О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2018 года № 178/34 "О бюджете района Аққулы на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 5 декабря 2019 года № 223/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2019 года № 6656. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2018 года № 178/34 "О бюджете района Аққулы на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6204, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5222868" заменить цифрами "5326343";
цифры "4843616" заменить цифрами "4947092";
в подпункте 2) цифры "5256432" заменить цифрами "5359907";
в подпункте 3):
цифры "39946" заменить цифрами "38813";
цифры "64387" заменить цифрами "63254";
в подпункте 5) цифры "-73510" заменить цифрами "-72377";
в подпункте 6) цифры "73510" заменить цифрами "72377";
в пункте 4:
цифры "17901" заменить цифрами "17385";
цифры "1523" заменить цифрами "1353".
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.

Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 178/34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 223/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 6656 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 178/34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"5222868" сандары "5326343" сандарымен ауыстырылсын;
"4843616" сандары "4947092" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5256432" сандары "5359907" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"39946" сандары "38813" сандарымен ауыстырылсын;
"64387" сандары "63254" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-73510" сандары "-72377" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "73510" сандары "72377" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"17901" сандары "17385" сандарымен ауыстырылсын;
"1523" сандары "1353" сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.