О внесении изменения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 867 "Об утверждении Правил приемки построенного объекта в эксплуатацию собственником самостоятельно, а также формы акта приемки"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 июня 2020 года № 352. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июня 2020 года № 20874. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 20 марта 2026 года № 123.
Сноска. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства РК от 20.03.2026 № 123 (вводится в действие с 01.07.2026).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 867 "Об утверждении Правил приемки построенного объекта в эксплуатацию собственником самостоятельно, а также формы акта приемки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16165, опубликован 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
Приложение к приказу
от 15 июня 2020 года № 352
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 867
Акт приемки построенного объекта в эксплуатацию собственником самостоятельно
__________________________________
"____" ____________ 20__ года
(наименование населенного пункта)
Собственник объекта _______________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при наличии), адрес места проживания) и подрядчик
(если строительство объекта осуществлялось подрядным способом)
_______________________________________________________________________________,
(наименование организации, фамилия, имя, отчество (при наличии), должность лица,
осуществлявшего строительство, адрес, телефон, № лицензии, дата получения)
УСТАНОВИЛ:

"Меншік иесінің салынған объектіні пайдалануға дербес қабылдау қағидаларын, сондай-ақ қабылдау актісінің нысанын бекіту туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 867 Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 352 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 18 маусымда № 20874 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 123 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 20.03.2026 № 123 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Меншік иесінің салынған объектіні пайдалануға дербес қабылдау қағидаларын, сондай-ақ қабылдау актісінің нысанын бекіту туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 867 Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 16165 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Осы Бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Индустрия және
инфрақұрылымдық даму министрі
Б. Атамкулов
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 15 маусымдағы
№ 352 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 867 бұйрығына
2-қосымша
Меншік иесінің салынған объектіні пайдалануға дербес қабылдау актісі
________________________
20__ жылғы "____" ____________
(елді мекеннің атауы)
Құрылыстың меншік иесі __________________________________________
____________________________________________________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тұрақты мекенжайы) және мердігер
(егер объект мердігерлік тәсілмен салынса)
____________________________________________________________________,
(құрылысты жүзеге асырған ұйымның атауы, адамның лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), ұйымның мекенжайы, телефоны, лицензия №, алған күні)
АНЫҚТАДЫ:

1. Строительство объекта/реконструкция (перепланировка, переоборудование)
помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменениями
несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования
_______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________,
(наименование объекта, месторасположение или адрес)
_______________________________________________________________________________
осуществлялось собственником самостоятельно _____________________________________
_______________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при наличии)) и/или с привлеченной им подрядной организацией
_______________________________________________________________________________,
(наименование организации, фамилия, имя, отчество (при наличии), должность лица,
осуществлявшего строительство объекта/реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений).
2. Выполнены: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(виды работ)
3. Строительство объекта/реконструкция (перепланировка, переоборудование)
помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменениями
несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования произведено на основании:
______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(наименование органа вынесшего решение, № и дата решения)
4. Строительство осуществлялось по проектной (проектно-сметной) документации/
эскизу (эскизному проекту)______________________________________________________
_____________________________________________________________________________,
(наименование организации, фамилия, имя, отчество (при наличии), должность лица,
разработавшего проектную (проектно-сметную) документацию/эскиз (эскизный проект) согласованной/ому
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________,
(наименование организации, рассмотревшей и согласовавшей проектную
(проектно-сметную) документацию / эскиз (эскизный проект)
5. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки: начало работ
_____________________________________________________________________________
(месяц и год)
окончание работ__ ____________________________________________________________,
(месяц и год)

1. ______________________________________________________________
(объектінің атауы, орналасқан жері немесе мекенжайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
объектіні салуды/тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен
жабдықтарды өзгертпей қолданыстағы ғимараттардағы үй-жайларды (жекелеген
бөліктерін) реконструкциялауды (қайта жоспарлауды, қайта жабдықтауды)
меншік иесі өзі
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)) және/немесе ол тартқан мердігерлік ұйым
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________,
(объектіні салуды/үй-жайды реконструкциялауды (қайта жоспарлауды,
қайта жабдықтауды) жүзеге асырған ұйым атауы, адамның лауазымы, тегі, аты,
әкесінің аты (болған жағдайда))
2. ______________________________________________________________
(жұмыстар түрлері)
____________________________________________________________________
_________________________________________________________ орындалған.
3. Объектіні салу/тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертпей қолданыстағы ғимараттардағы үй-жайларды
(жекелеген бөліктерін) реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау):
____________________________________________________________________
(шешім шығарған органның атауы, шешім № және күні)
_________________________________________________ негізінде жүргізілген.
4. Құрылыс ______________________________________________________
____________________________________________________________________
(жобалау (жобалау-сметалық) құжаттаманы/нобай (нобайлық жобаны) әзірлеген
ұйымның атауы, адамның лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
____________________________________________________________________,
(жобалау (жобалау-сметалық) құжаттаманы/нобай (нобайлық жобаны) қараған және
келісім берген ұйымның атауы) келісілген жобалау (жобалау-сметалық)
құжаттама/нобай (нобайлық жоба) бойынша жүзеге асырылды.
5. Құрылыс-монтаждау жұмыстары мына мерзімде жүзеге асырылды:
жұмыстың басталуы __________________________________________
(айы және жылы)
жұмыстың аяқталуы __________________________________________,
(айы және жылы)

1) металлические
штук (далее – шт)
2) деревянные с деревянными приставками
шт
3) деревянные с железобетонными приставками
шт
4) железобетонные
шт
5) тросовые подвесы
шт
5
Провода:
1) медные
км
2) алюминиевые
км
3) сталеалюминиевые
км
6
Кронштейны для светильников:
1) железобетонные
шт
2) металлические
шт
7
Арматура уличного освещения:
1) светильники с лампами накаливания
шт
2) светильники с ртутными лампами
шт
3) светильники с люминесцетными лампами
шт
8
Кабели:
1) марки…….напряжением...
км
2)марки........напряжением...
км
9
Муфты соединительные...
шт
10
Муфты концевые
шт
11
Контуры заземления
шт
12
Устройства грозозащиты
шт
13
Дорожные покрытия кабельных сетей:
1) асфальтобетонные
м²
2) булыжные
м²
3) тротуары
м²
Заказчик ________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор ________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 6
к акту приемки построенного
объекта в эксплуатацию
собственником самостоятельно
Технические характеристики объекта (сети водоснабжения и водоотведения и тому подобное, защита инженерных сетей от электрокоррозии)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
Водопровод
1
Водоводы (общая протяженность)
м
1) из стальных труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из асбестоцементных труб
м
4) из железобетонных труб
м
5)
м
2
Распределительная сеть (общая протяженность)
м
1) из стальных труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из асбестоцементных труб
м
4) из полиэтиленовых труб
м
5)
м
3
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт
Задвижка,d-
шт
d-
шт
d-
шт
Вентили, d-
шт
d-
шт
d-
шт
Кран, d-
шт
d-
шт
d-
шт
Гидрант
шт
Водопроводный ввод
шт
Водоразборная колонка
шт
Стальной футляр
шт
Питьевой фонтанчик
шт
Канализация
1
Коллекторы (общая протяженность)
м
1) из керамических труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из бетонных труб
м
4) из асбестоцементных труб
м
5) из железобетонных труб
м
2
Канализационная сеть (общая протяженность)
м
1) из керамических труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из бетонных труб
м
4) из асбестоцементных труб
м
5) из железобетонных труб
м
3
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт
Выпуск
шт
Горизонтальный разрез колодца
Вертикальный разрез колодца
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки колодца к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор ________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 7
к акту приемки построенного
объекта в эксплуатацию
собственником самостоятельно

1) металл
дана
2) ағаш тіреуі бар ағаш
дана
3) темірбетон тіреуі бар ағаш
дана
4) темірбетон
дана
5) сымарқанды аспалар
дана
5
Сымдар:
1) мыс
км
2) алюминий
км
3) құрыш алюминий
км
6
Шырақтар үшін кронштейндер:
1) темірбетон
дана
2) металл
дана
7
Көше жарығы арматурасы:
1) қызудыру шамы бар шырағдан
дана
2) сынап шамды шырағдан
дана
3) люминесцентті шамдары бар шырағдан
дана
8
Кабельдер:
1) ...кернеулі маркалар...
