект для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик, 145 см х 80 см - 1 шт.
2. Простыня большая операционная (усиленная) 190 см х 160 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (усиленная) 240 см х 240 см - 1 шт.
4. Бахилы хирургические 50 см х 30 см - 1 шт.
5. Операционная лента 50 см х 5 см - 2 шт.
6. Салфетка хирургическая 80 см х 80 см - 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем 60 см х 60 см - 1 шт.
комплект
3774,99
315
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт.
3. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
4. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3326,20
316
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. фартук ламинированный – 1 шт.
2. комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт.
4. бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
комплект
3052,88
317
Комплект для цистокопии
1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
1318,42
318
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 164
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.

1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 100 см х 137 см - 1 дана.
2. U-тәрізді ойығы бар операциялық жайма (күшейтілген) 220 см х 250 см - 1 дана.
3. Созылмалы бекіткіші бар гипс салуға арналған ұзын шұлық 30 см х 60 см - 1 дана.
4. Аспирация мен диатермияға арналған қап 35 см х 45 см - 1 дана.
5. Қосуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 300 см - 1 дана.
жиынтық
6877,18
313
Травматология және ортопедияға арналған (жамбасқа жасалатын операция үшін) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Хирургиялық аспаптар үстеліне арналған 140 см х 80 см қаптама – 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар 180 см х 170 см кіші операциялық жайма – 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар 240 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
4. 100*20 см ойығы бар және жабысқақ жиегі бар 250 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
5. 90 см х 70 см кіші операциялық жайма – 2 дана.
6. 200 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
7. Бахилалар 120 см х 34 см – 1 дана.
8. Операциялық таспа 50 см х 5 см – 3 дана.
9. Хирургиялық салфетка 40 см х 30 см – 4 дана.
жиынтық
5832,69
314
Травматология мен ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған хирургиялық қап, өлшемі 145 см х 80 см - 1 дана.
2. Операциялық үлкен жайма (күшейтілген), өлшемі 190 см х 160 см - 1 дана
3. Созылмалы тесігі бар операциялық үлкен жайма, диаметрі 3,5 см (күшейтілген) 240 см х 240 см - 1 дана.
4. Хирургиялық бахилалар 50 см х 30 см - 1 дана.
5. Операциялық таспа 50 см х 5 см - 2 дана.
6. Хирургиялық сүрткі 80 см х 80 см - 1 дана.
7. Адгезивті шеті бар шағын операциялық жайма 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
3774,99
315
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аяққа арналған қорғаныш жабыны бар жайма 150 см х 200 см-1 дана
3. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
4. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
3326,20
316
Стерильді, бір рет қолданылатын күшейтілген қорғауға арналған жиынтық
1. ламинатталған алжапқыш-1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон-1 дана.
3. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана.
4. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар-1 жұп
жиынтық
3052,88
317
Цистокопияға арналған жиынтық
1. Ұзын бахила 70 х 120см, пл. 40 г / м ш. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған жайма 110 х 160см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
3. Диаметрі 7 см жабысқақ саңылауы бар 45 х 70см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң - 1 дана.
жиынтық
1318,42
318
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз;
Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.

1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
27560,20
319
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 176
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
27560,20
320
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 46-48 (М), рост 164
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.

1. Артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар халат. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын.
2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған.
4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс.
6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады.
8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке.
9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
27560,20
319
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ; Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.
1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын.
2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған.
4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс.
6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады.
8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке.
9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
27560,20
320
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.
1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын.
2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған.
4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.

7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
27560,20
330
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 164
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект
17505,52
331
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 176
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;

7. Жұпты жеңқаптар, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады.
8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке.
9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
27560,20
330
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық
17505,52
331
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект
17505,52
342
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 164
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект

Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық
17505,52
342
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық

12266,52
353
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект
12266,52
354
Комплект из нетканого материала для аборта стерильный
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
комплект
2014,91
355
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт.
2. подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
комплект
1015,54
356
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения

12266,52
353
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық
12266,52
354
Стерильді түсікке арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40г/м ш. - 1 дана.
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеніш-жаялық 60 х 60см, алаң 240 г / м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 22 х 23см-4 дана .
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, көлемі 25 г/м шаршы метр-1 дана .
5. Әйелдердің гигиеналық төсемі-2 дана .
6. Қалпақ клип-берет, ПЛ. 18 г/м ш. - 1 дана.
7. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
жиынтық
2014,91
355
Абортқа арналған, стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см-1 дана –
2. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см х 23 см-4 дана
жиынтық
1015,54
356
Бір рет қолданылатын стерильді бас операциясына арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық

1. чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
2. простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт.
3. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт.
4. салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
комплект
2543,92
357
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт.
2. простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
комплект
2879,40
358
Комплект из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см-1 шт;
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса-1 пара;
3. Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см. Перчатки диагностические латексные. Латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
комплект
1533,33
359
Комплект из нетканого материала для основной хирургии
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
3072,29
360
Комплект из нетканого материала для оториноларингологических операций стерильный одноразового применения
1. простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт.
2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт.
3. простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт.
4. чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт.
6. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
комплект
2080,89
361
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт.

1. 145 см х 80 см тоқыма емес материалдан жасалған аспаптық үстелге арналған қап-1 дана –
2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 250 см х 180 см, жабысқақ ойығы 70 см х 10 см – 1 дана,
3. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 100 см-1 дана.
4. жабысқақ жиегі 80 см х 40 см салфетка-1 дана,
5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ лента 50 см х 10 см – 2 дана.
жиынтық
2543,92
357
Бір рет қолданылатын стерильді омыртқаға операция жасауға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см × 110 см – 2 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 300 см × 160 см, тесігі 7 см х 18 см, инциз үлдірі бар жайма – 1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см × 23 см – 4 дана.
жиынтық
2879,40
358
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
1. Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан жасалған – 1 дана;
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп;
3. Трансвагинальді, ректальді, латексті қап – 1 дана; Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан жасалған. Диагностикалық латексті қолғаптар. Ультра дыбыстық зерттеу аппаратының ректальді-вагинальді датчигіне арналған латексті презервативтер, олар мөлдір (боялмаған) және беткі жағы жақпасыз тегіс, опаланған.
жиынтық
1533,33
359
Негізгі хирургияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 80 х 100см жайма, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
5. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
3072,29
360
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық операцияларға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 190 см х 160 см -1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см - 1 дана
3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см х100 см, ойығы 7 см х 40 см және жабысқақ жиегі 1 дана.
4. аспаптарға арналған үстелді жабу үшін су өткізбейтін Мейо қапшығы, тоқыма емес материалдан жасалған 145 см х 80 см-1 дана,
5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана. 6. сіңіргіш қағаз салфетка 22 см х 23 см - 4 дана
жиынтық
2080,89
361
Бір рет қолданылатын стерильді жарты шарлы операцияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар қалта – қабылдағыш 55 см × 65 см-1 дана.

2. чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт.
3. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см х 23 см – 4 шт.
4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.
5. Простыня из нетканого материала 160 см х 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт.
комплект
2803,89
362
Комплект из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.
5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт.
7. Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
комплект
4265,79
363
Комплект из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
штука
5897,71
364
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт.
2. салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
комплект
528,33
365
Комплект из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный
1. Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
319,33
366
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
1. Салфетка 80×90 см – 2 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая 60×60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации – 1 шт.
4. Карточка – медальон для идентификации – 1 шт.
5. Зажим для пуповины – 1 шт.
6. Шапочка – 1 шт.
7. Конверт – 1 шт.
8. Маска трехслойная – 1 шт.
9. Салфетка 30×40 см – 3 шт.
10. Ватная палочка – 1 шт.
комплект
4712,29
367
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт.
2. подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. браслет для идентификации из полимера – 1 шт.
4. зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
комплект

2. Тоқылмаған материалдан жасалған қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см – 1 дана
3. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х 140 см ақжайма 30 см х 40 см адгезивті тілікті – 1 дана
жиынтық
2803,89
362
Бір рет қолданылатын стерильді скринингтік зерттеулерге арналған тоқыма емес материалдан жасалған Жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190 см тоқылмаған материалдан жасалған - 1 дана.
2. Зонд полимерден жасалған-1 дана.
3. Үш қабатты маска тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана.
4. Алжапқыш ламинатталған материалдан жасалған-1 дана.
5. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған-1 жұп
6. Тығын полимерден жасалған-1 дана.
7. Науа полимерден жасалған - 1 дана.
жиынтық
4265,79
363
Струмэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана.
2. Сіңіргіш Салфетка 30 см х 40 см-4 дана
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелдің тысы 80 см х 145 см-1 дана.
4. 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айналасында жабысқақ жиегі бар және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана,
5. 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см, айналасындағы жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасындағы қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма-1 дана.
дана
5897,71
364
Бір рет қолданылатын стерильді имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық
1. жайма 100 см × 160 см тоқылмаған материалдан жасалған, сопақша саңылауы 7 см х 10 см-1 дана.
2. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 80 см × 70 см – 1 дана.
жиынтық
528,33
365
Пародонтологиялық операцияларға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді, тоқыма емес материалдан жасалған стоматологиялық жиынтық
1. Салфетка 45 х 65см сопақша саңылауы 7 х 10см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Сіңіргіш салфетка 50 х 80см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
319,33
366
Жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Салфетка 80×90 см – 2 дана;
2 Сіңіргіш төсеуіш жаялық 60 х 60 см – 1 дана;
3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1 дана;
4. Сәйкестендіруге арналған карточка – медальон – 1 дана;
5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана;
6. Телпек – 1 дана;
7. Конверт – 1 шт.
8. Үш қабатты маска – 1 дана;
9. Салфетка 30×40 см – 3 дана;
10. Мақта таяқша – 1 дана.
жиынтық
4712,29
367
Бір рет қолданылатын стерильді жаңа туған нәрестеге арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1.тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80 см х 90 см-2 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. полимерден сәйкестендіру үшін білезік-1 дана 4. полимерден жасалған кіндік қысқышы-1 дана
жиынтық

858,77
368
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
1. Простыня операционная размером 1600х1900-1 шт;
2. Перчатки диагностические латексные-1 пара;
3. Маска трехслойная-1 шт;
4. Бахилы-1 пара;
5. Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Простыня операционная размером 1600х1900 мм изготовлена из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках. Перчатки диагностические латексные. Чехол транс вагинальный ректальный латексный- латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
упаковка
4306,22

858,77
368
УДЗ-ға арналған стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған жиынтық
1. Өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма – 1 дана;
2. Диагностикалық латексті қолғаптар – 1 жұп;
3. Үш қабатты маска – 1 дана
4. Бахилалар – 1 жұп;
5. Трансвагинальді, ректальді латексті қап, – 1 дана.
Өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма тоқылмаған материалдан жасалған. Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резинкамен немесе байламалармен бекітіледі. Диагностикалық латексті қолғаптар. Ультра дыбыстық зерттеу аппаратының ректальді-вагинальді датчигіне арналған трансвагинальді, ректальді латексті қап – латексті презервативтер, олар мөлдір (боялмаған) және беткі жағы жақпасыз тегіс, опаланған.
жиынтық
4306,22

369
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
комплект
287,74
370
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
комплект
287,74
371
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
комплект
287,74
372
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
комплект
810,04
373
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
комплект
810,04
374
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
комплект
810,04
375
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер S - 1 шт.
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
812,36
376
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер M - 1 шт.
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
812,36
377
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный

369
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
жиынтық
287,74
370
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
жиынтық
287,74
371
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
жиынтық
287,74
372
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана.
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
жиынтық
810,04
373
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана.
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
жиынтық
810,04
374
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана.
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (L) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
жиынтық
810,04
375
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі S - 1 дана.
2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп.
3. Эйр қалақшасы-1 дана.
4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
812,36
376
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі M-1 дана.
2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп.
3. Эйр қалақшасы-1 дана.
4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
812,36
377
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы

1. Зеркало Куско, размер L - 1 шт.
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
812,36
378
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект:
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - 1 шт.
3. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое - S, - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. Бахилы низкие - 1 пара.
6. ЦитощҰтка - 1 шт.
комплект
472,61
379
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект:
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - 1 шт.
3. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое - М, - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.

1. Куско айнасы, өлшемі L-1 дана.
2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп.
3. Эйр қалақшасы-1 дана.
4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
812,36
378
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы:
1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана.
2. Эйер қалақшасы - 1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - S, - 1 дана.
4. Латекс қолғап-1 жұп.
5. қысқа бахила - 1 жұп.
6. ЦитощҰтка - 1 дана
жиынтық
472,61
379
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы:
1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана.
2. Эйер қалақшасы - 1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - М, - 1 дана.
4. Латекс қолғап-1 жұп.

5. Бахилы низкие - 1 пара.
6. ЦитощҰтка - 1 шт.
комплект
472,61
380
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект:
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - 1 шт.
3. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое - L, - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. Бахилы низкие - 1 пара.
6. ЦитощҰтка - 1 шт.
комплект
472,61
381
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 164
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
Комплект

5. қысқа бахила - 1 жұп.
6. ЦитощҰтка - 1 дана
жиынтық
472,61
380
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы:
1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана.
2. Эйер қалақшасы -1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы - L, - 1 дана.
4. Латекс қолғап-1 жұп.
5. қысқа бахила - 1 жұп.
6. ЦитощҰтка - 1 дана
жиынтық
472,61
381
Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана;
Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана,
Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз.
Тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады.
Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық

17840,46
382
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 176
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
Комплект
17840,46
383
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 46-48 (M), рост 164
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
Комплект

17840,46
382
Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз.
Тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады.
Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық
17840,46
383
Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 46-48 (M), бой ұзындығы 164 см
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана; Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана; Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі. Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған. Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады, тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі. Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады. Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық

1. Простыня для операции на конечности, размером 225 х 320 см, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг - 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, размером 100 х 175 см двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру - 1 шт.
комплект
2419,34
394
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный

1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған, өлшемі 225 х 320 см, екі қабатты, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасында сіңіргіш аймағымен, диаметрі 7 см созылмалы саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған, өлшемі 100 х 175 см, екі қабатты, ортасында диаметрі 4 см созылмалы саңылауы бар, жайма – 1 дана.
жиынтық
2419,34
394
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға (Краниотомияға) арналған операциялық жабындар жиынтығы

1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
2. Простыня 140 см х 220 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1956,44
395
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
комплект
1602,50
396
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная – 2 шт.
штука
1711,93
397
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт. 4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука
1598,60
398
Комплект операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.
6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
комплект
2731,88
399
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160х190/210 или 200х180 см – 1 шт.
2. Простыня операционная 160х100 / 150х125 см адгезивная, с вырезом 7х40 см – 1 шт.
3. Простыня операционная 175х160 см с адгезивным краем – 1 шт.
4. Салфетка 80х70/75 см с адгезивным краем – 1 шт.
5. Операционная лента адгезивная 10х50 см – 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22х23 / 30х30 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2
комплект

1. Ақжайма 140 см х 220 см см адгезивтік аумағының диаметрі 12,2 см - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 80 см х 70 см - 1 дана.
5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1956,44
395
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға арналған операциялық жабындар жиынтығы (омыртқаға)
1. Жабысқақ жиегі 7 см х 18 см 140 см х 220 см жайма - 1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Аспаптық үстелге 70 см х 80 см ламинатталған жайма-1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған Майо қапы 140 см х 80 см - 1 дана.
жиынтық
1602,50
396
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. 100 см х 100 см қалталы және жабысқақ саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Ламинатталған Салфетка 70 см х 80 см – 2 дана.
дана
1711,93
397
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ саңылауы 4,5 см х 7,2 см жайма 120 см х 100 см - 1 дана.
2. 140 см х 80 см жабысқақ жиегі бар пациентке жайма-1 дана .
3. Аспаптық үстелге арналған Майо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
4. Бөрік-берет-1 дана.
5. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана
1598,60
398
Бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған травматологияға арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
жиынтық
2731,88
399
Оториноларингологиялық жиынтық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді жиынтықтың мынадай құрамы болады:
1. Операциялық жайма 160х190/210 немесе 200х180 см – 1 дана.
2. Операциялық жайма 160х100 / 150х125 см жабысқақ, ойығы 7х40 см – 1 дана
3. Жабысқақ жиегі бар операциялық жайма 175х160 см-1 дана.
4. Жабысқақ жиегі бар Салфетка 80х70/75 см – 1 дана.
5. Жабысқақ операциялық таспа 10х50 см – 2 дана.
6. Сіңіргіш Салфетка 22х23 / 30х30 см – 1 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СМС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м2 Спанлэйс үлгісіндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
жиынтық

5037,42
400
Комплект оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт
3. Шпатель для языка, изготовлен из полимера - 1 шт
4. Зеркало носовое, изготовлено из полимера – 1 шт
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт
6. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара.
7. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
комплект
2549,17
401
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
3. простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
4. салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт.
6. салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
комплект
3646,18
402
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.;
2. шапочка – 1 шт.,
3. бахилы – 2 пары;
4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.;
5. простыня операционная – 1 шт.;
6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект
9446,29
403
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
1904,00
404
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Чехол на инструментальный стол 80×145 см, впитывающая зона 60×90 см – 1 шт.
2. Простыни с адгезивным краем 50×50 см – 4 шт.
3. Простыня для краниотомии (операционный вырез со встроенной инцизной пленкой, со встроенным мешком для сбора жидкости, отводящими желобами и отводной патрубок, со встроенными фиксаторами трубок) – 1 шт.
4. Простыня для операционного стола 160×190 см – 1 шт.
5. Простыня впитывающая 80×190 см – 1 шт.
6. Операционная лента 10×50 см – 1 шт.
7. Салфетки – 2 шт.
комплект
9481,67
405
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. наволочка 60 см х 60 см – 1 шт.
2. простыня 210 см х 160 см – 1 шт.
3. наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт.
4. пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
2492,81
406
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. наволочка 80 см х 70 см – 1 шт.
2. простыня 200 см х 160 см – 1 шт.
3. пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
комплект
2010,71
407
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения:

5037,42
400
Стерильді, бір рет қолданылатын оториноларингологиялық аспаптар жиынтығы
1. Үш қабатты маска, тоқылмаған материалдан жасалған – 1 дана.
2. Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден жасалған – 2 дана
3. Тілге арналған қалақша, полимерден жасалған –1 дана
4. Мұрынға арналған айна, полимерден жасалған – 1 дана
5. Пинцет, полимерден жасалған – 1 дана
6. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп
7. Астауша, полимерден жасалған – 1 дана
жиынтық
2549,17
401
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған кесіндісі 7 см х 40 см 160 см х 100 см операциялық жайма – 1 дана
3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 175 см х 160 см – 1 дана.
4. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 75 см салфетка-1 дана,
5. тоқыма емес материалдан жасалған 10 см х 50 см операциялық жабысқақ таспа – 2 дана,
6. қағаздан сіңіретін 22 см х 23 см салфетка-1 дана.
жиынтық
3646,18
402
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат - 3 дана;
2. қалпақ – 1 дана,
3. бахилалар –2 жұп;
4. офтальмологиялық салфетка - 1 дана;
5. операциялық жайма-1 дана;
6. сіңіргіш жайма - 2 дана –
жиынтық
9446,29
403
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерилді таяқшалар жиынтығы
стерильденген, бір рет қолданылатын таяқшалар кемінде 4 дана.
жиынтық
1904,00
404
Краниотомияға арналған стерильді операциялық жабын жиынтығы
1. Аспаптар үстеліне қап 80×145 см, сіңіретін аймақ 60×90 см – 1 дана;
2. Адгезивті жиегі бар жаймалар 50×50 см – 4 дана;
3. Краниотомияға арналған жайма (ендірілген инцизді пленкасы бар, науалармен және келтеқұбырмен әкетілетін сұйықтықты жинауға арналған, ендірілген қапшығы бар, түтіктердің ендірілген бекіткіштері бар) – 1 дана;
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160×190 см – 1 дана;
5. Сіңіргіш жайма 80×190 см – 1 дана;
6. Операциялық таспа 10×50 см – 1 дана;
7. Сүрткілер – 2 дана.
жиынтық
9481,67
405
Бір рет қолданылатын стерильді, бір рет қолданылатын төсек жиынтығы
1. жастық тысы 60 см х 60 см-1 дана.
2. жайма 210 см х 160 см-1 дана.
3. матрасқап 210 см х 90 см-1 дана.
4. көрпе тысы 210 см х 140 см-1 дана.
жиынтық
2492,81
406
Бір рет қолданылатын стерильденген мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы
1. жастық тысы 80 см х 70 см-1 дана.
2. жайма 200 см х 160 см-1 дана.
3. көрпе тысы 200 см х 160 см-1 дана.
жиынтық
2010,71
407
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық

1. Простыня для кардиохирургии 274 см х 320 см -1 шт.
2. Халат хирургический с усиленной защитой - ХL - 1 шт
3. Простыня для стола (усиленная) 137 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня для стола 150 см х 250 см - 1 шт.
5. Канюля Янкауера 30 Fr - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 80 см х 140 см - 2 шт.
7. Простыня 100 см х 120 см - 10 шт.
8. Чаша для растворов, объем 500 мл. - 2 шт.
9. Чаша для растворов, объем 250 мл. - 6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью, объем банки: 2300 мл - 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
12. Трубка дренажная для соединения, длина трубки 350 см - 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см, с рентгеноконтрастной нитью 30 см х 30 см - 20 шт
15. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью, 10 см х 10 см - 30 шт.
16. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 2 шт.
17. Чаша для растворов, объем 700 мл - 2 шт.
18. Шприц для ирригации, объем 50 мл - 1 шт.
19. Шприц Luer Lock, объем 5 мл - 1 шт.
20. Шприцы Luer Lock, объем 10 мл - 2 шт., 20 мл - 2 шт.
21. Катетер прямой, с троакаром, размер: 32 СН/Fr - 1 шт.
22. Катетер угловой, с троакаром, размер 32 СН/Fr - 1 шт.
23. Полотенце хирургическое - 10 шт.
24. Мешок для отходов операции 50 см х 60 см - 1 шт.
25. Операционная лента 50 см х 10 см - 2 шт.
26. Лоток, объем 2000 мл - 2 шт
комплект
118769,28
408
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая 270 см х 310 см - 1 шт.
2. Чаша, объем 1000 мл - 1 шт.
3. Чаша для растворов, объем 250 мл - 2 шт.
4. Чаша, объем 100 мл - 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения 300 см - 2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 30 см х 30 см - 10 шт.
8. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 10 см х 10 см - 5 шт.
9. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
10. Лоток, объем 2000 мл - 1 шт.
11. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
12. Шприцы для ирригации, объем 50 мл - 2 шт.
13. Шприцы Luer, объем 20 мл - 2 шт. 14. Шприц Luer, объем 10 мл - 1 шт.

1. Кардиохирургияға арналған жайма 274 см х 320 см -1 дана.
2. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат - ХL - 1 дана.
3. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 137 см х 180 см - 1 дана.
4. Үстелге арналған жайма 150 см х 250 см - 1 дана.
5. Янкувер канюлясы 30 Fr – 1 дана.
6. Мейо үстеліне арналған жайма 80 см х 140 см - 2 дана.
7. Жайма 100 см х 120 см - 10 дана.
8. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 500 мл. - 2 дана.
9. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл. – 6 дана.
10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі, банка көлемі: 2300 мл - 1 дана.
11. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
12. Қосуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 350 см – 1 дана.
13. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
14. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жіпсіз хирургиялық тампондар 45 см х 45 см, рентген-контрастылы жіппен 30 см х 30 см – 20 дана.
15. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке тампондары 10 см х 10 см – 30 дана.
16. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл - 2 дана.
17. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 700 мл - 2 дана.
18. Ирригацияға арналған шприц, көлемі 50 мл - 1 дана.
19. Luer Lock шприці, көлемі 5 мл - 1 дана.
20. Luer Lock шприці, көлемі 10 мл - 2 дана, 20 мл - 2 дана.
21. Троакары бар, түзу катетер, өлшемі: 32 СН/Fr - 1 дана.
22. Бұрыштық катетер, троакарымен, өлшемі: 32 СН/Fr - 1 дана.
23. Хирургиялық сүлгі - 10 дана.
24. Операция қалдықтарына арналған қапшық 50 см х 60 см – 1 дана.
25. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 2 дана.
26. Астауша, көлемі 2000 мл - 2 дана.
жиынтық
118769,28
408
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық:
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған жайма 270 см х 310 см - 1 дана.
2. Тостаған, көлемі 1000 мл - 1 дана.
3. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл - 2 дана.
4. Тостаған, көлемі 100 мл - 1 дана.
5. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
6. Қосылуға арналған дренажды түтік 300 см - 2 дана.
7. апаротомияға арналған, рентген-контрастылы жіппен хирургиялық тампондар 30 см х 30 см - 10 дана.
8. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке тампондар 10 см х 10 см - 5 дана.
9. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл - 1 дана.
10. Астауша, көлемі 2000 мл - 1 дана.
11. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см х 9,2 см - 1 дана.
12. Ирригацияға арналған шприцтер, көлемі 50 мл - 2 дана.
13. Luer шприцтері, көлемі 20 мл - 2 дана.
14. Luer шприцтері, көлемі 10 мл - 1 дана.

15. Катетер прямой, с троакаром 20 СН/Fr - 1 шт.
16. Полотенце хирургическое - 1 шт.
17. Мешок для отходов 50 см х 60 см - 1 шт.
18. Скальпель (с рукояткой), размер: №15 - 1 шт.
19. Скальпель (с рукояткой), размер: №11 - 2 шт.
20. Органайзер для инструментов - 1 шт.
21. Инфузионная система с воздуховодом 200 см - 1 шт.
22. Петли, размер 8 Fr - 7 шт.
23. Петли, размер 12 Fr -2 шт.
24. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 43 см - 2 шт.
комплект

15. Түзу, троакарымен катетер 20 СН/Fr - 1 дана.
16. Хирургиялық сүлгі 50 см х 60 см - 1 дана.
17. Қалдықтарға арналған қапшық 50 см х 60 см - 1 дана.
18. Скальпель (сабымен), көлемі: №15 - 1 дана.
19. Скальпель (сабымен), көлемі: №11 - 2 дана.
20. Құралдарға арналған органайзер - 1 дана.
21. Ауа өткізгіші бар инфузиялық жүйе 200 см - 1 дана.
22. Ілмектер,өлшемі 8 Fr - 7 дана.
23. Ілмектер,өлшемі 12 Fr - 2 дана.
23. Аспирация мен диатермияға арналған қап 35 см х 43 см - 2 дана.
жиынтық

98545,02
409
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
19030,28
410
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками

98545,02
409
Плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитратының ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (бір камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
19030,28
410
Екі қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы

Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
35235,00
411
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (трҰхкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
36743,00

Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (екі камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
35235,00
411
Үш қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (үш камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
36743,00

412
Комплект смотровой гинекологический одноразовый стерильный
1. Салфетка 70см х 80см - 1 шт.
2. Бахилы высокие - 1 пара
3. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт
4. Шапочка-берет - 1 шт.
5. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размером Х - 1 шт..
6. Перчатки латексные размером М - 1 пара
7. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
комплект
650,89
413
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 1 уровня защиты работника (минимальная)
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Респиратор (N95 или FFP3) или медицинская маска одноразовая в зависимости от степени риска.
3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.
4) Нитриловые/латексные перчатки
комплект
4500,00
414
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 2 уровня защиты работника (средняя).
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Респиратор N95 или FFP2.
3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине или одноразовый защитный комбинезон с капюшоном.
4) Необходим фартук, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.
5) Нитриловые/латексные перчатки.
6) Защитные очки или защитный щиток для лица.
7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала.
комплект
4500,00
415
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 3 уровня защиты работника (максимальная).
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Фильтрующий респиратор с принудительной подачей воздуха (PAPR) или респираторы типа N95, FFP2, N99, FFP3 в зависимости от степени риска.
3) Одноразовый водостойкий защитный комбинезон с капюшоном или одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.
4) Необходим фартук, при риске разбрызгивания биологических жидкостей, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.
5) Нитриловые/латексные перчатки.
6) Защитные очки или защитный щиток для лица.
7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала. комплект
комплект
4500,00
416
Комплект стерильный для ангиографии
1. Перчатки неопудренные, № 7 - 1 пара
2. Перчатки неопудренные, № 8 - 1 пара
3. Зажим - 1 шт
4. Скальпель №11 - 1 шт
5. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт
6. Чаша 60 мл, градуированная - 1 шт
7. Чаша для хранения проводника - 1 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 180 см - 1 шт
9. Игла 21G - 1 шт
10. Игла Сельдингера 18G - 1 шт
11. Шприц 5 мл, Luer - 3 шт
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 шт
14. Линия мониторинга давления 500 psi, 120 см - 1 шт

412
бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық қарау жиынтығы
1. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана.
2. Биік бахилалар - 1 жұп
3. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана
4. Берет-қалпақ - 1 дана.
5. Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы өлшемі Х - 1 дана
6. Латексті қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп
7. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана
жиынтық
650,89
413
Қызметкерді қорғаудың 1 деңгейлі (ең төмен) жеке қорғану құралдарының (ЖҚҚ) жиынтығы
1) Медициналық бір реттік бас-киім.
2) Респиратор (N95 немесе FFP3) немесе қауіп дәрежесіне байланысты бір реттік медициналық маска.
3) Жеңі ұзын және арқасында байлауыштары бар тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік халат.
4) Нитрилді/латекс қолғаптар
жиынтық
4500,00
414
Қызметкерді қорғаудың 2 деңгейлі (орташа) жеке қорғану құралдарының (ЖҚҚ) жиынтығы
1) Медициналық бір реттік бас-киім.
2) N95 немесе FFP2 респираторы.
3) Жеңі ұзын және арқасында байлауыштары бар тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік халат немесе капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезон.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, алжапқыш қажет.
5) Нитрилді/латексті қолғаптар.
6) Қорғану көзілдірігі немесе бетке арналған қорғану қалқаны.
7) Су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі.
жиынтық
4500,00
415
Қызметкерді қорғаудың 3 деңгейлі (ең жоғары) жеке қорғану құралдарының (ЖҚҚ) жиынтығы
1) Медициналық бір реттік бас-киім.
2) Мәжбүрлі ауа сүзгіші (PAPR) немесе қауіп дәрежесіне байланысты N95, FFP2, N99, FFP3 типті респираторлар.
3) Жеңі ұзын және арқасында байлауыштары бар тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік халат немесе капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезон.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, биологиялық сұйықтықтардың шашырау қаупі кезінде алжапқыш қажет.
5) Нитрилді/латексті қолғаптар.
6) Қорғану көзілдірігі немесе бетке арналған қорғану қалқаны.
7) Су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі. жиынтық ж
жиынтық
4500,00
416
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
1. Опаланбаған қолғап, № 7 - 1 жұп;
2. Опаланбаған қолғап, № 8 - 1 жұп;
3. Қысқыш - 1 дана;
4. Скальпель №11 - 1 дана;
5. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
6. Тостаған 60 мл, межеленген – 1 дана;
7. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған - 1 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иігіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 180 см - 1 дана;
9. Ине 21G - 1 дана;
10. Ине Сельдингера 18G - 1 дана;
11. Шприц 5 мл, Luer - 3 дана;
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 дана;
14. Қысым мониторингі желісі 500 psi, 120 см - 1 дана;

15. Покрытие на стол 137×180 см - 1 шт
16. Халат одноразовый XL - 1 шт
17. Халат одноразовый усиленный L - 1 шт
18. Ангиографическая простыня одноразовая 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт
19. Покрытие защитное на стол 150×250 см - 1 шт
20. Покрытие для снимков R 35, диаметром 100 см, из полиэтилена - 1 шт
21. Защитное покрытие 100×102 см, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт
22. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт
комплект
49804,22
417
Комплект стерильный для коронарных и периферических интервенционных процедур
1. Перчатки хирургические № 6.5- 1 шт;
2. Перчатки хирургические № 8 - 1 шт;
3. Скальпель хирургический №11 - 1 шт;
4. Чаша 60 мл - 2 шт;
5. Чаша для хранения проводника 2500 мл - 1 шт;
6. Чаша 250 мл - 1 шт;
7. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 150 см - 1 шт;
8. Игла 21G - 1 шт;
9. Игла 18G - 1 шт;
10. Шприц 20 мл Luer Lock - 1 шт;
11. Шприц 20 мл Luer - 2 шт;
12. Полотенце для рук 40×60 см - 2 шт;
13. Халат XL - 2 шт;
14. Простыня 137×150 см - 1 шт;
15. Ангиографическая простыня 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт;
16. Покрытие для аппарата 100×100 см – 1 шт;
17. Покрытие для аппарата R 65 - 1 шт;
18. Салфетка 10×10 см - 50 шт;
19. Манифольд 3 ходовой - 1 шт;
20. Мешок для сбора жидкости и отходов 50×60 см - 1 шт;
21. Электроды для временной кардиостимуляции - 4 шт;
22. Удлинительная инфузионная линия 500 psi, 120 см - 1 шт;
23. Удлинительная инфузионная линия 1200 psi, 90 см - 1 шт;
24. Зажим медицинский - 1 шт.
Комплект
39755,89
418
Комплект стерильный для стентирования
1. Губка-стик для обработки операционного поля - 1 шт;
2. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт;
3. Чаша 500 мл, градуированная - 1 шт;
4. Чаша 60 мл - 1 шт;
5. Счетчик игл - 1 шт;
6. Игла 21G - 1 шт; 7. Игла 27G - 1 шт;
8. Шприц 10 мл, Luer Lock - 1 шт;
9. Покрытие на стол 137×150 см - 1 шт;
10. Халат XL - 3 шт;
11. Простыня 280×355 см с четырьмя отверстиями, без операционной пленкой, прозрачными полями - 1 шт;
12. Покрытие защитное для камеры диаметром 122,5см, R-65, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт;
13. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт;
14. Лоток глубокий, голубой - 1 шт; В единой упаковке
Комплект
35539,58
419
Комплект стерильный для электрофизиологических исследований
1. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные, неопудренные № 7 – 1 пара
2. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные неопудренные № 7.5- 1 пара

15. Үстелге арналған жабын 137×180 см - 1 дана;
16. Бір реттік халат XL - 1 дана;
17. Бір реттік халат, күшейтілген L - 1 дана;
18. Ангиографиялық бір реттік төрт тесігі бар жайма 280×330 см - 1 дана;
19. Үстелге арналған қорғаныш жабыны 150×250 см - 1 дана;
20. Түсірімдерге арналған жабын R 35, диаметрі 100 см, полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
21. Қорғаныш жабыны 100×102 см, полиэтиленнен жасалған, қалыңдығы 50 мкм - 1 дана;
22. Сүрткі 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана.
жиынтық
49804,22
417
Коронарлық және шеткері интервенциялық емшараларға арналған стирильді жиынтық
1. Хирургиялық қолғаптар № 6.5- 1 дана;
2. Хирургиялық қолғаптар № 8 - 1 дана;
3. Хирургиялық скальпель №11 - 1 дана;
4. Тостаған 60 мл - 2 дана;
5. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған 2500 мл - 1 дана;
6. Тостаған 250 мл - 1 дана;
7. J диагностикалық өткізгіші, иілген, бір жақты, иілгіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 150 см - 1 дана;
8. Ине 21G - 1 дана;
9. Ине 18G - 1 дана;
10. Шприц 20 мл Luer Lock - 1 дана;
11. Шприц 20 мл Luer - 2 дана;
12. Қолға арналған сүлгі 40×60 см - 2 дана;
13. Халат XL - 2 дана;
14. Жайма 137×150 см - 1 дана;
15. Төрт тесігі бар ангиографиялық жайма 280×330 см - 1 дана;
16.Аппаратқа арналған жабын 100×100 см – 1 дана;
17. Аппаратқа арналған жабын R 65 - 1 дана;
18. Салфетка 10×10 см - 50 дана;
19. Жүретін манифольд 3 - 1 дана;
20. Сұйықтық пен қалдықтарға арналған қапшық 50×60 см - 1 дана;
21. Уақытша кардиостимуляцияға арналған электродтар - 4 дана;
22. Ұзартылған инфузиялық желі 500 psi, 120 см - 1 дана;
23. Ұзартылған инфузиялық желі 1200 psi, 90 см - 1 шт;
24. Медициналық қысқыш - 1 дана.
жиынтық
39755,89
418
Стенттеуге арналған стерильді жиынтық
1. Операциялық алаңды өңдеуге арналған сорғыш-стик - 1 дана;
2. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
3. Тостаған 500 мл, межеленген - 1 дана;
4. Тостаған 60 мл - 1 дана;
5. Инелерді есептегіш - 1 дана;
6. Ине 21G - 1 дана;
7. не 27G - 1 дана;
8. Шприц 10 мл, Luer Lock - 1 дана;
9. Үстелге арналған жабын 137×150 см - 1 дана;
10. Халат XL - 3 дана;
11. Жайма 280×355 см төрт тесігі бар, операциялық пленкасыз, мөлдір жиегі бар - 1 дана;
12. Камераға арналған қорғағыш жабын, диаметрі 122,5см, R-65, қалыңдығы 50 мкм полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
13. Салфетка 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана;
14. Шұңғыл астауша, көгілдір - 1 дана; Бірыңғай қаптамада.
жиынтық
35539,58
419
Электрофизиологиялық зерттеулерге арналған стерильді жиынтық
1. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные, неопудренные № 7 – 1 пара
2. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные неопудренные № 7.5- 1 пара

3. Зажим с замком – 1 шт
4. Скальпель №11 – 1 шт
5. Чаша градуированная из синего полипропилена 250 мл – 2 шт
6. Чаша градуированная из синего полипропилена 500 мл – 1 шт
7. Чаша градуированная из прозрачного полипропилена 60 мл – 1 шт
8. Игла 22G – 1шт
9. Игла 21G – 1шт
10. Шприц 20 мл, Luer Lock – 2шт
11. Покрытие настольное 3-слойное 150×190 см – 1 шт
12. Халат хирургический L – 2 шт
13. Полотенце для рук 60×40 см – 2 шт
14. Простыня с липким краем 100×100 см – 1 шт
15. Простыня для ЭФИ 230×320 см с пятью отверстиями, 3-х слойная – 1 шт
16. Покрытие для аппарата диаметром 120 см, R-65, прозрачный, циркулярный, на эластичной резинке, круглое, из полиэтилена – 1 шт
17. Чехол для оборудования 100×120 см прозрачный, прямоугольный, из полиэтилена – 1 шт
18. Салфетка марлевая 10×10 см, 12-слойная, без рентген контраста – 20 шт
Комплект
35078,55
420
Комплект стерильный операционный одноразовый артроскопии плеча
1. Простыня 240х180 см с U-образным вырезом 20х60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Простыня 180х140 см с адгезивным краем – 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт. 4. Чехол на руку 80х20 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25х25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5х 30 см - 1 шт.
7. Простыня 180х140 см на операционный стол – 1 шт.
комплект
3469,77
421
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
комплект
8022,47
422
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.
6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
комплект
6607,35
423
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня на инструментальный стол 150х190 см - 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30х40 см - 2 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.

3. Зажим с замком – 1 шт
4. Скальпель №11 – 1 шт
5. Чаша градуированная из синего полипропилена 250 мл – 2 шт
6. Чаша градуированная из синего полипропилена 500 мл – 1 шт
7. Чаша градуированная из прозрачного полипропилена 60 мл – 1 шт
8. Игла 22G – 1шт
9. Игла 21G – 1шт
10. Шприц 20 мл, Luer Lock – 2шт
11. Покрытие настольное 3-слойное 150×190 см – 1 шт
12. Халат хирургический L – 2 шт
13. Полотенце для рук 60×40 см – 2 шт
14. Простыня с липким краем 100×100 см – 1 шт
15. Простыня для ЭФИ 230×320 см с пятью отверстиями, 3-х слойная – 1 шт
16. Покрытие для аппарата диаметром 120 см, R-65, прозрачный, циркулярный, на эластичной резинке, круглое, из полиэтилена – 1 шт
17. Чехол для оборудования 100×120 см прозрачный, прямоугольный, из полиэтилена – 1 шт
18. Салфетка марлевая 10×10 см, 12-слойная, без рентген контраста – 20 шт
жиынтық
35078,55
420
Стерильді операциялық бір рет қолданылатын иық артроскопиясы жиынтығы
1. 240х180 см U-тәрізді ойығы 20х60 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма-1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 180х140 см-1 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Қолдың қақпағы 80х20 см-1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25х25 см-4 дана –
6. Операциялық жабысқақ таспа 2,5 х 30 см - 1 дана.
7. Операциялық үстелге 180х140 см жайма – 1 дана.
жиынтық
3469,77
421
Артроскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған сіңіргіш екі қабатты жайма 140 см х 190 см, алаң 54 г / м ш. – 1 дана
2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, алаңы 30 г / м ш. – 1 дана
3. Операциялық үлкен ақжайма 220 см х 320 см резеңкелі саңылауы 5 см және 7 см, сіңіргіш аймағы, бұрғышы және сұйықтық жинауға арналған қалтасы бар, 54 г/м ш. м. - 1 дана
жиынтық
8022,47
422
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Артроскопияға арналған диаметрі 7 см резеңкелі саңылауы бар 200 см х 300 см жайма, пл. 54 г/м. ш. – 1 дана
2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, 30 г/м. ш. алаңы-1 дана
3. Бахила 33 см х 55 см, алаңы 40 г / м.ш. – 1 дана
4. Жайма 100 см х 80 см, алаңы 40 г / м. ш. – 1 дана
5. Операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана.
6. Бауға арналған қап 15 см х 240 см, алаңы 30 г/м. ш., картон ұстағышы бар – 1 дана.
жиынтық
6607,35
423
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге жайма 150х190 см-1 дана.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30х40 см-2 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.

4. Адгезивная лента 10х50 см – 1шт.
5. Простыня 150х180 см - 1 шт;
6. Бахила 33х55см – 1шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225х320 см с эластичными манжетами диаметром 6 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и манжетой 7 см и с выходным отверстием – 1шт.
комплект
7962,38
424
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
5. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
6. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт.
7. подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект
4023,85
425
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
комплект
7431,91
426
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
3. чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт.
4. адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт.
5. бахилы 25 см х 40 см – 1 пара
6. простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт.
7. кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект
11636,63
427
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт.
2. простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт.
3. простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт.
4. операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт.
5. полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект

4. Жабысқақ таспа 10х50 см-1 дана. 5. Жайма 150х180 см - 1 дана;
6. Бахила 33х55см-1шт.
7. Тізе буынының артроскопиясына арналған жайма 225х320 см, диаметрі 6 см резеңкелі манжеттері, сұйықтық жинауға арналған біріктірілген қабылдау қаптары және 7 см манжеті және шығу тесігі – 1 дана.
жиынтық
7962,38
424
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана.
2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана
4. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана.
5. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана,
6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см – 2 дана.7. 60 см х 60 см сіңіргіш төсеніш-1 дана
жиынтық
4023,85
425
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 230 х 240см жайма, айналасында жабысқақ жиегі бар диаметрі 8см, саңылауы 9 х 13см, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар, ішіне бахилалары және сұйықтықты жинауға және бұруға арналған ішіне салынған қалтасы бар, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
2. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25 х 25см-4 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
5. Жабысқақ лента 5 х 50см, пл. 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш төсеніш 60 х 90см, алаңы 240 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық
7431,91
426
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
3. Майо үстелінің сырты 80 см х 145 см-2 дана.
4. операциялық жабысқақ таспа 9 см х 50 см-2 дана.
5. бахилы 25 см х 40 см-1 жұп
6. ойығы 20 см х 100 см 175 см х 260 см жайма – 1 дана
7. 300/225 см х 370 см, саңылауы 33 см х 38 см, екі жағынан да 3 қалтасы бар кіріктірілген инциз пленкасы бар кардио төсек-1 дана.
жиынтық
11636,63
427
Краниотомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі 50 см х 50 см жайма - 4 дана.
2. краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инциз үлдірмен, қаппен және 30 см x 20 см бұрумен - 1 дана,
3. операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аймағы 75 см x 190 см - 1 дана.
4. операциялық жабысқақ таспа 9 см x 49 см-1 дана.5. сүлгі 19 см x 25 см-2 дана.
жиынтық

7426,90
428
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2474,47

7426,90
428
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 180 см х 120 см, диаметрі 10 см болатын саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана.
2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана
4. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана,
5. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
2474,47

429
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт.
3. простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
5. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
6. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
7. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2747,19
430
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
4. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт.
5. простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт.
6. простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт.
7. простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
3542,21
431
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
3. полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт.
4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект
3746,39
432
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
2. карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт.
3. карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
1304,24
433
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект
5659,61
434
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт.
2. салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт.
3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт.
4. адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт.
5. простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт.

429
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі бар жайма 180 см х 140 см-1 дана.
2. жайма 70 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар – 1 дана
3. 150 см х 125 см U-тәрізді ойығы 7 см х 40 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана.
4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана.
5. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана,
6. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана,
7. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
2747,19
430
Жалпы хирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана.
4. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
5. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана.
6. жабысқақ жиегі бар жайма 175 см х 180 см-1 дана.
7. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 250 см-1 дана
жиынтық
3542,21
431
Омыртқа бағанасына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 225 см х 320 см, саңылауы 11 см х 22 см, жабысқақ жиектері бар, операциялық өріс аймағының айналасындағы сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана.
2. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см-1 дана
3. тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см-2 дана.
4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана
жиынтық
3746,39
432
Аспаптарға арналған үстелді жабуға бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана –
2. жабысқақ жиегі 35 см х 40 см қалта-1 дана.
3. жабысқақ жиегі 20 см х 40 см қалта-1 дана –
жиынтық
1304,24
433
Ішперде операциясына арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. 340 см х 180 см, ойығы 20 см х 30 см, инциз үлдірі және сұйықтық жинауға арналған қап, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана,
2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана
3. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
жиынтық
5659,61
434
Травматологияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге 150 см х 190 см жайма-1 дана
2. 30 см х 40 см сіңіретін мата емес материалдан жасалған салфетка -2 дана,
3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана.
4. жабысқақ таспа 9 см х 50 см-1 дана .
5. жайма 75 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар - 1 дана.

6. простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт.
7. простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт.
8. простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт.
9. бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
5630,39
435
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций
1. простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол 145 см х 80 см – 1 шт.
3. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
4. подстилка 60 см х 60 см – 1 шт.
5. салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
6. адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
2964,74
436
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт.
2. бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара
3. простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см с расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект
2207,83
437
Комплект стерильный процедурный кардиологический для коронарографии
1. Простыня 280×350 см с четырьмя отверстиями, с прозрачными краями (пл.104) – 1 шт
2. Халат XL (пл.68) – 2 шт
3. Чаша 60 мл, градуированная прозрачная – 1 шт
4. Чаша 250 мл, градуированная синяя – 1 шт
5. Чаша для проводника 2500 мл, голубая – 1 шт 6. Зажим – 1 шт
7. Салфетка 10×10 см, 8-слойная – 30 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 150 см – 1 шт
9. Покрытие на стол 137×180 см, (пл.54) – 1 шт
10. Линия давления 1200 psi, 120 см – 1 шт
11. Перчатки 7.5 - 1 пара
12. Перчатки 8 - 1 пара
13. Скальпель №11 – 1 шт
14. Шприц 2 мл, Luer – 1 шт
15. Шприц 5 мл, Luer – 1 шт
16. Шприц 10 мл, Luer – 1 шт
17. Шприц 20 мл, Luer – 1 шт
18. Покрытие для аппарата диаметром 70 см – 1 шт
19. Покрытие для аппарата 120×120 см - 1 шт
20. Полотенце для рук 40×40 см- 2 шт
Комплект
32555,40
438
Комплект универсальный большой
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80см - 2 шт.,
3. Простыня операционная размер 160*190см - 1 шт.
4. Салфетка, впитывающая размер 12*12см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем размер 240*160см - 1 шт.
6. Лента операционная, размер 50*10см - 1 шт.
7. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180см - 1 шт
комплект
9594,00
439
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Шапочка берет – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Маска – 1 шт.
комплект
831,28
440
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный

6. жайма 150 см х 180 см, жабысқақ шеті бар - 1 дана.
7. жайма 225 см х 260 см, ойығы 10 см х 100 см - 1 дана,
8. 175 см х 270 см жайма, 45 см х 65 см ойығы бар шынтақшаға жабылған жайма - 1 дана,
9. бахила 33 см х 110 см-1 дана.
жиынтық
5630,39
435
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 150 см сопақша саңылауы 10 см х 20 см айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған Майо қапы 145 см х 80 см-1 дана.
3. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана.
4. қоқыс 60 см х 60 см-1 дана –
5. сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
2964,74
436
Цистоскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге жайма 120 см х 140 см-1 дана.
2. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-1 жұп
3. жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан бұтарасы тұсындағы саңылауы 9 см х 15 см, аяққа арналған бүйірден ойықтары бар – 1 дана.
жиынтық
2207,83
437
Коронарографияға арналған стерильді емшаралық кардиологиялық жиынтық
1. Төрт тесігі бар, мөлдір жиектері (тғ.104) бар 280×350 см жайма – 1 дана;
2. Халат XL (тғ.68) – 2 дана;
3. Тостаған 60 мл, өлшемесі бар мөлдір – 1 дана;
4. Тостаған 250 мл, өлшемесі бар көк – 1 дана;
5. Өткізгішке арналған тостаған 2500 мл, көгілдір – 1 дана;
6. Қысқыш – 1 дана;
7. Сүрткі 10×10 см, 8 қабатты – 30 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иілмелі, диаметрі 0,035", ұзындығы 150 см – 1 дана;
9. Үстелге жабын 137×180 см, (тғ.54) – 1 дана;
10. Қысым желісі 1200 psi, 120 см – 1 дана;
11. Қолғап 7.5 - 1 жұп; 12. Қолғап 8 - 1 жұп;
13. Скальпель №11 – 1 дана;
14. Шприц 2 мл, Luer – 1 шт
15. Шприц 5 мл, Luer – 1 дана;
16. Шприц 10 мл, Luer – 1 дана;
17. Шприц 20 мл, Luer – 1 дана;
18. Аппаратқа арналған жабын диаметрі 70 см – 1 дана;
19. Аппаратқа арналған жабын диаметрі 120×120 см - 1 дана;
20. Қолға арналған сүлгі 40×40 см- 2 дана
жиынтық
32555,40
438
Үлкен әмбебап жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145 *80, саны-1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 90*80см-2 дана
3. Операциялық жайма өлшемі 160*190см-1 дана.
4. Мөлшері 12 * 12см салфетка-4 дана .
5. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 240*160см-1 дана.
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10см-1 дана.
7. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 160*180см-1 дана
жиынтық
9594,00
439
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Телпек берет-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. маска - 1 дана.
жиынтық
831,28
440
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық

1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт.
5. Маска – 1 шт.
комплект
1305,01
441
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 шт.
2. Шапочка-колпак плотность 40 грамм/кв.м – 1 шт.
3. Маска медицинская трехслойная плотность 20 грамм/кв.м – 1 шт.
4. Фартук – 1 шт.

1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Пилотка-қалпақ-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. Алжапқыш-1 дана.
5. маска - 1 дана.
жиынтық
1305,01
441
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110 – нан 140 см-ге дейін) тығыздығы 28 және 40 грамм/ш.м-1 дана
2. Қалпақ-қалпақ тығыздығы 40 грамм/ш.м – 1 дана,
3. Медициналық үш қабатты маска тығыздығы 20 грамм/ш.м – 1 дана
4. Алжапқыш-1 дана.

5. Бахилы из нетканого материала высокие плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 пара.
комплект
1856,15
442
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.;
3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;
4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
комплект
1056,16
443
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.;

5. Тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм/кв. м-1 жұп.
жиынтық
1856,15
442
Стерильді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш. м. - 1 дана ;
2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана;
3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм / ш. м. - 1 жұп –
4. үш қабатты медициналық маска-1 дана.
жиынтық
1056,16
443
Стерильді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (жейде, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана;

2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
комплект
1173,62
444
Контейнер для биопроб нестерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
65,48
445
Контейнер для биопроб стерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука

2. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 жұп –
3. үш қабатты медициналық маска - 1 дана;
4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана .
жиынтық
1173,62
444
Стерильді емес биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана
65,48
445
Стерильді биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана

67,23
446
Контейнер для биопроб, нестерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно. Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл с ложкой
штука
85,72
447
Контейнер для биопроб, нестерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно. Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл без ложки
штука
82,91
448
Контейнер для биопроб, стерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно. Контейнер для биопроб стерильный, 60 мл с ложкой
штука

67,23
446
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді.Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық өнім бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған. Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес, қасықпен 60 мл
дана
85,72
447
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді.Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық өнім бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған. Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес, қасықсыз 60 мл
дана
82,91
448
Биосынамалық талдауға арналған контейнер, стерильді
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді. Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық бұйым бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер, стерильді, қасықпен 60 мл
дана

96,68
449
Контейнер для биопроб, стерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно. Контейнер для биопроб стерильный, 60 мл без ложки.
штука
93,71
450
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
43,20
451
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
81,64
452
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
45,04
453
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
штука
65,34
454
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
83,90
455
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
штука
80,56
456
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
штука
42,31
457
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный объемом 100 мл
штука
79,34
458
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
штука

96,68
449
Биосынамалық талдауға арналған контейнер, стерильді
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді. Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық бұйым бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған. Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді, қасықсыз 60 мл
дана
93,71
450
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді емес , көлемі 60 мл Контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
дана
43,20
451
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
дана
81,64
452
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар, стерильді емес , көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнері, қасығы бар, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл
дана
45,04
453
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
дана
65,34
454
Биологиялық материалды жинауға арналған, қасығы бар стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 60 мл контейнер
дана
83,90
455
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
дана
80,56
456
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
дана
42,31
457
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, көлемі 100 мл
дана
79,34
458
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
дана

83,02
459
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
штука
42,32
460
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
штука
120,17
461
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
штука
117,34
462
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
штука
63,12
463
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный объемом 100 мл
штука
115,74
464
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 50мл, стерильный одноразового применения
штука
120,00
465
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 110мл, стерильный одноразового применения
штука
180,00
466
Контейнер полимерный для компонентов крови
Ңмкость объҰмом 300 мл; Игла полимерная; Полимерная магистраль.
штука
1689,80
467
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 2 шт. - игла полимерная – 2 шт. - фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
штука
11653,20
468
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из: - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 1 шт. - игла полимерная – 1 шт. - фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
штука
11138,40
469
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
штука
3379,60
470
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
штука

83,02
459
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
дана
42,32
460
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
дана
120,17
461
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
дана
117,34
462
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
дана
63,12
463
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, көлемі 100 мл
дана
115,74
464
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 50 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
120,00
465
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 110 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
180,00
466
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 300 мл; полимерлі ине; полимерлі магистраль.
дана
1689,80
467
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгісі бар екі камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер-көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған ыдыстан тұрады. - 2 дана. - полимер ине - 2 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі - 1 дана. – микро ұйығыштарға арналған сүзгі-1 дана.
дана
11653,20
468
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгісі бар бір камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер мыналардан тұрады: - көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық. - 1 дана. – полимерлік ине - 1 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі-1 дана. - микросомдарға арналған сүзгі-1 дана.
дана
11138,40
469
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1"гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
дана
3379,60
470
CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
дана

2992,85
471
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
4253,90
472
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
4218,50
473
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспенди-рующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ c пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука

2992,85
471
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
4253,90
472
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
4218,50
473
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

5569,60
474
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер предназначен для получения лейкофильтрованных эритроцитов, для консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука
11772,33
475
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Ңмкость с раствором CPD; Ңмкость с раствором SAGM; Ңмкость для компонентов крови; Фильтр лейкоцитарный для цельной крови; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
штука
15080,93
476
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука

5569,60
474
T&B орындау нұсқасымен лейкофильтрленген эритроциттерді алу үшін "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспензиялайтын ерітіндісі және лейкоцитарлық сүзгісі бар қан мен оның компоненттеріне арналған төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер лейкофильтрленген эритроциттерді алуға, "SAGM" ресуспензиялайтын ерітіндіде эритроцитарлық массаны консервациялауға және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға және қайта құюға арналған. Контейнер өзара магистральдармен біріктірілген DEHP немесе ТОТМ пластификаторларымен ПВХ үлбірінен жасалған, сондай-ақ ПВХ түтіктерінен жасалған төрт сыйымдылықтан тұратын стерильді бекітулі жүйені білдіреді. CPD гемоконсервант ерітіндісінің 100 мл-ге құрамы: Декстроз моногидрат 2,55 г; Лимон қышқылы моногидрат 0,327 г; Бір ауыстырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; 100 мл. дейін инъекцияларға арналған су. 100 мл-ге SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроз моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлорид 0,877 г; Инъекцияларға арналған су 100 мл. дейін. Стерильді бұйым (бумен стерильдеу әдісі), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
11772,33
475
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспендирлейтін ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді жоюға арналған сүзгісі бар төрт камералы полимер контейнер
CPD ерітіндісі бар сыйымдылық; SAGM ерітіндісі бар сыйымдылық; қан компоненттеріне арналған сыйымдылық; жаңа алынған қан үшін лейкоциттік сүзгі; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық пробиркаға арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
дана
15080,93
476
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

4619,70
477
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Ңмкость объҰмом 450 мл (4 шт); Игла полимерная; Полимерная магистраль.
штука
7224,75
478
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Ңмкость объҰмом 450 мл - 1 шт; фильтр для плазмы Plasmaflex - 1 шт; игла полимерная - 1 шт; магистрали полимерные; зажим.
штука
11144,25
479
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
42,32
480
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
45,04
481
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
43,20
482
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 100 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука

4619,70
477
Тромбоциттердің бір емдік дозасын 4 бірлікке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 450 мл (4 дана); полимерлі ине; полимерлі магистраль.
дана
7224,75
478
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлі контейнер
Көлемі 450 мл сыйымдылық-1 дана; Plasmaflex плазмасына арналған сүзгі - 1 дана; полимерлік ине-1 дана; полимерлік магистральдар; қысқыш.
дана
11144,25
479
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
42,32
480
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 60 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
45,04
481
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 60 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
43,20
482
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 100 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

63,12
489
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 100 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука

63,12
489
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 100 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

117,34
491
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
1737,64
492
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
6 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
1848,25
493
Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 164
1. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.

117,34
491
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқыл ерітіндісі
6 литрлік канистрде 5 литр ерітінді
дана
1737,64
492
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
6 литрлік канистрде 6 литр ерітінді
дана
1848,25
493
Обаға қарсы костюм, 1-үлгі, бір реттік, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.

2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6. Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые.
7. Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
комплект
17148,96
494
Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 176
1. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.

2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламалары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
3. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады. Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді. Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді. 16 қабатты медициналық дәке маска.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, стерильді емес, бір реттік қолғаптар.
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер.
8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқылмаған ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған.
9. Тығыздығы кемінде 10 микрон полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш.
10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған
жиынтық
17148,96
494
Обаға қарсы костюм, 1-үлгі, бір реттік, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламалары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
3. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.

10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
комплект
17148,96
503
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами L
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку. Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
штука

10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған.
жиынтық
17148,96
503
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді, қысқа жеңді, "Нәрия" хирург костюмі (жейде, шалбар), өлшемдері L
Бұйым құрылымдық жағынан қысқа жеңді жейде және бауы бар шалбар болып табылады. Жейденің V тәрізді мойны тез және жайлы киілуді және киіп жүруді қамтамасыз етеді. Киіп жүрген кезде жоғары жайлылығы мақтаның функционалдығы бойынша сәйкес келетін дайындау материалы - вуденпалпты пайдалану есебінен қамтамасыз етіледі. Дайындау материалы – тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
дана

3484,51
504
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами M
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку. Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
штука
3235,05
505
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами S
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку. Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
штука
3235,05
506
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами ХL
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку. Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
штука
3484,51
507
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами ХХL
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку. Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
штука
3688,94
508
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
1158,10
509
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект

3484,51
504
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді, қысқа жеңді, "Нәрия" хирург костюмі (жейде, шалбар), өлшемдері M
Бұйым құрылымдық жағынан қысқа жеңді жейде және бауы бар шалбар болып табылады. Жейденің V тәрізді мойны тез және жайлы киілуді және киіп жүруді қамтамасыз етеді. Киіп жүрген кезде жоғары жайлылығы мақтаның функционалдығы бойынша сәйкес келетін дайындау материалы - вуденпалпты пайдалану есебінен қамтамасыз етіледі. Дайындау материалы – тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
дана
3235,05
505
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді, қысқа жеңді, "Нәрия" хирург костюмі (жейде, шалбар), өлшемдері S
Бұйым құрылымдық жағынан қысқа жеңді жейде және бауы бар шалбар болып табылады. Жейденің V тәрізді мойны тез және жайлы киілуді және киіп жүруді қамтамасыз етеді. Киіп жүрген кезде жоғары жайлылығы мақтаның функционалдығы бойынша сәйкес келетін дайындау материалы - вуденпалпты пайдалану есебінен қамтамасыз етіледі. Дайындау материалы – тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
дана
3235,05
506
"Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді, қысқа жеңді, ""Нәрия"" хирург костюмі (жейде, шалбар), өлшемдері ХL "
Бұйым құрылымдық жағынан қысқа жеңді жейде және бауы бар шалбар болып табылады. Жейденің V тәрізді мойны тез және жайлы киілуді және киіп жүруді қамтамасыз етеді. Киіп жүрген кезде жоғары жайлылығы мақтаның функционалдығы бойынша сәйкес келетін дайындау материалы - вуденпалпты пайдалану есебінен қамтамасыз етіледі. Дайындау материалы – тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
дана
3484,51
507
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді, қысқа жеңді, "Нәрия" хирург костюмі (жейде, шалбар), өлшемдері ХХL
Бұйым құрылымдық жағынан қысқа жеңді жейде және бауы бар шалбар болып табылады. Жейденің V тәрізді мойны тез және жайлы киілуді және киіп жүруді қамтамасыз етеді. Киіп жүрген кезде жоғары жайлылығы мақтаның функционалдығы бойынша сәйкес келетін дайындау материалы - вуденпалпты пайдалану есебінен қамтамасыз етіледі. Дайындау материалы – тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
дана
3688,94
508
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
1158,10
509
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық

1158,10
510
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект
1158,10
511
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XL
комплект
1158,10
512
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XXL
комплект
1158,10
513
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
965,08
514
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: М
комплект
965,08
515
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
965,08
516
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
965,08
517
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
965,08
518
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
1086,87
519
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
1130,89
520
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект
1153,45
521
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам:XL
комплект
2306,90
522
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: XXL
комплект
1337,56
523
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект

1158,10
510
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық
1158,10
511
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
1158,10
512
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
1158,10
513
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
965,08
514
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: М
жиынтық
965,08
515
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
965,08
516
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
965,08
517
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
965,08
518
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
1086,87
519
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық
1130,89
520
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық
1153,45
521
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі:XL
жиынтық
2306,90
522
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
1337,56
523
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық

962,18
524
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: M
комплект
1031,00
525
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
973,13
526
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
983,08
527
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
1061,05
528
Костюмы защиты модель размер 42-44 (S), рост 164 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
упаковка
5957,64
529
Костюмы защиты модель размер 42-44 (S), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
5957,64
530
Костюмы защиты модель размер 46-48 (М), рост 164 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
упаковка

962,18
524
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: M
жиынтық
1031,00
525
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
973,13
526
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
983,08
527
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
1061,05
528
Модель қорғау костюмі өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
5957,64
529
Модель қорғау костюмі өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
5957,64
530
Модель қорғау костюмі өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық

5957,64
531
Костюмы защиты модель размер 46-48 (М), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
5957,64
532
Костюмы защиты модель размер 50-52 (L-XL), рост 170 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
упаковка
5957,64
533
Костюмы защиты модель размер 50-52 (L-XL), рост 182 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
упаковка
5957,64
534
Костюмы защиты модель размер 54-56 (XХL), рост 170 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
упаковка

5957,64
531
Модель қорғау костюмі өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
5957,64
532
Модель қорғау костюмі өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
5957,64
533
Модель қорғау костюмі өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
5957,64
534
Модель қорғау костюмі өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 170 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған. Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық

на шелковой основе размером 2,0смх5м
штука
275,60
559
Ложка Фолькмана
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука
60,65
560
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый;
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
54,19
561
Ложка Фолькмана одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
27,13
562
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1182,69
563
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

өлшемі 2,0смх5м жібек негізінде
дана
275,60
559
Фолькман қасығы
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы
дана
60,65
560
Екі жақты пластмасса Фолькман қасығы (урогенитальды зонд), стерильді, бір рет қолданылатын
Фолькман қасық-бұл бір рет қолданылатын құрал, ол тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
54,19
561
Бір рет қолданылатын Фолькман қасығы, стерильді
Фолькман қасық-бұл тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
27,13
562
Диаметрі 25 см медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1182,69
563
Диаметрі 40 см медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

2708,81
564
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет
штука
147,26
565
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет
штука

2708,81
564
Көлемі 10 см х 10 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
147,26
565
Көлемі 20 см х 20 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

2432,04
568
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20
штука
2355,49
569
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50
штука
2355,49
570
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 100
штука
2355,49
571
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20
штука
4525,39
572
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 100
штука
4525,39
573
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50
штука

2432,04
568
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
2355,49
569
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
2355,49
570
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
2355,49
571
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
4525,39
572
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
4525,39
573
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана

4525,39
574
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
1978,61
575
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
1978,61
576
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
1978,61
577
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
3571,27
578
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
3571,27
579
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
3571,27
580
Маска 3-х слойная
Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см
штука
21,12
581
Маска 4-х слойная
хирургическая, четырехслойная, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет) FFP1
штука

4525,39
574
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
1978,61
575
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1978,61
576
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1978,61
577
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
3571,27
578
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
3571,27
579
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
3571,27
580
3 қабатты маска
Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см
дана
21,12
581
4 қабатты маска
тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық, төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы, туберкулезге қарсы (Лонцет үлдірі) Max Protection FFP1
дана

360,00
582
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр), расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд. Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см. Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера. Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
штука
1271,03
583
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
115,44
584
Маска медицинская трехслойная
Маска медицинская трехслойная из нетканного материала одноразовое, нестерильное. Размеры: - длина (175±20) мм; - ширина (100±20) мм; - длина резинки (140±20) мм.
штука
81,48
585
Маска медицинская трехслойная на резинках
Изделие представляет собой трехслойную маску прямоугольной формы, изготовленную из нетканого материала. Изделие состоит из основы маски (фильтрующий слой помещенный, связанный или спрессованный между слоями материала) и средства крепления маски к голове пользователя (резинки). Имеет носовой фиксатор, расположенный в верхней части маски между слоями нетканого материала.
штука
38,30
586
Маска медицинская трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках. Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов. Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
штука
31,50
587
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штука

360,00
582
Көзге арналған қорғау экраны бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын бауда, бетке арналған медициналық маска
Медициналық маска көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, пішіні тікбұрышты, тоқылмаған спанбонд материалынан жасалған екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан сүзгі қабатынан метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады. Маска ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Масканың жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Маска созылмалы құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см. Қосымша масканың жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген. Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98%-дан кем емес. II типті маскаларға жатады
дана
1271,03
583
Үш қабатты медициналық маска
тоқыма емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңке жолақтарда, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
115,44
584
Үш қабатты медициналық маска
Медициналық маска матадан жасалмаған үш қабатты бір рет қолданылатын , стерильді емес . Өлшемдері: - ұзындығы (175±20) мм; - Ені (100±20) мм; - резеңкенің ұзындығы (140±20) мм.
дана
81,48
585
Резеңкелі үш қабатты медициналық маска
Бұйым тоқылмаған материалдан жасалған төрт бұрышты пішіндегі үш қабатты масканы білдіреді. Бұйым масканың негізінен (материал арасына салынған, байланысты немесе тығыздалған сүзгіш қабат) және пайдаланушының басына масканы бекіту құралынан (резеңке) тұрады. Тоқылмаған материал қабаттарының арасында, масканың жоғарғы жағында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
дана
38,30
586
Балаларға арналған резеңке жолақтардағы үш қабатты медициналық маска
Өнім тікбұрышты пішінді, өнімнің ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған бекітілген бекіткіш бар. Бекіту резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалады. масканың мөлшері 14,5 см х 9 см, масканың баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. маска гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістер жоқ. бір рет қолданылатын пайдалану үшін. Өндіріс материалдары: сүзгі қабатынан тұрады - тоқыма емес материалдардың екі сыртқы қабаттары арасында орналасқан Meltblown (MB) немесе SMS (spunbond+meltblown+spunbond).
дана
31,50
587
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі. Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана

755,23
588
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штука
854,88
589
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP2. Для одноразового применения.
штука
770,85
590
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном- четырехслойное складное медицинское изделие в форме "рыбки (Fish)", имеющий трехпанельную конструкцию, с носовым металлическим зажимом, заушенные крепления в виде эластичной резины. Изготовленный из нетканого материала (СММС). Поверхностная плотность материала ≥100 г/м2. Имеется встроенный клапан, расположенный по середине маски, клапан оснащен мембраной, которая открывается при выдохе и закрывается при вдохе, что облегчает дыхание и увеличивает время использования. Размеры, см - длина -20,5 (± 1,0) - ширина-8,0 (± 1,0) - ширина верхней панели -5,0 (±0,5) - ширина нижней панели -5,0 (±0,5) - диаметр встроенного клапана-4,0 (±0,5)
штука

755,23
588
Клапаны бар Fish FFP1 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP1 маска респираторы. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді. Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
854,88
589
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі. Тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP2 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
770,85
590
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы - мұрын металл қысқышы бар үш панельді құрылымы бар "балық (Fish)" пішіндес төрт қабатты жиналмалы медициналық бұйым, құлақ арты бекіткіштер созылмалы резеңке түрінде. Тоқылмаған материалдан (СММС) жасалған. Материалдың беткі тығыздығы ≥100 г/м2. Масканың ортасына орнатылған клапаны бар, клапан дем алу кезінде ашылатын және дем шығару кезінде жабылатын мембранамен жабдықталған, бұл тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Өлшемдері, см - ұзындығы -20,5 (± 1,0) - ені -8,0 (± 1,0) - жоғарғы панелінің ені -5,0 (±0,5) - төменгі панелінің ені -5,0 (±0,5) - орнатылған клапан диаметрі - 4,0 (±0,5)
дана

768,87
591
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штука
796,96
592
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штука
942,39
593
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
штука
24,42
594
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
штука

768,87
591
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі. Тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
796,96
592
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алу кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді. Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
942,39
593
Үш қабатты маска
үш қабатты резинкеде
дана
24,42
594
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
Бір рет қолданылатын жоғары сапалы материалдан жасалған матадан жасалған үш қабатты әртүрлі түсі бар маска: ақшыл, көгілдір, ақ немесе басқа түсті немесе өрнекті. Массасы 10 г аспауы керек, бетінің тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы керек. маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Оның бекітілуін және қорғалуын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші және құлақ артына бекітілген резеңкеліжолақтарға дөңгелек бекіткіштер бар. Бір рет қолданылатын маскалар арасында ең жоғары ауа өткізгіштігі бар. Сүзудің максималды деңгейін қамтамасыз етеді.
дана

26,40
595
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5).
штука
26,40
596
Маска-респиратор
Четырехслойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN 95, или N95, предназначенные для защиты органов дыхания. Маска-респиратор крепятся на лице при помощи заушной резины, закрывая полость носа и рта Состоит из четырех или пяти, или шести слоев, два из которых фильтрующий слой "мельтблаун", внутренний слой изготовлен из приятного на ощупь материала, похожего на хлопок. Специальная конструкция обеспечивает плотное прилегание маски к лицу; устойчива к смятию и подходит для работы в высокотемпературной и влажной среде.
штука
190,22
597
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
штука
22,31
598
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м, на завязках (взрослые)
штука
59,85
599
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, детские
плотность 20 грамм/кв.м, на резинках (детские)
штука
62,16
600
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий

26,40
595
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5).
дана
26,40
596
Маска-респиратор
Тыныс алу органдарына арналған FFP2 немесе KN 95, немесе N95 сүзгіштік тиімділік сыныбы бар тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты бір реттік маска Маска-респиратор құлақ сырты резеңкесінің көмегі кезінде мұрын мен ауыз қуысын жаба отырып, бетке бекітіледі. Төрт немесе бес, немесе алты қабаттан тұрады, олардың екеуі "мельтблаун" сүзгіш қабаты, ішкі қабаты мақтаға ұқсас ұстауға жағымды материалдан жасалған. Арнайы құрылымы масканың бетке тағыз жанасуын қамтамасыз етеді; қыртысуға төзімді және жоғары температуралы және ылғалды ортада жұмыс істеуге келеді.
дана
190,22
597
Қолдануы әртүрлі 3 қабатты стерильденбеген медициналық маскалар
маска өлшемдері: ені-9,5 см, ұзындығы-17,5 см.
дана
22,31
598
Тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты медициналық маскалар
тығыздығы 20 грамм/шаршы метр, байланатын (ересектер)
дана
59,85
599
Тоқыма емес материалдан жасалған резеңкедегі үш қабатты медициналық маскалар, балаларға арналған
тығыздығы 20 грамм/ш. м, резеңке жолақтардағы (балалар)
дана
62,16
600
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал

Материал упаковочный состоит из 2-х слоев: из медицинской бумаги и полимерной многослойной пленки, соединенных термошвом. Материал упаковочный для однократного использования, проницаем для стерилизационных средств и непроницаем для микроорганизмов, сохраняет стерильность простерилизованного медицинского изделия при условии соблюдения требования закрытия, условий и сроков их хранения, закрытие производится с помощью термосварочного аппарата при температуре 180°С, при открытии упаковок не образуется ворсинок и разрыва материала, доступны в различных типоформах: в пакетах и рулонах со складкой и без складки, а также самоклеящиеся пакеты различных размеров, при стерилизационной обработке происходит изменение цвета индикатора. Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий №5
1. Рулоны для стерилизации со складкой: ширина 75-500 мм, длина 50-200 м, ширина складки 25-100 мм - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
1 рулон

Қаптамалық материал мынадай 2 қабаттан тұрады: медициналық қағаздан және термиялық тігіспен байланысқан полимерлі көп қабатты үлбірден. Бір рет қолдануға арналған қаптамалық материал, стерилизациялық құралдар үшін өткізгіш және микроорганизмдер үшін өткізбейтін, жабылу талабы, оларды сақтау шарттары мен мерзімдері сақталған жағдайда стерильденген медициналық бұйымның стерильділігін сақтайды, жабу 180°С температурада термодәнекерлеу аппаратының көмегімен жүргізіледі, қаптамаларды ашқан кезде түктер және материалдың жыртылуы болмайды, әртүрлі типтік формаларда қол жетімді: қатпары жоқ және қатпарлары бар пакеттер мен орамдарда, сондай-ақ әртүрлі мөлшердегі өздігінен жабысатын пакеттер, стерилизациялық өңдеу кезінде индикатордың түсі өзгереді. Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал №5
1. Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: ені 75-500 мм, ұзындығы 50-200 м, қатпар ені 25-100 мм.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 орам

288,05
605
Медицинские очки
Одноразовые медицинские защитные очки или после обработки дезинфицирующими средствами используемые повторно. Бесцветными, герметично защищать глаза с боку, сверху и снизу. Иметь в качестве крепления наголовную ленту или заушники. Наголовная лента должна иметь возможность регулирования длины или быть саморегулирующимся. Очковые стекла не должны содержать никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений, затемнений, точек, следов зачистки, выбоин. Наголовная лента, должна иметь ширину не менее 10 мм по всей длине Длина заушников 12,0 см ±1. Средняя масса должна быть не более 130 г.
штука
3526,99
606
Микропробирки с К2 ЭДТА для взятия капиллярной крови
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях In Vitro. Микропробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера. Верхний край контейнера служит коллектором крови. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Микропробирки имеют отметку определенного объема наполнения- указана на этикетке
штука
101,63
607
Микропробирки с лития гепарином для взятия капиллярной крови
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях In Vitro. Микропробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера. Верхний край контейнера служит коллектором крови. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Микропробирки имеют отметку определенного объема наполнения- указана на этикетке.
штука
194,30
608
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
туба
4358,50
609
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
туба
4657,50
610
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
13725,25
611
Мочевая тест-полоска
Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
туба

288,05
605
Медициналық көзілдірік
Бір реттік немесе дезинфекциялық құралдармен өңделгеннен кейін қайта пайдаланылатын медициналық қорғаныш көзілдірігі.Түссіз, көзді бүйірден, жоғарыдан және төменнен герметикалық түрде қорғайды. Бекіткіш ретінде бас таспасы немесе құлаққаптары бар. Бас таспасының ұзындығын реттеу немесе өзін-өзі реттеу мүмкіндігі болуы тиіс. Көзілдірік әйнектерінде көруді нашарлататын ешқандай елеулі ақаулары атап айтқанда:көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар, күңгірттеу, нүктелер, тазарту іздері, ойықтар болмауы тиіс. Бас таспасының ені бүкіл ұзындығы бойынша кемінде 10 мм болуы тиіс, құлаққаптарының ұзындығы 12,0 см ±1. Орташа салмағы 130 г аспауы тиіс.
дана
3526,99
606
Капиллярлық қанды алуға арналған К2 ЭДТА бар микропробиркалары
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қан алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар In Vitro жағдайларында зерттеу мақсатында, капиллярлық қан алуға арналған бір реттік стерильді емес микропробиркалар болып келеді. Капиллярлық қан алуға арналған микропробиркалар пластикалық контейнер.Контейнердің жоғарғы шеті қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ жоғарғы жиекке нығыз жуысып тұрады. Микропробиркалар белгілі бір толтыру көлеміне ие – заттаңбада көрсетілген
дана
101,63
607
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қанды алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар In Vitro жағдайларында зерттеу мақсатында, капиллярлық қанды алуға арналған бір реттік стерильді емес микропробиркалар болып келеді. Капиллярлық қанды алуға арналған микропробиркалар пластикалық контейнерден тұрады. Контейнердің жоғарғы шеті қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ жоғарғы жиекке тығыз жабысып тұрады. Микропробиркалар белгілі бір толтыру көлеміне ие – заттаңбада көрсетілген.
дана
194,30
608
Зәр шығару тест жолағы
Тест жолағы несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылы құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтау, № 100 құты
түбек
4358,50
609
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
түбек
4657,50
610
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
түбек
13725,25
611
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек

2771,50
612
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
8119,00
613
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
12776,50
614
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
12500,50
615
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
туба
3875,50
616
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
3536,25
617
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
7555,50
618
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба

2771,50
612
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
8119,00
613
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, лейкоциттер, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
12776,50
614
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
12500,50
615
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
3875,50
616
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
3536,25
617
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
7555,50
618
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек

10229,25
619
Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 250, для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
2254,69
620
Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 500 мл для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
2254,69

10229,25
619
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
дана
2254,69
620
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 500 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
дана
2254,69

621
Набор для забора венозной крови одноразовый К2 22G-100 КБУ
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 КБУ входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;
3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. 6) КБУ - 1 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
45827,38
622
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
В набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 1" входит:
1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт;

621
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақ К2 22G-100 ҚУК
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға АГ5 21G-100 ҚЖК кіреді:
1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 5,0 мл, ұюды белсендіргіші бар, қақпағының түсі сары – 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана;
3) ине ұстағыш – 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана.
6) ҚЖК - 1 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады. Сынауықтың түбінде жоғары сападағы бөлетін олефинолигомерлік гель болады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
қаптама
45827,38
622
Кардиохирургиялық 1-үлгі клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағы
"Кардиохирургиялық 1-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинағына кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;

2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
5) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
6) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт;
7) Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи с желтой крышкой, объемом 10,0 мл, размером 16х100 мм - 1 шт;
8) Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба - 1 шт;
9) Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования - 1 шт;
10) Иглодержатель - 1 шт;
11) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 22Gх1 1/2 (0,7x38 мм), цвет черный - 1 шт;
12) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт;
13) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт;
14) Предметное стекло шлифованное - 2 шт;
15) Покровное стекло - 2 шт. Пробирки для забора и хранения венозной крови, для общего анализа мочи состоят из пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из прочного полиэтилентерефталата (ПЭТ), имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг, должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет пробирок для крови различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки для определения на яйцеглист методом соскоба состоят из укупоренной резиновой пробкой или винтовой крышкой пробирки из полиэтилентерефталата и палочки с ватным тампоном на одном конце диаметром 5 мм, длина тампона 15 мм, общая длина палочки от 120 до 150 мм. Контейнер объемом 120 мл для бесконтактного переноса мочи изготовлен из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл, на крышке желтого цвета имеется отверстие для вакуумной пробирки со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Иглодержатель – прозрачное или полупрозрачное нестерильное устройство с внутренней резьбой не менее 0,5 оборота, соединяет и обеспечивает жесткую фиксацию двухсторонней иглы с вакуумной пробиркой. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра).Изделие стерильное, для одноразового использования. Пластырь гемостатический обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка – нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом, упакована в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная с отличным светопропусканием. Покровные стекла – квадратные или прямоугольные пластины из стекла с гладкой поверхностью, без царапин и трещин. Основное назначение - покрытие материала, защита образцов. Применяют совместно с предметными стеклами в микроскопии.
набор

2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар, көлемі 2,4 мл, мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар, көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған сары қақпағы бар вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана;
8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауық – 1 дана;
9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана;
10) Ине ұстағыш - 1 дана; 11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 22Gх1 1/2 (0,7x38 мм), түсі қара- 1 дана;
12) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана;
13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана;
15) Жабын шыны – 2 дана. Веналық қанды алуға және сақтауға арналған, несептің жалпы талдауына арналған сынауықтар сынауықтан, қақпақтан және резеңке тығыннан тұрады. Сынауықтар берік полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, түбі дөңгелек, барлық центрифугаларға келеді, бойлық өсі бойынша 3000 g дейін жылдамдатуға шыдауы тиіс. Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауықтар резеңке тығынмен немесе бұранды қақпақпен тығындалған полиэтилентерефталаттан жасалған сынауықтан және бір ұшының диаметрі 5 мм мақта тампоны бар таяқшадан тұрады, таяқша ұзындығы 15 мм, таяқшаның жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм дейін. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған көлемі 120 мл контейнер полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар, сары түсті қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Ине ұстағыш – кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар мөлдір немесе жартылай мөлдір стерильді емес құрылғы, екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіруді және қатты бекітуді қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Спиртті сүрткі - этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған! Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған. Жабын шынылар – беті тегіс, сызаттары мен жарықтары жоқ шыныдан жасалған квадратты немесе төрт бұрышты пластиналар. Негізгі міндеті – материалды жабу, үлгілерді қорғау. Микроскопияда төсеніш шынылармен бірге қолданылады.
жинақ

3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
5) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
6) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт;
7) Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи объемом 10,0 мл, размером 16х100 мм - 1 шт;
8) Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба - 1 шт;
9) Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования - 1 шт;
10) Иглодержатель - 1 шт;
11) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт;
12) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт;
13) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт;
14) Предметное стекло шлифованное - 2 шт;
15) Покровное стекло - 2 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные cтерильные для общего анализа мочи состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки для определения на яйце-глист методом соскоба состоят из укупоренной пробирки и палочки с ватным тампоном на одном конце. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовые салфетки представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Салфетка спиртовая предназначена для местного применения в качестве антимикробного и стерилизующего средства для обработки инъекционного поля при проведении подкожных и внутримышечных манипуляций (вакцинация, внутривенные инъекции, забор крови из вены и др), обработки инструментов и других поверхностей. Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная. Высокое качество стекла создает отличное светопропускание. Покровные стекла преимущественно используют в лабораториях. Они представляют собой квадратную или прямоугольную пластину, выполненную из стекла.
набор

3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар, көлемі 2,4 мл, мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар, көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана;
8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауық – 1 дана;
9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана;
10) Ине ұстағыш - 1 дана;
11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана;
12) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана;
13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана;
15) Жабын шыны – 2 дана. Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауық, қақпақ және резеңке тығын. Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған. Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауықтар тығындалған сынауықтан және мақта тампоны бар таяқшадан тұрады. Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл. Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді, сенімді түрде бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар. Ине ұстағыш қан алу кезінде вакуумдық сынауық үшін бағыттаушы болып табылады, стерильді емес. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған! Спиртті сүрткі тері асты және бұлшық ет іші манипуляцияларын (вакциналау, вена іші инъекциялары, венадан қан алу және т.б.) жүргізу кезінде инъекциялық аймақты өңдеу, аспаптарды және басқа заттардың бетін өңдеу үшін микробқа қарсы және зарарсыздандыру құралы ретінде жергілікті қолдануға арналған. Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған. Шынының жоғарғы сапасы жақсы жарық өткізгіштікті жасайды. Жабын шынылар негізінен зертханаларда пайдаланылады. Олар шыныдан жасалған квадратты немесе тік бұрышты пластинаны білдіреді.
жинақ

6809,68
624
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
В набор для клинико-лабораторных исследований при беременности входит:
1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт;
2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;

6809,68
624
Жүктілік кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Жүктілік кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинаққа кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;

3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
5) Иглодержатель - 1 шт;
6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 шт;
7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт;
8) Спиртовые салфетки однократного применения - 1 шт;
9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт.
10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образцадо 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной дляпрокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
набор

3) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар, көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
4) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар, көлемі 2,4 мл, мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
5) Ине ұстағыш - 1 дана;
6) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 дана;
7) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана;
8) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 1 дана;
9) Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 9,5 мл - 1 дана;
10) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер 120 мл - 1 дана. Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауық, қақпақ және резеңке тығын.. Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған. Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық № 3 консервантты қамтиды. Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. Қақпақ түсі – зәйтүн түстес. Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Нақты көлемі - 9,5 мл. Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бір рет пайдалануға арналған. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді бұйым. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
жинақ

3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
5) Иглодержатель - 1 шт;
6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт;
7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт;
8) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт;
9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт;
10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединя-ющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембра-ны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
набор

3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар, көлемі 2,4 мл, мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
5) Ине ұстағыш - 1 дана;
6) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана;
7) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана;
8) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
9) Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 9,5 мл - 1 дана;
10) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер 120 мл - 1 дана. Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауық, қақпақ және резеңке тығын. Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған. Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық № 3 консервантты қамтиды. Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. Қақпақ түсі – зәйтүн түстес. Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Нақты көлемі - 9,5 мл. Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бір рет пайдалануға арналған. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді бұйым. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
жинақ

7474,24
626
Набор для лабораторных исследований мочи
В набор для лабораторных исследований мочи:
1) Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерительной шкалой для визуального контроля, объем 3000 мл - 1 шт;
2) стабилизатор №1 - 1 флакон;
3) одноразовая посуда для сбора и переноса мочи в контейнер - 10 шт;
4) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт;
5) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл - 1 шт;
6) пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Изделие стерильное. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл.
Набор

7474,24
626
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ:
1) Көзбен шолып бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көлемі 3000 мл - 1 дана;
2) №1 тұрақтандырғыш - 1 құты;
3) несепті жинауға және контейнерге тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс - 10 дана;
4) несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана;
5) несептің жалпы талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, 10,0 мл - 1 дана;
6) консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, көлемі 9,5 мл - 1 дана, Визуалды бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер екі бөліктен тұрады: контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл дейін өлшем бөліктер бар. Бұралатын қақпағы контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл тәуліктік несепті қауіпсіз алуды қамтамасыз етеді. Несепті жанаспай тасымалдаудың орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар. Бұралатын қақпағы сары түске боялған және контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін несепті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке жарғақшасымен орнатылған инесі бар вакуумдық пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған. Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар несепті жинауға, тасымалдауға, жалпы және микробиологиялық талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығын. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған. Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған. Қақпақтардың түсі несептің жалпы талдауы үшін – сары, несептің микробиологиялық талдауы үшін – зәйтүн түстес. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. Бұйым стерильді. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар: № 3 консервантты - консервант пен реагент байланысында: несеп көлемінің 1 мл-ге 20 мг бор қышқылын қамтиды. Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. Пробирка мөлшері - 16х100 мм. Номиналды көлемі - 9,5 мл.
қаптама

8699,43
627
Набор для определения аденовирусной инфекции в респираторных образцах человека
Экспресс-тест является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена аденовируса. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (25 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Упаковка
108218,49
628
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови (Экспресс-тест "Тропонин")
Экспресс-тест "Тропонин" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения тропонина. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 0,5 нг/мл
штука
44602,00
629
Набор для определения ротавирусного антигена в фекалиях (Экспресс-тест "Ротавирус")
Экспресс-тест "Ротавирус" является качественным анализом для выявления ротавирусного антигена. Комплетность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Упаковка
28384,19
630
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде: - контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам; - длина контура в растянутом виде 3 м (3000 мм); - диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм; - снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату; - тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами; - с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха - с дополнительной трубкой (лимб); - стерилизовано оксидом этилена; - для однократного применения. Комплектность:

8699,43
627
Адамның распираторлық үлгілерінде аденовирустық инфекцияны анықтауға арналған жинақ
Экспресс-тест аденовирус антигенін анықтау үшін сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Буферлік ерітінді - (10 мл, 1 фл.);
3. Мақта тампон – (25 дана);
4. Бөліністерге арналған бір реттік сынауық – (25 дана);
5. Бөліністерге арналған сынауыққа пластикалық ұштық – (25 дана);
6. Сынауықтарға арналған штатив – (1 дана). Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
қаптама
108218,49
628
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында миоглобинді, креатинкиназаны-МВ, I Тропонинді анықтауға арналған)
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті миоглобинді, креатинкиназаны-МВ, I Тропонинді анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады. Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.). Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. Миоглобин үшін анықтаудың төменгі шегі 50 нг/мл; Креатинкиназа үшін 5 нг/мл, тропонин үшін 0.5 нг/мл
Дана
44602,00
629
Нәжістерде ротавирус антигенін анықтауға арналған жинық ("Ротавирус" экспресс-тесті)
"Ротавирус" экспресс-тесті ротавирус антигенін анықтау үшін сапалы талдау болып табылады. Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракция үшін буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 дана). Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
қаптама
28384,19
630
Бір рет қолданылатын, стерильді тыныс алу жинағы: екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар созылмалы
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды. Бұйым стерильді түрде жеткізіледі: - басылуға, майысуға және омырылуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур; - созылған түрдегі контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм); - түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм; - аппаратқа қосылуға арналған 22F үлгідегі ағытпалармен жабдықталған; - пациент ұшайыры (Y -адаптер), пациент жақтан 15F/22М ағытпасы бар. Y-адаптер порттармен жабдықталған; - дем алу және дем шығару желісінің ішіне салынған екі құрастырмалы ылғал жинағышы бар; - қосымша түтігі (лимб) бар; - этилен тотығымен стерильденген; - бір мәрте қолдануға арналған.. Жиынтығы:

1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм – 4 шт;
2. Влагосборник – 2 шт;
3. Прямой адаптер 22M×22F – 10 шт;
4. Переходник 22M×22М – 2 шт;
5. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
6. Угловой адаптер с портом – 1 шт;
7. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1000 мм – 1 шт.
Набор
10676,25
631
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде: - контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам, длина контура до 1,5 м (1500 мм) ; - диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм; - снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату; - тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами; - стерилизовано оксидом этилена; - для однократного применения. Комплектность:
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм –2 шт;
2. Прямой адаптер 22M×22F – 4 шт;
3. Переходник 22M×22M – 2 шт;
4. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
5. Угловой адаптер с портом – 1 шт.
набор
4746,69
632
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
432,95
633
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
432,95
634
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;

1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 4 дана;
2. Ылғал жинағыш – 2 дана;
3. Тікелей адаптер 22M×22F – 10 дана;
4. Ауыстырғыш 22M×22М – 2 дана;
5. Екі порты бар пациент ұшайыры (Y-адаптері бар) – 1 дана;
6. Порты бар ұшбұрыштық адаптер – 1 шт;
7. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1000 мм – 1 дана.
жинақ
10676,25
631
Бір рет қолданылатын, стерильді тыныс алу жинағы: бұрыштық адаптері бар созылмалы
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды. Бұйым стерильді түрде жеткізіледі: - басылуға, майысуға және омырылуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур, контурдың ұзындығы 1,5 метрге (1500 мм) дейін; - түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм; - аппаратқа қосылуға арналған 22F үлгідегі ағытпамен жабдықталған; - пациент ұшайыры (Y -адаптер) пациент жақтан 15F/22М ағытпасы бар. Y-адаптер порттармен жабдықталған; - этилен тотығымен стерильденген; - бір мәрте қолдануға арналған.. Жиынтығы:
1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 2 дана;
2. Тікелей адаптер 22M×22F – 4 дана;
3. Ұластырғыш 22M×22M – 2 дана;
4. Пациент ұшайыры (Y-адаптері бар) екі порты бар – 1 дана;
5. Порты бар бұрыштық адаптер– 1 дана.
жинақ
4746,69
632
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S;
2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
432,95
633
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M;
2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
432,95
634
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L;
2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;

3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала.
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
432,95
635
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;

3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбцияланатын төсем (салфетка).
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
432,95
635
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S;
2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;

3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
432,95
638
Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 1,8 мл + Инфузионный набор длина канюли 6 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
58439,80
639
Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 3 мл + Инфузионный набор длина канюли 9 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
58446,20
640
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
спонж абдоминальный марлевый, с рентгенконтрастной пластиной, с петлей 45х45 см - 1 шт.
набор
208,90
641
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Набор
239,25
642
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 5 шт.
набор
483,13
643
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 10 шт.
набор
475,82
644
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 10 шт.
набор
743,00
645
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт.
набор
209,26
646
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт.
набор
349,43
647
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 5 шт.
набор
409,97
648
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 10 шт.
набор
419,44
649
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт.
набор
514,73
650
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт.
набор
676,62
651
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 1 шт.
набор

3. адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
432,95
638
№10 инсулин помпасына жиынтық (көлемі 1,8 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 6 мм)
Әрбір 12 жиынтыққа жаңадан анықталған барлық пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін бір помпа тегін беріледі
жиынтық
58439,80
639
№10 инсулин помпасына жиынтық (көлемі 3 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 9 мм)
Әрбір 12 жиынтыққа жаңадан анықталған барлық пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін бір помпа тегін беріледі
жиынтық
58446,20
640
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
45х45 см ілмегі бар рентгенконтрасты пластинасы бар абдоминальді дәке спонж - 1 дана.
жинақ
208,90
641
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) герметикалық қапталған жинақ, оның құрамына медициналық дәкеден тоқыма емес матадан жасалған медициналық бір реттік стерильді бұйымдар, немесе құрылымы жеткілікті біртекті медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сіңіреді және ұстап тұрады.
жинақ
239,25
642
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 5 дана.
жинақ
483,13
643
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны S-10 дана.
жинақ
475,82
644
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіптерсіз дәке тампоны M - 10 дана.
жинақ
743,00
645
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 5 дана.
жинақ
209,26
646
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M-5 дана.
жинақ
349,43
647
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 5 дана.
жинақ
409,97
648
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 10 дана.
жинақ
419,44
649
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M - 10 дана.
жинақ
514,73
650
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 10 дана.
жинақ
676,62
651
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, М-1 рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампон.
жинақ

65,81
656
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 1 шт.
набор
131,90
657
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору состоит из: Готовых плотных питательных сред с факторами роста, представляют собой разлитые в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. Прозрачные, или матовые. Гелеобразные, Весовая дозировка 18,0 г ± 2,0. Чашки Петри- изготовлены из полистирола, имеют тройное отверстие, вентилируемая, стерильная. Размеры: диаметр (крышка чашки Петри) Ø 90 мм, высота h 16,5 мм. Бактериологическая петля Объем - 1 мкл. Общая длина- 197 мм Длина иглы- 30 мм Внешний Ø петли - 2,5 мм Внутренний Ø петли - 0,95 мм Материал – полистирол. Цвет петель - нейтральный, тип жесткости - мягкий. Стерильные. Одноразовые. Предметное стекло шлифо-ванное, размер: 25х75 мм и толщина стандартизированы, изготовлены из стекла, обладают высокой степенью прозрачности. Одноразовые перчатки- длина не менее 230 мм толщина не менее 0,1мм не более 0,2 мм, вес 1 перчатки не менее 3,5 гр. И не более 5,0 гр. Материал: Натуральный латекс. Одноразовые маски - маски медицинские 3-слойные нестерильные, изготовлены из нетканого материала. Размеры масок: ширина-9,5±0,5, длина-17,5±0,5. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначе- ны для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для бо- лее удобного расположения маски на лице. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.

65,81
656
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 1 дана
жинақ
131,90
657
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы мыналардан тұрады: Өсу факторлары бар қолдануға дайын тығыз қоректік орталар Петри тостағандарына құйылған. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. Мөлдір немесе күңгірт. Гель тәрізді, салмақтық дозалау 18,0 г ± 2,0. Петри тостағандары полистиролдан жасалған, үш тесігі бар, желдетіледі, стерильді. Өлшемдері: диаметрі (Петри тостағанының қақпағы) O 90 мм, биіктігі h 16,5 мм. Бактериологиялық ілмек, көлемі - 1 мкл. Жалпы ұзындығы - 197 мм. Иненің ұзындығы - 30 мм. Ілмектің сыртқы O - 2,5 мм. Ілмектің ішкі O - 0,95 мм. Материалы – полистирол, Ілмектердің түсі - бейтарап, қатқылдық түрі - жұмсақ. Стерильді. Бірреттік. Заттық шыны жылтыратылған, өлшемі: 25х75 мм және қалыңдығы стандартталған, шыныдан жасалған, мөлдірліктің жоғары деңгейіне ие. Бірреттік қолғап, ұзындығы кемінде 230 мм, қалыңдығы кемінде 0,1 мм, 0,2 мм артық емес, 1 қолғаптың салмағы кемінде 3,5 гр. Және 5,0 грамнан артық емес. Материалы: Табиғи латекс Бірреттік бетперделер - медициналық бетперделер 3 қабатты стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперделердің өлшемдері: ені - 9,5±0,5, ұзындығы - 17,5±0,5. Бұйымның ортасында орналасқан үш бүктеме бетке бетпердені ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетпердені мұрын пішіні бойынша жанастыру мақсатында кіріктірілген мұрын бекіткіші бар. Сүзудің ең жоғары деңгейін қамтамасыз етедіі.

1. Желточно-солевой агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, светло-янтарный (светло-желтый);
2. Шокодадный агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, коричневого (шокодадный) цвет;
3. Агар Эндо объемом 20 мл, диаметром 90 мм, розового цвета;
4. Агар Сабуро декстрозный объемом 20 мл, диаметром 90 мм, светло-янтарный (светло-желтый);
5. Бактериологическая петля Обьемом 0,005 мл, диаметром 1 мм;
6. Предметное стекло, шлифованное размером 25х75 мм;
7. Одноразовые перчатки;
8. Одноразовая маска;
набор
60996,71
658
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости состоит из готовых плотных питательных сред с факторами роста, разлитых в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. Прозрачные, или матовые. Гелеобразные, Весовая дозировка 18,5 г ± 2,0 г. Чашки Петри изготовлены из полистирола, имеют тройное отверстие, вентилируемые, стерильные. Размеры: диаметр (крышка чашки Петри) Ø 90 мм, высота h 16,5 мм. Бактериологическая петля объемом 1 мкл. Общая длина- 197 мм, длина иглы- 30 мм, внешний Ø петли - 2,5 мм, внутренний Ø петли - 0,95 мм, материал – полистирол. Цвет петель - нейтральный, тип жесткости - мягкий. Стерильные. Одноразовые. Предметное стекло шлифованное: размер: 25х75 мм, их толщина стандартизирована, изготовлены из стекла, обладают высокой степенью прозрачности. Одноразовые перчатки: длина не менее 230 мм, толщина не менее 0,1мм и не более 0,2 мм, вес одной перчатки не менее 3,5 г и не более 5,0 г. Материал: натуральный латекс. Одноразовые маски: маски медицинские 3-слойные нестерильные, изготовлены из нетканого материала. Размеры масок: ширина-9,5±0,5, длина-17,5±0,5. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
1. Сывороточный агар объемом 20 мл, размер диаметра 90мм, светло-желтого цвета;
2. 5 % кровяной агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, красного цвета;
3. Агар Колумбийский с бараньей кровью объемом 20 мл, диаметром 90 мм, вишнево-красного цвета;
4. Питательный агар в пробирке / наклоном объемом 5 мл, размером 16х120 мм, светло-желтого цвета;
5. Сывороточный агар в пробирке / наклоном объемом 5 мл, размером 16х120 мм, соломенно-желтого цвета;
6. Полужидкий агар объемом 5 мл, размером 16х120 мм, желтого цвета;
7. Шокодадный агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, коричневого (шокодадный) цвет;
8. Бактериологическая петля диаметром 1 мм;
9. Предметное стекло шлифованное размером 26х76 мм;
10. Одноразовые перчатки;
11. Одноразовая маска;
12. Чашка Петри;
набор
139970,19
659
Набор процедурный для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
1. Тупферы марлевые без рентгеноконтрастной нити, размер: круглые диаметром 5 см - 5 шт.
2. Зажим - 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара
комплект
4105,07
660
Набор процедурный для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для стола (стандартное) 50 см х 50 см - 1 шт.

1. Тұзды-сарыуыз агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі ашық-кәріптас (ашық-сары);
2. Шоколадты агар, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі қоңыр (шоколадты);
3. Эндо агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі қызғылт;
4. Декстрозды Сабуро агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі ашық-кәріптас (ашық-сары);
5. Бактериологиялық ілмек, көлемі 0,005 мл, диаметрі 1 мм;
6. Жылтыратылған заттық шыны, өлшемі 25 х75 мм;
7. Бірреттік қолғап;
8. Бірреттік бетперде
жинақ
60996,71
658
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы Петри тостағандарына құйылған өсу факторлары бар дайын, тығыз қоректік орталардан тұрады. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. Мөлдір немесе күңгірт. Гель тәрізді. Салмақтық дозасы 18,5 г ± 2,0 г. Петри тостағандары полистиролдан жасалған, үш тесігі бар, желдетілетін, стерильді. Өлшемдері: диаметрі (Петри тостағанының қақпағы) O 90 мм, биіктігі h 16,5 мм. Бактериологиялық ілмек көлемі 1 мкл. Жалпы ұзындығы - 197 мм, иненің ұзындығы - 30 мм, ілмектің сыртқы O - 2,5 мм, ілмектің ішкі O - 0,95 мм, материалы – полистирол. Ілмектердің түсі - бейтарап, қаттылық түрі - жұмсақ. Стерильді. Бір реттік. Заттық шыны жылтыратылған, өлшемі: 25х75 мм, олардың қалыңдығы стандартталған, шыныдан жасалған, мөлдірліктің жоғары деңгейіне ие. Бірреттік қолғаптар: ұзындығы кемінде 230 мм, қалыңдығы кемінде 0,1 мм және 0,2 мм-ден артық емес, 1 қолғаптың салмағы кемінде 3,5 г және 5,0 г-ден артық емес. Материалы: табиғи латекс. Бір реттік бетперде: 3 қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперделердің өлшемдері: ені - 9,5±0,5, ұзындығы - 17,5±0,5. Бұйымның ортасында орналасқан үш бүктеме бетте бетпердені ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетпердені мұрын пішініне жанастыру мақсатында кіріктірілген мұрын бекіткіші бар. Ең жоғары сүзгі деңгейін қамтамасыз етеді.
жинақ
139970,19
659
Операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Рентген-контрастылы жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 5 дана.
2. Қысқыш, 1 дана.
3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: М - 1 жұп.
жиынтық
4105,07
660
Қуықты катетеризациялауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Үстел жабыны (стандартты) 50 см х 50 см - 1 дана.

2. Покрытие для стола (стандартное) 60 см х 60 см- 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, без рентгеноконтрастной нити, диаметр: 5 см - 4 шт.
5. Пинцет пластиковый - 2 шт. 6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 1000 мл - 1 шт.
комплект
5321,51
661
Набор процедурный для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 33 см х 33 см - 1 шт.
3. Зажим пластиковый - 1 шт.
4. Тампоны круглые, без рентгеноконтрастной нити, без ваты, диаметр: 5 см - 5 шт.
5. Простыня (усиленная) с отверстием 10 см, c адгезивным краем, 75 см х 90 см - 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии, размер: 22G - 1 шт.
7. Игла инъекционная, размер: 18G - 1 шт.
8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт.
9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт.
10. Скальпель с рукояткой, размер: №23 - 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-250 мл - 1 шт.
12. Иглодержатель стальной - 1 шт.
13. Ножницы хирургические - 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии) - 1 шт.
15. Салфетка 5 см х 5 см - 5 шт.
16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 10 см х 15 см - 1 шт.
комплект
56650,21
662
Набор процедурный для катетеризации, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка двухслойная 50 см х 50 см - 1 шт.
2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см, 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Клещи с кнопками-защелками, длина: 19 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
24266,64
663
Набор процедурный для местной анестезии стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Салфетки впитывающие 33 см х 33 см - 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см см - 4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала, диаметр: 5 см - 5 шт.
6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт.
7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт.
8. Зажим пластиковый - 1 шт.
набор
5478,27
664
Набор процедурный для обработки ран, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка хирургическая 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
2. Пинцет пластиковый - 1 шт.
3. Тампоны хирургические, размер: круглые, диаметром 5 см - 5 шт.
набор
2870,11
665
Набор процедурный для перевязки стерильный, одноразового применения
1. Пинцет анатомический голубого, зеленого цвета, длина: 13 см - 2 шт.

2. Үстел жабыны (стандартты) 60 см х 60 см- 1 дана.
3. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке сүрткілер 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
4. Рентген-контрастылы жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар, диаметрі:5 см - 4 дана.
5. Пластикалық пинцет- 2 дана. 6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета, көлемі: 1000 мл - 1 дана.
жиынтық
5321,51
661
Орталық веналарды катетерлеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ,
1. Аспаптар үстеліне арналған жабынды (күшейтілген) ) 75 см х 90 см – 1 дана.
2. Сіңіретін сүрткі33 см х 33 см - 1 дана.
3. Пластикалық қысқыш – 1 дана.
4. Рентгенконтрастылы жіпсіз, мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (күшейтілген) төсеніш, 75 см х 90 см - 1 дана.
6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 22G - 1 дана.
7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G - 1 дана.
8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана. Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана.
10. Сабы бар скальпель, өлшемі: №23 - 1 дана.
11. Градуирленген астауша, пластикалық, көлемі: 60-250 мл - 1 дана.
12. Болат ине ұстағыш - 1 дана.
13. Хирургиялық қайшы - 1 дана.
14. Металл қысқыш (артерияға арналған - 1 дана.
15. Сүрткі 5 см х 5 см - 5 дана.
16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 6 дана.
17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін 10 см х 15 см - 1 дана.
жиынтық
56650,21
662
Катетерлеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Екі қабатты сүрткі 50 см х 50 см - 1 дана.
2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі, 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер, ұзындығы: 19 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: размер L - 1 жұп.
жиынтық
24266,64
663
Жергілікті анестезияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жинақ
1. Аспаптар үстеліне арналған жабын (стандартты) 75 см х 90 см - 1 дана.
2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Сіңіретін сүрткілер 33 см х 33 см - 1 дана.
4. Тоқылмаған матадан жасалған сүрткілер 7,5 см х 7,5 см см - 4 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G – 1 дана.
7. Пластик шприц көлемі: 5 мл - 1 дана.
8. Пластик қысқыш - 1 дана.
жинақ
5478,27
664
Жараларды өңдеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын процедуралық жинақ
1. Хирургиялық салфетка 7,5 см х 7,5 см - 5 дана;
2. Пластик пинцет - 1 дана;
3. Хирургиялық тампондар, өлшемі: дөңгелек, диаметрі 5 см - 5 дана.
жинақ
2870,11
665
Таңуға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Көгілдір, жасыл түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 2 дана.

2. Салфетки перевязочные из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
комплект
912,82
666
Набор процедурный для снятия швов стерильный, одноразовый
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
2. Нож для снятия швов - 1шт.
3. Пинцет анатомический, длина: 13 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
7518,82
667
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1 Часть
1. Набор для начала процедуры:
1. Тампон марлевый, без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
2. Покрытие без липкого края 38×45 см - 1 шт
3. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
набор
1817,90
668
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №2 Часть
1. Набор для начала процедуры:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
4. Покрытие без липкого края 50×75 см - 1 шт 5. Шприц 5 мл, Luer - 2 шт
6. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 5 шт
7. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
набор
2910,56
669
Набор реагентов для иммуноферментного выявления HBsAg в сыворотке (плазме) крови вируса гепатита В "ВГВ-HBsAg-ImmoBia"
Набор "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. При проверке образцов, достоверно не содержащих HBsAg, диагностическая специфичность Набора реагентов "ВГВ-HBsAg- ImmoBia" составляет 100%.

2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
жиынтық
912,82
666
Тігістерді алып тастауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
2. Тігістерді алуға арналған пышақ – 1 дана.
3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: L - 1 жұп.
жиынтық
7518,82
667
Диализге арналған бір реттік стерильді емшара жинағы
Диализге арналған бір реттік стерильді емшара жинағы № 1 1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтрастылы жіпсіз, мөлшері 5 см - 5 дана;
2. Жабысқақ шеті жоқ жабын 38×45 см - 1 дана;
3. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
4. Бұласыр жолағы 2×7 см - 6 дана; 2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтраст жібі жоқ, мөлшері 5 см – 4 дана;
2. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
3. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана;
4. Бұласыр жолағы 2×7 см - 6 дана.
жинақ
1817,90
668
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ № 2 1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқылмаған тампон, рентенконтраст жібі жоқ, өлшемі 5 см - 5 дана;
4. Жабысқақ шеті жоқ жабын 50×75 см - 1 дана; 5. Шприц 5 мл, Luer - 2 дана;
6. Тоқылмаған сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 5 дана;
7. Пластырь жолағы 2×7 см – 6 дана; 2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқылмаған тампон, рентенконтраст жібі жоқ, өлшемі 5 см - 4 дана;
4. Тоқылмаған сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 4 дана;
5. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана;
6. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана.
жинақ
2910,56
669
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) В гепатиті вирусының HBsAg иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ВГВ-HBsAg-ImmoBia"
"ВГВ-HBsAg-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. Құрамында HBsAg жоқ үлгілерді сынаған кезде, "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" реагенттер жинағының диагностикалық ерекшелігі ? 100% құрайды.

2. Аналитическая чувствительность. Минимальная достоверно выявляемая концентрация поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg), по способу 1 - 0,01 МЕ/мл, по способу 2 - 0,05 МЕ/мл.
3. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащих HBsAg, диагностическая чувствительность Набора реагентов "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" составляет 100%.
4. Воспроизводимость. Внутрисерийный коэффициент  вариации выявления HBsAg в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" не превышает 6,0%. Межсерийный коэффициент  вариации выявления HBsAg в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" не превышает 7,0%.
1. Планшет полистироловый, стрипированный, на внутренней поверхности лунок планшета иммобилизованы антитела к HBsAg, готов к использованию;
2. Отрицательный контроль К-, инактивирован, на основе сыворотки крови человека, не содержащей HBsAg, бесцветная жидкость, готов к использованию, (3,0 мл);
3. Положительный контроль К1+, инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащей HBsAg, готов к использованию, (1,0 мл);;
4. Положительный контроль К2+, инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащей HBsAg, готов к использованию, (1,0 мл);
5. Коньюгат В, прозрачная окрашенная жидкость, готов к использованию (4,0 мл);
6. Концентрат конъюгата А, прозрачная окрашенная жидкость, 11-кратный концентрат, (0,5 мл);
7. Буфер для разведения концентрата конъюгата А, прозрачная окрашенная жидкость, готов к использованию, (5,0 мл);
8.Субстратный раствор тетраметилбензидина (ТМБ), прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию, (14 мл);
9. Концентрат отмывочного раствора, прозрачная бесцветная жидкость, 26-кратный концентрат, (22 мл);
10. Стоп-реагент, прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию (14 мл);
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл;
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл.
набор
218425,32
670
Набор реагентов для иммуноферментного выявления антител к ВИЧ-1,2 и антигена р24 ВИЧ-1 "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia"
Набор "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 90 исследуемых образцов, 6 проб контрольных сывороток, всего 192 определений. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт

2. Аналитикалық сезімталдығы. В гепатиті вирусының (HBsAg) беткейлік антигенінің ең аз нақты анықталатын концентрациясы, 1- ?дісі бойынша – 0,01 ХБ/мл, 2- ?дісі бойынша – 0,05 ХБ/мл.
3. Сезімталдығы Құрамында HBsAg сенімді үлгілерді сынау кезінде "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" реагент жинағының диагностикалық сезімталдығы 100% құрайды.
4. Жаңадан өндірілуі. "ВГВ-HBsAg- ImmoBia" Реагенттер жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) сол бір үлгісінде HBsAg анықтау вариациясының серияішілік коэффициенті 6,0%-дан аспайды. "ВГВ-HBsAg-ImmoBia" Реагенттер жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) сол бір үлгісінде HBsAg анықтау вариациясының серияаралық коэффициенті 7,0%-дан аспайды.
1. Полистиролды, стриптелген, планшет ойықшаларының ішкі бетінде HBsAg-ге антиденелер иммобилизацияланған, пайдалануға дайын
2. Құрамында HBsAg жоқ адамның қан сарысуы негізінде белсенділігі жойылған, түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын, (3,0 мл)
3. Оң бақылау Б1+, құрамында HBsAg бар адамның қан сарысуы негізінде белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын, (1,0 мл)
4. Оң бақылау Б2+, құрамында HBsAg бар адамның қан сарысуы негізінде белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын, (1,0 мл)
5. В конъюгаты, мөлдір түсті сұйықтық, пайдалануға дайын (4,0 мл)
6. А конъюгат концентраты, мөлдір түсті сұйықтық, 11 рет еселенген концентрат, (0,5 мл)
7. А конъюгат концентратын сұйылтуға арналған буфер, мөлдір түсті сұйықтық, пайдалануға дайын, (5,0 мл)
8. Тетраметилбензидиннің (ТМБ) субстратты ерітіндісі, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын, (14 мл)
9. Жуу ерітіндісінің концентраты, мөлдір түссіз сұйықтық, 26 рет еселенген концентрат, (22 мл)
10. Стоп-реагент, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын (14 мл)
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
218425,32
670
АИТВ-1,2 антиденелерін және АИТВ-1 p24 антигенін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia"
"р24 –АИТВ-1,2-ImmoBia" жинағы 90 зерттеу үлгісін, 6 бақылау сарысуы сынамасын, барлығы 192 анықтамаға қайта талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан

1. Специфичность. При проверке образцов сыворотки и плазмы крови человека, достоверно не содержащих специфические антитела к вирусам иммунодефицита человека I и II типов (ВИЧ I, II) ВИЧ I группы 0 и антиген р24 ВИЧ I, диагностическая специфичность Набора реагентов "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов сыворотки и плазмы крови человека, достоверно содержащих специфические антитела к вирусам иммунодефицита человека I и II типов (ВИЧ I, II) ВИЧ I группы 0 и/или антиген р24 ВИЧ I, диагностическая чувствительность Набора реагентов "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость Межсерийный коэффициент вариации результатов выявления антител к вирусам иммунодефицита человека I и II типов (ВИЧ I, II) ВИЧ I группы 0 и антигена р24 ВИЧ I в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia" не превышает 7,0%.
1. Планшет 96-луночный стрипированный, в лунках которого иммобилизованы: рекомбинантные антигены ВИЧ I (группа М) gp41, gp120, gp160, ВИЧ I (группа 0) gp41, рекомбинантный антиген gp36 ВИЧ II и моноклональные антитела к антигену р24 ВИЧ I, готов к использованию, 2 шт;
2. Отрицательный контрольный образец (К-), инактивирован, на основе сыворотки крови человека, не содержащий антиген р24 ВИЧ I и антитела к ВИЧ I (0), II, готов к использованию (3,0 мл);
3. Положительный контрольный образец (К1+), инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащий специфические антитела к ВИЧ I (0), II, готов к использованию.(1,0 мл);
4. Положительный контрольный образец (К2+), инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащий высокоочищенный рекомбинантный антиген р24 ВИЧ I, готов к использованию (1,0 мл);
5. Конъюгат А, готов к использованию (6,5 мл);
6. Концентрат коньюгата В (11-кратный) (2,5 мл);
7. Буфер для разведения концентрата коньюгата В, готов к использованию, (30 мл);
8. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (30,0 мл);
9. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой) 26-кратный, (100 мл);
10. Стоп-реагент, готов к использованию (30 мл);
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл;
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
228689,54
671
Набор реагентов для иммуноферментного выявления антител к индивидуальным белкам вируса гепатита С (core, NS3, NS4, NS5) "ImmoBia-анти-ВГС-спектр"
Набор "ImmoBia-анти-ВГС-спектр" рассчитан на проведение 24 исследований, включая контроли по выявлению иммуноглобулинов классов G и М к ВГС. Возможны 6 независимых постановок по 4 анализа каждая, включая контроли. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт

1. Спецификалығы. Құрамында I ж?не ІІ типтегі (АИТВ I, II) адамның иммунтапшылығы вирусына арнайы АИТВ?I?тобы 0 антиденелері ж?не АИТВ I р24 антигені нақты жоқ адам қанының сарысуының ж?не плазмасының тексеру кезінде "р24 –ВИЧ-1,2-ImmoBia" реагенттер жинағының диагностикалық спецификалығы 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. Құрамында I ж?не ІІ типтегі (АИТВ I, II) адамның иммунтапшылығы вирусына қарсы арнайы АИТВ?I?тобы 0 антиденелері ж?не/немесе АИТВ I р24 антигені нақты бар адам қанының сарысуының ж?не плазмасының тексеру кезінде "р24–ВИЧ-1,2-ImmoBia" реагенттер жинағының диагностикалық сезімталдығы 100% құрайды.
3. Қайталану мүмкіндігі. "p24-HIV-1,2-ImmoBia" реагенттер жинағын пайдаланып қанның сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі I ж?не ІІ типтегі (АИТВ I,II) адамның.
1. 96-ойықшалы полистиролдан жасалған, стриппирленген планшет: рекомбинантты АИТВ I антигендері (М тобы) gp41, gp120, gp160, АИТВ I (0 топ) gp41, рекомбинантты АИТВ II gp36 антигені және АИТВ I p24 антигеніне моноклоналды антиденелер, пайдалануға дайын, 2 дана
2. Құрамында АИТВ I р24 антигені және АИТВ I(0), II антиденелер жоқ адам қанының сарысуының негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын (3,0 мл)
3. Құрамында АИТВ I(0), II арнайы антиденелер бар адам қанының сарысуының негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б1+), белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын (1,0 мл)
4. Құрамында жоғары тазартылған рекомбинантты АИТВ I р24 антигені бар адам қанының сарысуының негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б2+), белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын (1,0 мл)
5. А конъюгаты, пайдалануға дайын (6,5 мл)
6. В конъюгат концентраты, 11-еселі (2,5 мл)
7. В конъюгат концентратын сұйылтуға арналған буфері, пайдалануға дайын, (30,0 мл)
8. Тетраметилбензидиннің (ТМБ) субстратты ерітіндісі, пайдалануға дайын (30,0 мл)
9. Жуу ерітіндісінің концентраты (құрамында твин-20 және бензой қышқылы бар тұз ерітіндісі), 26-еселі (100 мл)
10. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (30 мл)
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мклиммунтапшылығы вирусына қарсы АИТВ I тобы 0 антиденелерді ж?не АИТВ I р24 антигенін анықтау н?тижелерінің вариациясының серия аралық коэффициенті 7.0% артылмайды.
жинақ
228689,54
671
С гепатиті вирусының жеке ақуыздарына (core, NS3, NS4, NS5) антиденелерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-анти-СГВ-спектр"
"ImmoBia-анти-ВГС-спектр" жинағы 24 зерттеуге арналған, соның ішінде HCV-ге G ж?не M кластарының иммуноглобулиндерін анықтауға арналған бақылаулар. Бақылауларды қоса, ?рқайсысы 4 талдаудан, т?уелсіз 6 қойылымын жүргізуге болады. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан

1. Чувствительность. Результат качественного определения набором иммуноглобулинов классов G и М к индивидуальным белкам вируса гепатита С (core, NS3, NS4, NS5) в образцах сывороток, содержащие антитела к ВГС: чувствительность по антителам к ВГС - 100%.
2. Специфичность. Результат качественного определения набором иммуноглобулинов классов G и М к индивидуальным белкам вируса гепатита С (core, NS3, NS4, NS5) в образцах сывороток, не содержащие антитела к ВГС: специфичность по антителам к ВГС - 100%.
1. Планшет разборный с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок рекомбинантными антигенами ВГС, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец К+, инактивированный, готовый для использования, (1 мл)
3. Отрицательный контрольный образец К-, инактивированный, готовый для использования, (1 мл)
4. Коньюгат (антитела к IgM и IgG человека, меченные пероксидазой хрена), концентрат (1,5 мл)
5. Раствор для разведения сывороток (РС), готовый для использования, (10 мл)
6. Раствор для разведения коньюгата (РК), готовый для использования (13 мл)
7. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
8. Субстратный буферный раствор (СБР), готовый для использования (13 мл)
9. Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат, (1,5 мл)
10. Стоп-реагент, готов к использованию, (12 мл)
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
221718,12
672
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
Набор "Chlamydia trachomatisIgG- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Чувствительность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, содержащие специфические IgG к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса G к Chlamydia trachomatis – 100%. Специфичность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, не содержащие IgG к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса G к Chlamydia trachomatis – 100%.
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2. Положительный контроль (калибратор 3) 80 ед/мл, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)

1. Сезімталдығы. С гепатиті вирусының жеке белоктарына (өзегі, NS3, NS4, NS5) G ж?не M класының иммуноглобулиндерінің жиынтығы бойынша СГВ антиденелері бар сарысу үлгілерінде сапалы анықтау н?тижесі: СГВ антиденелеріне сезімталдық - 100%.
2. Спецификалығы. С гепатиті вирусының жекелеген белоктарына (өзегі, NS3, NS4, NS5) G ж?не M класының иммуноглобулиндерінің жиынтығымен құрамында СГВ антиденелері жоқ сарысу үлгілерінде сапалы анықтау н?тижесі: СГВ-ге антиденелердің спецификалылығы - 100%.
1. Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған рекомбинантты СГВ антигендері бар жиналмалы планшет, пайдалануға дайын
2. Белсенділігі жойылған, оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1 мл)
3. Белсенділігі жойылған, теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (1 мл)
4. Конъюгат (адамдағы IgM мен IgG-ге антиденелер, ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған), концентрат (1,5 мл)
5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (СС), пайдалануға дайын, (10 мл)
6. Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КС), пайдалануға дайын, (13 мл)
7. Твин қосылған фосфатты-тұзды буферлік ерітіндінің концентраты (ФТБ-Тх25), (28,0 мл)
8. Субстратты буферлік ерітінді (СБЕ), пайдалануға дайын, (13 мл)
9. Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат (1,5 мл)
10. Стоп-реагент, пайдалануға дайын, (12 мл)
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
221718,12
672
Chlamydia trachomatis-ке G класты спецификалы түрлік иммуноглобулиндерді иммуноферменттік жолмен анықтауға арналған реагенттер жинағы "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
"Chlamydia trachomatisIgG- ImmoBia" жинағы планшеттің барлық жолақтарын пайдалану кезінде 96 анықтаманы талдауға арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық бірыңғай және спецификалық емес реагенттер бар. Сезімталдық Chlamydia trachomatis-ке арнайы IgG бар сарысу үлгілерін қамтитын Chlamydia trachomatis-ке G класты иммуноглобулиндер жиынтығымен сапалы анықтау нәтижесі: Chlamydia trachomatis-ке G класты иммуноглобулиндер бойынша – 100%. Спецификалылығы G к класты иммуноглобулиндер жинағымен сапалы анықтау нәтижесі Chlamydia trachomatis, құрамында IgG жоқ сарысулардың үлгілері Chlamydia trachomatis: G класындағы иммуноглобулиндер бойынша Chlamydia trachomatis – 100%.
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80 бірл./мл (Б+) –құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);

3. Отрицательный контроль (калибратор 1) 5 ед/мл, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
4. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 ед/мл — раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
5. Калибратор 4 (320 ед/мл) — готовый к использованию раствор, содержащий специфические человеческие антитела (2,0 мл)
6. Конъюгат. Раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15,0 мл)
7. Разбавитель образца
2. Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8. Реагент TMB-Complete
2. Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9. Промывочный раствор. 20 ? концентрированный буфер (75 мл)
10. Стоп-реагент. Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
набор
222633,68
673
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса А к Chlamydia trachomatis "Chlamydia trachomatis–IgА -ImmoBia"
Набор "Chlamydia trachomatis-IgА- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Чувствительность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса A к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, содержащие специфические IgA к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса A к Chlamydia trachomatis – 100%.
2. Специфичность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса A к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, не содержащие IgA к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса A к Chlamydia trachomatis – 100%.
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию — 1 шт
2. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. Отрицательный контроль(К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
4. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к к IgА человека, готовый к использованию (15 мл) 5. Разбавитель образца
2. Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)

3. Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1) 5 бірл./мл (Б–) – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
4. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 бірл./мл - құрамында шектеулі концентрациядағы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл);
5. Калибратор 4 (320 бірл./мл) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
6. Конъюгат. Адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15,0 мл);
7. Сұйылтқыш үлгісі 2 - протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл);
8. TMB-Complete 2 реагент - Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл);
9. Жуу ерітіндісі - 20 ? концентрацияланған буфер (75 мл);
10. Стоп-реагент - Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
жинақ
222633,68
673
Chlamydia trachomatis-ке А класты түрспецификалық иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Chlamydia trachomatis–IgA - ImmoBia"
"Chlamydia trachomatis–IgА-ImmoBia" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Сезімталдық. Жинақпен Chlamydia trachomatis-ке А класты иммуноглобулиндерді сапалық анықтау н?тижелері құрамында Chlamydia trachomatis-ке спецификалы IgА бар сарысу үлгілерін қамтитын Chlamydia trachomatis-ке А класты иммуноглобулиндер бойынша – 100%.
2. Ерекшелігі. Жинақпен Chlamydia trachomatis-ке А класты иммуноглобулиндерді сапалық анықтау н?тижелері құрамында Chlamydia trachomatis-ке спецификалы IgА жоқ сарысу үлгілерін қамтитын Chlamydia trachomatis-ке А класты иммуноглобулиндер бойынша – 100%.
1. Антигенмен қапталған планшет, кептіргіш бар пакеттегі 12 x 8 ойықша, пайдалануға дайын - 1 дана;
2. Оң бақылау (Б+) (калибратор 3) 80 бір / мл - құрамында спецификалық адам антиденелері бар, қолдануға дайын ерітінді (2,0 мл);
3. Теріс бақылау (Б -) (калибратор 1) 5 бір/мл – құрамында спецификалық адам антиденелері жоқ, қолдануға дайын ерітінді (2,0мл)
4. CUT – OFF (калибратор 2), 20 бір/мл құрамында шекті концентрацияда спецификалық адам антиденелері бар ерітінді, пайдалануға дайын (3,0 мл)
5. Калибратор 4 (320 бір./ мл) құрамында спецификалық адам антиденелері бар, қолдануға дайын ерітінді (2,0 мл)

6. Стоп-реагент. Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
7. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
8. Калибратор 4 (320 ед / мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
9. Реагент ТМБ-Complete 2 Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
10. 20 х концентрированный буфер - промывочный раствор (75 мл)
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
220164,08
674
Набор реагентов для иммуноферментного выявления Е-антигена вируса гепатита В "НВе-антиген- ImmoBia"
Набор "НВе-антиген-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. При проверке образцов, достоверно не содержащих НВеАg, диагностическая специфичность Набора реагентов "НВе-антиген- ImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащих НВеАg, диагностическая чувствительность Набора реагентов "НВе-антиген-ImmoBia" составляет 100%.
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок моноклональными антителами к НВеАg, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе рекомбинантного НВеАg, готовый для использования, (1,5 мл)
3. Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий НВеАg, готовый для использования, (2,5 мл)
4. Конъюгат моноклональных антител к НВеАg с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5. 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
6. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
7. Стоп-реагент, готов к использованию, (12,0 мл)
8. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
223293,18
675
Набор реагентов для иммуноферментного выявления и подтверждения наличия антигена р24 ВИЧ-1 "антиген р24 –ВИЧ-1-ImmoBia"

