Об определении перечня лекарственных средств и медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2021 года № 24078.
В соответствии с подпунктом 15) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 17.11.2021 № ҚР ДСМ-117 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить:
1) перечень лекарственных средств, закупаемых у единого дистрибьютора, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2020 года № ҚР ДСМ - 90/2020 "Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2021 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21023).
3. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение 1 к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88
Перечень лекарственных средств, закупаемых у единого дистрибьютора
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 26.03.2022 № ҚР ДСМ -28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.08.2022 № ҚР ДСМ-83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.02.2023 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 18.06.2025 № 392 (порядок введение см. п.4); от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 26.11.2025 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п АТХ Код Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) Характеристика Единица измерения - штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, комплект, пара, упаковка, набор, литр, шприц, шприц-ручка)*
1.

Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-88 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 тамызда № 24078 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 7-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 17.11.2021 № ҚР ДСМ-117 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1 - қосымшаға сәйкес Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттардың тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2 - қосымшаға сәйкес Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын медициналық бұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "2021 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 28 шiлдедегi № ҚР ДСМ - 90/2020 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21023 болып тіркелген).
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-88 бұйрығына
1-қосымша
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Тізбеге өзгеріс енгізу көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.03.2022 № ҚР ДСМ-28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.08.2022 № ҚР ДСМ-83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 17.02.2023 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 18.06.2025 № 392 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз); 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 26.11.2025 № 155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
р/с №
АТХ коды
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі - дана (ампула, таблетка, капсула, құты, шөлмек, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жинақ, литр, шприц, шприц-қалам)*
1.

A02BA03
Фамотидин
таблетка 40 мг
таблетка
2.
A02BC01
Омепразол
капсула 10 мг
капсула
3.
A02BC01
Омепразол
капсула 20 мг
капсула
4.
A02BC01
Омепразол
капсула 40 мг
капсула
5.
A02BC01
Омепразол
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 40 мг
флакон
6.
A02BC02
Пантопразол
таблетка 20 мг
таблетка
7.
A02BC02
Пантопразол
таблетка 40 мг
таблетка
8.
A02BC05
Эзомепразол
таблетка/капсула 20 мг
таблетка / капсула
9.
A02BC05
Эзомепразол
таблетка/капсула 40 мг
таблетка / капсула
10.
A02BC05
Эзомепразол
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
флакон
11.
A02BX05
Висмута субцитрат (Висмута трикалия дицитрат)
таблетка 120 мг
таблетка
12.
A03AA04
Мебеверин
капсула 200 мг
капсула
13.
A03AD02
Дротаверин
раствор для инъекций 40 мг/2 мл
ампула
14.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
15.
A03AX13
Силиконы
эмульсия для приема внутрь 66.66 мг/мл 30 мл
банка/флакон
16.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
17.
A03FA01
Метоклопрамид
таблетка 10 мг
таблетка
18.
A03FA01
Метоклопрамид
раствор для инъекций 0,5% 2 мл
ампула
19.
A03FA03
Домперидон
таблетка 10 мг
таблетка
20.
A04AA01
Ондансетрон
раствор для инъекций 4 мг/2 мл
ампула
21.
A04AA01
Ондансетрон
раствор для инъекций 8 мг/4 мл
ампула/ флакон
22.
A04AD12
Апрепитант
капсула 80 мг
капсула
23.
A04AD12
Апрепитант
капсула 125 мг
капсула
24.
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
капсула 250 мг
капсула
25.
A06AB02
Бисакодил
суппозиторий ректальный 10 мг
суппозиторий
26.
A06AD11
Лактулоза
сироп 667 г/л по 500 мл
флакон
27.
A06AD11
Лактулоза
сироп 667 г/л по 1000 мл
флакон
28.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
29.
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 10,7 г
пакет
30.
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 18,9 г
пакет
31.
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 20,5 г
пакет
32.
A07DA03
Лоперамид
таблетка/капсула 2 мг
таблетка/капсула
33.
A07EC01
Сульфасалазин
таблетка 500 мг
таблетка
34.
A07EC02
Месалазин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1.2 г
таблетка
35.
A07EC02
Месалазин
таблетка 400 мг
таблетка
36.
A07EC02
Месалазин
таблетка 500 мг
таблетка
37.
A07EC02
Месалазин
гранулы с пролонгированным высвобождением 2 г
пакетик
38.
A07EC02
Месалазин

A02BA03
Фамотидин
таблетка 40 мг
таблетка
2.
A02BC01
Омепразол
капсула 10 мг
капсула
3.
A02BC01
Омепразол
капсула 20 мг
капсула
4.
A02BC01
Омепразол
капсула 40 мг
капсула
5.
A02BC01
Омепразол
инъекцияға арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизирленген ұнтақ 40 мг
құты
6.
A02BC02
Пантопразол
таблетка 20 мг
таблетка
7.
A02BC02
Пантопразол
таблетка 40 мг
таблетка
8.
A02BC05
Эзомепразол
таблетка/капсула 20 мг
таблетка / капсула
9.
A02BC05
Эзомепразол
таблетка/капсула 40 мг
таблетка / капсула
10.
A02BC05
Эзомепразол
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
құты
11.
A02BX05
Висмута субцитраты (Висмута трикалия дицитраты)
таблетка 120 мг
таблетка
12.
A03AA04
Мебеверин
капсула 200 мг
капсула
13.
A03AD02
Дротаверин
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/2 мл
ампула
14.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15.
A03AX13
Силикондар
ішуге арналған ерітінді, 66.66 мг/мл 30 мл
банка/құты
16.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
17.
A03FA01
Метоклопрамид
таблетка 10 мг
таблетка
18.
A03FA01
Метоклопрамид
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% 2 мл
ампула
19.
A03FA03
Домперидон
таблетка 10 мг
таблетка
20.
A04AA01
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/2 мл
ампула
21.
A04AA01
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 8 мг/4 мл
ампула/ құты
22.
A04AD12
Апрепитант
капсула 80 мг
капсула
23.
A04AD12
Апрепитант
капсула 125 мг
капсула
24.
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
капсула 250 мг
капсула
25.
A06AB02
Бисакодил
ректальді суппозиторийлер 10 мг
суппозиторийлер
26.
A06AD11
Лактулоза
шәрбат 667 г/л по 500 мл
құты
27.
A06AD11
Лактулоза
шәрбат 667 г/л по 1000 мл
құты
28.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
29.
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
ішке қабылдауға арналған ерітінді дайындайтын ұнтақ 10,7 г
пакет
30.
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
ішке қабылдауға арналған ерітінді дайындайтын ұнтақ 18,9 г
пакет
31.
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
ішке қабылдауға арналған ерітінді дайындайтын ұнтақ 20,5 г
пакет
32.
A07DA03
Лоперамид
таблетка/капсула 2 мг
таблетка/капсула
33.
A07EC01
Сульфасалазин
таблетка 500 мг
таблетка
34.
A07EC02
Месалазин
ішекте еритін қабықшамен қапталған, шығуы ұзартылған таблеткалар 1.2 г
таблетка
35.
A07EC02
Месалазин
таблетка 400 мг
таблетка
36.
A07EC02
Месалазин
таблетка 500 мг
таблетка
37.
A07EC02
Месалазин
ұзақ босап шығатын түйіршіктер 2 г
пакетик
38.
A07EC02
Месалазин

суспензия ректальная 1 г/100 мл 1 г
флакон
39.
A07EC02
Месалазин
суппозитории ректальные 1 г
штука
40.
A09AA02
Мультиферменты (панкреатин)
таблетка 250 мг
таблетка
41.
A09AA02
Мультиферменты (панкреатин)
капсула в кишечнорастворимой оболочке, содержащая минимикросферы 150 мг
капсула
42.
A09AA02
Мультиферменты (панкреатин)
капсула, содержащая минитаблетки, покрытая кишечнорастворимой оболочкой 25000 ЕД/ капсула в кишечно-растворимой оболочке, содержащая минимикросферы 300 мг
капсула
43.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
44.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
45.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
46.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
47.
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
48.
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
49
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл, 3 мл, предварительно заполненных шприц-ручках
шприц- ручка
50.
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор 100 ед/мл во флаконах по 10мл
флакон
51
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл, 3 мл,
в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД
картридж
52.

ректальді суспензия 1 г/100 мл 1 г
құты
39.
A07EC02
Месалазин
ректальді суспензия 1 г
дана
40.
A09AA02
Мультиферменттер (панкреатин)
таблетка 250 мг
таблетка
41.
A09AA02
Мультиферменттер (панкреатин)
құрамында шағынмикросфералар бар ішекте еритін қабықтағы капсула 150 мг
капсула
42.
A09AA02
Мультиферменттер (панкреатин)
құрамында шағынтаблеткасы бар, ішекте еритін қабықшамен қапталған капсула 25000 ӘБ/ құрамында 300 мг шағынмикросферасы бар ішекте еритін қабықшадағы капсула
капсула
43.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
44.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
45.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
46.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
47.
A10AB04
Лизпро инсулині
1 бірлік қадамымен 50 картриджге 1 шприц-қаламы есебінен жиынтықта шприц-қаламсабыссптары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц - қалам
картридж/ шприц-қалам
48.
A10AB04
Лизпро инсулині
иньекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 10 мл
құты
49.
A10AB05
Аспарт инсулині
алдын ала толтырылған шприц-қалам тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 3 мл
шприц-қалам
50.
A10AB05
Аспарт инсулині
10 мл құтыда 100 бірлік/мл ерітінді
құты
51.
A10AB05
Аспарт инсулині
1 ӘБ қадамы мен 1 шприц-қалам 50 картридж есебінен шприц- қалам жиынтығында тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 3 мл
картридж
52.

A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
комбинированный, раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
59.
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 50/50)
комбинированный, раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
60.
A10AD05
Инсулин аспарт двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия)
комбинированный, суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
61.
A10AE04
Инсулин гларгин
раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл картридж вмонтирован в шпиц-ручку
шприц-ручка
62.
A10AЕ04
Инсулин гларгин
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
63.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
64.
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
65.
A10AE06
Инсулин деглудек
раствор для инъекций 100 ЕД/мл, 3 мл, предварительно заполненных шприц-ручках
шприц-ручка
66.
A10BA02
Метформин
таблетка 500 мг
таблетка
67.
A10BA02
Метформин
таблетка 850 мг
таблетка
68.
A10BA02
Метформин
таблетка 1000 мг
таблетка
69.
A10BB09
Гликлазид
таблетка 60 мг
таблетка
70.
A10BB09
Гликлазид
таблетка 80 мг
таблетка
71.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 1 мг
таблетка
72.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 2 мг
таблетка
73.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 3 мг
таблетка
74.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 4 мг
таблетка
75.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 6 мг
таблетка
76.
A10BH02
Вилдаглиптин
таблетка 50 мг
таблетка
77.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
78.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
79.

A10AD04
Ұзақтығы орташа әсер ететін инсулинмен біріктірілген екі фазалы инсулин лизпро (әсер ету ұзақтығы 25/75 қысқа және орташа инсулин аналогтарының қоспасы)
аралас, ерітінді / суспензия 100 бірлік/мл картридждердегі 3 мл жиынтықта 50 картриджге 1 бірлік қадаммен 1 шприц-қаламы есебінен шприц-қаламы бар 100 бірлік / мл, Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламда жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам
картридж/ шприц-қалам
59.
A10AD04
Ұзақтығы орташа әсер ететін инсулинмен біріктірілген екі фазалы инсулин лизпро (әсер ету ұзақтығы 50/50 қысқа және орташа инсулин аналогтарының қоспасы)
аралас, ерітінді / суспензия 100 бірлік/мл картридждердегі 3 мл жиынтықта 50 картриджге 1 бірлік қадаммен 1 шприц-қалам есебінен шприц-қаламы бар 100 бірлік / мл. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам
картридж/ шприц-қалам
60.
A10AD05
Аспарт инсулині ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілімде (әсер ету ұзақтығы қысқа және орташа инсулин аналогтарының қоспасы)
аралас, 1 бірлік қадамымен 50 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламы бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл суспензия. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц - қалам
картридж/ шприц- қалам
61.
A10AE04
Инсулин гларгин
инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл картридж шприц-қалам орнатылған
шприц-қалам
62.
A10AЕ04
Инсулин гларгин
1 бірлік қадамымен 50 картриджге 1 шприц-қаламы есебінен жиынтықта шприц-қаламы бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц – қалам
картридж/ шприц- қалам
63.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
64.
A10AE05
Инсулин детемир
1 бірлік қадамымен 50 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламы бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц – қалам
картридж/ шприц-қалам
65.
A10AE06
Инсулин деглудек
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 3 мл, алдын ала толтырылған шприц-қалам
шприц-қалам
66.
A10BA02
Метформин
таблетка 500 мг
таблетка
67.
A10BA02
Метформин
таблетка 850 мг
таблетка
68.
A10BA02
Метформин
таблетка 1000 мг
таблетка
69.
A10BB09
Гликлазид
таблетка 60 мг
таблетка
70.
A10BB09
Гликлазид
таблетка 80 мг
таблетка
71.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 1 мг
таблетка
72.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 2 мг
таблетка
73.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 3 мг
таблетка
74.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 4 мг
таблетка
75.
A10BB12
Глимепирид
таблетка 6 мг
таблетка
76.
A10BH02
Вилдаглиптин
таблетка 50 мг
таблетка
77.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
78.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
79.

A10BH05
Линаглиптин
таблетка 5 мг
таблетка
80.
A10BJ02
Лираглутид
раствор для подкожного введения 6 мг/мл 3 мл
шприц-ручка
81.
A10BJ05
Дулаглутид
раствор для подкожного введения 0,75 мг/0,5 мл
шприц-ручка
82.
A10BJ05
Дулаглутид
раствор для подкожного введения 1,5 мг/0,5 мл
шприц-ручка
83.
A10BK01
Дапаглифлозин
таблетка 10 мг
таблетка
84.
A10BK02
Канаглифлозин
таблетка 100 мг
таблетка
85.
A10BK02
Канаглифлозин
таблетка 300 мг
таблетка
86.
A10BK03
Эмпаглифлозин
таблетка 10 мг
таблетка
87.
A10BK03
Эмпаглифлозин
таблетка 25 мг
таблетка
88.
A10BX02
Репаглинид
таблетка 1 мг
таблетка
89.
A10BX02
Репаглинид
таблетка 2 мг
таблетка
90.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
91.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
92.
A11CC01
Эргокальциферол
раствор масляный для приема внутрь 0,125% 10мл/ капли
флакон
93.
A11CC05
Колекальциферол
капли для приема внутрь 2800 МЕ/мл 15 мл
флакон
94.
A11GA01
Аскорбиновая кислота
капли для приема внутрь 100 мг/мл 30 мл
флакон
95.
A11GA01
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 5% 2 мл
ампула
96.
A11HA02
Пиридоксин
раствор для инъекции 5% 1 мл
ампула
97.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
98.
A16AB02
Имиглюцераза
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД, с возможностью применения при болезни Гоше 1 и 3 типа вне зависимости от степени тяжести
флакон
99.
A16AB03
Агалсидаза альфа
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 3,5 мл
флакон
100.
A16AB04
Агалсидаза бета
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 35 мг
флакон
101.
A16AB05
Ларонидаза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 ЕД/ мл 5 мл
флакон
102.
A16AB08
Галсульфаза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл
флакон
103.
A16AB09
Идурсульфаза
концентрат для приготовления раствора для инъекций 6 мг/3 мл с возможностью применения у детей 2-х лет
флакон
104.
A16AB12
Элосульфаза альфа
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 5 мл
флакон
105.
A16AB16
Идурсульфаза бета
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 2 мг/мл 3 мл
флакон
106.
B01AA03
Варфарин
таблетка 2,5 мг
таблетка
107.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

A10BH05
Линаглиптин
таблетка 5 мг
таблетка
80.
A10BJ02
Лираглутид
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/мл 3 мл
шприц-қалам
81.
A10BJ05
Дулаглутид
тері астына енгізуге арналған ерітінді 0,75 мг/0,5 мл
шприц-қалам
82.
A10BJ05
Дулаглутид
тері астына енгізуге арналған ерітінді 1,5 мг/0,5 мл
шприц-қалам
83.
A10BK01
Дапаглифлозин
таблетка 10 мг
таблетка
84.
A10BK02
Канаглифлозин
таблетка 100 мг
таблетка
85.
A10BK02
Канаглифлозин
таблетка 300 мг
таблетка
86.
A10BK03
Эмпаглифлозин
таблетка 10 мг
таблетка
87.
A10BK03
Эмпаглифлозин
таблетка 25 мг
таблетка
88.
A10BX02
Репаглинид
таблетка 1 мг
таблетка
89.
A10BX02
Репаглинид
таблетка 2 мг
таблетка
90.
A10BX10
Ликсисенатид
инъекцияға арналған ерітінді 0,05 мг/мл 3 мл
шприц-қалам
91.
A10BX10
Ликсисенатид
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 3 мл
шприц-қалам
92.
A11CC01
Эргокальциферол
ішке қабылдауға арналған майлы ерітінді 0,125% 10мл/ тамшы дәрі
құты
93.
A11CC05
Колекальциферол
ішке қабылдауға арналған тамшы дәрі 2800 ХБ/мл 15 мл
құты
94.
A11GA01
Аскорбин қышқылы
ішке қабылдауға арналған тамшы дәрі 100 мг/мл 30 мл
құты
95.
A11GA01
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 5% 2 мл
ампула
96.
A11HA02
Пиридоксин
инъекцияға арналған ерітінді 5% 1 мл
ампула
97.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
98.
A16AB02
Имиглюцераза
күрделілік дәрежесіне қарамастан 1 және 3 типтегі Гоше ауруы кезінде қолдануға болатын инфузияға арналған 400 ӘБ ерітіндіні дайындауға арналған лиофилизат
құты
99.
A16AB03
Агалсидаза альфа
1 мг/мл 3,5 мл инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
құты
100.
A16AB04
Агалсидаза бета
35 мг инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға лиофилизат
құты
101.
A16AB05
Ларонидаза
100 ӘБ/ мл 5 млинфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
құты
102.
A16AB08
Галсульфаза
1 мг / мл инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
құты
103.
A16AB09
Идурсульфаза
2 жастағы балаларда қолдануға болатын 6 мг/3 мл инъекцияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат
құты
104.
A16AB12
Элосульфаза альфа
1 мг/мл 5 мл инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
құты
105.
A16AB16
Идурсульфаза бета
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 2 мг/мл 3 мл
құты
106.
B01AA03
Варфарин
таблетка 2,5 мг
таблетка
107.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

108.
B01AB01
Гепарин натрия
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
флакон/ампула
109.
B01AB05
Эноксапарин натрия
раствор для инъекций в шприцах 4000 анти-Ха МЕ/0,4 мл
шприц
110.
B01AB05
Эноксапарин натрия
раствор для инъекций в шприцах 6000 анти-Ха МЕ/0,6 мл
шприц
111.
B01AB05
Эноксапарин натрия
раствор для инъекций в шприцах 8000 анти-Ха МЕ/0,8 мл
шприц
112.
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 2850 ME анти-Ха/0,3 мл
шприц
113.
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в шприцах 3800 ME анти-Ха/0,4 мл
шприц
114.
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 5700 ME анти-Ха/0,6 мл
шприц
115.
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 7600 ME анти-Ха/0,8 мл
шприц
116.
B01AC04
Клопидогрел
таблетка 75 мг
таблетка
117.
B01AC04
Клопидогрел
таблетка 300 мг
таблетка
118.
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
таблетка 50 мг
таблетка
119.
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
таблетка 75 мг
таблетка
120.
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
таблетка 100 мг
таблетка
121.
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
таблетка 150 мг
таблетка
122.
B01AC11
Илопрост
раствор для ингаляций 10 мкг/мл 2 мл
ампула
123.
B01AC24
Тикагрелор
таблетка 90 мг
таблетка
124.
B01AD02
Алтеплаза
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 50 мг
флакон
125.
B01AE07
Дабигатрана этексилат
капсула 110 мг
капсула
126.
B01AE07
Дабигатрана этексилат
капсула 150 мг
капсула
127.
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 10 мг
таблетка
128.
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 15 мг
таблетка
129.
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 20 мг
таблетка
130.
B01AF02
Апиксабан
таблетка 2,5 мг
таблетка
131.
B01AF02
Апиксабан
таблетка 5 мг
таблетка
132.
B01AX05
Фондапаринукс натрия
раствор для подкожного введения в предварительно наполненных шприцах 2,5 мг/0,5 мл
шприц
133.
B02AA01
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий 5% 100 мл
бутылка/ контейнер
134.
B02AB01
Апротинин
раствор для инфузий 10 000 КИЕ/мл 10 мл
ампула
135.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
136.
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
содержащая, фибриноген, тромбин, размер 4,8*4,8
штука
137.
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
содержащая, фибриноген, тромбин, размер 9,5*4,8
штука
138.
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII плазменный, для пациентов детского возраста с ингибиторной формой гемофилии А ***
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25˚С в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
МЕ

108.
B01AB01
Гепарин натрия
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
құты /ампула
109.
B01AB05
Эноксапарин натрия
4000 анти-Ха ХБ/0,4 мл шприцтегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
110.
B01AB05
Эноксапарин натрия
6000 анти-Ха ХБ/0,6 мл шприцтегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
111.
B01AB05
Эноксапарин натрия
8000 анти-Ха ХБ/0,8 мл шприцтегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
112.
B01AB06
Кальций надропарині
2850 ХБ анти-Ха/0,3 мл алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
113.
B01AB06
Кальций надропарині
3800 ХБ анти-Ха/0,4 мл шприцтегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
114.
B01AB06
Кальций надропарині
5700 ХБ анти-Ха/0,6 мл алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
115.
B01AB06
Кальций надропарині
7600 ХБ анти-Ха/0,8 мл алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді
шприц
116.
B01AC04
Клопидогрел
таблетка 75 мг
таблетка
117.
B01AC04
Клопидогрел
таблетка 300 мг
таблетка
118.
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
таблетка 50 мг
таблетка
119.
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
таблетка 75 мг
таблетка
120.
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
таблетка 100 мг
таблетка
121.
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
таблетка 150 мг
таблетка
122.
B01AC11
Илопрост
ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл 2 мл
ампула
123.
B01AC24
Тикагрелор
таблетка 90 мг
таблетка
124.
B01AD02
Алтеплаза
венаішіне инфузия жасайтын ерітіндіні дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
құты
125.
B01AE07
Дабигатрана этексилат
капсула 110 мг
капсула
126.
B01AE07
Дабигатрана этексилат
капсула 150 мг
капсула
127.
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 10 мг
таблетка
128.
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 15 мг
таблетка
129.
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 20 мг
таблетка
130.
B01AF02
Апиксабан
таблетка 2,5 мг
таблетка
131.
B01AF02
Апиксабан
таблетка 5 мг
таблетка
132.
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
алдын ала толтырылған шприцтердегі тері астына енгізуге арналған ерітінді 2,5 мг / 0,5 мл
шприц
133.
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
шөлмек/ контейнер
134.
B02AB01
Апротинин
инфузияға арналған ерітнді 10 000 КИЕ/мл 10 мл
ампула
135.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
136.
B02BC30
Құрамында фибриноген және тромбин бар гемостатикалық ссорғыш
құрамында фибриноген, тромбин бар, мөлшері 4,8*4,8
дана
137.
B02BC30
Құрамында фибриноген және тромбин бар гемостатикалық ссорғыш
құрамында фибриноген, тромбин бар, мөлшері 9,5*4,8
дана
138.
B02BD02
А гемофилияның ингибиторлық нысаны бар балалар жасындағы пациенттер үшін VIII плазмалық қанның ұю факторы ***
Жарамдылықтың барлық мерзімі ішінде 25˚С дейін температура кезінде сақтау мүмкіндігі бар, оның ішінде иммундық толеранттылықты индукциялау әдісімен гемофилияның ингибиторлық нысанын емдеу үшін, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қос вирустық инактивациядан өткен,соның ішінде сольвент-детергент әдісімен еріткіші және енгізуге арналған жинағы бар құтыдағы венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ

139.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
140.
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII плазменный без показания лечения болезни Виллебранда с ограничением применения у детей младшего возраста (до 12 лет) ***
лиофилизат для приготовления раствора
МЕ
141.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

139.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
140.
B02BD02
Кіші жастағы балаларда (12 жасқа дейін) қолдануды шектей отырып, Виллебранд ауруын емдеуге көрсетілімі жоқ VIII плазмалық қанның ұю факторы ***
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ
141.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

142.
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII рекомбинантный с возможностью применения у детей до 12 лет ***
порошок лиофилизированный для инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
ME
143.
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII рекомбинантный ***
порошок лиофилизированный для инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
МЕ
144.
B02BD03
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 ЕД
флакон
145.
B02BD03
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 ЕД
флакон
146.
B02BD04
Фактор свертывания крови IX плазменный ***
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий или для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
МЕ
147.
B02BD04
Фактор свертывания крови IX рекомбинантный ***
порошок лиофилизированный для инъекций
МЕ
148.
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII плазменный с показанием лечения болезни Виллебранда с ограничением применения у детей младшего возраста (до 6 лет) ***
лиофилизат для приготовления раствора
МЕ
149.
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа (Эптаког альфа (активированный))
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг и (или) 1,2 мг
флакон
150.
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа (Эптаког альфа (активированный))
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 2 мг и (или) 2,4 мг
флакон
151.
B02BX01
Этамзилат
раствор для инъекций 12,5%, 2 мл
ампула
152.
B02BX04
Ромиплостим
порошок для приготовления раствора для подкожного введения, 250 мкг №1
флакон
153.
B02BX05
Элтромбопаг
таблетка 25 мг
таблетка
154.
B02BX05
Элтромбопаг
таблетка 50 мг
таблетка
155.
B02BX06
Эмицизумаб
раствор для инъекций 30 мг/1 мл
флакон
156.
B02BX06
Эмицизумаб
раствор для инъекций 60 мг/0,4 мл
флакон
157.
B02BX06
Эмицизумаб
раствор для инъекций 105 мг/0,7 мл
флакон
158.
B02BX06
Эмицизумаб
раствор для инъекций 150 мг/1 мл
флакон
159.
B03AA07
Железа сульфат
капли 25 мл
флакон
160.
B03AA07
Железа сульфат
таблетка 80 мг
таблетка
161.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
162.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
163.
B03AC
Препараты железа (III) для парентерального применения
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл с наличием терапевтического показания к лечению анемии у детей и подростков
ампула
164.
B03AE10
Железа (II) сульфат сухой+ Аскорбиновая кислота

142.
B02BD02
12 жасқа дейінгі балаларғ а қолдану мүмкіндігі бар VIII рекомбинантты қанның ұю факторы ***
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ
143.
B02BD02
VIII рекомбинантты қанның ұю факторы ***
инъекцияға арналған лиофилизирленгенн ұнтақ / инъекцияға арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизат
ХБ
144.
B02BD03
Антиингибиторлық коагулянтты кешен
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизат 500 ӘБ
құты
145.
B02BD03
Антиингибиторлық коагулянтты кешен
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизат 1000 ӘБ
құты
146.
B02BD04
Қанның IX плазмалық ұю факторы *****
инфузия үшін ерітінді дайындауға немесе еріткішпен жиынтықта венаішіне енгізуге арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су)
ХБ
147.
B02BD04
Қанның IX ұю факторы рекомбинантты ***
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ
148.
B02BD06
Кіші жастағы балаларда (6 жасқа дейін) қолдануды шектей отырып, Виллебранд ауруын емдеу көрсетілімі бар VIII плазмалық қанның ұю факторы) ***
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ
149.
B02BD08
Қанның VIIа ұю факторы (Эптаког альфа (белсендірілген)
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған 1 мг және (немесе) 1,2 мг лиофилизат
құты
150.
B02BD08
Қанның ұю факторы VIIа (Эптаког альфа (активированный))
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2 мг және (немесе) 2,4 мг
құты
151.
B02BX01
Этамзилат
12,5%, 2 мл инъекцияға арналған ерітінді
ампула
152.
B02BX04
Ромиплостим
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 250 мкг №1
құты
153.
B02BX05
Элтромбопаг
таблетка 25 мг
таблетка
154.
B02BX05
Элтромбопаг
таблетка 50 мг
таблетка
155.
B02BX06
Эмицизумаб
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/1 мл
құты
156.
B02BX06
Эмицизумаб
инъекцияға арналған ерітінді 60 мг/0,4 мл
құты
157.
B02BX06
Эмицизумаб
инъекцияға арналған ерітінді 105 мг/0,7 мл
құты
158.
B02BX06
Эмицизумаб
инъекцияға арналған ерітінді150 мг/1 мл
құты
159.
B03AA07
Темір сульфаты
тамшылар 25 мл
құты
160.
B03AA07
Темір сульфаты
таблетка 80 мг
таблетка
161.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
162.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
163.
B03AC
Парентеральді қолдануға арналған темір (III) препараттары
балалармен жасөспірімдерде анемияны емдеуге емдік көрсетілімі бар бұлшықет ішіне енгізуге арналған 100 мг/2 мл ерітінді
ампула
164.
B03AE10
Құрғақ темір (II) сульфаты + аскорбин қышқылы

таблетка 320 мг/60 мг
таблетка
165.
B03AE10
Железа (II) сульфата гептагидрат+ Аскорбиновая кислота
сироп 100 мл
флакон
166.
B03BA01
Цианокобаламин
раствор для инъекций 500 мкг/мл 1 мл
ампула
167.
B03BB01
Фолиевая кислота
таблетка 5 мг
таблетка
168.
B03XA01
Эпоэтин альфа
раствор для инъекций в готовых к употреблению шприцах 2000 МЕ/0,5 мл с возможностью применения в период беременности и лактации
шприц
169.
B03XA01
Эпоэтин альфа
раствор для инъекций в готовых к употреблению шприцах 2000 МЕ/0,5 Биосимиляр
шприц
170.
B03XA01
Эпоэтин альфа
раствор для инъекций в готовых к употреблению шприцах 40000 МЕ/1,0 мл с возможностью применения в период беременности и лактации
шприц
171.
B03XA01
Эпоэтин альфа
раствор для инъекций в готовых к употреблению шприцах 40000 МЕ/1,0 мл биосимиляр
шприц
172.
B03XA01
Эпоэтин бета
раствор для инъекций 2 000 МЕ/0,3 мл
шприц-тюбик
173.
B03XA01
Эпоэтин зета
раствор для инъекций, 2000 МЕ/0,6 мл
шприц
174.
B03XA01
Эпоэтин зета
раствор для инъекций, 40000 МЕ/1 мл
шприц
175.
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
раствор для инъекций 20 мкг, в предварительно наполненных шприцах 0,5 мл
шприц
176.
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
раствор для инъекций 30 мкг в предварительно наполненных шприцах 0,3 мл
шприц
177.
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
раствор для инъекций 500 мкг в предварительно наполненных шприцах 1,0 мл
шприц
178.
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 50мкг/0,3мл
шприц-тюбик
179.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
180.
B05AA01
Альбумин
раствор для инфузий 20% 100 мл
флакон
181.
B05AA05
Декстран
раствор для инфузий 10 % 200 мл
полипропиленовый контейнер
182.
B05AA05
Декстран
раствор для инфузий 10 % 400 мл
полипропиленовый контейнер
183.
B05AA06
Сукцинилированный желатин
раствор для инфузий 4% 500,0 мл
флакон
184
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
раствор для инфузий 10 % 500 мл
контейнер/флакон
185.
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
эмульсия для инфузий, содержащая смесь оливкового и соевого масел в соотношении 80:20, раствор аминокислот с электролитами, раствор декстрозы, с общей калорийностью 1800 ккал 1 500 мл трехсекционный контейнер
контейнер
186.
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
эмульсия для инфузий, содержащая смесь оливкового и соевого масел в соотношении 80:20, раствор аминокислот с электролитами, раствор декстрозы, с общей калорийностью 910 ккал 1 500 мл трехсекционный контейнер
контейнер

таблетка 320 мг/60 мг
таблетка
165.
B03AE10
Темір (II) сульфаты гептагидрат + аскорбин қышқылы
шәрбат 100 мл
құты
166.
B03BA01
Цианокобаламин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мкг/мл 1 мл
ампула
167.
B03BB01
Фоли қышқылы
таблетка 5 мг
таблетка
168.
B03XA01
Эпоэтин альфа
жүктілік және лактация кезеңінде қолдану мүмкіндігі бар пайдалануға дайын шприцтердегі инъекцияға арналған 2000 ХБ /0,5 мл ерітінді
шприц
169.
B03XA01
Эпоэтин альфа
пайдалануға дайын шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ /0,5 Биосимиляр
шприц
170.
B03XA01
Эпоэтин альфа
жүктілік және лактация кезеңінде қолдану мүмкіндігі бар пайдалануға дайын шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ /1,0 мл
шприц
171.
B03XA01
Эпоэтин альфа
пайдалануға дайын шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ /1,0 мл биосимиляр
шприц
172.
B03XA01
Эпоэтин бета
инъекцияға арналған ерітінді 2 000 ХБ /0,3 мл
шприц-тюбик
173.
B03XA01
Эпоэтин зета
инъекцияға арналған ертінді 2000 ХБ /0,6 мл
шприц
174.
B03XA01
Эпоэтин зета
инъекцияға арналған ертінді 40000 ХБ /1 мл
шприц
175.
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
инъекцияға арналған ертінді 20 мкг, алдын ала толтырылған шприцтерде 0,5 мл
шприц
176.
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
алдын ала толтырылған шприцтерде 30 мкг инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мл
шприц
177.
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған 500 мкг ерітінді 1,0 мл
шприц
178.
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
венаішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 50мкг / 0,3 мл
шприц-тюбик
179.
B05AA01
Альбумин
инфузияға арналған ерітінді 10% 50 мл
құты
180.
B05AA01
Альбумин
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
құты
181.
B05AA05
Декстран
инфузияға арналған ерітінді 10 % 200 мл
полипропилен контейнері
182.
B05AA05
Декстран
инфузияға арналған ерітінді 10 % 400 мл
полипропилен контейнері
183.
B05AA06
Сукцинилденген желатин
инфузияға арналған ерітінді 4% 500,0 мл
құты
184.
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
контейнер/құты
185.
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
құрамында 80: 20 қатынасында зәйтүн және соя майларының қоспасы, электролиттері бар амин қышқылдарының ерітіндісі, декстроза ерітіндісі, жалпы калориясы 1800 ккал 1 500 мл үш секциялы контейнер бар инфузияға арналған эмульсия
контейнер
186.
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
құрамында 80: 20 қатынасында зәйтүн және соя майларының қоспасы, электролиттері бар амин қышқылдарының ерітіндісі, декстроза ерітіндісі, жалпы калориясы 910 ккал 1 500 мл үш секциялы контейнер бар инфузияға арналған эмульсия
контейнер

187.
B05BB01
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 200 мл
флакон
188.
B05BB01
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 400 мл
флакон
189.
B05BB01
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
флакон
190.
B05BC01
Маннитол
раствор для инъекций 15% 200 мл
бутылка / контейнер/ флакон
191.
B05BC01
Маннитол
раствор для инъекций 15% 400 мл
бутылка / контейнер/ флакон
192
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
флакон
193.
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5 % 500 мл
флакон
194.
B05CX01
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 5 мл
ампула
195.
B05CX01
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 10 мл
ампула
196.
B05XA01
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл 10 мл
ампула
197.
B05XA05
Магния сульфат
раствор для инъекций 25% 5 мл
ампула
198.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
199.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
200.
C01BC03
Пропафенон
таблетка 150 мг
таблетка
201.
C01BC03
Пропафенон
таблетка 300 мг
таблетка
202.
C01BD01
Амиодарон
таблетка 200 мг
таблетка
203.
C01BD01
Амиодарон
раствор для инъекций 150 мг/3 мл
ампула
204.
C01CA04
Допамин
раствор/концентрат для приготовления раствора для инъекций 4%, 5 мл
ампула
205.
C01CA24
Эпинефрин
раствор для инъекций 0,18 % 1 мл
ампула
206.
C01CX08
Левосимендан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл 5 мл
флакон
207.
C01DA02
Нитроглицерин
таблетка подъязычная 0,5 мг
таблетка
208.
C01DA02
Нитроглицерин
аэрозоль 10 г
флакон
209.
C01DA08
Изосорбида динитрат
аэрозоль/спрей 1,25 мг/1 доза, 300 доз 15 мл
флакон
210.
C01DA08
Изосорбида динитрат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 10 мл
ампула
211.
C01DA08
Изосорбида динитрат
таблетка 20 мг
таблетка
212.
C01DA08
Изосорбида динитрат
таблетка 40 мг
таблетка
213.
C01DA08
Изосорбида динитрат
таблетка пролонгированного действия 60 мг
таблетка
214.
C01EA01
Алпростадил
лиофилизат/концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг
ампула
215.
C01EB17
Ивабрадин
таблетка 5 мг
таблетка
216.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
217.
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,2 мг
таблетка
218.
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,4 мг
таблетка
219.
C02CA04
Доксазозин
таблетка 2 мг
таблетка
220.
C02CA04
Доксазозин
таблетка 4 мг
таблетка
221.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

187.
B05BB01
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 200 мл
құты
188.
B05BB01
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 400 мл
құты
189.
B05BB01
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
құты
190.
B05BC01
Маннитол
инфузияға арналған ерітінді 15% 200 мл
шөлмек / контейнер/ құты
191.
B05BC01
Маннитол
инфузияға арналған ерітінді 15% 400 мл
шөлмек / контейнер/ құты
192.
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
құты
193.
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5 % 500 мл
құты
194.
B05CX01
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 5 мл
ампула
195.
B05CX01
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 10 мл
ампула
196.
B05XA01
Калий хлориді
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 10 мл
ампула
197.
B05XA05
Магний сульфаті
инъекцияға арналған ерітінді 25% 5 мл
ампула
198.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
199.
C01AA05
Дигоксин
таблетка 0,25 мг
таблетка
200.
C01BC03
Пропафенон
таблетка 150 мг
таблетка
201.
C01BC03
Пропафенон
таблетка 300 мг
таблетка
202.
C01BD01
Амиодарон
таблетка 200 мг
таблетка
203.
C01BD01
Амиодарон
инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/3 мл
ампула
204.
C01CA04
Допамин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ерітінді / концентрат 4%, 5 мл
ампула
205.
C01CA24
Эпинефрин
инъекцияға арналған ерітінді 0,18 % 1 мл
ампула
206.
C01CX08
Левосимендан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл 5 мл
құты
207.
C01DA02
Нитроглицерин
тіл астына салатын таблетка 0,5 мг
таблетка
208.
C01DA02
Нитроглицерин
аэрозоль 10 г
құты
209.
C01DA08
Изосорбида динитрат
аэрозоль/спрей 1,25 мг/1 доза, 300 доз 15 мл
құты
210.
C01DA08
Изосорбида динитрат
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 10 мл
ампула
211.
C01DA08
Изосорбида динитрат
таблетка 20 мг
таблетка
212.
C01DA08
Изосорбида динитрат
таблетка 40 мг
таблетка
213.
C01DA08
Изосорбида динитрат
ұзақ әсер ететін таблетка 60 мг
таблетка
214.
C01EA01
Алпростадил
лиофилизат / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг
ампула
215.
C01EB17
Ивабрадин
таблетка 5 мг
таблетка
216.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
217.
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,2 мг
таблетка
218.
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,4 мг
таблетка
219.
C02CA04
Доксазозин
таблетка 2 мг
таблетка
220.
C02CA04
Доксазозин
таблетка 4 мг
таблетка
221.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

222.
C02KX01
Бозентан
таблетка 125 мг
таблетка
223.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
224.
C03BA11
Индапамид
таблетка 1,5 мг
таблетка
225.
C03BA11
Индапамид
таблетка/капсула 2,5 мг
таблетка/ капсула
226.
C03CA01
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
ампула
227.
C03CA04
Торасемид
таблетка 2,5 мг
таблетка
228.
C03CA04
Торасемид
таблетка 5 мг
таблетка
229.
C03CA04
Торасемид
таблетка 10мг
таблетка
230.
C03DA01
Спиронолактон
таблетка 25 мг
таблетка
231.
C03DA01
Спиронолактон
капсула/таблетка 50 мг
капсула/ таблетка
232.
C03DA01
Спиронолактон
капсула 100 мг
капсула
233.
C07AA05
Пропранолол
раствор для приема внутрь, 3,75 мг/мл
флакон
234.
C07AB02
Метопролол
таблетка 25 мг
таблетка
235.
C07AB02
Метопролол
раствор для внутривенного введения 1 мг/мл 5 мл
ампула
236.
C07AB02
Метопролол
таблетка 50 мг
таблетка
237.
C07AB02
Метопролол
таблетка 100 мг
таблетка
238.
C07AB07
Бисопролол
таблетка 2,5 мг
таблетка
239.
C07AB07
Бисопролол
таблетка 5 мг
таблетка
240.
C07AB07
Бисопролол
таблетка 10 мг
таблетка
241.
C07AB12
Небиволол
таблетка 5 мг
таблетка
242.
C07AG02
Карведилол
таблетка 6,25 мг
таблетка
243.
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
таблетка 5 мг/5 мг
таблетка
244.
C08CA01
Амлодипин
таблетка/капсула 5 мг
таблетка/ капсула
245.
C08CA01
Амлодипин
таблетка/капсула 10 мг
таблетка/ капсула
246.
C08CA06
Нимодипин
таблетка 30 мг
таблетка
247.
C08CA06
Нимодипин
раствор для инфузий в комплекте с соединительной трубкой для инфузомата 10 мг /50 мл
флакон
248.
C08DA01
Верапамил
таблетка 40мг
таблетка
249.
C09AA02
Эналаприлат
раствор для внутривенного введения 1,25 мг/мл, 1 мл
ампула
250.
C09AA01
Каптоприл
таблетка 25 мг
таблетка
251.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 2,5мг
таблетка
252.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 5 мг
таблетка
253.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 10 мг
таблетка
254.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 20мг
таблетка
255.
C09AA03
Лизиноприл
таблетка 10 мг
таблетка
256.
C09AA04
Периндоприл
таблетка 4 мг
таблетка
257.
C09AA04
Периндоприл
таблетка 8 мг
таблетка
258.
C09AA05
Рамиприл
капсула/ таблетка 5мг
капсула/таблетка
259.
C09AA05
Рамиприл
капсула/ таблетка 10мг
капсула/таблетка
260.
C09AA09
Фозиноприл
таблетка 10 мг
таблетка
261.
C09AA09
Фозиноприл
таблетка 20 мг
таблетка
262.
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
капсула 5 мг/5 мг
капсула
263.
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
капсула 10 мг/5 мг
капсула
264.
C09CA01
Лозартан
таблетка 50 мг
таблетка
265.
C09CA01
Лозартан
таблетка 100 мг
таблетка
266.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

222.
C02KX01
Бозентан
таблетка 125 мг
таблетка
223.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
224.
C03BA11
Индапамид
таблетка,1,5 мг
таблетка
225.
C03BA11
Индапамид
таблетка/капсула 2,5 мг
таблетка/ капсула
226.
C03CA01
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ампула
227.
C03CA04
Торасемид
таблетка 2,5 мг
таблетка
228.
C03CA04
Торасемид
таблетка 5 мг
таблетка
229.
C03CA04
Торасемид
таблетка 10мг
таблетка
230.
C03DA01
Спиронолактон
таблетка 25 мг
таблетка
231.
C03DA01
Спиронолактон
капсула/таблетка 50 мг
капсула/ таблетка
232.
C03DA01
Спиронолактон
капсула 100 мг
капсула
233.
C07AA05
Пропранолол
ішке қабылдауға арналған ерітінді, 3,75 мг/мл
құты
234.
C07AB02
Метопролол
таблетка 25 мг
таблетка
235.
C07AB02
Метопролол
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 1 мг/мл 5 мл
ампула
236.
C07AB02
Метопролол
таблетка 50 мг
таблетка
237.
C07AB02
Метопролол
таблетка 100 мг
таблетка
238.
C07AB07
Бисопролол
таблетка 2,5 мг
таблетка
239.
C07AB07
Бисопролол
таблетка 5 мг
таблетка
240.
C07AB07
Бисопролол
таблетка 10 мг
таблетка
241.
C07AB12
Небиволол
таблетка 5 мг
таблетка
242.
C07AG02
Карведилол
таблетка 6,25 мг
таблетка
243.
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
таблетка 5 мг/5 мг
таблетка
244.
C08CA01
Амлодипин
таблетка/капсула 5 мг
таблетка/ капсула
245.
C08CA01
Амлодипин
таблетка/капсула 10 мг
таблетка/ капсула
246.
C08CA06
Нимодипин
таблетка 30 мг
таблетка
247.
C08CA06
Нимодипин
инфузоматқа арналған жалғағыш түтігі бар жиынтықтағы инфузияға арналған ерітінді 10 мг / 50 мл
құты
248.
C08DA01
Верапамил
таблетка 40мг
таблетка
249.
C09AA02
Эналаприлат
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 1,25 мг/мл, 1 мл
ампула
250.
C09AA01
Каптоприл
таблетка 25 мг
таблетка
251.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 2,5мг
таблетка
252.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 5 мг
таблетка
253.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 10 мг
таблетка
254.
C09AA02
Эналаприл
таблетка 20мг
таблетка
255.
C09AA03
Лизиноприл
таблетка 10 мг
таблетка
256.
C09AA04
Периндоприл
таблетка 4 мг
таблетка
257.
C09AA04
Периндоприл
таблетка 8 мг
таблетка
258.
C09AA05
Рамиприл
капсула/ таблетка 5мг
капсула/таблетка
259.
C09AA05
Рамиприл
капсула/ таблетка 10мг
капсула/таблетка
260.
C09AA09
Фозиноприл
таблетка 10 мг
таблетка
261.
C09AA09
Фозиноприл
таблетка 20 мг
таблетка
262.
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
капсула 5 мг/5 мг
капсула
263.
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
капсула 10 мг/5 мг
капсула
264.
C09CA01
Лозартан
таблетка 50 мг
таблетка
265.
C09CA01
Лозартан
таблетка 100 мг
таблетка
266.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

267.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
268.
C09CA04
Ирбесартан
таблетка 150 мг
таблетка
269.
C09CA04
Ирбесартан
таблетка 300 мг
таблетка
270.
C09CA06
Кандесартан
таблетка 4 мг
таблетка
271.
C09CA06
Кандесартан
таблетка 8 мг
таблетка
272.
C09CA06
Кандесартан
таблетка 16 мг
таблетка
273.
C09CA07
Телмисартан
таблетка 80 мг
таблетка
274.
C09CA09
Азилсартан медоксомил
таблетка 40 мг
таблетка
275.
C09CA09
Азилсартан медоксомил
таблетка 80 мг
таблетка
276.
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
таблетка 50 мг+12,5 мг
таблетка
277.
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
таблетка 100 мг+25 мг
таблетка
278.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
279.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
280.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
281.
C10AA05
Аторвастатин
таблетка 10 мг
таблетка
282.
C10AA05
Аторвастатин
таблетка 40 мг
таблетка
283.
C10AA07
Розувастатин
таблетка 10 мг
таблетка
284.
C10AA07
Розувастатин
таблетка 20 мг
таблетка
285.
D01AA01
Нистатин
гранулы для приготовления суспензии для местного применения 100 000 ЕД/мл 7,5 г/50 мл
флакон
286.
D01AC01
Клотримазол
мазь/крем 1%
туба
287.
D01BA02
Тербинафин
таблетка 250 мг
таблетка
288.
D01AE15
Тербинафин
крем 1% 15 г
туба
289.
D06BB03
Ацикловир
крем/мазь 5 г
туба
290.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
291.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
292.
D07AC01
Бетаметазон
мазь 0,1% 30 г
туба
293.
D07AC01
Бетаметазон
крем 0,05% 30 г
туба
294.
D07AC01
Бетаметазон
крем 0,05% 15 г
туба
295.
D07AC01
Бетаметазон
крем 0,1% 30 г
туба
296.
D07AC13
Мометазон
мазь 0,1%
туба
297.
D07AC13
Мометазон
крем 0,1%
туба
298.
D08AC02
Хлоргексидин
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
флакон
299.
D08AC02
Хлоргексидин
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
флакон
300.
D08AG02
Повидон - йод
раствор для наружного применения 30 мл
флакон
301.
D08AG02
Повидон - йод
раствор для наружного применения 100 мл
флакон
302.
D08AG02
Повидон - йод
раствор для наружного применения 1 л
бутылка/ флакон
303.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

267.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
268.
C09CA04
Ирбесартан
таблетка 150 мг
таблетка
269.
C09CA04
Ирбесартан
таблетка 300 мг
таблетка
270.
C09CA06
Кандесартан
таблетка 4 мг
таблетка
271.
C09CA06
Кандесартан
таблетка 8 мг
таблетка
272.
C09CA06
Кандесартан
таблетка 16 мг
таблетка
273.
C09CA07
Телмисартан
таблетка 80 мг
таблетка
274.
C09CA09
Азилсартанмедоксомил
таблетка 40 мг
таблетка
275.
C09CA09
Азилсартанмедоксомил
таблетка 80 мг
таблетка
276.
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
таблетка 50 мг+12,5 мг
таблетка
277.
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
таблетка 100 мг+25 мг
таблетка
278.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
279.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
280.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
281.
C10AA05
Аторвастатин
таблетка 10 мг
таблетка
282.
C10AA05
Аторвастатин
таблетка 40 мг
таблетка
283.
C10AA07
Розувастатин
таблетка 10 мг
таблетка
284.
C10AA07
Розувастатин
таблетка 20 мг
таблетка
285.
D01AA01
Нистатин
жергілікті қолдануға арналған суспензия дайындайтын түйіршіктер 100 000 ӘБ/мл 7,5 г/50 мл
құты
286.
D01AC01
Клотримазол
жақпамай/крем 1%
сықпа
287.
D01BA02
Тербинафин
таблетка 250 мг
таблетка
288.
D01AE15
Тербинафин
крем 1% 15 г
сықпа
289.
D06BB03
Ацикловир
крем/жақпамай 5 г
сықпа
290.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
291.
D07AB09
Триамцинолон
жақпамай 0,1% 15 г
сықпа
292.
D07AC01
Бетаметазон
жақпамай 0,1% 30 г
сықпа
293.
D07AC01
Бетаметазон
крем 0,05% 30 г
сықпа
294.
D07AC01
Бетаметазон
крем 0,05% 15 г
сықпа
295.
D07AC01
Бетаметазон
крем 0,1% 30 г
сықпа
296.
D07AC13
Мометазон
жақпамай 0,1%
сықпа
297.
D07AC13
Мометазон
крем 0,1%
сықпа
298.
D08AC02
Хлоргексидин
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
құты
299.
D08AC02
Хлоргексидин
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
құты
300.
D08AG02
Повидон - йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 30 мл
құты
301.
D08AG02
Повидон - йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
құты
302.
D08AG02
Повидон - йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1 л
шөлмек/ құты
303.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

313.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
314.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
315.
G03XB01
Мифепристон
таблетка 200 мг
таблетка
316.
G04BE03
Силденафил
таблетка 20 мг, с показанием лечения пациентов с легочной артериальной гипертензией
таблетка
317.
G04CB02
Дутастерид
капсула 0,5 мг
капсула
318.
H01AC01
Соматропин ****
раствор для инъекций/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
мг
319.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 26.03.2022 № ҚР ДСМ -28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
320.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 26.03.2022 № ҚР ДСМ -28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
321.

313.
G03HA01
Ципротерон
таблетка 50 мг
таблетка
314.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
315.
G03XB01
Мифепристон
таблетка 200 мг
таблетка
316.
G04BE03
Силденафил
өкпе артериялық гипертензиясы бар пациенттерді емдеу көрсетілімі бар 20 мг таблетка
таблетка
317.
G04CB02
Дутастерид
капсула 0,5 мг
капсула
318.
H01AC01
Соматропин ****
инъекцияға арналған ерітінді/ инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
мг
319.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.03.2022 № ҚР ДСМ-28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
320.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.03.2022 № ҚР ДСМ-28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
321.

Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 26.03.2022 № ҚР ДСМ -28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
322.
H01BA02
Десмопрессин
таблетка 0,2 мг
таблетка
323.
H01BA02
Десмопрессин
лиофилизат пероральный 60 мкг
лиофилизат пероральный
324.
H01BA02
Десмопрессин
лиофилизат пероральный 120 мкг
лиофилизат пероральный
325.
H01BA02
Десмопрессин
лиофилизат пероральный 240 мкг
лиофилизат пероральный
326.
H01BA04
Терлипрессин
раствор для инъекций 0,1 мг/мл 2 мл
ампула
327.
H01BB02
Окситоцин
раствор для инъекций 5 ЕД/мл 1 мл
ампула
328
H01BB03
Карбетоцин
раствор для инъекций/раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мкг/мл 1 мл
флакон
329.
H01CB02
Октреотид
раствор для инъекций, 0,1 мг/мл
ампула
330.
H01CB02
Октреотид
микросферы/лиофилизат/порошок для приготовления суспензий для инъекций 20 мг
флакон
331.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
332.
H01CB03
Ланреотид
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 60 мг
шприц
333.
H01CB03
Ланреотид
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 90 мг
шприц
334.
H01CB03
Ланреотид
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 120 мг
шприц
335.
H02AB01
Бетаметазон
суспензия для инъекций 1 мл
шприц/ ампула
336.
H02AB02
Дексаметазон
таблетка 0,5 мг
таблетка
337.
H02AB02
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
ампула
338.
H02AB04
Метилпреднизолон
таблетка 4 мг
таблетка
339.
H02AB04
Метилпреднизолон
таблетка 16 мг
таблетка
340.
H02AB04
Метилпреднизолон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 250 мг
флакон
341.
H02AB06
Преднизолон
таблетка 5 мг
таблетка
342.
H02AB06
Преднизолон
раствор для инъекций 30 мг/мл 1 мл
ампула
343.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
344.
H03AA01
Левотироксин натрия
таблетка 25 мкг
таблетка
345.
H03AA01
Левотироксин натрия
таблетка 50 мкг
таблетка
346.
H03AA01
Левотироксин натрия
таблетка 75 мкг
таблетка
347.
H03AA01
Левотироксин натрия
таблетка 100 мкг
таблетка
348.
H03AA01
Левотироксин натрия
таблетка 125 мкг
таблетка
349.
H03AA01
Левотироксин натрия
таблетка 150 мкг
таблетка
350.
H03BB02
Тиамазол
таблетка 5 мг
таблетка
351.
H03BB02
Тиамазол
таблетка 10 мг
таблетка
352.
H04AA01
Глюкагон
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг
флакон
353.

Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.03.2022 № ҚР ДСМ-28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
322.
H01BA02
Десмопрессин
таблетка 0,2 мг
таблетка
323.
H01BA02
Десмопрессин
пероралды лиофилизат 60 мкг
ауыз арқылы қолданылатын лиофилизат
324.
H01BA02
Десмопрессин
пероралды лиофилизат 120 мкг
ауыз арқылы қолданылатын лиофилизат
325.
H01BA02
Десмопрессин
пероралды лиофилизат 240 мкг
ауыз арқылы қолданылатын лиофилизат
326.
H01BA04
Терлипрессин
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 2 мл
ампула
327.
H01BB02
Окситоцин
инъекцияға арналған ерітінді 5 ӘБ/мл 1 мл
ампула
328.
H01BB03
Карбетоцин
инъекцияға арналған ерітінді/вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мкг / мл 1 мл
құты
329.
H01CB02
Октреотид
инъекцияға арналған ерітінді , 0,1 мг/мл
ампула
330.
H01CB02
Октреотид
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар/лиофилизат/ұнтақ 20 мг
құты
331.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
332.
H01CB03
Ланреотид
60 мг ұзақ босап шығатын инъекцияға арналған ерітінді
шприц
333.
H01CB03
Ланреотид
ұзақ босап шығатын инъекцияға арналған 90 мг ерітінді
шприц
334.
H01CB03
Ланреотид
ұзақ босап шығатын инъекцияға арналған 120 мг ерітінді
шприц
335.
H02AB01
Бетаметазон
инъекцияға арналған 1 мл
шприц/ ампула
336.
H02AB02
Дексаметазон
таблетка 0,5 мг
таблетка
337.
H02AB02
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ампула
338.
H02AB04
Метилпреднизолон
таблетка 4 мг
таблетка
339.
H02AB04
Метилпреднизолон
таблетка 16 мг
таблетка
340.
H02AB04
Метилпреднизолон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 250 мг
құты
341.
H02AB06
Преднизолон
таблетка 5 мг
таблетка
342.
H02AB06
Преднизолон
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ампула
343.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
344.
H03AA01
Натрий девотироксині
таблетка 25 мкг
таблетка
345.
H03AA01
Натрий девотироксині
таблетка 50 мкг
таблетка
346.
H03AA01
Натрий девотироксині
таблетка 75 мкг
таблетка
347.
H03AA01
Натрий девотироксині
таблетка 100 мкг
таблетка
348.
H03AA01
Натрий девотироксині
таблетка 125 мкг
таблетка
349.
H03AA01
Натрий девотироксині
таблетка 150 мкг
таблетка
350.
H03BB02
Тиамазол
таблетка 5 мг
таблетка
351.
H03BB02
Тиамазол
таблетка 10 мг
таблетка
352.
H04AA01
Глюкагон
жиынтығында еріткіші бар инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
құты
353.

H05AA02
Терипаратид
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл 2,4 мл картридж в шприц-ручке
шприц-ручка
354.
H05BX01
Цинакальцет
таблетка 30 мг
таблетка
355.
H05BX01
Цинакальцет
таблетка 60 мг
таблетка
356.
H05BX01
Цинакальцет
таблетка 90 мг
таблетка
357.
J01AA02
Доксициклин
таблетка/капсула 100 мг
таблетка /капсула
358.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
359.
J01CA04
Амоксициллин
таблетка/капсула 250 мг
таблетка/капсула
360.
J01CA04
Амоксициллин
таблетка/капсула 500 мг
таблетка/капсула
361.
J01CA01
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
флакон
362.
J01CA04
Амоксициллин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
флакон
363.
J01CA04
Амоксициллин
таблетка/капсула 1000 мг
таблетка/капсула
364.
J01CE01
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 000 000 ЕД
флакон
365.
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
таблетка 500 мг/125 мг
таблетка
366.
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
таблетка покрытая пленочной оболочкой 1000 мг
таблетка
367.
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
порошок для приготовления 100 мл пероральной суспензии 156,25 мг/5 мл или 156 мг/5 мл
флакон
368.
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200мг/28,5мг/5мл 70мл
флакон
369.
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
порошок для приготовления пероральной суспензии 457 мг/5 мл
флакон
370.
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
порошок для приготовления раствора для инъекций, 600 мг
флакон
371.
J01DB04
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
флакон
372.
J01DB04
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
флакон
373.
J01DC02
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
флакон
374.
J01DC02
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1500 мг
флакон
375.
J01DC02
Цефуроксим
таблетка 250 мг
таблетка
376.
J01DC02
Цефуроксим
таблетка 500 мг
таблетка
377.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
378.
J01DD01
Цефотаксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
флакон
379.
J01DD02
Цефтазидим
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
флакон
380.
J01DD02
Цефтазидим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
381.
J01DD02
Цефтазидим
порошок для приготовления раствора для инъекций 2000 мг
флакон
382.

H05AA02
Терипаратид
тері астына енгізуге арналған ерітінді 250 мкг/мл 2,4 мл картриджде шприц-қалам
шприц-қалам
354.
H05BX01
Цинакальцет
таблетка 30 мг
таблетка
355.
H05BX01
Цинакальцет
таблетка 60 мг
таблетка
356.
H05BX01
Цинакальцет
таблетка 90 мг
таблетка
357.
J01AA02
Доксициклин
таблетка/капсула 100 мг
таблетка /капсула
358.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
359.
J01CA04
Амоксициллин
таблетка/капсула 250 мг
таблетка/капсула
360.
J01CA04
Амоксициллин
таблетка/капсула 500 мг
таблетка/капсула
361.
J01CA01
Ампициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
құты
362.
J01CA04
Амоксициллин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг / 5 мл
құты
363.
J01CA04
Амоксициллин
таблетка/капсула 1000 мг
таблетка/капсула
364.
J01CE01
Бензилпенициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 000 000 ӘБ
құты
365.
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
таблетка 500 мг/125 мг
таблетка
366.
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
үлбірлі қабықпен қапталған таблетка 1000 мг
таблетка
367.
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
100 мл ауыз арқылы қолданылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл немесе 156 мг / 5 мл
құты
368.
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200мг/28,5мг/5мл 70мл
құты
369.
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
ауыз арқылы қолданылатын суспензияны дайындауға арналған ұнтақ 457 мг/5 мл
құты
370.
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
құты
371.
J01DB04
Цефазолин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
құты
372.
J01DB04
Цефазолин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
құты
373.
J01DC02
Цефуроксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 750 мг
құты
374.
J01DC02
Цефуроксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1500 мг
құты
375.
J01DC02
Цефуроксим
таблетка 250 мг
таблетка
376.
J01DC02
Цефуроксим
таблетка 500 мг
таблетка
377.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
378.
J01DD01
Цефотаксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
құты
379.
J01DD02
Цефтазидим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
құты
380.
J01DD02
Цефтазидим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
құты
381.
J01DD02
Цефтазидим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2000 мг
құты
382.

J01DD04
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
флакон
383.
J01DD04
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
384.
J01DD08
Цефиксим
гранулы/порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5мл
флакон
385.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
386.
J01DD13
Цефподоксим
таблетка 200 мг
таблетка
387.
J01DE01
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
флакон
388.
J01DE01
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
389.
J01DH02
Меропенем
лиофилизат/ порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
флакон
390.
J01DH02
Меропенем
лиофилизат/ порошок для приготовления раствора для инъекций 1,0 г
флакон/ бутылка
391.
J01DH03
Эртапенем
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенных и внутримышечных инъекций 1000 мг
флакон
392.
J01DH04
Дорипенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
флакон
393.
J01DH51
Имипенем и циластатин
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг
флакон
394.
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
таблетка 120 мг
таблетка
395.
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
таблетка 480 мг
таблетка
396.
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
таблетка 960 мг
таблетка
397.
J01EE01
Сульфаметоксазол и триметоприм
суспензия для приема внутрь 240 мг/5 мл 80 мл
флакон
398.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
399.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
400.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
401.
J01FA09
Кларитромицин
таблетка 250 мг
таблетка
402.
J01FA09
Кларитромицин
таблетка 500 мг
таблетка
403.
J01FA09
Кларитромицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 500 мг
флакон
404.
J01FA10
Азитромицин
таблетка 125 мг
таблетка
405.
J01FA10
Азитромицин
таблетка/капсула 250 мг
таблетка/ капсула
406.
J01FA10
Азитромицин
таблетка/капсула 500 мг
таблетка /капсула
407.
J01FA10
Азитромицин
порошок для приготовления пероральной суспензии 100мг/5мл 20мл
флакон
408.
J01FA10
Азитромицин
порошок для приготовления пероральной суспензии 200мг/5мл 30 мл
флакон
409.

J01DD04
Цефтриаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
құты
383.
J01DD04
Цефтриаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
құты
384.
J01DD08
Цефиксим
ішке қабылдау үшін суспензия дайындау үшін түйіршіктер/ұнтақ 100 мг/5мл
құты
385.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
386.
J01DD13
Цефподоксим
таблетка 200 мг
таблетка
387.
J01DE01
Цефепим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
құты
388.
J01DE01
Цефепим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
құты
389.
J01DH02
Меропенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,5 г
құты
390.
J01DH02
Меропенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат/ ұнтақ 1,0 г
құты / шөлмек
391.
J01DH03
Эртапенем
венаішіне және бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 мг
құты
392.
J01DH04
Дорипенем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
құты
393.
J01DH51
Имипенем және циластатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
құты
394.
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
таблетка 120 мг
таблетка
395.
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
таблетка 480 мг
таблетка
396.
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
таблетка 960 мг
таблетка
397.
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
ішке қабылдауға арналған суспензия 240 мг/5 мл 80 мл
құты
398.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
399.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
400.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
401.
J01FA09
Кларитромицин
таблетка 250 мг
таблетка
402.
J01FA09
Кларитромицин
таблетка 500 мг
таблетка
403.
J01FA09
Кларитромицин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 500 мг
құты
404.
J01FA10
Азитромицин
таблетка 125 мг
таблетка
405.
J01FA10
Азитромицин
таблетка/капсула 250 мг
таблетка/ капсула
406.
J01FA10
Азитромицин
таблетка/капсула 500 мг
таблетка /капсула
407.
J01FA10
Азитромицин
ауыз арқылы қолданылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100мг/5мл 20мл
құты
408.
J01FA10
Азитромицин
ауыз арқылы қолданылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200мг/5мл 30 мл
құты
409.

J01FA10
Азитромицин
порошок, гранулы для приготовления пероральной суспензии 200мг/5мл 15 мл
флакон
410.
J01FA10
Азитромицин
порошок для приготовления пероральной суспензии 200мг/5мл 37,5мл
флакон
411.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
412.
J01GB01
Тобрамицин
порошок для ингаляций в капсулах 28 мг (на каждые 56 капсул прилагается 1 ингалятор)
капсула
413.
J01GB01
Тобрамицин
раствор для ингаляций
небула/контейнер
414.
J01GB03
Гентамицин
раствор для инъекций 4%, 2,0 мл
ампула
415.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
416.
J01GB06
Амикацин
раствор для инъекций 500 мг/2 мл или порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
флакон
417.
J01MA01
Офлоксацин
таблетка 200 мг
таблетка
418.
J01MA01
Офлоксацин
таблетка 400 мг
таблетка
419.
J01MA01
Офлоксацин
раствор для инфузий 200 мг/100 мл
флакон/ бутылка
420.
J01MA02
Ципрофлоксацин
таблетка 250 мг
таблетка
421.
J01MA02
Ципрофлоксацин
таблетка 500 мг
таблетка
Примечание ИЗПИ!
Строку 422 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
422.
J01MA02
Ципрофлоксацин
таблетка 750 мг
таблетка
423.
J01MA02
Ципрофлоксацин
раствор для инфузий 200 мг/100 мл, 100 мл
флакон
424.
J01MA12
Левофлоксацин
таблетка 250 мг
таблетка
425.
J01MA12
Левофлоксацин
таблетка 500 мг
таблетка
426.
J01MA12
Левофлоксацин
таблетка 750 мг
таблетка
427.
J01MA12
Левофлоксацин
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
флакон
428.
J01MA14
Моксифлоксацин
таблетка, 400 мг
таблетка
429.
J01MA14
Моксифлоксацин
раствор для инфузий 400 мг/250 мл
флакон/ бутылка
430.
J01XA01
Ванкомицин
порошок/лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
флакон
431.
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1 000 000 ЕД
флакон
432.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
433.
J01XD01
Метронидазол
раствор для инфузий 0,5%, 100 мл
флакон/ контейнер
434.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
435.
J01XX01
Фосфомицин
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь в пакетах, 3 г
пакет
436.
J01XX08
Линезолид
таблетка 600 мг
таблетка

J01FA10
Азитромицин
200мг/5мл 15 мл ауыз арқылы қолданылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ, түйіршіктер
құты
410.
J01FA10
Азитромицин
ауыз арқылы қолданылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200мг/5мл 37,5 мл
құты
411.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
412.
J01GB01
Тобрамицин
28 мг капсуладағы ингаляцияға арналған ұнтақ (әрбір 56 капсулаға 1 ингалятор қоса беріледі)
капсула
413.
J01GB01
Тобрамицин
ингаляцияға арналған ерітінді
небула/контейнер
414.
J01GB03
Гентамицин
инъекция үшін ерітінді 4%, 2,0 мл
ампула
415.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
416.
J01GB06
Амикацин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/2 мл немесе инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
құты
417.
J01MA01
Офлоксацин
таблетка 200 мг
таблетка
418.
J01MA01
Офлоксацин
таблетка 400 мг
таблетка
419.
J01MA01
Офлоксацин
инфузия үшін ерітінді 200 мг/100 мл
құты / шөлмек
420.
J01MA02
Ципрофлоксацин
таблетка 250 мг
таблетка
421.
J01MA02
Ципрофлоксацин
таблетка 500 мг
таблетка
422.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
423.
J01MA02
Ципрофлоксацин
инфузия үшін ерітінді 200 мг/100 мл, 100 мл
құты
424.
J01MA12
Левофлоксацин
таблетка 250 мг
таблетка
425.
J01MA12
Левофлоксацин
таблетка 500 мг
таблетка
426.
J01MA12
Левофлоксацин
таблетка 750 мг
таблетка
427.
J01MA12
Левофлоксацин
инфузия үшін ерітінді500 мг/100 мл
құты
428.
J01MA14
Моксифлоксацин
таблетка, 400 мг
таблетка
429.
J01MA14
Моксифлоксацин
инфузия үшін ерітінді 400 мг/250 мл
құты / шөлмек
430.
J01XA01
Ванкомицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ / лиофилизат 1000 мг
құты
431.
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 000 000 ӘБ
құты
432.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
433.
J01XD01
Метронидазол
инфузия үшін ерітінді 0,5%, 100 мл
құты / контейнер
434.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
435.
J01XX01
Фосфомицин
ішке қабылдауға арналған ерітінді дайындайтын пакеттердегі түйіршіктер, 3 г
пакет
436.
J01XX08
Линезолид
таблетка 600 мг
таблетка

437.
J02AA01
Амфотерицин В
порошок для приготовления концентрата для приготовления дисперсии для инфузий 50 мг/концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения, 50 мг/10 мл
флакон
438.
J02AC01
Флуконазол
таблетка 50 мг
таблетка
439.
J02AC01
Флуконазол
таблетка 100 мг
таблетка
440.
J02AC01
Флуконазол
таблетка 150 мг
таблетка
441.
J02AC01
Флуконазол
капсула 50 мг
капсула
442.
J02AC01
Флуконазол
капсула 100 мг
капсула
443.
J02AC01
Флуконазол
капсула 150 мг
капсула
444.
J02AC01
Флуконазол
раствор для инфузий 200 мг/100 мл, 100 мл
флакон/ бутылка
445.
J02AC02
Итраконазол
таблетка/капсула 100 мг
таблетка/ капсула
446.
J02AC02
Итраконазол
раствор для приема внутрь 10 мг/мл, 150 мл
флакон
447.
J02AC04
Позаконазол
суспензия для приема внутрь 40 мг/мл, 105 мл
флакон
448.
J02AX04
Каспофунгин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
флакон
449.
J04AB01
Циклосерин
капсула 250 мг
капсула
450.
J04AB02
Рифампицин
капсула 150 мг
капсула
451.
J04AB02
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 0,15 г
ампула
452.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
453.
J04AC01
Изониазид
таблетка 100 мг
таблетка
454.
J04AC01
Изониазид
таблетка 300 мг
таблетка
455.
J04AC01
Изониазид
сироп 100 мг/5 мл 200 мл
флакон
456.
J04AD01
Протионамид
таблетка 250 мг
таблетка
457.
J04AK01
Пиразинамид
таблетка 500 мг
таблетка
458.
J04AK02
Этамбутол
таблетка 400 мг
таблетка
459.
J04AK02
Этамбутол
раствор для инъекций 10% 20мл
флакон
460.
J04AK06
Деламанид
таблетка 50 мг
таблетка
461.
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
таблетка 150 мг/75 мг
таблетка
462.
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
таблетка 150 мг/400 мг/275 мг/75 мг
таблетка
463.
J05AB01
Ацикловир
таблетка 200 мг
таблетка
464.
J05AB01
Ацикловир
таблетка 400 мг
таблетка
465.
J05AB01
Ацикловир
таблетка 800 мг
таблетка
466.
J05AP01
Рибавирин
таблетка/капсула 200 мг
таблетка/капсула
Примечание ИЗПИ!
Строку 467 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
467.
J05AB11
Валацикловир
таблетка 500 мг
таблетка
468.
J05AF01
Зидовудин
капсула 100 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
капсула
469.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
470.
J05AF01
Зидовудин
раствор для приема внутрь
мг
471.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

437.
J02AA01
Амфотерицин В
инфузия үшін дисперсия дайындауға арналған концентратты дайындайтын ұнтақ 50 мг/венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен), 50 мг/10 мл
құты
438.
J02AC01
Флуконазол
таблетка 50 мг
таблетка
439.
J02AC01
Флуконазол
таблетка 100 мг
таблетка
440.
J02AC01
Флуконазол
таблетка 150 мг
таблетка
441.
J02AC01
Флуконазол
капсула 50 мг
капсула
442.
J02AC01
Флуконазол
капсула 100 мг
капсула
443.
J02AC01
Флуконазол
капсула 150 мг
капсула
444.
J02AC01
Флуконазол
инфузия үшін ерітінді 200 мг/100 мл, 100 мл
құты / шөлмек
445.
J02AC02
Итраконазол
таблетка/капсула 100 мг
таблетка/ капсула
446.
J02AC02
Итраконазол
ішке қабылдауға арналған ерітінді 10 мг/мл, 150 мл
құты
447.
J02AC04
Позаконазол
ішке қабылдауға арналған суспензия 40 мг/мл, 105 мл
құты
448.
J02AX04
Каспофунгин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
құты
449.
J04AB01
Циклосерин
капсула 250 мг
капсула
450.
J04AB02
Рифампицин
капсула 150 мг
капсула
451.
J04AB02
Рифампицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 0,15 г
ампула
452.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
453.
J04AC01
Изониазид
таблетка 100 мг
таблетка
454.
J04AC01
Изониазид
таблетка 300 мг
таблетка
455.
J04AC01
Изониазид
шәрбат 100 мг/5 мл 200 мл
құты
456.
J04AD01
Протионамид
таблетка 250 мг
таблетка
457.
J04AK01
Пиразинамид
таблетка 500 мг
таблетка
458.
J04AK02
Этамбутол
таблетка 400 мг
таблетка
459.
J04AK02
Этамбутол
инъекцияға арналған ерітінді 10% 20мл
құты
460.
J04AK06
Деламанид
таблетка 50 мг
таблетка
461.
J04AM02
Рифампицин және Изониазид
таблетка 150 мг/75 мг
таблетка
462.
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол және Изониазид
таблетка 150 мг/400 мг/275 мг/75 мг
таблетка
463.
J05AB01
Ацикловир
таблетка 200 мг
таблетка
464.
J05AB01
Ацикловир
таблетка 400 мг
таблетка
465.
J05AB01
Ацикловир
таблетка 800 мг
таблетка
466.
J05AP01
Рибавирин
таблетка/капсула 200 мг
таблетка/капсула
467.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
468.
J05AF01
Зидовудин
капсула 100 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
капсула
469.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
470.
J05AF01
Зидовудин
ішке қабылдау үшін ерітінді
мг
471.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

472.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 100 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
473.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
474.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг
таблетка
475.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
476.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
477.
J05AF05
Ламивудин
раствор для приема внутрь
мг
478.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
479.
J05AF06
Абакавир
таблетка 300 мг
таблетка

472.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 100 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
473.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
474.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг
таблетка
475.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
476.
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
477.
J05AF05
Ламивудин
ішке қабылдау үшін ерітінді
мг
478.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
479.
J05AF06
Абакавир
таблетка 300 мг
таблетка

492.
J05AG04
Этравирин
таблетка 100 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
493.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
494.
J05AG04
Этравирин
таблетка 200 мг
таблетка
495.
J05AG04
Этравирин
таблетка 200 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
496.
J05AG04
Этравирин
таблетка 200 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
497.
J05AH02
Осельтамивир
капсула 75 мг
капсула
Примечание ИЗПИ!
Строку 498 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
498.
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
таблетка 400 мг/90 мг
таблетка
499.
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
таблетка 300 мг/150 мг
таблетка
500.
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
таблетка 300 мг/150 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
501.
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
таблетка 300 мг/150 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
502.
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
таблетка 300 мг/600 мг
таблетка
503.
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
таблетка 300 мг/600 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка

492.
J05AG04
Этравирин
таблетка 100 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
493.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
494.
J05AG04
Этравирин
таблетка 200 мг
таблетка
495.
J05AG04
Этравирин
таблетка 200 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
496.
J05AG04
Этравирин
таблетка 200 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
497.
J05AH02
Осельтамивир
капсула 75 мг
капсула
498.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
499.
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
таблетка 300 мг/150 мг
таблетка
500.
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
таблетка 300 мг/150 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
501.
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
таблетка 300 мг/150 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
502.
J05AR02
Ламивудин және Абакавир
таблетка 300 мг/600 мг
таблетка
503.
J05AR02
Ламивудин және Абакавир
таблетка 300 мг/600 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка

J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
таблетка 200 мг/50 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
521.
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
таблетка 200 мг/50 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
522.
J05AR10
Лопинавир и ритонавир
раствор для приема внутрь
мг
523.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
524.
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
таблетка, 300 мг/600 мг/50 мг
таблетка
525.
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
таблетка, 300 мг/600 мг/50 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
526.
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
таблетка, 300 мг/600 мг/50 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
527.
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
таблетка 800 мг/150 мг
таблетка
528.
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
таблетка 800 мг/150 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
529.
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
таблетка 800 мг/150 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
530.
J05AJ01
Ралтегравир
таблетка 400 мг
таблетка
531.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
532.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 10 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
533.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 10 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
534.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
535.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 25 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка

J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
таблетка 200 мг/50 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
521.
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
таблетка 200 мг/50 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
522.
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
ішке қабылдау үшін ерітінді
мг
523.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
524.
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
таблетка, 300 мг/600 мг/50 мг
таблетка
525.
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
таблетка, 300 мг/600 мг/50 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
526.
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
таблетка, 300 мг/600 мг/50 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
527.
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
таблетка 800 мг/150 мг
таблетка
528.
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
800 мг/150 мг таблетка (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
529.
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
800 мг/150 мг таблетка (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
530.
J05AJ01
Ралтегравир
таблетка 400 мг
таблетка
531.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
532.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 10 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
533.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 10 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
534.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
535.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 25 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка

536.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 25 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
537.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка, 50 мг
таблетка
538.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 50 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
539.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 50 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка
540.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
541.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
542.
J06AA06
Сыворотка против бешенства
прозрачная или слабо опалесцирующая жидкость бесцветной или слабо желтой окраски. Форма выпуска – ампулы или флаконы по 5 или 10 мл
литр
543
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения) ****
раствор для подкожной инъекций
мг
544.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 17.02.2023 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
545.
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
10% раствор для инфузий 100 мл
флакон
546.
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
10% раствор для инфузий 50 мл
флакон
547.
J06BB12
Иммуноглобулин человека против клещевого энцефалита
готовится из сыворотки крови лошадей, гипериммунизированных вирусом клещевого энцефалита или из сыворотки доноров
литр
548.
J07AJ52
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая, 1 дозная
доза
549.
J07AK
Вакцина для профилактики чумы
представляет собой высушенную живую культуру вакцинного штамма чумного микроба. Форма выпуска-флакон по 10 доз. К вакцине прилагаются растворитель и скарификаторы согласно количеству доз
доза
550.
J07AL02
Вакцина против пневмококковой инфекции
вакцина полисахаридная коньюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 13 серотипов пневмококка. Форма выпуска - по 1 дозе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза
551.
J07AL52
Вакцина против пневмококковой инфекции

536.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 25 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
537.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка, 50 мг
таблетка
538.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 50 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
539.
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 50 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
540.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
541.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
542.
J06AA06
Құтыруға қарсы сарысу
түссіз немесе сәл сары түсті мөлдір немесе әлсіз бозарған сұйықтық. Шығарылу түрі-5 немесе 10 мл ампулалар немесе құтылар
литр
543.
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)****
тері астына инъекцияға арналған ерітінді
мг
544.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 17.02.2023 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
545.
J06BA02
Иммуноглобулин (венаішіне енгізу үшін)
100 мл инфузия үшін 10% ерітінді
құты
546.
J06BA02
Иммуноглобулин (венаішіне енгізу үшін)
Обаның алдын алуға арналған вакцина
құты
547.
J06BB12
Кене энцефалитіне қарсы адам иммуноглобулині
кене энцефалиті вирусымен гипериммундалған жылқылардың қан сарысуынан немесе донорлар сарысуынан дайындалады
литр
548.
J07AJ52
Құрамында жасушасыз көкжөтел компоненті бар адсорбцияланған көкжөтел-дифтерия-сіреспе вакцинасы
адсорбцияланған жасушасыз көкжөтел-дифтерия-сіреспе сұйық, 1 дозалы вакцина
доза
549.
J07AK
Обаның алдын алуға арналған вакцина
бұл оба микробының вакциналық штаммының кептірілген тірі культурасы. Шығарылу түрі-10 дозадан құты. Вакцинаға дозалар санына сәйкес еріткіш пен скарификаторлар қоса беріледі
доза
550.
J07AL02
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина
құрамында пневмококтың 13 серотипі бар, коньюгирленген адсорбцияланған белсенділігі жойылған сұйық полисахаридті вакцина. Шығару түрі - 1 дозада. Вакцина шығару жөніндегі өндіріс ДДҰ сертификатталуға тиіс
шприц/ доза
551.
J07AL52
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина

вакцина полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 10 серотипов пневмококка, суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза
552.
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов, жидкий, суспензия для инъекций
доза
553.
J07AN01
Бактерии живые Кальметта-Герена (БЦЖ) (Туберкулезная живая ослабленная вакцина)
живая, лиофильно высушенная. Форма выпуска-ампула или флакон по 20 доз для внутрикожного введения. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
доза
554.
J07AP
Вакцина против брюшного тифа**
вакцина, обогащенная ВИ-антигеном, в ампулах или флаконах по 1; 5 или 10 доз
доза
555
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
суспензия для внутримышечного введения 0,25 мл/доза
доза
556
J07BB02
Вакцина для профилактики гриппа
инактивированная вакцина для детей и взрослых, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпидсезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
557.
J07BC02
Инактивированная вакцина против гепатита А. Производство по выпуску вакцины преквалифицировано ВОЗ
суспензия для инъекций во флаконе/шприце 1 доза/0,5 мл
флакон/ шприц
558.
J07BC01
Вакцина против вирусного гепатита В (ВГВ), рекомбинантная
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
доза
559.
J07BD52
Вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины сертифицировано ВОЗ
доза
560.
J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов во флаконах в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза
561.
J07BG01
Антирабическая вакцина, концентрированная
вакцина антирабическая культуральная очищенная концентрированная инактивированная, лиофилизат/порошок лиофилизированный в ампулах или флаконах по 1 прививочной дозе. К каждой ампуле или флакону вакцины прилагается растворитель.
флакон/ ампула
562.
J07CA06
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе.
доза

құрамында пневмококктың 10 серотипі бар полисахаридті конъюгацияланған адсорбцияланған белсенділігі жойылған сұйық вакцина, бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл / доза. Вакцина шығару жөніндегі өндіріс ДДҰ сертификатталуға тиіс
шприц/ доза
552.
J07AM51
Дифтериялық анатоксинмен біріктірілген сіреспе анатоксині
құрамында антигендер азайтылған тазартылған дифтерия-сіреспе анатоксині, сұйық, инъекцияға арналған суспензия
доза
553.
J07AN01
Тірі Кальметт-Герен бактериялары (БЦЖ) (туберкулезді тірі әлсіреген вакцина)
тірі, лиофильді кептірілген. Шығарылу түрі-тері астына енгізуге арналған 20 дозадан ампула немесе құты. Вакцина шығару жөніндегі өндіріс ДДҰ сертификатталуға тиіс
доза
554.
J07AP
Іш сүзегіне қарсы вакцина**
Ви-антигенмен байытылған, құтыдағы немесе құтыдағы вакцина 1; 5 немесе 10 дозадан
доза
555.
J07BA01
Кене энцефалитінің инактивтендірілген тұтас вирусына қарсы вакцина
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия 0,25 мл/доза
доза
556.
J07BB02
Тұмау профилактикасына арналған вакцияна
балалар мен ересектерге арналған инактивтендірілген вакцина, штаммдардың құрамы алдағы эпидемиологиялық маусымда тұмау вирусының айналымын ескеріле отырып, ДДҰ ұсынымдарына сәйкес келуі тиіс. Шприцте инъекцияға арналған суспензия 1 доза / 0,5 мл
доза/шприц
557.
J07BC02
А гепатитіне қарсы инактивтендірілген вакцина, вакцина шығару өндірісін ДДҰ терең саралады.
құтыдағы/шприцтегі инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
құты /шприц
558.
J07BC01
В вирустық гепатитіне (ВВГ) қарсы рекомбинантты вакцина
құтыда бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, құтыда 1,0 мл немесе 2 балалар дозасы шығарылады. Вакцина шығару өндірісі Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымымен (бұдан әрі - ДДҰ) сертификатталуға тиіс.
доза
559.
J07BD52
Қызылшаға, эпидемиялық паротитке және қызамыққа қарсы вакцина
қызылша, паротит және қызамық вирустарының тірі аттенуирленген штаммдарынан тұратын лиофилизацияланған вакцина. Шығарылу түрі-еріткішпен жиынтықта 1 дозадан құты. Вакцинаны шығару өндірісін ДДҰ сертификаттады.
доза
560.
J07BF04
1 және 3 типті полиомиелитті оральді қосвалентті вакцина
құрамында иммунологиялық типтегі полиомиелит вирустарының аттенуирленген штаммдары бар, тамызғышы бар құтыда немесе пластмасса тамшуыр- құтыда
доза
561.
J07BG01
Антирабиялық вакцина, концентрацияланған
белсенділігі жойылған қойылтылған культуралды антирабиялық вакцина, ампуладағы немесе құтыдағы лиофилизат/лиофилизирленген ұнтақ 1 егу дозасы бойынша. Вакцинаның әрбір ампуласына немесе құтыға еріткіш қоса беріледі.
құты / ампула
562.
J07CA06
Белсенділігі жойылған полиомиелитке қарсы вакцинамен және B типті гемофильді инфекцияға қарсы вакцинаменн біріктірілген дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
біріктірілген, вакциналар құрамында: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия-сіреспе, белсенділігі жойылған полиомиелит, B типті гемофильді инфекция, 1 дозадан.
доза

563.
J07CA09
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, вирусный гепатит В, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе
доза
564.

563.
J07CA09
В гепатитіне қарсы рекомбинантты вакцинамен, белсенділігі жойылған полиомиелитке қарсы вакцинамен және B типті гемофильді инфекцияға қарсы вакцинамен біріктірілген дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
біріктірілген, вакциналардың құрамында: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия-сіреспе,В вирустық гепатиті, белсенділігі жойылған полиомиелит, B типті гемофильді инфекция, 1 дозадан
доза
564.

J04AK05
Бедаквилин
таблетка 100 мг
таблетка
565.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
566.
L01AA01
Циклофосфамид
лиофилизат/ порошок для приготовления раствора для инъекций 200 мг
флакон
567.
L01AA01
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг
флакон
568.
L01AA01
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
флакон
569.
L01AA02
Хлорамбуцил
таблетка 2 мг
таблетка
570.
L01AA03
Мелфалан
порошок лиофилизи-рованный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
флакон
571.
L01AA06
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
флакон
572.
L01AA06
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
573.
L01AA06
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций 2000 мг
флакон
574.
L01AA09
Бендамустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
флакон
575.
L01AB02
Треосульфан
порошок для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
флакон
576.
L01AX03
Темозоломид
капсула 100 мг
капсула
577.
L01AX03
Темозоломид
капсула 140 мг
капсула
578.
L01AX03
Темозоломид
капсула 180 мг
капсула
579.
L01AX03
Темозоломид
капсула 250 мг
капсула
580.
L01AX04
Дакарбазин
порошок/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 200 мг
флакон
581.
L01AX04
Дакарбазин
порошок/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 500 мг
флакон
582.
L01BA01
Метотрексат
таблетка 2,5 мг
таблетка
583.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1 мл
шприц/ флакон
584.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1,5 мл
шприц/ флакон
585.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 2 мл
шприц/ флакон
586.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций 1000 мг
флакон
587.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 0,75 мл
шприц/ флакон
588.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 7,5 мг/0,15 мл
шприц/шприц-ручка
589.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 10 мг/0,2 мл
шприц/шприц-ручка
590.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 12,5 мг/0,25 мл
шприц/шприц-ручка
591.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 15 мг/0,3 мл
шприц/шприц-ручка
592.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 17,5 мг/0,35 мл
шприц/шприц-ручка
593.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 20 мг/0,4 мл
шприц/шприц-ручка
594.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 22,5 мг/0,45 мл
шприц/шприц-ручка

J04AK05
Бедаквилин
таблетка 100 мг
таблетка
565.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
566.
L01AA01
Циклофосфамид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат/ ұнтақ 200 мг
құты
567.
L01AA01
Циклофосфамид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
құты
568.
L01AA01
Циклофосфамид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 мг
құты
569.
L01AA02
Хлорамбуцил
таблетка 2 мг
таблетка
570.
L01AA03
Мелфалан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
құты
571.
L01AA06
Ифосфамид
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
құты
572.
L01AA06
Ифосфамид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
құты
573.
L01AA06
Ифосфамид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2000 мг
құты
574.
L01AA09
Бендамустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
құты
575.
L01AB02
Треосульфан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
құты
576.
L01AX03
Темозоломид
капсула 100 мг
капсула
577.
L01AX03
Темозоломид
капсула 140 мг
капсула
578.
L01AX03
Темозоломид
капсула 180 мг
капсула
579.
L01AX03
Темозоломид
капсула 250 мг
капсула
580.
L01AX04
Дакарбазин
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/лиофилизат, 200 мг
құты
581.
L01AX04
Дакарбазин
инъекциямен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/лиофилизат, 500 мг
құты
582.
L01BA01
Метотрексат
таблетка 2,5 мг
таблетка
583.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1 мл
шприц/ құты
584.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1,5 мл
шприц/ құты
585.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 2 мл
шприц/ құты
586.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг
құты
587.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 0,75 мл
шприц/ құты
588.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 7,5 мг/0,15 мл
шприц/шприц-қалам
589.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 10 мг/0,2 мл
шприц/шприц-қалам
590.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 12,5 мг/0,25 мл
шприц/шприц-қалам
591.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 15 мг/0,3 мл
шприц/шприц-қалам
592.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 17,5 мг/0,35 мл
шприц/шприц-қалам
593.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 20 мг/0,4 мл
шприц/шприц-қалам
594.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 22,5 мг/0,45 мл
шприц/шприц-қалам

595.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 25 мг/0,50 мл
шприц/шприц-ручка
596.
L01BA01
Метотрексат
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 30 мг/0,60 мл
шприц/шприц-ручка
597.
L01BA04
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
флакон
598.
L01BA04
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
флакон
599.
L01BB02
Меркаптопурин
таблетка 50 мг
таблетка
600.
L01BB05
Флударабин
таблетка 10 мг
таблетка
601.
L01BB05
Флударабин
порошок лиофилизированный/ концентрат для приготовления раствора для инъекций, 50 мг
флакон
602.
L01BC01
Цитарабин
раствор для инъекций и инфузий 100 мг/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 мг
флакон
603.
L01BC01
Цитарабин
раствор для инъекций и инфузий 1000 мг/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
604.
L01BC03
Тегафур
капсула 400 мг
капсула
605.
L01BC05
Гемцитабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
флакон
606.
L01BC05
Гемцитабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 1000 мг
флакон
607.
L01BC06
Капецитабин
таблетка 500 мг
таблетка
608.
L01BC08
Децитабин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг
флакон
609.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
610.
L01CA04
Винорелбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
флакон
611.
L01CD01
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 30 мг/5 мл (в комплекте с системами, не содержащими ПВХ)
флакон
612.
L01CD01
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60 мг/10 мл
флакон
613.
L01CD01
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг (в комплекте с системами, не содержащими поливинилхлорид (далее - ПВХ)
флакон
614.
L01CD01
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
флакон
615.
L01CD02
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл
флакон
616.
L01CD02
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг
флакон
617.
L01CD04
Кабазитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60 мг/1,5 мл в комплекте с растворителем 4,5 мл
флакон
618.
L01CX01
Трабектедин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг
флакон
619.
L01DB01
Доксорубицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 50 мг/ Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 2 мг/мл, 25 мл
флакон

595.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 25 мг/0,50 мл
шприц/шприц-қалам
596.
L01BA01
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 30 мг/0,60 мл
шприц/шприц-қалам
597.
L01BA04
Пеметрексед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
құты
598.
L01BA04
Пеметрексед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
құты
599.
L01BB02
Меркаптопурин
таблетка 50 мг
таблетка
600.
L01BB05
Флударабин
таблетка 10 мг
таблетка
601.
L01BB05
Флударабин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ/ концентрат, 50 мг
құты
602.
L01BC01
Цитарабин
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 100 мг/ инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 100 мг
құты
603.
L01BC01
Цитарабин
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 1000 мг/ инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 1000 мг
құты
604.
L01BC03
Тегафур
капсула 400 мг
капсула
605.
L01BC05
Гемцитабин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 200 мг
құты
606.
L01BC05
Гемцитабин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 1000 мг
құты
607.
L01BC06
Капецитабин
таблетка 500 мг
таблетка
608.
L01BC08
Децитабин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг
құты
609.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
610.
L01CA04
Винорелбин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг / мл
құты
611.
L01CD01
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 30 мг/5 мл (құрамында ПВХ жоқ жүйемен жиынтықта)
құты
612.
L01CD01
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60 мг / 10 мл
құты
613.
L01CD01
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг (құрамында поливинилхлорид (бұдан әрі - ПВХ) жоқ жүйемен жиынтықта)
құты
614.
L01CD01
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл (құрамында ПВХ жоқ жүйемен жиынтықта)
құты
615.
L01CD02
Доцетаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг / мл
құты
616.
L01CD02
Доцетаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг
құты
617.
L01CD04
Кабазитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60 мг/1,5 мл, жиынтығында еріткіші бар 4,5 мл
құты
618.
L01CX01
Трабектедин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг
құты
619.
L01DB01
Доксорубицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 50 мг/ инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 2 мг/мл, 25 мл
құты

620.
L01DB01
Доксорубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл, 10 мл
флакон
621.
L01DB02
Даунорубицин
порошок для приготовления раствора для инфузий, 20 мг
флакон
622.
L01DB03
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл /порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 10 мг
флакон
623.
L01DB03
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/25 мл/порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 50 мг
флакон
624.
L01DB07
Митоксантрон
концентрат для приготовления раствора для инфузий или раствор для инъекций, 10 мг/5 мл
флакон
625.
L01XA01
Цисплатин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/20 мл
флакон
626.
L01XA01
Цисплатин
раствор для инъекций/ концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
флакон
627.
L01XA02
Карбоплатин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10мг/мл по 15 мл / раствор для инъекций 150мг/15мл
флакон
628.
L01XA02
Карбоплатин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10мг/мл по 45 мл во флаконе /, раствор для инъекций 450мг/45мл по 45 мл во флаконе
флакон
629.
L01XA02
Карбоплатин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/5 мл
флакон
630.
L01XA03
Оксалиплатин
порошок/ лиофилизат для приготовления инфузионного раствора 50 мг/ концентрат для приготовления инфузионного раствора 5 мг/мл 10 мл
флакон
631.
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 10 мг/мл, 10 мл
флакон
632.
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 10 мг/мл, 50 мл
флакон
633.
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
раствор для подкожных инъекций 1400 мг/11,7 мл
флакон
634.
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
раствор для инъекций 120 мг/мл, 5мл
флакон
635.
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 440 мг
флакон
636.
L01FE01
Цетуксимаб
раствор для инфузий 5 мг/мл 20 мл
флакон
637.
L01FG01
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл
флакон
638.
L01FG01
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл
флакон
639.
L01XC08
Панитумумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл (100 мг/5 мл)
флакон
640.
L01XC10
Офатумумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
флакон
641.
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий 50 мг
флакон
642.
L01FD02
Пертузумаб
концентрат для приготовления инфузионного раствора 420 мг/14 мл
флакон

620.
L01DB01
Доксорубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл, 10 мл
құты
621.
L01DB02
Даунорубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20 мг
құты
622.
L01DB03
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг / 5 мл / инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 10 мг
құты
623.
L01DB03
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг / 25 мл/инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 50 мг
құты
624.
L01DB07
Митоксантрон
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат немесе инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/5 мл
құты
625.
L01XA01
Цисплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг / 20 мл
құты
626.
L01XA01
Цисплатин
инъекцияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
құты
627.
L01XA02
Карбоплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10мг / мл-ден 15 мл/инъекцияға арналған ерітінді 150мг / 15 мл
құты
628.
L01XA02
Карбоплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10мг/мл-ден 45 мл-ден құтыда/, инъекцияға арналған ерітінді 450мг/45мл-ден құтыда 45 мл-ден
құты
629.
L01XA02
Карбоплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/5 мл
құты
630.
L01XA03
Оксалиплатин
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/ лиофилизат 50 мг / инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг / мл 10 мл
құты
631.
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
венаішілік инфузияға арналған ертіндіні дайындау үшін 10 мг/мл, 10 мл
құты
632.
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
венаішілік инфузияға арналған ертіндіні дайындау үшін 10 мг/мл, 50 мл
құты
633.
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
тері асты инъекциясына арналған ерітінді 1400 мг/11,7 мл
құты
634.
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
инъекцияға арналған ерітінді 120 мг/мл, 5мл
құты
635.
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындау үшін лиофилизат 440 мг
құты
636.
L01FE01
Цетуксимаб
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл 20 мл
құты
637.
L01FG01
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл
құты
638.
L01FG01
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл
құты
639.
L01XC08
Панитумумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл (100 мг/5 мл)
құты
640.
L01XC10
Офатумумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг
құты
641.
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
құты
642.
L01FD02
Пертузумаб
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 420 мг/14 мл
құты

643.
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 100 мг
флакон
644.
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 160 мг
флакон
645.
L01FA03
Обинутузумаб
концентрат для приготовления инфузионного раствора 1000 мг/40 мл
флакон
646.
L01FF02
Пембролизумаб
раствор для внутривенных инфузий/концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл
флакон
647.
L01XC21
Рамуцирумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 10мл
флакон
648.
L01XC21
Рамуцирумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 50мл
флакон
649.
L01FC01
Даратумумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг / 5 мл, 5 мл
флакон
650.
L01FC01
Даратумумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400мг/20 мл, 20 мл
флакон
651.
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
таблетка 100 мг
таблетка
652.
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
капсула/таблетка 400 мг
капсула/таблетка
653.
L01XE02
Гефитиниб
таблетка 250 мг
таблетка
654.
L01EB02
Эрлотиниб
таблетка 100 мг
таблетка
655.
L01EB02
Эрлотиниб
таблетка 150 мг
таблетка
656.
L01XE04
Сунитиниб
капсула 12,5 мг
капсула
657.
L01XE04
Сунитиниб
капсула 25 мг
капсула
658.
L01XE05
Сорафениб
таблетка 200 мг
таблетка
659.
L01XE06
Дазатиниб
таблетка 50 мг
таблетка
660.
L01XE06
Дазатиниб
таблетка 70 мг
таблетка
661.
L01XE07
Лапатиниб
таблетка 250 мг
таблетка
662.
L01XE08
Нилотиниб
капсула 150 мг
капсула
663.
L01XE08
Нилотиниб
капсула 200 мг
капсула
664.
L01XE10
Эверолимус
таблетка 5 мг
таблетка
665.
L01XE10
Эверолимус
таблетка 10 мг
таблетка
666.
L01EX03
Пазопаниб
таблетка 200 мг
таблетка
667.
L01EX03
Пазопаниб
таблетка 400 мг
таблетка
668.
L01EB03
Афатиниб
таблетка 20мг
таблетка
669.
L01EB03
Афатиниб
таблетка 30 мг
таблетка
670.
L01EB03
Афатиниб
таблетка 40 мг
таблетка
671.
L01EC01
Вемурафениб
таблетка 240 мг
таблетка
Примечание ИЗПИ!
Строку 672 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
672.
L01ED01
Кризотиниб
капсула 200 мг
капсула
Примечание ИЗПИ!
Строку 673 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
673.
L01ED01
Кризотиниб
капсула 250 мг
капсула
674.
L01XE17
Акситиниб
таблетка 5 мг
таблетка
675.
L01XE18
Руксолитиниб
таблетка 5 мг
таблетка
676.
L01XE18
Руксолитиниб
таблетка 15 мг
таблетка
677.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
678.
L01EX05
Регорафениб
таблетка 40 мг
таблетка
679.
L01EC02
Дабрафениб
капсулы, 75 мг
капсула

643.
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 100 мг
құты
644.
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 160 мг
құты
645.
L01FA03
Обинутузумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1000 мг/40 мл
құты
646.
L01FF02
Пембролизумаб
венаішілік инфузияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл
құты
647.
L01XC21
Рамуцирумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 10мл
құты
648.
L01XC21
Рамуцирумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 50мл
құты
649.
L01FC01
Даратумумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг / 5 мл, 5 мл
құты
650.
L01FC01
Даратумумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400мг/20 мл, 20 мл
құты
651.
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
таблетка 100 мг
таблетка
652.
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
капсула/таблетка 400 мг
капсула/таблетка
653.
L01XE02
Гефитиниб
таблетка 250 мг
таблетка
654.
L01EB02
Эрлотиниб
таблетка 100 мг
таблетка
655.
L01EB02
Эрлотиниб
таблетка 150 мг
таблетка
656.
L01XE04
Сунитиниб
капсула 12,5 мг
капсула
657.
L01XE04
Сунитиниб
капсула 25 мг
капсула
658.
L01XE05
Сорафениб
таблетка 200 мг
таблетка
659.
L01XE06
Дазатиниб
таблетка 50 мг
таблетка
660.
L01XE06
Дазатиниб
таблетка 70 мг
таблетка
661.
L01XE07
Лапатиниб
таблетка 250 мг
таблетка
662.
L01XE08
Нилотиниб
капсула 150 мг
капсула
663.
L01XE08
Нилотиниб
капсула 200 мг
капсула
664.
L01XE10
Эверолимус
таблетка 5 мг
таблетка
665.
L01XE10
Эверолимус
таблетка 10 мг
таблетка
666.
L01EX03
Пазопаниб
таблетка 200 мг
таблетка
667.
L01EX03
Пазопаниб
таблетка 400 мг
таблетка
668.
L01EB03
Афатиниб
таблетка 20мг
таблетка
669.
L01EB03
Афатиниб
таблетка 30 мг
таблетка
670.
L01EB03
Афатиниб
таблетка 40 мг
таблетка
671.
L01EC01
Вемурафениб
таблетка 240 мг
таблетка
672.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
673.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
674.
L01XE17
Акситиниб
таблетка 5 мг
таблетка
675.
L01XE18
Руксолитиниб
таблетка 5 мг
таблетка
676.
L01XE18
Руксолитиниб
таблетка 15 мг
таблетка
677.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
678.
L01EX05
Регорафениб
таблетка 40 мг
таблетка
679.
L01EC02
Дабрафениб
капсулы, 75 мг
капсула

680.
L01XE25
Траметиниб
таблетка 2 мг
таблетка
681.
L01EL01
Ибрутиниб
капсула 140 мг
капсула
682.
L01XE28
Церитиниб
капсула 150 мг
капсула
683.
L01EX09
Нинтеданиб
капсула мягкая 100 мг
капсула
684.
L01EX09
Нинтеданиб
капсула мягкая 150 мг
капсула
685.
L01EF01
Палбоциклиб
капсула 75 мг
капсула
686.
L01EF01
Палбоциклиб
капсула 100 мг
капсула
687.
L01EF01
Палбоциклиб
капсула 125 мг
капсула
688.
L01EB04
Осимертиниб
таблетка 40 мг
таблетка
689.
L01EB04
Осимертиниб
таблетка 80 мг
таблетка
690.
L01XX02
Аспарагиназа
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 5000 МЕ
флакон
691.
L01XX05
Гидроксикарбамид
капсула 500 мг
капсула
692.
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл
флакон
693.
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
флакон
694.
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
флакон
695
L01XX24
Пэгаспаргаза
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения и инфузий, 750 МЕ/мл, 5 мл
флакон
696.
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
лиофилизированный порошок/ лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг
флакон
697.
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
флакон
698.
L01ВС07
Азацитидин
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100мг
флакон
699.
L01EE02
Кобиметиниб
таблетка 20 мг
таблетка
700.
L02AE02
Лейпрорелин
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для инъекций, 11,25 мг
шприц
701.
L02AE02
Лейпрорелин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 22,5 мг
шприц
702.
L02AE02
Лейпрорелин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 45 мг
шприц
703.
L02AE03
Гозерелин
имплантат пролонгированного действия для подкожного введения 3,6 мг
шприц- аппликатор
704.
L02AE03
Гозерелин
имплантат для подкожного введения пролонгированного действия, 10,8 мг
шприц- аппликатор
705.
L02AE04
Трипторелин
раствор для инъекций 0,1 мг/мл, 1 мл
ампула/ флакон
706.
L02AE04
Трипторелин
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения 3,75 мг
флакон
707.
L02AE04
Трипторелин
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия 11,25 мг
флакон
708.
L02BA01
Тамоксифен
таблетка 20 мг
таблетка
709.
L02BA02
Торемифен
таблетка 20 мг
таблетка
710.
L02BA02
Торемифен
таблетка 60 мг
таблетка
711.
L02BA03
Фулвестрант
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
шприц
Примечание ИЗПИ!
Строку 712 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).

680.
L01XE25
Траметиниб
таблетка 2 мг
таблетка
681.
L01EL01
Ибрутиниб
капсула 140 мг
капсула
682.
L01XE28
Церитиниб
капсула 150 мг
капсула
683.
L01EX09
Нинтеданиб
жұмсақ капсула 100 мг
капсула
684.
L01EX09
Нинтеданиб
жұмсақ капсула 150 мг
капсула
685.
L01EF01
Палбоциклиб
капсула 75 мг
капсула
686.
L01EF01
Палбоциклиб
капсула 100 мг
капсула
687.
L01EF01
Палбоциклиб
капсула 125 мг
капсула
688.
L01EB04
Осимертиниб
таблетка 40 мг
таблетка
689.
L01EB04
Осимертиниб
таблетка 80 мг
таблетка
690.
L01XX02
Аспарагиназа
венаішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 5000 ХБ
құты
691.
L01XX05
Гидроксикарбамид
капсула 500 мг
капсула
692.
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл
құты
693.
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг / 5 мл
құты
694.
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг / 15 мл
құты
695.
L01XX24
Пэгаспаргаза
бұлшықет ішіне енгізу және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 750 ХБ / мл, 5 мл
құты
696.
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ/ лиофилизат, 1 мг
құты
697.
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
венаішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3,5 мг
құты
698.
L01ВС07
Азацитидин
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100мг
құты
699.
L01EE02
Кобиметиниб
таблетка 20 мг
таблетка
700.
L02AE02
Лейпрорелин
инъекцияға арналған суспензия дайындау үшін лиофилизирленген ұнтақ, 11,25 мг
шприц
701.
L02AE02
Лейпрорелин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтықта еріткіші бар лиофилизат 22,5 мг
шприц
702.
L02AE02
Лейпрорелин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтықта еріткіші бар лиофилизат 45 мг
шприц
703.
L02AE03
Гозерелин
тері астына енгізуге арналған ұзақ әсер ететін имплантат 3,6 мг
шприц- аппликатор
704.
L02AE03
Гозерелин
ұзақ әсер ететін тері астына енгізуге арналған имплантат, 10,8 мг
шприц- аппликатор
705.
L02AE04
Трипторелин
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл, 1 мл
ампула/ құты
706.
L02AE04
Трипторелин
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 3,75 мг
құты
707.
L02AE04
Трипторелин
бұлшықет ішіне енгізуге ұзақ әсер ететін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 11,25 мг
құты
708.
L02BA01
Тамоксифен
таблетка 20 мг
таблетка
709.
L02BA02
Торемифен
таблетка 20 мг
таблетка
710.
L02BA02
Торемифен
таблетка 60 мг
таблетка
711.
L02BA03
Фулвестрант
шприцтегі бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
шприц

712.
L02BB03
Бикалутамид
таблетка 50 мг
таблетка
713.
L02BB04
Энзалутамид
капсула 40 мг
капсула
714.
L02BG03
Анастрозол
таблетка 1 мг
таблетка
715.
L02BG04
Летрозол
таблетка 2,5 мг
таблетка
716.
L02BX02
Дегареликс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 80 мг
флакон
717.
L02BX02
Дегареликс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 120 мг
флакон
718.
L02BX03
Абиратерон
таблетка 250 мг
таблетка
719.
L02BX03
Абиратерон
таблетка 500 мг
таблетка
720.
L03AA02
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
шприц-тюбик/ флакон
721.
L03AA10
Ленограстим
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного и внутривенного введения, 33,6 млн. ME
флакон
722.
L03AA13
Пэгфилграстим
раствор для подкожного введения 6 мг/0,6 мл предварительно заполненном шприце
шприц
723.
L03AB04
Интерферон альфа 2а
раствор для инъекций 4,5 млн МЕ/0,5мл
шприц-тюбик
724.
L03AB05
Интерферон-альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления инъекционного раствора/раствор для инъекций во флаконах/ампулах доза не более 3 млн. МЕ; в шприц-тюбике, в шприц - ручке возможная доза более или равно 3млн.МЕ
1 млн МЕ
725.
L03AB07
Интерферон бета -1a
раствор для инъекций 44 мкг/0,5 мл
шприц
726.
L03AB07
Интерферон бета-1а
раствор для внутримышечных инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 30 мкг (6 млн. ME)
шприц/шприц-ручка
727.
L03AB08
Интерферон бета-1b
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ)
флакон
728.
L03AB11
Пегинтерферон - альфа 2а
раствор для инъекций 180 мкг/0,5 мл во флаконах/шприц-тюбиках для однократного применения 0,5 мл. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 42 таблеток/капсул рибавирина 200 мг
флакон/ шприц-тюбик
729.
L03AX03
БЦЖ вакцина (Бактерии живые Кальметта-Герена)
порошок для приготовления суспензии для интравезикального введения в комплекте растворителем
флакон
730.
L03AX13
Глатирамера ацетат
раствор для подкожного введения 20 мг/1 мл
шприц
731.
L03AX13
Глатирамера ацетат
раствор для подкожного введения 40 мг/мл
шприц
732.
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
раствор для инъекций 63 мкг/0,5 мл и 94 мкг/0,5 мл
шприц-ручка
733.
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
раствор для инъекций 125 мкг/0,5 мл
шприц-ручка
734.
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 25 мг
флакон

712.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
713.
L02BB04
Энзалутамид
капсула 40 мг
капсула
714.
L02BG03
Анастрозол
таблетка 1 мг
таблетка
715.
L02BG04
Летрозол
таблетка 2,5 мг
таблетка
716.
L02BX02
Дегареликс
жиынтығында еріткіші бар инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 80 мг
құты
717.
L02BX02
Дегареликс
жиынтығында еріткіші бар инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 120 мг
құты
718.
L02BX03
Абиратерон
таблетка 250 мг
таблетка
719.
L02BX03
Абиратерон
таблетка 500 мг
таблетка
720.
L03AA02
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
шприц-тюбик/ құты
721.
L03AA10
Ленограстим
тері астына және венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 33,6 млн. ХБ
құты
722.
L03AA13
Пэгфилграстим
алдын ала толтырылған шприцке 6 мг/0,6 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
шприц
723.
L03AB04
Интерферон альфа 2а
инъекцияға арналған ерітінді 4,5 млн ХБ /0,5мл
шприц-тюбик
724.
L03AB05
Интерферон-альфа 2b
инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ/құтыларды / ампулаларда инъекцияға арналған ерітінді 3 млн. ХБ аспайтын доза; шприц-тюбиктегі, шприц-қаламсабыдағы ықтимал доза 3 млн. ХБ артық немесе тең
1 млн ХБ
725.
L03AB07
Интерферон бета -1a
инъекцияға арналған ерітінді 44 мкг/0,5 мл
шприц
726.
L03AB07
Интерферон бета-1а
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді / бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 30 мкг (6 млн. ХБ)
шприц/шприц-қалам
727.
L03AB08
Интерферон бета-1b
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған еріткіші бар жиынтықтағы лиофилизат, 0,3 мг (9,6 млн. ХБ)
құты
728.
L03AB11
Пегинтерферон - альфа 2а
инъекцияға арналған ерітінді 180 мкг/0,5 мл бір рет қолдануға арналған құтыда/шприц-тюбиктерде 0,5 мл. Препараттың әрбір бірлігімен 200 мг рибавириннің 42 таблеткасы/капсуласы қосымша ұсынылады
құты / шприц-тюбик
729.
L03AX03
БЦЖ вакцинасы (Бактерии живые Кальметта-Герена)
жиынтықта еріткішпен интравезикальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
құты
730.
L03AX13
Глатирамера ацетат
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/1 мл
шприц
731.
L03AX13
Глатирамера ацетат
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл
шприц
732.
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
инъекция үшін ерітінді 63 мкг/0,5 мл и 94 мкг/0,5 мл
шприц-қалам
733.
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
инъекция үшін ерітінді 125 мкг/0,5 мл
шприц-қалам
734.
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 25 мг
құты

735.
L04AA06
Микофеноловая кислота
таблетка 180 мг
таблетка
736.
L04AA06
Микофеноловая кислота
таблетка 180 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
таблетка
737.
L04AA06
Микофеноловая кислота
капсула 250 мг
капсула
738.
L04AA06
Микофеноловая кислота
капсула 250 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
739.
L04AA06
Микофеноловая кислота
таблетка 360 мг
таблетка
740.
L04AA06
Микофеноловая кислота
таблетка 360 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
таблетка
741.
L04AA13
Лефлуномид
таблетка 20 мг
таблетка
742.
L04AA18
Эверолимус
таблетка 0,25 мг
таблетка
743.
L04AA18
Эверолимус
таблетка 0,75 мг
таблетка
744.
L04AA23
Натализумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
флакон
745.
L04AA25
Экулизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузии 10 мг/мл, 30 мл
флакон
Примечание ИЗПИ!
Строку 746 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
746.
L04AA31
Терифлуномид
таблетка 14 мг
таблетка
747.
L04AA33
Ведолизумаб
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 300 мг
флакон
748.
L04AG08
Окрелизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300мг/10 мл
флакон
749.
L04AB01
Этанерцепт
раствор для подкожного введения/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 25 мг
флакон
750.
L04AB01
Этанерцепт
раствор для подкожного введения/ раствор для инъекций в предвари тельно наполненных шприц-ручках 50 мг
флакон/шприц-ручка
751.
L04AB02
Инфликсимаб
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг с возможностью применения у беременных женщин
флакон
752.
L04AB02
Инфликсимаб
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг, биосимиляр
флакон
753.
L04AB04
Адалимумаб
раствор для подкожного введения, 40 мг/ 0,4 мл
ампула/шприц
754.
L04AB04
Адалимумаб
раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл
шприц
755.
L04AB06
Голимумаб
раствор для инъекций 50 мг/0,5 мл
шприц
756.
L04AC05
Устекинумаб
раствор для инъекций 45 мг/0,5 мл в предварительно заполненных шприцах (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
шприц
757.
L04AC05
Устекинумаб
раствор для инъекций 90 мг/1 мл (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
шприц

735.
L04AA06
Микофенол қышқылы
таблетка 180 мг
таблетка
736.
L04AA06
Микофенол қышқылы
180 мг таблетка (ағзалар
мен тіндерді ауыстырғандар, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
таблетка
737.
L04AA06
Микофенол қышқылы
капсула 250мг
капсула
738.
L04AA06
Микофенол қышқылы
250 мг капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырғандар, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
739.
L04AA06
Микофенол қышқылы
таблетка 360 мг
таблетка
740.
L04AA06
Микофенол қышқылы
360 мг таблетка (ағзалар мен тіндерді ауыстырғандар, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
таблетка
741.
L04AA13
Лефлуномид
таблетка 20 мг
таблетка
742.
L04AA18
Эверолимус
таблетка 0,25 мг
таблетка
743.
L04AA18
Эверолимус
таблетка 0,75 мг
таблетка
744.
L04AA23
Натализумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг / 15 мл
құты
745.
L04AA25
Экулизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 30 мл
құты
746.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
747.
L04AA33
Ведолизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ 300 мг
құты
748.
L04AG08
Окрелизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300мг /10 мл
құты
749.
L04AB01
Этанерцепт
тері астына енгізуге арналған ерітінді/ жиынтығында еріткіші бар инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 25 мг
құты
750.
L04AB01
Этанерцепт
тері астына енгізуге арналған ерітінді / алдын ала толтырылған шприц-қаламы инъекцияға арналған ерітінді 50 мг
құты /шприц-қалам
751.
L04AB02
Инфликсимаб
жүкті әйелдерде қолдану мүмкіндігімен венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 100 мг
құты
752.
L04AB02
Инфликсимаб
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 100 мг, биосимиляр
құты
753.
L04AB04
Адалимумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/ 0,4 мл
ампула
754.
L04AB04
Адалимумаб
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл
шприц
755.
L04AB06
Голимумаб
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/0,5 мл
шприц
756.
L04AC05
Устекинумаб
алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған 45 мг/0,5 мл ерітінді (препараттың әрбір бірлігімен қосымша препараттың 1 бірлігі тегін беріледі)
шприц
757.
L04AC05
Устекинумаб
инъекцияға арналған ерітінді 90 мг/1 мл (препараттың әрбір бірлігімен қосымша препараттың 1 бірлігі тегін беріледі)
шприц

758.
L04AC05
Устекинумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 130 мг (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
флакон
759.
L04AC07
Тоцилизумаб
концентрат для приготовления инфузионного раствора 20 мг/мл, 4 мл
флакон
760.
L04AC07
Тоцилизумаб
концентрат для приготовления инфузионного раствора 20 мг/ мл, 10 мл
флакон
761.
L04AC07
Тоцилизумаб
раствор для подкожных инъекций 162 мг/0,9 мл (на каждые 8 инъекций 4 бесплатно)
флакон
762.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг
капсула
763.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
764.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг
капсула
765.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
766.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 100 мг
капсула
767.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 100 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей))
капсула
768.
L04AD01
Циклоспорин
раствор для приема внутрь 100 мг/мл
флакон
769.
L04AD02
Такролимус
капсула 0,5 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
770.
L04AD02
Такролимус
капсула пролонгированного действия 0,5 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
771.
L04AD02
Такролимус
капсула 1 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
772.
L04AD02
Такролимус
капсула пролонгированного действия 1 мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
773
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
мг
774.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 28.12.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
775.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 26.03.2022 № ҚР ДСМ -28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
776.
L04AX02
Талидомид
капсула 50 мг
капсула
777.
L04AX04
Леналидомид
капсула 10 мг
капсула
778.
L04AX04
Леналидомид
капсула 15 мг
капсула
779.
L04AX04
Леналидомид
капсула 25 мг
капсула

758.
L04AC05
Устекинумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 130 мг (препараттың әрбір бірлігімен қосымша препараттың 1 бірлігі тегін ұсынылады)
құты
759.
L04AC07
Тоцилизумаб
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл, 4 мл
құты
760.
L04AC07
Тоцилизумаб
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл, 10 мл
құты
761.
L04AC07
Тоцилизумаб
тері астына егуге арналған ерітінді 162 мг/0,9 мл (әрбір 8 инъекцияға 4 тегін)
құты
762.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг
капсула
763.
L04AD01
Циклоспорин
25 мг капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
764.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг
капсула
765.
L04AD01
Циклоспорин
50 мг капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
766.
L04AD01
Циклоспорин
капсула 100 мг
капсула
767.
L04AD01
Циклоспорин
10 мг капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
768.
L04AD01
Циклоспорин
ішке қабылдауға арналған ерітінді 100 мг/мл
құты
769.
L04AD02
Такролимус
0,5 мг ұзақ әсер ететін капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
770.
L04AD02
Такролимус
0,5 мг ұзақ әсер ететін капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
771.
L04AD02
Такролимус
1 мг капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
772.
L04AD02
Такролимус
1 мг ұзақ әсер ететін капсула (ағзалар мен тіндерді ауыстырып-салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
773.
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
мг
774.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 28.12.2023 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
775.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.03.2022 № ҚР ДСМ-28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
776.
L04AX02
Талидомид
капсула 50 мг
капсула
777.
L04AX04
Леналидомид
капсула 10 мг
капсула
778.
L04AX04
Леналидомид
капсула 15 мг
капсула
779.
L04AX04
Леналидомид
капсула 25 мг
капсула

M01AB05
Диклофенак
таблетка 50 мг
таблетка
785.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
786.
M01AB08
Этодолак
таблетка 400 мг
таблетка
787.
M01AB08
Этодолак
таблетка 600 мг
таблетка
788.
M01AB15
Кеторолак
раствор для внутримышечных инъекций 30 мг/мл 1 мл
ампула
789.
M01AB16
Ацеклофенак
таблетка 100 мг
таблетка
790.
M01AC05
Лорноксикам
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 8 мг
флакон
791.
M01AC05
Лорноксикам
таблетка 4 мг
таблетка
792.
M01AC06
Мелоксикам
таблетка 7,5 мг
таблетка
793.
M01AC06
Мелоксикам
таблетка 15 мг
таблетка
794.
M01AC06
Мелоксикам
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл
ампула
795.
M01AE01
Ибупрофен
таблетка 200 мг
таблетка
796.
M01AE01
Ибупрофен
таблетка 400 мг
таблетка
797.
M01AE01
Ибупрофен
суспензия для перорального применения 100мг/5мл 100 мл
флакон
798.
M01AE03
Кетопрофен
капсула 50 мг
капсула
799.
M01AE03
Кетопрофен
таблетка 100 мг
таблетка
800.
M01AE03
Кетопрофен
капсула 150 мг
капсула
801.
M01AE03
Кетопрофен
раствор для инъекций 100 мг/2 мл
ампула
802.
M01AE03
Кетопрофен
суппозиторий 100мг
суппозиторий
803.
M01AE17
Декскетопрофен
таблетка 25 мг
таблетка
804.
M01CC01
Пеницилламин
таблетка/капсула 250 мг
таблетка/ капсула
805.
M03AB01
Суксаметония хлорид
раствор для инъекций 0,1 г/5 мл
ампула
806.
M03AC04
Атракурий безилат
раствор для инъекций 25 мг/2,5 мл
ампула
807.
M03AC06
Пипекурония бромид
порошок лиофилизированный для инъекций 4 мг
ампула/флакон
808.
M03AC09
Рокурония бромид
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
флакон
809.
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 500 ЕД
флакон
810.
M05BA02
Клодроновая кислота
таблетка 800 мг
таблетка
811.
Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 26.03.2022 № ҚР ДСМ -28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
812
M05BA03
Памидроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг, 10 мл
флакон
813.
M05BA03
Памидроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузий 90 мг, 30 мл
флакон
814.
M05BA08
Золедроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл/порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 4 мг
флакон
815.
M05BA08
Золедроновая кислота
раствор для инфузий 5 мг/100 мл
флакон
816.
M05BX04
Денозумаб
раствор для подкожного введения 60 мг/мл
шприц
Примечание ИЗПИ!
Строку 817 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).

M01AB05
Диклофенак
таблетка 50 мг
таблетка
785.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
786.
M01AB08
Этодолак
таблетка 400 мг
таблетка
787.
M01AB08
Этодолак
таблетка 600 мг
таблетка
788.
M01AB15
Кеторолак
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ампула
789.
M01AB16
Ацеклофенак
таблетка 100 мг
таблетка
790.
M01AC05
Лорноксикам
венаішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 8 мг
құты
791.
M01AC05
Лорноксикам
таблетка 4 мг
таблетка
792.
M01AC06
Мелоксикам
таблетка 7,5 мг
таблетка
793.
M01AC06
Мелоксикам
таблетка 15 мг
таблетка
794.
M01AC06
Мелоксикам
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл
ампула
795.
M01AE01
Ибупрофен
таблетка 200 мг
таблетка
796.
M01AE01
Ибупрофен
таблетка 400 мг
таблетка
797.
M01AE01
Ибупрофен
ауыз арқылы қолдануға арналған суспензия 100мг/5мл 100 мл
құты
798.
M01AE03
Кетопрофен
капсула 50 мг
капсула
799.
M01AE03
Кетопрофен
таблетка 100 мг
таблетка
800.
M01AE03
Кетопрофен
капсула 150 мг
капсула
801.
M01AE03
Кетопрофен
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ампула
802.
M01AE03
Кетопрофен
суппозиторийлер 100 мг
суппозиторий
803.
M01AE17
Декскетопрофен
таблетка 25 мг
таблетка
804.
M01CC01
Пеницилламин
таблетка/капсула 250 мг
таблетка/ капсула
805.
M03AB01
Суксаметония хлорид
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 г/5 мл
ампула
806.
M03AC04
Атракурий безилаты
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/2,5 мл
ампула
807.
M03AC06
Пипекурония бромиді
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ 4 мг
ампула/ құты
808.
M03AC09
Рокурония бромиді
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
құты
809.
M03AX01
А типті ботулиндік токсин кешені-гемаглютин
бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ӘБ
құты
810.
M05BA02
Клодрон қышқылы
таблетка 800 мг
таблетка
811.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.03.2022 № ҚР ДСМ-28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
812.
M05BA03
Памидрон қышқылы
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг, 10 мл
құты
813.
M05BA03
Памидрон қышқылы
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг, 30 мл
құты
814.
M05BA08
Золедрон қышқылы
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг / 5 мл/венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 4 мг
құты
815.
M05BA08
Золедрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл
құты
816.
M05BX04
Денозумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг/мл
шприц

817
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
пакетик-саше
Примечание ИЗПИ!
Строку 818 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
818
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
пакетик-саше
Примечание ИЗПИ!
Строку 819 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
819
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1000 мг
пакетик-саше
820.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
821.
N01AB06
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза 100 мл
флакон
822.
N01AB06
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза 250 мл
флакон
823.
N01AB08
Севофлуран
жидкость/раствор для ингаляций 250 мл
флакон/ бутылка
824.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
825.
N01AX03
Кетамин
раствор для инъекций 500 мг/10 мл
флакон
826.
N01AX10
Пропофол
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл 20 мл
флакон/ ампула
827.
N01AX10
Пропофол
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл 50 мл
флакон
828.
N01BA02
Прокаин
раствор для инъекций 0,5% 5 мл
ампула
829.
N01BB01
Бупивакаин
раствор для инъекций 0,5%
ампула
830.
N01BB02
Лидокаин
раствор для инъекций 1% 3,5 мл
ампула
831.
N01BB02
Лидокаин
раствор для инъекций 2% 2 мл
ампула
832.
N01BB02
Лидокаин
аэрозоль 10%, 38 мл или грамм
флакон
833.
N01BB09
Ропивакаин
раствор для инъекций 2 мг/мл 20 мл
ампула
834.
N01BB09
Ропивакаин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 10 мл
ампула
835.
N01BB09
Ропивакаин
раствор для инъекций 10 мг/мл 10 мл
ампула
836.
N02AA01
Морфин(У)
раствор для инъекций 1% 1мл
ампула
837.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
838.
N02AA01
Морфин(У)
таблетка 10 мг
таблетка
839.
N02AB03
Фентанил (У)
система терапевтическая трансдермальная 25 мкг/ч
штука
840.
N02AB03
Фентанил (У)
система терапевтическая трансдермальная 50мкг/ч
штука
841.
N02AB03
Фентанил (У)
система терапевтическая трансдермальная 75 мкг/ч
штука
842.
N02AX02
Трамадол
таблетка 50мг
таблетка
843.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
844.
N02AX02
Трамадол
раствор для инъекций 50 мг/1мл
ампула
845.
N02AX02
Трамадол

817.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
818.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
819.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
820.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
821.
N01AB06
Изофлуран
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 100 мл
құты
822.
N01AB06
Изофлуран
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
құты
823.
N01AB08
Севофлуран
жидкость/раствор для ингаляций 250 мл
құты / шөлмек
824.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
825.
N01AX03
Кетамин
инъекцияға арналған ерітінді500 мг/10 мл
құты
826.
N01AX10
Пропофол
венаішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл 20 мл
/ ампула
827.
N01AX10
Пропофол
венаішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл 50 мл
құты
828.
N01BA02
Прокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% 5 мл
ампула
829.
N01BB01
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%
ампула
830.
N01BB02
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 1% 3,5 мл
ампула
831.
N01BB02
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 2% 2 мл
ампула
832.
N01BB02
Лидокаин
аэрозоль 10%, 38 мл немесе грамм
құты
833.
N01BB09
Ропивакаин
инъекцияға арналған ерітінді2 мг/мл 20 мл
ампула
834.
N01BB09
Ропивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл 10 мл
ампула
835.
N01BB09
Ропивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 10 мл
ампула
836.
N02AA01
Морфин(У)
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1мл
ампула
837.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
838.
N02AA01
Морфин(У)
таблетка 10 мг
таблетка
839.
N02AB03
Фентанил (У)
трансдермальді терапиялық жүйе 25 мкг/ч
дана
840.
N02AB03
Фентанил (У)
трансдермальді терапиялық система50мкг/ч
дана
841.
N02AB03
Фентанил (У)
трансдермальді терапиялық жүйе 75 мкг/ч
дана
842.
N02AX02
Трамадол
таблетка 50мг
таблетка
843.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
844.
N02AX02
Трамадол
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/1мл
ампула
845.
N02AX02
Трамадол

раствор для инъекций 100 мг/2мл
ампула
846.
N02BB02
Метамизол натрия
раствор для инъекций 50 % 2 мл
ампула
847.
N02BE01
Парацетамол
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл, 100 мл
бутылка / флакон
848.
N02BE01
Парацетамол
суспензия для приема внутрь 250 мг/5 мл 100 мл
флакон
849.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
850.
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
851.
N02BE01
Парацетамол
суппозиторий ректальный 80 мг, 100 мг
суппозиторий
852.
N02BE01
Парацетамол
суппозиторий ректальный 250мг
суппозиторий
853.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
854.
N02CC01
Суматриптан
таблетка 50 мг
таблетка
855.
N02CC01
Суматриптан
таблетка 100 мг
таблетка
856.
N03AF01
Карбамазепин
таблетка 200 мг
таблетка
857.
N03AF01
Карбамазепин
таблетка с контролируемым высвобождением 400мг
таблетка
858.
N03AF02
Окскарбазепин
таблетка 300 мг
таблетка
859.
N03AG01
Вальпроевая кислота
таблетка 300 мг
таблетка
860.
N03AG01
Вальпроевая кислота
таблетка/капсула 500 мг
таблетка/капсула
861.
N03AG01
Вальпроевая кислота
капсула с отложенным высвобождением 300 мг
капсула
862.
N03AG01
Вальпроевая кислота
гранулы пролонгированного действия 250 мг
пакет
863.
N03AG01
Вальпроевая кислота
гранулы пролонгированного действия 500 мг
пакет
864.
N03AG01
Вальпроевая кислота
капли оральные по 100 мл
флакон
865.
N03AG01
Вальпроевая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл
ампула
866.
N03AG01
Вальпроевая кислота
сироп 150 мл
флакон
867.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка 25 мг
таблетка
868.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка 50 мг
таблетка
869.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка 100 мг
таблетка
870.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка жевательная 5мг
таблетка
871.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка жевательная 25 мг
таблетка
872.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка жевательная 50 мг
таблетка
873.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка жевательная 100 мг
таблетка
874.
N03AX11
Топирамат
капсула 25 мг
капсула
875.
N03AX11
Топирамат
капсула 50 мг
капсула
876.
N03AX11
Топирамат
таблетка 25 мг
таблетка
877.
N03AX11
Топирамат
таблетка 50 мг
таблетка
878.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
879.
N03AX14
Леветирацетам
таблетка 250 мг
таблетка
880.
N03AX14
Леветирацетам
таблетка 500 мг
таблетка
881.
N03AX14
Леветирацетам
таблетка 1000 мг
таблетка
882.
N03AX14
Леветирацетам
раствор для орального применения 100 мг/мл 300 мл
флакон
883.
N03AX16
Прегабалин
капсула 75 мг
капсула

инъекцияға арналған ерітінді100 мг/2мл
ампула
846.
N02BB02
Метамизол натрия
инъекцияға арналған ерітінді50 % 2 мл
ампула
847.
N02BE01
Парацетамол
ішке қабылдауға арналған суспензия 120 мг/5 мл, 100 мл
шөлмек/ құты
848.
N02BE01
Парацетамол
ішке қабылдауға арналған суспензия 250 мг/5 мл 100 мл
құты
849.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
850.
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
851.
N02BE01
Парацетамол
ректальді суппозиторий 80 мг, 100 мг
суппозиторий
852.
N02BE01
Парацетамол
ректальді суппозиторий 250мг
суппозиторий
853.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
854.
N02CC01
Суматриптан
таблетка 50 мг
таблетка
855.
N02CC01
Суматриптан
таблетка 100 мг
таблетка
856.
N03AF01
Карбамазепин
таблетка 200 мг
таблетка
857.
N03AF01
Карбамазепин
босап шығуы бақыланатын таблетка 400мг
таблетка
858.
N03AF02
Окскарбазепин
таблетка 300 мг
таблетка
859.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
таблетка 300 мг
таблетка
860.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
таблетка/капсула 500 мг
таблетка/капсула
861.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
босап шығуы кейінге қалдырылған капсула 300 мг
капсула
862.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
ұзақ әсер ететін түйіршіктер 250 мг
пакет
863.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
ұзақ әсер ететін түйіршіктер 500 мг
пакет
864.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
ауыз арқылы тамшылар 100 мл
құты
865.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл
ампула
866.
N03AG01
Вальпрой қышқылы
шәрбәт 150 мл
құты
867.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка 25 мг
таблетка
868.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка 50 мг
таблетка
869.
N03AX09
Ламотриджин
таблетка 100 мг
таблетка
870.
N03AX09
Ламотриджин
шайнайтын таблетка 5мг
таблетка
871.
N03AX09
Ламотриджин
шайнайтын таблетка 25 мг
таблетка
872.
N03AX09
Ламотриджин
шайнайтын таблетка 50 мг
таблетка
873.
N03AX09
Ламотриджин
Шайнайтын таблетка 100 мг
таблетка
874.
N03AX11
Топирамат
капсула 25 мг
капсула
875.
N03AX11
Топирамат
капсула 50 мг
капсула
876.
N03AX11
Топирамат
таблетка 25 мг
таблетка
877.
N03AX11
Топирамат
таблетка 50 мг
таблетка
878.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
879.
N03AX14
Леветирацетам
таблетка 250 мг
таблетка
880.
N03AX14
Леветирацетам
таблетка 500 мг
таблетка
881.
N03AX14
Леветирацетам
таблетка 1000 мг
таблетка
882.
N03AX14
Леветирацетам
ауыз арқылы қолдануға арналған ерітінді 100 мг/мл 300 мл
құты
883.
N03AX16
Прегабалин
капсула 75 мг
капсула

N04BC05
Прамипексол
таблетка пролонгированного действия 0.375 мг
таблетка
890.
N04BC05
Прамипексол
таблетка пролонгированного действия 0,75 мг
таблетка
891.
N04BC05
Прамипексол
таблетка пролонгированного действия 1,5 мг
таблетка
892.
N04BD02
Разагилин
таблетка 1 мг
таблетка
893.
N05AA01
Хлорпромазин
раствор для инъекций 2,5% 2 мл
ампула
894.
N05AA01
Хлорпромазин
таблетка 25 мг
таблетка
895.
N05AA01
Хлорпромазин
таблетка 50 мг
таблетка
896.
N05AA01
Хлорпромазин
таблетка 100 мг
таблетка
897.
N05AA02
Левомепромазин
таблетка 25 мг
таблетка
898.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
899.
N05AB06
Трифлуоперазин
таблетка 5 мг
таблетка
900.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
901.
N05AD01
Галоперидол
таблетка 5мг
таблетка
902.
N05AD01
Галоперидол
раствор для инъекций 5 мг/мл 1 мл
ампула
903.
N05AD01
Галоперидол
масляный раствор для инъекций 50мг/мл 1 мл
ампула
904.
N05AH02
Клозапин
таблетка 25 мг
таблетка
905.
N05AH02
Клозапин
таблетка 100 мг
таблетка
906.
N05AH03
Оланзапин
таблетка 5 мг
таблетка
907.
N05AH03
Оланзапин
таблетка 10 мг
таблетка
908.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
909.
N05AL01
Сульпирид
таблетка 100 мг
таблетка
910.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
911.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
912.
N05AL05
Амисульприд
раствор для приема внутрь 100 мг/мл 60 мл
флакон
913.
N05AX08
Рисперидон
таблетка 2 мг
таблетка
914.
N05AX08
Рисперидон
таблетка 4 мг
таблетка
915.
N05AX08
Рисперидон
раствор для приема внутрь 1 мг/мл, 30 мл
флакон
916.
N05AX08
Рисперидон
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия 25 мг
флакон
917.
N05AX08
Рисперидон
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия 37,5 мг
флакон
918.
N05AX13
Палиперидон
таблетка 3 мг
таблетка
919.
N05AX13
Палиперидон
таблетка 6 мг
таблетка
920.
N05AX13
Палиперидон
таблетка 9 мг
таблетка
921.
N05AX13
Палиперидон
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 75 мг/0,75 мл
шприц
922.
N05AX13
Палиперидон

N04BC05
Прамипексол
ұзақ әсер ететін таблетка 0.375 мг
таблетка
890.
N04BC05
Прамипексол
ұзақ әсер ететін таблетка 0,75 мг
таблетка
891.
N04BC05
Прамипексол
ұзақ әсер ететін таблетка 1,5 мг
таблетка
892.
N04BD02
Разагилин
таблетка 1 мг
таблетка
893.
N05AA01
Хлорпромазин
инъекцияға арналған ерітінді 2,5% 2 мл
ампула
894.
N05AA01
Хлорпромазин
таблетка 25 мг
таблетка
895.
N05AA01
Хлорпромазин
таблетка 50 мг
таблетка
896.
N05AA01
Хлорпромазин
таблетка 100 мг
таблетка
897.
N05AA02
Левомепромазин
таблетка 25 мг
таблетка
898.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
899.
N05AB06
Трифлуоперазин
таблетка 5 мг
таблетка
900.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
901.
N05AD01
Галоперидол
таблетка 5мг
таблетка
902.
N05AD01
Галоперидол
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 1 мл
ампула
903.
N05AD01
Галоперидол
инъекцияға арналған майлы ерітінді 50мг/мл 1 мл
ампула
904.
N05AH02
Клозапин
таблетка 25 мг
таблетка
905.
N05AH02
Клозапин
таблетка 100 мг
таблетка
906.
N05AH03
Оланзапин
таблетка 5 мг
таблетка
907.
N05AH03
Оланзапин
таблетка 10 мг
таблетка
908.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
909.
N05AL01
Сульпирид
таблетка 100 мг
таблетка
910.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
911.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
912.
N05AL05
Амисульприд
ішке қабылдауға арналған ерітінді 100 мг/мл 60 мл
құты
913.
N05AX08
Рисперидон
таблетка 2 мг
таблетка
914.
N05AX08
Рисперидон
таблетка 4 мг
таблетка
915.
N05AX08
Рисперидон
ішке қабылдауға арналған ерітінді 1 мг/мл, 30 мл
құты
916.
N05AX08
Рисперидон
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 25 мг
құты
917.
N05AX08
Рисперидон
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 37,5 мг
құты
918.
N05AX13
Палиперидон
таблетка 3 мг
таблетка
919.
N05AX13
Палиперидон
таблетка 6 мг
таблетка
920.
N05AX13
Палиперидон
таблетка 9 мг
таблетка
921.
N05AX13
Палиперидон
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ұзақ әсерлі суспензия 75 мг/0,75 мл
шприц
922.
N05AX13
Палиперидон

R01AD01
Беклометазон
спрей дозированный назальный 50 мкг/доза
флакон/ баллон
963.
R03AC02
Сальбутамол
раствор для небулайзера 5мг/мл объем 20 мл
флакон
964.
R03AC02
Сальбутамол
аэрозоль 100 мкг/доза 200 доз
флакон/ баллон
Примечание ИЗПИ!
Строку 965 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
965.
R03AC18
Индакатерол
порошок для ингаляций 150мкг
капсула
Примечание ИЗПИ!
Строку 966 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
966.
R03AC18
Индакатерол
порошок для ингаляций 300мкг
капсула
967.
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
аэрозоль 25/50 мкг 120 доз
флакон/ баллон
968.
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
аэрозоль 25/125 мкг 120 доз
флакон/ баллон
969.
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
аэрозоль 25/250 мкг 120 доз
флакон/ баллон
970.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
971.
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
порошок для ингаляций 50 мкг/250 мкг 60 доз
ингалятор
972.
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
порошок для ингаляций 50 мкг/500 мкг 60 доз
ингалятор
973.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
аэрозоль для ингаляций, дозированный 4,5/80 мкг/доза 120 доз
контейнер
974.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
аэрозоль для ингаляций, дозированный 4,5 /160 мкг/доза 120 доз
контейнер
975.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
порошок для ингаляций дозированный 4,5/80 мкг/доза 60доз
баллон/ингалятор/капсулы в комплекте с ингалятором
976.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
порошок для ингаляций дозированный 4,5/80 мкг/доза 120доз
баллон/ингалятор/капсулы в комплекте с ингалятором
977.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
порошок для ингаляций 4,5/160 мкг 60 доз
баллон/ингалятор/капсулы в комплекте с ингалятором
978.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
порошок для ингаляций 4,5/160 мкг 120 доз
баллон/ингалятор/капсулы в комплекте с ингалятором
979.
R03AK07
Формотерол и Будесонид
порошок для ингаляций 9/320 мкг 60 доз
баллон/ингалятор/капсулы в комплекте с ингалятором
980.
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
порошок для ингаляций дозированный, 92 мкг/22 мкг
контейнер
981.
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
аэрозоль для ингаляций дозированный 200доз (10мл)
флакон
982.
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
раствор для ингаляций 500 мкг/250 мкг/мл, 20 мл
флакон
983.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

R01AD01
Беклометазон
мұрынға мөлшерленген спрей 50 мкг/доза
құты / баллон
963.
R03AC02
Сальбутамол
небулайзерге арналған ерітінді 5мг/мл объем 20 мл
құты
964.
R03AC02
Сальбутамол
аэрозоль 100 мкг/доза 200 доза
құты / баллон
965.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
966.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
967.
R03AK06
Сальметерол және Флутиказон
аэрозоль 25/50 мкг 120 доза
құты / баллон
968.
R03AK06
Сальметерол және Флутиказон
аэрозоль 25/125 мкг 120 доза
құты / баллон
969.
R03AK06
Сальметерол және Флутиказон
аэрозоль 25/250 мкг 120 доз
құты / баллон
970.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
971.
R03AK06
Сальметерол және Флутиказон
ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг 60 доза
ингалятор
972.
R03AK06
Сальметерол және Флутиказон
ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг 60 доза
ингалятор
973.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған аэрозоль, мөлшерленген 4,5/80 мкг/доза 120 доза
контейнер
974.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған аэрозоль, мөлшерленген 4,5 /160 мкг/доза 120 доза
контейнер
975.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған мөлшерленген ұнтақ 4,5/80 мкг/доза 60 доза
баллон/ингалятор/ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
976.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған мөлшерленген ұнтақ 4,5/80 мкг/доза 120доза
баллон/ингалятор/ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
977.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5/160 мкг 60 доза
баллон/ингалятор/кингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
978.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5/160 мкг 120 доза
баллон/ингалятор/ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
979.
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ингаляцияға арналған ұнтақ 9/320 мкг 60 доза
баллон/ингалятор/ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
980.
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты
ингаляцияға арналған ұнтақ дозаланған, 92 мкг/22 мкг
контейнер
981.
R03AL01
Фенотерол және Ипратропия бромиді
ингаляцияға арналған мөлшерленген аэрозоль 200доза (10мл)
құты
982.
R03AL01
Фенотерол және Ипратропия бромиді
ингаляцияға арналған ерітінді 500 мкг/250 мкг/мл, 20 мл
құты
983.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

984.
R03BA01
Беклометазон
аэрозоль дозированный для ингаляций 100 мкг/доза, 200 доз, активируемый вдохом
баллончик
985.
R03BA01
Беклометазон
аэрозоль дозированный для ингаляций 250 мкг/доза, 200 доз, активируемый вдохом
баллончик
986.
R03BA02
Будесонид
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл 2 мл
ампула
987.
R03BA02
Будесонид
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл 2 мл
ампула
988.
R03BA05
Флутиказон
аэрозоль дозированный для ингаляций 125 мкг/доза, 60 доз
флакон/баллон
989.
R03BA05
Флутиказон
аэрозоль дозированный для ингаляций 50 мкг/доза, 120 доз
флакон/баллон
990.
R03BA05
Флутиказон
аэрозоль дозированный для ингаляций 250 мкг/доза, 120 доз
флакон/баллон
991.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Строку 992 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
992.
R03BA08
Циклезонид
аэрозоль для ингаляций 160 мкг/доза 60 доз
флакон
993.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
994.
R03BB04
Тиотропия бромид
раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором, 2,5 мкг/ингаляция
картридж
995.
R03DA04
Теофиллин
капсула 100 мг
капсула
996.
R03DA04
Теофиллин
капсула 200 мг
капсула
997.
R03DA05
Аминофиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
ампула
998.
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 4 мг
таблетка
999.
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 5 мг
таблетка
1000.
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 10 мг
таблетка
1001.
R03DC03
Монтелукаст
гранулы 4 мг
гранула/пакет
Примечание ИЗПИ!
Строку 1002 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
1002.
R03DX07
Рофлумиласт
таблетка 0,5 мг
таблетка
1003.
R03АL06
Олодатерол и тиотропия бромид
раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляция
картридж
1004.
R05CB06
Амброксол
раствор для инъекций 15 мг/2 мл
ампула
1005.
R05CB13
Дорназа Альфа
раствор для ингаляций 2,5 мг/2,5 мл
флакон
1006.
R06AA02
Дифенгидрамин
раствор для инъекций 1% 1 мл
ампула
1007.
R06AC03
Хлоропирамин
таблетка 25 мг
таблетка
1008.
R06AC03
Хлоропирамин
раствор для инъекций 2 % 1 мл
ампула
1009.
R06AD02
Прометазин
раствор для инъекций 25 мг/ мл 2 мл
ампула
1010.
R06AE07
Цетиризин
таблетка 10 мг
таблетка
1011.
R06AE07
Цетиризин
раствор оральный 120 мл
бутылка
1012.
R06AX13
Лоратадин
таблетка 10 мг
таблетка
1013.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

984.
R03BA01
Беклометазон
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 100 мкг/доза, 200 доза, деммен жұту арқылы белсендірілген
баллончик
985.
R03BA01
Беклометазон
ингаляцияға арналған мөлшерленген аэрозоль 250 мкг/доза, 200 доза, белсендірілген ингаляция
баллончик
986.
R03BA02
Будесонид
ингаляцияға арналған супензия дозаланған 0,25 мг/мл 2 мл
ампула
987.
R03BA02
Будесонид
ингаляцияға арналған супензия дозаланған 0,5 мг/мл 2 мл
ампула
988.
R03BA05
Флутиказон
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 125 мкг/доза, 60 доза
құты /баллон
989.
R03BA05
Флутиказон
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 50 мкг/доза, 120 доза
құты /баллон
990.
R03BA05
Флутиказон
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 250 мкг/доза, 120 доза
құты /баллон
991.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
992.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
993.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
994.
R03BB04
Тиотропия бромид
жинақта ингаляторы бар ингаляцияға арналған ерітінді, 2,5 мкг/ингаляция
картридж
995.
R03DA04
Теофиллин
капсула 100 мг
капсула
996.
R03DA04
Теофиллин
капсула 200 мг
капсула
997.
R03DA05
Аминофиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ампула
998.
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 4 мг
таблетка
999.
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 5 мг
таблетка
1000.
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 10 мг
таблетка
1001.
R03DC03
Монтелукаст
түйіршіктер 4 мг
түйіршіктер/пакет
1002.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1003.
R03АL06
Олодатерол и тиотропия бромид
ингалятормен жиынтықта ингаляцияға арналған ерітінді 2,5 мкг+2,5 мкг / 1 ингаляция
картридж
1004.
R05CB06
Амброксол
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/2 мл
ампула
1005.
R05CB13
Дорназа Альфа
инъекцияға арналған ерітінді 2,5 мг/2,5 мл
құты
1006.
R06AA02
Дифенгидрамин
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ампула
1007.
R06AC03
Хлоропирамин
таблетка 25 мг
таблетка
1008.
R06AC03
Хлоропирамин
инъекцияға арналған ерітінді 2 % 1 мл
ампула
1009.
R06AD02
Прометазин
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/ мл 2 мл
ампула
1010.
R06AE07
Цетиризин
таблетка 10 мг
таблетка
1011.
R06AE07
Цетиризин
Ішу үшін ерітінді 120 мл
бөтелке
1012.
R06AX13
Лоратадин
таблетка 10 мг
таблетка
1013.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл, 1,5 мл
флакон
1018.
R07AA02
Общие фосфолипиды+ Двунасыщенный фосфатидилхолин (DSPC)+ Свободные жирные кислоты (FFA)+Триглицериды (TG)
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл, 4 мл
флакон
1019.
S01AA01
Хлорамфеникол
капли глазные 0,25% не менее 5 мл
флакон
1020.
S01AA01
Хлорамфеникол
капли глазные 0,5% не менее 8 мл
флакон
1021.
S01AA12
Тобрамицин
капли глазные 0,3%
флакон
1022.
S01AA12
Тобрамицин
мазь глазная 0,3%
туба
1023.
S01AE01
Офлоксацин
капли глазные 0,3%
флакон
1024.
S01BA01
Дексаметазон
капли глазные, 1 мг/мл, 10 мл №1
флакон
1025.
S01EC01
Ацетазоламид
таблетка 250 мг
таблетка
1026.
S01ED01
Тимолол
капли глазные 0,5% 5 мл
флакон-капельница
1027.
S01EE01
Латанопрост
капли глазные 0,005%, 2,5 мл
флакон
1028.
V01AA20
Прочие аллергены
раствор для внутрикожного введения по 3 мл
флакон
1029.
V03AB06
Натрия тиосульфат
раствор для внутривенного введения 300 мг/мл 10 мл
ампула
1030.
V03AB35
Сугаммадекс
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл 2 мл
флакон
1031.
V03AC03
Деферазирокс
таблетка 180 мг
таблетка
1032.
V03AC03
Деферазирокс
таблетка 250 мг
таблетка
1033.
V03AC03
Деферазирокс
таблетка 500 мг
таблетка
1034.
V03AE02
Севеламер
таблетка 800 мг
таблетка
1035.
V03AF01
Месна
раствор для внутривенного введения в ампулах 400 мг/4 мл
ампула
1036.
V03AF03
Кальция фолинат
раствор для инъекций 10 мг/мл 5 мл /лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг
флакон
1037.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1038.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 09.09.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1039.
V04CF01
Туберкулин
раствор, содержащий 2 туберкулиновые единицы (ТЕ) в 0,1 мл, имеющий вид бесцветной прозрачной жидкости или слегка опалесцирующей, не содержащий осадка и посторонних примесей
литр
1040.
V07AB
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9% 5 мл
ампула
1041.
V07AB
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9% 10 мл
ампула/ флакон
1042.
V08AB02
Йогексол
раствор для инъекций 300 мг/мл 50 мл
флакон
1043.
V08AB02
Йогексол
раствор для инъекций 350 мг/мл 20 мл
флакон
1044.
V08AB02
Йогексол
раствор для инъекций 350 мг/мл 50 мл
флакон
1045.
V08AB02
Йогексол
раствор для инъекций 350 мг/мл 100 мл
флакон
1046.
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл 50 мл
флакон
1047.
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл 100 мл
флакон
1048.
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
флакон

эндотрахеальді енгізуге арналған суспензия 80 мг/мл, 1,5 мл
құты
1018.
R07AA02
Жалпы фосфолипидтер + екі қаныққан фосфатидилхолин (DSPC) + еркін май қышқылдары (FFA) + триглицеридтер (TG)
интратрахеальді енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл, 4 мл
құты
1019.
S01AA01
Хлорамфеникол
көзге тамызатын дәрі, кемінде 25% 5 мл
құты
1020.
S01AA01
Хлорамфеникол
көзге тамызатын дәрі 0,5% 8 мл кемінде
құты
1021.
S01AA12
Тобрамицин
көзге тамызатын дәрі 0,3%
құты
1022.
S01AA12
Тобрамицин
көзге тамызатын дәрі 0,3%
сықпа
1023.
S01AE01
Офлоксацин
көзге тамызатын дәрі 0,3%
құты
1024.
S01BA01
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі, 1 мг/мл, 10 мл №1
құты
1025.
S01EC01
Ацетазоламид
таблетка 250 мг
таблетка
1026.
S01ED01
Тимолол
көзге тамызатын дәрі ар 0,5% 5 мл
құты -тамшылатқыш
1027.
S01EE01
Латанопрост
көзге тамызатын дәрі 0,005%, 2,5 мл
құты
1028.
V01AA20
Басқа аллергендер
теріішіне енгізуге арналған ерітінді 3 мл
құты
1029.
V03AB06
Натрия тиосульфаты
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 10 мл
ампула
1030.
V03AB35
Сугаммадекс
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл 2 мл
құты
1031.
V03AC03
Деферазирокс
таблетка 180 мг
таблетка
1032.
V03AC03
Деферазирокс
таблетка 250 мг
таблетка
1033.
V03AC03
Деферазирокс
таблетка 500 мг
таблетка
1034.
V03AE02
Севеламер
таблетка 800 мг
таблетка
1035.
V03AF01
Месна
ампуладағы венаішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг / 4 мл
ампула
1036.
V03AF03
Кальций фолинаты
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл /венаішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
құты
1037.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1038.
Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.09.2025 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1039.
V04CF01
Туберкулин
түссіз мөлдір сұйықтық немесе сәл бозаңданатын, тұнбасы мен бөгде қоспалары жоқ 0,1 мл құрамында 2 туберкулин бірлігі (ТБ) бар ерітінді
литр
1040.
V07AB
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% 5 мл
ампула
1041.
V07AB
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% 10 мл
ампула/ құты
1042.
V08AB02
Йогексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг/мл 50 мл
құты
1043.
V08AB02
Йогексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг/мл 20 мл
құты
1044.
V08AB02
Йогексол
инъекцияға арналған ерітінді350 мг/мл 50 мл
құты
1045.
V08AB02
Йогексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг/мл 100 мл
құты
1046.
V08AB05
Йопромид
тамырішіне енгізуге арналған 300 мг/мл 50 мл
құты
1047.
V08AB05
Йопромид
тамырішіне енгізуге арналған 300 мг/мл 100 мл
құты
1048.
V08AB05
Йопромид
тамырішіне енгізуге арналған 370 мг/мл, 50 мл
құты

1049.
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл 100 мл
флакон
1050.
V08AB09
Йодиксанол
раствор для инъекций 320 мг/мл 20 мл
флакон
1051.
V08AB09
Йодиксанол
раствор для инъекций 320 мг/мл 50 мл
флакон
1052.
V08AB09
Йодиксанол
раствор для инъекций 320 мг/мл 100 мл
флакон
1053.
V08CA01
Гадопентетовая кислота
раствор для внутривенного введения 15 мл
флакон
1054.
V08CA09
Гадобутрол
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 7,5 мл
шприц
1055.
V08CA09
Гадобутрол
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 15 мл
флакон
1056.
A16AA07
Метрелептин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
мг
1057.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1058.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1059.
H01AA02
Тетракозактид
суспензия для инъекций 1 мг/мл 1 мл
ампула
1060.
H02AB13
Дефлазакорт
таблетка 6 мг
таблетка
1061.
H02AB13
Дефлазакорт
таблетка 30 мг
таблетка
1062.
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
порошок для приготовления раствора для ингаляций 1 000 000 ЕД (80 мг)
флакон
1063.
J04BA01
Клофазимин
капсула 100 мг
капсула
1064.
L01EA05
Понатиниб
таблетка 15 мг
таблетка
1065.
L01EA05
Понатиниб
таблетка 30 мг
таблетка
1066.
L01EA05
Понатиниб
таблетка 45 мг
таблетка
1067.
M09AX07
Нусинерсен
раствор для интратекального введения 2,4 мг/мл 5 мл
флакон
1068.
M09AX08
Голодирсен
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл 2 мл
флакон
1069.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1070.
N03AD01
Этосуксимид
капсула 250 мг
капсула
1071.
N03AF03
Руфинамид
таблетка 100 мг
таблетка
1072.
N03AF03
Руфинамид
таблетка 200 мг
таблетка
1073.
N03AF03
Руфинамид
таблетка 400 мг
таблетка
1074.
N03AG04
Вигабатрин
таблетка 500 мг
таблетка
1075.
N03AG04
Вигабатрин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 500 мг
пакет
Примечание ИЗПИ!
Строку 1076 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие с 01.01.2027).
1076.
N03AX03
Сультиам
таблетка
мг

1049.
V08AB05
Йопромид
тамырішіне енгізуге арналған 370 мг/мл 100 мл
құты
1050.
V08AB09
Йодиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг/мл 20 мл
құты
1051.
V08AB09
Йодиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг/мл 50 мл
құты
1052.
V08AB09
Йодиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг/мл 100 мл
құты
1053.
V08CA01
Гадопентет қышқылы
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 15 мл
құты
1054.
V08CA09
Гадобутрол
венаішіне енгізуге арналған ерітінді1 ммоль/мл 7,5 мл
шприц
1055.
V08CA09
Гадобутрол
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 15 мл
құты
1056.
A16AA07
Метрелептин
инъекция үшін еітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
мг
1057
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1058
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1059
H01AA02
Тетракозактид
инъекцияға арналған суспензия 1 мг/мл 1 мл
ампула
1060
H02AB13
Дефлазакорт
таблетка 6 мг
таблетка
1061
H02AB13
Дефлазакорт
таблетка 30 мг
таблетка
1062
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
ингаляция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 000 000 ӘБ (80 мг)
құты
1063
J04BA01
Клофазимин
капсула 100 мг
капсула
1064
L01EA05
Понатиниб
таблетка 15 мг
таблетка
1065
L01EA05
Понатиниб
таблетка 30 мг
таблетка
1066
L01EA05
Понатиниб
таблетка 45 мг
таблетка
1067
M09AX07
Нусинерсен
интратекальді енгізуге арналған ерітінді 2,4 мг/мл 5 мл
құты
1068
M09AX08
Голодирсен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
құты
1069
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1070
N03AD01
Этосуксимид
капсула 250 мг
капсула
1071
N03AF03
Руфинамид
таблетка 100 мг
таблетка
1072
N03AF03
Руфинамид
таблетка 200 мг
таблетка
1073
N03AF03
Руфинамид
таблетка 400 мг
таблетка
1074
N03AG04
Вигабатрин
таблетка 500 мг
таблетка
1075
N03AG04
Вигабатрин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
пакет
1076.
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

N03AX22
Перампанел
таблетка
мг
1092.
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).
1093
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).
1094
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).
1095
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).

N03AX22
Перампанел
таблетка
мг
1092
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1093
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1094
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1095
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

1096.
N05BA09
Клобазам
таблетка 10 мг
таблетка
1097.
L04AX07
Диметилфумарат
таблетка/капсула 120 мг
таблетка/ капсула
1098.
L04AX07
Диметилфумарат
таблетка/капсула 240 мг
таблетка/ капсула
1099
C10AA05
Аторвастатин
таблетки 20 мг
таблетка
1100
J05AB14
Валганцикловир
таблетки 450 мг
таблетка
1101
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 10 % 200 мл
контейнер/флакон
1102
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).
1103
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5 % 100 мл
контейнер/флакон
1104
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5 % 200 мл
контейнер/флакон
1105
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5 % 250 мл
контейнер/флакон
1106
N03AE01
Клоназепам
таблетки 2 мг
таблетка
1107
A11CC05
Колекальциферол
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
флакон
1108
P02CE01
Левамизол
таблетки 50 мг
таблетка
1109
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза)
Таблетки 10000 ЕД
таблетка
1110
B05CB01
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 % 100 мл
контейнер/флакон
1111
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).
1112
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 392 (вводится в действие с 01.01.2026).
1113
P01AB03
Орнидазол
таблетки 500 мг
таблетка
1114
L04AX05
Пирфенидон
таблетки 200 мг
таблетка
1115
N03AX16
Прегабалин
капсула 25 мг
капсула
1116
N03AX16
Прегабалин
капсула 300 мг
капсула
1117
C09AA05
Рамиприл
таблетки 2,5 мг
таблетка
1118
J01FA06
Рокситромицин
таблетки 150 мг
таблетка
1119
G04BE08
Тадалафил
таблетки 20 мг
таблетка
1120
G04BE08
Тадалафил
таблетки 5 мг
таблетка
1121
R03DA04
Теофиллин
капсула 300 мг
капсула
1122
B02AA02
Транексамовая кислота
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
ампула
1123
M01AE09
Флурбипрофен
таблетки 100 мг
таблетка
1124
M03BX01
Баклофен
таблетки 10 мг
таблетка
1125
M03BX01
Баклофен
таблетки 25 мг
таблетка
1126
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
таблетки 2 мг/0,625 мг
таблетка
1127
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
таблетки 4 мг/1,25 мг
таблетка
1128
A06AD15
Макрогол
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 10 г
пакет
1129
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 100 мг
таблетка
1130
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 150 мг
таблетка
1131
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 200 мг
таблетка
1132
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 50 мг
таблетка
1133
L01EL02
Акалабрутиниб
капсула/таблетка 100 мг
капсула/таблетка

1096
N05BA09
Клобазам
таблетка 10 мг
таблетка
1097
L04AX07
Диметилфумарат
таблетка/капсула 120 мг
таблетка/ капсула
1098
L04AX07
Диметилфумарат
таблетка/капсула 240 мг
таблетка/ капсула
1099
C10AA05
Аторвастатин
таблеткалар 20 мг
таблетка
1100
J05AB14
Валганцикловир
таблеткалар 450 мг
таблетка
1101
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 10%, 200 мл
контейнер/құты
1102
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1103
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5%, 100 мл
контейнер/құты
1104
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5%, 200 мл
контейнер/құты
1105
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5%, 250 мл
контейнер/құты
1106
N03AE01
Клоназепам
таблеткалар 2 мг
таблетка
1107
A11CC05
Колекальциферол
ішуге арналған тамшы дәрі 15000 ХБ/мл 10 мл
құты
1108
C10AB05
Левамизол
таблеткалар 50 мг
таблетка
1109
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза)
таблеткалар 10000 ӘБ
таблетка
1110
B05CB01
Натрия хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9 %, 100 мл
контейнер/флакон
1111
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1112
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 392 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1113
P01AB03
Орнидазол
таблеткалар 500 мг
таблетка
1114
L04AX05
Пирфенидон
таблеткалар 200 мг
таблетка
1115
N03AX16
Прегабалин
капсулалар 25 мг
капсула
1116
N03AX16
Прегабалин
капсулалар 300 мг
капсула
1117
C09AA05
Рамиприл
таблеткалар 2,5 мг
таблетка
1118
J01FA06
Рокситромицин
таблеткалар 150 мг
таблетка
1119
G04BE08
Тадалафил
таблеткалар 20 мг
таблетка
1120
G04BE08
Тадалафил
таблеткалар 5 мг
таблетка
1121
R03DA04
Теофиллин
капсула 300 мг
капсула
1122
B02AA02
Транексам қышқылы
вена ішіне енгізуге арналған 50 мг/мл, 5 мл ерітінді
ампула
1123
M01AE09
Флурбипрофен
таблеткалар 100 мг
таблетка
1124
M03BX01
Баклофен
таблеткалар 10 мг
таблетка
1125
M03BX01
Баклофен
таблеткалар 25 мг
таблетка
1126
C09BA04
Периндоприл диуретиктармен комбинацияда
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
таблетка
1127
C09BA04
Периндоприл диуретиктармен комбинацияда
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
таблетка
1128
A06AD15
Макрогол
ішке қабылдауға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 г
пакет
1129
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 100 мг
таблетка
1130
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 150 мг
таблетка
1131
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 200 мг
таблетка
1132
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 50 мг
таблетка
1133
L01EL02
Акалабрутиниб
капсула 100 мг
капсула

1134
L01ED03
Алектиниб
капсула 150 мг
капсула
1135
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1136
Примечание ИЗПИ!
Строка 1136 предусматривается исключить приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие с 01.01.2027).
L02BB05
Апалутамид
таблетка 60 мг (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
таблетка

1134
L01ED03
Алектиниб
капсула 150 мг
капсула
1135
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1136
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
1136-жолды алып тастау көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
L02BB05
Апалутамид
таблетка 60 мг (препараттың әрбір бірлігімен қосымша препараттың 1 бірлігі тегін беріледі)
таблетка

1140
N05AX12
Арипипразол
таблетки 30 мг
таблетка
1141
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1142
L01FF05
Атезолизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200 мг/20мл
флакон
1143
L01FF05
Атезолизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 840 мг/14мл
флакон
1144
A06AB02
Бисакодил
таблетки 5 мг
таблетка
1145
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
доза

1140
N05AX12
Арипипразол
таблетка 30 мг
таблетка
1141
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1142
L01FF05
Атезолизумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат 1200 мг/20мл
құты
1143
L01FF05
Атезолизумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат 840 мг/14мл
құты
1144
A06AB02
Бисакодил
таблетка 5 мг
таблетка
1145
J07BA01
Кене энцефалитінің инактивтендірілген тұтас вирусына қарсы вакцина
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 0,5 мл/доза
доза

1150
C09CA03
Валсартан
таблетка 80 мг
таблетка
1151
J02AC03
Вориконазол
таблетка 200 мг
таблетка
1152
J02AC03
Вориконазол
таблетка 50 мг
таблетка
1153
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1154
L04AC16
Гуселькумаб
раствор для подкожного введения, 100 мг/1,0 мл (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
автоинжектор
1155
L01FC01
Даратумумаб
раствор для подкожного введения, 1800 мг
флакон
1156
L02BB06
Даролутамид
таблетка 300 мг
таблетка
1157
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 5 мг
таблетка
1158
L01FF03
Дурвалумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг
флакон
1159
L01FF03
Дурвалумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
флакон
1160
М01АЕ01
Ибупрофен
раствор для внутривенного введения, 400 мг/4мл
флакон

1150
C09CA03
Валсартан
таблетка 80 мг
таблетка
1151
J02AC03
Вориконазол
таблетка 200 мг
таблетка
1152
J02AC03
Вориконазол
таблетка 50 мг
таблетка
1153
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1154
L04AC16
Гуселькумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/1,0 мл (препараттың әрбір бірлігімен қосымша препараттың 1 бірлігі тегін беріледі)
автоинжектор
1155
L01FC01
Даратумумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1800 мг
құты
1156
L02BB06
Даролутамид
таблетка 300 мг
таблетка
1157
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
таблетка 5 мг
таблетка
1158
L01FF03
Дурвалумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат, 120 мг
құты
1159
L01FF03
Дурвалумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг
құты
1160
М01АЕ01
Ибупрофен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 400 мг / 4мл
құты

1178
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
эмульсия для инфузий 500 мл
пакет/контейнер
1179
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
таблетка 50 мг/300 мг/300 мг
таблетка
1180
B06AC05
Ланаделумаб
раствор для подкожного введения 300 мг/2 мл
шприц
1181
N07BC02
Метадон
раствор для орального применения, 5 мг/мл
мл
1182
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1178
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
инфузияға арналған эмульсия 500 мл
пакет/контейнер
1179
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
таблетка 50мг/300мг/300мг
таблетка
1180
B06AC05
Ланаделумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді 300 мг/2 мл
шприц
1181
N07BC02
Метадон
ішуге қолданылатын ерітінді, 5 мг / мл
мл
1182
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

таблетки 2,5 мг
таблетка
1190
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
таблетка 400 мг/100 мг
таблетка
1191
J01AA12
Тигециклин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
флакон
1192
L01AB02
Треосульфан
порошок для приготовления раствора для инфузий 5 г
флакон
1193
L04AC05
Устекинумаб
раствор для подкожного введения 45 мг/0.5 мл (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
флакон
1194
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации***
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
МЕ
1195
B02BD06
Фактор свертывания крови в комбинации с высоким содержанием фактора Виллебранда****
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
МЕ
1196
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1197
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1198
J02AC01
Флуконазол
сироп 25 мг/5 мл 70 мл
флакон
1199
B03BB01
Фолиевая кислота
таблетка 1 мг
таблетка
1200
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1201
L01BC02
Фторурацил
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 10 мл
флакон
1202
L01BC02
Фторурацил
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 20 мл
флакон
1203
L01BC02
Фторурацил
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
флакон
1204
C03CA01
Фуросемид
таблетка 40 мг
таблетка
1205
A10BJ01
Эксенатид
порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем, 2 мг/0.65 мл
шприц-ручка
1206
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
таблетки 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
1207
B02AA02
Транексамовая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл
ампула
1208
C08CA16
Клевидипин
эмульсия для внутривенного введения, 0.5 мг/мл 50 мл
флакон
1209
J06BD01
Паливизумаб
раствор для внутримышечного введения 50 мг
флакон
1210
J07BM03
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
cуспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
доза
1211
L01DC03
Митомицин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 40 мг
флакон
1212
L01FF04
Авелумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл
флакон
1213
L01XD04
Аминолевулиновая кислота
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 1.5 г (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
флакон

таблетка 2,5 мг
таблетка
1190
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
таблетка 400 мг/100 мг
таблетка
1191
J01AA12
Тигециклин
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
құты
1192
L01AB02
Треосульфан
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 5 г
құты
1193
L04AC05
Устекинумаб
тері астына енгізуге арналған 45 мг/0.5 мл ерітінді (препараттың әрбір бірлігімен қосымша 1 препарат бірлігі тегін беріледі)
құты
1194
B02BD01
II, VII, IX және Х қан ұю факторы біріктірілген ***
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ
1195
B02BD06
Виллебранд қан ұю факторы жоғары біріктірілген қан ұю факторы ****
ертіндімен инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ
1196
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1197
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1198
J02AC01
Флуконазол
шәрбат 25 мг/5 мл 70 мл
құты
1199
B03BB01
Фолий қышқылы
таблетка 1 мг
таблетка
1200
B03BB01
Фолий қышқылы
таблетка 4 мг
таблетка
1201
L01BC02
Фторурацил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
құты
1202
L01BC02
Фторурацил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 20 мл
құты
1203
L01BC02
Фторурацил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
құты
1204
C03CA01
Фуросемид
таблетка 40 мг
таблетка
1205
A10BJ01
Эксенатид
еріткішпен жиынтықта ұзақ әсер ететін тері астына енгізуге арналған суспензия дайындауға арналған ұнтақ 2 мг / 0.65 мл
шприц-қалам
1206
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид және рилпивирин
таблеткалар 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
1207
B02AA02
Транексам қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл.
ампула
1208
C08CA16
Клевидипин
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 0.5 мг/мл 50 мл
құты
1209
J06BD01
Паливизумаб
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг
құты
1210
J07BM03
Папилломавирус (адамның 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типі)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
доза
1211
L01DC03
Митомицин
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг
құты
1212
L01FF04
Авелумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл
құты
1213
L01XD04
Аминолевулин қышқылы
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1.5 г (препараттың әрбір бірлігімен қосымша препараттың 1 бірлігі тегін беріледі)
құты

от 20 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ-88
Перечень медицинских изделий, закупаемых у Единого дистрибьютора
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 24.02.2026 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 26.05.2026 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименования
Характеристика
Единица измерения
1.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,33 мм (29G), длиной 12,7 мм
штука
2.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,25мм (31G), длиной 6 мм
штука
3.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,25мм (31G), длиной 5 мм
штука
4.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,30мм (30G), длиной 8 мм
штука
5.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
канюли 6 мм
набор
6.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Длина канюли 9 мм
набор
7.
Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 1,8 мл + Инфузионный набор длина канюли 6 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
8.
Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 3 мл + Инфузионный набор длина канюли 9 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
9.
Резервуар к помпам инсулиновым
объемом 1,8 мл
штука
10.
Резервуар к помпам инсулиновым
объемом 3 мл
штука
11.
Тест полосы для определения глюкозы в крови
тест-полосы №50
упаковка
12.
Тест-полосы для определения глюкозы в крови, с кодированием
тест полосы №50
упаковка
13.
Тест полосы для определения кетоновых тел в моче
туба №50
упаковка
14.
Калоприемник
однокомпонентный дренируемый илео/колостомный калоприемник в комплекте с защитной пастой (из расчета на 10 калоприемников 1 паста тюбик 60г.)
комплект
15.
Шприц инсулиновый
Одноразовый, с маркировкой
штука
16.
Базовый комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 cм – 1 шт.
6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
17.
Бахилы низкие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
18.
Бахилы высокие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
19.
Бахилы высокие
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
20.
Бахилы высокие
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
21.
Бинт полиуретановый ортопедический

2021 жылғы 20 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-88 бұйрығына
2-қосымша
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Тізбеге өзгеріс енгізу көзделген – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.05.2026 № 59 (01.01.2027 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын медициналық бұйымдардың тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.02.2026 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Атауы
Техникалық сипаттама
Өлшем бірлігі
1.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 12,7 мм аспайтын
дана
2.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 6 мм аспайтын
дана
3.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 5 мм аспайтын
дана
4.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 8 мм аспайтын
дана
5.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жиынтық
Канюля ұзындығы 6 мм
жиынтық
6.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жиынтық
Канюля ұзындығы 9 мм
жиынтық
7.
№ 10 инсулинді помпаға жиынтық (көлемі 1,8 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 6 мм)
Барлық жаңадан анықталған пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін әрбір 12 жиынтыққа бір помпа тегін беріледі
жиынтық
8.
№ 10 инсулинді помпаға жиынтық (көлемі 3 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 9 мм)
Барлық жаңадан анықталған пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін әрбір 12 жиынтыққа бір помпа тегін беріледі
жиынтық
9.
Инсулин помпаларға резервуар
көлемі 1,8 мл
дана
10.
Инсулин помпаларға резервуар
көлемі 3 мл
дана
11.
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест жолақтар
№ 50 тест жолақтар
қаптама
12.
Кодталуымен қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
№ 50 тест жолақтар
қаптама
13.
Кетон денелеріне арналған Тест жолақтары
№ 50 туба
қаптама
14.
Нәжісқабылдағыш
бір компонентті дренаждалатын илео/колостомды нәжісқабылдағыш қорғану пастасы бар жиынтықта (10 нәжісқабылдағыш есебінен 1 паста тюбик 60г.)
жиынтық
15.
Инсулинді шприц
Таңбаланған бір рет қолданылатын
дана
16.
Абдоминальді операцияларға арналған базалық жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана.
4. жабысқақ жиегі бар жайма 170 см х 175 см – 1 дана.
5. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 240 см – 1 дана.
6. жабысқақ лента 10 см х 50 см – 1.
7. қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
17.
Қысқа бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
18.
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
19.
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
жұп
20.
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
жұп
21.
Полиуретанды ортопедиялық бинт

Размером 2,5 см х 1,8 м
штука
22.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 5,0 см х 3,6 м
штука
23.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 7,5 см х 3,6 м
штука
24.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 10,0 см х 3,6 м
штука
25.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 12,5 см х 3,6 м
штука
26.
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К3
0,2 мл
штука
27.
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2
0,5 мл
штука
28.
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2
0,2 мл
штука
29.
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3
0,5 мл
штука
30.
Гипсовый бинт
Размер 15 см х 300 см
штука
31.
Гипсовый бинт
Размер 20 см х 300 см
штука
32.
Гипсовый бинт
Размер 10 см х 300 см
штука
33.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
34.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
35.
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
36.
Загубник для фиброэндоскопии
однократного применения, стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
37.
Защитный комплект одноразового применения
Защитный комплект одноразового применения:
1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию);
2. Бахилы;
3. Маска фильтрующая;
4. Очки защитные;
5. Салфетка одноразовая;
6. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию);
7. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию);
8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия.
комплект
38.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером L, из полистирола
штука
39.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером S, из полистирола
штука
40.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером M, из полистирола
штука
41.
Зонд для энтерального питания, размер СН 10

Өлшемі 2,5 см х 1,8 м
дана
22.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 5,0 см х 3,6 м
дана
23.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 7,5 см х 3,6 м
дана
24.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 10,0 см х 3,6 м
дана
25.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 12,5 см х 3,6 м
дана
26.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
27.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
28.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулеріне арналған капилляры бар капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
29.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капилляры бар капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
30.
Гипсті бинт
Өлшемі 15 см х 300 см
дана
31.
Гипсті бинт
Өлшемі 20 см х 300 см
дана
32.
Гипсті бинт
Өлшемі 10 см х 300 см
дана
33.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,5 л полимерлік құтыда шығарылады
полимерлі құты
34.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
полимерлі құты
35.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
36.
Фиброэндоскопияға арналған тіс қорғағышы
бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес
дана
37.
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы:
1. Капюшоны бар қорғаныш комбинезон(өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бойы 158-188, оның ішінде өлшемі 54 (XXL) және Бойы (176) әдепкі бойынша);
2. Бахилалар;
3. Сүзетін маска;
4. Қорғаныш көзілдірігі;
5. Бір рет қолданылатын салфетка;
6. Латексті қолғаптар (өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша);
7. Резеңке қолғап (нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша);
8. Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
38.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, өлшемі L, полистиролдан жасалған
дана
39.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, мөлшері S, полистиролдан жасалған
дана
40.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильді, бір рет қолданылатын, мөлшері М, полистиролдан жасалған
дана
41.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 10

стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 40,0 см диаметр 3,3 мм
штука
42.
Зонд для энтерального питания, размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 40,0 см диаметр 4,0 мм
штука
43.
Зонд для энтерального питания, размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 40,0 см диаметр 5,3 мм
штука
44.
Зонд для энтерального питания, размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 40,0 см диаметр 6,0 мм
штука
45.
Зонд для энтерального питания, размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 40,0 см диаметр 6,7 мм
штука
46.
Зонд для энтерального питания, размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 6, длина 40,0 см диаметр 2,0 мм
штука
47.
Зонд для энтерального питания, размер СН 8
стерильный, однократного применения, размер СН 8 длина 40,0 см диаметр 2,7 мм
штука
48.
Зонд для энтерального питания, размер: СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 14 длина 40,0 см диаметр 4,7 мм
штука
49.
Зонд желудочный размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
50.
Зонд желудочный размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
51.
Зонд желудочный размер СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 85 см, диаметр 4,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
52.
Зонд желудочный размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 85 см, диаметр 5,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
53.
Зонд желудочный размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 85 см, диаметр 6,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
54.
Зонд желудочный размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 85 см, диаметр 6,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
55.
Зонд желудочный размер СН 22
стерильный, однократного применения, размер СН 22, длина 85 см,диаметр 7,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
56.
Зонд желудочный размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 6, длина 85 см, диаметр 2,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
57.
Зонд желудочный размер СН 8

стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
42.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
43.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
44.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
45.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
46.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,0 мм
дана
47.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 8
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,7 мм
дана
48.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі: СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14 ұзындығы 40,0 см диаметрі 4,7 мм
дана
49.
Асқазан зонды, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 85 см, диаметрі 3,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
50.
Асқазан зонды, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
51.
Асқазан зонды, өлшемі СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
52.
Асқазан зонды, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 85 см, диаметрі 5,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
53.
Асқазан зонды, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
54.
Асқазан зонды, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
55.
Асқазан зонды, өлшемі СН 22
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 7,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
56.
Асқазан зонды, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
57.
Асқазан зонды, өлшемі СН 8

стерильный, однократного применения, размер СН 8, длина 85 см, диаметр 2,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
58.
Зонд урогенитальный
стерильный одноразового применения
штука
59.
Иглодержатель
для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены
штука
60.
Инструменты гинекологические
Стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
61.
Катетер Нелатона, размеры СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 40,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
62.
Катетер Нелатона, размеры СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 40,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
63.
Катетер Нелатона, размеры СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 40,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
64.
Катетер Нелатона, размеры СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 40,0 см, диаметр 5,3 мм
штука
65.
Катетер Нелатона, размеры СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 40,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
66.
Катетер Нелатона, размеры СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 40,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
67.
Катетер Нелатона, размеры СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 40,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
68.
Катетер Нелатона, размеры СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 40,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
69.
Катетер отсасывающий, размер СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 52,0 см диаметр 2,0 мм
штука
70.
Катетер отсасывающий размер СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 52,0 см диаметр 2,7 мм
штука
71.
Катетер отсасывающий, размер СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 52,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
72.
Катетер отсасывающий размер СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 52,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
73.
Катетер отсасывающий, размер СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 52,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
74.
Катетер отсасывающий, размер СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 52,0 см диаметр 5,3 мм
штука
75.
Катетер отсасывающий, размер СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 52,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
76.
Катетер отсасывающий, размер СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 52,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
77.
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 0,6 мм, однократного применения
штука
78.
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 1,0 мм, однократного применения
штука
79.
Катетер подключичный, стерильный

стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
58.
Урогенитальды зонд
бір рет қолданылатын стерильді
дана
59.
Ине ұстағыш
тамырдан қан алу сәтінде ине мен пробирканы бекіту үшін
дана
60.
Гинекологиялық аспаптар
Бір рет қолданылатын стерильді (цервикалды щетка, цитощетка)
дана
61.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
62.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
63.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
64.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
65.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
66.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
67.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
68.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
69.
Сорып алатын катетер, өлшемі СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
70.
Сорып алатын катетер, өлшемі СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
71.
Сорып алатын катетер, өлшемі СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
72.
Соратын сорып алатын катетер, өлшемі СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
73.
Сорып алатын катетер, өлшемі СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
74.
Сорып алатын катетер,өлшемі СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
75.
Сорып алатын катетер, өлшемі СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
76.
Сорып алатын катетер, өлшемі СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
77.
Бұған астылық катетер, стерильді
диаметрі 0,6 мм, бір рет қолданылатын
дана
78.
Бұғана астылық катетер, стерильді
диаметрі 1,0 мм, бір рет қолданылатын
дана
79.
Бұғана астылық катетер, стерильді

диаметр 1,4 мм, однократного применения
штука
80.
Катетер пупочный, размер СН4
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН4, длиной 38,0 см, диаметр 1,3 мм
штука
81.
Катетер пупочный, размер СН5
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН 5, длиной 38,0 см, диаметр 1,7 мм
штука
82.
Катетер пупочный, размер СН6
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 38,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
83.
Катетер пупочный, размер СН8
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 38,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
84.
Катетер уретральный женский, размер СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 18,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
85.
Катетер уретральный женский,размер СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 18,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
86.
Катетер уретральный женский, размер СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 18,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
87.
Катетер уретральный женский, размер СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 18,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
88.
Катетер уретральный женский, размер СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 18,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
89.
Катетер уретральный женский, размер СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 18,0 см, диаметр 5,3 мм
штука
90.
Катетер уретральный женский, размер СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 18,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
91.
Катетер уретральный женский, размер СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 18,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
92.
Комплект из нетканого материала для оториноларингологических операций стерильный одноразового применения
1. простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт.
2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт.
3. простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт.
4. чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт.
6. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
комплект
93.
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт.
2. простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт.
3. подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
94.
Комплект для полушарной операции

диаметрі 1,4 мм, бір рет қолданылатын
дана
80.
Кіндік катетері, өлшемі СН4
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН4, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 1,3 мм
дана
81.
Кіндік катетері, өлшемі СН5
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 5, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 1,7 мм
дана
82.
Кіндік катетері, өлшемі CH 6
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
83.
Кіндік катетері, өлшемі CH8
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
84.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
85.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
86.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
87.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
88.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
89.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
90.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
91.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
92.
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық операцияларға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 190 см х 160 см -1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см - 1 дана
3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см х100 см, ойығы 7 см х 40 см және жабысқақ жиегі 1 дана.
4. аспаптарға арналған үстелді жабу үшін су өткізбейтін Мейо қапшығы, тоқыма емес материалдан жасалған 145 см х 80 см-1 дана,
5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
6. сіңіргіш қағаз салфетка 22 см х 23 см - 4 дана
жиынтық
93.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір рет қолданылатын , стерильдіжиынтық
1. мата емес материалдан жасалған салфетка 30 см x 30 см-5 дана.
2. жаңа туған нәрестеге арналған жайма 100 см х100 см-2 дана
3. ылғал өткізбейтін төсеніш 60 см x 60 см-1 дана
жиынтық
94.
Жарты шарлы операцияға арналған жиынтық

1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.
3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5 Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
95.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв.
2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.
3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 пара.
6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.
7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
96.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
97.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
98.
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140*80 см – 1 шт.
2. Салфетка подкладная 70*80 см – 2 шт.
3. Пеленка – впитывающая 60*60 см – 1 шт.
4. Рубашка для роженицы – 1 шт.
5. Шапочка клип – берет – 1 шт.
6. Салфетка впитывающая 20*20 см – 2 шт.
7. Бахилы из нетканого материала низкие – 1 пара.
8. Маска медицинская трехслойная – 1шт.
9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
комплект
99.
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. Салфетка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.;
2. Простыня с липким краем 2,0 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.;
3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.;
4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт.
5. простыня 2,0 м х 1,4 м пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука
100.
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный

1. Жабысқақ жиегі 55х65 см қалта-қабылдағыш, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
2. Диаметрі 60см полиэтиленнен жасалған қорғаныш қап - 1 дана.
3. Жайма 140 х 160см, жабысқақ ойығы бар 30х40 см, тығыздығы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі бар 160х210 см жайма, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
5 Сіңіргіш қағаз салфетка 22 х 23см-4 дана .
6. Операциялық таспа 5х50 см, тығыздығы 40 г / м ш. - 2 дана.
7. 40х80 см жабысқақ жиегі бар бастың операциясына арналған жайма, тығыздығы 40 г/м шаршы - 1 дана.
жиынтық
95.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/м ш. м.
2. ламинатталған жайма 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / м ш.
3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г / м ш. - 1 дана.
4. босанатын әйелге арналған жейде тығыздығы 25 г/м ш. - 1 дана,
5. ұзын бахилалардың тығыздығы 25 г / м кв. - 1 жұп
6. қалпақ берет тығыздығы 18 г / м ш. - 1 дана.
7. қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана.
дана
96.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1шт.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1шт.
3. Тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80см х 70см-2 дана .
дана
97.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1шт.
2. Мата емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1шт.
3. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана .
4. Мата емес материалдан жасалған Салфетка 80см х 70см-2 дана .
дана
98.
Бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған акушерлік төсек-орын жиынтығы
1. Жайма 140*80 см – 1 дана.
2. Астына төселетін салфетка 70*80 см - 2 дана.
3. Жаялық – сіңіргіш 60*60 см – 1 дана.
4. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана
5. Клип – берет қалпақшасы-1 дана.
6. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 2 дана.
7. Тоқыма емес материалдан жасалған қысқа бахила-1 жұп.
8. Үш қабатты медициналық маска-1 дана
9. Сіңіргіш төсем-2 дана
жиынтық
99.
Операциялық өрісті шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. жабысқақ жиегі 0,7 м х 0,8 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана;
2. жабысқақ жиегі 2,0 м х 1,4 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана;
3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/ш. м. – 1 дана;
4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/ш. м. – 1 дана
5. жайма 2,0 м х 1,4 м алаң 25 г / м ш. - 1 дана
дана
100.
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық

1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Простыня 80см х 140см с липким краем - 2шт.
штука
101.
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем - 2 шт.
штука
102.
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
4. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт.
5. простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт.
6. простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт.
7. простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
103.
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
2. карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт.
3. карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
104.
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект
105.
Комплект для стентирования стерильный , одноразового применения.
1. Покрывало для пациента, изготовлено из нетканого материала 150 × 190 см – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала – 2шт.
3. Впитывающая салфетка, изготовлена из нетканого материала 40 × 50 см – 2 шт.
4. Покрытие для аппарата, изготовлено из нетканого материала 110 × 110 см – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена 190 × 320 см – 1шт.
6. Марлевые тампоны, изготовлены из марли (10 × 10 см) – 30шт.
7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
8. Функционная игла 18G изготовлена из пластика и сплава металлов 7 см – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G изготовлен из нетканого материала 10 см – 1шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
12. Трехходовой запорный кранник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.
13. Трехходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.

1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жайма 80см х 140см шеті жабысқақ - 2шт.
дана
101.
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жабысқақ жиегі бар 80см х 70см салфетка-2 дана .
дана
102.
Жалпы хирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана.
4. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
5. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана.
6. жабысқақ жиегі бар жайма 175 см х 180 см-1 дана.
7. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 250 см-1 дана
жиынтық
103.
Аспаптарға арналған үстелді жабуға бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана –
2. жабысқақ жиегі 35 см х 40 см қалта-1 дана.
3. жабысқақ жиегі 20 см х 40 см қалта-1 дана –
жиынтық
104.
Ішперде операциясына арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. 340 см х 180 см, ойығы 20 см х 30 см, инциз үлдірі және сұйықтық жинауға арналған қап, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана,
2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана
3. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
жиынтық
105.
Стерильденген , бір рет қолданылатын стенттеуге арналған жиынтық.
1. 150 × 190 см – 1 дана емес матадан жасалған науқасқа арналған төсек.
2. халат, матадан жасалмаған материал-2 дана.
3. 40 × 50 см тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка – 2 дана.
4. 110 × 110 см тоқыма емес материалдан жасалған құрылғыға арналған жабын-1 дана.
5. Екі саңылауы бар, мөлдір үлдірлі жиегі бар ангиографиялық жайма мата емес материалдан және 190 × 320 см – 1 дана полиэтиленнен жасалған.
6. Дәке тампондары дәкеден жасалған (10 × 10 см) - 30 дана.
7. Скальпель № 11, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
8. 18G функционалды инесі пластиктен және 7 см металл қорытпасынан жасалған-1 дана.
9. 20 G интродьюсері 10 см – 1 дана тоқыма емес материалдан жасалған.
10. Торк-құрылғы (ротатор), пластиктен жасалған – 1 дана.
11. Y-коннектор, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
12. Ra RH OFF (1000 psi) үш жақты құлыптау краны, пластиктен жасалған-1 дана.
13. Үш жақты манифольд, RA RH OFF (1100 psi), пластиктен жасалған – 1 дана.

14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (30 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G 1 ½ (4 см) (желтая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
22. Игла 21 G 1 ½ (4 см) (зеленая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250мл (диаметр 10 см), изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000мл (диаметр 28 см), изготовлена из пластика – 1шт.
26. Чехол пульта для дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.
штука
106.
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения
1. чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
2. простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт.
3. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт.
4. салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
107.
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. фартук ламинированный – 1 шт.
2. комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт.
4. бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука
108.
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
3. простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
4. салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт.
6. салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
109.
Комплект для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
4. Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт.

14. Жоғары қысымды ra/FLL желісі 125cm (1000 psi) пластиктен жасалған – 2 дана.
15. Екі клапанды (30 psi) 150 см көктамыр ішіне құюға арналған жиынтық, пластиктен жасалған – 1 дана.
16. 150 см – 1 дана пластиктен жасалған ортаның контрастына арналған жиынтық.
17. Шприц 2,5 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
18. Шприц 10 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
19. Шприц 10 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
20. Шприц 20 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
21. Ине 20 G 1 ½ (4 см) (сары), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
22. Ине 21 G 1 ½ (4 см) (жасыл), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
23. 120 мл стакан, пластиктен жасалған – 1 дана.
24. Тостаған 250мл (диаметрі 10 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
25. Тостаған 5000мл (диаметрі 28 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
26. Қашықтан басқару пультінің корпусы 15 × 30 см – 1 дана.
дана
106.
Бір рет қолданылатын стерильді бас операциясына арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. 145 см х 80 см тоқыма емес материалдан жасалған аспаптық үстелге арналған қап-1 дана –
2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 250 см х 180 см, жабысқақ ойығы 70 см х 10 см – 1 дана,
3. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 100 см-1 дана.
4. жабысқақ жиегі 80 см х 40 см салфетка-1 дана,
5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
107.
Стерильді, бір рет қолданылатын күшейтілген қорғауға арналған жиынтық
1. ламинатталған алжапқыш-1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон-1 дана.
3. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана.
4. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар-1 жұп
дана
108.
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған кесіндісі 7 см х 40 см 160 см х 100 см операциялық жайма – 1 дана
3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 175 см х 160 см – 1 дана.
4. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 75 см салфетка-1 дана,
5. тоқыма емес материалдан жасалған 10 см х 50 см операциялық жабысқақ таспа – 2 дана,
6. қағаздан сіңіретін 22 см х 23 см салфетка-1 дана.
дана
109.
Тоқыма емес материалдан жасалған неонатологқа арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Саңылауы 4,5 см х 7,2 см ламинатталған жайма 80 см х 60 см - 1 дана.
2. Ламинатталған жайма 80 см х 60 см-1 дана.
3. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана .

5. Шапочка - берет - 1 шт.
штука
110.
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара
2. марлевые шарики (тампоны) – 5 шт.
3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
111.
Комплект для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
112.
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука
113.
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара
2. нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт.
3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
114.
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт.
2. подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
115.
Комплект из нетканого материала для аборта стерильный
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
комплект
116.
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
5. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
6. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт.

5. Телпек-берет-1 дана.
дана
110.
Бір рет қолданылатын, стерильді жараларды өңдеуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп
2. дәке шарлары – тампондар) - 5 дана
3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана.
4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
111.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді кесарь тілігі операциясына арналған жиынтық
1. Кесарь тілігіне арналған жайма 140 см х 240 см, бұрғышы және сұйықтыққа арналған қалтасы бар - 1 дана.
2. Аспаптық үстелге ламинатталған жайма 140 см х 200 см-1 дана .
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см-1 дана.
4. Қағаз Салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
112.
Офтальмологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 170 см х 260 см – 1 дана.
дана
113.
Бір рет қолданылатын, стерильді тігістерді шешуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп
2. тігістерді алуға арналған пышақ (скальпель №12) - 1 дана
3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана.
4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
114.
Абортқа арналған, стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см-1 дана –
2. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см х 23 см-4 дана
дана
115.
Стерильді түсікке арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40г/м ш. - 1 дана.
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеніш-жаялық 60 х 60см, алаң 240 г / м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 22 х 23см-4 дана .
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, көлемі 25 г/м шаршы метр-1 дана .
5. Әйелдердің гигиеналық төсемі-2 дана .
6. Қалпақ клип-берет, ПЛ. 18 г/м ш. - 1 дана.
7. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
жиынтық
116.
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана.
2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана
4. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана.
5. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана,
6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см – 2 дана.

7. подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект
117.
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
комплект
118.
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
3. чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт.
4. адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. бахилы 25 см х 40 см – 1 пара
6. простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт.
7. кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект
119.
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт.
4. салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
120.
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт.
2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт.
3. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт.
4. салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт.
5. бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
121.
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
3. полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт.
4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект

7. 60 см х 60 см сіңіргіш төсеніш-1 дана
жиынтық
117.
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 230 х 240см жайма, айналасында жабысқақ жиегі бар диаметрі 8см, саңылауы 9 х 13см, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар, ішіне бахилалары және сұйықтықты жинауға және бұруға арналған ішіне салынған қалтасы бар, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
2. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25 х 25см-4 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
5. Жабысқақ лента 5 х 50см, пл. 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш төсеніш 60 х 90см, алаңы 240 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық
118.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
3. Майо үстелінің сырты 80 см х 145 см-2 дана.
4. операциялық жабысқақ таспа 9 см х 50 см-2 дана.
5. бахилы 25 см х 40 см-1 жұп 6. ойығы 20 см х 100 см 175 см х 260 см жайма – 1 дана
7. 300/225 см х 370 см, саңылауы 33 см х 38 см, екі жағынан да 3 қалтасы бар кіріктірілген инциз пленкасы бар кардио төсек-1 дана.
жиынтық
119.
Бір рет қолданылатын стерильді ламинэктомияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. ламинэктомияға арналған жайма 160 см х 300 см тоқыма емес материалдан ойығы 20 см х 30 см инциз үлдірімен – 1 дана
3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 90 см салфетка-4 дана –
4. 22 см х 23 см қағаз сіңіргіш салфетка-3 дана
дана
120.
Бір рет қолданылатын стерильді липосакцияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см-2 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 150 см – 1 дана,
3. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 120 см – 1 дана.
4. сіңіргіш салфетка 45 см х 45 см-1 дана.
5. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см-1 жұп
6. жабысқақ таспа 50 см х 10 см-2 дана
дана
121.
Омыртқа бағанасына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 225 см х 320 см, саңылауы 11 см х 22 см, жабысқақ жиектері бар, операциялық өріс аймағының айналасындағы сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана.
2. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см-1 дана
3. тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см-2 дана.
4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана
жиынтық

122.
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт.
2. простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
комплект
123.
Комплект из нетканого материала для основной хирургии
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
124.
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
5. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
125.
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт.
3. простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
5. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
6. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
7. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
126.
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт.
4. простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт.
5. простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт.
6. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.
7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
127.
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт.
2. чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт.

122.
Бір рет қолданылатын стерильді омыртқаға операция жасауға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см × 110 см – 2 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 300 см × 160 см, тесігі 7 см х 18 см, инциз үлдірі бар жайма – 1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см × 23 см – 4 дана.
жиынтық
123.
Негізгі хирургияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 80 х 100см жайма, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
5. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
124.
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 180 см х 120 см, диаметрі 10 см болатын саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана.
2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана
3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана
4. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана,
5. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
125.
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі бар жайма 180 см х 140 см-1 дана.
2. жайма 70 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар – 1 дана
3. 150 см х 125 см U-тәрізді ойығы 7 см х 40 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана.
4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана.
5. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана,
6. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана,
7. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
126.
Отоларингологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана
3. жабысқақ жайма 75 см х 75 см-1 дана.
4. жабысқақ жайма 200 см х 200 см-1 дана.
5. жайма 125 см х 150 см жабысқақ тілігі 7 см х 40 см – 1 дана.
6. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана.
7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
127.
Бір рет қолданылатын стерильді жарты шарлы операцияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар қалта – қабылдағыш 55 см × 65 см-1 дана.
2. қорғаныш тысы диаметрі 60 см, тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана

3. простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт.
4. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт.
5. салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
128.
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций
1. простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. чехол Мейо на инструментальный стол 145 см х 80 см – 1 шт.
3. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. подстилка 60 см х 60 см – 1 шт.
5. салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
6. адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
129.
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт.
3. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
4. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
130.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.
6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
комплект
131.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня на инструментальный стол 150х190 см - 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30х40 см - 2 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10х50 см – 1шт.
5. Простыня 150х180 см - 1 шт;
6. Бахила 33х55см – 1шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225х320 см с эластичными манжетами диаметром 6 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и манжетой 7 см и с выходным отверстием – 1шт.
комплект
132.
Комплект стерильный операционный одноразовый артроскопии плеча
1. Простыня 240х180 см с U-образным вырезом 20х60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Простыня 180х140 см с адгезивным краем – 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Чехол на руку 80х20 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25х25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5х 30 см - 1 шт.
7. Простыня 180х140 см на операционный стол – 1 шт.
комплект

3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см × 140 см, жабысқақ ойығы 30 см х 40 см-1 дана.
4 жабысқақ жиегі бар жайма, тоқыма емес материалдан жасалған жайма 210 см × 160 см – 1 дана.
5. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 22 см × 23 см – 4 дана.
дана
128.
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 150 см сопақша саңылауы 10 см х 20 см айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған Майо қапы 145 см х 80 см-1 дана.
3. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана.
4. қоқыс 60 см х 60 см-1 дана –
5. сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
129.
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аяққа арналған қорғаныш жабыны бар жайма 150 см х 200 см-1 дана
3. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
4. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
130.
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Артроскопияға арналған диаметрі 7 см резеңкелі саңылауы бар 200 см х 300 см жайма, пл. 54 г/м. ш. – 1 дана
2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, 30 г/м. ш. алаңы-1 дана
3. Бахила 33 см х 55 см, алаңы 40 г / м.ш. – 1 дана
4. Жайма 100 см х 80 см, алаңы 40 г / м. ш. – 1 дана
5. Операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана.
6. Бауға арналған қап 15 см х 240 см, алаңы 30 г/м. ш., картон ұстағышы бар – 1 дана.
жиынтық
131.
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге жайма 150х190 см-1 дана.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30х40 см-2 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Жабысқақ таспа 10х50 см-1 дана.
5. Жайма 150х180 см - 1 дана;
6. Бахила 33х55см-1шт.
7. Тізе буынының артроскопиясына арналған жайма 225х320 см, диаметрі 6 см резеңкелі манжеттері, сұйықтық жинауға арналған біріктірілген қабылдау қаптары және 7 см манжеті және шығу тесігі – 1 дана.
жиынтық
132.
Стерильді операциялық бір рет қолданылатын иық артроскопиясы жиынтығы
1. 240х180 см U-тәрізді ойығы 20х60 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма-1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 180х140 см-1 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Қолдың қақпағы 80х20 см-1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25х25 см-4 дана –
6. Операциялық жабысқақ таспа 2,5 х 30 см - 1 дана.
7. Операциялық үстелге 180х140 см жайма – 1 дана.
жиынтық

133.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
комплект
134.
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт.
2. бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара
3. простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см с расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект
135.
Комплект для цистокопии
1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
136.
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. наволочка 80 см х 70 см – 1 шт.
2. простыня 200 см х 160 см – 1 шт.
3. пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
137.
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. наволочка 60 см х 60 см – 1 шт.
2. простыня 210 см х 160 см – 1 шт.
3. наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт.
4. пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
138.
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт.
2. салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
139.
Комплект из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный
1. Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
140.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт.
2. подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. браслет для идентификации из полимера – 1 шт.
4. зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука
141.
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт.
2. простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт.

133.
Артроскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған сіңіргіш екі қабатты жайма 140 см х 190 см, алаң 54 г / м ш. – 1 дана
2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, алаңы 30 г / м ш. – 1 дана
3. Операциялық үлкен ақжайма 220 см х 320 см резеңкелі саңылауы 5 см және 7 см, сіңіргіш аймағы, бұрғышы және сұйықтық жинауға арналған қалтасы бар, 54 г/м ш. м. - 1 дана
жиынтық
134.
Цистоскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге жайма 120 см х 140 см-1 дана.
2. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-1 жұп
3. жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан бұтарасы тұсындағы саңылауы 9 см х 15 см, аяққа арналған бүйірден ойықтары бар – 1 дана.
жиынтық
135.
Цистокопияға арналған жиынтық
1. Ұзын бахила 70 х 120см, пл. 40 г / м ш. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған жайма 110 х 160см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
3. Диаметрі 7 см жабысқақ саңылауы бар 45 х 70см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң - 1 дана.
жиынтық
136.
Бір рет қолданылатын стерильденген мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы
1. жастық тысы 80 см х 70 см-1 дана.
2. жайма 200 см х 160 см-1 дана.
3. көрпе тысы 200 см х 160 см-1 дана.
дана
137.
Бір рет қолданылатын стерильді, бір рет қолданылатын төсек жиынтығы
1. жастық тысы 60 см х 60 см-1 дана.
2. жайма 210 см х 160 см-1 дана.
3. матрасқап 210 см х 90 см-1 дана.
4. көрпе тысы 210 см х 140 см-1 дана.
жиынтық
138.
Бір рет қолданылатын стерильді имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық
1. жайма 100 см × 160 см тоқылмаған материалдан жасалған, сопақша саңылауы 7 см х 10 см-1 дана.
2. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
139.
Пародонтологиялық операцияларға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді, тоқыма емес материалдан жасалған стоматологиялық жиынтық
1. Салфетка 45 х 65см сопақша саңылауы 7 х 10см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Сіңіргіш салфетка 50 х 80см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
140.
Бір рет қолданылатын стерильді жаңа туған нәрестеге арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1.тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80 см х 90 см-2 дана.
2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана
3. полимерден сәйкестендіру үшін білезік-1 дана
4. полимерден жасалған кіндік қысқышы-1 дана
дана
141.
Краниотомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі 50 см х 50 см жайма - 4 дана.
2. краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инциз үлдірмен, қаппен және 30 см x 20 см бұрумен - 1 дана,

3. простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт.
4. операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт.
5. полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект
142.
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
2. Простыня 140 см х 220 см - 1 шт.
3. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
143.
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
144.
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная – 2 шт.
штука
145.
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука
146.
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт.
2. салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт.
3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт.
4. адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт.
5. простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт.
6. простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт.
7. простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт.
8. простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт.
9. бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
147.
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.;
2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
148.
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.

3. операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аймағы 75 см x 190 см - 1 дана.
4. операциялық жабысқақ таспа 9 см x 49 см-1 дана.5. сүлгі 19 см x 25 см-2 дана.
жиынтық
142.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға (Краниотомияға) арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Диаметрі 12,2 см жабысқақ жиегі бар 140 см х 220 см жайма-1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
4. Аспаптық үстелге 80 см х 70 см ламинатталған жайма-1 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
143.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға арналған операциялық жабындар жиынтығы (омыртқаға)
1. Жабысқақ жиегі 7 см х 18 см 140 см х 220 см жайма - 1 дана.
2. Жайма 140 см х 220 см-1 дана.
3. Аспаптық үстелге 70 см х 80 см ламинатталған жайма-1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған Майо қапы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
144.
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. 100 см х 100 см қалталы және жабысқақ саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Ламинатталған Салфетка 70 см х 80 см – 2 дана.
дана
145.
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ саңылауы 4,5 см х 7,2 см жайма 120 см х 100 см - 1 дана.
2. 140 см х 80 см жабысқақ жиегі бар пациентке жайма-1 дана .
3. Аспаптық үстелге арналған Майо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
4. Бөрік-берет-1 дана.
5. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана
146.
Травматологияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге 150 см х 190 см жайма-1 дана 2. 30 см х 40 см сіңіретін мата емес материалдан жасалған салфетка -2 дана,
3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана.
4. жабысқақ таспа 9 см х 50 см-1 дана .
5. жайма 75 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар - 1 дана.
6. жайма 150 см х 180 см, жабысқақ шеті бар - 1 дана.
7. жайма 225 см х 260 см, ойығы 10 см х 100 см - 1 дана,
8. 175 см х 270 см жайма, 45 см х 65 см ойығы бар шынтақшаға жабылған жайма - 1 дана,
9. бахила 33 см х 110 см-1 дана.
жиынтық
147.
Қорғауды күшейтуге арналған стерильді жиынтық
1. алжапқыштың тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана;
2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана
дана
148.
Бір рет қолданылатын стерильді балалар хирургиясына арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 ретінде.

2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт.
4. простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт.
5. салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
149.
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня 75 см х 90 см – 1 шт.
4. простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт.
5. адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт.
6. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
150.
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.;
3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;
4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука
151.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Шапочка берет – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Маска – 1 шт.
штука
152.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт.
5. Маска – 1 шт.
штука
153.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 шт.
2. Шапочка-колпак плотность 40 грамм/кв.м – 1 шт.
3. Маска медицинская трехслойная плотность 20 грамм/кв.м – 1 шт.
4. Фартук – 1 шт.
5. Бахилы из нетканого материала высокие плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 пара.
комплект
154.
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.;
2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука
155.
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
156.
Комплект белья для кардиоваскулярных операций стерильный одноразовый
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.

2. аспаптық үстелдегі жайма ретінде 80 см х 145 см – 1.
3. аяқ жаймасы 170 см х 175 см, саңылауы – 1 ретінде.
4. анестезиядағы жайма 155 см х 260 см тесігі бар – 1 ретінде.
5. салфетка 33 см х 33 см-4 дана.
жиынтық
149.
Проктологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана
3. жайма 75 см х 90 см-1 дана.
4. екі тілігі және аяққа арналған қорғаныш жабыны бар 260 см х 320 см жайма-1 дана,
5. жабысқақ таспа 2 см х 33 см-2 дана.
6. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.
7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
150.
Стерильді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш. м. - 1 дана ;
2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана;
3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм / ш. м. - 1 жұп –
4. үш қабатты медициналық маска-1 дана.
дана
151.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Телпек берет-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. маска - 1 дана.
дана
152.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Пилотка-қалпақ-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. Алжапқыш-1 дана.
5. маска - 1 дана.
дана
153.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110 – нан 140 см-ге дейін) тығыздығы 28 және 40 грамм/ш.м-1 дана
2. Қалпақ-қалпақ тығыздығы 40 грамм/ш.м – 1 дана,
3. Медициналық үш қабатты маска тығыздығы 20 грамм/ш.м – 1 дана
4. Алжапқыш-1 дана.
5. Тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм/кв. м-1 жұп.
жиынтық
154.
Стерильді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (жейде, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана;
2. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 жұп –
3. үш қабатты медициналық маска - 1 дана;
4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана .
дана
155.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар жайма, 160*200 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
2. Жабысқақ жиегі бар салфетка, 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
156.
Бір рет қолданылатын стерильді кардиоваскулярлық операцияларға арналған іш киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Торакальды жайма 200/300 х 330см( операциялық араласу аймағы 32 х 40см), алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.

4. Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
5. Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт.
6. Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт.
7. Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт.
8. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
9. Бахилы полиэтиленовые - 1 пара
10. Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
11. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
12. Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
157.
Комплект для лапароскопии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги;
5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
158.
Комплект белья хирургического для операции на голове и шее
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня операционная 100 x 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 40 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 x 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см, пл. 40 г/м кв. - 4 шт.
7. Простыня на операционный стол 160 x 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
8. Простыня для покрытия головы 80 x 140см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
159.
Комплект для ангиографии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией
комплект
160.
Комплект для аортокоронарного шунтирования

4. Перинді жабыны бар жайма 200 х 260см, ойығы 20 х 105см, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
5. Орамал 30 х 40см, алаңы 40 г / м ш. - 6 дана.
6. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 3 дана.
7. 2 х 30см бау ұстағыш-2 дана.
8. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см, алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
9. Полиэтиленді бахилалар-1 жұп
10. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
11. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
12. Дефибрилляторға арналған қап 33 х 38см, көлемі 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
157.
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Лапароскопияға арналған жайма, өлшемі 280*180 см, тесігі бар, жабысқақ бекіткіші бар екі қалтасы, инциционды үлдір және түтіктерге арналған саңылаулары бар тоқыма емес материалдан жасалған қосымша ендірмелері бар, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
4. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 4 дана, қағаздан жасалған;
5. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
158.
Бас және мойынға операция жасауға арналған хирургиялық киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 x 145см, алаңы 30 г / м ш. - 1 дана.
2. Жайма 180 x 250см ойығы 10 x 70см, жабысқақ жиегі бар, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Операциялық жайма 100 x 160см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 40 x 80см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң-1 дана.
5. Операциялық таспа 10 x 50см, алаңы 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш салфетка 30 x 40см, пл. 40 г/м Ш. - 4 дана.
7. Операциялық үстелге арналған жайма 160 x 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
8. Басын жабуға арналған жайма 80 x 140см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық
159.
Ангиография үшін жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Ангиографияға арналған жайма, өлшемі 300 * 180 см, екі саңылауы бар, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Екі саңылауы бар түтіктерге арналған бекіткіш, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 2 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған
жиынтық
160.
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық

1. Чехол на инструментальный стол 145*80см - 1 шт.
2. Простыня операционная 100*80см - 1 шт
3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт.
4. Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см - 1 шт.
5. Карман-приемник 50*75/20см - 1 шт.
6. Лента операционная, размер 50*10 - 1 шт.
7. Бахилы 1 пара.
8. Простыня 180*250см с вырезом,с адгезивным краем-1шт.
комлект
161.
Комплект для кесарево сечения
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
162.
Комплект для операции на бедре
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала;
6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги;
8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала
комплект
163.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
164.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.

1. Аспаптық үстелдің тысы 145*80см-1 дана .
2. Операциялық жайма 100*80см-1 дана
3. Қауырсын жабыны бар жайма, өлшемі 230*180 см және ойығы 20*100 см, саны - 1 дана.
4. Тесігі және қабылдағыш қалтасы бар торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см - 1 дана,
5. Қабылдағыш қалта 50*75/20см-1 дана.
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 - 1 дана
7. Аяқ киім 1 жұп.
8. Жайма 180 * 250см ойығы бар,жабысқақ жиегі-1 дана.
жиынтық
161.
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық үлкен жайма, көлемі 190*160 см, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
3. Операциялық шағын жайма, көлемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Операциялық жайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
162.
Жамбасқа операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 180*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Ойығы бар жайма, өлшемі 250*180 см, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Жабысқақ жиегі бар ылғал өткізбейтін жайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
6. Операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
7. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан жасалған;
8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған
жиынтық
163.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
164.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.

4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
165.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
166.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
167.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
168.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
169.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер S - 1 шт.
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
170.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер M - 1 шт.
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
171.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер L - 1 шт.
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
172.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект:
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - цитощҰтка - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое - S, - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
173.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект:

4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
165.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
166.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
167.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
168.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы ( L) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
169.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі S - 1 дана.
2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп.
3. Эйр қалақшасы-1 дана.
4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
170.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі M-1 дана.
2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп.
3. Эйр қалақшасы-1 дана.
4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
171.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі L-1 дана.
2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп.
3. Эйр қалақшасы-1 дана.
4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
172.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы:
1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана.
2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - S, - 1 дана.
4. Латекс қолғап-1 жұп.
5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
173.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы:

1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - цитощҰтка - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое - М, - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
174.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект:
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйра - цитощҰтка - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое - L, - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
175.
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.;
2. шапочка – 1 шт.,
3. бахилы – 2 пары;
4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.;
5. простыня операционная – 1 шт.;
6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект
176.
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
комплект
177.
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
178.
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
179.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
180.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
181.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (трҰхкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект

1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана.
2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - М, - 1 дана.
4. Латекс қолғап-1 жұп.
5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
174.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы:
1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана.
2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы - L, - 1 дана.
4. Латекс қолғап-1 жұп.
5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
175.
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат - 3 дана;
2. қалпақ – 1 дана,
3. бахилалар –2 жұп;
4. офтальмологиялық салфетка - 1 дана;
5. операциялық жайма-1 дана;
6. сіңіргіш жайма - 2 дана
жиынтық
176.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. Қағаздан жасалған сіңіргіш Салфетка 22 х 23см-2 дана.
жиынтық
177.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. 22 х 23см қағаздан жасалған сіңіргіш салфетка-2 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
178.
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерилді таяқшалар жиынтығы
стерильденген, бір рет қолданылатын таяқшалар кемінде 4 дана.
жиынтық
179.
Плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитратының ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (бір камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
180.
Екі қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (екі камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
181.
Үш қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (үш камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық

182.
Комплект универсальный большой
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80см - 2 шт.,
3. Простыня операционная размер 160*190см - 1 шт.
4. Салфетка, впитывающая размер 12*12см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем размер 240*160см - 1 шт.
6. Лента операционная, размер 50*10см - 1 шт.
7. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180см - 1 шт
комплект
183.
Комплект белья для детской хирургии, хирургический комплект
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
комплект
184.
Комплект операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.
6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
185.
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
186.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
187.
Контейнер полимерный для компонентов крови
Ңмкость объҰмом 300 мл; Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
188.
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из
- Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.
- 2 шт. - игла полимерная – 2 шт.
- фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт.
- фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
189.
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из:
- Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 1 шт.
- игла полимерная – 1 шт.
- фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт.
- фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект

182.
Үлкен әмбебап жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145 *80, саны-1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 90*80см-2 дана
3. Операциялық жайма өлшемі 160*190см-1 дана.
4. Мөлшері 12 * 12см салфетка-4 дана .
5. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 240*160см-1 дана.
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10см-1 дана.
7. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 160*180см-1 дана
жиынтық
183.
Балалар хирургиясына арналған іш киім жиынтығы, хирургиялық жиынтық
1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
жиынтық
184.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған травматологияға арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
185.
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді емес , көлемі 60 мл Контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
дана
186.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар, стерильді емес , көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнері, қасығы бар, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл
дана
187.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 300 мл; полимерлі ине; полимерлі магистраль.
жиынтық
188.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгісі бар екі камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер-көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған ыдыстан тұрады. - 2 дана. - полимер ине - 2 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі - 1 дана. – микро ұйығыштарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
189.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгісі бар бір камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер мыналардан тұрады: - көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық. - 1 дана. – полимерлік ине - 1 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі-1 дана. - микросомдарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық

190.
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1;
Ңмкость для первой порции крови;
Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G;
Протектор иглы;
Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
191.
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
192.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Ңмкость с раствором CPD; Ңмкость с раствором SAGM; Ңмкость для компонентов крови; Фильтр лейкоцитарный для цельной крови; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
193.
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Ңмкость объҰмом 450 мл (4 шт); Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
194.
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Емкость объемом 450 мл - 1 шт; фильтр для плазмы Plasmaflex - 1 шт; игла полимерная - 1 шт; магистрали полимерные; зажим.
штука
195.
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
196.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
197.
Контейнер для биопроб нестерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
198.
Комплект из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт.

190.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1"гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
191.
CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
192.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспендирлейтін ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді жоюға арналған сүзгісі бар төрт камералы полимер контейнер
CPD ерітіндісі бар сыйымдылық; SAGM ерітіндісі бар сыйымдылық; қан компоненттеріне арналған сыйымдылық; жаңа алынған қан үшін лейкоциттік сүзгі; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық пробиркаға арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
193.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын 4 бірлікке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 450 мл (4 дана); полимерлі ине; полимерлі магистраль.
жиынтық
194.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлі контейнер
Көлемі 450 мл сыйымдылық-1 дана; Plasmaflex плазмасына арналған сүзгі - 1 дана; полимерлік ине-1 дана; полимерлік магистральдар; қысқыш.
дана
195.
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
контейнер
196.
Биологиялық материалды жинауға арналған, қасығы бар стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 60 мл контейнер
контейнер
197.
Стерильді емес биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана
198.
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтығы
1. Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана
2. Операциялық үстелге ақжайма, 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1 дана
3. Ақжайма 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана

5. Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной плҰнкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт
9. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
комплект
199.
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
200.
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
6 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
201.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
202.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
203.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект
204.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XL
комплект
205.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XXL
комплект
206.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
207.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: М
комплект
208.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
209.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
210.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
211.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
212.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: M
комплект

5. Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана
8. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70х80 см қаптама - 1 дана
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
жиынтық
199.
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқыл ерітіндісі
6 литрлік канистрде 5 литр ерітінді
дана
200.
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
6 литрлік канистрде 6 литр ерітінді
дана
201.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
202.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық
203.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық
204.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
205.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
206.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
207.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: М
жиынтық
208.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
209.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
210.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
211.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
212.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: M
жиынтық

213.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
214.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
215.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
216.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
217.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
218.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект
219.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам:XL
комплект
220.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: XXL
комплект
221.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 2,5смх10м
штука
222.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 5смх5м
штука
223.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 1,25смх5м
штука
224.
Лейкопластырь на бумажной основе
на бумажной основе размером 2,0смх5м
штука
225.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 3,0смх5м
штука
226.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 3,0смх5м
штука
227.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 2,0смх5м
штука
228.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 1,25смх10м
штука
229.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 2,5смх5м
штука
230.
Лейкопластыри на нетканой основе
на нетканой основе размером 5смх5м
штука
231.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,5смх10м
штука
232.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 1,25смх5м
штука
233.
Лейкопластырь гипоаллергенные
гипоаллергенный размером 1,25смх10м
штука
234.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,5смх5м
штука
235.
Лейкопластырь на шелковой основе
на шелковой основе размером 3,0смх5м
штука
236.
Лейкопластырь на шелковой основе

213.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
214.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
215.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
216.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
217.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық
218.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық
219.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі:XL
жиынтық
220.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
221.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 2,5 смх10м гипоаллергенді
дана
222.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 5смх5м гипоаллергенді
дана
223.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 1,25смх5м гипоаллергенді
дана
224.
Қағаз негізіндегі лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м қағаз негізінде
дана
225.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 3,0смх5м тоқыма емес негізде
дана
226.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 3,0смх5м гипоаллергенді
дана
227.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м гипоаллергенді
дана
228.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 1,25смх10м тоқыма емес негізде
дана
229.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 2,5 смх5м гипоаллергенді
дана
230.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 5смх5м тоқыма емес негізде
дана
231.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,5смх10м тоқыма емес негізде
дана
232.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 1,25смх5м тоқыма емес негізде
дана
233.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 1,25смх10м гипоаллергенді
дана
234.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,5смх5м тоқыма емес негізде
дана
235.
Жібек негізіндегі лейкопластырь
өлшемі 3,0смх5м жібек негізінде
дана
236.
Жібек негізіндегі лейкопластырь

на шелковой основе размером 2,0смх5м
штука
237.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,0смх5м
штука
238.
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый;
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера.
Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
239.
Ложка Фолькмана
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука
240.
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
241.
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м, на завязках (взрослые)
штука
242.
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
243.
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, детские
плотность 20 грамм/кв.м, на резинках (детские)
штука
244.
Маска медицинская трехслойная
Маска медицинская трехслойная из нетканного материала одноразовое, нестерильное. Размеры:
- длина (175±20) мм;
- ширина (100±20) мм;
- длина резинки (140±20) мм.
штука
245.
Маска 4-х слойная
хирургическая, четырехслойная, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет) FFP1
штука
246.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
247.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
248.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;

өлшемі 2,0смх5м жібек негізінде
дана
237.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м тоқыма емес негізде
дана
238.
Екі жақты пластмасса Фолькман қасығы (урогенитальды зонд), стерильді, бір рет қолданылатын
Фолькман қасық-бұл бір рет қолданылатын құрал, ол тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
239.
Фолькман қасығы
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы
дана
240.
Үш қабатты маска
үш қабатты резинкеде
дана
241.
Тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты медициналық маскалар
тығыздығы 20 грамм/шаршы метр, байланатын (ересектер)
дана
242.
Үш қабатты медициналық маска
тоқыма емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңке жолақтарда, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
243.
Тоқыма емес материалдан жасалған резеңкедегі үш қабатты медициналық маскалар, балаларға арналған
тығыздығы 20 грамм/ш. м, резеңке жолақтардағы (балалар)
дана
244.
Үш қабатты медициналық маска
Медициналық маска матадан жасалмаған үш қабатты бір рет қолданылатын , стерильді емес . Өлшемдері: - ұзындығы (175±20) мм; - Ені (100±20) мм; - резеңкенің ұзындығы (140±20) мм.
дана
245.
4 қабатты маска
тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық, төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы, туберкулезге қарсы (Лонцет үлдірі) Max Protection FFP1
дана
246.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S;
2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
247.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M;
2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
248.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L;
2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;

3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала.
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
249.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
250.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
251.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
252.
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку;
Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer";
Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта);
Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike";
Камера фильтра крови -170мкм; Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом;
Адаптер двойного насоса; Колокол типа "Latham", 225мл; Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл;
Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом;
Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл;
Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм;
Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL;
Контейнер (мешок) для удаления воздуха с желтым скользящим зажимом, 90мл;
Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.;
Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл;
Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock";
Зажим храповой - 2 шт.;
Капельница антикоагулянта; Фильтр бактериальный, 0,2мкм;
Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт.
комплект

3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбцияланатын төсем (салфетка).
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
249.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S;
2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
250.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M;
2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
251.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L;
2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. адсорбциялайтын төсем (салфетка);
4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
252.
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір рет қолданылатын жүйе, стерильді
Вакуумдық түтікке адаптері бар 50мл донор желісінің сынамаларын жинауға арналған Контейнер; инъекцияға арналған порты және "Luer" типті коннекторы бар донор желісі;
бір сорғының адаптері (антикоагулянт);
"Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі;
қан сүзгісі камерасы-170мкм;
қызыл сырғымалы қысқышы бар донор қысымының мониторы (DPM сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; Қос сорғы адаптері;
"Latham" типті қоңырау, 225мл; плазма жинауға арналған контейнер (қап), 1000мл; жүйе қысымының мониторы (spm сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; қызыл сырғымалы қысқышы бар; тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл; "Luer" типті коннекторы және 0,2 мкм біріктірілген екі бактериялық сүзгісі бар ресуспендиялық ерітіндіні беру желісі; лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі, LRFXL; сары сырғымалы қысқышы бар ауаны шығаруға арналған Контейнер (қап), 90мл; тромбоциттерді 7 күнге дейін (СРР) сақтауға арналған контейнерлер (қаптар), 1000мл-2 дана; ауа жинауға арналған Контейнер (қап)/ОТП, 1000мл; "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі"; храпова қысқышы - 2 дана; антикоагулянт тамшылатқышы; бактериалды сүзгі, 0,2 мкм; сырғымалы қысқышы бар тромбоциттер сынамаларын алуға арналған ампулалар – 2 дана.
жиынтық

253.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,2%
2 мл
штука
254.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
4 мл
штука
255.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
3 мл
штука
256.
Пробирка вакуумная для определения СОЭ с натрия цитратом 3,8%
2,4 мл
штука
257.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
9 мл
штука
258.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
1 мл
штука
259.
Пробирка вакуумная без добавок
5 мл
штука
260.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
4 мл
штука
261.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
8 мл
штука
262.
Пробирка вакуумная с натрия фторидом и калия оксалатом
3 мл
штука
263.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
2 мл
штука
264.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с натрия гепарином
4 мл
штука
265.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
9 мл
штука
266.
Пробирка вакуумная без добавок
9 мл
штука
267.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
2 мл
штука
268.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
6 мл
штука
269.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
4 мл
штука
270.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
5 мл
штука
271.
Пробирка вакуумная с системой ACD/CPDA
6 мл
штука
272.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
6 мл
штука
273.
Пробирка вакуумная с натрия фторидом и калия оксалатом
2 мл
штука
274.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
3 мл
штука
275.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
4 мл
штука
276.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
6 мл
штука
277.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
1 мл
штука
278.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,8%
3,5 мл
штука
279.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
8 мл
штука
280.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
9 мл
штука
281.
Пробирка вакуумная без добавок
2 мл
штука
282.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
1 мл
штука
283.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с натрия гепарином
9 мл
штука
284.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,8%
5 мл
штука
285.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
8 мл
штука
286.
Пробирка вакуумная без добавок
6 мл
штука
287.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
2 мл
штука
288.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
6 мл
штука
289.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
6 мл
штука
290.
Пробирка вакуумная без добавок
4 мл
штука
291.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
9 мл
штука
292.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
3 мл
штука
293.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
2 мл
штука

253.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,2%
2 мл
дана
254.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
4 мл
дана
255.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
256.
Натрий цитраты бар СОЭ анықтауға арналған вакуумдық түтік 3,8%
2,4 мл
дана
257.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
9 мл
дана
258.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
1 мл
дана
259.
Қоспасыз вакуумдық түтік
5 мл
дана
260.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
4 мл
дана
261.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
8 мл
дана
262.
Натрий фториді мен калий оксалаты бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
263.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
264.
Натрий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
4 мл
дана
265.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
9 мл
дана
266.
Қоспасыз вакуумдық түтік
9 мл
дана
267.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
2 мл
дана
268.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
6 мл
дана
269.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
4 мл
дана
270.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
5 мл
дана
271.
ACD/CPDA жүйесі бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
272.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
273.
Натрий фториді және калий оксалаты бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
274.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
275.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
4 мл
дана
276.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
6 мл
дана
277.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
278.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,8%
3,5 мл
дана
279.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
8 мл
дана
280.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
9 мл
дана
281.
Қоспасыз вакуумдық түтік
2 мл
дана
282.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
283.
Натрий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
9 мл
дана
284.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,8%
5 мл
дана
285.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
8 мл
дана
286.
Қоспасыз вакуумдық түтік
6 мл
дана
287.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
288.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
289.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
290.
Қоспасыз вакуумдық түтік
4 мл
дана
291.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
9 мл
дана
292.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
3 мл
дана
293.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
2 мл
дана

294.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
3 мл
штука
295.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
2 мл
штука
296.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
1 мл
штука
297.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
1 мл
штука
298.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,2%
3 мл
штука
299.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
3,5 мл
штука
300.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
2 мл
штука
301.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
8 мл
штука
302.
Основной комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетки бумажные 33 х 33см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
7. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
303.
Экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
1. Тест-полоска – 1 шт.
2. Кассета – 1 шт.
3. Буферный разбавитель образца по 2 мл в пробирке – 1 шт.
4. Пробирка для буферного разбавителя образца – 1 шт.
5. Запечатываемый пластиковый пакет для кассеты – 1 шт.
6. Картонная коробка для упаковки всех комплектующих с лейблом – 1 шт.
7. Запечатываемый пластиковый пакет для пробирки с буферным разбавителем образца – 1 шт.
8. Пакет для сбора образца – 1 шт.
9. ID стикер – 1 шт.
10. Инструкция по применению на казахском и русском языках – 1 шт.
11. Осушитель, 1г – 1 шт.
комплект
304.
Пеленка многослойная, одноразовая нестерильная
из нетканого материала 60х60 см
штука
305.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
306.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 6,5 (S)
пара
307.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 7-7,5 (M)
пара
308.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 8-8,5 (L)
пара
309.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
310.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
311.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 6,5 (S)
пара
312.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 7-7,5 (M)
пара
313.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные

294.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
295.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
2 мл
дана
296.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
297.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
298.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,2%
3 мл
дана
299.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
3,5 мл
дана
300.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
301.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
8 мл
дана
302.
Абдоминальді операцияларға арналған негізгі жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.
3. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. 33 х 33см қағаз салфеткалар-4 дана .
5. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
6. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
7. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
303.
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған экспресс-тест
1. Тест-жолақ-1 дана.
2. Кассета - 1 дана
3. Пробиркадағы 2 мл үлгідегі буферлік сұйылтқыш – 1 дана
4. Үлгінің буферлік сұйылтқышына арналған Пробирка – 1 дана,
5. Кассетаға арналған мөрленген пластик пакет-1 дана.
6. Жапсырмасы бар барлық жинақтауыштарды орауға арналған картон қорап-1 дана.
7. Үлгідегі буферлі сұйылтқышы бар пробиркаға арналған мөрленетін пластик пакет-1 дана.
8. Үлгіні жинауға арналған Пакет-1 дана.
9. ID стикер – 1 дана
10. Қазақ және орыс тілдерінде қолдану жөніндегі Нұсқаулық-1 дана
11. Құрғатқыш, 1г-1 дана.
жиынтық
304.
Көп қабатты, бір рет қолданылатын стерильді емес жаялық
тоқыма емес материалдан 60х60 см
дана
305.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 5-6 (XS)
жұп
306.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 6,5 (S)
жұп
307.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 7-7,5 (M)
жұп
308.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 8-8,5 (L)
жұп
309.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 9-10 (XL)
жұп
310.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 5-6 (XS)
жұп
311.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 6,5 (S)
жұп
312.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 7-7,5 (M)
жұп
313.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар

размерами: 8-8,5 (L)
пара
314.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
315.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 6 с длинной манжетой анатомической формы
пара
316.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 6,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
317.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 7 с длинной манжетой анатомической формы
пара
318.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 7,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
319.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 8 с длинной манжетой анатомической формы
пара
320.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
321.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 9 с длинной манжетой анатомической формы
пара
322.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
323.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 6-7 (S)
пара
324.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 7-8 (M)
пара
325.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 8-9 (L)
пара
326.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
327.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
328.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 6-7 (S)
пара
329.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 7-8 (M)
пара
330.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 8-9 (L)
пара
331.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
332.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
333.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 6-7 (S)
пара
334.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 7-8 (M)
пара
335.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 8-9 (L)
пара
336.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
337.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 6,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара

өлшемі: 8-8,5 (L)
жұп
314.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 9-10 (XL)
жұп
315.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: 6 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
316.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 6,5
жұп
317.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7
жұп
318.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7,5
жұп
319.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 8
жұп
320.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 8,5
жұп
321.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: 9 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
322.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 5-6 (XS)
жұп
323.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 6-7 (S)
жұп
324.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 7-8 (M)
жұп
325.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 8-9 (L)
жұп
326.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 9-10 (XL)
жұп
327.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 5-6 (XS)
жұп
328.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 6-7 (S)
жұп
329.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 7-8 (M)
жұп
330.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 8-9 (L)
жұп
331.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 9-10 (XL)
жұп
332.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 5-6 (XS)
жұп
333.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 6-7 (S)
жұп
334.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 7-8 (M)
жұп
335.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 8-9 (L)
жұп
336.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 9-10 (XL)
жұп
337.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 6,5 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп

338.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 6,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
339.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 7,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
340.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 7,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
341.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 8,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
342.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
343.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 9,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
344.
Пилотка-колпак, одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
345.
Пластырь медицинский на нетканой основе
размером 25мм х 72мм
штука
346.
Пластырь медицинский на полимерной основе
размером 25мм х 72мм
штука
347.
Пластырь медицинский на нетканой основе
размером 19мм х 72мм
штука
348.
Пластырь медицинский на полимерной основе
размером 19мм х 72мм
штука
349.
Повязка для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная
для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая размером: 7 х 8,5см, (прямоугольной формы)
штука
350.
Повязка для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная
для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая размером: 8,5 х 10,5см (овальной формы)
штука
351.
Повязка для фиксации и установки катетеров, стерильная
для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая размером 6 х 7см;
штука
352.
Повязка для фиксации и установки катетеров, стерильная
для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая размером 6,5 х 8,5см
штука
353.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
354.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 5см х 7,2см
штука
355.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 15см
штука
356.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая

338.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 6,0 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
339.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7,0
жұп
340.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7,5
жұп
341.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 8,0 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
342.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 8,5 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
343.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 9,0
жұп
344.
Бір рет қолданылатын стерильді емес Пилотка-қалпақ
тоқыма емес материалдан
дана
345.
Тоқыма емес негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 25мм х 72мм
дана
346.
Полимерлік негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 25мм х 72мм
дана
347.
Тоқыма емес негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 19мм х 72мм
дана
348.
Полимерлік негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 19мм х 72мм
дана
349.
Қатайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
нығайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі: 7 х 8,5 см (тік бұрышты пішінді)
дана
350.
Қатайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
нығайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері: 8,5 х 10,5 см (сопақша пішінді)
дана
351.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 6 х 7см;
дана
352.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 6,5 х 8,5 см
дана
353.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 6см х 10см
дана
354.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 5см х 7,2 см
дана
355.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 15см
дана
356.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын

адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 20см
штука
357.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 25см
штука
358.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 35см
штука
359.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 35см
штука
360.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
361.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 25см
штука
362.
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая нестерильная
одноразовая нестерильная размером 60 х 90 см
штука
363.
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 90 см
штука
364.
Подстилка- пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 60 см
штука
365.
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
366.
Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
367.
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
368.
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
369.
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа спанлейс (Вискоза + политилен) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 20см
дана
357.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 25см
дана
358.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 35см
дана
359.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі 9см х 35см
дана
360.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі жабысқақ, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 6см х 10см
дана
361.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі 9см х 25см
дана
362.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 90 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
363.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 90 см бір рет қолданылатын стерильді
дана
364.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 60 см бір рет қолданылатын стерильді
дана
365.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
366.
Ангиографияға арналған стерильді жайма, 2 тесік, өлшемі 300*180 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
367.
Стерильді жайма 140*80 см
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
368.
Стерильді жайма 200*140 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
369.
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 54 г / м2 спанлейс (вискоза + политилен) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
373.
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
374.
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 240*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
375.
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
376.
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
377.
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
378.
Простыня стерильная операционная 250*160 см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
379.
Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
380.
Простыня стерильная размер 140*70 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
381.
Простыня стерильная размер 210*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука

Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
373.
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
374.
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 240*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
375.
Стерильді жайма 200*140 см
тоқыма емес материалдан жасалған тығыздығы 40 грамм/шаршы метр
дана
376.
Саңылауы бар және қабылдағыш қалтасы бар стерильді, торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
377.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
378.
Тесігі 28*32 см қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар стерильді операциялық 250*160 см жайма
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
379.
Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
380.
Стерильді жайма өлшемі 140 * 70 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
381.
Стерильді жайма өлшемі 210*160 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана

394.
Простыня стерильная для лапаротомии с отверстием размер 32*28 см, инцизионная пленка, липучка (карманы) размеры 280*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
395.
Пеленка с липким краем 70*80 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
396.

394.
Тесігі бар лапаротомияға арналған стерильді жайма өлшемі 32*28 см, инционды үлдір, велкро (қалта) өлшемдері 280*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
395.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 70*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
дана
396.

406.
Простыня стерильная размер 160*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м
штука
407.
Пеленка с липким краем 0,7*0,8 стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
408.
Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
409.
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
410.
Пеленка с липким краем 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
411.
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 28 г/м²
штука
412.
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 40 г/м²
штука
413.
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 80 см х 140 см
штука
414.
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140 см х 200 см
штука
415.
Подстилка впитывающая, одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60 см х 60см
штука
416.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
417.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
418.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
419.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
420.
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию),
2. Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию),

406.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 70*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
407.
Ойығы бар стерильді жайма, өлшемі 250*180 см
Олар тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
408.
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
409.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 140*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
410.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 28 г/м2
дана
411.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 40 г / м2
дана
412.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 80 см х 140 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
413.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 140 см х 200 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
414.
Сіңіргіш, бір рет қолданылатын стерильді емес төсеніш
тоқыма емес материалдан өлшемі 60 см х 60 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
415.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
416.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
417.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
418.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
419.
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама(өлшемдері 42 (XS) -64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және өсуі (182) әдепкі бойынша),
2. Обаға қарсы халат (өлшемдері 42(XS)-64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және Бойы (182) әдепкі бойынша),

3. Косынка,
4. Капюшон,
5. Очки защитные,
6. Носки,
7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию),
8. Ватно-марлевая повязка (маска),
9. Нарукавники,
10. Фартук длинный,
11. Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),
12. Полотенце,
13. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани,
14. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
комплект
421.
Расширенный комплект белья для лапароскопии
1. Простыня 180 х 320см, с отверстием 25 х 30см с адгезивным краем вокруг и карманами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Салфетка хирургическая 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 5 шт.
3. Чехол на оборудование 15 х 200см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 140 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
422.
Салфеткииз нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*40 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 28 г/м
штука
423.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 70х70см, пл. 40 г/кв.м
штука
424.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 70х70см, пл. 28 г/кв.м
штука
425.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.40г/кв.м
штука
426.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х70см, пл.40г/кв.м
штука
427.
Салфетка 80*70 см стерильная из нетканого материала
размер 80*70 см, плотность 28 грамм/кв.м, для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
428.
Салфетка 80*70 стерильная из нетканого материала
размер 80*70 см, плотность 40 грамм/кв.м, для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
429.
Салфетки нестерильные размерами 80*70 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 28 г/м
штука
430.
Салфетки нестерильные размерами 40*30 см
Салфетки из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см хс 40см
штука
431.
Салфетки нестерильные размерами 40*30 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 40 г/м
штука
432.
Салфетки нестерильные размерами 80*70 см;
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 40 г/м.
штука
433.
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства,для обработки кожи до и после инъекций
размером 65х30мм
штука
434.
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства,для обработки кожи до и после инъекций

3. Орамал,
4. Капюшон,
5. Қорғаныш көзілдірік,
6. Шұлық,
7. Резеңке немесе ПВХ етік (өлшемдері: 36-47, оның 42 әдепкі өлшемі),
8. Мақта-дәке таңғыш (маска),
9. Жеңқаптар,
10. Алжапқыш ұзын,
11. Резеңке қолғап-2 жұп (Латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша),
12. Сүлгі,
13. Плащ матасынан жасалған тұтқасы бар Пакет немесе сөмке;
14. Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық
жиынтық
420.
Лапароскопияға арналған кеңейтілген іш киім жиынтығы
1. Жайма 180 х 320см, тесігі 25 х 30см, айналасында жабысқақ жиегі және қалталары бар, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Хирургиялық Салфетка 30 х 40см, пл. 40 г/м ш. - 5 дана.
3. Жабдыққа арналған қаптама 15 х 200см, 30 г/м алаң-1 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 140 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
421.
Стерильді, бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған салфеткалар, өлшемдері: 70*40 см
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС пл. 28 г / м
дана
422.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 70х70см бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
423.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 70х70см, бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан, тығыздығы 28 г/ш.м
дана
424.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 40х80см, 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді емес матадан
дана
425.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 40х70см, 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді емес матадан
дана
426.
Мата емес материалдан жасалған стерильді 0,8*0,7 салфетка
өлшемі 80*70 см, тығыздығы 28 грамм/ш. м, хирургиялық операциялар жүргізу кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін
дана
427.
Мата емес материалдан жасалған стерильді 0,8*0,7 салфетка
өлшемі 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м, хирургиялық операциялар жүргізу кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін
дана
428.
Өлшемі 80*70 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС тығыз. 28 г / м
дана
429.
Өлшемі 40*30 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС, тығыз. 28 г/м
дана
430.
Өлшемі 40*30 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС тығыз. 40 г/м
дана
431.
Өлшемі 80*70 см стерильді емес салфеткалар;
40 г/м СМС тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
432.
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спиртті салфетка
өлшемі 65х30м
дана
433.
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спиртті салфетка

размером 65х56мм
штука
435.
Сборник мочи для детей
стерильные, нетоксичные, однократного применения, объем 100 мл
штука
436.
Система для вливания инфузионных растворов стерильная, однократного применения с иглой
размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
штука
437.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18 G
штука
438.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21 G
штука
439.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26 G
штука
440.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21 G
штука
441.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21 G
штука
442.
Скарификатор
Скарификатор стерильный одноразового применения копье
штука
443.
Скарификатор
Скарификаторы стерильные одноразового применения игла
штука
444.
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
стерильные, нетоксичны, апирогенны
штука
445.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 48
штука
446.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 50
штука
447.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 52
штука
448.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 54
штука
449.
Игла двухсторонняя
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
штука
450.
Игла двухсторонняя
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
штука
451.
Игла двухсторонняя
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
штука
452.
Игла двухсторонняя
0,9х25 мм, 20Gх1
штука
453.
Игла двухсторонняя
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
штука
454.
Игла двухсторонняя
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
штука
455.
Игла двухсторонняя
0,8х25 мм, 21Gх1
штука
456.
Игла двухсторонняя
0,8х25 мм, 21Gх1
штука
457.
Игла двухсторонняя
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
штука
458.
Игла двухсторонняя
0,7х25 мм, 22Gх1
штука
459.
Игла двухсторонняя
0,9х25 мм, 20Gх1
штука
460.
Игла двухсторонняя
0,7х25 мм, 22Gх1
штука
461.
Универсальный комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект одноразовый стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт.
4. простыня 75 см х 90 см – 1 шт.
5. простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт.
6. простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт.
7. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.

өлшемі 65х56мм
дана
434.
Балаларға арналған зәр жинағы
несеп жинағыш
стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын, көлемі 100 мл
дана
435.
Инемен бір рет қолданылатын стерильді инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе
өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
дана
436.
Скарификатор
18 G инесі бар тесілу тереңдігі 1,2 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
437.
Скарификатор
Тесілу тереңдігі 1,8 мм 21 G инесі бар бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
438.
Скарификатор
Тесілу тереңдігі 1,8 мм 26 G инесі бар бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
439.
Скарификатор
21 G инесі бар тесілу тереңдігі 2,4 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
440.
Скарификатор
21 G инесі бар тесілу тереңдігі 2,8 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
441.
Скарификатор
Бір рет қолданылатын стерильді Скарификатор найза
дана
442.
Скарификатор
Бір рет қолданылатын стерильді скарификаторлар ине
дана
443.
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
стерильді, уытты емес, апирогенді
дана
444.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 48
дана
445.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 50
дана
446.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 52
дана
447.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 54
дана
448.
Екі жақты ине
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
дана
449.
Екі жақты ине
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
дана
450.
Екі жақты ине
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
дана
451.
Екі жақты ине
0,9х25 мм, 20Gх1
дана
452.
Екі жақты ине
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
дана
453.
Екі жақты ине
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
дана
454.
Екі жақты ине
0,8х25 мм, 21Gх1
дана
455.
Екі жақты ине
0,8х25 мм, 21Gх1
дана
456.
Екі жақты ине
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
дана
457.
Екі жақты ине
0,7х25 мм, 22Gх1
дана
458.
Екі жақты ине
0,9х25 мм, 20Gх1
дана
459.
Екі жақты ине
0,7х25 мм, 22Gх1
дана
460.
Абдоминалдық операцияларға арналған әмбебап жиынтық, бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана.
2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана
3. жабысқақ жиегі 75 см х 90 см жайма-2 дана.
4. жайма 75 см х 90 см-1 дана.
5. жабысқақ жиегі 170 см х 175 см жайма-1 дана,
6. жабысқақ жиегі 150 см х 240 см жайма-1 дана,
7. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.

8. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
462.
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
463.
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
464.
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
465.
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
466.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером L
штука
467.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером М
штука
468.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером S
штука
469.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером XL
штука
470.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер S
штука
471.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер M
штука
472.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер L
штука
473.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер XL
штука
474.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером XL
штука
475.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером L
штука
476.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером S
штука
477.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
478.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука

8. қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
461.
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 40 г / м. Кв
дана
462.
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 28 г / м. кв
дана
463.
Бір рет қолданылатын стерильді емес алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 40 г / м. кв
дана
464.
Бір рет қолданылатын стерильді емес алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 28 г / м. кв
дана
465.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., мөлшері L
дана
466.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздық 30 грамм / ш. м., мөлшері М
дана
467.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., мөлшері S
дана
468.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., өлшемі XL
дана
469.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдың Өлшемі S
дана
470.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
мата емес материалдың өлшемі M
дана
471.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдан өлшемі L
дана
472.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдың өлшемі XL
дана
473.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі XL
дана
474.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м шаршы метр стандартты және ұзақ емшаралар үшін L өлшемі
дана
475.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін S мөлшері
дана
476.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі М
дана
477.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, XL өлшеміндегі 4 бау
дана
478.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, L өлшеміндегі 4 бау
дана

479.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
480.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
481.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
482.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, стерильный
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука
483.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размер S
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс.
штука
484.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XXL
штука
485.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером ХL
штука

479.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, өлшемі м 4 бау
дана
480.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, s өлшеміндегі 4 бау
дана
481.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған, стерильді хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді L өлшемді
дана
482.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат, бір рет қолданылатын стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады.
дана
483.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХХL өлшемді
дана
484.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХL өлшемді
дана
485.
Стандартты операцияларға арналған бір белдігі бар, тоқыма емес ішінара ламинатталған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді М өлшемді
дана

486.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером М
штука
487.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
488.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
489.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука

486.
Бір рет қолданылатын хирургиялық маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резеңке;
дана
487.
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар.
Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
488.
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
489.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, бір рет қолданылатын хирургиялық маска
Өнім құрылымдық түрде "үйрек тұмсығы"түрінде төрт қабатты респиратор болып табылады. масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым салынған, резеңкелі жолақтар масканың шетіне жабыстырылған. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); алюминий сым (наносник сымы); Полиэтилен үлдірі (полиэтилен); РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; тоқылмаған мата мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді) (полиэфир,); созылғыш лента (резеңке).
дана

490.
Хирургическая маска противожидкостная, четырехслойная, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); проволока алюминиевая алюминий (проволока наносника); пленка полиэтиленовая (полиэтилен); нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95) (полиэфир,); эластичная лента (резинка).
штука
491.
Маска медицинская трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках.
Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов.
Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
штука
492.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
493.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука

490.
Балаларға арналған резеңке жолақтардағы үш қабатты медициналық маска
Өнім тікбұрышты пішінді, өнімнің ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған бекітілген бекіткіш бар. Бекіту резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалады.
масканың мөлшері 14,5 см х 9 см, масканың баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. маска гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістер жоқ. бір рет қолданылатын пайдалану үшін.
Өндіріс материалдары: сүзгі қабатынан тұрады - тоқыма емес материалдардың екі сыртқы қабаттары арасында орналасқан Meltblown (MB) немесе SMS (spunbond+meltblown+spunbond).
дана
491.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET( Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резинка;
дана
492.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана
493.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке.
дана

494.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка.
штука
495.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
496.
Чехол для защиты кабелей эндоскопа, трубок, одноразовый стерильный
со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13см х 250 см
штука
497.
Чехол для ручки эндоскопа одноразовый стерильный
из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами
штука
498.
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 40 г/м.кв
штука
499.
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 28 г/м.кв
штука
500.
Шапка-берет одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
501.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*450 см
упаковка
502.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*450 см
упаковка
503.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*450 см
упаковка
504.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5*450 см
упаковка
505.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 15,0*450 см
упаковка
506.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*25,0 см
упаковка
507.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 2,5*112,5 см
упаковка
508.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*25,7 см
упаковка
509.
Ортопедические полиуретановые шины

494.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар.
Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана
495.
Эндоскоп кабельдерін, түтіктерді қорғауға арналған бір рет қолданылатын стерильді қап
кәбілді кіріске бекітуге арналған көлемі 13 см х 250 см қосалқы жолақтары бар
дана
496.
Эндоскоп тұтқасына арналған бір рет қолданылатын стерильді қап
бекіткіш ленталары бар 25 см х 80 см жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған
дана
497.
Бір рет қолданылатын стерильді емес қалпақ-қалпақ
тоқыма емес материалдан алаңы 40 г / м. кв
дана
498.
Бір рет қолданылатын стерильді емес қалпақ-қалпақ
матадан жасалмаған материалдан 28 г / м. кв
дана
499.
Бір рет қолданылатын стерильді емес бөрік-берет
тоқыма емес материалдан
дана
500.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*450 см
орам
501.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*450 см
орам
502.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10*450 см
орам
503.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5*450 см
орам
504.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 15*450 см
орам
505.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*25,0 см
орам
506.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 2,5*112,5 см
орам
507.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*25,7 см
орам
508.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар

в рулонах, размеры 7,5*87,5 см
упаковка
510.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*30 см
упаковка
511.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*37,5 см
упаковка
512.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*75 см
упаковка
513.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5 *112,5 см
упаковка
514.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5 *75,0 см
упаковка
515.
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый
штука
516.
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, деревянный
штука
517.
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый с одной светодиодной подсветкой на 100 штук шпателя
штука
518.
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, одноразового применения
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки.
штука
519.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 1 уровня защиты работника (минимальная)
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Респиратор (N95 или FFP3) или медицинская маска одноразовая в зависимости от степени риска.
3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.
4) Нитриловые/латексные перчатки
комплект
520.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 2 уровня защиты работника (средняя).
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Респиратор N95 или FFP2.
3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине или одноразовый защитный комбинезон с капюшоном.
4) Необходим фартук, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.
5) Нитриловые/латексные перчатки.
6) Защитные очки или защитный щиток для лица.
7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала.
комплект
521.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 3 уровня защиты работника (максимальная).
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Фильтрующий респиратор с принудительной подачей воздуха (PAPR) или респираторы типа N95, FFP2, N99, FFP3 в зависимости от степени риска.
3) Одноразовый водостойкий защитный комбинезон с капюшоном или одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.
4) Необходим фартук, при риске разбрызгивания биологических жидкостей, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.
5) Нитриловые/латексные перчатки.

орамдарда, өлшемдері 7,5*87,5 см
орам
509.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*30 см
орам
510.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10*37,5 см
орам
511.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10 * 75 см
орам
512.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5 *112,5 см
орам
513.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5 *75,0 см
орам
514.
Терапиялық қалақша
бір рет қолданылатын стерильді, пластик
дана
515.
Терапиялық қалақша
стерильді бір рет қолданылатын, ағаш
дана
516.
Терапиялық қалақша
бір рет қолданылатын стерильді, 100 дана қалақшаға бір жарықдиодты жарығы бар пластик
дана
517.
Бір рет қолданылатын стерильденген, жатыр мойны шпателі
Эйра цервикальды Шпатель бір цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі пішіндегі екі шпатель орналасқан. Ұзын және тар ұшы жатыр мойны каналының жұтқыншақ бетінен материал алу үшін қолданылады, екіншісі - төменгі және кең - жатыр мойнының бетінен материал алу үшін.
дана
518.
Қызметкерді қорғаудың 1 деңгейлі (ең төменгі) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ.
2) Респиратор (N95 немесе FFP3) немесе қауіп дәрежесіне байланысты бір рет қолданылатын медициналық маска.
3) ұзын жеңді және арқасына байлаулы тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат.
4) Нитрилді/латекс қолғаптар
жиынтық
519.
Қызметкерді қорғаудың 2 деңгейлі (орташа) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ.
2) N95 немесе FFP2 респираторы.
3) ұзын жеңді және арқасына байлаулы тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат немесе капюшоны бар бір рет қолданылатын қорғаныш комбинезон.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, алжапқыш қажет.
5) Нитрилді/Латексті қолғаптар.
6) қорғаныс көзілдірігі немесе бетке арналған қорғаныс қалқаны.
7) су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі.
жиынтық
520.
Қызметкерді қорғаудың 3 деңгейлі (ең жоғары) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ.
2) мәжбүрлі ауа сүзгіші (PAPR) немесе қауіп дәрежесіне байланысты N95, FFP2, N99, FFP3 типті респираторлар.
3) капюшоны бар бір рет қолданылатын суға төзімді қорғаныш комбинезоны немесе ұзын жеңді және арқасына байланған матадан жасалмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, биологиялық сұйықтықтардың шашырау қаупі кезінде алжапқыш қажет.
5) Нитрилді/Латексті қолғаптар.

6) Защитные очки или защитный щиток для лица.
7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала. комплект
комплект
522.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
емкость для облучения плазмы - 1 шт.;
- емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл
- 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD)
-1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.;
- пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
комплект
523.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
емкость для облучения плазмы - 1 шт.;
- емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.;
- емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.;
- зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.;
- пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
524.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
емкость для облучения - 1 шт.;
- емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.;
- емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.;
- зажим - 1 шт.;
- пробоотборник - 2 шт.
комплект
525.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками дя хранения
емкость для облучения плазмы - 1 шт.;
- емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.;
- емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.;
- пробоотборник – 3 шт.;
- зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.;
- фильтр – 1 шт.
комплект
526.
Тест полосы для определения триглицеридов в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
упаковка
527.
Тест полосы для определения холестерина в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
упаковка
528.
Тест на HbA1c
Тест c HbA1c для определения гликированного гемоглобина
штука
529.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба

6) қорғаныс көзілдірігі немесе бетке арналған қорғаныс қалқаны.
7) су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі. жинақ
жиынтық
521.
Донор плазмасындағы патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – плазманы сақтауға арналған сыйымдылық - 3 дана; – сынама алушы - 1 дана; - үшайырық-1 дана.
жиынтық
522.
Үлкен көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 2 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық – 1 дана; - сынама алғыш – 3 дана; - сүзгі-1 дана.
жиынтық
523.
Шағын көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 1 дана; - қысқыш - 1 дана; - сынама алғыш-2 дана.
жиынтық
524.
Донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді сақтауға арналған екі қаппен инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; -Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық – 2 дана; - сынама іріктегіш – 3 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық - 1 дана; – сүзгі-1 дана.
жиынтық
525.
Қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
орам
526.
Қандағы холестеринді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
орам
527.
HbA1c сынағы
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған c HbA1c тесті
дана
528.
Тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
529.
Тест жолағы
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты

530.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба
531.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
532.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
533.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
534.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
туба
535.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
туба
536.
Мочевая тест-полоска
Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
туба
537.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
538.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
539.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
туба
540.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной нитью, с петлей 45х45 см
штука
541.
Системы для переливания крови, компонентов крови и кровезаменителей, системы для инфузионной и трансфузионной терапии
размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм)
штука
542.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
543.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), с плотностью 28 г/м.
штука

530.
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
531.
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
532.
Тест жолағы
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
533.
Зәр шығару тест жолағы
Тест жолағы несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылы құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтау, № 100 құты
құты
534.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
құты
535.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
536.
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, лейкоциттер, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
537.
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
538.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
539.
Бір рет қолданылатын зарарсыздандырылған операциялық-таңу бұйымдарының жиынтығы
45х45 см ілмегі бар рентгенконтрасты жіппен абдоминальді дәке спонж
дана
540.
Қанды, қан компоненттерін және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйелер, инфузиялық және трансфузиялық терапияға арналған жүйелер
өлшемі 18gх1 1/2 " (1. 2х38мм)
дана
541.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
542.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
543.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

544.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
545.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
546.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
547.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
548.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
549.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), плотностью 40 г/м
штука
550.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
551.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
552.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука

544.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
545.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
546.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
547.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
548.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
549.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
550.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
551.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
552.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

553.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
554.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
555.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
556.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
557.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
558.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
559.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
560.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 5 шт.
набор
561.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити М- 5 шт.
набор

553.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
554.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
555.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат XL өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі мата емес материалдан дайындалады.
дана
556.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
557.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
558.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
559.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 5 дана.
жинақ
560.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
жинақ
561.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны S-10 дана.
жинақ

562.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 10 шт.
набор
563.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 10 шт.
набор
564.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт.
набор
565.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт.
набор
566.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 5 шт.
набор
567.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 10 шт.
набор
568.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт.
набор
569.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт.
набор
570.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
штука
571.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
572.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым

562.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіптерсіз дәке тампоны M - 10 дана.
жинақ
563.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 5 дана.
жинақ
564.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M-5 дана.
жинақ
565.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 5 дана.
жинақ
566.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 10 дана.
жинақ
567.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M - 10 дана.
жинақ
568.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 10 дана.
жинақ
569.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
Бір рет қолданылатын жоғары сапалы материалдан жасалған матадан жасалған үш қабатты әртүрлі түсі бар маска: ақшыл, көгілдір, ақ немесе басқа түсті немесе өрнекті. Массасы 10 г аспауы керек, бетінің тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы керек. маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Оның бекітілуін және қорғалуын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші және құлақ артына бекітілген резеңкеліжолақтарға дөңгелек бекіткіштер бар. Бір рет қолданылатын маскалар арасында ең жоғары ауа өткізгіштігі бар. Сүзудің максималды деңгейін қамтамасыз етеді.
дана
570.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 43 дюйм (110 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ
571.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ

Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
573.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
574.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым

Инфузиялық жүйе Ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннюла ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 23 дюйм (60 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін.
жинақ
572.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (9 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 9 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 43 дюйм (110 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ
573.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ

Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
575.
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар.
пара
576.
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160х190/210 или 200х180 см – 1 шт.
2. Простыня операционная 160х100 / 150х125 см адгезивная, с вырезом 7х40 см – 1 шт.
3. Простыня операционная 175х160 см с адгезивным краем – 1 шт.

Инфузиялық жүйе Ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (9 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 9 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 23 дюйм (60 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің Ұзындығы 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін.
жинақ
574.
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) Латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп бар
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) Латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп бар.
жұп
575.
Оториноларингологиялық жиынтық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді жиынтықтың мынадай құрамы болады:
1. Операциялық жайма 160х190/210 немесе 200х180 см – 1 дана.
2. Операциялық жайма 160х100 / 150х125 см жабысқақ, ойығы 7х40 см – 1 дана
3. Жабысқақ жиегі бар операциялық жайма 175х160 см-1 дана.

4. Салфетка 80х70/75 см с адгезивным краем – 1 шт.
5. Операционная лента адгезивная 10х50 см – 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22х23 / 30х30 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2
комплект
577.
ондсборник
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.
5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт.
7. Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
комплект
578.
Комплект для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
1. Перчатки размером 6,5 - 2 пары;
2. Перчатки размером 7 - 2 пары, перчатки размером 7,5 - 4 пары;
3. Перчатки размером 8 - 3 пары;
4. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.;
5. Скальпель №15 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.;
6. Скальпель №22 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.;
7. Чаша изготовлена из полимера 250 мл - 2 шт.;
8. Чаша изготовлена из полимера 500 мл - 2 шт.;
9. Почкообразный лоток изготовлен из полимера 700 см3 - 2 шт.;
10. Держатель трубки изготовлен из полимера - 1 шт.;
11. Пленка защитная 9 х 35 см - 2 шт.; 12. Cчетчик игл изготовлен из полимера - 1 шт.;
13. Очиститель наконечника изготовлен из целлюлозы - 1 шт.;
14. Ручка коагулятора - 1 шт.;
15. Шприц изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.;
16. Шприц - ирригация изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.;
17. Отсос изготовлен из полимера - 1шт.;
18. Лента операционная 10х50 см - 2 шт.;
19. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала L - 2 шт.;
20. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала ХL - 3 шт.;
21. Халат стандартный изготовлен из нетканого материала ХL - 1 шт.;
22. Полотенце впитывающее - 10 шт.;
23. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 75 х 100 см - 2 шт.;
24. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 160 см - 3 шт.;
25. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.;
26. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 250 см - 1 шт.;
27. Салфетка одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 100 х 100 см - 6 шт.;
28. Бахилы изготовлены из нетканого материала -1 пара;
29. Кардиохирургическая простыня изготовлена из нетканого материала 274 х 320 см - 1шт.;

4. Жабысқақ жиегі бар Салфетка 80х70/75 см – 1 дана.
5. Жабысқақ операциялық таспа 10х50 см – 2 дана.
6. Сіңіргіш Салфетка 22х23 / 30х30 см – 1 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СМС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м2 Спанлэйс үлгісіндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
жиынтық
576.
Бір рет қолданылатын стерильді скринингтік зерттеулерге арналған тоқыма емес материалдан жасалған Жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190 см тоқылмаған материалдан жасалған - 1 дана.
2. Зонд полимерден жасалған-1 дана.
3. Үш қабатты маска тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана.
4. Алжапқыш ламинатталған материалдан жасалған-1 дана.
5. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған-1 жұп
6. Тығын полимерден жасалған-1 дана.
7. Науа полимерден жасалған - 1 дана.
жиынтық
577.
Бір рет қолданылатын стерильді кардиохирургияға арналған жиынтық
1. Өлшемі 6,5 - 2 жұп қолғап;
2. Өлшемі 7 - 2 жұп қолғап, өлшемі 7,5-4 жұп қолғап;
3. Өлшемі 8 - 3 жұп қолғап;
4. № 11 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ;
5. № 15 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ;
6. № 22 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана;
7. Тостаған 250 мл полимерден жасалған - 2 дана;
8. Тостаған 500 мл полимерден жасалған - 2 дана;
9. Бүйрек тәрізді науа 700 см3 полимерден жасалған-2 дана;
10. Түтік ұстағыш полимерден жасалған-1 дана;
11. 9 х 35 см қорғаныш үлдірі - 2 дана;
12. Ине есептегіші полимерден жасалған-1 дана.;
13. Ұштықты тазартқыш целлюлозадан жасалған-1 дана;
14. Коагулятор тұтқасы - 1 дана;
15. Шприц 50 мл полимерден жасалған-1 дана ;
16. Шприц-ирригация 50 мл полимерден дайындалған-1 дана ;
17. Сору полимерден жасалған-1 дана;
18. Операциялық таспа 10х50 см - 2 дана;
19. Күшейтілген қорғаныс халаты L - 2 дана матадан жасалмаған материалдан жасалған;
20. Күшейтілген қорғаныс халаты ХL-3 дана мата емес материалдан жасалған;
21. Стандартты халат тоқыма емес материалдан жасалған ХL-1 дана;
22. Сіңіргіш сүлгі-10 дана;
23. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 75 х 100 см мата емес материалдан жасалған - 2 дана;
24. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 90 х 160 см тоқылмаған материалдан жасалған - 3 дана;
25. 160 х 190 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана;
26. 160 х 250 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана;
27. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын салфетка 100 х 100 см тоқылмаған материалдан жасалған - 6 дана;
28. Бахилалар тоқылмаған материалдан жасалған -1 жұп;
29. Кардиохирургиялық жайма мата емес материалдан жасалған 274 х 320 см-1 дана;

30. Мешок для отходов, изготовлен из полиэтилена - 3 шт.;
31. Чехол для диаметрии, изготовлен из полиэтилена - 2 шт.;
32. Салфетки впитывающие 10 х 10 см - 60 шт.;
33. Салфетки рентгеноконтрастные 45 х 45 см - 40шт.;
34. Салфетки рентгеноконтрастные 30 х 30 см - 20 шт.;
35. Лоток прямоугольный изготовлен из полимера - 2 шт.;
36. Двухходовой катетер Фолея 16 Fr изготовлен из латекса, каучука, силикона - 1 шт.;
37. Аспирационная трубка из полимера 350 мл -1шт.;
38. Дренажная банка из полимера 2300 мл - 1шт.;
39. Мочеприемник из полимера 500 мл - 1 шт.
комплект
579.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
3 мл
штука
580.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
4 мл
штука
581.
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
штука
582.
Маска 3-х слойная
Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см
штука
583.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5).
штука
584.
Комплект смотровой гинекологический одноразовый стерильный
1. Салфетка 0,8м х 0,7м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
2. Бахилы высокие пл. 25 г/м кв. - 1 пара
3. Маска медицинская трҰхслойная - 1 шт.
4. Шапочка берет пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
5. Зеркало Куско одноразовое (S,M,L) - 1 шт.
6. Перчатки латексные - 1 пара
7. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
комплект
585.
Салфетка одноразовая нестерильная
из нетканого материала размерами 80 х 70см
штука
586.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
587.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см, пл.28г/кв.м
штука
588.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
589.
Комплект стерильный операционный одноразовый для струмэктомии

30. Қалдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған-3 дана;
31. Полиэтиленнен жасалған диаметрге арналған қаптама-2 дана;
32. Сіңіргіш салфеткалар 10 х 10 см - 60 дана;
33. Рентгенконтрасты салфеткалар 45 х 45 см - 40 дана;
34. Рентгенконтрасты салфеткалар 30 х 30 см - 20 дана;
35. Тік бұрышты науа полимерден жасалған-2 дана;
36. Фолейдің екі жақты катетері 16 Fr латекстен, каучуктан, силиконнан жасалған-1 дана;
37. Полимерден жасалған аспирациялық түтік 350 мл-1 дана;
38. Полимерден жасалған дренаж банкі 2300 мл-1 дана;
39. 500 мл полимерден несеп қабылдағыш-1 дана.
жиынтық
578.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық пробирка
3 мл
дана
579.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық пробирка
4 мл
дана
580.
Қолдануы әртүрлі 3 қабатты стерильденбеген медициналық маскалар
маска өлшемдері: ені-9,5 см, ұзындығы-17,5 см.
дана
581.
3 қабатты маска
Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см
дана
582.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5).
дана
583.
бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық қарау жиынтығы
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м пл. 25 г/м ш. – 1 дана.
2. Ұзын бахилалар пл. 25 г / м ш. - 1 жұп
3. Үш қабатты медициналық маска-1 дана .
4. Бөрік берет алаңы 18 г / м ш. - 1 дана .
5. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S, M, L) - 1 дана.
6. Латексті қолғап-1 жұп
7. Эйер қалақшасы - Фолькман қасығы-1 дана.
жиынтық
584.
Стерильді емес бір рет қолданылатын салфеткалар
из нетканого материала размерами 80 х 70см
дана
585.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 40г / ш. м
дана
586.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 80см х 140см, алаңы 28г / ш. м
дана
587.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 28г / ш. м
дана
588.
Струмэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық

1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект
590.
Салфетки из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.28г/кв.м
штука
591.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80см х 140см, плотность 40 г/кв.м
штука
592.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 140х200см, пл.28г/кв.м
штука
593.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80х140см, пл.28г/кв.м
штука
594.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня ламинированная одноразовая стерильная размером 140см х 200см, плотность 25 г/кв.м
штука
595.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
596.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
597.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
598.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер

1. Аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана.
2. Сіңіргіш Салфетка 30 см х 40 см-4 дана
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелдің тысы 80 см х 145 см-1 дана.
4. 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айналасында жабысқақ жиегі бар және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана,
5. 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см, айналасындағы жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасындағы қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма-1 дана.
жиынтық
589.
әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді мата емес салфеткалар
Мөлшері 40х80 см стерильді бір рет пайдаланылатын мата емес матадан жасалған салфетка, көлемі 28 г/ш. м
дана
590.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80см х 140см, тығыздығы 40 г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма
дана
591.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140х200 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
592.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80х140 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
593.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140см х 200см, тығыздығы 25 г/ш. м, бір рет қолданылатын стерильді ламинатталған жайма
дана
594.
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапаны бар)
дана
595.
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапансыз)
дана
596.
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі нұсқадағы контейнерлер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 120 мл Контейнер
контейнер
597.
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі нұсқадағы контейнерлер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 120 мл контейнер
контейнер
598.
Бір рет қолданылатын Фолькман қасығы, стерильді
Фолькман қасық-бұл тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана

599.
Ложка Фолькмана одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
600.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерильный однократного применения объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука
601.
Иглы к шприц-ручке
диаметром не более 0,33 мм, длиной 12,7 мм
штука
602.
Иглы к шприц-ручке
одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 6 мм.
штука
603.
Иглы к шприц-ручке
одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 8 мм.
штука
604.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,05 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,05 мл
штука
605.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,1 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,1 мл
штука
606.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,5 мл
шприц, который снабжен устройством повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,5 мл
штука
607.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 1,0 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 1 мл
штука
608.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 1 шт.
набор
609.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 1 шт.
набор
610.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
спонж абдоминальный марлевый, с рентгенконтрастной пластиной, с петлей 45х45 см - 1 шт.
набор
611.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 1 шт.
набор
612.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 1 шт.
набор
613.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 1 шт.
набор
614.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 1 шт.
набор
615.
Салфетки спиртовые

599.
Инсулинді үш компонентті инъекциялық шприц
Шприц жоғары сапалы пластиктен жасалған және поршеньден, тығыздағыш резеңке сақинадан және цилиндрден тұрады. Үшбұрышты қайрайтын ине жұқа силикон қабатымен жабылған. Көлемі 1мл (100 IU), модификациялары: алмалы-салмалы 30gx1/2 инесімен бір рет қолданылатын стерильді
дана
600.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 12,7 мм
дана
601.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 6 мм
дана
602.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 8 мм
дана
603.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,05 мл
көлемі 0,05 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
604.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,1 мл
көлемі 0,1 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
605.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,5 мл
өздігінен бұзылатын, көлемі 0,5 мл поршеньді қайта жылжыту құрылғысымен жабдықталған шприц
дана
606.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 1,0 мл
көлемі 1 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
607.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, М-1 рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампон.
жинақ
608.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны S - 1 дана.
жинақ
609.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
45х45 см ілмегі бар рентгенконтрасты пластинасы бар абдоминальді дәке спонж - 1 дана.
жинақ
610.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L-1 дана.
жинақ
611.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 1 дана.
жинақ
612.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M - 1 дана.
жинақ
613.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 1 дана
жинақ
614.
Спиртті салфеткалар
Өлшемі

размерами: 40х40мм
штука
616.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №9
штука
617.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №10.
штука
618.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №11.
штука
619.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №12.
штука
620.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №13
штука
621.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №14
штука
622.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №15
штука

40х40мм
дана
615.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №9.
дана
616.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №10.
дана
617.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №11.
дана
618.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №12.
дана
619.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №13.
дана
620.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №14.
дана
621.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №15.
дана
622.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №16.
дана

631.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №24
штука
632.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №25
штука
633.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №26
штука
634.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №27
штука
635.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали . Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №34
штука
636.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №36
штука
637.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №9
штука
638.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №10.
штука

631.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №25.
дана
632.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №26.
дана
633.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №27.
дана
634.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №34.
дана
635.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №36.
дана
636.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №9.
дана
637.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №10.
дана
638.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №11.
дана

653.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №25
штука
654.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №26
штука
655.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №27
штука
656.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №34
штука
657.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №36
штука
658.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами S
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
659.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами M
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект

653.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №26.
дана
654.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №27.
дана
655.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №34.
дана
656.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №36.
дана
657.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: S
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
658.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: M
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
659.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: L
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық

660.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами L
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
661.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами ХL
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
662.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами ХХL
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
663.
Бахилы защитные из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара.
Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см.
Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
664.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель).
штука
665.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2,5мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
666.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
667.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные

660.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: ХL
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
661.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: ХХL
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
662.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын, стерильді емес қорғаныс бахилалары
Қорғаныс бахилалары, ауд. 70 г/м кв – 1 жұп.
Cозылмалы резеңкесі бар. Биіктігі 50 см.
Дайындау материалы: тоқылмаған материал. Сыртқы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға тұрақты. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейтін қасиеті бар. Құрамында латекс жоқ.
дана
663.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 2мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
664.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 2,5 мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
665.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 5мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
666.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер

одноразовый стерильный 10мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
668.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
669.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
670.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 5 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
671.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 10 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 10 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
672.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 20 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 20 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
673.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1 (мл).

Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 10мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
667.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 20мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
668.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 23G x 1” (0,6мм х 25 мм)
тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
669.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 5 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 5 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
670.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 10 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 10 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
671.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 20 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 20 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
672.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 1 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 1 (мл) полимерлі материалдан жасалады.

Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
674.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); . Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
675.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2.5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2.5 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
676.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 5 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
677.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 10 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 10 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
678.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 20 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 20 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука

Шприцтер 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
673.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 23G x 1” (0,6мм х 25 мм)
тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
674.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2.5 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 2.5 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 23G x 1” (0,6мм х 25 мм)
тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
675.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 5 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 5 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
676.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 10 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 10 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған.
Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
677.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 20 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 20 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған.
Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
678.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 30 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 30 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған.
Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана

679.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 30 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 30 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
680.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 50 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 50 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
681.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 60 (мл), без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 60 (мл).
Cнабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
682.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 3 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 3 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм).
Иглы изготовлены из нержавеющей стали.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
683.
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука

679.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 50 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 50 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған.
Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
680.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 60 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 60 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Өздігінен тығыздалатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
681.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 3 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 3 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
682.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту
арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі.
Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
683.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту
арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі.
Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: М Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана

684.
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: М. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
685.
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
686.
Комплект стоматологический для приема пациента, стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Накидка хирургическая на завязках 80 см х 70 см- 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло 20 см х 19 см - 1 шт.
комплект
687.
Комплект оториноларингологический инструментальный стерильный,
одноразового применения
1. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт
3. Шпатель для языка, изготовлен из полимера - 1 шт
4. Зеркало носовое, изготовлено из полимера – 1 шт
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт
6. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара.
7. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
комплект
688.
Комплект для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140 см х 80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 180 см х 170 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем 240 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем 250 см х 180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная 90 см х 70 см - 2 шт.
6. Простыня большая операционная 200 см х 180 см - 1 шт.
7. Бахилы 120 см х 34 см - 1 шт.
8. Операционная лента 50 см х 5 см - 3 шт.
9. Салфетка хирургическая 40 см х 30 см - 4 шт.
комплект
689.
Чехол для оборудования (стоматология), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 6 х 165 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия стоматологического оборудования.
штука
690.
Чехол для оборудования (хирургия), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 10 х 220 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия хирургического оборудования.
штука
691.
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, на завязках, нестерильная, одноразового применения

684.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту
арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі.
Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: L Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
685.
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын стоматологиялық жиынтық
1. Үш қабатты резеңкелі маска – 1 дана
2. 80 см х 70 см байланатын хирургиялық жамылғы – 1 дана
3. Стомалогиялық креслоға арналған 20 см х 19 см жастықша – 1 дана
жиынтық
686.
Стерильді, бір рет қолданылатын оториноларингологиялық аспаптар жиынтығы
1. Үш қабатты маска, тоқылмаған материалдан жасалған – 1 дана.
2. Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден жасалған – 2 дана
3. Тілге арналған қалақша, полимерден жасалған –1 дана
4. Мұрынға арналған айна, полимерден жасалған – 1 дана
5. Пинцет, полимерден жасалған – 1 дана
6. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп
7. Астауша, полимерден жасалған – 1 дана
жиынтық
687.
Травматология және ортопедияға арналған (жамбасқа жасалатын операция үшін) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Хирургиялық аспаптар үстеліне арналған 140 см х 80 см қаптама – 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар 180 см х 170 см кіші операциялық жайма – 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар 240 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
4. 100*20 см ойығы бар және жабысқақ жиегі бар 250 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
5. 90 см х 70 см кіші операциялық жайма – 2 дана.
6. 200 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
7. Бахилалар 120 см х 34 см – 1 дана.
8. Операциялық таспа 50 см х 5 см – 3 дана.
9. Хирургиялық салфетка 40 см х 30 см – 4 дана.
жиынтық
688.
Құрал-жабдыққа (стоматология) арналған, стерильді, бір рет қолданылатын қаптама
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 6 х 165 см. Қаптама стоматологиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
689.
Құрал-жабдыққа (хирургия) арналған, стерильді, бір рет қолданылатын қаптама
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 10 х 220 см. Қаптама хирургиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
690.
Көзге арналған қорғау экраны бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын бауда, бетке арналған медициналық маска

Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр), расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд. Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см.
Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера.
Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
штука
692.
Набор процедурный для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для стола (стандартное) 50 см х 50 см - 1 шт.
2. Покрытие для стола (стандартное) 60 см х 60 см- 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, без рентгеноконтрастной нити, диаметр: 5 см - 4 шт.
5. Пинцет пластиковый - 2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 1000 мл - 1 шт.
комплект
693.
Набор процедурный для перевязки стерильный, одноразового применения
1. Пинцет анатомический голубого, зеленого цвета, длина: 13 см - 2 шт.
2. Салфетки перевязочные из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
комплект
694.
Набор процедурный для катетеризации, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка двухслойная 50 см х 50 см - 1 шт.
2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см, 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Клещи с кнопками-защелками, длина: 19 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
695.
Набор процедурный для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
1. Тупферы марлевые без рентгеноконтрастной нити, размер: круглые диаметром 5 см - 5 шт.
2. Зажим - 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара
комплект
696.
Набор процедурный для снятия швов стерильный, одноразовый
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
2. Нож для снятия швов - 1шт.
3. Пинцет анатомический, длина: 13 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
697.
Набор процедурный для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт.

Медициналық маска көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, пішіні тікбұрышты, тоқылмаған спанбонд материалынан жасалған екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан сүзгі қабатынан метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады. Маска ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Масканың жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Маска созылмалы құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см.
Қосымша масканың жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген.
Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98%-дан кем емес.
II типті маскаларға жатады
дана
691.
Қуықты катетеризациялауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Үстел жабыны (стандартты) 50 см х 50 см - 1 дана.
2. Үстел жабыны (стандартты) 60 см х 60 см- 1 дана.
3. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке сүрткілер 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
4. Рентген-контрастылы жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар, диаметрі:5 см - 4 дана.
5. Пластикалық пинцет- 2 дана.
6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета, көлемі: 1000 мл - 1 дана.
жиынтық
692.
Таңуға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Көгілдір, жасыл түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
693.
Катетерлеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Екі қабатты сүрткі 50 см х 50 см - 1 дана.
2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі, 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер, ұзындығы: 19 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: размер L - 1 жұп.
жиынтық
694.
Операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Рентген-контрастылы жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 5 дана.
2. Қысқыш, 1 дана.
3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: М - 1 жұп.
жиынтық
695.
Тігістерді алып тастауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
2. Тігістерді алуға арналған пышақ – 1 дана.
3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: L - 1 жұп.
жиынтық
696.
Орталық веналарды катетерлеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ,
1. Аспаптар үстеліне арналған жабынды (күшейтілген) ) 75 см х 90 см – 1 дана.

2. Салфетка впитывающая 33 см х 33 см - 1 шт.
3. Зажим пластиковый - 1 шт.
4. Тампоны круглые, без рентгеноконтрастной нити, без ваты, диаметр: 5 см - 5 шт.
5. Простыня (усиленная) с отверстием 10 см, c адгезивным краем, 75 см х 90 см - 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии, размер: 22G - 1 шт.
7. Игла инъекционная, размер: 18G - 1 шт.
8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт.
9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт.
10. Скальпель с рукояткой, размер: №23 - 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-250 мл - 1 шт.
12. Иглодержатель стальной - 1 шт.
13. Ножницы хирургические - 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии) - 1 шт.
15. Салфетка 5 см х 5 см - 5 шт.
16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 10 см х 15 см - 1 шт.
комплект
698.
Набор процедурный для местной анестезии стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Салфетки впитывающие 33 см х 33 см - 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см см - 4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала, диаметр: 5 см - 5 шт.
6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт.
7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт.
8. Зажим пластиковый - 1 шт.
набор
699.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Экспресс-тест предназначен для выявления поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
Комплектность.
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) 3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
набор
700.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями - быстрый иммунохроматографический тест прямого связывания для качественного определения антител к вирусу гепатита С.
Комплектность.

2. Сіңіретін сүрткі33 см х 33 см - 1 дана.
3. Пластикалық қысқыш – 1 дана.
4. Рентгенконтрастылы жіпсіз, мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (күшейтілген) төсеніш, 75 см х 90 см - 1 дана.
6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 22G - 1 дана.
7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G - 1 дана.
8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана.
Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана.
10. Сабы бар скальпель, өлшемі: №23 - 1 дана.
11. Градуирленген астауша, пластикалық, көлемі: 60-250 мл - 1 дана.
12. Болат ине ұстағыш - 1 дана.
13. Хирургиялық қайшы - 1 дана.
14. Металл қысқыш (артерияға арналған - 1 дана.
15. Сүрткі 5 см х 5 см - 5 дана.
16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 6 дана.
17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін 10 см х 15 см - 1 дана.
жиынтық
697.
Жергілікті анестезияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жинақ
1. Аспаптар үстеліне арналған жабын (стандартты) 75 см х 90 см - 1 дана.
2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Сіңіретін сүрткілер 33 см х 33 см - 1 дана.
4. Тоқылмаған матадан жасалған сүрткілер 7,5 см х 7,5 см см - 4 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G – 1 дана.
7. Пластик шприц көлемі: 5 мл - 1 дана.
8. Пластик қысқыш - 1 дана.
жинақ
698.
Адамның сарысуындағы/плазмасындағы және жаңа алынған қанындағы В (HBsAg) гепатиті вирусының беткі антигенін иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
Экспресс-тест адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы В (HBsAg) гепатиті вирусының беткі антигенін анықтауға арналған.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 99-100 %-ды құрайды.
жинақ
699.
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C (HCV) гепатитінің вирусына антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C (HCV) гепатитінің вирусына антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы - C гепатитіне антиденелерді сапалы анықтауға арналған тікелей байланыстыратын тез иммунохроматографиялық тест.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 99-100 %-ды құрайды.
жинақ
700.
АИТВ 1 және АИТВ 2 (HIV 1&2) экспресс тесті
Тест-жинақ 1 және 2-типтегі адам иммунитеті тапшылығы вирустарына (АИТВ 1/2) антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік иммунохроматографиялық әдіс болып табылады.
Жиынтығы:

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) 3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
набор
701.
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
Тест-набор является одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения антител к вирусам иммунодефицита человека 1 и 2 типов (ВИЧ 1/2). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100 %, специфичности 98-100 %.
штука
702.
Экспресс тест Грипп А/В (двойной тест) (для выявления антигена вируса гриппа А и Б в
образцах назального мазка, мазка из горла либо носоглоточного мазка)
Экспресс-тест "Грипп А/В" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена вируса гриппа А и Б. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (20 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (20 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (20 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (20 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
703.
Экспресс тест Инфекционный Мононуклеоз (для качественного выявления
инфекционного мононуклеоза в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Инфекционный Мононуклеоз" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для определения антител к вирусу Эпштейна-Барра в цельной крови, сыворотке или плазме. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор – (5 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
704.
Экспресс тест Малярия. (для качественного определения белка HRP-II Plasmodium
falciparum в цельной крови)
Экспресс-тест "Малярия" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для качественного определения белка HRP-II Plasmodium falciparum в цельной крови. Комплектность:

1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 100 %-ды, арнайлылығы бойынша 98-100 %-ды құрайды.
Дана
701.
А/В тұмауының экспресс тесті (қосарлы тест) (мұрын жағындысы, тамақтан алынған жағынды немесе мұрын-жұтқыншақ жағындысы үлгілерінде А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтауға арналған)
А/В тұмауының экспресс тесті А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (20 дана).
2. Экстракцияға арналған
буферлік ерітінді – 10 мл, 1 фл.).
3. Мақта тампон – (20 дана). 4. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (20 дана).
5. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (20 дана). 6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
702.
Инфекциялы Мононуклеоз экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында инфекциялы мононкулеозды сапалы анықтауға арналған)
"Инфекциялы мононуклеоз" экспресс тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада Эпштейн-Барр вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (5 мл, 1 фл.).
Тестің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
703.
Малярия экспресс тесті.
(жаңа алынған қанда HRP-II Plasmodium
falciparum ақуызын сапалы анықтауға арналған)
Малярия экспресс тесті.
жаңа алынған қанда HRP-II Plasmodium
falciparum ақуызын сапалы анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка– (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9%-ды, арнайлылығы бойынша 99,9%-ды құрайды.
дана
704.
РСВ экспресс тесті (мұрын жағындысы немесе мұрыннан шығатын бөліністер үлгілерінде респираторлық-синцитиалдық вирус антигенін анықтауға арналған)
"РСВ" экспресс тесті респираторлық-синцитиалдық вирус РСВ) антигенін анықтауға арналған сапалы талдау болып табылады.

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
штука
705.
Экспресс тест РСВ (для выявления антигена респираторно-синцитиального вируса в образцах назального мазка либо назальных выделений)
Экспресс-тест "РСВ" является качественным анализом для выявления антигена респираторно-синцитиального вируса (РСВ). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (25 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
706.
Экспресс тест Стрептококк А (для выявления антигена Стрептококка группы А в образцах
горлового мазка человека)
Экспресс-тест "Стрептококк А" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена Стрептококка группы А (СТРЕП А) в образцах горлового мазка. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Ватный тампон – (25 шт.)
3. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
4. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
5. Штатив для пробирок – (1 шт.)
6. Положительный контроль – (0,5 мл, 1 фл.)
7. Отрицательный контроль – (0,5 мл, 1 фл.)
8. Реагент №1 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
9. Реагент №2 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
707.
Экспресс тест Стрептококк В (для выявления антигена Стрептококка группы Б в урогенитальных образцах мазка человека)
Экспресс-тест "Стрептококк В" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена Стрептококка группы Б (СТРЕП Б) в урогенитальных образцах мазка человека. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Ватный тампон – (25 шт.)
3. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
4. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
5. Штатив для пробирок – (1 шт.)
6. Реагент №1 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
7. Реагент №2 для выделения – (10 мл, 1 фл.)

1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Экстракцияға арналған
буферлік ерітінді – 10 мл, 1 фл.).
3. Мақта тампон – (25 дана). 4. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
5. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана). 6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. .
дана
705.
Стрептококк А экспресс тесті (адам тамағының жағындысы үлгілерінде А тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған)
Стрептококк А экспресс тесті адам тамағының жағындысы үлгілерінде А тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Мақта тампон – (25 дана). 3. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
4. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана). 5. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана). 6. Оң бақылау – (0,5 мл, 1 фл.)
7. Теріс бақылау – (0,5 мл, 1 фл.).
8. Бөлініске арналған № 1 реагент – (10 мл, 1 фл.)
. 9. Бөлініске арналған №2 реагент – (10 мл, 1 фл.)
.
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. .
дана
706.
Стрептококк В экспресс тесті (адамның урогенитальді жағындысы үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған)
Стрептококк В экспресс тесті адамның урогенитальді жағындысы үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Мақта тампон – (25 дана).
3. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
4. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана).
5. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
6. Бөлініске арналған № 1 реагент – (10 мл, 1 фл.)
. 7. Бөлініске арналған №2 реагент – (10 мл, 1 фл.)
.

Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
708.
Экспресс тест Токсин А/В (двойной тест) (для качественного обнаружения антигенов А и Б
Clostridium difficile в фекалиях человека)
Экспресс-тест "Токсин А/В" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигенов А и Б Clostridium difficile. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
709.
Экспресс тест Хеликобактер в сыворотке плазме и цельной крови Антитела ("Хелико АТ")
Экспресс-тест "Хелико АТ" является качественным анализом для обнаружения антител к H. pylori. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
710.
Экспресс тест Хламидия (для качественного обнаружения Chlamydia в женских мазках из
шейки матки, мужских уретральных мазках или мужских образцах мочи)
Экспресс-тест "Хламидия" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления Chlamydia. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Реагент для экстракции 1 – (10 мл, 1 фл.);
3. Реагент для экстракции 2 – (10 мл, 1 фл.);
4. Ватный тампон - (25 шт.);
5. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
6. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
7. Штатив для пробирок – (1 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
711.
Экспресс тест СРБ (для выявления С-реактивного белка в цельной крови, сыворотке или
плазме человека)
Экспресс-тест "СРБ" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для определения С-реактивного белка. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (1 мл, 25 фл.)
4. Полиэтиленовый капилляр – (25 шт)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Нижний предел обнаружения 10 мкг/мл.
штука
712.
Экспресс тест Миоглобин/Тропонин I (для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ,
Тропонина I в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Миоглобин/Тропонин I" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ, Тропонина I. Комплектность:

Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. .
дана
707.
Токсин А/В экспресс тесті (қосалқы тест)
(адамның нәжісінде А және Б
Clostridium difficile антигендерін сапалы анықтауға арналған)
"Токсин А/В" экспресс тесті
адамның нәжісінде А және Б
Clostridium difficile антигендерін сапалы анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракцияға арналған буфері бар үлгілерді алуға арналған, флакондар – (2 мл, 25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
708.
Хеликобактер экспресс тесті сарысуда немесе плазмада және жаңа алынған қанда антиденелерді анықтауға арналған ("Хелико АТ")
"Хелико АТ" экспресс тесті H. Pylori антиденелерді анықтауға арналған сапалы талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка– (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
709.
Хламидия экспресс тесті (жатыр мойнынан алынатын әйелдер жағындыларында, ерлердің уретралды жағындыларында немесе ерлер зәрінің үлгілерінде Chlamydia сапалы анықтауға арналған)
"Хламидия" экспресс тесті Chlamydia анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Экстракциға арналған реагент 1 – (10 мл, 1 фл.);
3. Экстракциға арналған реагент 2 – (10 мл, 1 фл.);
4. Мақта тампон – (25 дана).
5. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
6. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана).
7. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
710.
СРБ экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында С-реактивті ақуызын анықтауға арналған)
"СРБ" экспресс тесті С-реактивті ақуызын анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка– (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (1 мл, 25 фл.);
4. Полиэтиленді капилляр – (25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі
10 мкг/мл.
дана
711.
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында миоглобинді, креатинкиназаны-МВ,
I Тропонинді анықтауға арналған)
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті миоглобинді, креатинкиназаны-МВ,
I Тропонинді анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Миоглобин үшін анықтаудың төменгі шегі
50 нг/мл;
Креатинкиназа үшін 5 нг/мл, тропонин үшін 0.5 нг/мл
712.
"Креатинкиназа МВ" экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында креатинкиназаны-МВ анықтауға арналған)
"Креатинкиназа МВ" экспресс тесті креатинкиназаны-МВ анықтауға арналған бір кезеңдік сапалы иммунохроматографиялық әдіс болып табылады. Жиынтығы:

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения для миоглобина 50 нг/мл, для креатинкиназы 5 нг/мл, для тропонина 0.5 нг/мл
штука
713.
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови,
сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Креатинкиназа МВ" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения креатинкиназы. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения 5 нг/мл
штука
714.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3 (АМР, OPI/МОR, ТНС) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл,,
марихуаны 12:30:50 нг/мл
штука
715.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6 (АМР,OPI/МОR, ТНС, COC,TML,КЕТ) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.

1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9%-ды, арнайлылығы бойынша 99,9%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 5 нг/мл
713.
Экспресс – Наркотест
әр түрлі жинақтаудағы зәрде бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс –Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы хроматографиялық тест-жолақтарды қамтиды:
1,2,3 (АМР, OPI/МОR, ТНС).
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинатталған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгішті
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл,,
марихуана 12:30:50 нг/мл
дана
714.
Экспресс – Наркотест
әр түрлі жинақтаудағы зәрде бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс –Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы хроматографиялық тест-жолақтарды қамтиды:
1,2,3,4,5,6 (АМР,OPI/МОR, ТНС, COC,TML,КЕТ).
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинатталған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгішті
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды:

Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл,, кетамина50;100;300;1000нг/мл, 6- , метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
штука
716.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP, MDMA) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000
нг/мл, метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , МДМА (экстази)20;40;50;500нг/мл;100нг/мл, опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл, метаболиты метадона100;300нг/мл
штука
717.
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Тест-система "Сovid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2" - это иммунохроматографический анализ для быстрого, качественного выявления антител IgG и IgM к коронавирусу тяжҰлого острого респираторного синдрома (SARS-CoV-2) в сыворотке и плазме крови человека. Комплектность:
1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 25 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -25 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
штука
718.
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови
(Экспресс-тест "Тропонин")
Экспресс-тест "Тропонин" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения тропонина. Комплектность:

амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл,, кетамин 50;100;300;1000нг/мл, 6- , метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
дана
715.
Экспресс – Наркотест
әр түрлі жинақтаудағы зәрде бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс –Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы хроматографиялық тест-жолақтарды қамтиды:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP, MDMA)
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинатталған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгішті
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды:
амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, барбитурат 50;300нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000
нг/мл, метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, МДМА (экстази) 20;40;50;500нг/мл;100нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл, метадон метаболиты 100;300нг/мл
дана
716.
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған – бұл адамның сарысуында және плазмасында (SARS-CoV-2) ауыр жіті респираторлық синдромы кезіндегі коронавирусқа IgG и IgM антиденелерін тез, сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық талдау.
Жиынтығы:
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға оралған пластикалық кассета– 25 дана;
2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді - 5мл± 0,01 мл (1флакон);
3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 25 дана.
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
717.
Сарысуда, плазмада және жаңа алынған қанда кардиальді тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" экспресс-тесті)
"Тропонин" экспресс-тесті тропонинді анықтауға арналған сапалы, бір кезеңдік иммунохроматографиялық әдіс болып табылады.
Жиынтығы:

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения 0,5 нг/мл
штука
719.
Система для переливания крови с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
штука
720.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
721.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука

1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9%-ды, арнайлылығы бойынша 99,9%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 0,5 нг/мл
718.
Стерильді, бір рет қолданылатын қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине.
Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке
дана
719.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
720.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 30 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
721.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 60 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

722.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
723.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
724.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 100 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
725.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 100 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
726.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 120 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука

722.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 60 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
723.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 100 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
724.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 100 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
725.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 120 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
726.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 120 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

Салфетки спиртовые размерами: 80х80мм.
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
731.
Салфетки спиртовые размерами: 80х80мм.
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
732.
Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
733.
Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
734.
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
735.
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
736.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 60х100мм
штука
737.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках 400 шт. Размер: 60х100мм
штука
738.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
штука

Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 80х80мм.
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
731.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
732.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
733.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
734.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
735.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 60х100мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
736.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 60х100мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
737.
Капиллярлық қандағы глюкозаның концентрациясын анықтауға арналған кодтауы бар тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 100-600 мг / дл (0,6-33,3 ммоль / л) Сезгіштік: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5%.
Оқуға арналған орташа уақыт: 5 сек.
Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С. Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
738.
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 130-400 мг / дл (3,3-10,3 ммоль / л).
Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл.
Дәлдік: Chap-PAP референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95%.
Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек. жуық. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
дана

739.
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
штука
740.
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
штука
741.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Чувствительность Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность <5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40 °C Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
штука
742.
Тест для определения гликированного гемоглобина
Тест для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования
1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С.
2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
штука

739.
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы триглицерид концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит 35-50 диапазонында% Өлшеу ауқымы: 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль / л) Сезгіштік: Ең аз өлшенетін көлем: 50 мг / дл Дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек. жуық. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн. Жарамдылық мерзімі: 24 ай
дана
740.
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50%. Өлшеу ауқымы: 20-600 мг / дл (1,1-33,3 ммоль/л). Сезгіштігі: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқуға арналған орташа уақыт: 5 секунд. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40° С. Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
дана
741.
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест
Гликирленген гемоглобин анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест адамның жаңа алынған қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Медицина қызметкерлері ғана пайдалана алады.
Өлшеу диапазоны
4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль/моль).
Сипаттама: бір тест бір тест өткізуге барлық қажеттіні қамтыған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, ол үлгі материалдарымен толтырылуы тиіс, ал реакциялық контейнерде оптикалық тығыздықты өлшеу өлшеуге арналған оптикалық оқу орны бар.
Құрамы
Компонент Саны / тест
Протеаза ≥ 320 бірлік
Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік
Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік
Хромоген ≥ 0,002 мг
Буферлік ерітінді, беткі-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг
Жиынтық қаптама.
1, 10 немесе 25 HbA1c 1 х тесті. Қосымша ішкі парақша. Науқасқа арналған ақпарат.
Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. Тест тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтау кезінде қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін тұрақты.
2. Пайдаланылар алдындағы тестінің жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C.
Жарамдылық мерзімі - өндірілген күннен бастап 12 ай (қаптаманы және штрих-кодты қараңыз).
Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.
дана
742.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана

743.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 40х40мм
штука
744.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 40х40мм
штука
745.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 80х80мм
штука
746.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 80х80мм
штука
747.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм)
штука
748.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм)
штука
749.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный

743.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана
744.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 80х80мм
дана
745.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 80х80мм
дана
746.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Өлшемі 23gx1 1/4" (0.6х32мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 2 мл инъекциялық шприц
дана
747.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 5 мл инъекциялық шприц
дана
748.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.

Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 10мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм)
штука
750.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
штука
751.
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
752.
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 2100 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 10 мл инъекциялық шприц
дана
749.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Өлшемі 21Gx1 1/2”(0.8х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 20 мл инъекциялық шприц
дана
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 1500 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
750.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 2100 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
751.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 3000 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
752.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі S
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 1500 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет

758.
Канюля назальная кислородная размеры взрослый L
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 2100 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
759.
Канюля назальная кислородная размеры взрослый L
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
760.
Катетер Тиманна, размер СН 8 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
761.
Катетер Тиманна, размер СН 10 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
762.
Катетер Тиманна, размер СН 12 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

758.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 8
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
759.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 10
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
760.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 12
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
761.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 14
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
762.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 16
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет

763.
Катетер Тиманна, размер СН 14 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
764.
Катетер Тиманна, размер СН 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
765.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 10
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
766.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 12
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
767.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 14
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

763.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 10
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
764.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 12
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
765.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 14
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
766.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 16
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
767.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 18
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет

768.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 16
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
769.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
770.
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 1500 мм расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
771.
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 2500 мм, расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
772.
Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 250, 500 для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
773.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 16Fr
штука
774.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный

768.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды көктамыр ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 1500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
769.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды көктамыр ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 2500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
770.
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
Дана
771.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 16Fr
дана
772.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.

Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 18Fr
штука
775.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 20 Fr
штука
776.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 22Fr
штука
777.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 24Fr
штука
778.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 26Fr
штука
779.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
780.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука

Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 18Fr
дана
773.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 20 Fr
дана
774.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 22Fr
дана
775.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 24Fr
дана
776.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 26Fr
дана
777.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
778.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
779.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған.
Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
780.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған.
Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

781.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
782.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспенди-рующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ c пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука
783.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
784.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
785.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

781.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
Жіп синтетикалық, сіңіп кететін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жеке дара немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы Еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек қана тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы шамалы артықтау болады. Өнімнің өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 150 см, инесіз.
дана
782.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
Жіп синтетикалық, сіңіп кететін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жеке дара немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы Еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек қана тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы шамалы артықтау болады. Өнімнің өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы 150 см, инесіз.
дана
783.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
784.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
785.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

786.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
787.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
788.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
789.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

786.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
787.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
788.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
789.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

790.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
791.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
792.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
793.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

790.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
791.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
792.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
793.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

794.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
795.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
796.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
797.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

794.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
795.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
796.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
797.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

798.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
799.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
800.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
801.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

798.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 ( метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
799.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
800.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 ( метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
801.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

802.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
803.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Штука
804.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
805.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

802.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
803.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
804.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
805.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

806.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
807.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
808.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
809.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

806.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
807.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
808.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 ( метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
809.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

814.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
815.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
816.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
817.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

814.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
815.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
816.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
817.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

818.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
819.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
820.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить.
1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
821.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

818.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
819.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
820.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
821.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

822.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
823.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
824.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
825.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

822.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
823.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
824.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
825.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

826.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
827.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
828.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
829.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

826.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
827.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
828.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
829.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

830.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
831.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
832.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
833.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

830.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
831.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
832.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
833.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

834.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
835.
Шовный хирургический материал. Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
836.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
837.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

834.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
835.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
836.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
837.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

838.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
839.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
840.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
841.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

838.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
839.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
840.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
841.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

842.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
843.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
844.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
845.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

842.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
843.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
844.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
845.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

858.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
859.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
860.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
861.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

858.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
859.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
860.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
861.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

862.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
863.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
864.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

862.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
863.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
864.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

865.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
866.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
867.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

865.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
866.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
867.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

868.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
869.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука
870.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука

868.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
869.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
870.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

871.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука
872.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука
873.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука
874.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
875.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
876.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (3), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (3), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
877.

871.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
872.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы – табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
873.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
874.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3/0 (3), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3/0 (3), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
875.

Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
878.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
879.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
880.

Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
876.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
877.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
878.

Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2 (6), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2 (6), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
881.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3 (7), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3 (7), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
882.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
883.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2

Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (6), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (6), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
879.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3 (7), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3 (7), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
880.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 15 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 15 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
881.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 17 мм. ине қисықтығы: 1/2

Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
884.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
885.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 18 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 18 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
886.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2

КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 17 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
882.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 20 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 20 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
883.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 18 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 18 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
884.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 20 мм. ине қисықтығы: 1/2

Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
896.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 40 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 40 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
897.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
898.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2

КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 35 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
894.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 40 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 40 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
895.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 30 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 30 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
896.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 35 мм. ине қисықтығы: 1/2

926.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 12, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, низкий профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечникаСамонарезающий, Материал Титан;
штука
927.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 14, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, низкий профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечникаСамонарезающий, Материал Титан;
штука
928.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 14, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, низкий профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечникаСамонарезающий, Материал Титан;
штука
929.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, низкий профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечникаСамонарезающий, Материал Титан;
штука
930.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, низкий профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечникаСамонарезающий, Материал Титан;
штука
931.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 12, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
932.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 12, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
933.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 14, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
934.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 14, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
935.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
936.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
937.
Ячейка
Длина 4, Размер 12, Материал Титан;
штука
938.
Ячейка
Длина 5, Размер 12, Материал Титан;
штука
939.
Ячейка
Длина 6, Размер 12, Материал Титан;
штука

926.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 14, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
927.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
928.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
929.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 12, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
930.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 12, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
931.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 14, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
932.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 14, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
933.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
934.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
935.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
936.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
937.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
938.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
939.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана

940.
Ячейка
Длина 7, Размер 12, Материал Титан;
штука
941.
Ячейка
Длина 8, Размер 12, Материал Титан;
штука
942.
Ячейка
Длина 4, Размер 14, Материал Титан;
штука
943.
Ячейка
Длина 5, Размер 14, Материал Титан;
штука
944.
Ячейка
Длина 6, Размер 14, Материал Титан;
штука
945.
Ячейка
Длина 7, Размер 14, Материал Титан;
штука
946.
Ячейка
Длина 8, Размер 14, Материал Титан;
штука
947.
Ячейка
Длина 4, Размер 16, Материал Титан;
штука
948.
Ячейка
Длина 5, Размер 16, Материал Титан
штука
949.
Ячейка
Длина 6, Размер 16, Материал Титан;
штука
950.
Ячейка
Длина 7, Размер 16, Материал Титан;
штука
951.
Ячейка
Длина 8, Размер 16, Материал Титан;
штука
952.
Ячейка
Длина 4, Размер 12, Материал Сталь;
штука
953.
Ячейка
Длина 5, Размер 12, Материал Сталь;
штука
954.
Ячейка
Длина 6, Размер 12, Материал Сталь;
штука
955.
Ячейка
Длина 7, Размер 12, Материал Сталь;
штука
956.
Ячейка
Длина 8, Размер 12, Материал Сталь;
штука
957.
Ячейка
Длина 4, Размер 14, Материал Сталь;
штука
958.
Ячейка
Длина 5, Размер 14, Материал Сталь;
штука
959.
Ячейка
Длина 6, Размер 14, Материал Сталь;
штука
960.
Ячейка
Длина 7, Размер 14, Материал Сталь;
штука
961.
Ячейка
Длина 8, Размер 14, Материал Сталь;
штука
962.
Ячейка
Длина 4, Размер 16, Материал Сталь;
штука
963.
Ячейка
Длина 5, Размер 16, Материал Сталь;
штука
964.
Ячейка
Длина 6, Размер 16, Материал Сталь;
штука
965.
Ячейка
Длина 7, Размер 16, Материал Сталь;
штука
966.
Ячейка
Длина 8, Размер 16, Материал Сталь;
штука
967.
Набор для вертебропластики
баллонный катетер (10 мм), прокладка, сверло, игла, штырь трубы, штырь наполнителя цемента, проволока
штука
968.
Набор для вертебропластики
баллонный катетер (15 мм), прокладка, сверло, игла, штырь трубы, штырь наполнителя цемента, проволока
штука
969.
Набор для вертебропластики
баллонный катетер (20 мм), прокладка, сверло, игла, штырь трубы, штырь наполнителя цемента, проволока
штука
970.
Стебли
Длина 130, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
971.
Стебли
Длина 140, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
972.
Стебли
Длина 145, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
973.
Стебли
Длина 150, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
974.
Стебли
Длина 155, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
975.
Стебли
Длина 160, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
976.
Стебли
Длина 165, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
977.
Стебли
Длина 175, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука

940.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
941.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
942.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
943.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
944.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
945.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
946.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
947.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
948.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
949.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
950.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
951.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
952.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
953.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
954.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
955.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
956.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
957.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
958.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
959.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
960.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
961.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
962.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
963.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
964.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
965.
Вертебропластикаға арналған жинақ
баллонды катетер (10 мм), төсемше, бұрғы, ине, труба қадасы, цемент толтырғыштың қадасы, сым
дана
966.
Вертебропластикаға арналған жинақ
баллонды катетер (15 мм), төсемше, бұрғы, ине, труба қадасы, цемент толтырғыштың қадасы, сым
дана
967.
Вертебропластикаға арналған жинақ
баллонды катетер (20 мм), төсемше, бұрғы, ине, труба қадасы, цемент толтырғыштың қадасы, сым
дана
968.
Сабақшалар
Ұзындығы 130, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
969.
Сабақшалар
Ұзындығы 140, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
970.
Сабақшалар
Ұзындығы 145, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
971.
Сабақшалар
Ұзындығы 150, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
972.
Сабақшалар
Ұзындығы 155, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
973.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
974.
Сабақшалар
Ұзындығы 165, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
975.
Сабақшалар
Ұзындығы 175, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
976.
Сабақшалар
Ұзындығы 205, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
977.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана

978.
Стебли
Длина 205, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
979.
Стебли
Длина 120, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
980.
Стебли
Длина 125, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
981.
Стебли
Длина 130, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
982.
Стебли
Длина 135, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
983.
Стебли
Длина 140, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
984.
Стебли
Длина 145, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
985.
Стебли
Длина 180, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
986.
Стебли
Длина 200, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
987.
Стебли
Длина 220, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
988.
Стебли
Длина 40, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
989.
Стебли
Длина 40, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
990.
Стебли
Длина 40, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
991.
Стебли
Длина 40, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
992.
Стебли
Длина 40, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
993.
Стебли
Длина 40, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
994.
Стебли
Длина 40, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
995.
Стебли
Длина 80, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
996.
Стебли
Длина 80, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
997.
Стебли
Длина 80, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
998.
Стебли
Длина 80, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
999.
Стебли
Длина 80, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1000.
Стебли
Длина 80, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1001.
Стебли
Длина 80, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1002.
Стебли
Длина 120, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука

978.
Сабақшалар
Ұзындығы 125, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
979.
Сабақшалар
Ұзындығы 130, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
980.
Сабақшалар
Ұзындығы 135, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
981.
Сабақшалар
Ұзындығы 140, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
982.
Сабақшалар
Ұзындығы 145, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
983.
Сабақшалар
Ұзындығы 180, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
984.
Сабақшалар
Ұзындығы 200, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
985.
Сабақшалар
Ұзындығы 220, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
986.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
987.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
988.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
989.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
990.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
991.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
992.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
993.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
994.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
995.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
996.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
997.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
998.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
999.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1000.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1001.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1002.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана

1003.
Стебли
Длина 120, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1004.
Стебли
Длина 120, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1005.
Стебли
Длина 120, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1006.
Стебли
Длина 120, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1007.
Стебли
Длина 120, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1008.
Стебли
Длина 120, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1009.
стебли
Длина 80, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1010.
стебли
Длина 80, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1011.
стебли
Длина 80, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1012.
стебли
Длина 80, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1013.
стебли
Длина 80, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1014.
стебли
Длина 80, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1015.
стебли
Длина 80, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1016.
стебли
Длина 120, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1017.
стебли
Длина 120, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1018.
стебли
Длина 120, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1019.
стебли
Длина 120, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1020.
стебли
Длина 120, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1021.
стебли
Длина 120, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1022.
стебли
Длина 120, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1023.
стебли
Длина 160, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1024.
стебли
Длина 160, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1025.
стебли
Длина 160, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1026.
стебли
Длина 160, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1027.
стебли

1003.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1004.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1005.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1006.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1007.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1008.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1009.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1010.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1011.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1012.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1013.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1014.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1015.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1016.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1017.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1018.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1019.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1020.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1021.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1022.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1023.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1024.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1025.
Сабақшалар

Длина 160, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1028.
стебли
Длина 160, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1029.
стебли
Длина 160, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1030.
Клинья, блоки расширения
тип Полный, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1031.
Клинья, блоки расширения
тип Полный, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1032.
Клинья, блоки расширения
тип Полный, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1033.
Клинья, блоки расширения
тип Полный, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1034.
Клинья, блоки расширения
тип Полный, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1035.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1036.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1037.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1038.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1039.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1040.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1041.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1042.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1043.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1044.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1045.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1046.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1047.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1048.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука

Ұзындығы 160, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1026.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1027.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1028.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1029.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1030.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1031.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1032.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1033.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1034.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1035.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1036.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1037.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1038.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1039.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1040.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1041.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1042.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1043.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1044.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1045.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1046.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1047.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1048.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана

1049.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1050.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1051.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1052.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1053.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1054.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1055.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1056.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1057.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1058.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1059.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1060.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1061.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1062.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1063.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1064.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1065.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1066.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1067.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1068.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1069.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1070.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1071.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука

1049.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1050.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1051.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1052.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1053.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1054.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1055.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1056.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1057.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1058.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1059.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1060.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1061.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1062.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1063.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1064.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1065.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1066.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1067.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1068.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1069.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1070.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1071.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана

1072.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1073.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1074.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1075.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1076.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1077.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1078.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1079.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1080.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1081.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1082.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1083.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1084.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1085.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1086.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1087.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1088.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1089.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1090.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1091.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1092.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1093.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1094.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1095.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1096.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1097.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1098.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука

1072.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1073.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1074.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1075.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1076.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1077.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1078.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1079.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1080.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1081.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1082.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1083.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1084.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1085.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1086.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1087.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1088.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті;
дана
1089.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1090.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1091.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1092.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1093.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1094.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1095.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1096.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1097.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1098.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана

1135.
Винт
Длина 15, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1136.
Винт
Длина 20, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1137.
Винт
Длина 25, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1138.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1139.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1140.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1141.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1142.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1143.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1144.
Винт
Длина 15, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1145.
Винт
Длина 20, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1146.
Винт
Длина 25, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1147.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1148.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1149.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1150.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1151.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1152.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1153.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1154.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1155.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1156.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1157.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1158.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1159.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1160.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1161.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1162.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1163.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1164.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1165.
Винт
Длина 30, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1166.
Винт
Длина 35, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1167.
Винт
Длина 40, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука

1135.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1136.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1137.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 5.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1138.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1139.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1140.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1141.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1142.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1143.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1144.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1145.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1146.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1147.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1148.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1149.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1150.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1151.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1152.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1153.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1154.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1155.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1156.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1157.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1158.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1159.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1160.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1161.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1162.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1163.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1164.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1165.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1166.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1167.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана

1198.
Винт
Длина 15, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1199.
Винт
Длина 20, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1200.
Винт
Длина 25, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1201.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1202.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1203.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1204.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1205.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1206.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1207.
Винт
Длина 15, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1208.
Винт
Длина 20, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1209.
Винт
Длина 25, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1210.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1211.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1212.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1213.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1214.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1215.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1216.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1217.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1218.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1219.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1220.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1221.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1222.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1223.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1224.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1225.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1226.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука

1198.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1199.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1200.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1201.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1202.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1203.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1204.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1205.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1206.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1207.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1208.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1209.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1210.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1211.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1212.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1213.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1214.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1215.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1216.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1217.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1218.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1219.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1220.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1221.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1222.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1223.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1224.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1225.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1226.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Добавка - К2 ЭДТА. На дне пробирки содержится разделительный гель, который в процессе центрифугирования образует стабильный барьер между плазмой и форменными элементами крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,5 мл.
штука
1348.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА и разделительным гелем для исследования неразведенной плазмы венозной крови объемом 5,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Добавка - К2 ЭДТА. На дне пробирки содержится разделительный гель, который в процессе центрифугирования образует стабильный барьер между плазмой и форменными элементами крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 5,0 мл.
штука
1349.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА и разделительным гелем для исследования неразведенной плазмы венозной крови объемом 8,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында антикоагулянт-этилендиаминтетрацет қышқылының қос калий тұзы жағылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмауға мүмкіндік береді (микротромбтардың пайда болуы). Қоспа – К2 ЭДТА. Пробирканың түбінде бөлу гелі бар, ол центрифугалау процесінде плазма мен пішінді қан элементтері арасында тұрақты тосқауыл жасайды. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 8,5 мл.
дана
1348.
Сұйылтылмаған көктамыр қаны плазмасын зерттеуге арналған бөлгіш гелі бар және К2 ЭДТА стерильді вакуумды пробирка көлемі 10,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында антикоагулянт-этилендиаминтетрацет қышқылының қос калий тұзы жағылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмауға мүмкіндік береді (микротромбтардың пайда болуы). Қоспа – К2 ЭДТА. Пробирканың түбінде бөлу гелі бар, ол центрифугалау процесінде плазма мен пішінді қан элементтері арасында тұрақты тосқауыл жасайды. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл.
дана
1349.
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,2 мл
штука
1352.
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 4,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,2 мл.
штука
1353.
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 6,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,2 мл.
штука

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,2 мл.
дана
1352.
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 8,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 8,2 мл.
дана
1353.
Гепаринделген плазманы зерттеуге арналған бөлгіш гелі және литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Пробиркаларда толтырғыш - бөлетін гель бар. Центрифугалау кезінде гель пробирканың түбінен көтеріліп, тосқауыл жасайды.
Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,5 мл.
дана

Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,129 М (9:1) для исследования образца цитратной плазмы венозной крови объемом 3,15 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт 0.129 моль/л (3.8 %) раствора натрия цитрата. На цитратной плазме основываются все коагулометрические тесты. Соотношение крови и реагента 9:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - светло-голубой. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,15 мл.
штука
1362.
Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,129 М (9:1) для исследования образца цитратной плазмы венозной крови объемом 4,5 мл;
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт 0.129 моль/л (3.8 %) раствора натрия цитрата. На цитратной плазме основываются все коагулометрические тесты. Соотношение крови и реагента 9:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - светло-голубой. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 4,5 мл.
штука
1363.
Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,129 М (4:1) для исследования цельной крови для определения СОЭ объемом 1,6 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.

Көктамыр қанның цитрат плазмасының үлгісін зерттеуге арналған 0,129 М (9:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,15 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.129 моль/л антикоагулянт (3.8%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Барлық коагулометриялық сынақтар цитрат плазмасына негізделген. Қан мен реагенттің қатынасы 9:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі ашық көк. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,15 мл.
дана
1360.
Көктамыр қанның цитрат плазмасының үлгісін зерттеуге арналған 0,129 М (9:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.129 моль/л антикоагулянт (3.8%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Барлық коагулометриялық сынақтар цитрат плазмасына негізделген. Қан мен реагенттің қатынасы 9:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі ашық көк. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 4,5 мл.
дана
1361.
ЭТЖ анықтау үшін тұтас қанды зерттеуге арналған 0,129 М (4:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 1,6 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт - 0,129 моль/л (3,8%) раствора натрия цитрата. Соотношение крови и реагента 4:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - черный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 1,6 мл.
штука
1364.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 2,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,2 мл.
штука
1365.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 3,1 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,1 мл.
штука
1366.

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.129 моль/л антикоагулянт (3.8%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Қан мен реагенттің қатынасы 4:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі қара. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 1,6 мл.
дана
1362.
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,2 мл.
дана
1363.
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,1 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,1 мл.
дана
1364.

1371.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 12,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл.
штука
1372.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания и разделительным гелем для исследования сыворотки венозной крови объемом 2,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Пробирка содержит разделительный олефинолигомерный гель высокого качества на дне пробирки. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,5 мл.
штука

1371.
Қантамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған бөлгіш гелі және ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,6 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомерлі бөлгіш гель бар. Центрифугалау кезінде гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты бөлгіш гель пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығышы мен сарысу арасындағы шекараға қарай жоғары қарай жылжиды, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,6 мл.
дана
1372.
Қантамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған бөлгіш гелі және ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 5,1 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомерлі бөлгіш гель бар. Центрифугалау кезінде гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты бөлгіш гель пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығышы мен сарысу арасындағы шекараға қарай жоғары қарай жылжиды, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 5,1 мл.
дана

1375.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания и разделительным гелем для исследования сыворотки венозной крови объемом 8,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Пробирка содержит разделительный олефинолигомерный гель высокого качества на дне пробирки. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 8,5 мл.
штука
1376.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания и разделительным гелем для исследования сыворотки венозной крови объемом 10,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Пробирка содержит разделительный олефинолигомерный гель высокого качества на дне пробирки. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 10,0 мл.
штука
1377.
Пробирка вакуумная стерильная с кремнеземом для определения группы крови объемом 4,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Добавка - кремнезем. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,0 мл.
штука

1375.
Қан тобын анықтауға арналған кремнеземі бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қоспа – кремнезем. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызғылт. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,0 мл.
дана
1376.
Қан тобын анықтауға арналған кремнеземі бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қоспа – кремнезем. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызғылт. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,0 мл.
дана
1377.
22G ИГПСС екі жақты ине жинақтары
22G ИГПСС екі жақты ине жинағына мыналар кіреді:
1) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), түсі қара - 1 дана;
2) ине ұстағыш - 1 дана;
3) гемостатикалық пластырь - 1 дана;
4) спиртті сүрткі - 2 дана. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді
дана

1378.
Пробирка вакуумная стерильная с кремнеземом для определения группы крови объемом 6,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Добавка - кремнезем. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,0 мл.
штука
1379.
Наборы для двухсторонних игл 22G ИГПСС
В набор для двухсторонних игл 22G ИГПСС входит:
1) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), цвет черный - 1 шт;
2) иглодержатель - 1 шт;
3) гемостатический пластырь - 1 шт;
4) спиртовая салфетка - 2 шт. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для одноразового использования. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность
штука
1380.
Наборы для двухсторонних игл 21G ИГПСС
В набор для двухсторонних игл 21G ИГПСС входит:
1) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт;

1378.
21G ИГПСС екі жақты ине жинақтары
22G ИГПСС екі жақты ине жинағына мыналар кіреді:
1) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 22Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі қара - 1 дана;
2) ине ұстағыш - 1 дана;
3) гемостатикалық пластырь - 1 дана;
4) спиртті сүрткі - 2 дана. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді
дана
1379.
Консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Консервант - № 3. Қақпақ зәйтүн түсті. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1380.
Консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.

2) иглодержатель - 1 шт;
3) гемостатический пластырь - 1 шт;
4) спиртовая салфетка - 2 шт. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для одноразового использования. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность.
штука
1381.
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи с консервантом, объемом 4,0 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - №
3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1382.
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи с консервантом, объемом 6,0 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1383.
Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба
Пробирка для определения на яйце глист методом соскоба состоит из самой пробирки, крышки, палочки с ватным тампоном на одном конце. Пробирки изготовлены из пластикового материала (полипропилен, полиэтилентерефталат). Пробирка цилиндрической формы с круглым или конусным дном. Тип пробирки 16х100. Пробирка укупорена резиновой пробкой или винтовой крышкой. Внутри пробирок имеется раствор с 1%-м содержанием гидрокарбонат натрия (NaHCO3) или 50% глицерин в объеме 2 мл. Ватный тампон с палочкой размером S: диаметр 5мм, длина ватного тампона 15мм, общая длина до 150мм.
штука

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Консервант - № 3. Қақпақ зәйтүн түсті. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1381.
Қырып алу әдісімен ішек құртын анықтауға арналған пробирка
Қырып алу әдісімен ішек құртын анықтауға арналған пробирка пробирканың өзінен, қақпағынан, бір ұшында мақта тампоны бар таяқшадан тұрады. Пробиркалар пластик материалдан (полипропилен, полиэтилентерефталат) жасалған. Дөңгелек немесе конус түбі бар цилиндр пішінді пробирка. Пробирка типі 16х100. Пробирка резеңке тығынмен немесе бұрама қақпақпен тығындалған. Пробиркалардың ішінде 1% натрий гидрокарбонаты (NaHCO3) немесе 2 мл көлемінде 50% глицерин бар ерітінді. S өлшемді таяқшасы бар мақта тампоны: диаметрі 5 мм, мақта тампонының ұзындығы 15 мм, жалпы ұзындығы 150 мм дейін.
1382.
Жалпы зәрді талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка, көлемі 10,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1383.
Жалпы зәрді талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка, көлемі 12,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: түтік, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 12,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана

1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,5 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1387.
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл (с активатором свертывания), цвет крышки красный - 100 шт;
2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт;
3) иглодержатель - 100 шт;
4) гемостатический пластырь - 100 шт;
5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
1388.
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 входит:
1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт;

1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 5,0 мл қанның ұю активаторымен және қан сарысуын бөлуге арналған гельмен бірге, қақпағының түсі қызыл - 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана;
3) ине ұстағыш - 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь - 100 дана;
5) спиртті сүрткілер - 200 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомер бөлгіш гелі бар. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
1387.
А6 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
А6 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға:
1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 6,0 мл қанның ұю активаторымен, қақпағының түсі қызыл - 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана;
3) ине ұстағыш - 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь - 100 дана;
5) спиртті сүрткілер - 200 дана.
6) КБУ - 1 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол қанның ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
1388.
АГ5 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
АГ5 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға:
1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 5,0 мл қанның ұю активаторымен және қан сарысуын бөлуге арналған гельмен бірге, қақпағының түсі қызыл - 100 дана;

Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 9,1 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,1 мл.
упаковка
1392.
Пробирка вакуумная стерильная с натрия гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 9,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,2 мл.
упаковка
1393.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы
упаковка
1394.
Вакуумный контейнер с
антикоагулянтом К2 ЭДТА с
добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 2 мл.
Упаковка

Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,1 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 9,1 мл.
қаптама
1390.
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған натрий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 9,2 мл.
қаптама
1391.
Екі жақты инелер үшін бір рет қолданылатын цилиндр-бекіткіш
Екі жақты инелерге арналған бір рет қолданылатын цилиндр-бекіткіш (бұдан әрі - цилиндр-бекіткіш) - полипропиленнен (ПП) жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе мөлдір құрылғы. Цилиндр-бекіткіш сенімді бекітілу үшін екі жақты инені қатты бекітуге және қайтадана қолдануға жол бермейтін арнайы "ілгегі" бар. Цилиндр бекіткіш цилиндрдің өзінен, вакуумды пробиркадан және екі жақты инеден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады
қаптама
1392.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 2 мл.
қаптама
1393.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 8 мл.
қаптама
1394.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 2,0 мл.
қаптама

1395.
Вакуумный контейнер с
антикоагулянтом К2 ЭДТА с
добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 8 мл.
упаковка
1396.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 2,0 мл
упаковка
1397.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 4,0 мл
упаковка
1398.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 6,0 мл
упаковка
1399.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 8,0 мл
упаковка

1395.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 4,0 мл.
қаптама
1396.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 6,0 мл.
қаптама
1397.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
қаптама
1398.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 10,0 мл.
қаптама
1399.
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумды контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйындысынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Коагуляция уақытын азайтады, тромбтың тартылуын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді болдырмайды. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 3,5 мл.
қаптама

1400.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 10,0 мл
упаковка
1401.
Вакуумный контейнер с коагулянтом
SiO2 с добавлением ускорителя
свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 3,5 мл
упаковка
1402.
Вакуумный контейнер с коагулянтом
SiO2 с добавлением ускорителя
свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 8,0 мл.
упаковка
1403.
Несущие пробирки
Несущие пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность. Несущие пробирки для биоматериала стерильные. Несущие пробирки для биопроб, готовы к применению самостоятельно. Не предназначено для взятия крови. Несущие пробирки состоит из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Размер 13х75мм
штука

1400.
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумды контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйындысынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Коагуляция уақытын азайтады, тромбтың тартылуын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді болдырмайды. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
қаптама
1401.
Тасымалдаушы пробиркалар
Тасымалдаушы пробиркалар жеңіл, мөлдір, медициналық уытты емес полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Биоматериалды тасымалдаушы пробиркалар стерильді. Биосынамаларды тасымалдаушы пробиркалар өздігінен қолдануға дайын. Қан алуға арналмаған. Тасымалдаушы пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Өлшемі 13х75 мм
дана
1402.
Қан алуға арналған құйғы
Көлемі 13х50 мм өз ағынымен қан алуға арналған құйғы – бұл капиллярлық қан алуға арналған полипропилен стерильді емес құйғы. Құйғы мөлдір және құрамында қоспалар жоқ. Капиллярлық қанды пункция орнынан микропробиркаға жинау үшін қолданылады. Әдіс принципі – өз ағынымен қан тамшыларын жинау. Құйғыда қиғаштап кесілген дөңгелек тұмсық бар. Оңай бекіту үшін құйғыда бұдырлы тұтқа бар. Микропробирканың қақпағына салынған құйғының шеті тесілген жерге бекітіледі. Қан тамшылары құйғыға және микропробирканың қабырғаларына еркін ағып кетеді. Егер қанды бірнеше микропробиркаларға жинау қажет болса, олардың әрқайсысы өз құйғысын қажет етеді. Пайдаланылған құйғыны жою үшін контейнерге тасталады.
Құйғыны бастапқы микропробиркамен бірге қолдануға болады, бұл қан сынамаларын қайталама микропробиркаларға құюға мүмкіндік береді, педиатриядағы капиллярлық қан алу үшін, қанның аз мөлшері үшін тиімді, барлық автоматты анализаторларда бастапқы микропробиркаларға сынама алу үшін қолдануға болады. Тек бір рет пайдалану үшін
дана
1403.
Шприц қаламдарға арналған бір рет қолданылатын ине
диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 12,0 мм
дана

1404.
Воронка для забора крови
Воронка для забора крови самотеком размером 13х50 мм – это полипропиленовая нестерильная воронка для забора капиллярной крови. Воронка полупрозрачная и не содержит добавок. Применяют для сбора капиллярной крови из места пункции в микропробирку. Принцип метода – сбор капель крови по принципу самотҰка. Воронка имеет округлый носик с косым срезом. Для удобства фиксации воронка имеет рифленую ручку. Край воронки, которая вставлена в крышку микропробирки, приставляют к месту прокола. Капли крови свободно стекают в воронку и вниз по стенкам микропробирки. Если необходимо собрать кровь в несколько микропробирок, для каждой из них требуется своя воронка. Использованную воронку сбрасывают в контейнер для утилизации. Воронка может быть использована вместе с первичной микропробиркой, что делает возможным перемещение проб крови во вторичные микропробирки, эффективна для капиллярных заборов крови в педиатрии, для малых объемов крови, может быть использована во всех автоматических анализаторах для отбора проб в первичные микропробирки. Только для одноразового использования
штука
1405.
Игла для шприц-ручек, одноразового применения
диаметром 0,33мм (29G), длиной 12,0 мм
штука
1406.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
1407.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
1408.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
1409.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
1410.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука

1404.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
1405.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1406.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1407.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
1408.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1409.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1410.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана

1411.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
1412.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20
штука
1413.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50
штука
1414.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 100
штука
1415.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20
штука
1416.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50
штука

1411.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1412.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1413.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
1414.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1415.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1416.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана

1417.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 100
штука
1418.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1419.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1420.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1421.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1422.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1423.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука

1417.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 7,5 см х 7,5
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1418.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1419.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1420.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1421.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1422.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1423.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана

1424.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1425.
Тампон многослойный
марлевый стерильный с
рентгеноконтрастной
нитью размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1426.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1427.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1428.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1429.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1430.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1431.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука

1424.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1425.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1426.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1427.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1428.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1429.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1430.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1431.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана

1432.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1433.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1434.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1435.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1436.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1437.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1438.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1439.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1440.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука

1432.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1433.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1434.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1435.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1436.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1437.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1438.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1439.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1440.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама

1441.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1442.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
упаковка
1443.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 10 (2 первичные упаковки № 5).
упаковка
1444.
Стерильный одноразовый
марлевый
абсорбирующий тампон
размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50 (10 первичных упаковок № 5).
упаковка
1445.
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука

1441.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 10 (2 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1442.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50 (10 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1443.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 220 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1444.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 10 (2 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1445.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
қаптама

1451.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
упаковка
1452.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 10 (2 первичные упаковки № 5).
упаковка
1453.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
упаковка
1454.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

1451.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1452.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 10 (2 бастапқы қаптама №5) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1453.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы қаптама №5 немесе 2 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1454.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 50 (10 бастапқы қаптама №5 немесе 5 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

1455.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1456.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1457.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1458.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1459.
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения (
1) Пластиковый одноразовый шприц 60мл– 2шт;
2) Баллон, 50 мл – 1шт;
3) Удлинительная трубка, 55см – 1шт;
4) Двусторонний и трехсторонний запорный кран содносторонним клапаном – 1шт)
штука
1460.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови
штука
1461.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови
штука

1455.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 100 (20 бастапқы қаптама №5 немесе 10 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1456.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 200 (40 бастапқы қаптама №5 немесе 20 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1457.
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон (1) Пластикалық бір реттік шприц 60 мл – 2 дана;
2) Баллон, 50 мл – 1 дана;
3) Ұзартқыш түтік, 55см – 1 дана;
4) Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш шүмек – 1 дана)
дана
1458.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,8 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,8 мм 21G инесімен
дана
1459.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26G инесімен
дана
1460.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
дана
1461.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,4 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,4 мм 21G инесімен
дана

1462.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G
Глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных
штука
1463.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи
штука
1464.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии
штука
1465.
Инструменты для ПАП-теста
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
1466.
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель деревянный)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев
штука
1467.
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика
штука
1468.
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый со светодиодной насадкой)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковый изготовлен из АБС пластика. Светодиодная насадка (подсветка) для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 200 штук изделия
штука
1469.
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (зонд урогенитальный )
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом
штука
1470.
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (ложка Фолькмана)
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций
штука
1471.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения (копье)
Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, заводской групповой коробке по 200 штук
штука
1472.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения (игла)
Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук
штука

1462.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
дана
1463.
ПАП-тестке арналған құралдары
ПАП-тестке арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар
дана
1464.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (ағаш шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған.
дана
1465.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (пластик шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательдер AБС пластиктен дайындалған.
дана
1466.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (жарық диодты қондырмасы бар пластик шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 200 данасына қоса беріледі.
дана
1467.
1468.
Несеп-жыныс мүшелерін зерттеуге арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар (Фолькман қасығы)
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы полимерлі қасық тәрізді зонд. Фолькман қасығының ұштары дөңгелек пішінді, бірақ әртүрлі манипуляцияларды орындау кезінде қажет әртүрлі ұзындықтарға ие
дана
1469.
Бір рет қолданылатын стерильді ланцет (скарификатор) (найза)
Стерильді бір рет қолданылатын тот баспайтын болаттан жасалған өткір ұшы бар ланцет-найза жеке қаптамада, зауыттық топтық қорапта 200 дана
дана
1470.
Бір рет қолданылатын стерильді ланцет (скарификатор) (ине)
Стерильді бір рет қолданылатын полимерлі материалдан жасалған өткір ұшы бар ланцет-ине 2 топтық полиэтилен пакетте 100 данадан, зауыттық топтық қорапта 200 данадан шығарылады
дана
1471.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы, класс 4
дана
1472.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Плазмалы стерилдеу индикаторы, класс 4
дана

1473.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор паровой стерилизации, класс 4
штука
1474.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор плазменной стерилизации, класс 4
штука
1475.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор контроля формальдегида, класс 4
штука
1476.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор контроля этилен оксида, класс 5
штука
1477.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (интегратор) паровой стерилизации, класс 5
штука
1478.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (эмулятор) паровой стерилизации 134ºС-7 мин, класс 6
штука
1479.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (эмулятор) паровой стерилизации 134ºС-3,5 мин, класс 6
штука
1480.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (эмулятор) паровой стерилизации перфорированный 134ºС-3,5 мин, класс 6
штука
1481.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 50мл, стерильный одноразового применения
штука
1482.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 110мл, стерильный одноразового применения
штука
1483.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 1000мл, стерильный одноразового применения
штука
1484.
Изотонический раствор (Дилюент) (закрытая система)
Изотонический раствор (Дилюент) (закрытая система) 20 литров в канистре.
штука
1485.
Лизирующий раствор (закрытая система)
Лизирующий раствор (закрытая система) 500 милилитров в канистре.
штука
1486.
Лизирующий раствор (закрытая система)
Лизирующий раствор (закрытая система) 1 литр в канистре.
штука
1487.
Лизирующий раствор (закрытая система)
Лизирующий раствор (закрытая система) 200 милилитров в канистре.
штука
1488.
Очищающий раствор гематологического анализатора (закрытая система)
Очищающий раствор гематологического анализатора (закрытая система) 50 милилитров в канистре.
штука
1489.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита В (HBsAg) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита В (HBsAg) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями - это одноэтапный экспресс-тест для качественного иммунохроматографического определения поверхностного антигена вируса гепатита В в сыворотке, плазме и цельной крови человека.
Комплектность.
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную вакуумную упаковку из фольги алюминиевой с осушителем и пипеткой -25 тестов
2. Буферный раствор 5мл - 1 флакон.
набор
1490.
Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов
Tест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов, флакон №100.
Tест-полоска предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель.
флакон
1491.
Комплект стерильный для коронарных и периферических интервенционных процедур

1473.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Формальдегидті бақылау индикаторы, класс 4
дана
1474.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Этилен оксидін бақылау индикаторы, класс 5
дана
1475.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (интеграторы), класс 5
дана
1476.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (эмуляторы), 134ºС-7 мин, класс 6
дана
1477.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (эмуляторы), 134ºС-3,5 мин, класс 6
дана
1478.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (эмуляторы) тегістелген, 134ºС-3,5 мин, класс 6
дана
1479.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 50 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
1480.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 110 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
1481.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 1000 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
1482.
Изотоникалық ерітінді (Дилюент) (жабық жүйе)
Изотоникалық ерітінді (Дилюент) (жабық жүйе) канистрде 20 литр
дана
1483.
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе)
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе) канистрде 500 милилитр.
дана
1484.
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе)
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе) канистрде 1 литр.
дана
1485.
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе)
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе) канистрде 200 милилитр.
дана
1486.
Гематологиялық анализатордың тазартқыш ерітіндісі (жабық жүйе)
Гематологиялық анализатордың тазартқыш ерітіндісі (жабық жүйе) канистрде 50 милилитр.
дана
1487.
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатитінің вирусына (HBsAg) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатиті вирусына (HBsAg) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен – бұл В гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік экспресс-тест.
Жиынтық.
1. Кептіргіш пен тамшуыры бар алюминий фольгадан жасалған жеке вакуумдық қаптамаға оралған тест-кассета – 25 тест
2. Буферлік ерітінді 5 мл – 1 құты.
жинақ
1488.
Несептегі Кетондардың болуын визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
Несептегі Кетондардың болуын визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, құты №100.
Тест-жолақ несеп үлгілерін пайдалана отырып, in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған.
Тест-жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында беріледі.
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің болу құрамы:
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг.
Жиынтық қаптама: Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан.
Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған.
құты
1489.
Коронарлық және шеткері интервенциялық емшараларға арналған стирильді жиынтық

1. Перчатки хирургические № 6.5- 1 шт;
2. Перчатки хирургические № 8 - 1 шт;
3. Скальпель хирургический №11 - 1 шт;
4. Чаша 60 мл - 2 шт;
5. Чаша для хранения проводника 2500 мл - 1 шт;
6. Чаша 250 мл - 1 шт;
7. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 150 см - 1 шт;
8. Игла 21G - 1 шт;
9. Игла 18G - 1 шт;
10. Шприц 20 мл Luer Lock - 1 шт;
11. Шприц 20 мл Luer - 2 шт;
12. Полотенце для рук 40×60 см - 2 шт;
13. Халат XL - 2 шт;
14. Простыня 137×150 см - 1 шт;
15. Ангиографическая простыня 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт;
16. Покрытие для аппарата 100×100 см – 1 шт;
17. Покрытие для аппарата R 65 - 1 шт;
18. Салфетка 10×10 см - 50 шт;
19. Манифольд 3 ходовой - 1 шт;
20. Мешок для сбора жидкости и отходов 50×60 см - 1 шт;
21. Электроды для временной кардиостимуляции - 4 шт;
22. Удлинительная инфузионная линия 500 psi, 120 см - 1 шт;
23. Удлинительная инфузионная линия 1200 psi, 90 см - 1 шт;
24. Зажим медицинский - 1 шт.
комплект
1492.
Комплект стерильный для стентирования
1. Губка-стик для обработки операционного поля - 1 шт;
2. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт;
3. Чаша 500 мл, градуированная - 1 шт;
4. Чаша 60 мл - 1 шт;
5. Счетчик игл - 1 шт;
6. Игла 21G - 1 шт;
7. Игла 27G - 1 шт;
8. Шприц 10 мл, Luer Lock - 1 шт;
9. Покрытие на стол 137×150 см - 1 шт;
10. Халат XL - 3 шт;
11. Простыня 280×355 см с четырьмя отверстиями, без операционной пленкой, прозрачными полями - 1 шт;
12. Покрытие защитное для камеры диаметром 122,5см, R-65, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт;
13. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт;
14. Лоток глубокий, голубой - 1 шт; В единой упаковке
комплект
1493.
Бахилы высокие
Бахилы высокие на завязках. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м². Только для одноразового применения.
штука
1494.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде:
- контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам;
- длина контура в растянутом виде 3 м (3000 мм);
- диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм;
- снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату;
- тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами;
- с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха
- с дополнительной трубкой (лимб);
- стерилизовано оксидом этилена;
- для однократного применения.
Комплектность:

1. Хирургиялық қолғаптар № 6.5- 1 дана;
2. Хирургиялық қолғаптар № 8 - 1 дана;
3. Хирургиялық скальпель №11 - 1 дана;
4. Тостаған 60 мл - 2 дана;
5. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған 2500 мл - 1 дана;
6. Тостаған 250 мл - 1 дана;
7. J диагностикалық өткізгіші, иілген, бір жақты, иілгіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 150 см - 1 дана;
8. Ине 21G - 1 дана;
9. Ине 18G - 1 дана;
10. Шприц 20 мл Luer Lock - 1 дана;
11. Шприц 20 мл Luer - 2 дана;
12. Қолға арналған сүлгі 40×60 см - 2 дана;
13. Халат XL - 2 дана; 14.Жайма 137×150 см - 1 дана;
15. Төрт тесігі бар ангиографиялық жайма 280×330 см - 1 дана;
16. Аппаратқа арналған жабын 100×100 см – 1 дана;
17. Аппаратқа арналған жабын R 65 - 1 дана;
18. Салфетка 10×10 см - 50 дана;
19. Жүретін манифольд 3 - 1 дана;
20.Сұйықтық пен қалдықтарға арналған қапшық 50×60 см - 1 дана;
21. Уақытша кардиостимуляцияға арналған электродтар - 4 дана;
22. Ұзартылған инфузиялық желі 500 psi, 120 см - 1 дана;
23. Ұзартылған инфузиялық желі 1200 psi, 90 см - 1 шт;
24. Медициналық қысқыш - 1 дана.
жиынтық
1490.
Стенттеуге арналған стерильді жиынтық
1. Операциялық алаңды өңдеуге арналған сорғыш-стик - 1 дана;
2. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
3. Тостаған 500 мл, межеленген - 1 дана;
4. Тостаған 60 мл - 1 дана;
5. Инелерді есептегіш - 1 дана;
6. Ине 21G - 1 дана;
7. не 27G - 1 дана;
8. Шприц 10 мл, Luer Lock - 1 дана;
9. Үстелге арналған жабын 137×150 см - 1 дана;
10. Халат XL - 3 дана;
11. Жайма 280×355 см төрт тесігі бар, операциялық пленкасыз, мөлдір жиегі бар - 1 дана;
12. Камераға арналған қорғағыш жабын, диаметрі 122,5см, R-65,
қалыңдығы 50 мкм полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
13. Салфетка 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана;
14. Шұңғыл астауша, көгілдір - 1 дана; Бірыңғай қаптамада.
жиынтық
1491.
Биік бахилалар
Байланатын биік бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м² үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Бір рет қолдануға ғана арналған.
дана
1492.
Бір рет қолданылатын, стерильді тыныс алу жинағы: екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар созылмалы
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды.
Бұйым стерильді түрде жеткізіледі:
- басылуға, майысуға және омырылуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур;
- созылған түрдегі контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм);
- түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм;
- аппаратқа қосылуға арналған 22F үлгідегі ағытпалармен жабдықталған;
- пациент ұшайыры (Y -адаптер), пациент жақтан 15F/22М ағытпасы бар. Y-адаптер порттармен жабдықталған;
- дем алу және дем шығару желісінің ішіне салынған екі құрастырмалы ылғал жинағышы бар;
- қосымша түтігі (лимб) бар;
- этилен тотығымен стерильденген;
- бір мәрте қолдануға арналған..
Жиынтығы:

1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм – 4 шт;
2. Влагосборник – 2 шт;
3. Прямой адаптер 22M×22F – 10 шт;
4. Переходник 22M×22М – 2 шт;
5. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
6. Угловой адаптер с портом – 1 шт;
7. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1000 мм – 1 шт.
набор
1495.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде:
- контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам, длина контура до 1,5 м (1500 мм) ;
- диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм;
- снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату;
- тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами;
- стерилизовано оксидом этилена;
- для однократного применения.
Комплектность:
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм –2 шт;
2. Прямой адаптер 22M×22F – 4 шт;
3. Переходник 22M×22M – 2 шт;
4. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
5. Угловой адаптер с портом – 1 шт.
Набор
1496.
Простыня в рулоне с перфорацией
Простыни в рулоне с перфорацией 80×200 см, №100
Простыни нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
штука
1497.
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100.
Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс плотностью 60 г/м2.
штука
1498.
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 70×80 см №100.
Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
штука

1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 4 дана;
2. Ылғал жинағыш – 2 дана;
3. Тікелей адаптер 22M×22F – 10 дана;
4. Ауыстырғыш 22M×22М – 2 дана;
5. Екі порты бар пациент ұшайыры (Y-адаптері бар) – 1 дана;
6. Порты бар ұшбұрыштық адаптер – 1 шт;
7. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1000 мм – 1 дана.
жинақ
1493.
Бір рет қолданылатын, стерильді тыныс алу жинағы: бұрыштық адаптері бар созылмалы
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды.
Бұйым стерильді түрде жеткізіледі:
- басылуға, майысуға және омырылуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур, контурдың ұзындығы 1,5 метрге (1500 мм) дейін;
- түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм;
- аппаратқа қосылуға арналған 22F үлгідегі ағытпамен жабдықталған;
- пациент ұшайыры (Y -адаптер) пациент жақтан 15F/22М ағытпасы бар. Y-адаптер порттармен жабдықталған;
- этилен тотығымен стерильденген;
- бір мәрте қолдануға арналған..
Жиынтығы:
1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 2 дана;
2. Тікелей адаптер 22M×22F – 4 дана;
3. Ұластырғыш 22M×22M – 2 дана;
4. Пациент ұшайыры (Y-адаптері бар) екі порты бар – 1 дана;
5. Порты бар бұрыштық адаптер– 1 дана.
жинақ
1494.
Перфорациясы бар орамдағы жаймалар
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған жаймалар перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті жайманы қиындықсыз алуға мүмкіндік береді.
Жаймалар СС (Спанбонд Спанбонд) үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 15 г/м2.
дана
1495.
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер 30×40 см №100.
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз алуға мүмкіндік береді.
Сүрткілер Спанлейс үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 60 г/м2.
дана
1496.
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер 70×80 см №100.
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз алуға мүмкіндік береді.
Сүрткілер Спанлейс үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 60 г/м2.
?
Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
дана
1497.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: L (46-48)
дана
1498.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: XL (50-52)
жиынтық

1499.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: L (46-48)
штука
1500.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XL (50-52)
комплект
1501.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХL (54-56)
комплект
1502.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХXL (58-60)
комплект
1503.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XXXXXL (74-76)
комплект
1504.
Комплект белья для рожениц, стерильный
1. Шапочка клип-берет - 1 шт
2 . Бахилы низкие - 1 пара
3 . Салфетка бумажная 20×20 см - 2 шт
4 . Впитывающая простыня 60×60 см - 1 шт
5 . Простыня влагонепроницаемая 80х140 см - 1 шт
6 . Салфетка 80×70 см - 2 шт
7 . Рубашка для роженицы - 1 шт
8 . Прокладка - 2 шт
9 . Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт
10. Лоток пластиковый - 1 шт
11 Нарукавники полиэтиленовые - 1 пара
12. Фартук ламинированный - 1 шт
13. Пакет полимерный для биоматериала - 1 шт
комплект
1505.
Комплект для операций для эндоскопии
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт.
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня 180×200 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой – 1 шт.
4. Халат XL – 2 шт.
5. Липкая лента 10×50 см – 3 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт.
7. Маркер для тела с линейкой – 1 шт.
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 шт.
9. Зажим для полотенца – 1 шт.
10. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт.
комплект
1506.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
1. Салфетка 80×90 см – 2 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая 60×60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации – 1 шт.
4. Карточка – медальон для идентификации – 1 шт.
5. Зажим для пуповины – 1 шт.
6. Шапочка – 1 шт.
7. Конверт – 1 шт.
8. Маска трехслойная – 1 шт.

1499.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: ХХL (54-56)
жиынтық
1500.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: ХХXL (58-60)
жиынтық
1501.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: XXXXXL (74-76)
жиынтық
1502.
Босанатын әйелдерге арналған төсек-орын жиынтығы
1. Клип – берет қалпақшасы - 1 дана;
2. Қысқа бахилалар - 1 жұп;
3. Қағаз салфетка 20×20 см - 2 дана;
4. Сіңіргіш жайма 60×60 см - 1 дана;
5. Ылғал өтпейтін жайма 80х140 см - 1 дана;
6 . Салфетка 80×70 см - 2 дана;
7. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана;
8. Төсем - 2 дана;
9. Үш қабатты резеңкелі медициналық маска - 1 дана;
10. Платикалық астауша - 1 дана;
11. Полиэтиленді жеңқаптар - 1 жұп;
12. Ламинатталған алжапқыш – 1 дана;
13. Биоматериалға арналған пакет - 1 дана.
жиынтық
1503.
Эндоскопияға арналған операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстеліне жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстеліне жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Жабысқақ жиегі бар, инциздік пленкасы бар тесігі бар жайма 180×200 см – 1 дана;
4. Халат XL – 2 дана;
5. Жабысқақ лента 10×50 см – 3 дана;
6. Рентген жібі бар көп қабатты дәке салфетка 10×10 см – 10 дана;
7. Денеге арналған сызғышы бар маркер – 1 дана;
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 дана;
9. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана;
10. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана.
жиынтық
1504.
Жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Салфетка 80×90 см – 2 дана;
2 Сіңіргіш төсеуіш жаялық 60 х 60 см – 1 дана;
3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1 дана;
4. Сәйкестендіруге арналған карточка – медальон – 1 дана;
5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана;
6. Телпек – 1 дана;
7. Конверт – 1 шт.
8. Үш қабатты маска – 1 дана;

9. Салфетка 30×40 см – 3 шт.
10. Ватная палочка – 1 шт.
комплект
1507.
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Чехол на инструментальный стол 80×145 см, впитывающая зона 60×90 см – 1 шт.
2. Простыни с адгезивным краем 50×50 см – 4 шт.
3. Простыня для краниотомии (операционный вырез со встроенной инцизной пленкой, со встроенным мешком для сбора жидкости, отводящими желобами и отводной патрубок, со встроенными фиксаторами трубок) – 1 шт.
4. Простыня для операционного стола 160×190 см – 1 шт.
5. Простыня впитывающая 80×190 см – 1 шт.
6. Операционная лента 10×50 см – 1 шт.
7. Салфетки – 2 шт.
комплект
1508.
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа Сантейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1509.
Салфетки марлевые 5х5 см; 6-слойный
Салфетки марлевые 5х5 см; 6-слойный, без рентгеноконтрастной нити
штука
1510.
Салфетки марлевые 5х5 см; 8-слойный
Салфетки марлевые 5х5 см; 8-слойный, без рентгеноконтрастной нити
штука
1511.
Салфетки марлевые 5х5 см; 10-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 10-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1512.
Салфетки марлевые 5х5 см; 12-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1513.
Салфетки марлевые 5х5 см; 14-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 14-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1514.
Салфетки марлевые 5х5 см; 16-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 16-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1515.
Салфетки марлевые 10х10 см; 6-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 6-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1516.
Салфетки марлевые 10х10 см; 8-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 8-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1517.
Салфетки марлевые 10х10 см; 10-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 10-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1518.
Салфетки марлевые 10х10 см; 12-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1519.
Салфетки марлевые 10х10 см; 14-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 14-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1520.
Салфетки марлевые 10х10 см; 16-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 16-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1521.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука

9. Салфетка 30×40 см – 3 дана;
10. Мақта таяқша – 1 дана.
жиынтық
1505.
Краниотомияға арналған стерильді операциялық жабын жиынтығы
1. Аспаптар үстеліне қап 80×145 см, сіңіретін аймақ 60×90 см – 1 дана;
2. Адгезивті жиегі бар жаймалар 50×50 см – 4 дана;
3. Краниотомияға арналған жайма (ендірілген инцизді пленкасы бар, науалармен және келтеқұбырмен әкетілетін сұйықтықты жинауға арналған, ендірілген қапшығы бар, түтіктердің ендірілген бекіткіштері бар) – 1 дана;
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160×190 см – 1 дана;
5. Сіңіргіш жайма 80×190 см – 1 дана;
6. Операциялық таспа 10×50 см – 1 дана;
7. Сүрткілер – 2 дана.
жиынтық
1506.
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см жайма
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см жайма Спанлейс үлгісіндегі тығыздығы 68 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалады.
Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
1507.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 6 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 6 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1508.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 8 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 8 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1509.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 10 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 10 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1510.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 12 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1511.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 14 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 14 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1512.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 16 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 16 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1513.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 6 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 6 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1514.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 8 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 8 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1515.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 10 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 10 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1516.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 12 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1517.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 14 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 14 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1518.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 16 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 16 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1519.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1520.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 8 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1521.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 10 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана

2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1529.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный ( размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1529.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1532.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1533.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;

7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1532.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1533.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;

3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1534.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный ( размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) ( размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1535.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;

3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1534.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1535.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;

2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;
8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1536.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт;
2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект;
3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара;
4) Очки защитные закрытые - 1 шт;
5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт;
6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт;
7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт;

2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1536.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана;
5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;

1548.
Костюмы защиты модель размер 42-44 (S), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию;
- Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке;
- Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона;
- Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
штука
1549.
Костюмы защиты модель размер 46-48 (М), рост 164 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1550.
Костюмы защиты модель размер 46-48 (М), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1551.
Костюмы защиты модель размер 50-52 (L-XL), рост 170 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект

1548.
Модель қорғау костюмі өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
1549.
Модель қорғау костюмі өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
1550.
Модель қорғау костюмі өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
1551.
Модель қорғау костюмі өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 170 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық

1556.
Костюмы защиты модель размер 58-60 (XXXL-XXXXL) рост 182 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1557.
Костюмы защиты модель размер 62-64(ХХХХL- ХХХХХL), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1558.
Костюмы защиты модель размер 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), рост 188 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1559.
Одноразовый защитный костюм размер (XXL) 54-56, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1560.
Одноразовый защитный костюм размер (XXL) 54-56, рост 182

1556.
Модель қорғау костюмі өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 188 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
1557.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXL) 54-56, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1558.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXL) 54-56, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1559.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXXL-XXXXL) 58-60, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1560.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXXL-XXXXL) 58-60, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.

1566.
Одноразовый защитный костюм размер (S) 42-44, рост 176
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1567.
Одноразовый защитный костюм размер (M) 46-48, рост 164
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1568.
Одноразовый защитный костюм размер (M) 46-48, рост 176
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1569.
Одноразовый защитный костюм размер (L-XL) 50-52, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1570.
Одноразовый защитный костюм размер (L-XL) 50-52, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1571.
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP2. Для одноразового применения.
штук
1572.
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штук

1566.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (M) 46-48, бой ұзындығы 176 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1567.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (L-XL) 50-52, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1568.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (L-XL) 50-52, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1569.
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP2 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1570.
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1571.
Клапаны бар Fish FFP1 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP1 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады.
Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1572.
Маска-респиратор
Тыныс алу органдарына арналған FFP2 немесе KN 95, немесе N95 сүзгіштік тиімділік сыныбы бар тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты бір реттік маска
Маска-респиратор құлақ сырты резеңкесінің көмегі кезінде мұрын мен ауыз қуысын жаба отырып, бетке бекітіледі.
Төрт немесе бес, немесе алты қабаттан тұрады, олардың екеуі "мельтблаун" сүзгіш қабаты, ішкі қабаты мақтаға ұқсас ұстауға жағымды материалдан жасалған.
Арнайы құрылымы масканың бетке тағыз жанасуын қамтамасыз етеді; қыртысуға төзімді және жоғары температуралы және ылғалды ортада жұмыс істеуге келеді.
дана

3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6. Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые.
7. Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
комплект
1576.
Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 176
1. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.

3. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады.
Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді.
Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді.
16 қабатты медициналық дәке маска.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, стерильді емес, бір реттік қолғаптар.
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер.
8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқылмаған ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған.
9. Тығыздығы кемінде 10 микрон полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш.
10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған.
жиынтық
1576.
Обаға қарсы костюм, 1-үлгі, бір реттік, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламалары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
3. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады.
Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді.
Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді.
16 қабатты медициналық дәке маска.

1596.
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 176
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
комплект
1597.
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 46-48 (M), рост 164
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
комплект

1596.
Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 46-48 (M), бой ұзындығы 176 см
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз.
Тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады.
Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық
1597.
Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 46-48 (M), бой ұзындығы 170 см
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз.
Тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады.
Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық

2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
1610.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 46-48 (М), рост 164
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
1611.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 46-48 (М), рост 176
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.

2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған.
4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс.
6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады.
8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке.
9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
1610.
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см
Халат, ақ бөз;
Жейде, ақ бөз;
Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз;
Орамал, ақ бөз;
Сөмке, ақ бөз.
1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын.
2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған.
4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс.
6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады.
8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке.
9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
1611.
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см
Халат, ақ бөз;
Жейде, ақ бөз;
Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз;
Орамал, ақ бөз;
Сөмке, ақ бөз.
1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын.
2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған.
4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс.

2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Сапоги резиновые или из ПВХ.
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
6. Очки "летные" с широким, плотно прилегающим краем, изогнутыми стеклами или конструкции, обеспечивающий их герметичность. Очки защитные, закрытые без вентиляционных отверстий. Поливинилхлорид или из материалов, разрешенных к применению.
7. Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
8. Шапочка медицинская без завязок. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
9. Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы.
10. Ватно-марлевая повязка- из куска марли длиной 125 см и шириной 50 см с ровным пластом ваты длиной 25 см, шириной 17 см. Края куска марли заворачивают внахлест.
11. Головной убор- капюшон с пелериной для плотного закрытия волосяной части лица. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
12. Перчатки резиновые - 2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые).
13. Полотенце размер Материал "ткань "вафельная" х/б размер 70 см*70 см.
14. Пакет из полиэтиленовой пленки или сумка с ручкой из плащевой ткани. Размер 42см*45см.
15. Инструкция по эксплуатаций комплекта.
комплект

2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз.
3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық.
4. Резеңке немесе ПВХ-дан жасалған етік.
5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке.
6. Шеттері жалпақ, тығыз жабысып тұратын, иілген шынылары бар немесе құрылымы бітеулілігін қамтамасыз ететін "ұшқыштар" көзілдірігі. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.Поливинилхлорид немесе қолдануға рұқсат етілген материалдардан жасалған.
7. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз.
8. Байламасыз медициналық телпек. Материалы: мақта-мата матасы, бөз.
9. Респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді.
Масканың қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған.
Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және мельтблаун сүзгісі бар.
Масканың жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке пішінге келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша бітеліп жабылуын қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі маңында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін көпіршіктелген лентамен қосымша жабдықталуы мүмкін. Берік созылмалы резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. Сүзгіш маска-респиратор дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныш қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді.
10. Мақта-дәкелі таңғыш ұзындығы 25 см, ені 17 см тегіс мақта қабаты бар ұзындығы 125 см және ені 50 см дәке бөлігінен жасалған. Дәке бөлігінің шеттері үсті-үстіне қайырылады.
11. Жамылғысы бар бас киім-капюшон бастың шаш бөлігін тығыз жабуға арналған. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқалар), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180г/ш. м. дейін.
12. Резеңке қолғаптар - 2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді).
13. Сүлгі, материалы: м/м ("вафельді"), өлшемі 70 см*70 см.
14. Полиэтилен үлбірінен жасалған пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке. Мөлшері 42см*45см.
15. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық

1621.
Противочумный комплект тип 1, размер 50-52 (L-XL), рост 182
Состав комплекта "Противочумный комплект тип 1":
1. Противочумный халат-1шт;
2. Пижама-1шт;
3. Носки – 1пара;
4. Сапоги резиновые-1пара;
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя-1пара;
6. Очки "летные"-1шт;
7. Трехугольная косынка-1шт;
8. Шапочка медицинская без завязок-1шт;
9. Маска-респиратор-1шт; 10.Ватно-марлевая повязка-1шт;
11. Головной убор-капюшон с пелериной-1шт;
12. Перчатки резиновые-2 пары(латексные и нитриловые и/или виниловые);
13. Полотенце -1шт;
14. Cумка с ручкой из плащевой ткани -1шт;
15. Инструкция по эксплуатаций комплекта-1 шт.
Состав и описание комплекта "Противочумный комплект тип 1":
1. Противочумный халат шьют по типу хирургического, но значительно длиннее (до нижней трети голени), при этом полы его должны глубоко заходить одна на другую; пояс и завязки у ворота должны состоять из двух частей, пришитых каждая к отдельной поле, для завязывания рукавов пришивают одну длинную тесемку. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Сапоги резиновые или из ПВХ.
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
6. Очки "летные" с широким, плотно прилегающим краем, изогнутыми стеклами или конструкции, обеспечивающий их герметичность. Очки защитные, закрытые без вентиляционных отверстий. Поливинилхлорид или из материалов, разрешенных к применению.
7. Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
8. Шапочка медицинская без завязок. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
9. Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы.

1621.
Обаға қарсы жиынтық 1-үлгі, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см
"Обаға қарсы жиынтық 1-үлгі" жиынтығының құрамы:
1. Обаға қарсы халат – 1 дана;
2. Пижама – 1 дана;
3. Шұлық – 1 жұп;
4. Резеңке етік – 1 жұп;
5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке – 1 дана;
6. "Ұшқыштар" көзілдірігі – 1 дана;
7. Үш бұрышты орамал – 1 дана;
8. Байламасыз медициналық телпек – 1дана;
9. Маска-респиратор – 1 дана;
10. Мақта-дәкелі тартқыш – 1 дана;
11. Жамылғысы бар бас киім–капюшон – 1дана;
12. Резеңке қолғаптар – 2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе ванилді);
13. Сүлгі – 1 дана;
14. Жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке – 1 дана;
15. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
"Обаға қарсы жиынтық 1-үлгі" жиынтығының құрамы мен сипаты:
1. Обаға қарсы халат хирургиялық халат үлгісі бойынша тігіледі, бірақ анағұрлым ұзындау (жіліншіктің төменгі үшінші бөлігіне дейін), бұл ретте оның етектері бір-біріне терең енуі тиіс; белдігі мен жағасындағы байламалар әрқайсысы жеке жиекке тігілген екі бөліктен тұруы тиіс, жеңдерін байлау үшін бір ұзын таспа жапсырылады. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқа), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе су-кір жұқтырмайтын, антистатикалық өңдеуі бар мата, тығыздығы 140-180г/ш. м. дейін.
2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз.
3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық.
4. Резеңке немесе ПВХ-дан жасалған етік.
5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке.
6. Шеттері жалпақ, тығыз жабысып тұратын, иілген шынылары бар немесе құрылымы бітеулілігін қамтамасыз ететін "ұшқыштар" көзілдірігі. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.Поливинилхлорид немесе қолдануға рұқсат етілген материалдардан жасалған.
7. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз.
8. Байламасыз медициналық телпек. Материалы: мақта-мата матасы, бөз.
9. Респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді.
Масканың қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған.
Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және мельтблаун сүзгісі бар.
Масканың жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке пішінге келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша бітеліп жабылуын қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі маңында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін көпіршіктелген лентамен қосымша жабдықталуы мүмкін. Берік созылмалы резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. Сүзгіш маска-респиратор дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныш қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді.

1644.
Комплект из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см-1 шт;
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса-1 пара;
3. Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см. Перчатки диагностические латексные. Латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
комплект
1645.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 164
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект
1646.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 176
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект

1644.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық
1645.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 46-48 (M), бой ұзындығы 164 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық
1646.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 46-48 (M), бой ұзындығы 176 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық

1655.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект
1656.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект

1655.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық
1656.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық

1657.
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 164
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект
1658.
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 176
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект

1657.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 46-48 (M), бой ұзындығы 164 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық
1658.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 46-48 (M), бой ұзындығы 176 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана;
5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана;
7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп;
8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана;
9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық

1669.
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-10
В набор одноразовый для взятия мочи 120-10 входит:
1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл;
2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х100 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор
1670.
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-12
В набор одноразовый для взятия мочи 120-12 входит:
1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл;
2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 12,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х120 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор
1671.
Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.

1669.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық
Вакуумды сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығындар. Сынауықтардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерешеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Сынауықтардың дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне келеді.
2) Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Вакуум жүйесінің бітеулігін қамтамасыз етеді. Қақпақ түсі – сары. Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Сынауық көлемі - 10,0 мл. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
дана
1670.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық
Вакуумды сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығындар. Сынауықтардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық
полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерешеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Сынауықтардың дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне келеді.
2) Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Вакуум жүйесінің бітеулігін қамтамасыз етеді. Қақпақ түсі – сары. Сынауық мөлшері - 16х120 мм. Сынауық көлемі - 12,0 мл. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
дана
1671.
Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық
Вакуумды сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығындар. Сынауықтардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерешеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Сынауықтардың дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне келеді.
2) Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.

3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 10,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1672.
Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1673.
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,5 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1674.
Набор для лабораторных исследований мочи
В набор для лабораторных исследований мочи:
1) Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерительной шкалой для визуального контроля, объем 3000 мл - 1 шт;
2) стабилизатор №1 - 1 флакон;
3) одноразовая посуда для сбора и переноса мочи в контейнер - 10 шт;
4) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт;
5) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл - 1 шт;
6) пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Изделие стерильное. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл.
упаковка

3) Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Вакуум жүйесінің бітеулігін қамтамасыз етеді.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. № 3 консервант. Қақпақ түсі – зәйтүн түстес.
Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Сынауық көлемі - 9,5 мл. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
дана
1672.
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ:
1) визуалды бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көлемі 3000 мл - 1 дана;
2) №1 тұрақтандырғыш - 1 флакон;
3) несепті жинауға және контейнерге тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс - 10 дана;
4) несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана;
5) несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, 10,0 мл - 1 дана;
6) консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 9,5 мл - 1 дана,
Визуалды бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер екі бөліктен тұрады: контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар.
Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл дейін мөлшерлеуі бар.
Бұралатын қақпағы контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл тәуліктік несепті қауіпсіз алуды қамтамасыз етеді. Несепті жанаспай тасымалдаудың орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады:
контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар.
Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар.
Бұралатын қақпағы сары түске боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін несепті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді.
Қақпағында сынауық қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды сынауыққа арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар несепті жинауға, тасымалдауға, жалпы және микробиологиялық талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығын.
Сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған. Қақпақтардың түсі несептің жалпы талдауы үшін – сары, несептің микробиологиялық талдауы үшін – зәйтүн түстес. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Бұйым стерильді. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді сынауықтар: № 3 консервантты - консервант пен реагент байланысында: несеп көлемінің 1 мл-ге 20 мг бор қышқылын қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Кесімді көлем - 9,5 мл.
орама
1673.
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға А6 21G -100 кіреді:
1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 6,0 мл (ұюды белсендіргіші бар), қақпағының түсі қызыл – 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана;
3) ине ұстағыш – 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
орама
1674.
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға АГ5 21G-100 кіреді:
1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 5,0 мл, ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гельі бар, қақпағының түсі сары – 100 дана;
2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана;
3) ине ұстағыш – 100 дана;
4) гемостатикалық пластырь – 100 дана;
5) спиртті сүрткілер – 200 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады.
Сынауықтың түбінде жоғары сападағы бөлетін олефинолигомерлік гель болады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
орама

1. Простыня 280×350 см с четырьмя отверстиями, с прозрачными краями (пл.104) – 1 шт
2. Халат XL (пл.68) – 2 шт
3. Чаша 60 мл, градуированная прозрачная – 1 шт
4. Чаша 250 мл, градуированная синяя – 1 шт
5. Чаша для проводника 2500 мл, голубая – 1 шт
6. Зажим – 1 шт
7. Салфетка 10×10 см, 8-слойная – 30 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 150 см – 1 шт
9. Покрытие на стол 137×180 см, (пл.54) – 1 шт
10. Линия давления 1200 psi, 120 см – 1 шт
11. Перчатки 7.5 - 1 пара
12. Перчатки 8 - 1 пара
13. Скальпель №11 – 1 шт
14. Шприц 2 мл, Luer – 1 шт
15. Шприц 5 мл, Luer – 1 шт
16. Шприц 10 мл, Luer – 1 шт
17. Шприц 20 мл, Luer – 1 шт
18. Покрытие для аппарата диаметром 70 см – 1 шт
19. Покрытие для аппарата 120×120 см - 1 шт
20. Полотенце для рук 40×40 см- 2 шт
комплект
1681.
Комплект стерильный для электрофизиологических исследований
1. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные, неопудренные № 7 – 1 пара
2. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные неопудренные № 7.5- 1 пара
3. Зажим с замком – 1 шт
4. Скальпель №11 – 1 шт
5. Чаша градуированная из синего полипропилена 250 мл – 2 шт
6. Чаша градуированная из синего полипропилена 500 мл – 1 шт
7. Чаша градуированная из прозрачного полипропилена 60 мл – 1 шт
8. Игла 22G – 1шт
9. Игла 21G – 1шт
10. Шприц 20 мл, Luer Lock – 2шт
11. Покрытие настольное 3-слойное 150×190 см – 1 шт
12. Халат хирургический L – 2 шт
13. Полотенце для рук 60×40 см – 2 шт
14. Простыня с липким краем 100×100 см – 1 шт
15. Простыня для ЭФИ 230×320 см с пятью отверстиями, 3-х слойная – 1 шт
16. Покрытие для аппарата диаметром 120 см, R-65, прозрачный, циркулярный, на эластичной резинке, круглое, из полиэтилена – 1 шт
17. Чехол для оборудования 100×120 см прозрачный, прямоугольный, из полиэтилена – 1 шт
18. Салфетка марлевая 10×10 см, 12-слойная, без рентген контраста – 20 шт
комплект
1682.
Маска медицинская трехслойная на резинках
Изделие представляет собой трехслойную маску прямоугольной формы, изготовленную из нетканого материала. Изделие состоит из основы маски (фильтрующий слой помещенный, связанный или спрессованный между слоями материала) и средства крепления маски к голове пользователя (резинки). Имеет носовой фиксатор, расположенный в верхней части маски между слоями нетканого материала.
штука
1683.
Комплект для операций на тазобедренном суставе
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт

1. Төрт тесігі бар, мөлдір жиектері (тғ.104) бар 280×350 см жайма – 1 дана;
2. Халат XL (тғ.68) – 2 дана;
3. Тостаған 60 мл, өлшемесі бар мөлдір – 1 дана;
4. Тостаған 250 мл, өлшемесі бар көк – 1 дана;
5. Өткізгішке арналған тостаған 2500 мл, көгілдір – 1 дана;
6. Қысқыш – 1 дана;
7. Сүрткі 10×10 см, 8 қабатты – 30 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иілмелі, диаметрі 0,035", ұзындығы 150 см – 1 дана;
9. Үстелге жабын 137×180 см, (тғ.54) – 1 дана;
10. Қысым желісі 1200 psi, 120 см – 1 дана;
11. Қолғап 7.5 - 1 жұп;
12. Қолғап 8 - 1 жұп;
13. Скальпель №11 – 1 дана;
14. Шприц 2 мл, Luer – 1 шт
15. Шприц 5 мл, Luer – 1 дана;
16. Шприц 10 мл, Luer – 1 дана;
17. Шприц 20 мл, Luer – 1 дана;
18. Аппаратқа арналған жабын диаметрі 70 см – 1 дана;
19. Аппаратқа арналған жабын диаметрі 120×120 см - 1 дана;
20. Қолға арналған сүлгі 40×40 см- 2 дана
жиынтық
1679.
Электрофизиологиялық зерттеулерге арналған стерильді жиынтық
1. № 7 хирургиялық полиизопрендік латексті опаланбаған қолғап – 1 жұп;
2. № 7-5 хирургиялық полиизопрендік латексті опаланбаған қолғап – 1 жұп;
3. Бекітпесі бар қысқыш – 1 дана;
4. №11 скальпель – 1 дана;
5. Көк полипропиленнен жасалған межеленген тостаған 250 мл – 2 дана;
6. Көк полипропиленнен жасалған межеленген тостаған 500 мл – 1 дана;
7. Мөлдір полипропиленнен жасалған межеленген тостаған 60 мл – 1 дана;
8. Ине 22G – 1 дана;
9. Игла 21G – 1 дана;
10. Шприц 20 мл, Luer Lock – 2 дана;
11. Үстел жабыны 3 қабатты 150×190 см – 1 дана;
12. Хирургичиялық халат L – 2 дана;
13. Қолға арналған сүлгі 60×40 см – 2 дана;
14. Жабысқақ шеті бар жайма 100×100 см – 1 дана;
15. ЭФЗ арналған, бес тесігі бар, 3 қабатты 230×320 см жайма – 1 дана;
16. Аппаратқа арналған жабын, диаметрі 120 см, R-65, мөлдір, циркулярлық, созылмалы резеңкесі бар, дөңгелек, полиэтиленнен жасалған – 1 дана;
17. Жабдыққа арналған қап 100×120 см, мөлдір, төрт бұрышты, полиэтиленнен жасалған – 1 дана;
18. Дәкелі сүрткі 10×10 см, 12 қабатты, рентген контрастсыз – 20 дана.
жиынтық
1680.
Резеңкелі үш қабатты медициналық маска
Бұйым тоқылмаған материалдан жасалған төрт бұрышты пішіндегі үш қабатты масканы білдіреді. Бұйым масканың негізінен (материал арасына салынған, байланысты немесе тығыздалған сүзгіш қабат) және пайдаланушының басына масканы бекіту құралынан (резеңке) тұрады. Тоқылмаған материал қабаттарының арасында, масканың жоғарғы жағында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
дана
1681.
Жамбас буына жасалатын операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;

3. Простынь с U-образным вырезом 150×240 см – 1 шт
4. Простынь 100×150 см – 1 шт
5. Хирургический халат ХL – 2 шт
6. Полотенце для рук 33×30 см – 5 шт
7. Нетканые тампоны L – 5 шт
8. Нетканые тампоны М – 5 шт
9. Салфетка 10*10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
10. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, двумя держателями трубки – 1 шт
11. Шприц 10 мл LL – 1 шт
12. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт
13. Чаша 500 мл – 1 шт
14. Чаша 1000 мл – 1 шт
15. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
1684.
Комплект для операций на брюшной полости
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт
3. Простыня 200×315 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой - 1 шт
4. Халат XL усиленный - 2 шт
5. Салфетка 10×10 см, марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45×45 см – 10 шт
7. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт
8. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
1685.
Комплект для искусственного родоразрешения
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт.
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня для кесарева сечения 200×300 см – 1 шт.
4. Халат усиленный L – 1 шт.
5. Халат усиленный ХL – 1 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 30 шт.
7. Одеяло для ребенка 80×90 см – 1 шт.
8. Шапочка теплая для новорожденного – 1 шт.
9. Пупочный зажим -1 шт.
10. Зажим для полотенца – 1 шт.
11. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт.
12. Спринцовка – 1 шт.
13. Липкая лента 10×30 см – 1 шт.
комплект
1686.
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливается из нетканого материала типа СММС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1687.
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1688.
Комплект стерильный для ангиографии

3. Тілігі U тәрізді жайма 150×240 см – 1 дана;
4. Жайма 100×150 см – 1 дана;
5. Хирургиялық халат ХL – 2 дана;
6. Қолға арналған сүлгі 33×30 см – 5 дана;
7. Тоқылмаған тампондар L – 5 дана;
8. Тоқылмаған тампондар М – 5 дана;
9. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана;
10. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
11. Шприц 10 мл LL – 1 дана;
12. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана;
13. Тостаған 500 мл – 1 дана;
14. Тостаған 1000 мл – 1 дана;
15. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
1682.
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Инцизиялық үлбірі бар, жабысқақ шеті бар, тесігі бар 200×315 см жайма – 1 дана;
4. Күшейтілген халат ХL – 2 дана;
5. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана;
6. Рентген жібі бар абдоминальді спонж – 10 дана;
7. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
8. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
1683.
Жасанды жолмен босандыруға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Кесар тілігіне арналған жайма 200×300 см – 1 дана;
4. Күшейтілген халат L – 1 дана;
5. Күшейтілген халат ХL – 1 дана;
6. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 30 дана;
7. Балаға арналған көрпе 80×90 см – 1 дана;
8. Жаңа туған нәрестеге арналған телпек – 1 дана;
9. Кіндік қысқыш; -1 дана;
10. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана;
11. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
12. Сепкіш – 1 дана;
13. Жабысқақ таспа 10×30 см – 1 дана.
жиынтық
1684.
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Стерильдеу этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке орамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
1685.
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Стерильдеу этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке орамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
1686.
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық

1. Перчатки неопудренные, № 7 - 1 пара
2. Перчатки неопудренные, № 8 - 1 пара
3. Зажим - 1 шт
4. Скальпель №11 - 1 шт
5. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт
6. Чаша 60 мл, градуированная - 1 шт
7. Чаша для хранения проводника - 1 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 180 см - 1 шт
9. Игла 21G - 1 шт
10. Игла Сельдингера 18G - 1 шт 11. Шприц 5 мл, Luer - 3 шт
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 шт
14. Линия мониторинга давления 500 psi, 120 см - 1 шт
15. Покрытие на стол 137×180 см - 1 шт
16. Халат одноразовый XL - 1 шт
17. Халат одноразовый усиленный L - 1 шт
18. Ангиографическая простыня одноразовая 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт
19. Покрытие защитное на стол 150×250 см - 1 шт
20. Покрытие для снимков R 35, диаметром 100 см, из полиэтилена - 1 шт
21. Защитное покрытие 100×102 см, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт
22. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт
комплект
1689.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1
Часть 1. Набор для начала процедуры:
1. Тампон марлевый, без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
2. Покрытие без липкого края 38×45 см - 1 шт
3. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
набор
1690.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №2
Часть 1. Набор для начала процедуры:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
4. Покрытие без липкого края 50×75 см - 1 шт
5. Шприц 5 мл, Luer - 2 шт
6. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 5 шт
7. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
набор
1691.
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1692.
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1693.
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1694.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1695.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1696.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1697.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1698.
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер

1. Опаланбаған қолғап, № 7 - 1 жұп;
2. Опаланбаған қолғап, № 8 - 1 жұп;
3. Қысқыш - 1 дана;
4. Скальпель №11 - 1 дана;
5. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
6. Тостаған 60 мл, межеленген – 1 дана;
7. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған - 1 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иігіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 180 см - 1 дана;
9. Ине 21G - 1 дана;
10. Ине Сельдингера 18G - 1 дана; 11. Шприц 5 мл, Luer - 3 дана;
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 дана;
14. Қысым мониторингі желісі 500 psi, 120 см - 1 дана;
15. Үстелге арналған жабын 137×180 см - 1 дана;
16. Бір реттік халат XL - 1 дана;
17. Бір реттік халат, күшейтілген L - 1 дана;
18. Ангиографиялық бір реттік төрт тесігі бар жайма 280×330 см - 1 дана;
19. Үстелге арналған қорғаныш жабыны 150×250 см - 1 дана;
20. Түсірімдерге арналған жабын R 35, диаметрі 100 см, полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
21. Қорғаныш жабыны 100×102 см, полиэтиленнен жасалған, қалыңдығы 50 мкм - 1 дана;
22. Сүрткі 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана.
жиынтық
1687.
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
№ 1
1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтраст жібі жоқ, мөлшері 5 см - 5 дана;
2. Жабысқақ шеті жоқ жабын 38×45 см - 1 дана;
3. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
4. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана;
2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтраст жібі жоқ, мөлшері 5 см – 4 дана;
2. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
3. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана;
4. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана.
жинақ
1688.
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
№ 2
1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқылмаған тампон, рентенконтраст жібі жоқ, өлшемі 5 см - 5 дана;
4. Жабысқақ шеті жоқ жабын 50×75 см - 1 дана;
5. Шприц 5 мл, Luer - 2 дана;
6. Тоқылмаған сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 5 дана;
7. Пластырь жолағы 2×7 см – 6 дана;
2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқылмаған тампон, рентенконтраст жібі жоқ, өлшемі 5 см - 4 дана;
4. Тоқылмаған сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 4 дана;
5. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана;
6. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана.
жинақ
1689.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
125 мл
контейнер
1690.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
125 мл
контейнер
1691.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
30 мл
контейнер
1692.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
контейнер
1693.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
1694.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
контейнер
1695.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
1696.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
1697.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, көлемі 100 мл
дана
1698.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, көлемі 100 мл
дана

1702.
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
В набор для клинико-лабораторных исследований при беременности входит:
1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт;
2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт;
5) Иглодержатель - 1 шт;
6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 шт;
7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт;
8) Спиртовые салфетки однократного применения - 1 шт;
9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт.
10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образцадо 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной дляпрокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
упаковка

1702.
"Кардиохирургиялық 2-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағы
"Кардиохирургиялық 2-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағына кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана;
8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауық – 1 дана;
9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана;
10) Ине ұстағыш - 1 дана;
11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана;
12) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана;
13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана; 15) Жабын шыны – 2 дана.
Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады:
сынауық, қақпақ және резеңке тығын.
Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған.
Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауықтар тығындалған
сынауықтан және мақта тампоны бар таяқшадан тұрады.
Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар.
Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді, сенімді түрде бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар. Ине ұстағыш қан алу кезінде вакуумдық сынауық үшін бағыттаушы болып табылады, стерильді емес.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған! Спиртті сүрткі тері асты және бұлшық ет іші манипуляцияларын (вакциналау, вена іші инъекциялары, венадан қан алу және т.б.) жүргізу кезінде инъекциялық аймақты өңдеу, аспаптарды және басқа заттардың бетін өңдеу үшін микробқа қарсы және зарарсыздандыру құралы ретінде жергілікті қолдануға арналған.
Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған.
Шынының жоғарғы сапасы жақсы жарық өткізгіштікті жасайды.
Жабын шынылар негізінен зертханаларда пайдаланылады. Олар шыныдан жасалған квадратты немесе тік бұрышты пластинаны білдіреді.
орама

1705.
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
Застежка-молния для оптимальной защиты. Клапан покрывающий застежку- молнию на липучке. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке. Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; Комбинезон обеспечивает комфортные условия для работы в нем в течение длительного времени. Материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: 56 гр./кв. м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Применяется для использования в целях защиты от вирусной инфекции. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
шт
1706.
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
шт
1707.
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном- четырехслойное складное медицинское изделие в форме "рыбки (Fish)", имеющий трехпанельную конструкцию, с носовым металлическим зажимом, заушенные крепления в виде эластичной резины. Изготовленный из нетканого материала (СММС). Поверхностная плотность материала ≥100 г/м2. Имеется встроенный клапан, расположенный по середине маски, клапан оснащен мембраной, которая открывается при выдохе и закрывается при вдохе, что облегчает дыхание и увеличивает время использования.
Размеры, см
- длина -20,5 (± 1,0)
- ширина-8,0 (± 1,0)
- ширина верхней панели -5,0 (±0,5)
- ширина нижней панели -5,0 (±0,5)
- диаметр встроенного клапана-4,0 (±0,5)
штука
1708.
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штука

1705.
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
- мұрын металл қысқышы бар үш панельді құрылымы бар "балық (Fish)" пішіндес төрт қабатты жиналмалы медициналық бұйым, құлақ арты бекіткіштер созылмалы резеңке түрінде. Тоқылмаған материалдан (СММС) жасалған. Материалдың беткі тығыздығы
≥100 г/м2. Масканың ортасына орнатылған клапаны бар, клапан дем алу кезінде ашылатын және дем шығару кезінде жабылатын мембранамен жабдықталған, бұл тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Өлшемдері, см
- ұзындығы -20,5 (± 1,0)
- ені -8,0 (± 1,0)
- жоғарғы панелінің ені -5,0 (±0,5)
- төменгі панелінің ені -5,0 (±0,5)
- орнатылған клапан диаметрі - 4,0 (±0,5)
дана
1706.
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады.
Дем алу кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1707.
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1708.
Адамның жаңа алыған қанында және сарысуында/плазмасында Treponema pallidum-ға антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
"Treponema pallidum" экспресс-тесті Treponema pallidum-ға антиденелерді (IgG и IgM) анықтау үшін сапалы мембрандық иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 фл.);
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 100 %-ды құрайды.
жинақ

1709.
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штука
1710.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к Treponema
pallidum в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Экспресс-тест "Treponema pallidum" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антител (IgG и IgM) к Treponema pallidum. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 100 %.
набор
1711.
Набор для определения аденовирусной инфекции в респираторных образцах человека
Экспресс-тест является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена аденовируса. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (25 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1712.
Набор для определения ротавирусного антигена в фекалиях (Экспресс-тест "Ротавирус")
Экспресс-тест "Ротавирус" является качественным анализом для выявления ротавирусного антигена. Комплетность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1713.
Экспресс-тест "АФП" (для выявления альфа-фетопротеина в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "АФП" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для обнаружения альфа-фетопротеина (АФП). Комплектность:

1709.
Адамның распираторлық үлгілерінде аденовирустық инфекцияны анықтауға арналған жинақ
Экспресс-тест аденовирус антигенін анықтау үшін сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Буферлік ерітінді - (10 мл, 1 фл.);
3. Мақта тампон – (25 дана);
4. Бөліністерге арналған бір реттік сынауық
– (25 дана);
5. Бөліністерге арналған сынауыққа пластикалық ұштық – (25 дана);
6. Сынауықтарға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
орама
1710.
Нәжістерде ротавирус антигенін анықтауға арналған жинық ("Ротавирус" экспресс-тесті)
"Ротавирус" экспресс-тесті ротавирус антигенін анықтау үшін сапалы талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракция үшін буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
қаптама
1711.
"АФП" экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында альфа-фетопротеинді анықтауға арналған)
"АФП" экспресс-тесті
альфа-фетопротеинді (АФП) анықтау үшін сапалы мембрандық иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 фл.);
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
орама
1712.
Сезгіштігі жоғары СРА экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында С-рективті ақуызды жартылай сандық анықтауға арналған)
"Сезгіштігі жоғары СРА" экспресс тесті
С-рективті ақуызды (СРА) анықтау үшін бір кезеңдік сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (1 мл, 25 фл.);
4. Капиллярлар – (25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9 %-ды, арнайлылығы бойынша 99,9 %-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 10 мкг/мл
орама
1713.
Адамның нәжісінде H.pylori антигенін сапалы анықтауға арналған "Хелико АГ-экспресс" экспресс-тесті
"Хелико АГ-экспресс" экспресс-тесті H.pylori антигенін анықтау үшін сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1714.
Экспресс тест СРБ высокочувствительный (для полуколичественного выявления С-
реактивного белка в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "СРБ высокочувствительный" является одноэтапным качественным иммунохроматографическим анализом для обнаружения С-реактивного белка (СРБ). Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (1 мл, 25 фл.)
4. Капилляры – (25 шт)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний порог определения 10 мкг/мл
упаковка
1715.
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" для качественного обнаружения антигена H.pylori в фекалиях человека
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигенов H.pylori. Комплектность:
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1716.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1(AMP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл,
упаковка
1717.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2 (АМР, OPI/МОR) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
упаковка
1718.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
упаковка
1719.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.

1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракция үшін буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
орама
1714.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1(AMP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл
орама
1715.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2 (АМР, OPI/МОR) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
орама
1716.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
орама
1717.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі

Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1720.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1721.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты

(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
орама
1718.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
орама
1719.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, опиат

25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1722.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1723.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000

25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл,
орама
1720.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл,
орама
1721.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000

нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1724.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11(АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000
нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл, метаболиты метадона100;300нг/мл
упаковка
1725.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
1726.
Набор процедурный для обработки ран, стерильный, одноразового применения

нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
орама
1722.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11(АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000
нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл, метадон метаболиты 100;300нг/мл
орама
1723.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сорылатын, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйым өлшемі: USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см., инесіз
Синтетикалық, сорылатын, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізіндегі жіп, жабыны поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жіп жараны көзбен шолуды жақсарту үшін күлгін түске боялған.
Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп су мен көмірқышқыл газына ыдырап, толығымен сорылады. Әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта орындалған, күлгін түске боялған немесе боялмаған, бөлек немесе қыстырылған тот баспайтын құрыштан жасалған инелермен жеткізілетін тігіс материалы. Тігіс материалының кейбір үлгілері үшін қалыңдығының аз ғана асуын қоспағанда, тігіс материалы стерильді, өрілген, синтетикалық, сорылатын хирургиялық тігіс материалдарына арналған Еуропа Фармакопеясының талаптарына сәйкес келеді.
Бұйым мөлшері:
USP (метрлік): 0 (3,5), жіп ұзындығы 150 см., инесіз.
дана
1724.
Жараларды өңдеуге арналған стерильді,
бір рет қолданылатын процедуралық жинақ

1. Салфетка хирургическая 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
2. Пинцет пластиковый - 1 шт.
3. Тампоны хирургические, размер: круглые, диаметром 5 см - 5 шт.
набор
1727.
Комплект для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 см х 250 см - 2 шт.
2. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 30 см х 60 см - 1 шт.
3. Операционная лента 50 см х 10 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 45 см - 1 шт.
5. Лезвия металлические (с рукояткой), размер: №23 - 1 шт.
6. Контейнер для хранения и учета игл - 1 шт.
7. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
8. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
9. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 3 шт.
10. Простыня для конечности (стандартная) 228 см х 300 см - 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см - 10 шт.
12. Лоток, объем: 2000 мл - 1 шт.
комплект
1728.
Комплект операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для операции на конечности, размером 225 х 320 см, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг - 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, размером 100 х 175 см двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру - 1 шт.
комплект
1729.
Комплект для травматологии и ортопедии (артроскопии) стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145 см х 80 см - 1 шт.
2. Бахилы хирургические 80 см х 25 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная (стандартная) 200 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня малая операционная 180 см х 150 см - 1 шт.
5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом, 320 см х 180 см - 1 шт.
6. Операционная лента 50 см х 10 см - 2 шт.
7. Салфетки хирургические 33 см х 33 см - 4 шт.
комплект
1730.
Комплект для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 см х 250 см - 2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом 150 см х 160 см - 1 шт.
3. Простыня для бедра (усиленная), с чехлами 200/300 см х 350 см - 1 шт.
4. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 40 см х 100 см - 1 шт.
5. Операционная лента 50 см х 10 см - 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 43 см - 1 шт.
7. Лезвия металлические (с рукояткой), размер: №23 - 3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл - 1 шт.

1. Хирургиялық салфетка 7,5 см х 7,5 см - 5 дана;
2. Пластик пинцет - 1 дана;
3. Хирургиялық тампондар, өлшемі: дөңгелек, диаметрі 5 см - 5 дана.
жинақ
1725.
Жалпы тізеге операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 см x 250 см - 2 дана.
2. Гипсті созылмалы бекітуге арналған ұзын шұлық, өлшемі:30 см х 60 см - 1 дана.
3. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 1 дана.
4. Аспирация мен диатермияға арналған қаптама 35 см х 45 см - 1 дана.
5. Металл жүздері (тұтқасы бар), өлшемі: №23 - 1 дана.
6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер - 1 дана.
7. Коагулятор ұшын тазартқыш - 1 дана.
8. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
9. Хирургиялық күшейтілген қорғағышы бар халат, өлшемі: XL - 3 дана.
10. Аяқ-қолға арналған жайма (стандартты) 228 см х 300 см - 1 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар хирургиялық тампондар 45 см х 45 см - 10 дана
12. Астауша, көлемі: 2000 мл –1 дана.
жиынтық
1726.
Аяқ-қол, табанға операция жасауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған, өлшемі 225 х 320 см,
екі қабатты, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасында сіңіргіш аймағымен, диаметрі 7 см созылмалы саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған, өлшемі 100 х 175 см, екі қабатты, ортасында диаметрі 4 см созылмалы саңылауы бар, жайма – 1 дана.
жиынтық
1727.
Травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Хирургиялық аспаптар үстеліне арналған 145 см х 80 см қаптама – 1 дана.
2. Хирургиялық бахилалар 80 см х 25 см – 1 дана.
3. 200 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
4. 180 см х 150 см кіші операциялық жайма – 1 дана.
5. Диаметрі 6 см созылмалы саңылауы бар, қалтасы мен бұрмасы бар,
320 см х 180 см, үлкен операциялық жайма – 1 дана.
6. Операциялық таспа 50 см х 10 см – 2 дана.
7. Хирургиялық салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
1728.
Жамбасқа жалпы операция жасауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 см х 250 см - 2 дана.
2. U – тәрізді ойығы бар операциялық жайма 150 см х 160 см – 1 дана
3. Қалталары бар жамбасқа арналған жайма (күшейтілген) 200/300 см х 350 см - 1 дана.
4. Гипс салуға арналған созылмалы бекіткіші бар ұзын шұлық, ұзын шұлық өлшемі: 40 см х 100 см – 1 дана.
5. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 1 дана.
6. Аспирацияға арналған қап, диаметрлері 35 см х 43 см - 1 дана.
7. Металл жүздер (сабы бар), мөлшері: №23 - 3 дана.
8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер - 1 дана.

9. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
10. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
11. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см - 10 шт.
13. Лоток, объем: 2000 мл - 1 шт.
комплект
1731.
Комплект для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик, 145 см х 80 см - 1 шт.
2. Простыня большая операционная (усиленная) 190 см х 160 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (усиленная) 240 см х 240 см - 1 шт.
4. Бахилы хирургические 50 см х 30 см - 1 шт.
5. Операционная лента 50 см х 5 см - 2 шт.
6. Салфетка хирургическая 80 см х 80 см - 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем 60 см х 60 см - 1 шт.
комплект
1732.
Комплект для гемодиализа стерильный, одноразового применения
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая многослойная 60 см х 40 см - 1 шт.
4. Салфетка хирургическая 50 см х 40 см - 1 шт.
5. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром - 7 см - 6 шт.
6. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
7. Шприцы одноразовые, трҰхкомпонентные, объем 100 мл - 2 шт.
8. Шприцы одноразовые, трҰхкомпонентные, объем 200 мл - 1 шт.
9. Фиксирующая полоска с подушечкой 2*12 см - 6 шт.
10. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт.
11. Заглушка для катетера, диаметр: 1 см - 2 шт
комплект
1733.
Комплект для гемодиализа №1 стерильный, одноразового применения
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка хирургическая 75 см х 50 см - 1 шт.
4. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром 7 см - 5 шт.
5. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
6. Шприцы одноразовые, трехкомпонентные, объем: 5 мл - 2 шт.
7. Фиксирующая полоска с подушечкой 2,5 см х 12 см - 6 шт.
8. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт
комплект
1734.
Комплект для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 100 см х 137 см - 1 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная) 220 см х 250 см - 1 шт.
3. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 30 см х 60 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 45 см - 1 шт.

9. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
10. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
11. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат, өлшемі: ХL - 3 дана.
12. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық тампондар, 45 см х 45 см - 10 дана.
13. Астауша, көлемі: 2000 мл - 1 дана.
жиынтық
1729.
Травматология мен ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған хирургиялық қап, өлшемі 145 см х 80 см - 1 дана.
2. Операциялық үлкен жайма (күшейтілген), өлшемі 190 см х 160 см - 1 дана
3. Созылмалы тесігі бар операциялық үлкен жайма, диаметрі 3,5 см (күшейтілген) 240 см х 240 см - 1 дана.
4. Хирургиялық бахилалар 50 см х 30 см - 1 дана.
5. Операциялық таспа 50 см х 5 см - 2 дана.
6. Хирургиялық сүрткі 80 см х 80 см - 1 дана.
7. Адгезивті шеті бар шағын операциялық жайма 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
1730.
Гемодиализге арналған стерильді, бір рет пайдаланылатын жиынтық
1. Диагностикалық, тексеру, латексті, опаланбаған қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
2. Үш қабатты, резеңкелі медициналық маска - 1 дана.
3. Көп қабатты сіңіргіш салфетка 60 см х 40 см - 1 дана.
4. Хирургиялық салфетка 50 см х 40 см - 1 дана.
5. Сіңіргіш, хирургиялық тампондар, мөлшері: дөңгелек диаметрі - 7 см - 6 дана.
6. Хирургиялық салфеткалар 7,5 см х 7,5 см - 6 дана.
7. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 100 мл – 2 дана.
8. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 200 мл - 1 дана.
9. Жастықшасы бар бекіткіш жолақ 2*12 см - 6 дана.
10. Жастықшасы бар гемостатикалық пластырь - 2 дана.
11. Катетерге арналған бітегіш, диаметрі: 1 см - 2 дана.
жиынтық
1731.
№ 1 гемодиализге арналған стерильді, бір рет пайдаланылатын жиынтық
1. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
2. Үш қабатты, резеңкелі медициналық маска - 1 дана.
3. Хирургиялық салфетка 75 см х 50 см - 1 дана.
4. Сіңіргіш, хирургиялық тампондар, мөлшері: дөңгелек диаметрі 7 см – 5 дана.
5. Хирургиялық салфеткалар 7,5 см х 7,5 см – 5 дана.
6. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 5 мл - 2 дана.
7. Жастықшасы бар бекіткіш жолақ 2,5 см х 12 см - 6 дана. Жастықшасы бар гемостатикалық пластырь - 2 дана.
1732.
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 100 см х 137 см - 1 дана.
2. U-тәрізді ойығы бар операциялық жайма (күшейтілген) 220 см х 250 см - 1 дана.
3. Созылмалы бекіткіші бар гипс салуға арналған ұзын шұлық 30 см х 60 см - 1 дана.
4. Аспирация мен диатермияға арналған қап 35 см х 45 см - 1 дана.

5. Трубка дренажная для соединения, длина трубки: 300 см - 1 шт.
комплект
1735.
Комплект для родов стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 137 см х 150 см - 1 шт.
2. Халат хирургический стандартный, размер XL - 1 шт.
3. Леггинсы хирургические без усиленной части 45 см х 100 см - 2 шт.
4. Простыня с клейкой ленты 50 см х 75 см - 1 шт.
5. Стакан, объем 100 мл - 1 шт.
6. Простыня одноразовая 50 см х 60 см - 2 шт.
7. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
8. Простыня под ягодицы 70 см х 80 см - 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нити 10 см х 10 см - 20 шт.
10. Зажим для пуповины - 1 шт.
11. Полотенце хирургическое - 2 шт.
12. Пеленка для ребенка 90 см х 90 см - 1 шт.
13. Прокладка впитывающая - 4 шт.
комплект
1736.
Комплект для артроскопии, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 100 см х 137 см - 1 шт.
2. Простыня для артроскопии 228 см х 300 см - 1 шт.
3. Покрытие для камеры 15 см х 236 см - 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F– 1, длина трубки: 300 см - 1 шт.
5. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии 250 см - 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 30 см х 60 см - 1 пара
8. Лента операционная 50 см х 10 см - 2 шт.
комплект
1737.
Комплект для вертикальной изоляции, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 х 250 см - 2 шт.
2. Простыня для вертикальной изоляции 320 х 245 см - 1 шт.
3. Лезвие (с рукояткой), размер: №15 - 1 шт.
4. Лезвие (с рукояткой), размер: №23 - 1 шт.
5. Простыня 90 х 100 см - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 80 х 140 см - 1 шт.
7. Шприц для ирригации, объем: 50 мл - 1 шт.
8. Маркер хирургический с линейкой - 1 шт.
9. Карандаш электрохирургический, - 1 шт.
10. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: XL - 2 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нити 45 см х 45 см - 10 шт.
12. Лоток почкообразный, объем: 700 мл - 1 шт.
13. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
комплект
1738.
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения:
1. Простыня для кардиохирургии 274 см х 320 см -1 шт.
2. Халат хирургический с усиленной защитой - ХL - 1 шт
3. Простыня для стола (усиленная) 137 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня для стола 150 см х 250 см - 1 шт.
5. Канюля Янкауера 30 Fr - 1 шт.

5. Қосуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 300 см - 1 дана.
жиынтық
1733.
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 137 см х 150 см - 1 дана.
2. Стандартты хирургиялық халат, өлшемі XL - 1 дана.
3. Жақсартылған бөлігі жоқ хирургиялық леггинсы 45 см х 100 см - 2 дана.
4. Жабысқақ таспасы бар жайма 50 см х 75 см - 1 дана.
5. Стақан, көлемі 100 мл - 1 дана№
6. Бір реттік жайма 50 см х 60 см - 2 дана.
7. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл – 1 дана.
8. Жамбасқа салатын жайма 70 см х 80 см – 1 дана.
9. Рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық дәке тампоны 10 см х 10 см - 20 дана.
10. Кіндік қысқышы 1 дана.
11. Хирургиялық сүлгі 2 дана.
12. Балаларға арналған жаялық 90 см х 90 см - 1 дана.
13. Сіңіргіш төсем 4 дана.
жиынтық
1734.
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 100 см х 137 см - 1 дана.
2. Артроскопияға арналған жайма 228 см х 300 см - 1 дана.
3. Камераға арналған жабын 15 см х 236 см - 1 дана.
4. Дренаждау түтігі F/F - 1, түтік ұзындығы: 300 см - 1 дана.
5. Күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат, өлшемі: ХL - 2 дана.
6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық жүйе 250 см - 1 дана.
7. Созылмалы бекіткіші бар гипс салуға арналған ұзын шұлық30 см х 60 см - 1 жұп,
8. Операциялық таспа 50 см х 10 см – дана.
жиынтық
1735.
Тік оқшаулауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 х 250 см - 2 дана.
2. Тік оқшаулауға арналған жайма 320 х 245 см – 1 дана.
3. Жүз (сабы бар) мөлшері: №23 - 1 дана.
5. Жайма 90 х 100 см - 1 дана.
6. Мейо үстеліне арналған жайма 80 х 140 см – 1 дана.
7. Ирригацияға арналған шприц көлемі: 50 мл – 1 дана.
8.
9. Электрохирургиялық қарындаш- 1 дана.
10. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат, өлшемі: XL - 2 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық тампондар 45 см х 45 см - 10 дана.
12. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл – 1 дана.
13. Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.
жиынтық
1736.
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Кардиохирургияға арналған жайма 274 см х 320 см -1 дана.
2. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат - ХL - 1 дана.
3. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 137 см х 180 см - 1 дана.
4. Үстелге арналған жайма 150 см х 250 см - 1 дана.
5. Янкувер канюлясы 30 Fr – 1 дана.

6. Простыня для стола Мейо 80 см х 140 см - 2 шт.
7. Простыня 100 см х 120 см - 10 шт.
8.Чаша для растворов, объем 500 мл. - 2 шт.
9. Чаша для растворов, объем 250 мл. - 6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью, объем банки: 2300 мл - 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
12.Трубка дренажная для соединения, длина трубки 350 см - 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см, с рентгеноконтрастной нитью 30 см х 30 см - 20 шт
15. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью, 10 см х 10 см - 30 шт.
16. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 2 шт.
17. Чаша для растворов, объем 700 мл - 2 шт.
18. Шприц для ирригации, объем 50 мл - 1 шт.
19. Шприц Luer Lock, объем 5 мл - 1 шт.
20. Шприцы Luer Lock, объем 10 мл - 2 шт., 20 мл - 2 шт.
21. Катетер прямой, с троакаром, размер: 32 СН/Fr - 1 шт.
22. Катетер угловой, с троакаром, размер 32 СН/Fr - 1 шт.
23. Полотенце хирургическое - 10 шт.
24. Мешок для отходов операции 50 см х 60 см - 1 шт.
25. Операционная лента 50 см х 10 см - 2 шт.
26. Лоток, объем 2000 мл - 2 шт
комплект
1739.
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая 270 см х 310 см - 1 шт.
2. Чаша, объем 1000 мл - 1 шт.
3. Чаша для растворов, объем 250 мл - 2 шт.
4. Чаша, объем 100 мл - 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения 300 см - 2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 30 см х 30 см - 10 шт.
8. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 10 см х 10 см - 5 шт.
9. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
10. Лоток, объем 2000 мл - 1 шт.
11. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
12. Шприцы для ирригации, объем 50 мл - 2 шт.
13. Шприцы Luer, объем 20 мл - 2 шт.
14. Шприц Luer, объем 10 мл - 1 шт.
15. Катетер прямой, с троакаром 20 СН/Fr - 1 шт.
16. Полотенце хирургическое - 1 шт.
17. Мешок для отходов 50 см х 60 см - 1 шт.
18. Скальпель (с рукояткой), размер: №15 - 1 шт.
19. Скальпель (с рукояткой), размер: №11 - 2 шт.

6. Мейо үстеліне арналған жайма 80 см х 140 см - 2 дана.
7. Жайма 100 см х 120 см - 10 дана.
8. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 500 мл. - 2 дана.
9. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл. – 6 дана.
10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі, банка көлемі: 2300 мл - 1 дана.
11. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
12. Қосуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 350 см – 1 дана.
13. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
14. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жіпсіз хирургиялық тампондар 45 см х 45 см, рентген-контрастылы жіппен 30 см х 30 см – 20 дана.
15. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке тампондары 10 см х 10 см – 30 дана.
16. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл - 2 дана.
17. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 700 мл - 2 дана.
18. Ирригацияға арналған шприц, көлемі 50 мл - 1 дана.
19. Luer Lock шприці, көлемі 5 мл - 1 дана.
20. Luer Lock шприці, көлемі 10 мл - 2 дана, 20 мл - 2 дана.
21. Троакары бар, түзу катетер, өлшемі: 32 СН/Fr - 1 дана.
22. Бұрыштық катетер, троакарымен, өлшемі: 32 СН/Fr - 1 дана.
23. Хирургиялық сүлгі - 10 дана.
24. Операция қалдықтарына арналған қапшық 50 см х 60 см – 1 дана.
25. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 2 дана.
26. Астауша, көлемі 2000 мл - 2 дана.
1737.
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық:
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған жайма 270 см х 310 см - 1 дана.
2. Тостаған, көлемі 1000 мл - 1 дана.
3. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл - 2 дана.
4. Тостаған, көлемі 100 мл - 1 дана.
5. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
6. Қосылуға арналған дренажды түтік 300 см - 2 дана.
7. апаротомияға арналған, рентген-контрастылы жіппен хирургиялық тампондар 30 см х 30 см - 10 дана.
8. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке тампондар 10 см х 10 см - 5 дана.
9. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл - 1 дана.
10. Астауша, көлемі 2000 мл - 1 дана.
11. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см х 9,2 см - 1 дана.
12. Ирригацияға арналған шприцтер, көлемі 50 мл - 2 дана.
13. Luer шприцтері, көлемі 20 мл - 2 дана.
14. Luer шприцтері, көлемі 10 мл - 1 дана.
15. Түзу, троакарымен катетер 20 СН/Fr - 1 дана.
16. Хирургиялық сүлгі 50 см х 60 см - 1 дана.
17. Қалдықтарға арналған қапшық 50 см х 60 см - 1 дана.
18. Скальпель (сабымен), көлемі: №15 - 1 дана.
19. Скальпель (сабымен), көлемі: №11 - 2 дана.

20. Органайзер для инструментов - 1 шт.
21. Инфузионная система с воздуховодом 200 см - 1 шт.
22. Петли, размер 8 Fr - 7 шт.
23. Петли, размер 12 Fr -2 шт.
24. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 43 см - 2 шт.
комплект
1740.
Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод
"Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения IGFBP-1 во влагалищном секрете во время беременности. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора образца – 1 шт.;
3. Пластиковый флакон с буферным раствором и аппликатором – 1 шт.;
4. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1741.
Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале
Высокочувствительный тест одношаговой картографии представляет собой цветной хроматографический иммуноанализ для определения не только рака, но и предраковых поражений, желудочно-кишечного кровотечения и является дополнительным инструментом для скрининга колоректального рака в фекалиях (Transferrin and Fecal Occult Blood). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1742.
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)
"Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения простатического специфического антигена в цельной крови, сыворотке, плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1743.
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1744.
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)
"Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1745.
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств. Формат: кассета. Состав:

20. Құралдарға арналған органайзер - 1 дана.
21. Ауа өткізгіші бар инфузиялық жүйе 200 см - 1 дана.
22. Ілмектер,өлшемі 8 Fr - 7 дана.
23. Ілмектер,өлшемі 12 Fr - 2 дана.
23. Аспирация мен диатермияға арналған қап 35 см х 43 см - 2 дана.
жиынтық
1738.
Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті
"Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жүктілік кезіндегі қынаптық секретте IGFBP-1 сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және апликаторы бар пластик құты - 1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
дана
1739.
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест
Сезімталдығы жоғары бір сатылы карта сынағы қатерлі ісіктерді ғана емес, сонымен қатар ісік алды зақымдануларды, асқазан-ішек жолынан қан кетуді анықтауға арналған түсті иммунохроматографиялық талдау болып табылады және нәжісте колоректальды қатерлі ісік скринингінің қосымша құралы болып табылады (Transferrin and Fecal Occult Blood). Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
3. 3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық-1 дана.
дана
1740.
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі простата-спецификалық антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1741.
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1742.
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1743.
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Жаңа алынған қанның, сарысу және плазма үлгілеріндегі адам Тропонині I (сТпІ), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек бұзылыстарын диагностикалауда қолданылады. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы (дроппер) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді-1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық-1 дана.
дана
1744.
Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Креатинфосфокиназа-МB (CK-MB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді-1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық-1 дана.
дана
1745.
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілерінде NT-proBNP сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:

1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1746.
Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-МВ (СК-МВ)
"Экспресс-тест для определения Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения кардиомаркера Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1747.
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)
"Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения NT-proBNP в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1748.
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)
"Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)" - представляет собой быстрый диагностический тест для качественного определения сердечного FABP в цельной крови, плазме и сыворотке человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1749.
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;

1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1746.
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының немесе плазмасының үлгілеріндегі H-FABP сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға және бірреттік пластик пипеткасы бар жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1747.
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1748.
АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі АИТВ 1 және 2 және Treponema pallidum (TP - мерез қоздырғышы) антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1749.
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті" – бұл АИТВ инфекциясының диагностикасы кезінде ауыз қуысының шырышты қабығының транссудат сынамаларында адамның иммун тапшылығы вирусына антиденелерді көзбен көріп анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы (дроппер) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;

2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1750.
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический тест для качественного определения антител к ВИЧ 1/2, и Treponema pallidum (TP - возбудитель сифилиса) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1751.
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 в транссудате слизистой оболочки рта - это иммунохроматографический экспресс-тест для визуального обнаружения антител к вирусу иммунодефицита человека в пробах транссудата слизистой оболочки полости рта при диагностике ВИЧ-инфекции. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Пробоотборник транссудата слизистой оболочки рта – 1 шт.;
3. Пробирка для экстракции, содержащая буферный раствор – 1 шт.; 4. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1752.
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ для обнаружения поверхностного антигена к вирусу гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1753.
Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg)
"Экспресс-тест для определения антигена E вируса гепатита B (HBeAg)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E вируса гепатита B в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;

2. Ауыз қуысы шырышты қабатының транссудатын алатын сынама алғыш –1 дана;
3. Ішінде буферлік ерітіндісі бар экстракцияға арналған пробирка –1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1750.
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест
"В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест" – бұл жаңа алынған қан/сарысу/плазма үлгілерінде В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткамен (дроппер) фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1751.
В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
"В гепатиті вирусының E антигенін (HBeAg) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі В гепатиті вирусының E антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1752.
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета.Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1753.
Хеликобактер пилориге (H.pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
Хеликобактер пилориге (H.pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест (жаңа алынған қан /сарысу/плазма) бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы немесе плазмадағы Хеликобактер пилори антиденелерін анықтауға арналған сапалы, мембраналық жолақ негізіндегі иммунохроматографиялық талдау. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ - ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы (дроппер) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;

2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1754.
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1755.
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.pylori)
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к Хеликобактер пилори в цельной крови, сыворотке или плазме. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1756.
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1757.
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке
"Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения бактерии гонококка в мазках со слизистых оболочек цервикального канала (женщин) и в мазках из уретры (мужчин). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;

2. Буферлік ерітінді-1 дана;
3.Қолдану жөніндегі нұсқаулық-1 дана.
дана
1754.
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1755.
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест
"Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл цервикалды каналдың (әйелдердің) шырышты қабығындағы жағындыларда және уретрадан (ерлердің) жағындыларда гонококк бактериясын сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. А реагенті бар құты-1 дана;
3. B реагенті бар құты-1 дана;
4. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон-1 дана;
5. Аппликаторы бар пластикалық пробирка-1 дана;
6. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1756.
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S.typhi/S.paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі Salmonella typhi (S.typhi) және Salmonella paratyphi (S.paratyphi) антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1757.
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест
"Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның нәжісі үлгілеріндегі GI және GII генотоптарының норовирус антигендерін сапалы анықтауға және саралауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Состав:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;

2. Флакон с реагентом А – 1 шт.;
3. Флакон с реагентом B – 1 шт.;
4. Зонд-тампон для сбора образца – 1 шт.;
5. Пластиковая пробирка с аппликатором – 1 шт.;
6. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1758.
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.typhi/ S.paratyphi) в кале
"Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.typhi/S.paratyphi) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигенов Salmonella typhi (S.typhi) и Salmonella paratyphi (S.paratyphi) образцах кала человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1759.
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале
"Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения и дифференциации антигенов норовируса геногрупп GI и GII в образцах кала человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1760.
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале
"Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы в образцах кала человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1761.
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.coli O157) в кале
"Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.coli O157) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E. coli O157, продуцирующая шигатоксин в образцах кала человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука

2. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1758.
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілеріндегі глутаматдегидрогеназа антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1759.
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E. coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілерінде шигатоксин өндіретін E.coli O157 антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1760.
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі кампилобактерия антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға және бірреттік пластик пипеткасы бар жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1761.
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі шигелла антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана

1762.
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале
"Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Кампилобактерии в образцах кала человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1763.
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале
"Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Шигелл в образцах кала человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и одноразовой пластиковой пипеткой – 1 шт.;
2. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1764.
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1765.
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека. Формат: тест-полоска. Состав:
1. Тестовый набор – тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1766.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на молоко (F2). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука

1762.
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1763.
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: тест-жолақ. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1764.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Сүтке (F2) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1765.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Бидай ұнына (F4) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1766.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Арахиске (F13) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы: 1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана; 2. Буферлік ерітінді – 1 дана.; 3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана

1767.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на пшеничную муку (F4). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.; 3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1768.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на арахис (F13). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1769.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на сою (F14). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1770.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на краба (F23). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1771.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на креветку (F24). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1772.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на говядину (F27). Формат: кассета. Состав:

1767.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Сояға (F14) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1768.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Теңіз шаянына (F23) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1769.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Асшаянға (F24) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1770.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Сиыр етіне (F27) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1771.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Қой етіне (F88) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1772.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Кешьюге (F202) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:

2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1783.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на альтернарию чередующуюся (Alternaria alternate) (M6). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1784.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на дуб белый (T7). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1785.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на вяз (T8). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1786.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на амброзию (W1). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1787.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на полынь (W6). Формат: кассета. Состав:

2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1783.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Қарағашқа (T8) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1784.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Амброзияға (W1) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1785.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Жусанға (W6) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест . Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1786.
Флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прокальцитонинді (РСТ) сандық анықтау үшін флуоресцентті анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1787.
Флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті
флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кортизолды сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:

1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1788.
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Прокальцитонина (PCT) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1789.
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения кортизола (Cortisol) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1790.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на яичный белок (F1). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1791.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Амфетамина (АМР), чувствительность 300 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1788.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Жұмыртқаның ақуызына (F1) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
дана
1789.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Амфетамин (АМР) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 300 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы-1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1790.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Амфетамин (АМР) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 500 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1791.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Амфетамин (АМР) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 1000 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;

2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1861.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Габапентина (GAB), чувствительность 2000 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1862.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Зопиклона (ZOP), чувствительность 300 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1863.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 7,5 см х 200 м
рулон
1864.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 10 см х 200 м
рулон
1865.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 15 см х 200 м
рулон
1866.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 20 см х 200 м
рулон
1867.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 25 см х 200 м
рулон
1868.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 30 см х 200 м
рулон
1869.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 35 см х 200 м
рулон
1870.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации без складок: 40 см х 200 м
рулон
1871.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 7,5 см х 2,5 см х 100 м
рулон
1872.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 10 см х 5 см х 100 м
рулон
1873.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 15 см х 5 см х 100 м
рулон
1874.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 20 см х 5 см х 100 м
рулон

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1861.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 7,5 см х 200 м
орам
1862.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 10 см х 200 м
орам
1863.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 15 см х 200 м
орам
1864.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 20 см х 200 м
орам
1865.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 25 см х 200 м
орам
1866.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 30 см х 200 м
орам
1867.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 35 см х 200 м
орам
1868.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: 40 см х 200 м
орам
1869.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 7,5 см х 2,5 см х 100 м
орам
1870.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 10 см х 5 см х 100 м
орам
1871.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 15 см х 5 см х 100 м
орам
1872.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 20 см х 5 см х 100 м
орам
1873.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 25 см х 5 см х 100 м,
орам
1874.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 30 см х 8 см х 100 м
орам

1875.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 25 см х 5 см х 100 м,
рулон
1876.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 30 см х 8 см х 100 м
рулон
1877.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 35 см х 8 см х 100 м
рулон
1878.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Рулоны для стерилизации со складкой: 40 см х 8 см х 100 м
рулон
1879.
Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.typhi/ S.paratyphi)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.typhi/S.paratyphi)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителям брюшного тифа и паратифа (S.typhi/S.paratyphi) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1880.
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче
"Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) серогруппы 1 в образцах мочи человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1881.
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II)
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;

1875.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 35 см х 8 см х 100 м
орам
1876.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: 40 см х 8 см х 100 м
орам
1877.
Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Ішсүзек пен паратиф қоздырғыштарына (S.typhi/S.paratyphi) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілерінде Salmonella typhi (S. typhi) және Salmonella paratyphi (S. paratyphi) IgG және IgM сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық-1 дана.
дана
1878.
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі 1 серотобының легионелла антигенін (Legionella pneumophila) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1879.
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі токсоплазмозға (Toxoplasma gondii), цитомегаловирусқа (Cytomegalovirus), қызамыққа (Rubella virus), I, II типтегі қарапайым герпеске (Herpes simplex virus I, II) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1880.
Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Шагас ауруының (Trypanosoma cruzi) қоздырғышына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі T. Cruzi IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1881.
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест
"рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл қынаптық секрет үлгілеріндегі рН деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета– 1 дана;

2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1882.
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю болезни Шагаса (Trypanosoma cruzi)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител IgG к T.Cruzi в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1883.
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH
"Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH" - это экспресс-тест для определения уровня pH в образцах вагинального секрета. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Карточка с цветовой шкалой pH – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1884.
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи
"Экспресс-тест для определения фальсификации мочи" - это экспресс-тест для качественного определения креатинина, нитритов, глутаральдегида, рН, удельного веса, окислителей и пиридиния хлорхромата в образцах мочи человека. Формат: тест-полоска. Состав:
1. Тестовый набор – тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Карточка для интерпретации результатов – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1885.
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче
"Экспресс-тест для определения алкоголя в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах мочи человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1886.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на платан (T61). Формат: кассета. Состав:

2. Түрлі-түсті рН шкаласы бар карта – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1882.
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі креатинин, нитриттер, глутаральдегид, рН, меншікті салмақ, тотықтырғыштар және пиридиний хлорхроматының деңгейлерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: тест-жолақ. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест жолағы - 1 дана;
2. Нәтижелерді түсіндіруге арналған карта - 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
дана
1883.
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бір реттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1884.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Платанға (T61) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1885.
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті
"В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде В гепатитінің беткейлік антигеніне (HBsAb) антиденелерді анықтауға арналған мембраналық жолақ негізіндегі сапалы иммунохроматографиялық тест. Форматы: кассета. Құрамы: 1.
1. Тестілік жинақ – ылғал жинағыш (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы (дроппер) бар фольгаға жеке қапталған тест- кассета – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
жиынтық
1886.
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
"В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан/сарысу/плазма үлгілерінде В гепатиті вирусының беткейлік антигенін анықтауға арналған мембраналық жолақ негізіндегі иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:

1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1887.
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)
"Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)" представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к поверхностному антигену вируса гепатита Вв цельной крови, сыворотке или плазме. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
комплект
1888.
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке и плазме. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
комплект
1889.
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV)
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) – это качественный иммунохроматографический тест для визуального обнаружения антител к поверхностному антигену гепатита C (HCV) в образцах цельной крови / сыворотки / плазмы. Тест является одноразовым медицинским изделием для экспресс- диагностики in vitro и представляет собой полоски с нанесҰнными на мембраны реагентами для осуществления качественного иммунохроматографического анализа. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
комплект

1. Тестілік жинақ – ылғал жинағыш (силикагель) және бір реттік пластикалық пипетка (дроппер) бар фольгаға жеке қапталған тест- кассета – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
жиынтық
1887.
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде С гепатитінің (HCV) беткейлік антигеніне антиденелерді көзбен анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық тест. Тест in vitro жағдайында экспресс диагностикалауға арналған бір реттік медициналық құрылғы болып табылады және жоғары сапалы иммунохроматографиялық талдау жүргізу үшін мембраналарға қолданылатын реагенттері бар жолақтардан тұрады. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ - ылғал жинағыш (силикагель) және бір реттік пластикалық пипетка (дроппер) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
жиынтық
1888.
Флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі С-реактивтік ақуызды (CRP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1889.
Флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанының, сарысудың және плазманың толық үлгілерінде С-реактивті ақуызды (CRP) және Прокальцитонинді (PCT) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама

1890.
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения С-реактивного белка (CRP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:

1890.
Флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында Cарысу амилоид А-ны (SAA) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1891.
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения С-реактивного белка (CRP) и Прокальцитонина (РСТ) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1892.
Быстрый количественный тест на Сывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Cывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Cывороточного амилоида А (SAA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1893.
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения D-димера в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1894.
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1891.
Флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі D-димерді сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1892.
Флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидті (NT-proBNP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1893.
Флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі мидың натриуретикалық пептидтерін (BNP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1894.
Флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті

Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1895.
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения мозговых натрийуретических пептидов (BNP) в образцах цельной крови или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1896.
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI) и N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1897.
Быстрый количественный тест на кардиальный Тропонин I (cTnI) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на кардиальный Тропонин I (cTnI) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:

Флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кардиальды тропонин I (cTn I) және N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептид (NT-proBNP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1895.
Флуоресценция анализаторларына арналған кардиальді Тропонин I (cTnI) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған кардиальді Тропонин I (cTnI) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кардиальді Тропонин I (cTnI) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1896.
Флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Миоглобинді (Myo) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1897.
Флуоресценция анализаторларына арналған Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі креатинфосфокиназа-МВ изоферментін (СК-МБ) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1898.
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1899.
Быстрый количественный тест на Креатинфосфокиназу-MB (CK-MB) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Креатинфосфокиназу-MB (CK-MB) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения изофермента Креатинфосфокиназы-МВ (СК-MB) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1900.
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения H-FABP в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1898.
Флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі H-FABP-ты сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1899.
Флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде кардиальді тропонин I-ді (cTnI), миоглобинді (Myo) және креатинфосфокиназа-МВ-ны (CK-MB) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1900.
Флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Альфа-фетопротеинді (AFP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;

5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1901.
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI), Миоглобина (Myo) и Креатинфосфокиназы-МВ (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1902.
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Альфа-фетопротеина (AFP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1903.
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Простатический специфический антигена (PSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1904.
Быстрый количественный тест на Свободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов

5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1901.
флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында простатаға спецификалық антигенді (PSA) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1902.
флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті
флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі бос простат-спецификалық антигенді сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1903.
Флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті
флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сандық анықтау үшін флуоресцентті анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресцентция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1904.
Флуоресценция анализаторларына арналған Микроальбуминге (MAU) жедел сандық тесті

Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Свободного простат-специфического антигена (fPSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1905.
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1906.
Быстрый количественный тест на Микроальбумин (MAU) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Микроальбумин (MAU) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Микроальбумина (MAU) в образцах мочи человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Наконечник дозатора – 25 шт.;
4. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1907.
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Цистатина C (Cys C) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:

Флуоресценция анализаторларына арналған Микроальбуминге (MAU) жедел сандық тесті - адам несебінің үлгілеріндегі Микроальбуминді (MAU) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1905.
Флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі С Цистатинді (CysC) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1906.
Флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті - адамның несеп үлгілерінде нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалин (NGAL) концентрациясын сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1907.
Флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында бета-2-микроглобулинді (b2-MG) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1908.
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения концентрации Липокалина, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1909.
Быстрый количественный тест на Бета-2-микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Бета-2 -микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов- это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Бета-2 -микроглобулина (b2-MG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1910.
Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b -hCG) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1908.
флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (b-hCG) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (b-hCG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында адамның бета-хориондық гонадотропинін (b-hCG) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1909.
Флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы трийодтиронинді (Т3) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1910.
Флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы тироксинді (T4) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;

2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1911.
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Трийодтиронина (Т3)) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1912.
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Тироксина (Т4) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1913.
Быстрый количественный тест на Тиреотропный гормон (TSH) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Тиреотропный гормон (TSH) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Тиреотропного гормона (TSH) в цельной крови, сыворотке или плазме человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1914.
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения фолликулостимулирующего гормона (FSH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:

2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1911.
Флуоресценция анализаторларына арналған Тиреотроптық гормонға (TSH) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Тиреотроптық гормонға (TSH) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында тиреотроптық гормонды (TSH) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1912.
Флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі фолликулостимуляциялайтын гормонды (FSH) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1913.
Флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Лютеиндейтін гормонды (LH) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1914.
Флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі пролактинді (PRL) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:

1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1915.
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения лютеинизирующего гормона (LH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1916.
Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения пролактина (PRL) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1917.
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения прогестерона (PROG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1918.
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения общего содержания 25(OH) D2/D3 в сыворотке или плазме человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Высвобождающий буфер А (содержит 7,2% TCEP) - 1 шт. х 2.5 мл;
4. Буфер обнаружения C – 1 шт. х 6 мл;
5. Флакон с лиофилизированным маркером витамина D – 2 шт.;
6. Пробирки – 25 шт.;
7. Наконечник дозатора – 25 шт.;
8. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1919.
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения S100b в цельной крови, сыворотке или плазме человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка
1920.
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами для количественного определения Липопротеин-ассоциированной фосфолипазы А2 в цельной крови, сыворотке или плазме человека. Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
упаковка

1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1915.
Флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прогестеронды сандық анықтау үшін флуоресцентті анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1916.
Флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті - адамның сарысуында немесе плазмасында 25(OH) D2/D3 жалпы мазмұнын сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
3. А босап шығару буфері (құрамында 7,2% TCEP бар) - 1 дана х 2,5 мл;
4. С анықтау буфері - 1 дана x 6 мл;
5. D дәруменінің лиофилизацияланған маркері бар құты - 2 дана;
6. Пробиркалар - 25 дана;
7. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
8. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
қаптама
1917.
Флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында S100b сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1918.
Флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті
Флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ні сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы болып табылады. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді – 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1919.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Пропоксифен (PPX) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 2300 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1920.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Лизерг қышқылы диэтиламидін (LSD) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 25 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана

1921.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Пропоксифена (PPX) чувствительность 2300 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1922.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Диэтиламида лизергиновой кислоты (LSD), чувствительность 25 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1923.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Диэтиламида лизергиновой кислоты (LSD), чувствительность 50 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1924.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Мескалина (MES), чувствительность 1300 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1925.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Залеплона (ZAL), чувствительность 1100 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;

1921.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Лизерг қышқылы диэтиламидін (LSD) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 50 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1922.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Мескалин (MES) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 1300 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1923.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Залеплон (ZAL) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 1100 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1924.
Сезімталдығы жоғары С-реактивті ақуызды (HS CRP) анықтауға арналған экспресс-тест
"Сезімталдығы жоғары С-реактивті ақуызды (HS CRP) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі сезімталдығы жоғары С-реактивті ақуызды сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тесттік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета және бірреттік пластикалық пипетка – 1 дана;
2. Капилляр (ұштық) – 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі бар пластикалық құты – 1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1925.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте Ацетоминофен (ACE) анықтауға арналған экспресс-тест, сезімталдығы 5000 ng/ml. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тест жинағы – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассетасы – 1 дана;

2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1926.
Экспресс-тест для определения Высокочувствительного С-реактивного белка (HS CRP)
"Экспресс-тест для определения Высокочувствительного С-реактивного белка (HS CRP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения высокочувствительного С-реактивного белка в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Капилляр (наконечник) – 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором – 1 шт.;
4. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1927.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в моче Ацетоминофена (ACE), чувствительность 5000 ng/ml. Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1928.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Амфетамин (АМР), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
1929.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Барбитуратов (BAR), 100 ng/ml, формат: кассета
штука
1930.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Бензодиазепинов (BZO), 100 ng/ml, формат: кассета
штука
1931.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Кокаина (COC), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
1932.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Метамфетамина (MET), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
1933.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Опиатов (OPI), 40 ng/ml, формат: кассета
штука
1934.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Трициклических антидепрессантов (TCA), 300 ng/ml, формат: кассета
штука
1935.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Марихуаны (THC), 12 ng/ml, формат: кассета
штука
1936.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Оксикодона (OXY), 20 ng/ml, формат: кассета
штука
1937.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Фенциклидина (PCP), 10 ng/ml, формат: кассета
штука
1938.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Метадона (MTD), 30 ng/ml, формат: кассета
штука
1939.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Пропоксифена (PPX), 50 ng/ml, формат: кассета
штука

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1926.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Амфетамин (АМР) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
1927.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Барбитураттар (BAR) анықтауға арналған экспресс-тест, 100 ng/ml, формат: кассета
дана
1928.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Бензодиазепиндер (BZO) анықтауға арналған экспресс-тест , 100 ng/ml, формат: кассета
дана
1929.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Кокаин (COC) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, формат: кассета
дана
1930.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Метамфетамин (MET) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, формат: кассета
дана
1931.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Опиаттар (OPI) анықтауға арналған экспресс-тест, 40 ng/ml, формат: кассета
дана
1932.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Трициклды антидепрессанттар (TCA) анықтауға арналған экспресс-тест, 300 ng/ml, форматы: кассета
дана
1933.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Марихуана (THC) анықтауға арналған экспресс-тест, 12 ng/ml, форматы: кассета
дана
1934.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Оксикодон (OXY) анықтауға арналған экспресс-тест, 20 ng/ml, форматы: кассета
дана
1935.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Фенциклидин (PCP) анықтауға арналған экспресс-тест, 10 ng/ml, форматы: кассета
дана
1936.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Метадон (MTD) анықтауға арналған экспресс-тест, 30 ng/ml, форматы: кассета
дана
1937.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Пропоксифен (PPX) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
1938.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Бупренорфин (BUP) анықтауға арналған экспресс-тест, 5 ng/ml, форматы: кассета
дана
1939.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде EDDP (EDDP) метадон метаболиті анықтауға арналған экспресс-тест, 20 ng/ml, форматы: кассета
дана

1940.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Бупренорфина (BUP), 5 ng/ml, формат: кассета
штука
1941.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 ng/ml, формат: кассета
штука
1942.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне
Экспресс-тест для определения в слюне Экстази (MDMA), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
1943.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на Клещи домашней пыли (D.Pteronyssinus) (D1). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1944.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на Клещи домашней пыли (D.Farinae) (D2). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1945.
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
Экспресс-тест для определения аллерген-специфического иммуноглобулина класса E на Пенициллин золотистый (Penicilliumchrysogenum) (M1). Формат: кассета. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) и пипеткой одноразовой пластиковой – 1 шт.;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука

1940.
Сілекейде анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Сілекейде Экстази (MDMA) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
1941.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Үйдегі шаң кенелеріне (D.Pteronyssinus) (D1) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1942.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Үйдегі шаң кенелері (D.Farinae) (D2) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1943.
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
Алтындатылған Пенициллинге (Penicilliumchrysogenum) (M1) Е класының аллерген-спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған экспресс-тест. Форматы: кассета. Құрамы:
1. Тестілік жинақ – ылғал сіңіргіші (силикагель) және бір реттік пластикалық пипеткасы бар фольгаға жеке қапталған 1 тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана.;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1944.
Флуоресцентті анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) сандық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1945.
Флуоресцентті анализаторларына арналған D-димерге сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған D-димерге сандық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1/25 дана;
3. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама

1946.
Количественный экспресс-тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентного анализатор
Количественный экспресс-тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1947.
Количественный экспресс-тест на D-димер для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на D-димер для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Буферный раствор-1/25 шт.;
3. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1948.
Количественный экспресс-тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1949.
Количественный экспресс-тест на кардиальный Тропонин I (cTnI) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на кардиальный Тропонин I (cTnI) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1950.
Количественный экспресс-тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1951.
Количественный экспресс-тест на Креатинфосфокиназу-MB (CK-MB) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на Креатинфосфокиназу-MB (CK-MB) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:

1946.
Флуоресцентті анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) сандық экспресс-тесті. Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1947.
Флуоресцентті анализаторларына арналған кардиальді Тропонин I (cTnI) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған кардиальді Тропонин I (cTnI) сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1948.
Флуоресцентті анализаторларына арналған Миоглобин (Myo) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған Миоглобин (Myo) сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1949.
Флуоресцентті анализаторларына арналған Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1950.
Флуоресцентті анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1/25 дана;
3. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1951.
Флуоресцентті анализаторларына арналған ST2 сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған ST2 сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:

1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1952.
Количественный экспресс-тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Буферный раствор-1/25 шт.;
3. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1953.
Количественный экспресс-тест на ST2 для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на ST2 для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1954.
Количественный экспресс-тест на Микроальбумин (MAU) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на Микроальбумин (MAU) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1955.
Количественный экспресс-тест на Ассоциированный с беременностью плазменный белок А (PAPP-A) для флуоресцентного анализатора
Количественный экспресс-тест на Ассоциированный с беременностью плазменный белок А (PAPP-A) для флуоресцентного анализатора Формат: кассета. Принцип теста: количественный анализ. Срок хранения: 24 месяца. Температура хранения: от +4°С до +30°С. Состав:
1. Экспресс-тест в герметичной упаковке с влагопоглотителем– 25 шт.;
2. Буферный раствор-1/25 шт.; 3. Инструкция по применению с QR-кодом – 1 шт.
упаковка
1956.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 2-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая две тест-полоски, для одновременного определения двух видов наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1957.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 3-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл. Состав:

1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1952.
Флуоресценция анализаторларына арналған Микроальбуминге (MAU) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторларына арналған Микроальбуминге (MAU) сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1953.
Флуоресцентті анализаторына арналған жүктілікке байланысты плазма А ақуызға (PAPP-A) сандық экспресс-тесті
Флуоресцентті анализаторына арналған жүктілікке байланысты плазма А ақуызға (PAPP-A) сандық экспресс-тесті Форматы: кассета. Тест принципі: Сандық талдау. Сақтау мерзімі: 24 ай. Сақтау температурасы +4°С-дан +30°С-қа дейін. Құрамы:
1. Ылғал сіңіргіш бар жабық қаптамада экспресс-тест - 25 дана;
2. Буферлік ерітінді – 1/25 дана; 3. QR-коды бар қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
қаптама
1954.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 2 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған екі тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1955.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 3 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған үш тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1956.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 4 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың төрт түрін бірмезгілде анықтауға арналған төрт тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1957.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 5 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая три тест-полоски, для одновременного определения трех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1958.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 4-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая четыре тест-полоски, для одновременного определения четырех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1959.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 5-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая пять тест-полосок, для одновременного определения пяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1960.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 6-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая шесть тест-полосок, для одновременного определения шести наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1961.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 7-ми видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая семь тест-полосок, для одновременного определения семи наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1962.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 8-ми видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл. Состав:

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың бес түрін бірмезгілде анықтауға арналған бес тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1958.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 6 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың алты түрін бірмезгілде анықтауға арналған алты тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1959.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 7 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың жеті түрін бірмезгілде анықтауға арналған жеті тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1960.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 8 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың сегіз түрін бірмезгілде анықтауға арналған сегіз тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1961.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 9 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың тоғыз түрін бірмезгілде анықтауға арналған тоғыз тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1962.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 10 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая восемь тест-полосок, для одновременного определения восьми наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1963.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 9-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая девять тест-полосок, для одновременного определения девяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1964.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 10-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая десять тест-полосок, для одновременного определения десяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1965.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 11-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панель, содержащая одиннадцать тест-полосок, для одновременного определения одиннадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1966.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 12-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл. Состав:

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он түрін бірмезгілде анықтауға арналған он тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1963.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 11 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он бір түрін бірмезгілде анықтауға арналған он бір тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
дана
1964.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 12 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған он екі тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
дана
1965.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 13 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған он үш тест-жолақтары бар тест-панель;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
дана
1966.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 14 түрлі зат анықталатын панель түріндегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл.

1. Тестовый набор – тест-панели, содержащие двадцать четыре тест-полоски, для одновременного определения двадцати четырех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1979.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в панели для определения в моче 25-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидина (PCP), 10 нг/мл; бупренорфина (BUP), 5 нг/мл; опиатов (OPI), 50 нг/мл; диэтиламида лизергиновой кислоты (LSD), 25 нг/мл; 6-Моноацетилморфина (6-MAM), 25 нг/мл; пропоксифена (PPX), 50 нг/мл; трициклических антидепрессантов (TCA), 100 нг/мл; оксикодона (OXY), 40 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-панели, содержащие двадцать пять тест-полосок, для одновременного определения двадцати пяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1980.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 2-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая две тест-полоски, для одновременного определения двух видов наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1981.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 3-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая три тест-полоски, для одновременного определения трех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1982.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 4-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая четыре тест-полоски, для одновременного определения четырех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1983.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 5-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған екі тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1979.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 3 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған үш тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1980.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 4 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың төрт түрін бірмезгілде анықтауға арналған төрт тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1981.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 5 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың бес түрін бірмезгілде анықтауға арналған бес тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1982.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 6 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың алты түрін бірмезгілде анықтауға арналған алты тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1983.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 7 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – баночка, содержащая пять тест-полосок, для одновременного определения пяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1984.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 6-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая шесть тест-полосок, для одновременного определения шести наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1985.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 7-ми видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая семь тест-полосок, для одновременного определения семи наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1986.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 8-ми видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая восемь тест-полосок, для одновременного определения восьми наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1987.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 9-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая девять тест-полосок, для одновременного определения девяти наркотических средств и психотропных веществ;

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың жеті түрін бірмезгілде анықтауға арналған жеті тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1984.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 8 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың сегіз түрін бірмезгілде анықтауға арналған сегіз тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1985.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 9 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың тоғыз түрін бірмезгілде анықтауға арналған тоғыз тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1986.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 10 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он түрін бірмезгілде анықтауға арналған он тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1987.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 11 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он бір түрін бірмезгілде анықтауға арналған он бір тест-жолақтары бар банкі;

2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1988.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 10-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая десять тест-полосок, для одновременного определения десяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1989.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 11-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая одиннадцать тест-полосок, для одновременного определения одиннадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1990.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 12-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая двенадцать тест-полосок, для одновременного определения двенадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1991.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 13-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл. Состав:

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1988.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 12 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған он екі тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1989.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 13 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған сегіз тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1990.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 14 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он төрт түрін бірмезгілде анықтауға арналған он төрт тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1991.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 15 түрін анықтауға арналған банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – баночка, содержащая шестнадцать тест-полосок, для одновременного определения шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1995.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 17-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая семнадцать тест-полосок, для одновременного определения семнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1996.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке для определения в моче 18-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидина (PCP), 10 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка, содержащая восемнадцать тест-полосок, для одновременного определения восемнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1997.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 2-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения двух видов наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1998.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 3-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения трех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
1999.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 4-х видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения четырех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2000.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 5-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он сегіз түрін бірмезгілде анықтауға арналған он сегіз тест-жолақтары бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1995.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 2 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1996.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 3 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1997.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 4 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың төрт түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1998.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 5 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың бес түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
1999.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 6 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың алты түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2000.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 7 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения пяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2001.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 6-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения шести наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2002.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 7-ми видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения семи наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2003.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 8-ми видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения восьми наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2004.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 9-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения девяти наркотических средств и психотропных веществ;

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың жеті түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2001.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 8 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың сегіз түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2002.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 9 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың тоғыз түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2003.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 10 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2004.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 11 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он бір түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;

2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2005.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 10-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения десяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2006.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 11-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения одиннадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2007.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 12-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения двенадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2008.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 13-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл. Состав:

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2005.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 12 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2006.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 13 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамиа (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2007.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 14 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он төрт түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2008.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 15 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения тринадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2009.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 14-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения четырнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2010.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 15-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения пятнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2011.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 16-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл. Состав:

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он бес түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2009.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 16 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл; барбитураттар (BAR), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он алты түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2010.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 17 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл; барбитураттар (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он жеті түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2011.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 18 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл; барбитураттар (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидин (PCP), 10 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2012.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 17-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения семнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2013.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 18-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидина (PCP), 10 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения восемнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2014.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 19-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидина (PCP), 10 нг/мл; бупренорфина (BUP), 5 нг/мл. Состав:

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он сегіз түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2012.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 19 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл; барбитураттар (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидин (PCP), 10 нг/мл; бупренорфин (BUP), 5 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың он тоғыз түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2013.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 20 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл; барбитураттар (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидин (PCP), 10 нг/мл; бупренорфин (BUP), 5 нг/мл; опиаттар (OPI), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың жиырма түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2014.
Несепте есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Несепте 21 түрін анықтауға арналған бекіткіші бар банкідегі экспресс-тест: морфин (MOR), 300 нг/мл; марихуана (THC), 50 нг/мл; амфетамин (AMP), 40 нг/мл; мефедрон (MEP), 500 нг/мл; трамадол (TML), 30 нг/мл; кокаин (COC), 50 нг/мл; метадон (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерон, 500 нг/мл, бензодиазепиндер (BZO), 50 нг/мл, метамфетамин (MET), 50 нг/мл; синтетикалық каннабиноидтер (K2), 50 нг/мл; кетамин (KET), 100 нг/мл; меткатинон (MCAT), 500 нг/мл; прегабалин (PGB), 1000 нг/мл; EDDP метадон метаболиті (EDDP), 20 нг/мл; барбитураттар (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидин (PCP), 10 нг/мл; бупренорфин (BUP), 5 нг/мл; опиаттар (OPI), 50 нг/мл; лизерг қышқылы диэтиламиді (LSD), 25 нг/мл. Құрамы:

1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения девятнадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2015.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 20-ти видов веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидина (PCP), 10 нг/мл; бупренорфина (BUP), 5 нг/мл; опиатов (OPI), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения двадцати наркотических средств и психотропных веществ;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2016.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в баночке с ключом для определения в моче 21-го вида веществ: морфина (MOR), 300 нг/мл; марихуаны (THC), 50 нг/мл; амфетамина (AMP), 40 нг/мл; мефедрона (MEP), 500 нг/мл; трамадола (TML), 30 нг/мл; кокаина (COC), 50 нг/мл; метадона (MTD), 50 нг/мл; метилендиоксипировалерона, 500 нг/мл, бензодиазепинов (BZO), 50 нг/мл, метамфетамина (MET), 50 нг/мл; синтетических каннабиноидов (K2), 50 нг/мл; кетамина (KET), 100 нг/мл; меткатинона (MCAT), 500 нг/мл; прегабалина (PGB), 1000 нг/мл; метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 нг/мл; барбитуратов (BAR), 50 нг/мл; экстази (MDMA), 50 нг/мл; фенциклидина (PCP), 10 нг/мл; бупренорфина (BUP), 5 нг/мл; опиатов (OPI), 50 нг/мл; диэтиламида лизергиновой кислоты (LSD), 25 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – баночка с ключом, содержащая тест-полоски, для одновременного определения двадцати одного наркотического средства и психотропного вещества;
2. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2017.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Амфетамин (АМР), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
2018.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Барбитуратов (BAR), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
2019.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Бензодиазепинов (BZO), 10 ng/ml, формат: кассета
штука
2020.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Кокаина (COC), 20 ng/ml, формат: кассета
штука
2021.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Метамфетамина (MET), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
2022.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Опиатов (OPI), 40 ng/ml, формат: кассета
штука
2023.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Трициклических антидепрессантов (TCA), 300 ng/ml, формат: кассета
штука
2024.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Марихуаны (THC), 12 ng/ml, формат: кассета
штука
2025.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Оксикодона (OXY), 20 ng/ml, формат: кассета
штука
2026.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Фенциклидина (PCP), 10 ng/ml, формат: кассета
штука
2027.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Метадона (MTD), 30 ng/ml, формат: кассета
штука
2028.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Пропоксифена (PPX), 50 ng/ml, формат: кассета
штука
2029.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Бупренорфина (BUP), 5 ng/ml, формат: кассета
штука
2030.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Метаболита метадона EDDP (EDDP), 20 ng/ml, формат: кассета
штука
2031.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тест для определения в крови Экстази (MDMA), 50 ng/ml, формат: кассета
штука

1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың жиырма бір түрін бірмезгілде анықтауға арналған тест-жолақтары бар бекіткіші бар банкі;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2015.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда амфетамин (АМР) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
2016.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Барбитураттар (BAR) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
2017.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Бензодиазепиндер (BZO) анықтауға арналған экспресс-тест, 10 ng/ml, форматы: кассета
дана
2018.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Кокаин (COC) анықтауға арналған экспресс-тест, 20 ng/ml, форматы: кассета
дана
2019.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Метамфетамин (MET) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
2020.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Опиаттар (OPI) анықтауға арналған экспресс-тест, 40 ng/ml, форматы: кассета
дана
2021.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Трициклды антидепрессанттар (TCA) анықтауға арналған экспресс-тест, 300 ng/ml, форматы: кассета
дана
2022.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Марихуана (THC) анықтауға арналған экспресс-тест, 12 ng/ml, форматы: кассета
дана
2023.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Оксикодон (OXY) анықтауға арналған экспресс-тест, 20 ng/ml, форматы: кассета
дана
2024.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Фенциклидин (PCP) анықтауға арналған экспресс-тест, 10 ng/ml, форматы: кассета
дана
2025.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Метадон (MTD) анықтауға арналған экспресс-тест, 30 ng/ml, форматы: кассета
дана
2026.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Пропоксифен (PPX) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
2027.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Бупренорфин (BUP) анықтауға арналған экспресс-тест, 5 ng/ml, форматы: кассета
дана
2028.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда EDDP метадон метаболитін (EDDP) анықтауға арналған экспресс-тест, 20 ng/ml, форматы: кассета
дана
2029.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда Экстази (MDMA) анықтауға арналған экспресс-тест, 50 ng/ml, форматы: кассета
дана
2030.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда 2 түрлі зат анықталатын кассета түріндегі экспресс-тест: опиаттар (OPI), 40 нг/мл; марихуана (THC), 12 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың екі түрін бірмезгілде анықтауға арналған екі тест-жолақтары бар тест-касссета;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана; 3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2031.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда 3 түрлі зат анықталатын кассета түріндегі экспресс-тест: опиаттар (OPI), 40 нг/мл; марихуана (THC), 12 нг/мл; амфетамин (AMP), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың үш түрін бірмезгілде анықтауға арналған үш тест-жолақтары бар тест-касссета;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана

2032.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в кассете для определения в крови 2-х видов веществ: опиатов (OPI), 40 нг/мл; марихуаны (THC), 12 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая две тест-полоски, для одновременного определения двух видов наркотических средств и психотропных веществ;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2033.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в кассете для определения в крови 3-х видов веществ: опиатов (OPI), 40 нг/мл; марихуаны (THC), 12 нг/мл; амфетамина (AMP), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая три тест-полоски, для одновременного определения трех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2034.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в кассете для определения в крови 4-х видов веществ: опиатов (OPI), 40 нг/мл; марихуаны (THC), 12 нг/мл; амфетамина (AMP), 50 нг/мл; кокаина (COC), 20 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая четыре тест-полоски, для одновременного определения четырех наркотических средств и психотропных веществ;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2035.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
Экспресс-тесты в кассете для определения в крови 5-ти видов веществ: опиатов (OPI), 40 нг/мл; марихуаны (THC), 12 нг/мл; амфетамина (AMP), 50 нг/мл; кокаина (COC), 20 нг/мл; метамфетамина (MET), 50 нг/мл. Состав:
1. Тестовый набор – тест-кассета, содержащая пять тест-полосок, для одновременного определения пяти наркотических средств и психотропных веществ;
2. Буферный раствор – 1 шт.;
3. Инструкция по применению – 1 шт.
штука
2036.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 12,0 мл.
упаковка

2032.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда 4 түрлі зат анықталатын кассета түріндегі экспресс-тест: опиаттар (OPI), 40 нг/мл; марихуана (THC), 12 нг/мл; амфетамин (AMP), 50 нг/мл; кокаин (COC), 20 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың төрт түрін бірмезгілде анықтауға арналған төрт тест-жолақтары бар тест-касссета;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2033.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
Қанда 5 түрлі зат анықталатын кассета түріндегі экспресс-тест: опиаттар (OPI), 40 нг/мл; марихуана (THC), 12 нг/мл; амфетамин (AMP), 50 нг/мл; кокаин (COC), 20 нг/мл; метамфетамин (MET), 50 нг/мл. Құрамы:
1. Тест жинағы–есірткі және психотроптық заттардың бес түрін бірмезгілде анықтауға арналған бес тест-жолақтары бар тест-касссета;
2. Буферлік ерітінді – 1 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
2034.
Стабилизатор қосылған K3ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Венозды қанды, қан плазмасын алу, сақтау және тасымалдауға арналған вакуумдық контейнер арнайы K3 ЭДТА антикоагулянтымен және қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышымен жабдықталған. Бұл құрылғы гематологиялық зерттеулер мен зертханаралық салыстырмалы сынақтар жүргізуге арналған. Бүлдірілмеген, бір реттік қолдануға арналған стерильді бұйым. Түрлі түсті таңбалау стандартталған түстер жүйесіне сәйкес келеді. Қолданылған бояу – Pantone 258. Номиналды көлемі – 12,0 мл.
қаптама
2035.
Капиллярсыз ЭДТА К3 жоқ вакуумдық түтіктер, көлемі 0,5 мл
Капиллярлық қан алу түтігі пластик ыдыс пен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен жабдықталған. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемінің белгісі бар, ол затбелгіде көрсетілген. Қоспа: K3EDTA (этилендиаминтетрасірке қышқылының үш калий тұзы). Қоспалар мен толтырғыштардың концентрациясы және олардың рұқсат етілген ауытқулары, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Кіріктірілген капилляр қанды пробиркаға тез және дәл жинауға мүмкіндік береді. Қақпақ герметикалық жабылған. Ілмекте екінші қақпақтың болуы капилляр жойылған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі.
дана
2036.
Капиллярлық ЭДТА К3 бар вакуумдық түтіктер, көлемі 0,2 мл
Капиллярлық қан алу түтігі пластик ыдыс пен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен жабдықталған. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемінің белгісі бар, ол затбелгіде көрсетілген. Қоспа: K3EDTA (этилендиаминтетрасірке қышқылының үш калий тұзы). Қоспалар мен толтырғыштардың концентрациясы және олардың рұқсат етілген ауытқулары, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Кіріктірілген капилляр қанды пробиркаға тез және дәл жинауға мүмкіндік береді. Қақпақ герметикалық жабылған. Ілмекте екінші қақпақтың болуы капилляр жойылған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі.
дана

7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6 мл с К3 ЭДТА (трехкаливая соль ЭДТА) для гематологических исследований) - 50шт
8. Игла двухстороняя черная, размером 0,7х25 мм, 22Gх1 - 50шт
9. Игла двухстороняя черная, размером 0,7х38 мм, 22Gх1 1/2 - 50шт
10. Игла двухстороняя зеленая, размером 0,8х25 мм, 21Gх1 - 50шт
11. Игла двухстороняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gх1 1/2 - 100шт
12. Иглодержатель - 250шт
штука
2041.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE C-1000
Вариант исполнения для биохимических исследований:
1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 4 мл - 250шт
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6 мл - 500шт
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 9 мл - 250шт
4. Игла двухстороняя черная, размером 0,7х38 мм, 22Gх1 1/2 - 50шт
5. Игла двухстороняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gх1 1/2 - 200шт
6. Иглодержатель - 250шт
штука
2042.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE C-1000
Вариант исполнения для биохимических, ИФА и ИХЛА исследований:
1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 3,5 мл - 100шт
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5 мл - 800шт
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 8 мл - 100шт
4. Игла двухстороняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gх1 1/2 - 150шт
5. Игла двухстороняя желтая, размером 0,9х25 мм, 20Gх1 - 50шт
6. Игла двухстороняя желтая, размером 0,9х38 мм, 20Gх1 1/2 - 50шт
7. Иглодержатель - 250шт
штука
2043.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE C-1000
Вариант исполнения для исследования системы гемостаза:
1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5 мл - 300шт

7. Бір реттік стерильді вакуумды түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, көлемі 6 мл К3 ЭДТА (ЭДТА үшкальций тұзы) гематологиялық зерттеу үшін) - 50 дана.
8. Екі жақты қара ине, өлшемі 0,7х25 мм, 22Гх1 - 50 дана.
9. Екі ұшты қара ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2 - 50 дана.
10. Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Гх1 - 50 дана.
11. Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 100 дана.
12. Ине ұстағыш - 250 дана.
дана
2039.
Бір рет қолданылатын стерильді вакуум жүйесі AVATUBE C-1000
2) Биохимиялық зерттеулерге арналған нұсқа:
1. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, коагуляция активаторы бар, көлемі 4 мл - 250 дана.
2. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 500 дана.
3. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, коагуляция активаторы бар, көлемі 9 мл - 250 дана.
4. Екі жақты қара ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2 - 50 дана.
5. Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 200 дана.
6. Ине ұстағыш - 250 дана.
дана
2040.
Бір рет қолданылатын стерильді вакуум жүйесі AVATUBE C-1000
3) Биохимиялық, ELISA және IHCLA зерттеулеріне арналған нұсқа:
1. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, коагуляция активаторы және сарысуды бөлу гелі бар, көлемі 3,5 мл - 100 дана.
2. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, коагуляция активаторы және сарысуды бөлу гелі, көлемі 5 мл - 800 дана.
3. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, коагуляция активаторы және сарысуды бөлу гелі, көлемі 8 мл - 100 дана.
4. Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 150 дана.
5. Екі ұшты сары ине, өлшемі 0,9х25 мм, 20Гх1 - 50 дана.
6. Екі жақты сары ине, өлшемі 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2 - 50 дана.
7. Ине ұстағыш - 250 дана.
дана
2041.
Бір рет қолданылатын стерильді вакуум жүйесі AVATUBE C-1000
4) Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған дизайн нұсқасы:
1. Бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық түтіктер AVATUBE веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 300 дана.

2048.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука
2049.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука
2050.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, с К2 ЭДТА и гелем, объемом от 1мл до 9 мл, со светло фиолетовой крышкой, объемом 3,5мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука

2048.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - веноздық қанды, қан плазмасын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, К2 ЭДТА және гель бар, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін, ашық күлгін қалпақшасы бар, көлемі 3,5 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2049.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2050.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2051.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2052.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука
2053.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука

2051.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйесі
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% натрий цитраты бар (1:4) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтауға арналған, қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2052.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйесі
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2053.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2054.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2055.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2056.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука

2054.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2055.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2056.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2057.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2058.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2059.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука

2057.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2058.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2059.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2060.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2061.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2062.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, с К2 ЭДТА и гелем, объемом от 1мл до 9 мл, со светло фиолетовой крышкой, объемом 3,5мл – 1шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука

2060.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, К2 ЭДТА және гель бар, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін, ашық күлгін қалпақшасы бар, көлемі 3,5 мл - 1 дана; - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2061.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2062.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - Екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2063.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука
2064.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,7х38 мм, 22Gx1 ½ - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2065.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х25 мм, 21Gx1 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука

2063.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Гх1 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2064.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - екі жақты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Гх1 1/2 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2065.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 4 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - екі жақты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Гх1 1/2 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2066.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука
2067.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2068.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука

2066.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 4 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі жақты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Гх1 1/2 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2067.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Гх1 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2068.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 3,5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Гх1 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2069.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х25 мм, 21Gx1 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2070.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 3,5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х25 мм, 21Gx1 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука
2071.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х25 мм, 21Gx1 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука

2069.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Гх1 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2070.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі жақты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Гх1 1/2 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2071.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K3EDTA (ЭДТА үш калий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, гемостаз жүйесін зерттеуге арналған натрий цитраты 3,8% (1:9), көлемі 5 мл - 1 дана. - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі жақты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Гх1 1/2 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2072.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2073.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 2мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, объемом 5мл – 1шт - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
штука
2074.
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения, а именно: - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, объемом 1мл – 1шт; - - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, объемом 6мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой., объемом 2,4мл – 1шт; - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, объемом 5мл – 1 шт; - Игла двухсторонняя зеленая, размером 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2 - 1шт; - Иглодержатель – 1шт.
Штука

2072.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумды түтіктер, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар, Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін қара қалпақшасы бар, көлемі 2,4 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - екі жақты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Гх1 1/2 - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2073.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулер үшін K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 2 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 6 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 5 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 3,5 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана
2074.
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын керек-жарақтарымен жинауға және сақтауға арналған AVATUBE C-4 бір рет қолданылатын стерильді вакуумдық жүйе
Жүйе стерильді вакуумдық түтіктен, стерильді медициналық екі ұшты инеден және бір рет қолданылатын ине ұстағыштан тұрады, атап айтқанда: - гематологиялық зерттеулерге арналған K2EDTA (EDTA дикалий тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 1 мл - 1 дана; - веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, коагуляция активаторы бар, көлемі 2 мл - 1 дана; - жинауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер және веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, коагуляцияны белсендіретін және сарысуды бөлетін гельмен сақтау, көлемі 3,5 мл - 1 дана; - екі ұшты жасыл ине, өлшемі 0,8х38 мм, 21Gx1 ½ - 1 дана; - Ине ұстағыш – 1 дана.
дана

2079.
Контейнер для биопроб стерильный, 60 мл с ложкой.
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно. прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность, для кала
штука
2080.
Контейнер для биопроб стерильный, 60 мл без ложки.
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно.
штука
2081.
Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл с ложкой
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно Медицинское изделие предназначено для диагностики для одноразового использования.
Штука
2082.
Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл без ложки
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно Медицинское изделие предназначено для диагностики для одноразового использования.
штука

2079.
Стерильді емес биоталдауларға арналған ыдыс 60 мл қасықпен
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, улы емес медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы және қақпаққа салынған қасық бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз орналасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық тығыздықты қамтамасыз етеді. Олардың жазуға арналған өрісі бар. Герметикалық жабылған бұрандалы қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді және тасымалданатын биоматериалға жол бермейді. шашырау, ағу және қоршаған ортаға тию. Сынамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық ыдыстың қабырғасында толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін градуирлер белгіленген. Биологиялық талдауларға арналған контейнер, өздігінен қолдануға дайын Медициналық өнім бір рет қолдануға арналған диагностикаға арналған.
дана
2080.
Стерильді емес биоталдауларға арналған ыдыс 60 мл қасықсыз
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, улы емес медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы және қақпаққа салынған қасық бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз орналасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық тығыздықты қамтамасыз етеді. Олардың жазуға арналған өрісі бар. Герметикалық жабылған бұрандалы қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді және тасымалданатын биоматериалға жол бермейді. шашырау, ағу және қоршаған ортаға тию. Сынамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық ыдыстың қабырғасында толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін градуирлер белгіленген. Биологиялық талдауларға арналған контейнер, өздігінен қолдануға дайын Медициналық өнім бір рет қолдануға арналған диагностикаға арналған.
дана
2081.
Натрий фториді/калий оксалат толтырғышы бар капиллярсыз вакуумдық түтіктер, 0,2 мл
Капиллярлық қан алу түтігі пластик ыдыс пен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен жабдықталған. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемінің белгісі бар, ол затбелгіде көрсетілген. Қоспа: натрий фториді және калий оксалаты. Қоспалар мен толтырғыштардың концентрациясы және олардың рұқсат етілген ауытқулары, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Кіріктірілген капилляр қанды пробиркаға тез және дәл жинауға мүмкіндік береді. Қақпақ герметикалық жабылған. Ілмекте екінші қақпақтың болуы капилляр жойылған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі.
дана
2082.
Натрий фториді/калий оксалатымен толтырылған капилляры бар вакуумдық түтіктер, 0,5 мл
Натрий фториді/калий оксалаты толтырғышы бар глюкозаны сынауға арналған капилляры бар капиллярлық қан алу түтіктері пластик ыдыс пен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен жабдықталған. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемінің белгісі бар, ол затбелгіде көрсетілген. Қоспа: натрий фториді және калий оксалаты. Қоспалар мен толтырғыштардың концентрациясы және олардың рұқсат етілген ауытқулары, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Кіріктірілген капилляр қанды пробиркаға тез және дәл жинауға мүмкіндік береді. Қақпақ герметикалық жабылған. Ілмекте екінші қақпақтың болуы капилляр жойылған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі. Түтіктер вакууммен жабылмаған.
дана

2083.
Пробирки вакуумные без капилляра с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия объемом 0,2 мл
Пробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера и цветной крышки. Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- натрий фторид и калий оксалат. Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален.
штука
2084.

2083.
Коагуляция активаторы мен гелі бар капиллярсыз түтіктер
Микротүтіктер тері пункциясы арқылы алынған капиллярлық қанды жинауға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микротүтікшелер капиллярлы және капиллярсыз капиллярлық қанды жинауға, қан сарысуын коагуляция активаторы мен гельді зерттеуге, In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында бір реттік стерильді емес түтіктер болып табылады. Пластикалық ыдыс пен қақпақтан тұрады. Қақпақ жоғарғы жиекке мықтап жабысады. Жиналған қан көлемі 0,5 мл.
дана
2084.
Коагуляция активаторы мен гелі бар капилляры бар пробиркалар

Пробирки вакуумные с капилляром с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия объемом 0,5 мл
Пробирки для забора капиллярной крови с капилляром для исследования глюкозы с наполнителем флюорид натрия/оксалат калия состоит из пластикового контейнера и цветной крышки . Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- натрия флюорид и калия оксалат. Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален. Пробирки не являются вакуумными.
штука
2085.
Пробирки без капилляра с активатором свертывания и гелем
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови с и без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания и гелем, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл.
штука
2086.
Пробирки с капилляром с активатором свертывания и гелем
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови с и без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания и гелем, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл.
штука
2087.
Пробирки вакуумные с капилляром, 0,5 мл
Пробирки с капилляром представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях in vitro, изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Цвет крышки – фиолетовый. Объем забираемой крови 0,2-0,5 мл. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения – указана на этикетке. Пробирки с капилляром применяются для взятия капилярной крови у населения, в особенности, у новорожденных и детей младшего возраста, пожилых пациентов и пациентов, получающих интенсивную терапию, забор венозной крови у которых затруднителен. Одноразовые, прозрачные пробирки с капилляром для взятия, транспортировки капиллярной крови
штука
2088.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления и подтверждения наличия антигена р24 ВИЧ-1
1) Планшет разборный с иммобилизованными моноклональными антителами к антигену р24 ВИЧ-1, готов к использованию
2) Положительный контрольный образец (К+), содержащий рекомбинантный р24 ВИЧ-1 в концентрации 160 пг/мл, инактивированный, готов к использованию (2 мл)
3) Отрицательный контрольный образец (К-), инактивированный, готов к использованию (6 мл)
4) Коньюгат №1 - концентрат (биотинилированные антитела к р24 ВИЧ-1), прозрачная синего цвета жидкость (1,5 мл)
5) Коньюгат №2 - концентрат (стрептавидин-пероксидаза), прозрачная оранжевого цвета жидкость (1,5 мл)
6) Раствор для разведения коньюгата №1 (РК 1), готов к использованию (13 мл)
7) Раствор для разведения коньюгата №2 (РК 2), готов к использованию (13 мл)
8) Раствор подтверждающего агента (РПА) - (антитела к р24 ВИЧ-1), готов к использованию (3 мл)
9) Раствор для разведения образцов (РРО), прозрачная светло-зелҰного цвета жидкость, готов к использованию (6 мл)
10) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (по 28 мл)
11) Субстратный буферный раствор (СБР), готовый для использования (13 мл)
12) Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат, (1,5 мл)
13) Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
14) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
15) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2089.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления антител к ВИЧ-1,2 и антигена р24 ВИЧ-1
1) Планшет 96-луночный стрипированный, в лунках которого иммобилизованы: рекомбинантные антигены ВИЧ I (группа М) gp41, gp120, gp160, ВИЧ I (группа 0) gp41, рекомбинантный антиген gp36 ВИЧ II и моноклональные антитела к антигену р24 ВИЧ I, готов к использованию, 2 шт
2) Отрицательный контрольный образец (К-), инактивирован, на основе сыворотки крови человека, не содержащий антиген р24 ВИЧ I и антитела к ВИЧ I (0), II, готов к использованию (3,0 мл)
3) Положительный контрольный образец (К1+), инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащий специфические антитела к ВИЧ I (0), II, готов к использованию.(1,0 мл)
4) Положительный контрольный образец (К2+), инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащий высокоочищенный рекомбинантный антиген р24 ВИЧ I, готов к использованию (1,0 мл)

Микротүтіктер тері пункциясы арқылы алынған капиллярлық қанды жинауға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микротүтікшелер капиллярлы және капиллярсыз капиллярлық қанды жинауға, қан сарысуын коагуляция активаторы мен гельді зерттеуге, In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында бір реттік стерильді емес түтіктер болып табылады. Пластикалық ыдыс пен қақпақтан тұрады. Қақпақ жоғарғы жиекке мықтап жабысады. Жиналған қан көлемі 0,5 мл.
дана
2085.
Капиллярлы вакуумдық пробиркалар, 0,5 мл
Капиллярлық түтіктер – жеңіл, мөлдір, улы емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, in vitro зерттеу мақсатында капиллярлық қанды жинауға арналған бір реттік стерильді емес түтіктер, ол әсіресе берік және газ алмасуды тиімді болдырмайды. Тік ойықтары бар қақпақтар тығыздық пен қауіпсіздікті қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған. Қақпақ жоғарғы жиекке мықтап жабысады. Қақпақтың түсі күлгін. Жиналған қан көлемі 0,2-0,5 мл. Пробиркаларда жапсырмада көрсетілген белгілі бір толтыру көлемін көрсететін белгі болады. Капиллярлық түтіктер жалпы халықтан, әсіресе жаңа туған нәрестелер мен жас балалардан, егде жастағы науқастардан және веналық қан алу қиынға соғатын реанимацияда жатқан науқастардан капиллярлық қан жинау үшін қолданылады. Капиллярлық қанды қабылдауға және тасымалдауға арналған капилляры бар бір реттік, мөлдір түтіктер
дана
2086.
р24 АИТВ-1 антигенін иммуноферментті анықтауға және бар екенін растауға арналған реагенттер жинағы
1) АИТВ-1 p24 антигеніне иммобилиз ацияланған моноклонал ды антиденеле р бар жиналмалы планшет, пайдалануғ а дайын.
2) Оң бақылау үлгісі (Б+) – құрамында 160 пг/мл концентрацияда рекомбинантты р24 АИТВ-1 бар, белсенділігі жойылған – қызыл түсті мөлдір сұйықтық, пайдалануға дайын (2 мл)
3) Теріс бақылау үлгісі (Б-) – белсенділігі жойылған, сары түсті мөлдір сұйықтық, пайдалануға дайын (6 мл)
4) №1 конъюгат - концентрат (р24 АИТВ-1-ге биотинилденген антиденелер), мөлдір көк түсті сұйықтық (1,5 мл)
5) №2 конъюгат - концентрат (стрептавидин-пероксидаза), мөлдір қызғылт-сары түсті сұйықтық (1,5 мл)
6) №1 конъюгатты сұйылту ерітіндісі (СК 1), пайдалануға дайын (13 мл)
7) №2 конъюгатты сұйылту ерітіндісі (СК 2), пайдалануға дайын (13 мл)
8) Растайтын агент ерітіндісі (РАЕ) - (р24 АИТВ-1-ге антиденелер), пайдалануға дайын (3 мл)
9) Үлгілерді сұйылтуға арналған ерітінді (ҮСЕ) - мөлдір ақшыл жасыл түсті сұйықтық, пайдалануға дайын (6 мл)
10) Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25), (28,0 мл-ден)
11) Субстратты буферлік ерітінді (СБЕ), пайдалануға дайын (13 мл)
12) Тетраметилбензидин (TMB), концентраты (1,5 мл)
13) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
14) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
15) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2087.
АИТВ-1,2 антиденелерін және АИТВ-1 p24 антигенін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролдан жасалған, стриппирленген планшет: рекомбинантты АИТВ I антигендері (М тобы) gp41, gp120, gp160, АИТВ I (0 топ) gp41, рекомбинантты АИТВ II gp36 антигені және АИТВ I p24 антигеніне моноклоналды антиденелер, пайдалануға дайын, 2 дана
2) Құрамында АИТВ I р24 антигені және АИТВ I(0), II антиденелер жоқ адам қанының сарысуының негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), инактивацияланған, пайдалануға дайын (3,0 мл)
3) Құрамында АИТВ I(0), II арнайы антиденелер бар адам қанының сарысуының негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б1+), инактивацияланған, пайдалануға дайын (1,0 мл)
4) Құрамында жоғары тазартылған рекомбинантты АИТВ I р24 антигені бар адам қанының сарысуының негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б2+), инактивацияланған, пайдалануға дайын (1,0 мл)

5) Конъюгат А, готов к использованию (6,5 мл)
6) Концентрат коньюгата В (11-кратный) (2,5 мл)
7) Буфер для разведения концентрата коньюгата В, готов к использованию, (30 мл)
8) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (30,0 мл)
9) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой) 26-кратный, (100 мл)
10) Стоп-реагент, готов к использованию (30 мл)
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2090.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления HBsAg в сыворотке (плазме) крови вируса гепатита В
1) Планшет полистироловый, стрипированный, на внутренней поверхности лунок планшета иммобилизованы антитела к HBsAg, готов к использованию
2) Отрицательный контроль К-, инактивирован, на основе сыворотки крови человека, не содержащей HBsAg, бесцветная жидкость, готов к использованию, (3,0 мл)
3) Положительный контроль К1+, инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащей HBsAg, готов к использованию, (1,0 мл)
4) Положительный контроль К2+, инактивирован, на основе сыворотки крови человека, содержащей HBsAg, готов к использованию, (1,0 мл)
5) Коньюгат В, прозрачная окрашенная жидкость, готов к использованию (4,0 мл)
6) Концентрат конъюгата А, прозрачная окрашенная жидкость, 11-кратный концентрат, (0,5 мл)
7) Буфер для разведения концентрата конъюгата А, прозрачная окрашенная жидкость, готов к использованию, (5,0 мл)
8) Субстратный раствор тетраметилбензидина (ТМБ), прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию, (14 мл)
9) Концентрат отмывочного раствора, прозрачная бесцветная жидкость, 26-кратный концентрат, (22 мл)
10) Стоп-реагент, прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию (14 мл)
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2091.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к core-антигену вируса гепатита В "ImmoBia-HBcAg-IgM"
1) Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок моноклональными антителами к IgM, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец К+ на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (1,5 мл)
3) Отрицательный контрольный образец К- на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (2,5 мл)
4) Коньюгат, рекомбинантный HBcAg, меченный пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)

5) А конъюгаты, пайдалануға дайын (6,5 мл)
6) В конъюгат концентраты, 11-еселі (2,5 мл)
7) В конъюгат концентратын сұйылтуға арналған буфері, пайдалануға дайын, (30,0 мл)
8) Тетраметилбензидиннің (ТМБ) субстратты ерітіндісі, пайдалануға дайын (30,0 мл)
9) Жуу ерітіндісінің концентраты (құрамында твин-20 және бензой қышқылы бар тұз ерітіндісі), 26-еселі (100 мл)
10) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (30 мл)
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2088.
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) В гепатиті вирусының HBsAg иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Полистиролды, стриптелген, планшет ойықшаларының ішкі бетінде HBsAg-ге антиденелер иммобилизацияланған планшет, пайдалануға дайын
2) Құрамында HBsAg жоқ адамның қан сарысуы негізінде белсенсізденген теріс бақылау Б-, түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын., (3,0 мл)
3) Құрамында HBsAg бар адамның қан сарысуы негізінде белсенсізденген оң бақылау Б1+,  мөлдір боялған сұйықтық , пайдалануға дайын, (1,0 мл)
4) Құрамында HBsAg бар адамның қан сарысуы негізінде белсенсізденген оң бақылау Б2+,  мөлдір боялған сұйықтық, пайдалануға дайын, (1,0 мл)
5) В конъюгаты, мөлдір түсті сұйықтық, пайдалануға дайын (4,0 мл)
6) А конъюгат концентраты, мөлдір түсті сұйықтық, 11 рет еселенген концентрат, (0,5 мл)
7) А конъюгат концентратын сұйылтуға арналған буфер, мөлдір түсті сұйықтық, пайдалануға дайын, (5,0 мл)
8) Тетраметилбензидиннің (ТМБ) субстратты ерітіндісі, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын, (14 мл)
9) Жуу ерітіндісінің концентраты, мөлдір түссіз сұйықтық, 26 рет еселенген концентрат, (22 мл)
10) Стоп-реагент, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын (14 мл)
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2089.
В гепатиті вирусының core-антигеніне М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-HBcAg-IgM"
1) Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған IgM-ге моноклональді антиденелер бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2) Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл)
3) Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (2,5 мл)
4) Конъюгат, ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған рекомбинантты HВcAg, пайдалануға дайын (13,0 мл)

5) Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
6) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (по 28,0 мл)
7) Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
8) Стоп-реагент, прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию (12 мл)
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2092.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления суммарных антител к core -антигену вируса гепатита В
1) Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок рекомбинантным HBcAg, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий антитела к HBcAg, готовый для использования, (1,0 мл)
3) Отрицательный контрольный образец (К-) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий антитела к HBcAg, готовый для использования, (1,5 мл)
4) Конъюгат моноклональных антител к HBcAg с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (28,0 мл)
6) Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
7) Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2093.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к core-антигену вируса гепатита В
1) Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок рекомбинантным НВсАg, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgG к НВсАg, готовый для использования, (1,5 мл)
3) Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgG к НВсАg, готовый для использования, (2,5 мл)
4) Конъюгат, моноклональных антител к IgG человека, меченый пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5) Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
6) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
7) Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
8) Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2094.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления Е-антигена вируса гепатита В

5) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл)
6) Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25), (28,0 мл-ден)
7) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)
8) Стоп-реагент, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын (12 мл)
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл 10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2090.
В гепатиті вирусының core-антигеніне жалпы антиденелерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ұңғылардың ішкі бетінде иммобилизацияланған рекомбинантты HBcAg бар жиналмалы пластина (12 сегіз ұңғы жолағы), пайдалануға дайын
2) HBcAg антиденелері бар инактивтендірілген адам сарысуына негізделген оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,0 мл)
3) Құрамында HBcAg антиденелері жоқ инактивтендірілген адам сарысуына негізделген теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (1,5 мл)
4) Моноклональды антиденелердің HBcAg-ге желкек пероксидазасымен конъюгаты, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5) Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25), (28,0 мл)
6) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2091.
В гепатиті вирусының core-антигеніне G класының иммуноглобулиндерін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ойықшалардың ішкі беткейінде иммобилизацияланған рекомбинантты НВсАg бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2) Құрамында НВсАg-ге IgG бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл)
3) Құрамында НВсАg-ге IgG жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын, (2,5 мл)
4) Конъюгат ақжелкек пероксидазасымен конъюгацияланған адамның IgG-ге моноклональді антиденелері, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл)
6) Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25), (28,0 мл)
7) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)
8) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2092.
В гепатиті вирусының Е-антигенін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы

1) Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок моноклональными антителами к НВеАg, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец (К+) на основе рекомбинантного НВеАg, готовый для использования, (1,5 мл)
3) Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий НВеАg, готовый для использования, (2,5 мл)
4) Конъюгат моноклональных антител к НВеАg с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (28,0 мл)
6) Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
7) Стоп-реагент, готов к использованию, (12,0 мл)
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2095.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G и M к вирусу гепатита C
1) Планшет цельный с иммобилизованными рекомбинантными антигенами вируса гепатита С, готовый для использования, 1 шт
2) Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий антитела к ВГС, готовый для использования (1 мл), 1 флакон
3) Отрицательный контрольный образец (К-) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий антитела к ВГС, готовый для использования (1 мл), 1 флакон
4) Конъюгат (смесь антител к IgG и IgМ человека, меченных пероксидазой хрена), концентрат (1,5 мл)
5) Раствор для разведения сывороток (РС) (10 мл), 1 флакон
6) Раствор для разведения конъюгата (РК) (13 мл), 1 флакон
7) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25) (28 мл), 1 флакон
8) Субстраный буферный раствор (СБР) (13 мл), 1 флакон
9) Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат (1,5 мл), 1 флакон
10) Стоп-реагент, готовый для использования (21 мл), 1 флакон
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2096.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления антител к индивидуальным белкам вируса гепатита С (core, NS3, NS4, NS5)
1) Планшет разборный с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок рекомбинантными антигенами ВГС, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец К+, инактивированный, готовый для использования, (1 мл)
3) Отрицательный контрольный образец К-, инактивированный, готовый для использования, (1 мл)
4) Коньюгат (антитела к IgM и IgG человека, меченные пероксидазой хрена), концентрат (1,5 мл)

1) Ойықшалардың ішкі беткейінде иммобилизацияланған НВеAg-ге моноклональді антиденелер бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2) Рекомбинантты НBеAg-ге негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл)
3) Құрамында НВеAg жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын, (2,5 мл)
4) Ақжелкек пероксидазасы бар НВеAg-ге моноклональді антиденелер конъюгаты, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5) Фосфатты-тұзды буферлік ерітіндінің 25-еселік концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл)
6) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл)
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын, (12,0 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2093.
С гепатиті вирусына G және M класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) С гепатиті вирусының иммобилизацияланған рекомбинантты антигендері бар тұтас планшет, пайдалануға дайын, 1 дана
2) СГВ антиденелері бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын (1 мл), 1 құты
3) СГВ антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын (1 мл), 1 құты
4) Конъюгат (ақжелкек пероксидазасымен белгіленген адамның IgG және IgМ антиденелерінің қоспасы), концентрат (1,5 мл)
5) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ) (10 мл), 1 құты
6) Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) (13 мл), 1 құты
7) 25-еселік фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФСБ-Тх25) (28 мл), 1 құты
8) Субстратты буферлі ерітінді (СБЕ) (13 мл), 1 құты
9) Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат (1,5 мл), 1 құты
10) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (21 мл), 1 құты
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2094.
С гепатиті вирусының жеке ақуыздарына (core, NS3, NS4, NS5) антиденелерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ойықшалар дың ішкі бетінде иммобилиз ацияланған рекомбинан тты СГВ антигендері бар жиналмалы планшет, пайдалануғ а дайын
2) Белсенділіг і жойылған, оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануғ а дайын, (1 мл)
3) Белсенділіг і жойылған, теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануғ а дайын, (1 мл)
4) Конъюгат (адамдағы IgM мен IgG-ге антиденеле р, ақжелкек пероксидаз асымен таңбаланға н), концентрат (1,5 мл)

5) Раствор для разведения сывороток (РС), готовый для использования, (10 мл)
6) Раствор для разведения коньюгата (РК), готовый для использования (13 мл)
7) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (28,0 мл)
8) Субстратный буферный раствор (СБР), готовый для использования (13 мл)
9) Тетраметилбензидин (ТМБ), концентрат, (1,5 мл)
10) Стоп-реагент, готов к использованию, (12 мл)
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2097.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis
1) Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2) Положительный контроль (калибратор 3) 80 ед/мл, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
3) Отрицательный контроль (калибратор 1) 5 ед/мл, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию раствор (2,0 мл) 4) CUT-OFF (Калибратор 2) 20 ед/мл — раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
5) Калибратор 4 (320 ед/мл) — готовый к использованию раствор, содержащий специфические человеческие антитела (2,0 мл)
6) Конъюгат. Раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15,0 мл)
7) Разбавитель образца
2. Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл) 8) Реагент TMB-Complete
2. Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9) Промывочный раствор. 20 ? концентрированный буфер (75 мл)
10) Стоп-реагент. Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2098.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса A к Chlamydia trachomatis
1) Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию — 1 шт.
2) Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2,0 мл);
3) Отрицательный контроль(К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
4) Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к к IgА человека, готовый к использованию (15 мл)
5) Разбавитель образца 2. Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)

5) Сарысулар ды сұйылтуға арналған ерітінді (СС), пайдалануғ а дайын, (10 мл)
6) Конъюгатт ы сұйылтуға арналған ерітінді (КС), пайдалануғ а дайын, (13 мл)
7) Твин қосылған фосфатты- тұзды буферлік ерітіндінің концентрат ы (ФТБ- Тх25), (28,0 мл)
8) Субстратты буферлік ерітінді (СБЕ), пайдалануғ а дайын, (13 мл)
9) Тетраметил бензидин (ТМБ), концентрат (1,5 мл) 10) Стоп- реагент, пайдалануғ а дайын, (12 мл)
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2095.
Chlamydia trachomatis-ке G класты спецификалы түрлік иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын
2) Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80ед/мл (Б+) –құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл)
3) Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор
1) 5ед/мл (Б–) – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл) 4) CUT-OFF (Калибратор
2) 20 ед/мл—құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл)
5) Калибратор 4 (320 ед / мл) — құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл)
6) Конъюгат— адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15,0 мл)
7) Сұйылтқыш үлгісі 2 - протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл)
8) TMB-Complete 2 реагент - Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
9) Жуу ерітіндісі - 20 × концентрлі буфер (75 мл)
10) Стоп-реагент - Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2096.
Chlamydia trachomatis-ке А класты түрспецификалық иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Антигенмен қапталған планшет, кептіргіш бар пакеттегі 12 x 8 тесік, пайдалануға дайын -1дана
2) Оң бақылау (К+) (калибратор 3) 80 бір / мл - құрамында спецификалық адам антиденелері бар, қолдануға дайын ерітінді (2,0 мл)
3) Теріс бақылау (К -) (калибратор1) 5 бір/мл – құрамында спецификалық адам антиденелері жоқ, қолдануға дайын ерітінді (2,0 мл)
4) Конъюгат - құрамында адамның IgА пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
5) Үлгі 2-ні сұйылтқыш. Ақуыз тұрақтандырғыштары бар буфер, пайдалануға дайын (105 мл)

6) Стоп-реагент. Кислотный раствор, готовый к использованию(15 мл).
7) CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
8) Калибратор 4 (320 ед / мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
9) Реагент ТМБ-Complete 2 Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
10) 20 х концентрированный буфер - промывочный раствор (75 мл)
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2099.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к Trichomonas vaginalis в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет разборный с иммобилизованным антигеном Trichomonas vaginalis, 1 шт
2) Конъюгат, лиофилизированный – 1 фл;
3) Раствор для предварительного разведения (РПР) – 1 фл., 3 мл
4) Раствор для разведения сывороток (РС) – 1 фл., 13 мл;
5) Раствор для разведения конъюгата (РК) – 1 фл., 13 мл;
6) Раствор тетраметилбензидина (ТМБ) – 1 фл., 13 мл;
7) Стоп-реагент – 1 фл., 12 мл.
8) Положительный контрольный образец (К+), инактивированный - 1 фл., 0,5 мл;
9) Отрицательный контрольный образец (К?), инактивированный – 1 фл. 1 мл;
10) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25) – 1 фл., 28 мл;
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2100.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса A к Trichomonas vaginalis в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет разборный с иммобилизованным антигеном Trichomonas vaginalis, 1 шт
2) Конъюгат, лиофилизированный – 1 фл;
3) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25) – 1 фл., 28 мл;
4) Раствор для предварительного разведения (РПР) – 1 фл., 3 мл
5) Раствор для разведения сывороток (РС) – 1 фл., 13 мл;
6) Раствор для разведения конъюгата (РК) – 1 фл., 13 мл;
7) Раствор тетраметилбензидина (ТМБ) – 1 фл., 13 мл;
8) Стоп-реагент – 1 фл., 12 мл. 9) Положительный контрольный образец (К+), инактивированный ? 1 фл., 0,5 мл;
10) Отрицательный контрольный образец (К-), инактивированный – 1 фл. 1 мл;
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2101.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к вирусу простого герпеса 1 и 2 типов в сыворотке (плазме)
1) Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2,0 мл)

6) Стоп-реагент. Қышқыл ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
7) CUT – OFF (калибратор 2), 20 бір/мл құрамында шекті концентрацияда спецификалық адам антиденелері бар ерітінді, пайдалануға дайын (3,0 мл)
8) Калибратор 4 (320 бір./ мл) құрамында спецификалық адам антиденелері бар, қолдануға дайын ерітінді (2,0 мл)
9) ТМБ-Complete 2 реагенті – толық 2 құрамында TMB / H2О2 бар хромогендік субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
10) 20 х концентрацияланған буфер - жуу ерітіндісі (75 мл)
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2097.
Қан сарысуында (плазмада) Trichomonas vaginalis G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Trichomonas vaginalis антигені иммобилизацияланған жиналмалы планшет, 1 дана
2) Конъюгат, лиофилизацияланған – 1 құты
3) Алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (АСЕ) – 1 құты, 3 мл
4) Сарысуды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ ) – 1 құты, 13 мл
5) Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) – 1 құты, 13 мл
6) Тетраметилбензидин (ТМБ) ерітіндісі – 1 құты, 13 мл
7) Стоп-реагент – 1 құты, 12 мл
8) Оң бақылау үлгісі (Б+), белсендірілмеген – 1 құты, 0,5 мл
9) Теріс бақылау үлгісі (Б–), белсендірілмеген – 1 құты, 1 мл
10) 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) – 1 құты, 28 мл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2098.
Қан сарысуында (плазмада) Trichomonas vaginalis-ке A класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Trichomonas vaginalis антигені иммобилизацияланған жиналмалы планшет, 1 дана
2) Конъюгат, лиофилизацияланған – 1 құты
3) 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) – 1 құты, 28 мл
4) Алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (АСЕ) – 1 құты, 3 мл
5) Сарысуды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ ) – 1 құты, 13 мл
6) Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) – 1 құты, 13 мл;
7) Тетраметилбензидин (ТМБ) ерітіндісі – 1 құты, 13 мл
8) Стоп-реагент – 1 құты, 12 мл
9) Оң бақылану үлгісі (Б+), белсенділігі жойылған – 1 құты, 0,5 мл
10) Теріс бақылау үлгісі (Б-), белсенділігі жойылған – 1 құты, 1 мл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2099.
Қан сарысуында (плазмасында) 1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80ед/мл (Б+) –құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл)

2) Отрицательный контроль(К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3) CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
4) Калибратор 4 (160 ед/мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
5) Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл) 6) Разбавитель образца 2- Готовый к использованию буфер со стабилизаторами белка (105 мл)
7) Реагент TMB-Complete 2- Готовый к использованию раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB/H2O2 (15 мл)
8) Промывочный раствор- 20? концентрированный буфер (75 мл)
9) Cтоп-реагент – 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)
10) Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2102.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса M к вирусу простого герпеса 1и 2 типов
1) Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готов к использованию
2) Положительный контроль- раствор, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию (2 мл)
3) Отрицательный контроль- раствор, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию (2 мл)
4) CUT-OFF- раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
5) Конъюгат- раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgM человека, готовый к использованию (15 мл)
6) Разбавитель образца 2- Буфер со стабилизаторами белка и сорбентом IgG/RF, готовый к использованию (105 мл)
7) Реагент TMB-Complete 2 - Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
8) Промывочный раствор -20 х концентрированный буфер (75 мл)
9) Стоп-реагент - Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2103.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов классов А, М, G к антигенам лямблий в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок антигенами лямблий, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgА, IgМ, IgG к антигенам лямблий, готовый для использования (1,5 мл)

2) Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор
1) 5ед/мл (Б–) – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл)
3) CUT-OFF (Калибратор 2) 20 ед / мл—құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл)
4) Калибратор 4 (160 ед / мл) — құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл)
5) Конъюгат— адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл)
6) Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл)
7) TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
8) Жуу ерітіндісі - 20 × концентрлі буфер (75 мл)
9) Стоп-реагент- Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
10) Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2100.
1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын
2) Оң бақылау үлгісі –құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
3) Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі ––құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
4) CUT-OFF —құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл)
5) Конъюгат— адам IgМ-ге, пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл)
6) Сұйылтқыш үлгісі 2- Протеин тұрақтандырғыштары және IgG/RF сорбенті бар буфер, пайдалануға дайын (105 мл)
7) TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
8) Жуу ерітіндісі - 20 × концентрлі буфер (75 мл)
9) Стоп-реагент- Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2101.
Қан сарысуындағы (плазмадағы) лямблия антигендеріне А, М, G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ойықшалардың ішкі бетінде лямблия антигендерімен иммобилизацияланған жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2) Құрамында лямблия антигендеріне IgA, IgM, IgG бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын (1,5 мл)

3) Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgА, IgМ, IgG к антигенам лямблий, готовый для использования (2,5 мл)
4) Конъюгат моноклональных антител к IgA, IgM, IgG человека с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5) Раствор для предварительного разведения сывороток (РПРС) (10,0 мл)
6) Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
7) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (28,0 мл)
8) Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
9) Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
10) Бумага для заклеивания планшета
11) Инструкция по применению
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
13) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2104.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к антигенам Ascaris lumbricoides в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок антигенами Ascaris lumbricoides, готовый для использования
2) Конъюгат моноклональных антител к IgG человека с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
3) Раствор для предварительного разведения сывороток (РПРС) (10,0 мл)
4) Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
5) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
6) Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
7) Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса G к антигенам Ascaris lumbricoides, готовый для использования (1,5 мл)
8) Отрицательный контрольный образец (К-) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий иммуноглобулины класса G к антигенам Ascaris lumbricoides, готовый для использования (2,5 мл)
9) Стоп-реагент , готов к использованию, (12,0 мл)
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2105.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к капсидному антигену VCA вируса Эпштейна-Барр в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет разборный (12 x 8 лунок) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок рекомбинантными антигенами VCA ВЭБ, готовый для использования
2) Отрицательный контроль (К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)

3) Құрамында лямблия антигендеріне IgA, IgM, IgG жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын (2,5 мл)
4) Адамның IgA, IgM, IgG-ге моноклональді антиденелер конъюгаты ақжелкек пероксидазасымен, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5) Сарысуларды алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (САСЕ) (10,0 мл)
6) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ) (12,0 мл)
7) 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25) (28,0 мл)
8) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ), пайдалануға дайын (13,0 мл)
9) Стоп-реагент (0,5 М күкірт қышқылы), пайдалануға дайын (12,0 мл)
10) Планшетті тығыздау үшін қағаз
11) Қолдану нұсқаулығы
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
13) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2102.
Қан сарысуында (плазмада) Ascaris lumbricoides антигендеріне G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ойықшалардың ішкі бетінде Ascaris lumbricoides антигендерімен иммобилизацияланған жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын
2) Адамның IgG-ге моноклональді антиденелер конъюгаты ақжелкек пероксидазасымен, пайдалануға дайын (13,0 мл)
3) Сарысуларды алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (САСЕ) (10,0 мл)
4) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ) (12,0 мл)
5) 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25) (28,0 мл)
6) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ), пайдалануға дайын (13,0 мл)
7) Ascaris lumbricoides антигендеріне G класс иммуноглобулиндері бар адамның инактивацияланған қан сарысуына негізделген оң бақылау үлгісі (Б+), (1,5 мл)
8) Ascaris lumbricoides антигендеріне G класс иммуноглобулиндері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуына негізделген теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын (2,5 мл)
9) Стоп-реагент , пайдалануға дайын (12,0 мл)
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2103.
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) Эпштейн-Барр вирусының VCA капсидті антигеніне G класының иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ойықшаларының ішкі беткейінде иммобилизацияланған, ЭБВ VCA рекомбинантты антигендерімен, бөлшектелген (12 сегіз ойықшалы стрипі бар) планшет, пайдалануға дайын
2) Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1)5ед/мл (Б–) ––құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)

3) CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
4) Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2 мл)
5) Калибратор 4 (320 ед / мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2 мл)
6) Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7) Разбавитель образца 2 - Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8) Реагент ТМБ-Complete 2 Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9) 20х концентрированный буфер-промывочный раствор (75 мл)
10) Стоп-реагент 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
12) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2106.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к Mycoplasma hominis
1) Планшет разборный с иммобилизованным рекомбинантным антигеном р120 Mycoplasma hominis, 1 шт
2) Отрицательный контрольный образец (К–), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий иммуноглобулины класса G к Mycoplasma hominis (1 мл), 1 флакон
3) Конъюгат, концентрат – антитела к IgG человека, меченные пероксидазой хрена (1,5 мл), 1 флакон
4) Раствор для разведения конъюгата (РК) (13 мл), 1 флакон
5) Разводящий буфер для сывороток (РБС) (13 мл), 1 флакон
6) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25) (28 мл), 1 флакон
7) Раствор тетраметилбензидина (ТМБ) (13 мл), 1 флакон
8) Стоп-реагент (12 мл), 1 флакон
9) Положительный контрольный образец (К+), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса G к Mycoplasma hominis (0,5 мл), 1 флакон
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2107.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса А к Mycoplasma hominis
1) Планшет разборный с иммобилизованным рекомбинантным антигеном р120 Mycoplasma hominis
2) Положительный контрольный образец (К+), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий иммуноглобулины класса А к Mycoplasma hominis, (0,5 мл)
3) Конъюгат, концентрат – антитела к IgА человека, меченные пероксидазой хрена, (1,5 мл)

3) CUT-OFF (Калибратор 2) 20 ед / мл—құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл)
4) Оң бақылау үлгісі, 80 ед/мл –құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
5) Калибратор 4 (320 ед / мл) — құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
6) Конъюгат— адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл)
7) Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл)
8) TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
9) Жуу ерітіндісі - 20 × концентрлі буфер (75 мл)
10) Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
12) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2104.
Mycoplasma hominis-ке G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Иммобилизацияланған р120 Mycoplasma hominis рекомбинантты антигені бар жиналмалы планшет, 1 дана
2) құрамында Mycoplasma hominis-ке G класты иммуноглобулиндері жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуының негізіндегі белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (Б–) (1 мл), 1 құты
3) Конъюгат, концентрат – ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған адам IgG -ға антиденелер (1,5 мл), 1 құты
4) Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) (13 мл), 1 құты
5) Сарысуға арналған сұйылтқыш буфер (ССБ) (13 мл), 1 құты
6) 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25) (28 мл), 1 құты
7) Тетраметилбензидин (ТМБ) ерітіндісі (13 мл), 1 құты
8) Стоп-реагент, пайдалануға дайын, 12 мл, 1 құты
9) құрамында Mycoplasma hominis-ке G класты иммуноглобулиндері бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі – белсенділігі жойылған оң бақылау үлгісі (Б+) (0,5 мл), 1 құты
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2105.
Mycoplasma hominis-ке А класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Иммобилизацияланған р120 Mycoplasma hominis рекомбинантты антигені бар жиналмалы планшет - 1 дана
2) Құрамында Mycoplasma hominis-ке А класты иммуноглобулиндері бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі –оң бақылау үлгісі (Б+) –(0,5мл)
3) Конъюгат, концентрат – желкек пероксидазасымен таңбаланған адамның ІдА-ға антиденелері (1,5мл)

4) Раствор для разведения конъюгата (РК), (13 мл)
5) Раствор для разведения сывороток (РС), (13 мл)
6) Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), 13 мл
7) Стоп-реагент, готов к использованию, 12 мл
8) Отрицательный контрольный образец (К–), инактивированный – на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий иммуноглобулины класса А к Mycoplasma hominis, (1 мл) –
9) 25-кратный концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (28 мл
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2108.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к цитомегаловирусу в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию, 1 шт
2) Контрольные сыворотки (отрицательный и положительный контроли) на основе сыворотки крови человека с известным содержанием IgM антител к антигенам Cytomegalovirus, готовы к использованию ((К-)- 0,5 мл и (К+) - 0.2 мл соответственно), 2 флакона
3) Конъюгат, готов к использованию (14 мл), 1 флакон
4) ИФА-Буфер, готов к использованию (14 мл), 1 флакон
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готовый для использования (14,0 мл), 1 флакон
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл), 1 флакон Жуу ерітіндісінің концентраты (твин-20 және бензой қышқылы бар тұзды ерітінді), 26х еселік (22 мл), 1 флакон
7) Стоп-реагент, готовый для использования (14,0 мл), 1 флакон
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2109.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества тиреотропного гормона – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мМЕ/л, готовы к использованию (калибровочная проба 0 мМЕ/л – 2 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
3) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
5) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
6) Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
7) Контрольная образец на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тиреотропного гормона, готова к использованию (0.8 мл)
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2110.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободной фракции трийодтиронина в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества трийодтиронина – 0; 2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, готовы к использованию-6 фл, по 0.8 мл каждая
3) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного трийодтиронина, готова к использованию – 1 фл., 0,8 мл;
4) Конъюгат, готов к использованию - 1фл.,14мл
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию - 14 мл
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный - 22 мл
7) Стоп - реагент – 1 фл.,14 мл
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2111.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови

4) Конъюгатты сұйылтуға арналған ерітінді (КЕ) (13мл)
5) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (СЕ) (13мл) 6) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі) 13 мл
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын, 12 мл
8) Құрамында Mycoplasma hominis-ке А класты иммуноглобулиндері жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуының негізіндегі белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (Б–) (13)
9) 25 еселік фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25) (28 мл)
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2106.
Қан сарысуында (плазмада) цитомегаловирусқа М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96 ойықшалы полистиролды планшет, стриптелген, пайдалануға дайын
2) Cytomegalovirus антигендеріне IgM қарсы денелерінің белгілі құрамы бар адам қанының сарысуы негізіндегі бақылау сарысуы (теріс және оң бақылау) пайдалануға дайын (сәйкесінше (Б-) - 0.5 мл және (Б+) - 0.2 мл), 2 құты
3) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл), 1 құты
4) ИФТ-Буфер, пайдалануға дайын (14 мл), 1 құты
5) Тетраметилбензидин субстратының ерітіндісі (ТМБ) пайдалануға дайын (14 мл), 1 құты
6) Жуу ерітіндісінің концентраты (твин-20 және бензой қышқылы бар тұзды ерітінді), 26х еселік (22 мл), 1 құты
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14,0 мл), 1 құты
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2107.
Қан сарысуында (плазмасында) тиреотропты гормонның концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Фосфатты буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мХБ/л, пайдалануға дайын (әрқайсысы 1.1 мл-ден) (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл) – 1 құты
5) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
6) Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл
7) Тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар адам сарысуы негізіндегі бақылау үлгісі, қолдануға дайын (0,8 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2108.
Қан сарысуында трийодтиронинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос трийодтиронинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0;
2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, пайдалануға дайын – 6 құты, әрқайсысы 0.8 мл-ден
3) Қолдануға дайын бос трийодтирониннің белгілі мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі – 1 құты, 0.8 мл
4) Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл
5) Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 құты, 22 мл
7) Стоп-реагент – 1 құты, 14,0 мл.
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2109.
Қан сарысуындағы жалпы тироксин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында тироксинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, пайдалануға дайын (әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4) Тироксинның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2110.
Қан сарысуындағы тироксинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос тироксиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалары – 0; 5; 10; 25; 50; 100 пмоль/л, пайдалануға дайын – әрқайсысы 0.8 мл-ден
3) Тироксиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
4) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
5) Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7) Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2111.
Қан сарысуында пролактин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы

1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тироксина - 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тироксина, готова к использованию (0.8 мл)
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7) Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2112.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе сыворотке крови че-ловека, содержащие известные количества свободного тироксина – 0; 5; 10; 25; 50 и 100 пмоль/л, готовы к ис-пользованию (по 0,8 мл каждая)
3) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного тироксина, готова для использования (0.8 мл)
4) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
5) Субстратный раствор тетраметилбензидина (ТМБ), го-тов к использованию (14 мл)
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7) Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2113.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации пролактина в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества пролактина – 0; 100; 200; 1000; 2000 мМЕ/л, готовы к использованию – 5 фл (калибровочная проба – 2 мл, остальные по 0,8мл
3) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием пролактина, готова к использованию (0,8 мл)
4) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, готов к использованию (14 мл)
6) Концентрат отмывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой, 26х-кратный (22 мл)
7) Стоп - реагент (14 мл)

1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Адам қаны сарысуының негізінде құрамында тиреопероксидазаға пролактинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 100; 200; 1000; 2000 мХБ/л, пайдалануға дайын – 5 құты (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары 0.8 мл-ден)
3) Белгілі пролактин мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 0.8 мл
4) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
5) Тетраметилбензидин ТМБ субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7) Стоп - реагент (14 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2112.
Қан сарысуында тестостерон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған калибрлеу үлгілері – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л), пайдалануға дайын – 6 құты, әрқайсысы 0.8 мл-ден
3) Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған бақылау сарысуы, пайдалануға дайын – 1 құты, 0.8мл
4) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
5) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7) Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2113.
Қан сарысуында фолликулстимуляциялаушы гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 (ХБ/л), пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 (ХБм/л) – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0,8 мл-ден)
3) Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, бақылау үлгісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 0,8 мл
4) Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 дана, 14 мл
5) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 дана, 14 мл
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 дана, 22 мл
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын – 1 құты; 14 мл

8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2114.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тестостерона в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы, инактивированы, на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тестостерона – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (по 0,8 мл каждая)
3) Контрольная сыворотка, инактивирована, на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тестостерона, готова для использования (0.8 мл)
4) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, го-тов к использованию (14 мл)
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7) Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2115.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации фолликулостимулирующего гормона в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества фолликулостимулирующего гормона – 0; 5; 25; 50; 100 (МЕ/л), готовы к использованию – (калибровочная проба 0 МЕ/л – 2 мл, остальные по 0,8 мл каждый)
3) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием фолликулостимулирующего гормона, готова к использованию – 1 флакон, 0,8 мл
4) Конъюгат, готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой) 26х-кратный – 1 флакон, 22 мл;
7) Стоп-реагент, готовый для использования – 1 флакон; 14 мл
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2116.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации лютеинизирующего гормона в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готовый для использования
2) Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества лютеотропного гормона – 0; 5; 25; 50; 100 МЕ/л, готовые для использования – (калибровочная проба 0 – 2 мл, остальные по 0,8 мл)
3) Контрольный сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием лютеотропного гормона, готова к использованию (0,8 мл)
4) Конъюгат готовый для использования (14 мл)
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готовый к использованию (14 мл)
6) Концентрат промывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7) Стоп-реагент, готовый для использования (14 мл)
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2117.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации хорионического гонадотропина в сыворотке (плазме) крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества хорионического гонадотропина - 0; 15; 60; 125; 250; 500 МЕ/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием хорионического гонадотропина, готова к использованию (0.8 мл)
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6) ИФА-Буфер, готов к использованию (100 мл)
7) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
8) Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
9) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2118.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации альфа-фетопротеина в сыворотке крови
1) Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2) Калибровочные пробы на основе трис-буфера (рН 7.2-7. 4), содержащие известные количества альфа- фетопротеина – 0; 5; 15; 50; 150; 500 МЕ/мл, готовы к использованию (калибровочная проба 0 МЕ/мл – 6 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
3) Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4) Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием альфа-фетопротеина, готова к использованию (0.8 мл)
5) Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6) Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7) Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
8) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл 9) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2119.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к Toxoplasma gondii
1) Планшет разборный 96 луночных с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок Toxoplasma gondii, готовый для использования
2) Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgM к Toxoplasma gondii, готовый для использования, (1,5 мл)

8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2114.
Қан сарысуында лютеиндеуші гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Сарысудың негізінде, лютеиндеуші гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 ХБ/л, пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 ХБм/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3) Лютеиндеуші гормонның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
4) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
5) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2115.
Қан сарысуында (плазмасында) хориондық гонадотропин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Фосфатты буфердің негізіндегі калибрлегіш сынамалар (рН 7.2–7.4), құрамында хориондық гонадотропиннің белгілі мөлшері бар – 0; 15; 60; 125; 250; 500 ХБ/л, пайдалануға дайын (әрбіреуі 0.8 мл-ден)
3) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4) Құрамындағы хориондық гонадотропиннің мөлшері белгілі адам қанының сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл) 6) ИФТ-Буфер, пайдалануға дайын (100 мл)
7) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
8) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2116.
Қан сарысуында альфа-фетопротеин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2) Трис-буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында альфа- фетопротеиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5;
15; 50; 150; 500 ХБ/мл, пайдалануға дайын (0 ХБ/мл калибрлегіш сынамасы – 6 мл, әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3) Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4) Альфа-фетопротеиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5) Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6) Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
8) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
9) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2117.
Toxoplasma gondii-ге М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы
1) Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған Toxoplasma gondii бар жиналмалы планшет 96 ойықшалы, пайдалануға дайын
2) Құрамында Toxoplasma gondii - ге IgM бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын (1,5 мл)

3) Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgM к Toxoplasma gondii, готовый для использования (2,5 мл)
4) Конъюгат моноклональных антител к IgМ человека с пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5) Раствор для предварительного разведения сывороток (РПРС) (10,0 мл)
6) Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
7) Раствор тетраметилбензидина, (ТМБ), готов к использованию (13,0 мл)
8) Стоп-реагент, готов к использованию, (12,0 мл)
9) Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Тх25), (28,0 мл)
10) Наконечники для пипеточных дозаторов 2-200 мкл
11) Наконечники для пипеточных дозаторов 50-1000 мкл
упаковка
2120.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2121.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2122.

3) Құрамында Toxoplasma gondii - ге IgM жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын (2,5 мл)
4) Адамның IgМ-ге моноклональді антиденелер конъюгаты ақжелкек пероксидазасымен, пайдалануға дайын (13,0 мл)
5) Сарысуларды алдын ала сұйылтуға арналған ерітінді (САСЕ) (10,0 мл) 6) Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ) (12,0 мл)
7) Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ), пайдалануға дайын (13,0 мл)
8) Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12,0 мл)
9) Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Т×25) (28,0 мл)
10) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 2-200 мкл
11) Пипеткалық дозаторларға арналған ұштықтар 50-1000 мкл
қаптама
2118.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 6/0 (0,7), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 15 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 6/0 (0,7), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 15 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2119.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 17 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 17 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2120.

2167.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2168.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 40 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 40 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2169.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2167.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 30 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 30 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2168.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 31 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 31 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2169.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 35 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 35 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана

2182.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2183.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2184.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2182.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 36 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 36 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2183.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 40 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 40 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2184.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 45 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 45 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана

2203.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 50 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 50 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2204.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 65 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 65 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2205.
Нить рассасывающаяся сополимерная (Glycolide 90% + L-lactide 10%) плетеная, с покрытием, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 80 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические рассасывающиеся, созданные на основе сополимера полиглактин 910 (гликолид 90% и L-лактида 10%) с покрытием из сополимера гликолида и L-лактида со стеаратом кальция в своем составе. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Для нитей характерна особая атравматичность поверхности и надежность. Нить сохраняет 75% прочности на разрыв IN VIVO через 2 недели, 50% через 3 недели, 25% через 4 недели; по прошествии 56-70 суток полностью рассасываются. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 80 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2203.
Сіңірілетін сополимерлі жіп (Glycolide 90% + L-lactide 10%), өрілген, жабындымен, стерильді, бір рет қолдануға арналған, боялған (күлгін). Бұйымның өлшемі:USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы 90 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 80 мм, иненің иілуі: 1/2.
Бұйымдар хирургиялық синтетикалық сіңірілетін жіптер болып табылады, олар полиглактин 910 сополимерінен (гликолид 90% және L-лактид 10%) жасалған және құрамында кальций стеараты бар гликолид пен L-лактид сополимерімен жабылған. Жіптің жарадағы көрінуін жақсарту үшін күлгін түске боялған. Жіптің бетінің атравматикалық болуы және сенімділігі ерекше. Жіп IN VIVO жағдайында екі аптадан кейін жыртылу күшінің 75%-ын сақтайды, үш аптадан кейін 50%, төрт аптадан кейін 25%; 56-70 күн өткен соң толықтай сіңіп кетеді. Инелер коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада қолдануға рұқсат етілген. Стерилизация әдісі: этилен оксиді (ЕО). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы 90 см, бір тескіш инесімен, иненің өлшемі 80 мм, иненің иілуі: 1/2.
дана
2204.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіптің ұзындығы 75 см, бір инемен, иненің өлшемі 15 мм, иненің иілу 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 15 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2205.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 17 мм, иненің иілу 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 17 мм, иненің иілу : 1/2
дана

2206.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2207.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы от 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2208.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы от 20 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2206.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 20 мм, иненің иілу 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 20 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2207.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 16 мм, иненің иілу : 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 16 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2208.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 18 мм, иненің иілу : 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 18 мм, иненің иілу : 1/2
дана

Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2256.

Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 30 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2254.

Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2269.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2270.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2

Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 90 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 48 мм, иненің иілу : 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіптің ұзындығы 90 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 48 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2267.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 31 мм, иненің иілу : 1/2
Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1(4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 31 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2268.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңірілетін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп.. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіптің ұзындығы 75 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 36 мм, иненің иілу : 1/2

Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 80 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2292.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 13 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 13 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2293.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 13 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 13 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2294.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2295.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 6/0 (0,7), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

Жіп синтетикалық, сіңірілетін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, жабын поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жалғыз немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңірілетін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы аз. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 2(5), жіптің ұзындығы 90 см, бір тескіш инемен, иненің өлшемі 80 мм, иненің иілу : 1/2
дана
2290.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 13 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 13 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2291.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 13 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 13 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2292.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2293.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 6/0 (0,7), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 13 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2294.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2295.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 15 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2296.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2297.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2298.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2299.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2296.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2297.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2298.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2299.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 5/0 (1), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2420.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2421.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 31 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2422.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2423.
Мононить полипропиленовая, синтетический, окрашенный (синий), нерассасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
Изделия представляют собой нити хирургические синтетические, нерассасывающисся, монофиламентные, изготовленные из полипропилена. Устойчив к повторным сгибам при поддержке сердечной прогтульсии. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: этилен оксид (ЕО). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с двумя колющими иглами, размер иглы 36 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2420.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2421.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2422.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 40 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 40 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2423.
Моножіп полипропилен, синтетикалық, боялған (көк), сіңірілмейтін, стерильді, бір рет қолданылатын. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 40 мм. ине иілуі: 1/2
Бұйымдар полипропиленнен жасалған хирургиялық синтетикалық, сіңірілмейтін, монофиламентті жіптер. Жүрек пропульсиясының қолдауымен қайталанатын бүктемелерге төзімді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: этилен оксиді (EO). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., екі тескіш инемен, ине өлшемі 40 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2436.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 16 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 16 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2437.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 16 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 16 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2438.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 18 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 18 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2436.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2437.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 18 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2438.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 20 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 4/0 (1,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 20 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2454.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 25 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 25 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2455.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 25 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (1,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 25 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2456.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2454.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2455.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 17 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2456.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 20 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 20 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2457.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2458.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная , стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2459.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2457.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 20 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 20 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2458.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 22 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 22 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2459.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 22 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 3/0 (2), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 22 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2523.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 40 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 40 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2524.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы от 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2525.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы от 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2523.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 30 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 30 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2524.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 31 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 31 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2525.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 31 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 0 (3,5), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 31 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2550.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы от 48 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2551.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы от 48 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2552.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2550.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 30 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 30 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2551.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 30 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 30 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2552.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 35 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 35 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2553.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2554.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2555.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

2553.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 35 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 35 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2554.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті Капрон өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, өрілген, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
дана
2555.
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, полиамидті капрон ширатылған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
Хирургиялық синтетикалық сіңірілмейтін, капрон (полиамид) кешенді жіптерден жасалған полиамидті, ширатылған, боялмаған жіп. Жіптер жақсы физикалық-механикалық және манипуляциялық қасиеттерге ие, қалыпты тіндік реакция тудырады. Организмде жіптер ұзақ уақыт бойы ыдырайды, нәтижесінде олардың күші біртіндеп төмендейді. Инелер медицинада қолдануға рұқсат етілген тот баспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған. Зарарсыздандыру әдісі: радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрикалық): 1 (4), жіп ұзындығы: 75 см., бір тескіш инемен, ине өлшемі 36 мм. ине иілуі: 1/2
дана

2598.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/4 (6), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, плетеная, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/4 (6), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2599.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/4 (6), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная из капроновых (полиамидных) комплексных нитей, крученая, неокрашенная. Нити обладают хорошими физико-механическими и манипуляционными свойствами, вызывают умеренную тканевую реакцию. В организме нити деструктируют в течение длительного времени, в результате чего прочность их постепенно снижается. Иглы изготавливаются из нержавеющей коррозионностойкой стали, разрешҰнной к применению в медицине. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/4 (6), длиной нити: 90 см., с одной колющей иглой, размер иглы 48 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
2600.
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б" и класса "В"
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б", 5 л. "Коробки для безопасной утилизации медицинских отходов произведены в соответствии с квалификацией продуктов по системе "Безопасность качества работы" Всемирной организации здравоохранения WHO / PQS / E10 / GUIDE.1.3 - "Рекомендации для производителей оборудование для обращения с отходами PQS / E10" и соответствуют правилам "Санитарно-эпидемиологические требования к сбору, обезвреживанию, хранению отходов на объектах здравоохранения" № ҚР ДСМ -96/2020 от 11.08.2020г. Предназначены для сбора, хранения и безопасной утилизации острого инструментария, объемом 5 или 10 литров. Спецификация: Объем (литр): 5л / 10л Номинальная вместимость шприцев: 80 штук (5 литров) /155 штук (10 литров) Размеры до сборки (мм): 620 * 270 * 4,5 (±5 мм) (5 литров) 730 * 385 * 4,5 (±5 мм) (10 литров) Размеры после сборки (мм): 320 * 155 * 120 (±5 мм) (5 литров) 315 * 210 * 180 (±5 мм) (10 литров) Вес пустого (гр.): 120 гр. (±10 гр.) (5 литров) 200 гр. (±10 гр.) (10 литров) Диаметр отверстия для шприцев (мм): 38 мм (±1 мм) Материал: микрогофрокартон, микрогофрокартон ламинированный, трехслойный картон, трехслойный ламинированный картон, четырехслойный картон, четырехслойный ламинированный картон Цвет: Класс "Б" - желтый Класс "В" - красный"
штука
2601.
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б" и класса "В"
Контейнер (коробка) для безопасной утилизации медицинских отходов класса "Б", 10 л. "Коробки для безопасной утилизации медицинских отходов произведены в соответствии с квалификацией продуктов по системе "Безопасность качества работы" Всемирной организации здравоохранения WHO / PQS / E10 / GUIDE.1.3 - "Рекомендации для производителей оборудование для обращения с отходами PQS / E10" и соответствуют правилам "Санитарно-эпидемиологические требования к сбору, обезвреживанию, хранению отходов на объектах здравоохранения" № ҚР ДСМ -96/2020 от 11.08.2020г. Предназначены для сбора, хранения и безопасной утилизации острого инструментария, объемом 5 или 10 литров. Спецификация: Объем (литр): 5л / 10л Номинальная вместимость шприцев: 80 штук (5 литров) /155 штук (10 литров) Размеры до сборки (мм): 620 * 270 * 4,5 (±5 мм) (5 литров) 730 * 385 * 4,5 (±5 мм) (10 литров) Размеры после сборки (мм): 320 * 155 * 120 (±5 мм) (5 литров) 315 * 210 * 180 (±5 мм) (10 литров) Вес пустого (гр.): 120 гр. (±10 гр.) (5 литров) 200 гр. (±10 гр.) (10 литров) Диаметр отверстия для шприцев (мм): 38 мм (±1 мм) Материал: микрогофрокартон, микрогофрокартон ламинированный, трехслойный картон, трехслойный ламинированный картон, четырехслойный картон, четырехслойный ламинированный картон Цвет: Класс "Б" - желтый Класс "В" - красный"
штука

2598.
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"Б" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 5 л. Медициналық қалдықтарды қауіпсіз кәдеге жаратуға арналған жәшіктер Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының "Еңбек сапасының қауіпсіздігі" жүйесі бойынша өнімнің біліктілігіне сәйкес дайындалады.ДДҰ / PQS / E10 / НҰСҚАУЛЫҚ.1.3 -"Қалдықтарды өңдеуге арналған жабдықты өндірушілерге арналған ұсыныстарPQS / E 10 "және11.08.2020 жылғы № ҚР ДСМ -96/2020 "Денсаулық сақтау объектілерінде қалдықтарды жинауға, залалсыздандыруға, сақтауға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" қағидаларын сақтау. Көлемі 5 немесе 10 литр үшкір аспаптарды жинауға, сақтауға және қауіпсіз жоюға арналған. Техникалық сипаттамасы: Көлемі (литр) : 5 л/10 л Шприцтің номиналды сыйымдылығы: 80 дана (5 литров) / 155 дана (10 литров) Құрастыру алдындағы өлшемдер (мм): 620 * 270 * 4,5 (±5 мм) (5 литр) 730 * 385 * 4,5 (±5 мм) (10 литр) Құрастырудан кейінгі өлшемдер (мм): 320 * 155 * 120 (±5 мм) (5 литр) 315 * 210 * 180 (±5 мм) (10 литр) Бос салмақ (гр.): 120 гр. (±10 гр.) (5 литр) 200 гр. (±10 гр.) (10 литр) Шприц тесігінің диаметрі (мм): 38 мм. Материал: микрогофрокартон, ламинатталған микрогофрокартон, үш қабатты картон, үш қабатты ламинатталған картон, төрт қабатты картон, төрт қабатты ламинатталған картон Түсі: "Б" сыныбы – сары "В" сыныбы – қызыл
дана
2599.
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"Б" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 10 л. Медициналық қалдықтарды қауіпсіз кәдеге жаратуға арналған жәшіктер Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының "Еңбек сапасының қауіпсіздігі" жүйесі бойынша өнімнің біліктілігіне сәйкес дайындалады.ДДҰ / PQS / E10 / НҰСҚАУЛЫҚ.1.3 -"Қалдықтарды өңдеуге арналған жабдықты өндірушілерге арналған ұсыныстарPQS / E 10 "және11.08.2020 жылғы № ҚР ДСМ -96/2020 "Денсаулық сақтау объектілерінде қалдықтарды жинауға, залалсыздандыруға, сақтауға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" қағидаларын сақтау. Көлемі 5 немесе 10 литр үшкір аспаптарды жинауға, сақтауға және қауіпсіз жоюға арналған. Техникалық сипаттамасы: Көлемі (литр) : 5 л/10 л Шприцтің номиналды сыйымдылығы: 80 дана (5 литров) / 155 дана (10 литров) Құрастыру алдындағы өлшемдер (мм): 620 * 270 * 4,5 (±5 мм) (5 литр) 730 * 385 * 4,5 (±5 мм) (10 литр) Құрастырудан кейінгі өлшемдер (мм): 320 * 155 * 120 (±5 мм) (5 литр) 315 * 210 * 180 (±5 мм) (10 литр) Бос салмақ (гр.): 120 гр. (±10 гр.) (5 литр) 200 гр. (±10 гр.) (10 литр) Шприц тесігінің диаметрі (мм): 38 мм. Материал: микрогофрокартон, ламинатталған микрогофрокартон, үш қабатты картон, үш қабатты ламинатталған картон, төрт қабатты картон, төрт қабатты ламинатталған картон Түсі: "Б" сыныбы – сары "В" сыныбы – қызыл
дана
2600.
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 5 л. Медициналық қалдықтарды қауіпсіз кәдеге жаратуға арналған жәшіктер Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының "Еңбек сапасының қауіпсіздігі" жүйесі бойынша өнімнің біліктілігіне сәйкес дайындалады.ДДҰ / PQS / E10 / НҰСҚАУЛЫҚ.1.3 -"Қалдықтарды өңдеуге арналған жабдықты өндірушілерге арналған ұсыныстарPQS / E 10 "және11.08.2020 жылғы № ҚР ДСМ -96/2020 "Денсаулық сақтау объектілерінде қалдықтарды жинауға, залалсыздандыруға, сақтауға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" қағидаларын сақтау. Көлемі 5 немесе 10 литр үшкір аспаптарды жинауға, сақтауға және қауіпсіз жоюға арналған. Техникалық сипаттамасы: Көлемі (литр) : 5 л/10 л Шприцтің номиналды сыйымдылығы: 80 дана (5 литров) / 155 дана (10 литров) Құрастыру алдындағы өлшемдер (мм): 620 * 270 * 4,5 (±5 мм) (5 литр) 730 * 385 * 4,5 (±5 мм) (10 литр) Құрастырудан кейінгі өлшемдер (мм): 320 * 155 * 120 (±5 мм) (5 литр) 315 * 210 * 180 (±5 мм) (10 литр) Бос салмақ (гр.): 120 гр. (±10 гр.) (5 литр) 200 гр. (±10 гр.) (10 литр) Шприц тесігінің диаметрі (мм): 38 мм. Материал: микрогофрокартон, ламинатталған микрогофрокартон, үш қабатты картон, үш қабатты ламинатталған картон, төрт қабатты картон, төрт қабатты ламинатталған картон Түсі: "Б" сыныбы – сары "В" сыныбы – қызыл
дана
2601.
"Б" және "В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап)
"В" класындағы медициналық қалдықтарды қауіпсіз жоюға арналған контейнер (қорап), 10 л. Медициналық қалдықтарды қауіпсіз кәдеге жаратуға арналған жәшіктер Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының "Еңбек сапасының қауіпсіздігі" жүйесі бойынша өнімнің біліктілігіне сәйкес дайындалады.ДДҰ / PQS / E10 / НҰСҚАУЛЫҚ.1.3 -"Қалдықтарды өңдеуге арналған жабдықты өндірушілерге арналған ұсыныстарPQS / E 10 "және11.08.2020 жылғы № ҚР ДСМ -96/2020 "Денсаулық сақтау объектілерінде қалдықтарды жинауға, залалсыздандыруға, сақтауға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" қағидаларын сақтау. Көлемі 5 немесе 10 литр үшкір аспаптарды жинауға, сақтауға және қауіпсіз жоюға арналған. Техникалық сипаттамасы: Көлемі (литр) : 5 л/10 л Шприцтің номиналды сыйымдылығы: 80 дана (5 литров) / 155 дана (10 литров) Құрастыру алдындағы өлшемдер (мм): 620 * 270 * 4,5 (±5 мм) (5 литр) 730 * 385 * 4,5 (±5 мм) (10 литр) Құрастырудан кейінгі өлшемдер (мм): 320 * 155 * 120 (±5 мм) (5 литр) 315 * 210 * 180 (±5 мм) (10 литр) Бос салмақ (гр.): 120 гр. (±10 гр.) (5 литр) 200 гр. (±10 гр.) (10 литр) Шприц тесігінің диаметрі (мм): 38 мм. Материал: микрогофрокартон, ламинатталған микрогофрокартон, үш қабатты картон, үш қабатты ламинатталған картон, төрт қабатты картон, төрт қабатты ламинатталған картон Түсі: "Б" сыныбы – сары "В" сыныбы – қызыл
дана

2609.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 12Fr
штука
2610.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 14Fr
штука
2611.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 16Fr
штука
2612.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 18Fr
штука
2613.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 20Fr
штука

2609.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 16Fr
дана
2610.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 18Fr
дана
2611.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 20Fr
дана
2612.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 22Fr
дана
2613.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 24Fr
дана

2619.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер: 16Fr
штука
2620.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер:18Fr
штука
2621.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер: 20Fr
штука
2622.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер: 22Fr
штука
2623.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 6Fr
штука

2619.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, әйелдерге арналған, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Өлшемдері: 20Fr
дана
2620.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті, әйелдерге арналған, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Өлшемдері: 22Fr
дана
2621.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Өлшемдері: 6Fr
дана
2622.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Өлшемдері: 8Fr
дана
2623.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Өлшемдері: 10Fr
дана

2624.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 8Fr
штука
2625.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 10Fr
штука
2626.
Пробирка вакуумная стерильная без добавок объемом 4,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, которое подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - нет. Цвет крышки - белый. Размер пробирки -13х75 мм. Номинальный объем - 4,2 мл.
штука
2627.
Пробирка вакуумная стерильная без добавок объемом 6,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.

2624.
Қоспасыз стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл,мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Химиялық таза пробирканың дөңгелек түбі бар, ол центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша-жоқ. Қақпақтың түсі ақ. Пробирка мөлшері-13х75 ММ. номиналды көлемі-4,2 мл.
дана
2625.
Қоспасыз стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Химиялық таза пробирканың дөңгелек түбі бар, ол центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша-жоқ. Қақпақтың түсі ақ. Пробирка мөлшері-13х100 ММ. номиналды көлемі-6,2 мл.
дана
2626.
Қоспасыз стерильді вакуумды пробирка көлемі 8,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Химиялық таза пробирканың дөңгелек түбі бар, ол центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді.
2) тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша-жоқ. Қақпақтың түсі ақ. Пробирка мөлшері-16х100 ММ. номиналды көлемі-8,2 мл.
дана
2627.
Қоспасыз стерильді вакуумды пробирка көлемі 10 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.

2630.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,1 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты К2 ЭДТА (двукалиевая соль этилендиаминтетрауксусной кислоты) в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К2 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 2,1 мл.
штука
2631.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,3 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К2 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 2,3 мл.
штука
2632.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.

2630.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К2 ЭДТА-мен
стерильді вакуумды
пробирка көлемі 2,5 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка дөңгелек түбі бар, антиретракциялық қасиеті бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғалары 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында этилендиаминтетрацет қышқылының антикоагулянт-Қос калий тұзымен жабылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша-K2 EDTA. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері-13х75 ММ. номиналды көлемі-2,5 мл.
дана
2631.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К2 ЭДТА-мен
стерильді вакуумды
пробирка көлемі 3,1 м
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка дөңгелек түбі бар, антиретракциялық қасиеті бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғалары 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында этилендиаминтетрацет қышқылының антикоагулянт-Қос калий тұзымен жабылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша-K2 EDTA. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері-13х75 ММ. номиналды көлемі - 3,1 мл.
дана
2632.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К2 ЭДТА-мен
стерильді вакуумды
пробирка көлемі 4,1 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.

2637.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 10,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К2 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 16х120 мм. Номинальный объем - 10,0 мл.
штука
2638.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 12,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К2 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 16х120 мм. Номинальный объем - 12,0 мл.
штука
2639.
Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.

2637.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К3 ЭДТА-мен
стерильді вакуумды
пробирка көлемі 2,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Вакуумды пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка дөңгелек түбі бар, антиретракциялық қасиеті бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді.
Пробирканың ішкі қабырғалары 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында этилендиаминтетрацет қышқылының антикоагулянт-трикалий тұзымен жабылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша-K3 EDTA. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері-13х75 ММ. номиналды көлемі-2,2 мл.
дана
2638.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К3 ЭДТА-мен
стерильді вакуумды
пробирка көлемі 2,5 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақ пен тығыннан тұрады. Вакуумдық пробирка зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуын қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуды жақсы тоқтатады. Пробирканың түбі домалақ, антиретракциялық қасиетке ие, барлық типтегі центрифугаларға қолайлы.
2) Қақпақтары тігінен ойықтары бар полиэтиленнен жасалған, герметиктілік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробирканың ішкі бетінен жанасудан қорғайды.
3) Тығыны гемоотталқы репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің герметиктілігін қамтамасыз етеді.
Ішкі қабырғалары этилендиаминтетраацетаттың трикалий тұзымен (К3 ЭДТА) антикоагулянтпен қапталған, концентрациясы 1,2-2,0 мг ЭДТА 1 мл қанға шаққанда. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын (микробүліндердің пайда болуын) болдырмайды. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қосымша – К3 ЭДТА. Қақпақ түсі – ашық күлгін. Пробирка мөлшері-13х75 ММ. номиналды көлемі-2,5 мл.
дана
2639.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К3 ЭДТА-мен
стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,2 мл.
Вакуумдық пробиркадан, қақпақ және тағыннан тұрады. пробиркадағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.

1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - трикалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К3 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 2,2 мл.
штука
2640.
Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 2,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - трикалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К3 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 2,5 мл.
штука
2641.
Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 3,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.

1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше берік және газ алмасуын жақсы тежейді. Пробирканың түбі домалақ, антиретракциялық қасиетке ие және барлық түрдегі центрифугаларға сәйкес келеді.
2) Тік сызықты ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемоталғамайтын репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалықтығын қамтамасыз етеді.
Пробирканың ішкі қабырғалары антикоагулянтпен – трикалий этилендиаминтетраацетат тұзымен (К3 ЭДТА) қапталған, оның концентрациясы 1,2–2,0 мг ЭДТА 1 мл қанға шаққанда. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын (микробұзылыстардың пайда болуын) болдырмайды.
Өнім стерильді, бір реттік қолдануға арналған. Қосымша – К3 ЭДТА. Қақпақ түсі – ашық күлгін.
Пробирка өлшемі – 13х75 мм. Номиналды көлемі – 3,2 мл.
дана
2640.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К3 ЭДТА-мен стерильді вакуумды пробирка
көлемі 4,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыздағыштан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ерекше беріктілігімен және газ алмасуды жақсы тежеуімен ерекшеленеді. Пробирка дөңгелек түбі бар, антиретракциялық қасиетке ие және барлық түрдегі центрифугаларға сәйкес келеді.
2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, пробирканың ішкі бетінен қол тигізуден қорғайды.
3) Тығыздағыш гемоқарсы репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Пробирканың ішкі қабырғалары антикоагулянтпен — этилендиаминтетрауксус қышқылының трикалий тұзымен (К3 ЭДТА) 1,2–2,0 мг ЭДТА мөлшерінде 1 мл қанға жуықтай жабылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын (микрокүйреулердің пайда болуын) болдырмайды. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қоспасы — К3 ЭДТА. Қақпақ түсі — ашық күлгін. Пробирка өлшемі 13х75 мм. Номиналды көлемі 4,2 мл
дана
2641.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К3 ЭДТА-мен стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыздағыштан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктілігімен және газ алмасуды жақсы тежеуімен ерекшеленеді. Пробирка дөңгелек түбі бар, антиретракциялық қасиетке ие және барлық түрдегі центрифугаларға сәйкес келеді.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - трикалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К3 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 3,2 мл.
штука
2642.
Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 4,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - трикалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К3 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 4,2 мл.
штука
2643.
Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 6,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - трикалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К3 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х100 мм. Номинальный объем - 6,2 мл.
штука

2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, олар герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етіп, пробирканың ішкі бетінен қол тигізуден қорғайды.
3) Тығыздағыш гемоқарсы репеллентпен жабылған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғалары антикоагулянтпен — этилендиаминтетрауксус қышқылының трикалий тұзымен (К3 ЭДТА) 1,2–2,0 мг ЭДТА мөлшерінде 1 мл қанға жуықтай жабылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын (микрокүйреулердің пайда болуын) болдырмайды. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қоспасы — К3 ЭДТА. Қақпақтың түсі — ашық күлгін. Пробирканың өлшемі 13х100 мм. Номиналды көлемі 6,2 мл.
дана
2642.
Жаңа алынған қанды немесе веналық қан плазмасын зерттеуге
арналған К3 ЭДТА-мен стерильді вакуумды пробирка көлемі 8,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробирка ішіндегі вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ерекше беріктікке ие және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирканың түбі домалақ, антиретракциялық қасиеті бар және барлық типтегі центрифугаларға жарамды.
2) Тік бағыттағы ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, олар герметикалылықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробканың ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемоотталкиваушы репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Пробирканың ішкі қабырғалары антикоагулянтпен –этилендиаминтетраацетаттың (ЭДТА) трикалий тұзымен қапталған, концентрациясы 1,2–2,0 мг ЭДТА 1 мл қанға шаққанда. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын (микроқуықшалардың пайда болуын) болдырмауға мүмкіндік береді.
Өнім стерильді, бір реттік қолдануға арналған. Қосымша – К3 ЭДТА. Қақпақ түсі – ашық күлгін. Пробирканың өлшемі – 16×100 мм. Номиналды көлемі – 8,2 мл.
дана
2643.
Веноздық қанды зерттеуге және ұзақ мерзімді сақтауға арналған
ACD бар стерильді вакуумды
пробирка көлемі 6,0 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробирка ішіндегі вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ерекше беріктікке ие және газ алмасуға тиімді тосқауыл болады. Пробирканың түбі домалақ, антиретракциялық қасиетке ие және барлық типтегі центрифугаларға жарамды.
2) Тік бағыттағы ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, олар герметикалылықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробканың ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемоотталкиваушы репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Пробиркалар ACD ерітіндісін (лимон қышқылы, натрий цитраты, декстроза) қамтиды. Бұл реагенттер қоспасы толыққанды қанды тұрақтандыруға мүмкіндік береді. Қан мен реагенттің арақатынасы – 6:1.
Бұйым стерильді, бір реттік қолдануға арналған. Қосымша – ACD ерітіндісі. Қақпақтың түсі – ашық сары. Пробирканың өлшемі – 13×100 мм. Номиналды көлемі – 6,0 мл.
дана

2644.
Пробирка вакуумная стерильная с К3 ЭДТА для исследования цельной крови или плазмы венозной крови объемом 8,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - трикалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К3 ЭДТА. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 8,2 мл.
штука
2645.
Пробирка вакуумная стерильная с ACD для исследования и длительного хранения венозной крови объемом 6,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат раствор ACD (лимонная кислота, натрия цитрат, декстроза). Такое сочетание реагентов позволяет стабилизировать цельную кровь. Соотношение крови и реагента 6:1. Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - раствор ACD. Цвет крышки - светло-желтый. Размер пробирки - 13х100 мм. Номинальный объем - 6,0 мл.
штука
2646.
Пробирка вакуумная стерильная с CPDA для исследования и длительного хранения венозной крови объемом 5,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.

2644.
Веноздық қанды зерттеуге және ұзақ мерзімді сақтауға арналған CPDA ерітіндісі бар стерильді вакуумдық пробирка, көлемі 5,0 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробирка ішіндегі вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ерекше беріктікке ие және газ алмасуға тиімді тосқауыл болады. Пробирканың түбі домалақ, антиретракциялық қасиетке ие және барлық типтегі центрифугаларға жарамды.
2) Тік бағыттағы ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, олар герметикалылықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробканың ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемоотталкиваушы репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Пробиркалар CPDA ерітіндісін (натрий цитраты, фосфат, декстроза, аденин) қамтиды. Бұл реагенттер қоспасы толыққанды қанды немесе плазманы тұрақтандыруға мүмкіндік береді. Қан мен реагенттің арақатынасы — 6:1.
Бұйым стерильді, бір реттік қолдануға арналған. Қосымша — CPDA ерітіндісі. Қақпақтың түсі — ашық сары. Пробирканың өлшемі — 13×100 мм. Номиналды көлемі — 5,0 мл.
дана
2645.
Веноздық қанды зерттеуге және ұзақ мерзімді сақтауға арналған CPDA ерітіндісі бар стерильді вакуумдық пробирка,
көлемі 8,5 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробирка ішіндегі вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктікке ие және газ алмасуға жақсы тосқауыл болады. Пробирканың түбі домалақ, антиретракциялық қасиетке ие және барлық түрдегі центрифугаларға сай келеді.
2) Тік бағыттағы ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, олар тығыз жабылуды және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробканың ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемоотталкиваушы репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Пробиркалар CPDA ерітіндісін (натрий цитраты, фосфат, декстроза, аденин) қамтиды. Бұл реагенттердің үйлесімі толыққанды қанды немесе плазманы тұрақтандыруға мүмкіндік береді. Қан мен реагенттің арақатынасы – 6:1.
Бұйым стерильді, бір реттік қолдануға арналған. Қосымша – CPDA ерітіндісі. Қақпағының түсі – ашық сары. Пробирканың өлшемі – 16×100 мм. Номиналды көлемі – 8,5 мл.
дана
2646.
Веноздық қан плазмасындағы глюкозаны зерттеуге арналған калий оксалаты мен натрий фториді бар стерильді
вакуумдық пробирка,
көлемі 2,2 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробирка ішіндегі вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.

2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Вакуумная пробирка содержат антикоагулянт - калия оксалат и стабилизатор глюкозы - натрия фторид в виде порошка, который обеспечивает стабилизацию уровня глюкозы в крови. Концентрация фторида натрия в пределах от 2 до 4 мг, калия оксалата от 1 до 3 мг на 1 мл крови. Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - калия оксалат/натрия фторид. Цвет крышки - серый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 2,2 мл.
штука
2649.
Пробирка вакуумная стерильная с калия оксалатом и натрия фторидом для исследования глюкозы в плазме венозной крови объемом 4,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Вакуумная пробирка содержат антикоагулянт - калия оксалат и стабилизатор глюкозы - натрия фторид в виде порошка, который обеспечивает стабилизацию уровня глюкозы в крови. Концентрация фторида натрия в пределах от 2 до 4 мг, калия оксалата от 1 до 3 мг на 1 мл крови. Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - калия оксалат/натрия фторид. Цвет крышки - серый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 4,0 мл.
штука
2650.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для определения группы крови объемом 4,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.

2) Тік жолақты қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробирканың ішкі қақпағының бетіне тиюден қорғайды.
3) Тығын гемоотталкивающий репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Пробирканың ішкі қабырғалары антикоагулянт — этилендиаминтетраацетаттың (ЭДТА) екікалий тұзымен (К2 ЭДТА) 1 мл қанға 1,2–2,0 мг концентрациясында жабылған. Өнім стерильді, бір рет қолдануға арналған. Қоспа — К2 ЭДТА. Қақпақ түсі – қызғылт. Пробирканың өлшемі – 13х75 мм. Номиналды көлемі – 4,0 мл.
дана
2649.
Қан тобыны анықтау үшін К2 ЭДТА бар стерильді вакуумдық пробирка, көлемі 6,0 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркадағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір және ерекше беріктікке ие, газ алмасуға жақсы тосқауыл қоятын полиэтилентерефталаттан жасалған. Пробирканың түбі дөңгелек, қайта сору (анти-ретракция) қасиетіне ие, барлық түрдегі центрифугаларға сай келеді.
2) Тік жүлгелері бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, тығыз жабылуды және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
3) Тығын гемоотталқыш репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғалары антикоагулянтпен – этилендиаминтетрауксус қышқылының екікалийлі тұзымен (К2 ЭДТА) қапталған, концентрациясы – 1,2 - 2,0 мг ЭДТА 1 мл қанға.
Бұйым стерильді, бір реттік қолдануға арналған. Қосымша – К2 ЭДТА. Қақпақтың түсі – қызғылт. Пробирканың өлшемі – 13х100 мм. Номиналды көлемі – 6,0 мл.
дана
2650.
Аликвоттауға арналған
реагентсіз стерильді
вакуумды пробирка
көлемі 3,0 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркадағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктілігімен ерекшеленеді және газ алмасуды жақсы тежеуге қабілетті. Пробирканың түбі домалақ, барлық типтегі центрифугаларға сай келеді.
2) Тік жолақты қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробирканың ішкі қақпағының бетіне тиюден қорғайды.

3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К2 ЭДТА. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 4,0 мл.
штука
2651.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА для определения группы крови объемом 6,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, обладающий антиретракционным свойством, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Изделие стерильное, для одноразового использования. Добавка - К2 ЭДТА. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х100 мм. Номинальный объем - 6,0 мл.
штука
2652.
Пробирка вакуумная стерильная без реагента для аликвотирования объемом 3,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирка вакуумная стерильная без реагента используется как вторичная для аликвотирования и транспортировки исследуемого образца. Добавка - нет. Цвет крышки - белый. Размер пробирки - 13х75 мм. Номинальный объем - 3,0 мл.
штука

3) Тығын гемоотталкивающий репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Вакуумдық пробирка реагентсіз стерильді, аликвоттау және зерттелетін үлгіні тасымалдау үшін екінші деңгейдегі пробирка ретінде қолданылады. Қоспа жоқ. Қақпақ түсі – ақ. Пробирканың өлшемі – 13х75 мм. Номиналды көлемі – 3,0 мл.
дана
2651.
Аликвоттауға арналған
реагентсіз стерильді
вакуумды пробирка
көлемі 10,0 мл
Вакуумдық пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркадағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуға мүмкіндік береді.
1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктілігімен ерекшеленеді және газ алмасуды жақсы тежеуге қабілетті. Пробирканың түбі домалақ, барлық типтегі центрифугаларға сай келеді.
2) Тік жолақты қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, пробирканың ішкі қақпағының бетіне тиюден қорғайды.
3) Тығын гемоотталкивающий репеллентпен қапталған және вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді.
Вакуумдық пробирка реагентсіз стерильді, аликвоттау және зерттелетін үлгіні тасымалдау үшін екінші деңгейдегі пробирка ретінде қолданылады. Қоспа жоқ. Қақпақ түсі – ақ. Пробирканың өлшемі – 16х120 мм. Пробирканың көлемі – 10,0 мл.
дана
2652.
Веноздық қан алу үшін бір реттік жүйе K2 22G-100
Қан алу жүйесіне бір реттік K2 22G-100 жинағы кіреді:
Гематологиялық зерттеулерге арналған, көлемі 2,0 мл, К2 ЭДТА (этилендиаминтетрауксус қышқылының екікалийлі тұзы) бар веноздық қанды, қан плазмасын және қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар, қақпағының түсі – ашық күлгін – 100 дана;
1. Стерильді медициналық екіжақты бір реттік ине (екіжақты стандартты ине), өлшемі 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), түсі – қара – 100 дана;
2. Инеұстағыш – 100 дана;
3. Гемостатикалық пластырь – 100 дана;
4. Спиртпен өңделген сулықтар – 200 дана.
Вакуумдық пробирка полиэтилентерефталаттан жасалған, өлшемі 13х75 мм. Қақпағы–полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақ, тығыны – қанмен жанаспайтын репеллентпен қапталған. Пробирканың ішкі қабырғалары К2 ЭДТА-мен (этилендиаминтетрауксус қышқылы) қапталған, концентрациясы – 1,2 - 2,0 мг ЭДТА 1 мл қанға. Өнім стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Стерильді медициналық екіжақты бір реттік ине бас жағы V-тәрізді лазерлік қайралған, екі жағы қиғаш бұрышпен кесілген, медициналық силиконмен қапталған тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған қондырғыдан, резеңке мембранадан және қаптамасынан (қап) тұрады. Өнім стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Инеұстағыш – екіжақты инені және пробирканы венадан қан алу сәтінде бекітуге арналған мөлдір немесе жартылай мөлдір, боялмаған полипропиленнен жасалған құрылғы. Бір реттік қолдануға арналған өнім.
дана