О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 15 июня 2020 года № 478/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июня 2020 года № 6848. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6665, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 243777622 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32136093 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 947585 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 176655 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 210517289 тысяч тенге;
2) затраты – 249335711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31783494 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39716440 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7932946 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2760821 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2761483 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 662 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40102404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40102404 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов, Железинскому району – 9,9 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов;

Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 478/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 6848 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6665 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 243777622 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32136093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 947585 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 176655 мың теңге;
трансферттер түсімі – 210517289 мың теңге;
2) шығындар – 249335711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31783494 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39716440 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7932946 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2760821 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2761483 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 662 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40102404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40102404 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2020 жылға келесі көлемдерде үлестіру бекітілсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз, Железин ауданы – 9,9 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз;

3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 52,8 процента, городу Экибастузу – 82,3 процента;
4) по социальному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 50,4 процентов, городу Экибастузу – 82,3 процента.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из городских бюджетов в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу из Железинского районного бюджета – 90,1 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
из города Павлодара – 47,2 процентов, города Экибастуза – 17,7 процентов;
3) по социальному налогу:
из города Павлодара – 49,6 процентов, города Экибастуза – 17,7 процентов.";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
2346244 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере образования;
287228 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
82945 тысяч тенге – на оказание специальных социальных услуг детям-инвалидам;
116727 тысяч тенге – на социальные выплаты семьям, воспитывающим детей-инвалидов до 18 лет;
557604 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
55120 тысяч тенге – на возмещение стоимости владельцам сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
2564667 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
1397422 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
269882 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 52,8 пайыз, Екібастұз қаласына – 82,3 пайыз;
4) әлеуметтік салық бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 50,4 пайыз, Екібастұз қаласына – 82,3 пайыз.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Қалалық бюджеттерден облыстық бюджетке салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2020 жылға келесі көлемдерде үлестіру бекітілсін:
1) Железин аудандық бюджетінен корпоративтік табыс салығы бойынша – 90,1 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Павлодар қаласынан – 47,2 пайыз, Екібастұз қаласынан – 17,7 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Павлодар қаласынан – 49,6 пайыз, Екібастұз қаласынан – 17,7 пайыз.";
4) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
2346244 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға;
287228 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
82945 мың теңге – мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге;
116727 мың теңге – 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған отбасылардың әлеуметтік төлемдеріне;
557604 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шаралар өткізуге;
55120 мың теңге – бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын иелеріне өтеуге;
2564667 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
1397422 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
269882 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

66000 тысяч тенге – на организацию службы с единым номером "109".";
5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
1790484 тысячи тенге – на развитие объектов образования;
3985149 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
722806 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3022922 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1154734 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
703185 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
110673 тысячи тенге – на развитие коммунального хозяйства;
50979 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
94014 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
159001 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
99425 тысяч тенге – на развитие социальной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
243799 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
37787 тысяч тенге – на развитие объектов сельского хозяйства.";
6) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Установить на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1435310 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
199028 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
7492028 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
3023710 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
743280 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
1752368 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
1093673 тысячи тенге – на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением;
232249 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
110476 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
449151 тысяча тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
3321853 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;

66000 мың теңге – "109" бірыңғай нөмірлі қызметті ұйымдастыруға.";
5) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
1790484 мың теңге – білім беру объектілерін дамытуға;
3985149 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
722806 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
3022922 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1154734 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
703185 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
110673 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
50979 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
94014 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
159001 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
99425 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
243799 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
37787 мың теңге – ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға.";
6) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 2020 жылға келесі мөлшерде белгіленсін:
1435310 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбекақы ұлғайтуға;
199028 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлемге;
7492028 мың теңге – орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбек төлемін ұлғайтуға;
3023710 мың теңге – орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлемге;
743280 мың теңге – орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды сынауға;
1752368 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
1093673 мың теңге – кепілді әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге;
232249 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыруға;
110476 мың теңге – халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнайы әлеуметтік қызмет ұсынатын қызметкерлердің еңбекақысына қосымша төлем белгілеуге;
449151 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушылық және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге;
3321853 мың теңге – көліктік инфрақұрылымның басымдық жобаларын қаржыландыруға;

3683351 тысяча тенге – на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
3195242 тысячи тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
407655 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
10412 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
2388245 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі;
7333073 тысячи тенге – на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;
6095506 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
1528200 тысяч тенге – на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан.";
7) пункт 13 указанного решения изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 1913658 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.

