О внесении изменений в некоторые приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 18 сентября 2020 года № 228. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2020 года № 21230.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 18 сентября 2020 года № 228
Перечень некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. В приказе Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2016 года № 367 "Об утверждении лимитов водопользования в разрезе бассейнов и областей (городов республиканского значения, столицы) на 2016-2025 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14252, опубликован 6 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
лимиты водопользования в разрезе бассейнов и областей (городов республиканского значения, столицы) на 2016-2025 годы, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему перечню некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения (далее – перечень).

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 228 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 қыркүйекте № 21230 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрінің
2020 жылғы 18 қыркүйегі
№ 228 Бұйрығымен
бекілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Бассейндер және облыстар (республикалық маңызы бар қалалар, астана) деңгейiнде 2016-2025 жылдарға арналған су пайдалану лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 367 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14252 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген бассейндер мен облыстар (республикалық маңызы бар қалалар, астана) бөлінісінде су пайдаланудың 2016-2025 жылдарға арналған лимиттері осы өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының тізбесіне (бұдан әрі – Тізбе) 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 04.06.2025 № 108-НҚ (вводится в действие c 10.06.2025).
3. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 116-НҚ (вводится в действие с 10.06.2025).
Приложение 1 к перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Утверждены приказом
Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 19 августа 2016 года № 367

2. Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 04.06.2025 № 108-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 116-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2016 жылғы 19 тамыздағы
№ 367 бұйрығымен
бекітілген

Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 04.06.2025 № 108-НҚ (вводится в действие c 10.06.2025).
Приложение 3 к перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 3 утратило приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 116-НҚ (вводится в действие с 10.06.2025).

Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 04.06.2025 № 108-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 116-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.