О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2019 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2019 года № 5323. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25 мая 2026 года № 278
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25.05.2026 № 278 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, независимо от ведомственной подчиненности, в городе Сатпаев в размере пятьдесят процентов от полной стоимости проездного билета (за исключением периодов каникул и выходного дня каждой недели), финансируемых за счет областного бюджета.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 07.06.2023 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 22 февраля 2018 года № 246 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4638, опубликовано в газете "Шарайна" от 16 марта 2018 года № 11 (2304) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 марта 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Жанасылова Камар Капасовна).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
Т. Хмилярчук

Күндізгі оқу нысанындағы оқушылардың қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 387 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5323 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 25 мамырдағы № 278 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 25.05.2026 № 278 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасындағы 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық бюджеттің есебінен қаржыландырылатын, Сәтбаев қаласында ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру билетінің толық құнының елу пайызы мөлшерінде (каникул кезеңдерін және әр аптаның демалыс күндерін қоспағанда) жеңілдікпен жол жүру құқығы берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 07.06.2023 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Күндізгі оқу нысанындағы оқушылардың қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 ақпандағы № 246 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4638 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 наурыздағы "Шарайна" № 11 (2304) газетінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 16 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Жанасылова Қамар Қапасқызы) жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук