О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 517. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2020 года № 20759. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 апреля 2025 года № 209.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.04.2025 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10007, опубликован 8 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах составления и представления бюджетной заявки, утвержденных указанным приказом:
подпункт 33) пункта 7 исключить;
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Формы 01-123 и 02-123 (приложения 23 и 23-1) предназначены для расчета расходов по специфике 123 "Взносы на обязательное страхование".
Форма 01-123 (приложение 23) предназначена для расчета размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств.
Приложение 23 заполняется государственными учреждениями, у которых на балансе числятся транспортные средства, для определения суммы расходов на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств.
При расчете размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств необходимо руководствоваться Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств".
Форма 02-123 (приложение 23-1) предназначена для расчета размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами.
При расчете размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами необходимо руководствоваться Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами.";
пункт 40 изложить в следующей редакции:

"Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 517 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 мамырда № 20759 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 209 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 29.04.2025 № 209 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10007 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну қағидаларында:
7-тармақтың 33) тармақшасы алынып тасталсын;
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. 01-123 және 02-123-нысандар (23 және 23-1-қосымшалар) 123 "Мiндеттi сақтандыру жарналары" ерекшелiгi бойынша шығыстарды есептеуге арналған.
01-123-нысан (23-қосымша) көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеуге арналған.
23-қосымшаны теңгерімінде көлiк құралдары есепке алынған мемлекеттiк мекемелер көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыруға арналған шығыстар сомасын анықтау үшiн толтырады.
Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру кезiндегi сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеу кезінде "Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі Заңын басшылыққа алу қажет.
02-123-нысан (23-1-қосымша) тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеуге арналған.
Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеу кезінде "Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі Заңын басшылыққа алу қажет.";
40-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"40. Формы 01-324 и 02-324 (приложения 50 и 50-1) предназначены для расчета расходов по специфике 324 "Стипендии";
Форма 01-324 (приложение 50) предназначена для расчета расходов на выплату стипендии студентам, интернам, магистрантам, докторантам, слушателям, курсантам военно-учебных специальных учебных заведений и кадетов.
При заполнении данной формы следует руководствоваться Постановлением № 646 дсп, а также постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 116 "Об утверждении Правил назначения, выплаты и размеров государственных стипендий обучающимся в организациях образования" (далее – Постановление №116).
Форма 02-324 (приложение 50-1) предназначена для расчета расходов на выплату стипендии студентам, интернам, магистрантам, слушателям подготовительного отделения и резидентуры, докторантам, обучающимся в организациях образования и здравоохранения, культуры и спорта.
При заполнении данной формы следует руководствоваться Постановлением № 116.";
часть первую пункта 41 изложить в следующей редакции:
"41. Расчеты по видам расходов, планируемым по спецификам экономической классификации расходов 133, 155, 156, 163, 164, 165, 166, 167, 211, 212, 221, 321, 322, 323, 331, 332, 339, 341, 351, 359, 411, 412, 417, 418, 419, 421, 422, 423, 429, 431, 432, 433, 434, 435, 441, 451, 511, 512, 513, 514, 519, 521, 531, 541, 611, 612, 621, 711, 712, 713, 714, 715, 721 и 722 составляются в произвольной форме.";
пункт 62 изложить в следующей редакции:
"62. Администратор республиканских бюджетных программ вносит бюджетную заявку в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию посредством информационной системы государственного планирования.";
приложения 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 21 и 23 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему приказу;
дополнить приложением 23-1 согласно приложению 13 к настоящему приказу;
приложения 24, 37 и 50 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 14, 15 и 16 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 50-1 и 50-2 согласно приложениям 17 и 18 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) госуд6арственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

"40. 01-324 және 02-324-нысандар (50 және 50-1-қосымшалар) 324 "Стипендиялар" ерекшелiгi бойынша шығыстарды есептеуге арналған.
01-324-нысан (50-қосымша) арнайы әскери-оқу орындарының және кадеттердің студенттеріне, интерндеріне, магистрантарына, доктаранттарына, тыңдаушыларына, курсанттарына стипендиялар төлеуге жұмсалатын шығыстарды есептеуге арналған.
Осы нысанды толтыру кезiнде № 646 қбп қаулысын, сондай-ақ "Білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияларды тағайындау, төлеу қағидаларын және олардың мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 7 ақпандағы № 116 қаулысын (бұдан әрi - № 116 қаулы) басшылыққа алған жөн.
02-324-нысан (50-1-қосымша) білім беру және денсаулық сақтау, мәдениет және спорт ұйымдарында оқитын студенттерге, интерндерге, магистранттарға, дайындық бөлімінің және резидентура тыңдаушыларына, докторанттарға стипендиялар төлеуге жұмсалатын шығыстарды есептеуге арналған.
Осы нысанды толтыру кезiнде № 116 қаулыны басшылыққа алған жөн.";
41-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"41. Шығыстардың экономикалық сыныптамасының 133, 155, 156, 163, 164, 165, 166, 167, 211, 212, 221, 321, 322, 323, 331, 332, 339, 341, 351, 359, 411, 412, 417, 418, 419, 421, 422, 423, 429, 431, 432, 433, 434, 435, 441, 451, 511, 512, 513, 514, 519, 521, 531, 541, 611, 612, 621, 711, 712, 713, 714, 715, 721 және 722 ерекшелiктерi бойынша жоспарланатын шығыстардың түрлері жөніндегі есептеулер еркiн нысанда жасалады.";
62-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"62. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бюджеттік жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органға бюджеттiк өтiнiмдi мемлекеттiк жоспарлаудың ақпараттық жүйесi арқылы енгiзедi.";
Көрсетілген Қағидаларға 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 21 және 23-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес 23-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген Қағидаларға 24, 37 және 50-қосымшалар осы бұйрыққа 14, 15 және 16-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 17 және 18-қосымшаларға сәйкес 50-1 және 50-2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 5
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 04-111
Расчет расходов на оплату труда работников государственных учреждений образования
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Наименование должностей
Количество штатных единиц
Управленческий персонал

3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 1-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 5-қосымша
04-111-нысан
Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi қызметкерлерiнiң еңбекақысына арналған шығыстар есебі
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Лауазымдар атауы
Штаттық бiрлiк саны
Басқарушы персонал
Негізгі, әкімшілік және қосалқы персонал

от 0 до 3
от 3 до 6
от 6 до 9
от 9 до 12
от 12 до 16
от 16 до 20
от 20 до 25
свыше 25
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Единица измерения
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
Продолжение таблицы
Количество штатных единиц
Сумма должностных окладов в месяц (гр.2 х базовый долж. оклад х коэфф.+…+ гр.20 х базовый долж. оклад х коэфф.)/ 1000
Основной, административный и вспомогательный персонал
Всего гр.2+ гр.3+…+гр.19 +гр.20
от 0 до 1
с 1 до 2
с 2
до 3
с 3
до 5
с 5
до 7
с 7
до 10
с 10
до 13

0-ден 3-ке дейiн
3-тен 6-ға дейiн
6-дан 9-ға дейiн
9-дан 12-ге дейiн
12-ден 16-ға дейiн
16-дан 20-ға дейiн
20-дан 25-ке дейiн
25 жылдан жоғары
0-ден 1-ге дейiн
1-ден 2-ге дейiн
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Өлшем бiрлiгi
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
Кестенiң жалғасы
Штаттық бiрлiк саны
Бiр айдағы лауазымдық жалақының сомасы (2-бағ. х базалық лауазымдық жалақы х коэфф. +... + 20-бағ х базалық лауазымдық жалақы х коэфф.)/1000
Негізгі, әкімшілік және қосалқы персонал
Барлығы 2-бағ + 3-бағ +…+19-бағ +20-бағ
2-ден 3-ке дейiн
3-тен 5-ке дейiн
5-тен 7-ге дейiн
7-ден 10-ға дейiн
10-дан 13-ке дейiн

с 13 до 16
с 16 до 20
с 20 до 25
свыше 25
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Повышение за работу в сельской местности
Сумма должностного оклада (ставки) с учетом повышения гр. 22 + гр. 24
Доплаты
Кол-во работников, которым установлено данное повышение
Сумма
За классное руководство (руководство группой)
За проверку тетрадей и письменных работ
За заведование учебными кабинетами (лабораториями, мастерскими, учебно-консультативными пунктами)
За совмещение должностей (расширение зоны обслуживания)
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
ед.
тыс. тенге
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За особые условия труда
За углубленное преподавание отдельных предметов профильного направления
Работникам, занятым на тяжелых (особо тяжелых) физических работах и работах с вредными (особо вредными) и опасными (особо опасными) условиями труда
За квалификационный уровень
За организацию производственного обучения
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За работу в ночное время
За работу в выходные и праздничные дни
За сверхурочную работу
За выполнение обязанностей временно отсутствующего работника
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
44
45
46
47
48
49
50
51
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
За работу в зонах экологического бедствия
За ученую степень
За статус "Старший"
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Количество работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
52
53
54
55
56
57
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За непосредственное обеспечение высококачественного учебно-тренировочного процесса
За работу на территориях радиационного риска
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата

13-тен 16-ға дейiн
16-дан 20-ға дейiн
20-дан 25-ке дейiн
25 жылдан жоғары
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
бiрл
мың теңге
кестенiң жалғасы
Ауылдық жерде жұмыс iстегенi үшiн арттыру
Арттыру есебiмен лауазымдық жалақының (мөлшерлеменің) сомасы 22-бағ.+24-бағ.
Қосымша ақы
Осындай арттыру белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Сыныптық жетекшiлiк (топ басшылығы) үшiн
Дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергенi үшiн
Оқу кабинеттерін (зертханаларды, шеберханаларды, оқу-кеңес пункттерін) басқарғаны үшін
Лауазымдарды қоса атқарғаны (қызмет көрсету аймағының кеңейту) үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
бiрл.
мың теңге
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенiң жалғасы
Қосымша ақы
Ерекше еңбек жағдайлары үшін
Бейіндік бағыттағы жекелеген пәндерді тереңдете оқытқаны үшін
Ауыр (ерекше ауыр) қол еңбегі жұмыстарымен және еңбек жағдайлары зиянды (ерекше зиянды) және қауіпті (ерекше қауіпті) жұмыстармен айналысатын қызметкерлерге
Біліктілік деңгейі үшін
Өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенiң жалғасы
Қосымша ақы
Түнгі уақыттағы жұмысы үшін
Мереке және демалыс күндеріндегі жұмысы үшін
Үстеме жұмыс істегені үшін
Уақытша болмаған қызметкердің міндеттерін орындағаны үшін
Экологиялық апат аймақтарында жұмыс істегені үшін
Ғылыми дәрежесі үшін
"Аға" мәртебесі үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенiң жалғасы
Қосымша ақы
Жоғары сапалы оқу-жаттығу процесін тікелей қамтамасыз еткені үшін
Радиациялық қатер аумағында жұмыс істегені үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны

Сумма (МРПх(гр.61х2+гр. 62х1,75+гр.63 х1,5+гр.64х1,25+гр.65х1))/1000
Общее кол-во
в т.ч. 2 МРП
в т.ч. 1,75 МРП
в т.ч. 1,5 МРП
в т.ч. 1,25 МРП
в т.ч. 1 МРП
58
59
60
61
62
63
64
65
66
ед.
тыс. тенге
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс. тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
Надбавки
Прочие доплаты, утвержденные  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сумма доплат в месяц (гр.27+ гр.29+ гр.31+ гр.33+ гр.35+ гр.37+ гр.39+ гр.41+ гр.43+ гр.45+ гр.47+ гр.49+ гр.51+ гр.53+ гр.55+ гр.57+ гр.59+гр.66+гр.68)
За почетное звание
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлены надбавки
Сумма
67
68
69
70
71
ед.
тыс. тенге
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Надбавки
Итого основной заработной платы в месяц гр.25+гр.69+ гр.76
Итого основной заработной платы в год гр.77 х 12
За особые условия труда
Прочие надбавки, утвержденные  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сумма надбавок в месяц (гр.71+гр.73+гр.75)
Кол-во работников, которым установлены надбавки
Сумма
Кол-во работников, которым установлены надбавки
Сумма
72
73
74
75
76
77
78
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
тыс. тенге
тыс. тенге
тыс. тенге
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ед. – единица;
гр. – графа;
базовый долж. оклад - базовый должностной оклад;
коэфф. – коэффициент;
тыс.тенге – тысяч тенге;
Кол-во – Количество;
МРП – месячный расчетный показатель;
Общее кол-во – Общее количество;
в т.ч. – в том числе.
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 6
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки

Сомасы (АЕКх (61-бағ. х 2+62-бағх1,75х +63-бағ. х1,5 +64-бағ.+1,25х65-бағ. х 1))/1000
жалпы саны
оның iшiнде 2 АЕК
оның iшiнде 1,75 АЕК
оның iшiнде 1,5 АЕК
оның iшiнде 1,25 АЕК
оның iшiнде 1 АЕК
58
59
60
61
62
63
64
65
66
бiрл.
мың теңге
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
мың теңге
Кестенiң жалғасы
Қосымша ақы
Үстемеақы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен бекітілген өзге де қосымша ақы
Бiр айдағы қосымша ақы сомасы (27-бағ.+ 29-бағ.+ 31-бағ.+ 33-бағ.+ 35-бағ.+ 37-бағ.+ 39-бағ.+ 41-бағ.+ 43-бағ.+ 45-бағ.+ 47-бағ.+ 49-бағ.+ 51-бағ.+ 53-бағ.+ 55-бағ.+ 57-бағ.+ 59-бағ.+ 66-бағ.+ 68-бағ.)
Құрметті атағы үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
67
68
69
70
71
бiрл.
мың теңге
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенiң жалғасы
Үстемеақы
Бiр айдағы негізгі жалақының жиыны 25-бағ.+69-бағ.+ 76-бағ.
Бiр жылдағы негізгі жалақының жиыны 77-бағ. х 12
Ерекше еңбек жағдайлары үшін
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен бекітілген өзге де үстемеақы
Бiр айдағы үстемеақы сомасы (71-бағ.+73-бағ.+75-бағ.)
Үстеме ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Үстеме ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
72
73
74
75
76
77
78
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Бас бухгалтер/ қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                  (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
бірл. - бірлік;
бағ. - баған;
коэфф. - коэффициент;
АЕК - айлық есептік көрсеткіш.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 2-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 6-қосымша

Сумма (МРПх (гр.37х2+гр.38х1,75+гр.39 х1,5+гр.40х1,25+гр.41х1))/1000
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Общее кол-во
в т.ч. 2 МРП
в т.ч. 1,75 МРП
в т.ч. 1,5 МРП
в т.ч. 1,25 МРП
в т.ч. 1 МРП
36
37
38
39
40
41
42
43
44
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За совмещение должностей (расширение зоны обслуживания)
Работникам занятым на тяжелых (особо тяжелых) физических работах и работах с вредными (особо вредными) и опасными (особо опасными) условиями труда

Сомасы (АЕКх (2х37-бағ.+1,75х38-бағ.+х1,5 х39-бағ.+1,25х40-бағ.+1х41-бағ.))/1000
жалпы саны
оның iшiнде 2 АЕК
оның iшiнде 1,75 АЕК
оның iшiнде 1,5 АЕК
оның iшiнде 1,25 АЕК
оның iшiнде 1 АЕК
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
36
37
38
39
40
41
42
43
44
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенiң жалғасы
Қосымша ақылар
Үстемеақылар
Қызметтердi қоса атқарғаны үшiн (қызмет көрсету аймағын ұлғайту)
Ауыр (аса ауыр) дене еңбегiмен және зиян (аса зиян) және қауiптi (аса қауiптi) еңбек жағдайлары бар жұмыспен айналысатын қызметкерлерге

Прочие доплаты, утвержденные  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
45
46
47
48
49
50
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
Надбавки
Сумма доплат в месяц (гр.25+гр.27+гр.29+гр.31+гр.33+гр.35+гр.42+ гр.44+гр.46+гр.48+гр.50)
За проведение фундаментальных и прикладных исследований в области права
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сумма
51
52
53
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Надбавки

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен бекітілген өзге де қосымша ақылар
Бiр айдағы қосымша ақылардың сомасы (25-бағ.+27-бағ.+29-бағ.+31-бағ.+33-бағ.+35- бағ.+42-бағ.+44-бағ.+46-бағ.+48-бағ.+50-бағ.)
Құқық саласында іргелі және қолданбалы зерттеулер жүргізгені үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Үстемеақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
45
46
47
48
49
50
51
52
53
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Үстемеақылар

Итого основной заработной платы в месяц (гр.22+ гр.51+ гр.61)
Итого основной заработной платы в год гр.62х 12
За высокое качество научных исследований и отчетных материалов, представляемых руководству страны
За почетное звание
Прочие надбавки, утвержденные  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сумма надбавок в месяц (гр.53+ гр.55+ гр.58+ гр.60)
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сумма
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Размер

Бiр айдағы негізгі жалақының жиыны (22-бағ. + 51-бағ. + 61-бағ.)
Бiр жылдағы жалақының жиыны 62 бағ. х12
Елiмiздiң басшылығына ұсынылатын ғылыми зерттеулер мен есеп материалдарының жоғары сапасы үшiн
Құрметтi атағы үшiн
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен бекітілген өзгеде үстемеақылар
Бiр айдағы үстеме ақының сомасы (53-бағ. +55-бағ. +58-бағ. +60-бағ.)
Үстемеақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Үстемеақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Мөлшерi

Форма 11-111
Расчет расходов на оплату труда рабочих государственных учреждений
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Квалификационный разряд
Кол-во штатных единиц
Сумма Должностных Окладов в месяц (базовый должностной оклад х коэфф. х гр.2)/ 1000
Доплаты
За совмещение должностей (расширение зоны обслуживания) и выполнение обязанностей временно отсутствующего работника
Рабочим, занятым на тяжелых (особо тяжелых) физических работах и работах с вредными (особо вредными) и опасными (особо опасными) условиями труда
За особые условия труда
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым Установлена доплата
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Единица измере- ния
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За работу в ночное время
За работу в праздничные и выходные дни
За сверхурочную работу
За работу на территориях радиационного риска
К-во работников, которым установлена доплата
Сумма
К-во работников, которым установлена доплата
Сумма
К-во работников, которым установлена доплата
Сумма
К-во работников, которым установлена доплата
Общее кол-во
в т.ч. 2 МРП

11-111-нысан
Мемлекеттiк мекемелер жұмысшыларының еңбекақысына арналған шығыcтарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Бiлiктiлiк разряды
Штат бiрлiктерiнiң саны
Бiр айдағы лауазымдық жалақылардың сомасы (базалық лауазымдық жалақы х коэфф. х 2-бағ.)/1000
Қосымша ақылар
Қызметтердi қоса атқарғаны (қызмет көрсету аймағын кеңейту) және уақытша болмаған қызметкердiң мiндеттерiн орындағаны үшiн
Ауыр (аса ауыр) дене еңбегiмен және зиян (аса зиян) және қауiптi (аса қауiптi) еңбек жағдайлары бар жұмыспен айналысатын қызметкерлерге
Еңбектiң ерекше жағдайлары
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Өлшем бiрлiгi
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
кестенiң жалғасы
Қосымша ақылар
Түнгi уақытта жұмыс iстегенi үшiн
Мерекежәне демалыс күндерiндегi жұмыс үшiн
Мерзiмiнен тыс жұмыс үшiн
Радиациялық қатер аумағында жұмыс істегені үшін
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
жалпы саны
оның iшiнде 2 АЕК

Сумма доплат в месяц (гр.5+гр.7+гр.9+гр.11+ гр.13+ гр.15+ гр.22+ гр.24+ гр.26)
За работу на автомобилях с прицепами
За классную квалификацию
За работу в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях, в системе специальных государственных, правоохранительных органов, государственной противопожарной службы
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сумма
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сумма
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сумма
27
28
29
30
31
32
33
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
Продолжение таблицы
Надбавки
Итого основной заработной платы в месяц (гр.3+гр. 27+гр.38)
Итого основной заработной платы в год гр.39 х12
За руководство бригадой
Прочие  надбавки, утвержденные  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сумма надбавок в месяц (гр.29+гр.31+гр.33+гр.35+гр.37)
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сумма
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сумма
34
35
36
37
38
39
40
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
тыс. тенге
тыс. тенге
тыс. тенге
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ _____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ед. – единица;
гр. – графа;
коэфф. – коэффициент;
тыс.тенге – тысяч тенге;
Кол-во – Количество;
МРП – месячный расчетный показатель;
Общее кол-во – Общее количество;
в т.ч. – в том числе.
Приложение 9 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 14
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 13-111
Расчет расходов на оплату труда сотрудников органов внутренних дел, антикоррупционной службой, службы экономических расследований, правоохранительных органов, государственной противопожарной службы, государственной фельдъегерской службы, органов уголовно-исполнительной системы
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Категория должностей
Количество штатных единиц
до года

Бiр айдағы қосымша ақылардың сомасы (5-бағ. +7-бағ. +9-бағ. 11-бағ. + 13-бағ. + 15-бағ + 22-бағ. + 24-бағ. + 26-бағ.)
Тiркемесi бар автомобильдермен жұмыс iстегенi үшiн үстемақы
Сыныптық бiлiктiлiгi үшiн
Қарулы Күштерде, басқа әскерлерде және әскери құралымдарда, арнаулы мемлекеттік, құқық қорғау органдары, мемлекеттік өртке қарсы қызмет жүйесіндегі жұмысы үшінiстегенi үшiн
Үстемақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Үстемақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Үстемақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
27
28
29
30
31
32
33
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
Кестенiң жалғасы
Үстемақылар
Бiр айдағы жалақының жиыны (3-бағ. + 27-бағ. + 37-бағ)
Бiр жылдағы жалақының жиыны 39-бағ. х12
Бригадаға басшылық жасағаны үшiн
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен бекітілген өзге де үстемеақылар
Бiр айдағы үстеме ақының сомасы (29-бағ. + 31-бағ. + 33-бағ.+35 бағ.+37 бағ.)
Үстемақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
Үстемақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы
34
35
36
37
38
39
40
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/ қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
бірл. - бірлік;
бағ. - баған;
коэфф. - коэффициент;
АЕК - айлық есептік көрсеткіш.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 9-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 14-қосымша
13-111-нысан
Ішкi iстер, сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметі, экономикалық тергеу қызметі, құқық қорғау органдары, мемлекеттiк өртке қарсы қызметі, мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметі, қылмыстық-атқарушы жүйесi органдары қызметкерлерiнiң еңбекақысына арналған шығыстарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Лауазымдар атауы
Штат бiрлiктерінің саны
Бiр жылға дейiн

Сумма доплат за специальные звания в месяц (гр.15х базовый должностной оклад х коэф.+… +гр.33 х базовый должностной оклад х коэф.) /1000
За особые условия прохождения службы
Доплата за работу на территориях радиационного риска
Кол-во сотруд- ников, получающих данную надбавку
Сумма
Кол-во сотрудников, получающих данную надбавку
Сумма (МРПх(гр.38х2+гр. 39х1,75+гр.40 х1,5+гр.41х1,25+гр.42х1))/1000
Общее кол-во
в т.ч. 2 МРП

Лауазымдар санаты атақтар үшiн қосымша ақының сомасы (15-бағ.х базалық лауазымдық жалақы х коэфф.+...+33-бағ.х базалық лауазымдық жалақы х коэфф.)/1000
Қызмет өткерудiң ерекше жағдайлары үшiн
Радиациялық қатер аумағында жұмыс істегені үшін
Осы үстемақыны алатын қызметкерлердiң саны
Сомасы
Қосымша ақы белгiленген қызметкерлердiң саны
Сомасы (АЕКх (2х38-бағ.+1,75х39-бағ.+х1,5 х40-бағ.+1,25х41-бағ.+1х42-бағ.))/1000
жалпы саны
оның iшiнде 2 АЕК

в т.ч. 1,25 МРП
в т.ч. 1 МРП
35
36
37
38
39
40
41
42
43
ед.
тыс. тенге
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс. тенге
Продолжение таблицы
За работу в зоне экологичес кого бедствия
Итого основной заработной платы в месяц (гр.14 +гр.34 +гр.36 +гр.43 +гр.45)
Итого основной заработной платы в год гр.46х12
Кол-во военнослужащих, получающих дополнительную оплату
Сумма
44
45
46
47
ед.
тыс. тенге
тыс. тенге
тыс. тенге
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ед. – единица;
гр. – графа;
коэфф. – коэффициент;
тыс.тенге – тысяч тенге;
Кол-во – количество;
МРП – месячный расчетный показатель;
Общее кол-во – Общее количество;
ВМС – военно-морские силы;
в т.ч. – в том числе.
Приложение 11 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 21
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 01-121
Расчет расходов на уплату социального налога
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Наименование
Количество
Налогооблагаемый фонд оплаты труда
Ставка социального налога
Сумма налога в год (графа 3 х графа 4)/100
1
2
3
4
5
единица
тысяч тенге
%
тысяч тенге
Количество сотрудников достигших пенсионного возраста
Количество сотрудников не достигших пенсионного возраста
Итого
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ ________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Приложение 12 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 23
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 01-123
Расчет размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Тип транспортного средства
Размер Коэффициента по типу транспортного средства *
Алматинская область
Туркестанская область
Восточно
Казахстанская область
Костанайская область
Карагандинская область
Северо-Казахстанская область
Акмолинская
область
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Единица измерения
коэффициент
единица
единица
единица
единица
единица
единица
единица
Легковые
Легковые автомобили до 7 лет
Легковые автомобили свыше 7 лет
Автобусы до 16 пассажирских мест включительно
Автобусы до 16 пассажирских мест включительно (до 7 лет)
Автобусы до 16 пассажирских мест включительно (свыше 7 лет)
Автобусы свыше 16 пассажирских мест
Автобусы свыше 16 пассажирских мест (до 7 лет)
Автобусы свыше 16 пассажирских мест (свыше 7 лет)
Грузовые
Грузовые (до 7 лет)
Грузовые (свыше 7 лет)
Троллейбусы, трамваи
Троллейбусы, трамваи (до 7 лет)
Троллейбусы, трамваи (свыше 7 лет)
Мототранспорт
Мототранспорт (до 7 лет)
Мототранспорт (свыше 7 лет)
Прицепы (полуприцепы)
Прицепы (полуприцепы) до 7 лет
Прицепы (полуприцепы) свыше 7 лет
Итого
х
продолжение таблицы
Павлодарская область
Жамбылская область
Актюбинская область
Западно-Казахстанская область
Кызылординская область
Атырауская область
Мангистауская область
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
10
11
12
13
14
15
16
единица
единица
единица
единица
единица
единица
единица
продолжение таблицы
Город Алматы
Город Нур-Султан
Город Шымкент
Сумма взноса **
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
17
18
19
20
единица
единица
единица
тысяч тенге
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Примечание:

оның iшiнде 1,25 АЕК
оның iшiнде 1 АЕК
35
36
37
38
39
40
41
42
43
бiрл.
мың теңге
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
бiрл.
мың теңге
Кестенiң жалғасы
Экологиялық апат аймақтарында жұмыс істегені үшін
Бiр айдағы жалақы қоры (14-бағ.+34-бағ.+36-бағ.+43-бағ.+45-бағ.)
Бiр жылдағы жалақы қоры (46-бағ. х 12)
Қосымша ақы алатын қызметшiлердiң саны
Сомасы
44
45
46
47
бiрл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/ қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
бірл. - бірлік;
бағ. - баған;
коэфф. - коэффициент;
АЕК - айлық есептік көрсеткіш.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 11-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 21-қосымша
01-121-нысан
Әлеуметтiк салықты төлеуге арналған шығыстарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Атауы
Саны
Еңбек ақының салық салынатын қоры
Әлеуметтiк салық мөлшерлемесі
Жылына салық (3-баған х 4-баған)/100
1
2
3
4
5
бірлік
мың теңге
%
мың теңге
Зейнеткер жасына жеткен қызметкерлердiң саны
Зейнеткер жасына жетпеген қызметкерлердiң саны
Барлығы
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/ қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 12-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 23-қосымша
01-123-нысан
Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысы мөлшерiн есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Көлiк құралының түрi
Көлiк құралының түрi бойынша коэффициент мөлшерi *
Алматы облысы
Түркістан облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Қостанай облысы
Қарағанды облысы
Солтүстiк Қазақсттан облысы
Ақмола облысы
Көлiк құралдарының саны
Көлiк құралдарының саны
Көлiк құралдарының саны
Көлiк құралдарының саны
Көлiк құралдарының саны
Көлiк құралдарының саны
Көлiк құралдарының саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Өлшем бiрлiгi
коэффициент.
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
Жеңiл
7 жылға дейінгі жеңіл автомобильдер
7 жылдан жоғарғы автомобильдер
16 жолаушы орыны бар автобустар
16 жолаушы орыны бар автобустар (7 жылға дейінгі)
16 жолаушы орыны бар автобустар (7 жылдан жоғарғы)
16-дан аса жолаушы орны бар автобустар
16-дан аса жолаушы орны бар автобустар (7 жылға дейінгі)
16-дан аса жолаушы орны бар автобустар (7 жылдан жоғарғы)
Жүк
Жүк (7 жылға дейінгі)
Жүк (7 жылдан жоғарғы)
Троллейбустар, трамвайлар
Троллейбустар, трамвайлар (7 жылға дейінгі)
Троллейбустар, трамвайлар (7 жылдан жоғарғы)
Мототранспорт
Мототранспорт (7 жылға дейінгі)
Мототранспорт (7 жылдан жоғарғы)
Тiркемелер (жартылай тiркемелер)
Тiркемелер (жартылай тiркемелер) 7 жылға дейінгі
Тiркемелер (жартылай тiркемелер) 7 жылдан жоғарғы
Жиыны
х
кестенің жалғасы
Павлодар облысы
Жамбыл облысы
Ақтөбе облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қызылорда облысы
Атырау облысы
Маңғыстау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Жарна сомасы ***
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
бiрлік
мың теңге
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/ қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Ескертпе:

* Данная графа заполняется в соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств";
** Данная графа рассчитывается следующим образом: ((1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 3)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации трансп. средств (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 4)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 5)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 6)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 7)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 8)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 9)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 10)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 11)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х гр.12)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 13)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 14)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 15)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 16)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 17)+ (1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 18)+(1,9 х графа.2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 19)) х месячный расчетный показатель/1000.
Приложение 13 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517

* Осы баған "Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі Заңына сәйкес толтырылады;
** Осы баған былайша есептеледi: ((көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х коэффициент (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 3)+(көлiк құралдарын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х коэффициент (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 4)+(1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х 5) баған+(1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар) х баған 6)+(1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэфф.(астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 7)+(көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар) х баған 8)+(көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х коэффициент (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 9) +(көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 10)+ (көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 11) + (көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 12)+ (көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 13)+(көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 14)+(көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 15)+( көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 16)+(көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 17)+( көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 18)+( көлiк құралын тiркеу аумағы бойынша 1,9 х баған 2 х көлік құралының пайдаланылу мерзіміне қарай коэффициенті х 1,2 х (астана, республикалық және облыстық маңызы бар қалалар үшiн) х баған 19)) х айлық есептік көрсеткіш /1000.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 13-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну

** Данная графа рассчитывается следующим образом: ((графа 2 х графа 3)+( графа 2 х графа 4)+( графа 2 х графа 5)+( графа 2 х графа 6)+( графа 2 х графа 7)+( графа 2 х графа 8)+( графа 2 х графа 9)+( графа 2 х графа 10)+( графа 2 х графа 11)+( графа 2 х графа 12)+( графа 2 х графа 13)+( графа 2 х графа 14)+( графа 2 х графа 15)+( графа 2 х графа 16)+( графа 2 х графа 17)+ (графа 2 х графа 18)+ ( графа 2 х графа 19)) х месячный расчетный показатель/1000.
Приложение 14 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 24
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки

** Бұл баған былайша есептеледi: ((2-баған х 3-баған)+(2-баған х 4-баған)+(2-баған х 5-баған)+(2-баған х 6-баған)+( 2-баған х 7-баған)+(2-баған х 8-баған)+( 2-баған х 9-баған) +( 2-баған х 10-баған)+ (2-баған х 11-баған) + (2-баған х 12-баған)+ (2-баған х 13-баған)+( 2-баған х 14-баған)+(2-баған х 15-баған)+(2-баған х 16-баған)+(2-баған х 17-баған)+(2-баған х 18-баған)+(2-баған х 19-баған)) х айлық есептік көрсеткіш/1000.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 14-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 24-қосымша

Форма 01-134
Расчет выплаты вознаграждений присяжным заседателям
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Наименование
Базовый должностной оклад
Коэффициент должностного оклада председательствующего по делу судьи (в зависимости от стажа)
Должностной оклад судьи областного и приравненного к нему суда (тенге)

01-134-нысан
Алқабилерге сыйақылар төлемдерін есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Атауы
Базалық лауазымдықжалақы
Іс бойынша төрағалық ететін судьяның лауазымдық жалақысының коэффициенті (өтіліне байланысты)
Облыстық судьяның және оған теңестірілген соттың лауазымдық жалақысы (теңгемен)

Размер оплаты труда присяжного заседателя (гр. 4 *50%) (тенге в месяц)
Количество дел в год
Количество присяжных заседателей в год (человек)
Длительность процесса (дней)
Сумма затрат (гр.5/ 22 дня*гр.7* гр.8/1000) (тыс. тенге)
Социальный налог (тыс. тенге)
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования (тыс. тенге)
Всего (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Вознаграждения присяжным заседателям
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
гр. – графа;
тыс.тенге – тысяч тенге.
Приложение 15 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 37
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 02-149
Расчет расходов по закупке расходных материалов
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Наименование
Единица измерения
Количество
Средняя стоимость за единицу, тенге
Общая стоимость, тысяч тенге (графа 3 х графа4)/1000
1
2
3
4
5
Бумага для принтеров и копировальных аппаратов:
формат А3
пачка
формат А4
пачка
формат А5
пачка
рулонная, перфорированная ЛБК
килограмм
для факсов
килограмм
Прочее
Картриджы:
для лазерных, струйных принтеров
штук
для копировальных аппаратов
штук
для факсов
штук
Прочее
Тонеры:
для лазерных, струйных принтеров
штук
для копировальных аппаратов
штук
для факсов
штук
Прочее
Приобретение других расходных материалов для оборудования
штук
Всего
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Приложение 16 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 50
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки

Алқабидің лауазымдық жалақысы (4- баған *50%) (айына теңге)
Бір жылдағы іс саны
Бір жылдағы алқабилердің саны (адам)
Процестің ұзақтығы (күн)
Шығындар сомасы (5- баған / 22 күн.*7- баған * 8- баған /1000) (мың теңге)
әлеуметтік салық (мың теңге)
Мемлекеттік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар (мың теңге)
барлығы (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Алқабилерге төленетін сыйақы
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 15-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 37-қосымша
02-149-нысан
Шығыс материалдарын сатып алу бойынша шығыстарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Атауы
Өлшем бiрлiгi
Саны
Бiрлiк үшін орташа құны, теңге
Жалпы құны, мың теңге (3-баған х 4-баған)/1000
1
2
3
4
5
Принтерлер және көшiру аппараттары үшiн қағаз:
А3 пiшiнi
қорап
А4 пiшiнi
қорап
А5 пiшiнi
қорап
Рулонды, кесiлген БПҚ
килограмм
факстер үшiн
килограмм
Өзгелер
Картридждер:
лазерлiк, ағысты принтерлер үшiн
дана
көшiру аппараттары үшiн
дана
факстер үшiн
дана
Өзгелер
Тонерлер:
лазерлiк, ағысты принтерлер үшiн
дана
көшiру аппараттары үшiн
дана
факстер үшiн
дана
Өзгелер
Жабдықтар үшiн басқа шығыс материалдарын сатып алу
дана
Барлығы
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 16-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 50-қосымша

Форма 01-324
Расчет расходов на выплату стипендии студентам, интернам, магистрантам, докторантам, слушателям, курсантам военно-учебных специальных учебных заведений и кадетов
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Перечень стипендиатов
Среднегодовая численность, единиц
Сумма должностного оклада (стипендии) в месяц (базовый должностной оклад х коэффициент х графа 2), тенге
Доплата за специальное звание в месяц (базовый должностной оклад х коэффициент), тенге
Должностной оклад (стипендия) в год ((графа 3+графа 4) х 12)/1000, тысяч тенге
1
2
3
4
5
1. Курсанты (слушатели) из числа лиц, не состоявших на действительной срочной военной службе перед зачислением на обучение (строка 1+строка 2):
1) в высшие учебные заведения, в том числе (строка а+строка б):
а) на первый и второй курсы;
б) на третий и последующие курсы;
2) в средние военные учебные заведения, в том числе (строка а + строка б):
а) на первый и второй курсы;
б) на третий и последующие курсы
2. Курсанты (слушатели) из числа лиц, зачисленных на обучение непосредственно после призыва на действительную срочную военную службу:
- в школы техников, прапорщиков
3. Курсанты из числа военнослужащих срочной службы (кроме курсантов, указанных в пункте 2)
4. Слушатели высших военных и специальных учебных заведений (потоков подготовки и переподготовки), не содержащиеся на казарменом положении
5. Адъюнкты
6. Кадеты
7. Магистранты
8. Докторанты
Итого
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения _________ ______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы ____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник
финансово- экономического отдела _________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Приложение 17 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 мая 2020 года № 517
Приложение 50-1
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 02-324
Расчет расходов на выплату стипендии студентам, магистрантам, интернам, слушателям подготовительного отделения и резидентуры, докторантам, обучающимся в организациях образования и здравоохранения, культуры и спорта
Коды Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Перечень стипендиатов
Среднегодовой контингент
Размер государственной стипендии

01-324-нысан
Әскери-оқу арнайы оқу орындары мен кадеттерiнiң студенттеріне, интерндеріне, магистранттарына, докторанттарына, тыңдаушыларына курсанттарына стипендиялар төлеуге арналған шығыстарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Курсанттардың (тыңдаушылардың) санаттары
Орташа жылдық саны, бірлік
Айлық лауазымдылық жалақы (стипендия) сомасы
(базалық лауазымдық жалақы х коэффициент х 2-баған) теңге
Айына арнаулы атақ бойынша қосымша ақы (базалық лауазымдылық жалақы х коэффициент) теңге
Жылына лауазымдық жалақы (стипендия) ((3- баған + 4- баған) х 12)|/1000 мың теңге
1
2
3
4
5
1. Оқуға қабылданар алдында iс жүзiндегi мерзiмдi әскери қызметте тiркеуде тұрмаған тұлғалардың iшiндегi курсанттар (тыңдаушылар) (1 жол+2 жол):
1) жоғары оқу орындарына, оның iшiнде (а жол + б жол):
а) бiрiншi және екiншi курстарға;
б) үшiншi және кейiнгi курстарға;
2) орта әскери оқу орындарына, оның iшiнде (а жол + б жол):
а) бiрiншi және екiншi курстарға;
б) үшiншi және кейiнгi курстарға
2. Iс жүзiндегi мерзiмдi әскери қызметке тiкелей шақырылғаннан кейiн оқуға алынған тұлғалардың iшiндегi курсанттар (тыңдаушылар):
- техниктер, прапорщиктер мектептерiне
3. Мерзiмдi қызмет әскери қызметшiлерiнiң iшiндегi курсанттар (2-тармақта көрсетiлген курсанттардан басқа)
4. Казармалық ережеде ұсталмайтын жоғары әскери және арнаулы оқу орындарының тыңдаушылары (дайындау және қайта дайындау топтарын)
5. Адъюнктер
6. Кадеттер
7. Магистранттар
8. Докторанттар
Жиыны
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы __________ ____________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бюджеттік бағдарлама басшысы _________ ___________________________________________
(қолы)            (аты жөні (бар болса))
Бас бухгалтер/қаржы-экономикалық
бөлімінің бастығы _____________ __________________________________________________
(қолы)                        (аты жөні (бар болса))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 25 мамырдағы
№ 517 бұйрығына 17-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi
жасау және ұсыну
қағидаларына 50-1-қосымша
02-324-нысан
Білім беру және денсаулық сақтау, мәдениет және спорт ұйымдарында оқитын студенттерге, магистранттарға, интерндерге, даярлау бөлімдерінің және резидентураның тыңдаушыларына, докторанттарға, стипендия төлеуге арналған шығыстарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Стипендиаттардың тізбесі
Жылдық орташа контингент
Мемлекеттік стипендиялардың
көлемі

1. Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2. Высшее и послевузовское образование, в том числе:
2.1.Подготовительное отделение
2.2. Бакалавриат
2.3. Интернатура
2.4. Магистратура в сфере здравоохранения
2.5. Магистратура в сфере образования, культуры и спорта
2.6. Магистратура в автономной организации образования " Назарбаев Университет"
2.7. Докторантура
2.8. Резидентура
Итого
продолжение таблицы
Студентам, магистрантам и интернам из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей и находящихся под опекой (попечительством) граждан
Обучающимся из числа инвалидов по зрению и инвалидов по слуху
Среднегодовой контингент
Размер повышения в процентах к установленному размеру государственной стипендии

1. Техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беру
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру, оның ішінде:
2.1. Даярлау бөлімшесі
2.2. Бакалавриат
2.3. Интернатура
2.4. Денсаулық сақтау саласындағы магистратура
2.5. Білім беру, мәдениет және спорт саласындағы магистратура
2.6. "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының магистратурасы
2.7. Докторантура
2.8. Резидентура
Жиыны
кестенің жалғасы
Жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған және азаматтардың қамқорындағы (қорғаншылығындағы) балалар қатарындағы студенттерге, магистранттарға және интерндерге
Көзі нашар көретін және құлағы кеміс мүгедектер қатарындағы оқушыларға
Жылдық орташа контингент
Белгіленген мемлекеттік стипендия көлемінен пайызға шаққандағы көтеру мөлшері