Об образовании избирательных участков
Решение акима Жамбылского района Жамбылской области от 14 декабря 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2018 года № 4031. Утратило силу решением акима Жамбылского района Жамбылской области от 22.04.2025 № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Жамбылской области от 22.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жамбылского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Жамбылского района от 28 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2125, опубликовано в районной газете "Шұғыла-Радуга" от 19 марта 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Телеуова Жомарта Тешебаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Казанбасов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
________________М. Сарыбеков
"__"________________ 2018 год
Приложение к решению
акима Жамбылского района
от 14 декабря 2018 года № 01
Избирательные участки на территории Жамбылского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Жамбылского района Жамбылской области от 16.09.2022 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 148
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Жасоркен, улица Сейткасым Туралиева, 21, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухтара Ауезова отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Жасоркен.
Избирательный участок № 149
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Кызылкайнар, улица Азимхана Жанбулатова, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Жасоркен отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Кызылкайнар.
Избирательный участок № 150
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Гродеково, улица Акжол, 7, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Гродеково отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 01 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 4031 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 22.04.2025 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он кун өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Жамбыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Жамбыл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2125 болып тіркелген, 2014 жылдың 19 наурызында аудандық "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Жомарт Тешебайұлы Телеуовке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қазанбасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
cайлау комиссиясының төрағасы
________________М.Сарыбеков
"__"____________2018 жыл
Жамбыл ауданы әкiмiнiң
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 01 шешiмiне қосымша
Жамбыл ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 16.09.2020 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 148 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Жасөркен ауылы, Сейітқасым Тұралиев көшесі, 21, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жасөркен ауылының аумағы.
№ 149 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қызылқайнар ауылы, Әзімхан Жанболатов көшесі, 10, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Жасөркен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылқайнар ауылының аумағы.
№ 150 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Гродеково ауылы, Ақжол көшесі, 7, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Гродеково орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Гродеково, улица Арна – 1, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 19А, 1А, 2, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 2А, 3, 32, 36, 39, 40, 42, 42А, 44, 5, 50А, 56, 58, 5А, 5Б, 60, 7, 8А, 9; улица Сардар – 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Ж, 1С, 3, 5, 7, 8А, 9, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 24Б, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36В, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Жамбыла - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; улица Гагарина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 24, 24/1, 24/2, 26, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Акбулак – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А; улица Кокозек - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 38Б, 38В, 40, 40А, 44А; улица Косыбека Егизбаева - 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4В, 4Г, 5, 6А, 6В, 6Г, 6Д, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13В, 13Г, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; улица Туран - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 17Б, 19, 19А, 21, 23, 25, 1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4А, 6/1, 6/2, 8, 10, 14; улица Музтау – 1, 2; улица Аксай - 4, 6; улица Едил - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 54; улица Арыс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 21; улица Ертис - 3, 3Г, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 13, 20; улица Тобыл - 3, 5, 9, 11, 16, 17; улица Аксу - 1, 2, 3, 5, 7, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 16, 19, 21.
Избирательный участок № 151

Шекарасы: Гродеково ауылы, Арна көшесі – 1, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 19А, 1А, 2, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 2А, 3, 32, 36, 39, 40, 42, 42А, 44, 5, 50А, 56, 58, 5А, 5Б, 60, 7, 8А, 9; Сардар көшесі – 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Ж, 1С, 3, 5, 7, 8А, 9, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 24Б, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36В, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Жамбыл көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; Гагарин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 24, 24/1, 24/2, 26, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Ақбұлақ көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А; Көкөзек көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 38Б, 38В, 40, 40А, 44А; Қосыбек Егізбаев көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4В, 4Г, 5, 6А, 6В, 6Г, 6Д, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13В, 13Г, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; Тұран көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 17Б, 19, 19А, 21, 23, 25, 1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4А, 6/1, 6/2, 8, 10, 14; Мұзтау көшесі – 1, 2; Ақсай көшесі – 4, 6; Еділ көшесі – 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 54; Арыс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 21; Ертіс көшесі – 3, 3Г, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 13, 20; Тобыл көшесі – 3, 5, 9, 11, 16, 17; Ақсу көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 16, 19, 21.
№ 151 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Жамбылский район, село Кызылдихан, улица Абая, 1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 4 отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Кызылдихан.
Избирательный участок № 152
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Жалпактобе, улица Болашак, 10, корпус 1 здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Валерия Чкалова отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: село Жалпактобе, улица Жалпактобе – 1А, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 50, 52, 54, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/1, 126/5, 126/2, 126/4, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182А, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214, 216; улица Нурлыжол - 1, 3, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 10, 109, 111, 113, 115, 117, 119А, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 2, 4, 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Мухтара Ауезова – 10А, 13, 15, 1А, 1Б, 2, 21, 21А, 2Д, 4, 4Б, 4Г, 8; улица Хализа Сулейманова – 2А, 2Б, 3А, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30; улица Динмухамеда Кунаева - 1, 1Г, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 49, 51, 2, 2Б, 2Г, 6, 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 70; улица Абдуллы Байтленова - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 41А, 45, 47, 47Б, 49,2, 2Б, 2А, 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18А, 20, 24, 24А, 26, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58; улица Лазера Васильевича Цхай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11А; улица Эрли Эрбуду - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14; улица Бакира Абдуллаева - 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17,19, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 65, 69, 4А, 33Б, 33А, 45А, 49А, 4А, 5В; улица Даута Абдуллаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 2А, 12А, 22А, 17А, 20А, 23А; улица Турара Рыскулова - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 16А, 1В; улица Дагира Джапарова - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 22Б, 24Б.
Избирательный участок № 153

Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қызылдихан ауылы, Абай көшесі, 1, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің № 4 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылдихан ауылының аумағы.
№ 152 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Жалпақтөбе ауылы, Болашақ көшесі, 10, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Валерий Чкалов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 1-ші корпусы.
Шекарасы: Жалпақтөбе ауылы, Жалпақтөбе көшесі – 1А, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 50, 52, 54, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/1, 126/5, 126/2, 126/4, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182А, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214, 216; Нұрлыжол көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 10, 109, 111, 113, 115, 117, 119А, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 2, 4, 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Мұхтар Әуезов көшесі - 10А, 13, 15, 1А, 1Б, 2, 21, 21А, 2Д, 4, 4Б, 4Г, 8; Хализ Сулейманов көшесі - 2А, 2Б, 3А, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30; Дінмұхамед Қонаев көшесі - 1, 1Г, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 49, 51, 2, 2Б, 2Г, 6, 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Абдулла Байтленов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 41А, 45, 47, 47Б, 49, 2, 2Б, 2А, 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18А, 20, 24, 24А, 26, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58; Лазер Васильевич Цхай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11А; Эрли Эрбуду көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14; Бакир Абдуллаев көшесі - 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17,19, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 65, 69, 4А, 33Б, 33А, 45А, 49А, 4А, 5В; Даут Абдуллаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 2А, 12А, 22А, 17А, 20А, 23А; Тұрар Рысқұлов көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 16А, 1В; Дагир Джапаров көшесі - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 22Б, 24Б.
№ 153 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Жамбылский район, село Жалпактобе, улица Болашак, 10, корпус 2 здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Валерия Чкалова отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: село Жалпактобе, улица Жалпактобе - 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173 А, 175, 177, 177А, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337А, 337/3, 337/5, 339, 339А, 341, 341А, 343, 345, 347, 349, 351, 351А, 355, 357, 357А, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 262, 262А, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 294А, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 344А, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 370А, 372, 374, 376, 384, 388, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430; улица Нурлыжол - 145, 147, 149, 149А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 255А, 257, 259, 261, 265, 265/1, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 146А, 146Б, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 220, 224, 226/1, 226/2, 226/3, 226/4, 226/5, 226/6, 228/1, 228/2; улица Карима Мусина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 14А, 1А; улица Махмута Аширова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 32А, 1А, 1Б, 26А; улица Бауыржана Момышулы - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49, 2Б, 18Б, 29А, 31А , 33В, 5А, 8Б; улица Ма-да-жын - 1, 2, 2А, 3, 3А, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 94; улица Мулла Месир - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 7, 8, 10; улица Болашак - 3, 6, 8, 10, 10Б, 12, 14, 16, 18, 20; улица Юсупа Каримова - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 37, 1А, 1Б, 11А, 19А, 20А, 35А, 23А, 3А, 4А, 7А; улица Кулимжана Кутумова - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Кульсин Избасарова - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 21, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 1А, 1Б, 11А; улица Акбулак - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 19, 25, 37, 18А, 5Б; улица Максыма Джамалова - 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 6/1, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 24; улица Шамуза Госунфу - 1, 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 2А; улица Шокана Алимбаева - 2, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 20, 10Б.
Избирательный участок № 154
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Акбулым, улица Дербис болыс, 33, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Баймырзы Бесбаева отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Акбулым.
Избирательный участок № 155
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Бесагаш, улица Женис, 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Бесагаш.
Избирательный участок № 156
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Турксиб, улица Рустембека Рустемова, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Антона Макаренко отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Турксиб.
Избирательный участок № 157

Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Жалпақтөбе ауылы, Болашақ көшесі, 10, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Валерий Чкалов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 2-ші корпусы.
Шекарасы: Жалпақтөбе ауылы, Жалпақтөбе көшесі - 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173А, 175, 177, 177А, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337А, 337/3, 337/5, 339, 339А, 341, 341А, 343, 345, 347, 349, 351, 351А, 355, 357, 357А, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 262, 262А, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 294А, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 344А, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 370А, 372, 374, 376, 384, 388, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430; Нұрлыжол көшесі - 145, 147, 149, 149А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 255А, 257, 259, 261, 265, 265/1, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 146А, 146Б, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226/1, 226/2, 226/3, 226/4, 226/5, 226/6, 228/1, 228/2; Карим Мусин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 14А, 1А; Махмут Аширов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 32А, 1А, 1Б, 26А; Бауыржан Момышұлы көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49, 2Б, 18Б, 29А, 31А, 33В, 5А, 8Б; Ма-да-жын көшесі - 1, 2, 2А, 3, 3А, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 94; Мулла Месир көшесі - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 7, 8, 10; Болашақ көшесі - 3, 6, 8, 10, 10Б, 12, 14, 16, 18, 20; Юсуп Каримов көшесі - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 37, 1А, 1Б, 11А, 19А, 20А, 35А, 23А, 3А, 4А, 7А; Күлімжан Кутумова көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Күлсін Избасарова көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 21, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 1А, 1Б, 11А; Ақбұлақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 19, 25, 37, 18А, 5Б; Максым Джамалов көшесі - 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 6/1, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 24; Шамуз Госунфу көшесі - 1, 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 2А; Шоқан Алимбаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 20, 10Б.
№ 154 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Ақбұлым ауылы, Дербіс болыс көшесі, 33, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбұлым ауылының аумағы.
№ 155 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Бесағаш ауылы, Жеңіс көшесі, 4, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бесағаш ауылының аумағы.
№ 156 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Түрксіб ауылы, Рүстембек Рүстемов көшесі, 2А, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Антон Макаренко атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Түрксіб ауылының аумағы.
№ 157 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Жамбылский район, село Сулутор, улица Анапия Кожамкулова, 5, корпус 1 здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абдрахмана Айтиева отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: село Сулутор, улица Абая - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 18А, 20, 20Б, 22, 26, 26А, 26Б, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 91, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 90А, 92, 94, 96, 96А, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 105А, 110А, 115, 119, 131, 131А, 135, 139, 159, 163, 167, 177; улица Балабека Бекназарова - 1, 2, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 30А, 31, 32/1, 32/2, 33, 34, 36, 36А, 36Б, 38, 40, 42/1, 42/2, 42/3, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54Б, 56, 56А, 57, 58А, 58Б, 58В, 66, 68, 70, 70А, 72, 74; улица Сабита Муканова - 2, 3А, 4, 5, 7, 7Б, 9, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 28А, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 65, 65А, 83, 87, 87А, 87Б, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88А, 89, 90; улица Есмырза Келдигулулы - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25А, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 40, 43А, 46, 49, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112, 116; улица А. Шынасилова - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 29, 31, 36; улица Амангелды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 16, 18; улица Д. Алимбетова - 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 10А, 10Б, 11; улица Дулата Баянбаева - 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 34, 37, 38, 39; улица Маншука Маметова - 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Исака Бекбасарова - 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 25А; улица О. Таттибаева – 2, 6, 7, 11, 13, 15, 19, 20, 22, 24, 27, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 51, 53; улица Мынбулак - 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 19Б, 22, 24; улица Арна - 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11А, 11Б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 27, 29, 31; улица Турара Жайымбаева - 1, 3, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 33, 36, 37, 38; улица Шокана Уалиханова - 2, 4, 6, 7, 8, 8А, 10; улица Карой - 1, 1Б, 2, 2А, 4, 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22А, 22В, 24, 26, 28; улица Ойлы - 1, 3, 5, 7, 7А, 7Б, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 50; переулок Набережная - 1, 30, 21; 1-й переулок Абая - 1, 3, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; 2-й переулок улицы Абая - 1, 2, 2Б, 4, 5, 7, 7А; улица Абая 2 – 2, 2А, 3А, 4, 5, 7А, 7Б, 9, 9Б, 11А, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 18, 21, 23, 23А, 24, 32, 33, 34; улица Абая 3 - 1, 2, 5, 8, 11, 13А, 14, 21, 22, 27, 32, 37; 1-й переулок Балабека Бекназарова - 1, 3А, 11, 13, 15, 25; 2-й переулок Балабека Бекназарова– 4, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 25; 3-й переулок Балабека Бекназарова - 6, 6А, 8; 1-й переулок Есмырза Келдигулулы - 2, 3, 4, 7, 10А; 2-й переулок Есмырза Келдыгулулы - 1, 2, 3, 4, 7, 11, 12, 13, 23, 26, 29, 33, 35, 37, 51, 57, 63, 110; улица Теректи – 7, 8, 9, 11, 13, 21, 21А, 27, 28, 34Г; улица Аксуат – 6, 10, 12, 14, 22, 24; 1-й переулок Сабита Муканова – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 24, 26, 28, 30, 32; 2-й переулок Сабита Муканова - 1, 3, 4, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;

Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Сұлутөр ауылы, Анапия Қожамқұлов көшесі, 5, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Әбдірахман Әйтиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 1-ші корпусы.
Шекарасы: Сұлутөр ауылы, Абай көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 18А, 20, 20Б, 22, 26, 26А, 26Б, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 91, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 90А, 92, 94, 96, 96А, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 105А, 110А, 115, 119, 131, 131А, 135, 139, 159, 163, 167, 177; Балабек Бекназаров көшесі - 1, 2, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 30А, 31, 32/1, 32/2, 33, 34, 36, 36А, 36Б, 38, 40, 42/1, 42/2, 42/3, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54Б, 56, 56А, 57, 58А, 58Б, 58В, 66, 68, 70, 70А, 72, 74; Сәбит Мұқанов көшесі - 2, 3А, 4, 5, 7, 7Б, 9, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 28А, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 65, 65А, 83, 87, 87А, 87Б, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88А, 89, 90; Есмырза Келдіғұлұлы көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25А, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 40, 43А, 46, 49, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112, 116; А. Шынәсілов көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 29, 31, 36; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 16, 18; Д. Әлімбетов көшесі - 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 10А, 10Б, 11; Дулат Баянбаев көшесі - 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 34, 37, 38, 39; Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Исақ Бекбасаров көшесі - 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 25А; О. Тәттібаев көшесі – 2, 6, 7, 11, 13, 15, 19, 20, 22, 24, 27, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 51, 53; Мыңбұлақ көшесі - 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 19Б, 22, 24; Арна көшесі - 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11А, 11Б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 27, 29, 31; Тұрар Жайымбаев көшесі - 1, 3, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 33, 36, 37, 38; Шоқан Уәлиханов көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 8А, 10; Қарой көшесі - 1, 1Б, 2, 2А, 4, 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22А, 22В, 24, 26, 28; Ойлы көшесі - 1, 3, 5, 7, 7А, 7Б, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 50; Набережная бұрылысы - 1, 30, 21; Абай 1-бұрылысы - 1, 3, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Абай 2-бұрылысы - 1, 2, 2Б, 4, 5, 7, 7А; Абай 2 көшесі – 2, 2А, 3А, 4, 5, 7А, 7Б, 9, 9Б, 11А, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 18, 21, 23, 23А, 24, 32, 33, 34; Абай 3 көшесі - 1, 2, 5, 8, 11, 13А, 14, 21, 22, 27, 32, 37; Балабек Бекназаров 1-бұрылысы - 1, 3А, 11, 13, 15, 25; Балабек Бекназаров 2-бұрылысы – 4, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 25; Балабек Бекназаров 3-бұрылысы - 6, 6А, 8; Есмырза Келдіғұлұлы 1-бұрылысы - 2, 3, 4, 7, 10А; Есмырза Келдіғұлұлы 2-бұрылысы - 1, 2, 3, 4, 7, 11, 12, 13, 23, 26, 29, 33, 35, 37, 51, 57, 63, 110; Теректі көшесі – 7, 8, 9, 11, 13, 21, 21А, 27, 28, 34Г; Ақсуат көшесі – 6, 10, 12, 14, 22, 24; Сәбит Мұқанов 1-бұрылысы – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 24, 26, 28, 30, 32; Сәбит Мұқанов 2-бұрылысы - 1, 3, 4, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;

село Кемел, улица Киргизская – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 18, 26; улица Сулусаз - 2, 2А, 3, 3А, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 10, 12, 14, 17; улица Байконыс - 4, 8, 16; улица Самал - 3, 4, 7, 10, 13, 19, 21.
Избирательный участок № 158
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Сулутор, улица Анапии Кожамкулова, 5, корпус 2 здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абдрахмана Айтиева отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: село Сулутор, улица Куттыбека Примкулова - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Е, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11Б, 12/1, 12/2, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 13Д, 13С, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15А, 16/1, 16/2, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; улица Анапия Кожамкулова – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 43; улица Таусамалы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 20, 22; улица Рауан - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16; улица Арай - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2, 2А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица Шапагат – 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 13А, 14; улица Акбулак - 1, 1А, 2А, 3, 5, 5А, 8, 8А, 9, 13, 14, 14А; улица Тәуелсиздик - 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11; улица Абдихалыка Усипбекова - 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 4, 4А, 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30; улица Абдрахмана Айтиева - 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2; улица Аль-Фараби - 1, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 14; улица Алиби Жангельдина - 1, 1А, 2, 2А, 2В, 4А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9Б,10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 17, 18, 20, 23, 26А; улица Алматы - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 46, 48, 49, 49А, 51А; улица Бауыржана Момышулы – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 10, 10А, 10Б, 12, 12А, 12Б, 13, 20, 22, 23, 26, 27, 29; переулок Жамбыла – 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10; улица Кенена Азербаева - 1А, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Жигер - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2; улица Курмангазы - 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22; улица Береке - 1А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6А/1, 6А/2, 11, 13, 15, 17, 21, 70; улица Бастау - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2; улица Муса Серимова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 40, 46, 48, 50; улица Мухтара Ауезова – 1, 5, 5А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 12, 14А, 17, 18, 20, 20А, 22, 24; улица Оркен - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 17, 19; улица Казына - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 8; улица Ыбрай Алтынсарина - 1, 2А, 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30; 1–й переулок Анапия Кожамкулова - 4, 6, 6А, 7, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 46; 2-й переулок Анапия Кожамкулова – 4, 5, 6, 10, 11, 12, 18, 32, 34; 3-й переулок Анапия Кожамкулова – 3, 5, 7, 13; 4-й переулок Анапия Кожамкулова - 2, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17; переулок Кенена Азербаева – 1, 3, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 13; улица Сункар – 1, 2, 3, 4, 5, 5В, 6, 6Б; улица Мерей - 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 17, 19; улица Кайнар – 1А, 2, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 18А.
Избирательный участок № 159
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Айшабиби, улица Жибек жолы, 114А, здание сельского Дома культуры Айшабиби коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.

Кемел ауылы, Қырғыз көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 18, 26; Сұлусаз көшесі - 2, 2А, 3, 3А, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 10, 12, 14, 17; Байқоныс көшесі - 4, 8, 16; Самал көшесі - 3, 4, 7, 10, 13, 19, 21.
№ 158 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Сұлутөр ауылы, Анапия Қожамқұлов көшесі, 5, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Әбдірахман Әйтиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 2-ші корпусы.
Шекарасы: Сұлутөр ауылы, Құттыбек Пірімқұлов көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Е, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11Б, 12/1, 12/2, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 13Д, 13С, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15А, 16/1, 16/2, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Анапия Қожамқұлов көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 43; Таусамалы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 20, 22; Рауан көшесі - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Арай көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2, 2А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Шапағат көшесі – 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 13А, 14; Ақбұлақ көшесі - 1, 1А, 2А, 3, 5, 5А, 8, 8А, 9, 13, 14, 14А; Тәуелсіздік көшесі - 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11; Әбдіхалық Үсіпбеков көшесі - 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 4, 4А, 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30; Әбдрахман Әйтиев бұрылысы - 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2; Әль-Фараби көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 14; Әліби Жангелдин көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 2В, 4А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 17, 18, 20, 23, 26А; Алматы көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 46, 48, 49, 49А, 51А; Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 10, 10А, 10Б, 12, 12А, 12Б, 13, 20, 22, 23, 26, 27 , 29; Жамбыл бұрылысы – 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10; Кенен Әзірбаев көшесі – 1А, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Жігер көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2; Құрманғазы көшесі - 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22; Береке көшесі - 1А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6А/1, 6А/2, 11, 13, 15, 17, 21, 70; Бастау көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2; Мұса Серімов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 40, 46, 48, 50; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 5, 5А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 12, 14А, 17, 18, 20, 20А, 22, 24; Өркен көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 17, 19; Қазына көшесі - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 8; Ыбырай Алтынсарин көшесі - 1, 2А, 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30; Анапия Қожамқұлов 1-бұрылысы – 4, 6, 6А, 7, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 46; Анапия Қожамқұлов 2-бұрылысы – 4, 5, 6, 10, 11, 12, 18, 32, 34; Анапия Қожамқұлов 3-бұрылысы – 3, 5, 7, 13; Анапия Қожамқұлов 4-бұрылысы - 2, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17; Кенен Әзірбаев бұрылысы – 1, 3, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 13; Сұңқар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5В, 6, 6Б; Мерей көшесі - 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 17, 19; Қайнар көшесі - 1А, 2, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 18А.
№ 159 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылы, Жібек жолы көшесі, 114А, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Айшабибі ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.

Границы: село Айшабиби, улица Жибек жолы – 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 105, 105А, 106А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Кошана Бурлибаева - 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 6, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 25А, 27, 29; улица Казыбек би - 2, 6, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 27, 28, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 42, 49, 51, 53; улица Турара Рыскулова - 1, 1А, 1Б, 1В, 1Е, 2, 2А, 2Г, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14В, 14Е, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 30Б, 31, 31Б, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 37/1, 37/2; улица Толе би - 1, 1А, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11Б, 11В, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 13Д, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 15З, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 24Б, 24В, 24Д, 25, 25А, 25В, 25Е, 25Ж, 25З, 25Л, 25Н, 25Х, 25Г, 26, 27; улица Сейтжана Абишулы – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44Б, 48; улица Акколь – 1, 3, 7, 8.
Избирательный участок № 160
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Айшабиби, улица Айшабиби, 43А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Айшабиби отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: село Айшабиби, улица Айшабиби - 1, 1Б, 1К, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47; улица Асанбая Аскарова – 1А, 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ,44, 45, 47, 49; улица Манана Абдуалиева - 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 37, 39, 41, 45, 49; улица Динмухамеда Кунаева – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 25А, 29; улица Мамбетали Байжигитова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 18, 19; улица Шинали Аманжолова – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Айтеке би – 5, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48; улица Ынтымак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125; улица Токтара Аубакирова – 1, 1Г, 1Д, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4Б, 5, 5А, 6, 6Б, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 39, 43; 1-й переулок Токтара Аубакирова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 21; 2-й переулок Токтара Аубакирова - 2, 3, 5, 7, 9Б, 10, 11, 15, 16, 17, 18Г;

Шекарасы: Айшабибі ауылы, Жібек жолы көшесі – 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 105, 105А, 106А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; Қошан Бүрлібаев көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 6, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 25А, 27, 29; Қазыбек би көшесі - 2, 6, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 27, 28, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 42, 49, 51, 53; Тұрар Рысқұлов көшесі - 1, 1А, 1Б, 1В, 1Е, 2, 2А, 2Г, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14В, 14Е, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 30Б, 31, 31Б, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 37/1, 37/2; Төле би көшесі - 1, 1А, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11Б, 11В, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 13Д, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 15З, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 24Б, 24В, 24Д, 25, 25А, 25В, 25Е, 25Ж, 25З, 25Л, 25Н, 25Х, 25Г, 26, 27; Сейтжан Әбішұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44Б, 48; Ақкөл көшесі – 1, 3, 7, 8.
№ 160 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылы, Айшабибі көшесі, 43А, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Айшабибі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Айшабибі ауылы, Айшабибі көшесі - 1, 1Б, 1К, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47; Асанбай Асқаров көшесі – 1А, 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ,44, 45, 47, 49; Манан Абдуалиев көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 37, 39, 41, 45, 49; Дінмұхамед Қонаев көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 25А, 29; Мамбетәлі Байжигитов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 18, 19; Шынәлі Аманжолов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Әйтеке би көшесі – 5, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 37, 38 , 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48; Ынтымақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125; Тоқтар Әубәкіров көшесі – 1, 1Г, 1Д, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4Б, 5, 5А, 6, 6Б, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 39, 43; Тоқтар Әубәкіров 1-бұрылысы – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 21; Тоқтар Әубәкіров 2-бұрылысы – 2, 3, 5, 7, 9Б, 10, 11, 15, 16, 17, 18Г;

село Аулиеколь, улица Кербулак – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 13, 15, 17, 23, 27, 56, 57; улица Уштобе – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/3, 2/4, 2/6, 3, 4, 5, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 14.
Избирательный участок № 161
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Каратау, улица Бауыржана Момышулы, 11А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Турара Рыскулова отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Каратау.
Избирательный участок № 162
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Бектобе, улица Жамбыла, 136, здание сельского Дома культуры Бектобе коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: село Бектобе, улица Жамбыла – 10, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 11, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 129А, 13, 130, 131, 132, 134, 15, 15А, 15Б, 16, 165А, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 2А, 30, 31, 33, 33А, 34, 36, 36А, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 4, 40, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 5, 56, 5В, 51, 51А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 58, 59, 5А, 5Г, 5Д, 5Д, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 7А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79/1, 79/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 9, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; улица Курмангазы – 1/1, 1/2, 15, 10А, 10Б, 10В, 11, 14, 14А, 16, 1А, 1Г, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4В, 4А, 4Б, 6, 7, 7Б, 8, 9, 9А, 9Б, 11А; улица Бектобе – 1, 1А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8; улица Омара Тилеуимбета – 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 9; улица Бауыржана Момышулы – 1, 1А, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Кайрата Рыскулбекова – 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 1А, 1Г, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 3, 30, 32, 33, 36, 4, 5, 7, 7А, 7В, 9, 1В; улица Токтара Аубакирова – 15Б, 19, 21Б, 1, 1А, 1Б, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 19А, 2, 21, 21А, 23, 23А, 3, 4, 5, 7, 9, 9А, 1В, 9Б; улица Кылышбай – 9, 1, 10, 11, 13, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 18, 18А, 19, 19А, 2/1, 2/2, 20, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А;
село Кызылшарык, улица Жамбыла – 134, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154А, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 222А, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239А, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 274, 135; улица Толегена Токтарова - 2Б, 58, 1А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1Б, 2, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 30Б, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 4, 40, 40А, 41, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 5, 5А, 50, 52, 54, 6, 6А, 7, 8, 9, 33А; улица Айшырак – 30, 1, 3, 5;

Әулиекөл ауылы, Кербұлақ көшесі – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 13,15, 17, 23, 27, 56, 57; Үштөбе көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/3, 2/4, 2/6, 3, 4, 5, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 14.
№ 161 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қаратау ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 11А, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаратау ауылының аумағы.
№ 162 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі, 136, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Бектөбе ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі – 10, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 11, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 129А, 13, 130, 131, 132, 134, 15, 15А, 15Б, 16, 165А, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 2А, 30, 31, 33, 33А, 34, 36, 36А, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 4, 40, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 5, 56, 5В, 51, 51А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 58, 59, 5А, 5Г, 5Д, 5Д, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 7А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79/1, 79/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 9, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Құрманғазы көшесі – 1/1, 1/2, 15, 10А, 10Б, 10В, 11, 14, 14А, 16, 1А, 1Г, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4В, 4А, 4Б, 6, 7, 7Б, 8, 9, 9А, 9Б, 11А; Бектөбе көшесі – 1, 1А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8; Тілеуімбет Омар көшесі – 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 9; Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 1А, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Қайрат Рысқұлбеков көшесі – 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 1А, 1Г, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 3, 30, 32, 33, 36, 4, 5, 7, 7А, 7В, 9, 1В; Тоқтар Әубәкіров көшесі – 15Б, 19, 21Б, 1, 1А, 1Б, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 19А, 2, 21, 21А, 23, 23А, 3, 4, 5, 7, 9, 9А, 1В, 9Б; Қылышбай көшесі – 9, 1, 10, 11, 13, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 18, 18А, 19, 19А, 2/1, 2/2, 20, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А;
Қызылшарық ауылы, Жамбыл көшесі – 134, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154А, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 222А, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239А, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 274, 135; Төлеген Тоқтаров көшесі – 2Б, 58, 1А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1Б, 2, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 30Б, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 4, 40, 40А, 41, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 5, 5А, 50, 52, 54, 6, 6А, 7, 8, 9, 33А; Айшырақ көшесі – 30, 1, 3, 5;

село Байтерек, улица Орынбасара Суинбайулы - 25А, 54, 79, 1, 10, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20Б, 20А, 21, 23, 24, 24Б, 25, 27, 28, 28А, 29, 3, 3А, 3В, 30А, 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 3Б, 4, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 48А, 4Б, 5, 52, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 6, 61, 63, 67, 6А, 6Б, 7, 73, 73А, 80, 81, 83, 83А, 84, 89, 8А, 9, 97, 48Б, 32; улица Абильда Баялиева – 22, 5А, 6А, 3А, 3Б, 6, 2, 21, 23, 23А, 25, 31, 5, 7, 1, 16, 19, 1А, 3, 35, 5А, 8, 9, 2;
дача Новоджамбулец – 142, 365, 201, 204, 217, 3, 404, 405, 412, 44, 9, 256, 227, 274, 50, 102, 113, 114, 360, 362, 69, 70, 72, 85, 86, 87, 89, 186, 187, 189, 192, 197, 200, 202, 218, 225, 233, 132, 133, 139, 144, 146, 149, 175, 176, 180, 368, 377, 56, 86, 89, 297, 91, 1, 15, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 38, 389, 4, 401, 418, 423, 424, 428, 428А, 433, 45, 46Б, 5, 63, 251, 254, 255, 259, 128, 226, 269, 101, 282, 82, 101, 240;
дача Дорожник – 8, 4, 1, 17, 18, 2, 20, 27, 7, 1, 3, 9, 1, 14, 2, 21, 22, 30, 36, 4, 50, 3, 12, 13, 15, 5, 1, 12, 16, 18, 29, 5, 1, 10, 25, 26, 30, 6, 68, 76, 79, 8, 9, 3, 6, 15, 3, 8, 3, 9, 11, 13, 7, 12, 5, 10, 16, 24, 2, 18, 2, 4, 3, 10, 12, 23, 14, 2, 25.
Избирательный участок № 163
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Шайкорык, улица Райымбека Момбаева, 21, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Шайкорык отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: село Шайкорык, улица Вархана - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Ынтымак – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68; улица Желтоксан - 1А, 2, 2А, 4, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 31А, 34, 36, 38, 40, 43, 44, 46, 48, 68; улица Теректи – 2, 3, 5, 6, 7, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 21, 22, 24, 26, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43; улица Шалкар - 2, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24; улица Алаш – 1/1, 1/2, 3/1, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 10/1, 10/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 12, 13, 14, 15; улица Казына – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3, 6, 4, 2; улица Карасаз - 1, 1А, 1В, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 4/2, 8/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 17, 17А, 17Б, 30; улица Балдырган – 2, 3, 14, 13, 5, 6, 7, 2, 10, 20, 17, 8, 12, 9; улица Жетысу – 1/2, 4/2, 2/2, 2/1, 2/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11/1; улица Маншук Маметовой – 1, 12, 14, 18, 19, 20, 27, 29, 30, 32, 35, 39, 45; улица Динмухамеда Кунаева - 1Б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 25, 26, 30, 31А, 32, 35, 36, 37, 39, 42, 49, 54, 56, 58, 58А; улица Абая – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 64, 66; улица Райымбека Момбаева – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8/1, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 22/1, 22/2, 24, 25/2, 26, 28/1, 28/2; улица Аширмета Ташметулы – 1, 2, 1/1, 1/2, 2/1, 2А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 1 1/2, 13, 10/1, 10/2, 11, 11А, 11/1, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 18/1, 18/2, 20/1 20/2, 22/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 37/2, 38/1, 38/2, 42/2, 44, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 58, 59/1, 59/2; улица Ыбырайым Сулейменова – 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 12/1, 14/1, 16/2, 17/1, 24, 26, 28, 31, 33, 36, 38, 40, 42/1, 46, 47, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 50/2; улица Жумадила Садырбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13; улица Бейсенбая Сабаева - 1А, 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2А, 2/3 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6/1, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15/2, 16, 17, 32, 34, 36, 40, 44; улица Климента Темирязева – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2; переулок Алаш – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/2, 8/1, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2;

Бәйтерек ауылы, Орынбасар Сүйінбайұлы көшесі – 25А, 54, 79, 1, 10, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20Б, 20А, 21, 23, 24, 24Б, 25, 27, 28, 28А, 29, 3, 3А, 3В, 30А, 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 3Б, 4, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 48А, 4Б, 5, 52, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 6, 61, 63, 67, 6А, 6Б, 7, 73, 73А, 80, 81, 83, 83А, 84, 89, 8А, 9, 97, 48Б, 32; Әбілда Баялиев көшесі – 22, 5А, 6А, 3А, 3Б, 6, 2, 21, 23, 23А, 25, 31, 5, 7, 1, 16, 19, 1А, 3, 35, 5А, 8, 9, 2;
Новоджамбулец саяжайы – 142, 365, 201, 204, 217, 3, 404, 405, 412, 44, 9, 256, 227, 274, 50, 102, 113, 114, 360, 362, 69, 70, 72, 85, 86, 87, 89, 186, 187, 189, 192, 197, 200, 202, 218, 225, 233, 132, 133, 139, 144, 146, 149, 175, 176, 180, 368, 377, 56, 86, 89, 297, 91, 1, 15, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 38, 389, 4, 401, 418, 423, 424, 428, 428А, 433, 45, 46Б, 5, 63, 251, 254, 255, 259, 128, 226, 269, 101, 282, 82, 101, 240;
Дорожник саяжайы – 8, 4, 1, 17, 18, 2, 20, 27, 7, 1, 3, 9, 1, 14, 2, 21, 22, 30, 36, 4, 50, 3, 12, 13, 15, 5, 1, 12, 16, 18, 29, 5, 1, 10, 25, 26, 30, 6, 68, 76, 79, 8, 9, 3, 6, 15, 3, 8, 3, 9, 11, 13, 7, 12, 5, 10, 16, 24, 2, 18, 2, 4, 3, 10, 12, 23, 14, 2, 25.
№ 163 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Шайқорық ауылы, Райымбек Момбаев көшесі, 21, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Шайқорық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шайкорық ауылы, Вархан көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Ынтымақ көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68; Желтоқсан көшесі – 1А, 2, 2А, 4, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 31А, 34, 36, 38, 40, 43, 44, 46, 48, 68; Теректі көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 21, 22, 24, 26, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43; Шалқар көшесі - 2, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24; Алаш көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 10/1, 10/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 12, 13, 14, 15; Қазына көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3, 6, 4, 2; Қарасаз көшесі – 1, 1А, 1В, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 4/2, 8/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 17, 17А, 17Б, 30; Балдырған көшесі – 2, 3, 14, 13, 5, 6, 7, 2, 10, 20, 17, 8, 12, 9; Жетісу көшесі – 1/2, 4/2, 2/2, 2/1, 2/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11/1; Мәншүк Маметова көшесі – 1, 12, 14, 18, 19, 20, 27, 29, 30, 32, 35, 39, 45; Дінмұхамед Қонаева көшесі – 1Б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 25, 26, 30, 31А, 32, 35, 36, 37, 39, 42, 49, 54, 56, 58, 58А; Абай көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 64, 66; Райымбек Момбаев көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8/1, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 22/1, 22/2, 24, 25/2, 26, 28/1, 28/2; Әшірмет Ташметұлы көшесі – 1, 2, 1/1, 1/2, 2/1, 2А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 1 1/2, 13, 10/1, 10/2, 11, 11А, 11/1, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 18/1, 18/2, 20/1 20/2, 22/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 37/2, 38/1, 38/2, 42/2, 44, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 58, 59/1, 59/2; Ыбырайым Сүлейменов көшесі – 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 12/1, 14/1, 16/2, 17/1, 24, 26, 28, 31, 33, 36, 38, 40, 42/1, 46, 47, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 50/2; Жұмаділ Садырбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13; Бейсенбай Сабаев көшесі – 1А, 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2А, 2/3 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6/1, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15/2, 16, 17, 32, 34, 36, 40, 44; Климент Темирязев көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2; Алаш бұрылысы – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/2, 8/1, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2;

село Танты, улица Танты – 1А, 1В, 1Г, 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 27, 28, 29, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 39, 41, 44, 42, 42А, 46.
Избирательный участок № 164
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Шакен Ниязбеков, улица Жайшыбек Жантелиулы, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Азимбека Исмаилулы отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Шакен Ниязбеков.
Избирательный участок № 165
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Шайкорык, улица Сихымбай бабы, 16, здание сельского клуба Шайкорык коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: село Капал, улица Уалихана Кайназарова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Несипбай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Игилик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; улица Турара Рыскулова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; улица Туран - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Ата мура - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
село Коныртобе, улица Малый Бурыл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Култобе - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; улица Жайлау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28;
станция Шайкорык, улица Аккайнар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Акжол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Алатау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Береке - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;

Танты ауылы, Танты көшесі – 1А, 1В, 1Г, 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 27, 28, 29, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 39, 41, 44, 42, 42А, 46.
№ 164 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Шәкен Ниязбеков ауылы, Жайшыбек Жантеліұлы көшесі, 25, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шәкен Ниязбеков ауылының аумағы.
№ 165 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Шайқорық ауылы, Сихымбай баба көшесі, 16, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Шайқорық ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Қапал ауылы, Уалихан Қайназаров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Несіпбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Игілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Тұрар Рысқұлов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Тұран көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Ата мұра көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Қоңыртөбе ауылы, Кіші Бұрыл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Күлтөбе көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Жайлау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28;
Шайқорық стансасы, Аққайнар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Ақжол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Алатау көшесі - 1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Береке көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;

село Шайкорык, улица Телеу - 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 23, 23В, 23Б, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 45А, 45Б, 49, 49А, 57, 63, 66, 67, 69, 71, 74, 80, 84; улица Акбидай - 1, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19; улица Байтерек - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19; улица Сихымбай Баба - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 14/1, 15/1, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 22/1, 22/2, 23/1, 25/1, 26/1, 28, 28А, 30, 31.
Избирательный участок № 166
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Аса, улица Абая, 22, здание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Жамбылского района.
Границы: село Аса, улица Абая – 1, 3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/,2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 28/15, 28/16, 28/17, 28/18, 28/19, 28/20, 28/21, 28/22, 28/23, 28/24, 28/25, 28/26, 28/27, 28/28, 28/29, 28/30, 28/31, 28/32, 28/33, 28/34, 28/35, 28/36, 28/37, 28/38, 28/39, 28/40, 28/41, 28/42, 28/43, 28/44, 28/45, 28/46, 28/47, 28/48, 28/49, 28/50, 28/51, 28/52, 28/53, 28/54, 28/55, 28/56, 28/57, 28/58, 28/,59, 28/60, 28/61, 28/62, 28/63, 28/64, 28/65, 28/66, 28/67, 28/68, 28/69, 28/70, 30, 31/1, 31/2, 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 63, 69, 75, 79, 81, 85; улица Толе би - 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 29, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101; улица Абилека Бегманова – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16; улица Жамбыла - 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86; улица Ушкемпира Мырхалыкова - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71; улица Сейдахмета Махашева - 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 33, 35, 35А, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74А, 74Б, 76, 78, 80; улица Гагарина - 1, 1А, 2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 58А, 59, 61, 63, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 76; переулок Гагарина - 1, 1А, 1Б, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; улица Базара Килыбаева – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 22, 23, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 9Б, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19; улица Каратау – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39А, 39Б, 40, 41/1, 41/2, 41А, 42, 43/1, 43/2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; улица Алия Молдагулова – 1, 2, 3, 4; улица Маншук Маметовой – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 6; улица Байтерек – 1, 1А, 5, 7, 13; улица Мукагали Макатаева – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20; улица Торткул – 7, 19; улица Аксай – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3, 7, 17, 19, 25, 27, 29; улица Караозек – 1, 3, 5, 11, 13, 31А; улица Аксу - 1А, 3, 7; улица Коктерек – 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 167
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Аса, улица Абая, 102, здание коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области".

Шайқорық ауылы, Телеу көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 23, 23В, 23Б, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 45А, 45Б, 49, 49А, 57, 63, 66, 67, 69, 71, 74, 80, 84; Ақбидай көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19; Бәйтерек көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19; Сихымбай Баба көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 14/1, 15/1, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 22/1, 22/2, 23/1, 25/1, 26/1, 28, 28А, 30, 31.
№ 166 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 22, Жамбыл ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аса ауылы, Абай көшесі – 1, 3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/,2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 28/15, 28/16, 28/17, 28/18, 28/19, 28/20, 28/21, 28/22, 28/23, 28/24, 28/25, 28/26, 28/27, 28/28, 28/29, 28/30, 28/31, 28/32, 28/33, 28/34, 28/35, 28/36, 28/37, 28/38, 28/39, 28/40, 28/41, 28/42, 28/43, 28/44, 28/45, 28/46, 28/47, 28/48, 28/49, 28/50, 28/51, 28/52, 28/53, 28/54, 28/55, 28/56, 28/57, 28/58, 28/,59, 28/60, 28/61, 28/62, 28/63, 28/64, 28/65, 28/66, 28/67, 28/68, 28/69, 28/70, 30, 31/1, 31/2, 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 63, 69, 75, 79, 81, 85; Төле би көшесі – 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 29, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101; Әбілек Бегманов көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16; Жамбыл көшесі – 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86; Үшкемпір Мырхалықов көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71; Сейдахмет Махашев көшесі –1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 33, 35, 35А, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74А, 74Б, 76, 78, 80; Гагарин көшесі – 1, 1А, 2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 58А, 59, 61, 63, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 76; Гагарин бұрылысы – 1, 1А, 1Б, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; Базар Қилыбаев көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 22, 23, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 9Б, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19; Қаратау көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39А, 39Б, 40, 41/1, 41/2, 41А, 42, 43/1, 43/2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 2, 3, 4; Мәншүк Мәметова көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 6; Бәйтерек көшесі – 1, 1А, 5, 7, 13; Мұқағали Мақатаев көшесі – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20; Төрткүл көшесі – 7, 19; Ақсай көшесі – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3, 7, 17, 19, 25, 27, 29; Қараөзек көшесі – 1, 3, 5, 11, 13, 31А; Ақсу көшесі – 1А, 3, 7; Көктерек көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 167 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 102, "Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Границы: село Аса, улица Абая – 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 60А, 70, 74А, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95Б, 100, 101, 102Д, 103А, 105, 107, 109, 110, 112, 113, 115/1, 115/2, 115/4, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 119/3, 125/1, 125/2, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 161/1, 161/2, 163, 165/1, 165/2, 169, 169Б, 175, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 201, 203, 205, 207, 209; 6-й переулок Абая – 3, 4, 6, 7, 13, 14А, 15, 18, 20, 21; улица Толе би – 114, 116, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158/1, 158/2, 159, 160/1, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174/1, 174/2, 175, 176, 177, 178/1, 178/2, 178А, 178Б, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 190А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 218, 220; улица Бауыржана Момышулы – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 81А, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136, 138, 140; улица Жетитобе – 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 67, 68, 68А, 68Б, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 86/5, 86А, 87/1, 87/2, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91/1, 91/2, 91А, 92, 93А, 94, 95/1, 95/2, 95/3, 95/4, 95/5, 95/6, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 133, 135, 139, 141, 142, 143, 147, 151, 153, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171А; переулок Жетитобе – 3, 5, 9, 15, 17; улица Шамши Калдаякова - 1, 3, 3А, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 39/1, 39/2, 40, 40А, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43, 44/1, 44/2, 44А, 44Б, 46, 47, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49, 51, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2; улица Ыбырая Алтынсарина – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А /1, 2А/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27А, 28, 29, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 36А, 37, 38/1, 38/2, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 54/3, 54А /1, 54А/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; 1-й переулок Ыбырая Алтынсарина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Акжар – 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 24; улица Самал – 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2; улица Коктем – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 37А; улица Айдарлы – 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Турара Рыскулова – 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2; улица Керимбека Шманова – 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28А, 30/1, 30/2, 30/3, 32/1, 32/2, 32/3, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 40/1, 40/2, 40/3, 42/1, 42/2, 42/3, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 60/1, 60/2, 64/1, 64/2, 68, 71, 72; улица Бирлик - 1, 1А, 2, 5; улица Аменгельды Иманова - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12; улица Береке – 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А; улица Лашына – 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 9, 11, 14; улица Достык – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11; улица Жибек жолы – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 22, 24.
Избирательный участок № 168

Шекарасы: Аса ауылы, Абай көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 60А, 70, 74А, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95Б, 100, 101, 102Д, 103А, 105, 107, 109, 110, 112, 113, 115/1, 115/2, 115/4, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 119/3, 125/1, 125/2, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 161/1, 161/2, 163, 165/1, 165/2, 169, 169Б, 175, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 201, 203, 205, 207, 209; Абай 6-бұрылысы – 3, 4, 6, 7, 13, 14А, 15, 18, 20, 21; Төле би көшесі – 114, 116, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158/1, 158/2, 159, 160/1, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174/1, 174/2, 175, 176, 177, 178/1, 178/2, 178А, 178Б, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 190А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 218, 220; Бауыржан Момышұлы көшесі – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 81А, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136, 138, 140; Жетітөбе көшесі – 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 67, 68, 68А, 68Б, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 86/5, 86А, 87/1, 87/2, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91/1, 91/2, 91А, 92, 93А, 94, 95/1, 95/2, 95/3, 95/4, 95/5, 95/6, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 133, 135, 139, 141, 142, 143, 147, 151, 153, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171А; Жетітөбе бұрылысы – 3, 5, 9, 15, 17; Шәмші Қалдаяқов көшесі – 1, 3, 3А, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 39/1, 39/2, 40, 40А, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43, 44/1, 44/2, 44А, 44Б, 46, 47, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49, 51, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2; Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27А, 28, 29, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 36А, 37, 38/1, 38/2, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 54/3, 54А/1, 54А/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Ыбырай Алтынсарин 1-бұрылысы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Ақжар көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 24; Самал көшесі – 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2; Көктем көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 37А; Айдарлы көшесі – 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Тұрар Рысқұлов көшесі – 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2; Керімбек Шманов көшесі – 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28А, 30/1, 30/2, 30/3, 32/1, 32/2, 32/3, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 40/1, 40/2, 40/3, 42/1, 42/2, 42/3, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 60/1, 60/2, 64/1, 64/2, 68, 71, 72; Бірлік көшесі – 1, 1А, 2, 5; Аменгелді Иманов көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12; Береке көшесі – 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А; Лашын көшесі –1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 9, 11, 14; Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11; Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 22, 24.
№ 168 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Жамбылский район, село Аса, улица Толе би, 106Б, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа №12 Жамбылского района управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области".
Границы: село Аса, улица Толе би – 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 103, 104, 105, 107, 108/1, 108/3, 109, 110, 110А, 110Б, 111, 112, 113, 115, 155А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139А; улица Бауыржана Момышулы – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Жетитобе – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 31, 32/1, 32/2, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; улица Тугелбай – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 6А, 12/1, 12/2, 13; улица Кемелбека Жунусова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; улица Сакена Сейфуллина – 1, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22, 26, 27, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 68, 75, 77; улица Алаш – 3, 5, 13, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 63, 69, 71, 73; улица Шокана Уалиханова – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 22, 26, 29, 30, 30А, 30Б, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 46; улица Динмухамеда Кунаева – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22; улица Мухтара Ауезова – 1, 2, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24; улица Койгельды - 1, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 5, 7, 9, 9А, 15, 15А, 18, 24, 35, 42, 43, 45, 49, 51, 51А, 51В, 53, 53Б, 55, 61, 65, 69, 73, 77; переулок Койгельды – 3, 12, 12А; улица Темир жол – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59, 59А, 59Б, 61, 65; улица Гани Муратбаева – 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 35, 36, 38, 41, 42, 48, 50, 59, 65, 68; улица Желтоксан – 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 10, 21, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 37, 39, 48; улица Тауелсиздик – 2, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 32, 36, 40, 44; улица Кокой - 1, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19/1, 19/2, 20А, 21, 24, 24А, 25, 27, 31, 33, 38, 42, 48А, 59; улица Кайнар - 3А, 5; улица пионерлагерь – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4;

Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Төле би көшесі, 106Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының Жамбыл ауданындағы №12 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аса ауылы, Төле би көшесі – 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 103, 104, 105, 107, 108/1, 108/3, 109, 110, 110А, 110Б, 111, 112, 113, 115, 155А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139А; Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Жетітөбе көшесі – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 31, 32/1, 32/2, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; Түгелбай көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 6А, 12/1, 12/2, 13; Кемелбек Жүнісов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22, 26, 27, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 68, 75, 77; Алаш көшесі – 3, 5, 13, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 63, 69, 71, 73; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 22, 26, 29, 30, 30А, 30Б, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 46; Дінмұхамед Қонаев көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24; Қойгелді көшесі – 1, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 5, 7, 9, 9А, 15, 15А, 18, 24, 35, 42, 43, 45, 49, 51, 51А, 51В, 53, 53Б, 55, 61, 65, 69, 73, 77; Қойгелді бұрылысы – 3, 12, 12А; Темір жол көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59, 59А, 59Б, 61, 65; Ғани Мұратбаев көшесі – 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 35, 36, 38, 41, 42, 48, 50, 59, 65, 68; Желтоқсан көшесі – 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 10, 21, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 37, 39, 48; Тәуелсіздік көшесі – 2, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 32, 36, 40, 44; Көкой көшесі – 1, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19/1, 19/2, 20А, 21, 24, 24А, 25, 27, 31, 33, 38, 42, 48А, 59; Қайнар көшесі – 3А, 5; Пионерлагерь көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4;

село Рахат, улица Сейдахмета Айдарова - 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21А; улица Акына Жаксылыкова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Копбосын Оспанкулова – 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13; улица Гагарина – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 8/2, 9, 9А, 10, 11, 11А, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17А, 25.
Избирательный участок № 169
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Бирлесу-Енбек, улица Абая, 61, здание сельского клуба Бирлесу-Енбек коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория села Бирлесу-Енбек.
Избирательный участок № 170
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Шокай, улица Дербисали Байгазиева, 36Б, здание сельского клуба Шокай коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория села Шокай.
Избирательный участок № 171
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Кумтиын, улица Салема Смаилулы, 1Г, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Кумтиын.
Избирательный участок № 172
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Каракемер, улица Кошербай Асанулы, 23, здание сельского клуба Каракемер коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория села Каракемер, населенный пункт Сенгирбай.
Избирательный участок № 173
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Тастобе, улица Турара Рыскулова, 24, здание сельского клуба Тастобе коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория сел Тастобе, Колкайнар.
Избирательный участок № 174
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Енбек, улица Динмухамеда Кунаева, 1/А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Енбек отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Енбек, 27 разъезд.
Избирательный участок № 175
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Жамбыл, улица Актобе, 2Г, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория сел Жамбыл, Костобе.
Избирательный участок № 176
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Ащыбулак, улица Ислам агай, 36, здание сельского клуба Ащыбулак коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория сел Ащыбулак, Шайдана, пастбища Кодели и Мойынкум.
Избирательный участок № 177
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Орнек, улица Бекпенбета Абильдаулы, 37, здание сельского клуба Орнек коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория села Орнек, станция Жума.
Избирательный участок № 178
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Ерназар, улица Акшуак ана, 45, здание сельского клуба Ерназар коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория села Ерназар.
Избирательный участок № 179
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Тогызтарау, улица Жамбыла, 3В, здание сельского клуба Тогызтарау коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы: территория сел Тогызтарау, Жанаоткел, Кумсуат.
Избирательный участок № 471
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Гродеково, улица Акжол, 88В, здание сельского Дома культуры Гродиково коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.

Рахат ауылы, Сейдахмет Айдаров көшесі – 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21А; Ақын Жақсылықов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Көпбосын Оспанқұлов көшесі – 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13; Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 8/2, 9, 9А, 10, 11, 11А, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17А, 25.
№ 169 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Бірлесу-Еңбек ауылы, Абай көшесі, 61, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Бірлесу-Еңбек ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Бірлесу-Еңбек ауылының аумағы.
№170 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Шоқай ауылы, Дербісәлі Байғазиев көшесі, 36Б, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Шоқай ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Шоқай ауылының аумағы.
№ 171 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Құмтиын ауылы, Салем Смайылұлы көшесі, 1Г, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Құмтиын ауылының аумағы.
№ 172 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қаракемер ауылы, Көшербай Асанұлы, 23, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Қаракемер ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Қаракемер ауылының аумағы, Сеңгірбай елді мекені.
№ 173 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Тастөбе ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі, 24, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Тастөбе ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Тастөбе, Көлқайнар ауылдарының аумағы.
№174 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Еңбек ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 1/А, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Еңбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбек ауылының аумағы, 27 разъезд.
№ 175 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Жамбыл ауылы, Ақтөбе көшесі, 2Г, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл, Қостөбе ауылдарының аумағы.
№ 176 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Ащыбұлақ ауылы, Ислам ағай көшесі, 36, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ащыбұлақ ауылдық клубы ғимараты.
Шекарасы: Ащыбұлақ, Шайдана ауылдарының аумағы, Көделі және Мойынқұм мал жайылымдары.
№ 177 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Өрнек ауылы, Бекпенбет Әбілдаұлы көшесі, 37, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Өрнек ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Өрнек ауылының аумағы, Жұма стансасы.
№ 178 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Ерназар ауылы, Ақшуақ ана көшесі, 45, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Ерназар ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ерназар ауылының аумағы.
№ 179 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Тоғызтарау ауылы, Жамбыл көшесі, 3В, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Тоғызтарау ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Тоғызтарау, Жаңаөткел, Құмсуат ауылдарының аумағы.
№ 471 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Гродеково ауылы, Ақжол көшесі, 88В, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Гродиково ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.

Границы: село Гродеково, улица Акжол – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 125В, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 163, 165, 167, 167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 219А, 219В, 219Д, 219/1, 219/2, 219/3, 219/4, 219/5, 219/6, 219/7, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269,2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148А, 148Б, 150, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 260А, 260Б; улица Базарбая Олжабаева - 1, 1А, 2, 2А, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Талас - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Жидели - 46А, 86, 94, 102, 104, 106, 110, 118; улица Арнольда Костянкина - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Акдала - 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 15, 22, 24.
Избирательный участок № 472
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Жалпактобе, улица Жалпактобе, 161Д, здание сельского Дома культуры Жалпактобе коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Полаткосшинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области".

Шекарасы: Гродеково ауылы, Ақжол көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 125В, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 163, 165, 167, 167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 219А, 219В, 219Д, 219/1, 219/2, 219/3, 219/4, 219/5, 219/6, 219/7, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148А, 148Б, 150, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 260А, 260Б; Базарбай Олжабаев көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Талас көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Жиделі көшесі - 46А, 86, 94, 102, 104, 106, 110, 118; Арнольд Костянкин көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Ақдала көшесі - 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 15, 22, 24.
№ 472 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Жалпақтөбе ауылы, Жалпақтөбе көшесі, 161Д, "Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Полатқосшы ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Жалпақтөбе ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

Границы: улица Патыша Юнусова - 1, 2, 3, 4, 5, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89, 91, 93, 93, 95, 1Б, 18А, 34А, 48Б, 48В, 63А, 65А, 69A, 81А, 83А, 85А, 69Б, 14А, 12А, 18Б, 2А, 46А, 4А, 50А, 51А, 67А, 71А, 71Б, 8А, 8Б; улица Касыма Марасулова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 13, 13, 3Б, 3В, 10Б, 9А, 10А, 12А, 16Б, 1В, 5 Б, 8А, 9А, 9Б; улица Магазы Масанчи - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 83А, 85А, 20А, 21А, 25А, 26А, 26Б, 29А, 33А, 73А; улица Юнчи - 3/14, 5, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 5А, 2, 13А, 1А, 19Б, 4В, 4А, 6А; улица Достык - 1, 8, 8А, 9А; улица Миртая Бейсалиева - 5, 14; улица Искандера Мусаева - 2, 4, 14; улица Бастау - 3, 7, 13, 14, 15, 19; улица Мансуз Ванахун - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23, 24, 25, 29, 31, 35, 6А, 12А, 2А, 17Б, 25А, 2А, 3А; улица Ясыр Шывазы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26, 28, 29, 32, 3А, 18А, 9А, 20А, 26А, 12А, 16А, 29А, 31А; улица Таласская - 2, 2А, 2Б, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Тараз - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 9А; улица Жикил - 3, 5, 14, 15, 16, 1А, 5А; улица Шамши Калдаякова - 1, 4, 5, 7, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 36А, 41А, 43А, 11А, 20А, 20Б, 28А, 53Б, 56А; улица Акыртас - 1, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4, 7, 9, 10; улица Карой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 32, 26А, 19А; улица Бирлик - 1, 4, 5, 6, 8, 11, 15; улица Шиели - 1; улица Мынбулак - 1, 4; улица Родниковый - 1, 4; улица Искака Сулейманова - 1, 1Б, 4, 18, 18А, 19, 20, 20А, 22, 29; 1-й переулок Искака Сулейманова - 6, 8, 9, 5, 15, 15А, 19, 11, 10; 2-й переулок Искака Сулейманова – 12Б, 18, 29, 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 21, 3, 34, 9, 38; 3-й переулок Искака Сулейманова - 25, 37, 29, 31; участок Кыршынды - 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 507
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Бектобе, улица Жамбыла, 119, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Амангелди отдела образования по Жамбылскому району управления образования акимата Жамбылской области".

