О внесении изменения в решение акима города Павлодара от 2 марта 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 14 декабря 2018 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2018 года № 6167. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22 января 2026 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22.01.2026 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Павлодара от 2 марта 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4327, опубликовано 3 марта 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Ермекбаева С. К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Павлодарской
городской территориальной
избирательной комиссии А. Маржикбаев
"14" декабря 2018 года
Приложение
к решению акима
города Павлодара
от "14" декабря 2018 года № 15
Приложение
к решению акима
города Павлодар
от 2 марта 2015 года № 3
Избирательный участок № 1
поселок Жанааул, центральный промышленный район, строение № 684, здание товарищества с ограниченной
ответственностью "MS-Logistics"
В границах: улица 1 Жанааульская: 1, 1/1, 1Б;
улица 3 Жанааульская: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1/1, 1/3, 1/4, 2, 2А, 2Б, 2/4, 3, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 22, 22/1;
улица 4 Жанааульская: 1, 2, 4А, 6, 6/1, 8, 8/1, 10А, 10Б, 12, 12А, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 23А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 39, 43, 45;
улица 5 Жанааульская: 1, 2, 2/1, 4, 5А, 6, 8, 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14А, 14Б, 14/5, 16, 18, 20, 20А, 22, 24, 26А, 27;

Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалаcы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6167 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 22.01.2026 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4327 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 наурызда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы С. Қ. Ермеқбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Маржықбаев
2018 жылғы "14" желтоқсан
Павлодар қаласы әкімінің
2018 жылғы "14" желтоқсан
№ 15 шешіміне
қосымша
Павлодар қаласы әкімінің
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 3 шешіміне
қосымша
№ 1 сайлау учаскесі
Жаңаауыл кенті, орталық өнеркәсіп ауданы, № 684 құрылыс, "MS-Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Шекарасы: 1 Жаңаауыл көшесі: 1, 1/1, 1Б;
3 Жаңаауыл көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1/1, 1/3, 1/4, 2, 2А, 2Б, 2/4, 3, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 22, 22/1;
4 Жаңаауыл көшесі: 1, 2, 4А, 6, 6/1, 8, 8/1, 10А, 10Б, 12, 12А, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 23А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 39, 43, 45;
5 Жаңаауыл көшесі: 1, 2, 2/1, 4, 5А, 6, 8, 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14А, 14Б, 14/5, 16, 18, 20, 20А, 22, 24, 26А, 27;

улица 6 Жанааульская: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 7А, 8, 8/1, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16А, 17, 18/1, 18А, 19, 20Б, 20, 20/1, 21, 21А, 23А, 23, 24, 24А, 24Б, 24В, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 30Б, 31, 32, 32А, 34, 34А, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 46А, 48, 48/2, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2;
улица 7 Жанааульская: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6А, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 18, 19/1, 19/3, 19/4, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица 8 Жанааульская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33Б;
улица 9 Жанааульская: 1, 1Г, 1/1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 7/2;
улица 10 Жанааульская: 2А, 4, 6; включая жилые дома у речного порта.
Избирательный участок № 2
Хромзавод Проезд 1, государственное казенное коммунальное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс "Толқын"
В границах: улица Аргынбаева: 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14/2;
улица Батурина: 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Ледовского: 37, 41;
Лесозавод, Проезд № 1: 3, 4, 5, 6, 15, 19, 21, 23, 35, 41, 43;
Лесозавод, Проезд № 1А: 6, 7;
Лесозавод, Проезд № 2: 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 38;
Лесозавод, Проезд № 3А: 8;
Лесозавод, Проезд № 4: 1А, 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Лесозавод, Проезд № 5: 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22/1, 26/1, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52А, 54, 56, 64, 66, 70, 72, 78;
Лесозавод, Проезд № 6: 3, 4, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40А, 41, 43;
Лесозавод, улица Путинцева: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 21;
улица Хромзавод: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Хромзавод, Проезд № 1: 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 11, 11А, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 100;
Хромзавод, Проезд № 2: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38;
Хромзавод, Проезд № 3: 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Хромзавод, Проезд № 4: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 24;
Хромзавод, Проезд № 5: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 22/1, 28, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А, 54, 56, 58, 62А, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78;
Хромзавод, Проезд № 6: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 38, 38Б, 39, 40А, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50;

6 Жаңаауыл көшесі: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 7А, 8, 8/1, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16А, 17, 18/1, 18А, 19, 20Б, 20, 20/1, 21, 21А, 23А, 23, 24, 24А, 24Б, 24В, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 30Б, 31, 32, 32А, 34, 34А, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 46А, 48, 48/2, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2;
7 Жаңаауыл көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6А, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 18, 19/1, 19/3, 19/4, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
8 Жаңаауыл көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33Б;
9 Жаңаауыл көшесі: 1, 1Г, 1/1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 7/2;
10 Жаңаауыл көшесі: 2А, 4, 6; өзен портының жанындағы тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 2 сайлау учаскесі
Хромзавод, 1 өтпе жол, "Толқын" дене шынықтыру-сауықтыру кешені" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Арғынбаев көшесі: 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14/2;
Батурин көшесі: 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ледовский көшесі: 37, 41;
Лесозавод, № 1 өтпе жол: 3, 4, 5, 6, 15, 19, 21, 23, 35, 41, 43;
Лесозавод, № 1А өтпе жол: 6, 7;
Лесозавод, № 2 өтпе жол: 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 38;
Лесозавод, № 3А өтпе жол: 8;
Лесозавод, № 4 өтпе жол: 1А, 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Лесозавод, № 5 өтпе жол: 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22/1, 26/1, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52А, 54, 56, 64, 66, 70, 72, 78;
Лесозавод, № 6 өтпе жол: 3, 4, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40А, 41, 43;
Лесозавод, Путинцев көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 21;
Хромзавод көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Хромзавод, № 1 өтпе жол: 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 11, 11А, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 100;
Хромзавод, № 2 өтпе жол: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38;
Хромзавод, № 3 өтпе жол: 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Хромзавод, № 4 өтпе жол: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 24;
Хромзавод, № 5 өтпе жол: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 22/1, 28, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А, 54, 56, 58, 62А, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78;
Хромзавод, № 6 өтпе жол: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 38, 38Б, 39, 40А, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50;

Хромзавод, Центральный проезд: 8А, 10, 12А, 12/1;
улица Хромзаводская: 1, 2, 6;
улица Центральная: 2, 4, 6, 7, 8, 10;
Центральный проезд: 4, 6, 8, 10, 12Б;
улица Шарипова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Избирательный участок № 3
село Мойылды, улица Абая, 1, государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара"
В границах: улица Абая: 2, 6, 7, 8, 10А, 10/1, 13, 15, 18, 280, 282, 283;
улица Алтынсарина: 190, 191, 195, 203, 207, 217, 218, 225, 229;
улица Аль-Фараби: 77, 78, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 105, 108, 239, 241, 245, 249, 252, 255, 256, 259;
улица Бейбитшилик: 4, 6, 8, 10, 12, 16, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 34;
улица Казыбек би: 111, 112, 119, 121, 123, 124, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 143, 231, 234;
улица Курортная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Мектеп: 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13/1, 45, 47, 56, 57, 59, 62, 68, 69, 71, 261, 276, 277;
улица Парковая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Подхозная: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22;
улица Рыскулова: 148, 150, 158, 161, 171, 175, 176, 181, 184, 185;
улица Степная: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 22, 24;
улица Центральная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23, 30;
улица Черемуховая: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 4
улица Мира, 43, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский машиностроительный колледж"
В границах: улица 1 Мая: 2;
улица Академика Бектурова: 1, 2, 5, 7, 9, 11, 15;
улица Космонавтов: 1;
улица Мира: 40, 43, 44, 46, 48, 54/1, 54/2, 54, 56;
улица Путейская: 2, 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
переулок 1-й Зеленый: 10, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок 2-й Зеленый: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Сормова: 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8;
улица Торайгырова: 52, 54.
Избирательный участок № 5
улица Айманова, 35, государственное учреждение "Областная казахская гимназия-интернат для одаренных детей имени Ы. Алтынсарина"
В границах: улица Айманова: 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 37/1, 37/2.
Избирательный участок № 6
улица Айманова, 37, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 города Павлодара"
В границах: улица Айманова: 6, 7, 8, 9, 9А, 9/2, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 36, 38, 40, 47, 47/1.
Избирательный участок № 7

Хромзавод, Орталық өтпе жол: 8А, 10, 12А, 12/1;
Хромзаводская көшесі: 1, 2, 6;
Центральная көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 10;
Орталық өтпе жол: 4, 6, 8, 10, 12 Б;
Шәріпов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
№ 3 сайлау учаскесі
Мойылды ауылы, Абай көшесі, 1, "Павлодар қаласының № 38 жалпы негізгі білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Абай көшесі: 2, 6, 7, 8, 10А, 10/1, 13, 15, 18, 280, 282, 283;
Алтынсарин көшесі: 190, 191, 195, 203, 207, 217, 218, 225, 229;
Әл-Фараби көшесі: 77, 78, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 105, 108, 239, 241, 245, 249, 252, 255, 256, 259;
Бейбітшілік көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 16, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 34;
Қазыбек би көшесі: 111, 112, 119, 121, 123, 124, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 143, 231, 234;
Курортная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Мектеп көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13/1, 45, 47, 56, 57, 59, 62, 68, 69, 71, 261, 276, 277;
Парковая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Подхозная көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22;
Рысқұлов көшесі:148, 150, 158, 161, 171, 175, 176, 181, 184, 185;
Степная көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 22, 24;
Центральная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23, 30;
ЧерҰмуховая көшесі: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
№ 4 сайлау учаскесі
Мир көшесі, 43, "Павлодар машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: 1 Май көшесі: 2;
Академик Бектұров көшесі: 1, 2, 5, 7, 9, 11, 15;
Космонавтов көшесі: 1;
Мир көшесі: 40, 43, 44, 46, 48, 54/1, 54/2, 54, 56;
Путейская көшесі: 2, 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
1-Зеленый тұйық көшесі: 10, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
2-Зеленый тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Сормов көшесі: 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8;
Торайғыров көшесі: 52, 54.
№ 5 сайлау учаскесі
Айманов көшесі, 35, "Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Айманов көшесі: 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 37/1, 37/2.
№ 6 сайлау учаскесі
Айманов көшесі, 37, "Павлодар қаласының № 35 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Айманов көшесі: 6, 7, 8, 9, 9А, 9/2, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 36, 38, 40, 47, 47/1.
№ 7 сайлау учаскесі

улица Айманова, 51, государственное учреждение "Школа-лицей № 16 города Павлодара" (вход с восточной стороны)
В границах: улица Айманова: 41, 42, 46, 48, 49;
улица Баян батыр: 6, 7, 8, 9, 10;
улица Мира: 7/1.
Избирательный участок № 8
улица Айманова, 51, государственное учреждение "Школа-лицей № 16 города Павлодара" (вход с южной стороны)
В границах: улица Айманова: 1, 2, 3, 4, 5, 50;
улица Баян батыр: 1, 3, 5;
улица Торайгырова: 6.
Избирательный участок № 9
улица Мира, 9/1, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж сервиса и питания"
В границах: улица Академика Бектурова: 2/1;
улица Баян батыр: 2, 14;
улица Мира: 3/2, 7, 9/2, 11, 13, 15, 17, 18/3, 19, 21, 30, 32, 34;
улица Торайгырова: 10, 44.
Избирательный участок № 10
улица Торайгырова, 24, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 28 города Павлодара"
В границах: улица Торайгырова: 14, 18, 18/1, 20, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44/1.
Избирательный участок № 11
Площадь Конституции, 1, государственное казенное коммунальное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков Павлодара, акимата города Павлодара
В границах: улица Академика Сатпаева: 30, 32;
улица Астана: 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/1;
улица Береговая: 9/1, 9А, 20, 23, 25, 26;
улица Набережная: 1, 3, 3/2, 4, 5;
улица Прибрежная: 16, 20;
улица Торайгырова: 1/2, 1/3, 49, 53, 59.
Избирательный участок № 12
улица Астана, 12, государственное учреждение "Школа-лицей № 8 для одаренных детей города Павлодара"
В границах: улица Академика Сатпаева: 34, 36, 38, 40;
улица Астана: 7/1, 7/2, 53;
улица Лермонтова: 4, 44;
улица Луговая: 1А, 1, 2А, 2, 4, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 10Б, 10А, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 18, 20;
улица Набережная: 7, 9, 11.
Избирательный участок № 13
улица Академика Бектурова, 14, коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
В границах: улица Академика Бектурова: 16, 18, 29;
улица Академика Сатпаева: 11, 15;
улица Генерала Дюсенова: 1, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
улица Мира: 37;
улица Торайгырова: 61, 63, 65.
Избирательный участок № 14
улица Генерала Дюсенова, 22/1, филиал акционерного общества "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" "Институт повышения квалификации педагогических работников по Павлодарской области"
В границах: улица Академика Бектурова: 22, 24, 31, 33, 41;
улица Академика Сатпаева: 17, 19, 21, 21/1, 25, 27, 29;
улица Генерала Дюсенова: 12А, 14, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22;

Айманов көшесі, 51, "Павлодар қаласының № 16 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс шығыс жағынан)
Шекарасы: Айманов көшесі: 41, 42, 46, 48, 49;
Баян батыр көшесі: 6, 7, 8, 9, 10;
Мир көшесі: 7/1.
№ 8 сайлау учаскесі
Айманов көшесі, 51, "Павлодар қаласының № 16 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс оңтүстік жағынан)
Шекарасы: Айманов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 50;
Баян батыр көшесі: 1, 3, 5;
Торайғыров көшесі: 6.
№ 9 сайлау учаскесі
Мир көшесі, 9/1, "Павлодар сервис және тамақтандыру колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Академик Бектұров көшесі: 2/1;
Баян батыр көшесі: 2, 14;
Мир көшесі: 3/2, 7, 9/2, 11, 13, 15, 17, 18/3, 19, 21, 30, 32, 34;
Торайғыров көшесі: 10, 44.
№ 10 сайлау учаскесі
Торайғыров көшесі, 24, "Павлодар қаласының № 28 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Торайғыров көшесі: 14, 18, 18/1, 20, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44/1.
№ 11 сайлау учаскесі
Конституция алаңы, 1, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Академик Сәтбаев көшесі: 30, 32;
Астана көшесі: 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/1;
Береговая көшесі: 9/1, 9А, 20, 23, 25, 26;
Набережная көшесі: 1, 3, 3/2, 4, 5;
Прибрежная көшесі: 16, 20;
Торайғыров көшесі: 1/2, 1/3, 49, 53, 59.
№ 12 сайлау учаскесі
Астана көшесі, 12, "Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған № 8 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Академик Сәтбаев көшесі: 34, 36, 38, 40;
Астана көшесі: 7/1, 7/2, 53;
Лермонтов көшесі: 4, 44;
Луговая көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 4, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 10Б, 10А, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 18, 20;
Набережная көшесі: 7, 9, 11.
№ 13 сайлау учаскесі
Академик Бектұров көшесі, 14, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Академик Бектұров көшесі: 16, 18, 29;
Академик Сәтбаев көшесі: 11, 15;
Генерал Дүйсенов көшесі: 1, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
Мир көшесі: 37;
Торайғыров көшесі: 61, 63, 65.
№ 14 сайлау учаскесі
Генерал Дүйсенов көшесі, 22/1, "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" Акционерлік қоғамының филиалы "Павлодар облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыр институты"
Шекарасы: Академик Бектұров көшесі: 22, 24, 31, 33, 41;
Академик Сәтбаев көшесі: 17, 19, 21, 21/1, 25, 27, 29;
Генерал Дүйсенов көшесі: 12А, 14, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22;

улица Лермонтова: 46, 48, 60, 62.
Избирательный участок № 15
улица Академика Сатпаева, 104, коммунальное государственное учреждение "Областная объединенная универсальная научная библиотека имени С. Торайгырова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
В границах: улица Академика Бектурова: 50, 50/1, 52/1, 52, 56/1, 56, 58, 58/1;
улица Академика Сатпаева: 33, 35, 37, 43, 47, 104;
улица Каирбаева: 36;
улица Лермонтова: 3, 45, 45/1, 47, 49/2, 49/1, 49А, 49, 51, 53;
Площадь Победы: 1.
Избирательный участок № 16
улица Торайгырова, 67, государственное учреждение "Комплекс "Музыкальный колледж - музыкальная школа-интернат для одаренных детей"
В границах: улица 1 Мая: 4, 6, 8, 10, 14, 16;
улица Академика Бектурова: 17, 19, 21, 25, 27, 27/1;
улица Володарского: 1;
улица Крупской: 61, 63, 76, 78;
улица Торайгырова: 73, 75/1, 77;
улица Урицкого: 74.
Избирательный участок № 17
Площадь Победы, 3/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 11 модульного типа города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 20, 20/2, 22, 24, 26;
улица Академика Бектурова: 71, 75, 77;
улица Володарского: 5, 7;
улица Каирбаева: 72, 74;
улица Лермонтова: 55, 59.
Избирательный участок № 18
улица Мира, 60, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический университет"
В границах: улица 1 Мая: 1, 5, 9, 11, 13;
улица Короленко: 1, 3/1, 3, 5;
улица Крупской: 67, 69, 80, 80/1, 82, 82/1, 84;
улица Мира: 60/1, 60/2;
улица Торайгырова: 56, 58/3, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
Избирательный участок № 19
улица Урицкого, 78, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6 города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 17, 18, 21, 21/1;
улица Короленко: 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 11, 11/1, 12, 15, 15/1;
улица Лермонтова: 82, 84, 84/1, 86, 88, 91;
улица Урицкого: 78.
Избирательный участок № 20
улица Лермонтова, 93/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34 инновационного типа города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 23, 25, 29;
улица Каирбаева: 76, 80;
улица Короленко: 23, 25;
улица Лермонтова: 83, 85, 87, 87/1, 89, 90.
Избирательный участок № 21
улица Короленко, 9/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 города Павлодара"
В границах: улица Короленко: 7, 9, 13;
проспект Тәуелсіздік: 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2;
улица Торайгырова: 66, 72/1, 72, 89/1, 89/2, 91, 93/1, 93, 95, 97/1, 97, 99, 101, 103/1, 103, 105, 107, 109.
Избирательный участок № 22

Лермонтов көшесі: 46, 48, 60, 62.
№ 15 сайлау учаскесі
Академик Сәтбаев көшесі, 104, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық біріктірілген әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Академик Бектұров көшесі: 50, 50/1, 52/1, 52, 56/1, 56, 58, 58/1;
Академик Сәтбаев көшесі: 33, 35, 37, 43, 47, 104;
Қайырбаев көшесі: 36;
Лермонтов көшесі: 3, 45, 45/1, 47, 49/2, 49/1, 49А, 49, 51, 53;
Жеңіс алаңы: 1.
№ 16 сайлау учаскесі
Торайғыров көшесі, 67, "Музыкалық колледж - дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 4, 6, 8, 10, 14, 16;
Академик Бектұров көшесі:17, 19, 21, 25, 27, 27/1;
Володарский көшесі: 1;
Крупская көшесі: 61, 63, 76, 78;
Торайғыров көшесі: 73, 75/1, 77;
Урицкий көшесі: 74.
№ 17 сайлау учаскесі
Жеңіс алаңы, 3/1, "Павлодар қаласының № 11 модульдік үлгідегі жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 20, 20/2, 22, 24, 26;
Академик Бектұров көшесі: 71, 75, 77;
Володарский көшесі: 5, 7;
Қайырбаев көшесі: 72, 74;
Лермонтов көшесі: 55, 59.
№ 18 сайлау учаскесі
Мир көшесі, 60, "Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Шекарасы: 1 Май көшесі: 1, 5, 9, 11, 13;
Короленко көшесі: 1, 3/1, 3, 5;
Крупская көшесі: 67, 69, 80, 80/1, 82, 82/1, 84;
Мир көшесі: 60/1, 60/2;
Торайғыров көшесі: 56, 58/3, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
№ 19 сайлау учаскесі
Урицкий көшесі, 78, "Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 17, 18, 21, 21/1;
Короленко көшесі: 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 11, 11/1, 12, 15, 15/1;
Лермонтов көшесі: 82, 84, 84/1, 86, 88, 91;
Урицкий көшесі: 78.
№ 20 сайлау учаскесі
Лермонтов көшесі, 93/1, "Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 23, 25, 29;
Қайырбаев көшесі: 76, 80;
Короленко көшесі: 23, 25;
Лермонтов көшесі: 83, 85, 87, 87/1, 89, 90.
№ 21 сайлау учаскесі
Короленко көшесі, 9/1, "Павлодар қаласының № 2 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Короленко көшесі: 7, 9, 13;
Тәуелсіздік даңғылы: 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2;
Торайғыров көшесі: 66, 72/1, 72, 89/1, 89/2, 91, 93/1, 93, 95, 97/1, 97, 99, 101, 103/1, 103, 105, 107, 109.
№ 22 сайлау учаскесі

улица Короленко, 9/2, коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2"
В границах: улица Короленко: 17, 21, 21/1;
улица Лермонтова: 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110;
проспект Тәуелсіздік: 8, 8/3, 10, 10/1, 12, 16, 18/1, 18.
Избирательный участок № 23
улица Лермонтова, 93, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский бизнес - колледж"
В границах: улица Каирбаева: 82, 86, 88, 90, 96, 98;
улица Лермонтова: 93, 93/2, 96, 96/1, 98, 100, 100/1.
Избирательный участок № 24
улица Лермонтова, 95, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара"
В границах: улица Каирбаева: 104, 106;
улица Лермонтова: 107, 107/1, 109, 111, 113;
проспект Тәуелсіздік: 20, 22, 24.
Избирательный участок № 25
улица Бакинская, 4, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 города Павлодара"
В границах: улица Бакинская: 2, 2/1, 4, 6, 6/1, 6/2, 8;
улица Железнодорожная: 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 18;
улица Кудайбергена Сураганова: 1, 5, 9, 9/1, 11/3, 11, 13;
улица Коммунальная: 8/2;
улица Павлова: 1, 2, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20/1, 22;
улица Чкалова: 5, 10, 12;
улица Якова Геринга: 1, 2, 3, 4, 6, 7.
Избирательный участок № 26
проспект Тәуелсіздік, 1, коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности "Шанырак"
В границах: улица Кудайбергена Сураганова: 2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2;
проспект Тәуелсіздік: 2, 2/1, 3/2, 4/1, 4, 5;
улица Торайгырова: 111, 111/1, 111/2, 113, 115, 117;
улица Фильтровальная: 1.
Избирательный участок № 27
улица Кудайбергена Сураганова, 19, здание Ассоциации "Иртыштрансстрой"
В границах: улица Бакинская: 5;
улица Кудайбергена Сураганова: 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22;
улица Павлова: 5, 7, 9, 11, 11/1, 24, 24/1, 24/2.
Избирательный участок № 28
улица Лермонтова, 129, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 города Павлодара"
В границах: улица Лермонтова: 119, 121, 123, 125;
улица Павлова: 11/2, 11/3, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36, 40, 42, 46;
проспект Тәуелсіздік: 23, 27.
Избирательный участок № 29
улица Малайсары батыр, 2, коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Павлодара" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара, центральная детская библиотека
В границах: улица Катаева: 9;
улица Павлова: 44;
улица Малайсары батыр: 2, 4, 6;
проспект Тәуелсіздік: 20/1, 25, 28, 29, 31, 33, 35;
Избирательный участок № 30
улица Димитрова, 2, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

Короленко көшесі, 9/2, "№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Короленко көшесі: 17, 21, 21/1;
Лермонтов көшесі: 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110;
Тәуелсіздік даңғылы: 8, 8/3, 10, 10/1, 12, 16, 18/1, 18.
№ 23 сайлау учаскесі
Лермонтов көшесі, 93, "Павлодар бизнес-колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Қайырбаев көшесі: 82, 86, 88, 90, 96, 98;
Лермонтов көшесі: 93, 93/2, 96, 96/1, 98, 100, 100/1.
№ 24 сайлау учаскесі
Лермонтов көшесі, 95, "Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайырбаев көшесі: 104, 106;
Лермонтов көшесі: 107, 107/1, 109, 111, 113;
Тәуелсіздік даңғылы: 20, 22, 24.
№ 25 сайлау учаскесі
Бакинская көшесі, 4, "Павлодар қаласының № 23 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бакинская көшесі: 2, 2/1, 4, 6, 6/1, 6/2, 8;
Железнодорожная көшесі: 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 18;
Құдайберген Сұрағанов көшесі: 1, 5, 9, 9/1, 11/3, 11, 13;
Коммунальная көшесі: 8/2;
Павлов көшесі: 1, 2, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20/1, 22;
Чкалов көшесі: 5, 10, 12;
Яков Геринг көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7.
№ 26 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік даңғылы, 1, "Шаңырақ" облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Құдайберген Сұрағанов көшесі: 2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2;
Тәуелсіздік даңғылы: 2, 2/1, 3/2, 4/1, 4, 5;
Торайғыров көшесі: 111, 111/1, 111/2, 113, 115, 117;
Фильтровальная көшесі: 1.
№ 27 сайлау учаскесі
Құдайберген Сұрағанов көшесі, 19, "Иртыштрансстрой" Ассоциациясының ғимараты
Шекарасы: Бакинская көшесі: 5;
Құдайберген Сұрағанов көшесі: 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22;
Павлов көшесі: 5, 7, 9, 11, 11/1, 24, 24/1, 24/2.
№ 28 сайлау учаскесі
Лермонтов көшесі, 129, "Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Лермонтов көшесі: 119, 121, 123, 125;
Павлов көшесі: 11/2, 11/3, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36, 40, 42, 46;
Тәуелсіздік даңғылы: 23, 27.
№ 29 сайлау учаскесі
Малайсары батыр көшесі, 2, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, орталық балалар кітапханасы
Шекарасы: Катаев көшесі: 9;
Павлов көшесі: 44;
Малайсары батыр көшесі: 2, 4, 6;
Тәуелсіздік даңғылы: 20/1, 25, 28, 29, 31, 33, 35.
№ 30 сайлау учаскесі
Димитров көшесі, 2, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

В границах: улица Камзина: 1/1, 1/2, 3, 4, 4/1;
улица Московская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
улица Чкалова: 14, 16, 18/1, 18, 20, 20/1;
улица Якова Геринга: 8, 9, 10, 13.
Избирательный участок № 31
улица Димитрова, 2, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
В границах: улица Барнаульская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Гурьевская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Елгина: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 57;
улица Иссык-кульская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Камзина: 6, 8;
улица Карагандинская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Кисловодская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Комсомольская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Красноярская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50;
улица Ленинградская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Московская: 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57;
улица Омская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 57/1;
улица Павлова: 13, 15;
улица Ростовская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
Избирательный участок № 32
улица Камзина, 16А, государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара"
В границах: улица Естая: 150/1;
улица Павлова: 21, 25, 27, 29, 31, 38;
улица Малайсары батыр: 8, 10.
Избирательный участок № 33
улица Павлова, 17, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27 города Павлодара"
В границах: улица Барнаульская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;

Шекарасы: Қамзин көшесі: 1/1, 1/2, 3, 4, 4/1;
Московская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
Чкалов көшесі: 14, 16, 18/1, 18, 20, 20/1;
Яков Геринг көшесі: 8, 9, 10, 13.
№ 31 сайлау учаскесі
Димитров көшесі, 2, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Барнаульская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Гурьевская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Елгин көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 57;
Ыстық-көл көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Қамзин көшесі: 6, 8;
Қарағанды көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
Кисловодская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Комсомольская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Красноярская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50;
Ленинградская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Московская көшесі: 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57;
Омская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 57/1;
Павлов көшесі: 13, 15;
Ростовская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
№ 32 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 16А, "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Естай көшесі: 150/1;
Павлов көшесі: 21, 25, 27, 29, 31, 38;
Малайсары батыр көшесі: 8, 10.
№ 33 сайлау учаскесі
Павлов көшесі, 17, "Павлодар қаласының № 27 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Барнаульская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;

улица Камзина: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20/1, 21, 23, 25, 27;
улица Московская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 120;
улица Павлова: 17, 23;
улица Малайсары батыр: 7/1, 12.
Избирательный участок № 34
улица Чкалова, 134, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский железнодорожный колледж"
В границах: улица Барнаульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Гурьевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Елгина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Заслонова: 3, 3/1, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Иссык-кульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Карагандинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Кисловодская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Комсомольская: 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Красноярская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ленинградская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Омская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ростовская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Чкалова: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 98, 100, 102А, 102, 104, 104/1, 106, 108, 110, 112, 114, 116/1, 116, 118, 122, 126, 128, 130А.
Избирательный участок № 35
улица Московская, 82, административное здание Павлодарского филиала республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан"
В границах: улица Всеволода Иванова: 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
улица Гурьевская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

Қамзин көшесі: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20/1, 21, 23, 25, 27;
Московская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 120;
Павлов көшесі: 17, 23;
Малайсары батыр көшесі: 7/1, 12.
№ 34 сайлау учаскесі
Чкалов көшесі, 134, "Павлодар теміржол колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Барнаульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Гурьевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Елгин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Заслонов көшесі: 3, 3/1, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
Ыстық-көл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Қарағанды көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Кисловодская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Комсомольская көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Красноярская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ленинградская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Омская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ростовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Чкалов көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 98, 100, 102А, 102, 104, 104/1, 106, 108, 110, 112, 114, 116/1, 116, 118, 122, 126, 128, 130А.
№ 35 сайлау учаскесі
Московская көшесі, 82, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар филиалының әкімшілік ғимараты
Шекарасы: Всеволод Иванов көшесі: 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
Гурьевская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

улица Елгина: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
улица Иссык-кульская: 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
улица Карагандинская: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/4, 98, 99/1, 99, 100, 102, 104, 106;
улица Кисловодская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104/2, 104, 105, 106;
улица Комсомольская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Красноярская: 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
улица Ленинградская: 59, 60/2, 60/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101, 101/2, 102, 102/2, 103, 104/2, 104, 104/1, 104/3, 105, 106, 106/5, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
улица Омская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113/2, 113, 114;
улица Ростовская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
Избирательный участок № 36
улица Украинская, 38, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж технического сервиса" (учебный корпус № 1)
В границах: улица Алмаатинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Всеволода Иванова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

Елгин көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
Ыстық-көл көшесі: 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
Қарағанды көшесі: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/4, 98, 99/1, 99, 100, 102, 104, 106;
Кисловодская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104/2, 104, 105, 106;
Комсомольская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
Красноярская көшесі: 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
Ленинградская көшесі: 59, 60/2, 60/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101, 101/2, 102, 102/2, 103, 104/2, 104, 104/1, 104/3, 105, 106, 106/5, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
Омская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113/2, 113, 114;
Ростовская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114.
№ 36 сайлау учаскесі
Украинская көшесі, 38, "Павлодар техникалық сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (№ 1 оқу корпусы)
Шекарасы: Алматы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Всеволод Иванов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

улица Ермака: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Заслонова: 59, 59/1, 59/2, 67, 67/1, 69, 69/1;
улица Львовская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Муткенова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Рижская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Российская: 6;
улица Смоленская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Чкалова: 114/1, 118/1, 118/2, 120, 120/1, 120/2, 128/1, 130/1, 130, 134.
Избирательный участок № 37
улица Щедрина, 60, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12 имени К. Бекхожина города Павлодара"
В границах: улица Алмаатинская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 76/1, 76/2, 76, 78, 80;
улица Всеволода Иванова: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Ермака: 13/1, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Львовская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 76, 77, 79;
улица Муткенова: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54;
улица Рижская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 68, 70, 74, 76А, 76, 78, 81;
улица Российская: 10, 16/3, 16/6, 18, 20, 22, 65, 69, 70;
улица Смоленская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 60;
улица Щедрина: 58, 58/1, 60, 60Г.
Избирательный участок № 38
улица Якова Геринга, 79, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18 города Павлодара"
В границах: улица Алтайская: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Минина: 40, 42, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Российская: 8, 8/1, 73, 73/1;
улица Сибирская: 84, 86, 87, 87/2, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
улица Украинская: 60, 62, 64, 66, 72, 74, 76/1, 80, 82, 88, 90/1, 92, 97, 100, 101, 102, 108;
улица Щедрина: 30, 30/2;
улица Якутская: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Избирательный участок № 39

Ермак көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24;
Заслонов көшесі: 59, 59/1, 59/2, 67, 67/1, 69, 69/1;
Львовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Мүткенов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Рижская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Российская көшесі: 6;
Смоленская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Чкалов көшесі: 114/1, 118/1, 118/2, 120, 120/1, 120/2, 128/1, 130/1, 130, 134.
№ 37 сайлау учаскесі
Щедрин көшесі, 60, "Павлодар қаласының Қ. Бекхожин атындағы № 12 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алматы көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 76/1, 76/2, 76, 78, 80;
Всеволод Иванов көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Ермак көшесі: 13/1, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
Львовская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 76, 77, 79;
Мүткенов көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54;
Рижская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 68, 70, 74, 76А, 76, 78, 81;
Российская көшесі: 10, 16/3, 16/6, 18, 20, 22, 65, 69, 70;
Смоленская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 60;
Щедрин көшесі: 58, 58/1, 60, 60Г.
№ 38 сайлау учаскесі
Яков Геринг көшесі, 79, "Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алтайская көшесі: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Минин көшесі: 40, 42, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
Российская көшесі: 8, 8/1, 73, 73/1;
Сибирская көшесі: 84, 86, 87, 87/2, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Украинская көшесі: 60, 62, 64, 66, 72, 74, 76/1, 80, 82, 88, 90/1, 92, 97, 100, 101, 102, 108;
Щедрин көшесі: 30, 30/2;
Якутская көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
№ 39 сайлау учаскесі

улица Минина, 31, государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли - сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
В границах: улица Алтайская: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70, 72;
улица Димитрова: 80, 80/1, 82, 84, 86;
улица Заслонова: 61, 61А, 63, 65;
улица Минина: 32, 34, 36, 38, 38/2, 38/1, 45, 47/2, 47/1, 47, 49/1, 49, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/1, 71/3, 73;
улица Одесская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Пензенская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Сибирская: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58/1, 58, 59, 85;
улица Украинская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38;
улица Хабаровская: 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69/4, 69/3, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
улица Чкалова: 73, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 132, 134/1, 136/2;
улица Якова Геринга: 76, 76/1, 76/2, 79, 81, 83, 85, 85/1, 87;
улица Якутская: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок № 40
улица Якова Геринга, 78, государственное казенное коммунальное предприятие "Павлодарский технологический колледж"
В границах: улица Алтайская: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Архангельская: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/4, 42/5, 42/6, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47/2, 47, 47/1, 48, 49/1, 49, 50, 52, 52/1, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62/1, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66/1, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Грушевая, сад "Мелиоратор": 25;
улица Дальневосточная: 44, 45/1, 45, 46, 47/1, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98;
улица Дерова: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Днепропетровская: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82;
улица Дубовая, сад "Мелиоратор": 36;
улица Запорожская: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;

Минин көшесі, 31, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Алтайская көшесі: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70, 72;
Димитров көшесі: 80, 80/1, 82, 84, 86;
Заслонов көшесі: 61, 61А, 63, 65;
Минин көшесі: 32, 34, 36, 38, 38/2, 38/1, 45, 47/2, 47/1, 47, 49/1, 49, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/1, 71/3, 73;
Одесская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Пензенская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Сибирская көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58/1, 58, 59, 85;
Украинская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38;
Хабаровская көшесі: 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69/4, 69/3, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
Чкалов көшесі: 73, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 132, 134/1, 136/2;
Яков Геринг көшесі: 76, 76/1, 76/2, 79, 81, 83, 85, 85/1, 87;
Якутская көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
№ 40 сайлау учаскесі
Яков Геринг көшесі, 78, "Павлодар технологиялық колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Алтайская көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
Архангельская көшесі: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/4, 42/5, 42/6, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47/2, 47, 47/1, 48, 49/1, 49, 50, 52, 52/1, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62/1, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66/1, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Грушевая көшесі, "Мелиоратор" бау-бақшасы: 25;
Дальневосточная көшесі: 44, 45/1, 45, 46, 47/1, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98;
Деров көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Днепропетровская көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82;
Дубовая көшесі, "Мелиоратор" бау-бақшасы: 36;
Запорожская көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;

улица Конечная, сад "Мелиоратор": 17, 20, 23;
улица Муялдинская: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/2, 50, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Сахалинская: 43, 44, 45, 46, 47/1, 47, 48, 49/1, 49, 50, 51/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 61, 63, 65;
станция Южная: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77;
улица Сулейменова: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Таллинская: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
улица Целинная: 43, 45, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
улица Яблоневая, сад "Северный": 28;
улица Якова Геринга: 93, 95, 97.
Избирательный участок № 41
поселок Ленинский, улица Макаренко, 14, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 города Павлодара"
В границах: улица Автомобилистов: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14;
улица Алтынсарина: 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99А, 99, 100, 101, 102, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 148, 150, 152, 154/1, 156, 158/1, 158/2;
улица Бокина: 1, 2, 3, 3А, 4, 6, 8А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Джамбула: 10;
улица Жангельдина: 1, 2, 2/1, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26;
улица Жолкудукская: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18А;

Конечная көшесі, "Мелиоратор" бау-бақшасы: 17, 20, 23;
Мойылды көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/2, 50, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
Сахалинская көшесі: 43, 44, 45, 46, 47/1, 47, 48, 49/1, 49, 50, 51/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 61, 63, 65;
Южная станциясы: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77;
Сүлейменов көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
Таллинская көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
Целинная көшесі: 43, 45, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Яблоневая көшесі, "Северный" бау-бақшасы: 28;
Яков Геринг көшесі: 93, 95, 97.
№ 41 сайлау учаскесі
Ленин кенті, Макаренко көшесі, 14, "Павлодар қаласының № 33 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Автомобилисттер көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14;
Алтынсарин көшесі: 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99А, 99, 100, 101, 102, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 148, 150, 152, 154/1, 156, 158/1, 158/2;
Бокин көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 6, 8А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Жамбыл көшесі: 10;
Жангелдин көшесі: 1, 2, 2/1, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26;
Жолқұдық көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18А;

улица Западная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Комарова: 50, 64;
улица К. Макажанова: 1, 1А, 2, 3, 3А, 3Б, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18, 19, 19Б, 20, 21, 22А, 23, 24, 25, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 28А, 28/2, 30, 30/1, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140;
улица Курмангазы: 21А;
улица Макаренко: 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14/1, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20, 21А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58/3, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 99А, 100, 101А, 101, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Маметовой: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 81/1;
улица Новая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 42
поселок Ленинский, улица Павлодарская, 53А, государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры имени Жаяу Мусы"
В границах: улица Жүсіпбек Аймауытова: 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Г. Надирова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94А, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120;
улица Джамбула: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3/1, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10А, 11, 11/1, 12, 12/2, 12А, 13, 13/1, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24;

Западная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Комаров көшесі: 50, 64;
Қ. Мақажанов көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3А, 3Б, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18, 19, 19Б, 20, 21, 22А, 23, 24, 25, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 28А, 28/2, 30, 30/1, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140;
Құрманғазы көшесі: 21А;
Макаренко көшесі: 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14/1, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20, 21А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58/3, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 99А, 100, 101А, 101, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127;
Мәметова көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 81/1;
Новая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14.
№ 42 сайлау учаскесі
Ленин кенті, Павлодарская көшесі, 53А, "Жаяу Мұса атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Ворошилов көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61;
Г. Нәдіров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94А, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120;
Жамбыл көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3/1, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10А, 11, 11/1, 12, 12/2, 12А, 13, 13/1, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24;

улица Добролюбова: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 7Б, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46;
улица Курмангазы: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 42, 48, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66;
улица Маслозаводская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11/2 ,11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60;
улица Молдагуловой: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9А, 10, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Павлодарская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99;
улица Станционная: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Шевченко: 7, 8, 9, 14, 15, 16;
улица Шоссейная: 1, 3, 5, 7, 9, 13.
Избирательный участок № 43
поселок Ленинский, улица Целинная, 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью предприятие "Жолкудукский элеватор"
В границах: улица Водителей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сарайшық: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Калкаманская: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
улица Клубная: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Космонавтов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Линейная: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98;
улица Отырар: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Добролюбов көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 7Б, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46;
Құрманғазы көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 42, 48, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66;
Маслозаводская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11/2 ,11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60;
Молдағұлова көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9А, 10, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60;
Павлодарская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99;
Станционная көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Шевченко көшесі: 7, 8, 9, 14, 15, 16;
Шоссейная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 13.
№ 43 сайлау учаскесі
Ленин кенті, Целинная көшесі, 1, "Жолқұдық элеваторы" кәсіпорны жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты
Шекарасы: Водителей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Ермаковская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Қалқаман көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
Клубная көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23;
Космонавтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Линейная көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98;
Лихачев көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

улица Пионерская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Солнечная: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23/1;
улица Терешковой: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Титова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31/1, 31, 45, 47, 49;
улица Тохтарова: 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19, 21;
улица Тракторная: 6;
улица Урожайная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32;
улица Целинная: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16;
улица Элеваторная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56.
Избирательный участок № 44
поселок Ленинский, улица Панфилова, 65, государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 32 города Павлодара"
В границах: улица Айдагольская: 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Байсеитовой: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Карьерная: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 34, 40;
улица Комарова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
улица Крылова: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14;
улица Желтоқсан: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/2, 19, 20, 21/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72;
улица Новоселовка: 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4А, 5, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Панфилова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116;

Пионерская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Солнечная көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23/1;
Терешкова көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Титов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31/1, 31, 45, 47, 49;
Тоқтаров көшесі: 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19, 21;
Тракторная көшесі: 6;
Урожайная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32;
Целинная көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16;
Элеваторная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56.
№ 44 сайлау учаскесі
Ленин кенті, Панфилов көшесі, 65, "Павлодар қаласының № 32 жалпы негізгі білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Айдакөл көшесі: 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Байсейітова көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Карьерная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 34, 40;
Комаров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
Крылов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14;
Лазарев көшесі: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/2, 19, 20, 21/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72;
Новоселовка көшесі: 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4А, 5, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32;
Панфилов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116;

улица Парковая: 1, 2, 4, 6, 8;
улица Алаш: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40;
улица Подстанция: 3, 110, 110/1, 110/2, 110/3;
улица Қайнар: 12, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Сейсенбаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
улица Степная: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Достық: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17;
улица Шаталова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 15;
улица Шолохова: 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 8, 12, 13;
улица Энбекшинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 45
улица Мира, 41, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной онкологический диспансер"
Стационарные отделения онкологического диспансера.
Избирательный участок № 46
улица Щедрина, 63, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова"
Стационарные отделения областной больницы имени Г. Султанова.
Избирательный участок № 47
улица Батурина, строение 4/1, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 3"
Стационарные отделения городской больницы № 3.
Избирательный участок № 48
село Павлодарское, улица Береговая, 60/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40 города Павлодара" (вход с переулка Школьный)
В границах: улица 50 лет КазССР: 1, 2, 2А, 2В, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10В, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Абая: 2, 4, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38;
улица Вологодская: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Восточная: 1, 2, 2А, 3, 3В, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29А, 29Г, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 39, 39С, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;

Парковая көшесі: 1, 2, 4, 6, 8;
Пахотов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40;
Подстанция көшесі: 3, 110, 110/1, 110/2, 110/3;
Пролетарская көшесі: 12, 14, 15, 16, 17, 18;
Сейсенбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
Степная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Тухачевский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17;
Шаталов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 15;
Шолохов көшесі: 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 8, 12, 13;
Еңбекші көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 29.
№ 45 сайлау учаскесі
Мир көшесі, 41, "Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Онкологиялық диспансердің стационарлық бөлімшелері.
№ 46 сайлау учаскесі
Щедрин көшесі, 63, "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ғ. Сұлтанов атындағы облыстық аурухананың стационарлық бөлімшелері.
№ 47 сайлау учаскесі
Батурин көшесі, 4/1 құрылыс, "№ 3 Павлодар қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны № 3 қалалық аурухананың стационарлық бөлімшелері.
№ 48 сайлау учаскесі
Павлодар ауылы, Береговая көшесі, 60/1, "Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс Школьный тұйық көшесінен)
Шекарасы: 50 лет КазССР көшесі: 1, 2, 2А, 2В, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10В, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Абай көшесі: 2, 4, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38;
Вологодская көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
Восточная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3В, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29А, 29Г, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 39, 39С, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;

переулок Восточный: 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
переулок Дружбы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица Заводская: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 13;
улица Камзина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Комсомольский: 1, 3, 7, 9, 11, 13;
переулок Космонавтов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
переулок Лесхозный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17К, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Мира: 1, 3, 4, 4Д, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Молодежная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36;
переулок Молодежный: 1, 2А, 3, 4А, 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 23, 27;
улица Октябрьская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
улица Отандастар: 66А;
улица Пионерская: 1, 3, 5, 7, 9, 9/2, 11;
улица Пушкина: 1, 2, 3, 4, 6, 8;
улица Сатпаева: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Северный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Советская: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 70;
переулок Солнечный: 1, 1А, 1/1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 96;
улица Строительная: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30;
улица Тепличная: 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17/1, 17/2, 17/4, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57/2, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Торговая: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 20А, 20, 21, 23, 28, 31, 32, 32Г, 33, 33/1, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 51, 53;
переулок Цветочный: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица Юбилейная: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 12А, 14, 16, 17, 20, 23, 51.
улица Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 49
село Павлодарское, улица Береговая, 60/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40 города Павлодара" (вход с улицы Береговая)
В границах: улица 2 Линия "Спутник 2": 9, 25, 35, 40, 42, 43, 49, 99;

Восточный тұйық көшесі: 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Дружба тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Заводская көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 13;
Қамзин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Комсомольский тұйық көшесі: 1, 3, 7, 9, 11, 13;
Космонавтов тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Лесхозный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17К, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Мир көшесі: 1, 3, 4, 4Д, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36;
Молодежный тұйық көшесі: 1, 2А, 3, 4А, 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 23, 27;
Октябрьская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
Отандастар көшесі: 66А;
Пионерская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 9/2, 11;
Пушкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8;
Сәтбаев көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Северный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Советская көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 70;
Солнечный тұйық көшесі: 1, 1А, 1/1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 96;
Строительная көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18 А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30;
Тепличная көшесі: 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17/1, 17/2, 17/4, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57/2, 57, 59, 61, 63, 65;
Торговая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 20А, 20, 21, 23, 28, 31, 32, 32Г, 33, 33/1, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 51, 53;
Цветочный тұйық көшесі: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Юбилейная көшесі: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 12А, 14, 16, 17, 20, 23, 51;
Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
№ 49 сайлау учаскесі
Павлодар ауылы, Береговая көшесі, 60/1, "Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс Береговая көшесінен)
Шекарасы: 2 Линия көшесі "Спутник 2": 9, 25, 35, 40, 42, 43, 49, 99;

улица 5 Линия: 1, 5;
улица Атажурт (Спутник 2): 1, 1/1, 1А, 1/5, 2, 2/2, 2/8, 2/10, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 43, 45, 46, 47, 51, 54, 56, 58, 62;
улица Береговая: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Д, 46К, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88А, 88/1, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140/2, 141, 143, 145, 149, 151, 153;
улица Болашак: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 28, 30;
улица Дорожная: 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24;
улица Ж. Нуркенова: 5, 9, 10, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30;
улица Жастар: 4А, 7, 13, 16;
улица Железнодорожный: 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22;
улица Жибек жолы: 2, 10, 22, 124, 158, 160, 164;
улица Касым кажи: 1, 136, 142, 153, 163, 174, 206;
улица Клубная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Д, 29К, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;
улица Конституции: 3А, 5;
улица Лесная: 3, 6, 13, 23;
улица Новоселов: 1, 2А, 3, 4, 7, 11, 13, 17, 20, 22;
переулок Новый: 1, 2, 3;
улица Огородная: 1, 1Д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 14А, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53Д, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 69, 69А, 69К, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81К, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
улица Озерная: 1, 2, 3, 4, 49А;
улица Омский тракт: 8, 103, 134, 136, 170, 173;
улица Отандастар: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Д, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/7, 3, 3А, 4А, 5, 6А, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 23, 24, 24А, 27, 28, 28А, 31, 32А, 34А, 35, 36А, 38А, 40А, 41, 42А, 43, 47, 53, 55, 57;
переулок Северный: 4/1;
улица Песчаная: 1, 4, 22;
Проезд № 3: 6;

5 Линия көшесі: 1, 5;
Атажұрт көшесі (Спутник 2): 1, 1/1, 1А, 1/5, 2, 2/2, 2/8, 2/10, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 43, 45, 46, 47, 51, 54, 56, 58, 62;
Береговая көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Д, 46К, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88А, 88/1, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140/2, 141, 143, 145, 149, 151, 153;
Болашақ көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 28, 30;
Дорожная көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24;
Ж. Нұркенов көшесі: 5, 9, 10, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30;
Жастар көшесі: 4А, 7, 13, 16;
Железнодорожный көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22;
Жібек жолы көшесі: 2, 10, 22, 124, 158, 160, 164;
Қасым қажы көшесі: 1, 136, 142, 153, 163, 174, 206;
Клубная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Д, 29К, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;
Конституция көшесі: 3А, 5;
Лесная көшесі: 3, 6, 13, 23;
Новоселов көшесі: 1, 2А, 3, 4, 7, 11, 13, 17, 20, 22;
Новый тұйық көшесі: 1, 2, 3;
Огородная көшесі: 1, 1Д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 14А, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53Д, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 69, 69А, 69К, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81К, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
Озерная көшесі: 1, 2, 3, 4, 49А;
Омский тракт көшесі: 8, 103, 134, 136, 170, 173;
Отандастар көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Д, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/7, 3, 3А, 4А, 5, 6А, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 23, 24, 24А, 27, 28, 28А, 31, 32А, 34А, 35, 36А, 38А, 40А, 41, 42А, 43, 47, 53, 55, 57;
Северный тұйық көшесі: 4/1;
Песчаная көшесі: 1, 4, 22;
№ 3 өтпе жолы: 6;

Проезд № 4: 1;
улица Садовая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
улица Сарыарка: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 33, 35, 38, 39/2, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55;
Спутник-2: 1, 9;
улица Степная: 1, 1/1, 1/2, 1/4, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29;
улица Целинная: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Центральная: 3;
улица Шаукень: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26Б, 40, 42, 44, 46, 46А, 94Б;
улица Школьная: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47;
переулок Школьный: 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Избирательный участок № 50
село Кенжеколь, площадь Ата Заң, 1, государственное учреждение "Кенжекольская средняя общеобразовательная школа"
В границах: улица Абдикова: 19/1, 29Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52/3, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57А, 58, 58/1, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Аксуская: 1, 2, 3/1, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 17/1, 18/1, 21, 23, 25, 25/1, 26, 27/1, 30, 32, 34, 38;
улица Ашимбетова: 1/6, 1/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 66, 68;
улица Болашак: 2, 4, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 32, 36;
переулок Депутатский: 2, 4, 4/1;
улица Дорожная: 1, 2, 3, 4, 5/3, 6, 6/1, 7/1, 11, 13, 14, 15, 17/1, 19, 20, 21, 23, 25/1;
улица Дружбы: 9/1, 12А, 12/1, 17/1, 23/1, 27/1, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38/1, 39, 39В, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81Г, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А;

№ 4 өтпе жолы: 1;
Садовая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
Сарыарқа көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 33, 35, 38, 39/2, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55;
Спутник-2: 1, 9;
Степная көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/4, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29;
Целинная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49;
Центральная көшесі: 3;
Шәукен көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26Б, 40, 42, 44, 46, 46А, 94Б;
Школьная көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47;
Школьный тұйық көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11.
№ 50 сайлау учаскесі
Кенжекөл ауылы, Ата Заң алаңы, 1, "Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Әбдіков көшесі: 19/1, 29Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52/3, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57А, 58, 58/1, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
Ақсу көшесі: 1, 2, 3/1, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 17/1, 18/1, 21, 23, 25, 25/1, 26, 27/1, 30, 32, 34, 38;
Әшімбетов көшесі: 1/6, 1/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 66, 68;
Болашақ көшесі: 2, 4, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 32, 36;
Депутатский тұйық көшесі: 2, 4, 4/1;
Дорожная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5/3, 6, 6/1, 7/1, 11, 13, 14, 15, 17/1, 19, 20, 21, 23, 25/1;
Дружба көшесі: 9/1, 12А, 12/1, 17/1, 23/1, 27/1, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38/1, 39, 39В, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81Г, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А;

улица Егемен: 1/8, 2, 4, 6, 8, 13, 14, 25, 32, 33;
улица Жанааульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 33А, 33Б, 39, 41, 45, 46, 50, 67, 81;
улица Желтоксан: 1/3, 1/6, 3/1, 3, 8, 9, 12, 15, 17, 19, 27;
ИЖС 1: 68, 138, 234, 420;
улица Курманбая: 4, 6, 9;
улица Мизама: 1/1, 4;
улица Шоң би: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59/3, 59/4, 60, 61, 61/2, 62, 63, 63А, 63В, 63/2, 64, 65, 65/2, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 70/1, 70А, 70В, 71, 71В, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 92, 93, 95, 95/1, 95/2, 95А, 97;
улица Парковая: 1, 2, 2В, 3, 4, 4/4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21/1, 25, 39, 43, 62;
Площадь Ата Заң: 1, 1/3, 1Б, 5, 6, 6/4, 6А, 9, 12, 12А, 12В, 12/1;
улица Пригородная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 36, 50, 68, 71, 90;
улица Рамазанова: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11Б, 12, 13, 13/3, 14, 15;
улица Саттарханова: 5, 10, 17, 18, 19, 21, 23;
улица Семипалатинская: 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15Б, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24В, 25, 49, 56, 62;
улица Токина: 2, 4, 4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 50, 56;
переулок Ұлан: 1, 2, 4/1, 4/3, 6/1, 7, 8;
улица Шоктальская: 1, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 12Г, 13, 14.
Избирательный участок № 51
улица Рылеева, 13, коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры по работе с инвалидами КДЦ (культурно-досуговый центр) имени К. Абусеитова"
В границах: улица 1 Мая: 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 382, 382/1, 382/4, 384/2, 384, 384/3, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465;
улица 2 Советов: 3, 5, 9, 11, 14, 15, 16, 16А, 17, 17/1, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63А, 63, 65, 66, 67А, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84;
улица Абая: 403, 405, 406, 408, 409, 410, 411, 412, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448А, 448, 449, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462;

Егемен көшесі: 1/8, 2, 4, 6, 8, 13, 14, 25, 32, 33;
Жаңаауыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 33А, 33Б, 39, 41, 45, 46, 50, 67, 81;
Желтоқсан көшесі: 1/3, 1/6, 3/1, 3, 8, 9, 12, 15, 17, 19, 27;
1 ЖТҚ: 68, 138, 234, 420;
Құрманбай көшесі: 4, 6, 9;
Мизам көшесі: 1/1, 4;
Октябрьская көшесі: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59/3, 59/4, 60, 61, 61/2, 62, 63, 63А, 63В, 63/2, 64, 65, 65/2, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 70/1, 70А, 70В, 71, 71В, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 92, 93, 95, 95/1, 95/2, 95А, 97;
Парковая көшесі: 1, 2, 2В, 3, 4, 4/4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21/1, 25, 39, 43, 62;
Ата Заң алаңы: 1, 1/3, 1Б, 5, 6, 6/4, 6А, 9, 12, 12А, 12В, 12/1;
Пригородная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 36, 50, 68, 71, 90;
Рамазанов көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11Б, 12, 13, 13/3, 14, 15;
Саттарханов көшесі: 5, 10, 17, 18, 19, 21, 23;
Семей көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15Б, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24В, 25, 49, 56, 62;
Токин көшесі: 2, 4, 4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 50, 56;
Школьный тұйық көшесі: 1, 2, 4/1, 4/3, 6/1, 7, 8;
Шоқтал көшесі: 1, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 12Г, 13, 14.
№ 51 сайлау учаскесі
Рылеев көшесі, 13, Қ. Әбусейітов атындағы МСО (мәдени-сауық орталығы) мүгедектермен жұмыс жөніндегі Мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: 1 Май көшесі: 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 382, 382/1, 382/4, 384/2, 384, 384/3, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465;
2 Советов көшесі: 3, 5, 9, 11, 14, 15, 16, 16А, 17, 17/1, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63А, 63, 65, 66, 67А, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84;
Абай көшесі: 403, 405, 406, 408, 409, 410, 411, 412, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448А, 448, 449, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462;

улица Чехова: 68, 69, 71, 71А, 72, 72В, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок № 53
улица Камзина, 346, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 города Павлодара" (пристройка)
В границах: улица Камзина: 350;
улица Орловская: 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
проспект Тәуелсіздік: 287, 289, 293;
улица Челябинская: 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 55В, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 54
улица Академика Сатпаева, 156, товарищество с ограниченной ответственностью "Единый расчҰтный центр города Павлодара"
В границах: улица 29 Ноября: 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36;
улица Академика Маргулана: 99, 102, 104, 111/1, 115, 117, 117А, 117/2, 118, 119, 119А, 121, 132А, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 153, 153А, 155, 156, 157, 158, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 160, 161, 161А, 162, 163, 163А, 165, 167, 169, 171;
улица Академика Сатпаева: 55, 57, 59, 73, 75, 77, 79, 85, 99, 160, 164, 166, 172, 180, 186, 186/1, 192;
улица Астана: 124, 126, 128, 130, 134, 139, 140, 151;
улица Генерала Дюсенова: 56;
улица Естая: 25, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44/1, 54, 56, 56/1, 58;
улица К. Маркса: 125, 125А, 127, 131, 133, 135, 137, 143, 149/1, 159, 196, 202/1, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 228/1;
улица Кирова: 1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Луначарского: 2, 7, 11;
улица М. Исиналиева: 1, 3, 12, 14, 16;
улица Толстого: 2, 7, 8, 9, 11/1, 11, 12;
улица Чернышевского: 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112.
Избирательный участок № 55
Площадь Победы, 13, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная специализированная школа профильной адаптации № 7 города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 38, 40;
улица Академика Бектурова: 62, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 115;
улица Академика Маргулана: 91/1, 91/2, 91/3;
улица Каирбаева: 55, 59, 61, 69, 71;
улица Кирова: 38;
улица Кривенко: 18/1, 18/2, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 47, 49;
улица Площадь Победы: 13, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 56
улица 1 Мая, 27, коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени М. Катаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
В границах: улица 1 Мая: 30, 32, 80, 82, 84, 86, 90, 92;
улица Володарского: 60, 64, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79, 79/1, 81, 82, 83, 85;
улица Естая: 136, 138, 140, 142;
улица Исы Байзакова: 25, 25А, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;

Чехов көшесі: 68, 69, 71, 71А, 72, 72В, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
№ 53 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 346, "Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (жапсаржай)
Шекарасы: Қамзин көшесі: 350;
Орловская көшесі: 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Тәуелсіздік даңғылы: 287, 289, 293;
Челябинская көшесі: 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 55В, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
№ 54 сайлау учаскесі
Академик Сәтбаев көшесі, 156, "Павлодар қаласының бірыңғай есептеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекарасы: 29 Ноябрь көшесі: 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36;
Академик Марғұлан көшесі: 99, 102, 104, 111/1, 115, 117, 117А, 117/2, 118, 119, 119А, 121, 132А, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 153, 153А, 155, 156, 157, 158, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 160, 161, 161А, 162, 163, 163А, 165, 167, 169, 171;
Академик Сәтбаев көшесі: 55, 57, 59, 73, 75, 77, 79, 85, 99, 160, 164, 166, 172, 180, 186, 186/1, 192;
Астана көшесі: 124, 126, 128, 130, 134, 139, 140, 151;
Генерал Дүйсенов көшесі: 56;
Естай көшесі: 25, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44/1, 54, 56, 56/1, 58;
К. Маркс көшесі: 125, 125А, 127, 131, 133, 135, 137, 143, 149/1, 159, 196, 202/1, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 228/1;
Киров көшесі: 1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Луначарский көшесі: 2, 7, 11;
М. Исиналиев көшесі: 1, 3, 12, 14, 16;
Толстой көшесі: 2, 7, 8, 9, 11/1, 11, 12;
Чернышевский көшесі: 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112.
№ 55 сайлау учаскесі
Жеңіс алаңы, 13, "Павлодар қаласының № 7 жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге мамандандырылған мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 38, 40;
Академик Бектұров көшесі: 62, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 115;
Академик Марғұлан көшесі: 91/1, 91/2, 91/3;
Қайырбаев көшесі: 55, 59, 61, 69, 71;
Киров көшесі: 38;
Кривенко көшесі: 18/1, 18/2, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 47, 49;
Жеңіс алаңы: 13, 19, 21, 23.
№ 56 сайлау учаскесі
1 Май көшесі, 27, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "М. Катаев атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: 1 Май көшесі: 30, 32, 80, 82, 84, 86, 90, 92;
Володарский көшесі: 60, 64, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79, 79/1, 81, 82, 83, 85;
Естай көшесі: 136, 138, 140, 142;
Иса Байзақов көшесі: 25, 25А, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;

улица Каирбаева: 91, 93, 101, 101/1, 101/2, 103, 103/1, 103/2, 105, 105/1, 105А;
улица Короленко: 91, 93, 95, 99, 99А, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109;
улица Кривенко: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/1, 64/2, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 87;
улица Пахомова: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
переулок Пионеров: 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79Г, 80, 81, 82, 83, 84, 86;
переулок Фурманова: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 57
улица 1 Мая, 33, государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 имени Курмангазы"
В границах: улица 1 Мая: 119, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139;
улица Абая: 75, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 110/1, 111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
переулок Больничный: 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 121, 122, 123, 125;
переулок Гоголя: 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133;
улица Естая: 66, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 106А, 108, 132, 134, 134/1, 134/2;
улица Исы Байзакова: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 112, 114, 115А, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Кирова: 88, 90, 92/2, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108;
улица Короленко: 94, 98, 100, 104, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144А, 144, 144/2, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175;
улица Кривенко: 81.
Избирательный участок № 58
улица Малайсары батыр, 3, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 города Павлодара"
В границах: улица Естая: 91, 95, 101, 141, 144, 146, 148, 150;
улица Катаева: 9А,11/1, 11;
улица Малайсары батыр: 7.
Избирательный участок № 59
улица Малайсары батыр, 41, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 41 города Павлодара с физкультурно-оздоровительной направленностью"
В границах: улица Одесская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136;
улица Малайсары батыр: 29, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45/1, 53, 55;
улица Украинская: 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135.
Избирательный участок № 60

Қайырбаев көшесі: 91, 93, 101, 101/1, 101/2, 103, 103/1, 103/2, 105, 105/1, 105А;
Короленко көшесі: 91, 93, 95, 99, 99А, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109;
Кривенко көшесі: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/1, 64/2, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 87;
Пахомов көшесі: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Пионерлер тұйық көшесі: 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79Г, 80, 81, 82, 83, 84, 86;
Фурманов тұйық көшесі: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
№ 57 сайлау учаскесі
1 Май көшесі, 33, "Құрманғазы атындағы № 1 балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: 1 Май көшесі: 119, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139;
Абай көшесі: 75, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 110/1, 111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
Больничный тұйық көшесі: 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 121, 122, 123, 125;
Гоголь тұйық көшесі: 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133;
Естай көшесі: 66, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 106А, 108, 132, 134, 134/1, 134/2;
Иса Байзақов көшесі: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 112, 114, 115А, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 128;
Киров көшесі: 88, 90, 92/2, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108;
Короленко көшесі: 94, 98, 100, 104, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144А, 144, 144/2, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175;
Кривенко көшесі: 81.
№ 58 сайлау учаскесі
Малайсары батыр көшесі, 3, "Павлодар қаласының № 1 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Естай көшесі: 91, 95, 101, 141, 144, 146, 148, 150;
Катаев көшесі: 9А,11/1, 11;
Малайсары батыр көшесі: 7.
№ 59 сайлау учаскесі
Малайсары батыр көшесі, 41, "Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру-сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Одесская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136;
Малайсары батыр көшесі: 29, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45/1, 53, 55;
Украинская көшесі: 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135.
№ 60 сайлау учаскесі

улица Камзина, 62/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19 города Павлодара" (вход с улицы Кирова)
В границах: улица Естая: 99, 101/2;
улица Камзина: 20, 24, 37, 56, 62;
улица Кирова: 150, 152, 154, 154/1;
улица Павлова: 45, 49, 51, 55.
Избирательный участок № 61
улица Жаяу Мусы, 1, государственное казенное коммунальное предприятие детский подростковый клуб "Жигер", подразделение "Рақым" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
В границах: улица Байкальская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Баймульдина: 5, 9, 15, 19;
улица Жаяу Мусы: 1, 7А;
улица Молодогвардейцев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Парковая: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 31;
улица Пахомова: 77, 79, 81, 83, 89, 91;
улица Рябиновая "Сад Южный": 97;
улица Таганрогская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица Усолка: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 62, 63, 63Б, 63Г, 64, 65А, 65, 66, 67, 67/1, 67А, 67Б, 68, 69, 69/1, 70, 72, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 95, 97, 97А, 99, 101;
улица Юбилейная Сад "Южный": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 20, 23.
Избирательный участок № 62
улица М. Исиналиева, 24, отдел № 2 города Павлодар филиал Некоммерческого акционерного общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области
В границах: улица 1 Мая: 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149/1, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 175, 177;
улица 29 Ноября: 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 57;
улица Абая: 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
улица Академика Маргулана: 164, 164/1, 164/2, 168, 170, 172, 173, 174, 176, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217;

Қамзин көшесі, 62/1, "Павлодар қаласының № 19 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс Киров көшесінен)
Шекарасы: Естай көшесі: 99, 101/2;
Қамзин көшесі: 20, 24, 37, 56, 62;
Киров көшесі: 150, 152, 154, 154/1;
Павлов көшесі: 45, 49, 51, 55.
№ 61 сайлау учаскесі
Жаяу Мұса көшесі, 1, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны "Рақым" бөлімшесі
Шекарасы: Байкальская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Баймолдин көшесі: 5, 9, 15, 19;
Жаяу Мұса көшесі: 1, 7А;
Молодогвардейцев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Парковая көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 31;
Пахомов көшесі: 77, 79, 81, 83, 89, 91;
Рябиновая көшесі "Южный" бау-бақшасы: 97;
Таганрогская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
Усолка көшесі: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 62, 63, 63Б, 63Г, 64, 65А, 65, 66, 67, 67/1, 67А, 67Б, 68, 69, 69/1, 70, 72, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 95, 97, 97А, 99, 101;
Юбилейная көшесі "Южный" бау-бақшасы: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 20, 23.
№ 62 сайлау учаскесі
М. Исиналиев көшесі, 24, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы - Павлодар қаласының № 2 бөлімі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149/1, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 175, 177;
29 Ноябрь көшесі: 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 57;
Абай көшесі: 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
Академик Марғұлан көшесі: 164, 164/1, 164/2, 168, 170, 172, 173, 174, 176, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217;

улица Академика Сатпаева: 111, 113, 115/1, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 210, 210/1, 212, 214, 216, 216А, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232;
улица Астана: 165, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 214;
улица Володарского: 131, 133, 133/1, 135, 137, 139, 141, 141/3, 141/5, 141/6, 143;
улица Генерала Дюсенова: 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 88/1, 108, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 123, 123А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225;
улица Герцена: 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 93, 94/1, 94, 95, 96, 97, 99;
улица Достоевского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
улица Естая: 45, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81/1;
улица Исы Байзакова: 121, 125, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 184/1;
улица К. Маркса: 165, 167, 169, 169В, 171, 177, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193/3, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236/1, 236/2, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258/1;
улица Короленко: 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195/1, 197, 203, 205, 207, 209, 211, 213;
улица Луначарского: 14, 15, 17, 18, 20, 20А, 21, 22А, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 51, 53;
улица М. Горького: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица М. Исиналиева: 15, 18, 20, 21, 22, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 58;
улица Пахомова: 61, 62, 62/1, 64, 66;
переулок Заводской: 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143;
переулок Муравьева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9;
переулок Октябрят: 182/1, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192;

Академик Сәтбаев көшесі: 111, 113, 115/1, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 210, 210/1, 212, 214, 216, 216А, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232;
Астана көшесі: 165, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 214;
Володарский көшесі: 131, 133, 133/1, 135, 137, 139, 141, 141/3, 141/5, 141/6, 143;
Генерал Дүйсенов көшесі: 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 88/1, 108, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 123, 123А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225;
Герцен көшесі: 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 93, 94/1, 94, 95, 96, 97, 99;
Достоевский көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
Естай көшесі: 45, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81/1;
Иса Байзақов көшесі: 121, 125, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 184/1;
К. Маркс көшесі: 165, 167, 169, 169В, 171, 177, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193/3, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236/1, 236/2, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258/1;
Короленко көшесі: 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195/1, 197, 203, 205, 207, 209, 211, 213;
Луначарский көшесі: 14, 15, 17, 18, 20, 20А, 21, 22А, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 51, 53;
М. Горький көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
М. Исиналиев көшесі: 15, 18, 20, 21, 22, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 58;
Пахомов көшесі: 61, 62, 62/1, 64, 66;
Заводской тұйық көшесі: 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143;
Муравьев тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9;
Октябрят тұйық көшесі: 182/1, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192;

переулок Пионеров: 93, 95, 114, 116;
улица Толстого: 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 41А, 48, 50;
улица Чернышевского: 111, 113, 113Г, 114, 115, 116, 117, 118, 118Г, 119, 120, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143.
Избирательный участок № 63
улица Естая, 83, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 3" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодар
В границах: улица Естая: 83, 83/1;
улица Пахомова: 46/1;
проспект Тәуелсіздік: 32, 34, 38, 40.
Избирательный участок № 64
улица Толстого, 95, государственное учреждение "Школа-лицей № 10 имени Абая для одаренных детей"
В границах: улица Достоевского: 86;
улица Исы Байзакова: 143, 145, 147, 149, 151, 159/1, 186, 188, 188А, 192, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 246, 250, 252, 254, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296;
улица Короленко: 241, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305;
улица М. Горького: 102/2, 102/3;
улица Толстого: 68, 82, 93, 97, 99, 101, 101/1, 103, 105/1, 109.
Избирательный участок № 65
улица Кирова, 115, учреждение образования "Павлодарский высший экономический колледж Казпотребсоюза"
В границах: улица Естая: 89;
улица Катаева: 20;
улица Кирова: 115, 115/1;
проспект Тәуелсіздік: 42, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75.
Избирательный участок № 66
улица Шевченко, 1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 36 экологической направленности города Павлодара"
В границах: улица Камзина: 72,74, 80;
улица Катаева: 13, 15, 17, 19, 21, 29, 31/1.
Избирательный участок № 67
улица Камзина, 62/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19 города Павлодара" (вход с улица Павлова)
В границах: улица Камзина: 41/1, 58, 58/1, 58/2, 60, 64, 66, 68, 70, 72/1;
улица Катаева: 11/2.
Избирательный участок № 68
улица Катаева, 22, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 города Павлодара"
В границах: улица Катаева: 6, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34;
проспект Тәуелсіздік: 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 85, 87;
улица Толстого: 84, 86.
Избирательный участок № 69
улица Камзина, 90, представительство учреждения "Алматинская Академия экономики и статистики" в городе Павлодаре
В границах: улица Камзина: 82, 82/1;

Пионерлер тұйық көшесі: 93, 95, 114, 116;
Толстой көшесі: 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 41А, 48, 50;
Чернышевский көшесі: 111, 113, 113Г, 114, 115, 116, 117, 118, 118Г, 119, 120, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143.
№ 63 сайлау учаскесі
Естай көшесі, 83, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 3 балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Естай көшесі: 83, 83/1;
Пахомов көшесі: 46/1;
Тәуелсіздік даңғылы: 32, 34, 38, 40.
№ 64 сайлау учаскесі
Толстой көшесі, 95, "Дарынды балаларға арналған Абай атындағы № 10 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Достоевский көшесі: 86;
Иса Байзақов көшесі: 143, 145, 147, 149, 151, 159/1, 186, 188, 188А, 192, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 246, 250, 252, 254, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296;
Короленко көшесі: 241, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305;
М. Горький көшесі: 102/2, 102/3;
Толстой көшесі: 68, 82, 93, 97, 99, 101, 101/1, 103, 105/1, 109.
№ 65 сайлау учаскесі
Киров көшесі, 115, "Қазтұтыну одағының Павлодар жоғары экономикалық колледжі" білім беру мекемесі
Шекарасы: Естай көшесі: 89;
Катаев көшесі: 20;
Киров көшесі: 115, 115/1;
Тәуелсіздік даңғылы: 42, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75.
№ 66 сайлау учаскесі
Шевченко көшесі, 1, "Павлодар қаласының № 36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қамзин көшесі: 72,74, 80;
Катаев көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 29, 31/1.
№ 67 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 62/1, "Павлодар қаласының № 19 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс Павлов көшесінен)
Шекарасы: Қамзин көшесі: 41/1, 58, 58/1, 58/2, 60, 64, 66, 68, 70, 72/1;
Катаев көшесі: 11/2.
№ 68 сайлау учаскесі
Катаев көшесі, 22, "Павлодар қаласының № 29 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Катаев көшесі: 6, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34;
Тәуелсіздік даңғылы: 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 85, 87;
Толстой көшесі: 84, 86.
№ 69 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 90, Павлодар қаласындағы "Алматы экономика және статистика академиясы" мекемесінің өкілдігі
Шекарасы: Қамзин көшесі: 82, 82/1;

улица Катаева: 25, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Толстого: 90/1, 92, 94, 94/2, 96, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 70
улица Камзина, 69, коммунальное государственное учреждение лицей-интернат "Білім-Инновация" для одаренных девочек
В границах: улица Камзина: 69, 87, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 114А, 126, 128, 130, 134;
улица Павлова: 64, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Расковой: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 9А, 17;
улица Циолковского: 7, 7/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16, 17, 19/1, 20;
улица Чайковского: 2/1, 4, 4/1, 10, 12, 16, 21.
Избирательный участок № 71
улица Усолка, 42, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной психоневрологический диспансер"
Стационарные отделения психоневрологического диспансера.
Избирательный участок № 72
улица Толстого, 22, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 4" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара
В границах: улица 1 Мая: 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 212/1, 213, 214, 215, 215/1, 216, 217, 217/2, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 233, 233А, 235, 235А, 237, 239, 239А, 241, 243, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 270;
улица Абая: 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 175, 176, 177, 178, 178А, 178/1, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 193, 197, 201, 203, 206, 207, 207А, 208, 209, 210, 211А, 211, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 216А, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 228А, 229, 229/2, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243А, 244, 245, 246, 247, 247А, 248, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 286, 287, 289, 291;
улица Академика Бектурова: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 165А, 165В, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 187/1;
улица Володарского: 108, 108/1, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128А, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201;

Катаев көшесі: 25, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49;
Толстой көшесі: 90/1, 92, 94, 94/2, 96, 100, 102, 104, 106.
№ 70 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 69, "Дарынды қыз балаларға арналған "Білім-Инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қамзин көшесі: 69, 87, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 114А, 126, 128, 130, 134;
Павлов көшесі: 64, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Раскова көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 9А, 17;
Циолковский көшесі: 7, 7/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16, 17, 19/1, 20;
Чайковский көшесі: 2/1, 4, 4/1, 10, 12, 16, 21.
№ 71 сайлау учаскесі
Усолка көшесі, 42, "Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Психоневрологиялық диспансерінің стационарлық бөлімшелері.
№ 72 сайлау учаскесі
Толстой көшесі, 22, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 212/1, 213, 214, 215, 215/1, 216, 217, 217/2, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 233, 233А, 235, 235А, 237, 239, 239А, 241, 243, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 270;
Абай көшесі: 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 175, 176, 177, 178, 178А, 178/1, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 193, 197, 201, 203, 206, 207, 207А, 208, 209, 210, 211А, 211, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 216А, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 228А, 229, 229/2, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243А, 244, 245, 246, 247, 247А, 248, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 286, 287, 289, 291;
Академик Бектұров көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 165А, 165В, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 187/1;
Володарский көшесі: 108, 108/1, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128А, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201;

улица Достоевского: 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107;
улица Короленко: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 184, 186, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 215А, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 230, 231, 231А, 232, 233, 235, 236, 236/1, 237, 238, 239, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
улица М. Горького: 41, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
переулок Боткина: 180, 181, 181А, 182, 183, 183/1, 183/2, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194;
переулок Водников: 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178;
переулок Гоголя: 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229;
переулок Пионеров: 203, 203А, 203/1, 203/2, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 216;
переулок Садовый: 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 150/1, 152, 153, 155;
переулок Сенной: 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 158/1, 158/2, 159, 161, 163, 165, 167, 167/1, 169;
улица Толстого: 34, 36, 38, 42, 43, 44, 46, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1.
Избирательный участок № 73
улица М. Горького, 102/4, товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"
В границах: улица М. Горького: 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
улица Р. Люксембург: 103, 106, 108, 108/1, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132.
проспект Тәуелсіздік: 44, 46, 46/1, 48;
улица Толстого: 105, 107, 107/5.
Избирательный участок № 74
улица Катаева, 36, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14 города Павлодара"
В границах: улица Катаева: 36, 36/1, 36/2, 53, 55;
проспект Тәуелсіздік: 89, 89/1, 91, 91/1;
улица Толстого: 88, 90.
Избирательный участок № 75
улица Академика Чокина, 27, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22 имени Бауыржана Момышулы города Павлодара"
В границах: улица Академика Сатпаева: 253, 273, 288, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 316, 316/1, 318, 320, 322, 328, 330, 330/1, 332, 334, 336;

Достоевский көшесі: 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107;
Короленко көшесі: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 184, 186, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 215А, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 230, 231, 231А, 232, 233, 235, 236, 236/1, 237, 238, 239, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
М. Горький көшесі: 41, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Боткин тұйық көшесі: 180, 181, 181А, 182, 183, 183/1, 183/2, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194;
Водников тұйық көшесі: 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178;
Гоголь тұйық көшесі: 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229;
Пионерлер тұйық көшесі: 203, 203А, 203/1, 203/2, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 216;
Садовый тұйық көшесі: 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 150/1, 152, 153, 155;
Сенной тұйық көшесі: 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 158/1, 158/2, 159, 161, 163, 165, 167, 167/1, 169;
Толстой көшесі: 34, 36, 38, 42, 43, 44, 46, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1.
№ 73 сайлау учаскесі
М. Горький көшесі, 102/4, "Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекарасы: М. Горький көшесі: 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
Р. Люксембург көшесі: 103, 106, 108, 108/1, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132.
Тәуелсіздік даңғылы: 44, 46, 46/1, 48;
Толстой көшесі: 105, 107, 107/5.
№ 74 сайлау учаскесі
Катаев көшесі, 36, "Павлодар қаласының № 14 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Катаев көшесі: 36, 36/1, 36/2, 53, 55;
Тәуелсіздік даңғылы: 89, 89/1, 91, 91/1;
Толстой көшесі: 88, 90.
№ 75 сайлау учаскесі
Академик Шөкин көшесі, 27, "Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы № 22 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Академик Сәтбаев көшесі: 253, 273, 288, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 316, 316/1, 318, 320, 322, 328, 330, 330/1, 332, 334, 336;

улица Астана: 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 273, 274, 278, 280, 282, 283, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304;
улица К. Маркса: 255, 257, 257А, 259, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 287, 308, 310, 314, 316, 318, 324/1;
улица Ломова: 30;
улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 26.
Избирательный участок № 76
улица М. Горького, 33, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 инновационного типа с гимназическими классами города Павлодара"
В границах: улица Академика Бектурова: 240, 242, 244, 246, 248, 248А, 248В, 250;
улица Академика Чокина: 34, 36;
улица Володарского: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 237, 241, 243, 245;
улица М. Горького: 31, 33, 35, 37, 41/1.
Избирательный участок № 77
улица М. Горького, 33, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 инновационного типа с гимназическими классами города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 272, 280, 284;
улица Академика Чокина: 29/1, 31, 38, 38/1, 42;
Избирательный участок № 78
улица Академика Чокина, 90, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия № 9 города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 305, 307, 309;
улица Абая: 274, 290, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 323/1, 325, 327, 329, 330, 331, 333, 335, 337;
улица Академика Чокина: 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 82/1, 93, 94, 96, 98, 99;
улица Исы Байзакова: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332;
улица Короленко: 264, 264А, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 335/2;
улица М. Горького: 55, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
переулок Боткина: 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 208, 208А, 208В, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228;
переулок Гоголя: 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255;
улица Р. Люксембург: 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 100/1 101, 102.
Избирательный участок № 79
улица Катаева, 44, государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр имени К. Абусеитова"

Астана көшесі: 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 273, 274, 278, 280, 282, 283, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304;
К. Маркс көшесі: 255, 257, 257А, 259, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 287, 308, 310, 314, 316, 318, 324/1;
Ломов көшесі: 30;
Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 26.
№ 76 сайлау учаскесі
М. Горький көшесі, 33, "Павлодар қаласының № 39 гимназиялық сыныптары бар инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Академик Бектұров көшесі: 240, 242, 244, 246, 248, 248А, 248В, 250;
Академик Шөкин көшесі: 34, 36;
Володарский көшесі: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 237, 241, 243, 245;
М. Горький көшесі: 31, 33, 35, 37, 41/1.
№ 77 сайлау учаскесі
М. Горький көшесі, 33, "Павлодар қаласының № 39 гимназиялық сыныптары бар инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 272, 280, 284;
Академик Шөкин көшесі: 29/1, 31, 38, 38/1, 42.
№ 78 сайлау учаскесі
Академик Шөкин көшесі, 90, "Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия-мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 305, 307, 309;
Абай көшесі: 274, 290, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 323/1, 325, 327, 329, 330, 331, 333, 335, 337;
Академик Шөкин көшесі: 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 82/1, 93, 94, 96, 98, 99;
Иса Байзақов көшесі: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332;
Короленко көшесі: 264, 264А, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 335/2;
М. Горький көшесі: 55, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Боткин тұйық көшесі: 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 208, 208А, 208В, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228;
Гоголь тұйық көшесі: 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255;
Р. Люксембург көшесі: 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 100/1 101, 102.
№ 79 сайлау учаскесі
Катаев көшесі, 44, "Қ. Әбусейітов атындағы мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

В границах: улица Академика Чокина: 145, 148, 150, 152, 152/1, 152/2, 155/4;
улица Катаева: 40, 42, 44/1, 44/2, 44/5, 46, 46/1, 48, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Осипенко: 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 14, 18;
улица Циолковского: 3, 4, 5, 5/1, 5/2;
улица Чайковского: 7.
Избирательный участок № 80
улица П. Васильева, 17, государственное учреждение "Специальная общеобразовательная школа-интернат № 4 города Павлодара"
В границах: улица 2 Советов: 83, 83А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, 99, 100;
улица Академика Маргулана: 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336А, 336Б, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 343/1, 344, 345, 345/1, 346, 347, 348, 349, 350;
улица Академика Сатпаева: 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 277, 283, 344, 348;
улица Астана: 279, 281, 285, 285А;
улица Гагарина: 1, 1/1, 2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/3, 25, 27, 27/3, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37;
улица Генерала Дюсенова: 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 381, 383, 383/1;
улица Затон: 61, 61Б, 63, 65, 66, 70, 72;
улица Кирпичная: 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81;
улица Комиссарская: 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50;
улица Кошевого: 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63;
улица Ломова: 1, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 16, 17, 19;
улица П. Васильева: 2/1, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
переулок Водников: 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 234, 236;
переулок Депутатский: 1, 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 17;
переулок Заводской: 174, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 182/1, 182А;
переулок Матросова: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 65Б, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
улица Теплова: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 4В, 10, 12, 12А, 12Б.
Избирательный участок № 81
улица Академика Чокина, 27, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22 имени Бауыржана Момышулы города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 286;
улица Академика Чокина: 25, 27;
улица Ломова: 32, 34, 36.
Избирательный участок № 82
улица Академика Чокина, 32, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 15 города Павлодара"

Шекарасы: Академик Шөкин көшесі: 145, 148, 150, 152, 152/1, 152/2, 155/4;
Катаев көшесі: 40, 42, 44/1, 44/2, 44/5, 46, 46/1, 48, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Осипенко көшесі: 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 14, 18;
Циолковский көшесі: 3, 4, 5, 5/1, 5/2;
Чайковский көшесі: 7.
№ 80 сайлау учаскесі
П. Васильев көшесі, 17, "Павлодар қаласы № 4 арнайы жалпы білім беру мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 2 Советов көшесі: 83, 83А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, 99, 100;
Академик Марғұлан көшесі: 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336А, 336Б, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 343/1, 344, 345, 345/1, 346, 347, 348, 349, 350;
Академик Сәтбаев көшесі: 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 277, 283, 344, 348;
Астана көшесі: 279, 281, 285, 285А;
Гагарин көшесі: 1, 1/1, 2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/3, 25, 27, 27/3, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37;
Генерал Дүйсенов көшесі: 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 381, 383, 383/1;
Затон көшесі: 61, 61Б, 63, 65, 66, 70, 72;
Кирпичная көшесі: 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81;
Комиссарская көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50;
Кошевой көшесі: 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63;
Ломов көшесі: 1, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 16, 17, 19;
П. Васильев көшесі: 2/1, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
Водников тұйық көшесі: 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 234, 236;
Депутатский тұйық көшесі: 1, 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 17;
Заводской тұйық көшесі: 174, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 182/1, 182А;
Матросов тұйық көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 65Б, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
Теплов көшесі: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 4В, 10, 12, 12А, 12Б.
№ 81 сайлау учаскесі
Академик Шөкин көшесі, 27, "Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы № 22 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 286;
Академик Шөкин көшесі: 25, 27;
Ломов көшесі: 32, 34, 36.
№ 82 сайлау учаскесі
Академик Шөкин көшесі, 32, "Павлодар қаласының № 15 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі

В границах: улица 29 Ноября: 61, 67, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 83, 87, 89, 93;
улица Академика Сатпаева: 234, 236, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 282, 284;
улица Академика Чокина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 24, 27А;
улица Астана: 207, 209, 211, 213, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
улица К. Маркса: 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 260, 260Г, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 296, 300;
улица М. Горького: 1, 3, 5, 9, 9/2, 11, 13, 17, 23, 25, 27;
переулок Октябрят: 193, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218;
улица Р. Люксембург: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 26, 27, 31, 35.
Избирательный участок № 83
улица Ломова, 45/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13 города Павлодара"
В границах: улица 1 Мая: 312, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 369/1, 371, 373, 381, 383, 383/1, 385, 385/1;
улица Абая: 351/1, 373, 381, 383;
улица Академика Бектурова: 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358;
улица Володарского: 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 315, 317, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335;
улица Гагарина: 22, 24, 26;
улица Ломова: 27, 29, 31, 33, 33А, 39, 40, 42, 43, 44А, 44/1, 44/2, 45/1;
улица П. Васильева: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1;
переулок Пионеров: 252, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 269;
переулок Садовый: 286, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302.
Избирательный участок № 84
улица Академика Чокина, 90, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия № 9 города Павлодара"
В границах: улица Академика Чокина: 87, 87/1, 87/2, 89, 91;
улица Короленко: 335/1, 347, 349, 351, 353, 355;
улица Ломова: 50, 50/1, 52, 54, 58/1.
Избирательный участок № 85
улица Гагарина, 30, государственное казенное коммунальное предприятие "Детский подростковый клуб "Жігер", филиал детский подростковый клуб "Бірлік"
В границах: улица 1 Мая: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 387, 389, 391, 393, 395, 395А, 397, 399, 401;

Шекарасы: 29 Ноябрь көшесі: 61, 67, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 83, 87, 89, 93;
Академик Сәтбаев көшесі: 234, 236, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 282, 284;
Академик Шөкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 24, 27А;
Астана көшесі: 207, 209, 211, 213, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
К. Маркс көшесі: 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 260, 260Г, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 296, 300;
М. Горький көшесі: 1, 3, 5, 9, 9/2, 11, 13, 17, 23, 25, 27;
Октябрят тұйық көшесі: 193, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218;
Р. Люксембург көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 26, 27, 31, 35.
№ 83 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 45/1, "Павлодар қаласының № 13 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 312, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 369/1, 371, 373, 381, 383, 383/1, 385, 385/1;
Абай көшесі: 351/1, 373, 381, 383;
Академик Бектұров көшесі: 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358;
Володарский көшесі: 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 315, 317, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335;
Гагарин көшесі: 22, 24, 26;
Ломов көшесі: 27, 29, 31, 33, 33А, 39, 40, 42, 43, 44А, 44/1, 44/2, 45/1;
П. Васильев көшесі: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1;
Пионерлер тұйық көшесі: 252, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 269;
Садовый тұйық көшесі: 286, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302.
№ 84 сайлау учаскесі
Академик Шөкин көшесі, 90, "Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия - мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Академик Шөкин көшесі: 87, 87/1, 87/2, 89, 91;
Короленко көшесі: 335/1, 347, 349, 351, 353, 355;
Ломов көшесі: 50, 50/1, 52, 54, 58/1.
№ 85 сайлау учаскесі
Гагарин көшесі, 30, "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, "Бірлік" балалар-жасөспірімдер клубы филиалы
Шекарасы: 1 Май көшесі: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 387, 389, 391, 393, 395, 395А, 397, 399, 401;

улица Абая: 377, 379, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 404;
улица Валиханова: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Гагарина: 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 57/1, 59/1;
улица Исы Байзакова: 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352;
улица Ломова: 47;
улица Орджоникидзе: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 68А, 69, 71, 73;
улица Пахомова: 33, 76, 78, 80, 84, 86;
улица Потанина: 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Теплова: 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 30А, 30/1, 30Б;
улица Чапаева: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79.
Избирательный участок № 86
улица Ломова, 64, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова" (вход с улицы Ломова)
В границах: улица Академика Чокина: 95, 97, 97/1, 97/2, 103, 103/1, 107, 139/1;
улица Ломова: 45, 58, 60, 62;
улица Пахомова: 68, 70, 70/1, 72;
проспект Тәуелсіздік: 166, 168.
Избирательный участок № 87
улица Ломова, 140, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Ж. Аймаутова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
В границах: улица Академика Чокина: 143, 147;
улица Катаева: 50, 54, 85;
улица Ломова: 135, 137, 139, 141, 142, 145, 150, 152/2;
проспект Тәуелсіздік: 157.
Избирательный участок № 88
улица Камзина, 149, товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарские тепловые сети"
В границах: улица Академика Чокина: 151/3, 154, 154/1, 156, 156/1, 157/2, 158, 158/1, 159/3, 160/2, 161/1, 161/2, 162/2, 162/3, 163/1, 163/2, 164/1, 165, 165/1, 165/2, 166/1, 167, 167/1, 168, 168/1, 169;
улица Камзина: 140, 149, 150, 152, 154, 156, 156/2, 156/3, 158/4, 158/5;
улица Ломова: 152/3, 154/1, 154/2, 156, 158/1, 167;
улица Павлова: 85/1, 91/1, 93/1, 95/1, 96/6, 96/5, 102/3, 103/2, 105, 108, 109, 110, 111, 146.
Избирательный участок № 89
улица Ломова, 162, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж цветной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области (учебный корпус "А")
В границах: улица Гагарина: 62;
улица Камзина: 160, 164, 166, 170, 172;
улица Ломова: 154/4, 160, 163, 164, 164/1, 164/2, 165, 169, 171.
Избирательный участок № 90

Абай көшесі: 377, 379, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 404;
Уәлиханов көшесі: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
Гагарин көшесі: 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 57/1, 59/1;
Иса Байзақов көшесі: 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352;
Ломов көшесі: 47;
Орджоникидзе көшесі: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 68А, 69, 71, 73;
Пахомов көшесі: 33, 76, 78, 80, 84, 86;
Потанин көшесі: 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Теплов көшесі: 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 30А, 30/1, 30Б;
Чапаев көшесі: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79.
№ 86 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 64, "С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (кіреберіс Ломов көшесінен)
Шекарасы: Академик Шөкин көшесі: 95, 97, 97/1, 97/2, 103, 103/1, 107, 139/1;
Ломов көшесі: 45, 58, 60, 62;
Пахомов көшесі: 68, 70, 70/1, 72;
Тәуелсіздік даңғылы: 166, 168.
№ 87 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 140, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Ж. Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыкалық-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Академик Шөкин көшесі: 143, 147;
Катаев көшесі: 50, 54, 85;
Ломов көшесі: 135, 137, 139, 141, 142, 145, 150, 152/2;
Тәуелсіздік даңғылы: 157.
№ 88 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 149, "Павлодар жылу желілері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекарасы: Академик Шөкин көшесі: 151/3, 154, 154/1, 156, 156/1, 157/2, 158, 158/1, 159/3, 160/2, 161/1, 161/2, 162/2, 162/3, 163/1, 163/2, 164/1, 165, 165/1, 165/2, 166/1, 167, 167/1, 168, 168/1, 169;
Қамзин көшесі: 140, 149, 150, 152, 154, 156, 156/2, 156/3, 158/4, 158/5;
Ломов көшесі: 152/3, 154/1, 154/2, 156, 158/1, 167;
Павлов көшесі: 85/1, 91/1, 93/1, 95/1, 96/6, 96/5, 102/3, 103/2, 105, 108, 109, 110, 111, 146.
№ 89 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 162, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар түсті металлургия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ("А" оқу корпусы)
Шекарасы: Гагарин көшесі: 62;
Қамзин көшесі: 160, 164, 166, 170, 172;
Ломов көшесі: 154/4, 160, 163, 164, 164/1, 164/2, 165, 169, 171.
№ 90 сайлау учаскесі

улица Ворушина, 6/2, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37 города Павлодара" (вход с улицы Амангельды)
В границах: улица 11 линия: 18, 20, 44, 50;
улица 4 линия: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
улица Алсеитова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Бабина: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Будчанова: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 80;
улица Ворушина: 26Б;
улица Донентаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 62, 63, 67, 68, 71;
улица Достык: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
улица Лесная:10, 12Б;
улица Нуржанова: 1, 1/2, 1/3, 2, 2А, 2/3, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6/1, 8, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25/3, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/2, 58, 63/1, 64;
улица Султанова: 1, 2, 3, 7, 10, 11, 12/1, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 30, 34, 34А, 35, 36/1, 36/3, 36/4, 38, 38/1, 39, 40, 41, 43, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Усова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 88, 90, 92;
улица Цефт: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Шашкина: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок № 91
улица Гагарина, 58, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4 имени К. Макпалеева города Павлодара"
В границах: улица Гагарина: 64;

Ворушин көшесі, 6/2, "Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіреберіс Амангелді көшесінен)
Шекарасы: 11 линия көшесі: 18, 20, 44, 50;
4 линия көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
Әлсейітов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Бабин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72;
Будчанов көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 80;
Ворушин көшесі: 26Б;
Дөнентаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 62, 63, 67, 68, 71;
Достық көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
Лесная көшесі: 10, 12Б;
Нұржанов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 2, 2А, 2/3, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6/1, 8, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25/3, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/2, 58, 63/1, 64;
Сұлтанов көшесі: 1, 2, 3, 7, 10, 11, 12/1, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 30, 34, 34А, 35, 36/1, 36/3, 36/4, 38, 38/1, 39, 40, 41, 43, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
Усов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 88, 90, 92;
Цефт көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Шашкин көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
№ 91 сайлау учаскесі
Гагарин көшесі, 58, "Павлодар қаласының К. Мақпалеев атындағы № 4 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Гагарин көшесі: 64;

улица Катаева: 60/1, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
улица Ломова: 147, 149, 154, 155, 156/2, 157, 159, 161.
Избирательный участок № 92
улица Гагарина, 58, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4 имени К. Макпалеева города Павлодара" (малый корпус)
В границах: улица Баянаульская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Гагарина: 50, 60, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 95/1;
улица Катаева: 99, 101, 103;
улица Семенченко: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Экибастузская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 93
улица Катаева, 68, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа дифференцированного обучения № 17 города Павлодара"
В границах: улица Актюбинская: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Гагарина: 46, 48, 52;
улица Дорожная: 15, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Катаева: 60, 62, 64, 76, 78, 80, 82, 84, 103/1, 103/2, 105;
улица Кокчетавская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40;
улица Кулундинская: 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Кустанайская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Лебяжинская: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Сейфуллина: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Славгородская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Теплова: 40, 42, 44, 46/1;
улица Уральская: 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Чимкентская: 7, 27, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок № 94
улица Ломова, 162, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж цветной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области (учебный корпус "Б")
В границах: улица Бескарагайская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ворушина: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Гагарина: 66, 68, 70, 76, 76/3, 78;
улица Зыряновская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Иртышская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;

Катаев көшесі: 60/1, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
Ломов көшесі: 147, 149, 154, 155, 156/2, 157, 159, 161.
№ 92 сайлау учаскесі
Гагарин көшесі, 58, "Павлодар қаласының К. Мақпалеев атындағы № 4 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (кіші корпус)
Шекарасы: Баянауыл көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Гагарин көшесі: 50, 60, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 95/1;
Катаев көшесі: 99, 101, 103;
Семенченко көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Екібастұз көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
№ 93 сайлау учаскесі
Катаев көшесі, 68, "Павлодар қаласының № 17 саралап оқытатын жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақтөбе көшесі: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Гагарин көшесі: 46, 48, 52;
Дорожная көшесі: 15, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Катаев көшесі: 60, 62, 64, 76, 78, 80, 82, 84, 103/1, 103/2, 105;
Көкшетау көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40;
Құлынды көшесі: 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Қостанай көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Лебяжі көшесі: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Сейфуллин көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Славгородская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Теплов көшесі: 40, 42, 44, 46/1;
Орал көшесі: 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Шымкент көшесі: 7, 27, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
№ 94 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 162, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар түсті металлургия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ("Б" оқу корпусы)
Шекарасы: Бесқарағай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Ворушин көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Гагарин көшесі: 66, 68, 70, 76, 76/3, 78;
Зыряновская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Ертіс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;

улица Камзина: 168, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218;
улица Кокчетавская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Кустанайская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Сейфуллина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Семипалатинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Славгородская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 95
проспект Тәуелсіздік, 190, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24 города Павлодара" (пристройка, вход с улицы Амангельды)
В границах: улица 1 Южная: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица 2 Южная: 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Д, 37, 38, 39, 39А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52;
улица Амангельды: 11/1, 17, 19А, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 34, 36, 37;
улица Баратбаева: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Бестужева: 10, 12, 14;
улица Жаяу Мусы: 7, 7Б;
улица Кубанская: 61, 63;
улица Кунавина: 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Пахомова: 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124;
проспект Тәуелсіздік: 190А, 200/1.
Избирательный участок № 96
улица Ткачева, 15, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 42 имени М. Ауэзова города Павлодара"
В границах: улица Бекхожина: 11, 11/1, 11/2, 17, 23;
улица Майры: 27/2;
улица Ткачева: 5, 5/1, 9, 17, 17/1.
Избирательный участок № 97
улица Бестужева, 4, государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара"
В границах: улица Амангедьды: 11/2;
улица Бестужева: 1, 6, 8;
улица Бийская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Валиханова: 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Исы Байзакова: 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388;
улица Кубанская: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66;

Қамзин көшесі: 168, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218;
Көкшетау көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Қостанай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Сейфуллин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Семей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Славгородская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
№ 95 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік даңғылы, 190, "Павлодар қаласының № 24 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі (жапсаржай, кіреберіс Амангелді көшесінен)
Шекарасы: 1 Южная көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
2 Южная көшесі: 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Д, 37, 38, 39, 39А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52;
Амангелді көшесі: 11/1, 17, 19А, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 34, 36, 37;
Баратбаев көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Бестужев көшесі: 10, 12, 14;
Жаяу Мұса көшесі: 7, 7Б;
Кубанская көшесі: 61, 63;
Кунавин көшесі: 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Пахомов көшесі: 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124;
Тәуелсіздік даңғылы: 190А, 200/1.
№ 96 сайлау учаскесі
Ткачев көшесі, 15, "Павлодар қаласының М. Әуезов атындағы № 42 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бекхожин көшесі: 11, 11/1, 11/2, 17, 23;
Майра көшесі: 27/2;
Ткачев көшесі: 5, 5/1, 9, 17, 17/1.
№ 97 сайлау учаскесі
Бестужев көшесі, 4, "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Амангелді көшесі: 11/2;
Бестужев көшесі: 1, 6, 8;
Бийская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Уәлиханов көшесі: 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
Иса Байзақов көшесі: 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388;
Кубанская көшесі: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66;

улица Ленская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Обская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Орджоникидзе: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 48Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 55;
улица Парковая: 17, 19, 21, 23, 25;
улица Рылеева: 19, 21, 23, 24, 26, 26/1, 28, 30;
улица Усолка: 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Чапаева: 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43.
Избирательный участок № 98
проспект Тәуелсіздік, 204, товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз Модернизация жилья"
В границах: улица Актюбинская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112;
улица Дорожная: 98, 98Г, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Катаева: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153;
улица Кулундинская: 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111;
улица Репина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица Совхозная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79;
проспект Тәуелсіздік: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 233, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282/3, 282/4;
улица Уральская: 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Чимкентская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
Избирательный участок № 99
проспект Тәуелсіздік, 283/1, отдел № 1 города Павлодар - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области"
В границах: улица Ангарская: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;

Ленская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Обская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Орджоникидзе көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 48Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 55;
Парковая көшесі: 17, 19, 21, 23, 25;
Рылеев көшесі: 19, 21, 23, 24, 26, 26/1, 28, 30;
Усолка көшесі: 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
Чапаев көшесі: 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43.
№ 98 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік даңғылы, 204, "Горкомхоз Модернизация жилья" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекарасы: Ақтөбе көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112;
Дорожная көшесі: 98, 98Г, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112;
Катаев көшесі: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153;
Құлынды көшесі: 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111;
Репин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
Совхозная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79;
Тәуелсіздік даңғылы: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 233, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282/3, 282/4;
Орал көшесі: 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Шымкент көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
№ 99 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік даңғылы, 283/1, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы – Павлодар қаласының № 1 бөлімі
Шекарасы: Ангарская көшесі: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;

улица Декабристов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Каз. Правды: 2Г, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4/6, 4/4, 7, 8, 16, 26;
улица Камзина: 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330;
улица Курская: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69;
улица Металлургов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22;
улица Молодежная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Орловская: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Рубаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18А;
улица Сталеваров: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24;
проспект Тәуелсіздік: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285;
улица Хайдарова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17А, 18, 18А, 20;
улица Челябинская: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Энтузиастов: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 19;
улица Юннатов: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Избирательный участок № 100
улица Камзина, 346, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 города Павлодара"

Декабристов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Каз. Правда көшесі: 2Г, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4/6, 4/4, 7, 8, 16, 26;
Қамзин көшесі: 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330;
Курская көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69;
Металлургов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22;
Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Орловская көшесі: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Рубаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18А;
Сталеваров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24;
Тәуелсіздік даңғылы: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285;
Хайдаров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17А, 18, 18А, 20;
Челябинская көшесі: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Энтузиастов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 19;
Юннатов көшесі: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
№ 100 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 346, "Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі

В границах: улица Ангарская: 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Ворушина: 20, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202;
улица Камзина: 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 347, 349, 351, 352, 354;
улица Новосибирская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Томская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица Тульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Читинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Избирательный участок № 101
улица Камзина, 356, государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара"
В границах: улица Абрикосовая, сад "Энтузиаст": 201;
улица Береговая, сад "Строитель": 1, 3, 4, 6, 9, 12, 17, 19А, 26, 27, 30, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 57, 61, 75, 96;
улица Береговая, сад "Энтузиаст": 117, 120;

Шекарасы: Ангарская көшесі: 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Ворушин көшесі: 20, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202;
Қамзин көшесі: 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 347, 349, 351, 352, 354;
Новосибирская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Томская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
Тульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Читинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
№ 101 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 356, "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Абрикосовая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 201;
Береговая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 1, 3, 4, 6, 9, 12, 17, 19А, 26, 27, 30, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 57, 61, 75, 96;
Береговая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 117, 120;

улица Березовая, сад "Строитель": 106, 110;
улица Березовая, сад "Энтузиаст": 120;
улица Васильковая, сад "Энтузиаст": 155, 169;
улица Вишневая, сад "Строитель": 2;
улица Вишневая, сад "Энтузиаст": 10, 11, 170, 176;
улица Восточная, сад "Энтузиаст": 22;
улица ДЭУ 563: 3, 4;
улица ДЭУ 62: 4;
улица ДЭУ 67: 1, 2, 4;
улица Жасминная, сад "Строитель": 7, 30, 62;
улица Жасминная, сад "Энтузиаст": 49, 50, 54, 58;
улица Иртышская, сад "Строитель": 23, 71;
улица Калиновая, сад "Строитель": 36, 50, 52, 53, 70;
улица Калиновая, сад "Энтузиаст": 5, 47, 155, 188;
улица Кленовая, сад "Строитель": 108;
улица Клубничная, сад "Энтузиаст": 241;
улица Лепестковая, сад "Энтузиаст": 211;
улица Лимонная, сад "Строитель": 2, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 27, 29, 32;
улица Луговая, сад "Строитель": 3, 7, 12, 22, 30, 54, 87, 97;
улица Луговая-1: 57, 83;
улица Малиновая, сад "Энтузиаст": 44А, 133, 134;
улица Мичурина, сад "Строитель": 23;
улица Пчелинная, сад "Строитель": 18, 23, 26, 28, 31, 49, 65, 76;
улица Рябиновая, сад "Строитель": 2;
улица Садовая, сад "Энтузиаст": 11, 38;
улица Северная, сад "Энтузиаст": 1А, 5, 10А;
улица Сиреневая, сад "Строитель": 16;
улица Сиреневая, сад "Энтузиаст": 259;
улица Сливовая, сад "Энтузиаст": 9, 22, 142, 143, 153;
улица Сосновая, сад "Энтузиаст": 41, 59, 183;
проспект Тәуелсіздік: 291, 295, 297, 299, 302, 307;
улица Усолка, сад "Строитель": 17, 40, 45А;
улица Цветочная, сад "Энтузиаст": 18, 29, 36, 37, 43, 57, 63, 89, 96, 98, 129;
улица Центральная, сад "Энтузиаст": 136, 154, 247;
улица Черемуховая, сад "Энтузиаст": 250, 254, 273;
улица Шафранная, сад "Энтузиаст": 84;
улица Южная, сад "Энтузиаст": 21, 47, 53;
улица Яблоневая, сад "Энтузиаст": 30.
Избирательный участок № 102
улица Камзина, 360/1, государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара"
В границах: улица 14 Годовщина: 2, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 66, 67, 82;
улица Камзина: 353, 355, 357, 358, 359, 361, 362, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379;
улица Курская: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
улица Лимонная: 10;
улица Новосибирская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

Березовая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 106, 110;
Березовая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 120;
Васильковая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 155, 169;
Вишневая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 2;
Вишневая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 10, 11, 170, 176;
Восточная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 22;
ДЭУ 563 көшесі: 3, 4;
ДЭУ 62 көшесі: 4;
ДЭУ 67 көшесі: 1, 2, 4;
Жасминная көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 7, 30, 62;
Жасминная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 49, 50, 54, 58;
Ертіс көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 23, 71;
Калиновая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 36, 50, 52, 53, 70;
Калиновая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 5, 47, 155, 188;
Кленовая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 108;
Клубничная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 241;
Лепестковая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 211;
Лимонная көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 2, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 27, 29, 32;
Луговая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 3, 7, 12, 22, 30, 54, 87, 97;
Луговая-1 көшесі: 57, 83;
Малиновая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 44А, 133, 134;
Мичурино көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 23;
Пчелинная көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 18, 23, 26, 28, 31, 49, 65, 76;
Рябиновая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 2;
Садовая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 11, 38;
Северная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 1А, 5, 10А;
Сиреневая көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 16;
Сиреневая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 259;
Сливовая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 9, 22, 142, 143, 153;
Сосновая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 41, 59, 183;
Тәуелсіздік даңғылы: 291, 295, 297, 299, 302, 307;
Усолка көшесі, "Строитель" бау-бақшасы: 17, 40, 45А;
Цветочная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 18, 29, 36, 37, 43, 57, 63, 89, 96, 98, 129;
Центральная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 136, 154, 247;
Черемуховая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 250, 254, 273;
Шафранная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 84;
Южная көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 21, 47, 53;
Яблоневая көшесі, "Энтузиаст" бау-бақшасы: 30.
№ 102 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 360/1, "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: 14 Годовщина көшесі: 2, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 66, 67, 82;
Қамзин көшесі: 353, 355, 357, 358, 359, 361, 362, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379;
Курская көшесі: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
Лимонная көшесі: 10;
Новосибирская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

улица Орловская: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
проспект Тәуелсіздік: 301, 311;
улица Тульская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104;
улица Челябинская: 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Читинская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
Избирательный участок № 103
Акционерное общество "Аэропорт Павлодар"
В границах: Авиагородок: 1, 3, 7, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 21/2, 22;
улица Арахисовая, сад "Яблонька": 424А;
Аэропорт: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27;
улица Брусничная, сад "Яблонька": 22, 23;
улица Буковая, сад "Яблонька": 4;
улица Кленовая, сад "Яблонька": 12;
улица Крыжовниковая, сад "Яблонька": 42, 86, 144;
улица Кунакова "А" (Авиагородок): 3, 4, 9/1, включая войсковую часть: 31767 "К";
улица Лесополоска, сад "Яблонька": 5, 6, 42, 147;
улица Липовая, сад "Южный": 2;
улица Нарциссовая, сад "Яблонька": 3;
улица Насыпная, сад "Яблонька": 2, 9;
улица Облепиховая, сад "Яблонька": 6, 83, 99, 102, 129, 174;
улица Песчаная, сад "Яблонька": 392;
улица Семипалатинская, сад "Яблонька": 4, 26, 32, 34, 69;
улица Смородиновая, сад "Яблонька": 80, 100;
улица Усолка, сад "Яблонька": 2А, 28А, 139, 210А, 467, 537;
улица Фиалковая, сад "Яблонька": 70, 91;
улица Флоксовая, сад "Яблонька": 27.
Избирательный участок № 104
проспект Тәуелсіздік, 284, коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов общего типа Павлодарской области" управления кординации занятости и социальных программ Павлодарской области
Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов стационарного типа.
Избирательный участок № 105
улица Камзина, 275, государственное казенное коммунальное предприятие "Павлодарский областной противотуберкулезный диспансер"
Стационарные отделения областного противотуберкулезного диспансера.
Избирательный участок № 107
улица Ломова, 49, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 1"
Стационарные отделения городской больницы № 1, частный родильный дом "Данель".
Избирательный участок № 108
село Байдала, улица Куанова, 19, государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара", клуб села Байдала

Орловская көшесі: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
Тәуелсіздік даңғылы: 301, 311;
Тульская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104;
Челябинская көшесі: 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Читинская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
№ 103 сайлау учаскесі
"Павлодар Әуежайы" акционерлік қоғамы
Шекарасы: Авиақалашық: 1, 3, 7, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 21/2, 22;
Арахисовая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 424А;
Әуежай: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27;
Брусничная көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 22, 23;
Буковая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 4;
Кленовая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 12;
Крыжовниковая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 42, 86, 144;
Кунаков "А" көшесі (Авиақалашық): 3, 4, 9/1, 31767 "К" әскери бөлімді қосқанда;
Лесополоска көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 5, 6, 42, 147;
Липовая көшесі, "Южный" бау-бақшасы: 2;
Нарциссовая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 3;
Насыпная көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 2, 9;
Облепиховая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 6, 83, 99, 102, 129, 174;
Песчаная көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 392;
Семей көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 4, 26, 32, 34, 69;
Смородиновая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 80, 100;
Усолка көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 2А, 28А, 139, 210А, 467, 537;
Фиалковая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 70, 91;
Флоксовая көшесі, "Яблонька" бау-бақшасы: 27.
№ 104 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік даңғылы, 284, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Павлодар облысының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарттар мен мүгедектерге арналған стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі.
№ 105 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 275, "Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Облыстық туберкулезге қарсы диспансердің стационарлық бөлімшелері.
№ 107 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 49, "№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
№ 1 қалалық ауруханасының стационарлық бөлімшелері, "Данель" жеке меншік перзентхана үйі.
№ 108 сайлау учаскесі
Байдала ауылы, Қуанов көшесі, 19, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы "Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, Байдала ауылының клубы

В границах: улица Азербаева: 1, 2, 2А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
улица Батджанова: 2, 3, 4, 5;
улица Дюженко: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 5В, 7, 8, 8А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Куанова: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36/1, 37, 38;
переулок Нурпеисова: 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11;
улица Ақжол: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11.
Избирательный участок № 109
село Долгое, улица Баспакова, 9, государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара", клуб села Долгое
В границах: 3 Отделение: 2;
улица Абая: 1, 2, 2/2, 4, 5, 6/2, 10, 12, 15, 16;
улица Баспакова: 1, 1/1, 2, 2/1, 4, 5, 5/1, 6, 8, 11, 15, 19;
улица Мұрагер: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9;
улица Северная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14;
улица Центральная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17/1.
Избирательный участок № 110
улица Ткачева, 15, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 42 имени М. Ауэзова города Павлодара"
В границах: улица Майры: 1, 3, 15,19, 21, 23;
улица Ткачева: 3.
Избирательный участок № 111
улица Зеленая Роща, 6, коммунальное государственное учреждение "Областной Центр оказания специальных социальных услуг реабилитации престарелых и инвалидов "Ардагерлер үйі" управления кординации занятости и социальных программ Павлодарской области
Центр социальной реабилитации инвалидов и престарелых "Ардагерлер үйі".
Избирательный участок № 112
поселок Железнодорожников, улица Кленовая, 90, филиал государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара"
В границах: улица Алмалы: 1/1, 1/2, 2/1, 3/2, 8, 11/1, 12, 13, 16, 21, 25, 30, 33, 33/1, 34, 40/1, 48, 50/1, 64, 74, 86, 86/1, 90;
улица Березовая, сад "Восточный": 42;
улица Гулзар: 287, 292;
улица Кленовая: 39, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64/2, 68, 73, 74, 78, 84, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 145, 149, 153, 161, 163;
улица Ландышевая, сад "Южный": 151;
переулок Аккайнар: 7;
переулок Детский: 1, 3;
переулок Жангак: 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1;
переулок Спортивный: 8;
переулок Тонкурай: 6/1, 7, 9, 10, 11;
улица Степная: 1, 1А, 9, 13, 17А, 19, 23, 41, 45, 46, 57, 60, 74, 76, 91, 92, 95, 97, 108;
улица Центральная: 1, 6, 7, 10, 18, 19, 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 80.
Избирательный участок № 113
улица Камзина, 76, изолятор временного содержания государственное учреждение "Управление полиции города Павлодара"
Изолятор временного содержания для следственно-арестованных лиц.
Избирательный участок № 114
улица Павлова, 1, товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарская железнодорожная больница "
Стационарные отделения железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 115
улица Ростовская, 50, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области
Стационарные отделения областного психоневрологического диспансера.
Избирательный участок № 116
Северная промышленная зона, республиканское государственное учреждение воинская часть № 6679 Национальной гвардии Республики Казахстан
Избирательный участок № 117

Шекарасы: Әзербаев көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
Батджанов көшесі: 2, 3, 4, 5;
Дюженко көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 5В, 7, 8, 8А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Қуанов көшесі: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36/1, 37, 38;
Нұрпейісов тұйық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11;
Узденов көшесі: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11.
№ 109 сайлау учаскесі
Долгое ауылы, Баспақов көшесі, 9, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы "Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, Долгое ауылының клубы
Шекарасы: 3 бөлімше: 2;
Абай көшесі: 1, 2, 2/2, 4, 5, 6/2, 10, 12, 15, 16;
Баспақов көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 4, 5, 5/1, 6, 8, 11, 15, 19;
Лунев көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9;
Северная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14;
Центральная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17/1.
№ 110 сайлау учаскесі
Ткачев көшесі, 15, "Павлодар қаласының М. Әуезов атындағы № 42 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Майра көшесі: 1, 3, 15,19, 21, 23;
Ткачев көшесі: 3.
№ 111 сайлау учаскесі
Зеленая Роща көшесі, 6, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Ардагерлер үйі" қарттар мен мүгедектерді оңалтудың облыстық арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ардагерлер үйі" мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік оңалту орталығы.
№ 112 сайлау учаскесі
Теміржолшылар кенті, Кленовая көшесі, 90, "Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің филиалы
Шекарасы: Алмалы көшесі: 1/1, 1/2, 2/1, 3/2, 8, 11/1, 12, 13, 16, 21, 25, 30, 33, 33/1, 34, 40/1, 48, 50/1, 64, 74, 86, 86/1, 90;
Березовая көшесі, "Восточный" бау-бақшасы: 42;
Гүлзар көшесі: 287, 292;
Кленовая көшесі: 39, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64/2, 68, 73, 74, 78, 84, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 145, 149, 153, 161, 163;
Ландышевая көшесі, "Южный" бау-бақшасы: 151;
Аққайнар тұйық көшесі: 7;
Детский тұйық көшесі: 1, 3;
Жанғақ тұйық көшесі: 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1;
Спортивный тұйық көшесі: 8;
Таңқурай тұйық көшесі: 6/1, 7, 9, 10, 11;
Степная көшесі: 1, 1А, 9, 13, 17А, 19, 23, 41, 45, 46, 57, 60, 74, 76, 91, 92, 95, 97, 108;
Центральная көшесі: 1, 6, 7, 10, 18, 19, 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 80.
№ 113 сайлау учаскесі
Қамзин көшесі, 76, "Павлодар қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторы
Тергеу-тұтқындалған тұлғалар үшін уақытша ұстау изоляторы.
№ 114 сайлау учаскесі
Павлов көшесі, 1, "Павлодар теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Теміржол ауруханасы стационарлық бөлімшелері.
№ 115 сайлау учаскесі
Ростовская көшесі, 50, Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Облыстық психоневрологиялық диспансерінің стационарлық бөлімшелері.
№ 116 сайлау учаскесі
Солтүстік өнеркәсіптік аймағы, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының № 6679 әскери бөлімі республикалық мемлекеттік мекемесі
№ 117 сайлау учаскесі

Административный городок, 8, республиканское государственное учреждение воинская часть № 5512 Национальной гвардии Республики Казахстан
Избирательный участок № 118
улица Луначарского, 1, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр"
Стационарные отделения областного кардиологического центра.
Избирательный участок № 119
улица Академика Маргулана, 151, государственное учреждение Министерства внутренних дел Республики Казахстан "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Павлодарской области"
Стационарные отделения медицинской службы департамента внутренних дел Павлодарской области.
Избирательный участок № 120
улица Циолковского, Малая объездная дорога, республиканское государственное учреждение "Учреждение АП-162/1 по Павлодарской области"
Учреждение АП-162/1 для следственно-арестованных лиц.
Избирательный участок № 121
проспект Тәуелсіздік, 200, филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Стационарные отделения Республиканского научно-практического центра медико-социальных проблем наркомании.
Избирательный участок № 124
улица Генерала Дюсенова, 4, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной перинатальный центр № 1"
Стационарные отделения областного перинатального центра № 1.
Избирательный участок № 125
улица Майры, 49/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25 города Павлодара"
В границах: улица Майры: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 47/1.
Избирательный участок № 126
улица Семенченко, 70, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26 города Павлодара"
В границах: улица Баянаульская: 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
улица Бескарагайская: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Ворушина: 12, 14, 16, 22, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;
улица Донецкая: 6, 8;
улица Зыряновская: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Иртышская: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;

Әкімшілік қалашық, 8, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының № 5512 әскери бөлімі республикалық мемлекеттік мекемесі
№ 118 сайлау учаскесі
Луначарский көшесі, 1, "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Облыстық кардиологиялық орталығының стационарлық бөлімшелері.
№ 119 сайлау учаскесі
Академик Марғұлан көшесі, 151, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі "Павлодар облысы Ішкі істер департаментінің Емханасы бар госпиталі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы ішкі істер департаменті медициналық қызметінің стационарлық бөлімшелері.
№ 120 сайлау учаскесі
Циолковский көшесі, Кіші айналма жолы, "Павлодар облысы бойынша АП-162/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Тергеу-тұтқындалған тұлғалар үшін АП-162/1 мекемесі.
№ 121 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік даңғылы, 200, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Республикалық психикалық денсаулық
ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалы
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік мәселелердің Республикалық ғылыми-практикалық орталығының стационарлық бөлімшелері.
№ 124 сайлау учаскесі
Генерал Дүйсенов көшесі, 4, "№ 1 Павлодар облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
№ 1 облыстық перинаталдық орталығының стационарлық бөлімшелері.
№ 125 сайлау учаскесі
Майра көшесі, 49/1, "Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Майра көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 47/1.
№ 126 сайлау учаскесі
Семенченко көшесі, 70, "Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Баянауыл көшесі: 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
Бесқарағай көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Ворушин көшесі: 12, 14, 16, 22, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;
Донецкая көшесі: 6, 8;
Зыряновская көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Ертіс көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;

улица Камзина: 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273;
улица Кокчетавская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
улица Кустанайская: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113/1, 114, 116, 118;
улица Сейфуллина: 67, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108;
улица Семенченко: 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 73, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Семипалатинская: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Славгородская: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
улица Экибастузская: 68А, 68Б, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
Избирательный участок № 127
улица Ворушина, 6/2, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37 города Павлодара"
В границах: улица 12 проезд: 1, 1/1, 2, 4;
улица Амангельды: 50, 50/1, 50/2, 50/3, 55;
улица Ворушина: 6, 6/1, 8/1, 10, 12/1, 26А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65;
улица Жигарева: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Лесная: 12А, 13.
Избирательный участок № 128
улица Баян батыр 27, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 города Павлодара"
В границах: Лесозавод, улица Аймаутова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Актогайская, сад "Рыбник": 28, 50;
Лесозавод, улица Актогайская: 11, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 36, 46;
Лесозавод, улица Актогайская -1: 2, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 43;
Лесозавод, улица Алмазная: 1/1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Қамзин көшесі: 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273;
Көкшетау көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
Қостанай көшесі: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113/1, 114, 116, 118;
Сейфуллин көшесі: 67, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108;
Семенченко көшесі: 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 73, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
Семей көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Славгородская көшесі: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
Екібастұз көшесі: 68А, 68Б, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
№ 127 сайлау учаскесі
Ворушин көшесі, 6/2, "Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: 12 - өтпе жол көшесі: 1, 1/1, 2, 4;
Амангелді көшесі: 50, 50/1, 50/2, 50/3, 55;
Ворушин көшесі: 6, 6/1, 8/1, 10, 12/1, 26А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65;
Жигарев көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Лесная көшесі: 12А, 13.
№ 128 сайлау учаскесі
Баян батыр көшесі, 27, "Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Лесозавод, Аймауытов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Ақтоғай көшесі, "Рыбник" бау-бақшасы: 28, 50;
Лесозавод, Ақтоғай көшесі: 11, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 36, 46;
Лесозавод, Ақтоғай -1 көшесі: 2, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 43;
Лесозавод, Алмазная көшесі: 1/1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Лесозавод, улица Алмы: 5, 8, 13, 22, 29;
Лесозавод, улица Ауэзова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Лесозавод, улица Ахметова: 1, 1А, 1В, 1Г, 3, 5, 24;
Лесозавод, улица Байжанова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Баян батыр: 67, 69, 71, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 115, 117, 123, 125;
улица Береговая, сад "Иртыш": 1, 4, 34;
улица Березовая, сад "Иртыш": 1, 16, 17, 18, 22, 34, 36, 223/9;
Лесозавод, улица Ваккера: 1/2, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Виноградная, сад "Иртыш": 1, 10, 13, 14, 21, 26, 28;
Лесозавод, улица Вишневая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А;
улица Вишневая, сад "Иртыш": 7, 26, 32, 36;
Лесозавод, улица Гайдара: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Грушевая, сад "Иртыш": 3, 19, 21, 22, 40;
улица Еловая, сад "Иртыш": 2, 5, 13, 16, 23, 26, 33, 38, 46;
улица Ермакова: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3/12, 4/3, 5/1, 6, 8, 10/4, 12, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 34, 36, 38, 41/2, 43;
Лесозавод, улица Жасыбая: 1, 2А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 10А, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36;
Лесозавод, улица Жилкибаева: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 6/1, 8, 8А, 8Б, 8/1, 10, 10А, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 14В, 15, 15А, 16, 31А, 36;
Лесозавод, улица Зеленая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Земляничная, сад "Иртыш": 8, 21, 29, 35, 39, 40;
улица Иртышская, сад "Рыбник": 5;
Лесозавод, улица Казыбека: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 15;
улица Калиновая, сад "Фрегат-1": 378;
улица Каштановая, сад "Иртыш": 1, 6, 12, 21, 23, 26, 28, 29А;
улица Кедровая, сад "Иртыш": 1, 4, 6, 11, 15, 18, 24, 26, 38;
улица Кленовая, сад "Иртыш": 2, 3, 6, 8, 12, 20, 23, 34;
улица Клубничная, сад "Иртыш": 5, 20, 24, 38;
Лесозавод, улица Копеева: 1, 1А, 2, 3, 3/1А, 3/2, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Лесозавод, улица Костылецкого; 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 20/2, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
Лесозавод, улица Лесоперевалочная: 5;

Лесозавод, Алма көшесі: 5, 8, 13, 22, 29;
Лесозавод, Әуезов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Лесозавод, Ахметов көшесі: 1, 1А, 1В, 1Г, 3, 5, 24;
Лесозавод, Байжанов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Баян батыр көшесі: 67, 69, 71, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 115, 117, 123, 125;
Береговая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 4, 34;
Березовая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 16, 17, 18, 22, 34, 36, 223/9;
Лесозавод, Ваккер көшесі: 1/2, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Виноградная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 10, 13, 14, 21, 26, 28;
Лесозавод, Вишневая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А;
Вишневая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 7, 26, 32, 36;
Лесозавод, Гайдар көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Грушевая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 3, 19, 21, 22, 40;
Еловая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 2, 5, 13, 16, 23, 26, 33, 38, 46;
Ермаков көшесі: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3/12, 4/3, 5/1, 6, 8, 10/4, 12, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 34, 36, 38, 41/2, 43;
Лесозавод, Жасыбай көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 10А, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36;
Лесозавод, Жылқыбаев көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 6/1, 8, 8А, 8Б, 8/1, 10, 10А, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 14В, 15, 15А, 16, 31А, 36;
Лесозавод, Зеленая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Земляничная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 8, 21, 29, 35, 39, 40;
Ертіс көшесі, "Рыбник" бау-бақшасы: 5;
Лесозавод, Қазыбек көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 15;
Калиновая көшесі, "Фрегат-1" бау-бақшасы: 378;
Каштановая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 6, 12, 21, 23, 26, 28, 29А;
Кедровая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 4, 6, 11, 15, 18, 24, 26, 38;
Кленовая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 2, 3, 6, 8, 12, 20, 23, 34;
Клубничная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 5, 20, 24, 38;
Лесозавод, Көпеев көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3/1А, 3/2, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Лесозавод, Костылецкий көшесі; 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 20/2, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
Лесозавод, Лесоперевалочная көшесі: 5;

Лесозавод, улица Лесопосадочная: 1, 3, 5, 7;
Лесозавод, улица Лимонная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18;
улица Лимонная, сад "Иртыш": 1, 2А, 3, 14, 23, 24;
Лесозавод, улица Малахова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Малиновая, сад "Иртыш": 2, 3, 10, 12, 23, 28, 34;
улица Мичурина, сад "Иртыш": 20, 27, 117, 119, 164, 166, 174, 202;
улица Мостовая: 1, 5;
Лесозавод, улица Новоселов: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Облепиховая, сад "Иртыш": 2, 6, 12, 13, 17, 18, 22, 35, 40, 42, 90, 99;
улица Облепиховая, сад "Фрегат-1": 341;
переулок Линейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок Литейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок Моторный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Рабочий: 1, 1Б, 2А;
переулок Советский: 5, 6, 7, 8;
переулок Строительный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24;
переулок Тупиковый: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Лесозавод, улица Перевалочная: 1, 1/1, 2, 3, 4, 7А, 7/2, 9;
Лесозавод, улица Потапова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
Лесозавод, Проезд № 3: 2Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/1, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Лесозавод, улица Ракетная: 5, 6, 7, 11, 11/3, 13, 42, 96;
Лесозавод, улица Рыбная: 14;
улица Рябиновая, сад "Иртыш": 3, 8, 9, 10, 12, 14, 20, 25, 34;
Лесозавод, улица Салматова: 1, 3;
улица Северная, сад "Иртыш": 1, 11, 15, 17, 24, 44, 48;
улица Сливовая, сад "Иртыш": 34;
Лесозавод, улица Сорокина: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Сосновая, сад "Иртыш": 2, 6, 15, 34, 40, 42, 43, 44;
Лесозавод, улица Степная: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 31, 46, 50, 54, 72, 74, 91, 97, 98, 98/1, 100;
улица Степная, сад "Иртыш": 13;
Лесозавод, улица Строительная: 1, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24;
улица Сурова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Лесозавод, улица Тупиковая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Лесозавод, улица Хрустальная: 1, 2, 2/1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

Лесозавод, Лесопосадочная көшесі: 1, 3, 5, 7;
Лесозавод, Лимонная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18;
Лимонная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 2А, 3, 14, 23, 24;
Лесозавод, Малахов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Малиновая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 2, 3, 10, 12, 23, 28, 34;
Мичурин көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 20, 27, 117, 119, 164, 166, 174, 202;
Мостовая көшесі: 1, 5;
Лесозавод, Новоселов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Облепиховая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 2, 6, 12, 13, 17, 18, 22, 35, 40, 42, 90, 99;
Облепиховая көшесі, "Фрегат-1" бау-бақшасы: 341;
Линейный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Литейный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Моторный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Рабочий тұйық көшесі: 1, 1Б, 2А;
Советский тұйық көшесі: 5, 6, 7, 8;
Строительный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24;
Тупиковый тұйық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Лесозавод, Перевалочная көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 7А, 7/2, 9;
Лесозавод, Потапов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
Лесозавод, № 3 өтпе жол: 2Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/1, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Лесозавод, Ракетная көшесі: 5, 6, 7, 11, 11/3, 13, 42, 96;
Лесозавод, Рыбная көшесі: 14;
Рябиновая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 3, 8, 9, 10, 12, 14, 20, 25, 34;
Лесозавод, Салматов көшесі: 1, 3;
Северная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 1, 11, 15, 17, 24, 44, 48;
Сливовая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 34;
Лесозавод, Сорокин көшесі: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Сосновая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 2, 6, 15, 34, 40, 42, 43, 44;
Лесозавод, Степная көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 31, 46, 50, 54, 72, 74, 91, 97, 98, 98/1, 100;
Степная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 13;
Лесозавод, Строительная көшесі: 1, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24;
Суров көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Лесозавод, Тупиковая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Лесозавод, Хрустальная көшесі: 1, 2, 2/1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

улица Хрустальная, сад "Иртыш": 10, 14;
Лесозавод, улица Царева: 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Лесозавод, улица Цветочная-1: 6, 7/2;
Лесозавод, улица Цветочная: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Черемуховая, сад "Иртыш": 10, 18, 19, 21, 35, 36;
улица Черемуховая, сад "Фрегат-1": 410;
улица Черничная, сад "Иртыш": 4, 28, 29;
Лесозавод, улица Шанина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Лесозавод, улица Ширяева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Южная, сад "Иртыш": 4, 5, 14;
улица Яблоневая, сад "Иртыш": 8, 11, 18, 21, 30, 34.
Избирательный участок № 129
улица Щедрина, 60, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12 имени К. Бекхожина города Павлодара"
В границах: Улица Алмаатинская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110;
улица Ермака: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
улица Львовская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Муткенова: 56, 58, 58/1, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Пятигорская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108;
улица Рижская: 93, 94, 95, 96;
улица Российская: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Смоленская: 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;
улица Малайсары батыр: 15, 17, 19, 19/3, 21, 23, 25, 27, 31, 39/6, 56, 58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 130
улица Малайсары батыр, 41, государственное учреждение
"Средняя общеобразовательная профильная школа № 41 города Павлодара с физкультурно-оздоровительной направленностью"
В границах: улица Алтайская: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146;
улица Архангельская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Дальневосточная: 100, 102, 104, 104/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
улица Днепропетровская: 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139;

Хрустальная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 10, 14;
Лесозавод, Царев көшесі: 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Лесозавод, Цветочная-1 көшесі: 6, 7/2;
Лесозавод, Цветочная көшесі: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Черемуховая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 10, 18, 19, 21, 35, 36;
Черемуховая көшесі, "Фрегат-1" бау-бақшасы: 410;
Черничная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 4, 28, 29;
Лесозавод, Шанин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Лесозавод, Ширяев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Южная көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 4, 5, 14;
Яблоневая көшесі, "Ертіс" бау-бақшасы: 8, 11, 18, 21, 30, 34.
№ 129 сайлау учаскесі
Щедрин көшесі, 60, "Павлодар қаласының Қ. Бекхожин атындағы № 12 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алматы көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110;
Ермак көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
Львовская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
Мүткенов көшесі: 56, 58, 58/1, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
Пятигорская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108;
Рижская көшесі: 93, 94, 95, 96;
Российская көшесі: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Смоленская көшесі: 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;
Малайсары батыр көшесі: 15, 17, 19, 19/3, 21, 23, 25, 27, 31, 39/6, 56, 58, 60, 62, 64.
№ 130 сайлау учаскесі
Малайсары батыр көшесі, 41, "Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру - сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алтайская көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146;
Архангельская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96;
Дальневосточная көшесі: 100, 102, 104, 104/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
Днепропетровская көшесі: 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139;

улица Запорожская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138;
улица Минина: 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Муялдинская: 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Пензенская: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138;
улица Сахалинская: 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
улица Сибирская: 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146;
улица Таллинская:, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108/1, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;
улица Транспортная: 16, 18, 22;
улица Хабаровская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138;
улица Целинная: 91, 93, 95, 97, 99, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
улица Якутская: 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145.
Избирательный участок № 131
улица Ломова, 164/11, товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский политехнический высший колледж" (учебный корпус)
В границах: улица Камзина 163, 165, 167, 169;
улица Ломова: 162Б, 177, 177/1, 179, 179А, 179/1.
Избирательный участок № 132
улица Майры, 49/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25 города Павлодара"
В границах: улица Бекхожина: 1, 5, 5/1, 13, 15;
улица Майры: 25, 49, 49/1Б, 49/1Г.
Избирательный участок № 133
село Кенжеколь, улица Кенжекольская, 5, государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
В границах: улица Абдикова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30;

Запорожская көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138;
Минин көшесі: 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145;
Мойылды көшесі: 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109;
Пензенская көшесі: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138;
Сахалинская көшесі: 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
Сибирская көшесі: 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146;
Таллинская көшесі: 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108/1, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;
Транспортная көшесі: 16, 18, 22;
Хабаровская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138;
Целинная көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Якутская көшесі: 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145.
№ 131 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 164/11, "Павлодар политехникалық жоғары колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (оқу корпусы)
Шекарасы: Қамзин көшесі: 163, 165, 167, 169;
Ломов көшесі: 162Б, 177, 177/1, 179, 179А, 179/1.
№ 132 сайлау учаскесі
Майра көшесі, 49/1, "Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бекхожин көшесі: 1, 5, 5/1, 13, 15;
Майра көшесі: 25, 49, 49/1Б, 49/1Г.
№ 133 сайлау учаскесі
Кенжекөл ауылы, Кенжекөл көшесі, 5, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Әбдіков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30;

улица Абикеева: 1А, 1В, 4, 5;
улица Алиясова: 1/2, 1/3, 1/6, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 6, 7/1, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 8А, 8/2, 8/3, 9А, 10, 10/1, 11К, 14А, 19, 20/1, 21, 21/2, 21В, 29, 30/1, 31;
улица Ашимбетова: 1, 1/2, 1/3, 1/5, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Гуляйкина: 6, 8;
улица Дружбы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6Г, 7, 8, 8Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16Г, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Дукенбаева: 37;
улица Казакова: 25, 25В;
улица Кенжекольская: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 9/6, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13А, 13Д, 14, 15, 15А, 15/3, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35/1, 35/3, 35В, 35Г, 36, 37, 60, 62;
улица Кирпичная: 4, 5, 9/1, 11;
улица Көкжайық: 1/1, 3, 5, 7/1, 8, 9В, 11, 12, 12А, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 27, 27В, 30, 43, 47, 53;
улица Шоң би: 1, 1/2, 1/4, 2, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39;
улица Рамазанова: 16, 17, 17/2, 17А, 17Б, 18, 19, 19Б, 19В, 19/3, 20, 21, 21/2, 23, 24, 24А, 25, 26, 27В, 28, 29, 30, 31, 32, 34А, 34, 40;
улица Саргазакова: 26, 28;
улица Сатпаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20А, 20/1, 21, 22, 23, 25, 27, 47, 50, 99;
улица Солодовникова: 1, 2, 5, 8, 10, 14, 22А, 24;
улица Токина: 1/7, 1, 1А, 1/2, 1/3, 1/5, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 63;
улица Таукова: 22, 22/1, 24, 30А, 32, 32/1, 36, 38;
улица Шермухамедова; 1, 1/3, 6, 10, 18/1, 20;
улица Шоктальская: 15, 16, 16Д, 17, 17/1, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 28А, 29, 30А, 31, 32А, 34А, 34Б, 35, 38А, 39, 40Б, 41, 43, 46А, 52А, 54А, 79/3, 79/4;
улица Южная: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6Б, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 10Б, 10Г, 10/4, 10/5, 11, 12, 13, 13В, 14, 14Г, 15Б, 16, 32, 34/3, 36, 40, 42, 42/2, 50;
Избирательный участок № 134
село Жетекши, улица М. Ауэзова, 15, государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши"
В границах: улица Абая: 2А, 2, 3, 4, 5, 8, 8/1, 9, 11, 13, 15, 52;
улица Айманова: 8;
улица Гагарина: 1, 2, 3, 5, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 31, 33, 40, 45, 69;
улица Геологическая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31, 33, 35, 37, 39, 39/2, 92, 202;
улица Жетекши: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 22, 24, 27, 29, 36, 44, 59, 106, 116, 119, 152, 153, 169;

Әбікеев көшесі: 1А, 1В, 4, 5;
Алиясов көшесі: 1/2, 1/3, 1/6, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 6, 7/1, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 8А, 8/2, 8/3, 9А, 10, 10/1, 11К, 14А, 19, 20/1, 21, 21/2, 21В, 29, 30/1, 31;
Әшімбетов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 1/5, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Гуляйкин көшесі: 6, 8;
Дружба көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6Г, 7, 8, 8Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16Г, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Дүкенбаев көшесі: 37;
Казаков көшесі: 25, 25В;
Кенжекөл көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 9/6, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13А, 13Д, 14, 15, 15А, 15/3, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35/1, 35/3, 35В, 35Г, 36, 37, 60, 62;
Кирпичная көшесі: 4, 5, 9/1, 11;
Луговая көшесі: 1/1, 3, 5, 7/1, 8, 9В, 11, 12, 12А, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 27, 27В, 30, 43, 47, 53;
Октябрьская көшесі: 1, 1/2, 1/4, 2, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39;
Рамазанов көшесі: 16, 17, 17/2, 17А, 17Б, 18, 19, 19Б, 19В, 19/3, 20, 21, 21/2, 23, 24, 24А, 25, 26, 27В, 28, 29, 30, 31, 32, 34А, 34, 40;
Сарғазақов көшесі: 26, 28;
Сәтбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20А, 20/1, 21, 22, 23, 25, 27, 47, 50, 99;
Солодовников көшесі: 1, 2, 5, 8, 10, 14, 22А, 24;
Токин көшесі: 1/7, 1, 1А, 1/2, 1/3, 1/5, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 63;
Тауков көшесі: 22, 22/1, 24, 30А, 32, 32/1, 36, 38;
Шермұхамедов көшесі: 1, 1/3, 6, 10, 18/1, 20;
Шоқтал көшесі: 15, 16, 16Д, 17, 17/1, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 28А, 29, 30А, 31, 32А, 34А, 34Б, 35, 38А, 39, 40Б, 41, 43, 46А, 52А, 54А, 79/3, 79/4;
Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6Б, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 10Б, 10Г, 10/4, 10/5, 11, 12, 13, 13В, 14, 14Г, 15Б, 16, 32, 34/3, 36, 40, 42, 42/2, 50.
№ 134 сайлау учаскесі
Жетекші ауылы, М. Әуезов көшесі, 15, "Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Абай көшесі: 2А, 2, 3, 4, 5, 8, 8/1, 9, 11, 13, 15, 52;
Айманов көшесі: 8;
Гагарин көшесі: 1, 2, 3, 5, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 31, 33, 40, 45, 69;
Геологическая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31, 33, 35, 37, 39, 39/2, 92, 202;
Жетекші көшесі: 0, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 22, 24, 27, 29, 36, 44, 59, 106, 116, 119, 152, 153, 169;

улица Кобланды Батыр: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 68;
улица М. Әуезов: 2, 5, 6, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Маметовой: 14, 30, 53;
улица Мира: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 37;
улица Молдагулова: 35, 56, 58;
улица Молодежная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 28, 33;
улица НовосҰлов: 7, 13, 16, 18, 18/1;
улица Санияз Би: 1, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Сатпаева: 23;
улица Степная: 1, 1/2, 1/3, 2Г, 2Ж, 2/1Д, 2/5, 4/1, 6, 9, 10, 14, 14/2, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 76, 353;
улица Строительная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18;
улица Целинная: 11, 12, 15, 26;
улица Школьная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
улица Энтузиастов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 28, 31, 33, 44.
Избирательный участок № 580
улица Ломова, 164, коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат колледж олимпийского резерва" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
В границах: улица Ворушина: 2/3, 2/4, 2А, 2Б;
улица Гагарина: 80, 82, 84;
улица Ломова: 179/2, 179/4, 179/9, 181, 181/1, 181/2, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 183, 183/1, 185, 185/1, 187, 187/1, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 205, 205/1, 211, 215.
Избирательный участок № 581
улица Академика Чокина, 139, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова" (вход с улицы Академика Чокина)
В границах: улица Академика Чокина: 100, 141, 146;
проспект Тәуелсіздік: 50, 52, 89/2, 93, 93/1, 95, 97, 99.
Избирательный участок № 582
улица Якова Геринга, 78, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский технологический колледж" (общежитие № 1)
В границах: улица Алтайская: 2, 4, 6, 8, 9, 9А, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
улица Архангельская: 1, 1/1, 1/3, 1/3А, 1/4, 1/5, 1/5А, 1/6, 1/7, 1/7А, 1/8, 1/9А, 1/10, 1/16, 1А, 3, 3/2, 3/3, 3Б, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/8, 42/7;

Қобыланды Батыр көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 68;
М. Әуезов көшесі: 2, 5, 6, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Мәметова көшесі: 14, 30, 53;
Мир көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 37;
Молдағұлова көшесі: 35, 56, 58;
Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 28, 33;
Новоселов көшесі: 7, 13, 16, 18, 18/1;
Сәнияз Би көшесі: 1, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
Сәтбаев көшесі: 23;
Степная көшесі: 1, 1/2, 1/3, 2Г, 2Ж, 2/1Д, 2/5, 4/1, 6, 9, 10, 14, 14/2, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 76, 353;
Строительная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18;
Целинная көшесі: 11, 12, 15, 26;
Школьная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
Энтузиастов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 28, 31, 33, 44.
№ 580 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 164, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ворушин көшесі: 2/3, 2/4, 2А, 2Б;
Гагарин көшесі: 80, 82, 84;
Ломов көшесі: 179/2, 179/4, 179/9, 181, 181/1, 181/2, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 183, 183/1, 185, 185/1, 187, 187/1, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 205, 205/1, 211, 215.
№ 581 сайлау учаскесі
Академик Шөкин, 139, "С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (кіреберіс Академик Шөкин көшесінен)
Шекарасы: Академик Шөкин көшесі: 100, 141, 146;
Тәуелсіздік даңғылы: 50, 52, 89/2, 93, 93/1, 95, 97, 99.
№ 582 сайлау учаскесі
Яков Геринг көшесі, 78, "Павлодар технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (№ 1 жатақхана)
Шекарасы: Алтайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 9А, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
Архангельская көшесі: 1, 1/1, 1/3, 1/3А, 1/4, 1/5, 1/5А, 1/6, 1/7, 1/7А, 1/8, 1/9А, 1/10, 1/16, 1А, 3, 3/2, 3/3, 3Б, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/8, 42/7;

улица Вишневая, сад "Мелиоратор": 7, 89;
улица Дальневосточная: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 43;
улица Дерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 22;
улица Дистанция пути: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56;
улица Днепропетровская: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Железнодорожников: 1, 3, 3/1, 5, 7;
улица Заслонова 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Запорожская: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Кленовая сад "Восточный": 60, 69;
улица Крайняя: 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 14/3, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 37, 43, 48, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Липовая, сад "Мелиоратор": 22;
улица Минина: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Муялдинская: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2;
улица Сахалинская: 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2;
улица Сибирская: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Сливовая, сад "Восточный": 22, 24;
улица Сулейменова: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/1А, 2/2, 2/3, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Таллинская: 9/1, 10, 10/1,10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/7, 41/8, 42;
улица Тополевая сад "Мелиоратор": 76;
улица Хабаровская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Целинная: 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42;
улица Якутская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 583
улица Баян батыр, 27, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 города Павлодара"
В границах: улица Абрикосовая, сад "Сосновый бор": 91;
улица Баян батыр: 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59;

Вишневая к-сі "Мелиоратор" бау-бақшасы: 7, 89;
Дальневосточная көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 43;
Деров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 22;
Дистанция пути көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56;
Днепропетровская көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Железнодорожников көшесі: 1, 3, 3/1, 5, 7;
Заслонов көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Запорожская көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Кленовая көшесі, "Восточный" бау-бақшасы: 60, 69;
Крайняя көшесі: 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 14/3, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 37, 43, 48, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Липовая көшесі, "Мелиоратор" бау-бақшасы: 22;
Минин көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Мойылды көшесі: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2;
Сахалинская көшесі: 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2;
Сибирская көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Сливовая көшесі, "Восточный" бау-бақшасы: 22, 24;
Сүлейменов көшесі: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/1А, 2/2, 2/3, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Таллинская көшесі: 9/1, 10, 10/1,10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/7, 41/8, 42;
Тополевая көшесі, "Мелиоратор" бау-бақшасы: 76;
Хабаровская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Целинная көшесі: 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42;
Якутская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
№ 583 сайлау учаскесі
Баян батыр көшесі, 27, "Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Абрикосовая көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 91;

Лесозавод, улица Аргынбаева: 16, 16/1, 17А, 18, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30А, 32, 34, 34/1, 36;
Лесозавод, улица Баймуратова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Барбарисовая, сад "Весна": 5;
улица Барбарисовая, сад "Сосновый бор": 156;
улица Береговая, сад "Сосновый бор": 70, 234, 263, 272, 283;
улица Березовая, сад "Сосновый бор": 263;
улица Вишневая, сад "Весна": 4;
улица Жасминная, сад "Здоровье": 23;
улица Калиновая, сад "Здоровье": 1А;
улица Кедровая, сад "Сосновый бор": 13, 14, 68;
улица Кленовая, сад "Сосновый бор": 104, 165, 180;
улица Ледовского: 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 43;
улица Лимонная, сад "Весна": 3;
улица Лунная: 2/1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11/1, 12, 14, 16, 18, 19, 20;
улица Майская: 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Облепиховая, сад "Реченька": 42;
улица Персиковая, сад "Весна": 6;
улица Пожарная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Радиозавод, Проезд № 1А: 6;
Радиозавод, Проезд № 2А: 1, 2, 3, 6, 6/1, 7, 9/1, 9;
Радиозавод, Проезд № 3А: 1, 2, 4, 4/1, 5, 8, 10;
Радиозавод, Проезд "А": 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Радиозавод, Проезд "Б": 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 15/1, 16, 17/1, 23, 33/2, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 56, 58, 60, 64/1, 64/4, 66;
Радиозавод, Проезд "В": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 70, 72;
Радиозавод, Проезд "Г": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1;
Радиозавод, Проезд "Д": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Радиозавод, Проезд "Е": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 33, 37, 39;
Радиозавод, Проезд "Ж": 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17Б, 21, 36;

Лесозавод, Арғынбаев көшесі: 16, 16/1, 17А, 18, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30А, 32, 34, 34/1, 36;
Лесозавод, Баймұратов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Баян батыр көшесі: 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59;
Барбарисовая көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 5;
Барбарисовая көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 156;
Береговая көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 70, 234, 263, 272, 283;
Березовая көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 263;
Вишневая көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 4;
Жасминная көшесі, "Здоровье" бау-бақшасы: 23;
Калиновая көшесі, "Здоровье" бау-бақшасы: 1А;
Кедровая көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 13, 14, 68;
Кленовая көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 104, 165, 180;
Ледовский көшесі: 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 43;
Лимонная көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 3;
Лунная көшесі: 2/1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11/1, 12, 14, 16, 18, 19, 20;
Майская көшесі: 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Облепиховая көшесі, "Реченька" бау-бақшасы: 42;
Персиковая көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 6;
Пожарная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Радиозавод, № 1А өтпе жол: 6;
Радиозавод, № 2А өтпе жол: 1, 2, 3, 6, 6/1, 7, 9/1, 9;
Радиозавод, № 3А өтпе жол: 1, 2, 4, 4/1, 5, 8, 10;
Радиозавод, "А" өтпе жол: 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Радиозавод, "Б" өтпе жол: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 15/1, 16, 17/1, 23, 33/2, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 56, 58, 60, 64/1, 64/4, 66;
Радиозавод, "В" өтпе жол: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 70, 72;
Радиозавод, "Г" өтпе жол: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1;
Радиозавод, "Д" өтпе жол: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Радиозавод, "Е" өтпе жол: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 33, 37, 39;
Радиозавод, "Ж" өтпе жол: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17Б, 21, 36;

Радиозавод, Проезд "И": 1, 3, 3/1, 5, 7, 13, 17, 22;
Радиозавод, Проезд "К": 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 23, 24, 28, 30, 33, 35, 53;
Радиозавод, Проезд "Л": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 31/1, 33, 33/2;
Радиозавод, Проезд "М": 1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Радиозавод, Проезд "Н": 1, 6, 7, 9/1;
Радиозавод, Проезд "О": 1, 2, 2/1, 6, 10, 15;
Радиозавод, Проезд "П": 1, 10/1;
Радиозавод, Проезд "Р": 1, 5, 7, 8, 9, 10;
Радиозавод, Проезд "С": 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/2, 7/3, 7/4, 7/8, 7/10, 8, 10, 13/1, 21, 33, 51, 55, 57, 59, 63/1;
Радиозавод, Проезд "Т": 10/1, 12/3;
улица Пчелиная, сад "Реченька": 19;
Лесозавод, улица Саматова: 1, 1А, 3, 5, 9, 13;
улица Северная, сад "Весна": 1, 60, 63;
улица Северная, сад "Сосновый бор": 4, 32;
улица Смородиновая, сад "Реченька": 13;
Лесозавод, улица Солнечная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сосновая, сад "Здоровье": 4, 62;
улица Хвойная, сад "Сосновый бор": 338, 341, 346, 353, 523, 526, 528;
Лесозавод, улица Химиков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Цветочная, сад "Весна": 8;
улица Центральная, сад "Весна": 1/7, 15;
улица Черемуховая, сад "Весна": 6;
улица Южная, сад "Весна": 18;
улица Южная, сад "Сосновый бор": 370, 455, 461, 492, 500, 546
Избирательный участок № 584
улица Семенченко, 70, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26 города Павлодара"
В границах: улица Актюбинская: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
улица Баянаульская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68;
улица Бескарагайская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Донецкая: 4;
улица Дорожная: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 81/1, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Зыряновская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Иртышская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Камзина: 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245;

Радиозавод, "И" өтпе жол: 1, 3, 3/1, 5, 7, 13, 17, 22;
Радиозавод, "К" өтпе жол: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 23, 24, 28, 30, 33, 35, 53;
Радиозавод, "Л" өтпе жол: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 31/1, 33, 33/2;
Радиозавод, "М" өтпе жол: 1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Радиозавод, "Н" өтпе жол: 1, 6, 7, 9/1;
Радиозавод, "О" өтпе жол: 1, 2, 2/1, 6, 10, 15;
Радиозавод, "П" өтпе жол: 1, 10/1;
Радиозавод, "Р" өтпе жол: 1, 5, 7, 8, 9, 10;
Радиозавод, "С" өтпе жол: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/2, 7/3, 7/4, 7/8, 7/10, 8, 10, 13/1, 21, 33, 51, 55, 57, 59, 63/1;
Радиозавод, "Т" өтпе жол: 10/1, 12/3;
Пчелиная көшесі, "Реченька" бау-бақшасы: 19;
Лесозавод, Саматов көшесі: 1, 1А, 3, 5, 9, 13;
Северная көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 1, 60, 63;
Северная көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 4, 32;
Смородиновая көшесі, "Реченька" бау-бақшасы: 13;
Лесозавод, Солнечная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Сосновая көшесі, "Здоровье" бау-бақшасы: 4, 62;
Хвойная көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 338, 341, 346, 353, 523, 526, 528;
Лесозавод, Химиков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Цветочная көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 8;
Центральная көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 1/7, 15;
Черемуховая көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 6;
Южная көшесі, "Весна" бау-бақшасы: 18;
Южная көшесі, "Сосновый бор" бау-бақшасы: 370, 455, 461, 492, 500, 546.
№ 584 сайлау учаскесі
Семенченко көшесі, 70, "Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақтөбе көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
Баянауыл көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68;
Бесқарағай көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Донецкая көшесі: 4;
Дорожная көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 81/1, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
Зыряновская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Ертіс көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Қамзин көшесі: 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245;

улица Катаева: 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 133;
улица Кокчетавская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Кулундинская: 55, 56/1, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 80А, 81, 81А;
улица Кустанайская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;
улица Лебяжинская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
улица Сейфуллина: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Семенченко: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Семипалатинская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Г, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Славгородская: 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
проспект Тәуелсіздік: 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217;
улица Уральская: 34/4, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
улица Чимкентская: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
улица Экибастузская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.
Избирательный участок № 585
улица Ткачева, 5/2, государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 44 города Павлодара"
В границах: улица Ткачева: 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 586
улица Лермонтова, 129, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 города Павлодара"
В границах: улица Кудайбергена Сураганова: 20/1, 20/2;
улица Лермонтова, 112, 114, 116, 117, 118, 120;
проспект Тәуелсіздік: 3, 3/1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Избирательный участок № 587
улица Катаева, 68, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа дифференцированного обучения № 17 города Павлодара"
В границах: улица Баратбаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Катаев көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 133;
Көкшетау көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Құлынды көшесі: 55, 56/1, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 80А, 81, 81А;
Қостанай көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;
Лебяжі көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
Сейфуллин көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Семенченко көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Семей көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Г, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Славгородская көшесі: 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
Тәуелсіздік даңғылы: 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217;
Орал көшесі: 34/4, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
Шымкент көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
Екібастұз көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.
№ 585 сайлау учаскесі
Ткачев көшесі, 5/2, "Павлодар қаласының № 44 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Ткачев көшесі: 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
№ 586 сайлау учаскесі
Лермонтов көшесі, 129, "Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Құдайберген Сұрағанов көшесі: 20/1, 20/2;
Лермонтов көшесі: 112, 114, 116, 117, 118, 120;
Тәуелсіздік даңғылы: 3, 3/1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
№ 587 сайлау учаскесі
Катаев көшесі, 68, "Павлодар қаласының № 17 саралап оқытатын жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Баратбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

улица Гагарина: 44/2, 44/3, 67, 69;
улица Джамбульская: 1, 3, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Кунавина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проспект Тәуелсіздік: 161, 165, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
улица Теплова: 38/2.
Избирательный участок № 588
улица Ломова, 45, товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"
В границах: улица 1 Мая: 284/1, 288, 313, 317, 319, 321, 323, 333, 335, 337, 339, 341, 341/1, 341А, 343, 345, 347, 349, 351;
улица Абая: 322, 328, 342, 344, 346, 346А, 348, 350, 352, 354, 358, 358/1, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 373, 374, 378, 380;
улица Академика Чокина: 71, 73;
переулок Гоголя: 256, 257, 258, 259, 260, 260/1, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 291;
улица Ломова: 41, 44, 46, 48;
улица Маяковского: 51, 53, 55, 57.

Гагарин көшесі: 44/2, 44/3, 67, 69;
Жамбыл көшесі: 1, 3, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18;
Кунавин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Тәуелсіздік даңғылы: 161, 165, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
Теплов көшесі: 38/2.
№ 588 сайлау учаскесі
Ломов көшесі, 45, "Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекарасы: 1 Май көшесі: 284/1, 288, 313, 317, 319, 321, 323, 333, 335, 337, 339, 341, 341/1, 341А, 343, 345, 347, 349, 351;
Абай көшесі: 322, 328, 342, 344, 346, 346А, 348, 350, 352, 354, 358, 358/1, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 373, 374, 378, 380;
Академик Шөкин көшесі: 71, 73;
Гоголь тұйық көшесі: 256, 257, 258, 259, 260, 260/1, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 291;
Ломов көшесі: 41, 44, 46, 48;
Маяковский көшесі: 51, 53, 55, 57.