Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района
Решение акима Жылыойского района Атырауской области от 29 ноября 2018 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 декабря 2018 года № 4279.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Жылыойского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Жылыойской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу некоторые решения акима Жылыойского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Жылыойского района" (А.Шакиров).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бекет
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жылыойской районной
территориальной избирательной комиссии      З.Калмуханова
"29" ноября 2018 года
Приложение 1 к решению
акима Жылыойского района
от "29" ноября 2018 года № 59
Избирательные участки на территории Жылыойского района
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения акима Жылыойского района Атырауской области от 02.06.2026 № 19 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима Жылыойского района Атырауской области от 23.06.2026 № 28 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 93
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, дом 136, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 97, Халифа Алтай, Торгай, Жанкожа батыра, Жуалы, Е.Коптилеуова, Е.Бекмаханова, Е.Сабирова, Ы.Мухамбетова, Косшокы микрорайона "Барлаушы"; улицы Ж.Кусединова, Аккент, Сулусай, Аскартау, Окжетпес, Арыс микрорайона "Самал"; улицы Шакарим, Д.Алдахова, Б.Нысанбаева, C.Шарипова, Б.Кызылбасова, К.Кенжегалиева; улицы Наурызбай батыра, Ертис, Т.Молдагалиева, Акан сери, Есим хана, Асан кайгы микрорайона "Мурагер"; улицы Ш.Оразалиева, Ж.Тилеубаева; дома № 2б, № 3, № 4, № 11б, № 11-в, № 11-2, № 12, № 12-1, № 12-2, № 13, № 13-1, № 13б, № 14, № 15, № 15а, № 15б, № 16, № 16а, № 19б, № 29а, № 34, № 35, № 36, № 37а, № 38, № 39, № 39-1, № 39-2, № 49а, № 82-1, № 82-2, № 83, № 83а, № 101, № 121-1, № 150-1, № 150-2, № 151-1, № 151-2, 153-1, № 153-2, № 154-1, № 154-2, № 173, № 179, № 192В, № 199, № 200, № 201, № 202, № 373-1, № 373-2, № 375-1, № 376-1,№ 376-2, № 375-2, № 377-1, № 377-2, № 378-1, № 378-2, № 379-1, № 379-2, № 381, № 381а, № 383, № 384-1, № 384-2 , № 385-1 , № 385-2 проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 94
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, № 37, здание государственного учреждения "Жылыойский районный дом культуры "Кен Жылыой" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жылыойского района".

Жылыой ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 4279 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жылыой ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Жылыой ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Ә.Шәкіров) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бекет
"КЕЛІСІЛДІ"
Жылыой аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
"29" қараша 2018 жыл
З. Қалмұханова
Жылыой ауданы әкімінің
2018 жылғы "29" қарашадағы
№ 59 шешіміне 1-қосымша
Жылыой ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 02.06.2026 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 23.06.2026 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 136 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Барлаушы" шағын ауданының № 97, Халифа Алтай, Торғай, Жаңқожа батыр, Жуалы, Е.Көптілеуов, Е.Бекмаханов, Е.Сабиров, Ы.Мұхамбетов, Қосшоқы көшелері; "Самал" шағын ауданының Ж.Құсединов, Ақкент, Сұлусай, Асқартау, Оқжетпес, Арыс көшелері; Шәкәрім, Д.Алдахов, Б.Нысанбаев, C.Шарипов, Б.Қызылбасов, Қ.Кенжеғалиев көшелері; "Мұрагер" шағын ауданының Наурызбай батыр, Ертіс, Т.Молдағалиев, Ақан сері, Есім хан, Асан қайғы көшелері; Ш.Оразалиев, Ж.Тілеубаев көшелері; Махамбет даңғылының № 2б, № 3, № 4, № 11б, № 11-в, № 11-2, № 12, № 12-1, № 12-2, № 13, № 13-1, № 13б, № 14, № 15, № 15а, № 15б, № 16, № 16а, № 19б, № 29а, № 34, № 35, № 36, № 37а, № 38, № 39, № 39-1, № 39-2, № 49а, № 82-1, № 82-2, № 83, № 83а, № 101, № 121-1, № 150-1, № 150-2, № 151-1, № 151-2, 153-1, № 153-2, № 154-1, № 154-2, № 173, № 179, № 192в, № 199, № 200, № 201, № 202, № 373-1, № 373-2, № 375-1, № 3 76-1, № 376-2, № 3 75-2, № 377-1, № 377-2, № 378-1, № 378-2, № 379-1, № 379-2, № 381, № 381а, № 383, № 384-1, № 384-2, № 385-1, № 385-2 үйлері.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, № 37, "Жылыой ауданы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кең Жылыой" Жылыой аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улицы № 130, № 136, № 146, Алтынемел, А.Махамбетова, М.Молдагалиева, У.Конарова, Ы.Дукенулы, Арал, Тобылгы, Когалы, Т.Амандосова, Акбозат, Тамшылы, Балбырауын, Бакдаулет, Аруана, Казына, Бозкент, Казыгурт, Билге каган, Майкы би, Тоныкок, А.Ермекова, Н.Торекулова, Жосалы, Б.Байжумиева, У.Конарова, Жанибек хана, Касым хана, Д.Ажигалиева микрорайона "Шугыла"; улицы Т.Култумиева, К.Есалиевой, М.Сатыбалдиева, К.Байшаханова, А.Карабалина, А.Кемелова, Д.Жазыкбаева, М.Далбаева, М.Боранбаевой, А.Беклиева, У.Абдрахманова, Е.Халыкова, Х.Хабдешова, Шанырак микрорайона "Нефтяников"; дома № 3б, № 5, № 8а, № 55-1, № 55-2, № 62а, № 62б, № 95-1, № 95-2, № 96-1, № 97-1, № 97-2 проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 95
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Куржиманулы Кашагана, здание 53, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 7 имени Е.Халыкова" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Дулат Бабатайулы, Каркалы, Актамберди, Жырау, К.Есенгалиева, Шортанбай акын, К.Калышева, Акжайлау, Ы.Отарбаева, Алакол, Аргымак, Сункар, Каражар, Кабанбай батыра, Бөгенбай батыра, Уйтас, Д.Жумалиева, Е.Сабирова, К.Кашагана, Т.Бекбаулиева, Х.Габдуллина, З.Есенова, К.Тулесинова, Т.Даулетова, А.Султанова; дома № 3, № 4, № 9, № 9а, № 10-1, № 10-2, № 68б, № 374-1 проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 96
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Дуйсенгали Ажигалиева, строение 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Абая" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 196, Медеу, Бокейхана, М.Мухтарова, А.Андирбаева, А.Жарылгасова, Капшагай, Б.Жакыпова, Отан, А.Бердимуратова, Умбетей жырау, Д.Ракышева, К.Байсейтовой, Аксу Жабагылы, Жангир хана, Райымбек батыра, А.Иманова, Ж.Умирбаева, Бекбике, О.Ибраева, А.Бисенбаева, Б.Шокеева, Т.Алиева, А.Бегебаева, С.Самарханова, Р.Караманова, Б.Ербосынова микрорайона "Думан"; улицы Д.Таубаева, № 198, Б.Бисенкулова, А.Дуйсенбекова, И.Тайманова.
Избирательный участок № 97
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, здание 102, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".

Шекаралары: "Шұғыла" шағын ауданының № 130, № 136, № 146, Алтынемел, А.Махамбетов, М.Молдағалиев, Ү.Қонаров, Ы.Дүкенұлы, Арал, Тобылғы, Қоғалы, Т.Амандосов, Ақбозат, Тамшылы, Балбырауын, Бақдәулет, Аруана, Қазына, Бозкент, Қазығұрт, Білге қаған, Майқы би, Тоныкөк, Ә.Ермеков, Н.Төреқұлов, Жосалы, Б.Байжумиев, Ү.Қонаров, Жәнібек хан, Қасым хан, Д.Әжіғалиев көшелері; "Мұнайшылар" шағын ауданының Т.Құлтумиев, Қ.Есалиева, М.Сатыбалдиев, Қ.Байшаханов, Ә.Карабалин, А.Кемелов, Д.Жазықбаев, М.Далбаев, М.Боранбаева, А.Беклиев, Ұ.Абдрахманов, Е.Халықов, Х.Хабдешов, Шаңырақ көшелері; Махамбет даңғылының № 3б, № 5, № 8а, № 55-1, № 55-2, № 62а, № 62б, № 95-1, № 95-2, № 96-1, № 97-1, № 97-2 үйлері.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Күржіманұлы Қашаған көшесі, 53 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Дулат Бабатайұлы, Қарқаралы, Ақтамберді Жырау, Қ.Есенғалиев, Шортанбай ақын, К.Қалышев, Д.Жұмалиев, Ақжайлау, Ы.Отарбаев, Алакөл, Арғымақ, Сұнқар, Бөгенбай батыр, Қаражар, Қабанбай батыр, Үйтас, Е.Сабиров, К.Қашаған, Т.Бекбаулиев, Х.Ғабдуллин, З.Есенов, К.Төлесінов, Т.Даулетов, А.Сұлтанов көшелері; Махамбет даңғылының № 3, № 4, № 9, № 9а, № 10-1, № 10-2, № 68б, № 374-1 үйлері.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Дүйсенғали Әжіғалиев көшесі, 67 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Думан" шағын ауданының № 196, Медеу, Бөкейхан, М.Мұхтаров, Ә.Әндірбаев, А.Жарылғасов, Қапшағай, Б.Жақыпов, Отан, Ә.Бердімұратов, Үмбетей жырау, Д.Рақышев, К.Байсейтова, Ақсу Жабағылы, Жәңгір хан, Райымбек батыр, А.Иманов, Ж.Өмірбаев, Бекбике, О.Ыбраев, А.Бисенбаев, Б.Шөкеев, М.Алиев, А.Бегебаев, С.Самарханов, Р.Қараманов, Б.Ербосынов көшелері; Д.Таубаев, № 198, Б.Бисенқұлов, А.Дүйсенбеков көшелері, И.Тайманов көшелері.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 102 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улицы Ж.Изтурганова, Ж.Карабаева, Миялы, Ш.Муртаза, Б.Ботаева, К.Ермишева, Сарыузек, И.Изимова, Суйинбай жырау, К.Атшыбаева, К.Сабетова, № 166, № 167, № 168, М.Нурманова, Д.Артыгалиева, К.Барахатова, Б.Бойжанова, Толе би, А.Урингалиева, К.Атшыбаева микрорайона "Бирлик"; улицы А.Завершинского, № 153, № 154, № 155, № 170, № 171, № 172, № 173; дома № 2, № 8, № 18, № 22, № 24б, № 26б, № 28, № 41, № 44, № 44а, № 45б, № 62, № 65, № 100, № 105, № 108, № 107, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 118, № 117, № 129, № 178а, № 188 проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 98
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Арон Корганбаева, дом 50, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 15 имени Сулеймена Карабалина" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 236, № 237, № 238, № 239, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 248, № 249 Т.Сабетова, А.Корганбаева, К.Дюсенгалиева, А.Тайпанова, С.Карабалина, К.Имангалиева, О.Актогайулы, А.Аманбаева, Б.Отеулиева, Ж.Кенжина микрорайона "Атамура".
Избирательный участок № 99
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Тауекел хана, здание 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Ж.Ташенова, К.Жалайыри, Отпантау, С.Ракымова, Хакназар хана, Жиембет жырау, Жалантос, Акмешит, С.Нурмаганбетова, Тауекел хана, Карасай батыра, Акжар, М.Монкеулы микрорайона "Береке"; улицы № 266, № 267, № 268, № 269, Р.Балмуханова, М.Танкыбаева микрорайона "СМП-224"; улицы Керей хан, Б.Бозданова, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, Ер Едил микрорайона "Мурагер".
Избирательный участок № 100
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Балуан Шолака, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 20" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Б.Шолака, Г.Кожагулова, Е.Тауманова, А.Каукаева, К.Аманжолова, Ушконыр, Н.Ондасынова, А.Секербаева, С.Датова, М.Кашкари, Созак,Отырар, Орынбор, О.Бокей, Т.Рыскулова, Р.Кошкарбаева, А.Кашаубаева, А.Бокейханова микрорайона "Автодорожников".
Избирательный участок № 101
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 217, здание 42, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Д.Жазыкбаева"отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".

Шекаралары: "Бірлік" шағын ауданының Ж.Ізтұрғанов, Ж.Қарабаев, Миялы, Ш.Мұртаза, Б.Ботаев, Қ.Ермишев, Сарыөзек, И.Изимов, Сүйінбай жырау, К.Атшыбаев, Қ.Сәбетов, № 166, № 167, № 168, М.Нұрманов, Д.Артығалиев, К.Барахатов, Б.Бойжанов, Төле би, А.Орынғалиев, К.Атшыбаев көшелері; А.Завершинский, № 153, № 154, № 155, № 170, № 171, № 172, № 173 көшелері; Махамбет даңғылының № 2, № 8, № 18, № 22, № 24б, № 26б, № 28, № 41, № 44, № 44а, № 45б, № 62, № 65, № 100, № 105, № 108, № 107, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 118, № 117, № 129, № 178а, № 188 үйлері.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Арон Қорғанбаев көшесі, 50 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Атамұра" шағын ауданының № 236, № 237, № 238, № 239, № 241, № 243, № 244, № 245, № 246, № 248, № 249, Т.Сәбетова, А.Қорғанбаев, К.Дюсенғалиев, А.Тайпанов, С.Карабалин, К.Иманғалиев, Ө.Ақтоғайұлы, А.Аманбаев, Б.Өтеулиев, Ж.Кенжин көшелері.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Тәуекел хан көшесі, 2 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Береке" шағын ауданының Ж.Тәшенов, Қ.Жалайыри, Отпантау, С.Рақымов, Хақназар хан, Жиембет жырау, Жалаңтөс, Ақмешіт, С.Нұрмағанбетов, Тәуекел хан, Қарасай батыр, Ақжар, М.Мөңкеұлы көшелері; "СМП-224" шағын ауданының № 266, № 267, № 268, № 269, Р.Балмұханов, М.Таңқыбаев көшелері; "Мұрагер" шағын ауданының Керей хан, Б.Бозданов, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264 Ер Еділ көшелері.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Балуан Шолақ көшесі, 1 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Автожолшылар" шағын ауданының Б.Шолақ, Ғ.Қожағұлов, Е.Тауманов, А.Қауқаев, Қ.Аманжолов, Үшқоныр, Н.Оңдасынов, А.Секербаев, С.Датов, М.Қашқари, Созақ, Отырар, Орынбор, О.Бөкей, Т.Рысқұлов, Р.Қошқарбаев, Ә.Қашаубаев, Ә.Бөкейханов көшелері.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 217 көше, 42 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: дома 1 микрорайона; дома улиц Ж.Танкыбаева, № 217, № 218; дома № 28, № 29, № 32 проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 102
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 221, здание 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени М.Сатыбалдиева"отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: дома 3 микрорайона; дома улиц № 219, № 220, № 221, № 222, К.Сатангулова; дома № 27, № 28а, № 28б улица Ш.Избасова; дома № 1, № 45, № 46 проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 103
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, поселок Жана Каратон, улица Боран Ержанов, строение 642, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 22" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Болашак, Ак отау, Акжол, А.Кекилбаева, Балбырауын, Асылтас, Кендала, Бастау, Жибек жолы, Коркыт ата, Кулагер, Нурлы мекен, Бирлик, Абылайхана, Толе би, Улан, Азаттык, Ынтамак, Коктем, Кабанбай батыра, Казына, Богенбай батыра, Егемен, Едиге батыра, Есет батыра, Кенарал, Кайнар, Канагат, Сарыарка, Мангилик ел, Айдын, Шугыла, Байтак; дома № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24а, № 24б, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33а, № 33б, № 37а, № 37б, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44а, № 44б, № 45, № 46а, № 46б, № 47, № 48а, № 48б, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57а, № 57б, № 58, № 59а, № 59б, № 60а , № 60б, № 61, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 90, № 91, № 92, № 93, № 95, № 197, № 199, № 201, № 202, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 324, № 325, № 326, № 327, № 330, № 331, № 332, № 334, № 335, № 337, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 346, № 347, № 348, № 349, № 350, № 351, № 319 улиц Б.Ержанова; дома № 471, № 472, № 473, № 474, № 476, № 482, № 483, № 484, № 485, № 490, № 491, № 492, № 493, № 494, № 495, № 502, № 503, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509а, № 509б, № 510а, № 510б, № 512а, № 524, № 525, улиц Балауса; дома № 211, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 271, № 274, № 320, № 321, № 322, № 511, № 512, № 513, № 514, № 259, № 564, № 565, № 567, № 462, № 463, № 464, № 465 улиц Б.Муханова; дома № 22а, № 22б, № 34, № 35а, № 35б, № 36, № 94, № 96а, № 96б, № 97а, № 97б, № 98а, № 98б, № 99а, № 99б, № 106б, № 107а, № 107б, № 109, № 189а, № 189б, № 192а, № 192б улиц Шанырак; дома № 281, № 282, № 283, № 284, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 290, № 295, № 296, № 297, № 298, № 302, № 303, № 304, № 305, № 306, № 466, № 467, № 468, № 469, № 470, № 475, № 477, № 478, № 479, № 480, № 481, № 486, № 487, № 488, № 489, № 496, № 497, № 498, № 312, № 313, № 314, № 315, № 659, № 663, № 665, № 667, № 702 улиц Майтобе; дома № 203а, № 203б, № 204а, № 204б, № 223а, № 223б, № 224а, № 224б, № 225, № 226, № 328а, № 328б, № 329а, № 329б, № 344а, № 344б, № 345а, № 345б, № 336, № 338 улиц Аруана; дома № 260, № 262, № 263, № 267а, № 267б, 268а, № 268б, № 269а, № 269б, № 270а, № 272, № 273, № 275а, № 275б, № 276а, № 276б, № 277а, № 277б, № 278а, № 278б улиц Коркемай; дома № 289 улиц Б.Рзиева; дома № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 536, № 537, № 538, № 539, № 539а, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 552, № 553, № 554, № 556, № 557, № 588а, № 588б № 560, № 561, № 562, № 563 улиц Ак Жайык; дома № 352, № 353, № 354, № 354а улиц Талды; дома № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 228, № 229, № 230, № 239, № 240, № 241, № 247, № 248, № 249, № 250, № 251, № 252, № 253, № 254, № 255, № 256, № 257, № 258, № 261 улиц Н.Балгымбаева, дома № 535, № 540, № 541, № 542, № 543, № 549, № 550, № 551, № 558а, № 558б, № 559а, № 559б, № 576, № 577, № 578, № 579, № 598а, № 598б, № 599а, № 599б улиц Зангар.
Избирательный участок № 104

Шекаралары: "1" шағын аудан; Ж.Таңқыбаев, № 217, № 218 көшелері; Махамбет даңғылының № 28, № 29, № 32 үйлері.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 221 көше, 59 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "3" шағын аудан; № 219, № 220, № 221, № 222, Қ.Сатанғұлов көшелері; № 27, № 28а, № 28б Ізбасов көшесінің үйлері; № 1, № 45, № 46 Махамбет даңғылының үйлері.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Боран Ержанов көшесі, 642 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің" ғимараты.
Шекаралары: Болашақ, Ақ отау, Ақжол, Ә.Кекілбаев, Балбырауын, Асылтас, Кеңдала, Бастау, Жібек жолы, Қорқыт ата, Құлагер, Нұрлы мекен, Бірлік, Абылайхан, Төле би, Ұлан, Азаттық, Аманат, Ынтымақ, Көктем, Қабанбай батыр, Қазына, Бөгенбай батыр, Егемен, Едіге батыр, Есет батыр, Кеңарал, Қайнар, Қанағат, Сарыарқа, Мәңгілік ел, Айдын, Шұғыла, Байтақ көшелері; Б.Ержанов көшесінің № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24а, № 24б, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33а, № 33б, № 37а, № 3 7б, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44а, № 44б, № 45, № 46а, № 46б, № 47, № 48а, № 48б, № 49, № 5 0, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57а, № 57б, № 58, № 59а, № 59б, № 60а , № 6 0б, № 61, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 90, № 91, № 92, № 93, № 95, № 197, № 199, № 201, № 202, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 324, № 325, № 326, № 327, № 330, № 331, № 332, № 334, № 335, № 337, № 339, № 3 40, № 341, № 342, № 343, № 346, № 347, № 348, № 349, № 350, № 351, № 319 үйлері; Балауса көшесінің № 471, № 472, № 473, № 474, № 476, № 482, № 483, № 484, № 485, № 490, № 491, № 492, № 493, № 494, № 495, № 502, № 503, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509а, № 509б, № 510а, № 510б, № 512а, № 524, № 525,461үйлері; Б. Мұқанов көшесінің № 211, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 2 17, № 271, № 274, № 320, № 3 21, № 322, № 511, № 512, № 513, № 514, № 259, № 564, № 565, № 567, № 462, № 463, № 464, № 465 үйлері; Шаңырақ көшесінің № 22а, № 22б, № 34, № 35а, № 35б, № 36, № 94, № 96а, № 96б, № 97а, № 97б, № 98а, № 98б, № 99а, № 99б, № 106б, № 107а, № 107б, № 109, № 189а, № 189б, № 192а, № 192б үйлері; Майтөбе көшесінің № 281, № 282, № 283, № 284, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 290, № 295, № 296, № 297, № 298, № 302, № 303, № 304, № 305, № 306, № 466, № 467, № 468, № 469, № 470, № 475, № 477, № 478, № 479, № 480, № 481, № 486, № 487, № 488, № 489, № 496, № 497, № 498, № 312, № 313, № 314, № 315, № 659, № 663, № 665, № 667, № 702 үйлері; Аруана көшесінің № 203а, № 203б, № 204а, № 204б, № 223а, № 223б, № 224а, № 224б, № 225, № 226, № 328а, № 328б, № 329а, № 329б, № 344а, № 344б, № 345а, № 345б, № 336, № 338 үйлері; Көркемай көшесінің № 260, № 262, № 263, № 267а, № 267б, 268а, № 268б, № 269а, № 269б, № 270а, № 272, № 273, № 275а, № 275б, № 276а, № 276б, № 277а, № 277б, № 278а, № 278б үйлері; Б.Рзиев көшесінің № 289; Ақ Жайық көшесінің № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 536, № 537, № 538, № 539, № 539а, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 552, № 553, № 554, № 556, № 557, № 588а, № 588б № 560, № 561, № 562, № 563 үйлері; Талды көшесінің № 352, № 353, № 354, № 354а үйлері; Н.Балғымбаев көшесінің № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 228, № 229, № 230, № 239, № 240, № 241, № 247, № 248, № 249, № 250, № 251, № 252, № 253, № 254, № 255, № 256, № 257, № 258, № 261 үйлері; Заңғар көшесінің № 535, № 540, № 541, № 542, № 543, № 549, № 550, № 551, № 558а, № 558б, № 559а, № 559б, № 576, № 577, № 578, № 579, № 598а, № 598б, № 599а, № 599б үйлері.
№ 104 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, поселок Жана Каратон, улица Балагул Рзиева, строение 883, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 23" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы:улицы Алтыбакан, Айбын, Оркениет, Темирказық, Балгын, Атаконыс, Аксарай, Акниет, Мерген, Мереке, Ж.Жумалиева, Х.Алдахова, Руханият, Айнабулак, Аскартау, Ф.Онгарсыновой, Керейхан, Майкы би, Есимхана, Абылхайыр хана, Ыкылас, Береке, Кенесары хана; дома № 440а, № 440б, № 441а, № 441б, № 448а, № 449б улиц Балауса; дома № 411улиц Шанырак; дома № 403а, 403б, № 408а, № 408б, № 409, № 410, № 430, № 431, № 432, № 433, № 584, № 585 улиц Зерде; дома № 600а, № 600б, № 601а,№ 601б, № 871а, № 871б, № 873а, № 873б, № 875, № 875а, № 875б, № 877а, № 877б, № 880а, № 880б, № 912 улиц Зангар; дома № 397а, № 397б, № 398а, № 398б, № 413а, № 413б, № 414б, № 416 улиц Коркемай; дома улиц № 417, № 420а, № 420б, № 435, № 436, № 437, № 438, № 439, № 826б, № 827а, № 827б, № 829а, № 829б, № 831а, № 831б, № 850а, № 850б, № 852а, № 900 улиц Майтобе; дома № 451, № 713а, № 713б, № 721а улиц Б.Ержанова; дома № 364а, № 364б, № 365а, № 365б, № 372, № 373, № 379, № 380а, № 380б, № 381а, № 381б, № 382, № 383, № 717а, № 717б, № 719а, № 719б, № 720а, № 730а, № 730б, № 732а, № 732б, № 738а, № 739а, № 739б, № 741а, № 741б, № 747а, № 747б, № 749а, № 749б, № 888, № 889, № 895 улиц Аруана; дома № 442, № 443, № 444, № 446, № 447, № 571, № 572, № 573, № 574, № 575, № 580, № 581, № 582, № 583, № 586а, № 586б, № 588а, № 588б, № 590а, № 590б, № 592а, 592б, № 602а, № 602б, № 603а, № 603б улиц Ак Жайык; дома № 355, № 356, № 357, № 723б, 797 улиц Талды; дома № 358, № 359, № 360, № 361, № 363, № 367, № 369, № 370, № 374, № 376, № 377, № 378, № 384, № 386, № 392, № 393, № 395, № 396, № 399, № 401, № 402, № 751а, № 751б, № 753а, № 753б, № 758а, № 758б, № 760а, № 760б, № 762а, № 762б, № 764, № 766а, № 766б, № 767а, № 768, № 770а, № 770б, № 773а, № 773б, № 775а, № 775б, № 781а, № 781б,783а, № 783б, № 785а, № 785б, № 787а, № 787б улиц Н.Балгымбаева; дома № 387, № 388, № 389, № 390, № 394, № 418, № 418а, № 419, № 445, № 456, № 457, № 458, № 459, № 460, № 461, № 568, № 569, № 570 улиц Б.Муханова; дома № 715а, № 715б, № 718а, № 718б, № 721б, № 724а, № 724б, № 772а, № 800а, № 800б, № 833а, № 833б, № 838а, № 838б, № 845а, № 845б, № 847, № 874а, № 874б, № 879а, № 879б улиц Б.Рзиева.
Избирательный участок № 105
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, Косчагилский сельский округ, село Косчагил, улица Камыскуль, № 79, здание коммунального государственногоказенного предприятия Дом культуры "Қосшағыл" государственного учреждения "Аппарат акима Косчагилского сельского округа Жылыойского района Атырауской области Республики Қазақстан".
Границы: село Косчагил и населенный пункт Карагай.
Избирательный участок № 106

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Балағұл Рзиев көшесі, 883 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алтыбақан, Айбын, Өркениет, Темірқазық, Балғын, Атақоныс, Ақсарай, Ақниет, Мерген, Мереке, Ж.Жұмалиев, Х.Алдахов, Руханият, Айнабұлақ, Асқартау, Ф.Оңғарсынова, Керейхан, Майқы би, Есімхан, Әбілхайыр хан, Ықылас, Береке, Кенесары хан көшелері; Балауса көшесінің № 440а, № 440б, № 441а, № 441б, № 448а, № 449б үйлері; Шаңырақ көшесінің № 411; Зерде көшесінің № 403а, 403б, № 408а, № 408б, № 409, № 410, № 430, № 431, № 432, № 433, № 584, № 585 үйлері; Заңғар көшесінің № 600а, № 600б, № 601а,№ 601б, № 871а, № 871б, № 873а, № 873б, № 875, № 875а, № 875б, № 877а, № 877б, № 880а, № 880б, № 912 үйлері; Көркемай көшесінің № 397а, № 397б, № 398а, № 398б, № 413а, № 413б, № 414б, № 416 үйлері; Майтөбе көшесінің № 417, № 420а, № 420б, № 435, № 436, № 437, № 438, № 439, № 826б, № 827а, № 827б, № 829а, № 829б, № 831а, № 831б, № 850а, № 850б, № 852а, № 900 үйлері; Б.Ержанов көшесінің № 451, № 713а, № 713б, № 721а үйлері; Аруана көшесінің № 364а, № 364б, № 365а, № 365б, № 372, № 373, № 379, № 380а, № 380б, № 381а, № 381б, № 382, № 383, № 717а, № 717б, № 719а, № 719б, № 720а, № 730а, № 730б, № 732а, № 732б, № 738а, № 739а, № 739б, № 741а, № 741б, № 747а, № 747б, № 749а, № 749б, № 888, № 889, № 895 үйлері; Ақ Жайық көшесінің № 442, № 443, № 444, № 446, № 447, № 571, № 572, № 573, № 574, № 575, № 580, № 581, № 582, № 583, № 586а, № 586б, № 588а, № 588б, № 590а, № 590б, № 592а, 592б, № 602а, № 602б, № 603а, № 603б үйлері; Талды көшесінің № 355, № 356, № 357, № 723б, 797 үйлері; Н.Балғымбаев көшесінің № 358, № 359, № 360, № 361, № 363, № 367, № 369, № 370, № 374, № 376, № 377, № 378, № 384, № 386, № 392, № 393, № 395, № 396, № 399, № 401, № 402, № 751а, № 751б, № 753а, № 753б, № 758а, № 758б, № 760а, № 760б, № 762а, № 762б, № 764, № 766а, № 766б, № 767а, № 768, № 770а, № 770б, № 773а, № 773б, № 775а, № 775б, № 781а, № 781б,783а, № 783б, № 785а, № 785б, № 787а, № 787б үйлері; Б.Мұқанов көшесінің № 387, № 388, № 389, № 390, № 394, № 418, № 418а, № 419, № 445, № 456, № 457, № 458, № 459, № 460, № 461, № 568, № 569, № 570 үйлері; Б.Рзиев көшесінің № 715а, № 715б, № 718а, № 718б, № 721б, № 724а, № 724б, № 772а, № 800а, № 800б, № 833а, № 833б, № 838а, № 838б, № 845а, № 845б, № 847, № 874а, № 874б, № 879а, № 879б үйлері.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қосшағыл ауылы, Қамыскөл көшесі, № 79 "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Қосшағыл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қосшағыл" мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Қосшағыл ауылы және Қарағай елді мекені.
№ 106 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Жем, село Тургызба, улица Бокен би, здание 409, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени М.Ауэзова" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Тургызба и населенные пункты Койсары, Караша.
Избирательный участок № 107
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Кара Арна, село Шокпартогай, улица Татан Дешенова, здание 378, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Шокпартогай.
Избирательный участок № 108
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Аккиизтогай, село Аккиизтогай, улица Суйинбай Аронулы, строение 210, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 имени Амангельды" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Аккиизтогай.
Избирательный участок № 109
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Майкумген, село Майкумген, улица Актан Керейулы, строение 56, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Майкумген.
Избирательный участок № 235
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 62, здание 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Г.Саркытова, И.Жансугирова, Курмангазы, Абая, Жамбыла, А.Махутова, З.Балгенжиева, Коктем, Каратау, К.Жарылгапова, Ш.Жарылгасулы, С.Отарова, Тауелсиздик микрорайона "Кен Жылыой"; улицы № 40, М.Шокпарова, Ж.Алдекенулы, Аякоз, Шынгыстау, Даулеталы батыр, Кеменгар, Жаркент, Кызылжар, Шалкыма, Ж.Шанина, Ыкылас, С.Муханова, М.Дулатова, К.Куатбаева, Т.Казангапулы, С.Торайгырова, Г.Курмангалиева, Ш.Уалиханова, Б.Момышулы, К.Закарияулы микрорайона "Жадырасын"; улицы № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 29, № 31, № 32, № 34, К.Бектембаева, Б.Сарсенулы, Ы.Жайнакулы, Р.Марсекулы, А.Сейтулы, С.Жантореулы, К.Кеменгерулы, Х.Габбасулы, Б.Кулманулы, Б.Маметулы, У.Танашева, А.Турлыбайулы, Е.Омарулы, К.Курманова, К.Улханова, Б.Калымбетова, Шаттык микрорайона "Болашак"; улицы № 50, Кокжар, К.Мунайтпасова микрорайона "Аэропорт".
Избирательный участок № 237

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жем ауылдық округі, Тұрғызба ауылы, Бөкен би көшесі, 409 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 4 М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұрғызба ауылы және Қойсары, Қараша елді мекендері.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылы, Татан Дешенов көшесі, 378 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шоқпартоғай ауылы.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Ақкиізтоғай ауылдық округі, Ақкиізтоғай ауылы, Сүйінбай Аронұлы көшесі, 210 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақкиізтоғай ауылы.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Майкөмген ауылдық округі, Майкөмген ауылы, Ақтан Керейұлы көшесі, 56 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Майкөмген ауылы.
№ 235 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 62 көше, 3 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Кең Жылыой" шағын ауданының Ғ.Сарқытов, І.Жансүгіров, Құрманғазы, Абай, Жамбыл, Ә.Махутов, З.Балгенжиев, Көктем, Қаратау, Қ.Жарылғапов, Ш.Жарылғасұлы, С.Отаров, Тәуелсіздік көшелері; "Жадырасын" шағын ауданының № 40, М.Шоқпаров, Ж.Алдекенұлы, Аякөз, Шыңғыстау, Дәулеталы батыр, Кемеңгер, Жаркент, Қызылжар, Шалқыма, Ж.Шанин, Ықылас, С.Мұханов, М.Дулатов, Қ.Қуатбаев, Т.Қазанғапұлы, С.Торайғыров, Ғ.Құрманғалиев, Ш.Уалиханов, Б.Момышұлы, К.Закарияұлы көшелері; "Кең Жылыой" шағын ауданының Махамбет даңғылы бойындағы үйлері; "Болашақ" шағын ауданының № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 29, № 31, № 32, № 34, К.Бектембаева, Б.Сәрсенұлы, Ы.Жайнақұлы, Р.Мәрсекұлы, А.Сейтұлы, С.Жантөреұлы, Б.Кемеңгерұлы, Х.Ғаббасұлы, Б.Құлманұлы, Б.Мәметұлы, У.Танашев, А.Тұрлыбайұлы, Е.Омарұлы, Қ.Құрманов, К.Ұлханов, Б.Қалымбетов, Шаттық көшелері, "Аэропорт" шағын ауданының № 50, Көкжар, К.Мунайтпасов көшелері.
№ 237 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Нурмаганбета Аркабаева, здание 22, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 19" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 107, № 175, № 176, № 180, Кожаберген Жырау, С. Жангир, Мурын жырау, У.Бисембаева, Тайказан, Е.Серкебаева, К.Азирбаева, Д.Абенова, Т.Кулгелдиева, Жетысу, Самырук, Кыз Жибек, Сыганак, Орбулак, Д.Досшана, Улытау, Е.Омарова, Н.Аркабаева, Д.Таттибаева микрорайона "Достык"; улицы Буланты, Бурабай, Ушарал, А.Жангелдина, Д.Нурпейсовой, М.Жумабаева, М.Маметовой, А.Молдагуловой, С.Сейфуллина, Б.Майлина микрорайона "Мирас"; улицы О.Алдахова, Б.Атагожиева, А.Муханбаева, Т.Мамбетова, Т.Дешенова, К.Козеева, Баянауыл, М.Макатаева, Х.Доспанова, Ш.Жиенкулова, Тарбагатай, М.Бекмухамбетова микрорайона "Мерей".
Избирательный участок № 238
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 119, здание 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Укили Ыбырай, Туран, К.Купенова, С.Сагитжанова, № 205, № 206, № 207, № 208, Шапагат, Куйши Даулеткерей, Кейки батыр, Сауран, Ынтымак, Шымбулак, Сауран, Ынтымак, Т.Жургенова, Ш.Айманова, Сагиз, Султан Бейбарыса, Жибек Жолы, Нарынкум, Тузтобе, Казтуган жырау, Н.Тлендиева, Майлыкожа, Есболай батыра, Тайсойган, Ж.Шаяхметова, Нурлы жол, А.Кастеева, Х.Досмухамедулы, Агыбай батыра, С.Кожанова, Шалкииз жырау, С.Шакировой, С.Дуйсенбекова микрорайона "Автодорожников"; улицы Абу Насыр Аль-Фараби, Арыстан баб, Аралбай жырау, К.Кудайкеулы, Байбакты батыра, Матжан би, Ф.Онгарсыновой, А.Кекилбайулы, Даден би, Шотан батыра, Назар батыра микрорайона "Атырау"; улицы № 216, Б.Откелбаева, Б.Сыртанова, М.Галимова, П.Бекбосыновой микрорайона "Мечеть".
Избирательный участок № 239
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, 9 участок, дом 160, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жылыойский технологический колледж нефти и газа имени Сафи Утебаева" "Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Кожа Ахмет Иассауи, Ы.Алтынсарина, Ж.Аймауытова микрорайона "Привокзальный"; улицы № 250, № 251, № 253, № 254, № 256, № 257, Б.Отарулы, М.Сәдуова, А.Арыстанова, Ж.Досмухамедулы, Р.Баглановой, Кобыланды батыра, Алпамыс батыра, А.Байтурсынулы, Едиге, Жайык, И.Есенберлина, Коркыт ата, М.Сералина, Астана, Мангилик Ел, Улы дала, Абылайхана, Абилхайыр хана, Жаяу Муса, Биржан сал, Ж.Акбаева, К.Рыскулбекова, Т.Бигелдинова микрорайона "СМП-615"; дома улицы Нарынбай батыра; улица Тениз.
Избирательный участок № 258

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Нұрмағанбет Арқабаев көшесі, 22 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Достық" шағын ауданының № 107, № 175, № 176, № 180, Қожаберген жырау, С.Жәңгір, Мұрын жырау, Ү.Бисембаев, Тайқазан, Е.\Секербаев, К.Әзірбаев, Д.Әбенов, Т.Құлгелдиев, Жетісу, Самұрық, Шортанбай ақын, Қыз Жібек, Сығанақ, Орбұлақ, Д.Досжан, Ұлытау, Е.Омаров, Н.Арқабаев, Д.Тәттібаев көшелері; "Мирас" шағын ауданының Бұланты, Бурабай, Үшарал, А.Жангелдин, Д.Нұрпейсова, М.Жұмабаев, М.Маметова, А.Молдағұлова, С.Сейфуллин, Б.Майлин көшелері; "Мерей" шағын ауданының Ө.Алдахов, Б.Атағожиев, А.Мұханбаев, Т.Мәмбетов, Т.Дешенов, К.Көзеев, Баянауыл, М.Мақатаев, Х.Доспанова, Ш.Жиенқұлова, Тарбағатай, М.Бекмұхамбетова көшелері.
№ 238 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 119 көше, 8 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 8 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Автожолшылар" шағын ауданының № 205, № 206, № 207, № 208, Ү.Ыбырау, Тұран, Қ.Купенов, С.Сағытжанов, Шапағат, К.Дәулеткерей, Кейкі батыр, Сауран, Ынтымақ, Шымбұлақ, Т.Жүргенов, Ш.Айманов, Сағыз, Сұлтан Бейбарыс, Жібек жолы, Нарынқұм, Тұзтөбе, Қазтуған жырау, Н.Тлендиев, Майлықожа, Есболай батыр, Тайсойған, Ж.Шаяхметов, Нұрлы жол, Ә.Қастеев, Х.Досмұхамедұлы, Ағыбай батыр, С.Қожанов, Шалкиіз жырау, С.Шәкірова, көшелері; "Атырау" шағын ауданының Әбу Насыр Әл-Фараби, Арыстан баб, Аралбай жырау, Қ.Құдайкеұлы, Байбақты батыр, Мәтжан би, Ф.Оңғарсынова, Ә.Кекілбайұлы, Дәден би, Шотан батыр, Назар батыр көшелері; "Мешіт" шағын ауданының № 216, Б.Өткелбаев, Б.Сыртанов, М.Ғалимов, П.Бекбосынова, С.Дүйсенбеков көшелері.
№ 239 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 9 телім, 160 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының" "Сафи Өтебаев атындағы Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: "Теміржол" шағын ауданының Қожа Ахмет Иассауи, Ы.Алтынсарин, Ж.Аймауытов көшелері; "СМП-615" шағын ауданының № 250, № 251, № 253, № 254, № 256, № 257, Б.Отарұлы, М.Сәдуов, А.Арыстанов, Ж.Досмұхамедұлы, Р.Бағланова, Қобыланды батыр, Алпамыс батыр, А.Байтұрсынұлы, Едіге, Жайық, І.Есенберлин, Қорқыт ата, М.Сералин, Астана, Мәңгілік Ел, Ұлы дала, Абылайхан, Әбілқайыр хан, Жаяу Мұса, Біржан сал, Ж.Ақбаев, Қ.Рысқұлбеков, Т.Бигелдинов, Нарынбай батыр көшелері; Теңіз көшесі.
№ 258 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 217, здание 42, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Д.Жазыкбаева" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: "2" микрорайон, "2а" микрорайон; улицы Балауса, И.Дегенбаева, С.Асфендиярова, К.Калиева, М.Кенганова; дома № 1а, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 15а, № 22, № 23, № 24, № 31, № 31а, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38а, № 39, № 40, № 43, № 45, № 50, № 52, № 55, № 55а, № 56, № 64, № 65, № 78а, № 78б Ш.Избасова; дома № 5а, № 6, № 7, № 11а, № 13а, № 17, № 18, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26, № 289, № 290, № 291, № 292б, № 293, № 297, № 298, № 299, № 300, № 303, № 303а проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 259
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 221, здание 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени М.Сатыбалдиева" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: "4" микрорайон, "4а" микрорайон; "5" микрорайон; улицы № 223, № 225, № 226, № 270, Б.Сокпакбаева, У.Махамбетова "5а" микрорайона; улицы № 227, Торемурат батыра, Алтай, Акотау, Бухар жырау, Мустафа Шокай, Ш.Калдаякова, К.Кайсенова, Б.Муканова, Ж.Сисенбердиева, М.Хайдар, К.Сыдыкова, И.Сариева.
Избирательный участок № 260
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 62, здание 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: Байгазы, Ж.Кулекенов, Арлан, О.Рахимова, Устюрт, К.Досмухамбетовой, Байконыс, Жеруйык, С.Шахарова, А.Бисенкулова, Ж.Нурмахана, Б.Шнашева, Мугалжар, Кулагер, Азаттык, Лашын, Найзалы, Кобыз, Каганат, Шырайлы, Акбулак, Жусан, С.Мендешева, Т.Нургазиева, Доспамбет жырау, Ж.Жарылгасова, Сарыарка, Сарайшык, Алаш, Аныракай, Алатау, Алтын орда, Кадыр Мырза Али, Байконур, Култегин, Есет батыра, Кенесары хана, Атамекен, Ж.Баласагуна, Жулдыз, Оркен, Терисаккан, А.Бисенкулова, Ж.Нурмаханова, С.Айтжанова, Ж.Надирова, К.Сатбаева, М.Ауезова, Д.Конаева, С.Имангалиева, Н.Аязбаева, О.Мекебаева, К.Оспанова микрорайона "Аэропорт".
Избирательный участок № 289
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, месторождение Прорва, здание общежития "Каспий самалы" нефтегазодобывающего управления "Жылыоймунайгаз".
Границы: месторождение Прорва.
Приложение 2 к решению акима
Жылыойского района от "29"
ноября 2018 года № 59
Перечень утративших силу некоторых решений акима Жылыойского района

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 217 көше, 42 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "2" шағын аудан, "2а" шағын аудан; Балауса, І.Дегенбаев, С.Асфендияров, Қ.Қалиев, М.Кенғанов; № 1а, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 15а, № 22, № 23, № 24, № 31, № 31а, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38а, № 39, № 40, № 43, № 45, № 50, № 52, № 55, № 55а, № 56, № 64, № 65, № 78а, № 78б Ш.Избасов көшесінің үйлері; № 5а, № 6, № 7, № 11а, № 13а, № 17, № 18, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26, № 289, № 290, № 291, № 292б, № 293, № 297, № 298, № 299, № 300, № 303, № 303а Махамбет даңғылының үйлері.
№ 259 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 221 көше, 59 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "4" шағын аудан, "4а" шағын аудан; "5" шағын аудан; "5а" шағын ауданның № 223, № 225, № 226, № 270, Б.Соқпақбаев, Ұ.Махамбетов көшелері; Төремұрат батыр, № 227, Алтай, Ақотау, Бұхар жырау, Мұстафа Шоқай, Ш.Қалдаяқов, Қ.Қайсенов, Б.Мұқанов, Ж.Сисенбердиев, М.Хайдар, Қ.Сыдықов, І.Сариев көшелері;
№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 62 көше, 3 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Аэропорт" шағын ауданының Байғазы, Ж.Кұлекенов, Арлан, О.Рахимов, Үстірт, К.Досмұхамбетова, Байқоныс, Жерұйық, С.Шахаров, Ә.Бисенқұлов, Ж.Нұрмахан, Б.Шнашев, Мұғалжар, Құлагер, Азаттық, Лашын, Найзалы, Қобыз, Қағанат, Шырайлы, Ақбұлақ, Жусан, С.Меңдешев, Т.Нұрғазиев, Доспамбет жырау, Ж.Жарылғасов, Сарыарқа, Сарайшық, Алаш, Аңырақай, Алатау, Алтын орда, Қадыр Мырза Әлі, Байқоңыр, Күлтегін, Есет батыр, Кеңесары хан, Атамекен, Ж.Баласағұн, Жұлдыз, Өркен, Терісаққан, Ә.Бисенқұлов, Ж.Нұрмаханов, С.Айтжанов, Ж.Надиров, Қ.Сәтбаев, М.Әуезов, Д.Қонаев, С.Иманғалиев, Н.Аязбаев, О.Мекебаев, К.Оспанов көшелері.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Прорва кен орны "Жылыоймұнайгаз" мұнай-газ өндіру басқармасының "Каспий самалы" жатақанасының ғимараты.
Шекаралары: Прорва кен орны.
Жылыой ауданы әкімінің
2018 жылғы "29" қарашадағы
№ 59 шешіміне 2-қосымша
Жылыой ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі

1. Решение акима Жылыойского района от 27 февраля 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3111, опубликовано в районной газете "Кең Жылой" от 5 марта 2015 года);
2. Решение акима Жылыойского района от 26 октября 2015 года № 33 "О внесении изменений и дополнения в решение акима района от 27 февраля 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3340, опубликовано в районной газете "Кең Жылой" от 19 ноября 2015 года);
3. Решение акима Жылыойского района от 13 марта 2018 года № 11 "О внесении изменения в решение акима Жылыойского района от 27 февраля 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4080, опубликовано 6 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Жылыой ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 8 "Жылыой ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3111 болып тіркелген, "Кең Жылой" газетінде 2015 жылғы 5 наурызда жарияланған);
2. Жылыой ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 33 "Аудан әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 8 "Жылыой ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3340 болып тіркелген, "Кең Жылой" газетінде 2015 жылғы 19 қарашада жарияланған);
3. Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 11 "Жылыой ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 8 "Жылыой ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 сәуірде жарияланған).