км
2) ...кернеулі маркалар...
км
9
Біріктіретін жалғастырғыштар
дана
10
Соңғы жалғастырғыштар
дана
11
Жерге қосу схемасы
дана
12
Найзағайдан қорғау құрылғысы
дана
13
Кабель желілерінің жол жабыны:
1) асфальтбетон
м2
2) жұмыртас
м2
3) жаяужолдар
м2
Тапсырыс беруші _________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ______________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
_____________________________
Меншік иесінің салынған
объектіні пайдалануға дербес
қабылдау актісіне
6-қосымша
Объектінің техникалық сипаттамасы (сумен жабдықтау желілері, су бұру, инженерлік желілерді электрототанудан сақтау және тағы басқа)
Р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
2
3
4
5
Су құбыры
1
Су тартқыштар (жалпы ұзындығы)
м
1) болат құбырынан
м
2) шойын құбырынан
м
3) асбестоцемент құбырынан
м
4) темірбетон құбырынан
м
2
Таратқыш желі (жалпы ұзындығы)
м
1) болат құбырынан
м
2) шойын құбырынан
м
3) асбестоцемент құбырынан
м
4) полиэтилен құбырынан
м
3
Өзге құрылғылар
Байқау құдығы
дана
Ысырма d-
дана
d-
дана
d-
дана
Бұрандалар d-
дана
d-
дана
d-
дана
Кран d-
дана
d-
дана
d-
дана
Гидрант
дана
Су құбыры шүмегі
дана
Су тарататын баған
Болат футляр
Ішетін су бүргіш
дана
Кәріз
1
Коллекторлар (жалпы ұзындығы)
м
1) қыш құбырларынан
м
2) болат құбырларынан
м
3) бетон құбырларынан
м
4) асбестоцемент құбырларынан
м
5) темірбетон құбырынан
м
2
Кәріз желісі (жалпы ұзындығы)
м
1) қыш құбырларынан
м
2) болат құбырларынан
м
3) бетон құбырларынан
м
4) асбестоцемент құбырларынан
м
5) темірбетон құбырларынан
м
3
Өзге құрылғылар
Байқау құдығы
дана
Жеңсырық
дана
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы______
Ерекшелігі
Р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі),мм
Саны
Ескертпе
Құдықты тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою схемасы
Тапсырыс беруші ________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау_____________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
_____________________________
Меншік иесінің салынған
объектіні пайдалануға дербес
қабылдау актісіне
7-қосымша

Технические характеристики объекта (объекты газораспределительных систем давления до 0,005 Мпа (Мега Паскаль)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
Протяженность трубопровода
м
Протяженность воздушной прокладки:
м
1) на эстакадах
м
2) на опорах
м
3) безопорная прокладка
м
Количество опор
шт
Протяженность подземной прокладки:
м
1) в проходных каналах
м
2) в полупроходных каналах
м
3) бесканальная прокладка
м
2
Количество колодцев (камер)
шт
3
Количество компенсаторов
шт
4
Количество вводов
шт
5
Количество задвижек     d =
шт
d =
шт
6
Вентили (клапан)        d =
шт
d =
шт
7
Кран проходной          d =
шт
d =
шт
8
Сифоны (гидрозатворы)
шт
9
Переходники
шт
10
Затворы поворотные
шт
11
Регуляторы давления
шт
12
Скважины
шт
13
Станки - качалки
(тип ______ , марка ____ )
шт
-//- (тип____, марка ____)
шт
-//- (тип____, марка ____)
шт
Горизонтальный разрез скважины (колодца)
Вертикальный разрез скважины (колодца)
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки скважины (колодца) к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор ________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 8
к акту приемки построенного
объекта в эксплуатацию
собственником самостоятельно
Технические характеристики объекта (внутриплощадочные линии связи)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
1
2
3
4
1
Воздушные линии связи, в том числе:
км
1) марка
км
2) марка
км
3) марка
км
2
Кабельные линии связи, в том числе:
км
1) марка
км
2) марка
км
3) марка
км
3
Опоры, в том числе:
шт
1) металлические
шт
2) деревянные
шт
3) анкерные
шт
4) железобетонные
шт
5) тросовые подвесы
шт
4
Колодцы сетевые, в том числе:
шт
1) ККС 1
шт
2) ККС 2
шт
3) ККС 3
шт
4) ККС 4
шт
5) ККС 5
шт
5
Муфты соединительные
шт
6
Коллекторы коммуникационные, в том числе:
1) керамические
км
2) бетонные
км
3) асбесто-цементные
км
4) пластмассовые
км
7
НУП (необслуживаемые усилительные пункты)
шт
8
Прочие устройства
Горизонтальный разрез колодца
Вертикальный разрез колодца
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Горизонтальный разрез НУП
Вертикальный разрез НУП
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Единицы измерения
Материал
Количество (размеры)
Примечание
Схема привязки колодцев кабельной линии связи и НУП к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор ________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 9
к акту приемки построенного
объекта в эксплуатацию
собственником самостоятельно
Технические характеристики (малые архитектурные формы и ограждений территорий, открытых спортивных площадок, тротуаров, мощений вокруг зданий (сооружений)
Наименование объекта
Общие сведения
площадь застройки (м²)
объем здания (м³)
общая площадь (м²)
1
2
3
4
продолжение таблицы
Описание конструктивных элементов
Благоустройство
фундамент
стены
электроснабжение
водоснабжение
канализация
5
5
6
7
8
Собственник объекта ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
______________________________________________________________________________
адрес места проживания, подпись, дата) и подрядчик
(если строительство объекта осуществлялось подрядным способом
______________________________________________________________________________
(наименование организации, фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, подпись, дата печать (при наличии)
Приложение 10
к акту приемки построенного
объекта в эксплуатацию
собственником самостоятельно
Технические характеристики (зеленые насаждения)
№ п.п.
Наименование
Количество
Примечание
площадь, кв.м
пог.м
шт.
1
2
3
4
5
6
1
Длина улицы
2
В т.ч. озелененная часть
3
Средняя ширина проезда
4
Общая площадь объекта (проезд, сквер, парк, бульвар)
5
Под зелеными насаждениями, из них
под деревьями
под кустарниками
под цветниками
под газонами
в т.ч. - обыкновенные
- партерные
- луговые
6
Под замощением, из них
асфальтовое покрытие
щебеночное покрытие
плитами
грунтовые улучшенные
грунтовые
7
Под строениями
8
Под сооружениями
9
Под водоемами
10
Прочие
На объекте находятся
№ по плану
Наименование
Единицы измерения
Кол-во
Примечание
Деревья, кустарники, цветники, газоны без деревьев
Дата записи
№ учетного участка
Площадь учетного участка
№ дерева
Порода

Объектінің техникалық сипаттамасы (0,005 Мпа (Мега паскаль) қысымды газ тарату жүйесінің объектілері)
Р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
Құбырдың ұзындығы
м
Ауа төсемінің ұзындығы:
м
1) эстакадаларда
м
2) тіреуіштерде
м
3) тіреуішсіз төсем
м
Тіректер саны
дана
Жерасты төсемінің ұзындығы:
м
1) өткізу арналарында
м
2) жартылай өткізу арналарында
м
3) арнасыз өткізу
м
2
Құдықтар (камералар) саны
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Ысырмалар саны d =
дана
d =
дана
6
Бұрандалар (клапан) d =
дана
d =
дана
7
Өткізу краны d =
дана
d =
дана
8
Сифондар (гидроқақпақтар)
дана
9
Жалғастырғыш тетіктер
дана
10
Бұрылмалы бекітпелер
дана
11
Қысымды реттегіштер
дана
12
Ұңғымалар
дана
13
Тербелме станоктер (типі _____ , маркасы ____ )
дана
- // - (типі _____ , маркасы ____ )
дана
- // - (типі _____ , маркасы ____ )
дана
Ұңғыманың (құдықтың) көлденең кескіні Масштабы ______
Ұңғыманың (құдықтың) тік кескіні Масштабы______
Ерекшелігі
Р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескертпе
Ұңғыманы (құдықты) тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою схемасы
Тапсырыс беруші _________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ______________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
_____________________________
Меншік иесінің салынған
объектіні пайдалануға дербес
қабылдау актісіне
8-қосымша
Объектінің техникалық сипаттамасы (аулаішілік байланыс желісі)
Р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
1
2
3
4
1
Әуе байланыс желісі, оның ішінде:
км
1) маркасы
км
2) маркасы
км
3) маркасы
км
2
Кабельді байланыс желісі, оның ішінде:
км
1) маркасы
км
2) маркасы
км
3) маркасы
км
3
Тіректер, оның ішінде:
дана
1) металл
дана
2) ағаш
дана
3) анкер
дана
4) темірбетон
дана
5) сымарқанды ілмелер
дана
4
Желілі құдықтар, оның ішінде:
дана
1) ТКС 1
дана
2) ТКС 2
дана
3) ТКС 3
дана
4) ТКС 4
дана
5) ТКС 5
дана
5
Жалғау муфталары
дана
6
Коммуникациялық коллекторлар, оның ішінде:
1) қыш лық
км
2) бетон
км
3) асбестцементті
км
4) пластмасса
км
7
ҚКО (қызмет көрсетілмейтін күшейткіш орындар)
дана
8
Өзге де құрылғылар
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы ______
Ерекшелігі
Р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі) (мм)
Саны
Ескертпе
ҚКО көлденең кескіні
Масштабы ______
ҚКО тік кескіні
Масштабы ______
Ерекшелігі
Р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі) (мм)
Саны
Ескертпе
Байланыс кабель желілерінің құдықтары мен ҚКО-ы тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою схемасы
Тапсырыс беруші _________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ______________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
_____________________________
Меншік иесінің салынған
объектіні пайдалануға дербес
қабылдау актісіне
9-қосымша
Объектінің техникалық сипаттамасы (шағын сәулеттік нысандар және аумақтың қоршауы, ашық спорттық алаңдар, жаяусоқпақтар, ғимараттың маңындағы құрылыстар (құрылыстар)
Объектінің атауы
Жалпы мәліметтер
Құрылыс алаңы (м2)
Ғимараттың көлемі (м3)
Жалпы алаңы (м2)
1
2
3
4
кестенің жалғасы
Конструктивтік элементтердің сипаты
абаттандыру
іргетас
қабырға
электрмен жабдықтау
сумен жабдықтау
кәріз
Объектінің иесі ___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
тұрғылықты жерінің мекенжайы, қолы, датасы) және мердігер (объектінің құрылысы
мердігер әдісімен жүзеге асырылған болса)
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) лауазымы, қолы, күні,
мөрі (болған жағдайда)
Меншік иесінің салынған
объектіні пайдалануға дербес
қабылдау актісіне
10-қосымша
Объектінің техникалық сипаттамасы (жасыл желектер)
Р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескерт-пе
1
2
3
4
5
1
Көшенің ұзындығы
м
2
Оның ішінде көгалдандырылған бөлігі
м2
3
Жүргінші жолының орташа ені
м
4
Объектінің жалпы алаңы (жүргінші жолы, гүлзар, саябақ, бульвар)
м2
5
Жасыл желектердегі, оның ішінде
ағаштардағы
бұталардағы
гүл көшеттеріндегі
гүлзарлардағы
оның ішінде:
- кәдімгі
- партерлік
- шабындық
6
Тас төселгендер, оның ішінде
асфальт жабыны
шағылтас жабыны
плитамен
топырақпен жақсартылған
топырақты
7
құрылыстағысы
8
ғимараттардағы
9
су қоймаларындағы
10
басқа
Объектіде
№ жоспар бойынша
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
Ағаштар, бұталар, гүлзарлар, ағаштар жоқ көгалдар
Жазу күні
Есепке алу учаскесінің №
Есепке алу учаскесінің алаңы
Ағаштың №
Жынысы