6. Конъюгат - құрамында адамның IgА пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
7. Үлгі 2-ні сұйылтқыш. Протеин тұрақтандырғыштары бар буфер, пайдалануға дайын (105 мл)
8. ТМБ-Complete 2 реагенті – толық 2 құрамында TMB / H2О2 бар хромогендік субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
9. 20 х концентрацияланған буфер - жуу ерітіндісі (75 мл)
10. Стоп-реагент. Қышқыл ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
220164,08
674
В гепатиті вирусының Е-антигенін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HBe-антиген-ImmoBia"
"НВе-антиген-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. Құрамында HBeAg жоқ үлгілерді сынау кезінде "НВе-антиген-ImmoBia" реагент жинағының диагностикалық ерекшелігі ? 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. Құрамында HBeAg сенімді үлгілері бар үлгілерді сынау кезінде HBe-антиген-ImmoBia реагент жинағының диагностикалық сезімталдығы 100% құрайды.
1. Ойықшалардың ішкі беткейінде иммобилизацияланған НВеAg-ге моноклональді антиденелер бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2. Рекомбинантты НBеAg-ге негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл)
3. Құрамында НВеAg жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын, (2,5 мл)
4. Ақжелкек пероксидазасы бар НВеAg-ге моноклональді антиденелер конъюгаты, пайдалануға дайын (13,0 мл) 5. Фосфатты-тұзды буферлік ерітіндінің 25-еселік концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл)
6. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын, (12,0 мл)
8. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
223293,18
675
р24 АИТВ-1 антигенін иммуноферментті анықтауға және бар екенін растауға арналған реагенттер жинағы "антиген р24 –АИТВ-1-ImmoBia"

Набор реагентов "антиген р24–ВИЧ-1-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 анализов в режиме выявления р24-антигена или 48 анализов в режиме подтверждения, включая контроли. Для исследования небольшой партии проб в режиме выявления возможны 12 независимых постановок ИФА по 8 анализов, включая контроли (3 на каждую постановку), в режиме подтверждения – 6 независимых постановок по 8 анализов, включая контроли (3 на каждую постановку). Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Специфичность набора по антигену р24 ВИЧ-1 составляет 100%.
2. Чувствительность. Чувствительность по антигену р24 ВИЧ-1 – минимальная концентрация антигена р24 ВИЧ-1, достоверно определяемая набором, составляет 5 пг/мл.
1. Планшет разборный с иммобилизованными моноклональными антителами к антигену р24 ВИЧ-1, готов к использованию
2. Положительный контрольный образец (К+), содержащий рекомбинантный р24 ВИЧ-1 в концентрации 160 пг/мл, инактивированный, готов к использованию (2 мл)
3. Отрицательный контрольный образец (К-), инактивированный, готов к использованию (6 мл)
4. Коньюгат №1 - концентрат (биотинилированные антитела к р24 ВИЧ-1), прозрачная синего цвета жидкость (1,5 мл)
5. Коньюгат №2 - концентрат (стрептавидин-пероксидаза), прозрачная оранжевого цвета жидкость (1,5 мл)
6. Раствор для разведения коньюгата №1 (РК 1), готов к использованию (13 мл)
7. Раствор для разведения коньюгата №2 (РК 2), готов к использованию (13 мл)
8. Раствор подтверждающего агента (РПА) - (антитела к р24 ВИЧ-1), готов к использованию (3 мл)
9. Раствор для разведения образцов (РРО), прозрачная светло-зелҰного цвета жидкость, готов к использованию (6 мл)
10. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (по 28 мл)
11. Субстратный буферный раствор (СБР), готовый для использования (13 мл)
12. Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат, (1,5 мл)
13. Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
14. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
15. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
387197,54
676
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса A к Trichomonas vaginalis в сыворотке (плазме) крови "Trichomonas vaginalis-IgA-ImmoBia"
Набор "Trichomonas vaginalis-IgA-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 анализов. Возможны 12 независимых постановок ИФА по 8 анализов каждая, включая контроли. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт

"антиген р24–ВИЧ-1-ImmoBia" реагенттер жинағы, бақылауларды қосқанда, р24-антигенді анықтау режимінде 96 талдау немесе растау режимінде 48 талдау жасауға есептелген. Cынамалардың аздаған партиясын зерттеу үшін анықтау режимінде бақылауларды қосқанда (?р қойылымға 3) 8 талдаудан ИФТ-ның 12 т?уелсіз қойылымына, растау режимінде – бақылауларды қосқанда (?р қойылымға 3) 8 талдаудан 6 т?уелсіз қойылымына мүмкіндігі бар. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. АИВ-1 p24 антигеніне арналған жинақтың ерекшелігі 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. АИВ-1 p24 антигеніне сезімталдық – жинақпен сенімді түрде анықталған АИВ-1 p24 антигенінің ең төменгі концентрациясы 5 пг/мл.
1. АИТВ-1 p24 антигеніне иммобилизацияланған моноклоналды антиденелер бар жиналмалы планшет, пайдалануға дайын.
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) – құрамында 160 пг/мл концентрацияда рекомбинантты р24 АИТВ-1 бар, белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын (2 мл)
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – белсенділігі жойылған, пайдалануға дайын (6 мл)
4. №1 конъюгат - концентрат (р24 АИТВ-1-ге биотинилденген антиденелер), мөлдір көк түсті сұйықтық (1,5 мл)
5. №2 конъюгат - концентрат (стрептавидин-пероксидаза), мөлдір қызғылт-сары түсті сұйықтық (1,5 мл)
6. №1 конъюгатты сұйылту ерітіндісі (СК 1), пайдалануға дайын (13 мл)
7. №2 конъюгатты сұйылту ерітіндісі (СК 2), пайдалануға дайын (13 мл)
8. Агентті растайтын ерітіндісі (РАЕ) - (р24 АИТВ-1-ге антиденелер), пайдалануға дайын (3 мл)
9. Үлгілерді сұйылтуға арналған ерітінді (ҮСЕ) - мөлдір ақшыл-жасыл түсті сұйықтық, пайдалануға дайын (6 мл)
10. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл-ден)
11. Субстратты буферлік ерітінді (СБЕ), пайдалануға дайын (13 мл)
12. Тетраметилбензидин (TMБ), концентраты (1,5 мл)
13. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
14. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
15. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
387197,54
676
Қан сарысуында (плазмада) Trichomonas vaginalis-ке A класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Trichomonas vaginalis-IgA-ImmoBia"
"Trichomonas vaginalis-IgA-ImmoBia" жинағы 96 талдау жасауға есептелген. Бақылауларды қосқанда ?рқайсысы 8 талдаудан ИФТ-ның 12 т?уелсіз қойылымына мүмкіндік бар. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан

1. Специфичность. Специфичность по IgA к Trichomonas vaginalis - соответствие результатов качественного определения набором IgA к Trichomonas vaginalis в образцах сывороток, не содержащих IgA к Trichomonas vaginalis, составляет 100%.
2. Чувствительность. Чувствительность по IgA к Trichomonas vaginalis - соответствие результатов качественного определения набором IgA к Trichomonas vaginalis в образцах сывороток, содержащих IgA к Trichomonas, составляет 100%.
1. Планшет разборный с иммобилизованным антигеном Trichomonas vaginalis, 1 шт
2. Конъюгат, лиофилизированный – 1 фл
3. 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25) – 1 фл., 28 мл
4. Раствор для предварительного разведения (РПР) – 1 фл., 3 мл
5. Раствор для разведения сывороток (РС) – 1 фл., 13 мл
6. Раствор для разведения конъюгата (РК) – 1 фл., 13 мл
7. Раствор тетраметилбензидина (ТМБ) – 1 фл., 13 мл
8. Стоп-реагент – 1 фл., 12 мл
9. Положительный контрольный образец (К+), инактивированный ? 1 фл., 0,5 мл
10. Отрицательный контрольный образец (К?), инактивированный – 1 фл. 1 мл
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
205900,83
677
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G и M к вирусу гепатита C "Геп-С-IgG-IgМ-ImmoBia"
Набор "Геп-C-IgG-IgM-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 (8х12) анализов, включая контроли. Набор предназначен для ручной постановки анализа. Возможно использование набора в автоматических ИФА-анализаторах открытого типа. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Специфичность по антителам к ВГС – соответствие результатов качественного определения набором иммуноглобулинов классов G и М к ВГС в сыворотках, не содержащих антитела к вирусу гепатита С – 100%.
2. Чувствительность. Чувствительность по антителам к ВГС – соответствие результатов качественного определения набором иммуноглобулинов классов G и М к ВГС в сыворотках, содержащих антитела к вирусу гепатита С – 100%.
3. – значения ОП в лунках с отрицательным контрольным образцом (ОП К–) не более 0,2; – значения ОП в лунках с положительным контрольным образцом (ОП К+) не менее 0,8.
1. Планшет цельный с иммобилизованными рекомбинантными антигенами вируса гепатита С, готовый для использования, 1 шт
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий антитела к ВГС, готовый для использования (1 мл), 1 флакон

1. Спецификалығы. IgА-ның Trichomonas vaginalis-ке ерекшелігі-IgА жиынтығымен сапалы анықтау н?тижелерінің Trichomonas vaginalis-ке IgA жоқ Сарысу үлгілеріндегі Trichomonas vaginalis-ке с?йкестігі 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. IgА-ның Trichomonas vaginalis-ке сезімталдығы-IgА жиынтығымен Trichomonas vaginalis-ке сапалы анықтау н?тижелерінің Trichomonas-қа IgА бар Сарысу үлгілеріндегі Trichomonas vaginalis-ке с?йкестігі 100% құрайды.
1. Trichomonas vaginalis антигені иммобилизацияланған жиналмалы планшет, 1 дана
2. Оң бақылану үлгісі (Б+), белсенділігі жойылған – 1 құты, 0,5 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-), белсенділігі жойылған – 1 құты, 1 мл;
4. Конъюгат, лиофилизацияланған – 1 құты;
5. 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) – 1 құты, 28 мл;
6. Алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (АСЕ) – 1 құты, 3 мл;
7. Сарысуды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ ) – 1 құты, 13 мл;
8. Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) – 1 құты, 13 мл;
9. Тетраметилбензидин (ТМБ) ерітіндісі – 1 құты, 13 мл;
10. Стоп-реагент – 1 құты, 12 мл
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
205900,83
677
С гепатиті вирусына G және M класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Геп-C-IgG-IgM-ImmoBia"
"Геп-C-IgG-IgM-ImmoBia" жиынтығы бақылауды қоса алғанда, 96 (8х12) талдау жүргізуге арналған. Жинақ талдауды қолмен қоюға арналған. Жиынтықты ашық типтегі Автоматты ИФТ-анализаторларда қолдануға болады. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. СГВ-ге антиденелердің спецификасы – құрамында С гепатиті вирусына антиденелер жоқ сарысулардағы G ж?не M класындағы иммуноглобулиндер жиынтығымен сапалы анықтау н?тижелерінің СГВ-ге с?йкестігі. - 100%
2. Сезімталдығы. СГВ-ге антиденелерге сезімталдық – құрамында С гепатиті вирусына антиденелер бар сарысулардағы G ж?не M класындағы иммуноглобулиндер жиынтығымен сапалы анықтау н?тижелерінің СГВ-ге с?йкестігі - 100%.
3. - теріс бақылау үлгісі бар ойықшалардағы ОТ м?ндері (ОТ Б–) 0,2 аспайды; - оң бақылау үлгісі бар ойықшалардағы ОТ м?ндері (ОТ Б+) 0,8 кем емес.
1. С гепатиті вирусының иммобилизацияланған рекомбинантты антигендері бар тұтас планшет, пайдалануға дайын, 1 дана
2. СГВ антиденелері бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын (1 мл), 1 құты

3. Отрицательный контрольный образец (К-) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий антитела к ВГС, готовый для использования (1 мл), 1 флакон
4. Конъюгат (смесь антител к IgG и IgМ человека, меченных пероксидазой хрена), концентрат (1,5 мл)
5. Раствор для разведения сывороток (РС) (10 мл), 1 флакон
6. Раствор для разведения конъюгата (РК) (13 мл), 1 флакон
7. 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25) (28 мл), 1 флакон
8. Субстраный буферный раствор (СБР) (13 мл), 1 флакон
9. Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат (1,5 мл), 1 флакон
10. Стоп-реагент, готовый для использования (21 мл), 1 флакон
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
210520,88
678
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к core-антигену вируса гепатита В "анти-НВс-lgG-ImmoBia"
Набор "анти-НВс-lgG-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Специфичность выявления иммуноглобулинов класса G к НВсАg – составляет 100%: среднее арифметическое значение оптической плотности в лунках с отрицательными образцами ОПотр < ОПкрит.
2. Чувствительность. Чувствительность выявления иммуноглобулинов класса G к НВсАg – составляет 100%: среднее арифметическое значение оптической плотности в лунках с положительными образцами ОПполож ≥ ОПкрит.
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок рекомбинантным НВсАg, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgG к НВсАg, готовый для использования, (1,5 мл)
3. Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgG к НВсАg, готовый для использования, (2,5 мл)
4. Конъюгат, моноклональных антител к IgG человека, меченый пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
7. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
8. Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
набор
224142,38
679
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к Mycoplasma hominis "Mycoplasma hominis G - ImmoBia"

3. СГВ антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын (1 мл), 1 құты
4. Конъюгат (ақжелкек пероксидазасымен белгіленген адамның IgG және IgМ антиденелерінің қоспасы), концентрат (1,5 мл)
5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ) (10 мл), 1 құты
6. Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) (13 мл), 1 құты
7. 25-еселік фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФСБ-Тх25) (28 мл), 1 құты
8. Субстратты буферлі ерітінді (СБЕ) (13 мл), 1 құты
9. Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат (1,5 мл), 1 құты
10. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (21 мл), 1 құты
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
210520,88
678
В гепатиті вирусының core-антигеніне G класының иммуноглобулиндерін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "анти-HBc-lgG-ImmoBia"
"анти-НВс-lgG-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. G класының иммуноглобулиндерін HBcAg анықтау спецификалығы 100% құрайды: ОТтеріс< ОТсын. теріс үлгілері бар ойықшаларда оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық мәні.
2. Сезімталдығы. G класының иммуноглобулиндерін HBcAg анықтау сезімталдығы 100% құрайды: оң үлгілері бар ойықшаларда оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық мәні OТоң ? ОТсын.
1. Ойықшалардың ішкі беткейінде иммобилизацияланған рекомбинантты НВсАg бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын;
2. Құрамында НВсАg-ге IgG бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл);
3. Құрамында НВсАg-ге IgG жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын, (2,5 мл);
4. Конъюгат, ақжелкек пероксидазасымен белгіленген адамның IgG-ге моноклональді антиденелері, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл)
6. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл)
7. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)
8. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
жинақ
224142,38
679
Mycoplasma hominis-ке G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Mycoplasma hominis G - ImmoBia"

Набор "Mycoplasma hominis G-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 анализов, включая контроли. Возможны 12 независимых постановок ИФА, при каждой из которых 3 лунки используют для постановки контролей. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Mycoplasma hominis в образцах сывороток, не содержащих специфические IgG к Mycoplasma hominis: специфичность по иммуноглобулинам класса G к Mycoplasma hominis – 100%.
2. Чувствительность. Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Mycoplasma hominis в образцах сывороток, содержащих специфические IgG к Mycoplasma hominis: чувствительность по иммуноглобулинам класса G к Mycoplasma hominis – 100%.
1. Планшет разборный с иммобилизованным рекомбинантным антигеном р120 Mycoplasma hominis, 1 шт
2. Отрицательный контрольный образец (К–), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий иммуноглобулины класса G к Mycoplasma hominis (1 мл), 1 флакон
3. Конъюгат, концентрат – антитела к IgG человека, меченные пероксидазой хрена (1,5 мл), 1 флакон
4. Раствор для разведения конъюгата (РК) (13 мл), 1 флакон
5. Разводящий буфер для сывороток (РБС) (13 мл), 1 флакон
6. 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25) (28 мл), 1 флакон
7. Раствор тетраметилбензидина (ТМБ) (13 мл), 1 флакон
8. Стоп-реагент (12 мл), 1 флакон
9. Положительный контрольный образец (К+), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса G к Mycoplasma hominis (0,5 мл), 1 флакон
10. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
206606,43
680
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к Trichomonas vaginalis в сыворотке (плазме) крови "Trichomonas vaginalis-IgG-ImmoBia"
Набор "Trichomonas vaginalis-IgG-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 анализов. Возможны 12 независимых постановок ИФА по 8 анализов каждая, включая контроли. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт

"Mycoplasma hominis G - ImmoBia" реагенттер жинағы бақылауды қоса, 96 талдау жасауға есептелген. ИФТ-ның 12 т?уелсіз қойылымына мүмкіндік бар, олардың ?рқайсысында 3 ойықшаны бақылау қойылымы үшін пайдаланады. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. Mycoplasma hominis -ке спецификалық IgG жоқ сарысу үлгілеріндегі Mycoplasma hominis- ке G класының иммуноглобулиндерінің жиынтығы бойынша сапалық анықтау н?тижесі: Mycoplasma hominis-ке G класының иммуноглобулиндері үшін спецификалық – 100%.
2. Сезімталдығы. Mycoplasma hominis-ке спецификалық IgG бар сарысу үлгілеріндегі Mycoplasma hominis-ке G класы иммуноглобулиндерінің жиынтығы бойынша сапалы анықтау н?тижесі: G класының иммуноглобулиндерінің Mycoplasma hominis-ке сезімталдығы - 100%.
1. Иммобилизацияланған р120 Mycoplasma hominis рекомбинантты антигені бар жиналмалы планшет, 1 дана
2. құрамында Mycoplasma hominis-ке G класты иммуноглобулиндері бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі – белсенділігі жойылған оң бақылау үлгісі (Б+) (0,5 мл), 1 құты
3. құрамында Mycoplasma hominis-ке G класты иммуноглобулиндері жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуының негізіндегі белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (Б–) (1 мл), 1 құты
4. Конъюгат, концентрат – ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған адам IgG -ға антиденелер (1,5 мл), 1 құты
5. Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) (13 мл), 1 құты
6. Сарысуға арналған сұйылтқыш буфер (ССБ) (13 мл), 1 құты
7. 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) (28 мл), 1 құты
8. Тетраметилбензидин (ТМБ) ерітіндісі (13 мл), 1 құты
9. Стоп-реагент (12 мл), 1 құты
10. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
206606,43
680
Қан сарысуында (плазмада) Trichomonas vaginalis G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Trichomonas vaginalis-IgG-ImmoBia"
"Trichomonas vaginalis-IgG-ImmoBia" жинағы 96 талдау жасауға есептелген. Бақылауларды қосқанда ?рқайсысы 8 талдаудан ИФТ-ның 12 т?уелсіз қойылымына мүмкіндік бар. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан

1. Специфичность. Специфичность по IgG к Trichomonas vaginalis - соответствие результатов качественного определения набором IgG к Trichomonas vaginalis в образцах сывороток, не содержащих IgG к Trichomonas vaginalis, составляет 100%.
2. Чувствительность. Чувствительность по IgG к Trichomonas vaginalis - соответствие результатов качественного определения набором IgG к Trichomonas vaginalis в образцах сывороток, содержащих IgG к Trichomonas, составляет 100%.
1. Планшет разборный с иммобилизованным антигеном Trichomonas vaginalis, 1 шт;
2. Положительный контрольный образец (К+), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса А к Mycoplasma hominis, (0,5 мл);
3. Отрицательный контрольный образец (К?), инактивированный – 1 фл. 1 мл;;
4. Конъюгат, лиофилизированный – 1 фл;;
5. Раствор для разведения конъюгата (РК), (13 мл);
6. Раствор для предварительного разведения (РПР) – 1 фл., 3 мл;
7. Раствор для разведения сывороток (РС) – 1 фл., 13 мл;;
8. Раствор для разведения конъюгата (РК) – 1 фл., 13 мл;
9. Раствор тетраметилбензидина (ТМБ) – 1 фл., 13 мл;
10. Стоп-реагент – 1 фл., 12 мл;
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл;
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл.
набор
213486,12
681
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к антигенам Ascaris lumbricoides в сыворотке (плазме) крови "Аскарида-IgG – ImmoBia"
Набор "Аскарида- IgG-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 определений, включая контрольные образцы, допускается 12 независимых постановок по 8 анализов каждая, включая контроли. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Специфичность выявления иммуноглобулинов класса G к антигенам Ascaris lumbricoides – соответствие результатов качественного выявления набором иммуноглобулинов класса G к антигенам Ascaris lumbricoides, составляет 100%: средние арифметические значения оптической плотности для каждой пары лунок с отрицательными сыворотками меньше либо равны величине диагностического значения оптической плотности, умноженного на 0,85 (ОПотр ≤ 0,85 × ОПД).
2. Чувствительность. Чувствительность выявления иммуноглобулинов класса G к антигенам Ascaris lumbricoides – соответствие результатов качественного выявления набором иммуноглобулинов класса G к антигенам Ascaris lumbricoides, составляет 100%: средние арифметические значения оптической плотности для каждой пары лунок с положительными сыворотками больше либо равны величине диагностического значения оптической плотности (ОПполож ≥ ОПД).
3. Титр стандартного образца должен быть не менее 1:800.

1. Спецификалығы. IgG-ның Trichomonas vaginalis-ке ерекшелігі-IgG жиынтығымен сапалы анықтау н?тижелерінің Trichomonas vaginalis-ке IgG жоқ Сарысу үлгілеріндегі Trichomonas vaginalis-ке с?йкестігі 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. IgG-ның Trichomonas vaginalis-ке сезімталдығы-IgG жиынтығымен Trichomonas vaginalis-ке сапалы анықтау н?тижелерінің Trichomonas-қа IgG бар Сарысу үлгілеріндегі Trichomonas vaginalis-ке с?йкестігі 100% құрайды.
1. Trichomonas vaginalis антигені иммобилизацияланған жиналмалы планшет, 1 дана
2. Оң бақылау үлгісі (Б+), белсендірілмеген – 1 құты, 0,5 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б–), белсендірілмеген – 1 құты, 1 мл;
4. Конъюгат, лиофилизацияланған – 1 құты;
5. 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) – 1 құты, 28 мл;
6. Алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (АСЕ) – 1 құты, 3 мл;
7. Сарысуды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ ) – 1 құты, 13 мл;
8. Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) – 1 құты, 13 мл;
9. Тетраметилбензидин (ТМБ) ерітіндісі – 1 құты, 13 мл;
10. Стоп-реагент – 1 құты, 12 мл.
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
213486,12
681
Қан сарысуында (плазмада) Ascaris lumbricoides антигендеріне G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Аскарида-IgG – ImmoBia"
"Аскарида- IgG-ImmoBia" жинағы бақылауларды қоса алғанда қан сарысуының (плазманың) үлгілеріне 96 талдау жасауға немесе бақылауларды қоса алғанда ?рқайсысы 8 анықтаудан тұратын 12 т?уелсіз ИФТ қойылымын жүргізуге есептелген. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Ерекшелігі. Ascaris lumbricoides антигендеріне G класты иммуноглобулиндерді анықтау ерекшелігі – жинақпен Ascaris lumbricoides антигендеріне IgG анықтау н?тижелерінің талаптарына с?йкестігі – 100% құрайды: теріс сарысуы бар етсіктердің ?рбір жұбы үшін оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық м?ндері оптикалық тығыздықтың 0,85-ке көбейтілген диагностикалық м?нінен кем немесе оған тең (ОТтерис ? 0,85 ? ОТД)
2. Сезімталдығы. Ascaris lumbricoides антигендеріне G класты иммуноглобулиндерді анықтау сезімталдығы – жинақпен Ascaris lumbricoides антигендеріне IgG анықтау н?тижелерінің талаптарына с?йкестігі – 100% құрайды: оң сарысуы бар тесіктердің ?рбір жұбы үшін оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық м?ндері оптикалық тығыздықтың диагностикалық м?нінен үлкен немесе оған тең

1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок антигенами Ascaris lumbricoides, готовый для использования
2. Конъюгат моноклональных антител к IgG человека с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
3. Раствор для предварительного разведения сывороток (РПРС) (10,0 мл)
4. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
5. 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
6. Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
7. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса G к антигенам Ascaris lumbricoides, готовый для использования (1,5 мл)
8. Отрицательный контрольный образец (К-) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий иммуноглобулины класса G к антигенам Ascaris lumbricoides, готовый для использования (2,5 мл)
9. Стоп-реагент, готов к использованию, (12,0 мл)
10. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
201583,28
682
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к вирусу простого герпеса 1 и 2 типов в сыворотке (плазме) "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
Набор "HSV 1,2 IgG- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. При проверке образцов, достоверно не содержащие IgG антитела к антигенам HSV 1,2, специфичность Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащие IgG антитела к антигенам HSV 1,2, чувствительность Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания IgG антител к антигенам HSV 1,2 в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" не превышает 8,0%.
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. Отрицательный контроль(К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
4. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)

1. Ойықшалардың ішкі бетінде Ascaris lumbricoides антигендерімен иммобилизацияланған жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2. Ascaris lumbricoides антигендеріне G класс иммуноглобулиндері бар адамның инактивацияланған қан сарысуына негізделген оң бақылау үлгісі (Б+), (1,5 мл)
3. Ascaris lumbricoides антигендеріне G класс иммуноглобулиндері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуына негізделген теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын (2,5 мл)
4. Адамның IgG-ге моноклональді антиденелер конъюгаты ақжелкек пероксидазасымен, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5.Сарысуларды алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (САСЕ) (10,0 мл)
6. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ) (12,0 мл)
7. 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т?25) (28,0 мл)
8. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ), пайдалануға дайын (13,0 мл)
9. Стоп-реагент , пайдалануға дайын (12,0 мл)
10. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл(ОТоң ? ОТД).
3. Стандартты үлгі титрі 1:800-ден кем емес болу керек.
жинақ
201583,28
682
Қан сарысуында (плазмасында) 1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
"HSV 1,2 IgG- ImmoBia" жинағы планшеттің барлық жолақтарын пайдалану кезінде 96 анықтаманы талдауға арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық бірыңғай және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалылығы. Үлгілерді тексеру кезінде, HCV 1,2 антигендеріне сенімді түрде IgG жоқ антиденелер, "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағының ерекшелігі 100% құрайды.
2. Сезімталдық. Құрамында IgG бар үлгілерді тексеру кезінде HCV 1,2 антигендеріне антиденелер, сезімталдық "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағы 100% құрайды.
3. Жаңартылуы. "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі HSV 1,2 антигендеріне антиденелердің IgG құрамын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8,0%-дан аспайды.
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар пакетте 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80бірл./мл (Б+) –құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
3. Теріс бақылау (Б+) (калибратор
1) 5бірл./мл – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
4. CUT-OFF (калибратор 2) 20 бірл./ мл, құрамында шектеулі концентрациядағы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл);

5. Калибратор 4 (160 ед/мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
6. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7. Разбавитель образца 2- Готовый к использованию буфер со стабилизаторами белка (105 мл)
8. Реагент TMB-Complete 2- Готовый к использованию раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB/H2O2 (15 мл)
9. Промывочный раствор- 20? концентрированный буфер (75 мл)
10. Cтоп-реагент – 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)
набор
222633,68
683
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к капсидному антигену VCA вируса Эпштейна-Барр в сыворотке (плазме) крови "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
Набор "ImmoBia-ВЭБ-VCAlgG " рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Чувствительность. Чувствительность выявления IgG к VCA ВЭБ – соответствие результатов определения набором IgG к VCA ВЭБ составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с положительными образцами больше ОПкрит.
2. Специфичность. Специфичность выявления IgG к VCA ВЭБ – соответствие результатов определения набором IgG к VCA ВЭБ – составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с отрицательными образцами меньше 0,8×ОПкрит.
1. Планшет разборный (12 x 8 лунок) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок рекомбинантными антигенами VCA ВЭБ, готовый для использования
2. Отрицательный контроль (К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
4. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2 мл)
5. Калибратор 4 (320 ед / мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2 мл)
6. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7. Разбавитель образца 2 - Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8. Реагент ТМБ-Complete 2 Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9. 20х концентрированный буфер-промывочный раствор (75 мл)

5. Калибратор 4 (160 бірл./мл) құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
6. Конъюгат - адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл);
7. Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл);
8. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл);
9. Жуу ерітіндісі - 20х концентрлі буфер (75 мл);
10. Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
жинақ
222633,68
683
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) Эпштейн-Барр вирусының VCA капсидті антигеніне G класының иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
"ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Сезімталдығы. ЭБВ VCA-ға IgG-ді анықтау сезімталдығы – ЭБВ VCA-ға IgG жинағын анықтау нәтижелерінің сәйкестігі – 100% құрайды: оң үлгілерімен ойықшаларда оптикалық тығыздық мәндері ОТсыни-ға қарағанда артық.
2. Спецификалығы. ЭБВ VCA-ға IgG-ді анықтау спецификалығы ЭБВ VCA-ға IgG жинағын анықтау нәтижелерінің сәйкестігі – 100% құрайды: теріс үлгілерімен ойықшаларда оптикалық тығыздық мәндері 0,8?ОТсыни-ға қарағанда кем.
1. Ойықшаларының ішкі беткейінде иммобилизацияланған, ЭБВ VCA рекомбинантты антигендерімен, бөлшектелген (12 сегіз ойықшалы стрипі бар) планшет, пайдалануға дайын
2. Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1)5 бірл./мл (Б–) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0мл)
3. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 бірл. / мл - құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл)
4. Оң бақылау үлгісі, 80 бірл./мл - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
5. Калибратор 4 (320 бірл. / мл) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
6. Конъюгат— адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл)
7. Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл)
8. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
9. Жуу ерітіндісі - 20 х концентрлі буфер (75 мл)

10. Стоп-реагент 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)
набор
225740,73
684
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса M к вирусу простого герпеса 1и 2 типов "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
Набор "HSV 1,2 IgМ- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета.Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.

10. Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
жинақ
225740,73
684
1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
"HSV 1,2 IgМ- ImmoBia" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.

1. Специфичность.При проверке образцов, достоверно не содержащие IgM антитела к антигенам HSV 1,2, специфичность Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащие IgМантитела к антигенам HSV 1,2, чувствительность Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания IgM антител к антигенам HSV 1,2 в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" не превышает 8,0%.
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готов к использованию
2. Положительный контроль- раствор, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию (2 мл)
3. Отрицательный контроль- раствор, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию (2 мл) 4. CUT-OFF- раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
5. Конъюгат- раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgM человека, готовый к использованию (15 мл)
6. Разбавитель образца 2- Буфер со стабилизаторами белка и сорбентом IgG/RF, готовый к использованию (105 мл)
7. Реагент TMB-Complete 2 - Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
8. Промывочный раствор -20 ? концентрированный буфер (75 мл)
9. Стоп-реагент - Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
набор
222394,13
685
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса А к Mycoplasma hominis "Mycoplasma hominis А – ImmoBia"
Набор "Mycoplasma hominis А-ImmoBia" рассчитан на проведение 96 анализов, включая контроли. Возможны 12 независимых постановок ИФА, при каждой из которых 3 лунки используют для постановки контролей. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Специфичность по IgА к Mycoplasma hominis – соответствие результатов качественного определения набором IgА к Mycoplasma hominis в образцах сывороток, не содержащих IgА к Mycoplasma hominis – 100%
2. Чувствительность. Чувствительность по IgА к Mycoplasma hominis – соответствие результатов качественного определения набором IgА к Mycoplasma hominis в образцах сывороток, содержащих IgА к Mycoplasma hominis – 100%.
1. Планшет разборный с иммобилизованным рекомбинантным антигеном р120 Mycoplasma hominis;

1. Спецификалығы. Құрамында HSV 1,2 антигендеріне IgM антиденелері айтарлықтай жоқ үлгілерді сынау кезінде "HSV 1,2 IgMImmoBia" реагент жинағының спецификасы 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. HSV 1,2 антигендеріне сенімді құрамында IgM антиденелері бар үлгілерді сынау кезінде "HSV 1,2 IgM-ImmoBia" реагент жинағының сезімталдығы 100% құрайды.
3. Жаңғыртылуы. "HSV 1,2 IgM-ImmoBia" реагенттер жиынтығын пайдалана отырып, қанның сарысуының (плазманың) бір үлгісінде HSV 1,2 нтигендеріне IgM антиденелердің құрамын анықтау нәтижелерініңтүрленуінің коэффициенті 8,0% - дан аспайды.
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Оң бақылау - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл);
3. Теріс бақылау үлгісі - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл);
4. CUT-OFF - құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл);
5. Конъюгат— адам IgМ-ге, пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл);
6. Сұйылтқыш үлгісі 2- Аққуыз тұрақтандырғыштары және IgG/RF сорбенті бар буфер, пайдалануға дайын (105 мл);
7. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл);
8. Жуу ерітіндісі - 20 х концентрацияланған буфер (75 мл);
9. Стоп-реагент- Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
жинақ
222394,13
685
Mycoplasma hominis-ке А класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Mycoplasma hominis А – ImmoBia"
"Mycoplasma hominis А - ImmoBia" реагенттер жинағы бақылауды қоса, 96 талдау жасауға есептелген. ИФТ-ның 12 т?уелсіз қойылымына мүмкіндік бар, олардың ?рқайсысында 3 ойықшаны бақылау қойылымы үшін пайдаланады. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. IgА-нің Mycoplasma hominis-ке спецификасы - IgА-нің Mycoplasma hominis-ке IgА-тің құрамында жоқ сарысу үлгілеріндегі Mycoplasma hominis жиынтығымен сапалық анықтау н?тижелерінің с?йкестігі - 100%
2. Сезімталдығы. Mycoplasma hominis-ке IgА-ге сезімталдық – IgА жиынтығымен Mycoplasma hominis-ке IgА бар сарысу үлгілеріндегі сапалық анықтау н?тижелерінің Mycoplasma hominis-ке с?йкестігі – 100%.
1. Иммобилизацияланған р120 Mycoplasma hominis рекомбинантты антигені бар жиналмалы планшет

2. Положительный контрольный образец (К+), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса А к Mycoplasma hominis, (0,5 мл);
3. Отрицательный контрольный образец (К–), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий иммуноглобулины класса А к Mycoplasma hominis, (1 мл) –;
4. Конъюгат, концентрат – антитела к IgА человека, меченные пероксидазой хрена, (1,5 мл);
5. Раствор для разведения конъюгата (РК), (13 мл);
6. Раствор для разведения сывороток (РС), (13 мл);
7. 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28 мл);
8. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), 13 мл;
9. Стоп-реагент, готов к использованию, 12 мл;
10. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл;
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл.
набор
204254,43
686
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к core-антигену вируса гепатита В "ImmoBia-HBcAg-IgM"
Набор "ImmoBia-HBсAg-lgM" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок моноклональными антителами к IgM, готовый для использования.
2. Положительный контрольный образец К+ на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (1,5 мл).
3. Отрицательный контрольный образец К- на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (2,5 мл).
4. Коньюгат, рекомбинантный HBcAg, меченный пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл).
5. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл).
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (по 28,0 мл).
7. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл).
8. Стоп-реагент, прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию (12 мл).
набор

2. Құрамында Mycoplasma hominis-ке А класты иммуноглобулиндері бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі –оң бақылау үлгісі (Б+) –(0,5мл)
3. Құрамында Mycoplasma hominis-ке А класты иммуноглобулиндері жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуының негізіндегі белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (Б–) (13)
4. Конъюгат, концентрат – ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған адамның IgА -ға антиденелері (1,5мл)
5. Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) (13мл)
6. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ) (13мл)
7. 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т?25) (28 мл)
8. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі) 13 мл
9. Стоп-реагент, пайдалануға дайын, 12 мл
10. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
204254,43
686
В гепатиті вирусының core-антигеніне М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-HBсAg-lgM"
"ImmoBia-HBсAg-lgM" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Теріс сарысуларды зерттеуде жинақтың спецификасы 100% құрайды. Бұл ретте: – теріс бақыланатын үлгісі бар ойықшадағы ОТ орташа мәні (ОТорт Б-) 0,25-тен аспауы керек; – оң бақыланатын үлгісі бар ойықшадағы ОТ орташа мәні (ОТорт Б+) 1,5-тен кем болмауы керек.
2. Сезімталдығы Жинақтың сезімталдығы – кәсіпорынның HВcAg-ге спецификалы IgM-ді 1:3200-ден кем емес титрде анықтау.
1. Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған IgM-ге моноклональді антиденелер бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын;
2. Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл);
3. Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (2,5 мл);
4. Конъюгат, ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған рекомбинантты HВcAg, пайдалануға дайын (13,0 мл);
5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл);
6. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл-ден);
7. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл);
8. Стоп-реагент, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын (12 мл)
жинақ

223070,43
687
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к Toxoplasma gondii "Токсо-IgM-ImmoBia"
Набор "Токсо-IgM-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 92 неизвестных образцов, 4 контрольных образцов (всего 96 определений при использовании всего планшета), допускается 12 независимых постановок ИФА по 8 образцов, включая контроли. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт

223070,43
687
Toxoplasma gondii-ге М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Токсо-IgM-ImmoBia"
"Токсо-IgM-ImmoBia" жинақ бақылауларды қоса алғанда қан сарысуының (плазманың) үлгілеріне 96 талдау жасауға немесе бақылауларды қоса алғанда ?рқайсысы 8 анықтаудан тұратын 12 т?уелсіз ИФТ қойылымын жүргізуге есептелген. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан

1. Чувствительность. Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса М к Toxoplasma gondii в образцах сывороток, содержащих специфические IgМ к Toxoplasma gondii: чувствительность по иммуноглобулинам класса М к Toxoplasma gondii – 100%.
2. Специфичность. Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса М к Toxoplasma gondii в образцах сывороток, содержащих не специфические IgМ к Toxoplasma gondii: специфичность по иммуноглобулинам класса М к Toxoplasma gondii – 100%.
1. Планшет разборный 96 луночных с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок Toxoplasma gondii, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgM к Toxoplasma gondii, готовый для использования, (1,5 мл)
3. Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgM к Toxoplasma gondii, готовый для использования (2,5 мл)
4. Конъюгат моноклональных антител к IgМ человека с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5. Раствор для предварительного разведения сывороток (РПРС) (10,0 мл)
6. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
7. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
8. Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
9. Стоп-реагент, готов к использованию, (12,0 мл)
10. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл.
набор
231135,38
688
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к цитомегаловирусу в сыворотке (плазме) крови "ЦМВ-IgМ-ImmoBia"
Набор "ЦМВ-IgМ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 46 исследуемых образцов и 2 проб контрольных сывороток (всего 96 определений). Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. При проверке нативных образцов, достоверно не содержащие IgM антитела к антигенам Cytomegalovirus, специфичность Набора реагентов "ЦМВ-IgМ-ImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке нативных образцов, достоверно содержащие IgМ антитела к антигенам Cytomegalovirus, чувствительность Набора реагентов "ЦМВ-IgМ-ImmoBia" составляет 100%.

1. Сезімталдығы. Toxoplasma gondii-ке спецификалық IgМ бар сарысу үлгілеріндегі Toxoplasma gondii-ке М класы иммуноглобулиндерінің жиынтығы бойынша сапалы анықтау н?тижесі: М класының иммуноглобулиндерінің Toxoplasma gondii -ке сезімталдығы - 100%.
2. Спецификалық. Toxoplasma gondii-ке спецификалық IgМ жоқ сарысу үлгілеріндегі Toxoplasma gondii-ке М класының иммуноглобулиндерінің жиынтығы бойынша сапалық анықтау н?тижесі: Toxoplasma gondii-ке М класының иммуноглобулиндері үшін спецификалық – 100%.
1. Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған Toxoplasma gondii бар жиналмалы планшет 96 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Құрамында Toxoplasma gondii - ге IgM бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын (1,5 мл);
3. Құрамында Toxoplasma gondii - ге IgM жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын (2,5 мл);
4. Адамның IgМ-ге моноклональді антиденелер конъюгаты ақжелкек пероксидазасымен, пайдалануға дайын (13,0 мл);
5. Сарысуларды алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (САСЕ) (10,0 мл);
6. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ) (12,0 мл);
7. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т?25) (28,0 мл);
8. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ), пайдалануға дайын (13,0 мл);
9. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12,0 мл);
10. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл;
11. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл.
жинақ
231135,38
688
Қан сарысуында (плазмада) цитомегаловирусқа М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ЦМВ-IgМ-ImmoBia"
"ЦМВ-IgМ-ImmoBia" жинағы 46 сынақ үлгісінің ж?не 2 бақылау сарысуының үлгілерінің (барлығы 96 анықтау) екі данасын талдауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Ерекшелігі. Құрамында цитомегаловирус антигендеріне қарсы IgM антиденелері сенімді түрде жоқ нативті үлгілерді сынау кезінде "ЦМВ-IgM-ImmoBia" реагент жинағының спецификасы 100% құрайды.
2. Сезімталдығы. Құрамында цитомегаловирус антигендеріне IgM антиденелері сенімді табиғи үлгілерді сынау кезінде "ЦМВ-IgM-ImmoBia" реагент жинағының сезімталдығы 100% құрайды.

3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов опре¬деления содержания IgM антител к антигенам Cytomegalovirus в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "ЦМВ-IgМ-ImmoBia" не превышает 8,0%.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию, 1 шт;
2. Контрольные сыворотки (отрицательный и положительный контроли) на основе сыворотки крови человека с известным содержанием IgM антител к антигенам Cytomegalovirus, готовы к использованию ((К-)- 0,5 мл и (К+) - 0.2 мл соответственно), 2 флакона;
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл), 1 флакон;
4. ИФА-Буфер, готов к использованию (14 мл), 1 флакон;
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готовый для использования (14,0 мл), 1 флакон;
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл), 1 флакон;
7. Стоп-реагент, готовый для использования (14,0 мл), 1 флакон;
8. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мклпипеточных дозаторов 2-200 мкл;
9. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл.
набор
216014,43
689
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов классов А, М, G к антигенам лямблий в сыворотке (плазме) крови "Лямблия-антитела– ImmoBia"
Набор рассчитан на проведение 96 анализов образцов сыворотки (плазмы) крови, включая контроли. Возможно дробное использование набора. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Специфичность выявления иммуноглобулинов классов А, М, G к антигенам лямблий – соответствие результатов выявления набором IgА, IgМ, IgG к антигенам лямблий составляет 100%.
2. Чувствительность. Чувствительность выявления иммуноглобулинов классов А, М, G к антигенам лямблий – соответствие результатов выявления набором IgА, IgМ, IgG к антигенам лямблий составляет 100%.
3. Титр образца, содержащего иммуноглобулины классов A, M, G к антигенам лямблий, не менее 1:800.
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок антигенами лямблий, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgА, IgМ, IgG к антигенам лямблий, готовый для использования (1,5 мл)

3. Жаңғыртылуы. "ЦМВ-IgM-ImmoBia" реагенттер Жинағының пайдалана отырып, қанның сарысуының (плазманың) бір үлгісінде Cytomegalovirus антигендеріне IgM қарсы денелердің құрамын анықтау н?тижелерінің түрленуінің коэффициенті 8,0% - дан аспайды.
1. 96 ойықшалы полистиролды планшет, стриптелген, пайдалануға дайын, 1 дана
2. Cytomegalovirus антигендеріне IgM қарсы денелерінің белгілі құрамы бар адам қанының сарысуы негізіндегі бақылау сарысуы (теріс және оң бақылау) пайдалануға дайын (сәйкесінше (Б-) - 0.5 мл және (Б+) - 0.2 мл), 2 құты
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл), 1 құты
4. ИФТ-Буфер, пайдалануға дайын (14 мл), 1 құты
5. Тетраметилбензидин субстратының ерітіндісі (ТМБ) пайдалануға дайын (14 мл), 1 құты
6. Жуу ерітіндісінің концентраты (твин-20 және бензой қышқылы бар тұзды ерітінді), 26х еселік (22 мл), 1 құты
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14,0 мл), 1 құты
8. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
216014,43
689
Қан сарысуындағы (плазмадағы) лямблия антигендеріне А, М, G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Лямблия-антиденелер–ImmoBia"
Жинақ қан сарысуының (плазмасының) 96 сынамасын, оның ішінде бақылауды жүргізуге арналған. Жиынтықты бөлшек пайдалану мүмкін. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Ерекшелігі. Лямблия антигендеріне А, М, G класты иммуноглобулиндерді анықтау спецификалығы – жинақпен лямблия антигендеріне IgА, IgМ, IgG анықтау н?тижелерінің талаптарына с?йкестігі – 100% құрайды
2. Сезімталдығы. Лямблия антигендеріне А, М, G класты иммуноглобулиндерді анықтау сезімталдығы – жинақпен лямблия антигендеріне IgА, IgМ, IgG анықтау н?тижелерінің талаптарына с?йкестігі – 100% құрайды
3. Лямблия антигендеріне А, М, G класты иммуноглобулиндері бар үлгінің титрі 1:800-ден кем емес.
1. Ойықшалардың ішкі бетінде лямблия антигендерімен иммобилизацияланған жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2. Құрамында лямблия антигендеріне IgA, IgM, IgG бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын (1,5 мл)

3. Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgА, IgМ, IgG к антигенам лямблий, готовый для использования (2,5 мл)
4. Конъюгат моноклональных антител к IgA, IgM, IgG человека с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5. Раствор для предварительного разведения сывороток (РПРС) (10,0 мл)
6. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
7. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
8. Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
9. Стоп-реагент (0,5 М серная кислота), готов к использованию, (12,0 мл)
10. Бумага для заклеивания планшета
11. Инструкция по применению
12. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
13. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
205900,83
690
Набор реагентов для иммуноферментного выявления суммарных антител к core -антигену вируса гепатита В "HBсAg-антитела-ImmoBia"
Набор "HBсAg-антитела-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Набор дополнительно комплектуется: - плҰнкой для заклеивания планшета – 3 шт.; - наконечники для пипеточных дозаторов на 2−200 мкл – 1000 шт - наконечники для пипеточных дозаторов на 50−1000 мкл – 500 шт
1. Специфичность. Специфичность выявления антител к HBcAg — составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с отрицательными образцами ОПотр. > ОПкрит.
2. Чувствительность. Чувствительность выявления антител к HBcAg — составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с положительными образцами ОПполож. ≤ ОПкрит.
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок рекомбинантным HBcAg, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий антитела к HBcAg, готовый для использования, (1,0 мл)
3. Отрицательный контрольный образец (К-) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий антитела к HBcAg, готовый для использования, (1,5 мл)
4. Конъюгат моноклональных антител к HBcAg с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
6. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)

3. Құрамында лямблия антигендеріне IgA, IgM, IgG жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын (2,5 мл)
4. Адамның IgA, IgM, IgG-ге моноклональді антиденелер конъюгаты ақжелкек пероксидазасымен, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5. Сарысуларды алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (САСЕ) (10,0 мл)
6. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ) (12,0 мл)
7. 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) (28,0 мл)
8. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ), пайдалануға дайын (13,0 мл)
9. Стоп-реагент (0,5 М күкірт қышқылы), пайдалануға дайын (12,0 мл)
10. планшетті желімдеуге арналған қағаз
11. Қолдану жөніндегі нұсқаулық
12. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
13. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
205900,83
690
В гепатиті вирусының core-антигеніне жалпы антиденелерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HBcAg-антиденелер-ImmoBia"
"HBcAg-антиденелер-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған ж?не спецификалық емес реагенттер бар. Жинақ қосымша жиынтықталады: – планшетті желімдеуге арналған үлбір – 3 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл - 1000 дана – Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл – 500 дан
1. Спецификалығы. HBcAg антидененің анықтау спецификалығы — 100% құрайды: теріс шамалы үлгілері бар ойықшалардағы оптикалық тығыздық шамасы ОТтеріс > ОТшект.
2. Сезімталдығы. HBcAg антиденені анықтау сезімталдығы —100% құрайды: оң таңбалы үлгілері бар ойықшалардағы оптикалық тығыздық шамасы ОТоң ? ОТшект.
1. Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған рекомбинантты HBcAg бар жиналмалы планшет (12 сегіз ойықшалы стриптер), пайдалануға дайын
2. Құрамында HBcAg антиденелері бар белсенділігі жойылған адам қан сарысуына негізделген оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,0 мл)
3. Құрамында HBcAg антиденелері жоқ белсенділігі жойылған адам сарысуына негізделген теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (1,5 мл)
4. Моноклональды антиденелердің HBcAg-ге ақжелкек пероксидазасымен конъюгаты, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх 25), (28,0 мл)
6. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)

7. Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
8. Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9. Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
набор
222710,43
691
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации альфа-фетопротеина в сыворотке крови "АФП-ImmoBia"
Набор "АПФ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноканальных антител к АФП человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % Сывороточный альбумин <0.1 ХГ <0.1 Плацентарный лактоген <0.1
2. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания АФП в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора не превышает 8.0%.
3. Чувствительность Минимальная достоверно определяемая Набором "АФП-ImmoBia" концентрация АФП в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.9 МЕ/мл.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе трис-буфера (рН 7.2-7.4), содержащие известные количества альфа- фетопротеина – 0; 5; 15; 50; 150; 500 МЕ/мл, готовы к использованию (калибровочная проба 0 МЕ/мл – 6 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием альфа-фетопротеина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
набор
212155,52
692
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации лютеинизирующего гормона в сыворотке крови "ЛГ- ImmoBia"
Набор "ЛГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Используемые в наборе реагентов моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления ЛГ. Не обнаружено перекрестной реакции используемых моноклональных антител с хорионическим гонадотропином, фолликулостимулирующим и тиреотропным гормонами.

7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
8. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9. Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
жинақ
222710,43
691
Қан сарысуында альфа-фетопротеин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "АФП-ImmoBia"
"АПФ - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. . Спецификалығы. Адамның АФП-на тышқанның моноклональді антиденелерінің басқа аналиттермен айқаспалы реакциясы келесі кестеде берілген: Аналиті Айқаспалы реакциясы, % Сарысулық альбумин <0.1 ХГ <0.1 Плаценталық лактоген <0.1
2. Қайта жаңартылуы. "АФП-ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі АФП болуын анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8.0% аспайды.
3. Сезімталдығы. "АФП-ИФТ" жинағымен ең төмен нақтылықпен анықталатын қан сарысуындағы (плазма) АФП концентрациясы 0.9 ХБ/мл-ден аспайды.
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2. Трис-буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында альфа- фетопротеиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 15; 50; 150; 500 ХБ/мл, пайдалануға дайын (0 ХБ/мл калибрлегіш сынамасы – 6 мл, әрқайсысы 0.8 мл-ден))
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл) 4.Альфа-фетопротеиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл;
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
жинақ
212155,52
692
Қан сарысуында лютеиндеуші гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған "ЛГ-ImmoBia" реагенттер жинағы
"ЛГ-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластинажолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Реагенттер жинағында пайдаланылатын моноклональді антиденелер ЛГ- ны жоғары анықтау ерекшелігін қамтамасыз етеді. Хориондық гонадотропинмен,фолликулстимуляциялаушы және тиреотропты гормондармен пайдаланылатын моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталған жоқ.

2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация ЛГ, рассчитанная на основании среднего арифметического значения оптической плотности калибровочного образца В0 (0 мМЕ/мл) плюс 2? (? – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения), не превышает 0,3 мМЕ/мл.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определений концентрации ЛГ в контрольном образце, не превышает 8%.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готовый для использования
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества лютеотропного гормона – 0; 5; 25; 50; 100 МЕ/л, готовые для использования – (калибровочная проба 0 – 2 мл, остальные по 0,8 мл)
3. Контрольный сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием лютеотропного гормона, готова к использованию (0,8 мл)
4. Конъюгат готовый для использования (14 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готовый к использованию (14 мл)
6. Концентрат промывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готовый для использования (14 мл)
набор
231508,34
693
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации общего тироксина в сыворотке крови "Т4-ImmoBia"
Набор "Т4-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Чувствительность. Минимальная, достоверно определяемая набором концентрация Т4 в сыворотке (плазме) крови не превышает 3 нмоль/л.
2. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания Т4 в оном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием набора не превышает 8%.
3. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к Т4 с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % L-тироксин 100 D-тироксин 30 T3 0.5
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тироксина - 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тироксина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)

2. Сезімталдығы. В0 (0 мМЕ/мл) плюс 2? (? – арифметикалық орташа мәнінен орташа шаршылық ауытқуы) калибрлеу үлгісінің оптикалық тығыздығының арифметикалық орташа мәні негізінде есептелген, ең төмен анықталатын ЛГ концентрациясы 0,3 мХБ/мл- ден аспайды.
3. Жаңартылуы. Бақылау үлгісінде ЛГ концентрациясын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Сарысудың негізінде, лютеиндеуші гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 ХБ/л, пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 ХБм/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден);
3. Лютеиндеуші гормонның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл);
4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл);
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл);
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
жинақ
231508,34
693
Қан сарысуындағы жалпы тироксин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Т4-ImmoBia"
"Т4 - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Сезімталдығы. Жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмадағы) ең төменгі T4 концентрациясы 3 нмоль/л-ден аспайды.
2. Қайталану мүмкіндігі. Жинағын пайдалана, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі Т4 болуын анықтау нәтижелеріндегі вариация коэффициенті 8.0% аспайды.
3. Ерекшелігі. Басқа аналиттермен Т4-ке тышқанның моноклональді антиденелерінің айқаспалы реакциясы мына кестеде келтірілген. Аналиті Айқаспалы реакция, % L-тироксин 100 D-тироксин 30 T3 0.5
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2. Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында тироксинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, пайдалануға дайын (әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4. Тироксинның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)

7. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
набор
211369,32
694
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации пролактина в сыворотке крови "Пролактин- ImmoBia"
Набор "Пролактин-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.

7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
жинақ
211369,32
694
Қан сарысуындағы пролактин концентрациясын анықтауға арналған иммундық ферментті талдауға арналған реагенттер жинағы "Пролактин-ImmoBia"
"Пролактин-ImmoBia" жинағы планшеттің барлық стриптерін пайдалану кезінде 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгісінің, барлығы 96 анықтаманың телнұсқаларында талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық сәйкестендірілген және спецификалық емес реагенттер бар.

1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к пролактину человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрест ная реакция, % ТТГ <0.1 ЛГ <0.1 ХГ <0.1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором "Пролактин ImmoBia" концентрация пролактина в cыворотке (плазме) крови не превышает 5,0 мМЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания пролактина в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием набора "Пролактин-ImmoBia" не превышает 8.0%.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества пролактина – 0; 100; 200; 1000; 2000 мМЕ/л, готовы к использованию – 5 фл (калибровочная проба – 2 мл, остальные по 0,8мл)
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием пролактина, готова к использованию (0,8 мл)
4. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой, 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп - реагент (14 мл)
набор
233792,72
695
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови "Т4 свободный – ImmoBia"
Набор "Т4 свободный – ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дублях 41 неизвестного, 6 калибровочных образцов, 1 контрольного образца, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета.
1. Специфичность. Используемые в наборе моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления Т4 св.
2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация Т4 св., рассчитанная на основании среднего арифметического значения концентрации калибровочного образца В0 (0 пмоль/л) минус 2s (s – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения В0), не превышает 0,5 пмоль/л
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения концентрации Т4 св. в контрольном образце не превышает 8%. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию -Калибровочные пробы на основе сыворотке крови че-ловека, содержащие известные количества свободного тироксина – 0; 5; 10; 25; 50 и 100 пмоль/л, готовы к ис-пользованию (по 0,8 мл каждая) -Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного тироксина, готова для использования (0.8 мл) -Конъюгат, готов к использованию (14 мл) -Субстратный раствор тетраметилбензидина (ТМБ), го-тов к использованию (14 мл) -Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл) -Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
набор

1. Спецификалығы. Тышқанның моноклоналды антиденелерінің адам пролактиніне басқа талдаулармен айқаспалы реакциясы кестеде келтірілген: Аналит Айқаспалы реакция, % ТТГ <0.1 ЛГ <0.1 ХГ <0.1
2. Сезімталдық. "Пролактин ImmoBia" жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмасындағы) пролактиннің ең аз концентрациясы 5,0 мХБ/л аспайды.
3. Жаңартылуы. "Пролактин ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі пролактин мөлшерін анықтау нәтижелерінің құбылу коэффициенті 8.0% - дан аспайды.
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Адам қаны сарысуының негізінде құрамында тиреопероксидазаға пролактинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 100; 200; 1000; 2000 мХБ/л, пайдалануға дайын - 5 құты (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары 0.8 мл-ден);
3. Белгілі пролактин мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі, пайдалануға дайын (0,8 мл);
4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл);
5. Тетраметилбензидин ТМБ субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл);
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);
7. Стоп - реагент (14 мл)
жинақ
233792,72
695
Қан сарысуындағы тироксинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос Т4-ImmoBia"
"бос T4 - ImmoBia" жинағы екі данада 41 белгісізді, 6 калибрлеу үлгісін, 1 бақылау үлгісін, барлық пластина жолақтарын пайдаланып барлығы 96 анықтауды талдауға арналған.
1. Спецификалығы. Жинақта пайдаланылатын моноклональді антиденелер Т4 бос анықтаудың жоғары спецификалығын қамтамасыз етеді. Трийодтиронині және дийодтиронині бар моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталмаған.
2. Сезімталдығы. Калибрлейтін үлгінің концентрациясының орташа арифметикалық мәнінің В0 (0 пмоль/л) минус 2s (s – В0 орташа арифметикалық мәннен орташа квадраттық ауытқу) негізінде есептелген Т4 бос анықталатын ең аз концентрациясы 0,5 пмоль/л-ден аспайды.
3. Қайта жаңғырғыштығы. Бақылау үлгісіндегі Т4 бос концентрациясын анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8%-дан аспайды. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос тироксиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалары – 0; 5; 10; 25; 50; 100 пмоль/л, пайдалануға дайын – ( әрқайсысы 0.8 мл-ден); Тироксиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл); Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
жинақ

222800,04
696
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободной фракции трийодтиронина в сыворотке крови "Св Т3- ImmoBia"
Набор "Св Т3 -ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.

222800,04
696
Қан сарысуында трийодтиронинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос ТЗ-ImmoBia"
"бос Т3 - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.

1. Специфичность. Перекрестная реакция кроличьих поликлональных антител к Т3 с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрес тная реакция, % L-T3 100 D-T3 100 L-тироксин 0.01 D-тироксин 0.04
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая Набором "свТ3- ImmoBia" концентрация свТ3 в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.5 пмоль/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания свТ3 в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора "свТ3- ImmoBia" не превышает 8.0%.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества трийодтиронина – 0; 2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, готовы к использованию-6 фл, по 0.8 мл каждая
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного трийодтиронина, готова к использованию – 1 фл., 0,8 мл;
4. Конъюгат, готов к использованию - 1фл.,14мл
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию - 14 мл
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный - 22 мл
7. Стоп - реагент – 1 фл.,14 мл
набор
222470,76
697
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тестостерона в сыворотке крови "Тестостерон- ImmoBia"
Набор "Тестостерон- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция антител к тестостерону с другими стероидами составляет: с 5-а- дигидротестостероном – 100%; с андростендионом – 2,1%; с дегидроэпиандростероном – 1,6%, с эпитестостероном – 2%.
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором концентрация тестостерона не превышает 0,2 нмоль/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания тестостерона в одном и том же образце сыворотки крови с использованием набора "Тестостерон-ImmoBia" не превышает 8%.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию.
2. Калибровочные пробы, инактивированы, на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тестостерона – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (по 0,8 мл каждая).
3. Контрольная сыворотка, инактивирована, на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тестостерона, готова для использования (0.8 мл).

1. Ерекшелігі. Басқа аналиттермен Т3-ке үй қоянының поликлональді антиденелерінің айқаспалы реакциясы мына кестеде келтірілген. Аналиті Айқаспалы реакция, % L-T3 100 D-T3 100 L-тироксин 0.01 D-тироксин 0.04
2. Сезімталдығы. "Бос ТЗ-ImmoBia" жинағымен ең төмен нақтылықпен анықталатын қан сарысуындағы (плазма) бос Т3 концентрациясы 0.5 пмоль/л -ден аспайды.
3. Жаңғырғыштығы "Бос ТЗ-ImmoBia" жинағын пайдалана, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі бос Т3 болуын анықтау нәтижелеріндегі вариация коэффициенті 8.0% аспайды.
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос трийодтиронинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0;
2. 5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, пайдалануға дайын – 6 құты, әрқайсысы 0.8 мл-ден;
3. Қолдануға дайын бос трийодтирониннің белгілі мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі – 1 құты, 0.8 мл;
4. Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
5. Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 құты, 22 мл;
7. Стоп-реагент – 1 құты, 14,0 мл.
жинақ
222470,76
697
Қан сарысуында тестостерон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Тестостерон-ImmoBia"
"Тестостерон- ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Басқа стероидтермен тестостеронға антиденелердің айқаспалы реакциясы: 5-а- дигидротестостеронмен – 100%; андростендионмен – 2,1%; дегидроэпиандростеронмен – 1,6%, эпитестостеронмен – 2% құрайды.
2. Сезімталдығы. Жинақпен ең төмен сенімді анықталған тестостерон концентрациясы 0,2 нмоль/л-ден аспайды.
3. Жаңғыртылуы. "Тестостерон-ImmoBia" жинағын пайдаланып, сол қан сарысуы үлгісінде тестостерон болуын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2. Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған калибрлеу үлгілері – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3. Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8мл)

4. Конъюгат, готов к использованию (14 мл) .
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, го-тов к использованию (14 мл) .
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл).
7. Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
набор
229563,57
698
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке (плазме) крови "ТТГ-ImmoBia"
Набор "ТТГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к бета-цепи ТТГ с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % ХГ <0.1 ЛГ <0.1 ФСГ <0.1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором "ТТГ-ImmoBia" концентрация ТТГ в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.04 мМЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания ТТГ в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием набора "ТТГ-ImmoBia" не превышает 8.0%. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию - Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества тиреотропного гормона – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мМЕ/л, готовы к использованию (калибровочная проба 0 мМЕ/л – 2 мл, остальные – по 0.8 мл каждая) - Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тиреотропного гормона, готова к использованию (0.8 мл) - Конъюгат, готов к использованию (14 мл) -Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл) - Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл) - Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
набор
212639,40
699
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации фолликулостимулирующего гормона в сыворотке крови "ФСГ- ImmoBia"
Набор "ФСГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Используемые в наборе реагентов моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления ФСГ. Не обнаружено перекрестной реакции используемых моноклональных антител с хорионическим гонадотропином, лютеинизирующим и тиреотропным гормонами.

4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7. Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
жинақ
229563,57
698
Қан сарысуында (плазмасында) тиреотропты гормонның концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ТТГ-ImmoBia"
"ТТГ-ImmoBia" жинағы планшеттің барлық стриптерін пайдалану кезінде 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгісінің, барлығы 96 анықтаманың телнұсқаларында талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық сәйкестендірілген және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Тышқанның моноклоналды антиденелерінің ТТГ бета-тізбегіне басқа аналиттермен айқаспалы реакциясы кестеде келтірілген: Аналит Айқаспалы реакция, % ХГ <0.1 ЛГ <0.1 ФСГ <0.1
2. Сезімталдық. "ТТГ-ImmoBia" жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмасындағы) ТТГ ең аз концентрациясы 0,04 мХБ/л аспайды.
3. Жаңартылуы. "ТТГ-ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі ТТГ мөлшерін анықтау нәтижелерінің құбылу коэффициенті 8.0% - дан аспайды. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; Фосфатты буфердің негізінде (рН 7.2-7. 4), құрамында тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мХБ/л, пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден); Тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар адам сарысуы негізіндегі бақылау үлгісі, қолдануға дайын (0.8 мл); Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл); Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
жинақ
212639,40
699
Қан сарысуында фолликулстимуляциялаушы гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ФСГ-ImmoBia"
"ФСГ-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Реагенттер жинағында пайдаланылатын моноклональді антиденелер ФСГ-ны жоғары анықтау ерекшелігін қамтамасыз етеді. Хориондық гонадотропинмен, лютеиндейтін және тиреотропты гормондармен пайдаланылатын моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталған жоқ.

2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация ФСГ, рассчитанная на основании среднего арифметического значения оптической плотности калибровочного образца В0 плюс 2? (? – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения), не превышает 0,3 мМЕ/мл.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определений концентрации ФСГ в контрольном образце, не превышает 8%. 1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества фолликулостимулирующего гормона – 0; 5; 25; 50; 100 (МЕ/л), готовы к использованию – (калибровочная проба 0 МЕ/л – 2 мл, остальные по 0,8 мл каждый)
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием фолликулостимулирующего гормона, готова к использованию – 1 флакон, 0,8 мл
4. Конъюгат, готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой) 26х-кратный – 1 флакон, 22 мл;
7. Стоп-реагент, готовый для использования – 1 флакон; 14 мл
набор
231694,82
700
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации хорионического гонадотропина в сыворотке (плазме) крови "ХГ- ImmoBia"
Набор "ХГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к b-субъединице хорионического гонадотропина человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % ЛГ < 0,1 ФСГ < 0,1 ТТГ < 0,1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая Набором "ХГ- ImmoBia" концентрация ХГ в cыворотке (плазме) крови не превышает 1,25 МЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания ХГ в исследуемых образцах сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "ХГ- ImmoBia" не превышает 8,0%.
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества хорионического гонадотропина - 0; 15; 60; 125; 250; 500 МЕ/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием хорионического гонадотропина, готова к использованию (0.8 мл)

2. Сезімталдығы. В0 плюс 2? (? – арифметикалық орташа мәнінен орташа шаршы ауытқуы) калибрлеу үлгісінің оптикалық тығыздығының арифметикалық орташа мәні негізінде есептелген, ең төмен анықталатын ФСГ концентрациясы 0,3 мХБ/мл- ден аспайды.
3. Жаңартылуы. Бақылау үлгісінде ФСГ концентрациясын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды. 1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 (ХБ/л), пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 (ХБм/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0,8 мл-ден);
3. Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, бақылау үлгісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 0,8 мл;
4. Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 дана, 22 мл;
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын – 1 құты; 14 мл
жинақ
231694,82
700
Қан сарысуында (плазмасында) хориондық гонадотропин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ХГ-ImmoBia"
"ХГ - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы Адамның хориондық гонадотропинінің ?-суббірлігіне қарсы тышқан моноклоналды антиденелерінің басқа аналиттермен алмасу реакциясы кестеде келтірілген: Аналиті Айқаспалы реакциясы, % ЛГ < 0,1 ФСГ < 0,1 ТТГ < 0,1
2. Сезімталдығы. "ХГ- ImmoBia" жинағымен нақты анықталатын қанның сарысуындағы (плазмасындағы) ХГ минималды концентрациясы 1,25 ХБ/л артылмайды.
3. Қайта жаңартылуы. "ХГ- ImmoBia" реагенттер жинағын пайдаланып қан сарысуының (плазмасының) зерттелетін үлгілеріндегі ХГ мөлшерін анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8,0% аспайды. 1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Фосфатты буфердің негізіндегі калибрлегіш сынамалар (рН 7.2–7.4), құрамында хориондық гонадотропиннің белгілі мөлшері бар – 0; 15; 60; 125; 250; 500 ХБ/л, пайдалануға дайын (әрбіреуі 0.8 мл-ден);
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл);
4. Құрамындағы хориондық гонадотропиннің мөлшері белгілі адам қанының сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл);

5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. ИФА-Буфер, готов к использованию (100 мл)
7. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
8. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
набор
208227,68
701
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к Treponema pallidum в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Экспресс-тест "Treponema pallidum" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антител (IgG и IgM) к Treponema pallidum. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 100 %.
Упаковка
7588,39
702
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями - быстрый иммунохроматографический тест прямого связывания для качественного определения антител к вирусу гепатита С. Комплектность.
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
упаковка
13944,12
703
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита В (HBsAg) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита В (HBsAg) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями - это одноэтапный экспресс-тест для качественного иммунохроматографического определения поверхностного антигена вируса гепатита В в сыворотке, плазме и цельной крови человека. Комплектность.
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную вакуумную упаковку из фольги алюминиевой с осушителем и пипеткой -25 тестов
2. Буферный раствор 5мл - 1 флакон.
упаковка
34922,82
704
Набор реагентов для иммунохроматографического определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Экспресс-тест предназначен для выявления поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме человека. Комплектность.
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
упаковка

5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл);
6. ИФТ-Буфер, пайдалануға дайын (100 мл)
7. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);
8. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
жинақ
208227,68
701
Адамның жаңа алыған қанында және сарысуында/плазмасында Treponema pallidum-ға антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
"Treponema pallidum" экспресс-тесті Treponema pallidum-ға антиденелерді (IgG и IgM) анықтау үшін сапалы мембрандық иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 фл.); Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 100 %-ды құрайды.
қаптама
7588,39
702
Сарысудағы/плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатиті вирусының (HCV) антиденелерін иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы/плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатиті вирусының (HCV) антиденелерін иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99-100%, спецификалығы бойынша 99-100% құрайды.
қаптама
13944,12
703
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатитінің вирусына (HBsAg) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатиті вирусына (HBsAg) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен – бұл В гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік экспресс-тест. Жиынтық.
1. Кептіргіш пен тамшуыры бар алюминий фольгадан жасалған жеке вакуумдық қаптамаға оралған тест-кассета – 25 тест
2. Буферлік ерітінді 5 мл – 1 құты.
қаптама
34922,82
704
Сарысудағы/плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатиті вирусының (HBsAg) беткейлік антигенін иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы/плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатиті вирусының (HBsAg) беткейлік антигенін иммунохроматографиялық анықтауға арналған экспресс-тест 1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана) 2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана) 3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99-100%, спецификалығы бойынша 99-100% құрайды.
қаптама

34922,82
705
Наборы для двухсторонних игл 21G ИГПСС
В набор для двухсторонних игл 21G ИГПСС входит:
1) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт;
2) иглодержатель - 1 шт;
3) гемостатический пластырь - 1 шт;
4) спиртовая салфетка - 2 шт. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для одноразового использования. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность.
упаковка
204,23

34922,82
705
21G ИГПСС екі жақты ине жинақтары
22G ИГПСС екі жақты ине жинағына мыналар кіреді:
1) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 22Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі қара - 1 дана;
2) ине ұстағыш - 1 дана;
3) гемостатикалық пластырь - 1 дана;
4) спиртті сүрткі - 2 дана. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді
қаптама
204,23

706
Наборы для двухсторонних игл 22G ИГПСС
В набор для двухсторонних игл 22G ИГПСС входит:
1) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), цвет черный - 1 шт;
2) иглодержатель - 1 шт;
3) гемостатический пластырь - 1 шт;
4) спиртовая салфетка - 2 шт. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для одноразового использования. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность
упаковка
492,04
707
Наборы для забора венозной крови одноразовые
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл (с активатором свертывания), цвет крышки красный - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;
3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка

706
22G ИГПСС екі жақты ине жинақтары
22G ИГПСС екі жақты ине жинағына мыналар кіреді:
1) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), түсі қара - 1 дана;
2) ине ұстағыш - 1 дана;
3) гемостатикалық пластырь - 1 дана;
4) спиртті сүрткі - 2 дана. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді
қаптама
492,04
707
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға А6 21G -100 кіреді:
1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 6,0 мл (ұюды белсендіргіші бар), қақпағының түсі қызыл – 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана;
3) ине ұстағыш – 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана.
Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған.
Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
қаптама

47423,27
708
Наборы для забора венозной крови одноразовые
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;

47423,27
708
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға АГ5 21G-100 кіреді:
1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 5,0 мл, ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гельі бар, қақпағының түсі сары – 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана;

3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
46385,87
709
Наборы для забора венозной крови одноразовые
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 КБУ входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл с активатором свертывания, цвет крышки красный - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;
3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт.
6) КБУ - 1 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка

3) ине ұстағыш – 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана.
Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады.
Сынауықтың түбінде жоғары сападағы бөлетін олефинолигомерлік гель болады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
қаптама
46385,87
709
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға А6 21G-100 ҚЖК кіреді:
1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 6,0 мл, ұюды белсендіргіші бар, қақпағының түсі қызыл – 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана;
3) ине ұстағыш – 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана.
6) ҚЖК - 1 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
қаптама

3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт.
6) КБУ - 1 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
47525,87
711
Наборы для забора венозной крови одноразовые
Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размерами 13х75мм и 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки по назначению содержат разные добавки: Пробирки с активатором свертывания для получения сыворотки крови, применяются в биохимии, серологии, иммунологии. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка-диоксид кремния (SiO2). Пробирки с активатором свертывания и гелем применяются в биохимии, серологии, иммунологии для разделения сыворотки от сгустка крови и транспортировки образца. Добавка-диоксид кремния (SiO2). На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Форма расположения, оттенок цвета и виды разделительного геля на результаты лабораторных анализов напрямую не влияют, так как гель не является добавкой. Пробирки с К2 ЭДТА для гематологических, иммуногематологических, иммунологических исследований. Пробирки содержат двукалиевую соль этилендиаминтетрауксусной кислоты 1,2-2мг на 1мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращает свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения размерами 21Gx1 1/2 0.8x38мм и 22Gx1 1/2 0.7x38мм. Состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Размерами: 40х40мм, 65х30мм, 65х60мм, 65х56мм. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения. Срок годности набора устанавливается по наименьшему сроку годности медицинских изделий, входящего в комплект, от 12 до 18 месяцев. Набор для забора венозной крови одноразовый К2 22G-100
штука

3) ине ұстағыш – 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана.
6) ҚЖК - 1 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады. Сынауықтың түбінде жоғары сападағы бөлетін олефинолигомерлік гель болады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
қаптама
47525,87
711
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Вакуумды пробирка өлшемі 13х75 мм және 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробиркалардың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, гемо-репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Пробиркаларда тағайындалуы бойынша әртүрлі қоспалар бар: Қан сарысуын алуға арналған ұю активаторымен пробиркалар биохимияда, серологияда, иммунологияда қолданылады. Пробиркалардың ішкі қабырғалары кремний қостотығымен жабылған, бұл қан ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний қостотығы (SiO2). Ұю активаторы мен гелі бар пробиркалар биохимияда, серологияда, иммунологияда сарысуды қан ұйығышынан бөлу және үлгіні тасымалдау үшін қолданылады. Қоспа – кремний қостотығы (SiO2). Пробиркалардың түбінде жоғары сапалы бөлгіш олефинолигомерлі гель бар. Бөлгіш гельдің орналасу формасы, түс реңі және түрлері зертханалық зерттеулердің нәтижелеріне тікелей әсер етпейді, өйткені гель қоспа емес. Гематологиялық, иммуногематологиялық, иммунологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА бар пробиркалар. Пробиркаларда 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасірке қышқылының екі валентті тұзы бар. Антикоагулянт тромбоциттердің (микро тромбтардың пайда болуы) агрегациясын болдырмайды. Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине, өлшемі 21Gx1 1/2 0.8х38мм және 22Gx1 1/2 0.7х38мм. Медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазерлі қайрауы бар қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен кірістірулерінен, резеңке жарғақшадан, қалпақшалардан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстатқыш – бұл полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екіжақты ине мен пробиркаларды бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы. Спирттік сүрткі – этил немесе изопропил спирті сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға қапталған беймата мата болып табылады. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Жинақтың жарамдылық мерзімі жиынтыққа кіретін медициналық бұйымдардың ең аз жарамдылық мерзімі бойынша 12 айдан 18 айға дейін болып белгіленеді. Бір реттік К2 22G-100 веноздық қан алу жинағы
дана

44667,38
712
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл (с активатором свертывания), цвет крышки красный - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;

44667,38
712
А6 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
А6 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға:
1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 6,0 мл (қанның ұю активаторымен), қақпағының түсі қызыл - 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана;

3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
46283,27
713
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 КБУ
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 КБУ входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл с активатором свертывания, цвет крышки красный - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;
3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. 6) КБУ - 1 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
Набор

3) ине ұстағыш - 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь - 100 дана;
5) спиртті сүрткілер - 200 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол қанның ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
46283,27
713
А6 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
А6 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға:
1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 6,0 мл қанның ұю активаторымен, қақпағының түсі қызыл - 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана;
3) ине ұстағыш - 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь - 100 дана;
5) спиртті сүрткілер - 200 дана.
6) КБУ - 1 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол қанның ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама

47423,27
714
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;

47423,27
714
АГ5 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
АГ5 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға:
1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 5,0 мл қанның ұю активаторымен және қан сарысуын бөлуге арналған гельмен бірге, қақпағының түсі қызыл - 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана;

3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
Набор
46385,87
715
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 КБУ
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 КБУ входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;

3) ине ұстағыш - 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь - 100 дана;
5) спиртті сүрткілер - 200 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады.
Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомер бөлгіш гелі бар. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
46385,87
715
АГ5 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
АГ5 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға:
1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 5,0 мл қанның ұю активаторымен және қан сарысуын бөлуге арналған гельмен бірге, қақпағының түсі қызыл - 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана;

47525,87
716
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-10
В набор одноразовый для взятия мочи 120-10 входит:
1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл;
2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х100 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор

47525,87
716
Несеп алуға арналған бір реттік жинақтар 120-10
Несеп алуға арналған бір реттік жинаққа 120-10 кіреді:
1) көлемі 120 мл несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер;
2) несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар, 10,0 мл. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған.
Консервантсыз вакуумды стерильді пробиркалар несепті жинауға, тасымалдауға және жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығын. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған 16х100 мм. Тік жырашықтары бар қақпақтар сары түсті полипропиленнен жасалған. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Бұйым стерильді. Бір рет пайдалануға арналған.
жинақ

639,31
717
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-12
В набор одноразовый для взятия мочи 120-12 входит:
1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл;
2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 12,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х120 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор

639,31
717
Несеп алуға арналған бір реттік жинақтар 120-12
Несеп алуға арналған бір реттік жинаққа 120-12 кіреді:
1) көлемі 120 мл несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер;
2) несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, 12,0 мл. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында сынауық қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды сынауыққа арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған. Консервантсыз вакуумды стерильді сынауықтар несепті жинауға, тасымалдауға және жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығын. Сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған 16х120 мм. Тік жырашықтары бар қақпақтар сары түсті полипропиленнен жасалған. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Бұйым стерильді. Бір рет пайдалануға арналған.
жинақ

640,66
718
Несущие пробирки
Несущие пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность. Несущие пробирки для биоматериала стерильные. Несущие пробирки для биопроб, готовы к применению самостоятельно. Не предназначено для взятия крови. Несущие пробирки состоит из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Размер 13х75мм
Штука
86,10
719
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
1357,79
720
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 150 см., без иглы.
штука

640,66
718
Тасымалдаушы пробиркалар
Тасымалдаушы пробиркалар жеңіл, мөлдір, медициналық уытты емес полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Биоматериалды тасымалдаушы пробиркалар стерильді. Биосынамаларды тасымалдаушы пробиркалар өздігінен қолдануға дайын. Қан алуға арналмаған. Тасымалдаушы пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Өлшемі 13х75 мм
дана
86,10
719
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сорылатын, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйым өлшемі: USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см., инесіз
Синтетикалық, сорылатын, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізіндегі жіп, жабыны поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жіп жараны көзбен шолуды жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп су мен көмірқышқыл газына ыдырап, толығымен сорылады. Әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта орындалған, күлгін түске боялған немесе боялмаған, бөлек немесе қыстырылған тот баспайтын құрыштан жасалған инелермен жеткізілетін тігіс материалы. Тігіс материалының кейбір үлгілері үшін қалыңдығының аз ғана асуын қоспағанда, тігіс материалы стерильді, өрілген, синтетикалық, сорылатын хирургиялық тігіс материалдарына арналған Еуропа Фармакопеясының талаптарына сәйкес келеді. Бұйым мөлшері: USP (метрлік): 0 (3,5), жіп ұзындығы 150 см., инесіз.
дана
1357,79
720
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
Жіп синтетикалық, сіңіп кететін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жеке дара немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы Еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек қана тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы шамалы артықтау болады. Өнімнің өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 150 см, инесіз.
дана

1357,79
721
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
1357,79
722
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
1387,54
723
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

1357,79
721
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
Жіп синтетикалық, сіңіп кететін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жеке дара немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы Еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек қана тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы шамалы артықтау болады. Өнімнің өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы 150 см, инесіз.
дана
1357,79
722
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1387,54
723
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1387,54
724
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
1387,54
725
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
1387,54
726
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

1387,54
724
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1387,54
725
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1387,54
726
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1387,54
727
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
1387,54
728
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
1387,54
729
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

1387,54
727
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1387,54
728
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1387,54
729
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1387,54
730
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
731
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
732
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
733
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

1387,54
730
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
731
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
732
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
733
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
734
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
735
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
736
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
737
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
734
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
735
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
736
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
737
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
738
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
739
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
740
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
741
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
738
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
739
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 ( метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
740
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
741
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 ( метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
746
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
747
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
748
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
749
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
746
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
747
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
748
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
749
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
750
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
751
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
752
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
753
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
750
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
751
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
752
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
753
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
758
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
759
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
760
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
761
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
758
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
759
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
760
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
761
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
762
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
763
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
764
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
1153,18
765
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
762
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
763
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
764
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1153,18
765
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1153,18
766
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
767
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
768
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
769
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

1153,18
766
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
767
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
768
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 20 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
769
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1714,79
770
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
771
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
772
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
773
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

1714,79
770
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
771
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
772
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
773
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1714,79
774
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
775
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
776
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
1714,79
777
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

1714,79
774
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
775
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
776
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
1714,79
777
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1714,79
783
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

1714,79
783
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

1714,79
785
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку; Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer"; Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта); Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike"; Камера фильтра крови -170мкм; Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Адаптер двойного насоса; Колокол типа "Latham", 225мл; Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл; Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл; Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм; Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL; Контейнер (мешок) для удаления воздуха с желтым скользящим зажимом, 90мл; Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.; Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл; Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock"; Зажим храповой - 2 шт.; Капельница антикоагулянта; Фильтр бактериальный, 0,2мкм; Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт.
штука

1714,79
785
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір рет қолданылатын жүйе, стерильді
Вакуумдық түтікке адаптері бар 50мл донор желісінің сынамаларын жинауға арналған Контейнер; инъекцияға арналған порты және "Luer" типті коннекторы бар донор желісі; бір сорғының адаптері (антикоагулянт); "Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі; қан сүзгісі камерасы-170мкм; қызыл сырғымалы қысқышы бар донор қысымының мониторы (DPM сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; Қос сорғы адаптері; "Latham" типті қоңырау, 225мл; плазма жинауға арналған контейнер (қап), 1000мл; жүйе қысымының мониторы (spm сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; қызыл сырғымалы қысқышы бар; тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл; "Luer" типті коннекторы және 0,2 мкм біріктірілген екі бактериялық сүзгісі бар ресуспендиялық ерітіндіні беру желісі; лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі, LRFXL; сары сырғымалы қысқышы бар ауаны шығаруға арналған Контейнер (қап), 90мл; тромбоциттерді 7 күнге дейін (СРР) сақтауға арналған контейнерлер (қаптар), 1000мл-2 дана; ауа жинауға арналған Контейнер (қап)/ОТП, 1000мл; "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі"; храпова қысқышы - 2 дана; антикоагулянт тамшылатқышы; бактериалды сүзгі, 0,2 мкм; сырғымалы қысқышы бар тромбоциттер сынамаларын алуға арналған ампулалар – 2 дана.
дана

118714,40
786
Одноразовая стерильная вакуумная система
Одноразовая стерильная вакуумная система , предназначена для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с принадлежностями следующей комплектации: одноразовые вакуумные стерильные пробирки №1000, объемом от 1 мл до 9 мл, размером 13х75; 13х100; 16х100; игла двусторонняя №250, иглодержатель №250. В комплектацию входят иглы следующих размеров по выбору: - Игла двухсторонняя желтая короткая, 0,9х25 мм, 20Gx1; - Игла двухсторонняя желтая стандартная, 0,9х38 мм, 20Gx1 ½; - Игла двухсторонняя зеленая короткая, 0,8х25 мм, 21Gx1; - Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размером: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½; - Игла двухсторонняя черная короткая, 0,7х25 мм, 22Gx1; - Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;

118714,40
786
Бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі
Бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі веналық қанды, қан сарысуын, қан плазмасын алуға және сақтауға арналған, керек-жарақтарымен, келесі жиынтықталымда: бір реттік вакуумды стерильді пробиркалар № 1000, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін, өлшемі 13х75; 13x100; 16x100; екі жақты ине № 250, ине ұстағыш № 250. Жиынтыққа таңдау бойынша келесі өлшемдегі инелер кіреді: - Қысқа сары екі жақты ине, өлшемі 0,9х25 мм, 20Gх1; - Стандартты сары екі жақты ине, өлшемі 0,9х38 мм, 20Gx1 ?; - Қысқа жасыл екі жақты ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Gх1; - Стандартты жасыл екі жақты ине, өлшемі: 0,8x38 мм, 21Gx1 ?; - Қысқа қара екі жақты ине, өлшемі 0,7х25 мм, 22Gх1; - Стандартты қара екі жақты ине, өлшемі 0,7x38 мм, 22Gx1 ?;

1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок;
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
4. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы;
5. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы;
6. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы;
7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови,с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза;
8. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза;
9. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова;
10. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания для разделения сыворотки;
11. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки;
12. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы;
13. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме;
14. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови с К2ЭДТА и гелем;
15. Игла двухсторонняя черная короткая, размерами: 0,7х25 мм, 22Gx1;
16. Игла двухсторонняя черная стандартная, размерами: 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;
17. Игла двухсторонняя зеленая короткая, размерами: 0,8х25 мм, 21Gx1;

1. Қоспаларсыз вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
2. Гематологиялық зерттеулерге арналған К2ЭДТА (ЭДТА екі калий тұзы) бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
3. Гематологиялық зерттеулерге арналған К3ЭДТА (ЭДТА үш калий тұзы) бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
4. Плазма алуға арналған литий гепарині бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
5. Плазма алуға арналған литий гепарині және гель бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
6. Плазма алуға арналған натрий гепарині бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
7.Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған 3,2% (1:9) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
8. Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған 3,8% (1:9) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
9. Панченков әдісі бойынша ЭШЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
10. Ұйыту белсендіргіші бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
11. Ұйыту белсендіргіші және сарысу айыратын гель бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
12. Иммуногематология және плазма жасушаларын ұзақ уақыт сақтау үшін вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
13. Плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
14. К2ЭДТА және гель бар вена қанын, қан плазмасын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
15. Қысқа қара екі жақты ине өлшемі: 0,7х25 мм; 22Gx1;
16. Стандартты қара екі жақты ине өлшемі: 0,7х38 мм; 22Gx1 1/2;
17. Қысқа жасыл екі жақты ине өлшемі: 0,8х25 мм; 21Gx1;

18. Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размерами: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½;
19. Игла двухсторонняя желтая короткая, размерами: 0,9х25 мм, 20Gx1;
20. Игла двухсторонняя желтая стандартная, размерами: 0,9х38 мм, 20Gx1 ½; 21. Иглодержатель одноразовый;
набор
309925,85
787
Одноразовая стерильная вакуумная система для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения. Вакуумная пробирка состоит из трех основных частей: пробирки и крышки с резиновой пробкой. Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата со специальной добавкой, придающей пробирке особую прочность, которая практически не бьется. Пробирка с круглым дном размерами 13х75 мм, 13х100 мм и 16х100 мм, в каждом размере представлены пробирки объемом от 1 до 9 мл. Крышка изготовлена из полиэтилена (13 мм) или полипропилена (16 мм), обеспечивает защиту медперсонала от контакта с потенциально инфицированной кровью за счет специального механизма закрытия крышки. Резиновая пробка изготовлена из хлорбутилкаучука, покрыта гемоотталкивающим репеллентом для отталкивания капли крови и легко прокалывается иглой. Пробирки бывают 14 основных видов в зависимости от содержания добавок и разделительного геля. Разделительный гель обеспечивает устойчивый барьер между сывороткой или плазмой и сгустком крови. Барьер обеспечивает стабильность состава сыворотки или плазмы при транспортировке на дальние расстояния. Пробирка имеет индивидуальную этикетку, содержащую сведения на государственном и русском языках о стерильности, однократном применении, номере серии, сроке годности, номинальном объеме, заводе-изготовителе, условиях хранения. Этикетка изготовлена из специальной бумаги с адгезивной поверхностью, обладающая прочностью и устойчивостью к низким температурным условиям. Добавки: К2/К3 ЭДТА, активатор свертывания, литий гепарин, натрий гепарин, натрия цитрат, натрий фторид и калий оксалат, CPDA и без добавок. Размер пробирок:13х75мм;13х100мм; 16х100мм. Стандартный объем пробирок (мл): 1;2;3; 3,5; 4; 5; 6; 8; Стерильная медицинская двухсторонняя игла состоит из четырех основных частей: трубки иглы, вставки, резиновой мембраны и защитных колпачков. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с V- образной лазерной заточкой с обеих концов, которая уменьшает болезненность при венепункции и обеспечивает легкость введения. Угол заточки инъекционной части иглы имеет срез под углом 11º. Заточка второй части иглы имеет специальный изгиб для предотвращения попадания частиц при прокалывании резиновой пробки. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирование тканей при прокалывании. Резиновая мембрана имеет высокую эластичность и самозатягиваемость, плотно и прочно прилегает к насадке вставки, при этом предотвращет вытекание крови во время смены пробирок, что дает возможность безопасного отбора нескольких проб. Вставка и защитные колпачки изготовлены из полипропилена, неокрашенные и/или окрашенные. Защитные колпачки снабжены этикеткой с перфорацией для легкого открытия и визуального контроля целостности упаковки, имеет удлиненную форму для защиты острия иглы. Размеры: 0,7х25 мм (22Gx1); 0,7х38 мм (22Gx1½); 0,8х25 мм(21Gx1); 0,8х38 мм (21Gx1½); 0,9х25 мм(20Gx1); 0,9х38 мм(20Gx1½). Цветовая кодировка: 22G (черная), 21G (зеленая), 20G (желтая). Каждая двухсторонняя игла должна быть упакована в твердые пластиковые колпачки. Метод стерилизации вакуумных пробирок и двухсторонних игл – этилен оксид. Иглодержатель однократного применения, нестерильный, изготовлен из полипропилена, имеет специальную "защелку", обеспечивающую жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращения повторного применения. Иглодержатель имеет на цилиндре не снимающуюся маркировку об однократном применении. Все компоненты системы забора крови изготовлены из материалов для медицинского назначения. Упаковка: вакуумные пробирки в количестве 4 шт., двухсторонняя игла в потребительской (единичной) упаковке в количестве 1 шт. и иглодержатель в количестве 1 шт. должны быть упакованы в пакет из полиэтиленовой пленки. 10 шт. полиэтиленовых пакетов должны быть упакованы в групповую упаковку из картонной коробки. 10 шт. групповых упаковок должны быть уло

18. Стандартты жасыл екі жақты ине өлшемі: 0,8х38 мм; 21Gx1 1/2;
19. Қысқа сары екі жақты ине өлшемі: 0,9х25 мм; 20Gx1;
20. Стандартты сары екі жақты ине өлшемі: 0,9х38 мм; 20Gx1 1/2;
21. Бір реттік ине ұстатқыш;
жиынтық
309925,85
787
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі құрал-жабдықтарымен
Жүйе стерильді вакуумды пробиркадан, стерильді медициналық екіжақты инеден және бір рет қолданылатын инеұстағыштан тұрады. Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен: пробиркадан және резеңке тығыны бар қақпақтан тұрады. Пробирка жеңіл, мөлдір, уытты емес, пробиркаға арнайы беріктік беретін арнайы қоспа қосылған, мүлдем сынбайтын полиэтилентерефталаттан дайындалған. Түбі дөңгелек, өлшемдері 13х75 мм, 13х10 мм және 16х100 мм пробиркалар, әр өлшемде 1-ден 9 мл-ға дейінгі көлемдегі пробирка ұсынылған. Қақпақ полиэтиленнен (13 мм) немесе полипропиленнен (16 мм) дайындалған, қақпақ жабатын арнайы механизмі есебінен медициналық қызметкерлердің әлеуетті жұқпаланған қанмен жанасудан қорғалуын қамтамасыз етеді. Резеңке тығын хлорбутилкаучуктан дайындалған, қан тамшысын жұқтырмайтын геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған пробиркалары қоспалар мен бөлгіш гельдің құрамына қарай 14 негізгі түрден құралады. Бөлгіш гель сарысу немесе плазма және қан ұйындысы арасындағы тұрақты кедергіні қамтамасыз етеді. Кедергі алыс қашықтыққа тасымалдау кезінде сарысу немесе плазма құрамының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Пробирка стерильділігі, бір реттік қолданылуы, серия нөмірлері, номинальдық көлемі, дайындаушы зауыт, сақтау шарттары туралы мемлекеттік және орыс тілдеріндегі мәліметтен құралған жеке заттаңбаға ие. Заттаңба төмен температуралық жағдайларға беріктік пен төзімділікке ие адгезивті беткейлі арнайы қағаздан дайындалған. Қоспалар: қоспамен (К2/К3 ЭДТА, ұйыту активаторы, литий гепарин, натрий гепарин, натрий цитраты, натрий фторид және калий оксалат, CPDA) және қоспасыз. Пробиркалардың өлшемі: 13х75мм; 13х100мм; 16х100мм. Пробиркалардың стандартты көлемі (мл): 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9. Стерильді медициналық екіжақты ине төрт негізгі бөліктен: ине түтікшелерінен, резеңке мембранадан және қорғағыш қалпақшалардың тығындары тұрады. Иненің түтікшесі бүтін, екі ұшынан лазермен қапталған V-тәрізді тот баспайтын болаттан дайындалған, ол венаны тесу кезінде ауыруды азайтады және енгізу жеңілдігін қамтамасыз етеді. Иненің инъекциялық бөлігін қайрау бұрышы 11°. Иненің екінші бөлігінің қайралуы резеңке тығынды тесу кезінде бөлшектердің түсуін болдырмау үшін арнайы бүгіліске ие. Иненің түтікшесі силикон майлаумен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақатталуын азайта түседі. Резеңке мембрана жоғары иілімділікке және өзіндік созылымға ие, ендірменің ұштығына нығыз әрі берік жуысады, осы арқылы пробиркаларды ауыстыру кезінде қан ағуын болдырмайды, мұның өзі бірнеше пробирканың қауіпсіз алынуына мүмкіндік береді. Ендірме мен қорғағыш қалпақшалары боялған және/немесе боялмаған полипропиленнен дайындалған. Қорғау қалпақшалары оңай ашылуы және қаптаманың тұтастығын көзбен шолып бақылануы үшін перфорациялы заттаңбамен жабдықталған. Өлшемдері: 0,7х25 мм (22Gх); 0,7х38 мм (22Gх1?); 0,8х25 мм (21Gх1); 0,8х38 (22Gх1?); 0,9х25 (20Gх1); 0,9х38 (20G1?). Түсті кодтау: 22G (?ара), 21G (жасыл), 20G (сары). Әрбір екіжақты ине қатты пластикалық қалпақшаларға қапталған. Вакуумды пробиркалар мен екіжақты инелерді

1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок;
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
4. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы;
5. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы;
6. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепариномдля получения плазмы;
7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови,с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза;
8. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза;
9. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова;
10. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания;
11. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки;
12. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы;
13. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме;

1. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, қоспаларсыз;
2. Гематологиялық зерттеулерге арналған веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, к2эдта (ЭДТА Қос калий тұзы) бар;
3. Гематологиялық зерттеулерге арналған веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналғанбір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, к3эдта (ЭДТА үшкалий тұзы) бар;
4. Плазма алу үшін литий гепарині бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
5. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, плазма алу үшін литий гепарині мен гелі бар бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктері;
6. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, натрий гепаринімен плазма алу және сақтау үшін бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктері;
7. Гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,2% (1:9) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
8. Гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
9. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, Панченков әдісі бойынша ЕЭК анықтау үшін натрий цитраты 3,8% (1:4) бар бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
10. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
11. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысуды бөлуге арналған гелі бар бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
12. Иммуногематологияға және плазма жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесі бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
13. Плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді мен калий оксалаты бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;

14. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови с К2ЭДТА и гелем;
15. Игла двухсторонняя черная короткая, размерами: 0,7х25 мм, 22Gx1;
16. Игла двухсторонняя черная стандартная, размерами: 0,7х38 мм, 22Gx1 ½; 17. Игла двухсторонняя зеленая короткая, размерами: 0,8х25 мм, 21Gx1;
18. Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размерами: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½;
19. Игла двухсторонняя желтая короткая, размерами: 0,9х25 мм, 20Gx1;

14. Веноздық қанды, к2эдт және гелі бар қан плазмасын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
15. Екі жақты қара ине қысқа, өлшемдері: 0, 7х25 мм, 22Gx1;
16. Ине екі жақты қара стандартты, өлшемдері: 0, 7х38 мм, 22Gx1½;
17. Екі жақты жасыл ине қысқа, өлшемдері: 0, 8х25 мм, 21Gx1;
18. Ине екі жақты жасыл стандартты, өлшемдері: 0, 8х38 мм, 21gx1 ½ ;
19. Екі жақты сары ине қысқа, өлшемдері: 0, 9х25 мм, 20Gx1;

20. Игла двухсторонняя желтая стандартная, размерами: 0,9х38 мм, 20Gx1 ½;
21. Иглодержатель;
22. Иглодержатель безопасный одноразовый без механизма сброса иглы;
набор
1779,60
788
Одноразовые респираторы для твердых частиц
Степень защиты: Респираторная маска для защиты от твердых и аэрозолей на водной основе низкого уровня опасности Материалы: Ремешки: характерные латексные вязаные повязки Носовой зажим: сталь, обработанная цинком Фильтрующий слой: полипропиленовый Клапан: полипропилен Мембрана клапана: TPI Пенетрация парафинового фильтра: 0,40% - Предел <6% Сопротивление вдоху: 0,885 миллибар - Предел <2,4 миллибар Сопротивление выдоху: 1,145 миллибар - Предел <3 миллибар Максимальный предел воздействия на рабочем месте.
штука
953,37
789
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав: Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель).
штука
18,47
790
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2,5мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав: Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
18,73
791
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм). Состав: Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
21,46
792
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 10мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм). Состав: Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
27,42
793
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм). Состав: Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
35,28
794
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
Застежка-молния для оптимальной защиты. Клапан покрывающий застежку- молнию на липучке. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке. Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; Комбинезон обеспечивает комфортные условия для работы в нем в течение длительного времени. Материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: 56 гр./кв. м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Применяется для использования в целях защиты от вирусной инфекции. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука

20. Ине екі жақты сары стандартты, өлшемдері: 0, 9х38 мм, 20Gx1½;
21. Ине ұстағыш;
22. Инені төгу механизмі жоқ қауіпсіз бір реттік ине ұстағыш;стерильдеу әдісі - этилен оксид. Бір рет қолданылатын, стерильді емес инеұстағыш полипропиленнен дайындалған, сенімді бекітілу және қайта қолданылуын болдырмау үшін иненің қатты бекітілуін қамтамасыз ететін арнайы "ысырмаға" ие. Инеұстағыш цилиндерде бір рет қолданылуы туралы алынбайтын таңбалау бар. Қан жинау жүйесінің барлық компоненттері медициналық мақсаттағы материалдардан дайындалған. Қаптамасы: Вакуумды пробиркалар - 4 дана және тұтынушылық (бірлік) қаптамадағы екіжақты ине - 1 дана, полиэтилен үлбірден дайындалған пакетке қапталуы тиіс. 10 дана полиэтилен пакет картон қораптан дайындалған топтық қаптамаға қапталуы тиіс. 10 дана топтық қаптама гофрленген картон қораптан дайындалған көлік қаптамасына салынуы тиіс.
жиынтық
1779,60
788
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
Қорғау дәрежесі: Қауіптілігі төмен деңгейдегі қатты және су негізіндегі аэрозольдерден қорғайтын респиратор маскасы Материалдар: Белдіктер: латекске тән тоқылған таңғыштар Мұрын қысқышы: мырышпен өңделген болат Сүзгі қабаты: полипропилен Клапан: полипропилен Клапан мембранасы: TPI Парафинді сүзгі пенетрациясы: 0,40 % - шегі < 6 % Тыныс алу кедергісі: 0,885 миллибар - шегі < 2,4 миллибар Дем шығару кедергісі: 1,145 миллибар - шегі < 3 миллибар Жұмыс орнындағы әсердің ең жоғарғы шегі.
дана
953,37
789
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 2мл шприц Құрамы: Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
18,47
790
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 2,5 мл шприц Құрамы: Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
18,73
791
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 5мл шприц Құрамы: Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
21,46
792
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 10мл шприц Құрамы: Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
27,42
793
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 20мл шприц Құрамы: Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
35,28
794
Капюшоны бар бір реттік қорғаныш комбинезоны
Оңтайлы қорғауға арналған сыдырма ілгегі. Сыдырма ілгегін жауып тұратын жабысқышы бар клапан. Созылмалы резеңкелі капюшон бет контурына тығыз жанасып, мойын мен иекті жауып тұрады. Комбинезонның капюшонындағы, жеңдері мен шалбарындағы созылмалы резеңкелер оны кие жүріп, ұзақ уақыт бойы жұмыс істеу үшін жайлы жағдайды қамтамасыз етеді. Материал тоқылмаған. Жоғарғы қабаты ламинацияланған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтыққа және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізетін, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материал тығыздығы: 56 гр./кв. м. Созылып кетуге және жыртылуға төзімді. Вирустық инфекциядан қорғану мақсатында қолданылады. Су өткізбейтін, жарық өткібейтін. Құрамында латекс жоқ. .
дана

6539,64
795
Одноразовый защитный костюм размер (L-XL) 50-52, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штука
5007,09
796
Одноразовый защитный костюм размер (L-XL) 50-52, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штука
5007,09
797
Одноразовый защитный костюм размер (M) 46-48, рост 164
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штука
5007,09
798
Одноразовый защитный костюм размер (M) 46-48, рост 176
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штука
5007,09
799
Одноразовый защитный костюм размер (S) 42-44, рост 164
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штука
5007,09
800
Одноразовый защитный костюм размер (S) 42-44, рост 176
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штука

6539,64
795
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (L-XL) 50-52, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
5007,09
796
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (L-XL) 50-52, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
5007,09
797
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (M) 46-48, бой ұзындығы 164 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
5007,09
798
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (M) 46-48, бой ұзындығы 176 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
5007,09
799
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (S) 42-44, бой ұзындығы 164 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
5007,09
800
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (S) 42-44, бой ұзындығы 176 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана

5007,09
807
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*450 см
штука
68259,61
808
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*450 см
штука
91388,90
809
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*450 см
штука
107635,81
810
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5*450 см
штука
149642,64
811
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 15,0*450 см
штука
170703,46
812
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*25,0 см
штука
5021,74
813
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 2,5*112,5 см
штука
5905,54
814
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*25,7 см
штука
5021,74
815
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*87,5 см
штука
7775,63
816
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*30 см
штука
5325,38
817
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*37,5 см
штука
6257,56
818
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*75 см
штука
8574,61
819
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5 *112,5 см
штука
13951,31
820
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5 *75,0 см
штука
9495,18
821
Основной комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетки бумажные 33 х 33см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
7. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
3390,94
822
Отоларингологический депрессор языка (Лор-шпатель)
Отоларингологический депрессор языка (далее – Лор-шпатель) полимерный, стерильный, для однократного применения, изогнутый, двухсторонний. Изготавливается из полипропилена прозрачным и в различной цветовой гамме: белый, красный, голубой, желтый, зеленый, розовый и фиолетовый. Размеры: длина – 155 мм; ширина – 18 мм / 12 мм; толщина – 2,5 мм. Лор-шпатель имеет изогнутую форму под углом 27º, поверхность идеально гладкая, края имеют закругленную кромку. Форма изгиба облегчает осмотр полости рта за счет увеличения видимости полости, в связи с тем, что, удерживая шпатель, палец осматривающего медработника находится ниже, чем при осмотре прямым шпателем, и не заслоняет ротовую полость. Концы имеют разную ширину, широкая часть лор-шпателя предназначена для осмотра ротовой полости взрослого человека, а узкая часть – для осмотра ротовой полости ребенка. На обоих концах имеются углубления эллипсовидной формы для обеспечения удобного захвата и надежной фиксации в руке врача в перчатках.
штука

5007,09
807
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*450 см
дана
68259,61
808
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*450 см
дана
91388,90
809
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10*450 см
дана
107635,81
810
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5*450 см
дана
149642,64
811
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 15*450 см
дана
170703,46
812
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*25,0 см
дана
5021,74
813
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 2,5*112,5 см
дана
5905,54
814
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*25,7 см
дана
5021,74
815
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*87,5 см
дана
7775,63
816
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*30 см
дана
5325,38
817
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10*37,5 см
дана
6257,56
818
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10 * 75 см
дана
8574,61
819
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5 *112,5 см
дана
13951,31
820
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5 *75,0 см
дана
9495,18
821
Абдоминальді операцияларға арналған негізгі жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.
3. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. 33 х 33см қағаз салфеткалар-4 дана .
5. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
6. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
7. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
3390,94
822
Отоларингологиялық тіл депрессоры (Лор-қалақша)
Отоларингологиялық тіл депрессоры (бұдан әрі Лор-қалақша) полимерлі, стерильді, бір рет пайдалануға арналған, иілген, екі жақты. Полипропиленнен жасалған мөлдір және түрлі түсті гаммасы бар: ақ, қызыл, көгілдір, сары, жасыл, қызғылт және күлгін. Өлшемдері: ұзындығы 155 мм; ені 18 мм / 12 мм; жуандығы 2,5 мм. Лор-қалақша 27? бұрышпен иілген формасы бар, беті тегіс, шеттері дөңгелек жиекке ие. Иілу формасы ауыз қуыстың үлкеюі арқылы тексеруді жеңілтеді, өйткені қалақшаны ұстап тұрып медициналық қызметкерінің саусағы тікелей қалақшамен тексергеннен төмен және ауыз қуысын жауып тастамайды. Ұштары әртүрлі ені бар, лор-қалақшаның кең бөлігі ересек адамның ауыз қуысын қарауға, ал тар бөлігі баланың ауыз қуысын қарауға арналған. Екі ұшында да ыңғайлы басып алу және дәрігердің қолындағы қолғаппен сенімді бекітуді қамтамассыз ету үшін эллипс тәрізді форманың тереңдетілуі бар.
дана

867
Пилотка-колпак, одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
69,43
868
Пластырь медицинский на нетканой основе
размером 25мм х 72мм
штука
8,06
869
Пластырь медицинский на нетканой основе
размером 19мм х 72мм
штука
7,12
870
Пластырь медицинский на полимерной основе
размером 25мм х 72мм
штука
15,25
871
Пластырь медицинский на полимерной основе
размером 19мм х 72мм
штука
12,70
872
Повязка для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная
для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая размером: 7 х 8,5см, (прямоугольной формы)
штука
555,39
873
Повязка для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная
для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая размером: 8,5 х 10,5см (овальной формы)
штука
793,15
874
Повязка для фиксации и установки катетеров, стерильная
для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая размером 6 х 7см;
штука
400,75
875
Повязка для фиксации и установки катетеров, стерильная
для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая размером 6,5 х 8,5см
штука
415,42
876
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
326,66
877
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 5см х 7,2см
штука
319,87
878
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 15см
штука
442,11
879
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 20см
штука
473,27
880
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 25см
штука
507,73
881
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 35см
штука

867
Бір рет қолданылатын стерильді емес Пилотка-қалпақ
тоқыма емес материалдан
дана
69,43
868
Тоқыма емес негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 25мм х 72мм
дана
8,06
869
Тоқыма емес негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 19мм х 72мм
дана
7,12
870
Полимерлік негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 25мм х 72мм
дана
15,25
871
Полимерлік негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 19мм х 72мм
дана
12,70
872
Қатайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
нығайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі: 7 х 8,5 см (тік бұрышты пішінді)
дана
555,39
873
Қатайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
нығайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері: 8,5 х 10,5 см (сопақша пішінді)
дана
793,15
874
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 6 х 7см;
дана
400,75
875
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 6,5 х 8,5 см
дана
415,42
876
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 6см х 10см
дана
326,66
877
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 5см х 7,2 см
дана
319,87
878
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 15см
дана
442,11
879
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 20см
дана
473,27
880
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 25см
дана
507,73
881
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 35см
дана

120,80
940
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.

120,80
940
Консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,5 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,5 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
148,93
941

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Консервант - № 3. Қақпақ зәйтүн түсті. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 9,5 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
148,93
941

1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 10,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
125,45
945
Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
126,47
946
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 10,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 10,0 мл.
штука

1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
125,45
945
Жалпы зәрді талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка, көлемі 12,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: түтік, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 12,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
126,47
946
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 10,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл.
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл.
штука
408,65
948

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 12,0 мл.
дана
408,65
948

Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания и разделительным гелем для исследования сыворотки венозной крови объемом 10,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Пробирка содержит разделительный олефинолигомерный гель высокого качества на дне пробирки. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 10,0 мл.
штука
393,14
955
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания и разделительным гелем для исследования сыворотки венозной крови объемом 2,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Пробирка содержит разделительный олефинолигомерный гель высокого качества на дне пробирки. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,5 мл.
штука

Қантамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған бөлгіш гелі және ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 10,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомерлі бөлгіш гель бар. Центрифугалау кезінде гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты бөлгіш гель пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығышы мен сарысу арасындағы шекараға қарай жоғары қарай жылжиды, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл.
дана
393,14
955
Қантамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған бөлгіш гелі және ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомерлі бөлгіш гель бар. Центрифугалау кезінде гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты бөлгіш гель пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығышы мен сарысу арасындағы шекараға қарай жоғары қарай жылжиды, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,5 мл.
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Добавка - К2 ЭДТА. На дне пробирки содержится разделительный гель, который в процессе центрифугирования образует стабильный барьер между плазмой и форменными элементами крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 10,0 мл.
штука
377,54
960

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында антикоагулянт-этилендиаминтетрацет қышқылының қос калий тұзы жағылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмауға мүмкіндік береді (микротромбтардың пайда болуы). Қоспа – К2 ЭДТА. Пробирканың түбінде бөлу гелі бар, ол центрифугалау процесінде плазма мен пішінді қан элементтері арасында тұрақты тосқауыл жасайды. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл.
дана
377,54
960

Пробирка вакуумная стерильная с кремнеземом для определения группы крови объемом 4,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Добавка - кремнезем. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,0 мл.
штука
120,40
964
Пробирка вакуумная стерильная с кремнеземом для определения группы крови объемом 6,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Добавка - кремнезем. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,0 мл.
штука
131,22
965
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 2,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,2 мл
штука

Қан тобын анықтауға арналған кремнеземі бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қоспа – кремнезем. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызғылт. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,0 мл.
дана
120,40
964
Қан тобын анықтауға арналған кремнеземі бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қоспа – кремнезем. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызғылт. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,0 мл.
дана
131,22
965
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,2 мл.
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,2 мл.
штука
316,04
967

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,2 мл.
дана
316,04
967

Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином и разделительным гелем для исследования гепаринизированной плазмы объемом 3,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Пробирки содержат наполнитель - разделительный гель. Во время центрифугирования гель поднимается со дна пробирки, образуя барьер. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,5 мл.
штука
363,41
971
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином и разделительным гелем для исследования гепаринизированной плазмы объемом 5,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Пробирки содержат наполнитель - разделительный гель. Во время центрифугирования гель поднимается со дна пробирки, образуя барьер. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 5,0 мл.
штука
375,20
972
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином и разделительным гелем для исследования гепаринизированной плазмы объемом 8,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.

Гепаринделген плазманы зерттеуге арналған бөлгіш гелі және литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Пробиркаларда толтырғыш - бөлетін гель бар. Центрифугалау кезінде гель пробирканың түбінен көтеріліп, тосқауыл жасайды. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,5 мл.
дана
363,41
971
Гепаринделген плазманы зерттеуге арналған бөлгіш гелі және литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 5,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Пробиркаларда толтырғыш - бөлетін гель бар. Центрифугалау кезінде гель пробирканың түбінен көтеріліп, тосқауыл жасайды. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 5,0 мл.
дана
375,20
972
Гепаринделген плазманы зерттеуге арналған бөлгіш гелі және литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 8,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.

Пробирка вакуумная стерильная с натрия гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 4,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,2 мл.
штука
324,66
974
Пробирка вакуумная стерильная с натрия гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 9,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,2 мл.
штука
753,32
975
Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,109 М (9:1) для исследования образца цитратной плазмы венозной крови объемом 1,8 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.

Көктамыр қанның гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған натрий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,2 мл.
дана
324,66
974
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған натрий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 9,2 мл.
дана
753,32
975
Көктамыр қанның цитрат плазмасының үлгісін зерттеуге арналған 0,109 М (9:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 1,8 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт 0.109 моль/л (3.2%) раствора натрия цитрата. На цитратной плазме основываются все коагулометрические тесты. Соотношение крови и реагента 9:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - светло-голубой. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 1,8 мл.
штука
102,38
976

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.109 моль/л антикоагулянт (3.2%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Барлық коагулометриялық сынақтар цитрат плазмасына негізделген. Қан мен реагенттің қатынасы 9:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі ашық көк. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 1,8 мл.
дана
102,38
976

108,26
977
Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,129 М (4:1) для исследования цельной крови для определения СОЭ объемом 1,6 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт - 0,129 моль/л (3,8%) раствора натрия цитрата. Соотношение крови и реагента 4:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - черный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 1,6 мл.
штука

108,26
977
ЭТЖ анықтау үшін тұтас қанды зерттеуге арналған 0,129 М (4:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 1,6 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.129 моль/л антикоагулянт (3.8%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Қан мен реагенттің қатынасы 4:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі қара. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 1,6 мл.
дана

128,69
980
Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба
Пробирка для определения на яйце глист методом соскоба состоит из самой пробирки, крышки, палочки с ватным тампоном на одном конце. Пробирки изготовлены из пластикового материала (полипропилен, полиэтилентерефталат). Пробирка цилиндрической формы с круглым или конусным дном. Тип пробирки 16х100. Пробирка укупорена резиновой пробкой или винтовой крышкой. Внутри пробирок имеется раствор с 1%-м содержанием гидрокарбонат натрия (NaHCO3) или 50% глицерин в объеме 2 мл. Ватный тампон с палочкой размером S: диаметр 5мм, длина ватного тампона 15мм, общая длина до 150мм.
штука
280,34
981
Пробирка с/без капилляра ЭДТА К3
Пробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера и цветной крышки. Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- К3ЭДТА(трехкалиевый соль этилендиаминтетрауксусной кислоты). Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален. Пробирки с капилляром ЭДТА К3, объемом 0,2 мл
штука
110,05
982
Пробирка с/без капилляра ЭДТА К3
Пробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера и цветной крышки. Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- К3ЭДТА(трехкалиевый соль этилендиаминтетрауксусной кислоты). Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален. Пробирки без капилляра ЭДТА К3, объемом 0,5 мл
штука
101,62
983
Пробирки без капилляра с активатором свертывания
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл. Пробирки без капилляра с активатором свертывания, объемом 0,5 мл.
штука

128,69
980
Қырып алу әдісімен ішек құртын анықтауға арналған пробирка
Қырып алу әдісімен ішек құртын анықтауға арналған пробирка пробирканың өзінен, қақпағынан, бір ұшында мақта тампоны бар таяқшадан тұрады. Пробиркалар пластик материалдан (полипропилен, полиэтилентерефталат) жасалған. Дөңгелек немесе конус түбі бар цилиндр пішінді пробирка. Пробирка типі 16х100. Пробирка резеңке тығынмен немесе бұрама қақпақпен тығындалған. Пробиркалардың ішінде 1% натрий гидрокарбонаты (NaHCO3) немесе 2 мл көлемінде 50% глицерин бар ерітінді. S өлшемді таяқшасы бар мақта тампоны: диаметрі 5 мм, мақта тампонының ұзындығы 15 мм, жалпы ұзындығы 150 мм дейін.
дана
280,34
981
Капиллярмен/капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка
Капиллярлық қан алу пробиркалары пластик контейнер мен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен қамтамасыз етілген. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемі белгіленеді, ол заттаңбада көрсетілген. Қоспа - K3EDTA (этилендиаминтетрасірке қышқылының үш калий тұзы). Қоспалар мен қосымша заттардың концентрациясы және олардың төзімділігі, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Орнатылған капилляр қанды пробиркаға тез және дәл алуға мүмкіндік береді. Қақпақ- герметикалық бұрандалы. Ілмегі бар екінші қақпақтың болуы капиллярды алып тастаған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі. Капиллярмен қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка, 0,2 мл
дана
110,05
982
Капиллярмен/капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка
Капиллярлық қан алу пробиркалары пластик контейнер мен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен қамтамасыз етілген. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемі белгіленеді, ол заттаңбада көрсетілген. Қоспа - K3EDTA (этилендиаминтетрасірке қышқылының үш калий тұзы). Қоспалар мен қосымша заттардың концентрациясы және олардың төзімділігі, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Орнатылған капилляр қанды пробиркаға тез және дәл алуға мүмкіндік береді. Қақпақ- герметикалық бұрандалы. Ілмегі бар екінші қақпақтың болуы капиллярды алып тастаған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі. Капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар вакуумды пробирка, 0,5 мл
дана
101,62
983
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қан алуға, талдауға және тасымалдауға арналған.Микропробиркалар In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында капиллярсыз капиллярлық қан алуға арналған, ұю активаторы бар қан сарысуын зерттеуге арналған, бір рет қолданылатын стерильді емес пробиркалар болып табылады. Пластик контейнер мен қақпақтан тұрады. Қақпақ жоғарғы жиекке мықтап бекітіледі. Алынатын қан көлемі 0,5 мл. Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар, көлемі 0,5 мл.
дана

Пробирки для забора капиллярной крови с капилляром для исследования глюкозы с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия состоит из пластикового контейнера и цветной крышки . Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- натрия флюорид и калия оксалат. Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален. Пробирки не являются вакуумными. Пробирки вакуумные с капилляром с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия объемом 0,5 мл
штука

Глюкозаны зерттеу үшін капиллярлық қан алуға арналған, құрамында натрий флюориді және калий оксалаты бар капиллярмен пробиркалар пластик контейнер мен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер коллектор ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен қамтамасыз етілген. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемі белгіленеді, ол заттаңбада көрсетілген. Қоспа - натрий флюориді және калий оксалаты. Қоспалар мен қосымша заттардың концентрациясы және олардың төзімділігі, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Орнатылған капилляр қанды пробиркаға тез және дәл алуға мүмкіндік береді. Қақпақ- герметикалық бұрандалы. Ілмекте екінші қақпақтың болуы капиллярды алып тастаған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі. Пробиркалар вакуумды емес. Натрий флюориді/калий оксалатымен толтырылған капиллярмен вакуумды пробиркалар, 0,5 мл
дана

113,34
989
Пробирки вакуумные с капилляром с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия
Пробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера и цветной крышки. Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- натрий фторид и калий оксалат. Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален. Пробирки вакуумные без капилляра с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия объемом 0,2 мл
штука

113,34
989
Натрий флюориді/калий оксалатымен толтырылған капиллярсыз вакуумды пробиркалар
Капиллярлық қан алу пробиркалары пластик ыдыс пен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен қамтамасыз етілген. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемі белгіленеді, ол затбелгіде көрсетілген. Қоспа - натрий флюорид және калий оксалат. Қоспалар мен қосымша заттардың концентрациясы және олардың төзімділігі, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Орнатылған капилляр қанды пробиркаға тез және дәл алуға мүмкіндік береді. Қақпақ- герметикалық бұрандалы. Ілмекте екінші қақпақтың болуы капиллярды алып тастаған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі. Натрий флюориді/калий оксалатымен толтырылған капиллярсыз вакуумды пробиркалар, 0,2 мл
дана

101,70
990
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.

101,70
990
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. . Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,1 мл
штука
80,99
991
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,3 мл
штука
100,38
992
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,5 мл
штука

2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 2,1 мл толық қанды немесе веноздық қан плазмасын зерттеуге арналған К2 ЭДТА бар стерильді вакуумдық пробирка
дана
80,99
991
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 2,3 мл толық қанды немесе веноздық қан плазмасын зерттеуге арналған К2 ЭДТА бар стерильді вакуумды түтік
дана
100,38
992
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 2,5 мл толық қанды немесе веноздық қан плазмасын зерттеуге арналған К2 ЭДТА бар стерильді вакуумды түтік
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для определения группы крови объемом 4,0 мл
штука
148,60
1000
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для определения группы крови объемом 6,0 мл
штука
149,86
1001
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,2 мл
штука

2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 4,0 мл қан тобын анықтауға арналған К2 ЭДТА бар стерильді вакуумды түтік
дана
148,60
1000
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 6,0 мл қан тобын анықтауға арналған К2 ЭДТА бар стерильді вакуумды түтік
дана
149,86
1001
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 2,2 мл толық қанды немесе веноздық қан плазмасын зерттеуге арналған К3 ЭДТА бар стерильді вакуумдық түтік
дана

210,60
1005
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.

210,60
1005
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с CPDA для исследования и длительного хранения венозной крови объемом 8,5 мл
штука
521,47
1009
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с ACD для исследования и длительного хранения венозной крови объемом 6,0 мл
штука
521,78
1010
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с калия оксалатом и натрия фторидом для исследования глюкозы в плазме венозной крови объемом 2,2 мл
штука

2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 8,5 мл веноздық қанды зерттеуге және ұзақ сақтауға арналған cpda бар стерильді вакуумдық түтік
дана
521,47
1009
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 6,0 мл веноздық қанды зерттеуге және ұзақ сақтауға арналған ACD бар стерильді вакуумдық түтік
дана
521,78
1010
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 2,2 мл веноздық қан плазмасындағы глюкозаны зерттеуге арналған калий оксалат және натрий фториді бар стерильді вакуумды түтік
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная с калия оксалатом и натрия фторидом для исследования глюкозы в плазме венозной крови объемом 4,0 мл
штука
315,19
1012
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная без реагента для аликвотирования объемом 3,0 мл
штука
95,47
1013
Пробирки вакуумные стерильные для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная без реагента для аликвотирования объемом 10,0 мл
штука

2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 4,0 мл веноздық қан плазмасындағы глюкозаны зерттеуге арналған калий оксалат және натрий фториді бар стерильді вакуумды түтік
дана
315,19
1012
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 3,0 мл аликвоттауға арналған реагентсіз стерильді вакуумды түтік
дана
95,47
1013
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Көлемі 10,0 мл аликвоттауға арналған реагентсіз стерильді вакуумды түтік
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл. Пробирка вакуумная стерильная без добавок объемом 4,2 мл
штука

2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды. Қоспасыз стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,2 мл
дана

125,70
1018
Пробирки с/без капилляра с активатором свертывания и гелем
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови с и без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания и гелем, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл. Пробирка с капилляром с активатором свертывания и гелем, объемом 0,5 мл.
штука
118,39
1019
Пробирки с/без капилляра с активатором свертывания и гелем
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови с и без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания и гелем, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл. Пробирка без капилляра с активатором свертывания и гелем, объемом 0,5 мл.
штука
106,76
1020
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
540,31
1021
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
510,49
1022
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
328,35
1023
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
252,86
1024
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
661,93
1025
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см, пл.28г/кв.м
штука

125,70
1018
Капиллярмен/капиллярсыз ұю активаторы және гелі бар пробиркалар
Микропробиркалар тері пункциясы арқылы алынған капиллярлық қанды алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар - капиллярлы және капиллярсыз капиллярлық қан алуға, қан сарысуын коагуляция активаторы мен гельді зерттеуге арналған, In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында бір реттік стерильді емес пробиркалар. Пластикалық ыдыс пен қақпақтан тұрады. Қақпақ үстіңгі жиекке жақсы сәйкес келеді. Алынатын қан көлемі 0,5 мл. Капиллярсыз ұю активаторы және гелі бар пробирка, 0,5 мл
дана
118,39
1019
Капиллярмен/капиллярсыз ұю активаторы және гелі бар пробиркалар
Микропробиркалар тері пункциясы арқылы алынған капиллярлық қанды алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар - капиллярлы және капиллярсыз капиллярлық қан алуға, қан сарысуын коагуляция активаторы мен гельді зерттеуге арналған, In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында бір реттік стерильді емес пробиркалар. Пластикалық ыдыс пен қақпақтан тұрады. Қақпақ үстіңгі жиекке жақсы сәйкес келеді. Алынатын қан көлемі 0,5 мл. Капиллярмен ұю активаторы және гелі бар пробирка, 0,5 мл
дана
106,76
1020
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
540,31
1021
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
510,49
1022
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
328,35
1023
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
252,86
1024
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 40г / ш. м
дана
661,93
1025
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 80см х 140см, алаңы 28г / ш. м
дана

177,01
1026
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
510,49
1027
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80см х 140см, плотность 40 г/кв.м
штука
345,14
1028
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 140х200см, пл.28г/кв.м
штука
432,64
1029
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80х140см, пл.28г/кв.м
штука
213,97
1030
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня ламинированная одноразовая стерильная размером 140см х 200см, плотность 25 г/кв.м
штука
467,19
1031
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
295,17
1032
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
227,30
1033
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
403,11
1034
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
470,93
1035
Простыня в рулоне с перфорацией
Простыни в рулоне с перфорацией 80×200 см, №100 Простыни нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
рулон
18056,08
1036
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 28 г/м²
штука
586,74
1037
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 40 г/м²
штука
552,32
1038
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 80 см х 140 см
штука
225,06
1039
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140 см х 200 см
штука
486,04
1040
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем

177,01
1026
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 28г / ш. м
дана
510,49
1027
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80см х 140см, тығыздығы 40 г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма
дана
345,14
1028
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140х200 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
432,64
1029
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80х140 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
213,97
1030
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140см х 200см, тығыздығы 25 г/ш. м, бір рет қолданылатын стерильді ламинатталған жайма
дана
467,19
1031
Стерильді жайма 140*80 см
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
295,17
1032
Стерильді жайма 140*80 см
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
дана
227,30
1033
Стерильді жайма 200*140 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
403,11
1034
Стерильді жайма 200*140 см
тоқыма емес материалдан жасалған тығыздығы 40 грамм/шаршы метр
дана
470,93
1035
Перфорациясы бар орамдағы жаймалар
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған жаймалар перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті жайманы қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Жаймалар СС (Спанбонд Спанбонд) үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 15 г/м2.
рулон
18056,08
1036
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 28 г/м2
дана
586,74
1037
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 40 г / м2
дана
552,32
1038
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 80 см х 140 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
225,06
1039
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 140 см х 200 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
486,04
1040
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см жайма

Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа Сантейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
6040,37
1041
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливается из нетканого материала типа СММС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см жайма Спанлейс үлгісіндегі тығыздығы 68 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
6040,37
1041
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильдеу этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке орамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана

3870,09
1042
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
3556,79
1043
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа спанлейс (Вискоза + политилен) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1206,29
1044
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
690,31
1045
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1982,17
1046
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1725,54
1047
Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
5175,44
1048
Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

3870,09
1042
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СМС үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильдеу этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке орамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
3556,79
1043
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 54 г / м2 спанлейс (вискоза + политилен) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1206,29
1044
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
690,31
1045
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1982,17
1046
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1725,54
1047
Ангиографияға арналған стерильді жайма, 2 тесік, өлшемі 300*180 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
5175,44
1048
Ангиографияға арналған стерильді жайма, 2 тесік, өлшемі 300*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

4144,30
1049
Простыня стерильная для лапаротомии с отверстием размер 32*28 см, инцизионная пленка, липучка (карманы) размеры 280*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
3893,91
1050
Простыня стерильная для лапаротомии с отверстием размер 32*28 см, инцизионная пленка, липучка (карманы) размеры 280*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
5046,97
1051
Простыня малая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120х160см, пл.54г/кв.м
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
штука
567,33
1052
Простыня малая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120х160см, пл.40г/кв.м
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
штука
598,20
1053
Простыня стерильная операционная 250*160 см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
4323,33
1054
Простыня стерильная операционная 250*160 см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

4144,30
1049
Тесігі бар лапаротомияға арналған стерильді жайма өлшемі 32*28 см, инционды үлдір, велкро (қалта) өлшемдері 280*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
3893,91
1050
Тесігі бар лапаротомияға арналған стерильді жайма өлшемі 32*28 см, инционды үлдір, велкро (қалта) өлшемдері 280*180 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
5046,97
1051
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық шағын ақжаймасы, өлшемдері 120х160см, ауд. 54г/кв.м
Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
дана
567,33
1052
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық шағын ақжаймасы, өлшемдері 120х160см, ауд.40г/кв.м
Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
дана
598,20
1053
Тесігі 28*32 см қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар стерильді операциялық 250*160 см жайма
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
4323,33
1054
Тесігі 28*32 см қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар стерильді операциялық 250*160 см жайма
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

2482,17
1055
Простыня стерильная операционная размер 100*80 см, пл.54г/кв.м
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
штука
506,91
1056
Простыня стерильная операционная размер 100*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
299,14
1057
Простыня стерильная размер 140*110 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука
297,05
1058
Простыня стерильная размер 140*110 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
450,36
1059
Простыня стерильная размер 140*70 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
261,64
1060
Простыня стерильная размер 140*70 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
245,45
1061
Простыня стерильная размер 160*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
279,17
1062
Простыня стерильная размер 160*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м
штука
236,38
1063
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
355,70
1064
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
487,38
1065
Простыня стерильная размер 200*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м
штука
263,02
1066
Простыня стерильная размер 200*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука
283,59
1067
Простыня стерильная размер 210*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука
660,60
1068
Простыня стерильная размер 210*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м
штука

2482,17
1055
Операциялық стерильді жайма өлшемі 100 * 80 см, ауд. 54г/кв.м
Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
дана
506,91
1056
Операциялық стерильді жайма өлшемі 100 * 80 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
299,14
1057
Стерильді жайма өлшемі 140*110 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
297,05
1058
Стерильді жайма өлшемі 140*110 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
450,36
1059
Стерильді жайма өлшемі 140 * 70 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
261,64
1060
Стерильді жайма өлшемі 140 * 70 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
245,45
1061
Стерильді жайма өлшемі 160 * 80 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
279,17
1062
Стерильді жайма өлшемі 160 * 80 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
236,38
1063
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
355,70
1064
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
487,38
1065
Стерильді жайма өлшемі 200 * 80 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
263,02
1066
Стерильді жайма өлшемі 200 * 80 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
283,59
1067
Стерильді жайма өлшемі 210*160 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
660,60
1068
Стерильді жайма өлшемі 210*160 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана

667,90
1069
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 240*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1027,04
1070
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 240*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1585,35
1071
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 90*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
273,60
1072
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 90*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
505,31
1073
Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
700,28
1074
Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1149,20
1075
Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1457,07
1076
Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

667,90
1069
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 240*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1027,04
1070
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 240*160 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1585,35
1071
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 90*80 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
273,60
1072
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 90*80 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
505,31
1073
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма, мөлшері 160*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
700,28
1074
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма, мөлшері 160*180 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1149,20
1075
Ойығы бар стерильді жайма, өлшемі 250*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1457,07
1076
Ойығы бар стерильді жайма, өлшемі 250*180 см
Олар тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

2416,74
1077
Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
3093,47
1078
Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
2241,91
1079
Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приҰмником, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 330х300/200 см, пл.54г/кв.м
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
штука
9092,30
1080
Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приҰмником, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 330х300/200 см, пл.40г/кв.м
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
штука
7066,79
1081
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
564,53
1082
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка.
штука

2416,74
1077
Мойын сызығы бар, қауырсын жабыны бар стерильді жайма, мөлшері 230*180 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
3093,47
1078
Мойын сызығы бар, қауырсын жабыны бар стерильді жайма, мөлшері 230*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
2241,91
1079
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, торакальді, тесігімен және қабылдағыш-қалтасымен ақжаймасы, өлшемдері 330х300/200 см, ауд.54г/кв.м
Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
дана
9092,30
1080
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, торакальді, тесігімен және қабылдағыш-қалтасымен ақжаймасы, өлшемдері 330х300/200 см, ауд.40г/кв.м
Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
дана
7066,79
1081
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET( Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резинка;
дана
564,53
1082
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке.
дана

1135,52
1083
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
492,27
1084
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка.
штука
806,76
1085
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
568,13
1086
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука

1135,52
1083
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET( Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резинка;
дана
492,27
1084
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке.
дана
806,76
1085
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана
568,13
1086
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана

1316,82
1087
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука

1316,82
1087
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана

523,07
1088
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука

523,07
1088
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана

927,29
1089
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
566,25
1090
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
562,73
1091
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию),

927,29
1089
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапаны бар)
дана
566,25
1090
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапансыз)
дана
562,73
1091
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама(өлшемдері 42 (XS) -64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және өсуі (182) әдепкі бойынша),

7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
17523,63
1102
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
комплект

7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
17523,63
1102
Донор плазмасындағы патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – плазманы сақтауға арналған сыйымдылық - 3 дана; – сынама алушы - 1 дана; - үшайырық-1 дана.
жиынтық

114476,75
1103
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
119697,75
1104
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
комплект
118317,75
1105
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками дя хранения
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
120865,00
1106
Расширенный комплект белья для лапароскопии
1. Простыня 180 х 320см, с отверстием 25 х 30см с адгезивным краем вокруг и карманами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Салфетка хирургическая 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 5 шт.
3. Чехол на оборудование 15 х 200см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 140 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4662,90
1107
Резервуар к помпам инсулиновым
объемом 1,8 мл
штука
1289,29
1108
Резервуар к помпам инсулиновым
объемом 3 мл
штука
1285,27
1109
Салфетка 0,8*0,7 стерильная из нетканого материала
размер 80*70 см, плотность 28 грамм/кв.м, для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
249,60
1110
Салфетка 0,8*0,7 стерильная из нетканого материала
размер 80*70 см, плотность 40 грамм/кв.м, для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
249,60
1111
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 70х70см, пл. 40 г/кв.м
штука
204,94
1112
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 70х70см, пл. 28 г/кв.м
штука

114476,75
1103
Үлкен көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 2 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық – 1 дана; - сынама алғыш – 3 дана; - сүзгі-1 дана.
жиынтық
119697,75
1104
Шағын көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 1 дана; - қысқыш - 1 дана; - сынама алғыш-2 дана.
жиынтық
118317,75
1105
Донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді сақтауға арналған екі қаппен инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; -Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық – 2 дана; - сынама іріктегіш – 3 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық - 1 дана; – сүзгі-1 дана.
жиынтық
120865,00
1106
Лапароскопияға арналған кеңейтілген іш киім жиынтығы
1. Жайма 180 х 320см, тесігі 25 х 30см, айналасында жабысқақ жиегі және қалталары бар, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Хирургиялық Салфетка 30 х 40см, пл. 40 г/м ш. - 5 дана.
3. Жабдыққа арналған қаптама 15 х 200см, 30 г/м алаң-1 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 140 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
4662,90
1107
Инсулин помпаларына арналған Резервуар
көлемі 1,8 мл
дана
1289,29
1108
Инсулин помпаларына арналған Резервуар
көлемі 3 мл
дана
1285,27
1109
Мата емес материалдан жасалған стерильді 0,8*0,7 салфетка
өлшемі 80*70 см, тығыздығы 28 грамм/ш. м, хирургиялық операциялар жүргізу кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін
дана
249,60
1110
Мата емес материалдан жасалған стерильді 0,8*0,7 салфетка
өлшемі 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м, хирургиялық операциялар жүргізу кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін
дана
249,60
1111
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 70х70см бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
204,94
1112
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 70х70см, бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан, тығыздығы 28 г/ш.м
дана

133,08
1113
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.40г/кв.м
штука
127,15
1114
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х70см, пл.40г/кв.м
штука
119,22
1115
Салфетка одноразовая нестерильная
из нетканого материала размерами 80 х 70см
штука
148,93
1116
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства,для обработки кожи до и после инъекций
размером 65х30мм
штука
8,20
1117
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства,для обработки кожи до и после инъекций
размером 65х56мм
штука
12,68
1118
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100. Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс плотностью 60 г/м2.
рулон
5264,98
1119
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 70×80 см №100. Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
рулон
6441,35
1120
Салфетки из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.28г/кв.м
штука
111,98
1121
Салфетки марлевые 10х10 см; 12-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
упаковка
745,85
1122
Салфетки марлевые 5х5 см; 12-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
упаковка
527,13
1123
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
упаковка
609,43
1124
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения размером 10 см х 10 см
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью, предназначенной для обеспечения возможности быстрого и неинвазивного обнаружения очага заражения, если перевязочный материал является его источником. При производстве салфеток марля складывается обработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Салфетки изготавливаются в стерильном виде, складываются слоями и имеют прямоугольную форму. Стерилизуются в упакованном виде этиленоксидом в соответствии с правилами по стерилизации, утвержденными органами здравоохранения РК. Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения: - размером 5 см х 5 см имеют длину 5 см ± 0,5 см и ширину 5 см ± 0,5 см; - размером 7,5 см х 7,5 см имеют длину 7,5 см ± 0,5 см и ширину 7,5 см ± 0,5 см; - размером 10 см х 10 см имеют длину 10 см ± 0,5 см и ширину 10 см ± 0,5 см; Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года. Упаковка: Салфетки в количестве кратном 5, упаковывают в пленочную оболочку или оберточную бумагу, или комбинированную упаковку. Транспортная упаковка по 300 шт., 500 шт., 800 шт. и 1000 шт. в коробки из картона.
штука

133,08
1113
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 40х80см, 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді емес матадан
дана
127,15
1114
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 40х70см, 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді емес матадан
дана
119,22
1115
Стерильді емес бір рет қолданылатын салфеткалар
из нетканого материала размерами 80 х 70см
дана
148,93
1116
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спиртті салфетка
өлшемі 65х30м
дана
8,20
1117
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спиртті салфетка
өлшемі 65х56мм
дана
12,68
1118
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер 30×40 см №100. Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер Спанлейс үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 60 г/м2.
рулон
5264,98
1119
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер 70×80 см №100. Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер Спанлейс үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 60 г/м2. ? Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
рулон
6441,35
1120
әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді мата емес салфеткалар
Мөлшері 40х80 см стерильді бір рет пайдаланылатын мата емес матадан жасалған салфетка, көлемі 28 г/ш. м
дана
111,98
1121
Дәке сүрткілер 10х10 см; 12 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
қаптама
745,85
1122
Дәке сүрткілер 5х5 см; 12 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
қаптама
527,13
1123
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
қаптама
609,43
1124
Рентгендік контрастты жіппен стерильді бір рет қолданылатын көлемі 10 см х 10 см медициналық дәке майлықтар
Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер, егер таңу материалы оның көзі болып табылса, жұқтыру ошағын тез және инвазивті емес анықтау мүмкіндігін қамтамасыз етуге арналған мақта-матадан, ағартылған, рентгенконтрасты жіппен медициналық дәке жасалған. Сүрткілер өндірісінде дәке өңделген жаралар, жұмыс өрісі және басқа беттерге жіптер мен талшықтардың енуіне жол бермеу үшін өңделген жиектерді (кесінділерді) ішке қарай бүктейді. Олар жоғары сіңіргіш қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Сүрткілер стерильді түрде жасалады, қабаттарға бүктеледі және тікбұрышты пішінді болады. ҚР Денсаулық сақтау органдары бекіткен стерилизациялау қағидаларына сәйкес этилен тотығымен қапталған түрде стерилизацияланады. Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер: - өлшемі 5 см х 5 см ұзындығы 5 см ± 0,5 см және ені 5 см ± 0,5 см; - өлшемі 7,5 см х 7,5 см ұзындығы 7,5 см ± 0,5 см және ені 7,5 см ± 0,5 см; - өлшемі 10 см х 10 см ұзындығы 10 см ± 0,5 см және ені 10 см ± 0,5 см. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: 5 есе мөлшердегі майлықтар пленкалы қабыққа немесе орауыш қағазға немесе аралас қаптамаға оралған. Картон қораптарға 300 дана, 500 дана, 800 дана және 1000 дана көліктік қаптама.
дана

135,40
1127
Салфетки из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 10 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
штука
36,56
1128
Салфетки нестерильные размерами 40*30 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 40 г/м
штука
40,66
1129
Салфетки нестерильные размерами 80*70 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 28 г/м
штука
106,01
1130
Салфетки нестерильные размерами 80*70 см;
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 40 г/м.
штука
178,34
1131
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 60х100мм
штука
12,97
1132
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках 400 шт. Размер: 60х100мм
штука
12,97
1133
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 40х40мм
штука
5,24
1134
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 40х40мм
штука
5,24
1135
Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
13,13
1136
Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
13,13
1137
Салфетки спиртовые размерами: 80х80мм.
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
14,71
1138
Салфетки спиртовые размерами: 80х80мм.
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука

135,40
1127
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес сүрткілері өлшемдері 30см х 40см
Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Тығыздығы 10-нан 300 г/кв.м дейін. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
дана
36,56
1128
Өлшемі 40*30 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС тығыз. 40 г/м
дана
40,66
1129
Өлшемі 80*70 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС тығыз. 28 г / м
дана
106,01
1130
Өлшемі 80*70 см стерильді емес салфеткалар;
40 г/м СМС тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
178,34
1131
Спиртті сүрткілер
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі. Өлшемдері: 60х100мм
дана
12,97
1132
Спиртті сүрткілер
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі. Өлшемдері: 60х100мм
дана
12,97
1133
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған. 200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана
5,24
1134
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған. 400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана
5,24
1135
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
13,13
1136
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
13,13
1137
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 80х80мм.
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
14,71
1138
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 80х80мм.
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана

14,71
1139
Салфеткииз нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*40 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 28 г/м
штука
177,63
1140
Сборник мочи для детей
стерильные, нетоксичные, однократного применения, объем 100 мл
штука
331,56
1141
Система для переливания крови с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
штука
146,81
1142
Системы для переливания крови, компонентов крови и кровезаменителей, системы для инфузионной и трансфузионной терапии
размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм)
штука
118,20
1143
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №10.
штука
75,83
1144
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №11.
штука
75,83
1145
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №12.
штука
75,83
1146
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №15
штука
75,83
1147
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №20
штука

14,71
1139
Стерильді, бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған салфеткалар, өлшемдері: 70*40 см
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС пл. 28 г / м
дана
177,63
1140
Балаларға арналған зәр жинағы
стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын, көлемі 100 мл
дана
331,56
1141
Стерильді, бір рет қолданылатын қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине. Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке
дана
146,81
1142
Қанды, қан компоненттерін және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйелер, инфузиялық және трансфузиялық терапияға арналған жүйелер
өлшемі 18gх1 1/2 " (1. 2х38мм)
дана
118,20
1143
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №10.
дана
75,83
1144
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №11.
дана
75,83
1145
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №12.
дана
75,83
1146
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №15.
дана
75,83
1147
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №20.
дана

77,47
1148
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №21
штука
77,47
1149
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №22
штука
77,47
1150
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №23
штука
77,47
1151
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №24
штука
77,47
1152
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №25
штука
77,47
1153
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №10.
штука
75,83
1154
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №11.
штука
75,83
1155
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №12.
штука

77,47
1148
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №21.
дана
77,47
1149
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №22.
дана
77,47
1150
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №23.
дана
77,47
1151
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №24.
дана
77,47
1152
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №25.
дана
77,47
1153
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №10.
дана
75,83
1154
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №11.
дана
75,83
1155
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №12.
дана

75,83
1156
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №15
штука
75,83
1157
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №20
штука
77,47
1158
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №21
штука
77,47
1159
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №22
штука
77,47
1160
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №23
штука
77,47
1161
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №24
штука
77,47
1162
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №25
штука

75,83
1156
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №15.
дана
75,83
1157
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №20.
дана
77,47
1158
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №21.
дана
77,47
1159
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №22.
дана
77,47
1160
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №23.
дана
77,47
1161
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №24.
дана
77,47
1162
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №25.
дана

77,47
1163
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18 G
штука
46,81
1164
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21 G
штука
46,81
1165
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26 G
штука
46,81
1166
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21 G
штука
46,81
1167
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21 G
штука
46,81
1168
Скарификатор
Скарификатор стерильный одноразового применения копье
штука
5,76
1169
Скарификатор
Скарификаторы стерильные одноразового применения игла
штука
5,76
1170
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
стерильные, нетоксичны, апирогенны
штука
351,60
1171
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 48
штука
273,99
1172
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 50
штука
273,99
1173
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 52
штука
273,99
1174
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 54
штука
273,99
1175
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука
179,33
1176
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50 (10 первичных упаковок № 5).
штука
179,33
1177
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука

77,47
1163
Скарификатор
18 G инесі бар тесілу тереңдігі 1,2 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
46,81
1164
Скарификатор
Тесілу тереңдігі 1,8 мм 21 G инесі бар бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
46,81
1165
Скарификатор
Тесілу тереңдігі 1,8 мм 26 G инесі бар бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
46,81
1166
Скарификатор
21 G инесі бар тесілу тереңдігі 2,4 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
46,81
1167
Скарификатор
21 G инесі бар тесілу тереңдігі 2,8 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
46,81
1168
Скарификатор
Бір рет қолданылатын стерильді Скарификатор найза
дана
5,76
1169
Скарификатор
Бір рет қолданылатын стерильді скарификаторлар ине
дана
5,76
1170
Кіндік жақша, бір рет қолданылатын, стерильді
стерильді, уытты емес, апирогенді
дана
351,60
1171
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 48
дана
273,99
1172
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 50
дана
273,99
1173
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 52
дана
273,99
1174
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 54
дана
273,99
1175
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
дана
179,33
1176
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50 (10 бастапқы қаптама № 5).
дана
179,33
1177
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 220 (40 бастапқы қаптама № 5).
дана

1289,64
1178
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты вформу круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
штука
1289,64
1179
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 30 см х 30 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты вформу круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука
2443,82
1180
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 30 см х 30 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
штука
2443,82
1181
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука
4175,05
1182
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
штука

1289,64
1178
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
дана
1289,64
1179
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 30 см х 30 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
дана
2443,82
1180
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 30 см х 30 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
дана
2443,82
1181
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
дана
4175,05
1182
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
дана

4175,05
1183
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 9,5 см х 18,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
штука
419,23
1184
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
147,26
1185
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
288,59
1186
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
85,51
1187
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука

4175,05
1183
9,5 см х 18,5 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон
Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.
дана
419,23
1184
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
147,26
1185
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
288,59
1186
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
85,51
1187
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана

108,07
1188
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
780,57
1189
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
53,45
1190
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
71,26
1191
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
90,26
1192
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
179,33
1193
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
351,54
1194
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
104,51
1195
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука

108,07
1188
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
780,57
1189
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
53,45
1190
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
71,26
1191
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
90,26
1192
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
179,33
1193
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
351,54
1194
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
104,51
1195
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана

131,83
1196
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
946,15
1197
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
65,33
1198
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
85,51
1199
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
110,45
1200
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
243,47
1201
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
477,81
1202
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
142,51
1203
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука

131,83
1196
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
946,15
1197
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
65,33
1198
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
85,51
1199
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 7,5 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
110,45
1200
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
243,47
1201
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
477,81
1202
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
142,51
1203
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана

179,33
1204
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1289,64
1205
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
89,08
1206
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
118,76
1207
Тампон многослойный марлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
147,26
1208
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

179,33
1204
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1289,64
1205
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
89,08
1206
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
118,76
1207
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 7,5 см х 7,5
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
147,26
1208
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см . Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар. Екінші қаптама. № 10 (2 бастапқы қаптама №5) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

249,41
1209
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
249,41
1210
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
249,41
1211
Тампоны марлевые медицинские нестерильные

249,41
1209
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см . Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы қаптама №5 немесе 2 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
249,41
1210
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см . Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар. Екінші қаптама. № 50 (10 бастапқы қаптама №5 немесе 5 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
249,41
1211
Медициналық стерильді емес дәке тампондары

1213
Тест для определения гликированного гемоглобина
Тест для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования

1213
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест
Гликирленген гемоглобин анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест адамның жаңа алынған қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Медицина қызметкерлері ғана пайдалана алады. Өлшеу диапазоны 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль/моль). Сипаттама: бір тест бір тест өткізуге барлық қажеттіні қамтыған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, ол үлгі материалдарымен толтырылуы тиіс, ал реакциялық контейнерде оптикалық тығыздықты өлшеу өлшеуге арналған оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест Протеаза ≥ 320 бірлік Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік Хромоген ≥ 0,002 мг Буферлік ерітінді, беткі-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг Жиынтық қаптама. 1, 10 немесе 25 HbA1c 1 х тесті. Қосымша ішкі парақша. Науқасқа арналған ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары

1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С.
2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
штука

1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. Тест тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтау кезінде қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін тұрақты.
2. Пайдаланылар алдындағы тестінің жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі - өндірілген күннен бастап 12 ай (қаптаманы және штрих-кодты қараңыз). Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.
дана

2813,03
1214
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ для обнаружения поверхностного антигена к вирусу гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме. Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;

2813,03
1214
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест - бұл адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы В гепатитінің беткейлік антигенін (HBsAg) сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест. В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана;

2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (1 тест)
910,22
1216
Тест полосы для определения триглицеридов в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
упаковка
8245,50
1217
Тест полосы для определения холестерина в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
упаковка

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
910,22
1216
Қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Қаптама
8245,50
1217
Қандағы холестеринді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Қаптама

8006,30
1218
Тест система Туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100%, специфичности 99-100%. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
упаковка
23216,24
1219
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
13725,25
1220
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба
10229,25
1221
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
8119,00
1222
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
3536,25
1223
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
7555,50
1224
Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов
Tест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов, флакон №100. Tест-полоска предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель.
флакон
3264,77
1225
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Чувствительность Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность <5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40 °C Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
упаковка

8006,30
1218
Туберкулез тест жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе жаңа алынған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс тесті керек-жарақтарымен
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99-100%, спецификалығы бойынша 99-100% құрайды.
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
қаптама
23216,24
1219
Тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
13725,25
1220
Тест жолағы
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
10229,25
1221
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
8119,00
1222
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
3536,25
1223
Тест жолағы
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
7555,50
1224
Несептегі Кетондардың болуын визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
Несептегі Кетондардың болуын визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, құты №100. Тест-жолақ несеп үлгілерін пайдалана отырып, in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында беріледі. 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің болу құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг. Жиынтық қаптама: Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған.
құты
3264,77
1225
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50%. Өлшеу ауқымы: 20-600 мг / дл (1,1-33,3 ммоль/л). Сезгіштігі: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқуға арналған орташа уақыт: 5 секунд. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40° С. Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
қаптама

3026,25
1226
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
упаковка
4343,10
1227
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 1500 мм расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
762,77
1228
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 2500 мм, расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
штука
762,77
1229
Универсальный комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект одноразовый стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт.

3026,25
1226
Капиллярлық қандағы глюкозаның концентрациясын анықтауға арналған кодтауы бар тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 100-600 мг / дл (0,6-33,3 ммоль / л) Сезгіштік: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5%. Оқуға арналған орташа уақыт: 5 сек. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С. Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
қаптама
4343,10
1227
Инфузиялық стерильді ұзартқыш бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды көктамыр ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 1500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
762,77
1228
Инфузиялық стерильді ұзартқыш бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды көктамыр ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 2500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
дана
762,77
1229
Абдоминалдық операцияларға арналған әмбебап жиынтық, бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана
3. жабысқақ жиегі 75 см х 90 см жайма-2 дана.

4. простыня 75 см х 90 см – 1 шт.
5. простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт.
6. простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт.
7. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
8. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3373,67
1230
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
328,33
1231
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука

4. жайма 75 см х 90 см-1 дана.
5. жабысқақ жиегі 170 см х 175 см жайма-1 дана,
6. жабысқақ жиегі 150 см х 240 см жайма-1 дана,
7. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.8. қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3373,67
1230
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 40 г / м. кв
дана
328,33
1231
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 28 г / м. кв
дана

288,29
1232
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
360,95
1233
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
323,34
1234
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер S
штука
574,13
1235
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер M
штука
585,88
1236
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер L
штука
610,19
1237
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер XL
штука
620,93
1238
Халат медицинский одноразовый, размер 46-48 (М)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2229,77
1239
Халат медицинский одноразовый, размер 50-52 (L-XL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2229,77
1240
Халат медицинский одноразовый, размер 54-56 (ХXL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2229,77
1241
Халат медицинский одноразовый, размер 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2229,77
1242
Халат медицинский одноразовый, размер 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука

288,29
1232
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 40 г / м. Кв
дана
360,95
1233
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 28 г / м. кв
дана
323,34
1234
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдың Өлшемі S
дана
574,13
1235
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
мата емес материалдың өлшемі M
дана
585,88
1236
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдан өлшемі L
дана
610,19
1237
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдың өлшемі XL
дана
620,93
1238
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 46-48 (М)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2229,77
1239
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 50-52 (L-XL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2229,77
1240
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 54-56 (ХXL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2229,77
1241
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2229,77
1242
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана

2229,77
1243
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером XL
штука
1168,42
1244
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером L
штука
1129,07
1245
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером S
штука
1089,30
1246
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
1087,89
1247
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером L
штука
661,41
1248
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером М
штука
675,22
1249
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером S
штука
676,49
1250
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером XL
штука
674,43
1251
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
646,66
1252
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), с плотностью 28 г/м.
штука
573,95
1253
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
636,86
1254
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука

2229,77
1243
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі XL
дана
1168,42
1244
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м шаршы метр стандартты және ұзақ емшаралар үшін L өлшемі
дана
1129,07
1245
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін S мөлшері
дана
1089,30
1246
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі М
дана
1087,89
1247
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., мөлшері L
дана
661,41
1248
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздық 30 грамм / ш. м., мөлшері М
дана
675,22
1249
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., мөлшері S
дана
676,49
1250
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., өлшемі XL
дана
674,43
1251
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
646,66
1252
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
573,95
1253
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
636,86
1254
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана

586,83
1255
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
591,87
1256
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
603,73
1257
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
610,93
1258
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), плотностью 40 г/м
штука
593,02
1259
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
653,14
1260
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
737,84
1261
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
672,41
1262
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
645,35
1263
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука

586,83
1255
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
591,87
1256
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
603,73
1257
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
610,93
1258
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
593,02
1259
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
653,14
1260
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
737,84
1261
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
672,41
1262
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
645,35
1263
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

634,53
1264
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
658,85
1265
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
667,22
1266
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
749,05
1267
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
792,61
1268
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
684,59
1269
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XXL
штука
1196,70
1270
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером ХL
штука

634,53
1264
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
658,85
1265
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат XL өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі мата емес материалдан дайындалады.
дана
667,22
1266
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
749,05
1267
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
792,61
1268
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
684,59
1269
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат, бір рет қолданылатын стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХХL өлшемді
дана
1196,70
1270
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат, бір рет қолданылатын стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХL өлшемді
дана

1178,56
1271
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером М
штука
1156,02
1272
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размер S
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс.
штука
1159,76
1273
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, стерильный
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука
1180,78
1274
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука
3756,53
1275
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
3627,03
1276
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
3525,54
1277
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
3525,54
1278
Халат хирургический размер 46-48 (М)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука

1178,56
1271
Стандартты операцияларға арналған бір белдігі бар, тоқыма емес ішінара ламинатталған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді М өлшемді
дана
1156,02
1272
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат, бір рет қолданылатын стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады.
дана
1159,76
1273
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған, стерильді хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді L өлшемді
дана
1180,78
1274
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, XL өлшеміндегі 4 бау
дана
3756,53
1275
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, L өлшеміндегі 4 бау
дана
3627,03
1276
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, өлшемі м 4 бау
дана
3525,54
1277
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, s өлшеміндегі 4 бау
дана
3525,54
1278
Хирургиялық халат, өлшемі 46-48 (М)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана

2740,07
1279
Халат хирургический размер 50-52 (L-XL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
2740,07
1280
Халат хирургический размер 54-56 (ХXL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
2740,07
1281
Халат хирургический размер 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
2740,07
1282
Халат хирургический размер 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
2740,07
1283
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
604,50
1284
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука

2740,07
1279
Хирургиялық халат, өлшемі 50-52 (L-XL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
2740,07
1280
Хирургиялық халат, өлшемі 54-56 (ХXL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
2740,07
1281
Хирургиялық халат, өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
2740,07
1282
Хирургиялық халат, өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
2740,07
1283
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
604,50
1284
Бір рет қолданылатын хирургиялық маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резеңке;
дана

608,08
1285
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
1665,55
1286
Хирургическая маска противожидкостная, четырехслойная, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); проволока алюминиевая алюминий (проволока наносника); пленка полиэтиленовая (полиэтилен); нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95) (полиэфир,); эластичная лента (резинка).
штука
556,43
1287
ХЛАМИДИЯ ТРАХОМАТИС-IgG-KDT-ELISA - тест-система для выявления антител класса G к антигену Chlamydia trachomatis

608,08
1285
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
1665,55
1286
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, бір рет қолданылатын хирургиялық маска
Өнім құрылымдық түрде "үйрек тұмсығы"түрінде төрт қабатты респиратор болып табылады. масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым салынған, резеңкелі жолақтар масканың шетіне жабыстырылған. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); алюминий сым (наносник сымы); Полиэтилен үлдірі (полиэтилен); РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; тоқылмаған мата мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді) (полиэфир,); созылғыш лента (резеңке).
дана
556,43
1287
"ХЛАМИДИЯ ТРАХОМАТИС-IgG-KDT-ELISA" - Chlamydia trachomatis антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі

Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Chlamydia trachomatis – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Chlamydia trachomatis, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Chlamydia trachomatis – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;

Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
1. Иммуносорбент - Chlamydia trachomatis иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Chlamydia trachomatis антигеніне G класты антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Chlamydia trachomatis антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл

7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл
штука
53297,28
1288
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
штука

7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл
дана
53297,28
1288
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
дана

28,09
1289
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы. Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,7х25мм (22Gx1), черная
штука
116,82
1290
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы. Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,7х38мм (22Gx1 1/2 ), черная
штука
111,62
1291
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы. Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,8х25мм (21Gx1), зеленая
штука
116,82
1292
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы. Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,8х38мм (21Gx1 1/2 ), зеленая
штука

28,09
1289
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. 0,7х25мм (22Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, қара
дана
116,82
1290
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. 0,7х38мм (22Gx1 1/2) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, қара
дана
111,62
1291
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.0,8х25мм (21Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, жасыл
дана
116,82
1292
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. 0,8х38мм (21Gx1 1/2) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, жасыл
дана

111,62
1293
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы. Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,9х25мм (20Gx1), желтая
штука
116,82
1294
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы. Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,9х38мм (20Gx1 1/2 ), желтая
штука
111,62
1295
Чехол для защиты кабелей эндоскопа, трубок, одноразовый стерильный
со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13см х 250 см
штука
234,44
1296
Чехол для оборудования (стоматология), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 6 х 165 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия стоматологического оборудования.
штука
238,61
1297
Чехол для оборудования (хирургия), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 10 х 220 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия хирургического оборудования.
штука
238,61
1298
Чехол для ручки эндоскопа одноразовый стерильный
из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами
штука
206,41
1299
Шапка-берет одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
38,14
1300
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 40 г/м.кв
штука
155,97
1301
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 28 г/м.кв
штука

111,62
1293
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. 0,9х25мм (20Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, сары
дана
116,82
1294
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. 0,9х38мм (20Gx1 1/2 ) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, сары
дана
111,62
1295
Эндоскоп кабельдерін, түтіктерді қорғауға арналған бір рет қолданылатын стерильді қап
кәбілді кіріске бекітуге арналған көлемі 13 см х 250 см қосалқы жолақтары бар
дана
234,44
1296
Құрал-жабдыққа (стоматология) арналған, стерильді, бір рет қолданылатын қаптама
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 6 х 165 см. Қаптама стоматологиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
238,61
1297
Құрал-жабдыққа (хирургия) арналған, стерильді, бір рет қолданылатын қаптама
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 10 х 220 см. Қаптама хирургиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
238,61
1298
Эндоскоп тұтқасына арналған бір рет қолданылатын стерильді қап
бекіткіш ленталары бар 25 см х 80 см жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған
дана
206,41
1299
Бір рет қолданылатын стерильді емес бөрік-берет
тоқыма емес материалдан
дана
38,14
1300
Бір рет қолданылатын стерильді емес қалпақ-қалпақ
тоқыма емес материалдан алаңы 40 г / м. кв
дана
155,97
1301
Бір рет қолданылатын стерильді емес қалпақ-қалпақ
матадан жасалмаған материалдан 28 г / м. кв
дана

142,28
1302
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
899,84
1303
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
899,84
1304
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2 (6), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2 (6), длиной нити: 150 см., без иглы
штука

142,28
1302
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
899,84
1303
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
899,84
1304
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (6), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (6), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана

899,84
1305
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
899,84
1306
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3 (7), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3 (7), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
899,84
1307
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (3), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (3), длиной нити: 150 см., без иглы
штука

899,84
1305
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
899,84
1306
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3 (7), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3 (7), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
899,84
1307
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3/0 (3), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3/0 (3), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана

1714,79
1311
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый
штука
56,12
1312
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, деревянный
штука
56,12
1313
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый с одной светодиодной подсветкой на 100 штук шпателя
штука
56,12
1314
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, одноразового применения
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки.
штука
42,31
1315
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерильный однократного применения объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука
14,55
1316
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм)
штука
18,47
1317
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм)
штука

1714,79
1311
Терапиялық қалақша
бір рет қолданылатын стерильді, пластик
дана
56,12
1312
Терапиялық қалақша
стерильді бір рет қолданылатын, ағаш
дана
56,12
1313
Терапиялық қалақша
бір рет қолданылатын стерильді, 100 дана қалақшаға бір жарықдиодты жарығы бар пластик
дана
56,12
1314
Бір рет қолданылатын стерильденген, жатыр мойны шпателі
Эйра цервикальды Шпатель бір цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі пішіндегі екі шпатель орналасқан. Ұзын және тар ұшы жатыр мойны каналының жұтқыншақ бетінен материал алу үшін қолданылады, екіншісі - төменгі және кең - жатыр мойнының бетінен материал алу үшін.
дана
42,31
1315
Инсулинді үш компонентті инъекциялық шприц
Шприц жоғары сапалы пластиктен жасалған және поршеньден, тығыздағыш резеңке сақинадан және цилиндрден тұрады. Үшбұрышты қайрайтын ине жұқа силикон қабатымен жабылған. Көлемі 1мл (100 IU), модификациялары: алмалы-салмалы 30gx1/2 инесі бар бір рет қолданылатын стерильді
дана
14,55
1316
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған. Өлшемі 23gx1 1/4" (0.6х32мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 2 мл инъекциялық шприц
дана
18,47
1317
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған. Өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 5 мл инъекциялық шприц
дана

21,46
1318
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 10мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм)
штука
27,42
1319
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
штука
35,28
1320
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения
Шприц объем 10 мл с иглой 21Gх11/2, изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
21,21
1321
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения
Шприц объем 5 мл с иглой 22Gх11/2, изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
14,63
1322
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения
Шприц объем 2 мл с иглой 23Gх1, изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
14,11
1323
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,05 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,05 мл
штука

21,46
1318
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған. Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 10 мл инъекциялық шприц
дана
27,42
1319
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған. Өлшемі 21Gx1 1/2”(0.8х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 20 мл инъекциялық шприц
дана
35,28
1320
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті
21Gх11/2 инесі бар көлемі 10 мл шприц, жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден дайындалған шприц тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
21,21
1321
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті
22Gх11/2 инесі бар көлемі 5 мл шприц, жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
14,63
1322
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті
Көлемі 2 мл шприц, 23Gх1, жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
14,11
1323
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,05 мл
көлемі 0,05 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана

30,56
1324
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,1 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,1 мл
штука
30,02
1325
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,5 мл
шприц, который снабжен устройством повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,5 мл
штука
30,56
1326
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 1,0 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 1 мл
штука
26,91
1327
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
17,38
1328
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 10 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 10 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
29,18
1329
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
18,35
1330
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2.5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2.5 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука

30,56
1324
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,1 мл
көлемі 0,1 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
30,02
1325
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,5 мл
өздігінен бұзылатын, көлемі 0,5 мл поршеньді қайта жылжыту құрылғысымен жабдықталған шприц
дана
30,56
1326
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 1,0 мл
көлемі 1 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
26,91
1327
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 1 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш. Көлемі 1 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
17,38
1328
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 10 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш. Көлемі 10 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған. Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
29,18
1329
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш. Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер 23G x 1” (0,6мм х 25 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған. Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
18,35
1330
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2.5 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш. Көлемі 2.5 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер 23G x 1” (0,6мм х 25 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана

1829,03
1341
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2 (АМР, OPI/МОR) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
штука
2395,47
1342
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
штука
4297,56
1343
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)

1829,03
1341
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2 (АМР, OPI/МОR) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, , опиат 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
дана
2395,47
1342
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, , опиат 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
дана
4297,56
1343
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған

Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
штука

Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, , опиат 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
дана

4474,56
1344
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
штука
5595,56
1345
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
штука
6939,27
1346
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)

4474,56
1344
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
дана
5595,56
1345
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, опиат 25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл,
дана
6939,27
1346
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған

Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
штука

Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, , опиат 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл,
дана

7103,07
1347
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000 нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
штука
7973,55
1348

7103,07
1347
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000 нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат 25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
дана
7973,55
1348

Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11(АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем. Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем. Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета. Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000 нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты 25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл, метаболиты метадона100;300нг/мл
штука
11420,37
1349
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Креатинкиназа МВ" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения креатинкиназы. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 5 нг/мл
штука
44022,00
1350
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
Тест-набор является одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения антител к вирусам иммунодефицита человека 1 и 2 типов (ВИЧ 1/2). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100 %, специфичности 98-100 %.
упаковка
16479,50
1351
Экспресс тест Грипп А. Набор для выявления антигена вируса гриппа А в образцах назального мазка, мазка из горла
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (20 шт.). Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.). Ватный тампон – (20 шт.). Одноразовая пробирка для выделения – (20 шт.). Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (20 шт.). Штатив для пробирок – (1 шт.)
упаковка

Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11(АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды. Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі. Тестінің сезгіштігі (ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000 нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат 25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл, метадон метаболиты 100;300нг/мл
дана
11420,37
1349
Креатинкиназа-МВ Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан креатинкиназды-МВ анықтау үшін)
Креатинкиназа-МВ Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан креатинкиназды-МВ анықтау үшін) 1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана) 2.Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана) 3.Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Анықтаудың төменгі шегі 5 нг/мл.
дана
44022,00
1350
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс-тесті (HIV 1&2)
Сынақ жинағы адамның 1 және 2 типті иммун тапшылығы вирусына (АИТВ 1/2) антиденелерді анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық әдіс болып табылады. 1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана) 2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана) 3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 100%, спецификалығы бойынша 98-100% құрайды.
қаптама
16479,50
1351
Грипп А Экспресс тесті. Мұрын жағындысы, тамақ жағындысы үлгілерінде грипп А вирусының антигенін анықтауға арналған жинақ
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (20 дана);
2. Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты);
3. Мақта тампоны – (20 дана);
4. Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (20 дана);
5. Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (20 дана);
6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана)
қаптама

77664,55
1352
Экспресс тест Грипп А/В (двойной тест) (для выявления антигена вируса гриппа А и Б в образцах назального мазка, мазка из горла либо носоглоточного мазка)
Экспресс-тест "Грипп А/В" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена вируса гриппа А и Б. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (20 шт.)

77664,55
1352
А / В тұмауы экспресс тесті (қос тест) (мұрын жағындысының, тамақ жағындысының немесе мұрын-жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтау үшін)
А / В тұмауы экспресс тесті (қос тест) (мұрын жағындысының, тамақ жағындысының немесе мұрын-жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтау үшін)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (20 дана);

2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (20 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (20 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (20 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
81514,45
1353
Экспресс тест Инфекционный Мононуклеоз (для качественного выявления инфекционного мононуклеоза в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Инфекционный Мононуклеоз" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для определения антител к вирусу Эпштейна-Барра в цельной крови, сыворотке или плазме. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор – (5 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
29754,87
1354
Экспресс тест Малярия. (для качественного определения белка HRP-II Plasmodium falciparum в цельной крови)
Экспресс-тест "Малярия" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для качественного определения белка HRP-II Plasmodium falciparum в цельной крови. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
упаковка
23167,95
1355
Экспресс тест Миоглобин. (для выявления миоглобина, в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 50 нг/мл.
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
штука
44022,00
1356
Экспресс тест Миоглобин/Тропонин I (для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ, Тропонина I в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Миоглобин/Тропонин I" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ, Тропонина I. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения для миоглобина 50 нг/мл, для креатинкиназы 5 нг/мл, для тропонина 0.5 нг/мл
штука

2. Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты)
3. Мақта тампоны – (20 дана)
4. Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (20 дана)
5. Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (20 дана)
6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
81514,45
1353
Инфекциялық Мононуклеоз экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан инфекциялық мононуклеозды сапалық анықтау үшін)
Инфекциялық Мононуклеоз экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан инфекциялық мононуклеозды сапалық анықтау үшін)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (5 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
29754,87
1354
Безгек экспресс тесті (жаңа алынған қанынан HRP-II Plasmodium falciparum ақуызын сапалық анықтау үшін)
Безгек экспресс тесті (жаңа алынған қанынан HRP-II Plasmodium falciparum ақуызын сапалық анықтау үшін) Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
23167,95
1355
Миоглобин Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан миоглобинді анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Төменгі анықталу шегі 50 нг/мл.
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
дана
44022,00
1356
Миоглобин/Тропонин I экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан Тропонин I, креатинкиназа-МВ миоглобинді анықтау үшін)
Миоглобин/Тропонин I экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан Тропонин I, креатинкиназа-МВ миоглобинді анықтау үшін)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Миоглобинді анықтаудың төменгі шегі 50 нг/мл, креатинкиназа үшін 5 нг/мл, тропонин үшін 0.5 нг/мл.
дана

68343,00
1357
Экспресс тест РСВ (для выявления антигена респираторно-синцитиального вируса в образцах назального мазка либо назальных выделений)
Экспресс-тест "РСВ" является качественным анализом для выявления антигена респираторно-синцитиального вируса (РСВ). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (25 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
119225,96
1358
Экспресс тест СРБ (для выявления С-реактивного белка в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "СРБ" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для определения С-реактивного белка. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (1 мл, 25 фл.)
4. Полиэтиленовый капилляр – (25 шт) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%. Нижний предел обнаружения 10 мкг/мл.
упаковка
40722,82
1359
Экспресс тест СРБ высокочувствительный (для полуколичественного выявления С-реактивного белка в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "СРБ высокочувствительный" является одноэтапным качественным иммунохроматографическим анализом для обнаружения С-реактивного белка (СРБ). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (1 мл, 25 фл.)
4. Капилляры – (25 шт) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний порог определения 10 мкг/мл
Упаковка
38192,13
1360
Экспресс тест Столбнячный (для качественного определения антител к токсину Clostridium tetani в цельной крови, сыворотке или плазме)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.); Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.); Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
упаковка
86 012,58
1361
Экспресс тест Стрептококк А (для выявления антигена Стрептококка группы А в образцах горлового мазка человека)
Экспресс-тест "Стрептококк А" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена Стрептококка группы А (СТРЕП А) в образцах горлового мазка. Комплектность:

68343,00
1357
РСВ экспресс тесті (мұрын жағындысы немесе мұрын секрецияларының үлгілерінде респираторлық-синцитиальды вирусының антигенін анықтау үшін)
РСВ экспресс тесті (мұрын жағындысы немесе мұрын секрецияларының үлгілерінде респираторлық-синцитиальды вирусының антигенін анықтау үшін)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты) 3.Мақта тампоны – (25 дана)
4. Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (25 дана)
5. Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана)
6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
119225,96
1358
СРА Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан С-реактивті ақуызды анықтау үшін)
СРА Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан С-реактивті ақуызды анықтау үшін)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2.Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (1 мл, 25 құты)
4. Полиэтиленді капиллярлар – (25 дана) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%. Анықтаудың төменгі шегі 10 мкг/мл.
қаптама
40722,82
1359
Сезгіштігі жоғары СРА экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында С-рективті ақуызды жартылай сандық анықтауға арналған)
"Сезгіштігі жоғары СРА" экспресс тесті С-рективті ақуызды (СРА) анықтау үшін бір кезеңдік сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (1 мл, 25 фл.);
4. Капиллярлар – (25 дана). Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9 %-ды, арнайлылығы бойынша 99,9 %-ды құрайды. Анықтаудың төменгі шегі 10 мкг/мл
қаптама
38192,13
1360
Сіреспе экспресс тесті (жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан Clostridium tetani токсиніне антиденелерді сапалық анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана); Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
қаптама
86 012,58
1361
Стрептококк А экспресс тесті (адамның жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А тобының стрептококк антигенін анықтау үшін)
Стрептококк А экспресс тесті (адамның жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А тобының стрептококк антигенін анықтау үшін)

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Ватный тампон – (25 шт.)
3. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
4. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
5. Штатив для пробирок – (1 шт.)
6. Положительный контроль – (0,5 мл, 1 фл.)
7. Отрицательный контроль – (0,5 мл, 1 фл.)
8. Реагент №1 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
9. Реагент №2 для выделения – (10 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
30914,87
1362
Экспресс тест Стрептококк В (для выявления антигена Стрептококка группы Б в урогенитальных образцах мазка человека)
Экспресс-тест "Стрептококк В" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена Стрептококка группы Б (СТРЕП Б) в урогенитальных образцах мазка человека. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Ватный тампон – (25 шт.)
3. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
4. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
5. Штатив для пробирок – (1 шт.)
6. Реагент №1 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
7. Реагент №2 для выделения – (10 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
95304,83
1363
Экспресс тест Токсин А/В (двойной тест) (для качественного обнаружения антигенов А и Б Clostridium difficile в фекалиях человека)
Экспресс-тест "Токсин А/В" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигенов А и Б Clostridium difficile. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
112912,80
1364
Экспресс тест Хеликобактер в сыворотке плазме и цельной крови Антитела ("Хелико АТ")
Экспресс-тест "Хелико АТ" является качественным анализом для обнаружения антител к H. pylori. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
27645,56
1365
Экспресс тест Хламидия (для качественного обнаружения Chlamydia в женских мазках из шейки матки, мужских уретральных мазках или мужских образцах мочи)
Экспресс-тест "Хламидия" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления Chlamydia. Комплектность:

1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты)
3. Мақта тампоны – (25 дана) 4.Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (25 дана)
5. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана) 6. Оң бақылау – (0,5 мл, 1 құты)
7. Теріс бақылау – (0,5 мл, 1 құты)
8. Бөліп алуға арналған реагент №1 – (10 мл, 1 құты)
9. Бөліп алуға арналған реагент №2 – (10 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
30914,87
1362
Стрептококк В экспресс тесті (адамның урогенитальды жағынды үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтау үшін)
Экспресс тест Стрептококк В (для выявления антигена Стрептококка группы Б в урогенитальных образцах мазка человека)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты)
3. Мақта тампоны – (25 дана) 4.Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (25 дана)
5. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана)
6. Бөліп алуға арналған реагент №1 – (10 мл, 1 құты)
7. Бөліп алуға арналған реагент №2 – (10 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
95304,83
1363
Токсин А/В экспресс тесті (қос тест) (адамның нәжісіндегі Clostridium difficile А және Б антигендерін сапалық анықтау үшін)
Токсин А/В экспресс тесті (қос тест) (адамның нәжісіндегі Clostridium difficile А және Б антигендерін сапалық анықтау үшін)
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған, тест-кассета – (25 дана)
2. Экстракцияға арналған буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
112912,80
1364
Плазма сарысуынан және жаңа алынған қанынан Хеликобактер экспресс тесті Антидене ("АД Хелико")
Плазма сарысуынан және жаңа алынған қанынан Хеликобактер экспресс тесті Антидене ("АД Хелико") Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты) Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99% құрайды.
қаптама
27645,56
1365
Хламидия экспресс тесті (әйелдердің жатыр мойны жағындыларында, ерлердің уретральды жағындыларында немесе ерлердің несеп үлгілерінде Chlamydia сапалық анықтау үшін)
Хламидия экспресс тесті (әйелдердің жатыр мойны жағындыларында, ерлердің уретральды жағындыларында немесе ерлердің несеп үлгілерінде Chlamydia сапалық анықтау үшін)

30493,50
1366
Экспресс-тест "АФП" (для выявления альфа-фетопротеина в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "АФП" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для обнаружения альфа-фетопротеина (АФП). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.); 3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Упаковка
21939,72

30493,50
1366
"АФП" экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында альфа-фетопротеинді анықтауға арналған)
"АФП" экспресс-тесті альфа-фетопротеинді (АФП) анықтау үшін сапалы мембрандық иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 фл.); Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
қаптама
21939,72

1367
Экспресс-тест "Овуляция" для определения концентрации лютеинизирующего гормона в моче и определения овуляции
Аналитическая чувствительность составляет 40 мМЕ/мл. Точность составляет 99%. Аналитическая специфичность/перекрестные реакции: отсутствует перекрестная реактивность с гормонами в указанных концентрациях ФСГ (1000 мМЕ/мл), ТТГ (1000 мМЕ/мл), ХГЧ (100 мМЕ/мл).
1. Тест-полоска, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (5 шт.)
штука
1135,25

1367
Несептегі лютеиндейтін гормонның концентрациясын анықтауға және овуляцияны анықтауға арналған "Овуляция" экспресс-тесті
Аналитикалық сезімталдық 40 мХБ/мл құрайды. Дәлдік 99% құрайды. Аналитикалық ерекшелік/айқаспалы реакциялар: көрсетілген концентрацияда гормондармен айқаспалы реактивтілік жоқ ФСГ (1000 мХБ/мл), ТТГ (1000 мХБ/мл), ХГЧ (100 мХБ/мл). Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған тест-жолағы – (5 дана)
дана
1135,25

1368
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" для качественного обнаружения антигена H.pylori в фекалиях человека
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигенов H.pylori. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.) Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Упаковка
50385,44
1369

1368
Адамның нәжісінде H.pylori антигенін сапалы анықтауға арналған "Хелико АГ-экспресс" экспресс-тесті
"Хелико АГ-экспресс" экспресс-тесті H.pylori антигенін анықтау үшін сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракция үшін буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 дана). Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
қаптама
50385,44
1369

Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств. Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
1 набор (25 тестов)
40769,36
1370
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств. Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №1.
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с силикагелем (осушитель) и пипеткой одноразовой пластиковой (дроппер) – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (1 тест)
1672,95
1371
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.; 4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
2185,22
1372
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb №2

Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады. Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана
1 жинақ (25 тест)
40769,36
1370
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады. Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №1.
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
1672,95
1371
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
2185,22
1372
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb №2

"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
52335,12
1373
Экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
1. Тест-полоска – 1 шт.
2. Кассета – 1 шт.
3. Буферный разбавитель образца по 2 мл в пробирке – 1 шт.
4. Пробирка для буферного разбавителя образца – 1 шт.
5. Запечатываемый пластиковый пакет для кассеты – 1 шт.
6. Картонная коробка для упаковки всех комплектующих с лейблом – 1 шт.
7. Запечатываемый пластиковый пакет для пробирки с буферным разбавителем образца – 1 шт.
8. Пакет для сбора образца – 1 шт.
9. ID стикер – 1 шт.
10. Инструкция по применению на казахском и русском языках – 1 шт.
11. Осушитель, 1г – 1 шт.
комплект
1368,50
1374
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале
"Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы в образцах кала человека.Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3463,14
1375
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале
"Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;

"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
1 жиынтық (25 тест)
52335,12
1373
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған экспресс-тест
1. Тест-жолақ-1 дана.
2. Кассета - 1 дана
3. Пробиркадағы 2 мл үлгідегі буферлік сұйылтқыш – 1 дана
4. Үлгінің буферлік сұйылтқышына арналған Пробирка – 1 дана,
5. Кассетаға арналған мөрленген пластик пакет-1 дана.
6. Жапсырмасы бар барлық жинақтауыштарды орауға арналған картон қорап-1 дана.
7. Үлгідегі буферлі сұйылтқышы бар пробиркаға арналған мөрленетін пластик пакет-1 дана.
8. Үлгіні жинауға арналған Пакет-1 дана.
9. ID стикер – 1 дана
10. Қазақ және орыс тілдерінде қолдану жөніндегі Нұсқаулық-1 дана
11. Құрғатқыш, 1г-1 дана.
жиынтық
1368,50
1374
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназа антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс- тесті. Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
3463,14
1375
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназа антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс- тесті. Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана.;

4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
82940,70
1376
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)
"Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения NT-proBNP в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) №2

4. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана.
1 жиынтық (25 тест)
82940,70
1376
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілерінде NT-proBNP сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
84263,10
1377
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)
"Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения NT-proBNP в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая -1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3518,35
1378
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче
"Экспресс-тест для определения алкоголя в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения алкоголя в моче №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1013,10
1379
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче
"Экспресс-тест для определения алкоголя в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения алкоголя в моче №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
24585,62
1380
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека. Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне №2
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 50 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (50 тестов)
40641,18
1381
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека. Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне №1

1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
84263,10
1377
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілерінде NT-proBNP сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
3518,35
1378
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
1013,10
1379
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
24585,62
1380
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №2 Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ - 50 дана; Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (50 тесттер
40641,18
1381
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №1

1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (1 тест)
837,35
1382
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
762,40
1383
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (25 тестов)
18581,46
1384
Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag)
Набор реагентов предназначен для использования при качественном определении нуклеокапсидного антигена коронавируса, вызывающего тяжелый острый респираторный синдром (SARS-CoV), в клиническом образце в течение короткого периода времени. Принцип действия теста основан на принципе иммунохроматографического анализа с коллоидным золотом и определяет белок нуклеокапсида SARS-CoV-2 в клинических образцах с помощью метода имунно-сэндвич. Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Зонд-тампон для сбора образца - 21 шт.;
4. Буфер для лизиса - 21 шт.;
5. Флакон-колпачок с защитной крышкой - 21 шт.
1 набор (20 тестов)
55740,30
1385
Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag)
Набор реагентов предназначен для использования при качественном определении нуклеокапсидного антигена коронавируса, вызывающего тяжелый острый респираторный синдром (SARS-CoV), в клиническом образце в течение короткого периода времени. Принцип действия теста основан на принципе иммунохроматографического анализа с коллоидным золотом и определяет белок нуклеокапсида SARS-CoV-2 в клинических образцах с помощью метода имунно-сэндвич.Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag) №1

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
837,35
1382
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
762,40
1383
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
18581,46
1384
COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag)
Реагенттер жинағы қысқа уақыт ішінде клиникалық үлгіде ауыр жедел респираторлық синдромды (SARS-CoV) тудыратын коронавирустың нуклеокапсидті антигенін сапалы анықтауда пайдалануға арналған. Тесттің жұмыс принципі коллоидты алтынмен иммунохроматографиялық талдау принципіне негізделген және клиникалық үлгілердегі SARS-CoV-2 нуклеокапсидінің ақуызын иммундық сэндвич әдісімен анықтайды. COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag) №2
1. қорғаныш қақпағы бар құты-қалпақша-21 дана;
2. лизиске арналған буфер – 21 дана;
3. үлгіні жинауға арналған зонд-тампон-21 дана;
4. қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
5. Ылғал жұтқышы (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест – кассета-20 дана
1 жиынтық (20 тест)
55740,30
1385
COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag)
Реагенттер жинағы қысқа уақыт ішінде клиникалық үлгіде ауыр жедел респираторлық синдромды (SARS-CoV) тудыратын коронавирустың нуклеокапсидті антигенін сапалы анықтауда пайдалануға арналған. Тесттің жұмыс принципі коллоидты алтынмен иммунохроматографиялық талдау принципіне негізделген және клиникалық үлгілердегі SARS-CoV-2 нуклеокапсидінің ақуызын иммундық сэндвич әдісімен анықтайды. COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag) №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора образца – 1 шт.;
3. Буфер для лизиса – 1 шт. (0,6 мл);
4. Колпачок с защитной крышкой – 1 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (1 тест)
2909,25
1386
Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg)
"Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E вируса гепатита B в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
569,99
1387
Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg)
"Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E вируса гепатита B в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
13892,04
1388
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале
"Экспресс-тест для определения антигена возбудителей Сальмонеллеза (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигенов Salmonella typhi (S.​typhi) и Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) образцах кала человека. Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3463,14
1389
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале
"Экспресс-тест для определения антигена возбудителей Сальмонеллеза (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигенов Salmonella typhi (S.​typhi) и Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) образцах кала человека.Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале №2

1. Ылғал жұтқышы (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест – кассета-1 дана;
2. үлгіні жинауға арналған зонд-тампон-1 дана;
3. лизиске арналған буфер – 1 дана;
4. қорғаныш қақпағы бар құты-қалпақша-1 дана;
5. қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
2909,25
1386
В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
"В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілеріндегі В гепатиті вирусының E антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
569,99
1387
В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
"В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілеріндегі В гепатиті вирусының E антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
13892,04
1388
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S.typhi/S.paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі Salmonella typhi (S.typhi) және Salmonella paratyphi (S.paratyphi) антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
3463,14
1389
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S.typhi/S.paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі Salmonella typhi (S.typhi) және Salmonella paratyphi (S.paratyphi) антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
82940,70
1390
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче
"Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) серогруппы 1 в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая -1 шт.
1 набор (1 тест)
5003,46
1391
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче
"Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) серогруппы 1 в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
118726,16
1392
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
20457,98
1393
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV) №1

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
82940,70
1390
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі 1 серотобының легионелла антигенін (Legionella pneumophila) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана.
1 жиынтық (1 тест)
5003,46
1391
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі 1 серотобының легионелла антигенін (Legionella pneumophila) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
118726,16
1392
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (25 тесттер)
20457,98
1393
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
839,39
1394
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV)
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) – это качественный иммунохроматографический тест для визуального обнаружения антител к поверхностному антигену гепатита C (HCV) в образцах цельной крови / сыворотки / плазмы. Тест является одноразовым медицинским изделием для экспресс- диагностики in vitro и представляет собой полоски с нанесенными на мембраны реагентами для осуществления качественного иммунохроматографического анализа. Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
1 набор (25 тестов)
21184,36
1395
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV)
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) – это качественный иммунохроматографический тест для визуального обнаружения антител к поверхностному антигену гепатита C (HCV) в образцах цельной крови / сыворотки / плазмы. Тест является одноразовым медицинским изделием для экспресс- диагностики in vitro и представляет собой полоски с нанесенными на мембраны реагентами для осуществления качественного иммунохроматографического анализа. Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (1 тест)
869,20
1396
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 в транссудате слизистой оболочки рта - это иммунохроматографический экспресс-тест для визуального обнаружения антител к вирусу иммунодефицита человека в пробах транссудата слизистой оболочки полости рта при диагностике ВИЧ-инфекции. Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
839,39
1394
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде С гепатитінің (HCV) беткі антигеніне антиденелерді анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық тест. Жедел тест in vitro диагностикасына арналған бір реттік медициналық бұйым болып табылады және сапалы иммунохроматографиялық талдауды жүзеге асыру үшін мембраналарға жағылған реагенттері бар жолақтар болып табылады. С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана.
1 жиынтық (25 тест)
21184,36
1395
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде С гепатитінің (HCV) беткі антигеніне антиденелерді анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық тест. Жедел тест in vitro диагностикасына арналған бір реттік медициналық бұйым болып табылады және сапалы иммунохроматографиялық талдауды жүзеге асыру үшін мембраналарға жағылған реагенттері бар жолақтар болып табылады. С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
869,20
1396
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті – бұл АИТВ инфекциясының диагностикасы кезінде ауыз қуысының шырышты қабығының транссудат сынамаларында адамның иммун тапшылығы вирусына антиденелерді көзбен көріп анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 20 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;

3. Пробирка для экстракции с буферным раствором - 20 шт.;
4. Пробоотборник транссудата слизистой оболочки рта – 20 шт.;
5. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.
1 набор (20 тестов)
18955,72
1397
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 в транссудате слизистой оболочки рта - это иммунохроматографический экспресс-тест для визуального обнаружения антител к вирусу иммунодефицита человека в пробах транссудата слизистой оболочки полости рта при диагностике ВИЧ-инфекции. Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Пробирка для экстракции с буферным раствором - 1 шт.;
4. Пробоотборник транссудата слизистой оболочки рта – 1 шт.;
5. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
972,19
1398
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический тест для качественного определения антител к ВИЧ 1/2, и Treponema pallidum (TP - возбудитель сифилиса) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
25038,89
1399
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический тест для качественного определения антител к ВИЧ 1/2, и Treponema pallidum (TP - возбудитель сифилиса) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №1

3. Ішінде буферлік ерітіндісі бар экстракцияға арналған пробирка - 20 дана;
4. Ауыз қуысы шырышты қабатының транссудатын алатын сынама алғыш - 20 дана;
5. Бір реттік пластикалық пипетка - 20 дана
1 жиынтық (20 тест)
18955,72
1397
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті – бұл АИТВ инфекциясының диагностикасы кезінде ауыз қуысының шырышты қабығының транссудат сынамаларында адамның иммун тапшылығы вирусына антиденелерді көзбен көріп анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті № 1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Ішінде буферлік ерітіндісі бар экстракцияға арналған пробирка –1 дана;
4. Ауыз қуысының шырышты қабатының транссудатын алатын сынама алғыш – 1 дана;
5. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
972,19
1398
АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі АИТВ 1 және 2 және Treponema pallidum (TP - мерез қоздырғышы) антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық тест. АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 данаБірреттік пластикалық пипетка - 25 данаастиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 жиынтық (25 тест)
25038,89
1399
АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі АИТВ 1 және 2 және Treponema pallidum (TP - мерез қоздырғышы) антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық тест. АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1031,77
1400
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител IgG к T.​Cruzi в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 40 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 40 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
1 набор (40 тестов)
125362,50
1401
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител IgG к T.​Cruzi в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3329,94
1402
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
569,99
1403
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №2

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
1031,77
1400
Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі T.Cruzi-ге IgG антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассетасы - 40 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 40 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
1 жиынтық (40 тест)
125362,50
1401
Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі T.Cruzi-ге IgG антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассетасы - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
3329,94
1402
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
569,99
1403
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
13892,04
1404
Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1219,06
1405
Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
29708,18
1406
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II)
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека. Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) №1

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
13892,04
1404
Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
1219,06
1405
Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
29708,18
1406
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі TORCH инфекциялары: токсоплазмозға (Toxoplasma gondii), цитомегаловирусқа (Cytomegalovirus), қызамыққа (Rubella virus), I, II типтегі қарапайым герпеске (Herpes simplex virus I, II) антиденелерді сапалы анықтауға және дифференциацияға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
4256,85
1407
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II)
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека. Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
102813,75
1408
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)
"Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)" представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к поверхностному антигену вируса гепатита Вв цельной крови, сыворотке или плазме.Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 20 тестов.
1 набор (20 тестов)
18900,96
1409
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)
"Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)" представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к поверхностному антигену вируса гепатита Вв цельной крови, сыворотке или плазме. Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb) №1.

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
4256,85
1407
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі TORCH инфекциялары: токсоплазмозға (Toxoplasma gondii), цитомегаловирусқа (Cytomegalovirus), қызамыққа (Rubella virus), I, II типтегі қарапайым герпеске (Herpes simplex virus I, II) антиденелерді сапалы анықтауға және дифференциацияға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
102813,75
1408
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған жарғақшалық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау. В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 20 тестіге 1 дана
1 жинақ (20 тест)
18900,96
1409
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған жарғақшалық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау. В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (1 тест)
969,38
1410
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori)
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к Хеликобактер пилори в цельной крови, сыворотке или плазме. Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с силикагелем (осушитель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
1 набор (1 тест)
1025,93
1411
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori)
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к Хеликобактер пилори в цельной крови, сыворотке или плазме. Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
1 набор (25 тестов)
24897,08
1412
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)
"Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)" - представляет собой быстрый диагностический тест для качественного определения сердечного FABP в цельной крови, плазме и сыворотке человека. Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
800,88
1413
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)
"Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)" - представляет собой быстрый диагностический тест для качественного определения сердечного FABP в цельной крови, плазме и сыворотке человека. Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP) №2

1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
969,38
1410
Хеликобактер пилориге (H.pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Хеликобактер пилориге (H. pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" (жаңа алынған қан/сарысу/плазма) бұл жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Хеликобактер пилори-ге антиденелерді анықтау үшін жарғақшалық жолақтар негізіндегі сапалы иммунохроматографиялық талдау. Хеликобактер пилориге (H.pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
1025,93
1411
Хеликобактер пилориге (H.pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Хеликобактер пилориге (H. pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" (жаңа алынған қан/сарысу/плазма) бұл жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Хеликобактер пилори-ге антиденелерді анықтау үшін жарғақшалық жолақтар негізіндегі сапалы иммунохроматографиялық талдау. Хеликобактер пилориге (H.pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 25 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана
1 жинақ (25 тесттер)
24897,08
1412
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті" адамның жаңа алынған қанындағы, плазмасындағы және сарысуындағы жүрек FABP-ды сапалы анықтауға арналған жылдам диагностикалық тест болып табылады. Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
800,88
1413
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті" адамның жаңа алынған қанындағы, плазмасындағы және сарысуындағы жүрек FABP-ды сапалы анықтауға арналған жылдам диагностикалық тест болып табылады. Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
19519,28
1414
Экспресс-тест для определения беременности (кассета)
"Экспресс-тест для определения беременности (кассета)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения хорионического гонадротропина в образцах мочи человека.Экспресс-тест для определения беременности (кассета) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
382,43
1415
Экспресс-тест для определения беременности (кассета)
"Экспресс-тест для определения беременности (кассета)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения хорионического гонадротропина в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения беременности (кассета) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
9321,68
1416
Экспресс-тест для определения беременности (полоска)
Экспресс-тест для определения беременности (полоска) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения хорионического гонадротропина человека в образцах мочи.
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с силикагелем (осушитель) – 100 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
1 упаковка (100 тестов)
19822,48
1417
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH
"Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH" - это экспресс-тест для определения уровня pH в образцах вагинального секрета. Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка с цветовой шкалой pH – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
57518,70
1418
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH
"Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH" - это экспресс-тест для определения уровня pH в образцах вагинального секрета. Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка с цветовой шкалой pH – 1 шт

1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
19519,28
1414
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)
"Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)" - бұл адамның несеп үлгілерінде адамның хорионикалық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған жылдам визуалды иммунохроматографиялық тест. Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета) №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық тамшуыр - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
382,43
1415
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)
"Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)" - бұл адамның несеп үлгілерінде адамның хорионикалық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған жылдам визуалды иммунохроматографиялық тест. Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета) №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық тамшуыр - 25 дана
1 жинақ (25 тесттер)
9321,68
1416
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (жолақ)
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (жолақ) - бұл адамның несеп үлгілеріндегі адамның хориондық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған мембраналық жолақтарға негізделген иммунохроматографиялық талдау.
1. Силикагель (құрғатқыш) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ –100 дана.;
2. қолдану жөніндегі нұсқаулық
1 қаптама (100 тест)
19822,48
1417
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тесті
"рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл қынаптық секрет үлгілеріндегі рН деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест. рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Түрлі-түсті рН шкаласы бар карта – 1 дана
1 жинақ (25 тесттер
57518,70
1418
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест
"рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл қынаптық секрет үлгілеріндегі рН деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест. рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Түрлі-түсті рН шкаласы бар карта – 1 дана

1 набор (1 тест)
2401,66
1419
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке
"Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения бактерии гонококка в мазках со слизистых оболочек цервикального канала (женщин) и в мазках из уретры (мужчин). Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке №2

1 жинақ (1 тест)
2401,66
1419
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл цервикалды каналдың (әйелдердің) шырышты қабығындағы жағындыларда және уретрадан (ерлердің) жағындыларда гонококк бактериясын сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
3. Флакон с реагентом А – 1 шт.;
4. Флакон с реагентом B – 1 шт.;
5. Зонд-тампон для сбора образца - 25 шт.;
6. Пластиковая пробирка с аппликатором – 25 шт.;
7. Штатив для пробирок – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
74431,74
1420
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке
"Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения бактерии гонококка в мазках со слизистых оболочек цервикального канала (женщин) и в мазках из уретры (мужчин). Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон с реагентом А – 1 шт.;
4. Флакон с реагентом B – 1 шт.;
5. Зонд-тампон для сбора образца - 1 шт.;
6. Пластиковая пробирка с аппликатором – 1 шт.
1 набор (1 тест)
3107,85
1421
Экспресс-тест для определения гестационной недели беременности
Экспресс-тест для определения гестационной недели беременности - это быстрый визуальный иммуноанализ для полуколичественного определения хорионического гонадотропина человека в образцах мочи человека. Этот набор предназначен для использования в качестве вспомогательного средства для оценки недель беременности.
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с осушителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.
1 упаковка (25 тестов)
24898,24
1422
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале
"Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Кампилобактерии в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3463,14
1423
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале
"Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Кампилобактерии в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале №2

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. A реагенті бар құты – 1 дана;
4. B реагенті бар құты – 1 дана;
5. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 25 дана;
6. Аппликаторы бар пластикалық пробирка – 25 дана;
7. Пробиркаларға арналған штатив – 1 дана
1 жинақ (25 тест)
74431,74
1420
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл цервикалды каналдың (әйелдердің) шырышты қабығындағы жағындыларда және уретрадан (ерлердің) жағындыларда гонококк бактериясын сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. A реагенті бар құты – 1 дана.;
4. B реагенті бар құты – 1 дана.;
5. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана.;
6. Аппликаторы бар пластикалық пробирка – 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
3107,85
1421
Жүктіліктің гестациялық аптасын анықтауға арналған экспресс-тесті
Жүктіліктің гестациялық аптасын анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл адамның несеп үлгілеріндегі адамның хориондық гонадотропинін жартылай сандық анықтауға арналған жылдам көзге көрінетін иммунологиялық талдау. Бұл жинақ жүктілік апталарын бағалау үшін қосымша құрал ретінде пайдалануға арналған.
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана
12 қаптама (25 тест)
24898,24
1422
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі кампилобактерия антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 1 дана.;
4. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана.
1 жиынтық (1 тест)
3463,14
1423
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі кампилобактерия антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
82940,70
1424
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)
"Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
800,88
1425
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)
"Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
19519,28
1426
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале
"Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E. coli O157, продуцирующая шигатоксин в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
82940,70
1427
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале
"Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E. coli O157, продуцирующая шигатоксин в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале №1

1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 25 дана;
4. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
82940,70
1424
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластик пипетка - 1 дана; Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
800,88
1425
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (25 тест)
19519,28
1426
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E. coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілерінде шигатоксин өндіретін E.coli O157 антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана.;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана.
1 жиынтық (25 тест)
82940,70
1427
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E. coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілерінде шигатоксин өндіретін E.coli O157 антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3463,14
1428
Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-МВ (СК-МВ)
"Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения кардиомаркера Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-МВ (СК-МВ) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
34377,47
1429
Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-МВ (СК-МВ)
"Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения кардиомаркера Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-МВ (СК-МВ) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1410,66
1430
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека.Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
2144,40
1431
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче №2

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
3463,14
1428
Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
34377,47
1429
Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
1410,66
1430
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
2144,40
1431
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
51357,57
1432
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале
"Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения и дифференциации антигенов норовируса геногрупп GI и GII в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
82940,70
1433
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале
"Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения и дифференциации антигенов норовируса геногрупп GI и GII в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3463,14
1434
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке и плазме. Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 20 тестов.
1 набор (20 тестов)
17747,38
1435
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке и плазме. Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №1

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка- 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
51357,57
1432
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест
"Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның нәжісі үлгілеріндегі GI және GII генотоптарының норовирус антигендерін сапалы анықтауға және саралауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 25 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
82940,70
1433
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның нәжісі үлгілеріндегі GI және GII генотоптарының норовирус антигендерін сапалы анықтауға және саралауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
3463,14
1434
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті (жаңа алынған қан / сарысу / плазма) жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы В гепатиті вирусының беткейлік антигенін анықтауға арналған мембраналық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау. В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест- кассета - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 20 тестке 1 дана
1 жинақ (20 тест)
17747,38
1435
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті (жаңа алынған қан / сарысу / плазма) жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы В гепатиті вирусының беткейлік антигенін анықтауға арналған мембраналық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау. В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (1 тест)
910,22
1436
Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод
"Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения IGFBP-1 во влагалищном секрете во время беременности. Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пластиковый флакон с буферным раствором и аппликатором - 1 шт.;
4. Зонд-тампон для сбора образца - 1 шт.
1 штука
3104,26
1437
Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод
"Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения IGFBP-1 во влагалищном секрете во время беременности. Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пластиковый флакон с буферным раствором и аппликатором – 25 шт.;
4. Зонд-тампон для сбора образца - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
74345,67
1438
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
4058,79
1439
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
98030,03
1440
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)
"Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения простатического специфического антигена в цельной крови, сыворотке, плазме человека. Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA) №1

1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест- кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
2 жиынтық (1 тест)
910,22
1436
Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті
"Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жүктілік кезіндегі қынаптық секретте IGFBP-1 сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 1 дана;
4. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана
1 дана
3104,26
1437
Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод
"Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жүктілік кезіндегі қынаптық секретте IGFBP-1 сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 25 дана;
4. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
74345,67
1438
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі Прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
4058,79
1439
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі Прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
98030,03
1440
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі простатспецификалық антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
800,88
1441
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)
"Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения простатического специфического антигена в цельной крови, сыворотке, плазме человека. Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
19519,28
1442
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
"Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения гемоглобина в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.
1 набор (1 тест)
976,32
1443
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
"Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения гемоглобина в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB) №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.
1 набор (25 тестов)
23693,00
1444
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)
"Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения кардиомаркера Тропонина I (сТnI) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI) №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1410,66
1445
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)
"Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения кардиомаркера Тропонина I (сТnI) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI) №2

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
1 жиынтық (1 тест)
800,88
1441
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі простатспецификалық антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
19519,28
1442
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - адамның нәжіс үлгілеріндегі гемоглобинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
976,32
1443
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - адамның нәжіс үлгілеріндегі гемоглобинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана
1 жиынтық (25 тест)
23693,00
1444
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті
"I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған сарысу және плазма үлгілерінде I тропонин (cTnI) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
1410,66
1445
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті
"I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде I тропонин (cTnI) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тестов)
34377,47
1446
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи
"Экспресс-тест для определения фальсификации мочи" - это экспресс-тест для качественного определения креатинина, нитритов, глутаральдегида, рН, удельного веса, окислителей и пиридиния хлорхромата в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения фальсификации мочи №1
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка для интерпретации результатов – 1 шт.
1 набор (1 тест)
315,29
1447
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи
"Экспресс-тест для определения фальсификации мочи" - это экспресс-тест для качественного определения креатинина, нитритов, глутаральдегида, рН, удельного веса, окислителей и пиридиния хлорхромата в образцах мочи человека. Экспресс-тест для определения фальсификации мочи №2
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 50 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка для интерпретации результатов – 1 шт.
1 набор (50 тестов)
15304,61
1448
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella)
"Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Шигелл в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
1 набор (1 тест)
3463,14
1449
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале
"Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Шигелл в образцах кала человека. Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале №2
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
1 жиынтық (25 тест)
34377,47
1446
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі креатинин, нитриттер, глутаральдегид, рН, меншікті салмақ, тотықтырғыштар және пиридиний хлорхроматын сапалы анықтауға арналған экспресс-тест. Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест. №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест жолағы - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Нәтижелерді түсіндіруге арналған карта - 1 дана
1 жинақ (1 тест)
315,29
1447
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тесті
"Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі креатинин, нитриттер, глутаральдегид, рН, меншікті салмақ, тотықтырғыштар және пиридиний хлорхроматын сапалы анықтауға арналған экспресс-тест. Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест. №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест жолағы - 50 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Нәтижелерді түсіндіруге арналған карта - 1 дана
1 жиынтық (50 тест)
15304,61
1448
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі шигелла антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
3463,14
1449
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі шигелла антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана

1 набор (25 тестов)
82940,70
1450
Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале
Высокочувствительный тест одношаговой картографии представляет собой цветной хроматографический иммуноанализ для определения не только рака, но и предраковых поражений, желудочно-кишечного кровотечения и является дополнительным инструментом для скрининга колоректального рака в фекалиях (Transferrin and Fecal Occult Blood). Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале №2

1 жинақ (25 тесттер)
82940,70
1450
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тесті
Сезімталдығы жоғары бір сатылы картографиялық тест -бұл обырды ғана емес, сонымен қатар, обырға дейінгі зақымдануды, асқазан-ішектен қан кетуді анықтауға арналған түрлі-түсті хроматографиялық иммундық талдау және нәжістегі колоректальді обыр скринингінің қосымша құралы болып табылады (Transferrin and Fecal Occult Blood). Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест №2

1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов - 25 шт.
1 набор (25 тестов)
45915,99
1451
Экспресс-тест для полуколичественного определения Гемоглобина (FOB) и Трансферрина человека (hTf) в кале
Высокочувствительный тест одношаговой картографии представляет собой цветной хроматографический иммуноанализ для определения не только рака, но и предраковых поражений, желудочно-кишечного кровотечения и является дополнительным инструментом для скрининга колоректального рака в фекалиях (Transferrin and Fecal Occult Blood). Экспресс-тест для полуколичественного определения Гемоглобина (FOB) и Трансферрина человека (hTf) в кале №1
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;

1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 25 дана.
1 жиынтық (25 тест)
45915,99
1451
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тесті
Сезімталдығы жоғары бір сатылы картографиялық тест -бұл обырды ғана емес, сонымен қатар, обырға дейінгі зақымдануды, асқазан-ішектен қан кетуді анықтауға арналған түрлі-түсті хроматографиялық иммундық талдау және нәжістегі колоректальді обыр скринингінің қосымша құралы болып табылады (Transferrin and Fecal Occult Blood). Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;

2. Инструкция по применению – 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.
1 набор (1 тест)
1884,14
1452
Экспресс-тест СА-125 (для выявления белка СА-125 в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%. Нижний предел обнаружения 40 МЕ/мл. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.). Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.). Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
упаковка

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана.
1 жиынтық (1 тест)
1884,14
1452
СА-125 Экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан СА-125 ақуызын анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%. Анықтаудың төменгі шегі 40 ХБ/мл.
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
қаптама

128212,56
1453
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами. Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №8

128212,56
1453
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін. Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №8

1. Баночка с ключом, содержащая от одной до семи тест-полосок для определения от одного до двадцати одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 90 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.

1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден жиырма бірге дейін түрін анықтауға арналған бірден жетіге дейін тест-жолағы бар бекіткіші бар банка - 90 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана

1. Тест-панели, содержащие от одной до тридцати шести тест-полосок для определения от одного до тридцати шести из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.

1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден отыз алтыға дейін түрін анықтауға арналған бірден отыз алтыға дейін тест-жолағы бар тест-панель - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана

1 набор (1 тест-панель)
42859,96
1455
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами. Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №7

1 жинақ (1 тест-панель)
42859,96
1455
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін.Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №7

1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.; 3. Инструкция по применению - 1 шт.

1. Ылғалсіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 25 дана;
2. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.; 3. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1221,34
1460
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами. Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №6
1. Баночка, содержащая от одной до восемнадцати тест-полосок для определения от одного до восемнадцати из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 90 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (90 баночек)
1828937,88
1461
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки. Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №3.

1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
1221,34
1460
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін. Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №6
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден он сегізге дейін түрін анықтауға арналған бірден он сегізге дейін тест-жолағы бар банка - 90 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (90 банка)
1828937,88
1461
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады. Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №3

1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для одновременного определения от двух до пятнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 1 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (1 тест-кассета)
24519,53
1462
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки. Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №4
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для одновременного определения от двух до пятнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 8 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 8 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 8 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (8 тест-кассет)
189392,27
1463
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки. Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №1

1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) екіден он беске дейінгі түрін бірмезгілде анықтауға арналған, екіден беске дейін тест жолағы бар тест- кассета - 1 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана;
3. Пластик пробирка - 1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (1 тест-кассет)
24519,53
1462
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады. Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №4
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) екіден он беске дейін түрін бірмезгілде анықтауға арналған, екіден беске дейін тест жолағы бар тест- кассета - 8 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 8 дана;
3. Пластик пробирка - 8 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жинақ (8 тест-кассеттер)
189392,27
1463
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады. Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №1

1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 1 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (1 тест)
4123,32
1464
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки. Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №6
1. Баночка, содержащая от одной до шестнадцати тест-полосок, для одновременного определения от одного до шестнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 150 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 150 шт.;
3. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (150 баночек)
3699519,45
1465
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки. Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №2

1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) біреуін анықтауға арналған бір тест жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана;
3. Пластик пробирка - 1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (1 тест)
4123,32
1464
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады. Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №6
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) біреуден он алтыға дейін түрін бірмезгілде анықтауға арналған бірден он алтыға дейін тест жолағы бар банка - 150 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 150 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (150 банка)
3699519,45
1465
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады. Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2

1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 8 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 8 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 8 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (8 тестов)
32427,48
1466
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки. Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №5
1. Баночка, содержащая от одной до шестнадцати тест-полосок, для одновременного определения от одного до шестнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Инструкция по применению - 1 шт.
1 набор (1 баночка)
26008,74
1467
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №4
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для определения от двух до пяти из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;

1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) біреуін анықтауға арналған бір тест жолағы бар тест-кассета - 8 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 8 дана;
3. Пластик пробирка - 8 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (8 тест)
32427,48
1466
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №5
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады. Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №5
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) біреуден он алтыға дейін түрін бірмезгілде анықтауға арналған бірден он алтыға дейін тест жолағы бар банка - 1 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
1 жиынтық (1 банка)
26008,74
1467
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест. Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №4
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) екіден беске дейін анықтауға арналған екіден беске дейін тест-жолағы бар тест-кассета - 20 дана;

2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор - 2 шт.
1 набор (20 тест-кассет)
129116,96
1468
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №1
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест)
1371,87
1469
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №3
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для определения от двух до пяти из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (1 тест-кассета)
6744,06
1470
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №2
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
1 жинақ (20 тест-кассет)
129116,96
1468
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест. Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №1
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі құралдары мен психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 1 дана.;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
1 жиынтық (1 тест)
1371,87
1469
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест. Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №3
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі құралдары мен психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) екіден беске дейін анықтауға арналған екіден беске дейін тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (1 тест кассетасы)
6744,06
1470
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі құралдары мен психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 25 дана;

2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
1 набор (25 тестов)
33432,07
1471
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека. Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №7
1. Тест-кассета с 2 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
1 набор (25 тест-кассет)
113458,50
1472
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека. Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №9
1. Тест-кассета с 4 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
1 набор (20 тест-кассет)
178348,80
1473
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека. Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №1
1. Тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жиынтық (25 тест)
33432,07
1471
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест. Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №7
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 2 тест жолағы бар тест кассетасы - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
1 жинақ (25 тест-кассеттер)
113458,50
1472
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест. Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №9
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 4 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
1 жинақ (20 тест-кассеттер)
178348,80
1473
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №1
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест. Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №1
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 1 тест жолағы бар тест кассетасы - 1 дана .;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;

2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
1 набор (20 тест-кассет)
222936,00
1481
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт.
2. Простыня 80см х 140см - 1 шт.
3. Салфетка 70см х 80см - 2 шт.
штука
753,39
1482
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.;

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
1 жиынтық (20 сынақ таспасы)
222936,00
1481
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір реттік стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана
2. Ақжайма 80см х 140см - 1 дана
3. Сүрткі 70см х 80см - 2 дана
дана
753,39
1482
Қорғауды күшейтуге арналған стерильді жиынтық
1. алжапқыштың тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана;

2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
481,18
1483
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. Салфетка 70см х 80см с липким краем - 1 шт.
2. Простыня 140см х 200см с липким краем - 1 шт.
3. Пеленка многослойная 60см х 60см - 1 шт.
4. Салфетка 70см х 80см с липким краем - 1 шт.
5. Простыня 140см х 200см с липким краем - 1 шт.
штука
1606,0727
1484
Система для вливания инфузионных растворов стерильная, однократного применения с иглой

2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана
дана
481,18
1483
Операциялық өрісті шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см - 1 дана
2. Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см - 1 дана
3. Көп қабатты жаялық 60см х 60см - 1 дана
4. Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см - 1 дана
5. Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см - 1 дана
дана
1606,07
1484
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді жүйе, инемен бір рет қолданылатын

размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
штука
85,52
1485
Тест на HbA1c
Тест c HbA1c для определения гликированного гемоглобина
штука
2300,00
1486
Тест полосы для определения глюкозы в крови
тест-полосы №50
упаковка
5192,25
1487
Тест-полосы для определения глюкозы в крови, с кодированием
тест полосы №50
упаковка
6437,10
1488
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); . Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
18,35
1489
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 5 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
22,37
1490
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 10 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 10 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
29,18
1491
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 20 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 20 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
39,40
1492
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б" и "В"
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "В", 5л.
штука
484,51
1493
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б" и "В"
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б", 10л.
штука
522,42
1494
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б" и "В"
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "В", 10л.
штука

өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
дана
85,52
1485
HbA1c тест
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған HbA1c бар тест
дана
2300,00
1486
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест жолақтар
№ 50 тест-жолақтар
қаптама
5192,25
1487
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест-жолақтар, кодтаумен
№50 тест-жолақтар
қаптама
6437,10
1488
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 23G x 1” (0,6мм х 25 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
18,35
1489
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 5 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 5 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
22,37
1490
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 10 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 10 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
29,18
1491
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 20 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 20 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
39,40
1492
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"В" класты медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 5 л.
дана
484,51
1493
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"Б" класты медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 10 л.
дана
522,42
1494
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"В" класты медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 10 л.
дана

522,42
1495
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б" и "В"
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б", 5л.
штука
484,51
1496
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 6Fr
штука

522,42
1495
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"Б" класты медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 5 л.
дана
484,51
1496
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері Өлшемдері: 6Fr
дана
2 230,18

1503
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, с наконечником Тиманна, однократного применения, стерильный. Размер: 12Fr
штука
1504
Катетер Фолея баллонный силиконизированный

1503
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, Тиманн ұштығы бар, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 12Fr
дана
2 333,11
1504
Баллонды силикондалған Фолей катетері

1509
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 14Fr
штука
1510
Катетер Фолея баллонный силиконизированный

1509
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 14Fr
дана
2 220,56
1510
Баллонды силикондалған Фолей катетері