Шекарасы: Патыш Юнусова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89, 91, 93, 93, 95, 1Б, 18А, 34А, 48Б, 48В, 63А, 65А, 69A, 81А, 83А, 85А, 69Б, 14А, 12А, 18Б, 2А, 46А, 4А, 50А, 51А, 67А, 71А, 71Б, 8А, 8Б; Касым Марасулов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 13, 13, 3Б, 3В, 10Б, 9А, 10А, 12А, 16Б, 1В, 5 Б, 8А, 9А, 9Б; Магазы Масанчи көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 83А, 85А, 20А, 21А, 25А, 26А, 26Б, 29А, 33А, 73А; Юнчи көшесі - 3/14, 5, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 5А, 2, 13А, 1А, 19Б, 4В, 4А, 6А; Достық көшесі - 1, 8, 8А, 9А; Міртай Бейсалиев көшесі - 5, 14; Искандер Мусаев көшесі - 2, 4, 14; Бастау көшесі - 3, 7, 13, 14, 15, 19; Мансуз Ванахун көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23, 24, 25, 29, 31, 35, 6А, 12А, 2А, 17Б, 25А, 2А, 3А; Ясыр Шывазы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26, 28, 29, 32, 3А, 18А, 9А, 20А, 26А, 12А, 16А, 29А, 31А; Талас көшесі - 2, 2А, 2Б, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Тараз көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 9А; Жікіл көшесі - 3, 5, 14, 15, 16, 1А, 5А; Шәмші Қалдаяқов көшесі - 1, 4, 5, 7, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 36А, 41А, 43А, 11А, 20А, 20Б, 28А, 53Б, 56А; Ақыртас көшесі - 1, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4, 7, 9, 10; Қарой көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 32, 26А, 19А; Бірлік көшесі - 1, 4, 5, 6, 8, 11, 15; Шиелі көшесі - 1; Мыңбұлақ көшесі - 1, 4; Родниковая көшесі - 1, 4; Искак Сулейманов көшесі - 1, 1Б, 4, 18, 18А, 19, 20, 20А, 22, 29; Искак Сулейманов 1-бұрылсы - 6, 8, 9, 5, 15, 15А, 19, 11, 10; Искак Сулейманов 2-бұрылыс – 12Б, 18, 29, 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 21, 3, 34, 9, 38; Искак Сулейманов 3-бұрылысы - 25, 37, 29, 31; Қыршынды учаскесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 507 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі, 119, "Жамбыл облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Бектобе, улица Жайлау - 1, 1А, 11, 14, 18, 19, 2Б, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 3, 36, 37, 4, 40, 41, 45, 46, 48, 49А, 5, 53, 54, 55, 56, 63, 8, 7; улица Сыганак – 13, 14, 5, 1, 12, 12А, 15, 17, 20, 21, 24, 26, 30, 31, 31А, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 43А, 53, 55, 57, 6, 16; улица Керейхан - 11; улица Миржакыпа Дулатова - 28, 3А, 6А, 3, 33, 18, 24, 5, 9, 10, 11, 2, 22, 2А, 30, 34, 44, 50, 5А, 68, 1, 11, 14, 22, 2Б, 3А, 38А, 53, 55, 66, 72, 8, 91, 4А; улица Акмешит - 2Б, 15, 6, 8; Жана Байтерек– 19, 10, 102, 123, 126, 132, 14, 142, 144А, 15, 162, 1А, 22, 27, 28, 31, 34, 35, 36, 37, 55, 57, 61, 62, 63, 70, 76, 78, 91, 93, 94, 96, 115, 60, 21, 29, 3, 30, 42, 45, 47, 54, 55, 67, 68, 73, 75, 9, 69, 46, 50, 79, 85, 87, 180; улица Алатау – 109, 114, 118, 86; улица Хамита Ергалиева – 1, 16, 38, 53, 55А, 67, 11, 14, 3, 35, 46, 57, 59, 69, 79, 50, 57, 2, 71, 42, 44, 81, 9, 18, 20, 22, 49, 5, 15, 9, 21, 23, 24, 33, 56, 6, 1А, 32, 34, 40, 51, 55, 75, 8; улица Бескена Абдраимова – 16А, 9, 21, 57А, 11А, 118, 12А, 13, 16, 1А, 20, 21А, 25, 25А, 28, 30, 38, 39, 4, 40, 44, 47, 47А, 48, 51, 51А, 52, 52А, 55, 55А, 57, 58, 66А, 62, 64, 65, 67, 69, 7, 71, 71А, 73, 73А, 75, 76, 76А, 77, 79, 8, 80, 82, 84, 87, 9А, 10, 20А, 46, 67А; улица Нарбай – 33, 9, 27, 32, 44, 52, 8, 19, 42, 1, 10, 11, 12, 13, 19, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 30, 31, 31А, 4, 46, 6, 7; улица Пирали Жолшыбекова – 23, 24, 63, 76, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 22, 32, 39, 43А, 49, 57, 57А, 6, 61, 65, 74, 74А, 8, 13, 19, 3, 56; улица Сагинбека Юсупова - 79, 37, 100, 103А, 157, 166, 18, 19, 67, 71, 75, 78, 83, 84, 85А, 86, 88, 95, 96, 98, 102, 108, 153А, 159, 73, 92, 93, 99; улица Баласагун – 129, 188, 26, 1, 106, 107, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 123, 125, 127, 134, 142, 147, 151, 152, 154, 155, 162, 175, 194, 198, 2, 200, 212, 3, 32, 41, 58, 7Б, 199В; улица Бектурсына Кулжабаева - 80, 1Б, 1, 52, 52А, 73А, 86, 86А, 56А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 4, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 47, 49, 4А, 5, 50А, 55, 6, 68, 7, 71, 73, 74, 74А, 8А, 81, 69; улица Жайык – 25, 27, 3, 4, 5, 1, 15, 17, 21, 9; улица Акыртаса – 1А, 3; улица Ахмета Байтурсынова – 8, 15, 21, 29; улица Аныракай - 31, 38, 3, 23, 35, 39, 41, 7; улица Коктем - 11, 18, 4; улица Нурлы жол – 11, 13, 15, 7, 9; переулок Бескена Абдраимова - 10, 2, 5А, 18, 4, 7, 3, 8, 1; улица Булак - 1, 2, 3, 4; улица Алтын Орда – 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Сарайшык – 1, 2, 3, 4; улица Кожа Ахмет Яссауи– 1, 2, 3, 4; улица Жана Байтерек 2 – 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Хусаина Егесинова – 1, 2, 3, 4.

Шекарасы: Бектөбе ауылы, Жайлау көшесі – 1, 1А, 11, 14, 18, 19, 2Б, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 3, 36, 37, 4, 40, 41, 45, 46, 48, 49А, 5, 53, 54, 55, 56, 63, 8, 7; Сығанақ көшесі – 13, 14, 5, 1, 12, 12А, 15, 17, 20, 21, 24, 26, 30, 31, 31А, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 43А, 53, 55, 57, 6, 16; Керейхан көшесі – 11; Міржақып Дулатов көшесі – 28, 3А, 6А, 3, 33, 18, 24, 5, 9, 10, 11, 2, 22, 2А, 30, 34, 44, 50, 5А, 68, 1, 11, 14, 22, 2Б, 3А, 38А, 53, 55, 66, 72, 8, 91, 4А; Ақмешіт көшесі – 2Б, 15, 6, 8; Жаңа Бәйтерек – 19, 10, 102, 123, 126, 132, 14, 142, 144А, 15, 162, 1А, 22, 27, 28, 31, 34, 35, 36, 37, 55, 57, 61, 62, 63, 70, 76, 78, 91, 93, 94, 96, 115, 60, 21, 29, 3, 30, 42, 45, 47, 54, 55, 67, 68, 73, 75, 9, 69, 46, 50, 79, 85, 87, 180; Алатау көшесі – 109, 114, 118, 86; Хамит Ерғалиев көшесі – 1, 16, 38, 53, 55А, 67, 11, 14, 3, 35, 46, 57, 59, 69, 79, 50, 57, 2, 71, 42, 44, 81, 9, 18, 20, 22, 49, 5, 15, 9, 21, 23, 24, 33, 56, 6, 1А, 32, 34, 40, 51, 55, 75, 8; Бескен Абдраимов көшесі – 16А, 9, 21, 57А, 11А, 118, 12А, 13, 16, 1А, 20, 21А, 25, 25А, 28, 30, 38, 39, 4, 40, 44, 47, 47А, 48, 51, 51А, 52, 52А, 55, 55А, 57, 58, 66А, 62, 64, 65, 67, 69, 7, 71, 71А, 73, 73А, 75, 76, 76А, 77, 79, 8, 80, 82, 84, 87, 9А, 10, 20А, 46, 67А; Нарбай көшесі – 33, 9, 27, 32, 44, 52, 8, 19, 42, 1, 10, 11, 12, 13, 19, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 30, 31, 31А, 4, 46, 6, 7; Пірәлі Жолшыбеков көшесі – 23, 24, 63, 76, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 22, 32, 39, 43А, 49, 57, 57А, 6, 61, 65, 74, 74А, 8, 13, 19, 3, 56; Сағынбек Юсупов көшесі – 79, 37, 100, 103А, 157, 166, 18, 19, 67, 71, 75, 78, 83, 84, 85А, 86, 88, 95, 96, 98, 102, 108, 153А, 159, 73, 92, 93, 99; Баласағұн көшесі – 129, 188, 26, 1, 106, 107, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 123, 125, 127, 134, 142, 147, 151, 152, 154, 155, 162, 175, 194, 198, 2, 200, 212, 3, 32, 41, 58, 7Б, 199В; Бектұрсын Құлжабаев көшесі – 80, 1Б, 1, 52, 52А, 73А, 86, 86А, 56А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 4, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 47, 49, 4А, 5, 50А, 55, 6, 68, 7, 71, 73, 74, 74А, 8А, 81, 69; Жайық көшесі – 25, 27, 3, 4, 5, 1, 15, 17, 21, 9; Ақыртас көшесі – 1А, 3; Ахмет Байтұрсынов көшесі – 8, 15, 21, 29; Аңырақай көшесі – 31, 38, 3, 23, 35, 39, 41, 7; Көктем көшесі – 11, 18, 4; Нұрлы жол көшесі – 11, 13, 15, 7, 9; Бескен Абдраимов бұрылысы – 10, 2, 5А, 18, 4, 7, 3, 8, 1; Бұлақ көшесі – 1, 2, 3, 4; Алтын Орда көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6; Сарайшық көшесі – 1, 2, 3, 4; Қожа Ахмет Ясауи көшесі – 1, 2, 3, 4; Жаңа Байтерек 2 көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6; Хусаин Егесінов көшесі – 1, 2, 3, 4.