Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Темиртау и повышении ставок земельного налога
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 июня 2018 года № 27/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2018 года № 4873. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2026 года № 39/6
Сноска. Утратило cилу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2026 № 39/6 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2021 № 14/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Темиртау согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2021 № 14/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
1-1. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель города Темиртау согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2021 № 14/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Признать утратившим силу следующие решения Темиртауского городского маслихата:
1) решение 32 сессии Темиртауского городского маслихата от 16 сентября 2014 года № 32/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2799, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 октября 2014 года, опубликовано в газете "Вести Темиртау" от 15 октября 2014 года № 37 (40));
2) решение 41 сессии Темиртауского городского маслихата от 20 июля 2015 года № 41/4 "О внесении изменения в решение 32 сессии Темиртауского городского маслихата от 16 сентября 2014 года № 32/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3363, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 17 августа 2015 года, опубликовано в газете "Вечерняя Караганда" от 19 августа 2015 года № 33 (329)).

Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 4873 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 39/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 23.01.2026 № 39/6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 14/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 14/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
1-1. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды – Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 14/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Теміртау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қыркүйектегі 32 сессиясының № 32/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2799 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 23 қазанда жарияланды, 2014 жылғы 15 қазанда "Вести Темиртау" газетінің № 37 (40) жарияланды);
2) Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 шілдедегі 41 сессиясының № 41/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қыркүйектегі 32 сессиясының № 32/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3363 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 17 тамызда жарияланды, 2015 жылғы 19 тамызда "Вечерняя Караганда" газетінің № 33 (329) жарияланды).

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии А. Абишев
Секретарь маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского
городского маслихата
от "26" июня 2018 года
№ 27/6
Проект (схема) зонирования земель города Темиртау
Сноска. Приложение 1– в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2021 № 14/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
УСЛОВНЫЕ ОБОЗНАЧЕНИЯ
Приложение 2 к решению Темиртауского
городского маслихата

3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы А. Әбішев
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
"26" маусымдағы № 27/6
шешіміне 1 қосымша
Теміртау қаласының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 14/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
ШАРТТЫ БЕЛГІЛЕР
Теміртау қалалық мәслихатының