О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 215 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет республиканского или местного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 января 2020 года № 20. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2020 года № 19891. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2025 года № 245.

"Республикалық немесе жергілікті бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің оларды өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесінің сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 215 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 20 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 19891 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № 245 бұйрығымен.

021
Услуги по изготовлению копий со всех видов носителей, форматов, стандартов и их обработке
1) укрепление материально-технической базы;
2) оплата труда специалистов, привлекаемых для оказания услуг;
3) хозяйственные расходы (оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, приобретение предметов и материалов для текущих целей);
4) приобретение литературы, электронных коллекций и баз данных для пополнения библиотечных фондов;

021
Тасығыштардың, форматтардың, стандарттардың барлық түрлерінің, көшірмелерін дайындау және оларды өңдеу жөніндегі қызметтер
1) материалдық-техникалық базаны нығайтуға;
2) қызметтер көрсету үшін тартылатын мамандарға еңбекақы төлеуге;
3) шаруашылық шығыстарға (байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көліктік қызметтерге ақы төлеу, ағымдағы мақсаттар үшін заттар мен материалдар сатып aлу);
4) кітапхана қорларын толықтыру үшін әдебиет, электрондық коллекциялар мен дерекқор сатып алуға;

5) издание научной и методической литературы по вопросам сохранности книжного фонда, социологии чтения;
6) приобретение учебных пособий, наглядных материалов для проведения обучения по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
7) проведение обучающих тренингов, семинаров, конференций по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
8) проведение массовых мероприятий (литературные вечера, выставки, презентации, конкурсы, дни книги, фестивали);

5) кітап қорын, оқу әлеуметтанымын сақтау мәселелері бойынша ғылыми және әдістемелік әдебиет шығаруға;
6) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту жүргізу үшін оқу құралдарын, көрнекі материалдар сатып алуға;
7) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту тренингтерін, семинарлар, конференциялар өткізуге;
8) бұқаралық іс-шараларды өткізуге (әдеби кештер, көрмелер, тұсаукесерлер, конкурстар, кітап күндері, фестивальдар);

9) изготовление и тиражирование бланочной продукции, брошюр, авторефератов, читательских билетов, листков требований, печатание обложки, гребешковый переплет;
10) реализация изданий библиотек, копий звукозаписей, видеофильмов, фонограмм;
11) ремонт, реставрация и переплет книг, журналов;
12) фото-, кино-, видеосъемка, микрокопирование отдельных статей, материалов из книг и периодических печатных изданий;

9) бланк өнімдерін, брошюраларды, авторефераттарды, оқырман билеттерін, талап парақшаларын жасауға және тираждауға, мұқабаны басып шығаруға, тарақты түптеуге;
10) кітапханалар басылымдарын, дыбыс жазбаларының, бейнефильмдердің, фонограммалардың көшірмелерін өткізуге;
11) кітаптарды, журналдарды жөндеуге, қалпына келтіруге және түптеуге;
12) фото, кино, бейне түсірімдерге, жекелеген мақалалардың және кітаптар мен мерзімді баспа басылымдарынан алынған материалдардың микрокөшірмесін алуға;

201
014
100
071
Услуги по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее – ГОБМП) и в системе обязательного социального медицинского страхования (далее – ОСМС)
1) приобретение (обеспечение) лекарственных средств и изделий медицинского назначения и расходных материалов в соответствии с клиническими протоколами и Казахстанским национальным лекарственным формуляром;
2) питание и оснащение мягким инвентарем пациентов;

201
014
100
071
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі (бұдан әрі – ТМККК) шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде (бұдан әрі – МӘМС) медициналық көмек көрсету бойынша қызметтер
1) клиникалық хаттамаларға және Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярға сәйкес дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды және шығыс материалдарын сатып алу (қамтамасыз ету);
2) пациенттерді тамақтандыруға және жұмсақ мүккәмалмен жарақтандыру;

3) повышение квалификации и переподготовка кадров;
4) оплата коммунальных услуг: отопление, электроэнергия, горячая и холодная вода;
5) прочие расходы, в том числе услуги связи, включая интернет, командировочные расходы, проведение текущего ремонта, аренда помещения, приобретение (обеспечение) канцелярских, хозяйственных и горюче-смазочных товаров, прочих товаров и услуг, сервисное обслуживание, оплата банковских услуг;

3) кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау;
4) коммуналдық қызметтер: жылуға, электр қуатына, ыстық және суық суға ақы төлеу;
5) өзге шығыстарды, оның ішінде интернетті қоса алғанда байланыс қызметтері, іссапар шығыстары, ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу, үй-жайды жалға алу, кеңсе, шаруашылық және жанар-жағармай тауарларын, басқа тауарлар мен қызметтерді сатып алу (қамтамасыз етуге), сервистік қызмет көрсету, банк қызметтері;

6) обновление основных средств, в случаях, предусмотренных планом работ по формированию тарифов на медицинские услуги (комплекс медицинских услуг), оказываемые в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС. (136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 165, 169, 414, 419).
Статья 70 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе", приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 октября 2019 года № 931 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации услуг государственными учреждениями органов внутренних дел Республики Казахстан по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19519).
";
дополнить разделом "Услуги, предоставляемые военно-медицинскими подразделениями Службы государственной охраны Республики Казахстан в сфере оказания медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" следующего содержания:
"
Услуги, предоставляемые военно-медицинскими подразделениями Службы государственной охраны Республики Казахстан в сфере оказания медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
РБ
03
5

6) ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге (медициналық қызметтер кешені) арналған тарифтерді қалыптастыру бойынша жұмыс жоспарында көзделген жағдайларда негізгі құралдарды жаңарту.
(136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 165, 169, 414, 419).
"Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 70-бабы, "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың көрсетілетін қызметтерді өткізуден түскен ақшаны жұмсауы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 28 қазандағы № 931 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 19519 болып тіркелген).
";
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету саласында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің әскери-медициналық бөлімшелері ұсынатын қызметтер" деген бөліммен толықтырылсын:
"
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету саласында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің әскери-медициналық бөлімшелері ұсынатын қызметтер
РБ
03
5

681
001
000
072
Услуги по оказанию медицинской помощи в рамках ГОБМП и в системе ОСМС
1) приобретение (обеспечение) лекарственных средств и медицинских изделий и расходных материалов в соответствии с клиническими протоколами и Казахстанским национальным лекарственным формуляром;
2) питание и оснащение мягким инвентарем пациентов;
3) повышение квалификации и переподготовка кадров;
4) оплата коммунальных услуг: отопление, электроэнергия, горячая и холодная вода;

681
001
000
072
ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша қызметтер
1) клиникалық хаттамаларға және Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярға сәйкес дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды сатып алу (қамтамасыз ету);
2) пациенттерді тамақтандыру және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтау;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
4) коммуналдық қызметтерге: жылуға, электр қуатына, ыстық және суық суға ақы төлеу;

5) прочие расходы, в том числе услуги связи, включая интернет, командировочные расходы, проведение текущего ремонта, аренда помещения, приобретение (обеспечение) канцелярских, хозяйственных и горюче-смазочных товаров, прочих товаров и услуг, сервисное обслуживание, оплата банковских услуг;
6) обновление основных средств, в случаях, предусмотренных планом работ по формированию тарифов на медицинские услуги (комплекс медицинских услуг), оказываемые в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС.
(141, 142, 144, 149, 151, 152, 154, 159, 161, 165, 414, 416, 419).
Статья 83 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2012 года "О специальных государственных органах Республики Казахстан", приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 2 октября 2019 года № 11-240 дсп "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации услуг государственными учреждениями Службы государственной охраны Республики Казахстан по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19525).
";
дополнить разделом "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями Вооруженных Сил, специализирующимися в сфере оказания медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" следующего содержания:
"
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями Вооруженных Сил, специализирующимися в сфере оказания медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
РБ
05
1

5) өзге шығыстарды, оның ішінде интернетті қоса алғандағы байланыс қызметтері, іссапар шығыстары, ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу, үй-жайды жалға алу, кеңсе, шаруашылық және жанар-жағармай тауарларын, басқа тауарлар мен қызметтерді сатып алу (қамтамасыз ету), сервистік қызмет көрсету, банк қызметтері;
6) ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге (медициналық қызметтер кешеніне) арналған тарифтерді әзірлеу, қалыптастыру бойынша жұмыс жоспарында көзделген жағдайларда негізгі құралдарды жаңарту.
(141, 142, 144, 149, 151, 152, 154, 159, 161, 165, 414, 416, 419).
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" 2012 жылғы 13 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 83-бабы, "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша ақылы қызмет түрлерін сату жөніндегі қызметті көрсету және олардың көрсетілетін қызметтерді сатудан түсетін ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі Бастығының 2019 жылғы 2 қазандағы № 11-240 қбп бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19525 болып тіркелген).
";
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету саласында мамандандырылған Қарулы Күштер мемлекеттік мекемелері ұсынатын қызметтер" деген бөліммен толықтырылсын:
"
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету саласында мамандандырылған Қарулы Күштер мемлекеттік мекемелері ұсынатын қызметтер
РБ
05
1

5) прочие расходы, в том числе услуги связи, включая интернет, командировочные расходы, проведение текущего ремонта, аренда помещения, приобретение (обеспечение) канцелярских, хозяйственных и горюче-смазочных товаров, прочих товаров и услуг, сервисное обслуживание, оплата банковских услуг;
6) обновление основных средств, в случаях, предусмотренных планом работ по формированию тарифов на медицинские услуги (комплекс медицинских услуг), оказываемые в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС;
7) оплата неустойки, начисленной в соответствии с условиями договора закупа услуг в рамках ГОБМП и в системе ОСМС.
(141, 142, 144, 149, 151, 152, 159, 161, 165, 169, 414).
Пункт 2-1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан", приказ Министра обороны Республики Казахстан от 30 октября 2019 года № 871 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации услуг государственными учреждениями Вооруженных Сил по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19541).
";
дополнить разделом "Услуги, предоставляемые военно-медицинскими подразделениями органов национальной безопасности Республики Казахстан, специализирующимися в сфере оказания медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" следующего содержания:
"
Услуги, предоставляемые военно-медицинскими подразделениями органов национальной безопасности Республики Казахстан, специализирующимися в сфере оказания медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
РБ
03
5
410
001
000

5) өзге де шығыстар, оның ішінде интернетті қоса алғанда, байланыс қызметтеріне, іссапар шығыстарына, ағымдағы жөндеу жүргізуге, үй-жайды жалға алуға, кеңсе, шаруашылық және жанар-жағармай тауарларын, басқа да тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу (қамтамасыз ету), сервистік қызмет көрсету, банк қызметтеріне ақы төлеу;
6) ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге (медициналық көрсетілетін қызметтер кешеніне) арналған тарифтерді қалыптастыру жөніндегі жұмыс жоспарында көзделген жағдайларда негізгі құралдарды жаңарту;
7) ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының талаптарына сәйкес есептелген тұрақсыздық айыбын төлеу.
(141, 142, 144, 149, 151, 152, 159, 161, 165, 169, 414).
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 24-бабының 2-1 тармағы, "Қарулы Күштер мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерді өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың көрсетілетін қызметтерді өткізуден түсетін ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2019 жылдың 30 қазандағы № 871 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19541 болып тіркелген).
";
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету саласында Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының әскери-медициналық бөлімшелері ұсынатын қызметтер" деген бөліммен толықтырылсын:
"
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету саласында Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының әскери-медициналық бөлімшелері ұсынатын қызметтер
РБ
03
5
410
001
000

074
Услуги по оказанию медицинской помощи в рамках ГОБМП и в системе ОСМС
1) приобретение (обеспечение) лекарственных средств и изделий медицинского назначения и расходных материалов;
2) питание и оснащение мягким инвентарем пациентов;
3) повышение квалификации и переподготовка кадров;
4) оплата коммунальных услуг: отопление, электроэнергия, горячая и холодная вода;
5) прочие расходы, в том числе услуги связи, включая интернет, командировочные расходы, проведение текущего ремонта, аренда помещения, приобретение (обеспечение) канцелярских, хозяйственных и горюче-смазочных товаров, прочих товаров и услуг, сервисное обслуживание, оплата банковских услуг;
6) обновление основных средств, в случаях, предусмотренных планом работ по формированию тарифов на медицинские услуги (комплекс медицинских услуг), оказываемые в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС.
(141, 142, 144, 149, 151, 152, 154, 159, 161, 165, 414).
Пункт 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан", приказ временно исполняющего обязанности от 11 октября 2019 года № 83/ДСП "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации услуг государственными учреждениями Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19530).
".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Первый Заместитель
Премьер-Министра Республики Казахстан-
Министр финансов
А. Смаилов

074
ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша қызметтер
1) клиникалық хаттамаларға және Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярға сәйкес дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды сатып алу (қамтамасыз ету);
2) пациенттерді тамақтандыру және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтау;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
4) коммуналдық қызметтерге: жылуға, электр қуатына, ыстық және суық суға ақы төлеу;
5) өзге шығыстарды, оның ішінде интернетті қоса алғандағы байланыс қызметтері, іссапар шығыстары, ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу, үй-жайды жалға алу, кеңсе, шаруашылық және жанар-жағармай тауарларын, басқа тауарлар мен қызметтерді сатып алу (қамтамасыз ету), сервистік қызмет көрсету, банк қызметтері;
6) ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге (медициналық қызметтер кешеніне) арналған тарифтерді әзірлеу, қалыптастыру бойынша жұмыс жоспарында көзделген жағдайларда негізгі құралдарды жаңарту.
(141, 142, 144, 149, 151, 152, 154, 159, 161, 165, 414).
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабының 1-тармағы, "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету қызметтерін іске асыру бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсету және көрсетілетін қызметтерді іске асырудан түсетін ақшаларды жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының міндетін уақытша атқарушының 2019 жылғы 11 қазандағы № 83/ҚБП бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19530 болып тіркелген).
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (Ерназарова З.А.) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің
Бірінші Орынбасары - Қаржы министрі
А. Смаилов