Об утверждении прейскуранта цен на реализуемые товары (работы, услуги), оказываемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 25 декабря 2019 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 декабря 2019 года № 5320. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 23 июля 2025 года № 158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 23.07.2025 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О Национальном архивном фонде и архивах" от 22 декабря 1998 года, приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 сентября 2018 года № 275 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными архивами, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прейскурант цен на реализуемые товары (работы, услуги) оказываемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.А.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата области от "____" ______________2019 года "Об утверждении прейскуранта цен на реализуемые товары (работы, услуги) оказываемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области".
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от "25" декабря 2019 № 300
Прейскурант цен на реализуемые товары (работы, услуги) оказываемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области.
Индекс
Наименование видов работ и услуг
Единица измерения
Примечание
1
2
3
4

Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен көрсетіліп, өткізілетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) баға прейскурантын бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 300 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5320 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 23 шілдедегі № 158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 23.07.2025 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 70-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы" Заңының 17-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі "Тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түсетін ақша өз иелігінде қалатын мемлекеттік архивтердің оларды өткізу бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсауы қағидаларын бекіту туралы" № 275 бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен көрсетіліп, өткізілген тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) баға прейскуранты осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө.Шөкеев
Қ.Қ.Айтмұхаметов
Ә.Е.Тұрғымбеков
Ж.А.Аманбаев
С.А.Қалқаманов
М.И.Мырзалиев
Ұ.Қ.Тәжібаев
А.А.Абдуллаев
А.Б.Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы "____"__________ №____ "Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен көрсетіліп, өткізілетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) баға прейскурантын бекіту туралы" қаулысына
Түркістан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 300 қаулысына қосымша
Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен көрсетіліп, өткізілетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) баға прейскуранты.
Индексі
Жұмыстар мен қызметтер түрлерінің атауы
Өлшем бірлігі
Ескертпе
1
2
3
4

6. Перевод по заказам (заявкам) физических и юридических лиц архивных документов в электронную форму, за исключением архивных документов, указанных в пункте 1 статьи 15-1 Закона Республики Казахстан "О Национальном архивном фонде и архивах"
6.1.
Составление технических заданий на разработку программного продукта системы электронного документооборота и архива электронных документов
техническое задание
Договорная
6.2.
Составление перечней документов, образующихся в деятельности организации только в электронном формате
перечень
Договорная
6.3.
Перевод по заказам (заявкам) физических и юридических лиц архивных документов в электронную форму
лист

6. "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 15-1 бабының 1 – тармағында көрсетілген архивтік құжаттарды есепке алмағанда, жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша архивтік құжаттарды электронды нысанға аудару
6.1.
Электронды құжат айналымы және электронды құжаттар архиві жүйесінің бағдарламалық өнімін әзірлеуге техниалық тапсырмалар құрастыру
техникалық тапсырма
келісім бойынша
6.2.
Ұйымның қызметінде тек қана электронды форматта құрылатын құжаттар тізбелерін құрастыру
тізім
келісім бойынша
6.3.
Жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша архивтік құжаттарды электронды нысанға аудару
парақ

10.7.
Проведение исследований по совершенствованию документирования, управления документацией и архивного хранения документов
методическая разработка
Договорная
10.8.
Внедрение результатов методических исследований в практику работы организации
акт
Договорная
10.9.
Разработка методических рекомендаций по составлению правил документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в организации
правила
Договорная

10.7.
Құжаттандыруды, құжаттаманы басқаруды және құжаттарды архивтік сақтауды жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
әдістемелік әзірлеме
келісім бойынша
10.8.
Әдістемелік зерттеулердің нәтижелерін ұйымның жүмыс тәжірибесіне енгізу
акт
келісім бойынша
10.9.
Ұйымда құжаттандыру, құжаттаманы басқару және электронды құжат айналымы жүйелерін пайдалану қағидаларын құрастыру жөніндегі әдістемелік ұсынымдар әзірлеу
қағида
келісім бойынша