3683351 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші көп өңірлерден көшіп-қонушылар үшін тұрғын үй сатып алуға;
3195242 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
407655 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету мен тұрмыс сапасын жақсартуға;
10412 мың теңге – мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға арналған жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау;
2388245 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдар бойынша іс-шараларды іске асыруға;
7333073 мың теңге – шағын және орта бизнес субъектілері үшін салық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге;
6095506 мың теңге – 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге;
1528200 мың теңге – Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге.";
7) көрсетілген шешімнің 13-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 1913658 мың теңге сомада бекітілсін.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

91 694
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 430 826
253
Управление здравоохранения области
3 430 826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
241 111
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
184 943
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 344
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 843
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 974 585
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 995 029
1
Социальное обеспечение
4 694 721
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 519 206
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
892 598
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
248 227
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 882 272
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 845
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
231 264
261
Управление образования области
1 175 515
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 175 515
2
Социальная помощь
1 452 876
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 452 876
003
Социальная поддержка инвалидов
1 452 876
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7 847 432
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 731 152
1
2
3
4
5
6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

91 694
1
2
3
4
5
6
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 430 826
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 430 826
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 111
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
184 943
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 344
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 843
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 974 585
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 995 029
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 694 721
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 519 206
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
892 598
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 227
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 882 272
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 845
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
231 264
261
Облыстың білім басқармасы
1 175 515
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 175 515
2
Әлеуметтiк көмек
1 452 876
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 452 876
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 452 876
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7 847 432
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 731 152
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 941
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
6 758
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
55 373
1
2
3
4
5
6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 105 544
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 208 243
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
700 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 243 658
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
142 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 200
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 879 854
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42 850
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
55 120
3
Лесное хозяйство
412 458
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
412 458
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
412 458
5
Охрана окружающей среды
533 566
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
533 566
017
Мероприятия по охране окружающей среды
160 606
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
372 960
6
Земельные отношения
224 914
251
Управление земельных отношений области
84 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
84 577
749
Управление градостроительного и земельного контроля области
140 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроля за использованием и охраной земель

1 941
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
6 758
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
55 373
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 105 544
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 208 243
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
700 000
1
2
3
4
5
6
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 243 658
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
142 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 200
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 879 854
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42 850
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
55 120
3
Орман шаруашылығы
412 458
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
412 458
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
412 458
5
Қоршаған ортаны қорғау
533 566
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
533 566
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
160 606
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
372 960
6
Жер қатынастары
224 914
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
84 577
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 577
749
Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
140 337
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

14 864
15
Трансферты
52 212 095
1
Трансферты
52 212 095
257
Управление финансов области
52 212 095
007
Субвенции
39 520 152
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
100 967
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
650 518
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 340 428
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
7 333 073
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
11 957
1
2
3
4
5
6
3. Чистое бюджетное кредитование
31 783 494
Бюджетные кредиты
39 716 440
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
24 663 963
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 663 963
261
Управление образования области
1 478 406
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1 478 406
271
Управление строительства области
15 001 841
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
15 001 841
278
Управление предпринимательства и торговли области
146 000
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
146 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 505 493
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6 505 493
746
Управление по развитию туризма и спорта области
822 030
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
822 030
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
710 193
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

14 864
15
Трансферттер
52 212 095
1
Трансферттер
52 212 095
257
Облыстың қаржы басқармасы
52 212 095
007
Субвенциялар
39 520 152
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
100 967
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
650 518
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 340 428
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 333 073
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
11 957
1
2
3
4
5
6
3. Таза бюджеттік кредиттеу
31 783 494
Бюджеттiк кредиттер
39 716 440
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
24 663 963
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 663 963
261
Облыстың білім басқармасы
1 478 406
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1 478 406
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 001 841
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
15 001 841
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
146 000
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
146 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 505 493
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6 505 493
746
Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы
822 030
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
822 030
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
710 193
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру