Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 20 мая 2019 года № 1073. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 мая 2019 года № 3891.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановления акимата города Актау Мангистауской области от 20.09.2022 № 02-02/1998 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Определить совместно с Актауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (исполняющий обязанности руководителя аппарата Г. Сулейманова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Бегендикова Д.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Ниязов Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Актау
от "1" июля 2026 года
№ 11-07-1782
Помещения, представляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции - постановления акимата города Актау Мангистауской области от 01.07.2026 № 11-07-1782 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Город Актау
"Мангистауское областное государственное учреждение “Мангистауский областной научно-методический центр культурно-досуговой деятельности” Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области, 1-й микрорайон."
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый комплекс имени Абая" на праве оперативного управления акимата города Актау, 4-й микрорайон.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" управления культуры, архивов и документации Мангистауской области, 5-й микрорайон.
Коммунальное государственное учреждение "Актауский городской центр общественного развития" акимата города Актау, 6-й микрорайон.
"Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жанторина, 8-й микрорайон."
"Дворец школьников" Управления образования Мангистауской области, 17-й микрорайон."
"Библиотека имени Кабиболлы Сыдыикова" Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области, 19а микрорайон."
Коммунальное государственное учреждение "Актауская городская Мангистау арена детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Мангистауской области, 33-й микрорайон.
"Здание "Дом дружбы" коммунального государственного учреждения Управления делами акимата Мангистауской области, 34-й микрорайон."
Село Умирзак
"АКТ-зал средней школы № 26 жилого массива Рауан села Умирзак Актауского городского отдела образования."
Приложение 2 к постановлению
акимата города Актау

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1073 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 3891 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 20.09.2022 № 02-02/1998 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 27.12.2021 № 02-02/2363 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақтау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 27.12.2021 № 02-02/2363 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының міндетін атқарушы Г.Сулейманова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Д. Бегендіковке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Ниязов
Ақтау қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "1" шілдесіндегі
№ 11-07-1782 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 1 қосымша алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 27.12.2021 № 02-02/2363 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 01.07.2026 № 11-07-1782 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ақтау қаласы
Маңғыстау облысының мәдениет, архив және құжаттама басқармасының "Маңғыстау облыстық ғылыми-әдістемелік және мәдени-демалыс қызметі орталығы" 1-шағын аудан.
Ақтау қаласы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Абай атындағы мәдени демалыс кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, 4-шағын аудан.
Маңғыстау облысының мәдениет, архив және құжаттама басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, 5-шағын аудан.
Маңғыстау облысының жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасының "Маңғыстау облыстық жастар ресурстық орталығы" мәденидемалыс кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6-шағын аудан.
Нұрмұхан Жантурин атындағы облыстық музикалық драма театры, 8-шағын аудан.
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оқушылар сарайы", 17-шағын аудан
Маңғыстау облысының мәдениет, архив және құжаттама басқармасының "Қабиболла Сыдиыков атындағы кітапхана, 19а шағын аудан.
Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 33-шағын аудан.
Маңғыстау облысы әкімдігінің іс басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Достық үйі" ғимараты 34-шағын аудан.
Өмірзақ ауылы
Ақтау қалалық білім бөлімінің Өмірзақ ауылы, Рауан тұрғын үй массиві № 26 орта мектебі "АКТ залы".
Ақтау қаласы әкімдігінің

от "1" июля 2026 года
№ 11-07-1782
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение 2- в редакции - постановления акимата города Актау Мангистауской области от 01.07.2026 № 11-07-1782 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения печатных агитационных материалов
город Актау
1 микрорайон, перед зданием № 18/2 "ОНМЦ", с правой стороны остановки
2 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский высший педагогический колледж имени Мурына жырау Сенгирбекулы" управления образования Мангистауской области
3 микрорайон, за домом № 145, с правой стороны остановки
3 микрорайон, за домом № 10, с правой стороны остановки
3А микрорайон, за домом № 12, с правой стороны остановки
4 микрорайон, остановка за домом № 4
5 микрорайон, с правой стороны здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Өскинбаева" управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
6 микрорайон, за домом № 19, с левой стороны остановки
6 микрорайон, за домом № 36, с правой стороны остановки
7 микрорайон, за домом № 12, с правой стороны остановки
8 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жантурина" управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
8 микрорайон, за домом № 20, с правой стороны остановки
9 микрорайон, остановка за домом № 14
11 микрорайон, перед домом № 23, с левой стороны остановки
11 микрорайон, перед домом № 38, с правой стороны остановки
12 микрорайон, с левой стороны здания № 83
12А микрорайон, перед торговым домом "Мечта"
13 микрорайон, перед домом № 42 Б, с правой стороны остановки
14 микрорайон, за домом № 24, с левой стороны остановки
14 микрорайон, перед зданием № 71 "Дворец бракосочетания" (Неке сарайы), с правой стороны остановки
14 микрорайон, за домом № 40, с левой стороны остановки
15 микрорайон, перед зданием ЦОН, с правой стороны остановки
15 микрорайон, остановка за домом № 37
16 микрорайон, перед зданием 26, с правой стороны остановки
16 микрорайон, перед домом № 42, с левой стороны остановки
17 микрорайон, за домом № 6, с левой стороны остановки
17 микрорайон, за домом № 104, с правой стороны остановки
18а микрорайон, за домом № 3, с левой стороны остановки
19а микрорайон, за домом № 22, с левой стороны остановки
19 микрорайон, за домом № 43, с левой стороны остановки
19 микрорайон, за домом № 43, с левой стороны остановки (повтор в исходном тексте)

2026 жылғы "1" шілдедегі
№ 11-07-1782 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 01.07.2026 № 11-07-1782 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ақтау қаласы
1 шағын аудан, № 18/2 ғимарат "ОНМЦ" алдындағы аялдаманың оң жағында
2 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау жоғары педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3 шағын аудан, № 145 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3 шағын аудан, № 10 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3А шағын аудан, № 12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4 шағын аудан, № 4 үй артындағы аялдама
5 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының оң жағында
6 шағын аудан, № 19 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
6 шағын аудан, № 36 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7 шағын аудан, № 12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
8 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту, архив ісі басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық – драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
8 шағын аудан, № 20 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
9 шағын аудан, № 14 үй артындағы аялдама
11 шағын аудан, № 23 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
11 шағын аудан, № 38 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
12 шағын аудан, № 83 ғимараттың сол жағында
12А шағын аудан, "Мечта" сауда үйінің алдында
13 шағын аудан, № 42 Б үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
14 шағын аудан, № 24 үй артындағы аялдаманың сол жағында
14 шағын аудан, № 71 ғимарат "Неке сарайы" алдындағы аялдаманың оң жағында
14 шағын аудан, № 40 үй артындағы аялдаманың сол жағында
15 шағын аудан, ХҚКО ғимаратының алдындағы аялдаманың оң жағында
15 шағын аудан, № 37 үй артындағы аялдама
16 шағын аудан, 26 ғимарат алдындағы аялдаманың оң жағында
16 шағын аудан, № 42 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
17 шағын аудан, № 6 үй артындағы аялдманың сол жағында
17 шағын аудан, № 104 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
18а шағын аудан, № 3 үй артындағы аялдаманың сол жағында
19а шағын аудан, № 22 үй артындағы аялдаманың сол жағында
19 шағын аудан, № 43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
19 шағын аудан, № 43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында

20 микрорайон, около дома № 8, с правой стороны остановки
21 микрорайон, за домом № 37/1, с правой стороны остановки
22 микрорайон, с левой стороны здания № 29/2, магазин "Ер-Қосай"
26 микрорайон, перед торговым центром "Достық"
27 микрорайон, за домом № 25, с левой стороны остановки
27 микрорайон, за домом № 39, с правой стороны остановки
28 микрорайон, за домом № 47, с правой стороны остановки
29 микрорайон, за домом № 24, с правой стороны остановки
30 микрорайон, перед домом № 169, с левой стороны остановки
29 микрорайон, перед зданием № 229, с правой стороны остановки
31 микрорайон, перед зданием № 1 рынок "Магаш", с правой стороны остановки
31 микрорайон, перед зданием № 1 рынок "Магаш", с левой стороны остановки, расположенной справа
31А микрорайон, за домом № 14, с правой стороны остановки
31Б микрорайон, за домом № 8, с правой стороны остановки
32А микрорайон, за домом № 9, с правой стороны остановки
32В микрорайон, за домом № 8, с правой стороны остановки
32Б микрорайон, за домом № 16/1, с левой стороны остановки
33 микрорайон, за домом № 6, с левой стороны остановки
34 микрорайон, за домом № 1, с правой стороны остановки
39 микрорайон, за домом № 12, с левой стороны остановки
Село Умирзак
Село Умирзак, остановка Адил (магазин)
Жилой массив Акжелкен, магазин "Алем"
Жилой массив Рауан, остановка Рауан (магазин)
Жилой массив Оймаша, остановка Бекзат (магазин)

20 шағын аудан, № 8 үй жанындағы аялдаманың оң жағында
21 шағын аудан, № 37/1 үй артындағы аялдаманың оң жағында
22 шағын аудан, № 29/2 ғимаратының "Ер-Қосай" дүкенінің сол жағында
26 шағын аудан, "Достық" сауда орталығының алдында
27 шағын аудан, № 25 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
27 шағын аудан, № 39 үй артындағы аялдаманың оң жағында
28 шағын аудан, № 47 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
29 шағын аудан № 24 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
30 шағын аудан, № 169 үй алдындағы аялдаманың сол жағында
29 шағын аудан, № 229 ғимарат алдындағы аялдаманың оң жағында
31 шағын аудан, № 1 ғимарат "Мағаш" базары алдындағы аялдаманың оң жағында
31 шағын аудан, № 1 ғимарат "Мағаш" базары оң жағындағы аялдаманың сол жағында
31А шағын аудан, № 14 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
31Б шағын аудан, № 8 үй артындағы аялдаманың оң жағында
32А шағын аудан, № 9 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32В шағын аудан, № 8 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32Б шағын аудан, № 16/1 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
33 шағын аудан, № 6 үй артындағы аялдаманың сол жағында
34 шағын аудан, № 1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
39 шағын аудан, № 12 үй артындағы аялдаманың сол жағында
Өмірзақ ауылы
Өмірзақ ауылы, Әділ аялдамасы (дүкен)
Өмірзақ ауылы, Ақжелкен тұрғын үй алабы, Әлем дүкені
Өмірзақ ауылы, Рауан тұрғын үй алабы, Рауан аялдамасы (дүкен)
Өмірзақ ауылы, Оймаша тұрғын үй алабы, Бекзат аялдамасы (дүкен)