Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения города Экибастуз
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 835/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 декабря 2020 года № 7057. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 968/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.12.2025 № 968/12 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Экибастуз.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Экибастуз
Департамента государственных
доходов по Павлодарской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан" Ж. Кунчаев
"30" ноября 2020 года
Утверждены
постановлением акимата
города Экибастуза
от 30 ноября 2020 года

Екібастұз қаласының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 835/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 7057 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 968/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 17.12.2025 № 968/12 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрілігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Павлодар облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Екібастұз қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Кунчаев
2020 жылғы "30" қараша
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашасы