О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 928 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных "Сведения о пожарах, запрашиваемых из территориальных органов Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 августа 2020 года № 550. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2020 года № 21075. Утратил силу приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 19 июня 2026 года № 229
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 19.06.2026 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 928 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных "Сведения о пожарах, запрашиваемых из территориальных органов Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12441, опубликован 31 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
форму, предназначенную для сбора административных данных Общие сведения о пожарах и гибели людей, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
форму, предназначенную для сбора административных данных Сведения о случаях горения, не подлежащие учету как пожары, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
форму, предназначенную для сбора административных данных Сведения о причинах возникновения пожаров, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
форму, предназначенную для сбора административных данных Сведения об объектах возникновения пожаров, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
форму, предназначенную для сбора административных данных Сведения о пожарах в жилом секторе и их последствиях, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
форму, предназначенную для сбора административных данных Сведения о степных пожарах и загораниях, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
форму, предназначенную для сбора административных данных Сведения о погибших и травмированных людях от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности без возникновения пожара, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;

"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық органдарынан сұратылатын өрттер туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 928 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 4 тамыздағы № 550 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 11 тамызда № 21075 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық органдарынан сұратылатын өрттер туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 928 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12441 болып тіркелген, "Әілет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өрттер және адам өлімі туралы жалпы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өрттер ретінде есепке алуға жатпайтын жану жағдайлары туралы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өрттердің шығу себептері туралы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өрттер шыққан объектілер туралы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тұрғын үй секторындағы өрттер мен олардың зардаптары туралы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дала өрттері мен тұтанулар туралы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан тұрғын үй секторында қаза болған және жарақат алған адамдар туралы мәліметтер әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистики
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
от 4 августа 2020 года № 550
Утверждена приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 ноября 2015 года № 928
(форма)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет ресурсе: www.emer.gov.kz
Общие сведения о пожарах и гибели людей
Отчетный период ____________ 20__г.
(месяц)
Индекс: 1-ОСП
Периодичность: ежемесячная
Представляют: территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Срок представления - до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
№ п/п
Наименование показателей
всего
в городах
в сельской местности
1
2
3
4
5
1
Количество пожаров
2
Сумма ущерба (тысяч тенге)
3
Гибель людей (всего) из них:
3.1
детей
3.2
лиц в нетрезвом состоянии
4
Лица, погибшие от отравления угарным газом, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара
5
Травмировано людей на пожарах (всего) из них:
5.1
детей
6
Травмировано людей от отравления угарным газом, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара
7
Спасено людей на пожарах (всего) из них:
7.1
детей
8
Спасено материальных ценностей (тысяч тенге)
Наименование организации ______________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес _____________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ____________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Общие сведения о пожарах и гибели людей"
(Индекс: 1-ОСП, периодичность: ежемесячная)

2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрі Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Статистика комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 4 тамыздағы № 550
Бұйрыққа 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 928 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әкімшілік деректер нысаны интернет ресурсте орналастырылған: www.emer.gov.kz
Өрттер мен адам өлімі туралы жалпы мәліметтер
Есептік кезең 20 __ жылғы ____________
(айы)
Индекс: 1-ӨЖМ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне
Ұсыну мерзімі - есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-іне дейін
Р/с
Көрсеткіштер атауы
барлығы
қалаларда
ауылдық жерде
1
2
3
4
5
1
Өрттердің саны
2
Нұқсан сомасы (мың теңге)
3
Қаза болған адамдар (барлығы), оның ішінде:
3.1
балалар
3.2
мас күйіндегі адамдар
4
Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан қаза болған адамдар
5
Өртте жарақат алған адамдар (барлығы), оның ішінде:
5.1
балалар
6
өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан қаза болған адамдар
7
Өрт кезінде құтқарылған адамдар (барлығы), оның ішінде:
7.1
балалар
8
Құтқарылған материалдық құндылықтар (мың теңге)
Ұйымның атауы _____________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы ________________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өрттер мен адам өлімі туралы жалпы мәліметтер
(Индекс: 1- ӨЖМ, кезеңділігі: ай сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения о пожарах и гибели людей" (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В пункте 1 указываются количества пожаров.
2. В пункте 2 указываются данные о суммах ущерба, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака.
3. В пункте 3 указывается число людей, погибших при пожарах.
4. В пункте 3.1 указывается число детей, погибших при пожарах.
5. В пункте 3.2 указывается число людей, погибших при пожарах в нетрезвом состоянии.
6. В пункте 4 указывается число людей, погибших от отравления угарным газом, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
7. В пункте 5 указывается число людей, получивших травмы и повреждения при пожарах.
8. В пункте 5.1 указывается число детей, травмированных при пожарах.
9. В пункте 6 указывается число людей, получивших травмы и повреждения от отравления угарным газом, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
10. В пункте 7 указывается число людей, спасенных при пожарах.
11. В пункте 7.1 указывается число детей, спасенных при пожарах.
12. В пункте 8 указываются данные о спасенных материальных ценностях, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака.
13. В столбце 3 указываются данные суммируемые из столбцов 4 и 5.
Приложение 2 к приказу
Утверждена приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 ноября 2015 года № 928
(форма)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет ресурсе: www.emer.gov.kz
Сведения о случаях горения, не подлежащие учету как пожары
Отчетный период ____________ 20__г.
(месяц)
Индекс: 2-ССГ
Периодичность: ежемесячная
Представляют: территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Срок представления - до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
№ п/п
Случаи горения, не подлежащие учету как пожары
Количество
1
2
3
1
Случаи горения, обусловленные спецификой технологического процесса производства (заложенные в технологический регламент или другую техническую документацию) или условиями работы промышленных установок и агрегатов, а также бытовых печей для обогрева помещений
2
Случаи горения, как результат обработки предметов огнем, теплом, или иным термическим (тепловым) воздействием с целью их переработки, изменения качественных характеристик (сушка, варка, глажение, копчение, жаренье, плавление и прочее)
3
Взрывы, вспышки и разряды статического электричества, не вызвавшие возникновения пожара
4
Случаи коротких замыканий электросетей, в электрооборудовании, бытовых и промышленных электроприборах, не вызвавшие распространения горения за пределы аппарата, агрегата и механизма
5
Случаи задымления при неисправности бытовых электроприборов и сгорания пищи при ее приготовлении, не вызвавшие возникновения пожара
6
Загорания бесхозных зданий и бесхозных транспортных средств, сухой травы, листьев, тополиного пуха на открытых территориях и степных массивах, пожнивных остатков, стерни, а также мусора на свалках, пустырях, на территории домовладений и объектов хозяйствования, обочинах дорог, контейнерных площадок для его сбора, в контейнерах (урнах) для его сбора, в лифтовых шахтах (лифтах) жилых домов, в мусоросборниках (мусоропроводах) жилых домов, на лестничных клетках жилых домов, в подвальных и чердачных помещениях жилых домов
7
Случаи покушения на самоубийство и самоубийств путем самосожжения, если они не вызвали распространения горения
8
Случаи пожаров автотранспортных средств, причиной которых явилось дорожно-транспортное происшествие
9
Пожары, причиной которых явились авиационные, железнодорожные аварии, террористические акты, военные действия, спецоперации правоохранительных органов, землетрясения
10
Случаи отравления людей угарным газом со смертельным исходом, от печного отопления (каминов)
11
Случаи самовозгорания пирофорных соединений, без последствий и ущерба
Наименование организации ______________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес _____________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ____________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о случаях горения, не подлежащие учету как пожары"
(Индекс: 2-ССГ, периодичность: ежемесячная)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өрттер мен адам өлімі туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-тармақта өрттердің саны көрсетіледі.
2. 2-тармақта мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген нұқсан сомалары туралы деректер көрсетіледі.
3. 3-тармақта өрт кезінде қаза болған адамдар саны көрсетіледі.
4. 3.1-тармақта өрт кезінде қаза болған балалар саны көрсетіледі.
5. 3.2-тармақта өрт кезінде мас күйінде қаза болған адамдар саны көрсетіледі.
6. 4-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрттің туындауына әкеп соқпайтын улы газбен уланудан қаза болған адамдар саны көрсетіледі.
7. 5-тармақта өрт кезінде жарақат алған және зақымданған адамдар саны көрсетіледі.
8. 5.1-тармақта өрт кезінде жарақат алған балалар саны көрсетіледі.
9. 6-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрттің туындауына әкеп соқпайтын улы газбен уланудан қаза болған адамдар саны көрсетіледі.
10. 7-тармақта өрт кезінде құтқарылған адамдар саны көрсетіледі.
11. 7.1-тармақта өрт кезінде құтқарылған балалар саны көрсетіледі.
12. 8-тармақта мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген, құтқарылған материалдық құндылықтар туралы деректер көрсетіледі.
13. 3-бағанда 4 және 5-бағандарды қосып есептеген деректер көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 4 тамыздағы № 550
Бұйрыққа 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 928 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әкімшілік деректер нысаны интернет ресурсте орналастырылған: www.emer.gov.kz
Өрттер ретінде есепке алуға жатпайтын жану жағдайлары туралы мәліметтер
Есептік кезең 20 __ жылғы ____________
(айы)
Индекс: 2-ЖЖМ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне
Ұсыну мерзімі - есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-іне дейін
Р/с
Өрттер ретінде есепке алуға жатпайтын жану жағдайлары
Саны
1
2
3
1
Өндірістің технологиялық процесінің ерекшеліктеріне (техникалық регламентке немесе басқа да техникалық құжаттамаға кіргізген) немесе өнеркәсіптік қондырғылар мен агрегаттардың, сондай-ақ үй-жайларды жылытуға арналған тұрмыстық пештердің жұмыс істеу жағдайларымен байланысты жану жағдайлары
2
Заттарды қайта өңдеу, сапалық сипатын өзгерту мақсатында (кептiру, пiсiру, үтiктеу, қақтау, қуыру, балқыту және басқалары) отпен, жылумен немесе өзге де термиялық (жылулық) әсермен өңдеу нәтижесi ретiндегі жану жағдайлары
3
Өрттiң пайда болуын тудырмайтын статикалық электр көзінің жарылыстары, жарқылдары мен разрядтары
4
Аппараттың, агрегаттың және тетіктің шегінен тыс жанудың таралуын тудырмайтын, электр жабдықтарындағы, тұрмыстық және өнеркәсіптік электр аспаптарындағы электр желілерінің қысқа тұйықталу жағдайлары
5
Электр жабдықтарындағы, тұрмыстық және өнеркәсiптiк электр аспаптарындағы жанудың аппараттан, агрегаттан және механизмнен тыс таралуын тудырмайтын электр желiлерiнiң қысқа тұйықталу жағдайлары
6
Ашық аумақтар мен дала алқаптарындағы иесіз ғимараттар мен иесіз көлік құралдарының, құрғақ шөптің, жапырақтардың, терек ұлпасының, шабындық қалдықтардың, аңыздардың, сондай-ақ қоқыс төгетін жерлердегі, бос жерлердегі, үй иесі мен шаруашылық етуші объектілердің аумақтарындағы, жол жиектеріндегі, оны жинауға арналған контейнерлік алаңдардағы, оны жинауға арналған контейнерлердегі (жәшіктердегі), тұрғын үйлердің лифт шахталарындағы (лифтілеріндегі), тұрғын үйлердің қоқыс жинағыштарындағы (қоқыс құбырларындағы), тұрғын үйлердің баспалдақ торларындағы, тұрғын үйлердің жертөле және шатыр үй-жайларындағы қоқыстардың тұтанулары
7
Өзін-өзі өлтіруге оқталу және өзін-өзі өртеу жолымен өлтіру жағдайлары, егер олар жанудың таралуын тудырмаса
8
Жол-көлік оқиғасы себебінен болған автокөлік құралдарының жану жағдайлары
9
Авиациялық, теміржол авариялары, террористік актілер, ұрыс қимылдары, құқық қорғау органдарының арнайы операциялары, жер сілкіністері себебінен болған өрттер
10
Пешпен (каминдермен) жылытуда өліммен аяқталатын улы газбен адамдардың улану жағдайлары
11
Зардаптар мен залалсыз пирофорлық қосқыштардың өздігінен тұтану жағдайлары
Ұйымның атауы _____________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы _______________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өрттер ретінде есепке алуға жатпайтын жану жағдайлары туралы мәліметтер
(Индекс: 2-ЖЖМ, кезеңділігі: ай сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения о случаях горения, не подлежащие учету как пожары (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В столбце 3 пунктах 1-11 указываются случаи горения, не подлежащие учету как пожары.
Приложение 3 к приказу
Утверждена приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 ноября 2015 года № 928
(форма)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет ресурсе: www.emer.gov.kz
Сведения о причинах возникновения пожаров
Отчетный период ____________ 20__г.
(месяц)
Индекс: 3-СПВП
Периодичность: ежемесячная
Представляют: территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Срок представления - до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Причины возникновения пожаров
Количество пожаров
Ущерб (тысяч тенге)
1
2
3
1. Установленные поджоги
2. Нарушение технологического процесса, неисправность производственного оборудования
3. Нарушение правил монтажа и технической эксплуатации электрооборудования, всего в том числе: короткое замыкание проводки в автотранспортных средствах
4. Нарушение правил пожарной безопасности при эксплуатации бытовых электроприборов, всего
в том числе:
1) отопительные приборы
2) приборы приготовления пищи
3) утюги
4) телевизоры
5) осветительные лампы
6) прочие приборы
5. Нарушение правил пожарной безопасности при устройстве и эксплуатации промышленных теплогенерирующих установок, всего
в том числе:
1) газовые
2) на твердом топливе
3) на жидком топливе
4) электрические
6. Нарушение правил пожарной безопасности при устройстве и эксплуатации печей
1) несоответствие противопожарной разделки печи
2) несоответствие противопожарной отступки печи
3) сушка вещей и сырых дров

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өрттер ретінде есепке алуға жатпайтын жану жағдайлары туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-11-тармақтардағы 3-бағанда өрттер ретінде есепке алуға жатпайтын жану жағдайлары көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 4 тамыздағы № 550
Бұйрыққа 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 928 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әкімшілік деректер нысаны интернет ресурсте орналастырылған: www.emer.gov.kz
Өрттердің шығу себептері туралы мәліметтер
Есептік кезең 20 __ жылғы ____________
(айы)
Индекс: 3-ӨШСМ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне
Ұсыну мерзімі - есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-іне дейін
Өрттің шығу себептері
Өрттердің саны
Нұқсан (мың теңге)
1
2
3
1. Анықталған өртеулер
2. Технологиялық процестің бұзылуы, өндірістік жабдықтың ақаулығы
3. Электр жабдығын монтаждау және техникалық пайдалану қағидаларын бұзу, барлығы оның ішінде:
автокөлік құралдарындағы желілердің қысқа тұйықталуы
4. Тұрмыстық электр аспаптарын пайдалану кезінде өрт қауіпсіздігі қағидаларының бұзылуы, барлығы
оның ішінде:
1) жылу беру аспаптары
2) тамақ жылыту аспаптары
3) үтіктер
4) теледидарлар
5) жарық беру шамдары
6) басқа да аспаптар
5. Өнеркәсіптік жылу бөлетін қондырғыларын орнату және пайдалану кезінде өрт қауіпсіздігі қағидаларының бұзылуы, барлығы оның ішінде:
1) газды
2) қатты отын
3) сұйық отын
4) электрлік
6. Пештерді орнату және пайдалану кезінде өрт қауіпсіздігі қағидаларының бұзылуы
1) пештің өртке қарсы бөлігінің сәйкес келмеуі
2) пештің өртке қарсы жылжытқышының сәйкес келмеуі
3) киім-кешек пен дымқыл ағашты кептіру

4) отсутствие предтопочного металлического листа
5) отсутствие искрогасительных устройств
6) зола и шлак не удалены в специально отведенное для них место
7. Нарушение правил пожарной безопасности при производстве сварочных и других огневых работ, всего в том числе:
1) электросварочные работы
2) газосварочные работы
3) газорезательные работы
4) паяльные работы
8. Нарушение правил пожарной безопасности при эксплуатации бытовых газовых устройств
9. Неосторожное обращение с огнем, всего в том числе:
1) при курении
2) при пользовании приборами освещения с открытым пламенем (свечами, фонарями, факелами и тому подобное)
3) от костра
4) от фейерверков, пиротехнических изделий
5) при использовании горючих и легковоспламеняющихся жидкостей
6) прочее
10. Шалость детей с огнем
11. Самовозгорание веществ и материалов
12. Взрывы
13. Прямые удары молнии или их вторичные воздействия
14. Неустановленные причины (расписать каждый пожар)
15. Прочие причины пожаров (отсутствие искрогасительных устройств на транспортных средствах, обрыв топливопровода)
Наименование организации ______________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес _____________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ____________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о причинах возникновения пожаров"
(Индекс: 3-СПВП, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения о причинах возникновения пожаров (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В пунктах 1-15 указываются причины возникновения пожаров.
2. В столбце 2 указывается количество пожаров.

4) пеш алдында темір қаңылтырдың болмауы
5) ұшқын өшіретін құрылғылардың болмауы
6) күл мен қождың оларға арнайы бөлінген орынға шығарылмауы
7. Дәнекерлеу және басқа да отпен байланысты жұмыстарды жүргізу кезінде өрт қауіпсіздігі қағидаларын бұзушылық, барлығы оның ішінде:
1) электрлік дәнекерлеу жұмыстары
2) газбен дәнекерлеу жұмыстары
3) газбен кесу жұмыстары
4) дәнекерлегіш жұмыстары
8. Тұрмыстық газ құрылғыларын пайдалану кезінде өрт қауіпсіздігі қағидаларының бұзылуы
9. Отты абайсыз қолдану, барлығы
оның ішінде:
1) темекі шеккенде
2) ашық отпен жарық беру аспаптарын пайдалану кезінде (балауыз шам, қол шам, алау және тағы басқалары)
3) оттан
4) отшашулардан, пиротехникалық бұйымдардан
5) жанғыш және тез тұтанатын сұйықтықтарды пайдалану кезінде
6) басқалар
10. Балалардың отпен ойнауы
11. Заттар мен материалдардың өздігінен жануы
12. Жарылыстар
13. Найзағайдың тікелей соғуы немесе олардың жанама әсері
14. Анықталмаған себептер (әр өртті жазып көрсету)
15. Өрттің басқа да себептері (көлік құралдарында ұшқын қаққыш құрылғылардың болмауы, отын өткізгіштің үзілуі)
Ұйымның атауы _____________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы ________________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өрттердің шығу себептері туралы мәліметтер
(Индекс: 3- ӨШСМ, кезеңділігі: ай сайын)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өрттердің шығу себептері туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-15-тармақтарда өрттің шығу себептері көрсетіледі.
2. 2-бағанда өрттердің саны көрсетіледі.

3. В столбце 3 указываются данные о суммах ущерба, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака.
Приложение 4 к приказу
Утверждена приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 ноября 2015 года № 928
(форма)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет ресурсе: www.emer.gov.kz
Сведения об объектах возникновения пожаров
Отчетный период ____________ 20__г.
(месяц)
Индекс: 4-СОВП
Периодичность: ежемесячная
Представляют: территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Срок представления - до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Объекты возникновения пожаров
Количество пожаров
Ущерб (тысяч тенге)
1
2
3
1. Здания и сооружения производственного назначения, всего
в том числе:
1) предприятия электроэнергетики
2) предприятия черной и цветной металлургии
3) предприятия машиностроения и металлообработки
4) предприятия химической отрасли
5) предприятия нефтяной отрасли
6) предприятия угольной отрасли
7) предприятия добычи газа
8) предприятия легкой промышленности
9) предприятия пищевой промышленности
10) предприятия деревообрабатывающей и целлюлозно-бумажной промышленности
11) предприятия промышленности строительных материалов
12) прочие предприятия
2. Предприятия торговли, всего
в том числе:
1) крытые рынки
2) оптовые рынки, ярмарки, выставки товаров
3) магазины промышленных товаров
4) магазины продуктовых товаров
5) гастрономы
6) универмаги
7) минимаркеты
8) супермаркеты
9) торгово-развлекательные центры
10) торговые центры
11) торговые дома
12) торговые павильоны, киоски, ларьки, палатки и другие
13) объекты общественного питания
13.1) рестораны
13.2) кафе, бары
13.3) столовые
13.4) шашлычные и тому подобное
14) прочие здания торговли
3. Складские здания, всего
в том числе:
1) склады продовольственных товаров, плодовоовощные базы
2) склады промышленных товаров
3) склады легковоспламеняющихся жидкостей, горючих жидкостей и сжиженных газов
4) склады химических веществ, минеральных удобрений и другие
5) склады лесопиломатериалов
6) склады медицинских товаров
7) прочие склады
4. Здания образовательных учреждений, всего
в том числе:
1) общеобразовательные (школы, лицеи, гимназии, интернаты)
2) высшего и среднего профессионального образования (Высшие учебные заведения, Профессионально-технические училища)

3. 3-бағанда мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген нұқсан сомалары туралы деректер көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 4 тамыздағы № 550
Бұйрыққа 4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 928 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әкімшілік деректер нысаны интернет ресурсте орналастырылған: www.emer.gov.kz
Өрттер шыққан объектілер туралы мәліметтер
Есептік кезең 20 __ жылғы ____________
(айы)
Индекс: 4-ӨШОМ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне
Ұсыну мерзімі - есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-іне дейін
Өрттер шыққан объектілер
Өрттер саны
Нұқсан (мың теңге)
1
2
3
1. Өндірістік мақсаттағы ғимараттар мен құрылыстар, барлығы
оның ішінде:
1) электр энергетикасы кәсіпорындары
2) қара және түсті металлургия кәсіпорындары
3) машина жасау және металл өңдеу кәсіпорындары
4) химиялық саладағы кәсіпорындар
5) мұнай саласындағы кәсіпорындар
6) көмір саласындағы кәсіпорындар
7) газ өндіру кәсіпорындары
8) жеңіл өнеркәсіп кәсіпорындары
9) тамақ өнеркәсібі кәсіпорындары
10) ағаш өңдеу және целлюлозалық қағаз өнеркәсібі кәсіпорындары
11) құрылыс материалдары өнеркәсібі кәсіпорындары
12) басқа да кәсіпорындар
2. Сауда кәсіпорындары, барлығы
оның ішінде:
1) жабық базарлар
2) көтерме базарлар, жәрмеңкелер, тауар көрмелері
3) өнеркәсіптік тауарлардың дүкендері
4) азық-түлік тауарларының дүкендері
5) гастрономдар
6) әмбебап дүкендер
7) шағынмаркеттер
8) супермаркеттер
9) сауда-ойынсауық орталықтары
10) сауда орталықтары
11) сауда үйлері
12) сауда павильондары, дүңгіршектер, шағын дүкендер, шатырлар және басқалары
13) қоғамдық тамақтану объектілері
13.1) мейрамханалар
13.2) дәмханалар, барлар
13.3) асханалар
13.4) кәуапханалар мен басқа да сол сияқты нысандар
14) басқа да сауда ғимараттары
3. Қойма ғимараттары, барлығы
оның ішінде:
1) азық-түлік қоймалары, жеміс-жидек базалары
2) өнеркәсіптік тауарлар қоймалары
3) тез тұтанғыш сұйықтық, жанғыш сұйықтық және сұйытылған газ қоймалары
4) химиялық заттар, минералды тыңайытқыш қоймалары және тағы басқалары
5) ағаш кесу материалдары қоймалары
6) медициналық тауарлар қоймалары
7) басқа да қоймалар
4. Білім беру мекемелерінің ғимараттары, барлығы
оның ішінде:
1) жалпы білім беру (мектептер, лицейлер, гимназиялар, интернаттар)
2) жоғары және орта кәсіптік білім беру (жоғары оқу орындары, кәсіби-техникалық училищелер)

3) институты повышения квалификации, учебные комбинаты и курсы
4) прочие учебные учреждения
5) из них в зданиях повышенной этажности
5. Детские учреждения, всего
в том числе:
1) дошкольные (сады, ясли, дома ребенка)
2) оздоровительные лагеря, пансионаты и другие
3) дворцы и дома школьников
4) прочие детские учреждения
6. Культурно-зрелищные учреждения, всего
в том числе:
1) театры, кинотеатры, цирки, концертные залы, видеосалоны
2) дворцы культуры, клубы, музеи, выставки, библиотеки
3) туристические базы
4) парки, зоопарки, дендрарий, аквапарки, океанариум
5) казино, боулинг, дискотеки, залы игровых автоматов, бильярдные
6) прочие здания
7. Спортивно-зрелищные учреждения, всего
в том числе:
1) стадионы, ипподромы
2) дворцы спорта, манежы, бассейны, тир, корты
3) прочие здания
8. Лечебно-профилактические учреждения, всего в том числе:
1) больницы, госпитали, родильные дома
2) поликлиники, диспансеры, медпункты
3) санатории, профилактории
4) санитарно-эпидемиологические станции
5) дома престарелых и инвалидов
6) станции скорой помощи
7) прочие здания
9. Банно-прачечные комплексы, всего в том числе:
1) бани
2) сауны
3) прачечные
4) химчистки
10. Административно-общественные здания, всего
в том числе:
1) здания органов государственной власти
2) здания органов представительной власти
3) здания местных исполнительных органов
4) здания судов, нотариальные и адвокатские конторы
5) культовые здания
6) административные здания организаций, предприятий, учреждений
7) аэропорты и аэровокзалы
8) железнодорожные, морские, речные и автовокзалы и другие
9) почтамт, телеграф, автоматическая телефонная станция, отделения связи
10) радио и вычислительные центры, телестудии
11) банки, биржи, брокерские конторы
12) гостиницы, мотели, кемпинги
13) здания бытового обслуживания населения
14) объекты Комитета национальной безопасности
15) объекты Министерства внутренних дел
16) объекты Министерства обороны
17) объекты Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел
18) прочие здания и сооружения, в том числе:
18.1) автосалоны
18.2) станции технического обслуживания, гаражные кооперативы и общества
18.3) шиномонтажные мастерские
19) из них в зданиях повышенной этажности
11. Сельскохозяйственные объекты, всего
в том числе:
1) животноводческая ферма, кошара, конюшня, хлев
2) птицеводческая ферма

3) біліктілікті арттыру институттары, оқу комбинаттары мен курстар
4) басқа да білім мекемелері
5) соның ішінде биік қабатты ғимараттарда
5. Балалар мекемелері, барлығы
оның ішінде:
1) мектепке дейінгі (балабақшалар, бөбекжайлар, балалар үйі)
2) сауықтыру лагерьлері, пансионаттар және тағы басқалары
3) оқушылар сарайлары мен үйлері
4) басқа да балалар мекемелері
6. Мәдени-ағарту мекемелері, барлығы
оның ішінде:
1) театрлар, кинотеатрлар, цирктер, концерт залдары, бейнесалондар
2) мәдениет сарайлары, клубтар, музейлер, көрмелер, кітапханалар
3) туристік базалар
4) саябақтар, хайуанаттар парктері, аквапарктер, океанариум
5) казино, боулинг, би орындары, ойын автоматтарының залдары, бильярд ойнау орындары
6) басқа да ғимараттар
7. Спорттық-ағарту мекемелері, барлығы
оның ішінде:
1) стадиондар, ипподромдар
2) спорт сарайлары, манеждер, бассейндер, тир, корттар
3) басқа да ғимараттар
8. Емдеу-профилактикалық мекемелері, барлығы
оның ішінде:
1) ауруханалар, госпитальдар, перзентханалар
2) емханалар, диспансерлер, медбекеттер
3) санаторийлер, профилакториялар
4) санитарлық-эпидемиологиялық станциялар
5) қарттар мен мүгедектер үйлері
6) жедел жәрдем станциялары
7) басқа да ғимараттар
9. Кір жуу және монша кешендері, барлығы
оның ішінде:
1) моншалар
2) хауыздар
3) кір жуу орындары
4) химиялық тазалау орындары
10. Әкімшілік-қоғамдық ғимараттар, барлығы
оның ішінде:
1) мемлекеттік билік органдарының ғимараттары
2) өкілдік билік органдарының ғимараттары
3) жергілікті атқару органдарының ғимараттары
4) сот, нотариалдық және адвокаттық кеңсе ғимараттары
5) мәдени ғимараттар
6) ұйымдардың, кәсіпорындардың, мекемелердің әкімшілік ғимараттары
7) әуежайлар мен әуежай вокзалдары
8) теміржол, теңіз, өзен және автовокзалдар және тағы басқалары
9) почтамт, телеграф, автоматтық телефон станциясы, байланыс бөлімшелері
10) радио және есептеу орталықтары, телестудиялар
11) банктер, биржалар, брокерлік кеңселер
12) қонақ үйлер, мотельдер, кемпингтер
13) халыққа тұрмыстық қызмет көрсету ғимараттары
14) Ұлттық қауіпсіздік комитетінің объектілері
15) Ішкі істер министрлігінің объектілері
16) Қорғаныс министрлігінің объектілері
17) Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің объектілері
18) басқа да ғимараттар мен құрылыстар, оның ішінде:
18.1) автосалондар
18.2) техникалық қызмет көрсету станциялары, гараж кооперативтері мен қоғамдары
18.3) шина монтаждау шеберханалары
19) оның ішінде биік қабатты ғимараттарда
11. Ауыл шаруашылығы объектілері, барлығы
оның ішінде:
1) мал шаруашылығы фермасы, қой қоралар, ат қоралар, қоралар
2) құс өсіру фермасы

3) склады сена, фуража и другие
4) мельницы
5) элеваторы, склады зерна
6) зерносушилки, механизированные тока, кормоцеха
7) теплицы, парники
8) фрукто- и овощехранилища
9) полевой стан, пчельник, стригальный пункт и другие
10) поля зерновых культур
11) прочие здания
12. Строящиеся объекты и стройплощадки
13. Транспортные средства, всего
в том числе:
1) автомобильный транспорт
1.1) грузовые
1.2) легковые
1.3) автобусы
1.4) троллейбусы
2) сельскохозяйственная техника
3) железнодорожный транспорт
4) воздушные суда
5) морские, речные суда
6) прочие транспортные средства
14. Жилой сектор, всего
в том числе:
1) многоэтажное государственное жилье
2) многоэтажное жилье собственников квартир
3) жилые здания высотой 10 и более этажей
4) частный сектор
5) общежития
6) дачи, садовые домики, юрты
7) прочее жилье
15. Леса, всего
в том числе:
1) находящиеся в ведении местных исполнительных органов
2) в ведении Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов
16. Степи, луга, пастбища
17. Прочие открытые территории (пустыри, обочины дорог, улицы и другие)
Наименование организации ______________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес _____________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ____________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объектах возникновения пожаров"
(Индекс: 4-СОВП, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения об объектах возникновения пожаров (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В пунктах 1-17 указываются объекты возникновения пожаров.

3) шөп, мал азығы қоймалары және басқалар
4) диірмендер
5) элеваторлар, астық қоймалары
6) астық кептіру орындары, механизацияланған токтар, жем дайындау цехтері
7) жылыжайлар, көшетханалар
8) жеміс-жидек және көкөніс сақтау орындары
9) дала алқабы, омарта, қырықтық бекеті және басқалары
10) дәнді-дақыл егістіктері
11) басқа да ғимараттар
12. Салынып жатқан объектілер мен құрылыс алаңдары
13. Көлік құралдары, барлығы
оның ішінде:
1) автомобиль көлігі
1.1) жүк автокөлігі;
1.2) жеңіл автокөлік;
1.3) автобустар;
1.4) троллейбустар.
2) ауылшаруашылық техникасы
3) теміржол көлігі
4) әуе кемесі
5) теңіз, өзен кемелері
6) басқа да көлік құралдары
14. Тұрғын секторы, барлығы
оның ішінде:
1) көп қабатты мемлекеттік үйлер
2) пәтер иелерінің көп қабатты тұрғын үйлері
3) 10 және одан көп қабатты тұрғын ғимараттары
4) жеке сектор
5) жатақхана
6) бау-бақша, саяжайлық үйлер, киіз үйлер
7) басқа да үйлер
15. Ормандар, барлығы
оның ішінде:
1) жергілікті атқарушы органдардың қарамағындағы
2) Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің қарамағындағы
16. Дала, шалғындықтар, жайылымдар
17. Басқа да ашық аумақтар (иен жерлер, жолдың жиектері, көшелер және басқалары)
Ұйымның атауы _________________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы _________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өрттер шыққан объектілер туралы мәліметтер
(Индекс: 4- ӨШОМ, кезеңділігі: ай сайын)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өрттер шыққан объектілер туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-17-тармақтарда өрт шыққан объектілер көрсетіледі.

18.3
3 этаж
18.4
4 этаж
18.5
5 этаж
18.6
6 этаж
18.7
7 этаж
18.8
8 этаж
18.9
9 этаж
18.10
свыше 9 этажей
Наименование организации ______________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес _____________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ____________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о пожарах в жилом секторе и их последствиях"
(Индекс: 5-СПЖС, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения о пожарах в жилом секторе и их последствиях (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В столбце 3 указываются данные жилого сектора в городах и поселках городского типа.
2. В столбце 4 указываются данные жилого сектора в сельской местности.
3. В пункте 1 указывается количество пожаров произошедших в жилом секторе.
4. В пункте 1.1 указываются данные о суммах ущерба, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака.
5. В пункте 1.2 указывается число людей, погибших при пожарах в жилом секторе.
6. В пункте 1.2.1 указывается число детей, погибших при пожарах.
7. В пункте 1.3 указывается число людей, получивших травмы и повреждения при пожарах.
8. В пункте 1.3.1 указывается число детей, получивших травмы и повреждения при пожарах.
9. В пункте 1.4 указывается число людей, спасенных при пожарах.
10. В пункте 1.4.1 указывается число детей, спасенных при пожарах.
11. В пункте 1.5 указываются данные о спасенных материальных ценностей, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака.
12. В пункте 1.6 указывается общий итоговый количественный показатель числа погибшего скота, в головах при пожаре. Сумма данных складывается из пунктов 1.6.1-1.6.7.

18.3
3-қабат
18.4
4-қабат
18.5
5-қабат
18.6
6-қабат
18.7
7-қабат
18.8
8-қабат
18.9
9-қабат
18.10
9-қабаттан жоғары
Ұйымның атауы _________________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы _________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Тұрғын секторындағы өрттер мен олардың салдары туралы мәліметтер
(Индекс: 5- ТСӨМ, кезеңділігі: ай сайын)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Тұрғын сектордағы өрттер мен олардың салдары туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 3-бағанда қалалар мен қала түріндегі кенттерден тұрғын сектордың деректері көрсетіледі.
2. 4-бағанда ауылдық жердегі тұрғын секторының деректері көрсетіледі.
3. 1-тармақта тұрғын секторында болған өрттердің саны көрсетіледі.
4. 1.1-тармақта мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген нұқсан сомалары туралы деректер көрсетіледі.
5. 1.2-тармақшада тұрғын секторында қаза болған адамдардың саны көрсетіледі.
6. 1.2.1-тармақшада өрт кезінде қаза болған балалар саны көрсетіледі.
7. 1.3-тармақшада өрт кезінде жарақат алған және зақымданған адамдар саны көрсетіледі.
8. 1.3.1-тармақшада өрт кезінде жарақат алған және зақымданған балалар саны көрсетіледі.
9. 1.4-тармақта өртте құтқарылған адамдар саны көрсетіледі.
10. 1.4.1 -тармақшада өртте құтқарылған балалар саны көрсетіледі.
11. 1.5-тармақта мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген құтқарылған материалдық бағалы заттар туралы деректер көрсетіледі.
12. 1.6-тармақта өртте өлген мал басының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 1.6.1-1.6.7-тармақтардың қосындысынан шығады.

13. В пункте 1.6.1 указывается число погибшего крупного рогатого скота при пожаре.
14. В пункте 1.6.2 указывается число погибшего мелкого рогатого скота при пожаре.
15. В пункте 1.6.3 указывается число погибших лошадей при пожаре.
16. В пункте 1.6.4 указывается число погибших верблюдов при пожаре.
17. В пункте 1.6.5 указывается число погибших при пожаре свиней, ослов и так далее.
18. В пункте 1.6.6 указывается число погибших при пожаре грызунов (кролик, нутрия и так далее).
19. В пункте 1.6.7 указывается число погибших при пожаре птиц (гусь, утка, курица, индейка).
20. В пункте 1.7 указывается количество техники, уничтоженных пожаром.
21. В пункте 1.8 указывается количество строений, уничтоженных пожаром.
22. В пункте 2 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей на пожарах в жилом секторе по социальному положению. Сумма данных складывается из пунктов 2.1-2.10.
23. В пункте 3 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей на пожарах в жилом секторе по основным условиям их способствующему. Сумма данных складывается из пунктов 3.1-3.6.
24. В пункте 4 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей на пожарах в жилом секторе по основным их причинам. Сумма данных складывается из пунктов 4.1-4.7.
25. В пункте 5 указывается общий итоговый количественный показатель мест гибели людей. Сумма данных складывается из пунктов 5.1-5.3.
26. В пункте 6 указываются общий итоговый количественный показатель причин возникновения пожаров в жилом секторе. Сумма данных складывается из пунктов 6.1-6.17.
27. В пункте 7 указываются общий итоговый количественный показатель причин возникновения пожаров в жилом секторе, в результате которых погибли люди. Сумма данных складывается из пунктов 7.1-7.17.
28. В пункте 8 указывается общий итоговый количественный показатель распределение пожаров в жилом секторе по объектам. Сумма данных складывается из пунктов 8.1-8.10.
29. В пункте 9 указывается общий итоговый количественный показатель мест возникновения пожара. Сумма данных складывается из пунктов 9.1-9.15.
30. В пункте 10 указывается общий итоговый количественный показатель распределения пожаров по дням недели. Сумма данных складывается из пунктов 10.1-10.7.
31. В пункте 11 указывается общий итоговый количественный показатель гибели людей на пожарах по дням недели. Сумма данных складывается из пунктов 11.1-11.7.
32. В пункте 12 указывается общий итоговый количественный показатель возникновения пожаров в жилом секторе по времени суток. Сумма данных складывается из пунктов 12.1-12.4.

13. 1.6.1-тармақшада өртте өлген ірі қара малдың саны көрсетіледі.
14. 1.6.2-тармақшада өртте өлген ұсақ малдың саны көрсетіледі.
15. 1.6.3-тармақшада өртте өлген жылқылардың саны көрсетіледі.
16. 1.6.4-тармақшада өртте өлген түйелердің саны көрсетіледі.
17. 1.6.5-тармақшада өртте өлген шошқа, есек және тағы басқаларының саны көрсетіледі.
18. 1.6.6-тармақшада өртте өлген кеміргіштер (қоян, теңіз шошқасы және басқалары) саны көрсетіледі.
19. 1.6.7-тармақшада өртте өлген құс (тауық, үйрек, қаз, түйе құс) саны көрсетіледі.
20. 1.7-тармақшада өртте жойылған техника саны (бірлік) көрсетіледі.
21. 1.8-тармақшада өртте жойылған құрылыс саны көрсетіледі.
22. 2-тармақта тұрғын секторында өрттен қаза тапқан адамдардың әлеуметтік жағдайларының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 2.1-2.10-тармақтардың қосындысынан шығады.
23. 3-тармақта тұрғын секторларында өрттен қаза тапқан адамдардың өліміне әкелген негізгі жағдайлардың жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 3.1-3.6-тармақтардың қосындысынан шығады.
24. 4-тармақта тұрғын секторындағы өрттерде адамдардың қаза болуының негізгі себептерінің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 4.1-4.7-тармақтардың қосындысынан шығады.
25. 5-тармақта адамдардың қаза болу орындарының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 5.1-5.3-тармақтардың қосындысынан шығады.
26. 6-тармақта тұрғын секторындағы болған өрттердің себептерінің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 6.1-6.17-тармақтардың қосындысынан шығады.
27. 7-тармақта тұрғын секторындағы нәтижесінде адамдар қаза болған өрттердің шығу себептерінің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 7.1-7.17-тармақтардың қосындысынан шығады.
28. 8-тармақта тұрғын секторындағы өрттерді объектілер бойынша бөлудің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 8.1-8.10-тармақтардың қосындысынан шығады.
29. 9-тармақта өрттердің шығу орнының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 9.1-9.15-тармақтардың қосындысынан шығады.
30. 10-тармақта өрттерді апта күндеріне бөлгендегі жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 10.1-10.7-тармақтардың қосындысынан шығады.
31. 11-тармақта өртте қаза болған адамдарды апта күндеріне бөлгендегі жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 11.1-11.7-тармақтардың қосындысынан шығады.
32. 12-тармақта тұрғын секторында өрттің шығуын тәулік уақытына бөлгендегі жалпы сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 12.1-12.4-тармақтардың қосындысынан шығады.

33. В пункте 13 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей в жилом секторе по времени суток. Сумма данных складывается из пунктов 13.1-13.4.
34. В пункте 14 указывается общий итоговый количественный показатель травмированных людей на пожарах. Сумма данных складывается из пунктов 14.1-14.6.
35. В пункте 15 указывается общий итоговый количественный показатель пожаров произошедших в жилых зданиях различной этажности и хозяйственных постройках. Сумма данных складывается из пунктов 15.1-15.6.
36. В пункте 16 указывается общий итоговый количественный показатель гибели людей на пожарах, произошедших в жилых зданиях различной этажности и хозяйственных постройках. Сумма данных складывается из пунктов 16.1-16.6.
37. В пункте 17 указывается общий итоговый количественный показатель этажности жилого здания, в котором произошел пожар. Сумма данных складывается из пунктов 17.1-17.10.
38. В пункте 18 указывается общий итоговый количественный показатель этажности жилого здания, в котором погибли люди в результате пожара. Сумма данных складывается из пунктов 18.1-18.10.
Приложение 6 к приказу
Утверждена приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 ноября 2015 года № 928
(форма)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет ресурсе: www.emer.gov.kz
Сведения о степных пожарах и загораниях
Отчетный период ____________ 20__г.
(месяц)
Индекс: 6-ССПЗ
Периодичность: ежемесячная
Представляют: территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Срок представления - до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Таблица-1
Наименование показателей
Количество пожаров
Степная площадь (гектар)
Общий Ущерб (тысяч тенге)
Число пострадавших людей
Число пострадавших животных (голов)
всего
погибло
травмировано
всего
погибло
травмировано
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
Наименование показателей
Ликвидировано степных пожаров акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ"
Привлечено сил и средств Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
всего
Степная площадь (гектар)
Общий Ущерб (тысяч тенге)
силы и средства
человек
техники
человек
техники
10
11
12
13
14
15
16
Таблица-2
Наименование показателей
Количество загораний
Площадь (гектар)
Ликвидировано загораний степных территорий акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ"
Привлечено сил и средств Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
всего
Степная площадь (гектар)
силы и средства
человек
техники
человек
техники
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование организации ______________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес ______________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ___________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о степных пожарах и загораниях"
(Индекс: 6-ССПЗ, периодичность: ежемесячная)

33. 13-бағанда тұрғын секторында өрттің шығуынан адамдардың өлімін тәулік уақытына бөлгендегі жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 13.1-13.4-тармақтардың қосындысынан шығады.
34. 14-бағанда өртте жарақаттанған адамдардың жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 14.1-14.6-тармақтардың қосындысынан шығады.
35. 15-бағанда әртүрлі қабаттағы тұрғын ғимараттарда және қосымша шаруашылық құрылыстарда орын алған өрттердің жалпы сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 15.1-15.6-тармақтардың қосындысынан шығады.
36. 16-бағанда әртүрлі қабаттағы тұрғын ғимараттарда және қосымша шаруашылық құрылыстарда орын алған өрттерде адамдардың қаза болуының жалпы сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 16.1-16.6-тармақтардың қосындысынан шығады.
37. 17-бағанда тұрғын ғимараттың қабатында орын алған өрттің жалпы сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 17.1-17.10-тармақтардың қосындысынан шығады.
38. 18-бағанда тұрғын ғимараттың қабатында өрттен қаза болған адамдардың жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 18.1-18.10-тармақтардың қосындысынан шығады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 4 тамыздағы № 550
Бұйрыққа 6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 928 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әкімшілік деректер нысаны интернет ресурсте орналастырылған: www.emer.gov.kz
Дала өрттері мен тұтанулар туралы мәліметтер
Есептік кезең 20 __ жылғы ____________
(апта)
Индекс: 6-ДӨТМ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне
Ұсыну мерзімі - есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-іне дейін
1-кесте
Көрсеткіштер атауы
Өрттер саны
Дала алаңы (гектар)
Жалпы нұқсан (мың теңге)
Зардап шеккен адамдар саны
Зардап шеккен жануарлар саны (бас)
барлығы
қаза тапқаны
жарақаттанғаны
барлығы
өлгені
жарақаттанғаны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
"Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен ерікті өрт сөндірушілер құрылымдары жойған дала өрттері
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің күштері мен құралдары тартылды
барлығы
Дала алаңы(гектар)
Жалпы нұқсан (мың теңге)
күштер мен құралдар
адам
техника
адам
техника
10
11
12
13
14
15
16
2-кесте
Көрсеткіштер атауы
Тұтанулар саны
Ауданы (гектар)
"Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен өртке қарсы ерікті құралымдар жойған дала аумақтарының тұтанулары
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің
күштері мен құралдары тартылды
барлығы
Дала алаңы (гектар)
күштер мен құралдар
адам
техника
адам
техника
1
2
3
4
5
6
7
8
Ұйымның атауы _________________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы _________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Дала өрттері мен тұтанулар туралы мәліметтер
(Индекс: 6- ДӨТМ, кезеңділігі: ай сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения о степных пожарах и загораниях (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В столбце 1 таблицы 1 указывается количество степных пожаров.
2. В столбце 2 таблицы 1 указываются данные о степной площади пожара, в гектарах.
3. В столбце 3 таблицы 1 указываются данные о суммах ущерба, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака.
4. В столбце 4 таблицы 1 указывается число пострадавших людей при степных пожарах, складываемое из столбцов 5 и 6.
5. В столбце 7 таблицы 1 указывается число пострадавших животных при степных пожарах, складываемое из столбцов 8 и 9.
6. В столбце 10 таблицы 1 указывается количество ликвидированных степных пожаров акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
7. В столбце 11 таблицы 1 указываются данные о степной площади пожара, в гектарах, ликвидированные акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
8. В столбце 12 таблицы 1 указываются данные о суммах ущерба нанесенных степным пожаром, в тысячах тенге и с точностью до одного десятичного знака, ликвидированные акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
9. В столбцах 13 и 14 таблицы 1 указывается количество людей и техники, задействованных в ликвидации степных пожаров, без учета сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
10. В столбцах 15 и 16 таблицы 1 указывается количество личного состава и техники Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, задействованных в ликвидации степных пожаров.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Дала өрттері мен тұтанулар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-кестенің 1-бағанында дала өрттерінің саны көрсетіледі.
2. 1-кестенің 2-бағанында дала өрттерінің алаңы туралы деректер гектармен көрсетіледі.
3. 1-кестенің 3-бағанында мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген нұқсан сомалары туралы деректер көрсетіледі.
4. 1-кестенің 4-бағанында дала өрттері кезінде зардап шеккен адамдардың саны көрсетіледі, бұл 5 және 6-бағандардың қосындысынан шығады.
5. 1-кестенің 7-бағанында дала өрттері кезінде зардап шеккен жануарлардың саны көрсетіледі, бұл 8 және 9-бағандардың қосындысынан шығады.
6. 1-кестенің 10-бағанында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен өртке қарсы ерікті құралымдар жойған дала өрттерінің саны көрсетіледі.
7. 1-кестенің 11-бағанында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен өртке қарсы ерікті құралымдар жойған дала өрттерінің алаңы туралы деректер гектармен көрсетіледі.
8. 1-кестенің 12-бағанында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен өртке қарсы ерікті құралымдар жойған дала өрттерінің мың теңгемен және бір ондық белгіге дейінгі дәлдікпен есептелген нұқсан сомалары туралы деректер көрсетіледі.
9. 1-кестенің 13 және 14-бағандарында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын есепке алмай, дала өрттерін жоюға жұмылдырылған адамдар мен техниканың саны көрсетіледі.
10. 1-кестенің 15 және 16-бағандарында Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің дала өрттерін жоюға жұмылдырылған жеке құрамының және техникасының саны көрсетіледі.

11. В столбце 1 таблицы 2 указывается количество степных загораний.
12. В столбце 2 таблицы 2 указываются данные о площади степных загораниях, в гектарах.
13. В столбце 3 таблицы 2 указывается количество ликвидированных степных загораний акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
14. В столбце 4 таблицы 2 указываются данные о степной площади загорания, в гектарах, ликвидированные акиматами и добровольными противопожарными формированиями без привлечения сил и средств
Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
15. В столбцах 5 и 6 таблицы 2 указывается количество людей и техники, задействованных в ликвидации степных загораний, без учета сил и средств Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ".
16. В столбцах 7 и 8 таблицы 2 указывается количество личного состава и техники Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, задействованных в ликвидации степных загораний.
Приложение 7 к приказу
Утверждена приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 ноября 2015 года № 928
(форма)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет ресурсе: www.emer.gov.kz
Сведения о погибших и травмированных людях от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности без возникновения пожара
Отчетный период ____________ 20__г.
(месяц)
Индекс: 7-СПТ
Периодичность: ежемесячная
Представляют: территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Срок представления - до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
№ п/п
Наименование показателей
в городах и поселках городского типа
в сельской местности
1
2
3
4
1
Погибло людей от отравления угарным газом, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара - всего:
1.1
в том числе мужчин
1.2
в том числе женщин
1.3
в том числе детей (до 16 лет)
2
Социальное положение людей, погибших от отравления угарным газом, в результате нарушений требований пожарной безопасности без возникновения пожара
2.1
Рабочие
2.2
Служащие
2.3
Предприниматели
2.4
Временно неработающие
2.5
Пенсионеры
2.6
Дети дошкольного возраста
2.7
Учащиеся

11. 2-кестенің 1-бағанында дала тұтануларының саны көрсетіледі.
12. 2-кестенің 2-бағанында дала тұтануларының алаңы туралы деректер гектармен көрсетіледі.
13. 2-кестенің 3-бағанында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен өртке қарсы ерікті құралымдар жойған дала тұтануларының саны көрсетіледі.
14. 2-кестенің 4-бағанында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, әкімдіктер мен өртке қарсы ерікті құралымдар жойған дала тұтануларының алаңы туралы деректер гектармен көрсетіледі.
15. 2-кестенің 5 және 6-бағандарында "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің күштері мен құралдарын жұмылдырмай, дала тұтануларын жоюға жұмылдырылған адамдар мен техниканың саны көрсетіледі.
16. 2-кестенің 7 және 8-бағандарында Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің дала тұтануларын жоюға жұмылдырылған жеке құрамының және техникасының саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 4 тамыздағы № 550
Бұйрыққа 7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 928 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әкімшілік деректер нысаны интернет ресурсте орналастырылған: www.emer.gov.kz
Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан тұрғын үй секторында қаза болған және жарақат алған адамдар туралы мәліметтер
Есептік кезең 20 __ жылғы____________
(айы)
Индекс: 7-ҚЖМ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне
Ұсыну мерзімі - есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-іне дейін.
Р/с №
Көрсеткіштердің атауы
қалада және қала үлгісіндегі кенттерде
Ауылдық жерлерде
1
2
3
4
1
Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрттің туындауына әкеп соқпаған улы газбен уланудан қаза болған адамдар саны - барлығы:
1.1
оның ішінде ер адам
1.2
оның ішінде әйел адам
1.3
оның ішінде бала (16 жасқа дейін)
2
Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан қаза болған адамдардың әлеуметтік жағдайы
2.1
Жұмысшылар
2.2
Қызметкерлер
2.3
Кәсіпкерлер
2.4
Уақытша жұмыс істемейтіндер
2.5
Зейнеткерлер
2.6
Мектеп жасына дейінгі балалар
2.7
Оқушылар

20.3
3 этаж
20.4
4 этаж
20.5
5 этаж
20.6
6 этаж
20.7
7 этаж
20.8
8 этаж
20.9
9 этаж
20.10
свыше 9 этажей
Наименование организации _______________________________________
Адрес __________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________
Электронный адрес ______________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя __________ подпись ____________
Ф.И.О. (при его наличии) начальника (руководителя) _________________
подпись _________________
Дата "__" ___________ 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о погибших и травмированных людях от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности без возникновения пожара"
(Индекс: 7-СПТ, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Сведения о погибших и травмированных людях от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности без возникновения пожара (далее - Форма).
2. Форма заполняется территориальными подразделениями Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Департамент) и предоставляется в Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем департамента, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется до 27 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
1. В столбце 3 указываются данные об отравленных угарным газом в жилом секторе в городах и поселках городского типа.
2. В столбце 4 указываются данные об отравленных угарным газом в жилом секторе в сельской местности.
3. В пункте 1 указывается количество погибших людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
4. В пункте 1.1 указываются данные о мужчинах, погибших от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
5. В пункте 1.2 указываются данные о женщинах, погибших от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.

20.3
3-қабат
20.4
4-қабат
20.5
5-қабат
20.6
6-қабат
20.7
7-қабат
20.8
8-қабат
20.9
9-қабат
20.10
9 қабаттан жоғары
Ұйымның атауы _________________________________
Мекенжайы _________________________________
Телефоны ___________________________________
Электрондық мекенжайы ______________________
Орындаушының Т.А.Ә. (егер бар болса) __________ қолы ________________
Бастықтың (басшының) Т.А.Ә. (егер бар болса) _________ қолы _________
Күні 20__ жылғы "___" _______________
М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан тұрғын үй секторында қаза болған және жарақат алған адамдар туралы мәліметтер (Индекс: 7- ҚЖМ, кезеңділігі: ай сайын)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, улы газбен уланудан тұрғын үй секторында қаза болған және жарақат алған адамдар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі - Департамент) толтырады және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетіне ұсынады.
3. Нысанға департамент басшысы немесе оның міндеттерін атқаратын адам тегі мен аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 27-сіне дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 3-бағанда қалалардағы және қала үлгісіндегі кенттердегі тұрғын үй секторында улы газбен улану туралы деректер көрсетіледі.
2. 4-бағанда ауылдық жерлердегі тұрғын үй секторында улы газбен улану туралы деректер көрсетіледі.
3. 1-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдар саны көрсетіледі.
4. 1.1-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған ер адамдар туралы деректер көрсетіледі.
5. 1.2-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған әйел адамдар туралы деректер көрсетіледі.

6. В пункте 1.3 указывается число детей (до 16 лет), погибших от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
7. В пункте 2 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по социальному положению. Сумма данных складывается из пунктов 2.1-2.11.
8. В пункте 3 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по основным условиям. Сумма данных складывается из пунктов 3.1-3.5.
9. В пункте 4 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по основным их причинам. Сумма данных складывается из пунктов 4.1-4.7.
10. В пункте 5 указывается общий итоговый количественный показатель распределение погибших людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по объектам. Сумма данных складывается из пунктов 5.1-5.10.
11. В пункте 6 указывается общий итоговый количественный показатель мест гибели людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара. Сумма данных складывается из пунктов 6.1-6.15.
12. В пункте 7 указывается общий итоговый количественный показатель распределения гибели людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по дням недели. Сумма данных складывается из пунктов 7.1-7.7.
13. В пункте 8 указывается общий итоговый количественный показатель погибших людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по времени суток. Сумма данных складывается из пунктов 8.1-8.4.
14. В пункте 9 указывается общий итоговый количественный показатель гибели людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара, произошедших в жилых зданиях различной этажности и хозяйственных постройках. Сумма данных складывается из пунктов 9.1-9.9.

6. 1.3-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған балалар (16 жасқа дейін) саны көрсетіледі.
7. 2-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдардың әлеуметтік жағдайы бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 2.1-2.11-тармақтардың қосындысынан құрылады.
8. 3-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдардың негізгі жағдайлары бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 3.1-3.5-тармақтардың қосындысынан құрылады.
9. 4-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдардың негізгі себептері бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 4.1-4.7-тармақтардың қосындысынан құрылады.
10. 5-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдарды объектілер бөлудің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 5.1-5.10-тармақтардың қосындысынан құрылады.
11. 6-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан адамдардың қаза болған орындарының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 6.1-6.15-тармақтардың қосындысынан құрылады.
12. 7-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдарды апта күндері бойынша бөлудің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 7.1-7.7-тармақтардың қосындысынан құрылады.
13. 8-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан қаза болған адамдардың тәулік уақыты бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 8.1-8.4-тармақтардың қосындысынан құрылады.
14. 9-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан әртүрлі қабаттағы ғимараттарда және шаруашылық құрылыстарда адамдардың қаза болуының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 9.1-9.9-тармақтардың қосындысынан құрылады.

15. В пункте 10 указывается общий итоговый количественный показатель этажности жилого здания, в котором погибли люди от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара. Сумма данных складывается из пунктов 10.1-10.10.
16. В пункте 11 указывается количество травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
17. В пункте 11.1 указываются число мужчин, трамированных от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
18. В пункте 11.2 указываются число женщин, травмированных от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
19. В пункте 11.3 указывается число детей, травмированных от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара.
20. В пункте 12 указывается общий итоговый количественный показатель травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по социальному положению. Сумма данных складывается из пунктов 12.1-12.11.
21. В пункте 13 указывается общий итоговый количественный показатель травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по основным их условиям. Сумма данных складывается из пунктов 13.1-13.5.
22. В пункте 14 указывается общий итоговый количественный показатель травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по основным их причинам. Сумма данных складывается из пунктов 14.1-14.7.
23. В пункте 15 указывается общий итоговый количественный показатель распределение травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по объектам. Сумма данных складывается из пунктов 15.1-15.10.
24. В пункте 16 указывается общий итоговый количественный показатель мест травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара. Сумма данных складывается из пунктов 16.1-16.15.

15. 10-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде улы газбен уланудан адамдар қаза болған тұрғын үй ғимараттың қабатының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 10.1-10.10-тармақтардың қосындысынан құрылады.
16. 11-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдар саны көрсетіледі.
17. 11.1-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған ер адамдар саны көрсетіледі.
18. 11.2-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған әйел адамдар саны көрсетіледі.
19. 11.3-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған балалар саны көрсетіледі.
20. 12-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдардың әлеуметтік жағдайы бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 12.1-12.11-тармақтардың қосындысынан құрылады.
21. 13-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдардың негізгі жағдайлары бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 13.1-13.5-тармақтардың қосындысынан құрылады.
22. 14-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдардың негізгі себептері бойынша жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 14.1-14.7-тармақтардың қосындысынан құрылады.
23. 15-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдарды объектілер бойынша бөлудің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 15.1-15.10-тармақтардың қосындысынан құрылады.
24. 16-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан адамдардың жарақат алған орындарының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 16.1-16.15-тармақтардың қосындысынан құрылады.

25. В пункте 17 указывается общий итоговый количественный показатель распределения травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по дням недели. Сумма данных складывается из пунктов 17.1-17.7.
26. В пункте 18 указывается общий итоговый количественный показатель травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара по времени суток. Сумма данных складывается из пунктов 18.1-18.4.
27. В пункте 19 указывается общий итоговый количественный показатель травмированных людей от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара, произошедших в жилых зданиях различной этажности и хозяйственных постройках. Сумма данных складывается из пунктов 19.1-19.9.
28. В пункте 20 указывается общий итоговый количественный показатель этажности жилого здания, в котором травмированы люди от отравления угарным газом в жилом секторе, в результате нарушений требований пожарной безопасности, не повлекших возникновения пожара. Сумма данных складывается из пунктов 20.1-20.10.

25. 17-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдарды апта күндері бойынша бөлудің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 17.1-17.7-тармақтардың қосындысынан құрылады.
26. 18-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан жарақат алған адамдарды тәулік уақыты бойынша бөлудің жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 18.1-18.4-тармақтардың қосындысынан құрылады.
27. 19-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан әртүрлі қабатты ғимараттарда және шаруашылық құрылыстарында адамдардың жарақат алуының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 19.1-19.9-тармақтардың қосындысынан құрылады.
28. 20-тармақта өрт қауіпсіздігі талаптарын бұзу нәтижесінде өрт туындамай, тұрғын үй секторында улы газбен уланудан адамдар жарақат алған тұрғын ғимараттың қабатының жалпы қорытынды сандық көрсеткіші көрсетіледі. Деректер сомасы 20.1-20.10 тармақтардың қосындысынан құрылады.