О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 30 декабря 2019 года № 1/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2020 года № 6700. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжар на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6145 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 21853 тысяч тенге;
2) затраты – 27998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Майского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 9/64 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31477 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления - равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 31253 тысяч тенге;
2) затраты – 31477 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Майского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 9/64 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020 - 2022 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 6700 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27998 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 21853 мың теңге;
2) шығындар – 27998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 9/64 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. . 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31477 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31253 мың теңге;
2) шығындар – 31477 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 9/64 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

12. Учесть в бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек на 2020 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 473157 тысяч тенге, в том числе:
село Акжар – 16542 тысяч тенге;
Акшиманский сельский округ – 23285 тысяч тенге;
Баскольский сельский округ – 30118 тысяч тенге;
Казанский сельский округ – 24929 тысяч тенге;
Каратерекский сельский округ – 52687 тысяч тенге;
Кентубекский сельский округ – 52810 тысяч тенге;
Коктубекский сельский округ – 128114 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 50429 тысяч тенге;
Малайсаринский сельский округ – 29603 тысяч тенге;
село Майтубек – 22133 тысяч тенге;
Сатинский сельский округ – 42507 тысяч тенге.
13. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в общей сумме 1327 тысяч тенге, в том числе:
Каратерекский сельский округ – 224 тысяч тенге;
Кентубекский сельский округ – 250 тысяч тенге;
Коктубекский сельский округ – 442 тысячи тенге;
Майский сельский округ – 210 тысяч тенге;
Сатинский сельский округ – 201 тысяча тенге.
14. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджету Каратерекского сельского округа на приобретение автотранспортного средства для подвоза учащихся в сумме 8450 тысяч тенге.

12. Аудандық бюджеттен 2020 жылға субвенциялардың көлемі ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттерінде 473157 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 16542 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 23285 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 30118 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 24929 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 52687 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 52810 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 128114 мың теңге;
Май ауылдық округі – 50429 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 29603 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 22133 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 42507 мың теңге.
13. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің жалпы сомасы 1327 мың теңге есепке алынсын, соның ішінде:
Қаратерек ауылдық округі – 224 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 250 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 442 мың теңге;
Май ауылдық округі – 210 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 201 мың теңге.
14. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Қаратерек ауылдық округінің бюджетіне оқушыларды тасымалдау үшін автокөлік құралын сатып алуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасы 8450 мың теңге есепке алынсын

15. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджету Коктубекского сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 142974 тысяч тенге.
16. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

15. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Көктөбе ауылдық округінің бюджетіне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасы 142974 мың теңге есепке алынсын.
16. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

17. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Майского районного маслихата Ж. Сембин
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 1/56
Бюджет села Акжар на 2020 год (с изменениями)

17. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
18. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық маслихатының сессия төрағасы Ж. Сембин
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов
Май аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны
№ 1/56 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)