О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 – 2023 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 30 декабря 2020 года № 305/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2021 года № 7182. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 598 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 222 тысяч тенге;
2) затраты – 70 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 658 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13.12.2021 № 44/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1151 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 760 тысяч тенге;
2) затраты – 36 284 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 363 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 363 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13.12.2021 № 44/10 (вводится в действие с 01.01.2021)
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 932 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 188 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 744 тысяч тенге;

2021 – 2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 305/62 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 7182 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 820 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 598 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 222 мың теңге;
2) шығындар – 70 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 658 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 44/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 921 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 34 760 мың теңге;
2) шығындар – 36 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 44/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 932 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 188 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 744 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 092 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 092 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13.12.2021 № 44/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 370 388 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 52 111 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 33 159 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 32 998 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 31 936 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 37 251 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 30 418 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 40 510 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 28 382 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 34 233 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 092 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 092 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 44/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2021 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 370 388 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 52 111 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 33 159 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 32 998 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 31 936 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 37 251 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 30 418 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 40 510 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 28 382 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 34 233 мың теңге;

Ямышевский сельский округ – 49 390 тысяч тенге.
12. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ямышев ауылдық округі – 49 390 мың теңге.
12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13.12.2021 № 44/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджетной политики, законности и защите прав человека.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы К. Альтаев
Секретарь маслихата района Аққулы С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 44/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Альтаев
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының