О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 июня 2018 года № 258/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июня 2018 года № 5991. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5769, опубликованное 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "61 650 549" заменить цифрами "65 549 889";
цифры "47 788 859" заменить цифрами "48 240 117";
цифры "12 887 471" заменить цифрами "16 335 553";
в подпункте 2) цифры "63 982 075" заменить цифрами "67 881 415";
в пункте 9:
цифры "96 711" заменить цифрами "111 311";
в пункте 9-1:
дополнить абзацем следующего содержания:
"14 600 тысяч тенге – на содержание сетей электроснабжения селу Павлодарское";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 258/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 5991 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"61 650 549" сандары "65 549 889" сандарымен ауыстырылсын;
"47 788 859" сандары "48 240 117" сандарымен ауыстырылсын;
"12 887 471" сандары "16 335 553" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "63 982 075" сандары "67 881 415" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"96 711" сандары "111 311" сандарымен ауыстырылсын;
9-1-тармақта:
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"14 600 мың теңге - Павлодар ауылына электрмен жабдықтау желілерін ұстауға";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

15118
2
Социальная помощь
1670163
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1666595
002
Программа занятости
351947
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3968
006
Оказание жилищной помощи
50263
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
322880
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12641
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
100731
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
142999
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
580911
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55047
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
334266
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
334266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76546
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
800
021
Капитальные расходы государственного органа
600
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
11411
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
54329
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
188780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17332442
1
Жилищное хозяйство
10512766
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

15118
2
Әлеуметтiк көмек
1670163
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1666595
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
351947
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3968
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50263
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
322880
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12641
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
100731
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
142999
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45208
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
580911
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55047
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
334266
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
334266
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76546
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
11411
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
54329
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
188780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17332442
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10512766
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі