Об образовании избирательных участков
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 15 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2019 года № 3777.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Мунайлинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Мунайлинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Мунайлинского района от 18 марта 2016 года № 5-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3004, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 20 апреля 2016 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" (руководитель аппарата Оспан Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оспану Е.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима Елтизаров Р.
Приложение к решению
акима Мунайлинского района
от 15 января 2019 года № 1
Избирательные участки по Мунайлинскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Мунайлинского района Мангистауской области от 08.04.2026 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 193
Центр: село Мангистау, улица Есмамбет 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Есмамбет, А.Онгарбекулы, Шапагат, все жилые дома кварталов № 14, 23, 24 и жилого массива Бозжыра
Избирательный участок № 194
Центр: село Мангистау, квартал 18, здание 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3777 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Мұнайлы ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Мұнайлы ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 5-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3004 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е. Оспан) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Оспанға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 08.04.2026 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Есмамбет, А.Оңғарбекұлы, Шапағат көшелерінің барлық тұрғын үйлері, № 14, 23, 24 орамның және Бозжыра тұрғын массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, 18 орам 5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: все дома в квартале № 22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, жилые дома № 43/31, 48/1 в квартале № 21 и войсковая часть № 2025.
Избирательный участок № 195
Центр: село Мангистау, улица Есмамбет 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома кварталов № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и жилого массива Ак Еспе.
Избирательный участок № 196
Центр: село Мангистау, жилой массив Шеркала 468/8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Шеркала в пределах домов домов №№ 1-410.
Избирательный участок № 197
Центр: село Мангистау, жилой массив Бесшокы 448/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Бесшокы в пределах домов №№ 427-883 и все жилые дома производственной зоны № 4.
Избирательный участок № 198
Центр: село Баянды, жилой массив Баянды-3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Баянды-2, крестьянских хозяйств Улкен Емир, Киши Емир, разъезда № 16, а также улиц Ж.Нурлаева, Ынтымак, Достык.
Избирательный участок № 199
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас № 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: улицы Толкын, Шуак, Акниет, Балауса, Маржан, Гулдер, Раушан, Акку, Азамат, Алмалы, Улан, Меруерт, Арай, Арман, Жалын, Женис жилого массива Туган ел.
Избирательный участок № 200
Центр: жилой массив Жалын № 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Атамекен, Наурыз, Таншолпан, Самал жилого массива Арман, Арай.
Избирательный участок № 201
Центр: Атамекен ауылдық округі, Жалын тұрғын үй массиві № 495/12, "I.Altysarin Scool-Lyceum" жекеменшік мектеп ғимараты.

Шекарасы: № 22 орамдағы барлық үйлер, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер, № 21 орам 43/31, 48/1 тұрғын үйлері және № 2025 әскери бөлім.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 орамдардың және Ақ Еспе тұрғын массивіндегі барлық тұрғын үйлері.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын массиві 468/8, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шерқала тұрғын массивінің №№ 1-410 үй аралығындағы барлық тұрғын үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын массиві 448/2, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бесшоқы тұрғын массивінің №№ 427-883 үй аралығындағы барлық тұрғын үйлер және №4 өндірістік аймақтың барлық тұрғын үйлері.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды-2 тұрғын үйлер массивінің, Үлкен Емір, Кіші Емір, № 16 разьезд шаруа қожалықтарындағы және Ж.Нұрлаев, Ынтымақ, Достық көшелерінің барлық тұрын үйлері.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві № 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Туған ел тұрғын үй массивінің Толқын, Шуақ, Ақниет, Балауса, Маржан, Гүлдер, Раушан, Аққу, Азамат, Алмалы, Ұлан, Меруерт, Арай, Арман, Жалын, Жеңіс көшелері.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Жалын тұрғын үй массиві № 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Арман, Арай тұрғын үй массивінің Атамекен, Наурыз, Таңшолпан, Самал көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Жалын тұрғын үй массиві № 495/12, "I.Altysarin Scool-Lyceum" жекеменшік мектеп ғимараты.

Границы: улицы 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 жилого массива Каламкас.
Избирательный участок № 202
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас, № 3/9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Тамшалы, все жилые дома улиц Жулдыз, Болашак, Гарыш, Наурыз жилой массив Болашак.
Избирательный участок № 203
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Рахат, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Рауан, Жазира, Жетису, Нурсат, Шугыла, Шаттык, Оркен, Байтерек, Бейбитшилик, Енбекши, Арай жилого массива Маржан.
Избирательный участок № 204
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Болашак, № 284, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Женис, Шагала, Тамшалы, Атамекен, Наурыз, Таншолпан, Самал жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 205
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Жана Коныс, улица Маната № 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Жадыра, Шапагат, Мирас, Маусым, Темирказык, Саура, Гульмайса, Балауса, Арман, Кызгалдак, Думан жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок № 206
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Рахат № 6, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Баскудук" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома улиц Салтанат, Сарыарка, Сункар, Жигер жилого массива Маржан, все жилые дома жилого массива Рахат.
Избирательный участок № 207
Центр: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Лицей Кызылтобе" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома населенного пункта Ынтымак, все жилые дома улиц Жаналык, Маусым, Желтоксан, Уалиханов, Абай.
Избирательный участок № 208
Центр: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Ауэзов, Маметова, Молдагулова, Сагыныш, Иманов.
Избирательный участок № 209
Центр: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Лицей Кызылтобе" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашак, Достык, Туркистан.
Избирательный участок № 210
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаев, Есир, Нурым, Шабай, Алшын, Косымбаев, Матжан, Кулбарак.
Избирательный участок № 211

Шекарасы: Қаламқас тұрғын үй массивінің 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшелері.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын массиві, № 3/9, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тамшалы тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Жұлдыз, Болашақ, Ғарыш, Наурыз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Рахат тұрғын үй массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маржан тұрғын үй массивінің Рауан, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық, Өркен, Бәйтерек, Бейбітшілік, Еңбекші, Арай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын массиві, № 284, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Болашақ тұрғын үй массивінің Жеңіс, Шағала, Тамшалы, Атамекен, Наурыз, Таңшолпан, Самал көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Жаңа Қоныс тұрғын үй массиві, Маната көшесі № 271, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Жадыра, Шапағат, Мирас, Маусым, Темірқазық, Саура, Гүлмайса, Балауса, Арман, Қызғалдақ, Думан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Рахат тұрғын массиві № 6, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Басқұдық ауылдық округінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маржан тұрғын үй массивінің Салтанат, Сарыарқа, Сұңқар, Жігер көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Рахат тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ елді мекенінің барлық тұрғын үйлері, Жаңалық, Маусым, Желтоқсан, Уалиханов, Абай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әуезов, Мәметова, Молдағұлова, Сағыныш, Иманов көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашақ, Достық, Түркістан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 211 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2, 756/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: в пределах домов №№ 1-678 жилого массива Кызылтобе-2.
Избирательный участок № 212
Центр: сельский округ Даулет, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: в пределах домов №№ 1-430 жилого массива Жана Даулет.
Избирательный участок № 213
Центр: сельский округ Даулет, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома кварталов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 21, 22, 23, 24, 25, 26 и в пределах домов №№ 1-107.
Избирательный участок № 214
Центр: сельский округ Батыр, микрорайон Емир, 6 улица, № 44а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома микрорайона Емир, микрорайона Шеркала.
Избирательный участок № 215
Центр: село Мангистау, жилой массив Шеркала 468/8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Шеркала, начиная с дома № 411 и выше, а также все жилые дома производственных зон № 5, 6, 7.
Избирательный участок № 216
Центр: Атамекен ауылдық округі, Жалын тұрғын массиві, № 495/1, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Границы: все жилые дома жилого массива Атамекен.
Избирательный участок № 217
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Жалын, № 495/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Жалын, все жилые дома улиц Кызгалдак, Гульмайса, Достык жилого массива Арай.
Избирательный участок № 218
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Алау, квартал №10, участок № 62, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.

Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 756/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының №№ 1-678 үйлер аралығы.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Жаңа Дәулет тұрғын массивінің №№ 1-430 тұрғын үйлер аралығы.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Дәулет ауылдық округінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 21, 22, 23, 24, 25, 26 кварталдардың тұрғын үйлері мен №№ 1-107 тұрғын үйлер аралығы.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Емір шағын ауданы, 6 көше, № 44а, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Емір шағын ауданының, Шерқала шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы Шерқала тұрғын массиві 468/8, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шерқала тұрғын массивінің № 411 үйінен бастап, одан жоғары барлық тұрғын үйлер және № 5, 6, 7 өндірістік аймақтың барлық тұрғын үйлері.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Жалын тұрғын массиві, № 495/1, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Жалын тұрғын массиві, № 495/1, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалын тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй массивінің Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Алау тұрғын үй массиві, №10 квартал, № 62 участок, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: все жилые дома кварталов 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 жилого массива Алау и все жилые дома улиц Барыс, Ушконыр, Самурык, Балдырган, Улан.
Избирательный участок № 219
Центр: село Мангистау, жилой массив Бесшокы 448/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Бесшокы, начиная с дома № 884 и выше.
Избирательный участок № 220
Центр: сельский округ Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2, 756/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: в пределах домов №№ 679-1356 жилого массива Кызылтобе-2.
Избирательный участок № 221
Центр: сельский округ Кызылтобе, улица Балауса, квартал 9, 26/6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома населенного пункта Бирлик, все жилые дома улиц Досан, Асаубарак, Сугир, Атагозы, Тобанияз.
Избирательный участок № 222
Центр: сельский округ Батыр, микрорайон Хазар, 4 улица, № 23, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19" по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома микрорайона Хазар.
Избирательный участок № 223
Центр: село Баянды, массив жилых домов Баянды-3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома массива жилых домов Баянды-3.
Избирательный участок № 224
Центр: село Мангистау, квартал 24, 32, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный центральный дом культуры имени Фаризы Онгарсыновой" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома жилого массива Айракты.
Избирательный участок № 225
Центр: село Мангистау, квартал 17, 5, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Мангистау Мунайлинского района" управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Границы: дома № 16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 63В, 63Г, 64, 64А, 64Б, 64В, 64Г, 65, 66, 67, 68, 69, 70а, 70б, 70в, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 85В, 86, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Г, 88Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, все жилые дома квартала № 15 и производственных зон № 1, 2, 3.
Избирательный участок № 226
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас № 740, здание частной школы "Smart Ilim мектеп - гимназиясы".

Шекарасы: Алау тұрғын үй массивінің 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 орамындағы барлық тұрғын үйлері және Барыс, Ұшқоныр, Самұрық, Балдырған, Ұлан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын массиві 448/2, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бесшоқы тұрғын массивінің № 884 үйінен бастап, одан жоғары барлық тұрғын үйлер.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 756/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының №№ 679-1356 үйлер аралығы.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Балауса көшесі, 9 орам 26/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бірлік елді мекенінің барлық тұрғын үйлері, Досан, Асаубарақ, Сүгір, Атагозы, Тобанияз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Хазар шағын ауданы, 4 көше, № 23, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша "№ 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Хазар шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үйлер массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды-3 тұрғын үйлер массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, 24 орам 32, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы аудандық орталық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Айрақты тұрғын массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, 17 орам 5, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 63В, 63Г, 64, 64А, 64Б, 64В, 64Г, 65, 66, 67, 68, 69, 70а, 70б, 70в, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 85В, 86, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Г, 88Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 үйлер, № 15 орамның және № 1, 2, 3 өндірістік аймақтың барлық тұрғын үйлері.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві № 740, "Smart Ilim мектеп - гимназиясы" жекеменшік мектеп ғимараты.

Границы: все дома жилых массивов Темир су, Шагала, все жилые дома 1, 2 улиц жилого массива Каламкас, 1, 2 улицы производственной зоны.
Избирательный участок № 244
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас № 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Тамшалы, все жилые дома улиц Жулдыз, Болашак, Гарыш, Наурыз жилой массив Болашак.
Избирательный участок № 245
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Жана Коныс, улица Маната № 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома улиц Алау, Отпан, Жана курылыс, Шалкар, Инжу, Айракты, Бесшокы, Маната, Акеспе, Береке жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок № 257
Центр: сельский округ Батыр, микрорайон Самал, 7 улица, № 33/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 20" по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома микрорайона Самал.
Избирательный участок № 258
Центр: сельский округ Батыр, микрорайон Алматы, 5 улица, № 11/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 15" по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома микрорайонов Алматы, Болашак.
Избирательный участок № 260
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Болашак, № 284, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома жилого массива Баскудук, все жилые дома улиц Адилет, Достык, Ынтымак жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 261
Центр: сельский округ Баскудук, жилой массив Самал, улица Шеркала, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры" села Баскудук.
Границы: все жилые дома кварталов № 5, 6, 7 жилого массива Алау, все жилые дома жилого массива Самал.
Избирательный участок № 262
Центр: село Мангистау, жилой массив Бесшокы, № 448/3, здание "Фитнес - оздоровительного комплекса".
Границы: все жилые дома жилого массива Бесшокы в пределах домов №№ 1-426.
Избирательный участок № 265
Центр: сельский округ Батыр, микрорайон Тамшалы, 8 улица, № 66а, здание частной общеобразовательной школы товарищества с ограниченной ответственностью "Азимут" по Мунайлинскому району.
Границы: все жилые дома микрорайона Тамшалы.
Избирательный участок № 277

Шекарасы: Темір су, Шағала тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері, Қаламқас тұрғын үй массивінің 1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері. Өндірістік аймақ 1, 2 көшелері.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві № 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тамшалы тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массиві, Жұлдыз, Болашақ, Ғарыш, Наурыз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Жаңа Қоныс тұрғын үй массиві, Маната көшесі № 271, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа қоныс тұрғын үй массиві, Алау, Отпан, Жаңа құрылыс, Шалқар, Інжу, Айрақты, Бесшоқы, Маната, Ақеспе, Береке көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Самал шағын ауданы, 7 көше, № 33/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша "№ 20 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Самал шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Алматы шағын ауданы, 5 көше, № 11/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алматы шағын ауданының, Болашақ шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын массиві, № 284, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Әділет, Достық, Ынтымақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын массиві, Шерқала көшесі, Басқұдық ауылылының "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алау тұрғын үй массивінің № 5, 6, 7 орамындағы барлық тұрғын үйлер, Самал тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын массиві, № 448/3, "Фитнес - сауықтыру кешені" ғимараты.
Шекарасы: Бесшоқы тұрғын массивінің №№ 1-426 аралығындағы барлық тұрғын үйлер.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Тамшалы шағын ауданы, 8 көше, № 66а, Мұнайлы ауданы бойынша "Азимут" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жекеменшік білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тамшалы шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 277 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2, 1518/5, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 18" отдела образования по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: в пределах домов №№ 1357-2034 жилого массива Кызылтобе-2.
Избирательный участок № 278
Центр: сельский округ Батыр, микрорайон Хазар, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 19" по Мунайлинскому району управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома микрорайона Астана.
Избирательный участок № 279
Центр: сельский округ Даулет, спорткомплекс КГУ "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома кварталов 17, 18, 19, 20, 27 и в пределах домов №№ 431-782 Жана Даулет.

Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 1518/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының №№ 1357-2034 үйлер аралығы.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Хазар шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша "№19 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты.
Шекарасы: Астана шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Даулет ауылдық округі, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Дәулет ауылдық округінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" КММ спорт кешені.
Шекарасы: 17, 18, 19, 20, 27 орамындағы және Жаңа Дәулет №№ 431-782 үйлер аралығындағы барлық тұрғын үйлер.