Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2019 года № 7128.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Акмолинской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
О.Курумбаев
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Акмолинской области"
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 апреля
2019 года № 6С-31-7
Перечень социально значимых сообщений по Акмолинской области
Сноска. Приложение – в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 19.03.2020 № 6С-41-6 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата от 17.08.2020 № 6С-47-4 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 05.11.2021 № 7С-10-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.06.2022 № 7С-18-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.04.2023 № 8С-2-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.11.2023 № 8С-6-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 25.09.2024 № 8С-13-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Порядковый номер
Наименование сообщений
Вид сообщения
Аккольский район
1
Маршрут № 1 города Акколь
городской
2
Маршрут № 2 города Акколь
городской
3
Маршрут № 3 города Акколь
городской
3-1
"Акколь – Мало – Александровка"
внутрирайонный
3-2
"Акколь – Наумовка"
пригородный
Атбасарский район
4
Маршрут № 1 города Атбасар
городской
5
Маршрут № 3 города Атбасар
городской
6
Маршрут № 6 города Атбасар
городской
Зерендинский район
7
"Зеренда – Троицкое"
внутрирайонный
8
"Зеренда – Исаковка"
внутрирайонный
9
"Озен – Зеренда"
внутрирайонный
10
"Зеренда – Игилик"
внутрирайонный
11
"Зеренда – Молодежное"
внутрирайонный
12
Маршрут № 1 села Зеренда
сельский

Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 7128 болып тіркелді.
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
О.Құрымбаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Ақмола облыстық мәслихатының
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ 6С-31-7 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда- Ақмола облыстық мәслихатының 19.03.2020 № 6С-41-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 17.08.2020 № 6С-47-4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2021 № 7С-10-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 17.06.2022 № 7С-18-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.04.2023 № 8С-2-8 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.11.2023 № 8С-6-5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.09.2024 № 8С-13-6 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.11.2025 № 8С-23-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Реттік нөмірі
Қатынастардың атауы
Қатынастың түрі
Ақкөл ауданы
1
Ақкөл қаласының № 1 маршруты
қалалық
2
Ақкөл қаласының № 2 маршруты
қалалық
3
Ақкөл қаласының № 3 маршруты
қалалық
3-1
"Ақкөл – Мало-Александровка"
ауданішілік
3-2
"Ақкөл – Наумовка"
қала маңындағы
Атбасар ауданы
4
Атбасар қаласының № 1 маршруты
қалалық
5
Атбасар қаласының № 3 маршруты
қалалық
6
Атбасар қаласының № 6 маршруты
қалалық
Зеренді ауданы
7
"Зеренді –Тройцкое"
ауданішілік
8
"Зеренді – Исаковка"
ауданішілік
9
"Өзен – Зеренді"
ауданішілік
10
"Зеренді – Игілік"
ауданішілік
11
"Зеренді – Молодежное"
ауданішілік
12
Зеренді ауылының № 1 маршруты
ауылдық