О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 227/31 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 ноября 2018 года № 320/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 декабря 2018 года № 6143. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 227/31 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5817, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "158 125" заменить цифрами "153 712";
цифры "24 599" заменить цифрами "20 666";
цифры "133 526" заменить цифрами "133 046";
в подпункте 2) цифры "158 125" заменить цифрами "153 712";
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 227/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 320/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 6143 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 227/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5817 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақта:
1) тармақшада:
"158 125" сандары "153 712" сандарымен ауыстырылсын;
"24 599" сандары "20 666" сандарымен ауыстырылсын;
"133 526" сандары "133 046" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "158 125" сандары "153 712" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.