О внесении изменений и дополнений в решение Майского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 1/24 "О бюджете Коктубекского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 10 апреля 2018 года № 1/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2018 года № 5964. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 1/24 "О бюджете Коктубекского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5792, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "164089" заменить цифрами "171969";
цифры "150733" заменить цифрами "158613";
в подпункте 2) цифры "164089" заменить цифрами "171969";
пункт 3 дополнить абзацами следующего содержания:
на расширение кабинетов детского сада "Балдаурен" в сумме 5314 тысяч тенге;
на текущий ремонт отопительной системы ясли сада "Айголек" в сумме 2566 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.А. Жетыбаева
Секретарь районного маслихата Г. Т. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(30 внеочередная сессия,
6 созыв) № 1/30 от
10 апреля 2018 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(24 внеочередная сессия
6 созыв) № 1/24 от

Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" № 1/24 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 1/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 сәуірде № 5964 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5792 болып тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) № 1/24 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"164089" деген сандар "171969" деген сандармен ауыстырылсын;
"150733" деген сандар "158613" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "164089" деген сандар "171969" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Балдаурен" балабақша кабинеттерін кеңейтуге сомасы 5314 мың теңге;
"Айгөлек" бөбектер бақшасының жылу жүйесін ағымдағы жөндеуден өткізуге сомасы 2566 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. А. Жетыбаева
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Т. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 30 кезектен
тыс сессиясы) 2018 жылғы
10 сәуірдегі № 1/30 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 24 кезектен тыс