О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 128/21 "О бюджете Лебяжинского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 14 декабря 2018 года № 177/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2018 года № 6175. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 128/21 "О бюджете Лебяжинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5781, опубликованное 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту слова "О бюджете Лебяжинского сельского округа", "Лебяжинский районный маслихат", "Бюджет Лебяжинского сельского округа", "Лебяжинского районного маслихата" заменить словами "О бюджете сельского округа Аққулы", "маслихат района Аққулы", "Бюджет сельского округа Аққулы", "маслихата района Аққулы";
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "139154" заменить цифрами "135745";
цифры "127087" заменить цифрами "120075";
цифры "4564" заменить цифрами "8167";
в подпункте 2) цифры "139154" заменить цифрами "135745";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі ауылдық округінің бюджеті туралы" № 128/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 177/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6175 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі ауылдық округінің бюджеті туралы" № 128/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5781 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыпта және барлық мәтін бойынша "Лебяжі ауылдық округінің бюджеті туралы", "Лебяжі аудандық мәслихаты", "Лебяжі ауылдық округінің бюджеті", "Лебяжі аудандық мәслихатының" деген сөздер "Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы", "Аққулы аудандық мәслихаты", "Аққулы ауылдық округінің бюджеті", "Аққулы аудандық мәслихатының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармағында:
1) тармақшада "139154" сандары "135745" сандарымен ауыстырылсын;
"127087" сандары "120075" сандарымен ауыстырылсын;
"4564" сандары "8167" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "139154" сандары "135745" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.