О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/40 "О Майском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 5 декабря 2019 года № 3/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2019 года № 6658. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/40 "О Майском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6200, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7119263" заменить цифрами "6589253";
цифры "536094" заменить цифрами "556124";
цифры "11719" заменить цифрами "12219";
цифры "1750" заменить цифрами "4245";
цифры "6569700" заменить цифрами "6016665";
в подпункте 2) цифры "7147016" заменить цифрами "6617006";
в подпункте 3):
цифры "31350" заменить цифрами "32751";
цифры "56813" заменить цифрами "58214";
в подпункте 5) цифры "-59103" заменить цифрами "-60504";
в подпункте 6) цифры "59103" заменить цифрами "60504";
в пункте 5:
цифры "23176" заменить цифрами "22176";
цифры "1627" заменить цифрами "1512";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.

Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 3/54 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6658 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6200 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"7119263" деген сандар "6589253" деген сандармен ауыстырылсын;
"536094" деген сандар "556124" деген сандармен ауыстырылсын;
"11719" деген сандар "12219" деген сандармен ауыстырылсын;
"1750" деген сандар "4245" деген сандармен ауыстырылсын;
"6569700" деген сандар "6016665" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "7147016" деген сандар "6617006" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"31350" деген сандар "32751" деген сандармен ауыстырылсын;
"56813" деген сандар "58214" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-59103" деген сандар "-60504" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "59103" деген сандар "60504" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"23176" деген сандар "22176" деген сандармен ауыстырылсын;
"1627" деген сандар "1512" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.