Об образовании избирательных участков на территории Карабалыкского района
Решение акима Карабалыкского района Костанайской области от 30 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 апреля 2020 года № 9157.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с Карабалыкской районной территориальной избирательной комиссией аким Карабалыкского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Карабалыкского района согласно приложению к указанному решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Карабалыкского района:
1) "Об образовании избирательных участков на территории Карабалыкского района" от 27 марта 2017 года № 3 (опубликовано 19 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7022);
2) "О внесении изменения в решение акима Карабалыкского района от 27 марта 2017 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Карабалыкского района" от 16 ноября 2018 года № 15 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 ноября 2018 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8104).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима Карабалыкского района".
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Утегенов
Приложение
к решению акима
от 30 апреля 2020 года
№ 3
Избирательные участки Карабалыкского района
Сноска. Приложение в редакции решения акима Карабалыкского района Костанайской области от 30.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Избирательный участок № 419, в границах села Тогузак.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Тогузак, улица Степная, 10, здание Тогузакского сельского Дома культуры.

Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 9157 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына сәйкес, Қарабалық аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Қарабалық ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Қарабалық ауданы әкімінің мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2017 жылғы 27 наурыздағы № 3 (2017 жылғы 19 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7022 болып тіркелген);
2) "Қарабалық ауданы әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 3 "Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 16 қарашадағы № 15 (2018 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8104 болып тіркелген).
3. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Утегенов
Әкімнің
2020 жылғы 30 сәуірдегі
№ 3 шешіміне
қосымша
Қарабалық ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 30.04.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. № 419 сайлау учаскесі, Тоғызақ ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Тоғызақ ауылы, Степная көшесі, 10, Тоғызақ ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

2. Избирательный участок № 420, в границах села Белоглинка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Белоглинка, улица А.Иманова, 10, здание Белоглинского сельского Дома культуры.
3. Избирательный участок № 421, в границах села Научное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Научное, улица Тимирязева, 10, здание Научненского сельского Дома культуры.
4. Избирательный участок № 422, в границах села Святославка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Святославка, улица Ч. Валиханова, 4, здание Святославского сельского клуба.
5. Избирательный участок № 423, в границах села Станционное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Станционное, улица Гагарина, 16, здание Станционного сельского Дома культуры.
6. Избирательный участок № 424, в границах села Приуральское.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Приуральское, улица Орталық, 4, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Карабалыкская нефтебаза".
7. Избирательный участок № 425, в границах села Фадеевка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Фадеевка, улица Зеленая, дом 18.
8. Избирательный участок № 426, в границах села Шадыксаевка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Шадыксаевка, улица Центральная, 15, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "АГРО-ТОРО".
9. Избирательный участок № 428, в границах села Подгородка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Подгородка, улица Железнодорожная, 2, здание филиала Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" - "Костанайское отделение магистральной сети".
10. Избирательный участок № 430, в границах села Новотроицкое.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Новотроицкое, улица Мошкова, 5А, здание Новотроицкого сельского Дома культуры.
11. Избирательный участок № 431, в границах села Аккудук.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Аккудук, улица М.Сералина, дом 6, квартира 1.
12. Избирательный участок № 432, в границах села Магнай.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Магнай, улица Железнодорожная, 22, здание коммунального государственного учреждения "Примагнайская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.

2. № 420 сайлау учаскесі, Белоглинка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Белоглинка ауылы, А. Иманов көшесі, 10, Белоглин ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
3. № 421 сайлау учаскесі, Научный ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Научный ауылы, Тимирязев көшесі, 10, Научный ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
4. № 422 сайлау учаскесі, Святославка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Святославка ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 4, Святослав ауылдық клубының ғимараты.
5. № 423 сайлау учаскесі, Станционное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Станционное ауылы, Гагарин көшесі, 16, Станционный ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
6. № 424 сайлау учаскесі, Приуральское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Приуральское ауылы, Орталық көшесі, 4, "Карабалыкская нефтебаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
7. № 425 сайлау учаскесі, Фадеевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Фадеевка ауылы, Зеленая көшесі, 18-үй.
8. № 426 сайлау учаскесі, Шадықсай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Шадықсай ауылы, Центральная көшесі, 15, "АГРО-ТОРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
9. № 428 сайлау учаскесі, Подгородка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Подгородка ауылы, Железнодорожная көшесі, 2, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Қостанай магистральдық желі бөлімшесі" филиалының ғимараты.
10. № 430 сайлау учаскесі, Новотроицкое ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Новотроицкое ауылы, Мошков көшесі, 5А, Новотроицк ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
11. № 431 сайлау учаскесі, Аққұдық ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Аққұдық ауылы, М.Сералин көшесі, 6-үй, 1-пәтер.
12. № 432 сайлау учаскесі, Мағнай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Мағнай ауылы, Железнодорожная көшесі, 22, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Примағынай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

13. Избирательный участок № 433, в границах села Надеждинка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Надеждинка, улица Первомайская, 1, здание коммунального государственного учреждения "Надеждинская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
14. Избирательный участок № 435, в границах села Победа.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Победа, улица Бәйтерек, 11, здание Побединского сельского Дома культуры.
15. Избирательный участок № 438, в границах села Босколь улицы: Чапаева, Карьерная, Юбилейная, Новостройка, Набережная, Вокзальная, Студенческая, Амангельды, Линейная, Талапкерная, Садовая, Урожайная, Труда.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Босколь, улица Чапаева, дом 10, квартира 2.
16. Избирательный участок № 439 в границах села Босколь, улицы: Волынова, Николаева, Советская № 4, 4А, 8Б, 10, 12А, 15, 15А, 16-28, 33А, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 154, 156, 156А, 157, 159, 162, 164, 611, Титова, Гагарина, Целинная, Октябрьская, Мира, Ленина, Разина, Калинина, Озерная, Центральная, переулки: Совхозный, Советский.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Босколь, улица Советская, 33, здание Боскольского сельского Дома культуры.
17. Избирательный участок № 440, в границах села Босколь, улицы: Нечипуренко, Железнодорожная, Автогородок, Просвещения, Школьная, Белоглинная, Лесная, Зеленая, Советская № 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 13Б, Новая, Дорожная, переулки Почтовый, Кольцевой.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Босколь, улица Железнодорожная, 7А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Босколь ХПП".
18. Избирательный участок № 443, в границах села Михайловка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Михайловка, площадь Жеңіс, 5, здание коммунального государственного учреждения "Михайловская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
19. Избирательный участок № 444, в границах села Лесное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Лесное, улица Рабочая, дом 4, квартира 1.
20. Избирательный участок № 446, в границах села Терентьевка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Терентьевка, улица Қазақстан, дом 8, квартира 2.
21. Избирательный участок № 447 в границах села Приречное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Приречное, площадь Мира, 6, здание коммунального государственного учреждения "Приреченская основная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.

13. № 433 сайлау учаскесі, Надеждинка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Надеждинка ауылы, Первомайская көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Надеждин негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14. № 435 сайлау учаскесі, Победа ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Победа ауылы, Бәйтерек көшесі, 11, Победа ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
15. № 438 сайлау учаскесі, Боскөл ауылының шекараларында: Чапаев, Карьерная, Юбилейная, Новостройка, Набережная, Вокзальная, Студенческая, Амангельды, Линейная, Талапкерная, Садовая, Урожайная, Труда көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Боскөл ауылы, Чапаев көшесі, 10-үй, 2-пәтер.
16. № 439 сайлау учаскесі, Боскөл ауылының шекараларында: Волынов, Николаев, Советская № 4, 4А, 8Б, 10, 12А, 15, 15А, 16-28, 33А, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 154, 156, 156А, 157, 159, 162, 164, 611, Титов, Гагарин, Целинная, Октябрьская, Мира, Ленин, Разин, Калинин, Озерная, Центральная көшелері, Совхозный, Советский тұйық көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Боскөл ауылы, Советская көшесі, 33, Бозкөл ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
17. № 440 сайлау учаскесі, Боскөл ауылының шекараларында: Нечипуренко, Железнодорожная, Автогородок, Просвещения, Школьная, Белоглинная, Лесная, Зеленая, Советская № 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 13Б, Новая, Дорожная көшелері, Почтовый, Кольцевой тұйық көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Боскөл ауылы, Железнодорожная көшесі, 7А, "Бозкөл ХПП" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
18. № 443 сайлау учаскесі, Михайловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Михайловка ауылы, Жеңіс алаңы, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Михайлов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
19. № 444 сайлау учаскесі, Лесное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Лесное ауылы, Рабочая көшесі, 4-үй, 1-пәтер.
20. № 446 сайлау учаскесі, Терентьевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Терентьев ауылы, Қазақстан көшесі, 8-үй, 2-пәтер.
21. № 447 сайлау учаскесі, Приречное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Приречное ауылы, Мира алаңы, 6, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Приречен негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

22. Избирательный участок № 448, в границах поселка Карабалык улицы: Казахстанская, Урожайная, Гоголя № 28 - 33Б, 35, 47, Горького, Гагарина № 27, 29, улица Титова, Фабричная, Спортивная, Чехова, Энергетиков, Придорожная, микрорайон Строителей.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Чехова, 18А, здание коммунального государственного учреждения "Карабалыкская районная детско-юношеская спортивная школа" Отдела физической культуры и спорта акимата Карабалыкского района.
23. Избирательный участок № 451, в границах села Урнек.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Урнек, улица Р.Туркенова, дом 6, квартира 1.
24. Избирательный участок № 452, в границах села Лесное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Лесное, улица Жастар, 7, здание коммунального государственного учреждения "Есенкольская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
25. Избирательный участок № 453, в границах поселка Карабалык улицы: Мира, Советская, Киевская, Садовая, Совхозная, Кирова, Заводская, Пролетарская, Амангельды, Абая, Речная № 1-45А, 46-59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Набережная 15-66А, 67-93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, Лермонтова № 1-38, 40, Первомайская № 1-38, 40, 42, Рабочая № 1-35, 37, 39, 41, 43, Космонавтов № 1-19, 21, 23, 25, 27, 29, Больничная № 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 4, 4А-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, переулки: Транспортный, Аульский, Проезжий, Школьный, бульвар Молодежный.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Космонавтов, 33, здание государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Карабалыкского района.
26. Избирательный участок № 455, в границах села Кособа.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Кособа, улица Школьная, 9, здание коммунального государственного учреждения "Кособинская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
27. Избирательный участок № 456, в границах поселка Карабалык, микрорайоны: Северный, Черемушки, Восточный, улицы: Новоселов, Восточная, Герцена, Степная, Дорожная, Шевченко, Логовая, Разъезд, Производственная, Пришоссейная, Гагарина № 1Г-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, Набережная № 1-14, Речная № 60–80, 73-93, переулки: 8 Марта, Родниковый.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Абая, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.

22. № 448 сайлау учаскесі, Қарабалық кентінің шекараларында: Казахстанская, Урожайная, Гоголь № 28-33Б, 35, 47, Горький, Гагарин № 27, 29, Титов, Фабричная, Спортивная, Чехов, Придорожная, Энергетиков көшелері, Строителей шағын ауданы.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Чехов көшесі, 18А, Қарабалық ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарабалық аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
23. № 451 сайлау учаскесі, Өрнек ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Өрнек ауылы, Р.Туркенова көшесі, 6-үй, 1-пәтер.
24. № 452 сайлау учаскесі, Лесное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Лесное ауылы, Жастар көшесі, 7, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Есенкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
25. № 453 сайлау учаскесі, Қарабалық кентінің шекараларында: Мира, Советская, Киевская, Садовая, Совхозная, Кирова, Заводская, Пролетарская, Амангелді, Абай, Речная № 1-45А, 46-59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Набережная № 15-66А, 67-93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, Лермонтов № 1-38, 40, Первомайская № 1-38, 40, 42, Рабочая № 1-35, 37, 39, 41, 43, Космонавтов № 1-19, 21, 23, 25, 27, 29, Больничная № 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 4, 4А-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 көшелері, Транспортный, Аульский, Проезжий, Школьный тұйық көшелері, Молодежный бульвары.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, 33, Қарабалық ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қарабалық аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
26. № 455 сайлау учаскесі, Қособа ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қособа ауылы, Школьная көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Қособа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
27. № 456 сайлау учаскесі, Қарабалық кентінің шекараларында: Северный, Черемушки, Восточный шағын аудандары, Новоселов, Восточная, Герцен, Степная, Дорожная, Шевченко, Логовая, Разъезд, Производственная, Пришоссейная, Гагарин № 1Г-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, Набережная № 1-14, Речная № 60-80, 73-93 көшелері, 8 Марта, Родниковый тұйық көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Абай көшесі, 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

28. Избирательный участок № 458, в границах поселка Карабалык, улицы: Ленина, Матросова, Капан Бадыров, Пушкина, Пионерская, Сералина, Серке Кожамкулов, Иван Щеголихин, Павлова, Молодежная, Больничная № 31, 53, 56, Гагарина № 23, 27, 29, 36, 40, 42, 46, 48, 52, Нечипуренко № 1-6, 8, 10-13, 15, 19, Космонавтов № 20-46, 37-71, Рабочая № 36-94, 45-99А, Первомайская № 44-80, 39-71, 75, Лермонтова № 42-100, 39-101, 103, 105, 107, 107А, Набережная № 94-124, 121-131, переулок Заводской.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Пионерская, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Максима Горького отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
29. Избирательный участок № 459, в границах села Славенка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Славенка, улица Лесная, 20 здание коммунального государственного учреждения "Славянская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
30. Избирательный участок № 460, в границах села Октябрьское.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Октябрьское, улица Степная, дом 3.
31. Избирательный участок № 461, в границах поселка Карабалык, улицы: Терешковой, Январская, Пассажирская, Комсомольская, Строительная, Студгородок, Целинная, Тихая, Южная, Цветочная, Лермонтова № 102-120, 109-187, Нечипуренко № 14-20, 21-49, Гоголя № 1-25А, 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12, Гагарина № 44, переулки: Новый, Дружбы, микрорайон Автомобилистов.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Гоголя, 6, здание коммунального государственного казенного предприятия "Казахстанский агротехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
32. Избирательный участок № 462, в границах села Бурли.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Бурли, улица Школьная, 2, здание коммунального государственного учреждения "Бурлинская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
33. Избирательный участок № 463, в границах села Веренка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Веренка, улица Просвещения, 3, здание коммунальное государственного учреждения "Веренская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.

28. № 458 сайлау учаскесі, Қарабалық кентінің шекараларында: Ленин, Матросова, Қапан Бадыров, Пушкин, Пионерская, Сералин, Серке Қожамқұлов, Иван Щеголихин, Павлов, Молодежная, Больничная 31, 53, 56, Гагарин № 23, 27, 29, 36, 40, 42, 46, 48, 52, Нечипуренко № 1-6, 8, 10-13, 15, 19, Космонавтов № 20-46, 37-71, Рабочая № 36-94, 45-99А, Первомайская № 44-80, 39-71, 75, Лермонтов № 42-100, 39-101, 103, 105, 107, 107А, Набережная № 94-124, 121-131 көшелері, Заводской тұйық көшесі.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Пионерская көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Максим Горький атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
29. № 459 сайлау учаскесі, Славенка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Славенка ауылы, Лесная көшесі, 20, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Славян негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
30. № 460 сайлау учаскесі, Октябрское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Октябрское ауылы, Степная көшесі, 3-үй.
31. № 461 сайлау учаскесі, Қарабалық кентінің шекараларында: Терешкова, Январская, Пассажирская, Комсомольская, Строительная, Студгородок, Целинная, Тихая, Южная, Цветочная, Лермонтов № 102-120, 109-187, Нечипуренко № 14-20, 21-49, Гоголь № 1-25А, 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12, Гагарин № 44 көшелері, Новый, Дружбы тұйық көшелері, Автомобилистов шағын ауданы.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Гоголь көшесі, 6, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қазақстан агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
32. № 462 сайлау учаскесі, Бөрлі ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Бөрлі ауылы, Школьная көшесі, 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Бөрлі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
33. № 463 сайлау учаскесі, Веренка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Веренка ауылы, Просвещения көшесі, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Верен бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

34. Избирательный участок № 464, в границах села Гурьяновское.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Гурьяновское, улица Центральная, 25, здание коммунального государственного учреждения "Гурьяновская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
35. Избирательный участок № 466, в границах села Смирновка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Смирновка, улица Бейбітшілік, 30, здание Смирновского сельского Дома культуры.
36. Избирательный участок № 467, в границах села Рыбкино.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Рыбкино, улица Алтынсарина, 9, здание коммунального государственного учреждения "Рыбкинская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
37. Избирательный участок № 470, в границах села Ворошиловка.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Ворошиловка, улица Мектеп, 2, здание коммунального государственного учреждения "Веселокутская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
38. Избирательный участок № 471, в границах села Ельшанское.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Ельшанское, улица Школьная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Ельшанская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
39. Избирательный участок № 472, в границах села Котлованное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Котлованное, улица Целинная, 8, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Ак-Бидай-Агро".
40. Избирательный участок № 473, в границах села Сарыколь.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Сарыколь, улица Мектеп, 11, здание коммунального государственного учреждения "Сарыкольская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
41. Избирательный участок № 474, в границах села Целинное.
Местонахождение участка: Костанайская область, Карабалыкский район, село Целинное, улица Орталык, 22, здание коммунального государственного учреждения "Целинная начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.

34. № 464 сайлау учаскесі, Гуряновское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Гуряновское ауылы, Центральная көшесі, 25, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Гурьянов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
35. № 466 сайлау учаскесі, Смирновка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Смирновка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 30, Смирнов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
36. № 467 сайлау учаскесі, Рыбкино ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Рыбкино ауылы, Алтынсарин көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Рыбкин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
37. № 470 сайлау учаскесі, Ворошиловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Ворошиловка ауылы, Мектеп көшесі, 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Веселокут бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
38. № 471 сайлау учаскесі, Елшан ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Елшан ауылы, Школьная көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Елшан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
39. № 472 сайлау учаскесі, Котлованное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Котлованное ауылы, Целинная көшесі, 8, "Ақ Бидай-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
40. № 473 сайлау учаскесі, Сарыкөл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Сарыкөл ауылы, Мектеп көшесі, 11, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Сарыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
41. № 474 сайлау учаскесі, Целинное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Целинное ауылы, Орталық көшесі, 22, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.