Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы" № 185/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 239/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 6669 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы" № 185/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6220 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"129308" сандары "129380" сандарымен ауыстырылсын;
"7900" сандары "8658" сандарымен ауыстырылсын;
"121408" сандары "120722" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "130716" сандары "130788" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы Д. Абетжанов
Аққулы аудандық
мәслихат хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 18 желтоқсандағы
№ 239/49 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 29 желтоқсандағы
№ 185/35 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 29 декабря 2018 года № 185/35 "О бюджете сельского округа Аққулы на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 18 декабря 2019 года № 239/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2019 года № 6669. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 29 декабря 2018 года № 185/35 "О бюджете сельского округа Аққулы на 2019 - 2021 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6220, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "129308" заменить цифрами "129380";
цифры "7900" заменить цифрами "8658";
цифры "121408" заменить цифрами "120722";
в подпункте 2) цифры "130716" заменить цифрами "130788";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Аққулы Д. Абетжанов
Секретарь районного
маслихата Аққулы С. Мусинова
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы от 18 декабря
2019 года № 239/49
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы от 29 декабря
2018 года № 185/35
Бюджет сельского округа Аққулы на 2019 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5