Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 1/60 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 6941 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6675 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 109 737 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 700 355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 605 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 394 867 мың теңге;
2) шығындар – 8 556 129 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 118 624 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155 084 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 565 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 565 016 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылсын:
51 954 мың теңге – оқушыларды тасымалдау үшін мектеп автокөлік құралдарын сатып алуға;
17 793 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға;
3 235 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлемдерді белгілеуге;

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2019 года № 1/52 "О бюджете района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 8 сентября 2020 года № 1/60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 сентября 2020 года № 6941. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2019 года № 1/52 "О бюджете района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6675, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 109 737 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 700 355 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 910 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 605 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 394 867 тысяч тенге;
2) затраты – 8 556 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118 624 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155 084 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 565 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 565 016 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
51 954 тысячи тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств для подвоза учащихся;
17 793 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 235 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;

17 911 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
29 496 мың теңге – Тереңкөл ауылында кентішілік жолдарға орташа жөндеу жүргізуге;
9 984 мың теңге – Тереңкөл ауылында абаттандыру бойынша іс-шаралар жүргізуге;
108 282 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлы-баллдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
340 000 мың теңге – 2020 - 2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз етуге;

17 911 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
29 496 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог в селе Теренколь;
9 984 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству в селе Теренколь;
108 282 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно - балльной шкале;
340 000 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы;

3 750 мың теңге – Тереңкөл ауылында көшелерді жарықтандыруға.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы - бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Базарбаева
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының

3 750 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Теренколь.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово - бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района Тереңкөл Г. Базарбаева
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата района
Тереңкөл

017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12 915
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 830
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
66 299
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 299
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 274
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 097
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 120
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 611
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 197
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
595 583
1
Тұрғын үй шаруашылығы
241 380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68 180
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 950
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
11 000
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
55 230
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
173 200
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 200
090
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
168 000
2
Коммуналдық шаруашылық
352 901
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
124 837
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
100 256
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
6 581
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
18 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
228 064
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
10 466
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
217 598
3
Елді мекендерді көркейту
1 302
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 915
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36 830
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
66 299
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 274
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 097
021
Капитальные расходы государственного органа
7 120
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 611
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 197
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
595 583
1
Жилищное хозяйство
241 380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68 180
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 950
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
11 000
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
55 230
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
173 200
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 200
090
Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной
168 000
программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2
Коммунальное хозяйство
352 901
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
124 837
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
100 256
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
6 581
028
Развитие коммунального хозяйства
18 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
228 064
005
Развитие коммунального хозяйства
10 466
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
217 598
3
Благоустройство населенных пунктов
1 302
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)