Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Сергеевки и сельских населенных пунктов района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5068.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXI сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д. Садыков
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение 1 к решению маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/4
Проект (схема) зонирования земель города Сергеевки района Шал акына Северо – Казахстанской области
Приложение 2 к решению маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/4
Границы оценочных зон города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15.01.2021 № 1/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
№ зоны
Описание границ зон
I
Занимает центральную часть города Сергеевки. С северной стороны граница зоны проходит по улице имени Ғалыма Қадыралина, с восточной стороны по улице Павла Гончара, с южной стороны по улице имени Есима Шайкина и с западной стороны по улице Бейбітшілік.
II
Занимает северную центральную часть города Сергеевки. С северо-западной стороны граница зоны проходит по существующей границе города Сергеевки, с северной стороны по объездной дороге, с восточной стороны по улице Павла Гончара, с юго-восточной стороны по улице имени Ғалыма Қадыралина и улице Бейбітшілік, южная граница зоны проходит по улице Промышленной и дороге, ведущей на село Аканбарак, до границы населенного пункта города Сергеевки.
III
Расположена в северной и восточной частях города Сергеевки. С северо-западной, северной, восточной и юго-восточной сторон граница зоны проходит по существующей границе города Сергеевки, с юго-западной стороны по дороге областного значения "Волошинка-Сергеевка-Тимирязево", улице Павла Гончара и объездной дороге.
IV
Расположена в южной части города Сергеевки. С северной стороны, граница зоны проходит по улице имени Есима Шайкина, с северо-восточной стороны граница зоны проходит по улице Павла Гончара и по автодороге областного значения "Волошинка – Сергеевка - Тимирязево", с восточной и южной сторон граница проходит по существующей границе города Сергеевки, с западной – по "Марьевскому" грейдеру и улице Бейбітшілік.
V
Расположена в юго-западной части города Сергеевки. С северо-восточной стороны граница зоны проходит по автодороге, ведущей на село Аканбарак и улице Промышленной, с восточной стороны по улице Бейбітшілік и "Марьевскому" грейдеру, с южной и западной сторон граница зоны проходит по существующей границе города Сергеевки.

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының және ауылдық елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5068 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
XXXI сессиясының төрағасы
Д. Садықов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
хатшысы
Ө. Әмрин
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 шешіміне 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 шешіміне 2- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 15.01.2021 № 1/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Аймақтың №
Аймақ шекараларының сипаттамасы
I
Сергеевка қаласының орталық бөлігін алады. Аймақ шекарасы солтүстік жағынан Ғалым Қадыралин атындағы көше бойынша, шығыс жағынан Павел Гончар көшесі бойынша, оңтүстік жағынан Есім Шайкин атындағы көше бойынша және батыс жағынан Бейбітшілік көшесі бойынша өтеді.
II
Сергеевка қаласының солтүстік орталық бөлігін алады. Аймақ шекарасы солтүстік-батыс жағынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша, солтүстік жағынан айналма жол бойынша, батыс жағынан Павел Гончар көшесі бойынша, оңтүстік-батыс жағынан Ғалым Қадыралин атындағы көше және Бейбітшілік көшесі бойынша өтеді, аймақтың оңтүстік шекарасы Промышленная көшесі және Ақанбарақ ауылына апаратын жол бойынша Сергеевка қаласының елді мекенінің шекарасына дейін өтеді.
III
Сергеевка қаласының солтүстік және батыс бөліктерінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстік-батыс, солтүстік, шығыс және оңтүстік-шығыс жақтарынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша, оңтүстік-батыс жағынан "Волошинка-Сергеевка-Тимирязево" облыстық маңызы бар жол бойынша, Павел Гончар көшесі және айналма жол бойынша өтеді.
IV
Сергеевка қаласының оңтүстік бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстік жағынан Есім Шайкин атындағы көше бойынша өтеді, солтүстік-шығыс жағынан Павел Гончар көшесі бойынша және "Волошинка-Сергеевка-Тимирязево" облыстық маңызы бар автожол бойынша, шығыс және оңтүстік жақтарынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша, батыс жағынан "Марьевка" тас жолы және Бейбітшілік көшесі бойынша өтеді.
V
Сергеевка қаласының оңтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстік-шығыс жағынан Ақанбарақ ауылына апаратын автожол және Промышленная көшесі бойынша, шығыс жағынан Бейбітшілік көшесі және "Марьевка" тас жолы бойынша өтеді, аймақ шекарасы оңтүстік және батыс жақтарынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша өтеді.