О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 25 декабря 2018 года № 330/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2018 года № 6198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 287 287 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49 551 350 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 262 595 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 762 390 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 710 952 тысячи тенге;
2) затраты – 82 602 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 772 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 228 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 686 338 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 686 338 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 031 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 031 105 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 02.05.2019 № 371/51 (вводится в действие с 01.01.2019); от 15.08.2019 № 403/56 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.10.2019 № 422/58 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 436/60 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 25 034 431 тысяча тенге.
3. Предусмотреть в Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы объемы субвенций, передаваемых в бюджеты поселка, сельского округа и некоторых сел, в том числе:
на 2019 год в общей сумме 464 091 тысяча тенге:
село Павлодарское –
90 972 тысячи тенге;
село Жетекши –
69 958 тысяч тенге;
Кенжекольский сельский округ
142 297 тысяч тенге;
поселок Ленинский –
160 864 тысячи тенге.

2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 330/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6198 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 287 287 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49 551 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 262 595 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3 762 390 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 25 710 952 мың теңге;
2) шығындар – 82 602 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 772 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 228 мың теңге;
бюджеттік кредиттеу - 30 000 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 686 338 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 686 338 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4 031 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 031 105 мың теңге;
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 02.05.2019 № 371/51 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.08.2019 № 403/56 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2019 № 422/58 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 436/60 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде облыстық бюджетке 25 034 431 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. 2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджетінде кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері көзделсін, оның ішінде:
2019 жылға жалпы 464 091 мың теңге сомасында:
Павлодар ауылы -
90 972 мың теңге;
Жетекші ауылы -
69 958 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі -
142 297 мың теңге;
Ленин кенті -
160 864 мың теңге.

на 2020 год в общей сумме 505 079 тысяч тенге:
село Павлодарское –
92 567 тысяч тенге;
село Жетекши –
71 548 тысяч тенге;
Кенжекольский сельский округ
144 774 тысячи тенге;
поселок Ленинский –
196 190 тысяч тенге.
на 2021 год в общей сумме 511 635 тысяч тенге:
село Павлодарское –
93 403 тысячи тенге;
село Жетекши –
73 021 тысяча тенге;
Кенжекольский сельский округ
146 381 тысяча тенге;
поселок Ленинский
198 830 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Павлодарского городского бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить на 2019 год перечень бюджетных программ аппарата акима села Мойылды, согласно приложению 5.
6. Утвердить на 2019 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления, согласно приложению 6.
7. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из вышестоящих бюджетов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
77 180 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2 320 тысяч тенге – на услуги по установке камер видеонаблюдения;
4 367 тысяч тенге – на социальную помощь воспитанникам дошкольных организаций из многодетных семей на питание;
6 444 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15.08.2019 № 403/56 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
161 769 тысяч тенге – на проведение среднего и текущего ремонта внутрипоселковых дорог;
14 304 тысячи тенге – на приобретение и содержание автобусов для подвоза детей;
1 148 тысяч тенге – на оформление земельных участков поселку Ленинский;
7 214 тысяч тенге – на разработку рабочего проекта и проведение вневедомственной экспертизы на капитальный ремонт пятиэтажного жилого дома по адресу поселок Ленинский, улица Космонавтов, дом 22;
13 000 тысяч тенге – на текущий ремонт, установку и демонтаж электрооборудования;
5 129 тысяч тенге – на изготовление и монтаж ограждения мусульманского и христианского кладбищ;
5 803 тысячи тенге – на приобретение и установку видеонаблюдения селу Павлодарское;

2020 жылға жалпы 505 079 мың теңге сомасында:
Павлодар ауылы -
92 567 мың теңге;
Жетекші ауылы -
71 548 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі -
144 774 мың теңге;
Ленин кенті -
196 190 мың теңге.
2021 жылға жалпы 511 635 мың теңге сомасында:
Павлодар ауылы -
93 403 мың теңге;
Жетекші ауылы -
73 021 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі -
146 381 мың теңге;
Ленин кенті -
198 830 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2019 жылға арналған Мойылды ауылы әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомаларын бөлудің 2019 жылға арналған көлемдері 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға - 77 180 мың теңге;
бейнебақылау камераларын орнату бойынша қызметтерге - 2 320 мың теңге;
көп балалы отбасылардан шыққан мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиеленушілеріне тамақтануға әлеуметтік көмекке - 4 367 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға - 6 444 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 15.08.2019 № 403/56 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте қалалық бюджеттен кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
кентішілік жолдарды орташа және ағымдағы жөндеуге – 161 769 мың теңге;
балаларды тасымалдау үшін автобустарды сатып алуға және ұстауға – 14 304 мың теңге;
Ленин кентінің жер телімдерін ресімдеуге - 1 148 мың теңге;
Ленин кенті, Космонавтов көшесі, 22 үй мекенжайындағы бес қабатты тұрғын үйді күрделі жөндеуге жұмыс жобасын әзірлеуге және ведомстводан тыс сараптама жүргізуге - 7 214 мың теңге;
электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге, орнатуға және бөлшектеуге - 13 000 мың теңге;
мұсылман және христиан зираттарының қоршауын дайындауға және монтаждауға - 5 129 мың теңге;
Павлодар ауылына бейнебақылау сатып алуға және орнатуға - 5 803 мың теңге;

1 500 тысяч тенге – на изготовление и установку детской игровой площадки;
1 200 тысяч тенге – на покос травы в Кенжекольском сельском округе;
1 700 тысяч тенге – на мероприятия по буртовке мусора на сельской свалке, санитарную очистку территории земель общего пользования;
1 300 тысяч тенге – на проведение ямочного ремонта внутрипоселковых дорог по улицам Молодежная и Энтузиастов села Жетекши;
4 881 тысяча тенге – на производство земельно-кадастровых работ по топографической съемке массива села Жетекши;
1 059 тысяч тенге – на текущий ремонт линий электропередач в селе Жетекши;
16 219 тысяч тенге – на содержание вновь построенного физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Павлодарское;
810 тысяч тенге – на приобретение компьютеров государственному учреждению "Аппарат акима села Павлодарское";
730 тысяч тенге – на разработку проектно - сметной документации рабочих проектов государственному учреждению "Аппарат акима села Павлодарское";
332 тысячи тенге – на текущий ремонт стритбольных площадок Кенжекольского сельского округа;
8 273 тысяч тенге - на содержание и текущий ремонт сетей водоснабжения;
5 703 тысяч тенге - на установку уличного освещения Кенжекольскому сельскому округу;
15 000 тысяч тенге - на установку новогодней елки сельским населенным пунктам города Павлодара;
5 000 тысяч тенге - на содержание и оснащение вновь построенного Дома культуры Кенжекольского сельского округа.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15.08.2019 № 403/56 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 25.10.2019 № 422/58 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 436/60 (вводится в действие с 01.01.2019).

балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға - 1 500 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде шөп шабуға - 1 200 мың теңге;
ауылдық қоқыс тастайтын жерлерде қоқысты жинау, жалпы пайдаланатын жерлердің аумағын санитарлық тазалау жөніндегі іс-шараларға - 1 700 мың теңге;
Жетекші ауылының Молодежная және Энтузиастов көшелері бойындағы кентішілік жолдардың шұңқырларын жөндеуге - 1 300 мың теңге;
Жетекші ауылының алқабын топографиялық түсіру бойынша жер-кадастрлық жұмыстарын жүргізуге - 4 881 мың теңге;
Жетекші ауылындағы электр беру желілерін ағымдағы жөндеуге - 1 059 мың теңге;
Павлодар ауылында жаңадан салынған дене шынықтыру – сауықтыру кешенін күтіп ұстауға - 16 219 мың теңге;
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне компьютерлер сатып алуға - 810 мың теңге;
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне жұмыс жобаларының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 730 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің стритбол алаңдарын ағымдағы жөндеуге - 332 мың теңге;
сумен жабдықтау желілерін ұстауға және ағымдағы жөндеуге - 8 273 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіне көше жарығын орнатуға - 5 703 мың теңге;
Павлодар қаласының ауылдық елді мекендеріне жаңа жылдық шырша орнатуға - 15 000 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің жаңадан салынған Мәдениет үйін ұстауға және жарақтандыруға - 5 000 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 15.08.2019 № 403/56 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 25.10.2019 № 422/58 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 436/60 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

9. Утвердить на 2019 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 10 268 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 02.05.2019 № 371/51 (вводится в действие с 01.01.2019); от 15.08.2019 № 403/56 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 436/60 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финанансируемых из местного бюджета, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Павлодар қаласының 2019 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 10 268 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 02.05.2019 № 371/51 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.08.2019 № 403/56 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 436/60 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по экономике и бюджету.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Кожин
Секретарь городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от 25
декабря 2018 года № 330/45
Павлодарский городской бюджет на 2019 год
(с изменениями и дополнениями)

11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Кожин
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 330/45 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Павлодар қалалық бюджеті
(өзгерістермен және толықтырулармен)

511157
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
22804
012
Капитальные расходы государственного органа
4052
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
134663
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2089
023
Методическая работа
25797
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
453077
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1570
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20991
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4213650
1
Социальное обеспечение
1753462
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1731042
005
Государственная адресная социальная помощь
1729442
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1600
464
Отдел образования района (города областного значения)
22420
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
22420
2
Социальная помощь
2073940
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2072198
002
Программа занятости
815765
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4167
006
Оказание жилищной помощи
21868
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
328967
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13938
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111970
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
166919
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
9180
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
531141
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68283
464
Отдел образования района (города областного значения)
1742
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

511157
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
22804
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4052
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
134663
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2089
023
Әдістемелік жұмыс
25797
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
453077
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1570
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20991
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4213650
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1753462
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1731042
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1729442
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1600
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22420
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
22420
2
Әлеуметтiк көмек
2073940
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2072198
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
815765
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21868
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
328967
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13938
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111970
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
166919
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
9180
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
531141
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68283
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1742
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

26253
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
90419
004
Капитальные расходы государственного органа
564
12
Транспорт и коммуникации
4502990
1
Автомобильный транспорт
3457427
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8781
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
8781
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3448646
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2266089
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1182557
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1045563
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1045563
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
335563
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
710000
13
Прочие
200244
9
Прочие
200244
452
Отдел финансов района (города областного значения)
93892
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10268
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77180
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6444
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
97252
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
97252
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9100
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

26253
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
90419
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
564
12
Көлiк және коммуникация
4502990
1
Автомобиль көлiгi
3457427
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8781
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8781
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3448646
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2266089
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1182557
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1045563
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1045563
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
335563
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
710000
13
Басқалар
200244
9
Басқалар
200244
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
93892
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10268
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77180
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6444
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
97252
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
97252
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9100
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту