О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 1/41 "О бюджете Коктубекского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 18 июля 2019 года № 2/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2019 года № 6485. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 1/41 "О бюджете Коктубекского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6226, опубликованное 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "150010" заменить цифрами "165694";
цифры "135509" заменить цифрами "151193";
в подпункте 2) цифры "150010" заменить цифрами "168323";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрой "-2629";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрой "2629";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты бюджету Коктубекского сельского округа:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 13984 тысяч тенге;
на социальную помощь детям из малообеспеченных и многодетных семей для организации питания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад "Акбота" аппарата акима Коктубекского селького округа, акимата Майского района – 3806 тысяч тенге;
на освещение улиц населенного пункта – 1341 тысяч тенге;
на благоустройство населенного пункта – 1460 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенного пункта – 1940 тысяч тенге;
на текущий ремонт летнего водопровода – 3500 тысяч тенге;
на расходы текущего и капитального характера государственного органа – 1030 тысяч тенге;
на установку детской площадки – 2607 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" № 1/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 2/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 6485 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" № 1/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6226 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"150010" деген сандар "165694" деген сандармен ауыстырылсын;
"135509" деген сандар "151193" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "150010" деген сандар "168323" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "нөлге тең" деген сөздер "-2629" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "нөлге тең" деген сөздер "2629" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Көктөбе ауылдық округтің бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер есепке алынсын:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 13984 мың теңге;
Май ауданы әкімдігінің, Көктөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан балаларға тамақтану ұйымдастыру үшін әлеуметтік көмекке - 3806 мың теңге;
елді мекен көшелерін жарықтандыруға - 1341 мың теңге;
елді мекенді абаттандыруға - 1460 мың теңге;
елді мекеннің санитариясын қамтамасыз етуге - 1940 мың теңге;
жазғы су құбырын ағымдағы жөндеуге - 3500 мың теңге;
мемлекеттік органның ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарына - 1030 мың теңге;
балалар алаңын орнатуға - 2607 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.