О внесении изменений в некоторые приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 6 августа 2020 года № 183. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2020 года № 21077.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министерства сельского хозяйства, в которые вносятся изменения.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктом 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении 21 (двадцати одного) календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра
экологии, геологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
от 6 августа 2020 года № 183
Перечень некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения (далее-Перечень)
1. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 04.06.2025 № 107-НҚ (вводится в действие с 10.06.2025).
2. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 10.06.2025 № 126-НҚ (вводится в действие с 10.06.2025).
3. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 120-НҚ (вводится в действие c 10.06.2025).
4. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 115-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 6 тамыздағы № 183 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 11 тамызда № 21077 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жариялағаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 21 (жиырма бір) күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрінің
2020 жылғы 6 тамыздағы
№ 183 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі (бұдан әрі - Тізбе)
Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 04.06.2025 № 107-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 10.06.2025 № 126-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды- ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 120-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 115-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

5. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 04.06.2025 № 106-НҚ (вводится в действие с 10.06.2025).
Приложение 1 к Перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 115-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к Перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 115-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3 к Перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 115-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4 к Перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 115-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5 к Перечню
некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 04.06.2025 № 106-НҚ (вводится в действие с 10.06.2025).

5. Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 04.06.2025 № 106-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
енгізілетін тізбеге
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 115-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
енгізілетін тізбеге
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 115-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
енгізілетін тізбеге
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 115-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
енгізілетін тізбеге
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 115-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
енгізілетін тізбеге
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 04.06.2025 № 106-НҚ (10.06.2025 бастап қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.