Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент
Решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 15 ноября 2018 года № 1
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Шымкент согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу некоторые решения акима города Шымкент согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Респбуликанское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения, направить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
4) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент Е.Алимкулова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской
городской территориальной
избирательной комиссии М.Елекеев
"18" октября 2018 года
Приложение-1
к решению акима города
Шымкент № 9
от 14 ноября 2018 года
Границы избирательных участков по городу Шымкент
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения акима города Шымкент от 19.06.2024 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями акима города Шымкент от 13.08.2024 № 2; от 17.06.2025 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Абайский район
Избирательный участок № 36
Месторасположение: микрорайон Самал-2, 132/3 здание ТОО "125 High School".
Граница: улица Корикти, 87-155, улица Акдала, 1-90, улица Болашак, 1-90, улица Алтын бесик, 1-90, улица Акарыс, 1-90, улица А.Назарбекова, 1-43, улица Сырлысай, 1-60, улица Балгын, 1-60.
Избирательный участок № 37

Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешімі. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 1 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
4) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.Әлімқұловқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қаласының
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы М.Елекеев
"18" қазан 2018 жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкімінің 19.06.2024 № 1 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Шымкент қаласы әкімінің 13.08.2024 № 2; 17.06.2025 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Абай ауданы
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-2 шағынауданы, 132/3, "125 High School" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Көрікті көшесі, 87-155, Ақдала көшесі, 1-90, Болашақ көшесі 1-90, Алтын бесік көшесі, 1-90, Ақарыс көшесі, 1-90, А.Назарбеков көшесі, 1-43, Сырлысай көшесі, 1-60, Балғын көшесі, 1-60.
№ 37 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица У.Аргынбекова, без номера здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 87 имени Абдраш Назарбекова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Озекти, 1-38, улица Атасу, 1-40, улица Алтын гасыр, 1-32, улица Нуршуак, 1-32, улица Игилик, 1-32, улица Ерулик, 1-34, улица Нурлы жол, 1-32, улица Нуржауган, 1-48, улица М.Байзакова, 1-50 и дома без номеров улиц Казына, Егеменді ел, Дархан, Сарыозек, Ж.Калшораева, Касиет микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 38
Месторасположение: микрорайон Самал-3, без номера здание ГК КП "Ясли-сад № 55 "Самал" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Алтын дала, 1-57, улица Оркенди, 1-62 А, улица Ушкиян, 1-50, улица Аламан, 1-62, улица Н.Толендиулы, 1-79, улица Алимтау, 1-111, улица Алтынарык, 1-111, улица Атаконыс, 1-67, улица Талдыбулак, 1-51 и дома без номеров улиц Талас, Тарактас, Озекти, Атасу, Орис микрорайона Солтүстік-Батыс.
Избирательный участок № 39
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица С.Юсупова, без номера здание ТОО "Ясли сад "Бала Бакберген".
Граница: улица С.Юсупова, участки 4432-6555, улица Изгилик, 1-150, улица Кус Жолы, 70-112, улица Кобыланды батыр, 60-80, улица Улы Дала, 83-130, улица Алтынбастау, 83-130, улица Казак Ордасы, 132-240, улица Алмалыбак, 120-210, улица Шубаркол, 114-205, улица Алтынқорған, 100-192, улица Мангилик Ел, 100-202, улица Баулык, 89-181, улица Нуртау, 68-94, улица Тындала, 84-143, улица Әулие ағаш, 1-54, дома без номеров улиц Алтынжал и Самал жел микрорайона Самал-3.
Избирательный участок № 40
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Әл-Фараби без номера, блок "А" ГКП ПХВ "Городская поликлиника № 6" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: улица М.Ерназарова, 61-81, улица Б.Есқараева, 63-84, улица ағайынды Тәжібаевтар, 61-110, улица Баршын, 67-114, улица С.Байысбаева, 56-110, улица Арайтан, 56-110, улица С.Юсупов, 61-85, улица Қ.А.Яссауи, 58-93.
Избирательный участок № 41
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Әл-Фараби без номера, блок "Б" ГКП ПХВ "Городская поликлиника № 6" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: улица М.Ерназарова, 1-60, улица Б.Есқараева, 1-62, улица ағайынды Тәжібаевтар, 1-60, улица Баршын, 1-66, улица С.Байысбаева, 1-55, улица Арайтан, 1-55, улица С.Юсупова, 1-60, улица Б.Даулбаева, 1-65, улица Манаса, 1-59, улица Диханкол, 1-55.
Избирательный участок № 42
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Арайтан №1, здание ТОО "Начальная школа Жас-тулек".

Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Абдраш Назарбеков атындағы № 87 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағынауданы, Өзекті көшесі, 1-38, Атасу көшесі, 1-40, Алтын ғасыр көшесі, 1-32, Нұршуақ көшесі, 1-32, Игілік көшесі, 1-32, Ерулік көшесі, 1-34, Нұрлы жол көшесі, 1-32, Нұржауған көшесі, 1-48, И.Байзақов көшесі, 1-50 және Қазына, Егеменді ел, Дархан, Сарыөзек, Ж.Қалшораев, Қасиет көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 38 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 "Самал" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Солтүстік-Батыс шағынауданының Алтын дала көшесі, 1-57, Өркенді көшесі, 1-62А, Үшқиян көшесі, 1-50, Аламан көшесі, 1-62, Н.Төлендіұлы көшесі, 1-79, Әлімтау көшесі, 1-111, Алтынарық көшесі, 1-111, Атақоныс көшесі, 1-67, Талдыбұлақ көшесі, 1-51 және Талас, Тарақтас, Өзекті, Атасу және Өріс көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 39 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, С.Юсупов көшесі, нөмірсіз, "Бала Бақберген" бөбекжай-бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Самал-3 шағынауданы, С.Юсупов көшесі, 4432-6555 учаскелері, Ізгілік көшесі, 1-150, Құс Жолы көшесі, 70-112, Қобыланды батыр көшесі, 60-80, Ұлы Дала көшесі, 83-130, Алтынбастау көшесі, 83-130, Қазақ Ордасы көшесі, 132-240, Алмалыбақ көшесі, 120-210, Шұбаркөл көшесі, 114-205, Алтынқорған көшесі, 100-192, Мәңгілік Ел көшесі, 100-202, Баулық көшесі, 89-181, Нұртау көшесі, 68-94, Тыңдала көшесі, 84-143, Әулие ағаш көшесі, 1-54, Алтынжал және Самалжел көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Әл-Фараби көшесі нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "№ 6 қалалық емхана" ШҚ МКК "А" ғимараты.
Шекарасы: М.Ерназаров көшесі, 61-81, Б.Есқараев көшесі, 63-84, ағайынды Тәжібаевтар көшесі, 61-110, Баршын көшесі, 67-114, С.Байысбаев көшесі, 56-110, Арайтаң көшесі, 56-110, С.Юсупов көшесі, 61-85, А.Яссауи көшесі, 58-93.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Әл-Фараби көшесі нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "№ 6 қалалық емхана" ШҚ МКК "Б" ғимараты.
Шекарасы: М.Ерназаров көшесі, 1-60, Б.Есқараев көшесі, 1-62, ағайынды Тәжібаевтар көшесі, 1-60, Баршын көшесі, 1-66, С.Байысбаев көшесі, 1-55, Арайтаң көшесі, 1-55, С.Юсупов көшесі, 1-60, Б.Даулбаева көшесі, 1-65, Манас көшесі, 1-59, Диханкөл көшесі, 1-55.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Арайтаң көшесі, 1, "Жас-түлек бастауыш мектебі" ЖШС ғимараты.

Граница: в участок входит микрорайон Акниет полностью и дома без номеров улиц Ақдидар, Сызған, Аққамшы, Сарытоғай и 1-тупик Сарытоғай, 2-тупик Сарытоғай в микрорайоне Ынтымак.
Избирательный участок № 43
Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица Ғ.Ғұлам, 37 здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 56 имени С.Кобеева" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Әл-Фараби, 101-160, улица М.Жұмабаева, 1-50, улица Ғ.Ғұлам, 1-50, улица Айбек, 1-38, улица Балуан Шолақ, 1-53, улица Арал 1-51, улица ЖасГвардия, 1-56.
Избирательный участок № 44
Месторасположение: улица Сыпырған ата без номера, здание ресторана "Бахор".
Граница: улица К.Алимбетов, 1-67, улица Ы.Алтынсарин, 1-62, улица Б.Алимбекова, 1-61, улица І.Жансүгірова, 1-64, улица М.Мәметовой, 1-59, улица Б.Майлин, 1-68, улица Т.Бигелдинова, 1-64.
Избирательный участок № 45
Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица Әл-Фараби, 102 здание КГУ "Школа-лицей № 52" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Әл-Фараби, четная сторона 40-92, улица М.Әуезова, 35-62, улица Бабыр, 52-110, улица Қ.Сәрсенбаева, 35-73, улица Б.Оңтаева, 35-65, улица А.Сейданова, 41-62, улица Ә.Жангелдина, 41-70, улица Уржар, 1-44, улица М.Макатаева, 1-47, улица Кажымукан, 1-42, улица Акбакай, 1-45, улица К.Әзірбаева, 1-21, нечетная сторона улицы Сыпырған ата, 1-35, улица К.Омишулы четная сторона, 20-32, улица Амангелди, 25-65 микрорайона Катынкопир.
Избирательный участок № 46
Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица Б.Оңтаева, 15 здание КГУ "Вечерняя школа № 4" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Әл-Фараби, четная сторона 2-38, улица М.Әуезова, 1-34, улица Бабыр, 1-51, улица Қ.Сәрсенбаева, 1-34, улица Б.Оңтаева, 1-34, улица А.Сейданова, 1-34, улица Ә.Жангелдина, 1-40, улица Ф.Куралбайулы, 1-22, улица Е.Тойганбаева, 18-30, улица К.Омишулы, нечетная сторона 21-31 микрорайона Катынкопир.
Избирательный участок № 47
Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица К.Омишулы без номера, корпуса "А" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 51" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица К.Сатбаева, 1-57, нечетная сторона улицы Қ.Сыпатаева, 1-85, четная сторона 2-98, улица С.Садыкулова, 29-95, улица Аль-Фараби, 1-91, нечетная сторона улицы Хан тәңірі, 1-57, четная сторона 2-86, улица Низами, 1-85, нечетная сторона улицы Темиртау, 1-63, четная сторона 2-36, улица Амангелди, 1-24, К.Омишулы, 1-20, улица Е.Тойганбаева, 1-18 микрорайона Катынкопир.
Избирательный участок № 48
Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица К.Омишулы без номера, корпуса "Б" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 51" Управления образования города Шымкент.

Шекарасы: учаскеге Ақниет шағынауданы толығымен кіреді және Ынтымақ шағынауданы, Ақдидар, Сызған, Аққамшы, Сарытоғай көшелерінің және Сарытоғай 1-ші тұйығы, Сарытоғай 2-ші тұйығының нөмірсіз үйлері.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Ғ.Ғұлам көшесі, 37 Шымкент қаласының білім басқармасының "С.Көбеев атындағы № 56 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби көшесі, 101-160, М.Жұмабаев көшесі, 1-50, Ғ.Ғұлам көшесі, 1-50, Айбек көшесі, 1-38, Балуан Шолақ көшесі, 1-53, Арал көшесі, 1-51, Жас Гвардия көшесі, 1-56.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сыпырған ата көшесі, нөмірсіз, "Бахор" мейрамханасының ғимараты.
Шекарасы: К.Әлімбетов көшесі, 1-67, Ы.Алтынсарин көшесі, 1-62, Б.Әлімбеков көшесі, 1-61, І.Жансүгіров көшесі, 1-64, М.Мәметова көшесі, 1-59, Б.Майлин көшесі, 1-68, Т.Бигелдинов көшесі, 1-64.
№ 45 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, 102, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 52 мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қатынкөпір шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, жұп жағы 40-92, М.Әуезов көшесі, 35-62, Бабыр көшесі, 52-110, Қ.Сәрсенбаев көшесі, 35-73, Б.Оңтаев көшесі, 35-65, А.Сейданов көшесі, 41-62, Ә.Жангелдин көшесі, 41-70, Үржар көшесі, 1-44, М.Мақатаев көшесі, 1-47, Қажымұқан көшесі, 1-42, Ақбақай көшесі, 1-45, К.Әзірбаев көшесі, 1-21, Сыпырған ата көшесінің тақ жағы 1-35, Қ.Өмішұлы көшесінің жұп жағы, 20-32, Амангелді көшесі, 25-65.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Б.Оңтаев көшесі, 15, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 4 кешкі мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қатынкөпір шағынауданы, Әл-Фараби көшесінің жұп жағы 2-38, М.Әуезов көшесі, 1-34, Бабыр көшесі, 1-51, Қ.Сәрсенбаев көшесі, 1-34, Б.Оңтаев көшесі, 1-34, А.Сейданов көшесі, 1-34, Ә.Жангелдин көшесі, 1-40, Ф.Құралбайұлы көшесі, 1-22, Е.Тойғанбаев көшесі, 18-30, Қ.Өмішұлы көшесінің тақ жағы 21-31.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Қ.Өмішұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "А" ғимараты.
Шекарасы: Қатынкөпір шағынауданы, Қ.Сәтбаев көшесі, 1-57, Қ.Сыпатаев көшесінің тақ жағы, 1-85, жұп жағы 2-98, С.Садықұлов көшесі, 29-95, Әл-Фараби көшесі, 1-91, Хантәңірі көшесі, тақ жағы 1-57, жұп жағы 2-86, Низами көшесі, 1-85, Теміртау көшесі, тақ жағы 1-63, жұп жағы 2-36, Амангелді көшесі, 1-24, Қ.Өмішұлы көшесі, 1-20, Е.Тойғанбаев көшесі,1-18.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Қ.Өмішұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.

Граница: улица Е.Молдабаева, 1-147, нечетная сторона улицы Қ.Дауылова, 1-79, четная сторона 2-124, улица Кокарал, 1-47, четная сторона шоссе Темірлан, 34-60, улица Ғ.Мұратбаева, 1-84, улица Казақбаева, 1-46, улица Ер Едиге, 1-22, улица Достык, 1-13, улица Зортөбе 1-13, улица Темирлан, 1-22, улица Кызыл Жулдыз, 1-19, улица Шымкент 1-52.
Кроме того, здание передвижной механизированной колонны 49 дом 1 и 14 домов без номеров, здание передвижной механизированной колонны 21, дома 1-16;
Избирательный участок № 50
Месторасположение: микрорайон Жайлау, шоссе Темірлан без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 16" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Р.Тауасарова, 1-59, улица А.Тойшыбек, 1-55, улица О.Шыршыкбай, 1-48, улица А.Ерназар, 1-48, улица Арын Кожа, 1-54, улица Е.Тоққожа 1-57, улица А.Баккараева, 1-68, тупик Әлмахан қажы, 1-105 микрорайона Жайлау.
Избирательный участок № 51
Месторасположение: микрорайон Ынтымак, улица Түркістан без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 54" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Түркістан, 1-115, улица Жанатурмыс, 1-45, улица Баян Сұлу, 1-45, улица Ташкент, 1-80, улица Қарасу, 1-60, тупик Карасу, 1-35, улица К.Бақбаева, 1-22, улица Баксай, 1-40, улица Бозжусан, 1-45, улица Аккурай, 1-65, улица Темирши, 1-65, улица Акжулдыз, 1-60, улица Жанатилек, 1-65 микрорайона Ынтымак.
Избирательный участок № 52
Месторасположение: микрорайон Ынтымак, улица Туркестанская без номера, пристройка КГУ "Общеобразовательная средняя школы № 54" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сүйінбай, 1-25, улица Б.Алпысбаева, 1-25, улица А.Шоқпытова, 1-10, улица Ж.Жабаева, 1-50, улица Д.Назарова, 1-40, улица Р.Қошқарбаева, 1-25, улица К.Муратова, 1-40, улица Б.Саттарханова, 1-26, улица Бейбітшілік, 1-22, улица Ирисмет ата, 1-43 и дома без номеров улиц Қозы Корпеш, Сусамыр, Тайбурыл, Керней, Яссы, Атануры, Талдысай, Тасбулак и трех улиц без наименования микрорайона Ынтымак.
Избирательный участок № 53
Месторасположение: микрорайон Турлан, проезд Мектеп без номера, пристройка КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 55" Управления образования города Шымкент.
Граница: нечетная сторона улица М.Тореза № 1-33, улица Шмидт № 1-28, улица Галицина № 1-40, улица Ш.Есенова № 1-50, улица Абылай хан № 1-30 и микрорайона Турлан и западная часть микрорайона "Ынтымак-2" полностью.
Избирательный участок № 54
Месторасположение: микрорайон Турлан, улица М.Тореза, 24а здание ТОО "Ясли-детский сад "Кішкентай данышпан".
Граница: дома без номеров улиц Имантау, Иле, Жуантобе, Жезказган, Майкудык, Қызылқайнар, Кендирли, Каган до улицы без наименования микрорайона "Ынтымак-2".
Избирательный участок № 55
Месторасположение: микрорайон Жидели, улица Амангелды без номера, дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 60" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон Жидели полностью.
Избирательный участок № 56
Месторасположение: жилой массив Алтынтөбе без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 117" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Алтынтөбе полностью.
Избирательный участок № 57
Месторасположение: жилой массив Көкбұлақ, улица Е.Қошмырзаұлы без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 118 Көкбұлақ" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Көкбұлақ полностью.
Избирательный участок № 59

Шекарасы: Е.Молдабаев көшесі, 1-147, Қ.Дауылов көшесінің, тақ жағы 1-79, жұп жағы 2-124, Көкарал көшесі, 1-47, Темірлан тас жолының жұп жағы 34-60, Ғ.Мұратбаев көшесі, 1-84, Қазақбаев көшесі, 1-46, Ер Едіге көшесі, 1-22, Достық көшесі, 1-13, Зортөбе көшесі, 1-13, Темірлан көшесі, 1-22, Қызыл жұлдыз көшесі, 1-19, Шымкент көшесі, 1-52.
Сонымен қатар, № 49 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты № 1 және 14 нөмірсіз жеке үйлер, 21 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты және 1-16 үйлері.
№ 50 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жайлау шағынауданы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 16 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жайлау шағынауданы, Р.Тауасаров көшесі, 1-59, А.Тойшыбек көшесі, 1-55, О.Шыршықбай көшесі, 1-48, А.Ерназар көшесі, 1-48, Арын қожа көшесі, 1-54, Е.Тоққожа көшесі, 1-57, А.Баққараев көшесі, 1-68, Әлмахан қажы-2 тұйығы,1-105.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынтымақ шағынауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 54 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ шағынауданы, Түркістан көшесі, 1-115, Жаңатұрмыс көшесі, 1-45, Баян Сұлу көшесі, 1-45, Ташкент көшесі, 1-80, Қарасу көшесі, 1-60, Қарасу тұйығы, 1-35, Қ.Бақбаев көшесі, 1-22, Бақсай көшесі, 1-40, Бозжусан көшесі, 1-45, Аққурай көшесі, 1-65, Темірші көшесі, 1-65, Ақжұлдыз көшесі, 1-60, Жаңа тілек көшесі, 1-65.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынтымақ шағынауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№54 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ шағынауданы, Сүйінбай көшесі, 1-25, Б.Алпысбаев көшесі, 1-25, А.Шоқбытов көшесі, 1-10, Ж.Жабаев көшесі, 1-50, Д.Назаров көшесі, 1-40, Р.Қошқарбаев көшесі, 1-25, Қ.Мұратов көшесі, 1-40, Б.Саттарханов көшесі,1-26, Бейбітшілік көшесі,1-22, Ирисмет ата көшесі, 1-43 және Қозы Көрпеш, Сусамыр, Тайбурыл, Керней, Яссы, Атанұры, Талдысай, Тасбұлақ көшелерінің және атауы жоқ үш көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұрлан шағынауданы, Мектеп өткелі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Тұрлан шағынауданы, М.Тореза көшесі, тақ жағы 1-33, Шмидта көшесі, 1-28, Галицын көшесі, 1-40, Ш.Есенов, 1-50, Абылай хан көшесі, 1-30 және Ынтымақ-2 шағынауданының батыс бөлігі толығымен.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұрлан шағынауданы, М.Тореза көшесі, 24а, "Кішкентай данышпан" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ-2 шағынауданы, Имантау, Іле, Жуантөбе, Жезқазған, Майқұдық, Қызылқайнар, Кендірлі, Қаған көшелерінің нөмірсіз үйлері атауы жоқ көшеге дейін.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жиделі шағынауданы, Таубалытас көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 60 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Жиделі шағынауданы толығымен кіреді.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алтынтөбе тұрғын алабы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 117 Алтынтөбе жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Учаскеге Алтынтөбе тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкбұлақ тұрғын алабы, Е.Қошмырзаұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 118 Көкбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Көкбұлақ тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 59 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Тәуелсіздікке 20 жыл, улица Ы.Алтынсарин без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 95" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Тәуелсіздікке 20 жыл полностью.
Избирательный участок № 60
Месторасположение: жилой массив Игілік, улица В.Терешковой без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 82 имени Кенесары Касымулы" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Т.Абдраимова, 1-39, улица С.Өмірбайева, 1-15, улица А.Майлыбаева, 1-20, улица Айшуак, 1-20, тупик Б.Искакова, 1-15, улица В.Терешковой, 1-17, улица Каргалы, 1-25, улица Каргалы-2, 1-15, улица Елбиік, 1-32, улица Елбиік-2, 1-30, улица Айсакөл, 1-10, улица Арыснура, 1-33, улица Ииркол, 1-39, улица Ииркол-2, 1-26, улица М.Сыздықова, 1-90, улица Т.Әубәкірова, 1-55, улица Кокмардан, 1-45, улица Кокмардан-2, 1-30, улица Жаудир, 1-45, улица Жаудир-2, 1-25, улица Шымбулак, 1-35, улица Шымбулак-2, 1-30 улица Дачная 1-29, улица Тайтөбе, 1-30 жилого массива Игілік.
Избирательный участок № 61
Месторасположение: жилой массив Игилик без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 128" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Байқоныс, 1-30, тупик Байқоныс 1, 1-10, тупик Байқоныс 2, 1-10, тупик Байқоныс 3, 1-10, тупик Байқоныс 4, 1-10, тупик Байқоныс 5, 1-10, тупик Байқоныс 6, 1-10, улица Зейнет, 1-60, улица Алма-Арасан, 1-50, улица Құмтүйін, 1-20, улица Сармат, 1-30, улица Үшқайнар, 1-15, улица Кеңөлке, 1-20, улица Елім-ай, 1-30, улица Байылдыр, 1-22, Сұлубұлақ улица, 1-16, Бұқтырма улица, 1-24, тупик Бұқтырма, 1-18, переход Бұқтырма 2, 1-15, тупик Бұқтырма 2, 1-10, переход Бұқтырма 3, 1-10, тупик Бұқтырма 4, 1-12, тупик Бұқтырма 5, 1-10, тупик Бұқтырма 6, 1-10, улица Шеңгелді, 1-30, улица Беріктас, 1-30, улица Желкен, 1-14, улица Ж.Манқараев, 1-33, улица Бабата, 1-38,улица Сырнай, 1-35, улица Бейбіт, 1-35, улица Дәнекер, 1-32, улица Дәнеркер 2, 1-18, улица Жаңадәуір, 1-30.
Избирательный участок № 62
Месторасположение: жилой массив Қызылжар, улица Ленина без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 93 имени В.Терешковой" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Қызылжар, полностью.
Избирательный участок № 63
Месторасположение: микрорайон Кызылжар, улица С.Куртаева, 33А корпус Б КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 133" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина, четная сторона 30-60, улица Р.Жумабекова, 1-23, улица К.Толеуова, 1-35, улица Аксогым, 1-35, улица Карасу, 1-35, улица А.Пайзахметова, 61-110, улица Ходжимат ата, 60-110, 1-тупик Ходжимат ата, 1-18, 2-тупик Ходжимат ата, 1-23, улица С.Куртаева, 1-30, дома без номеров улиц Ж.Кекілова, Косбулак, Сулусай, Баканас, Арыстанды, Актансай, Аркалык, Акмая, Тоғансай, Фараб, Сарыкөл, переход Сарыкөл, тупик Сарыкөл, тупик Сарыкөл-2.
Избирательный участок № 64
Месторасположение: микрорайон Кызылжар, улица А.Пайзахметов без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 53 имени Сабыр Рахымова" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабы, Ы.Алтынсарин көшесі нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 95 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Игілік тұрғын алабы, В.Терешкова көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Кенесары Қасымұлы атындағы № 82 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Игілік тұрғын алабының Т.Абдрайымов көшесі, 1-39, С.Өмірбаев тұйығы, 1-15, А.Майлыбаев, 1-20, Айшуақ көшесі, 1-20, Б.Исқақов тұйығы, 1-15, В.Терешкова көшесі, 1-17, Қарғалы көшесі, 1-25, Қарғалы-2 көшесі,1-15, Елбиік көшесі, 1-32, Елбиік-2 көшесі, 1-30, Айсакөл көшесі, 1-10, Арыснұра көшесі, 1-33, Иіркөл көшесі, 1-39, Иіркөл-2 көшесі, 1-26, М.Сыздықов көшесі, 1-90, Т.Аубакиров көшесі, 1-55, Көкмардан көшесі, 1-45, Көкмардан-2 көшесі, 1-30, Жәудір көшесі, 1-45, Жәудір-2 көшесі, 1-25, Шымбұлақ көшесі, 1-35, Шымбұлақ-2 көшесі, 1-30, Саяжай көшесі, 1-29, Тайтөбе көшесі, 1-30.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Игілік тұрғын алабы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 128 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Байқоныс көшесі, 1-30, Байқоныс-1 тұйығы, 1-10, Байқоныс- 2 тұйығы, 1-10, Байқоныс-3 тұйығы, 1-10, Байқоныс-4 тұйығы, 1-10, Байқоныс 5 тұйығы, 1-10, Байқоныс 6 тұйығы, 1-10, Зейнет көшесі, 1-60, Алма-Арасан көшесі, 1-50, Құмтүйін көшесі, 1-20, Сармат көшесі, 1-30, Үшқайнар көшесі, 1-15, Кеңөлке көшесі, 1-20, Елім-ай көшесі, 1-30, Байылдыр көшесі, 1-22, Сұлубұлақ көшесі, 1-16, Бұқтырма көшесі, 1-24, Бұқтырма өткелі, 1-18, Бұқтырма-2 өткелі, 1-15, Бұқтырма-2 тұйығы, 1-10, Бұқтырм-3 тұйығы, 1-10, Бұқтырма-4 тұйығы, 1-12, Бұқтырма-5 тұйығы, 1-10, Бұқтырма-6 тұйығы, 1-10, Шеңгелді көшесі, 1-30, Беріктас көшесі, 1-30, Желкен көшесі, 1-14, Ж.Манқараев көшесі, 1-33, Бабата көшесі, 1-38, Сырнай көшесі, 1-35, Бейбіт көшесі, 1-35, Дәнекер көшесі, 1-32, Дәнеркер-2, көшесі, 1-18, Жаңадәуір көшесі, 1-30.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар тұрғын алабы, Ленин көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "В.Терешкова атындағы № 93 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Учаскеге Қызылжар тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар шағынауданы, С.Құртаев көшесі, 33А, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 133 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы 30-60, Р.Жұмабеков көшесі, 1-23, Қ.Төлеуов көшесі, 1-35, Ақсоғым көшесі, 1-35, Қарасу көшесі, 1-35, А.Пайзахметов көшесі, 61-110, Ходжимат ата көшесі, 60-110, 1-тұйық Ходжимат ата, 1-18, 2-тұйық Ходжимат ата, 1-23, С.Құртаев көшесі, 1-30, Ж.Кекілов, Қосбұлақ, Сұлусай, Бақанас, Арыстанды, Ақтансай, Арқалық, Ақмая, Тоғансай, Фараб, Сарыкөл көшелерінің және Сарыкөл өткелі, Сарыкөл тұйығы, Сарыкөл-2 тұйығының нөмірсіз үйлері.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар шағынауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сабыр Рахымов атындағы № 53 жалпы орта білім беретін мектебі КММ ғимараты.

Граница: улица Жиделибайсын, 1-40, 1-тупик Жиделибайсын, 1-18, улица Эрмет ата, 1-26, улица А.Махмудова, 1-47, 1-тупик А.Махмудова, 1-12, улица Новостройка, 1-25, 1-тупик Новостройка, 1-21, улица Киикжар, 1-20, улица Арыстан баб, 1-21, улица Шардара, 50-100, улица Ташболатова, 62-87, улица Гүлістан, 62-125, 3-тупик Гүлістан, 1-17, нечетная сторона улицы Ю.Гагарина, 29-69, улица Бершинтобе, 63-131.
Избирательный участок № 65
Месторасположение: микрорайон Кызылжар, улица А.Пайзахметова без номера, дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средней школы № 53 имени Сабыр Рахымова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Шардара, 1-50, улица Ш.Ташболатова, 1-61, 1-тупик Ш.Ташболатова, 1-10, 2-тупик Ш.Ташболатова, 1-18, 3-тупик Ш.Ташболатова, 1-10, улица Бершинтобе, 1-62, 1-тупик Бершинтобе, 1-18, 2-тупик Бершинтобе, 1-8, улица Гүлістан, 1-61, 1-тупик Гүлістан, 1-20, 2-тупик Гүлістан, 1-10, улица Жетисай, 1-46, улица Токбайге, 1-39, улица Жиделибайсын, четная сторона 42-68, улица Маралды, 1-39, улица А.Сұлтанова, 1-66, улица Ю.Гагарина, 1-28, 1-тупик Ю.Гагарина, 1-6, 2-тупик Ю.Гагарина, 1-8.
Избирательный участок № 66
Месторасположение: микрорайон Кызылжар, улица Жиделибайсын, 80/8 здание ресторана "Шапахат".
Граница: улица Жиделибайсын, нечетная сторона 41-69, улица А.Пайзахметова, 1-60, улица Ходжимат ата, 1-60, улица Жетисай, 47-72, улица К.Нәбиев, 1-15, улица Рамазан ата, 1-30, улица Аксуат, 1-60, улица Акниет, 1-40, улица Гулденген, 1-20, улица Токбайге, 40-101, улица Жусанды, 1-25, улица Достаскан, 1-26, улица А.Махмудова, 48-72, улица Каратал, 1-25, улица Теректи, 1-25, улица Эрмет ата, 27-86.
Избирательный участок № 75
Месторасположение: проспект Байдибек би без номера, здание "Шымкентского дендрологического парка имени А.Аскарова".
Граница: улица У.Аргынбекова участок и дома без номеров нечетная сторона 7-71, четная сторона 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 улица К.Казиева, 152, 152/4, 152/5, 162, улица К.Толеметова, 99, улица Сырым батыр, 11, 11/1, 11/2, 10, 10/4, 10/6, 2/18, 2/19, проспект Байдибек би, 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, улица Корикти, 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, улица Салтанатты, № 21, 21-1, 21/2, 68, улица Болашак, 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, улица Канагат, 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, улица Мирас, 1-54, улица Акмаржан, 13-45, улица Монке би, 31-68, улица Тажибай ата, 12-53, улица Анар әже, 1-73а, улица Б.Ермекбаева, 1-61, улица О.Мырзабекова, 1-69, улица Б.Нурлыбекова, 1-72, улица А.Байтурсынова, 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 и дома без номеров улицы Ақдала, улицы Келешек, улицы Ризалық микрорайона Самал-2.

Шекарасы: Жиделібайсын көшесі, 1-40, 1-тұйық Жиделібайсын, 1-18, Эрмет ата көшесі, 1-26, А.Махмудов көшесі, 1-47, 1-тұйық А.Махмудов, 1-12, Жаңақұрылыс, 1-25, 1-тұйық Жаңақұрылыс, 1-21, Киікжар көшесі, 1-20, Арыстан баб көшесі, 1-21, Шардара көшесі, 50-100, Ташболатов көшесі, 62-87, Гүлістан көшесі, 62-125, 3-тұйық Гүлістан, 1-17, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы 29-69, Бершінтөбе көшесі, 63-131.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар шағынауданы, А.Пайзахметов көшесі ,нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сабыр Рахымов атындағы № 53 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Шардара көшесі, 1-50, Ташболатов көшесі, 1-61, 1-тұйық Ташболатов, 1-10, 2-тұйық Ташболатов, 1-18, 3-тұйық Ташболатов, 1-10, Бершінтөбе көшесі, 1-62, 1-тұйық Бершінтөбе көшесі, 1-18, 2-тұйық Бершінтөбе көшесі, 1-8, Гүлістан көшесі, 1-61, 1-тұйық Гүлістан, 1-20, 2-тұйық Гүлістан, 1-10, Жетісай көшесі, 1-46, Тоқбәйге көшесі, 1-39, Жиделібайсын көшесінің жұп жағы 42-68, Маралды көшесі, 1-39, А.Сұлтанов көшесі, 1-66, Ю.Гагарин көшесі, 1-28, 1-тұйық Ю.Гагарин, 1-6, 2-тұйық Ю.Гагарин, 1-8.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар шағынауданы, Жиделібайсын көшесі, 80/8, "Шапахат" мейрамханасының ғимараты.
Шекарасы: Жиделібайсын көшесінің тақ жағы 41-69, А.Пайзахметов көшесі, 1-60, Ходжимат ата көшесі, 1-60, Жетісай көшесі, 47-72, К.Набиев көшесі, 1-15, Рамазан ата көшесі, 1-30, Ақсуат көшесі, 1-60, Ақниет көшесі, 1-40, Гүлденген көшесі, 1-20, Тоқбәйге көшесі, 40-101, Жусанды көшесі, 1-25, Достасқан көшесі, 1-26, А.Махмудов көшесі, 48-72, Қаратал көшесі, 1-25, Теректі көшесі, 1-25, Эрмет ата көшесі, 27-86.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз, Шымкент қаласының қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасының "А.Асқаров атындағы Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Самал-2 шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесінің тақ жағы 7-71, жұп жағы 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 учаскелер және нөмірсіз үйлер, Қ.Қазиев көшесі, 152, 152/4, 152/5, 162, Қ.Төлеметов көшесі 99, Сырым батыр көшесі, 11, 11/1, 11/2, 10, 10/4, 10/6, 2/18, 2/19, Бәйдібек би даңғылы, 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, Көрікті көшесі, 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, Салтанатты көшесі, 21, 21-1, 21/2, 68, Болашақ көшесі, 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, Қанағат көшесі, 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, Мирас көшесі, 1-54, Ақмаржан көшесі, 13-45, Мөңке би көшесі, 31-68, Тәжібай ата көшесі, 12-53, Анар әже көшесі, 1-73а, Б.Ермекбаев көшесі, 1-61, О.Мырзабеков көшесі, 1-69, Б.Нұрлыбеков көшесі, 1-72, А.Байтұрсынов көшесі, 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 және Ақдала көшесі, Келешек көшесі, Ризалық көшесінің нөмірсіз үйлері;

Микрорайон Акжайык: дома 1-10 улиц, обозначенных порядковым номером.
Избирательный участок № 212
Месторасположение: жилой массив Қайнарбұлақ, улица А.Бөлешова, 31/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 106 "Қайнарбұлақ" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Шанина, 1-105, улица Т.Курасбек, 1-120, улица А.Бөлешова, 1-118 и дома без номеров улиц без наименования жилого массива Қайнарбұлақ.
Избирательный участок № 213
Месторасположение: жилой массив Қайнарбұлақ, 859, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 125" Управления образования города Шымкент.
Границы: ПК "Казхиммонтаж-42", "Шымкентмелиорация", "Цементник", "Дружба", "Новостройка", "Мичурин", "Автомобилист", "ПК Монтажник", "Труженик", "Связист", "Транспортник" дачного массива Қайнарбұлақ.
Дома без номеров улиц Топар, Өлке, Тасбұлак, Кызылтау, Бакты, Ақшеңгелді, Өндіріс и Карагай жилого массива Қайнарбұлақ.
Избирательный участок № 214
Месторасположение: дача Кайнарбулак без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 83" Управления образования города Шымкент.
Граница: ПК "Дзержинец" 143 дома, "ХБК" (Текстильщик) 190 домов, "Енбек" 107 домов, "ЧАРЗ" 89 домов дачи Кайнарбулак.
Избирательный участок № 215
Месторасположение: микрорайон Достык, улица Акбосага, 2/7, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 69" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Акбосага, 1-71, улица Тиршилик, 1-58, улица Тангышык, 1-112, улица Арайлы тан полностью, улица Айтумар, 1-50, улица Жайсан, 1-56, улица Ырысты, 1-14, улица Бастау, 1-15, улица Акпейил, 1-10, улица Тилектес, 1-10, Жигер улица, 1-26, Булбул, 1-25, улица Кызылкол, 1-25, улица Гүлдерай, 1-29, Алтын олке, 1-49 микрорайона Достык.
Избирательный участок № 216
Месторасположение: микрорайон Акжайык, 2/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 88" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Шубарсу, 4-6, улица Коныраулы, 36-91, улица Ж.Досмухамедова, 48-99, улица Естай акына, 47-95, улица Камбар батыр, 41-98, улица Байшешек, 40-91, улица Ә.Тойшиева, 37-100, улица Ә.Бөкейханова, 40-97, улица С.Садуакасова, 36-97, улица Т. Алпысбаева, 41-99, улица Ә. Спанова, 31-93, улица У.Әбдіқадырова, 39-89, улица А.Аширова, 40-93, улица Карасай, 28-82, улица Сарбаз, 37-89, улица Асылбекова, 38-61, улица Омарова, 35-65, и улицы без наименования 1, 2, 3, 4, 5 микрорайона Акжайык.
Избирательный участок № 217
Месторасположение: микрорайон Акжайык, улица Сырым батыр, 50, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 59" Управления образования города Шымкент.

Ақжайық шағынауданы: реттік нөмірмен белгіленген 1-10 көшедегі үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ тұрғын алабы, Ә.Бөлешов көшесі, 31/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 106 "Қайнарбұлақ" жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнарбұлақ тұрғын алабының Ж.Шанин көшесі, 1-105, Т.Құрасбек көшесі, 1-120, Ә.Бөлешов көшесі, 1-118 және атауы жоқ көшелердің нөмірсіз үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ тұрғын алабы, 859, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 125 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнар-бұлақ саяжайының "Казхиммонтаж-42", "Шымкентмелиорация", "Цементник", "Дружба", "Жаңақұрылыс", "Мичурин", "Автомобилист", "ПК Монтажник", "Труженик", "Связист", "Транспортник" ӨК.
Қайнарбұлақ тұрғын алабының Топар, Өлке, Тасбұлақ, Қызылтау, Бақты, Ақшеңгелді, Өндіріс және Қарағай көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 83 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Дзержинец" 143 үй, "ХБК" (Текстильщик) 190 үй, "Еңбек" 107 үй, "ЧАРЗ" 89 үй.
№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық шағынауданы, Ақбосаға көшесі, 2/7, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Ақбосаға көшесі, 1-71, Тіршілік көшесі, 1-58, Таңғышық көшесі, 1-112, Арайлы таң көшесі толығымен, Айтұмар көшесі, 1-50, Жайсаң көшесі, 1-56, Ырысты көшесі, 1-14, Бастау көшесі, 1-15, Ақпейіл көшесі, 1-10, Тілектес көшесі, 1-10, Жігер көшесі, 1-26, Бұлбұл, 1-25, Қызылкөл көшесі, 1-25, Гүлдерай көшесі, 1-29, Алтын өлке көшесі, 1-49.
№ 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, 2/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 88 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағынауданы, Шұбарсу көшесі, 4-6, Қоңыраулы көшесі, 36-91, Ж.Досмұхамедов көшесі, 48-99, Естай ақын көшесі, 47-95, Қамбар батыр көшесі, 41-98, Бәйшешек көшесі, 40-91, А.Тойшиев көшесі, 37-100, Ә.Бөкейханов көшесі, 40-97, С.Сәдуақасов көшесі, 36-97, Т.Алпысбаев көшесі, 41-99, А.Спанов көшесі, 31-93, У.Әбдіқадыров көшесі, 39-89, А.Аширова көшесі, 40-93, Қарасай көшесі, 28-82, Сарбаз көшесі, 37-89, Асылбеков көшесі, 38-61 және атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5 көшелері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, Сырым батыр көшесі, 50, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 59 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Граница: улица Улагат, 1-69, улица М.Ерметова, 1-69, улица Манкент, 1-48, улица Шадиобад, 1-64, улица Енбекши, 1-70, улица Уста-Мухаммед, 1-60, улица Ыкылас, 1-156, улица Жомарт, 1-90, улица Атажурт, 1-33, 1-тупик Атажурт, 1-8, 2-тупик Атажурт, 1-10, улица Акжолтай, 1-8, улица Кентобе, 1-20, 1-тупик Кентобе, 1-10, 2-тупик Кентобе, 1-7, улица Сиректас, 1-55, улица Жосалы, 1-46 и дома без номеров улиц Жузасу, Аманат, Аккисык, Желтау микрорайона Бозарык.
Избирательный участок № 261
Месторасположение: дача Кайнарбулак без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 83" Управления образования города Шымкент.
Граница: дачи Кайнарбулак ПК "Шымкентсут" 102 дома, "Кристалл" 371 домов, "Достык" 131 домов, "Құрылыс" 396 домов, "Казавтоматика" 58 домов, "Казавтомонтаж" 56 домов, "Черемушки" 48 домов, "ДСК" 106 домов, "Факел" 117 домов, "Финансист" 66 домов, "РМЗ" 63 домов, "Механизатор" 150 домов, "Автопассажир" 180 домов.
Избирательный участок № 262
Месторасположение: дача Кайнарбулак, улица Русская Березка без номера, здание ГКП ПХВ "Городская поликлиника № 10" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: ПК "Металлург" 798 домов, "СТ Мехколонна 49" 95 домов, "Денсаулык" 157 домов, "Мелиоратор-2" 156 домов, "Энергетик" 362 дома дачи Кайнарбулак.
Избирательный участок № 263
Месторасположение: микрорайон Достык, улица Акбосага, 2/7, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 69" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона Достык, улица Мамыражай, 1-133, улица Бірлік, 1-140, улица Илтипат, 1-138, улица Музтау, 1-145, улица, Акбура аулие, 1-99, улицы без наименования 1, 2, 3, 4, 5, улица Ардагерлер, улица Жаһут, 1-26, улица Кызылкол, 1-92, улица Гүлдерай, 1-28, улица Алтын олке, 1-49.
Избирательный участок № 264
Месторасположение: микрорайон Акжайык, улица Сырым батыр, 50, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 59" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона Акжайык, улица Ә.Еділбаева, 173-360, улица Е.Исакова, 1-195, улица А.Арипова, 1-164, улица Карабура, 1-133, улица Р.Айдапкелова, 1-110, улица Қосай баба, 1-92, улица О.Шүлменова, 1-66, улица Ибрагим қожа, 1-61, улица Б.Серікбаева, 1-51, улица Марқатау-1, 1-51, улица Марқатау-2, 1-72, улица Әйтеке би, 1-255.
Избирательный участок № 265
Месторасположение: микрорайон Акжайык, 506б, здание ГККП "Ясли-сад № 26 "Самұрық" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона Акжайык, улица Шубарсу, 1-3, улица Коныраулы, 1-35, улица Ж.Досмухамедова, 1-47, улица Естай акын, 1-46, улица Камбар батыр, 1-40, улица Байшешек, 1-39, улица Ә.Тойшиева, 1-36, улица Ә.Бөкейханова, 1-39, улица С.Сәдуақасова, 1-35, улица Т.Алпысбаева, 1-40, улица Ә.Спанова, 1-30, улица У.Әбдіқадырова, 1-38, улица А.Аширова, 1-39, улица Карасай, 1-27, улица Сарбаз, 1-36, улица Асылбекова, 1-37, улица Омарова, 1-34, улица Костанай, 1-68, улица Ақшам, 1-78, улица Малайсары, 1-66, улица Кемербастау полностью входит, улица Астык полностью входит, улица Жағажай, 1-133, улица Сырнай, 1-62, и улиц без наименования 1, 2, 3.
Избирательный участок № 266

Шекарасы: Бозарық шағынауданы, Ұлағат көшесі, 1-69, М.Ерметов көшесі, 1-69, Манкент көшесі, 1-48, Шадиобад көшесі, 1-64, Еңбекші көшесі, 1-70, Ұста-Мұхаммед көшесі, 1-60, Ықылас көшесі, 1-156, Жомарт көшесі, 1-90, Атажұрт көшесі, 1-33, Атажұрт 1-тұйығы, 1-8, Атажұрт 2-тұйығы, 1-10, Ақжолтай көшесі, 1-8, Кеңтөбе көшесі, 1-20, Кеңтөбе 1-тұйық, 1-10, Кеңтөбе 2-тұйық, 1-7, Сиректас көшесі, 1-55, Жосалы көшесі, 1-46, Жүзасу, Аманат, Аққисық, Желтау көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 83 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының Өндірістік кооперативтері "Шымкентсүт" 102 үй, "Кристалл" 371 үй, "Достық" 131 үй, "Құрылыс" 396 үй, "Казавтоматика" 58 үй, "Казавтомонтаж" 56 үй, "Черемушки" 48 үй, "ДСК" 106 үй, "Факел" 117 үй, "Финансист" 66 үй, "РМЗ" 63 үй, "Механизатор" 150 үй, "Автопассажир" 180 үй.
№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, Русская березка көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 10 қалалық емхана" МКК дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.
Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Металлург" 798 үй, "СТ Мехколонна 49" 95 үй, "Денсаулық" 157 үй, "Мелиоратор-2" 156 үй, "Энергетик" 362 үй.
№ 263 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық шағынауданы, Ақбосаға көшесі, 2/7, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Мамыражай көшесі, 1-133, Бірлік көшесі, 1-140, Ілтипат көшесі, 1-138, Мұзтау көшесі, 1-145, Ақбура әулие көшесі, 1-99, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5 көшелері, Ардагерлер көшесі, Жаһут көшесі, 1-26, Қызылкөл көшесі, 1-92, Гүлдерай көшесі, 1-28, Алтын өлке көшесі, 1-49.
№ 264 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, Сырым батыр көшесі, 50, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 59 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағынауданы, А.Еділбаев көшесі, 173-360, Е.Исқақов көшесі, 1-195, А.Арипов көшесі, 1-164, Қарабура көшесі, 1-133, Р.Айдапкелов көшесі, 1-110, Қосай баба көшесі, 1-92, О.Шулменов көшесі, 1-66, Ибрагим қожа көшесі, 1-61, Б.Серікбаев көшесі, 1-51, Марқатау-1 көшесі, 1-51, Марқатау-2 көшесі, 1-72, Әйтеке би көшесі, 1-255.
№ 265 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, 506б, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 26 "Самұрық" бөбекжай-балабақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағынауданы, Шұбарсу көшесі, 1-3, Қоңыраулы көшесі, 1-35, Ж.Досмұхамедов көшесі, 1-47, Естай ақын көшесі, 1-46, Қамбар батыр көшесі, 1-40, Байшешек көшесі, 1-39, А.Тойшиев көшесі, 1-36, Ә.Бөкейханов көшесі, 1-39, С.Сәдуақасов көшесі, 1-35, Т.Алпысбаев көшесі, 1-40 А.Спанов көшесі, 1-30, У.Әбдіқадыров көшесі, 1-38, А.Аширов көшесі, 1-39, Қарасай көшесі, 1-27, Сарбаз көшесі, 1-36, Асылбеков көшесі, 1-37, Омаров көшесі, 1-34, Қостанай көшесі, 1-68, Ақшам көшесі, 1-78, Малайсары көшесі, 1-66, Кемербастау көшесі толығымен кіреді, Астық көшесі толығымен кіреді, Жағажай көшесі, 1-133, Сырнай бұлақ көшесі, 1-62 және атауы жоқ 1, 2, 3 көшелері.
№ 266 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Асар-2, 2735, блок "А" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 138" Управления образования города Шымкент.
Граница: Пересечение улицы Көкбастау и трассы Кайнарбулак до пересечение улиц Ардагерлер и Армандастар, улица Көлсай, 1-50, улица Көкжазық, 1-65, улица Алмаз, 1-47, улица Алқатерек, 1-75, улица Күншоғыр, 1-30, улица Жезкиік, улица Арқат, 1-126, улица Атакент, 1-90, улица Қараш, 1-68, улица Бойтұмар, 1-78, улица Таңшапағы, 1-62, улица Көкмайса, 1-56, улица Асар, 1-48, улица Жаңарқа, 1-52, улица Ардагерлер 1-38.
Избирательный участок №267
Месторасположение: микрорайон Шымкент-Сити, 17/17, корпус "А" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 135" Управления образования города Шымкент.
Граница: многоэтажные жилые дома 1-21, № 1/1, 1/2, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 48, 49, 50 микрорайон Шымкент-Сити и в участок входит полностью жилой комплекс "Arman Qala".
Избирательный участок № 283
Месторасположение: улица Әл-Фараби, 102, здание КГУ "Школа-лицей № 52" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Төрткөл № 1-36, улица Қ.Қайсенов № 1-32, улица Отырар № 1-32, улица Ештай ата № 1-32, улица Ш.Мустафаева № 1-34, улица Өскенбай № 1-38, улица М.Төлебаева № 1-160, улица Қ.А.Яссауи № 1-49, улица С.Рахимова № 1-48, улица Б.Даулбаева № 66-163, улица Диханкол № 56-65, улица Манас № 60-159.
Избирательный участок № 284
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Алпамыс батыр, 2/6, здание ТОО "Ясли-детский сад Жан-Нурби".
Граница: улица С.Юсупов, 111-158, улица Б.Момышұлы, участкий 2017-2881, улица Алпамыс батыр, 1-38, улица Естемес би, 1-68, улица Кобыланды батыра, 1-59, улица Тауекел хан, участкий 2687-3162, улица Мугалжар, участкий 1235-1326, улица Жанибек хана, 1-48, улица Актасты, 1-24, улица Казак Ордасы, 1-131, улица Алтынкорган, 1-99, улица Улы дала көшесі, 1-82, улица Алмалы бак, 1-119, улица Баулык, 1-88, улица Самалжел, 1-96, улица Тындала, 1-83, улица Шубаркол, 1-113.
Избирательный участок № 285
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Қ.А.Яссауи, 10а, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 136" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Керей хан, 1-73, улица Барак хан, 1-102, улица Ойсыл баба, 1-106, улица Арасантау, 1-108, улица А.Абдраманова, 1-130, улица А.Шеримкулова, 1-110, улица С.Сагынбаева, 1-110, улица К.Сыздыкова, 1-110, улица Қ.А.Яссауи, 94-120.
Избирательный участок № 286
Месторасположение: улица Дархан, 6/1, здание ГКП ПХВ "Общеобразовательная средняя школа № 137" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Асар-2 шағынауданы, 2735 ғимарат, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 138 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "А" ғимараты.
Шекарасы: Көкбастау мен Қайнарбұлақ тас жолының қиылысынан Ардагерлер мен Армандастар көшелерінің қиылысына дейін.
Көлсай көшесі, 1-50, Көкжазық көшесі, 1-65, Алмаз көшесі, 1-47, Алқатерек көшесі, 1-75, Күншоғыр көшесі, 1-30, Жезкиік көшесі, Арқат көшесі, 1-126, Атакент көшесі, 1-90, Қараш көшесі, 1-68, Бойтұмар көшесі, 1-78, Таңшапағы көшесі, 1-62, Көкмайса көшесі, 1-56, Асар көшесі, 1-48, Жаңаарқа көшесі, 1-52, Ардагерлер көшесі, 1-38.
№ 267 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шымкент-Сити шағынауданы, 17/17, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 135 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "А" корпусы.
Шекарасы: Шымкент-Сити шағынауданы, 1-21, 1/1, 1/2, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 48, 49, 50 көп қабатты тұрғын үйлері және "Arman Qala" тұрғын үй кешені толығымен кіреді.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әл-Фараби көшесі, 102, Шымкент қаласының білім басқармасының "№52 мектеп-лицейі" КММ жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы.
Шекарасы: Төрткөл көшесі, 1-36, Қ.Қайсенов көшесі, 1-32, Отырар көшесі, 1-32, Ештай ата көшесі, 1-32, Ш.Мұстафаев көшесі, 1-34, Өскенбай көшесі, 1-38, М.Төлебаев көшесі, 1-160, А.Яссауи көшесі, 1-49, С.Рахимов көшесі, 1-48, Б.Дауылбаев көшесі, 66-163, Диханкөл көшесі, 56-65, Манас көшесі, 60-159.
№ 284 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Алпамыс батыр көшесі, 2/6, "Жан-Нурби" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: С.Юсупов көшесі, 111-158, Б.Момышұлы көшесі, 2017-2881 учаскелері, Алпамыс батыр көшесі, 1-38, Естемес би көшесі, 1-68, Қобыланды батыр көшесі, 1-59, Тәуекел хан көшесі, 2687-3162 учаскелері, Мұғалжар көшесі, 1235-1326 учаскелері, Жәнібек хан көшесі, 1-48, Ақтасты көшесі, 1-24, Қазақ Ордасы көшесі, 1-131, Алтынқорған көшесі, 1-99, Ұлы дала көшесі, 1-82, Алмалы бақ көшесі, 1-119, Баулық көшесі, 1-88, Самалжел көшесі, 1-96, Тыңдала көшесі, 1-83, Шұбаркөл көшесі, 1-113.
№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Яссауи көшесі, 10а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 136 жалпы орта білім беретін мектебі" МКК ғимараты.
Шекарасы: Керей хан көшесі, 1-73, Барақ хан көшесі, 1-102, Ойсыл баба көшесі, 1-106, Арасантау көшесі, 1-108, Ә.Әбдіраманов көшесі, 1-130, А.Шерімқұлов көшесі, 1-110, С.Сағынбаев көшесі, 1-110, Қ.Сыздықов көшесі, 1-110, А.Яссауи көшесі, 94-120.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дархан көшесі, 6/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 137 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.

Граница: улица У.Юсупова, 1-65, улица Т.Тоқтарова, 1-50, улица М.Каскабаева, 21-52, улица Дәстур, 1-65, улица К.Айтымбетулы, 1-66, улица Ә.Дулатова, 1-94.
Избирательный участок № 287
Месторасположение: микрорайон Жайлау, улица С.Ахметова, 5, здание ТОО "Детский сад Рабия".
Граница: микрорайон Жайлау: улица М.Бегалиева, 1-68, улица С.Ахметова, 1-97, улица М.Махамбетова, 1-48, улица Қажымұқан, 1-88, улица Есіркеп батыр, 1-250, улица Дәулеткерей, 1-85.
Избирательный участок № 288
Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица Сыпырган ата без номера, здание ТОО "Начальная школа "Жас Дарын-4".
Граница: улица А.Кабылбекова, 1-27, нечетная сторона улицы Темиртау, 65-95, четная сторона 38-60, нечетная сторона улицы Хан тәңірі, 59-89, четная сторона 88-116, улица К.Сатбаева, 58-85, улица Е.Спатаева, нечетная сторона 87-113, четная 100-126, нечетная сторона улица Е.Молдабаева, 123-147, четная сторона 108-136, нечетная сторона улицы К.Дауылова, 81-109, четная сторона 126-148, улица 70 жыл Казахстан, 1-50, улица М.Алиева, 1-27, улица Акжелек, 1-26, улица Мырзашол, 1-46, улица С.Сейфуллина, 1-50, тупик С.Сейфуллина, 1-20.
Избирательный участок № 289
Месторасположение: микрорайон Турлан, проезд Школьный без номера, спорт зал КГУ "Общеобразовательная средней школы № 55" Управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы М.Тореза, 2-34, улица К.Сатбаева, 1-40, улица Инкардария, 1-60, улица Хангелди, 1-30, улица Алмаз, 1-28, улица Көксу, 1-20, улица Вишневая, 1-20, улица Қазақстан, 1-28.
Избирательный участок № 290
Месторасположение: микрорайон Ынтымак, 50/1, здание ТОО "Детский сад "№ 1 Айым".
Граница: улица Шойтобе, 1-38, улица Тулкибас, 1-46, улица Ақбозат, 1-50 и дома без номеров улиц Кайынды, Дарабоз, Капланбек, Таннуры, Кенистик, Сарышыганак, Имантау, Иле, Жуантобе, Жидебай, Жезказган, Майкудык, Кызылкайнар до улицы без наименования микрорайона Ынтымак-2.
В участок входит микрорайон Жана Турлан полностью.
Избирательный участок № 292
Месторасположение: микрорайон Кызылжар, улица С.Куртаева, 33А, корпус "А" КГУ "Общеобразовательная средней школа № 133" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица С.Куртаева, 31-55, дома без номеров улиц Ақторғай, Актерек, Келбет, Асадал, Арасан, Шұбартау, Көлкент, Теренозек, Сыганак, Нурлыкент, Ордакент, Алкап, Бесбулак.
Избирательный участок № 293
Месторасположение: улица Ж.Кентаева, 15, здание ТОО "Ясли сад "Зауре".
Граница: улица Ж.Кентаева, 1-51, улица Елконыс, 1-12, улица М.Байтореева, 1-70, улица Асылбекова, 52-88, улица А.Буркитбаева, 52-140, улица С.Мелдикоджаева, 54-150, улица А.Қастеева, 58-163, улица Н.Табынбаева, 54-156, улица Қосдиірмен, 1-71, 1 тупик Қосдиірмен, 1-9, улица Абдираимова, 1-26.
Избирательный участок № 298
Месторасположение: улица У.Аргынбекова, 993, здание "Отдела Центра занятости населения акимата города Шымкент по Аль-Фарабийскому району" Управления занятости и социальных программ города Шымкент.

Шекарасы: У.Юсупов көшесі, 1-65, Т.Тоқтаров көшесі, 1-50, М.Қасқабаев көшесі, 21-52, Дәстүр көшесі, 1-65, Қ.Айтымбетұлы, 1-66, Ә.Дулатов көшесі, 1-94.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жайлау шағынауданы, С.Ахметов көшесі, 5, "Рабия" бала бақшасы" ЖШС ғимараты.
Жайлау шағынауданы: М.Бегалиев көшесі, 1-68, С.Ахметов көшесі, 1-97, М.Махамбетов көшесі, 1-48, Қажымұқан көшесі, 1-88, Есіркеп батыр көшесі, 1-250, Дәулеткерей көшесі, 1-85.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Сыпырған ата көшесі, нөмірсіз, "Жас Дарын-4 бастауыш мектебі" ЖШС ғимараты
Шекарасы: А.Қабылбеков көшесі, 1-27, Теміртау көшесі, тақ жағы 65-95, жұп жағы 38-60, Хантәңірі көшесі, тақ жағы 59-89, жұп жағы 88-116, Қ.Сәтбаев көшесі, 58-85, Е.Спатаев көшесі, тақ жағы 87-113, жұп жағы 100-126, Е.Молдабаев, көшесі тақ жағы 123-147, жұп жағы 108-136, Қ.Дауылов көшесі, тақ жағы 81-109, жұп жағы 126-148, 70 жыл Қазақстан көшесі, 1-50, М.Әлиев көшесі, 1-27, Ақжелек көшесі, 1-26, Мырзашөл көшесі, 1-46, С.Сейфуллин көшесі, 1-50, С.Сейфуллин тұйығы, 1-20.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұрлан шағынауданы, Мектеп өткелі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ-ның спорт залы.
Шекарасы: М.Тореза көшесінің жұп жағы 2-34, Қ.Сәтбаев көшесі, 1-40, Іңкәрдария көшесі, 1-60, Хангелді көшесі, 1-30, Алмаз көшесі, 1-28, Көксу көшесі, 1-20, Вишневая көшесі, 1-20, Қазақстан көшесі 1-28.
№ 290 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынтымақ шағынауданы, 50/1, "№ 1 Айым" балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ-2 шағынауданы, Шойтөбе көшесі, 1-38, Түлкібас көшесі, 1-46, Ақбозат көшесі, 1-50, Қайыңды, Дарабоз, Қапланбек, Таңнұры, Кеңістік, Сарышығанақ, Имантау, Іле, Жуантөбе, Жидебай, Жезқазған, Майқұдық, Қызылқайнар көшелерінің нөмірсіз үйлері атауы жоқ көшесіне дейін.
Учаскеге Жаңа Тұрлан шағынауданы толығымен кіреді.
№ 292 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар шағынауданы, С.Құртаев көшесі, 33А, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 133 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "А" ғимараты.
Шекарасы: С.Құртаев көшесі, 31-55, Ақторғай, Ақтерек, Келбет, Арасан, Асадал, Шұбартау, Көлкент, Тереңөзек, Сығанақ, Нұрлыкент, Ордакент, Алқап, Бесбұлақ көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Кентаев көшесі, 15, "Зауре" бөбекжай бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ж.Кентаев көшесі, 1-51, Елқоныс көшесі, 1-12, М.Байтөреев көшесі, 1-70, Асылбеков көшесі, 52-88, Ә.Бүркітбаев көшесі, 52-140, С.Мелдіқожаев көшесі, 54-150, Ә.Қастеев, 58-163, Н.Табынбаев көшесі, 54-156, Қосдиірмен көшесі, 1-71, 1 тұйық Қосдиірмен, 1-9, Әбдірайымов көшесі, 1-31.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұ.Арғынбеков көшесі, 993, Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Шымкент қаласының әкімдігінің Халықты жұмыспен қамту орталығының Әл-Фараби ауданы бойынша бөлімінің" ғимараты.

Граница: улица У.Аргынбекова, 1, 3, 7, 8, 11, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107/1, 111, 113, 115, 119, 123, 129, 133, 135, 1391, улица Б.Ермекбаева,1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 117, 1217, 1397, 1399, 1400, 1401, 1402, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 5963, улица Бекмурат батыр, 1547, улица Салтанатты, 6, 8, 12, улица Анар аже, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 1234, 1235, 1407, 6838, 6839, 6840, 6841, 6842, 6843, 6844, 6844а, 6845, 6846, 6847, 6848, 8100a, улица Манат кызы, 6, 1253, 1254, 1255,1427, 1428, улица А.Байтурсынова, 155, 157, 170, 174, улица О.Мырзабекова, 24, 34, 39, 39/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 1243, 1256, 1258, 1260, 1262, 1263, 1428, 1443, 6821, улицаУмит, 7, 8, 22, улица Тажибай ата, 1-22, 19а, улица Монке би, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 микрорайона Самал-2.
Избирательный участок № 313
Месторасположение: микрорайон Акжайык, 2/1, здание ГКП ПХВ "Общеобразовательная средняя школа № 88" Управления образования города Шымкент.
Граница: нечетная сторона улицы Сырым батыр, 1-169, Байысбай ата, 1-171, улица Шойман қажы, 1-183, улица Қозыбай, 81-130, улица Ж.Мынбаева, 1-136, улица Н.Оналбаева, 1-196, улица А.Едилбаева, 1-172 и дома 3 улиц без наименования микрорайона Акжайык.
Избирательный участок № 314
Месторасположение: микрорайон Акжайык,, улица Кокшетау, 92Б, здание ТОО "Ясли-сад "Амира".
Граница: дома без номеров улиц Зеңгі ата, Торгын, Балкарагай, Ақжунис, Бескара, Угемтау, Даулетти, Жеруйык, Тениз, Акдария, Ж.Мынбаева, Кокшетау и улица Малайсары и дома 15 улиц без наименования микрорайона Акжайык.
Избирательный участок № 315
Месторасположение: микрорайон Достык, улица Дидар без номера, ІІ корпус ГККП "Ясли-сад № 126 "Шұғыла" Управления образования города Шымкент.
Граница: улицы Дидар, Алгыс, Айдарлы, Иманғара, Науша, Елім-ай, Ақкент, Ақсу-Аюлы, Бабалы, Асар, Музтау от улицы Жайсан до трассы Кайнарбулак, улица Акбура аулие от улицы Жайсан до трассы Кайнарбулак, полностью входит в территорию Новостройки микрорайона Достык.
Избирательный участок № 316
Месторасположение: микрорайон Асар-2, 2735, блок "Б" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 138" Управления образования города Шымкент.
Граница: пересечение улиц Көкбастау и Армандастар до кольцевое Бозарык микрорайона Асар-2.

Шекарасы: Самал-2 шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, 1, 3, 7, 8, 11, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107/1, 111, 113, 115, 119, 123, 129, 133, 135, 1391, Б.Ермекбаев көшесі, 1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 117, 1217, 1397, 1399, 1400, 1401, 1402, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 5963, Бекмұрат батыр көшесі, 1547, Салтанатты көшесі, 6, 8, 12, Анар әже көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 1234, 1235, 1407, 6838, 6839, 6840, 6841, 6842, 6843, 6844, 6844а, 6845, 6846, 6847, 6848, 8100a, Манат қызы көшесі, 6, 1253, 1254, 1255, 1427, 1428, А.Байтұрсынов көшесі, 155, 157, 170, 174, О.Мырзабеков көшесі, 24, 34, 39, 39/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 1243, 1256, 1258, 1260, 1262, 1263, 1428, 1443, 6821, Үміт көшесі, 7, 8, 22. Тәжібай ата көшесі, 1- 22, 19а, Мөңке би көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
№ 313 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, 2/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 88 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағынауданы, Сырым батыр көшесінің тақ жағы 1-169, Байысбай ата көшесі, 1-171, Шойман қажы көшесі, 1-183, Қозыбай көшесі, 81-130, Ж.Мыңбаев көшесі, 1-136, Н.Оңалбаев көшесі, 1-196, А.Еділбаев көшесі, 1-172 және атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 314 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, Көкшетау көшесі, 92Б, "Амира" бөбекжай-бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағынауданы, Зеңгі ата, Торғын, Балқарағай, Ақжүніс, Бесқара, Өгемтау, Дәулетті, Жерұйық, Теңіз, Ақдария, Ж.Мыңбаев, Көкшетау көшелерінің нөмірсіз үйлері, Малайсары көшесі және атауы жоқ 15 көшенің үйлері.
№ 315 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық шағынауданы, Дидар көшесі нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 126 "Шұғыла" бөбекжай-балабақшасы" МКҚК ІІ-корпусы.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Дидар, Алғыс, Айдарлы, Иманғара, Науша, Елім-ай, Ақкент, Ақсу-Аюлы, Бабалы, Асар, Мұзтау көшелері, Жайсаң көшесінен бастап Қайнарбұлақ тас жолына дейін, Ақбура әулие көшесі Жайсаң көшесінен бастап Қайнарбұлақ тас жолына дейін, Жаңақұрылыс аумағын толығымен қамтиды.
№ 316 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асар-2 шағынауданы, 2735, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 138 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Асар-2 шағынауданы, Көкбастау мен Армандастар көшесінің қиылысынан Бозарық айналма жолына дейін.

Улицы Армандастар, Қымбат, Кеңдала, Бабасай, Арқау, Айсaкөл, Сарай-Берке, Саралжын, Кұмкент, Сарыадыр, Тасқара, Тамшалы, Тасөткел, Нұржол, Тастөбе, Текелі, Сандықтас, многоэтажные дома Асар сити 1-8.
Избирательный участок № 317
Месторасположение: микрорайон Самал-2, 1727, здание ТОО "Дошкольный мини-центр "Ақмантай".
Граница: улица О.Малкарова, четная сторона 24-106, улица С.Шакирова, 1-100, улица Жабай Токсаба батыр, 42-104, улица О.Сеитова, 50-106, улица Б.Нурлыбекова, 59-116, улица О.Мырзабекова, 70-118, улица Анар аже, 62-115, улица Б.Ермекбаева, 62-112 и дома без номеров улиц Д.Толепбергенова, Бекмурат батыр, Манат кызы микрорайона Самал-2.
Избирательный участок № 318
Месторасположение: улица У.Аргынбекова без номера, здание ТОО "Школа "Lider Innovation Lyceum".
Граница: улица Алтын дала, 58-115а, улица Оркенди, 63-115, улица Аламан, 63-135, улица Н.Толендиулы, 80-141, улица Алимтау, 112-151, улица Алтынарык, 112-216 и дома без номеров улиц Ушкиян, Талас, Тарактас, Бескарагай, Бектау, Айтас микрорайона Солтүстік-Батыс.
Избирательный участок № 319
Месторасположение: улица Т.Утегенова без номера, здание ТОО "Общеобразовательная школа "Samğau".
Граница: улица Казак Ордасы, 241-260, улица Алтынқорған, 193-260, улица Нурлы тан, 1-70, улица Найзалы, 1-70, улица Шубаркол, 206-260, улица Акжайлау, 1-50 и жилой комплекс Кокжайлау, 50/1-50/15.
Избирательный участок № 320
Месторасположение: микрорайон Асар, Алматинское шоссе, 301, здание ГКП ПХВ "Городская детская клиническая больница" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Городская детская клиническая больница.
Избирательный участок № 332
Месторасположение: микрорайон Нуршуак, участок 940А, здание ТОО "Общеобразовательная школа № 2 Talant".
Граница: улица Шатыркөл, 1-116, улица Отау, 1-112, улица Назқоңыр, 1-97, улица Миялы, 1-107, улица Сандықкөл, 1-121, улица Сақиналы, 1-101, улица Сырымбет, 1-93, улица Жарқұдық, 1-102, улица Қызылтаң, 1-115, улица Бәйге, 1-141, улица Тұздыбастау, 1-142, улица Көккемер, 1-113, улица Кемертоған, 1-99, улица Ұялы, 1-89, улица Ұшан, 1-81, улица Түймекент, 1-61 и дома без номеров улиц Жезкент, Жасотау, Қаракөл микрорайона Нұршуақ.
Избирательный участок № 333
Месторасположение: микрорайон Асар, участок 2001, здание "Б" КГУ "ІТ школа-лицей № 89" Управления образования города Шымкент.
Граница: многоэтажные жилые дома 1-30 микрорайона Асар, улица Жезканат, 1-23, улица Нурата, 1-36, улица Айдаркол, 1-32, улица Қиятас, 1-13, 1/1-1/11, улица без наименования 1-30, улица Жасулан, 1-34, улица Бойшұбар, 1-32, улица Кулпысары, 1-21, улица Қойлық, 1-13, улица Рамадан, 1-26, улица Балыкты, 1-22, улица Баккой, 1-10, улица Жантөре, 1-21, улица Диқан, 1-34, улица Нурлы кош, 1-12.
Избирательный участок № 334

Армандастар, Қымбат, Кеңдала, Бабасай, Арқау, Айсакол, Сарай -Берке, Саралжын, Құмкент, Сарыадыр, Тасқара, Тамшалы, Тасөткел, Нұржол, Тастөбе, Текелі, Сандықтас көшелері, Асар сити тұрғын үй кешенінің көпқабатты үйлері 1-8.
№ 317 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-2 шағынауданы, 1727, "Ақмантай" мектепке дейінгі шағын-орталығы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Самал-2 шағынауданы, О.Малқаров көшесі, жұп жағы 24-106, С.Шакиров көшесі, 1-100, Жабай Тоқсаба батыр көшесі, 42-104, Ө.Сейітов көшесі, 50-106, Б.Нұрлыбеков көшесі, 59-116, О.Мырзабеков көшесі, 70-118, Анар әже көшесі, 62-115, Б.Ермекбаев көшесі, 62-112 және Д.Төлепбергенов, Бекмұрат батыр, Манат қызы көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 318 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз, "Lider Innovation Lyceum" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Солтүстік-Батыс шағынауданы, Алтын дала көшесі, 58-115а, Өркенді көшесі, 63-115, Аламан көшесі, 63-135, Н.Төлендіұлы көшесі, 80-141, Әлімтау көшесі, 112-151, Алтынарық көшесі, 112-216, Үшқиян, Талас, Тарақтас, Бесқарағай, Бектау және Айтас көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 319 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Өтегенов көшесі, нөмірсіз, "Samğau" жалпы білім беретін мектеп" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қазақ Ордасы көшесі, 241-260, Алтынқорған көшесі, 193-260, Нұрлы таң көшесі, 1-70, Найзалы көшесі, 1-70, Шұбаркөл көшесі, 206-260, Ақжайлау көшесі, 1-50 және "Көкжайлау" тұрғын үй 50/1-50/15.
№ 320 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асар шағынауданы, Алматы тас жолы, 301, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар клиникалық ауруханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Қалалық балалар клиникалық ауруханасы.
№ 332 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұршуақ шағынауданы, 940А учаскесі, "№2 Talant жалпы білім беру мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұршуақ шағынауданы, Шатыркөл көшесі, 1-116, Отау көшесі, 1-112, Назқоңыр көшесі, 1-97, Миялы көшесі, 1-107, Сандықкөл көшесі, 1-121, Сақиналы көшесі, 1-101, Сырымбет көшесі, 1-93, Жарқұдық көшесі, 1-102, Қызылтаң көшесі, 1-115, Бәйге көшесі, 1-141, Тұздыбастау көшесі, 1-142, Көккемер көшесі, 1-113, Кемертоған көшесі, 1-99, Ұялы көшесі, 1-89, Ұшан көшесі, 1-81, Түймекент көшесі, 1-61 және Жезкент, Жасотау, Қаракөл көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 333 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асар шағынауданы, № 2001 учаскесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 89 ІТ мектеп-лицейі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Асар шағынауданы, 1-30 көп қабатты тұрғын үйлері, Жезқанат көшесі, 1-23, Нұр ата көшесі, 1-36, Айдаркөл көшесі, 1-32, Қиятас көшесі, 1-13, 1/1-1/11, атауы жоқ көше 1-30, Жасұлан көшесі, 1-34, Бойшұбар көшесі, 1-32, Құлпысары көшесі, 1-21, Қойлық көшесі, 1-13, Рамадан ата көшесі, 1-26, Балықты көшесі, 1-22, Баққой көшесі, 1-10, Жантөре көшесі, 1-21, Диқан көшесі, 1-34, Нұрлы көш көшесі, 1-12.
№ 334 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Асар, 1967а, здание "Б" КГУ "Специализированная школа-гимназия для одаренных детей № 90" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Торгауыт, 1-44, улица Куттыбилик, 1-38, улица Екпинди 1-31, улица Маржанбұлақ, четная сторона 2-62, нечетная сторона 1-23, улица Жаңаша, четная сторона 2-58, нечетная сторона 1-53, улица Ашыкол, четная сторона 2-54, нечетная сторона 1-63, улица Куланшы, четная сторона 2-66, нечетная сторона 1-55, улица Талапкер, 1-33, улица Сейхун, четная сторона 2-36, нечетная сторона 1-45, улица Қаржау, четная сторона 2-2, нечетная сторона 1-21, улица Толтай, четная сторона 2-24, нечетная сторона 1-23, улица Шыршық, четная сторона 2-22, нечетная сторона 1-23, улица Қорған, четная сторона 2-20, нечетная сторона 1-19, улица Шалғай, 1-9, улица Талпыныс, 1-13, улица Бетеге, 43-48.
Избирательный участок № 335
Месторасположение: микрорайон Шымкент-Сити, 17/17, корпус "Б" КГУ "Средняя общеобразовательная школа №135" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Шымкент-Сити, многоэтажные жилые дома, 22-37, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10 и полностью включены многоэтажные жилые дома микрорайона Асар сити.
Избирательный участок № 336
Месторасположение: микрорайон Достык, 250, здание ТОО "Общеобразовательная школа "Жан-Нұр".
Граница: микрорайон Нуршуак включает дома без номеров улиц Аксукент, Айғыржал, Қарақұм, Көмешбұлақ, Руханият, Кеген, Ханжайлау, Ханкөл, Шұбарағаш, Қайранкөл, Қатонқарағай, Шұбарқұдық, Жиренкөл, Баласағұн и дома без номеров 10 улиц без наименования.
Избирательный участок № 342
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Алтынбастау, № 4, здание ТОО школа "Boston".
Граница: улица Алпамыс батыра, 39-57, улица Естемес би, 69-98, улица Кус Жолы, 1-69, улица Алтынбастау, 1-82, улица Изгилик, участки 2260-3590, улица Мангилик Ел, 1-99, улица Нуртау, 1-67, улица Коскол, 1-87 и дома без номеров улицы Б.Момышулы.
Избирательный участок № 343
Месторасположение: микрорайон Бозарык без номера, корпус "Б" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 57" Управления образования города Шымкент.
Граница: улицы Уста-Мухаммед, Кырыккол, Томирис, Куракты, Ханкорган, Доланалы, Улагат, Боржар, Буркитши, Арша, Булдирген, дома без номеров 7 улиц без наименования и многоквартирные жилые дома 467 А, 468 А, 469 А, 470, 471 А, 473 А, 475, 475 А, 476 микрорайона Бозарык.
Избирательный участок № 344
Месторасположение: дачный массив Қайнар - бұлақ, без номера, здание ТОО "Ясли сад "Даниял".
Границы: дома без номеров улиц Бастөбе, Алғыр, Бургансу, Д. Ракышева, Шокпартас, Шилысай, Кызылбулак, Каражар, Алшалы, Еркесылкым, К. Акышева, Татикара жырау, Ш. Смаканулы, Үмбетей жырау, С. Зиманова, К. Салыкова, Бозторгай, Көкше, Акторе и Беларык.
Избирательный участок № 345
Месторасположение: дачный массив Қайнарбұлақ, без номера, здание ТОО "Ясли сад "Аяла-Нур".
Границы: ПК "Восход", "Мелиоратор-1", "Строитель", "Дорожник", "Эластик", "Светлячок", "Виктория МЖК", "Прессы", "Василек", "Карданик".
Избирательный участок № 91
Месторасположение: улица Н.Торекулова, 1б, здание ГККП "Колледж индустрии питания и сервиса" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Д.Кунаева, четная сторона 34-48а и нечетная сторона 63, 63а, улица Н.Торекулова, нечетная сторона 1-17/1, улица А.Алимбетова, нечетная сторона 1-43, 45б, 45в и четная сторона 2-28, улица М.Балакирева, 1-14, улица А.Байтурсынова, четная сторона 22-60 и нечетная сторона 21-49, улица П.Кадеева, 1-43, улица Мәделі қожа, четная сторона 2-58в, улица К.Рыскулбекова, четная сторона 4а-32, улица К.Рылеева 1-35, улица М.Сапарбаева, 1-42, улица С.Есенина, 1-30, проезд Н.Пирогова, 1-13.
Избирательный участок № 92

Орналасқан жері: Асар шағынауданы, 1967А, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 90 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-гимназиясы" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Торғауыт көшесі, 1-44, Құттыбілік көшесі, 1-38, Екпінді көшесі, 1-31, Маржанбұлақ көшесі, жұп жағы 2-62, тақ жағы 1-23, Жаңаша көшесі, жұп жағы 2-58, тақ жағы 1-53, Ащыкөл көшесі, жұп жағы 2-54, тақ жағы 1-63, Құланшы көшесі, жұп жағы 2-66, тақ жағы 1-55, Талапкер көшесі, 1-33, Сейхун көшесі, жұп жағы 2-36, тақ жағы 1-45, Қаржау көшесі, жұп жағы 2-2, тақ жағы 1-21, Төлтай көшесі, жұп жағы 2-24, тақ жағы 1-23, Шыршық көшесі, жұп жағы 2-22, тақ жағы 1-23, Қорған көшесі, жұп жағы 2-20, тақ жағы 1-19, Шалғай көшесі, 1-9, Талпыныс көшесі, 1-13, Бетеге көшесі, 43-48.
№ 335 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шымкент-Сити шағынауданы, 17/17, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 135 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" корпусы.
Шекарасы: Шымкент-Сити шағынауданы, 22-37, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10 көп қабатты тұрғын үйлері және Асар сити шағынауданының көп қабатты тұрғын үйлері толығымен кіреді.
№ 336 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық шағынауданы, 250, "Жан-нұр" жалпы білім беру мектебі ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұршуақ шағынауданы, Ақсукент, Айғыржал, Қарақұм, Көмешбұлақ, Руханият, Кеген, Ханжайлау, Ханкөл, Шұбарағаш, Қайранкөл, Қатонқарағай, Шұбарқұдық, Жиренкөл, Баласағұн көшелерінің нөмірсіз үйлері және атауы жоқ 10 көшенің нөмірсіз үйлері кіреді.
№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Алтынбастау көшесі № 4, "Boston мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Алпамыс батыр көшесі, 39-57, Естемес би көшесі, 69-98, Құс Жолы көшесі, 1-69, Алтынбастау көшесі, 1-82, Ізгілік көшесі, 2260-3590 учаскелері, Мәңгілік Ел көшесі, 1-99, Нұртау көшесі, 1-67, Қоскөл көшесі, 1-87 және Б.Момышұлы көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 343 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бозарық шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 57 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Бозарық шағынауданының Ұста-Мұхаммед, Қырықкөл, Томирис, Құрақты, Ханқорған, Доланалы, Ұлағат, Бөржар, Бүркітші, Арша, Бүлдірген көшелері, атауы жоқ 7 көшенің нөмірсіз үйлері және 467 А, 468 А, 469 А, 470, 471 А, 473 А, 475, 475 А, 476 көппәтерлі тұрғын үйлері.
№ 344 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, "Даниял" бөбекжай бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Бастөбе, Алғыр, Бұрғансу, Д. Рақышев, Шоқпартас, Шилісай, Қызылбұлақ, Қаражар, Алшалы, Еркесылқым, К. Ақышев, Тәтіқара жырау, Ш. Смақанұлы, Үмбетей жырау, С. Зиманов, К. Салықов, Бозторғай, Көкше, Ақтөре және Беларық көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 345 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, "Аяла-Нұр" бөбекжай бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: "Восход", "Мелиоратор-1", "Строитель", "Дорожник", "Эластик", "Светлячок", "Виктория МЖК", "Прессы", "Василек", "Карданик" ӨК.";
Әл-Фараби ауданы
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Төреқұлов көшесі, 1б, Шымкент қаласы білім басқармасының "Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Д.Қонаев даңғылы, жұп жағы 34-48а және тақ жағы 63, 63а, Н.Төреқұлов көшесі, тақ жағы 1-17/1, А.Әлімбетов көшесі, тақ жағы 1-43, 45б, 45в және жұп жағы 2-28, М.Балакирев көшесі, 1-14, А.Байтұрсынов көшесі, жұп жағы 22-60 және тақ жағы 21-49, П.Кадеев көшесі, 1-43, Мәделі қожа көшесі, жұп жағы 2-58в, Қ.Рысқұлбеков көшесі, жұп жағы 14а-32, К.Рылеев көшесі, 1-35, М.Сапарбаев көшесі, 1-42, С.Есенин көшесі, 1-30, Н.Пирогов өткелі, 1-13.
№ 92 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица К.Рыскулбекова, 12, здание КГУ "Школа-гимназия № 1 имени А.С.Пушкина" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Желтоксан, нечетная сторона 13-41, проспект Д.Кунаева, нечетная сторона 21-39 и четная сторона 8, 8а, улица Курмангазы, четная сторона 2-36а, улица Ж.Шаймерденова, нечетная сторона 39а-119, улица Н.Торекулова, 2, 2/1, 4, 18, улица Л.Толстого, А.Байтурсынова, четная сторона 20а, 20Б, 20в, 20г и нечетная сторона 23/1.
Избирательный участок № 93
Месторасположение: улица А.Жилкишиева, 43, здание ГКП ПХВ "Высший медицинский колледж" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: проспект Тауке хана, 29, 31, 33, 33/2, 33/3, 33/89, улица М.Х.Дулати, нечетная сторона 3-99, проспект Д.Кунаева, 7, 7/1, 9г, 13, 15, 15/2, 17б, 17/3, 17/5, 17/7, улица Ж.Шаймерденова, четная сторона 28-96 и нечетная сторона 1-29/7, проезд Ж.Шаймерденова, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, улица Желтоксан, четная сторона 32-54 и нечетная сторона 29а-53, улица А.Жилкишиева, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 31, 33, 35а, улица А.Алимбетова, 36, 38а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, тупик Кенкоше, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, проезд Ш.Руставели, 1-39, улица Н.Торекулова, 10-31, улица Л.Толстого, 6-21/1, улица Короленко, 1-8 и 2 дома без номеров, улица К.Циолковского, 1-18, тупик К.Циолковского, 4, 5, 5а, 6, 8, 8а, 10, улица Ж.Тыныбаева, 21, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 41, улица Г.Иляева 37, 38, 39а, 40, 40/6, 40/40, 45, 45а, 47, 47/1.
Избирательный участок № 95
Месторасположение: улица Казыбек би, 40, здание КГУ "IT лицей № 9 имени О.Жолдасбекова" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Тауке хана, нечетная сторона 35а-65/2, улица М.Х.Дулати, 2, 2б, 2б/1, 4/1, 6, 8, 10, 22, 36, 40, 42, 44, 46, 46/1, улица Ж.Адырбекова, нечетная сторона 39-71, улица Л.Толстого,четная сторона 22-84, улица Г.Иляева, четная сторона 64-116 и нечетная сторона 61-101/3, улица Бекет батыра, четная сторона 2-30 и нечетная сторона 1-35, проезд Красина, 2-23, улица Т.Орынбаева, четная сторона 36-84 и нечетная сторона 29-69/2, проезд Алматы, 4, 4/1, 6, проезд А.Герцена, 1, 1/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, улица Ж.Ташенова, четная сторона 24-74 и нечетная сторона 29-73, проезд Одесский, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, улица Р.Люксембурга, 1-8, проезд Бау-бақша, 1-16, улица А.Жилкишиева, четная сторона 32-54 и нечетная сторона 35-75, улица А.Диваева, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18а, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, улица Ақтаң, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, проезд А.Радищева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, улица Желтоксан, четная сторона 60-106 и нечетная сторона 59-111, проезд А.Грибоедова, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Ж.Тыныбаева, 38, 40/1, 40/4, 42, 49, улица Казыбек би, 29, 37, 44, 46, 48, 48/4, 53, 55, 57, 61.
Избирательный участок № 96

Орналасқан жері: Қ.Рысқұлбеков көшесі, 12, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.С.Пушкин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Желтоқсан көшесі, тақ жағы 13-41, Д.Қонаев даңғылы, тақ жағы 21-39 және жұп жағы 8, 8а, Құрманғазы көшесі, жұп жағы 2-36а, Ж.Шәймерденов көшесі, тақ жағы 39а-119, Н.Төреқұлов көшесі, 2, 2/1, 4, 18, Л.Толстой көшесі, А.Байтұрсынов көшесі, жұп жағы 20а, 20Б, 20в, 20г және тақ жағы 23/1.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жылқышиев көшесі, 43, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Жоғары медицина колледжі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, 29, 31, 33, 33/2, 33/3, 33/89, М.Х.Дулатикөшесі, тақ жағы 3-99, Д.Қонаев даңғылы, 7, 7/1, 9г, 13, 15, 15/2, 17б, 17/3, 17/5, 17/7, Ж.Шәймерденов көшесі, жұп жағы 28-96 және тақ жағы 1-29/7, Ж.Шәймерденов өткелі, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, Желтоқсан көшесі, жұп жағы 32-54 және тақ жағы 29а-53, Ә.Жылқышиев көшесі, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 31, 33, 35а, А.Әлімбетов көшесі, 36, 38а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, Кеңкөше тұйығы, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, Ш.Руставели өткелі, 1-39, Н.Төреқұлов көшесі, 10-31, Л.Толстой көшесі, 6-21/1, Короленко көшесі, 1-8 және 2 нөмірсіз үй, К.Циолковский көшесі, 1-18, К.Циолковский тұйығы, 4, 5, 5а, 6, 8, 8а, 10, Ж.Тыныбаев көшесі, 21, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 41, Ғ.Іляев көшесі, 37, 38, 39а, 40, 40/6, 40/40, 45, 45а, 47, 47/1.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазыбек би көшесі, 40, Шымкент қаласы білім басқармасының "О.Жолдасбеков атындағы № 9 IT лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, тақ жағы 35а-65/2, М.Х.Дулати көшесі, 2, 2б, 2б/1, 4/1, 6, 8, 10, 22, 36, 40, 42, 44, 46, 46/1, Ж.Адырбеков көшесі, тақ жағы 39-71, Л.Толстой көшесі, жұп жағы 22-84, Ғ.Іляев көшесі, жұп жағы 64-116 және тақ жағы 61-101/3, Бекет батыр көшесі, жұп жағы 2-30 және тақ жағы 1-35, Красин өткелі, 2-23, Т.Орынбаев көшесі, жұп жағы 36-84 және тақ жағы 29-69/2, Алматы өткелі, 4, 4/1, 6, А.Герцен өткелі, 1, 1/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Ж.Тәшенов көшесі, жұп жағы 24-74 және тақ жағы 29-73, Одесский өткелі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Р.Люксембург көшесі, 1-8, Бау-бақша өткелі, 1-16, Ә.Жылқышиев көшесі, жұп жағы 32-54 және тақ жағы 35-75, А.Диваев көшесі, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18а, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, Ақтаң көшесі, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, А.Радищев өткелі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, Желтоқсан көшесі, жұп жағы 60-106 және тақ жағы 59-111, А.Грибоедов өткелі, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, Ж.Тыныбаев көшесі, 38, 40/1, 40/4, 42, 49, Қазыбек би көшесі, 29, 37, 44, 46, 48, 48/4, 53, 55, 57, 61.
№ 96 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица А.Диваева, 46, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 14 Айбека" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Х.Дулати, четная сторона 48-110/2, улица Мәделі қожа, четная сторона 56-126, улица Ж.Адырбекова, нечетная сторона 73а-111, улица Л.Толстого, нечетная сторона 27-87, улица Н.Торекулова, четная сторона 32-96 и нечетная сторона 33-97, проезд Н.Торекулова, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 56а, проезд Орал, 1-8, проезд Кемер, 1-13, улица М.Сапарбаева, нечетная сторона 43-87 и четная сторона 48-78, проезд Қызыл-Арық, 1, 4, 6, 8, улица Казыбек би, четная сторона 50-84б и нечетная сторона 63-105/3, улица А.Диваева, четная сторона 48-94а и нечетная сторона 33-71, улица К.Циолковского, четная сторона 22-86 и нечетная сторона 25-95, проезд С.Лазо, 1-15, улица А.Алимбетова, четная сторона 54-100 и нечетная сторона 69-113, проезд К.Шевченко, 3-38, улица Ж.Ташенова, четная сторона 76-106а и нечетная сторона 77-101б, улица Т.Орынбаев нечетная сторона 71-91а/1 и четная сторона 88-116, улица Майдантал, 1-18, проезд К.Айтжанова, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, проезд Қызыл-Орда, 1-10, улица Пахомова, нечетная сторона 7-49 и четная сторона 8-30.
Избирательный участок № 97
Месторасположение: улица А.Жилкишиева, 81, здание ГКП ПХВ "Областной центр фтизиопульмонологии" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Центр фтизиопульмонологии.
Избирательный участок № 98
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, 13, здание НАО "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет имени Узбекали Жанибекова".
Граница: улица Желтоксан, 20, 24, 26, 28, 30б, 30в, 30г, 30д, проспект Д.Кунаева, 31, 31/3, улица Г.Иляева, 18а, 18а/4, 18а/6 и нечетная сторона 17-35а, улица К.Рыскулбекова, 2, 4, 6, улица А.Жилкишиева, 4, 6, 6а, 6/1, улица А.Байтурсынова, 15а, 15б, 16а, 16/15, 16/4, 17б, 17а, 18, 19.
Избирательный участок № 99
Месторасположение: улица Түркістан, 1, здание КГУ "Молодежный ресурсный центр" Управления внутренней политики и по делам молодежи города Шымкент.
Граница: проспект Тауке хана, 4, 8, улица А.Байтурсынова, 1, 1/2, 5, 5а, 7, 9/26, улица Түркістан, 1, 3, 5/1, проспект Б.Момышұлы, 4, 4а, 6, 6/1, 8, 8а, 8б.
Избирательный участок № 100
Месторасположение: улица Казыбек би, 29/1, здание КГУ "Специализированная гимназия № 8 с обучением на трех языках имени Мухамеда Хайдара Дулати" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Д.Кунаева, 3б, 3/3, 5, проспект Тауке хана, 30, 30/1, 32, 60, 62, улица Казыбек би, 11, 11/1, 11/2, 13, 13а, 13б, 15, 19, 21, 21/1, 29/1, улица И.Есенберлина, 13, улица Ғ.Тоқай, 18, улица Түркістан, 14, 16, 55, 61, 61/1, 65, 67.
Избирательный участок № 101
Месторасположение: проспект Тауке хана, 5, главный корпус НАО "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова".

Орналасқан жері: А.Диваев көшесі, 46, Шымкент қаласы білім басқармасының "Айбек атындағы № 14 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: М.Х.Дулати көшесі, жұп жағы 48-110/2, Мәделі қожа көшесі, жұп жағы 56-126, Ж.Адырбеков көшесі, тақ жағы 73а-111, Л.Толстой көшесі, тақ жағы 27-87, Н.Төреқұлов көшесі, жұп жағы 32-96 және тақ жағы 33-97, Н.Төреқұлов өткелі, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 56а, Орал өткелі, 1-8, Кемер өткелі, 1-13, М.Сапарбаев көшесі, тақ жағы 43-87 және жұп жағы 48-78, Қызыл-Арық өткелі, 1, 4, 6, 8, Қазыбек би көшесі, жұп жағы 50-84б және тақ жағы 63-105/3, А.Диваев көшесі, жұп жағы 48-94а және тақ жағы 33-71, К.Циолковский көшесі, жұп жағы 22-86 және тақ жағы 25-95, С.Лазо өткелі, 1-15, А.Әлімбетов көшесі, жұп жағы 54-100 және тақ жағы 69-113, К.Шевченко өткелі 3-38, Ж.Тәшенов көшесі, жұп жағы 76-106а және тақ жағы 77-101б, Т.Орынбаев көшесі, тақ жағы 71-91а/1 және жұп жағы 88-116, Майдантал көшесі, 1-18, Қ.Айтжанов өткелі, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, Қызыл-Орда өткелі, 1-10, Пахомов көшесі, тақ жағы 7-49 және жұп жағы 8-30.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жылқышиев көшесі, 81, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Фтизиопульмонология орталығы.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, 13, "Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" КеАҚ ғимараты.
Шекарасы: Желтоқсан көшесі, 20, 24, 26, 28, 30б, 30в, 30г, 30д, Д.Қонаев даңғылы, 31, 31/3, Ғ.Іляев көшесі, 18а, 18а/4, 18а/6 және тақ жағы 17-35а, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 2, 4, 6, Ә.Жылқышиев көшесі, 4, 6, 6а, 6/1, А.Байтұрсынов көшесі, 15а, 15б, 16а, 16/15, 16/4, 17б, 17а, 18, 19.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан көшесі, 1, Шымкент қаласы ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасының "Жастар ресурстық орталығы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, 4, 8, А.Байтұрсынов көшесі, 1, 1/2, 5, 5а, 7, 9/26, Түркістан көшесі, 1, 3, 5/1, Б.Момышұлы даңғылы, 4, 4а, 6, 6/1, 8, 8а, 8б.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазыбек би көшесі, 29, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын № 8 мамандандырылған гимназия" КММ ғимараты.
Шекарасы: Д.Қонаев даңғылы, 3б, 3/3, 5, Тәуке хан даңғылы, 30, 30/1, 32, 60, 62, Қазыбек би көшесі 11, 11/1, 11/2, 13, 13а, 13б, 15, 19, 21, 21/1, 29/1, І.Есенберлин көшесі, 13, Ғ.Тоқай көшесі, 18, Түркістан көшесі, 14, 16, 55, 61, 61/1, 65, 67.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тәуке хан даңғылы, 5, "М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ бас ғимараты.

Граница: улица А.Байтурсынова, 2, 4, улица Г.Иляева, 10, 12, 12/1, 13/2, 18, 22, 24/1, улица Ж.Тыныбаева, 1, 3, 5, 7, проспект Тауке хана, 5, 5а, 7, 10, 11, 14, улица С.Пазылбекова, 2, 4, 5, 6, 7, 11, улица Түркістан, 7, 9, 11, 11а.
Избирательный участок № 102
Месторасположение: улица Түркістан, 2а, здание ГККП "Колледж легкой промышленности и сервиса" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Түркістан, 2/1, 2/2, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 2/56, 2/57, улица С.Турысова, 1/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6а, 8, 8/1, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15у, 18, 18а, 19, 20а, 22б, 26, 26б, 26г, улица Бостандык, 1-61, 130, проезд 1, 2 и 3 Бостандык, улица Коканд, улица Ирек, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 16, 27, 27а, 31, улица Кисык, 1-44, улица Шымкент, 2, 6, 8, 10, 14а, 18, 20, улица Дехкан, 2, 28.
Избирательный участок № 103
Месторасположение: проспект Республики, 3, здание КГУ "IT школа-лицей № 7 имени К.Спатаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: площадь Аль-Фараби, 2, 4, 4/1, улица Бейбитшилик, 2, 2а, 2б, 2/17, 4, 4а, 4б, 4/10, 6, 6а, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/3, 8/10, 8/50, проспект Республики, 1, 3, 3а, 4/5, проспект Б.Момышулы, 3, 3а, 3а/1, 5, 5а, 5/1, 5/4, 7, 7а, 9, 9а, 9в, 9/7, 9/9.
Избирательный участок № 104
Месторасположение: проспект Республики, № 9, здание КГУ "Школа-гимназия № 20 имени Г.Титова" Управления образования города Шымкент.
Граница: площадь Аль-Фараби, 10, проспект Республики, 9а, 9б, 11, 11/1, улица Т.Айбергенова, 2, 4, 4/115, 6, 6в, 8, 10, проезд Т.Айбергенова, 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8/2, 10, 12, 14, улица А.Аскарова, 1, 1/1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 9/7.
Избирательный участок № 105
Месторасположение: проспект Республики, 19г, здание КГУ "Школа-лицей № 15 имени Д.И.Менделеева" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Т.Айбергенова, 1, 1а, 1б, 1г, 3, 5, 5а, 5б, 5в, 7, 7б, улица А.Жангелдина, 8, 8а, 8/8, проспект Республики, 13, 15, 15а, 17, 17а, 17б, 19, 19а, 19б.
Избирательный участок № 106
Месторасположение: площадь Аль-Фараби, 1, здание АО "Южно-Казахстанская медицинская академия".
Граница: площадь Аль-Фараби, 1, 1а, 1/1, 3, 3а, 5а, 7, 9, улица Түркістан, 2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/4б, 2/7, улица А.Жангелдина, 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а.
Избирательный участок № 107
Месторасположение: улица А.Жангелдина, 13а, здание КГУ "Шымкентская городская комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 1" управление физической культуры и спорта города Шымкент.
Граница: проезд Красноармейского, 23, 25, 27, улица А.Иманова, четная сторона 20-68 и 25, 25а, 207/75, улица Шымкент, 11, 21, 21а, 22, 24, 37, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 39, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60, улица Милицейская и улица Хаят, улица Ирек, 1, 3, 3а, 5, 7, 7а, 11, 11а, 13, 15, 23, проезд Детский, 3, 5, 4, 6, 8, 10, 12, улица Бостандык, 70/5, 73, 79, улица А.Жангелдина, 11, 13, 13а.
Избирательный участок № 108

Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі, 2, 4, Ғ.Іляев көшесі, 10, 12, 12/1, 13/2, 18, 22, 24/1, Ж.Тыныбаев көшесі, 1, 3, 5, 7, Тәуке хан даңғылы, 5, 5а, 7, 10, 11, 14, С.Пазылбеков көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 11, Түркістан көшесі, 7, 9, 11, 11а.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан көшесі, 2а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Жеңіл өнеркәсіп және сервис колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Түркістан көшесі, 2/1, 2/2, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 2/56, 2/57, С.Тұрысов көшесі, 1/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6а, 8, 8/1, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15у, 18, 18а, 19, 20а, 22б, 26, 26б, 26г, Бостандық көшесі, 1-61, 130, Бостандық 1, 2 және 3 тұйықтары, Коканд көшесі, Ирек көшесі, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 16, 27, 27а, 31, Қисық көшесі, 1-44, Шымкент көшесі, 2, 6, 8, 10, 14а, 18, 20, Дехкан көшесі, 2, 28.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы, 3, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қ.Сыпатаев атындағы № 7 IT мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби алаңы, 2, 4, 4/1, Бейбітшілік көшесі, 2, 2а, 2б, 2/17, 4, 4а, 4б, 4/10, 6, 6а, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/3, 8/10, 8/50, Республика даңғылы, 1, 3, 3а, 4/5, Б.Момышұлы даңғылы, 3, 3а, 3а/1, 5, 5а, 5/1, 5/4, 7, 7а, 9, 9а, 9в, 9/7, 9/9.
№ 104 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы, 9, Шымкент қаласы білім басқармасының "Г.Титов атындағы № 20 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби алаңы, 10, Республика даңғылы, 9а, 9б, 11, 11/1, Т.Айбергенов көшесі, 2, 4, 4/115, 6, 6в, 8, 10, Т.Айбергенов өткелі, 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8/2, 10, 12, 14, А.Асқаров көшесі, 1, 1/1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 9/7.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы, 19г, Шымкент қаласы білім басқармасының "Д.И.Менделеев атындағы № 15 мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Т.Айбергенов көшесі, 1, 1а, 1б, 1г, 3, 5, 5а, 5б, 5в, 7, 7б, Ә.Жангелдин көшесі, 8, 8а, 8/8, Республика даңғылы, 13, 15, 15а, 17, 17а, 17б, 19, 19а, 19б.
№ 106 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әл-Фараби алаңы, 1, "Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының" АҚ ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби алаңы, 1, 1а, 1/1, 3, 3а, 5а, 7, 9, Түркістан көшесі, 2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/4б, 2/7, Ә.Жангелдин көшесі, 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жангелдин көшесі, 13а, Шымкент қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 1 Шымкент қалалық олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің кешенді мамандандырылған спорт мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Красноармейский тұйығы, 23, 25, 27. А.Иманов көшесі, жұп жағы 20-68 және 25, 25а, 207/75, Шымкент көшесі, 11, 21, 21а, 22, 24, 37, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 39, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60, Милицейский көшесі және Хаят көшесі, Ирек көшесі, 1, 3, 3а, 5, 7, 7а, 11, 11а, 13, 15, 23, Детский тұйығы, 3, 5, 4, 6, 8, 10, 12, Бостандық көшесі, 70/5, 73, 79, Ә.Жангелдин көшесі, 11, 13, 13а.
№ 108 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Ғ.Тоқай, 27а, здание КГУ "Общеобразовательная школа "№ 11 имени А.Навои" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Айтеке би, 1, 12/1, 3, улица Бостандык, 64-89, проезд 6, 7 и 8 Бостандык, улица Өзбек 2-49а, проезд 2-Өзбек, улица С.Турысова, 3/1а, 6а/1, 9, 17а, 21, 23, 25, 25/1, 25а, 25б, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 34а, 34б, 34г, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 38/4, 39, 40б, 41, 42, 43, 44, 47, 46/3, 49, 49/1, 51, 51а, 54, 54/1, 56, проезд 2 и 4 С.Турысова, улица Ғ.Тоқай, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14б, 23, 27а, проезд Ғ.Тоқай, 16, 16а, улица Төле би, 1, 5, 7, улица Казыбек би, 1, 3, 6, улица И.Есенберлина, 2, 4, 6, 6/3, 6/4, 8, 9, 9/3, 13а, улица Түркістан, 6, 6/1, 10, улица 2-Базарная, 8, 9, 9а, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 109
Месторасположение: улица Майлы қожа, 34, здание ГККП "Ясли-сад №95 "Алтын дән" Управления образования города Шымкент.
Границы: проспект Тауке хана, четная сторона 80-100, улица Ж. Адырбекова, 3, 3а, 5, 5/1, 7, 9б, 11, 13, 13/1, 29, 31, 33, 33а, 33/1, 33/2, 45, улица Майлы қожа, 17, 18, 20, 20/1, 21, 26/1, 26/1а, 41, 41/1, 43/1, улица Т. Орынбаева, 2, 6, 8а, 9, 9/1, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 16, 21а, 23, 30, 41а, улица Ж. Ташенова, 4/1, 4/1б, 4г, 6, 6а/2, 8, 10, 12/1, 14, 16, улица Түркістан, 21, 23, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 43, 43/2, 44, 44а, 46, 48, 50, 52/1, 85/1, 89, 91, 95, 103, 105, 109У, улица И. Есенберлина, 1а, 1б, 39а, 39б, 41, 43, 45, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 61, 63, 65, 65/1, 67, проезд Балхаш, 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/2, 5, 7, 9, 11/1, 11/2.
Избирательный участок № 110
Месторасположение: улица Майлы қожа, 4, здание ГКП ПХВ "Областная клиническая больница" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областная клиническая больница.
Избирательный участок № 111
Месторасположение: улица Ш.Калдаякова, 1, здание ГКП ПХВ "Школа-гимназия № 45" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Республики, 19/1, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25/1, 25/10, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31, 35, 35/10, улица А.Жангелдина, 2/5, 10, 10г, улица Ш.Калдаякова, 1/1, 1/1а, 1/1б, 1/1в, 1/1г, 1/27, 1/27а, 1/27б, 2/5, 4/3, 4/3а, 4/3б, 4/5, 4/5а, 4/6, 4/7, 4а/5, 4/14.
Избирательный участок № 112
Месторасположение: проспект Республики, 39б, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени Ш.Уалиханова" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Республики, 37, 39, 41, 41а, 41а/1, 41/3, 43а, 45, улица А.Молдагуловой, 7, 8б, 9, 9б, 10, 12, 15, 15а, 15/1, 17, 17/1, 19, 25, улица Ш.Рашидова, 7, 98, 98а, 100, 100/1, 108, 108/1, 108/2, 108а, 110, 112, 112/3, 114, 114а, 114в, 116, улица Ю.Гагарина, 6, 8.
Избирательный участок № 113

Орналасқан жері: Ғ.Тоқай көшесі, 27а, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Новои атындағы № 11 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесі, 1, 12/1, 3, Бостандық көшесі, 64-89, Бостандық 6, 7 және 8 тұйықтары, Өзбек көшесі, 2-49а, 2-Өзбек тұйығы, С.Тұрысов көшесі, 3/1а, 6а/1, 9, 17а, 21, 23, 25, 25/1, 25а, 25б, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 34а, 34б, 34г, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 38/4, 39, 40б, 41, 42, 43, 44, 47, 46/3, 49, 49/1, 51, 51а, 54, 54/1, 56, С.Тұрысов 2 және 4 тұйықтары, Ғ.Тоқай көшесі, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14б, 23, 27а, Ғ.Тоқай өткелі, 16, 16а, Төле би көшесі, 1, 5, 7, Қазыбек би көшесі, 1, 3, 6, І.Есенберлин көшесі, 2, 4, 6, 6/3, 6/4, 8, 9, 9/3, 13а, Түркістан көшесі, 6, 6/1, 10, 2-Базар көшесі, 8, 9, 9а, 10, 12, 14.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майлы қожа көшесі, 34, Шымкент қаласы білім басқармасының "№95 "Алтын дән" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, жұп жағы 80-100, Ж. Адырбеков көшесі, 3, 3а, 5, 5/1, 7, 9б, 11, 13, 13/1, 29, 31, 33, 33а, 33/1, 33/2, 45, Майлы қожа көшесі, 17, 18, 20, 20/1, 21, 26/1, 26/1а, 41, 41/1, 43/1, Т. Орынбаев көшесі, 2, 6, 8а, 9, 9/1, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 16, 21а, 23, 30, 41а, Ж. Тәшенов көшесі, 4/1, 4/1б, 4г, 6, 6а/2, 8, 10, 12/1, 14, 16, Түркістан көшесі, 21, 23, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 43, 43/2, 44, 44а, 46, 48, 50, 52/1, 85/1, 89, 91, 95, 103, 105, 109У, І. Есенберлин көшесі, 1а, 1б, 39а, 39б, 41, 43, 45, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 61, 63, 65, 65/1, 67, Балхаш өткелі, 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/2, 5, 7, 9, 11/1, 11/2.
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майлы қожа көшесі, 4, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Облыстық клиникалық аурухана.
№ 111 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Қалдаяқов көшесі, 1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 45 мектеп-гимназиясы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Республика даңғылы, 19/1, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25/1, 25/10, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31, 35, 35/10, Ә.Жангелдин көшесі, 2/5, 10, 10г, Ш.Қалдаяқов көшесі, 1/1, 1/1а, 1/1б, 1/1в, 1/1г, 1/27, 1/27а, 1/27б, 2/5, 4/3, 4/3а, 4/3б, 4/5, 4/5а, 4/6, 4/7, 4а/5, 4/14.
№ 112 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы, 39б, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ш.Уәлиханов атындағы № 18 жалпы орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Республика даңғылы, 37, 39, 41, 41а, 41а/1, 41/3, 43а, 45, Ә.Молдағұлова көшесі, 7, 8б, 9, 9б, 10, 12, 15, 15а, 15/1, 17, 17/1, 19, 25, Ш.Рашидов көшесі, 7, 98, 98а, 100, 100/1, 108, 108/1, 108/2, 108а, 110, 112, 112/3, 114, 114а, 114в, 116, Ю.Гагарин көшесі, 6, 8.
№ 113 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Карасу, 84а, здание КГУ "Школа-гимназия № 64 имени Ж.Аймаутова" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Карасу, 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70/78, 109, 110, улица 8-Марта, 13, 15, 17, 18, 19, 21б, 23, 31, 31/1, 33, 37, 39, 41б, 43, 43а, 45, 49, 51, 53, улица Ш.Рашидова, 26, 26а, 36, 36/2, 44/2, улица Е.Ерназарова, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 8а, 10, проезд 3-Е.Ерназарова, 8, улица А.Жангелдина, 10а.
Избирательный участок № 114
Месторасположение: улица Сапак датка, 6, здание КГУ "Специализированная школа-интернат № 12 с обучением на трех языках имени Маржан Тасовой" Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: улица Айтеке би, 2, 2а, 4, 6а, 6б, 8а, 8в, 10, 18, 28а, 28б, 30/30, 39а, 39а/2, 39а/3, 63а, улица Ж.Ерманова, 3, 3/1, 5, 7, 11, 11а, 13, 13а, 13/1, 13/2, улица Сапак датка, 1, 2, 2/5, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4/1, 4а, 4б, 4в, 4д, 5, 6, 6б, 6г, 6/5, 7, 7а, 7в, 7/2а, 8, 9, 9г, 10, 10/1, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, улица Володарского, 1/1,1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1б, 2, 5, 7, 7/7, 9, 11, 13, улица Ш.Рашидова, 9, 11, 17, 27/10, 27/11, 27/2.
Избирательный участок № 115
Месторасположение: улица І.Жансүгіров, 10, здание КГУ "Средняя школа "Низамхан" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Анарова, 28, 30, 32, 32/1, 32б, улица І.Жансүгіров, 2, 4/8, 4/8а, 6, 8, 9, 12/1, 14, 16, проезд Спорта, 12а, 13, 14, 16/1, 16а, улица Жастык, 3, 3/1, 7, 9, 9/1, 11, 15, 17, 17/1, 17/2, улица В.Терешковой, 4, 5/5, 5/8, 5/8а, 10/5, 10/12, 10/13, 15/1, 15/4, улица Жолшы, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, улица Сағым, 3, 4, 5, 7, 9, проезд Майса, 3, 5, 5а/1, 5а/7, 7, улица Хлопзавода, 4, 6, 6/7, 9, 10, 10б, 10/6, 11, 11б, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15.
Избирательный участок № 116
Месторасположение: улица В.Терешковой, 2/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 22 имени Коркыт ата" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Әсем, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 9а, 9б, улица Болимше, 3, 4, 5, 6, 6/4, 7, 8, 9, 11, 23, проезд Дамыл, 2, 7, 10, улица Быковского, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, проезд Ткацкий, 4, 6, 8, улица В.Терешковой, 1а, 2а, 3, 3/1, 3в, 3к, 4а, 5, 5а, 7а, 8, 8б, 10, 10б, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 56, 56/1.
Избирательный участок № 117
Месторасположение: улица Т.Алимкулова, 14, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 19 имени Узбекали Жанибекова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Төлеби, 12а, 12б, 12в, улица Т.Алимкулова, четная сторона 2-38 и 7а, улица Бекетти, 42б, 415а, 416, 420, 421, 423, 425, 425/1, 427, 428, 429, улица Казправды, 1, 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9/1, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 16/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 21/1а, 22/1, 22/4, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 26, 45, 46/1, 46/2, 49, 49/2, 50, 54, 60, 63, 65, 66, 69, 70, 72, 72а, 73, 112/3, 113/6, 114, 115/2, улица Қошқар ата, 17а, 29, 30, 32, 33, 36, 49, 50, 75, 77, 79, 79а, 81а, 83а, 85, 89, 90, 91, 92а, 92б, 93, 94, 95, 96, 96/5, 98, 99, 99а, 100, 100а, 102а, 104а, 104б, 105, 105а, 105б, 106, 109, 113, 115, 116, 116а, 117, 121а, 122, 123, 125, 129, 130, 132, улицаТан-нуры, 1, 3, 5, 7, 18/3, 20, 30/2, 44/2, 58а, 58/б, 82а, 96, 96/3, 90, 98, 104, 105, 110, 114Б, 116,
Избирательный участок № 118
Месторасположение: улица Төлеби, 32, здание ТОО "Университет Дружбы народов Казахстана имени А.Куатбекова".

Орналасқан жері: Қарасу шағынауданы, 84а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ж.Аймауытов атындағы № 64 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қарасу шағынауданы, 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70/78, 109, 110, 8-Март көшесі. 13, 15, 17, 18, 19, 21б, 23, 31, 31/1, 33, 37, 39, 41б, 43, 43а, 45, 49, 51, 53, Ш.Рашидов көшесі, 26, 26а, 36, 36/2, 44/2, Е.Ерназаров көшесі, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 8а, 10, 3-Е.Ерназаров тұйығы, 8, Ә.Жангелдин көшесі, 10а.
№ 114 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сапақ датқа көшесі, 6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Маржан Тасова атындағы үш тілде оқытатын мамандандырылған № 12 мектеп-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесі, 2, 2а, 4, 6а, 6б, 8а, 8в, 10, 18, 28а, 28б, 30/30, 39а, 39а/2, 39а/3, 63а, Ж.Ерманов көшесі, 3, 3/1, 5, 7, 11, 11а, 13, 13а, 13/1, 13/2, Сапақ датқа көшесі, 1, 2, 2/5, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4/1, 4а, 4б, 4в, 4д, 5, 6, 6б, 6г, 6/5, 7, 7а, 7в, 7/2а, 8, 9, 9г, 10, 10/1, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, Володарский көшесі, 1/1,1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1б, 2, 5, 7, 7/7, 9, 11, 13, Ш.Рашидов көшесі, 9, 11, 17, 27/10, 27/11, 27/2.
№ 115 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: І.Жансүгіров көшесі, 10, Шымкент қаласы білім басқармасының "Низамхан" орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: А.Анаров көшесі, 28, 30, 32, 32/1, 32б, І.Жансүгіров көшесі, 2, 4/8, 4/8а, 6, 8, 9, 12/1, 14, 16, Спорт өткелі, 12а, 13, 14, 16/1, 16а, Жастық көшесі, 3, 3/1, 7, 9, 9/1, 11, 15, 17, 17/1, 17/2, В.Терешкова көшесі, 4, 5/5, 5/8, 5/8а, 10/5, 10/12, 10/13, 15/1, 15/4, Жолшы көшесі, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, Сағым көшесі, 3, 4, 5, 7, 9, Майса өткелі, 3, 5, 5а/1, 5а/7, 7, Мақта зауыты көшесі, 4, 6, 6/7, 9, 10, 10б, 10/6, 11, 11б, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15.
№ 116 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: В.Терешкова көшесі, 2/1, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қорқыт ата атындағы № 22 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Әсем көшесі, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 9а, 9б, Бөлімше көшесі, 3, 4, 5, 6, 6/4, 7, 8, 9, 11, 23, Дамыл өткелі 2, 7, 10, Быковский көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, Ткацкий өткелі, 4, 6, 8, В.Терешкова көшесі, 1а, 2а, 3, 3/1, 3в, 3к, 4а, 5, 5а, 7а, 8, 8б, 10, 10б, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 56, 56/1.
№ 117 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Әлімқұлов көшесі, 14, Шымкент қаласы білім басқармасының "Өзбекәлі Жәнібеков атындағы № 19 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Төлеби көшесі, 12а, 12б, 12в, Т.Әлімқұлов көшесі, жұп жағы 2-38 және 7а, Бекетті көшесі, 42б, 415а, 416, 420, 421, 423, 425, 425/1, 427, 428, 429, Казправда көшесі, 1, 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9/1, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 16/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 21/1а, 22/1, 22/4, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 26, 45, 46/1, 46/2, 49, 49/2, 50, 54, 60, 63, 65, 66, 69, 70, 72, 72а, 73, 112/3, 113/6, 114, 115/2, Қошқарата көшесі, 17а, 29, 30, 32, 33, 36, 49, 50, 75, 77, 79, 79а, 81а, 83а, 85, 89, 90, 91, 92а, 92б, 93, 94, 95, 96, 96/5, 98, 99, 99а, 100, 100а, 102а, 104а, 104б, 105, 105а, 105б, 106, 109, 113, 115, 116, 116а, 117, 121а, 122, 123, 125, 129, 130, 132, Таң-нұры көшесі, 1, 3, 5, 7, 18/3, 20, 30/2, 44/2, 58а, 58/б, 82а, 96, 96/3, 90, 98, 104, 105, 110, 114Б, 116.
№ 118 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Төлеби көшесі, 32, "А.Қуатбеков атындағы Қазақстан халықтар Достығы университеті" ЖШС ғимараты.

Граница: улица Төле би, 14, 14/1, 14/2, 16, 16а, 16/1, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/5, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/13, 20а, 20б, 20в, 20/30, 22, 22а, 24, 24/1, 24/2, 26, 28, 28/1, 30, 32/1, 32/1а, 32/5, 32а, 32а/1, 32а/2, 32б, 130, улица Т.Алимкулова, нечетная сторона 1-25, улица Бекетти, 80, 82, 90а, 94, 94а, 98, 98а, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 112, 116, 117, 118, 118а, 119, 119а, 119/1, 121, 123, 125, 125а, 125б, 126, 127, 132, 132а, 135, 135б, 136а, 138, 138а, 139, 141, 142, 143, 144, 144а, 146, 147, 147а, 156б, 159, 160а, 161, 162, 165, 168, 170, 172, 174, 175, 177, 179, 180, 183, 184а, 185, 186а, 186б, 187, 188, 196, 196а, 198, 202, 206а, 207а, 212, 214, 215, 218, 219, 220, 221, 224, 226, 226а, 227, 228, 228б, 230, 231, 232, 233, 234, 234а, 235, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 249, 251, 252, 254, 254а, 255, 256, 262, 263а, 266, 269, 272, 275, 278, 278а, 279, 280, 282, 283, 283б, 284, 286, 288, 289, 289а, 293, 293а, 294, 298, 302, 304б, 304в, 305, 306, 307, 310, 310г, 311, 312, 318, 319, 320, 323, 324, 328, 329, 332, 333, 335, 338, 339, 340а, 343, 344, 345, 347, 347а, 349, 349а, 350, 350а, 352, 352а, 356, 357а, 358, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 368, 369, 377, 379, 381, 382а, 383а, 387, 389, 391, 393, 394, 397, 398, 398/1, 406, 407, 409а, 411, 415, 415а, 416, 418а, улица А.Анарова, 68а, 72, 72а, 74, 90а, 94, 94а, 98, 455, улица Проектная, 5.
Избирательный участок № 119
Месторасположение: проспект Кабанбай батыра, 26, здание ТОО "ParkHealts".
Граница: Больница "ParkHealts".
Избирательный участок № 120
Месторасположение: улица Володарского, 15, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 17 имени М.Лермонтова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица І.Жансүгіров, 3, 5, 18, 20, 20б, 30, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 217, 238а, 240б, 247б, 249, 249/1, 249а, 249б, 269а, 271, 283а, 285, 287, 297, 307, 337, Первый переулок, 199, 201, 215, 217, 225, 227а, 231, 233, 243, 247, 291, 295, 295а, 305, 307б, 309, 309а, 317, 321, 329, 331а, улица Володарского, 1а, 2а, 2б, 2в, 2в/1, 2/15, 2/1, 4, 6, 8, 10, 10а, 12б, 17, 21, 25, 21, 25, 346, 350, 352, 354, 356, 357, 358, 359, 360, 380, 384, 384а, 390, 368, 369, 370, 378, 394, 396, 400, 402, 408, 414, 416, 418, 422, 422/1, 424, улица Кездеме, улица Жастык, 19/2, 19/5, 19б, 163, 334, 335, 365, проезд Майса, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8/1, 8а, 8б, улица 1-Коксай, 85, 141а, 185, 189, 208, 209б, 341, 373, 377, 389, 391, 427, проезд Спорта, 16, 139а, 141, 141а, 145, 147, 149, 151, 153, 308, 312, 314, 320, 322а, 407, 419, 429, 430, 432, 442, 444а.
Избирательный участок № 121
Месторасположение: улица Жастык, 2, здание частного учреждения "Технический колледж".

Шекарасы: Төлеби көшесі, 14, 14/1, 14/2, 16, 16а, 16/1, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/5, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/13, 20а, 20б, 20в, 20/30, 22, 22а, 24, 24/1, 24/2, 26, 28, 28/1, 30, 32/1, 32/1а, 32/5, 32а, 32а/1, 32а/2, 32б, 130, Т.Әлімқұлов көшесі, тақ жағы 1-25, Бекетті көшесі, 80, 82, 90а, 94, 94а, 98, 98а, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 112, 116, 117, 118, 118а, 119, 119а, 119/1, 121, 123, 125, 125а, 125б, 126, 127, 132, 132а, 135, 135б, 136а, 138, 138а, 139, 141, 142, 143, 144, 144а, 146, 147, 147а, 156б, 159, 160а, 161, 162, 165, 168, 170, 172, 174, 175, 177, 179, 180, 183, 184а, 185, 186а, 186б, 187, 188, 196, 196а, 198, 202, 206а, 207а, 212, 214, 215, 218, 219, 220, 221, 224, 226, 226а, 227, 228, 228б, 230, 231, 232, 233, 234, 234а, 235, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 249, 251, 252, 254, 254а, 255, 256, 262, 263а, 266, 269, 272, 275, 278, 278а, 279, 280, 282, 283, 283б, 284, 286, 288, 289, 289а, 293, 293а, 294, 298, 302, 304б, 304в, 305, 306, 307, 310, 310г, 311, 312, 318, 319, 320, 323, 324, 328, 329, 332, 333, 335, 338, 339, 340а, 343, 344, 345, 347, 347а, 349, 349а, 350, 350а, 352, 352а, 356, 357а, 358, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 368, 369, 377, 379, 381, 382а, 383а, 387, 389, 391, 393, 394, 397, 398, 398/1, 406, 407, 409а, 411, 415, 415а, 416, 418а, А.Анаров көшесі, 68а, 72, 72а, 74, 90а, 94, 94а, 98, 455, Проектная көшесі, 5.
№ 119 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай батыр даңғылы, 26, "Park Healts" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: "Park Healts" ауруханасы.
№ 120 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Володарский көшесі, 15, Шымкент қаласы білім басқармасының "М.Лермонтов атындағы № 17 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: І.Жансүгіров көшесі, 3, 5, 18, 20, 20б, 30, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 217, 238а, 240б, 247б, 249, 249/1, 249а, 249б, 269а, 271, 283а, 285, 287, 297, 307, 337, Бірінші тұйық көшесі, 199, 201, 215, 217, 225, 227а, 231, 233, 243, 247, 291, 295, 295а, 305, 307б, 309, 309а, 317, 321, 329, 331а, Володарский көшесі, 1а, 2а, 2б, 2в, 2в/1, 2/15, 2/1, 4, 6, 8, 10, 10а, 12б, 17, 21, 25, 21, 25, 346, 350, 352, 354, 356, 357, 358, 359, 360, 380, 384, 384а, 390, 368, 369, 370, 378, 394, 396, 400, 402, 408, 414, 416, 418, 422, 422/1, 424, Кездеме көшесі, Жастық көшесі, 19/2, 19/5, 19б, 163, 334, 335, 365, Майса өткелі, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8/1, 8а, 8б, 1-Көксай көшесі, 85, 141а, 185, 189, 208, 209б, 341, 373, 377, 389, 391, 427, Спорт өткелі 16, 139а, 141, 141а, 145, 147, 149, 151, 153, 308, 312, 314, 320, 322а, 407, 419, 429, 430, 432, 442, 444а.
№ 121 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жастық көшесі, 2, "Техникалық колледж" жеке мекемесінің ғимараты.

Граница: проспект Кабанбай батыра, 1, 1а, 3, 5, 5а, улица А.Анарова, 12, 12/2, 20, 22, улица Жастык, 2/1, 4, 4/9, 6, 6а, проезд Спорта,1, 1/5, 3, 3а, 5, 7, улица 1-Коксай, 2, 4а, 5, 6, 7, 11, 12а, 15, 17, 19, 24, 24а, 27, 29, 33, 37, 37а, 51, 51а, 53, 59, 63, 83, 473, 484, 489, 493, 495, 497, 499, 509, 521.
Избирательный участок № 122
Месторасположение: улица А.Жангелдина, 17, здание КГУ "Центр досуга молодежи" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Жангелдина, 2, 2а, 35, 106, микрорайон Карасу, 1, 3, 3а, 4а, 4б, 5/3, 12, 13, 14, 14/1, 18, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, улица Ш.Калдаякова, 1а, проезд Красноармейского, 1, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 58/1, улица А.Иманова, 5, 5а, 7, 11, 13, 13б, 15/15, 17, 17а, 19, 21, улица Айтеке би, 19/23, 27/1, 53, 59, улица 8-Марта, 1/1, 2б, 3а, 5, 5/2, 6, 12, 20, 20а, 144, улица Құлантау полностью.
Избирательный участок № 123
Месторасположение: улица Быковского, 54, № 2 учебный корпус ТОО "Центрально-Азиатский Инновационный университет".
Граница: улица А.Абдуразакова, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5/13, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, улица Аймақ, 3, 5, 12, 12а, 15, 20а, 57, 59, улица Ш.Рашидова, 13, 13а, 15, 27, 25, 25а, 25б, 25в, 63б, 63г, 67, 67а, 69, 69а, улица Быковского, 17, 54, 54б.
Избирательный участок № 124
Месторасположение: улица И.Сурикова, 2Б, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Ж.Баласагуна" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица И.Сурикова и проезд И.Сурикова, городок Рабочих, улица А.Суворова и проезд А.Суворова, улица И.Репина, 1-20, улица Кызыл жулдыз, улица Инжигул, 19, 20, 21, 24, 24а, 25, 26, улица Г.Седова, 1-75, улица Н.Ерметова, 4-76, проезд А.Можайского, 1-72, улица Акбастау, четная сторона 2-70 и 1, улица Богет, 1б, 2, 70/1.
Избирательный участок № 125
Месторасположение: улица Ш.Рашидова, 29, здание ГКП ПХВ "Областной перинатальный центр № 2" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной перинатальный центр № 2.
Избирательный участок № 126
Месторасположение: улица В.Терешковой, № 14, здание ТОО "Региональный социально-инновационный университет".
Граница: проезд Тар, 2а, 4а, 1, 3, 5, 8, 7, 9, 10, 11, 12, 14, улица Өндірісті, 1, улица Есил, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 8/5, 16, 16а, 16б, 20, 25, 28/5, проезд Полевой, 3-16, улица Оперштейна, 1, 6, улица Өрнек, 4, улица Қамал, 1-32, улица Переездная, нечетная сторона 1-25, улица С.Ковалева и проезд С.Ковалева, проезд А.Можайского, 77-94, улица Акбастау, четная сторона 80-128 и 101, улица Жағалау, улица Богет, нечетная сторона17-57 и 1, 3а, 16а, проезд Ю.Ишанкулова, 1-31 и 124, тупик Ю.Ишанкулова, 1, 1/1, 1/3, 4, 8а, 11, 14, 16, 18, 24а, улица Каскалдак, 1-46, улица Баян батыра, четная сторона 6-62 и 23, 113, 115, 117, 119, проезд Баян батыра, 44, 56, 58, 64, 66, 68, улица Депо, 1а-19, улица Песочный, 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 8, 14, улица А.Маметова, 3-16, улица В.Терешковой, 16, 18.
Избирательный участок № 127
Месторасположение: улица Энергетиков, 1, здание ТОО "Онтустик жарык транзит".

Шекарасы: Қабанбай батыр даңғылы, 1, 1а, 3, 5, 5а, А.Анаров көшесі, 12, 12/2, 20, 22, Жастық көшесі, 2/1, 4, 4/9, 6, 6а, Спорт өткелі, 1, 1/5, 3, 3а, 5, 7, 1-Көксай көшесі, 2, 4а, 5, 6, 7, 11, 12а, 15, 17, 19, 24, 24а, 27, 29, 33, 37, 37а, 51, 51а, 53, 59, 63, 83, 473, 484, 489, 493, 495, 497, 499, 509, 521.
№ 122 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жангелдин көшесі, 17, Шымкент қаласы білім басқармасының "Жастардың уақытын тиімді ұйымдастыру орталығы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ә.Жангелдин көшесі, 2, 2а, 35, 106, Қарасу шағынауданы, 1, 3, 3а, 4а, 4б, 5/3, 12, 13, 14, 14/1, 18, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, Ш.Қалдаяқов көшесі, 1а, Красноармейский тұйығы, 1/1, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 58/1, А.Иманов көшесі, 5, 5а, 7, 11, 13, 13б, 15/15, 17, 17а, 19, 21, Әйтеке би көшесі, 19/23, 27/1, 53, 59, 8-Март көшесі, 1/1, 2б, 3а, 5, 5/2, 6, 12, 20, 20а, 144, Құлантау көшесі толығымен.
№ 123 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Быковский көшесі, 54, "Орталық Азия Инновациялық университеті" ЖШС № 2 оқу ғимараты.
Шекарасы: Ә.Әбдіразақов көшесі, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5/13, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, Аймақ көшесі, 3, 5, 12, 12а, 15, 20а, 57, 59, Ш.Рашидов көшесі, 13, 13а, 15, 27, 25, 25а, 25б, 25в, 63б, 63г, 67, 67а, 69, 69а, Быковский көшесі, 17, 54, 54б.
№ 124 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: И.Суриков көшесі, 2Б, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ж.Баласағұн атындағы № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: И.Суриков көшесі мен И.Суриков өткелі, Жұмысшылар қалашығы, А.Суворов көшесі мен А.Суворов өткелі, И.Репин көшесі, 1-20, Қызыл жұлдыз көшесі, Інжігүл көшесі, 19, 20, 21, 24, 24а, 25, 26, Г.Седов көшесі, 1-75, Н.Ерметов көшесі, 4-76, А.Можайский өткелі, 1-72, Ақбастау көшесі, жұп жағы 2-70 және 1, Бөгет көшесі, 1б, 2, 70/1.
125 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Рашидов көшесі, 29, Түркістан облысы денсаулық басқармасының "№ 2 перинаталдық орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: № 2 перинаталдық орталық.
№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: В.Терешкова көшесі, 14, "Аймақтық әлеуметтік-инновациялық университеті" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Тар өткелі, 2а, 4а, 1, 3, 5, 8, 7, 9, 10, 11, 12, 14, Өндірісті көшесі, 1, Есіл көшесі, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 8/5, 16, 16а, 16б, 20, 25, 28/5, Полевой өткелі, 3-16, Оперштейн көшесі, 1, 6, Өрнек көшесі, 4, Қамал көшесі, 1-32, Переездная көшесі, тақ жағы 1-25, С.Ковалев көшесі мен С.Ковалев өткелі, А.Можайский өткелі, 77-94, Ақбастау көшесі, жұп жағы 80-128 және 101, Жағалау көшесі, Бөгет көшесі, тақ жағы 17-57 және 1, 3а, 16а, Ю.Ишанқұлов өткелі, 1-31 және 124, Ю.Ишанқұлов тұйығы, 1, 1/1, 1/3, 4, 8а, 11, 14, 16, 18, 24а, Қасқалдақ көшесі, 1-46, Баян батыр көшесі, жұп жағы 6-62 және 23, 113, 115, 117, 119, Баян батыр өткелі, 44, 56, 58, 64, 66, 68, Депо көшесі, 1а-19, Песочный көшесі, 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 8, 14, А.Мәметов көшесі, 3-16, В.Терешкова көшесі, 16, 18.
№ 127 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Энергетиктер көшесі, 1, "Оңтүстік Жарық Транзит" ЖШС ғимараты.

Граница: улица Б.Саттарханова, нечетная сторона 1-37 и четная сторона 2-62а, улица Абат, 1-37, улица Н.Сералиева, 1-64, улица Забадам, нечетная сторона 15-89, четная сторона 16-60 и 4а, улица Талтус, 1-47, улица Ш.Аширходжаева, нечетная сторона 1-29 и четная сторона 10-32, улица П.Чайковскго, нечетная сторона 1-27 и четная сторона 2-32, улица Молдир, четная сторона 2-28 и 11, улица Акжауын, 1-13, улица и проезд Оркендеу, улицы Табысты и Тобыл, проезды Таржол и Кырман.
Избирательный участок № 128
Месторасположение: улица П.Чайковского, 90, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 13 имени Мукими" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Б.Саттарханова, нечетная сторона 39-101 ичетная сторона 72-150, улица Баян батыра, нечетная сторона 71-129 и четная сторона 64-106, улица И.Тайманулы, четная сторона 84-96, улица Талтус, 48-89, улица Молдир, нечетная сторона 13-53, улица Достык, 20-75, улица П.Чайковского, нечетная сторона 29-97 и четная сторона 34-104, улица Акжауын, 16-45, проезд и улица С.Азима, улицы К.Спатаева, Достык, Боз-Арық, Нура, Таған и Шыршалы, проезд Забадам и переулок Алқа.
Избирательный участок № 129
Месторасположение: микрорайон Сауле, улица Абая, 4, здание КГУ "Основная средняя школа № 76 имени Рысбека Мырзашева" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Жабаева, нечетная сторона и дома без номеров, улицы Ак мешит, Ақкеніш, Балтакол, Жаңатас, Кайынды, Калдыкол, Костобе, Отырартөбе, Сарыкамыс, Тараз, Тойтобе, Тұмарлы, Алтынқыран.
Избирательный участок № 131
Месторасположение: микрорайон Сауле, улица Жанабазар, 1/2, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 129" Управления образования города Шымкент.
Границы: улицы Жанабазар, Серпин, Маркакол полностью, Военный городок, частные дома 1-24 и многоэтажные жилые дома 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 132
Месторасположение: микрорайон Сауле, 82/1, здание РГУ "Учреждение № 69" комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: учреждение № 69.
Избирательный участок № 133
Месторасположение: Ташкентское шоссе, 33А, здание ГКП ПХВ "Областной центр психического здоровья" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной центр психического здоровья.
Избирательный участок № 134
Месторасположение: Ташкентское шоссе, 19Б, здание ГКП ПХВ "Центр психического здоровья" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Центр психического здоровья.
Избирательный участок № 135
Месторасположение: жилой массив Текесу, улица Текесу, 57, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 121" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Текесу полностью.
Избирательный участок № 299

Шекарасы: Б.Саттарханов көшесі, тақ жағы 1-37 және жұп жағы 2-62а, Абат көшесі, 1-37, Н.Сералиев көшесі, 1-64, Забадам көшесі, жұп жағы 16-60 және 4а, тақ жағы 15-89, Талтүс көшесі, 1-47, Ш.Аширходжаев көшесі, тақ жағы 1-29 және жұп жағы 10-32, П.Чайковский көшесі, тақ жағы 1-27 және жұп жағы 2-32, Мөлдір көшесі, жұп жағы 2-28 және 11, Ақжауын көшесі 1-13, Өркендеу көшесі мен өткелі, Табысты және Тобыл көшелері, Таржол мен Қырман өткелдері.
№ 128 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: П.Чайковский көшесі, 90, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мукими атындағы № 13 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Баян батыр көшесі, тақ жағы 71-129 және жұп жағы 64-106, И.Тайманұлы көшесі, жұп жағы 84-96, Б.Саттарханов көшесі, тақ жағы 39-101 және жұп жағы 72-150, Талтүс көшесі 48-89, Мөлдір көшесі, тақ жағы 13-53, Достық көшесі, 20-75, П.Чайковский көшесі, тақ жағы 29-97 және жұп жағы 34-104, Ақжауын көшесі, 16-45, С.Әзім көшесі мен өткелі, Қ.Спатаев, Достық, Боз-Арық, Нұра, Таған және Шыршалы көшелері, Забадам өткелі мен Алқа тұйығы.
№ 129 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сәуле шағынауданы, Абай көшесі, 4, Шымкент қаласы білім басқармасының "Рысбек Мырзашев атындағы № 76 негізгі орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ж. Жабаев көшесі, тақ жағы және нөмірсіз үйлер, Ақ мешіт, Ақкеніш, Балтакөл, Жаңатас, Қайыңды, Қалдыкөл, Қостөбе, Отырартөбе, Сарықамыс, Тараз, Тойтөбе, Тұмарлы, Алтынқыран көшелері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сәуле шағынауданы, Жаңабазар көшесі, 1/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 129 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жаңабазар, Серпін, Марқакөл көшелері толығымен, Әскери қалашық, жеке үйлер 1-24 және көпқабатты тұрғын үйлер 41, 42, 43, 44.
№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сауле шағынауданы, 82/1, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№ 69 мекеме" РММ ғимараты.
Шекарасы: № 69 мекеме.
№ 133 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ташкент тас жолы, 33А, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Облыстық психикалық денсаулық орталығы.
№ 134 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ташкент тас жолы, 19Б, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Психикалық денсаулық орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Психикалық денсаулық орталығы.
№ 135 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Текесу тұрғын алабы, Текесу көшесі, 57, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 121 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Текесу тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 299 сайлау учаскесі

Месторасположение: 18 микрорайон, 45/1, здание КГУ "Школа-лицей № 41 имени А.Макаренко" Управления образования города Шымкент.
Граница: 18 микрорайон, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79, улица С.Жандосова, нечетная сторона 63-69.
Избирательный участок № 139
Месторасположение: улица С.Жандосова, 92, здание ГКП ПХВ "Городская больница № 2" Управления здравоохранения города Шымкента.
Граница: Шымкентская городская больница № 2.
Избирательный участок № 140
Месторасположение: проспект Жибек жолы, 13/1, здание ГКП ПХВ "Областной центр фтизиопульмонологии" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной центр фтизиопульмонологии.
Избирательный участок № 141
Месторасположение: 17 микрорайон, улица Ж. Шаяхметова, 1, здание КГУ "Государственный специальный (коррекционный) ясли сад № 33 "Акбота" Управления образования города Шымкент (для детей тяжелыми и более легкими нарушениями зрения)".
Границы: 17 микрорайон, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16в, 21в, улица Д. Еримбетова, 2.
Избирательный участок № 142
Месторасположение: 15 микрорайон, 2а, здание КГУ "ІТ школа-лицей № 24 имени Саттара Ерубаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: 15 микрорайон, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 230, проспект Жибек жолы, 1, 2, 3, 43, улица С.Жандосова, 14, 16 микрорайон 5, 38, 17 микрорайон 9, 25.
Избирательный участок № 143
Месторасположение: 16 микрорайон, 11/2, здание КГУ "Государственный специальный (коррекционный) детский сад № 32 "Еркін" Управления образования города Шымкент (для детей с тяжелыми и более легкими нарушениями речи).
Границы: 17 микрорайон, 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 26/5, 27.
Избирательный участок № 144
Месторасположение: 16 микрорайон, 9/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 39" Управления образования города Шымкент.
Граница: 16 микрорайон 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54, улица Т.Рыскулова, 62Б.
Избирательный участок № 145
Месторасположение: 16 микрорайон, 3а, здание КГУ "Ясли сад № 73 "Айжан" Управления образования города Шымкент.
Граница: 16 микрорайон, 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
Избирательный участок № 146
Месторасположение: микрорайон Сайрам, 86/2, здание КГУ "Школа-гимназия № 65 имени Ы. Алтынсарина" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Сайрам, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, 38а, улица Д. Еримбетова, 24, 27/5, 27/6, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/6, 30, 30а, 32, 32а, 32б, 33, 34а, 34а/1, 36, 38, улица Т. Рыскулова, 15, 22/1, 22/2, 28Б/1, 41/4, 45, улица Ж. Шаяхметова, 3/2, 3/3, 5а, 5а/1, 5а/2, 5/3, 5/4, 7Б, 15.
Избирательный участок № 148

Орналасқан жері: 18 шағынауданы, 45/1, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Макаренко атындағы № 41 мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 18 шағынауданы, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79, С.Жандосов көшесі, тақ жағы 63-69.
№ 139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С.Жандосов көшесі, 92, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 қалалық аурухана" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Шымкент қалалық № 2 аурухана.
№ 140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жібек жолы даңғылы, 13/1, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық фитизиопульмонология орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Облыстық фтизиопульмонология орталығы
№ 141 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 17 шағынауданы, Ж. Шаяхметов көшесі, 1, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мемлекеттік арнаулы (коррекциялық) № 33 "Ақбота" балабақшасы" (көз көру функциялары ауыр және жеңіл бұзылған балаларға арналған)" КММ ғимараты.
Шекарасы: 17 шағынауданы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16в, 21в, Д. Ерімбетов көшесі, 2.
№ 142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 15 шағынауданы, 2а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Саттар Ерубаев атындағы № 24 ІТ мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 15 шағынауданы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 230, Жібек Жолы даңғылы 1, 2, 3, 43, С.Жандосов көшесі 14, 16 шағынауданы, 5, 38, 17 шағынауданы 9, 25.
№ 143 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 16 шағынауданы, 11/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мемлекеттік арнаулы (коррекциялық) № 32 "Еркін" балабақшасы (сөйлеу функциялары ауыр және жеңіл бұзылған балаларға арналған)" КММ ғимараты.
Шекарасы: 17 шағынауданы, 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 26/5, 27.
№ 144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 16 шағынауданы, 9/1, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 16 шағынауданы, 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54, Т.Рысқұлов көшесі, 62Б.
№ 145 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 16 шағынауданы, 3а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 73 "Айжан бөбекжай бақшасы" КММ ғимараты.
Шекарасы: 16 шағынауданы, 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
№ 146 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам шағынауданы, 86/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы № 65 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам шағынауданы, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, 38а, Д. Ерімбетов көшесі 24, 27/5, 27/6, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/6, 30, 30а, 32, 32а, 32б, 33, 34а, 34а/1, 36, 38, Т. Рысқұлов көшесі, 15, 22/1, 22/2, 28Б/1, 41/4, 45, Ж. Шаяхметов көшесі, 3/2, 3/3, 5а, 5а/1, 5а/2, 5/3, 5/4, 7Б, 15.
№ 148 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Север, 6, здание КГУ "Школа-лицей № 46" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Север, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 149
Месторасположение: микрорайон Север, 66Б, здание КГУ "Ясли-сад № 71 имени К.Казиева" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Север, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 и начиная от многоэтажного дома 62 частные дома, расположенные по нечетной стороне улицы Х.Пазикова до улицы Жолан батыра, по четной стороне улицы Жолан батыра до пересечения здания 32/4, от пересечения с улицы Жолан батыра по внутренней улице микрорайона Север, до пересечения с улицей О.Жанибекова.
Избирательный участок № 150
Месторасположение: микрорайон Восток, 107Б, здание КГУ "Ясли сад № 48 "Береке" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Восток, 3а, 11, 11а, 33, 37, 96, 106, 107, 107а, 107в, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 и частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова, находящиеся вдоль микрорайона Восток.
Избирательный участок № 151
Месторасположение: микрорайон Восток, 62, здание КГУ "Школа-гимназия № 25 имени Т.Рыскулова" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Восток, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 59, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
Избирательный участок № 152
Месторасположение: микрорайон Восток, 63/2, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 28" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Восток, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21.
Избирательный участок № 165
Месторасположение: улица М.Маметовой, 154А, здание ТОО "Медицинский центр "ALYA MED (АЛУА МЕД)".
Граница: проезд С.Азима, 150-170, улица С.Асанова, нечетная сторона 133-151, 171а, четная сторона 154, 156, 158а, улица Т.Тажибаева, нечетная сторона 169-193 и четная сторона 176а-200, улица М.Шолохова, нечетная сторона 155-187 и четная сторона 168-184, улица Ш.Уалиханова, нечетная сторона 181-211 четная сторона 150-182, проезд Ш.Уалиханова, 45-49, улица Қасқабұлақ, нечетная сторона 135-169 четная сторона 126-156, улица Жас Гвардия, 131а-158, улица Мәделі қожа, нечетная сторона 187-211 и четная сторона 168-202, улица Ы.Алтынсарина, нечетная сторона 1-27 и четная сторона 2-32а, улица М.Сапарбаева, нечетная сторона 137-167, улица Ж.Аймауытова, 162-164, улица Елшибек батыра, нечетная сторона 113-151, улица М.Маметовой, нечетная сторона 143-171а и четная сторона 160а-188б, улица О.Жолдасбекова, 69, 71, 73, 73в, 82, 143/3, 154а.
Избирательный участок № 166

Орналасқан жері: Теріскей шағынауданы, 6, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 46 мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Теріскей шағынауданы, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
№ 149 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Теріскей шағынауданы, 66Б, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қ.Қазиев атындағы № 71 бөбекжай-бақшасы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Теріскей шағынауданы, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 және 62 көпқабатты үйден бастап Х.Пазиков көшесінің тақ жағын бойлай, Жолан батыр көшесіне дейін, Жолан батыр көшесінің жұп жағымен 32/4 ғимараттың қиылысына дейін, Жолан батыр көшесінің қиылысынан бастап, Теріскей шағынауданындағы ішкі көшемен Ө.Жәнібеков көшесінің қиылысына дейін орналасқан үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Күншығыс шағынауданы, 107Б, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 48 "Береке" бөбекжай-бақшасы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Күншығыс шағынауданы, 3а, 11, 11а, 33, 37, 96, 106, 107, 107а, 107в, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 және Х.Пазиков көшесінің Күншығыс шағынауданы тұсындағы тақ жағындағы жекеменшік үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Күншығыс шағынауданы, 62, Шымкент қаласы білім басқармасының "Т.Рысқұлов атындағы № 25 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Күншығыс шағынауданы, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 59, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
№ 152 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Күншығыс шағынауданы, 63/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Күншығыс шағынауданы, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21.
№ 165 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Мәметова көшесі, 154А, "ALYA MED (АЛУА МЕД)" медициналық орталығы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: С.Әзім өткелі 150-170, С.Асанов көшесі, тақ жағы 133-151, 171а, жұп жағы 154, 156, 158а, Т.Тәжібаев көшесі, тақ жағы 169-193 және жұп жағы 176а-200, М.Шолохов көшесі, тақ жағы 155-187 және жұп жағы 168-184, Ш.Уәлиханов көшесі, тақ жағы 181-211 және жұп жағы 150-182, Ш.Уәлиханов өткелі 45-49, Қасқабұлақ көшесі, тақ жағы 135-169 және жұп жағы 126-156, Жас Гвардия көшесі 131а-158, Мәделі қожа көшесі, тақ жағы 187-211 және жұп жағы 168-202, Ы.Алтынсарин көшесі, тақ жағы 1-27 және жұп жағы 2-32а, М.Сапарбаев көшесі, тақ жағы 137-167, Ж.Аймауытов көшесі 162-164, Елшібек батыр көшесі, тақ жағы 113-151, М.Мәметова көшесі, тақ жағы 143-171а және жұп жағы 160а-188б, 403/2, Ө.Жолдасбеков көшесі, 69, 71, 73, 73в, 82, 143/3, 154а.
№ 166 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Г.Иляева, 142а, здание ГКП ПХВ "Областной перинатальный центр № 1" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной перинатальный центр № 1.
Избирательный участок № 167
Месторасположение: улица Мәделі қожа, 137, здание ТОО "Институт Мардана Сапарбаева".
Граница: улица Мәделі қожа, нечетная сторона 137, 153-181, улица Жас Гвардия, 108-131, 133а, улица М.Маметовой, нечетная сторона 103-143 и четная сторона 138-160б, 162а, улица Қасқабұлақ, нечетная сторона 79а-121а и четная сторона 94-116/2, улица Ш.Уалиханова, нечетная сторона 135-185/2 и четная сторона 102-148, 150а, 152/1, улица М.Шолохова, нечетная сторона 117-151и четная сторона 130-166, 118, улица Т.Тажибаева, нечетная сторона 141-167 и четная сторона 146-176, проезд Защитный, улица С.Асанова, нечетная сторона 89-103 и четная сторона 88-104, улица Акпан батыра, нечетная сторона 129-175 и четная сторона 106-170, проезд С.Азима, нечетная сторона 87-113 и четная сторона 120-148, проезд А.Биримжанова, нечетная сторона 47-57 и четная сторона 50-62, улица А.Сасбукаева, нечетная сторона 99/1-149/1 и четная сторона 110-144б, проезд Бахчевой, улица А.Верещагина, нечетная сторона 77-101 и четная сторона 88-110, улица Халықтар Достығы, нечетная сторона 35-47 и четная сторона 40-52, улица С.Жандосова, четная сторона 60-86, улица Ж.Адырбекова, четная сторона 120-158 и 117.
Избирательный участок № 168
Месторасположение: улица Акпан батыра, 108, здание частного учреждения "Колледж Парасат".
Граница: улица Ж.Адырбекова, четная сторона 68-108, улица А.Жилкишиева, нечетная сторона 83-91а, проезд Малый, улица Балдырган, 1-76, улица Тяжева, нечетная сторона 19б/1-27, улица Д.Менделеева, нечетная сторона 1-17б, четная сторона 2-14 и 18а, 18б, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, проезд Д.Менделеева, 2а, 17, проезд А.Герцена, нечетная сторона 9-43а и четная сторона 18-44, улица Мәделі қожа, четная сторона 128-166, улица Л.Толстого, 88-120а, улица Акпан батыра, нечетная сторона 73-125 и четная сторона 48-104, улица А.Сасбукаева, нечетная сторона 45-93 и четная сторона 48-122, проезд А.Сасбукаева, 4, 6, 5б, 9, 11, 13, 75, 108/11, проезд К.Айтжанова, нечетная сторона 9-31 и четная сторона 12-34, улица Н.Торекулова, нечетная сторона 101-121 и четная сторона 100-128, улица А.Алимбетова, 85/1, 108/1, 108/2, 112а, 125, 127, 129, 129а, 129б, улица Жауказын, улица М.Сапарбаева, нечетная сторона 95-135а и четная сторона 88-114а, улица К.Циолковского, нечетная сторона 101-135 и четная сторона 90-132, улица Желтоксан, четная сторона 84/1-96 и 114-130, улица О.Жолдасбекова, нечетная сторона 43-51.
Избирательный участок № 170
Месторасположение: улица О.Жолдасбекова, 57, здание ТОО "Общеобразовательная школа "Өрлеу".

Орналасқан жері: Ғ.Іляев көшесі, 142а, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "№ 1 Облыстық перинаталдық орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: № 1 облыстық перинаталдық орталық.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәделі қожа көшесі, 137, "Мардан Сапарбаев институты" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Мәделі қожа көшесі, тақ жағы 137, 153-181, Жас Гвардия көшесі 108-131, 133а, М.Мәметова көшесі, тақ жағы 103-143 және жұп жағы 138-160б, 162а, Қасқабұлақ көшесі, тақ жағы 79а-121а және жұп жағы 94-116/2, Ш.Уәлиханов көшесі, тақ жағы 135-185/2 және жұп жағы 102-148, 150а, 152/1, М.Шолохов көшесі, тақ жағы 117-151 және жұп жағы 130-166, 118, Т.Тәжібаев көшесі, тақ жағы 141-167 және жұп жағы 146-176, Защитный өткелі, С.Асанов көшесі, тақ жағы 89-103 және жұп жағы 88-104, Ақпан батыр көшесі, тақ жағы 129-175 және жұп жағы 106-170, С.Әзім өткелі, тақ жағы 87-113 және жұп жағы 120-148, А.Бірімжанов өткелі, тақ жағы 47-57 және жұп жағы 50-62, Ә.Сасбұқаев көшесі, тақ жағы 99/1-149/1 және жұп жағы 110-144б, Бахчевой өткелі, В.Верещагин көшесі, тақ жағы 77-101 және жұп жағы 88-110, Халықтар Достығы көшесі, тақ жағы 35-47 және жұп жағы 40-52, С.Жандосов көшесі, жұп жағы 60-86, Ж.Адырбеков көшесі, жұп жағы 120-158 және 117.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақпан батыр көшесі, 108, "Парасат колледжі" жеке мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі, жұп жағы 68-108, Ә.Жылқышиев көшесі, тақ жағы 83-91а, Малый өткелі, Балдырған көшесі 1-94, Тяжев көшесі 19б/1-27, Д.Менделеев көшесі, тақ жағы 1-17б, жұп жағы 2-14 және 18а, 18б, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, Д.Менделеев өткелі 2а, 17, А.Герцен өткелі, тақ жағы 9-43а және жұп жағы 18-44, Мәделі қожа көшесі, жұп жағы 128-166, Л.Толстой көшесі 88-120а, Ақпан батыр көшесі, тақ жағы 73-125 және жұп жағы 48-104, Ә.Сасбұқаев көшесі, тақ жағы 45-93 және жұп жағы 48-122, Ә.Сасбұқаев өткелі, 4, 6, 5б, 9, 11, 13, 75, 108/11, Қ.Айтжанов өткелі, тақ жағы 9-31 және жұп жағы 12-34, Н.Төреқұлов көшесі, тақ жағы 101-121 және жұп жағы 100-128, А.Әлімбетов көшесі, 85/1, 108/1, 108/2, 112а, 125, 127, 129, 129а, 129б, Жауқазын көшесі, М.Сапарбаев көшесі, тақ жағы 95-135а және жұп жағы 88-114а, К.Циолковский көшесі, тақ жағы 101-135 және жұп жағы 90-132, Желтоқсан көшесі, жұп жағы 84/1-96 және 114-130, Ө.Жолдасбеков көшесі, тақ жағы 43-51.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ө.Жолдасбеков көшесі, 57, "Өрлеу" жалпы білім беру мектебі" ЖШС ғимараты.

Граница: улица Елшибек батыра, нечетная сторона 41-113, улица М.Сапарбаева, четная сторона 106, 114-146, улица А.Алимбетова, нечетная сторона 131-177 и четная сторона 114-160, проезд Мектеп, нечетная сторона 1-47 ичетная сторона 4-48, улица Н.Торекулова, нечетная сторона 65а, 123-173 ичетная сторона 130-184, проезд К.Айтжанова, нечетная сторона 45-87 ичетная сторона 42-84, улица О.Жолдасбекова, нечетная сторона 53-67Б и четная сторона 24-80а, улица Ж.Аймауытова, нечетная сторона 67-137а и четная сторона 68-160, улица М.Сматлаева, нечетная сторона 79-133Б, 163а и четная сторона 60-120, улица Л.Толстого, нечетная сторона 121/1-167 и четная сторона 122а-158/1, улица Д.Менделеева, 16-29, улица Желтоксан, нечетная сторона 113-169 и четная сторона 136-158, улица Н.Гастелло, нечетная сторона 3-5 и четная сторона 4-12, улица Балдырган, четная сторона 98-108, улица А.Жилкишиева, нечетная сторона 93-119а и четная сторона 72-90, улица Г.Иляева, нечетная сторона 123-173 и четная сторона 158-204, улица Бекет батыра, нечетная сторона 89-149 и четная сторона 104-158а, улица Ф.Шопена, нечетная сторона 3-13 и четная сторона 2-12, улица И.Мичурина, нечетная сторона 15-45 и четная сторона 20-48, улица Караменде батыра, нечетная сторона 1-37 и четная сторона 2-44, проезд Улыкбек и улицы Ф.Шаляпина, Жетиген, Жетыказына, Коктерек, Кумнан, Теректи, Тогайлы полностью.
Избирательный участок № 174
Месторасположение: улица Майлы қожа, 61, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 10 имени Акпан батыра" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Тауке хана, нечетная сторона 67-119 и четная сторона 104-126, улица Түркістан, нечетная сторона 115-151а, улица Майлы қожа, нечетная сторона 55-67 и четная сторона 54-82, улица Ақпан батыр, нечетная сторона 15-69 и четная сторона 12-48, улица Бекет батыра, нечетная сторона 41-85 и четная сторона 48-100, улица О.Жолдасбекова, нечетная сторона 19-37, 89, улица Г.Иляева, нечетная сторона 103-119 и четная сторона 120-156, улица Ж.Адырбекова, четная сторона 20-66, улица А.Жылкишиева, 62, 64, 66, улица К.Аблязимова, 29-42, улица А.Сасбукаева, нечетная сторона 1-43 и четная сторона 32-40, улица Ф.Достоевского, нечетная сторона 1-9 и четная сторона 2-4, улица И.Мичурина, нечетная сторона 1-13 и четная сторона 4-16, улицы Қайындыкөл, Тыныш, переулок Арычный, проезды Л.Бетховена, Жасыл и тупик Войково полностью.
Избирательный участок № 176
Месторасположение: улица Ж.Алдиярова, 60а, здание ГКП ПХВ "Центр гипербарической оксигенаций имени Т.О.Орынбаева" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Центр гипербарической оксигинации.
Избирательный участок № 177
Месторасположение: улица Ж.Алдиярова, 38, здание ГККП "Туркестанский индустриально-строительный колледж" Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Елшібек батыр көшесі, тақ жағы 41-113, М.Сапарбаев көшесі, жұп жағы 106, 114-146, А.Әлімбетов көшесі, тақ жағы 131-177 және жұп жағы 114-160, Мектеп өткелі, тақ жағы 1-47 және жұп жағы 4-48, Н.Төреқұлов көшесі, тақ жағы 65а, 123-173 және жұп жағы 130-184, Қ.Айтжанов өткелі, тақ жағы 45-87 және жұп жағы 42-84, Ө.Жолдасбеков көшесі, тақ жағы 53-67Б және жұп жағы 24-80а, Ж.Аймауытов көшесі, тақ жағы 67-137а және жұп жағы 68-160, М.Сматлаев көшесі, тақ жағы 79-133Б, 163а және жұп жағы 60-120, Л.Толстой көшесі, тақ жағы 121/1-167 және жұп жағы 122а-158/1, Д.Менделеев көшесі 16-29, Желтоқсан көшесі, тақ жағы 113-169 және жұп жағы 136-158, Н.Гастелло көшесі, тақ жағы 3-5 және жұп жағы 4-12, Балдырған көшесі, жұп жағы 98-108, Ә.Жылқышиев көшесі, тақ жағы 93-119а және жұп жағы 72-90, Ғ.Іляев көшесі, тақ жағы 123-173 және жұп жағы 158-204, Бекет батыр көшесі, тақ жағы 89-149 және жұп жағы 104-158а, Ф.Шопен көшесі, тақ жағы 3-13 және жұп жағы 2-12, И.Мичурин көшесі, тақ жағы 15-45 және жұп жағы 20-48, Қараменде батыр көшесі, тақ жағы 1-37 және жұп жағы 2-44, Ф.Шаляпин, Жетіген, Жетіқазына, Көктерек, Құмнан, Теректі, Тоғайлы көшелері және Ұлықбек өткелі толығымен.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майлы қожа көшесі, 61, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ақпан батыр атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, тақ жағы 67-119 және жұп жағы 104-126,Түркістан көшесі, тақ жағы 115-151а, Майлы қожа көшесі, тақ жағы 55-67 және жұп жағы 54-82, Ақпан батыр көшесі, тақ жағы 15-69 және жұп жағы 12-48, Бекет батыр көшесі, тақ жағы 41-85 және жұп жағы 48-100, Ө.Жолдасбеков көшесі, тақ жағы 19-37, 89, Ғ.Іляев көшесі, тақ жағы 103-119 және жұп жағы 120-156, Ж.Адырбеков көшесі, жұп жағы 20-66, Ә.Жылқышиев көшесі 62, 64, 66, Қ.Әбләзимов көшесі 29-42,Ә.Сасбұқаев көшесі, тақ жағы 1-43 және жұп жағы 32-40, Ф.Достоевский көшесі, тақ жағы 1-9 және жұп жағы 2-4, И.Мичурин көшесі, тақ жағы 1-13 және жұп жағы 4-16, Қайындыкөл, Тыныш көшелері, Арычный тұйық көшесі, Л.Бетховен, Жасыл өткелдері және Войково тұйығы толығымен.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Алдияров көшесі, 60а, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Т.О.Орынбаев атындағы гипербариялық оксигенация орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Т.Орынбаев атындағы жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы.
№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Алдияров көшесі, 38, Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "Түркістан индустриалды-құрылыс колледжі" МКҚК ғимараты.

Граница: проспект Тауке хана, четная сторона 128-226, улица Елшибек батыра, нечетная сторона 19-35, улица Майлы қожа, нечетная сторона 69-181 и четная сторона 84-182а, улица Акназар хана, нечетная сторона 17/1-35, улица Ақпан батыр, нечетная сторона 1-13 и четная сторона 2-8, улица Ж.Аймауытова, нечетная сторона 35-61 и четная сторона 18-62, улица Түркістан, нечетная сторона 153-265 и четная сторона 54-232, улица Ж.Алдиярова, нечетная сторона 1-97 и четная сторона 46-58, улица Ж.Адырбекова, четная сторона 8-18, улица О.Жолдасбекова, нечетная сторона 1-13а и четная сторона 4-16, улица М.Сматлаева, нечетная сторона 23-57 и четная сторона 26-56, улица А.Сасбукаева, 96, улица К.Аблязимова, 1-28, улица Ф.Достоевского, нечетная сторона 13-77 и четная сторона 8-100, улица С.Челюскинцева, нечетная сторона 1-53 и четная сторона 2-42, улица В.Безделева, нечетная сторона 1-35, улица Тяжева, 3-20, улицы Ж.Сулейменова, Ж.Нурымова, И.Крылова, М.Салтыков-Щедрина, Дудича, Алакольи проезды Жидели, Колшик полностью.
Избирательный участок № 178
Месторасположение: улица Сарбаздар, 7, здание ТОО "Южно-Казахстанский высший медицинский колледж".
Граница: улица Төле би, нечетная сторона 15-45 и 2-4, улица Акназар хана, 1, 1/1, 3/4, 8, 8/8, 43/8, 43/8а, улица Ж.Алдиярова, четная сторона 2-18/2 и 34-40, улица Ж.Аймауытова, нечетная сторона 5-31, улица Ж.Адырбекова, 2/2, 4а, улица Сарбаздар полностью.
Избирательный участок № 306
Месторасположение: микрорайон Север, 23А, здание КГУ "Специализированная школа-интернат "Өнер" имени Батырбека Отепа" Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: микрорайон Север, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, микрорайон Сайрам, 1, 2, 2а, 3, 4, 13г.
Избирательный участок № 307
Месторасположение: микрорайон Восток, 41а, здание КГУ "№ 40 ясли-сад "Нұрлан" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Восток, 1, 1а, 27, 28, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 55, 63, 66, 67.
Избирательный участок № 346
Месторасположение: микрорайон Тараз, улица Т. Рыскулова, 27/2, здание Учреждения "Региональный Инновационный университет".
Границы: Д.Еримбетова, 6, 28/4, 28/8, 28/9, 33/1, 67, 80/1, 81, 116а, 170, 178, 178/1, 180, 181, улица Т.Рыскулова, 2/12, 25/1, 33, 33б, С.Байтерекова 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, улицы Байтерек и Парасат, улица Айша биби, нечетная сторона 1-25а и четная сторона 2-26, улица А.Мырзакожаева, нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-22 и 40, 41, 42, улица Жетису, нечетная сторона 1-19 ичетная сторона 2-20, улица Шанырак, нечетная сторона 1-17/1 и четная сторона 2-20, улица Оркениет, нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-24 и 99а, улица Таншолпан, нечетная сторона 1-27 и четная сторона 2-16.
Избирательный участок № 347

Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, жұп жағы 128-226, Елшібек батыр көшесі, тақ жағы 19-35, Майлы қожа көшесі, тақ жағы 69-181 және жұп жағы 84-182а, Ақназар хан көшесі, тақ жағы 17/1-35, Ақпан батыр көшесі, тақ жағы 1-13 және жұп жағы 2-8, Ж.Аймауытов көшесі, тақ жағы 35-61 және жұп жағы 18-62, Түркістан көшесі, тақ жағы 153-265 және жұп жағы 54-232, Ж.Алдияров көшесі, тақ жағы 1-97 және жұп жағы 46-58, Ж.Адырбеков көшесі, жұп жағы 8-18, Ө.Жолдасбеков көшесі, тақ жағы 1-13а және жұп жағы 4-16, М.Сматлаев көшесі, тақ жағы 23-57 және жұп жағы 26-56, Ә.Сасбұқаев көшесі, 96, Қ.Әбләзимов көшесі 1-28, Ф.Достоевский көшесі, тақ жағы 13-77 және жұп жағы 8-100, С.Челюскинцев көшесі, тақ жағы 1-53 және жұп жағы 2-42, В.Безделев көшесі, тақ жағы 1-35, Тяжев көшесі, 3-20, Ж.Сүлейменов, Ж.Нұрымов, И.Крылов, М.Салтыков-Щедрин, Дудич, Алакөл көшелері және Жиделі, Көлшік өткелдері толығымен.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарбаздар көшесі, 7, "Оңтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Төле би көшесі, тақ жағы 15-45 және 2-4, Ақназар хан көшесі 1, 1/1, 3/4, 8, 8/8, 43/8, 43/8а, Ж.Алдияров көшесі, жұп жағы 2-18/2 және 34-40, Ж.Аймауытов көшесі, тақ жағы 5-31, Ж.Адырбеков көшесі, 2/2, 4а, Сарбаздар көшесі толығымен.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Теріскей шағынауданы, 23А, Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "Батырбек Өтеп атындағы мамандандырылған "Өнер" мектеп-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Теріскей шағынауданы, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, Сайрам шағынауданы, 1, 2, 2а, 3, 4, 13г.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Күншығыс шағынауданы, 41а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 40 "Нұрлан бөбекжай-бақшасы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Күншығыс шағынауданы, 1, 1а, 27, 28, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 55, 63, 66, 67.
№ 346 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тараз шағынауданы, Т. Рысқұлов көшесі, 27/2, "Аймақтық Инновациялық университеті" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Д. Ерімбетов көшесі 6, 28/4, 28/8, 28/9, 33/1, 67, 80/1, 81, 116а, 170, 178, 178/1, 180, 181, Т. Рысқұлов көшесі, 2/12, 25/1, 33, 33б, С. Байтереков көшесі 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, Бәйтерек және Парасат көшелері, Айша бибі көшесі, тақ жағы 1-25а және жұп жағы 2-26, Ә. Мырзақожаев көшесі, тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-22 және 40, 41, 42, Жетісу көшесі, тақ жағы 1-19 және жұп жағы 2-20, Шаңырақ көшесі, тақ жағы 1-17/1 және жұп жағы 2-20, Өркениет көшесі, тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-24 және 99а, Таңшолпан көшесі, тақ жағы 1-27 және жұп жағы 2-16.
№ 347 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Береке, 276-й квартал, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 148" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Береке, улицы Ақжайқын, Ақжарма, Байөлке, Дария, Елмұра, Жалаулы, Жаңғыру, Жаншуақ, Жарқын, Жетіқоңыр, Ғаламат, Күмісқорған, Қазата, Қарағанды, Қызылтас, Маржансу, Несібелі, Нұршашу, Ортабұлақ, Таңшуақ полностью и улицы без названия 276-го квартала.
Избирательный участок № 348
Месторасположение: улица Ж. Алдиярова, 60, здание ГКП ПХВ "Городской родильный дом" Управления здравоохранения города Шымкента.
Границы: Городской родильный дом.
Район Еңбекші
Избирательный участок № 130
Месторасположение: жилой массив Бадам, улица К. Турсынбаева, № 1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №84 имени Циолковского" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица А. Кенесарина нечетная сторона 1-85, от поворота улицы Сауле до улицы К. Турсынбайулы, улицы Кажымукан, Б. Бейсекбаева Имандылык, Молдир булак, Сауле, Абая, Асыл мура, Уйымшыл, Гажайып, Айколь, С. Нурашбекова, Карабастау, О. Ермекова полностью, дома без номеров тупика Сауле жилого массива Бадам.
Избирательный участок № 153
Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Киикоты, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №150" Управления образования города Шымкент.
Границы: начиная от пересечения проспекта Жибек жолы и улицы Е. Спатаева, по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Айдын, далее по правой стороне улицы Айдын до улицы Е. Спатаева вдоль железной дороги, далее по улице Е. Спатаева до проспекта Жибек жолы.
Улицы Алтын кум, Нур, Алаш, Тамаша, Актогай, Кокозек, Тулпар, Кунгей, Д. Сарсенбаева, Киикоты, Коккол, Аксарай, Балбулак, Зангар, Майбулак, Е. Спатаева, Улар, Едил, Кызылшокы, Кызылшелек, Кызылкениш, Таниркурт, Косбогет микрорайона Улагат.
Избирательный участок № 154
Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Киикоты, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 150" Управления образования города Шымкент.
Границы: начиная от пересечения проспекта Жибек жолы и улицы Айдын, далее по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Абзал, далее по правой стороне улицы Абзал до улицы Машат, через улицы Машат до улицы Е. Спатаева, вдоль улицы Е. Спатаева до улицы Айдын, далее по левой стороне улицы Айдын до проспекта Жибек жолы.
Улицы Баянды, Аксарай, Кызылкенши, Кышбогет, Кокозек, Жетитобе, Жалгызжиде, Акбулак, Косуйенки, Косшокы, Кызгалдак, Айжарык, Абзал, Мейрамтобе, Кошкорган, Бурабай, Машат, Е.Спатаева микрорайона Улагат.
Избирательный участок № 156
Месторасположение: улица Ш.Уалиханова без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 43" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Береке шағынауданы, 276-орам, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 148 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Береке шағынауданы, Ақжайқын, Ақжарма, Байөлке, Дария, Елмұра, Жалаулы, Жаңғыру, Жаншуақ, Жарқын, Жетіқоңыр, Ғаламат, Күмісқорған, Қазата, Қарағанды, Қызылтас, Маржансу, Несібелі, Нұршашу, Ортабұлақ, Таңшуақ көшелері толығымен және 276-орамның атаусыз көшелері.
№ 348 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж. Алдияров көшесі, 60, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық перзентхана" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Қалалық перзентхана.
Еңбекші ауданы
№ 130 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам тұрғын алабы, К. Тұрсынбайұлы көшесі №1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Циолковский атындағы №84 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам тұрғын алабының Сәуле көшесі бұрылысынан К. Тұрсынбайұлы көшесіне дейін Ә. Кенесарин көшесінің тақ жағы 1-85, Қажымұқан, Б. Бейсекбаев, Имандылық, Мөлдір бұлақ, Сәуле, Абай, Асыл мұра, Ұйымшыл, Ғажайып, Айкөл, С. Нұрашбеков, Қарабастау, Ө. Ермеков көшелері толығымен, Сәуле тұйығының нөмірсіз үйлері.
№ 153 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Киікоты көшесі, нөмірсіз үй, Шымкент қаласының білім басқармасының "№150 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Е. Спатаев көшесінің қиылысынан бастап, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Айдын көшесіне дейін, одан әрі Айдын көшесінің оң жағымен темір жолдың бойындағы А. Спатаев көшесіне дейін, одан әрі Е. Спатаев көшесімен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданының Алтын құм, Нұр, Алаш, Тамаша, Ақтоғай, Көкөзек, Тұлпар, Күнгей, Д. Сәрсенбаев, Киікоты, Көккөл, Ақсарай, Балбұлақ, Заңғар, Майбұлақ, Е. Спатаев, Ұлар, Еділ, Қызылшоқы, Қызылшілік, Қызылкенші, Тәңірқұрт, Қосбөгет көшелері.
№ 154 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Киікоты көшесі, нөмірсіз үй, Шымкент қаласының білім басқармасының "№150 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Айдын көшесінің қиылысынан бастап, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Абзал көшесіне дейін, одан әрі Абзал көшесінің оң жағымен Машат көшесіне дейін, Машат көшесі арқылы Е. Спатаев көшесіне дейін, Е. Спатаев көшесінің бойымен Айдын көшесіне дейін, Айдын көшесінің сол жағымен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданының Баянды, Ақсарай, Қызылкенші, Қышбөгет, Көкөзек, Жетітөбе, Жалғызжиде, Ақбұлақ, Қосүйенкі, Қосшоқы, Қызғалдақ, Айжарық, Абзал, Мейрамтөбе, Қошқорған, Бурабай, Машат, Е. Спатаев көшелері.
№ 156 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Уәлиханов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 43 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Граница: 12-микрорайон, 1, улица Ш.Уалиханова, 215а, 215б, 215ж, 217б, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, проспект Жибек Жолы, 32, 34, 36.
Избирательный участок № 157
Месторасположение: проспект Жибек Жолы, 26в, здание ГККП "Ясли-сад № 44 "Жанар" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Жибек Жолы, 26, 28а, 30, 30а, 38, улица Ш.Уалиханова, 213, 213а, 213б, 213в, 213г.
Избирательный участок № 158
Месторасположение: улица Сайрам, 198б, здание ТОО "Медицинский центр "Эскулап VITA".
Граница: проспект Жибек Жолы, 50, 54, 56, улица Сайрам, 235, улица Ш.Уалиханова, 231, 231а, 231б, 233, 233а.
Избирательный участок № 159
Месторасположение: улица Сайрам № 192б, здание ГКП ПХВ "Городская поликлиника № 5" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: улица Ш.Уалиханова, 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 227а, 229, 229а.
Избирательный участок № 160
Месторасположение: улица Ш.Уалиханова, 215, здание КГУ "Школа-гимназия № 40" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ш.Уалиханова, 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, улица Орынбай акына, 95а, 95б, 97, 97а, 97б, 99.
Избирательный участок № 161
Месторасположение: улица Елшибек батыра, 114г, здание КГУ "№ 2 лицей-интернат "Білім-Иновация" для девочек" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ш.Уалиханова, 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, улица Елшибек батыра, 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
Избирательный участок № 162
Месторасположение: улица Ш.Уалиханова, 224, здание ГКП "Ясли-сад № 38 "Қуаныш" Управления образования города Шымкент
Граница: 13-микрорайон, улица Ш.Уалиханова, 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, улица Сайрамская, 165, 12-микрорайон улица Ш.Уалиханова, 219, 221, 223, 223а, 223б.
Избирательный участок № 163
Месторасположение: улица М.Сапарбаева без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 44 имени Б.Момышулы" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Алимбетова, нечетная сторона 225-261, четная сторона 236–294, улица Сайрамская, нечетная сторона 123-161, четная сторона 110-182, улица Карасу, четная сторона 86–122, нечетная сторона 87-171, улица Орынбай акына, четная сторона 134–190, улица И.Курчатова, 1-25, улица Новостройка, 2-11, повороты улицы Новостройка 1-поворот, 4-7, 2-поворот, 3-21, 3-поворот, 1-20, 4-поворот 5-12, улица Н.Торекулова, нечетная сторона 249–349, улица А.Уфимцева, 2-24, улица Манкентская, 79-120, улица Хангелди батыра, 3-25, улица М.Сапарбаева, нечетная сторона 187-227, четная сторона 198-260, 13 домов без номеров проезда М.Сапарбаева, тупик Н.Ипмагамбетова, нечетная сторона 3-7, улица К.Росси четная сторона 28-52, 52а, нечетная сторона 39-97, улица Ш.Уалиханова, четная сторона 242-278, нечетная сторона начиная от дома 273 до конца улицы, улица В.Веснина, 1-49, улица Восточная, нечетная сторона 11-77, проезд Мектеп, нечетная сторона 119-127, четная сторона 132-248, улица Кокжиек 1-26, улица К.Абдалиев, 1-21 улица М.Маметовой, четная сторона 190-252, нечетная сторона 173-235, дома тупика М.Маметовой.
Избирательный участок № 164

Шекарасы: 12 шағынауданы, 1, Ш.Уәлиханов көшесі, 215а, 215б, 215ж, 217б, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, Жібек Жолы даңғылы, 32, 34, 36.
№ 157 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жібек Жолы даңғылы, 26в, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 44 "Жанар" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Жібек Жолы даңғылы, 26, 28а, 30, 30а, 38, Ш.Уәлиханов көшесі, 213, 213а, 213б, 213в, 213г.
№ 158 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам көшесі, 198б, "Эскулап VITA" медицина орталығы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Жібек Жолы даңғылы, 50, 54, 56, Сайрам көшесі, 235, Ш.Уәлиханов көшесі, 231, 231а, 231б, 233, 233а.
№ 159 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам көшесі, 192б, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық емханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі, 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 227а, 229, 229а.
№ 160 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Уәлиханов көшесі 215, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 40 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі, 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, Орынбай ақын көшесі, 95а, 95б, 97, 97а, 97б, 99.
№ 161 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елшібек батыр көшесі, 114г, Шымкент қаласы білім басқармасының "Білім-инновация" қыз балаларға арналған № 2 лицей-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі, 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, Елшібек батыр көшесі, 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
№ 162 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Уәлиханов көшесі, 224, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 38 "Куаныш" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: 13 шағынауданы, Ш.Уәлиханов көшесі, 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, Сайрам көшесі, 165, 12 шағынауданы, Ш.Уәлиханов көшесі, 219, 221, 223, 223а, 223б.
№ 163 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Сапарбаев көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Момышұлы атындағы № 44 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: А.Әлімбетов көшесі, тақ жағы 225-261, жұп жағы 236-294, Сайрам көшесі, тақ жағы 123-161, жұп жағы 110-182, Қарасу көшесі, жұп жағы 86-122, тақ жағы 87-171, Орынбай ақын көшесі, жұп жағы 134-190, И.Курчатов көшесі, 1-25, Жаңақұрылыс көшесі, 2-11, Жаңақұрылыс көшесі, 1-бұрылыс 4-7, 2-бұрылыс 3-21, 3-бұрылыс 1-20, 4-бұрылыс 5-12, Н.Төреқұлов көшесі, тақ 249-349, А.Уфимцев көшесі, 2-24, Манкент көшесі, 79-120, Хангелді батыр көшесі, 3-25, М.Сапарбаев көшесі, тақ жағы 187-227, жұп жағы 198-260, М.Сапарбаев өткелінің нөмірсіз 13 үй, Н.Ипмағамбетов тұйығы, тақ жағы 3-7, К.Росси көшесі, жұп жағы 28-52, 52а, тақ жағы 39-97, Ш.Уәлиханов көшесі, жұп жағы 242-278, тақ жағы 273 бастап көшенің соңына дейін, В.Веснин көшесі, 1-49, Восточная көшесі, тақ жағы 11-77, Мектеп өткелі, тақ жағы 119-127, жұп жағы 132-248, Көкжиек көшесі, 1-26, Қ.Абдалиев көшесі, 1-21, М.Мәметова көшесі, жұп жағы 190-252, тақ жағы, 173-235, М.Мәметова тұйығындағы үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Елшибек батыра, 108, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 36 имени Казыбек би" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Алимбетова, частные дома нечетная сторона 183-219, четная сторона 168-232, многоэтажные дома 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, улица Орынбай акына, нечетная сторона 73-91, четная сторона 110-132, улица Н.Торекулова, нечетная сторона 175/1-247 четная сторона 186-202а, и многоэтажный дом 193, 204, улица М.Сапарбаева, четная сторона 150-196, нечетная сторона 169-183, улица Елшибек батыра, четная сторона 96-110, улица К.Айтжанова, нечетная сторона 89-105, улица Ы.Алтынсарина, нечетная сторона 29-41, четная сторона 34а-40, проезд Оман арык 1-19, улица Жанкожа батыра, нечетная сторона 71-93, улица Казанкап акына, 73, 77а, улица Мәделі қожа, четная сторона 204-216, проезд Мектеп, нечетная сторона 53а-115, четная сторона 52-130, улица Ак су, четная сторона 96-112, нечетная сторона 109-115, проезд Владивосток, нечетная сторона 3, 3а-17, четная сторона 4-14, улица Кара су, 73-85, улица Сайрамская, нечетная сторона 109-121.
Избирательный участок № 169
Месторасположение: улица Елшибек батыра, 108, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 36 имени Казыбек би" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Н.Торекулова, четная сторона частные дома 206-256 и многоэтажные дома 216, 216а, 218, 220, улица Сайрамская, нечетная сторона 71-103, улица Елшибек батыра, четная сторона 68-94, улица Казанкап акына, нечетная сторона 41-67, четная сторона 50-76, улица Жанкожа батыра, нечетная сторона 43-69, четная сторона 50-72, улица Орынбай акына, нечетная сторона 55-67, четная сторона 78-96 и многоэтажный дом 67, улица Аксу, четная сторона 60-94, нечетная сторона 71-107, улица Манкент, четная сторона 66-76, нечетная 63-75, улица К.Айтжанова, четная сторона 88-144, нечетная сторона 107-153, улица Л.Толстого, нечетная сторона 169-235, четная сторона 160-236, улица Д.Менделеева, нечетная сторона 33-113, четная сторона 32-122, улица Желтоксан, четная сторона 164-262, нечетная сторона 171-251, улица Н.Гастелло, нечетная сторона 13-109, четная сторона 20а-102, улица Ф.Шопена, нечетная сторона 21-79, четная сторона 18-70, улица А.Жилкишиева, нечетная сторона 125-191, четная сторона 96-160, улица Г.Иляева, нечетная сторона 181-239.
Избирательный участок № 171
Месторасположение: улица А.Пшеничных, 32, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 30 имени О.Жандосова" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Елшібек батыр көшесі, 108, Шымкент қаласының білім басқармасының "Қазыбек би атындағы № 36 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: А.Әлімбетов көшесі, тақ жағы 183-219, жұп жағы 168-232 жеке үйлер, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесі, тақ жағы 73-91, жұп жағы 110-132, Н.Төреқұлов көшесі, тақ жағы 175/1-247, жұп жағы 186-202а, және 193, 204 көпқабатты үйлер, М.Сапарбаев көшесі, жұп жағы 150-196, тақ жағы 169-183, Елшібек батыр көшесі, жұп жағы 96-110, Қ.Айтжанов көшесі, тақ жағы 89-105, Ы.Алтынсарин көшесі, тақ жағы 29-41, жұп жағы 34а-40, Оман арық өткелі 1-19, Жанқожа батыр көшесі, тақ жағы 71-93, Қазанқап ақын көшесі, 73, 77а, Мәделі қожа көшесі, жұп жағы 204-216, Мектеп өткелі, тақ жағы 53а-115, жұп жағы 52-130, Ақ су көшесі, жұп жағы 96-112, тақ жағы 109-115, Владивосток өткелі, тақ жағы 3, 3а-17, жұп жағы 4-14, Қара су көшесі, 73-85, Сайрам көшесі, тақ жағы 109-121.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елшібек батыр көшесі, 108, Шымкент қаласының білім басқармасының "Қазыбек би атындағы № 36 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Н.Төреқұлов көшесі, жұп жағы 206-256 жеке және 216, 216а, 218, 220 көпқабатты үйлер, Сайрам көшесі, тақ жағы 71-103, Елшібек батыр көшесі, жұп жағы 68-94, Қазанқап ақын көшесі, тақ жағы 41-67, жұп жағы 50-76, Жанқожа батыр көшесі, тақ жағы 43-69, жұп жағы 50-72, Орынбай ақын көшесі, тақ жағы 55-67, жұп жағы 78-96 және 67 көпқабатты үй, Ақсу көшесі, жұп жағы 60-94, тақ жағы 71-107, Манкент көшесі, жұп жағы 66-76, тақ жағы 63-75, Қ.Айтжанов көшесі, жұп жағы 88-144, тақ жағы 107-153, Л.Толстой көшесі, тақ жағы 169-235, жұп жағы 160-236, Д.Менделеев көшесі, тақ жағы 33-113, жұп жағы 32-122, Желтоқсан көшесі, жұп жағы 164-262, тақ жағы 171-251, Н.Гастелло көшесі, тақ жағы 13-109, жұп жағы 20а-102, Ф.Шопен көшесі, тақ жағы 21-79, жұп жағы 18-70, Ә.Жылқышиев көшесі, тақ жағы 125-191, жұп жағы 96-160, Ғ.Іляев көшесі, тақ жағы 181-239.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Пшеничных көшесі, 32, Шымкент қаласының білім басқармасының "О.Жандосов атындағы № 30 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ ғимараты.

Граница: улица Н.Турекулова, четная сторона 258-292, улица Тастак, нечетная сторона 1-33, четная сторона 2-42, улица К.Айтжанова, четная сторона 148-182, нечетная сторона 155-179, улица Л.Толстого, нечетная сторона 243-281, четная сторона 246-278, улица Д.Менделеева, нечетная сторона 145-165, четная сторона 146-172, улица Желтоксан, нечетная сторона 257-311, четная сторона 270-358, улица Н.Гастелло, нечетная сторона 113-183, четная сторона 106-172, улица А.Жилкишиева, нечетная сторона 201-257, четная сторона 168-200, улица Г.Муратбаева, 1-16, улица Г.Иляева, нечетная сторона 247-285, четная сторона 268-334, улица Бекет батыра, 250-261, улица О.Даулова, нечетная сторона 3-15, четная сторона 8-14, проезд Т.Рыскулова, нечетная сторона 1-23, четная сторона 4-22, улица С.Рахманинова, 1-22, улица М.Калмырзаева, нечетная сторона 1-35, проспект Тауке хана, нечетная сторона 275-289, улица М.Багысбаева, нечетная сторона 31-67, четная сторона 36-74, улица К.Росси, нечетная сторона 1-35, четная сторона 2-16, улица Кызыл су, нечетная сторона 37-63, четная сторона 30-50, улица А.Пшеничных, нечетная сторона 13-59, четная сторона 8-84, улица М.Данова, нечетная сторона 1а-51, четная сторона 2-42, улица Г.Петровского, нечетная сторона 1-35а, четная сторона 2-30, улица Б.Каралдина, нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-30, улица Д.Карбышева, нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-8, улица Сайрам, четная сторона 48-108, улица Д.Писарева, 1-29, улица В.Курнатовского, нечетная сторона 1-25, улица Шалгынды, нечетная сторона 19-33, четная сторона 16-30.
Избирательный участок № 172
Месторасположение: Общая средняя школа № 30, улица А.Пшеничных, № 32.
Граница: улица М.Толебаева, нечетная сторона 1-25, улица Н.Турекулова, четная сторона 294-376, улица Д.Карбышева, нечетная сторона 17-77, четная сторона 28-48, улица М.Калмырзаева, четная сторона 2-30, нечетная сторона 65а-85 и дома без номеров, улица Тастак, четная сторона 44-138, нечетная сторона 35-133, улица Тастак-2 полностью, улица М.Мельникайте, 1-26, улица Г.Петровского, нечетная сторона 45-59, четная сторона 34-52, улица Д.Писарева, 30-58, улица В.Курнатовского начиная от дома 26 и до конца, улица Г.Федосеева, 1-40, улица М.Кутузова, нечетная сторона 1-47, четная сторона 2-38, улица Л.Толстого, нечетная сторона 259а-333, четная сторона 280-316, улица Д.Менделеева, нечетная сторона 167-193, четная сторона 178-202, улица К.Айтжанова, четная сторона 182а-204, нечетная сторона 179а-201, улица Желтоксан, нечетная сторона 313-343, улица Арыкты-1, 1-35, улица Арықты-2, 1-28.
Избирательный участок № 173

Шекарасы: Н.Төреқұлов көшесі, жұп жағы 258-292, Тастақ көшесі, тақ жағы 1-33, жұп жағы 2-42, Қ.Айтжанов көшесі, жұп жағы 148-182, тақ жағы 155-179, Л.Толстой көшесі, тақ жағы 243-281, жұп жағы 246-278, Д.Менделеев көшесі, тақ жағы 145-165, жұп жағы 146-172, Желтоқсан көшесі, тақ жағы 257-311, жұп жағы 270-358, Н.Гастелло көшесі, тақ жағы 113-183, жұп жағы 106-172, Ә.Жылқышиев көшесі, тақ жағы 201-257, жұп жағы 168-200, Ғ.Мұратбаев көшесі, 1-16, Ғ.Іляев көшесі, тақ жағы 247-285, жұп жағы 268-334, Бекет батыр көшесі, 250-261, О.Даулов көшесі, тақ жағы 3-15, жұп жағы 8-14, Т.Рысқұлов өткелі, тақ жағы 1-23, жұп жағы 4-22, С.Рахманинов көшесі, 1-22, М.Қалмырзаев көшесі, тақ жағы 1-35, Тәуке хан даңғылы, тақ жағы 275-289, М.Бағысбаев көшесі, тақ жағы 31-67, жұп жағы 36-74, К.Росси көшесі, тақ жағы 1-35, жұп жағы 2-16, Қызыл су көшесі, тақ жағы 37-63, жұп жағы 30-50, А.Пшеничных көшесі, тақ жағы 13-59, жұп жағы 8-84, М.Данов көшесі, тақ жағы 1а-51, жұп жағы 2-42, Петровский көшесі, тақ жағы 1-35а, жұп жағы 2-30, Б.Қаралдин көшесі, тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-30, Д.Карбышев көшесі, тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-8, Сайрам көшесі, жұп жағы 48-108, Д.Писарев көшесі, 1-29, В.Курнатовский көшесі, тақ жағы 1-25, Шалғынды көшесі, тақ жағы 19-33, жұп жағы 16-30.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: № 30 жалпы орта мектебі, А.Пшеничных көшесі, № 32.
Шекарасы: М.Төлебаев көшесі, тақ жағы 1-25, Н.Төреқұлов көшесі, жұп жағы 294-376, Д.Карбышев көшесі, тақ жағы 17-77, жұп жағы 28-48, М.Қалмырзаев көшесі, жұп жағы 2-30, тақ жағы 65а-85 және нөмірсіз үйлер, Тастақ көшесі, жұп жағы 44-138, тақ жағы 35-133, 2-Тастақ көшесі толығымен, М.Мельникайте көшесі, 1-26, Г.Петровский көшесі, тақ жағы 45-59, жұп жағы 34-52, Д.Писарев көшесі, 30-58, В.Курнатовский көшесі, 26 үйден бастап соңына дейін, Г.Федосеев көшесі, 1-40, М.Кутузов көшесі, тақ жағы 1-47, жұп жағы 2-38, Л.Толстой көшесі, тақ жағы 259а-333, жұп жағы 280-316, Д.Менделеев көшесі, тақ жағы 167-193, жұп жағы 178-202, Қ.Айтжанов көшесі, жұп жағы 182а-204, тақ жағы 179а-201, Желтоқсан көшесі, тақ жағы 313-343, 1-Арықты көшесі, 1-35, 2-Арықты көшесі, 1-28.
№ 173 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Казанкап акына, 22, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 12 имени М.Горького" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сайрам, нечетная сторона 1-69а, четная сторона 2/1-38, улица В.Безделева, многоэтажные дома 4, 111 и дома барачного типа 104, 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2, улица Орынбай акына, четная сторона 2-74, нечетная сторона 33-49, тупик Орынбай акына, 49/1, 49а, 49б, 49в, проспект Тауке хана, нечетная сторона 173-269, четная сторона 290-340, улица Елшибек батыра, четная сторона 42-66, улица Казанкап акына, нечетная сторона 25-39, четная сторона 24-48, улица Жанкожа батыра, нечетная сторона 29-41, четная сторона 34-48, улица Кара су нечетная сторона 3-59, четная сторона 2-60, улица Ак су, нечетная сторона 3-67, четная сторона 4-58, улица Манкентская, нечетная сторона 1-61, четная сторона 4-62а, улица Бекет батыра, нечетная сторона 153-235, четная сторона 160-248, улица Г.Иляева, четная сторона 212-266, улица Караменде батыра нечетная сторона 41-79, четная сторона 46-88, улица Майлыкожа акына, нечетная сторона 229-257, четная сторона 246-278а, улица Туркестанская, нечетная сторона 331-367, 367А, четная сторона 304-320/3, проезд Туркестанская, 1-10/2, проезд И.Мичурина, нечетная сторона 49-59а, четная сторона 50-60, улица Алакол дома барачного типа 46-50, улица М.Багысбаева, нечетная сторона 1-27, четная сторона 2-28а, улица Кызыл су, нечетная сторона 1, 1а-31, четная сторона 2, 2а-28, улица Шалгынды, 1-17, проезд А.Пшеничных, нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-6.
Избирательный участок № 179
Месторасположение: улица Акназар хана, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 2 имени А. Бокейханова" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Туркестанская четная сторона 234-276, улица Ж. Алдиярова нечетная сторона 99а, 99б-115, четная сторона 62, 64, 66, 66а, 68, улица В. Безделева четная сторона 4а-34, нечетная сторона 37-71, улица Казанкап акына 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана нечетная сторона многоэтажные дома 37, 39, 39а, 41, улица Елшибек батыра 6, 8, 10, 12, улица Койкелди батыра полностью, улица Алаколь нечетная сторона 15-25, четная сторона 8-20.
Избирательный участок № 180
Месторасположение: улица Ж.Алдиярова, 76, здание ТОО "Аманат".
Граница: проспект Тауке хана, четная сторона 228-288, улица Орынбай акына, нечетная сторона 9-31, многоэтажные дома 1а, 2, 2а и частные дома 63-66, проезд С.Челюскинцев, нечетная сторона 57-77, четная сторона 46-56, улица Майлыкожа акына, нечетная сторона 183–225а, четная сторона 184-244, улица Ф.Достоевского, нечетная сторона 81-119, четная сторона 102-138, улица Елшибек батыра, четная сторона 32-42, улица Казанкап акына, четная сторона 16-20, нечетная сторона 11-17 и многоэтажные дома 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, улица Ж.Алдиярова, 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, улица Жанкожа батыра, 1/2, 1/3, 1/4, 11-25, улица Түркістан, нечетная сторона 267-329, четная сторона частные дома 278-302, улица В.Безделева, четная сторона 36-74, нечетная сторона 73-93, улица Алакол, четная сторона 22-44, нечетная сторона 27-37, улица Стадионная, многоэтажные дома 2, 4, 5, 6 и частные дома без номеров, улица Сайрам, многоэтажные дома 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, улица Акназар хана, многоэтажные дома 47, 51.
Избирательный участок № 181

Орналасқан жері: Қазанқап ақын көшесі, 22, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Горький атындағы № 12 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам көшесі, тақ жағы 1-69а, жұп жағы 2/1-38, В.Безделев көшесі, 4, 111 көпқабатты және 104, 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 жаппа үйлер, Орынбай ақын көшесі, жұп жағы 2-74, тақ жағы 33-49, Орынбай ақын тұйығы, 49/1, 49а, 49б, 49в, Тәуке хан даңғылы, тақ жағы 173-269, жұп жағы 290-340, Елшібек батыр көшесі, жұп жағы 42-66, Қазанқап ақын көшесі, тақ жағы 25-39, жұп жағы 24-48, Жанқожа батыр көшесі, тақ жағы 29-41, жұп жағы 34-48, Қара су көшесі, тақ жағы 3-59, жұп жағы 2-60, Ақсу көшесі, тақ жағы 3-67, жұп жағы 4-58, Манкент көшесі, тақ жағы 1-61, жұп жағы 4-62а, Бекет батыр көшесі, тақ жағы 153-235, жұп жағы 160-248, Ғ.Іляев көшесі, жұп жағы 212-266, Қараменде батыр көшесі, тақ жағы 41-79, жұп жағы 46-88, Майлықожа ақын көшесі, тақ жағы 229-257, жұп жағы, 246-278а, Түркістан көшесі, тақ жағы 331-367, 367а жұп жағы 304-320/3, Түркістан өткелі, 1-10/2, И.Мичурин өткелі, тақ жағы 49-59а, жұп жағы 50-60, Алакөл көшесі, 46-50 жаппа үйлер, М.Бағысбаев көшесі, тақ жағы 1-27, жұп жағы 2-28а, Қызыл су көшесі, тақ жағы 1,1а-31, жұп жағы 2,2а-28, Шалғынды көшесі, 1-17, А.Пшеничных өткелі, тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-6.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақназар хан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "А. Бөкейханов атындағы №2 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Түркістан көшесінің жұп жағы 234-276, Ж. Алдияров көшесінің тақ жағы 99а, 99б-115, жұп жағы 62, 64, 66, 66а, 68, В. Безделев көшесінің жұп жағы 4а-34, тақ жағы 37-71, Қазанқап ақын көшесі 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесінің тақ жағы 37, 39, 39а, 41 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесі 6, 8, 10, 12, Қойкелді батыр көшесі толығымен, Алакөл көшесінің тақ жағы 15-25, жұп жағы 8-20.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Алдияров көшесі, 76, "Аманат" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, жұп жағы 228-288, Орынбай ақын көшесі, тақ жағы 9-31, 1а, 2, 2а көпқабатты үйлер және 63-66 жеке үйлер, Челюскинцев өткелі, тақ жағы 57-77, жұп жағы 46-56, Майлықожа ақын көшесі, тақ жағы 183-225а, жұп жағы 184–244, Ф.Достоевский көшесі, тақ жағы 81-119, жұп жағы 102–138, Елшібек батыр көшесі, жұп жағы 32–42, Қазанқап ақын көшесі, жұп жағы 16–20, тақ жағы 11-17 және 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 көпқабатты үйлер, Ж.Алдияров көшесі, 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, Жанқожа батыр көшесі, 1/2, 1/3, 1/4, 11-25, Түркістан көшесі, тақ жағы 267-329, жұп жағы 278-302 жеке үйлер, В.Безделев көшесі, жұп жағы 36-74, тақ жағы 73-93, Алакөл көшесі, жұп жағы 22-44, тақ жағы 27-37, Стадион көшесі, 2, 4, 5, 6 көпқабатты үйлер және нөмірсіз үйлер, Сайрам көшесі, 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а көпқабатты үйлер, Ақназар хан көшесі, 47, 51 көпқабатты үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица К.Цеткина, 93, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Фурката" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Капал батыра, нечетная сторона 1-55, улица С.Колбаева, нечетная сторона 1-65, четная сторона 2-54, улица Жас казах, нечетная сторона 1-89, четная сторона 2-88, улица К.Цеткина, 1-80, дома района Мелькомбината, проезд С.Колбаева, проезд С.Сейфуллина, проезд Койкелди батыра полностью.
Избирательный участок № 182
Месторасположение: улица К.Цеткина, 93, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Фурката" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Капал батыра, нечетная сторона 55а-273, улица С.Колбаева, нечетная сторона 67-133, четная сторона 56-128, улица К.Цеткина, 81-234, улица Жас казак, 90-124, проезд К.Цеткиной, улица С.Аширова полностью.
Избирательный участок № 183
Месторасположение: улица Транспортная, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Терешковой" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Коксай-3, 12-344, включая 26 домов с нумерацией буквами "а" и "б", улица Ж.Нурлыбаева, нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-20, улица Коксай-2, 1-250, улица Ақбауыр.
Избирательный участок № 184
Месторасположение: улица М.Озтурик, без номера, здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Шымкентская дистанция электроснабжения".
Граница: улица Коксай-2, дома 251-739, дома проездов Козжетпес и Министерство путей сообщения (МПС).
Избирательный участок № 185
Месторасположение: улица К.Сарымолдаева, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 63" Управления образования города Шымкент.
Граница: проезд К.Сарымолдаева, многоэтажные дома 1а, 1б, двухэтажные дома 2, 3, 4, 33, 34 и частные дома 28-36, проезд Мусабек батыр, 10/2, 10/3, 10/4, улица Сыганак, 1-32, улица М.Озтурик, нечетная сторона 1-135, улица К.Сарымолдаева, 1-70, проезд Сыганак.
Избирательный участок № 186
Месторасположение: Каратюбинское шоссе, без номера, здание ТОО "Спецавтотранспорт".
Граница: улица Капал батыра, четная сторона 16-46, Каратюбинское шоссе, многоэтажные № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 и частные дома 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44, проезд Енлик гул, 119 домов без номеров и новые дома, расположенные вдоль дороги, проходящей перед "Мясокомбинатом" до теплотрассы, далее от теплотрассы до конца ограждения ТОО "Спецавтотранспорт".
Избирательный участок № 187
Месторасположение: улица Баян батыра, 10, здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Локомотивное депо".

Орналасқан жері: К.Цеткин көшесі, 93, Шымкент қаласының білім басқармасының "Фуркат атындағы № 37 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесі, тақ жағы 1-55, С.Көлбаев көшесі, тақ жағы 1-65, жұп жағы 2-54, Жас қазақ көшесі, тақ жағы 1-89, жұп жағы 2-88, К.Цеткин көшесі, 1-80, Диірмен комбинаты аумағындағы үйлер және С.Көлбаев, С.Сейфуллин, Қойкелді батыр өткелдері толығымен.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: К.Цеткин көшесі, 93, Шымкент қаласының білім басқармасының "Фуркат атындағы № 37 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесі, тақ жағы 55а-273, С.Көлбаев көшесі, тақ жағы 67-133, жұп жағы, 56-128, К.Цеткин көшесі, 81-234, Жас қазақ көшесі, 90-124, К.Цеткин өткелі толығымен, С.Әшіров көшесі толығымен.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Транспортный көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Терешкова атындағы № 31 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ-ның ғимараты.
Шекарасы: 3-ші Көксай көшесі, 12-344, оған қоса "а" және "б" әріптермен нөмірленген 26 үй, Ж.Нұрлыбаев көшесі, тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-20, 2-ші Көксай көшесі, 1-250, Ақбауыр көшесі.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Өзтүрік көшесі, нөмірсіз, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Шымкент электрмен жабдықтау дистанциясы" филиалының ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Көксай көшесі, 251-739, Көзжетпес өткелі және Жол қатынастар Министрлігі (МПС) өткеліндегі үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Сарымолдаев көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қ.Сарымолдаев өткелі, 1а,1б көп қабатты, 2, 3, 4, 33, 34 екі қабатты және 28-36 жеке үйлер, Мұсабек батыр өткелі, 10/2, 10/3, 10/4, Сығанақ көшесі, 1-32, М.Өзтүрік көшесі, тақ жағы 1-135, Қ.Сарымолдаев көшесі, 1-70, Сығанақ өткелі.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратөбе тас жолы, нөмірсіз, "Арнаулы автокөлік" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесі, жұп жағы 16-46, Қаратөбе тас жолы, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 көп қабатты және 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44 жеке үйлер, Еңлік гүл өткеліндегі 119 нөмірсіз үйлер және "Ет комбинатының" алдынан түскен жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбырынан "Арнаулы автокөлік" ЖШС қоршауына дейін орналасқан жаңа нөмірсіз үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баян батыр көшесі, 10, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы филиалы Локомотив депосының ғимараты.

Граница: улица И.Тайманулы, четная сторона 2-78, улица Баян батыра, нечетная сторона 1-99а, улица Ташкентская, 1-18, улица М.Лермонтова, 1-18, улица Г.Алибекова, 1-20, улица С.Датулы, нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-10, улица В.Гусева, 1-18, улица Камысты, нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-14, улица А.Маметова, нечетная сторона 19-27, четная сторона 18-26, улица В.Куйбышева, 1-17, улица Каркара, 1-19, улица Железнодорожная, 1-16, проезд Тар, нечетная сторона 17-23, четная сторона 20-24, улица Каратал, нечетная сторона 17-21, четная сторона 16а-22, улица Жамбыл, 1-17, улица П.Жукова, 1-15, улица Кайнар 1-18.
Избирательный участок № 188
Месторасположение: улица М.Әуезова, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 34 имени Ю.Гагарина" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Озтурик, четная сторона 8-54, улица М.Әуезова, четная сторона 2-42, улица И.Тайманулы, нечетная сторона 1-73, улица Каркара 19-80, улица Ташкентская, нечетная сторона 19-61, четная сторона 20-66, улица М.Лермонтова, 19-71, улица Г.Алибекова, нечетная сторона 21-69, четная сторона 22-60, улица В.Гусева, нечетная сторона 17-71, четная сторона 24-68, улица Камысты, нечетная сторона 25-67, четная сторона 16-60, улица В.Куйбышева, нечетная сторона 17-61, четная сторона 26-70, улица Кума, нечетная сторона 1-29, четная сторона 2-32, улица А.Маметова, нечетная сторона 31-75, четная сторона 36-84, улица С.Датулы, нечетная сторона 17-63, четная сторона 14-54, улица Железнодорожная, нечетная сторона 17-63, четная сторона 18-50, улица Қаратал, нечетная сторона 23-67, четная сторона 26-68, улица Жамбыл, нечетная сторона 19-37, четная сторона 18-38, улица Тоган, нечетная сторона 1-7, четная сторона 6-30, улица П.Жукова, 17-26, улица Кайнар, 19-64, улица Шакпак.
Избирательный участок № 189
Месторасположение: улица М.Ауезова, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 34 имени Ю.Гагарина" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Озтурик, четная сторона 56-160, улица Талдыкорган, 1-35, улица М.Әуезова, нечетная сторона 1-33, улица Ташкентская, нечетная сторона 63-143, четная сторона 68-148, улица М.Лермонтова, 72-171, улица Г.Алибекова, нечетная сторона 73-157, четная сторона 64-128, улица С.Датулы, нечетная сторона 65-133, четная сторона 56-162, улица В.Гусева, 73-138, улица Камысты, нечетная сторона 69-149, четная сторона 68-162, улица В.Куйбышева, нечетная сторона 63-89, четная сторона 74-162, улица Темир жол, нечетная сторона 65-149, четная сторона 52-162, улица Айбатты, 1-67, улица Кума, нечетная сторона 31-49, четная сторона 36-56, улица А.Маметова, нечетная сторона 79-87, четная сторона 88-98, улица Турген, 1-53.
Избирательный участок № 190

Шекарасы: И.Тайманұлы көшесі, жұп жағы 2-78, Баян батыр көшесі, тақ жағы 1-99а, Ташкент көшесі, 1-18, М.Лермонтов көшесі, 1-18, Ғ.Әлібеков көшесі, 1-20, С.Датұлы көшесі, тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-10, В.Гусев көшесі, 1-18, Қамысты көшесі, тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-14, А.Маметов көшесі, тақ жағы 19-27, жұп жағы 18-26, В.Куйбышев көшесі, 1-17, Қарқара көшесі, 1-19, Темір жол көшесі, 1-16, Тар өткелі тақ жағы, 17-23, жұп жағы, 20-24, Қаратал көшесі, тақ жағы 17-21, жұп жағы 16а-22, Жамбыл көшесі, 1-17, П.Жуков көшесі, 1-15, Қайнар көшесі, 1-18.
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Әуезов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ю.Гагарин атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: М.Өзтүрік көшесі, жұп жағы 8-54, М.Әуезов көшесі, жұп жағы 2-42, И.Тайманұлы көшесі, тақ жағы 1-73, Қарқара көшесі, 19-80, Ташкент көшесі, тақ жағы 19-61, жұп жағы 20-66, М.Лермонтов көшесі, 19-71, Ғ.Әлібеков көшесі, тақ жағы 21-69, жұп жағы 22-60, В.Гусев көшесі, тақ жағы 17-71, жұп жағы 24-68, Қамысты көшесі, тақ жағы 25-67, жұп жағы 16-60, В.Куйбышев көшесі, тақ жағы 17-61, жұп жағы 26-70, Қума көшесі, тақ жағы 1-29, жұп жағы 2-32, А.Маметов көшесі, тақ жағы 31-75, жұп жағы 36-84, С.Датұлы көшесі, тақ жағы 17-63, жұп жағы 14-54, Темір жол көшесі, тақ жағы 17-63, жұп жағы 18-50, Қаратал көшесі, тақ жағы 23-67, жұп жағы 26-68, Жамбыл көшесі, тақ жағы 19-37, жұп жағы 18-38, Тоған көшесі, тақ жағы 1-7, жұп жағы 6-30, П.Жуков көшесі, 17-26, Қайнар көшесі, 19-64, Шақпақ көшесі.
№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Әуезов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ю.Гагарин атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: М.Өзтүрік көшесі, жұп жағы 56-160, Талдықорған көшесі, 1-35, М.Әуезов көшесі, тақ жағы 1-33, Ташкент көшесі, тақ жағы 63-143, жұп жағы 68-148, М.Лермонтов көшесі, 72-171, Ғ.Әлібеков көшесі, тақ жағы 73-157, жұп жағы 64-128, С.Датұлы көшесі, тақ жағы 65-133, жұп жағы 56-162, В.Гусев көшесі, 73-138, Қамысты көшесі, тақ жағы 69-149, жұп жағы 68-162, В.Куйбышев көшесі, тақ жағы 63-89, жұп жағы 74-162, Темір жол көшесі, тақ жағы 65-149, жұп жағы 52-162, Айбатты көшесі, 1-67, Қума көшесі, тақ жағы 31-49, жұп жағы 36-56, А.Маметов көшесі, тақ жағы 79-87, жұп жағы 88-98, Түрген көшесі, 1-53.
№ 190 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица М.Лермонтова, 174, здание КГУ "Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управление координации занятости и социальных программ Туркестанской области.
Граница: Центр оказания специальных социальных услуг № 2.
Избирательный участок № 191
Месторасположение: улица Саяжол, без номера, здание ГКП "Ясли-сад № 30 "Алпамыс" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Б.Садыкулы, нечетная сторона 3-17, улица П.Осипенко, 1-56, улица М.Озтурик, четная сторона 162-182, проезд Эдельвейс, 1-29, улица В.Гусева, четная сторона 140-164, нечетная сторона 135-157 и дома барачного типа 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, улица Г.Алибекова, четная сторона 130-150, улица М.Лермонтова, нечетная сторона 175-269, четная сторона 176-212, улица Ташкентская, нечетная сторона 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, № 147-217, четная сторона 150-222, улица Саяжол 1-131б, улица Камысты, нечетная сторона начиная с 151 до конца улицы, улица С.Датулы, нечетная сторона начиная с 135 до конца улицы.
Избирательный участок № 192
Месторасположение: улица Еламан, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 127" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Капал батыра, четная сторона 54-118б, улица Амур ага, нечетная сторона 29-115, дома без номеров улицы Еламан, улицы Д.Шукурова, улицы Саяжол, вдоль Каратюбинского шоссе, обходя проходяшую перед "Мясокомбинатом" улицу до теплотрассы, через теплотрассу, вдоль ограды пустующего земельного участка до улицы Д.Шукурова и вдоль улицы Д.Шукурова до улицы Капал батыра.
Избирательный участок № 193
Месторасположение: жилой массив Бадам, улица К. Турсынбайулы, № 1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №84 имени Циолковского" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица А. Кенесарина четная сторона 2-22 от улицы К. Турсынбайулы до жилого массива Карабастау, улица Устаздар 1-22, улица Парыз 1-13/2, улица Гаухартас 1-19, улица Бадам 1-14, улица Улыс 1-10, улица Шаттык 1-8, улица А. Маликова 1-55, улица Жасын 1-29, улица Несибе 1-20, Толағай 1-11, улица Замана 1-26, улица Шамшырак 1-9, улица Улан 1-14, улица Туран 1-24, улица Онеге 1-23, улица Жанару 1-15, улица Сарыарка 1-19, улица Учкудук 1-21, улица Керемет 1-9, улица Балауса 1-24, улица Улытау 1-14, улица Тогайлы 1-12, улица Аккайын 1-10, дома без номеров улицы Новостройки жилого массива Бадам.
Избирательный участок № 194
Месторасположение: жилой массив Қаратөбе, улица Капал батыра, 84а, здание ГУ "Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкент".

Орналасқан жері: М.Лермонтов көшесі, 174, Түркістан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№ 2 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" КММ ғимараты.
Шекарасы: № 2 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Саяжол көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 30 "Алпамыс" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Б.Садықұлы көшесі, тақ жағы 3-17, П.Осипенко көшесі, 1-56, М.Өзтүрік көшесі, жұп жағы 162-182, Эдельвейс өткелі, 1-29, В.Гусев көшесі, жұп жағы 140-164, тақ жағы 135-157 және 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4 жаппа үйлері, Ғ.Әлібеков көшесі, жұп жағы 130-150, М.Лермонтов көшесі, тақ жағы 175-269, жұп жағы 176-212, Ташкент көшесі, тақ жағы 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 147-217, жұп жағы 150-222, Саяжол көшесі, 1-131б, Қамысты көшесі, тақ жағынан 151-ден көшенің соңына дейін, С.Датұлы көшесі, тақ жағынан 135-тен көшенің соңына дейін.
№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еламан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 127 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесі, жұп жағы 54-118б, Амур аға көшесі, тақ жағы 29-115, Еламан, Д.Шукуров, Саяжол көшелері, Қаратөбе тас жолы бойымен "Ет комбинатының" алдынан өтетін жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбыры арқылы бос жатқан жер учаскесінің қоршауын бойлай Д.Шукуров көшесіне дейін және Д.Шукуров көшесінің бойымен Қапал батыр көшесі дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам тұрғын алабы, К. Тұрсынбайұлы көшесі №1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Циолковский атындағы №84 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам тұрғын алабының К. Тұрсынбайұлы көшесінен Қарабастау тұрғын алабына дейін Ә. Кенесарин көшесінің жұп жағы 2-22, Ұстаздар көшесі 1-22, Парыз көшесі 1-13/2, Гаухартас көшесі 1-19, Бадам көшесі 1-14, Ұлыс көшесі 1-10, Шаттық көшесі 1-8, А. Мәліков көшесі 1-55, Жасын көшесі 1-29, Несібе көшесі 1-20, Толағай көшесі 1-11, Замана көшесі 1-26, Шамшырақ көшесі 1-9, Ұлан көшесі 1-14, Тұран көшесі 1-24, Өнеге көшесі 1-23, Жаңару көшесі 1-15, Сарыарқа көшесі 1-19, Ұшқұдық көшесі 1-21, Керемет көшесі 1-9, Балауса көшесі 1-24, Ұлытау көшесі 1-14, Тоғайлы көшесі 1-12, Аққайың көшесі 1-10, Жаңақұрылыс көшесіндегі нөмірсіз үйлер толығымен.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратөбе тұрғын алабы, Қапал батыр көшесі, 84а, "Шымкент қаласының Еңбекші ауданы әкімі аппараты" ММ ғимараты.

Граница: улица Капал батыра, 1-203, улица Актобе, 1-54, улица И.Карабаева, 1-25, улица Абдукадыр ата, 1-44, улица Қарағаш, 1-69, улица Р.Палуана, 1-66, улица Макпалкол, 1-38 жилого массива Қаратөбе.
Избирательный участок № 195
Месторасположение: жилой массив Қаратөбе, улица Б.Рамиза, 80, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 96 имени М.Ауезова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Курбан ата, 1-119, улица Б.Рамиза, 1-78, улица Амур ага, 1-71, улица Н.Толеметова, 1-59, улица Тойшы ата, 1-126, улица Домбыралы, 1-52, улица Наурыз, 1-59, улица Наркез, 1-32, улица Зайсан, 1-34, улица Орынбор, 1-58, дома без номеров улицы Гулабад и улицы Жанакурылыс жилого массива Каратобе.
Избирательный участок № 196
Месторасположение: жилой массив Бадам-2, улица Боралдай, 55, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 97" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Орталык, 1-96, улица Жайлау, 1-51, улица Тыныштык, 1-15, улица Хантау, 1-50, улица Жансая, 1-31, улица Маркатау, 1-27, дома без номеров улицы Боралдай, жилого массива Бадам-2.
Избирательный участок № 197
Месторасположение: жилой массив Карабастау, улица Ж. Камбарулы, без номера, здание КГУ "Школа - гимназия № 99" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Камбарулы нечетная сторона 1-169, улица Айсугир 1-178, улица Жастар 1-128, улица Оскемен 1-108, улица Тарбагатай 1-70 и дома без номеров улиц Аксуйрик, Жаксылык полностью жилого массива Карабастау.
Избирательный участок № 198
Месторасположение: жилой массив Карабастау, улица М. Жолдасова, без номера, здание КГУ "Школа-гимназия № 99" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Камбарулы четная сторона 2-138, улица Кайып ата 1-144, улица М. Жолдасова 1-54, улица Абая 1-47, улица Бойыт ата 1-77, улица К. Молдабекулы 1-65, дома без номеров улицы Атажар полностью жилого массива Карабастау.
Избирательный участок № 199
Месторасположение: жилой массив Жұлдыз, улица Дегерес, 30/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 94" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Жұлдыз полностью.
Избирательный участок № 200
Месторасположение: жилой массив Жұлдыз, улица Дегерес, 30/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 94" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Жалын полностью.
Избирательный участок № 201
Месторасположение: жилой массив Базарқақпа, улица С.Жанарова, 2, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 98" Управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Қаратөбе тұрғын алабының Қапал батыр көшесі, 1-203, Ақтөбе көшесі, 1-54, И.Қарабаев көшесі, 1-25, Абдуқадыр ата көшесі, 1-44, Қарағаш көшесі, 1-69, Р.Палуан көшесі, 1-66, Мақпалкөл көшесі, 1-38.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратөбе тұрғын алабы, Б.Рамиз көшесі, 80, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Әуезов атындағы № 96 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қаратөбе тұрғын алабының Құрбан ата көшесі, 1-119, Б.Рамиз көшесі, 1-78, Амур аға көшесі, 1-71, Н.Төлеметов көшесі, 1-59, Тойшы ата көшесі, 1-126, Домбыралы көшесі, 1-52, Наурыз көшесі, 1-59, Наркез көшесі, 1-32, Зайсан көшесі, 1-34, Орынбор көшесі, 1-58, Гулабад мен Жаңақұрылыс көшелеріндегі нөмірсіз үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам-2 тұрғын алабы, Боралдай көшесі, 55, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 97 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам-2 тұрғын алабының Орталық көшесі, 1-96, Жайлау көшесі, 1-51, Тыныштық көшесі, 1-15, Хантау көшесі, 1-50, Жансая көшесі, 1-31, Марқатау көшесі, 1-27, Боралдай көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабастау тұрғын алабы, Ж. Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№99 мектеп - гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қарабастау тұрғын алабының Ж. Қамбарұлы көшесінің тақ жағы 1-169, Айсүгір көшесі 1-178, Жастар көшесі 1-128, Өскемен көшесі 1-108, Тарбағатай көшесі 1-70 және Ақсүйрік, Жақсылық көшелері толығымен.
№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабастау тұрғын алабы, М. Жолдасов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№99 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қарабастау тұрғын алабының Ж. Қамбарұлы көшесінің жұп жағы 2-138, Қайып ата көшесі 1-144, М. Жолдасов көшесі 1-54, Абай көшесі 1-47, Бойыт ата көшесі 1-77, Қ. Молдабекұлы көшесі 1-65, Атажар көшесі толығымен.
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жұлдыз тұрғын алабы, Дегерес көшесі, 30/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 94 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жұлдыз тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жұлдыз тұрғын алабы, Дегерес көшесі, 30/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 94 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жалын тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Базарқақпа тұрғын алабы, С.Жанаров көшесі, 2, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 98 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Граница: улицы Достык, С.Жанарова, Акыртас, Акшенгел, Корганкум, Нарынкол, Жалпактал, Таниртау, О.Жамалова, Садовая, Спортивная, Ш.Шохайдарова полностью, нечетная сторона улицы Ю.Сареми и 7 многоэтажных жилых домов, улица Абдулабад нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-18 жилого массива Базарқақпа.
Избирательный участок № 202
Месторасположение: жилой массив Бадам-1, улица Н.Ирисбекова, 40, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 105 имени Мукуми" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Н.Ирисбекова до железнодорожного переезда полностью, улица Н.Ирисбекова от пересечения шоссе Ленгір, нечетная сторона 25-45 и дома без номеров по улице С.Досметова, шоссе Ленгір, четная сторона 2-118, улицы Набережная, Саяжай полностью, Бесшатыр, Байыркум, Ынтымак-2, Жибек-жолы-1, Жибек-жолы-2, Наурыз-1, Наурыз-2, Бирлик-1, Бирлик-2 полностью, дома без номеров улицы Новостройкий (МТФ ферма) жилого массива Бадам-1.
Избирательный участок № 203
Месторасположение: микрорайон Шанырак, улица Асылтас без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 134" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон Шанырак входит полностью и улица Э.Исраилова начиная от дома 34 до конца улицы, дома без номеров улиц Н.Ризаева, Жастық-1, Жастық-2, Далабазар жилого массива Тұрдыабат.
Избирательный участок № 204
Месторасположение: жилой массив Базарқақпа, улица Е.Юсупова, 3а, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 104 имени Е.Юсупова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Сареми четная сторона, улица Э.Исраилова, 1-33 и дома без номеров улиц Тельман, Далабазар, Е.Юсупова, Жастар, Бахыт, Гузаль жилого массива Базарқақпа.
Избирательный участок № 205
Месторасположение: жилой массив Абдулабад, улица Абдулабад, 128, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 101 имени А.Акбаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома без номеров улиц Абдулабад, Кенсай-1, Кенсай-2, Наурыз, Мойынкум, Ойык, Шатыртас, Такиятобе, Шоптикол и Новостройки жилого массива Абдулабад.
Избирательный участок № 206
Месторасположение: жилой массив Маятас, улица Б.Момышулы, 54, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа Маятас № 119" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Маятас полностью.
Избирательный участок № 207
Месторасположение: жилой массив Елтай, улица Елтай, 48, здание КГУ "Начальная школа Елтай № 123" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Елтай полностью.
Избирательный участок № 208

Шекарасы: Базарқақпа тұрғын алабының Дружба, С.Жанаров, Ақыртас, Ақшеңгел, Қорғанқұм, Нарынқол, Жалпақтал, Тәңіртау, О.Жамалов, Садовая, Спортивная, Ш.Шохайдаров көшелері толығымен, Ю.Сареми көшесінің тақ жағы және 7 көпқабатты тұрғын үй, Абдулабад көшесі, тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-18.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам-1 тұрғын алабы, Н.Ирисбеков көшесі, 40, Шымкент қаласының білім басқармасының "Мукуми атындағы № 105 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам-1 тұрғын алабының Н.Ирисбеков көшесі толығымен теміржол өткеліне дейін, Ленгір тас жолының қиылысынан бастап Н.Ирисбеков көшесі, тақ жағы 25-45 және С.Досметов нөмірі жоқ үйлер, Ленгір тас жолы, жұп жағы 2-118, Набережная және Саяжай көшелері толығымен, Бесшатыр, Байырқұм, Ынтымақ-2, Жібек жолы-1, Жібек жолы-2, Наурыз-1, Наурыз-2, Бірлік-1, Бірлік-2 көшелері толығымен, Жаңақұрылыс (МТФ ферма) көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шаңырақ шағынауданы, Асыл тас көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 134 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Шаңырақ шағынауданы толығымен кіреді, Тұрдыабат тұрғын алабының Э.Исраилов көшесі, 34 үйден бастап соңына дейін, Н.Ризаев, Жастық-1, Жастық-2, Далабазар көшелерінің нөмірсіз үйлері толығымен кіреді.
№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Базарқақпа тұрғын алабы, Е.Юсупов көшесі, 3а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Е.Юсупов атындағы № 104 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Базарқақпа тұрғын алабының Ю.Сареми көшесі, жұп жағы, Э.Исраилов көшесі, 1-33, Тельман, Далабазар, Е.Юсупов, Жастар, Бақыт, Гузал көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абдулабад тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, 128, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Ақбаев атындағы № 101 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Абдулабад тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, Кеңсай-1, Кеңсай-2, Наурыз, Мойынқұм, Ойық, Шатыртас, Тақиятөбе, Шөптікөл, Жаңақұрылыс көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маятас тұрғын алабы, Б.Момышұлы көшесі, 54, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 119 Маятас жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Маятас тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елтай тұрғын алабы, Елтай көшесі, 48, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 123 Елтай бастауыш мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Елтай тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 208 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Орманшы, улица Ә.Исқақов, 19/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 74" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ә.Исқақов, 1-37, улица Төле би, 1-17, улица Қажымұқан, 1-21, улица Т.Бигелдинова, 1-5, улица Достык, 1-12, улица Т.Рысқұлова, 1-18, улица Б.Момышулы, 1-35, улица Шынар, 1-36, улица Жастар, 1-16, улица Алатау, 1-215 жилого массива Орманшы.
Избирательный участок № 275
Месторасположение: микрорайон Азат, улица Аққанат, 35а, здание ГККП "Ясли-сад № 34 "Акжелкен" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ақбастау, 1-288, улица Ақниет, 50-100, улица Ынтымак, 1-63, дома улицы без наименования микрорайона Азат.
Избирательный участок № 308
Месторасположение: ТОО "ЮгСтройРесурс", улица Момынова, № 32.
Граница: улица А.Оразбаева, 1-120, улица З.Космодемьянской, 1-58, улица Гулдер, 1-15, улица А.Третьякова, 1-26, улица Бесагаш, 1-32, улица Ыргыз, 1-26, улица Ардагер, 1-20, улица Мейирим, 1-29, улица Мереке, 1-12, улица С.Ерубаева, 1-20, улица М.Төлебаева нечетная сторона 31а-87, четная сторона 2-26, улица М. Мельникайте, четная сторона 30-56.
Избирательный участок № 310
Месторасположение: улица Койкелди батыра, 24/3, здание КГУ "Основная средняя школа № 67" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома почтового ящика государственного учреждения "ИЧ-167/2 Комитета уголовно-исполнительной системы по городу Шымкент" № 2-11, проезд Железнодорожный, проезд Железнодорожный 5км, улица Жастар полностью микрорайона Жас Дәурен.
Избирательный участок № 311
Месторасположение: жилой массив Бадам-2, улица Шамалған № 1а, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа Жулдыз № 100" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица С.Досметова, 1-66, улица Достык полностью, улица Ботайтобе, 1-44, улица Н.Бердалиева полностью, шоссе Ленгір, нечетная сторона 1-23, улица Н.Ирисбекова от пересечения шоссе Ленгір, четная сторона 58-78 жилого массива Бадам-1.
Жилой массив Бадам-2: улица Аксай, 1-22, улица Р.Турысбекова, 1-33, улица Шамалған, 1-43, улица Каражал, 1-64.
Избирательный участок № 312
Месторасположение: жилой массив Базарқақпа, улица Терекзар, 537, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 124" Управления образования города Шымкент.
Граница: улицы А.Абдалиева, Балкан, Алай, Елек, Карсакпай, Караоткел, Кенгир, Сазкундыз, Тастаксай, Кызылата, Терекзар, Абдулабад нечетная сторона с 13 и четная сторона с 20 до конца улицы жилого массива Базарқақпа.
№ 349 избирательный участок
Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Б. Калдыбаева №1/2, здание ТОО "Ясли-сад "Жанатай Ана".
Границы: начиная от пересечения проспекта Жибек жолы и улицы Абзал, далее по нечетной стороны проспекта Жибек жолы до улицы К. Тленшина, далее вдоль по улицы К. Тленшина до железной дороги, далее вдоль железной дороги до улицы Е. Спатаева, через улицы Е. Спатаева до улицы Машат, через улицы Машат до улицы Абзал, далее в левой стороны улицы Абзал до проспекта Жибек жолы.
Улицы Абзал, Пистели, Семей, Суттикудык, Мерген, Жетиотау, Мейрамтөбе, Аксарай, Аккебек, Кундыз, Машат, Б. Калдыбаев, Маркакол, Тобылгысай, Ошаганды, Т. Жургенов, Е. Спатаева и дома без номеров микрорайона Улагат.
№ 350 избирательный участок
Месторасположение: улица Ж. Аймауытова №1б здание ТОО "Шымкентский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М. Тынышпаева".

Орналасқан жері: Орманшы тұрғын алабы, Ә.Ысқақов көшесі, 19/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 74 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Орманшы тұрғын алабы, Ә.Ысқақов көшесі, 1-37, Төле би көшесі, 1-17, Қажымұқан көшесі, 1-21, Т.Бигельдинов көшесі, 1-5, Достық көшесі, 1-12, Т.Рысқұлов көшесі, 1-18, Б.Момышұлы көшесі, 1-35, Шынар көшесі, 1-36, Жастар көшесі, 1-16, Алатау көшесі, 1-215.
№ 275 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Азат шағынауданы, Аққанат көшесі, 35а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 34 "Ақжелкен" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Азат шағынауданы, Ақбастау көшесі, 1-288, Ақниет көшесі, 50-100, Ынтымақ көшесі,1-63, атауы жоқ көшесінің үйлері.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "ЮгСтройРесурс" ЖШС, Момынов көшесі, № 17
Шекарасы: А.Оразбаева көшесі, 1-120, З.Космодемьянская көшесі, 1-58, Гүлдер көшесі, 1-15, А.Третьяков көшесі, 1-26, Бесағаш көшесі, 1-32, Ырғыз көшесі, 1-26, Ардагер көшесі, 1-20, Мейірім көшесі, 1-29, Мереке көшесі, 1-12, С.Ерубаев көшесі, 1-20, М.Төлебаев көшесі, тақ жағы 31а-87, жұп жағы 2-26, М.Мельникайте көшесі, жұп жағы 30-56.
№ 310 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қойкелді батыр көшесі, 24/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 67 негізгі орта білім беретін мектеп" КММ ғимараты.
Шекарасы: "Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің Шымкент қаласы бойынша Департаментінің ИЧ-167/2" пошта жәшігіне қарасты 2-11 үйлер, "Жас Дәурен" шағынауданындағы Темір жол өткелі, Темір жол 5 км өткелі, Жастар көшесі толығымен кіреді.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам-2 тұрғын алабы, Шамалған көшесі, 1а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 100 Жұлдыз жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам-1 тұрғын алабы, С.Досметов көшесі, 1-66, Достық көшесі толығымен, Ботайтөбе көшесі, 1-44, Н.Бердалиев көшесі толығымен, Ленгір тас жолы, тақ жағы 1-23, Ленгір тас жолының қиылысынан бастап Н.Ирисбеков көшесі, жұп жағы 58-78.
Бадам-2 тұрғын алабы: Ақсай көшесі, 1-22, Р.Тұрысбеков көшесі, 1-33, Шамалған көшесі, 1-43, Қаражал көшесі, 1-64.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Базарқақпа тұрғын алабы, Терекзар көшесі, 537, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 124 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Базарқақпа тұрғын алабы, А.Абдалиев, Балқан, Алай, Елек, Қарсақпай, Қараөткел, Кеңгір, Сазқұндыз, Тастақсай, Қызылата, Терекзар көшелері толығымен, Абдулабад көшесі, тақ жағы 13 үйден, жұп жағы 20 үйден соңына дейін кіреді.
№349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Б. Қалдыбаев көшесі №1/2, "Жаңатай Ана" бөбекжай балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Абзал көшесінің қиылысынан бастап, одан әрі Жібек жолы даңғылының тақ жағымен К. Тленшин көшесіне дейін, одан әрі К. Тленшин көшесінің бойымен темір жолға дейін, одан әрі осы темір жол бойымен Е. Спатаев көшесіне дейін, Е. Спатаев көшесі арқылы Машат көшесіне дейін, Машат көшесі арқылы Абзал көшесіне дейін, одан әрі Абзал көшесінің сол жағымен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданының Абзал, Пістелі, Семей, Сүттіқұдық, Мерген, Жетіотау, Мейрамтөбе, Ақсарай, Ақкебек, Құндыз, Машат, Б. Қалдыбаев, Марқакөл, Тобылғысай, Ошағанды, Т. Жүргенов, Е. Спатаев көшелері және нөмірсіз үйлер.
№350 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж. Аймауытов көшесі №1б, "М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Шымкент көлік колледжі" ЖШС ғимараты.

Границы: улица Ж. Аймауытова многоэтажный дом 1а и частные дома 2а, 2б, 2в, 4в, 8, 10, 12, 12а, улица Акназар хана четная сторона 4а-58а и многоэтажные дома 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улицы Олжабай батыра, К. Калтаева полностью.
№ 351 избирательный участок
Месторасположение: участок Новостройки, улица Жаяу Муса №526/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №142" Управления образования города Шымкент.
Границы: улицы Кымызкудык, Кумыскудык, Жангир хана, Жаяу Муса, Машһур Жусипа полностью и дома без номеров территории Новостройки.
район Каратау
Избирательный участок № 147
Месторасположение: микрорайон Тараз, улица Д.Еримбетова, 91, здание ГККП "Ясли-сад № 60 "Тараз" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Оркениет, 23-36, улица Шанырак, 22-42, улица Жетысу, 22-74, улица А. Мырзаходжаева, 25-74, улица Айшабиби, 27-63, улицы Жана ел, Арай, Акшатау, Кербулак, Ушозен, Акшокы, Аманкарагай дома без номеров микрорайона Тараз.
Избирательный участок № 155
Месторасположение: микрорайон Мирас, проспект Жибек Жолы без номера, дополнительный корпус КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 85" Управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Арна, 2-16, улица Жана жол, 2-92, улица Желдикара, 2-8, четная сторона проспекта Жибек Жолы, 78-140, четная сторона улицы Кокбулак, 17/4-107/2, улица Достык, 1-26, четная сторона проспекта Жибек жолы, 80-136, дома без номера улиц Ушкын, Лашын, Алгабас, Жупарлы, Жемисти, Мамыр, Маусым, Ата Зан, Ажарлы, Дербес, Маятас, Азаттык, Жетитобе, Байшешек, Кокбулак, Оркен, Балды су микрорайона Мирас.
Избирательный участок № 222
Месторасположение: дача Бозарык, улица Қазақ радиосы, 20, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 131" Управления образования города Шымкент.
Граница: кооператив Ардагер № 1-73, кооператив Табигат № 1-112 дачи Бозарык-2.
Улица Егемен Казахстан, 1-65, кооператив Адилет № 1-30, кооператив Тянь-Шань № 1-24, кооператив Бейбитшилик № 1-40 дачи Бозарык-3.
Избирательный участок № 223
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 79" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11 микрорайона Тұран, жилой комплекс "Кос тура", улицы Дәуір, Нарсай, Найзакескен, Ойқараған, Байғұлы, Омбы.
Избирательный участок № 224
Месторасположение: микрорайон Кайтпас, улица Ы.Алтынсарина, 104/3, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 58" Управления образования города Шымкент.
Граница: нечетная сторона улицы Кахарман, 1-209, улицы А.Жумабековой, М.Исламкулова, Торткультобе, Ы.Алтынсарина, Шымыр дома без номеров микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 225

Шекарасы: Ж. Аймауытов көшесі 1а көпқабатты үй және 2а, 2б, 2в, 4в, 8, 10, 12, 12а жеке үйлер, Ақназар хан көшесінің жұп жағы 4а-58а және 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62 көпқабатты үйлер, Олжабай батыр, Қ. Қалтаев көшелері толығымен.
№351 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңақұрылыс учаскесі, Жаяу Мұса көшесі, №526/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№142 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қымызқұдық, Күмісқұдық, Жәңгір хан, Жаяу Мұса, Машһүр Жүсіп көшелері толығымен және Жаңақұрылыс аумағындағы нөмірсіз үйлер.
Қаратау ауданы
№ 147 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тараз шағынауданы, Д.Ерімбетов көшесі, 91, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 60 "Тараз" бөбекжай балабақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Тараз шағынауданы, Өркениет көшесі, 23-36, Шаңырақ көшесі, 22-42, Жетісу көшесі, 22-74, А.Мырзақожаев көшесі, 25-74, Айшабибі көшесі, 27-63, Жаңа ел, Арай, Ақшатау, Кербұлақ, Үшөзен, Ақшоқы, Аманқарағай көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 155 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мирас шағынауданы, Жібек Жолы даңғылы нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 85 жалпы орта білім беретін мектебі қосымша корпусы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Мирас шағынауданы, Арна көшесі, жұп жағы 2-16, Жаңа жол көшесі, 2-92, Желдіқара көшесі, 2-8, Жібек Жолы даңғылы, жұп жағы 78-140, Көкбұлақ көшесі, жұп жағы 17/4-107/2, Достық көшесі, 1-26, Жібек Жолы даңғылы, жұп жағы 80-136, Ұшқын, Лашын, Алғабас, Жұпарлы, Жемісті, Мамыр, Маусым, Атазаң, Ажарлы, Дербес, Маятас, Азаттық, Жетітөбе, Бәйшешек, Көкбұлақ, Өркен, Балды су көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 222 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бозарық саяжайы, Қазақ радиосы көшесі, 20, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 131 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бозарық-2 саяжайы, Ардагер кооперативі 1-73, Табиғат кооперативі 1-112.
Бозарық-3 саяжайы, Егемен Қазақстан көшесі, 1-65, Әділет кооперативі 1-30, Тянь-Шань кооперативі 1-24, Бейбітшілік кооперативі 1-40.
№ 223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 79 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тұран шағынауданының 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11 көп қабатты үйлері, "Қос тұра" тұрғын үй кешені, Дәуір, Нарсай, Найзакескен, Ойқараған, Байғұлы, Омбы көшелері.
№ 224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайтпас шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 104/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 58 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайтпас шағынауданы, Қахарман көшесі, тақ жағы 1-209, А.Жұмабекова, М.Исламқұлов, Төрткүлтөбе, Ы.Алтынсарин, Шымыр көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 225 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Кайтпас, улица Ы.Алтынсарина, 104/3, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 58" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица С.Амирбекова, 79-151, улица Ж.Акбаева, 79-197, улица С.Алибекова, 179-198, улица М.Жамауова, 79-196, улица Наурыз, 66-145, нечетная сторона улицы Ш.Кошерова, 1-111 микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 226
Месторасположение: микрорайон Кайтпас, улица М.Исламкулова, 156, здание КГУ "Вечерняя школа № 2" Управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Ш.Кошерова, 108-156, улица С.Амирбекова, 152-236, улица Ж.Акбаева, 177-259, улица С.Алибекова, 79-286, улица М.Жамауова, 189-296, улица Наурыз, 99-211, улица Каратау, 1-138, улицы без наименования 1, 2 микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 227
Месторасположение: микрорайон Нурсат, улица Ж.Шанина, 203/1, здание КГУ имени "Ақселеу Сейдімбек" ІТ школа-лицей № 80" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 микрорайона Нурсат-1.
Коттеджные дома 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 микрорайона Нурсат-1.
Избирательный участок № 228
Месторасположение: микрорайон Нурсат, проспект N.Nazarbaev, 8, здание городской научно-универсальной библиотеки "Аль-Фараби".
Граница: дома 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 236, 237, 238, 208, 206, 205, 209, 210, 196, 197, 198, 199, 200. (3-этап) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4 микрорайона Нурсат-1.
Избирательный участок № 229
Месторасположение: микрорайон Нурсат, 190, здание ГКП ПХВ "Городская поликлиника № 3" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: дома 145, 146, 147, 148, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172б, 172в, 172/3, 173б, 174б, 175б микрорайона Нурсат-1.
Избирательный участок № 230
Месторасположение: микрорайон Нурсат, здание 188, здание ГКП ПХВ "Городской перинатальный центр" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Городской перинатальный центр.
Избирательный участок № 231
Месторасположение: микрорайон Нурсат, проспект N.Nazarbaev, 14, здание ГККП "Шымкентский городской дом культуры" концертная организация" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
Граница: дома 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 084 квартал микрорайона Нурсат.

Орналасқан жері: Қайтпас шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 104/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 58 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайтпас шағынауданы, С.Әмірбеков көшесі, 79-151, Ж.Ақбаев көшесі, 79-197, С.Әлібеков көшесі, 79-198, М.Жамауов көшесі, 79-196, Наурыз көшесі, 66-145, Ш.Көшеров көшесі, тақ жағы 1-111.
№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайтпас шағынауданы, М.Исламқұлов көшесі, 156, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 2 кешкі мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайтпас шағынауданы, Ш.Көшеров көшесі, жұп жағы 108-156, С.Әмірбеков көшесі, 152-236, Ж.Ақбаев көшесі, 177-259, С.Әлібеков көшесі, 179-286, М.Жамауов көшесі, 189-296, Наурыз көшесі, 99-211, Қаратау көшесі, 1-138, атауы жоқ 1, 2 көшелер.
№ 227 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, 203/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ақселеу Сейдімбек" атындағы № 80 ІТ мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағынауданы, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері.
Нұрсәт-1 шағынауданы, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 коттедж үйлері.
№ 228 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 8, "Әл-Фараби" қалалық ғылыми-әмбебап кітапханасының ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағынауданы, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 236, 237, 238, 208, 206, 205, 209, 210, 196, 197, 198, 199, 200. (3-кезек) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4 үйлері.
№ 229 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, 190, Шымкент қалалық денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 қалалық емханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағынауданы, 145, 146, 147, 148, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172б, 172в, 172/3, 173б, 174б, 175б үйлері.
№ 230 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, 188 ғимараты, Шымкент қалалық денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық перинаталдық орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Қалалық перинаталдық орталығы.
№ 231 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 14, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мәдениет үйі" концерттік ұйымы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт шағынауданы, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 084 орам.

Улица М.Ахметбаева, 2-68, улица Акберен, 1-117, улица А.Акынова, 1-103, проспект N.Nazarbaev, 1-44, улица С.Байтерекова, 1-20, улица А.Комекбаева, 1-112 микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 232
Месторасположение: микрорайон Нурсат, проспект N.Nazarbaev, 404, здание ГКП ПХВ "Средняя общеобразовательная школа № 130" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 микрорайона Нурсат.
Избирательный участок № 233
Месторасположение: микрорайон Нуртас, 1514а, здание ГКП ПХВ "Средняя общеобразовательная школа № 72 имени Сағадата Нұрмағамбетова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аксауыт, 9-11, улица Ойтоған, 5-90, улица Б. Тулкиева, 1-82, улица Маржантас, 1-42, улица Гулдала, 2-22, улица Саяхат, 2-31, улица Аксункар, 1-35, улица Жасталап, 1-43, улица Кулагер, 1-48, улицы без наименования 1, 2, 3, улица Аксауыт, 2-39, улица Гулдала, 23-61, улица Саяхат, 32-67, улица Аксункар, 36-74, улица Жасталап, 44-78, улица Кулагер, 49-93, улицы без наименования 4, 5, 6, улица Гулдала, 62-106, улица Саяхат 68-109, улица Аксауыт, 2-81, улица Аксункар, № 75-121, улица Жасталап, 79-124, улица Кулагер 94-131, улицы без наименования 7, 8 микрорайона Нуртас.
Избирательный участок № 234
Месторасположение: микрорайон Нуртас, улица К.Патеева, 14/4, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 85 имени Тәуке хан" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Мынбулак, 1-83, улица Мунайтпасова, 1-37, нечетная сторона улицы Аксумбе, 1-205, улица Даналық, улицы без наименования 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона Нуртас.
Избирательный участок № 235
Месторасположение: жилой массив Тассай, улица Ө.Әбдіразақова, 9, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 116 имени Д.Нурпеисовой" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Орманды, 1-43, улица Мейрам, 1-44, улица Көрімдік, 1-40, улица Шерқала, 1-17, улица Кеңтарал, 16-28, улица Кусконыр, 1-24, улица Астана, 1-22, улица Мынарал, 1-26, улица Е.Болғанбаева, 1-34, улица Баянтау, 1-24, улица Ж.Суханова, 1-27, улица М.Пернебекулы, 1-12, улица Г.Шойынбаевой, 1-18, улица Жылыбулак, 1-7, улицы без наименования 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 жилого массива Тассай.
Избирательный участок № 236
Месторасположение: жилой массив Тассай, проспект Жибек Жолы, 4/4, здание ГККП "Туркестанский высший многопрофильный аграрный колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Аксумбе, 2-60, улица Ш.Уалиханова, 1-12, улица Ы.Алтынсарина, 1-7, улица О.Есалиева, 1-8, улица Машат, 1-32, улица Т.Жүргенова, 1-41, улица Белкол, 1-35, улица Атбасар, 1-30, улица Ж.Жұмабаевой, 1-33, улица Белжайлау, 1-28, Ж.Сейтбековой, 1-21, улица Шарын, 1-13, улица Жаскус, 1-16, проспект Жибек Жолы, 1-24 жилого массива Тассай.
Избирательный участок № 237

Қайтпас шағынауданы, М.Ахметбаев көшесі, 2-68, Акберен көшесі, 1-117, А.Ақынов көшесі, 1-103, N.Nazarbaev даңғылы, 1-44, С.Байтереков көшесі, 1-20, Ә.Көмекбаев көшесі, 1-112.
№ 232 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 404, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 130 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт шағынауданы, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 үйлері.
№ 233 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, 1514а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сағадат Нұрмағамбетов атындағы № 72 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағынауданы, Ақсауыт көшесі, 9-11, Ойтоған көшесі, 5-90, Б.Тулкиев көшесі, 1-82, Маржантас көшесі, 1-42, Гүлдала көшесі, 2-22, Саяхат көшесі, 2-31, Ақсұңқар көшесі, 1-35, Жасталап көшесі, 1-43, Құлагер көшесі, 1-48, атауы жоқ 1, 2, 3 көшелер, Ақсауыт көшесі, 2-39, Гүлдала көшесі, 23-61, Саяхат көшесі, 32-67, Ақсұңқар көшесі, 36-74, Жасталап көшесі, 44-78, Құлагер көшесі, 49-93, атауы жоқ, 4, 5, 6 көшелер, Гүлдала көшесі, 62-106, Саяхат көшесі, 68-109, Ақсауыт көшесі, 2-81, Ақсұңқар көшесі, 75-121, Жасталап көшесі, 79-124, Құлагер көшесі, 94-131, атауы жоқ 7, 8 көшелер.
№ 234 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, Қ.Патеев көшесі, 14/4, Шымкент қаласының білім басқармасының "Тәуке хан атындағы № 85 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағынауданы, Мыңбұлақ көшесі, 1-83, Мұңайтпасов көшесі, 1-37, Ақсүмбе көшесі, тақ жағы 1-205, Даналық көшесі, атауы жоқ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көшелер.
№ 235 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Д.Нұрпейісова атындағы № 116 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Орманды көшесі, 1-43, Мейрам көшесі, 1-44, Көрімдік көшесі, 1-40, Шерқала көшесі, 1-17, Кеңтарал көшесі, 16-28, Құсқоңыр көшесі, 1-24, Астана көшесі, 1-22, Мыңарал көшесі, 1-26, Е.Болғанбаев көшесі, 1-34, Баянтау көшесі, 1-24, Ж.Суханов көшесі, 1-27, М.Пернебекұлы көшесі, 1-12, Г.Шойынбаева көшесі, 1-18, Жылыбұлақ көшесі, 1-7, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көшелер.
№ 236 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Жібек Жолы даңғылы, 4/4, Шымкент қаласы білім басқармасының "Түркістан жоғары көпсалалы аграрлық колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Ақсүмбе көшесі, жұп жағы 2-60, Ш.Уәлиханов көшесі, 1-12, Ы.Алтынсарин көшесі, 1-7, О.Есалиев көшесі, 1-8, Машат көшесі, 1-32, Т.Жүргенов көшесі, 1-41, Белкөл көшесі, 1-35, Атбасар көшесі, 1-30, Ж.Жұмабаева көшесі, 1-33, Белжайлау көшесі, 1-28, Ж.Сейтбекова, 1-21, Шарын көшесі, 1-13, Жасқұс көшесі, 1-16, Жібек Жолы даңғылы, 1-24.
№ 237 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Таскен № 58, корпус № 2 КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 103" Управления образования города Шымкент.
Граница: улиц Пармен, 54-74, улица Аккала, 1-15, улица С.Балқыбекова, 64-72, улица Мергентөбе, 1-32, улица Б.Бабашулы, 74-187, улицы без наименования 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 жилого массива Таскен.
Избирательный участок № 238
Месторасположение: жилой массив Таскен, С.Балқыбекова, 76а, здание КГУ "Основная средняя школа № 115 имени Оразбая" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Б.Бабашұлы, 1-73, улица Пармен, 1-53, улица С.Балқыбекова, 1-63, улица Бұлақты, 1-22, улицы без наименования 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 жилого массива Таскен.
Избирательный участок № 239
Месторасположение: жилой массив Таскен, 58, корпус № 1 КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 103" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сайран, 1-18, улица Ж.Айнабекұлы, 1-25, улица К.Маханұлы, 1-30, улица К.Өтебаева, 1-76, улица Т.Ташмуханбетова, 1-80, улица Тугейболат, 1-47, улица Сарыарка, 1-17, улицы без наименования 37, 38, 39 жилого массива Таскен.
Избирательный участок № 240
Месторасположение: жилой массив Мәртөбе, проспект Жибек Жолы, 124а, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 27" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Шаян, 1-39, улица Садовая, 1-33, улица МТФ, 1-28, улица Низами, 1-37, улица Жанартау, 1-46, улица Кызбелтау, 1-38, улица Женис, 1-48, улица Калгандария, 1-33, проспект Жибек Жолы, нечетная сторона 1-149, улица без наименования № 1 жилого массива Мәртөбе.
Избирательный участок № 241
Месторасположение: жилой массив Мәртөбе, проспект Жибек Жолы, 124а, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 27" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Егемен, 1-17, улица Ертис, 1-39, улица Егементау, 1-45, улица Коммунистическая, 1-35, улица Жекебулак, 1-23, улица Садовая 1-21, улица Л.Леонова, 1-154, улица Г.Жукова, 1-109, улица Талбесик, 1-43, улица Кеменгер, 1-39, проспект Жибек Жолы, четная сторона 2-142, улица без наименования № 2 жилого массива Мәртөбе.
Избирательный участок № 242
Месторасположение: жилой массив Достық, улица Б.Бекмахан, 41, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 102" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Достык, 1-40, улица Н.Абдирова, 1-100, улица Саяжай, 1-80, улица Б.Бекмахан, 1-50, улица Бейбитшилик, 1-70, улица Мәдениет, 1-50, улица Ынтымак, 1-80, улица Омарташы, 1-30, улица Мамадаева, 1-30, улица М.Ауезова, 1-56 жилого массива Достық.
Избирательный участок № 246

Орналасқан жері: Таскен тұрғын алабы, 58, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 103 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ № 2 корпусы.
Шекарасы: Таскен тұрғын алабы, Пәрмен көшесі, 54-74, Аққала көшесі, 1-15, С.Балқыбеков көшесі, 64-72, Мергентөбе көшесі, 1-32, Б.Бабашұлы көшесі, 74-187, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 көшелер.
№ 238 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Таскен тұрғын алабы, С.Балқыбеков, 76а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Оразбай атындағы № 115 негізгі орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Таскен тұрғын алабы, Б.Бабашұлы көшесі, 1-73, Пармен көшесі, 1-53, С.Балқыбеков көшесі, 1-63, Бұлақты көшесі, 1-22, атауы жоқ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 көшелер.
№ 239 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Таскен тұрғын алабы, 58, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 103 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ № 1 корпусы.
Шекарасы: Таскен тұрғын алабы, Сайран көшесі, 1-18, Ж.Айнабекұлы көшесі, 1-25, К.Маханұлы көшесі, 1-30, К.Өтебаев көшесі, 1-76, Т.Ташмуханбетов көшесі, 1-80, Түгейболат көшесі, 1-47, Сарыарқа көшесі, 1-17, атауы жоқ 37, 38, 39 көшелер.
№ 240 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәртөбе тұрғын алабы, Жібек Жолы даңғылы, 124а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 27 Мәртөбе жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Мәртөбе тұрғын алабы, Шаян көшесі, 1-39, Садовая көшесі, 1-33, МТФ көшесі, 1-28, Низами көшесі, 1-37, Жаңартау көшесі, 1-46, Қызбелтау көшесі, 1-38, Жеңіс көшесі, 1-48, Қалғандария көшесі, 1-33, Жібек Жолы даңғылы, тақ жағы 1-149, атауы жок 1 көше.
№ 241 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәртөбе тұрғын алабы, Жібек Жолы даңғылы, 124а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 27 Мәртөбе жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Мәртөбе тұрғын алабы, Егемен көшесі, 1-17, Ертіс көшесі, 1-39, Егементау көшесі, 1-45, Коммунисттік көшесі, 1-35, Жекебұлақ көшесі, 1-23, Садовая көшесі, 1-21, Л.Леонов көшесі, 1-154, Г.Жуков көшесі, 1-109, Талбесік көшесі, 1-43, Кемеңгер көшесі, 1-39, Жібек Жолы даңғылы, жұп жағы 2-142, атауы жоқ 2 көше.
№ 242 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық тұрғын алабы, Б.Бекмахан көшесі, 41, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 102 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Достық тұрғын алабы, Достық көшесі, 1-40, Н.Әбдіров көшесі, 1-100, Саяжай көшесі, 1-80, Б.Бекмахан көшесі, 1-50, Бейбітшілік көшесі, 1-70, Мәдениет көшесі, 1-50, Ынтымақ көшесі, 1-80, Омарташы көшесі, 1-30, Мамадаев көшесі, 1-30, М.Әуезов көшесі, 1-56.
№ 246 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ибрагим ата, 118/2, здание Шымкентского городского узбекского драматического театра.
Граница: улица Ибрагим ата, четная сторона 124-180, нечетная сторона 81-125, улица Ю.Сареми, нечетная сторона 29-67, 67а, четная сторона 34-38, улица Абая, нечетная сторона 7-39, четная сторона 52-56, улица Жамбыла 1-17, улица Әл-Фараби, 2-24, улица Абая, 9, 9а, улица Гузал ата, 1-87, улицы А.Навои, нечетная сторона 11-37, 1-тупик А.Навои, 1-14, улица Д.Менделеева, 1-40, улица Ақата-баба жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 247
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ю.Сареми, 230, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 71 имени Аль-Фараби" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Исмаил ата, 1-130, полностью входят 9 тупиков улицы Исмаил ата, улица Ю.Сареми, четная сторона 10-104, 1-тупик Ю.Сареми, 1-24, улица Ибрагим ата, четная сторона 80-180, дома без номеров улицы А.Тиллаходжаева и улицы без наименования жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 248
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица О.Джамалова, 24/1, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 91" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Сареми, 106-132, улица Х.А.Яссауи, 1-33, О.Жамалова, 1-32, улица Х.Худайбергенова, 1-25, улица Назан ата, 1-22, улицы без наименования № 1, 2, 3, 4, 5 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 249
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ә.Теміра, 218, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 92" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ә.Теміра, нечетная сторона 231-297, четная сторона 220-234, 2-тупик Ә.Теміра, 1-4, 3-тупик Ә.Теміра, 1-5, 4-тупик Ә.Теміра, 1-7, 5-тупик Ә.Теміра, 1-6, 6-тупик Ә.Теміра, 1-4, улица М.Жалила, 1-25, улица А.Абдуллаева, 1-59, улица Улыктобе, 1-48, 1-тупик Улыктобе, 1-8, 2-тупик Улыктобе, 1-6, 3-тупик Улыктобе, 1-5, 4-тупик Улыктобе, 1-9, улица Абая, 42-102, улица Х.Алимжана, 1-54, улица Аль-Фараби, нечетная сторона 1-19, улица Ы.Алтынсарина, 20-28, улица Исфиджаб, 1-14, улица Туркестан, 1-25, улица Бозжорга, 1-23, улица Ю.Нишанбаева, 1-42, улица Ж.Момина четная сторона, 2-170, улица Мангыстау, 1-27, улица Коксутобе, 1-28 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 250
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ә.Теміра, 262, здание КГУ "Школа-лицей № 107 имени Ю.Сареми" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ә.Теміра, нечетная сторона 169-233, улица Улыкбек, 80-96, улица Кулфитдин ата, 1-73, улица Мариям анна, 1-11, улица Хавазмат ата, 1-50, улица Красная Пресня, 1-144, улица Гулистан, 1-28, улица Айбека, 1-20, улица Ташкент, 1-54, улица Базарная, 1-25, улица Улыарык, 1-12, улица Ю.Сареми, нечетная сторона 1-35, улица А.Навои, нечетная сторона 1-19, 1-тупик А.Навои, 1-14, улица Хан копир, 1-40, улица Д.Менделеева, четная сторона 2-12, улица Ы.Алтынсарина, 1-19, улица Исфиджаб, 15-45 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 251

Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, 118/2, Шымкент қалалық өзбек драма театрының ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, жұп жағы 124-180, тақ жағы 81-125, Ю.Сареми көшесі, тақ жағы 29-67, 67а, жұп жағы 34-38, Абай көшесі, тақ жағы 7-39, жұп жағы 52-56, Жамбыл көшесі, 1-17, Әл-Фараби көшесі, 2-24, Абай көшесі, 9, 9а, Гузал ата көшесі, 1-87, А.Навои көшесі, тақ жағы 11-37, А.Навои 1-тұйық, 1-14, Д.Менделеев көшесі, 1-40, Ақата-баба көшесі.
№ 247 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, 230, Шымкент қаласының білім басқармасының "Әл-Фараби" атындағы № 71 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Исмаил ата көшесі, 1-130, Исмаил ата көшесі, 9 тұйығы толығымен кіреді, Ю.Сареми көшесі, жұп жағы 10-104, Ю.Сареми 1-тұйық, 1-24, Ибрагим ата көшесі, жұп жағы 80-180, Ә.Тілләходжаев және атауы жоқ көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 248 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, О.Джамалов көшесі, 24/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 91 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, 106-132, Х.А.Яссауи көшесі, 1-33, О.Жамалов көшесі, 1-32, Х.Хұдайбергенов көшесі, 1-25, Назан ата көшесі, 1-22, атауы жоқ, 1, 2, 3, 4, 5 көшелер
№ 249 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, 218, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 92 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, тақ жағы 231-297, жұп жағы 220-234, 2-тұйық Ә.Темір, 1-4, 3-тұйық Ә.Темір, 1-5, 4-тұйық Ә.Темір, 1-7, 5-тұйық Ә.Темір, 1-6, 6-тұйық Ә.Темір, 1-4, М.Жәліл көшесі, 1-25, А.Абдуллаев көшесі, 1-59, Ұлықтөбе көшесі, 1-48, 1-тұйық Ұлықтөбе, 1-8, 2-тұйық Ұлықтөбе, 1-6, 3-тұйық Ұлықтөбе, 1-5, 4-тұйық Ұлықтөбе, 1-9, Абай көшесі, 42-102, Х.Алимжан көшесі, 1-54, Әл-Фараби көшесі, тақ жағы 1-19, Ы.Алтынсарин көшесі, 20-28, Исфиджаб көшесі, 1-14, Түркістан көшесі, 1-25, Бозжорға көшесі, 1-23, Ю.Нышанбаев көшесі, 1-42, Ж.Момын көшесі, жұп жағы 2-170, Маңғыстау көшесі, 1-27, Көксутөбе көшесі, 1-28.
№ 250 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, 262, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ю.Сареми атындағы № 107 мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, тақ жағы 169-233, Ұлықбек көшесі, 80-96, Кулфиддин ата көшесі, 1-73, Марьям ана көшесі, 1-11, Хавазмат ата көшесі, 1-50, Красная Пресня көшесі, 1-144, Гүлістан көшесі, 1-28, Айбек көшесі, 1-20, Ташкент көшесі, 1-54, Базарная көшесі, 1-25, Ұлыарық көшесі, 1-12, Ю.Сареми көшесі, тақ жағы 1-35, А.Навои көшесі, тақ жағы 1-19, 1-тұйық А.Навои, 1-14, Хан көпір көшесі, 1-40, Д.Менделеев көшесі, жұп жағы 2-12, Ы.Алтынсарин көшесі, 1-19, Исфиджаб көшесі, 15-45.
№ 251 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Актама, 9, здание КУ "Средняя общеобразовательная школа № 108 имени Хамзы" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ибрагим ата, 127-223, улица Шакаландар, 2-52, улицы Ю.Гагарина, нечетная сторона 1-55, четная сторона 2-44, улица Актам, 1-114, улица Гозахан, 2-50, улица Хурасанбаба, 1-46, улица Абая, 2-54 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 252
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Иіржар, 19, здание КУ "Средняя общеобразовательная школа № 109 имени Атои" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Юлдашева, 1-109, улица Мангыстау, 29-82, четная сторона 86-126, улица Иіржар, 1-23, улица Ә.Теміра, нечетная сторона 299-393, дома без номеров 2 проездов и 3 тупиков улицы Ә.Теміра жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 253
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ю. Сареми, 5, здание ГККП "Шымкентский аграрно-технический колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Бозжорга, 24-35, 1-переулок Фурката, 1-16, 2-переулок Фурката, 1-28, 3-переулок Фурката, 1-28, 4-переулок Фурката, 1-47, 5-переулок Фурката, 1-40, 6-переулок Фурката, 1-40, 7-переулок Фурката, 1-34, 8-переулок Фурката, 1-34, 9-переулок Фурката, 1-32, 10-переулок Фурката, 1-2, улица Ж.Момина, нечетная сторона, 1-171, улица Атои, 1-79, улица М.Ауезова, 1-78, улица Коксутобе, 28-41, улица Мангыстау, 1-28, улица Ю.Сареми, 1-5, улица Сайрам су, 1-19, улица Бостан, 1-19, улица без наименования, 6 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 254
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ә.Теміра, 72, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 111 имени М.Маметовой" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ә.Теміра, нечетная сторона 1-165, улица Бабыра, 1-117, улица Улыкбек, 1-58 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 255
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Әл-Фараби, 86, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 112 имени Б.Садыкова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Әл-Фараби, 1-113, улица Гозахана, 1-60, улица Шаттык, 1-123 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 256
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица А.Макаренко, 3, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 113 имени Аль-Фараби" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Навои, четная сторона 12-70, улица Ә.Теміра, 156-204а, улица Ибрагим ата, четная сторона 2-56, нечетная сторона 1-79, улица Сыдыхан ата, 1-79, улица Исак ата, нечетная сторона 1-29, улица Мыңөрік 1-47, улица З.Хусанова 1-53, улица Машраб, 1-53, улица С.Сатыбалдиева, нечетная сторона 1-17, улица А.Макаренко, 1-28 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 257

Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Актам көшесі, 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Хамза атындағы № 108 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, 127-223, Шақаландар көшесі, 2-52, Ю.Гагарин көшесі, тақ жағы 1-55, жұп жағы 2-44, Актам көшесі, 1-114, Гозахан көшесі, 2-50, Хорасан баба көшесі, 1-46, Абай көшесі, 2-54.
№ 252 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Иіржар көшесі, 19, Шымкент қаласының білім басқармасының "Атои атындағы № 109 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ж.Юлдашев көшесі, 1-109, Маңғыстау көшесі, 29-82, жұп жағы 86-126, Иіржар көшесі, 1-23, Ә.Темір көшесі, тақ жағы 299-393, Ә.Темір көшесінің 2 өткел мен 3 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 253 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, 5, Шымкент қаласы білім басқармасының "Шымкент аграрлық-техникалық колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Бозжорға көшесі, 24-35, 1-өткел Фуркат, 1-16, 2-өткел Фуркат, 1-28, 3-өткел Фуркат, 1-28, 4-өткел Фуркат, 1-47, 5-өткел Фуркат, 1-40, 6-өткел Фуркат, 1-40, 7-өткел Фуркат, 1-34, 8-өткел Фуркат, 1-34, 9-өткел Фуркат, 1-32, 10-өткел Фуркат, 1-2, Ж.Момын көшесі, тақ жағы 1-171, Атои көшесі, 1-79, М.Әуезов көшесі, 1-78, Көксутөбе көшесі, 28-41, Маңғыстау көшесі, 1-28, Ю.Сареми көшесі, 1-5, Сайрам су көшесі, 1-19, Бостан көшесі, 1-19, атауы жоқ 6 көше.
№ 254 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, 72, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Маметова атындағы № 111 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, тақ жағы 1-165, Бабыр көшесі, 1-117, Ұлықбек көшесі, 1-58.
№ 255 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Садықов атындағы № 112 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, 1-113, Гозахан көшесі, 1-60, Шаттық көшесі, 1-123.
№ 256 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, А.Макаренко көшесі, 3, Шымкент қаласының білім басқармасының "Әл-Фараби атындағы № 113 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, А.Навои көшесі, жұп жағы 12-70, Ә.Темір көшесі, 156-204а, Ибрагим ата көшесі, жұп жағы 2-56, тағы жағы 1-79, Сыдыхан ата көшесі, 1-79, Исак ата көшесі, тақ жағы 1-29, Мыңөрык көшесі, 1-47, З.Хусанов көшесі, 1-53, Машраб көшесі, 1-53, С.Сатыбалдиев көшесі, тақ жағы 1-17, А.Макаренко көшесі, 1-28.
№ 257 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Қызылсу, улица Акбокен, 25, здание КГУ "Сайрамская средняя общеобразовательная школа № 114" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Қызылсу полностью.
Избирательный участок № 258
Месторасположение: жилой массив Шапырашты, улица Б.Төлебаева, 39, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 70 имени Сансызбая Бекбосынова" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Шапырашты полностью.
Избирательный участок № 259
Месторасположение: жилой массив Өтеміс, улица Жолдыбая, 9, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 32 имени Абая" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Өтеміс полностью.
Избирательный участок № 268
Месторасположение: дача Бозарык, улица Қазақ радиосы, 20, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 131" Управления образования города Шымкент.
Граница: дача Бозарык-1, кооператив Центральная № 1-50, кооператив Вишневая № 1-30, полностью входит кооператив Малиновая.
Избирательный участок № 269
Месторасположение: микрорайон Кайтпас, улица Ш.Кошерова, 35, здание ТОО "Детский сад имени Сабыра Рахимова".
Граница: улица Жас канат, 1-30, улица Коркем, 1-28, улица Нурмекен, 1-78, улица А.Тузелбаева, 1-36, нечетная сторона улицы Ш.Кошерова, 1-43, нечетная сторона улицы Ы.Алтынсарина, 83-109, улица Галымдар, 1-36, улица күйші Дина, 58-89, Академгородок 58 домов, улица без наименования № 3 микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 270
Месторасположение: микрорайон Кайтпас, улица Ш. Кошерова, 95, здание ТОО "Ясли-сад "Кумисай".
Граница: улица Атамекен, 1-184, улица күйші Дина, 1-166, улица Доспанбет жырау, 1-179, улица Акжелкен, 1-114, улица Сарыжайлау, 1-119, улица Медеу, 1-145, улица Алтай, 1-104, улица Ш.Кошерова, 1-144, улица Ы.Алтынсарина, четная сторона 84-110 микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 271
Месторасположение: микрорайон Нурсат, улица Гросетто, 202/1, здание ТОО "Ясли-сад "Sabi-7".
Граница: микрорайон Нурсат- дома 1, 24, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 272
Месторасположение: микрорайон Нурсат-3, 112а, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 132" Управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона Нурсат-3, дома 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118.
Избирательный участок № 273
Месторасположение: микрорайон Нуртас, 3449, здание ГККП "Ясли-сад № 61 "Нуртас" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Қызылсу тұрғын алабы, Ақбөкен көшесі, 25, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 114 Сайрам жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Қызылсу тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 258 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шапырашты тұрғын алабы, Б.Төлебаев көшесі, 39, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сансызбай Бекбосынов атындағы № 70 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Шапырашты тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 259 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өтеміс тұрғын алабы, Жолдыбай көшесі, 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Абай атындағы № 32 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ-ның ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Өтеміс тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 268 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бозарық саяжайы, Қазақ радиосы көшесі, 20, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 131 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бозарық-1 саяжайы, Центральная кооперативі 1-50, Вишневая кооперативі 1-30, Малиновая кооперативі толығымен кіреді.
№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайтпас шағынауданы, Ш.Көшеров көшесі, 35, "Сабыр Рахимов" атындағы балабақшасы ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қайтпас шағынауданы, Жас қанат көшесі, 1-30, Көркем көшесі, 1-28, Нұрмекен көшесі, 1-78, Ә.Түзелбаев көшесі, 1-36, Ш.Көшеров көшесі, тақ жағы 1-43, Ы.Алтынсарин көшесі, тақ жағы 83-109, Ғалымдар көшесі, 1-36, күйші Дина көшесі, 58-89, Академқалашығы 58 үй, атауы жоқ 3 көше.
№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайтпас шағынауданы, Ш.Көшеров көшесі, 95, "Күмісай" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қайтпас шағынауданы, Атамекен көшесі, 1-184, күйші Дина көшесі, 1-166, Доспанбет жырау көшесі, 1-179, Акжелкен көшесі, 1-114, Сарыжайлау көшесі, 1-119, Медеу көшесі, 1-145, Алтай көшесі, 1-104, Ш.Көшеров көшесі, 1-144, Ы.Алтынсарин көшесі, жұп жағы 84-110.
№ 271 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, Гросетто көшесі, 202/1, "Sabi-7" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағынауданы, 24, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.
№ 272 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт-3 шағынауданы, 112а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 132 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-3 шағынауданы, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлері.
№ 273 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, 3449, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 61 "Нұртас" бөбекжай балабақшасы" МКҚК ғимараты.

Граница: улица Аксауыт, 169-177, улица Гулдала, 170-211, улица Саяхат, 174-213, улица Аксункар, 184-224, улица Жасталап, 195-212, улица Кулагер, 193-219, улицы без наименования 24, 25, 26, 27, 28, 29, улица Алматы 1-19, улица Б.Тулкиева, 1-61, улица Маржантас, 1-43, улица Аксауыт, 178-211, улица Гулдала, 212-247, улица Саяхат, 214-303, улица Аксункар, 225-251, улица Жасталап, 213-264, улица Кулагер, 220-257, улица Тарлан, 1-28, улица Асаукол, улица Байтақ, улицы без наименования, 30, 31, улицы Зере-1, Зере-2, Төретам, Көксерек, Найзақара, Нұрақ дома без номеров, улица Қарауылтөбе, 1-68, улица Аксумбе, 1-402, улицы без наименования, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 микрорайона Нуртас.
Избирательный участок № 274
Месторасположение: микрорайон Мирас, улица Кеме калган, 30/1, здание ТОО "Общеобразовательная средняя школа имени А.Кунанбаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Жибек Жолы, 1-78, улица Жайлы, 1-25, улица Акбосага, 1-21, улица Карабура аулие, 1-16, улица Сак ели, 1-36, улица Алтын адам, 1-26, улица У.Аргынбекова, 1-32, улица Дастур, 1-36, улица Ф.Шаназарова, 1-17, улица Кеме калган, 1-16, улицы без наименования, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона Мирас.
Избирательный участок № 276
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Иіржар, 19, дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 109 имени Атои" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сайрам, нечетная сторона 47-89, улица Ә.Теміра, четная сторона 236-302, улица Гуллик, 2-40, улица Юсуф ата, 1-107, улица Шахат ата, 3-108, дома 8 проездов улицы Шахат ата жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 277
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ә.Теміра, 72, дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 111 имени М.Маметовой" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ә.Теміра, четная сторона 2-148, улица Улыкбек, 60-119, улица Ш.Махмуджана, 17-30, улица С.Сатыбалдиева, четная сторона 2-28, улица Ю.Усманова, нечетная сторона 1-45, улица Машраб, четная сторона 2-12, улица Жаңғақзар, 40-55, улица Шадманбая, 1-74, улица Т.Әбдінақыбов, 1-20, улица без наименования 7 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 278
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Әл-Фараби, 86, дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 112 имени Б.Садыкова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Гозахана, 64-92, улицы Б.Садыкова, улицы Тойшы ата, дома без номеров 3 тупиков улицы Әл-Фараби жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 279

Шекарасы: Нұртас шағынауданы, Ақсауыт көшесі, 169-177, Гүлдала көшесі, 170-211, Саяхат көшесі, 174-213, Ақсұнқар көшесі, 184-224, Жасталап көшесі, 195-212, Құлагер көшесі, 193-219, атауы жоқ 24, 25, 26, 27, 28, 29 көшелері. Алматы көшесі, 1-19, Б.Түлкиев көшесі, 1-61, Маржантас көшесі, 1-43, Ақсауыт көшесі, 178-211, Гүлдала көшесі, 212-247, Саяхат көшесі, 214-303, Ақсұңқар көшесі, 225-251, Жасталап көшесі, 213-264, Құлагер көшесі, 220-257, Тарлан көшесі, 1-28, Асаукөл көшесі, Байтақ көшесі, атауы жоқ 30, 31 көшелері, Зере-1, Зере-2, Төретам, Көксерек, Найзақара, Нұрақ көшелерінің нөмірсіз үйлері, Қарауылтөбе көшесі, 1-68, Ақсүмбе көшесі, 1-402, атауы жоқ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 көшелері.
№ 274 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мирас шағынауданы, Кеме қалған, 30/1, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Мирас шағынауданы, Жібек Жолы даңғылы, 1-78, Жайлы көшесі, 1-25, Ақбосаға көшесі, 1-21, Қарабура әулие көшесі, 1-16, Сақ елі көшесі, 1-36, Алтын адам көшесі, 1-26, Ұ.Арғынбеков көшесі, 1-32, Дәстүр көшесі, 1-36, Ф.Шаназаров көшесі, 1-17, Кеме қалған көшесі, 1-16, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 көшелері.
№ 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Иіржар көшесі, 19, Шымкент қаласының білім басқармасының "Атои атындағы № 109 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Сайрам көшесі, тақ жағы 47-89, Ә.Темір көшесі, жұп жағы 236-302, Гуллик көшесі, 2-40, Юсуф ата көшесі, 1-107, Шахат ата көшесі, 3-108, Шахат ата көшесінің 8 өткелдің үйлері.
№ 277 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, 72, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Маметова атындағы № 111 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, жұп жағы 2-148, Ұлықбек көшесі, 60-119, Ш.Махмуджан көшесі, 17-30, С.Сатыбалдиев көшесі, жұп жағы 2-28, Ю.Усманов көшесі, тақ жағы 1-45, Машраб көшесі, жұп жағы 2-12, Жаңғақзар көшесі, 40-55, Шадманбай көшесі, 1-74, Т.Әбдінақыбов көшесі, 1-20, атауы жоқ 7 көше.
№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы Әл-Фараби көшесі, 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Садықов атындағы № 112 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Гозахан көшесі, 64-92, Б.Садықов көшесі, Тойшы ата көшесі, Әл-Фараби көшесіндегі 3 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 279 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ю.Сареми, 37а, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 139" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Усманова, четная сторона 14-44, улица Сыдыхан ата, 2-78, улица Юсуф ата, четная сторона 2-30, улица Махмудхан ата, 19-74, улица С.Сатыбалдиева, четная сторона 30-64, улица без наименования 8 жилого массива Сайрам.
Избирательный участок № 309
Месторасположение: микрорайон Шапагат, 8, 9, здание ГККП "Детская художественная школа" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон Шапагат полностью.
Улица Жупарлы, 31-60, дома без номеров улиц Гулистан, Мартобе, Жаужумыр, Жаушыкум, Алтынтау, Бике Коныр, Желдыкара, Алтынайдар, Барсыганкол, Каскасу, Жалын, Отегенбулак, Картөбе, Шоктал, Ескиозен, Тулпар микрорайона Мирас.
Избирательный участок № 321
Месторасположение: микрорайон Нуртас, 1514а, здание ГКП ПХВ "Общеобразовательная средняя школа № 72 имени Сағадата Нұрмағамбетова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Алматы, 1-126, улица Ойтоған, 27-39, улица Б. Тулкиева, 45-83, улица Маржантас, 43-78, улица Аксауыт, 82-109, улица Гулдала, 107-135, улица Саяхат, 110-146, улица Аксункар, 122-156, улица Жасталап, 125-165, улица Кулагер, 132-169, улица Ақберді, 1-31, улица Құлсары, 1-26, улицы без наименования, 39, 40, 41, 42, улица Алматы, 127-140, улица Ойтоған, 40-65, улица Аксауыт, 110-168, улица Гулдала, 136-169, улица Саяхат, 146-173, улица Аксункар, 157-183, улица Жасталап, 166-194, улица Кулагер, 169-192, улица Ақберді, 32-67, улицы без наименования, 43, 44 микрорайона Нуртас.
Избирательный участок № 322
Месторасположение: микрорайон Кайтпас, улица М.Ахметбаева, 1, здание интеллектуальной школы ТОО "Школа Golden kids".
Граница: улица Алматы, 1-54, улица А.Жумабековой, 1-108, улица Ата жолы, 1-56, улица М.Исламкулова, 1-156, улица Шымыр, 1-51, улица Торткультобе, 1-98, улицы без наименования, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона Кайтпас.
Избирательный участок № 323
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 79" Управления образования города Шымкент.
Границы: улицы Көкшоқы, Туркибасы, Б. Байжигитова, Дастан, Кыран, Өсиет, Сункар, Шырайлы (от проспекта Абылай хана до микрорайона Кайтпас), Тамды аруы, Алатау батыр, Үкілі Ыбырай (от проспекта Абылай хана до микрорайона Кайтпас), улицы без наименования 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 микроройона Тұран.
Избирательный участок № 324
Месторасположение: микрорайон Нуртас, улица Аксумбе без номера, здание "Ясли-сад "Ай-таннуры" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, 37А, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 139 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабы, Ю.Усманов көшесі, жұп жағы 14-44, Сыдыхан ата көшесі, 2-78, Юсуф ата көшесі, жұп жағы 2-30, Махмудхан ата көшесі 19-74, С.Сатыбалдиев көшесі, жұп жағы 30-64, атауы жоқ 8 көше.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шапағат шағынауданы, 8, 9 үй, Шымкент қаласы білім басқармасының "Балалар көркемсурет мектебі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Шапағат шағынауданы толығымен кіреді.
Мирас шағынауданы, Жұпарлы көшесі, 31-60, Гүлістан, Мәртөбе, Жаужұмыр, Жаушықұм, Алтынтау, Бике Қоңыр, Желдіқара, Алтынайдар, Барсығанкөл, Қасқасу, Жалын, Өтегенбұлақ, Қартөбе, Шоқтал, Ескіөзен, Тұлпар көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, 1514, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сағадат Нұрмағамбетов" атындағы № 72 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағынауданы, Алматы көшесі, 1-126, Ойтоған көшесі, 27-39, Б.Тулкиев көшесі, 45-83, Маржантас көшесі, 43-78, Ақсауыт көшесі, 82-109, Гүлдала көшесі, 107-135, Саяхат көшесі, 110-146, Ақсұңқар көшесі, 122-156, Жасталап көшесі, 125-165, Құлагер көшесі, 132-169, Ақберді көшесі, 1-31, Құлсары көшесі, 1-26, атауы жоқ 39, 40, 41, 42 көшелері, Алматы көшесі, 127-140, Ойтоған көшесі, 40-65, Ақсауыт көшесі, 110-168, Гүлдала көшесі, 136-169, Саяхат көшесі, 146-173, Ақсұңқар көшесі, 157-183, Жасталап көшесі, 166-194, Құлагер көшесі, 169-192, Ақберді көшесі, 32-67, атауы жоқ, 43, 44 көшелері.
№ 322 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайтпас шағынауданы, М.Ахметбаев көшесі, 1, "Golden kids" интелектуалды мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қайтпас шағынауданы, Алматы көшесі, 1-54, А.Жумабекова көшесі, 1-108, Ата жолы көшесі, 1-56, М.Исламқұлов көшесі, 1-156, Шымыр көшесі, 1-51, Төрткүлтөбе көшесі, 1-98, атауы жоқ, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 көшелері.
№ 323 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 79 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тұран шағынауданының Көкшоқы, Түркібасы, Б. Бәйжігітов, Дастан, Қыран, Өсиет, Сұңқар, Шырайлы (Абылай хан даңғылынан Қайтпас шағынауданына дейін), Тамды аруы, Алатау батыр, Үкілі Ыбырай көшелері (Абылай хан даңғылынан Қайтпас шағынауданына дейін), атауы жоқ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 көшелері.
№ 324 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, Ақсүмбе көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ай-таңнұры" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.

Граница: улица Жасақ, 1-56, улица Сандыктау, 1-52, улица Аксенгир, 1-45, улица Жасарбұлақ, 1-56, улица Жастілек, 1-30, улица Берел, 1-62, улица Адалбақан, 1-10, улица Ботай, 1-63, улица Айқабақ, 1-47, улица Құндызой, 1-66, улица Науатас, 1-56, улица Көкбөрі, 1-67, улица Шолпы, 1-31, улица Көкпекті, 1-38, улица Көкпар, 1-98, улица Керкиік, 1-48, улица Босага, 1-48, улица Байтуган, 1-35, улица Жарма, 1-13, улица Үштерек, 1-15, улица Куркелес, 1-26, улица Алтыншоқы, 1-30, улица Жылыбулак, 8-31, улица Айбалта, 1-69, улица Айбын, 1-83, улица Кеңтарал, 1-15, улицы без наименования 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 жилого массива Тассай.
Избирательный участок № 325
Месторасположение: микрорайон Нурсат-3, проспект N.Nazarbaev, 404, здание ГКП ПХВ "Средняя общеобразовательная школа № 130" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24, 16, 17ке, 18, 19кс, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 микрорайона "Нурсат-2".
Избирательный участок № 326
Месторасположение: микрорайон Нурсат-3, проспект N.Nazarbaev, 18а, здание КГУ "Шымкентская городская специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 9 по художественной гимнастике" Управления физической культуры и спорта города Шымкент.
Граница: дома 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 144, 145, 146, 147, 148, 20, 22, 24, 26 микрорайона Нурсат-2.
Избирательный участок № 327
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание ТОО "ZIYATKER TURAN".
Границы: улица Сүмбе, многоэтажные дома 359, 359/1, 359/2, 359/3, 359/4, 359/5, 359/6, 359/7, 359/8, 359/9, 359/10, 359/11, 359/13, 359/14, 359/16, 359/17, 359/18, 359/26, 359/27, 359/28, 359/29,359/30, 359/31, 359/34, 359/36, 359/38, 359/40, 359/45.
Избирательный участок № 328
Месторасположение: жилой массив Сайрам, улица Ә.Теміра, 152а, здание ГКП ПХВ "Городская больница № 3" управление здравоохранения города Шымкент.
Граница: ГКП "Городская больница № 3".
Избирательный участок № 329
Месторасположение: микрорайон Нуртас, улица Кулагер № 194, здание ТОО "Медицинский центр "Атамекен".
Граница: ТОО "Медицинский центр "Атамекен".
Избирательный участок № 330
Месторасположение: микрорайон Нурсат, 125/1, здание ГКП ПХВ "Областная детская больница" Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: ГКП "Областная детская больница".
Избирательный участок № 337
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание ТОО "ZIYATKER TURAN".
Границы: жилые комплексы "Адия", "Адия-2", "JAS OTAU Turan", улица Күйші Мәмен.
Избирательный участок № 338

Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Жасақ көшесі, 1-56, Сандықтау көшесі, 1-52, Ақсеңгір көшесі, 1-45, Жасарбұлақ көшесі, 1-56, Жастілек көшесі, 1-30, Берел көшесі, 1-62, Адалбақан көшесі, 1-10, Ботай көшесі, 1-63, Айқабақ көшесі, 1-47, Құндызой көшесі, 1-66, Науатас көшесі, 1-56, Көкбөрі көшесі, 1-67, Шолпы көшесі, 1-31, Көкбекті көшесі, 1-38, Көкпар көшесі, 1-98, Керкиік көшесі, 1-48, Босаға көшесі, 1-48, Байтуған көшесі, 1-35, Жарма көшесі, 1-13, Үштерек көшесі, 1-15, Құркелес көшесі, 1-26, Алтыншоқы, 1-30, Жылыбұлақ көшесі, 8-31, Айбалта көшесі, 1-69, Айбын көшесі, 1-83, Кеңтарал көшесі, 1-15, атауы жоқ атауы жоқ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 көшелері.
№ 325 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт-3 шағынауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 404, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 130 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-2 шағынауданы, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24, 16, 17ке, 18, 19кс, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.
№ 326 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт-3 шағынауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 18а, Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шымкент қаласының № 9 "көркем гимнастикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-2 шағынауданы, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 144, 145, 146, 147, 148, 20, 22, 24, 26 үйлері.
№ 327 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, "ZIYATKER TURAN" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Сүмбе көшесі, 359, 359/1, 359/2, 359/3, 359/4, 359/5, 359/6, 359/7, 359/8, 359/9, 359/10, 359/11, 359/13, 359/14, 359/16, 359/17, 359/18, 359/26, 359/27, 359/28, 359/29, 359/30, 359/31, 359/34, 359/36, 359/38, 359/40, 359/45, көп қабатты үйлері.
№ 328 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, 152а, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 қалалық ауруханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: "№ 3 қалалық ауруханасы" ШҚ МКК.
№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, Құлагер көшесі, 194, "Атамекен" медициналық орталығы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: "Атамекен" медициналық орталығы" ЖШС.
№ 330 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, 125/1, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: "Облыстық балалар ауруханасы" ШҚ МКК.
№337 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, "ZIYATKER TURAN" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: "Адия", "Адия-2", "JAS OTAU Turan" тұрғын үй кешендері, Күйші Мәмен көшесі.
№ 338 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Нурсат, улица Ж.Шанина, 203/1, дополнительное здание КГУ имени "Ақселеу Сейдімбек" ІТ школа-лицей № 80" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 74а, 119, 120, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 микрорайона Нурсат-1.
Избирательный участок № 339
Месторасположение: Микрорайон Нурсат-2 без номера, здание ТОО "Общеобразовательная средняя школа имени Д.Кунаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 74/4, 74/5 микрорайона Нурсат-2.
Избирательный участок № 340
Месторасположение: Микрорайон Нурсат-2 без номера, здание ТОО "Общеобразовательная средняя школа имени Д.Кунаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: Микрорайон Нуртас улицы Майтобе, Шугыла, Кәусар, Байтас, Шертер, Ұшқыштар, Таскескен, Ы.Дүкенұлы, Бұланды, Бәйгеқұм, Жиенқұм, Үшқара, Т.Тайбекова, 194 квартал.
Избирательный участок № 341
Месторасположение: Дача Бозарык без номера, здание КГУ Шымкентская городская специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 20 по тяжелой атлетике".
Граница: кооперативы Сельхозтехника № 1-20, Спутник № 1-50, Гулдер № 1-151, Жулдыз № 1-170, Рахат № 1-284, полностью включены ПК Алма и территория новостроек.
Избирательный участок № 352
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Дворец школьников № 3" Управления образования города Шымкент.
Границы: проспекты Қ. Жалайыри, Абылай хан, многоэтажные дома 2596б, 2596г, 2596в, 2596/4, 2596/5, многоэтажные дома 21, 21/1, 21/2, 21г, 21в, 21б, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, улицы Шалкиіз жырау, Үкілі Ыбырай (от улицы Алматы до проспекта Абылай хан), Шырайлы (от улицы Алматы до проспекта Абылай хан).
Избирательный участок № 353
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 143" Управления образования города Шымкент.
Границы: жилой комплекс "Бес Дос", многоэтажные дома 39а, 40а, 41а, 42а, 43а, 44а, 45а, 20а, 21/3, 22б, 23б, 7/30, 7/12, 7/27, 7/10, 28г, 29г, 30г, 31г, 32г, 33г, 34г.
Избирательный участок № 354
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 143" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12.
Избирательный участок № 355
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 144" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Нұрсәт шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, 203/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ақселеу Сейдімбек" атындағы № 80 ІТ мектеп-лицейі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағынауданы, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 74а, 119, 120, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 үйлері.
№ 339 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт-2 шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-2 шағынауданы, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 74/4, 74/5 үйлері.
№ 340 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт-2 шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағынауданы, Майтөбе, Шұғыла, Кәусар, Байтас, Шертер, Ұшқыштар, Таскескен, Ы.Дүкенұлы, Бұланды, Бәйгеқұм, Жиенқұм, Үшқара, Т.Тайбеков көшелері, 194 орам.
№ 341 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бозарық саяжайы, нөмірсіз, "Шымкент қалалық ауыр атлетикадан № 20 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бозарық-1 саяжайы, Сельхозтехника кооперативтері 1-20, Спутник 1-50, Гүлдер 1-151, Жұлдыз 1-170, Рахат 1-284, Алма ӨК және жаңақұрылыс аумағы толығымен кіреді.
№ 352 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 3 оқушылар сарайы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қ. Жалайыри, Абылай хан даңғылдары, 2596б, 2596г, 2596в, 2596/4, 2596/5 көп қабатты үйлері, 21, 21/1, 21/2, 21г, 21в, 21б, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11 көп қабатты үйлері, Шалкиіз жырау, Үкілі Ыбырай (Алматы көшесінен Абылай хан даңғылына дейін), Шырайлы (Алматы көшесінен Абылай хан даңғылына дейін) көшелері.
№ 353 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 143 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: "Бес Дос" тұрғын үй кешені, 39а, 40а, 41а, 42а, 43а, 44а, 45а, 20а, 21/3, 22б, 23б, 7/30, 7/12, 7/27, 7/10, 28г, 29г, 30г, 31г, 32г, 33г, 34г көп қабатты үйлері.
№ 354 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 143 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12 көп қабатты үйлері.
№ 355 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 144 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Границы: многоэтажные дома 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 13б, 14б, 15б, 16б, 17б, 18б, 19б, 20б, 21/4, 22а, 23а, 24а, 25г, 35а, 36а, 37а, 38а.
Избирательный участок № 356
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 144" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 46а, 47а, 48а, 49а, 50а, 51а, 52а, 53а, 54а, 55а, 61а, 62а, 63а, 64а, 65а, 66а, 67а, 68г, 56, 57а, 58а, 59а, 60а.
Район "Тұран"
Избирательный участок № 1
Месторасположение: улица К.Казиева, 7 здание КГУ "Специализированная школа-интернат № 2 с обучением на трех языках" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Байдибек би, 1-66, улица Лобачевского, 1-44, улица Жаңғақты № 1-24, улица М.Аманкулова, 1-47, улица К.Аманжолова, 1-58, улица Народовольцева, 1-44, улица П.Морозова, 1-30, улица Лескова, 1-36, улица Темірқазық, 1-47, улица К.Эссениязова, 61-82, улица Искра, 61-99, проезд Искра, 1-3, улица С.Кожанова, 22-76, улица В.Дегтярева, 1-51, улица Н.Сулейменова, нечетная сторона 51-65, улица К.Казиева, нечетная сторона 1-51, проспект Б.Момышұлы, 52-58а, проезд Динамо, 1-20, улица Харькова, 1-15, проезд Сырдария, 1-14, улица Курская, 1-29, улица К.Адилбекова, 1-40, улица Сырдария, 1-41, улица С.Юлаева, 1-37, улица М.Жалиля, 1-37, улица Черкасова № 1-37, улица 9 января, 1-11, проезд К.Адилбекова, 1-14, улица П.Постышева, 1-37, улица П.Тажибаевой, 1-67.
Избирательный участок № 2
Месторасположение: проспект Б.Момышұлы, 53 здание ГККП "Дорожно-транспортный колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Байдибек би, четная сторона 86-162, улица Р.Зорге, 1-90, улица К.Аманжолова, 59-160, улица Лескова, 37-120, улица У.Кабылбекова, 1-22, улица Темірқазық, 48-135, улица Спасская, 1-12, улица К.Эссениязова, 1-60, улица Искра, 1-60, улица Крейсер Аврора, 14-16, улица С.Кожанова, 1-21, улица Никитин, 1-32, улица И.Панфилова, 1-32, улица К.Байсеитовой, 1-32, улица Н.Сулейменова, нечетная сторона 21-49.
Избирательный участок № 3
Месторасположение: улица Н.Сулейменова, 2а, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 3 имени Ұлықбек" Управления образования города Шымкент.
Граница: 3 микрорайон, 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55, проспект Б.Момышұлы, нечетная сторона 55-85, улица Н.Сулейменова, 1-20, улица Т.Бокина, 1-32, улица Фестивальная, 1-34, улица Ш.Оспанова, 57-94, улица Крейсер Аврора, 1-15.
Избирательный участок № 4
Месторасположение: улица Желтоксан, 9/4, здание КГУ "Қоғамдық келісім" Управления внутренней политики и по делам молодежи города Шымкент.

Шекарасы: 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 13б, 14б, 15б, 16б, 17б, 18б, 19б, 20б, 21/4, 22а, 23а, 24а, 25г, 35а, 36а, 37а, 38а көп қабатты үйлері.
№ 356 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 144 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 46а, 47а, 48а, 49а, 50а, 51а, 52а, 53а, 54а, 55а, 61а, 62а, 63а, 64а, 65а, 66а, 67а, 68г, 56, 57а, 58а, 59а, 60а көп қабатты үйлері.
Тұран ауданы
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Қазиев көшесі, 7, Шымкент қаласы білім басқармасының "№2 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би көшесі, 1-66, Лобачевский көшесі, 1-44, Жаңғақты көшесі, 1-24, М.Аманқұлов көшесі, 1-47, Қ.Аманжолов көшесі, 1-58, Народовольцев көшесі, 1-44, П.Морозов көшесі, 1-30, Лесков көшесі, 1-36, Темірқазық көшесі, 1-47, Қ.Эссениязов көшесі, 61-82, Искра көшесі, 61-99, Искра өткелі, 1-3, С.Қожанов көшесі, 22-76, В.Дегтярев көшесі, 1-51, Н.Сүлейменов көшесі, тақ жағы 51-65, Қ.Қазиев көшесі, тақ жағы 1-51, Б.Момышұлы даңғылы, 52-58а, Динамо өткелі, 1-20, Харьков көшесі, 1-15, Сырдария өткелі 1-14, Курск көшесі, 1-29, К.Әділбеков көшесі, 1-40, Сырдария көшесі, 1-41, С.Юлаев көшесі, 1-37, М.Жалиля көшесі, 1-37, Н.Черкасов көшесі, 1-37, 9 января көшесі, 1-11, К.Әділбеков өткелі, 1-14, П.Постышев көшесі, 1-37, П.Тәжібаева көшесі, 1-67.
№ 2 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Б.Момышұлы даңғылы, 53, Шымкент қаласы білім басқармасының "Жол-көлік колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би көшесі, жұп жағы 68-162, Р.Зорге көшесі, 1-90, Қ.Аманжолов көшесі, 59-160, Лесков көшесі, 37-120, Ү.Қабылбеков көшесі, 1-22, Темірқазық көшесі, 48-135, Спасская көшесі, 1-12, Қ.Эссениязов көшесі, 1-60, Искра көшесі, 1-60, Крейсер Аврора көшесі, 14-16, С.Қожанов көшесі, 1-21, Никитин көшесі, 1-32, И.Панфилов көшесі, 1-32, К.Байсейітова көшесі, 1-32, Н.Сүлейменов көшесі, тақ жағы 21-49.
№ 3 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Сүлейменов көшесі, 2а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ұлықбек атындағы 3 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 3 шағынауданы, 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55, Б.Момышұлы даңғылы, тақ жағы 55-85, Н.Сүлейменов көшесі, 1-20, Т.Бокин көшесі, 1-32, Фестивальная көшесі, 1-34, Ш.Оспанов көшесі 57-94, Крейсер Аврора көшесі, 1-15.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Желтоқсан көшесі, 9/4, Шымкент қаласының ішкі саясат және жастар ісі жөніндегі басқармасының "Қоғамдық келісім" КММ ғимараты.

Граница: проспект Б.Момышұлы, дома 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 25, 29, 31а, 31б, улица Г.Иляева, дома 3а, 11, 13, 15, 17а, улица К.Рыскулбекова, 3а, улица Желтоксан, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
Избирательный участок № 5
Месторасположение: проспект Республика, 6а, здание "Гостиница "Шымкент".
Граница: улица Бейбитшилик, 20, 22, 24а, улица Г.Иляева, 1, 5а, 7, улица Желтоксан, 3а, 4, 6, 8, шоссе Темірлан, 1а, 7, 7а, 7б, 3 микрорайон, 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
Избирательный участок № 6
Месторасположение: улица Н.Байтиленов, 18, дополнительное здание ГКП ПХВ "Школа-лицей № 23 имени З. Космодемьянской" Управления образования города Шымкент.
Граница: 8 микрорайон, 7, 7а, 8, 8а, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, улица Г.Иляева, 2, 4, проспект Республики, 2, улица Бейбитшилик, 12, 14, улица А.Аскарова, 22.
Избирательный участок № 7
Месторасположение: улица Н.Байтиленова, 18 здание ГКП ПХВ "Школа-лицей № 23 имени З.Космодемьянской" Управления образования города Шымкент.
Граница: 8 микрорайон, 14, 15, 16, улица А.Мангелдин, 34, 36, 36а, улица Н.Байтиленов, 35, улица А.Аскарова, 24, 26, 30, 32, 32а, улица Октябрь, 27.
Избирательный участок № 8
Месторасположение: улица Октябрь, 30 здание ГККП "Музыкальный колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Мангелдин, 40, 42, 44, 46, шоссе Темірлан, 1, 21, 22, 28, 30, улица Октябрь, 30, 8 микрорайон, 17, 17а, 18.
Избирательный участок № 9
Месторасположение: улица А.Мангелдина, 38, здание учебного корпуса, 2 ГККП "Музыкальный колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: 8 микрорайон, 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13.
Избирательный участок № 10
Месторасположение: улица А.Мангелдина, 41, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 50 имени А.Байтурсынов" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Арыс, 22, 51, 53, 56, улица М.Пошанова, нечетная сторона 29-83, четная сторона 28, 30, 30а, 32, шоссе Темірлан, 34, 34а, 40, 40а, 40б, улица А.Мангелдина, 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, проезд Рудный, 2-22, улица Яблочкова, 1-37, улица Пролетарская, нечетная сторона 13-27, четная сторона 14-74, улица А.Аскарова, 34, 34а, улица Октябрь, 43-48.
Избирательный участок № 11
Месторасположение: улица А.Аскарова, 45 здание, ГККП "Шымкентский городской театр оперы и балета" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
Граница: проспект Республики, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, улица А.Аскарова, 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, улица Пролетарская, частные дома 1-12, улица Кен-Кетчу, частные дома 1-35, 37, улица А.Мангелдина, частные дома 1-16, улица Ш.Оспанова, частные дома 1-23, улица Н.Байтиленова, частные дома 1-14, улица Ф.Уркимбаева, частные дома 1-26, улица Еңбекші, частные дома, 1-79, улица Колхоза, частные дома 1-35, проезд Колхоза, частные дома 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19, улица Х.Мамытова, частные дома 1-62, проезд Х.Мамытова, частные дома 1, 2, 2а, улица Калинина, нечетная сторона частные дома 41-61.
Избирательный участок № 12
Месторасположение: улица Ш.Калдаякова, 30, здание ГККП "Колледж искусства и дизайна имени А.Қастеев" Управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Б.Момышұлы даңғылы, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 25, 29, 31а, 31б үйлері, Ғ.Іляев көшесі, 3а, 11, 13, 15, 17а, Қ.Рысқұлбеков көшесі 3а, Желтоқсан көшесі, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а үйлері.
№ 5 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы, 6а, "Шымкент қонақ үйі" ғимараты.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі, 20, 22, 24А, Ғ.Іляев көшесі, 1, 5а, 7, Желтоқсан көшесі, 3а, 4, 6, 8, Темірлан тас жолы, 1а, 7, 7а, 7б, 3 шағынауданы 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
№ 6 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Бәйтіленов көшесі, 18, Шымкент қаласының білім басқармасының "З.Космодемьянская атындағы 23 мектеп-лицейі" ШҚ МКК қосымша ғимараты.
Шекарасы: 8 шағынауданы, 7, 7а, 8, 8а, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, Ғ.Іляев көшесі 2, 4, Республика даңғылы 2, Бейбітшілік көшесі, 12, 14, А.Асқаров көшесі 22.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Бәйтіленов көшесі, 18, Шымкент қаласының білім басқармасының "З.Космодемьянская атындағы 23 мектеп-лицейі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: 8 шағынауданы, 14, 15, 16, А.Мангелдин көшесі, 34, 36, 36а, Н.Байтіленов көшесі, 35, А.Асқаров көшесі, 24, 26, 30, 32, 32а, Октябрь көшесі, 27.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Октябрь көшесі, 30, Шымкент қаласы білім басқармасының "Саз колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: А.Мангелдин көшесі, 40, 42, 44, 46, Темірлан тас жолы, 1, 21, 22, 28, 30, Октябрь көшесі, 30, 8 шағынауданы 17, 17а, 18.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Мангелдин көшесі, 38, Шымкент қаласы білім басқармасының "Саз колледжі" МКҚК 2 оқу корпусының ғимараты.
Шекарасы: 8 шағынауданы, 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13 үйлері.
№ 10 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Мангелдин көшесі, 41, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Арыс көшесі, 22, 51, 53, 56, М.Пошанов көшесі, тақ жағы 29-83, жұп жағы 28, 30, 30а, 32, Темірлан тас жолы, 34, 34а, 40, 40а, 40б, А.Мангелдин көшесі, 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, Рудный өткелі, 2-22, Яблочков көшесі,1-37, Пролетарская көшесі, тақ жағы 13-27, жұп жағы 14-74, А.Асқаров көшесі, 34, 34а, Октябрь көшесі, 43-48.
№ 11 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Асқаров көшесі, 45, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық опера және балет театры" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Республика даңғылы, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, А.Асқаров көшесі, 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, Пролетарская көшесі, 1-12 жеке тұрғын үйлер, Кен-Кетчу көшесі, 1-35, 37 жеке тұрғын үйлер, А.Мангелдин көшесі, 1-16 жеке тұрғын үйлер, Ш.Оспанов көшесі, 1-23 жеке тұрғын үйлер, Н.Бәйтіленов көшесі, 1-14 жеке тұрғын үйлер, Ф.Үркімбаев көшесі, 1-26 жеке тұрғын үйлер, Еңбекші көшесі, 1-79 жеке тұрғын үйлер, Колхоз көшесі, 1-35 жеке тұрғын үйлер, Колхоз өткелі, 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19 жеке тұрғын үйлер, Х.Мамытов көшесі, 1-62 жеке тұрғын үйлер, Х.Мамытов өткелі, 1, 2, 2а жеке тұрғын үйлер, Калинин көшесі, тақ жағы 41-61 жеке тұрғын үйлер.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Қалдаяқов көшесі, 30, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ә.Қастеев атындағы өнер және дизайн колледжі" МКҚК ғимараты.

Граница: улица Бородинская, 1-32, улица Прожевальского, 1-31, улица Калинина, 1-31а, улица Воронежская, 1-29, улица Ш.Калдаякова, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, улица Данабулак, 1-37, улица Кремль, 10, 11, проспект Республики, 22, 24, 26, улица Нурлы ай, 1-25, улица И.Павлова, дома без номеров по четной стороне.
Избирательный участок № 13
Месторасположение: улица 1-Мая, 10/1 здание учреждения "Университет "Мирас".
Граница: улица 1-мамыр, 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, улица Ю.Гагарина, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, улица Театра, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, улица К.Жаркымбекова, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, улица М.Водопьянова, нечетная сторона 19-27, улица Женис, 2-18, частные дома 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, улица Конституции, 2-8, частные дома 3/1, 4а, 4/4, 10, улица Ш.Калдаякова, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, улица Кремль, 1, 1а, 3, улица В.Маяковского, 17, 19, проспект Абая, 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
Избирательный участок № 14
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, 22а, здание ТОО "Таным мектебі".
Граница: улица Ш.Калдаякова, 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, проспект Республики, 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, улица Ю.Гагарина, 14, 16, 36, улица Кремль, 2а.
Избирательный участок № 15
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, 22, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 29 имени Ә.Молдағұлова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 16
Месторасположение: улица К.Жаркымбекова, 13, здание ГККП "Колледж энергетики и связи" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Республики, 46, 48, 50, улица Н.Исмаилова, 20, 22, 24, 26, 125, улица Мугалимдер, 1-20, улица Ю.Гагарина, нечетная сторона 5-65, улица Ә.Молдағұлова, 29, 33, 44, 46, частные дома 35-78, улица И.Павлова, 2,4, частные дома нечетная сторона 3-11,21, улица Конституции, 1-62, проезд Конституции, 1-19, улица Навои, 22-86, улица Нахимова, 2-30, проезд Ч.Дарвин, 3-16, проезд Қорғасыншылар, 1-7.
Избирательный участок № 17
Месторасположение: улица М.Ломоносова, 16, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Молда Мұса" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Карасу, 1-82, улица Женис, нечетная сторона 1-19, улица Театр, 1-16, улица М.Водопьянова, 1-14, улица М.Ломоносова, 2-12, улица Ю.Гагарина, нечетная сторона 101-117, проспект Абай, 2, 4, 6, 8 улица Г.Байдукова, 11-89.
Избирательный участок № 18
Месторасположение: улица М.Водопьянова, 1, здание областного филиала Южно-Казахстанского общества "Красный крест" Республики Казахстан.

Шекарасы: Бородинская көшесі, 1-32, Прожевальского көшесі, 1-31, Калинин көшесі, 1-31а, Воронежская көшесі, 1-29, Ш.Қалдаяқов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, Данабұлақ көшесі, 1-37, Кремл көшесі, 10, 11, Республика даңғылы, 22, 24, 26, Нұрлы ай көшесі, 1-25, И.Павлов көшесі, жұп жағындағы нөмірсіз үйлер.
№ 13 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 1-мамыр көшесі, 10/1, "Мирас" университеті" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1-мамыр көшесі, 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, Ю.Гагарин көшесі, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, Театр көшесі, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, Қ.Жарқымбеков көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, М.Водопьянов көшесі, тақ жағы 19-27, Жеңіс көшесі, 2-18, 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22 жеке тұрғын үйлер, Конституция көшесі, 2-8 және 3/1, 4а, 4/4, 10 жеке тұрғын үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, Кремл көшесі, 1, 1а, 3, В.Маяковский көшесі, 17, 19, Абай даңғылы, 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
№ 14 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, 22а, "Таным мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ш.Қалдаяқов көшесі, 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Республика даңғылы, 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, Ю.Гагарин көшесі, 14, 16, 36, Кремл көшесі 2а.
№ 15 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, 22, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Молдағұлова атындағы №29 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Жарқымбеков көшесі, 13, Шымкент қаласы білім басқармасының "Энергетика және байланыс колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Республика даңғылы, 46, 48, 50, Н.Ысмайлов көшесі, 20, 22, 24, 26, 125, Мұғалімдер көшесі, 1-20, Ю.Гагарин көшесі, тақ жағы 5-65, Ә.Молдағұлова көшесі, 29, 33, 44, 46, жеке тұрғын үйлер 35-78, И.Павлов көшесі, жұп жағы 2, 4, тақ жағы 3-11, 21, Конституция көшесі, 1-62, Конституция өткелі, 1-19, Навои көшесі, 22-86, А.Нахимов көшесі, 2-30, Ч.Дарвин өткелі, 3-16, Қорғасыншылар өткелі 1-7.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Ломоносов көшесі, 16, Шымкент қаласының білім басқармасының "Молда Мұса атындағы №5 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қарасу көшесі, 1-82, Жеңіс көшесі, тақ жағы 1-19, Театр көшесі, 1-16, М.Водопьянов көшесі 1-14, М.Ломоносов көшесі, 2-12, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы 101-117, Абай даңғылы, 2, 4, 6, 8, Г.Байдуков көшесі, 11-89.
№ 18 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Водопьянов көшесі, 1, Қазақстан Республикасының "Қызыл-ай" қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының ғимараты.

Граница: проспект Абай, 3, 5, 7, 9, улица Ю.Гагарина, 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, улица Қорғасын, 1-10, улица Тургенева, 1-8, 10, 13, улица С.Халметова, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, улица Зердели, 1а, 2б, 2в, проезд М.Водопьянова, 1а, 1-18.
Избирательный участок № 19
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, 121, здание ГККП "Индустриально-технический колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, улица Зердели, четная сторона 2-18, улица 1-мамыр, 19, 21, 29, 35, проспект Абай, 10, 12, 12а, 14, 15, 16, улица А.Матросова, 2, 3, 4, 6, улица Добролюбова, 1-19, улица Театр, 21, 23, 25.
Избирательный участок № 20
Месторасположение: проспект Абай, 13 здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 21 имени А.П.Чехов" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Макталы четная сторона, 60-104, улица Мәскеу, 46-81, улица Интернационал, нечетная сторона, 53-97, 97а, четная сторона 60-100, 100а, улица П.Ерназаров, нечетная сторона 61-85, четная сторона 32-62, 62а, улица Е.Молдабаев, нечетная сторона 59-105, четная сторона 58-94, улица Зердели, нечетная сторона 53-75, 75а, четная сторона 42-78, улица А.Матросова, нечетная сторона 1, 5, 51, 52, 53, четная сторона 28-44, улица Бекет батыра, 2, нечетная сторона 1-13, улица Добролюбова, нечетная сторона 45-81, четная сторона 26-66, проспект Абая, нечетная сторона 25-29, 29а.
Избирательный участок № 21
Месторасположение: улица Ш.Калдаякова, 37 здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени Х.Досмухамедов" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ш.Калдаякова, 35, улица 1 мамыр, 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, улица Интернационал четная сторона 34-54, проспект Абая, 18, 20, 21, 22, 23, 26, улица Театр, 31, 31а, 35, улица Добролюбова, нечетная сторона 19-43, четная сторона 20-24, улица Зердели, четная сторона 26-40, нечетная сторона 27-51, улица А.Матросова, четная сторона 14-26, нечетная сторона 15-49, улица П.Ерназарова, четная сторона 18-30, нечетная сторона 35-59, улица Е.Молдабаева, 29-57, улица Парижской Коммуны, 3-23.
Избирательный участок № 22
Месторасположение: улица Металист, 1б здание ГКП ПХВ "Городская клиническая больница № 1" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Городская клиническая больница № 1.
Избирательный участок № 23
Месторасположение: улица Д.Курманбекова, 2 здание ГКП ПХВ "Городская офтальмологическая больница" Управления Управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Офтальмологическая больница.
Избирательный участок № 24
Месторасположение: улица Д.Курманбекова, 4 здание Шымкентского территориального социально – инновационного университета.

Шекарасы: Абай даңғылы 3, 5, 7, 9, Ю.Гагарин көшесі, 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, Қорғасын көшесі, 1-10, И.Тургенев көшесі, 1-8, 10,13, С.Халметов көшесі, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, Зерделі көшесі, 1а, 2б, 2в, М.Водопьянов өткелі, 1а, 1-18.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, 121, Шымкент қаласы білім басқармасының "Индустриалды-техникалық колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, Зерделі көшесі, жұп жағы 2-18, 1-мамыр көшесі, 19, 21, 29, 35, Абай даңғылы, 10, 12, 12а, 14, 15, 16, А.Матросов көшесі, 2, 3, 4, 6, Добролюбов көшесі, 1-19, Театр көшесі, 21, 23, 25.
№ 20 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 13, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.П.Чехов атындағы № 21 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Мақталы көшесі, жұп жағы 60-104, Мәскеу көшесі 6-81, Интернационал көшесі, тақ жағы 53-97, 97а, жұп жағы 60-100, 100а, П.Ерназаров көшесі, тақ жағы 61-85, жұп жағы 32-62, 62а, Е.Молдабаев көшесі, тақ жағы 59-105, жұп жағы 58-94, Зерделі көшесі, тақ жағы 53-75, 75а, жұп жағы 42-78, А.Матросов көшесі, тақ жағы 1, 5, 51, 52, 53, жұп жағы 28-44, Бекет батыр көшесі, 2, тақ жағы 1-13, Добролюбов көшесі, тақ жағы 45-81, жұп жағы 26-66, Абай даңғылы, тақ жағы 25-29, 29а.
№ 21 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Қалдаяқов көшесі, 37, Шымкент қаласының білім басқармасының "Х.Досмұхамедов атындағы № 4 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ш.Қалдаяқов көшесі, 35, 1-мамыр көшесі, 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, Интернационал көшесі, жұп жағы 34-54, Абай даңғылы, 18, 20, 21, 22, 23, 26, Театр көшесі, 31, 31а, 35, Добролюбов көшесі, тақ жағы 19-43, жұп жағы 20-24, Зерделі көшесі, жұп жағы 26-40, тақ жағы 27-51, А.Матросов көшесі, жұп жағы 14-26, тақ жағы 15-49, П.Ерназаров көшесі, жұп жағы 18-30, тақ жағы 35-59, Е.Молдабаев көшесі, 29-57, Парижский Коммуны көшесі, 3-23.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Металлист көшесі, 1б, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық клиникалық аурухана" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Шымкент қалалық 1 клиникалық ауруханасы.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Д.Құрманбеков көшесі, 2, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық офтальмологиялық аурухана" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Офтальмологиялық аурухана.
№ 24 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Д.Құрманбеков көшесі, 4, Шымкент аймақтық әлеуметтік-инновациялық университетінің ғимараты.

Граница: проспект Абая, 33, 33а, улица Макталы, четная сторона 114-126, улица Мәскеу, 86-104, улица Интернационал, 101-125, улица Октябрь, 56-79, улица Металисттер, 1-20, улица Землячка, 2, улица Хантағы, 3-19, улица Металлург, 4-22, улица Физкультурная, 1-13, проезд Комсомол, 1-23, улица Пролетарская, нечетная сторона 29-45.
Избирательный участок № 25
Месторасположение: улица Зердели, 1Б, здание КГУ "Школа-гимназия № 26 имени Жамбыла" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина, четная сторона 162-170, улица Интернационал, нечетная сторона 1-51, улица Зердели, нечетная сторона 3-25, улица Б.Алпысбаева, четная сторона 32-76, проезд Строительный, 1-43, улица Запотоцкого, 2-46, улица Кунбатыс, 1-47, улица Д.Рахымбергенова, 1-45, улица А.Чехова, нечетная сторона 47-107, четная сторона 22-106, улица Макталы, 1-56, улица Мәскеу, 1-45, улица П.Ерназарова, нечетная сторона 1-33, четная сторона 2-16, улица 1 Мамыр, нечетная сторона 37-45, улица Ш.Калдаякова, нечетная сторона 77а, 83-95, улица Е.Молдабаева, 1-28, улица Тамерлан полностью.
Избирательный участок № 26
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, 147 здание общежития ГККП "Колледж искусства и дизайна имени А.Кастеев Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина, нечетная сторона 175-257, улица Покрышкин, 1-62, улица Корсакова, 1-60, улица И.Кожедуба, 1-57, улица Мамина – Сибиряка, 1-78, проезд Айналма, 33-44, улица Б.Алпысбаева, нечетная сторона 1-33, улица С.Шаумян, 26-70, улица Кентау, 24-32.
Избирательный участок № 27
Месторасположение: улица А.Чехова, 20а здание ГККП "Ясли-сад № 70 "Шолпан" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица С.Халметова, нечетная сторона 1-95, четная сторона 2-78, проезд С.Халметова, 15-104, улица С.Шаумян, нечетная сторона 9а, 11-79, четная сторона 4/1, 4/2, 6-22, улица Б.Майлина, 1-7, улица Д.Нүрпейісова, 1-8, улица А.Чехов, 1-20, проезд Қорғасын, четная сторона 24-78, улица Тургенева, нечетная сторона 5-103, четная сторона 10-104, проезд Кентау, нечетная сторона 1-23, 33, 47-51, четная сторона 6-20, 26-30, 48-56, тупик Айналма, нечетная сторона 1-33, четная сторона 2-42, проезд Айналма, 2/1-2/10, улица Б.Алпысбаева, четная сторона 10-24, улица Ю.Гагарина, нечетная сторона 159, 165-173.
Избирательный участок № 28
Месторасположение: улица Б.Алпысбаева, 109 здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 42 имени Хамза Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина, четная сторона 172-256, улица Б.Алпысбаева, нечетная сторона 35-93, проезд Г.Плеханова, 1-33, улица Т.Омарова, 1-56, улица Хамза, 1-60, улица Д.Бедный, 1-100, улица Бауырластар, 1-51.
Избирательный участок № 29

Шекарасы: Абай даңғылы, 33, 33а, Мақталы көшесі, жұп жағы 114-126, Мәскеу көшесі, 86-104, Интернационал көшесі, 101-125, Октябрь көшесі, 56-79, Металлист көшесі, 1-20, Землячка көшесі, 2, Хантағы көшесі, 3-19, Металлург көшесі, 4-22, Физкультурная көшесі, 1-13, Комсомол өткелі, 1-23, Пролетарская көшесі, тақ жағы 29-45.
№ 25 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зерделі көшесі, 1Б, Шымкент қаласының білім басқармасының "Жамбыл атындағы № 26 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі, жұп жағы 162-170, Интернационал көшесі, тақ жағы 1-51, Зерделі көшесі, тақ жағы 3-25, Б.Алпысбаев көшесі, жұп жағы 32-76, Строительный өткелі 1-43, Запотоцкого көшесі, 2-46, Күнбатыс көшесі, 1-47, Д.Рахымбергенов көшесі, 1-45, А.Чехов көшесі, тақ жағы 47-107, жұп жағы 22-106, Мақталы көшесі, 1-56, Мәскеу көшесі, 1-45, П.Ерназаров көшесі, тақ жағы 1-33, жұп жағы 2-16, 1-мамыр көшесі, тақ жағы 37-45, Ш.Қалдаяқов көшесі, тақ жағы 77а,83-95, Е.Молдабаев көшесі, 1-28, Темірлан көшесі толығымен.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, 147, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ә.Қастеев атындағы өнер және дизайн колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі, тақ жағы 175-257, Покрышкин көшесі, 1-62, Римский-Корсаков көшесі, 1-60, И.Кожедуб көшесі, 1-57, Мамин-Сибиряка көшесі, 1-78, Айналма өткелі, 33-44, Б.Алпысбаев көшесі, тақ жағы 1-33, С.Шаумян көшесі, 26-70, Кентау көшесі, 24-32.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Чехов көшесі, 20а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№70 "Шолпан" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
С.Халметов көшесі, тақ жағы 1-95, жұп жағы 2-78, С.Халметов өткелі, 15-104, Шаумян көшесі, 1-25, Б.Майлин көшесі, 1-7, Д.Нұрпейісова көшесі, 1-8, А.Чехов көшесі, 1-20, Қорғасын өткелі, жұп жағы 24-78, И.Тургенев көшесі, тақ жағы 5-103, жұп жағы 10-104, Кентау көшесі, 1-23, Айналма тұйығы, тақ жағы 1-33, жұп жағы 2-42, Айналма өткелі, 2/1-2/10, Б.Алпысбаев көшесі, жұп жағы 2-24, Ю.Гагарин көшесі, тақ жағы 159, 165-173.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Б.Алпысбаев көшесі, 109, Шымкент қаласының білім басқармасының "Хамза атындағы № 42 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі, жұп жағы 172-256, Б.Алпысбаев көшесінің тақ жағы 35-93, Г.Плеханов өткелі, 1-33, Т.Омарова көшесі, 1-56, Хамза көшесі 1-60, Д.Бедный көшесі, 1-100, Бауырластар көшесі, 1-51.
№ 29 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Д.Курманбекова, 124/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 33 имени Кенесары Қасымұлы Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Т.Айменова, 61-107, улица Б.Алпысбаева, 94-127, улица М.Дулатова, 61-154, улица Бауырластар, 52-90, улица Ш.Калдаякова, 97-127, улица Т.Омарова, 57-192, улица Н.Хашимжанова, 4-80, шоссе Темірлан, 3, 9, 10, 46, 46а, 46б, 54, улица Д.Курманбекова, 32, 32а, 34 и частные дома 59-115, улица Хамза, 63-110, улица А.Мицкеевича, 1-67.
Избирательный участок № 30
Месторасположение: улица Б.Алпысбаева, 125а, здание РГУ "Войсковая часть 6698 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Граница: воинская часть № 6698.
Избирательный участок № 31
Месторасположение: шоссе Темірлан, 22/1, здание Шымкентского производственного филиала акционернего общества "Казтрансгаз Аймак".
Граница: улица Кунбатыс, 51-106, улица Д.Рахымбергенова, 46-106, улица А.Чехова, 108-131, улица Макталы, нечетная сторона 57-115, улица Б.Алпысбаева, четная сторона 78-122, улица Ш.Калдаякова, 129, проезд Запотоцкого, 47-97, тупик Автозаводская, 1-17, проезд Макталы, 3-21, проезд Ю.Ишанкулова, 1-19.
Избирательный участок № 32
Месторасположение: улица Байтулы баба, 4 микрорайон, 27/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 78" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит полностью 4 микрорайон и улица Е.Мырзаева, 1-75, улица Шілменбет, 1-80, проспект Б.Момышұлы, четная сторона 82-210 микрорайона Самал-1.
Избирательный участок № 33
Месторасположение: микрорайон Самал-1, улица Т.Рыскулова, 162 здание ТОО "Avtovokzal Samal".
Граница: улица С.Жандосова, 1-278, улица Манаса, 1-52, тупик Манаса, 1-20, улица Кашурникова, 100-125, улица К.Халменова, 1-86, улица Құлыншақ, 1-90, улица Еркөбек, 1-37, проспект Б.Момышұлы, нечетная сторона 85-209б.
Избирательный участок № 34
Месторасположение: 4-микрорайон, 22/1, здание ТОО "Медицинский центр "Ай-Нуры".
Граница: улица Байдибек би, нечетная сторона 63-85, улица К.Адилбекова, 41-106, улица Постышева, 38-85, улица М.Аманкулова, 48-59, проезд К.Адилбекова, 1-16, улица Өтемісов, 1-36, улица Жаңғақты, 25-83, улица А.Мересьева, 1-31, улица Шабдалы, 1-85, улица Алмалы, 1-65, проезд Шардара, 1-20, улица Бейбарыс султана, 1-86, улица Шиелі, 1-55, улица Кошурникова 1-99, улица С.Юлаева, 38-85, улица М.Жалиля, 38-80, улица Черкасов, 38-75.
Избирательный участок № 35
Месторасположение: улица Т.Өтегенова, 43А, здание ТОО "FGS-частная школа будущего поколения".
Граница: улица К.Бектаева, 1-78, тупик К.Бектаева, 1-12, прозед Бектаева, 1-10, улица Нұршуақ, 1-5 и 694-712А, улица М.Сәрсенбаева, 1-110, улица Н.Тайманова, 1-110, улица С.Сулейменова, 1-110, улица Еркиндик, 1-98, улица К.Мейрбекова, 1-110, улица О.Малкарова, не четная сторона 23-109, улица Г.Хайруллин, 1-115, улица Ырыс-бак, 1-32, улица А.Жанбосынова, 850-890 участки и дома без номеров улицы Т.Отарбаева, микрорайона Самал-2.
Избирательный участок № 49
Месторасположение: микрорайон Агропром, улица Баққоныс, 37 здание ТОО "Ясли-сад "Салтанат".
Граница: в участок входит микрорайон Агропром полностью.
Избирательный участок № 58

Орналасқан жері: Д.Құрманбеков көшесі, 124/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Кенесары Қасымұлы атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Т.Әйменов көшесі, 61-107, Б.Алпысбаев көшесі, 94-127, М.Дулатов көшесі, 61-154, Бауырластар көшесі, 52-90, Ш.Қалдаяқов көшесі, 97-127, Т.Омарова көшесі, 57-192, Н.Хашимжанов көшесі, 4-80, Темірлан тас жолы, 3, 9, 10, 46, 46а, 46б, 54, Д.Құрманбеков көшесі, 32, 32а, 34 және 59-115 жеке тұрғын үйлер, Хамза көшесі, 63-110, А.Мицкеевич көшесі, 1-67.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Б.Алпысбаев көшесі, 125а, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6698 әскери бөлімі" РММ ғимараты.
Шекарасы: 6698 әскери бөлімі.
№ 31 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Темірлан тас жолы, 22/1, "Казтрансгаз Аймақ" акционерлік қоғамы Шымкент өндірістік филиалының ғимараты.
Шекарасы: Күнбатыс көшесі, 51-106, Д.Рахымбергенов көшесі, 46-106, А.Чехов көшесі, 108-131, Мақталы көшесі, тақ жағы 57-115, Б.Алпысбаев көшесі, жұп жағы 78-122, Ш.Қалдаяқов көшесі, 129, Запотоцкий өткелі, 47-97, Автозавод тұйығы, 1-17, Мақталы өткелі, 3-21, Ю.Ишанқұлов өткелі, 1-19.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Байтулы баба көшесі, 4 шағынауданы, 27/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 78 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге 4 шағынауданы толығымен кіреді және Самал-1 шағынауданы Е.Мырзаев көшесі, 1-75, Шілменбет көшесі, 1-80, Б.Момышұлы даңғылы, жұп жағы 82-210.
№ 33 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-1 шағынауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 162, "Аvtovokzal Samal" ЖСШ ғимараты.
Шекарасы: С.Жандосов көшесі, 1-278, Манас көшесі, 1-52, Манас тұйығы, 1-20, А.Кошурников көшесі, 100-125, Қ.Халменов көшесі, 1-86, Құлыншақ көшесі, 1-90, Еркөбек көшесі, 1-37, Б.Момышұлы даңғылы, тақ жағы 85-209б.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 4 шағынауданы, 22/1, "Ай-Нұры" медициналық орталығы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би көшесі, тақ жағы 63-85, К.Әділбеков көшесі, 41-106, П.Постышев көшесі, 38-85, М.Аманқұлов көшесі, 48-59, К.Әділбеков өткелі, 1-16, Өтемісов көшесі, 1-36, Жаңғақты көшесі, 25-83, А.Мересьев көшесі, 1-31, Шабдалы көшесі, 1-85, Алмалы көшесі, 1-65, Шардара өткелі, 1-20, Бейбарыс сұлтан көшесі, 1-86, Шиелі көшесі, 1-55, А.Кошурников көшесі, 1-99, С.Юлаев көшесі, 38-85, М.Жалиля көшесі, 38-80, Н.Черкасов көшесі, 38-75.
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-2 шағынауданы, Т.Өтегенов көшесі, 43А, "FGS – Болашақ ұрпақ жекеменшік мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қ.Бектаев көшесі, 1-78, Қ.Бектаев тұйығы, 1-12, Қ.Бектаев өткелі, 1-10, Нұршуақ көшесі, 1-5 және 694-712 а, М.Сәрсенбаев көшесі, 1-110, Н.Тайманов көшесі, 1-110, С.Сүлейменов көшесі, 1-110, Еркіндік көшесі, 1-98, Қ.Мейірбеков көшесі, 1-110, О.Малқаров көшесі, тақ жағы 23-109, Ғ.Хайруллин көшесі, 1-115, Ырысбақ көшесі, 1-32, Ә.Жанбосынов көшесі, 850-890 учаскелері және Т.Отарбаев көшесі.
№ 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Агропром шағынауданы, Баққоныс көшесі, 37, "Салтанат" бөбекжай-бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Агропром шағынауданы толығымен кіреді.
№ 58 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Жаңаталап, улица А.Төреқұлова, 27 здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 81 имени Т. Тәжібаев Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Д.Құрбанов, 1-40, улица Қарамыс, 1-30, улица Қ.Жұманова, 1-46, улица А.Төреқұлов, 1-30, дома без номеров улицы Тасты и 10 улиц без наименования жилого массива Жаңаталап.
Избирательный участок № 67
Месторасположение: 283 квартал, дом 2561/1, ГККП "Ясли-сад № 36 "Ерке-наз" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Шаштобе, 1-40, улица Егизтобе, 1-63, улица Аккыстау, 1-78, улица Косқорган, 1-27, улица Акбата, 1-21, проезд Акбата, 1-16, улица Карашыганак, 1-70, улица Кулантобе, 1-67, улица Кииктау, 1-53, улица Алтынды, 1-30, улица Айшыкты, нечетная сторона 1-99, улица Ашысай, 1-21, улица Күмистикол, 1-24, улица Аулиекол, 1-58, проезд Аулиекол, улицы Акжазык, Мысыр, Егизкара, Балгынсай микрорайона Курсай.
В участок входит микрорайон Агрофирма-Карасу полностью.
Избирательный участок № 68
Месторасположение: микрорайон Қазығұрт, улица Қ. Мәмешова, 58/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 49" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица А. Бекболатова, 65-215, улица К. Мамешова, 1-88, улица Узынагаш, 1-76, улица Алтынасар 1-66, улица Кайнарлы, 1-70, улица Зайсан, 1-76, улица Танбалы тас, 1-74, улица Косарал, 1-69, улица Шенбертал, 1-62, улица Жезди, 1-24, улица Жетижар, 1-100, улица Нурорда, 1-65, улица Танатар, 1-48, улица Алтынды, 1-67, улица Кармакшы, 1-40, улица Карнак, 1-31, проезд Отырар, улица Турбат, 1-41, улица Озкент 1-22, улица Тастыкол, 1-30, улица Жаркайын, 1-19, Танатар 1-й тупик, 1-21, Танатар 2-й тупик, 1-21, Танатар 3-й тупик, 1-19, Танатар 4-й тупик, 1-11, Танатар 5-й тупик, 1-5, улица Акалтын, 1-67, улица Ханшатыр, 1-56, улица Саргау, 1-59, улицы Желторангы, Жайылма, Курозек, Алажиде, Байшагыл, Коржынтау, Актумсык, Акастык тауы, Когал, Кызылкемер, Адыр, Аманбоктер, Кумтоган, Унгиртас, Уябасар, Алтын-Саян.
Избирательный участок № 69
Месторасположение: микрорайон Қазығұрт, улица Н. Оңдасынова, 86, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа "Казыгурт № 66" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Арыстанбаб, 61-165, улица Космекен, 1-162, улица Қ. Жандарбекова, 132-190, улица Ордабасы-1, 1-48, улица Жартас, 1-70, улица Қарақат, 1-34, улица А. Жубанова, 1-158, улица Талдыкол 1-157, улица Жана арна, 1-323, улица Байканур.
Избирательный участок № 70
Месторасположение: микрорайон Қазығұрт, улица Құрылыс, 12, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 48" Управления образования города Шымкент.

Орналасқан жері: Жаңаталап тұрғын алабы, А.Төреқұлов көшесі, 27, Шымкент қаласының білім басқармасының "Т.Тәжібаев атындағы № 81 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Д.Құрбанов көшесі, 1-40, Қарамыс көшесі, 1-30, Қ.Жұманов көшесі, 1-46, А.Төреқұлов көшесі, 1-30, Тасты көшесі және атауы жоқ 10 көшенің нөмірісіз үйлері.
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 283 орам, 2561/1 үй, "Шымкент қаласының білім басқармасының № 36 "Ерке-наз" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Құрсай шағынауданының Шаштөбе көшесі, 1-40, Егізтөбе көшесі, 1-63, Аққыстау көшесі, 1-78, Қосқорған көшесі, 1-27, Ақбата көшесі, 1-21, Ақбата өткелі, 1-16, Қарашығанақ көшесі, 1-70, Құлантөбе көшесі, 1-67, Киіктау көшесі, 1-53, Алтынды көшесі, 1-30, Айшықты көшесі, тақ жағы 1-99, Ащысай көшесі, 1-21, Күмістікөл көшесі 1-24, Әулиекөл көшесі, 1-58, Әулиекөл өткелі, Ақжазық, Мысыр, Егізқара, Балғынсай көшелері.
Агрофирма-Қарасу шағынауданы толығымен кіреді.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Қ. Мәмешов көшесі, 58/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ә. Бекболатов көшесі, 65-215, Қ. Мәмешов көшесі, 1-88, Ұзынағаш көшесі, 1-76, Алтынасар көшесі, 1-66, Қайнарлы көшесі, 1-70, Зайсан көшесі, 1-76, Таңбалы тас көшесі, 1-74, Қосарал көшесі, 1-69, Шеңбертал көшесі, 1-62, Жезді көшесі, 1-24, Жетіжар көшесі, 1-100, Нұрорда көшесі, 1-65, Таңатар көшесі, 1-48, Алтынды көшесі, 1-67, Қармақшы көшесі, 1-40, Қарнақ көшесі, 1-31, Отырар өткелі, Тұрбат көшесі, 1-41, Өзкент көшесі, 1-22, Тастыкөл көшесі, 1-30, Жарқайың көшесі, 1-19, Таңатар 1-тұйық, 1-21, Таңатар 2-тұйық, 1-21, Таңатар 3-тұйық, 1-19, Таңатар 4-тұйық, 1-11, Таңатар 5-тұйық, 1-5, Ақалтын көшесі, 1-67, Ханшатыр көшесі, 1-56, Сарғау көшесі, 1-59, Желтораңғы, Жайылма, Құрөзек, Алажиде, Байшағыл, Қоржынтау, Ақтұмсық, Ақастық тау, Көгал, Қызылкемер, Адыр, Аманбөктер, Құмтоған, Үңгіртас, Ұябасар, Алтай-Саян көшелері.
№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Н. Оңдасынов көшесі, 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 66 Қазығұрт" жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Арыстан баб көшесі, 61-165, Қосмекен көшесі, 1-162, Қ. Жандарбеков көшесі, 132-190, Ордабасы-1 көшесі, 1-48, Жартас көшесі, 1-70, Қарақат көшесі, 1-34, А. Жұбанов көшесі, 1-158, Талдыкөл көшесі, 1-157, Жаңа арна көшесі, 1-323, Байқоңыр көшесі.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Құрылыс көшесі, 12, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 48 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Граница: улица Бадам, 1-66, улица Бақшалы, 1-54, 54а, улица Тилеулес, 1-16, 16а, улица Ермексу, 1-65, улица Теспе, 1-74, улица Е.Спатаев, 1-47, улица Өзенше, 1-11, улица Қажымұхан, 1-23.
Избирательный участок № 71
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Ақжар, 110/3, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 86" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Акжар-2, улица Баянауыл, 90-205, улица М. Габдуллина, 87-107, улица М. Толебаева, 89-110, улица Кызылкум, 74-111, улица Бакытты, 46-80, улица С. Муканова, 43-144, улица Г. Мусрепова, 82-141, улица Орал, 81-138, улица Богенбай батыр, 83-137, улица Биржан сал, 21-73, улица К. Жандарбекова, 1-64, улица Узынарык, тупики Сулутобе, Алмалы, Аршалы.
Избирательный участок № 72
Месторасположение: жилой массив Ақжар, улица Ғ.Мұратбаева, 5а здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 122 Ақжар" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сулутобе, 1-69, улица Тоқбергенова, 1-82, улица Уштау, 1-18, улица Ордалы, 1-59, улица Ғ.Мұратбаев, 1-43, улица Ақ Орда, 1-21, улица Өркен, 1-17, улица Шымбаз, 1-11, улица Қазақстанның 60 жылдығы, 1-23, улица Алтынкемер, 1-20, улица Карашанырак, 1-69, улица Айыртау, 1-20, улица Саумалкол, 1-8, улица Тауелсиздик, 1-46, улица Новостройка, 1-16, улица Куттыкол, 1-22, улица С.Сейфуллин, 1-17, улица Коргалжын, 1-11, улица Агынсай, 1-14, улица Наурыз, 1-69, улица Аксу Жабагылы, 1-9, улица Елбеги, 1-14, улица Шаңдыкол, 1-19, улица Жетикара, 1-16, улица Кокшекум, 1-11, улица Ынтымақ, 1-31.
Избирательный участок № 73
Месторасположение: микрорайон Актас, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 61 имени Ашимжана Ахметова" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон Ақтас полностью.
Избирательный участок № 74
Месторасположение: жилой массив Ақтас -2, улица Новостройка, 78а, здание КГУ "Актасская общеобразовательная средняя школа Актас № 73" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив Ақтас-2 полностью.
Избирательный участок № 76
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, 343 здание ТОО "Детский сад "Досбол".
Граница: улица А.Байтурсынова, 94/1 96, 98, 100, 102, 109, 110, 113, 162, 164, 166, 168, 180, 182, 184, 186, 188, проспект Байдибек би, 37, 45/5, 45/9, улица Т.Рыскулова, 1а, 1б, 3а, улица Ж.Туякбаева, 21, 242, 244, 245, 246, 253, 255, 256, 423, улица Озат, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 368, 529, микрорайон Наурыз, частные дома 345, 346, 347, 496, 498, 499, 500, 502, 505, 507, улица И.Даулетова, 7, 8, 9, 12, 217, улица Кайсар, 1, 3, 5, 7, 25а, 29, 30, 31, 381, 381/1, 459, 461,улица Береке, 2, 4, 6, 8, улица Татулык, 3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, улица Баян ауыл, 60, 66, 248, 249/1, 316, 385, 520, 521, 595, улица Аргымак, 1, 2, 3, 4, 5, 9, 397, 398, 399, улица Мынжылкы, 421, 422, 423, 424, 425, 511, 517, улица О.Мырзабекова, 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Береке, 3, 8.
Избирательный участок № 77

Шекарасы: Бадам көшесі, 1-66, Бақшалы көшесі, 1-54, 54а, Тілеулес көшесі, 1-16, 16а, Ермексу көшесі, 1-65, Теспе көшесі, 1-74, Е.Спатаев көшесі, 1-47, Өзенші көшесі, 1-11, Қажымұқан көшесі, 1-23.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Ақжар көшесі, 110/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 86 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ақжар-2 көшесі, Баян ауыл көшесі, 90-205, М. Ғабдуллин көшесі, 87-107, М. Төлебаев көшесі, 89-110, Қызылқұм көшесі, 74-111, Бақытты көшесі, 46-80, С. Мұқанов көшесі, 43-144, Ғ. Мүсірепов көшесі, 82-141, Орал көшесі, 81-138, Бөгенбай батыр көшесі, 83-137, Біржан сал көшесі, 21-73, Қ. Жандарбеков көшесі, 1-64, Ұзынарық көшесі, Сұлутөбе, Алмалы, Аршалы тұйықтары.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжар тұрғын алабы, Ғ.Мұратбаев көшесі, 5а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сұлутөбе көшесі, 1-69, Тоқбергенов көшесі, 1-82, Үштал көшесі, 1-18, Ордалы көшесі, 1-59, Ғ.Мұратбаев көшесі, 1-43, Ордалы көшесі, 1-21, Өркен көшесі, 1-17, Шымбаз көшесі, 1-11, Қазақстанның 60-жылдығы көшесі, 1-23, Алтынкемер көшесі, 1-20, Қарашаңырақ көшесі, 1-69, Айыртау көшесі, 1-20, Саумалкөл көшесі, 1-8, Тәуелсіздік көшесі, 1-46, Жаңақұрылыс көшесі, 1-16, Құттыкөл көшесі, 1-22, С.Сейфуллин көшесі, 1-17, Қорғалжын көшесі, 1-11, Ағынсай көшесі, 1-14, Наурыз көшесі, 1-69, Ақсу-Жабағылы көшесі, 1-9, Елбегі көшесі, 1-14, Шаңдыкөл көшесі, 1-19, Жетіқара көшесі, 1-16, Көкшеқұм көшесі, 1-11, Ынтымақ көшесі, 1-31.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтас шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Әшімжан Ахметов атындағы № 61 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Ақтас шағынауданы толығымен кіреді.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтас-2 тұрғын алабы, 78а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 73 Ақтас жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Ақтас-2 тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, 343, "Досбол" балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі , 94/1 96, 98, 100, 102, 109, 110, 113, 162, 164, 166, 168, 180, 182, 184, 186, 188, Бәйдібек би даңғылы, 37, 45/5, 45/9, Т.Рысқұлов көшесі, 1а, 1б, 3а, Ж.Тұяқбаев көшесі, 21, 242, 423, 244, 245, 246, 253, 255, 256, Озат көшесі, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 368, 529, Наурыз шағынауданы, 345, 346, 347, 496, 498, 499, 500, 502, 505, 507 жеке үйлер, И.Дәулетов көшесі, 7, 8, 9, 12, 217, Қайсар көшесі 1, 3, 5, 7, 25а, 29, 30, 31, 381, 381/1, 459, 461, Береке көшесі, 2, 4, 6, 8, Татулық көшесі, 3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Баян ауыл көшесі, 60, 66, 248, 249/1, 316, 385, 520, 521, 595, Арғымақ көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 9, 397, 398, 399, Мыңжылқы көшесі, 421, 422, 423, 424, 425, 511, 517, О.Мырзабеков көшесі, 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Береке көшесі, 3,8.
№ 77 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Самал-2, улица К.Казиева, 104/1, здание КГУ "Школа-лицей № 77 имени А.Асқаров" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица О.Мырзабекова, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15,17, улица А.Байтурсынова, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153,162,163,164, 166, 168, улица Умит, 1, 2, 3, 4, улица Б.Нурлыбекова, 2, 21, 23, 29, 36, 36а, 38, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74/2, 74/1, 74, 76, 78, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, улица Бекмурат батыра, 12, 1455, 1517, улица О.Сеитова, 15, 25,40,42,45, 43, 47, 68, 22, 39а, улица Жабай-Ата, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25-100, 1718,1722,1724,1126, улица Шакирова, 1-29 и дома 1 улицы без наименования, улица Манат кызы, 32, улица О.Малкарова, 64, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,100,102,104,106, улица К.Меирбекова, 1-18, улица Еркиндик, 1-59, улица Сымбатты, 17-17, улица Н.Тайманова, 1-16, улица С.Сулейменова, 1-16, улица М. Сарсенбаева, 1-13, улица К.Бектаева, 1-19.
Избирательный участок № 78
Месторасположение: микрорайон Айқап, улица Жылыжай, 35 здание государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентская семейная врачебная амбулатория Айқап" на праве хозяйственного ведения Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон Айқап полностью и дома 351 квартала.
Избирательный участок № 79
Месторасположение: микрорайон Түркістан, улица Заман, 226/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 62 имени Н.Төреқұлов" Управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон "Түркістан" полностью.
Избирательный участок № 80
Месторасположение: улица Т.Рыскулова, 1/5 здание РГУ "Учебный центр имени Б.Момышулы" Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: многоэтажные дома микрорайона "Жоғарғы Отырар", 5, 6, 9, 38, 38/1, 40, 41, 41/1, 42, 42/1, 43, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 60, 88а, 95а, 96, 96/2, 126, 143, и дома индивидуальные 117, 118, 124, 130, 131, 133, 134, улица С.Байтерекова, 1/3, 88, улица Шыңбұлақ, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94. улица Шанырак, 62, 63, 67, 68, 75, 76, 77, 78, 80, 88а. Улица Тасқұдық, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 61, 63, 69. Улица Кашкар, 25, 26, 27, 28/1, 30, 31, 32, 33,34 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43. улица Сарай бату, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25. улица Жазыксай, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 109, 111, 113, 114.
Избирательный участок № 81
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, 73а здание КГУ "Областной дом юношества" Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Орналасқан жері: Самал-2 шағынауданы, Қ.Қазиев көшесі, 104/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Асқаров атындағы № 77 мектеп-лицейі" КММ ғимараты.
Шекарасы: О.Мырзабеков көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, А.Байтұрсынов көшесі, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 162, 163, 164, 166, 168, Үміт көшесі, 1, 2, 3, 4, Б.Нұрлыбеков көшесі, 2, 21, 23, 29, 36, 36а, 38, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74/2, 74/1, 74, 76, 78, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, Бекмұрат батыр көшесі, 12, 1455, 1517, Ө.Сейітов көшесі, 15, 25, 40, 42, 43, 45, 47, 68, 2239а, Жабай ата көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25-100, 1718, 1722, 1724, 1126, С.Шакиров көшесі, 1-29 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері, Манат қызы көшесі, 32, О.Малқаров көшесі, 64, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Қ.Мейірбеков көшесі, 1-18, Еркіндік көшесі, 1-59, Сымбатты көшесі 1-17, Н.Тайманов көшесі, 1-16, С.Сүлейменов көшесі, 1-16, М.Сәрсенбаев көшесі 1-13, Қ.Бектаев көшесі, 1-19.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан шағынауданы, Жылыжай көшесі, 35, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Айқап" Шымкент отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Түркістан шағынауданы толығымен және 351 орам үйлері кіреді.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан шағынауданы, Заман көшесі, 226/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты .
Шекарасы: учаскеге Түркістан шағынауданы толығымен кіреді, төменгі Отырар шағынауданы, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Рысқұлов көшесі, 1/5, "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Б.Момышұлы атындағы оқу орталығы" РММ ғимараты.
Шекарасы: жоғарғы Отырар шағынауданы, көпқабатты тұрғын үйлер 5, 6, 9, 38, 38/1, 40, 41, 41/1, 42, 42/1, 43, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 60, 88а, 95а, 96, 96/2, 126, 143 және жеке тұрғын үйлер, С.Бәйтереков көшесі, 117, 118, 124, 130, 131, 133, 134, Шыңбұлақ көшесі, 1/3, 88, Шаңырақ көшесі, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, Таскұдык көшесі, 62, 63, 67, 68, 75, 76, 77, 78, 80, 88а, Қашқар көшесі, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 61, 63, 69, Сарай бату көшесі, 25, 26, 27, 28/1, 30, 31, 32, 33,34 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43. Жазықсай көшесі, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 109, 111, 113, 114.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, 73а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Облыстық жасөспірімдер үйі" КММ ғимараты.

Граница: микрорайон Спорт, 14, 15, 16, 17, 18, 19, улица К.Рыскулбекова, 1б, 17/1, 25а, 36, 37, 38, 39, 41, 42а, 44, 45, 46а, 47, 48, 49, 50а, 50б, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54б, 56, 57, 59, 64, 68, 76, 77, 78, 78а, улица С.Жандосова, 2, улица А. А.Байтурсынова, 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 73/1, 75а, 75В, 79, улица Рабат 69, 70, 72, 74, 74а, улица К.Елшибекова, 2, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 42а.
Избирательный участок № 82
Месторасположение: улица К.Казиева, 9/1 здание КГУ "Школа-гимназия № 75" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Рыскулова, 11, 11а, улица К.Рыскулбекова, 1а, 2б, 5а, 7, 7а, 7/3, 8а, 9, 10, 11, 13/1, 17б, 45/1, 60а, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 1598, Улица С.Бекбосынова, 1, 2, 2а, 4, 7а, 9, 11, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 25а, улица Б.Утепова, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17/11, 17/17, 17/19, 25, 33, улица А.Каныбекова, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 34, улица Т.Тогусбаева, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, улица Отеген батыр, 5, 14. улица Зертас, 12, улица С.Жандосова, 9, 81, улица А.Байтурсынова, 85б, 89, 89/5, проезд А.Байтурсынова 1 1, 2, 7/7, 81/3, улица К.Казиева, 2в, 5а, 7а, 7/1, 9, 12, 23/1, 28, 48а, 48/1, 48/2, 50, 111, 4/1, 6а, 7/1, 9а, 11, 13а, 16, 20, 21а, 22, 23а, 84а.
Избирательный участок № 83
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, 85, здание ГКП ПХВ "Городской онкологический центр" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Онкологический диспансер.
Избирательный участок № 84
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, 79а, здание ГКП ПХВ "Городской кардиологический центр" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Кардиологический центр.
Избирательный участок № 85
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, 70/20, здание ГКП ПХВ "Школа-гимназия № 47 имени Т. Тажибаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Байтурсынова, 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, улица С.Жандосова, 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, улица Құрманғазы, 40- 235 и дома без номеров, улица Ж.Шәймерденова, 102-291.
Избирательный участок № 86
Месторасположение: улица М.Х.Дулати, 198 учебный корпус № 9 НАО "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова".
Граница: улица С.Азима, 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, проезд Д.Сарыкулова, 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, проезд Атамекен, 3, 5, 6, 7, 8, улица В.В.Верещагина, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, проезд В.Гаршин, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, улица М.Х.Дулати, 131-207, улица С.Жандосова, 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, улица Казыбек би, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, улица Құрманғазы, 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100-110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, проезд А.Лихачева, 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, проезд М.Х.Дулати, 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, проезд Алау, 1/20, 2/8, 2/10, 2/12,2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, улица М.Байзакулы, 3, 4, 5, 7, 10, 16, улица Д.Сарыкулова, 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2,улица Т.Тажибаева, 1/1, 1/3, 1/4,1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31,2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, проезд Химикова, 5, 6, 8, улица Ж.Шәймерденова, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
Избирательный участок № 87

Шекарасы: Спорт шағынауданы, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 1б, 17/1, 25а, 36, 37, 38, 39, 41, 42а, 44, 45, 46а, 47, 48, 49, 50а, 50б, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54б, 56, 57, 59, 64, 68, 76, 77, 78, 78а, С.Жандосов көшесі, 2, А.Байтұрсынов көшесі, 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 73/1, 75а, 75в, 79, Рабат көшесі 69, 70, 72, 74, 74а, К.Елшібеков көшесі, 2, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 42а.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Қазиев көшесі, 9/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 75 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Т.Рысқұлов көшесі, 11, 11а, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 1а, 2б, 5а, 7, 7а, 7/3, 8а, 9, 10, 11, 13/1, 17б, 45/1, 60а, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 1598, С.Бекбосынов көшесі, 1, 2, 2а, 4, 7а, 9, 11, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 25а, Б.Өтепов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17/11, 17/17, 17/19, 25, 33, Ә.Қаныбеков көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 34, Т.Тоғысбаев көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, Өтеген батыр көшесі, 5, 14, Зертас көшесі, 12, С.Жандосов көшесі, 9, 81, А.Байтұрсынов көшесі, 85б, 89, 89/5, А.Байтұрсынов өткелі, 1, 2, 7/7, 81/3, Қ.Қазиев көшесі, 2в, 5а, 7а, 7/1, 9, 12, 23/1, 28, 48а, 48/1, 48/2, 50, 111, 4/1, 6а, 7/1, 9а, 11, 13а, 16, 20, 21а, 22, 23а, 84а.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, 85, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық онкологиялық орталығы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Қалалық онкологиялық диспансері.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, 79а, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық кардиологиялық орталығы" ШҚ МКК-ның ғимараты
Шекарасы: Қалалық кардиологиялық орталығы.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, 70/20, Шымкент қаласының білім басқармасының "Т.Тәжібаев атындағы № 47 мектеп-гимназиясы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі, 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, С.Жандосов көшесі, 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, Құрманғазы көшесі, 7, 17, 21, 23, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 144, 148, 150, 229, 233, 235 және нөмірсіз үйлер, Ж.Шәймерденов көшесі, 139-219, 223-227, 231, 233, 237, 241, 243, 247.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Х.Дулати көшесі, 198, "М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ № 9 оқу корпусының ғимараты.
Шекарасы: С.Әзім көшесі, 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, Д.Сарықұлов өткелі, 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Атамекен өткелі, 3, 5, 6, 7, 8, В.Верещагин көшесі, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, В.Гаршин өткелі, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, М.Х.Дулати көшесі, 131-207, С.Жандосов көшесі, 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, Қазыбек би көшесі, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, Құрманғазы көшесі, 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100-110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, И.Лихачев өткелі, 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, М.Х.Дулати өткелі, 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, Алау өткелі, 1/20, 2/8, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, Молда Мұса Байзақұлы көшесі, 3, 4, 5, 7, 10, 16, Ғ.Орманов көшесі, 12, 14, 15, 18, 20, Д.Сарықұлов көшесі, 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2, Т.Тәжібаев көшесі, 1/1, 1/3, 1/4, 1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31, 2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, Химиков өткелі, 5, 6, 8, Ж.Шәймерденов көшесі, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
№ 87 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Ғ.Орманова, 13а, здание КГУ "Специализированная школа-интернат № 1 с обучением на трех языках" Управления образования города Шымкент.
Граница: проезд К.Аманжолова, 1-28, улица С.Асанова, 4-6, улица В.Верещагина, 1-82,73а улица проезд Жаз, 1-11, улица С.Жандосова, 1-66а, улица Т.Тажибаева, 1-133.
Избирательный участок № 88
Месторасположение: улица Ж.Адырбекова, 135 здание КГУ "Лицей-интернат "Білім-инновация" № 1 для мальчиков" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Адырбекова, 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165, улица С.Асанова, 7-84, улица С.Азим нечетная сторона, 39-85, четная сторона 4,2-118, улица В.Верещагина, четная сторона 44-82, улица А.Диваева, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, улица С.Жандосова, 66, 66а, улица Известия, 1-46, улица Т.Орынбаева, 158, улица Т.Рыскулова, 1, 2, 3, 4, 6, улица Ж.Ташенова, 123-146, улица Т.Тажибаева, нечетная сторона, 57-151, четная сторона 64-144, улица Ш.Уалиханова, частные дома нечетная сторона, 59-133, улица М.Шолохова, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
Избирательный участок № 89
Месторасположение: улица Ж.Адырбекова, 139, здание РГУ "Воинская часть № 6506 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Граница: Воинская часть № 6506
Избирательный участок № 90
Месторасположение: улица Мәделі қожа, 1 здание ГККП "Центральный стадион имени Кажымукана" Управления физической культуры и спорта города Шымкент.
Граница: Микрорайон Спортивный, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, улица Мәделі қожа, нечетная сторона 3-33, улица К.Рыскулбекова, четная сторона частные дома 40-46 и дома без номеров.
Избирательный участок № 94
Месторасположение: улица М.Маметова, 95 здание КГУ "Вспомогательная школа-интернат" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Адырбекова, 4,113-165 не четная сторона, улица С.Асанов, 7, 82, улица А.Әлімбетова, четная сторона 36-74, нечетная сторона 71-95, улица А.Диваева нечетная сторона 83/1, 93-125 улица М.Х.Дулати четная сторона, 103-225/6, улица Жас Гвардия, 1–103, проезд Кызыл арык, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, проезд С.Лазо, 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, улица М.Маметовой, 29–136, улица Мәделі қожа, нечетная сторона 1,1г/1, 1/23, 65–151,улица Т.Орынбаева, 103-156, улица Ж.Ташенова, 108-112, улица Т.Тажибаева, 26-62, улица Н.Торекулова, 35-43, 49-59, проезд Уркер, 1, 2, 3, 4, 7, улица Ш.Уалиханова, нечетная сторона 23-57, четная сторона 28-100, улица К.Циолковский, 44–63, проезд Т.Шевченко, 1-15, улица М.Шолохова, 11-46.
Избирательный участок № 280
Месторасположение: улица Үсенова, 49а здание ТОО "Детский сад "Каусар-Асу"

Орналасқан жері: Ғ.Орманов көшесі, 13а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Yш тілде оқытатын мамандандырылған № 1 мектеп-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қ.Аманжолов өткелі, 1-28, С.Асанов көшесі, 4-6, Бірлік көшесі 1-38, В.Верещагин көшесі, тақ жағы 35-71, Жаз өткелі, 1-11, С.Жандосов көшесі 1-12, 32-59, Т.Тәжібаев көшесі, 33, 35, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Адырбеков көшесі, 135, Шымкент қаласы білім басқармасының "Білім-инновация" ер балаларға арналған № 1 лицей-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі, 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165, С.Асанов көшесі, 7-84, С.Әзім көшесінің тақ жағы 39-85, жұп жағы 42-118, В.Верещагин көшесі, жұп жағы 44-82, А.Диваев көшесі, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, С.Жандосов көшесі, 66, 66а, Известия көшесі, 1-46, Т.Орынбаев көшесі, 158, Т.Рысқұлов көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, Ж.Тәшенов көшесі, 123-146, Т.Тәжібаев көшесі, тақ жағы 57-151, жұп жағы 64-144, Ш.Уәлиханов көшесі, тақ жағы 59-133 жеке үйлер, М.Шолохов көшесі, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Адырбеков көшесі, 139, "Қазақстан Республикасының Ұлттық Ұланының 6506 әскери бөлімі" РММ ғимараты.
Шекарасы: 6506 әскери бөлімі.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәделі қожа көшесі, 1, Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қажымұқан атындағы орталық стадионы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Спорт шағынауданы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, Мәделі қожа көшесі, тақ жағы 3-33, Қ.Рысқұлбеков көшесі, жұп жағы 40-46 жеке үйлер және нөмірсіз үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Мәметова көшесі, 95, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қосалқы мектеп-интернаты" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі, 115, 117, С.Асанов көшесі, 1, 2, 3, А.Әлімбетов көшесі, жұп жағы 36-74, тақ жағы 71-95, А.Диваев көшесі, тақ жағы 41-105, жұп жағы 96-110, М.Х.Дулати көшесі, жұп жағы 64-134, Жас Гвардия көшесі, 30-105, Қызыл арық өткелі, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, С.Лазо өткелі, 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, М.Мәметова көшесі, 29-136, Мәделі қожа көшесі, 1,1г/1, 1/23, тақ жағы 65-151, Т.Орынбаев көшесі, 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, Қасқабұлақ көшесі 23-93, Ж.Тәшенов көшесі, 108-112, Т.Тәжібаев көшесі, 26-62, Н.Төреқұлов көшесі, 35-43, 49-59, Үркер өткелі, 1, 2, 3, 4, 7, Ш.Уәлиханов көшесі, тақ жағы 23-57, жұп жағы 28-100, К.Циолковский көшесі, 44-63, Т.Шевченко өткелі, 1-15, М.Шолохов көшесі, 11-46.
№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үсенов көшесі, 49а, "Кәусар-Асу" бала бақшасы" ЖШС ғимараты.

Граница: улица М.Х.Дулати, 1-60, улица Т.Айменова, 1-60, улица Алтын сақа, 1-60, улица Үсенова, 1-54, улица К.Тастанбекова, 1-25, улица Кенесары, 1-31, улица Домалак ана, 1-40, улица Аяз би, 1-50, улица Ыбрайым ата, 1-60, улица Коркыт ата, 1-50, улица Асилбекова, 1-51, улица А.Буркитбаева, 1-51, улица С.Милдоходжаева, 1-53 улица А.Кастеев, 1-57, улица Н.Табынбаева, 1-53.
Избирательный участок № 281
Месторасположение: улица Т.Рыскулова, 58/5, здание гостиницы "Гүл-сезим".
Граница: улицы Б.Каратаева, З.Ескендирова, Жас ел, С.Серікбаева, Р.Абсеитова, А.Розыбакиева, М.Тынышбаева, Б.Адиходжаева, Т.Отегенова, Қ.Қазиева, Т.Рыскулова.
Избирательный участок № 282
Месторасположение: улица С.Жандосова, 1579, здание ТОО "Детский сад Арайлым".
Граница: улица Айнабулак, 1-250, проезд П.Тажибаева, 1-25, улица Алга, 1-89, улица Шынар, 1-108, улица П.Тажибаева, 68-120, улица Сарыағаш, 1-80, улица Р.Ахметова, 1-71, улица Т.Жуманова, 1-55, улица Аққараған, 1-35, улица Юнатова, 1-30, улица Народовольцева, 45-87, улица К.Казиева, нечетная сторона 51-101.
Избирательный участок № 291
Месторасположение: жилой массив Жаңаталап, улица Қырықбай ата, 1/5 здание ГК КП "Шымкентский городской Дом культуры Жаңаталап" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
Улица Қ.Мамытбаева, 1-60, улица П.Тұрдалы, 1-40, улица Айбар, 1-86, улица Ушжурт, 1-80, улица Д.Құрбанова, 1-60, улица А.Құнанбаева, 1-48 и дома без номеров 7 улиц без наименования.
Избирательный участок № 294
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Қ. Мәмешова, без номера дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 49" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Казыгурт, улица Аулие ата, 1-170, улица Нурлы, 1-143, проезд Макталы , улица Саулетши, 1-140, улица Бухар, 1-142, улица Жулдыз, 1-124, улица О. Мауленова, 1-60 и дома без номеров улицы Айшыкты, улица А. Бекболатова, 1-64, улица Алтынкурек, 1-173, улица Сарыбел, 1-51, улица К. Мамешова, 1-88, улица Акозек, 1-72, улица Баршынкент, 1-20, улица Емен, 1-14, улица Молдиртас, улица Бозтоган, улица Жылысай, 1-150, улица Ашысай, улица З. Сатканбайулы, 1-82, улица Кулантобе, 1-68, улица Атакорган, 1-76, улица Алтынды, 1-29, улица Ойсылкара, улица Мамыргул, улица Кокпар тобе, улица Саудакент, улица Саудакент-1, улица Кожатогай, 1-22, улица Белкарагай, улица Қостерек, 1-73, Қостерек 1-й тупик, Қостерек 2-й тупик, улица Бабакорган, 1-61, улица Шорнак, 1-69, улица Актүйесай, 1-73, улица Белбулак, 1-54.
Избирательный участок № 295
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Н.Оңдасынова, 88, здание ГККП "Ясли-сад № 59 "Айша" Управления образования города Шымкент.

Шекарасы: М.Дулатов көшесі, 1-60, Т.Әйменов көшесі, 1-60, Алтын сақа көшесі, 1-60, Үсенов көшесі, 1-54, К.Тастанбеков көшесі, 1-25, Кенесары көшесі, 1-31, Домалақ ана көшесі, 1-40, Аяз би көшесі, 1-50, Ыбрайым ата көшесі, 1-60, Қорқыт ата көшесі, 1-50, К.Әсілбеков көшесі, 1-51, Ә.Бүркітбаев көшесі, 1-51, С.Мелдіқожаев көшесі, 1-53, Ә.Қастеев, 1-57, Н.Табынбаев көшесі, 1-53.
№ 281 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Рысқұлов көшесі, 58/5, "Гүл-сезім" қонақ үйінің ғимараты.
Шекарасы: Б.Қаратаев, З.Ескендіров, Жас ел, С.Серікбаев, Р.Әбсейітов, А.Розыбакиев, М.Тынышбаев, Б.Әдіқожаев, Т.Өтегенов, Қ.Қазиев, Т.Рысқұлов көшелері.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С.Жандосов көшесі, 1579, "Арайлым" бала бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Айнабұлақ көшесі, 1-250, П.Тәжібаев өткелі, 1-25, Алға көшесі, 1-89, Шынар көшесі, 1-108, П.Тәжібаев көшесі, 68-120, Сарыағаш көшесі, 1-80, Р.Ахметов көшесі, 1-71, Т.Жұманов көшесі, 1-55, Аққараған көшесі, 1-35, Юнатов көшесі, 1-30, Народовольцев көшесі, 45-87, Қ.Қазиев көшесі, тақ жағы 51-101.
№ 291 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаталап тұрғын алабы, Д.Құрбанов көшесі, 1/5, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық Жаңаталап мәдениет үйі" концерттік ұйымы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Қ.Мамытбаев көшесі, 1-60, П.Тұрдалы көшесі, 1-40, Айбар көшесі, 1-86, Үшжұрт көшесі, 1-80, Д.Құрбанов көшесі, 1-60, А.Құнанбаев көшесі, 1-48 және атауы жоқ 7 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Қ. Мәмешов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Қазығұрт шағынауданы, Әулие ата көшесі, 1-170, Нұрлы көшесі, 1-143, Мақталы өткелі, Сәулетші көшесі, 1-140, Бұхар көшесі, 1-142, Жұлдыз көшесі, 1-124, О. Мәуленов көшесі, 1-60, Айшықты көшесі, Ә. Бекболатов көшесі, 1-64, Алтынкүрек көшесі, 1-173, Сарыбел көшесі, 1-51, Қ. Мамешов көшесі, 1-88, Ақөзек көшесі, 1-72, Баршынкент көшесі, 1-20, Емен көшесі, 1-14, Мөлдіртас көшесі, Бозтоған көшесі, Жылысай көшесі, 1-150, Ащысай көшесі, З. Сатқанбайұлы көшесі, 1-82, Құлантөбе көшесі, 1-68, Атақорған көшесі, 1-76, Алтынды көшесі, 1-29, Ойсылқара көшесі, Мамыргүл көшесі, Көкпар төбе көшесі, Саудакент көшесі, Саудакент-1 көшесі, Қожатоғай көшесі, 1-22, Белқарағай көшесі, Қостерек көшесі, 1-73, Қостерек 1-тұйық көше, Қостерек 2-тұйық, Бабақорған көшесі, 1-61, Шорнақ көшесі, 1-69, Ақтүйесай көшесі, 1-73, Белбұлақ көшесі, 1-54.
№ 295 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Н.Оңдасынов көшесі, 88, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 59 "Айша" бөбекжай балабақшасы" МКҚК ғимараты.

Граница: улица Жулдыз, 1-32, улица А.Жұбанова, 1-66, улица Талдыкол, 1-66, улица Арыстан баб, 1-60, улица Космекен, 1-58, улица Жібек жолы, 1-56, улица Қ.Жандарбекова, 142-190, улица Ордабасы, четная сторона 2-50, нечетная сторона 1-37, улица Ақан сері, 1-41, улица С.Торайғыров, 1-42, улица Жастар, 1-36, улица Н.Оңдасынова, 89-120, улица Жетікөл, 1-85, улица Отырар, 1-46, улица Каратас, 1-27, улица Ш.Айманова, 1-22, улица Біржан сал, 1-21, улица Бөгенбай батыр, 1-14, улица Орал, 1-8, улица Г.Мүсірепова, 1-12.
Избирательный участок № 296
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Курылыс, без номера дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 48" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Бозарык, 1-15, улица Гулисман, 1-34, улица Мерке, 1-8, улица Улгили 1-9, улица Курылыс, 1-55, улица Жағалау, 1-13.
Избирательный участок № 297
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Н. Оңдасынов, 86, корпус "Б" КГУ "Общеобразовательная средняя школа "Қазығұрт № 66" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Казыгурт: улица Орал, 1-79, улица Богенбай батыр, 1-81, улица Биржан сал, 1-21, улица Ш. Айманова, 1-73, улица Каратас-1, 1-77, улица Талгар, 1-58, улица Кызылжар, 1-72,, улица Шуакты, 1-91, улица Жанабазар, 1-84, улица Ш. Уалиханова, 1-59, улица Ордабасы-1, 49-115, улица Акан сери, 1-44, улица С. Торайгырова, 1-42, улица Жастар, 1-36, улица Н. Ондасынова, 37-126, улица Сураншы батыр, 1-67, улица Акмешит, 1-81, улица Караспан, 1-88, улица К. Жандарбекова, 1-137.
Избирательный участок № 302
Месторасположение: микрорайон Түркістан, 138а, здание ТОО "Детский сад "Асем".
Граница: улица Кеншилик, 102б, 103а, 103б, 104, 105, 106, 107, улица Жулдыз, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 207, улица Ынталы, 5, 51, 52, 53, 54, 71, 72, 85, 87, 88, 89. улица Заман, 49, улица М.Макатаева, 50, 57/2, 75/2, 76, 78/1, 78/2, 79, 80, 81, 82, улица Беткей, 15, 16, 23, 25, 27, 29, 351/2, 60а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, улица У.Жанибекова, 3, 16, 22, 22/1, улица Шыңбұлақ, 10а, 11а, 12, 13, 14, 22/2, улица Ж.Адырбекова, 3, улица С.Байтерекова, 7, 163, 165, 166, улица Иргелес , 142, 143, 144, 145, 146, 157, 158, 159, 160, 161, улица Акбура, 89, 107, 137, 141, 271, 275, 277, улица Керуен, 43, 44, 45, 46, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 90, микрорайон Төменгі Отырар, многоэтажные дома 9, 10, 11, 12, 12/7, 13, 14, 15, 15/1.
Избирательный участок № 303
Месторасположение: улица Т.Рыскулова, 139 здание ГКУ "Общеобразовательная средняя школа № 35 имени М.Мәметов" Управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Жұлдыз көшесі, 1-32, А.Жұбанов көшесі, 1-66, Талдыкөл көшесі, 1-66, Арыстанбаб көшесі, 1-60, Қосмекен көшесі, 1-58, Жібек жолы көшесі, 1-56, Қ.Жандарбеков көшесі, 142-190, Ордабасы көшесі, жұп жағы 2-50, тақ жағы 1-37, Ақан сері көшесі, 1-41, С.Торайғыров көшесі, 1-42, Жастар көшесі 1-36, Н.Оңдасынов көшесі, 89-120, Жетікөл көшесі, 1-85, Отырар көшесі, 1-46 Қаратас көшесі, 1-27, Ш.Айманов көшесі, 1-22, Біржан сал көшесі, 1-21, Бөгенбай батыр көшесі, 1-14, Орал көшесі, 1-8, Ғ.Мүсірепов көшесі, 1-12.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Құрылыс көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 48 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Бозарық көшесі, 1-15, Гулисман көшесі, 1-34, Мерке көшесі, 1-8, Үлгілі көшесі, 1-9, Құрылыс көшесі, 1-55, Жағалау көшесі, 1-13.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Н. Оңдасынов көшесі, 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 66 Қазығұрт жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Қазығұрт шағынауданының Орал көшесі, 1-79, Бөгенбай батыр көшесі, 1-81, Біржан сал көшесі, 1-21, Ш. Айманов көшесі, 1-73, Қаратас-1 көшесі, 1-77, Талғар көшесі, 1-58, Қызылжар көшесі, 1-72, Шуақты көшесі, 1-91, Жаңабазар көшесі, 1-84, Ш. Уәлиханов көшесі, 1-59, Ордабасы-1 көшесі 49-115, Ақан сері көшесі, 1-44, С. Торайғыров көшесі, 1-42, Жастар көшесі, 1-36, Н. Оңдасынов көшесі, 37-126, Сұраншы батыр көшесі, 1-67, Ақмешіт көшесі, 1-81, Қараспан көшесі, 1-88, Қ. Жандарбеков көшесі, 1-137.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан шағынауданы, 138а, "Әсем" бала-бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Кеңшілік көшесі, 102б, 103а, 103б, 104, 105, 106, 107, Жұлдыз көшесі, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 207, Ынталы көшесі, 5, 51, 52, 53, 54, 71, 72, 85, 87, 88, 89, Заман көшесі, 49, М.Мақатаев көшесі, 50, 57/2, 75/2, 76, 78/1, 78/2, 79, 80, 81, 82, Беткей көшесі, 15, 16, 23, 25, 27, 29, 351/2, 60а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, Ө.Жәнібеков көшесі, 3, 16, 22, 22/1, Шыңбұлақ көшесі, 10а, 11а, 12, 13, 14, 22/2, Ж.Адырбеков көшесі, 3, С.Байтереков көшесі, 7, 163, 165, 166, Іргелес көшесі, 142, 143, 144, 145, 146, 157, 158, 159, 160, 161, Ақбура көшесі, 89, 107, 137, 141, 271, 275, 277, Керуен көшесі, 43, 44, 45, 46, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 90 және төменгі Отырар шағынауданы, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
№ 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Рысқұлов көшесі, 139А, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Мәметова атындағы № 35 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Граница: улица А.Диваева, 107-129, улица Ғ.Орманова, 12, 14, 15, 18, 20,20а, 23, 45, улица Казыбек би, 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180, 196, 198/2, 200.
Избирательный участок № 331
Месторасположение: микрорайон Құрсай, улица А.Бекболатова, 1505/3 здание ТОО "Школа Аль-Фараби".
Граница: улица А.Бекболатова, не четная сторона 87-135 А, улица Жылысай, 79-142, улица Аккыстау, 51-78, улица Саудакент, 1-14, улица Қожатоғай, 1-22, улица Қостерек, 1-82, улица Бабақорған, 1-61, улица Шорнақ, 1-65, улица Ақтүйесай, 1-72, улица Белбұлақ, 1-54, улица Сарғау, 1-40, улица Ханшатыр, 1-31, улица Ақалтын, 1-67, улица Тұрбат, 1-40, улица Өзкент, 1-22, улица Тастыкөл, 1-30, улица Жарқайың, 1-19, улица Жетіжар, 1-100, улица Таңатар, 1-31, 1-тупик Таңатар, 1-9, 2-тупик Таңатар, 1-21, 3-тупик Таңатар, 1-16, 4-тупик Таңатар, 1-20, 5-тупик Таңатар, 1-10 микрорайона Құрсай.
А также в участок входит жилой массив Айкөл полностью.
Избирательный участок № 357
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Ақжар, 110/3, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 86" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Н. Ондасынова, 1-36, улица Г. Мусирепова, 1-81, улица С. Муканова, 1-82, улица Бакытты, 1-71, улица Кызылкум, 1-85, улица М. Толебаева, 1-88, улица Баянауыл, 1-89, улица М. Габдуллина, 1-90, улица Акжар-1, 1-72.
В участок входит жилой массив Айкөл полностью.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО - акционерное общество
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью
ГУ - государственное учреждение
ГККП - государственное коммунальное казенное предприятие
НАО - некоммерческое акционерное общество
КГУ - коммунальное государственное учреждение
ПК - производственный кооператив
РГУ - республиканское государственное учреждение
ГКП ПХВ - государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
Приложение – 2
к решению акима города
Шымкент № 9 от 14 ноября
2018 года
Перечень решений акима города Шымкент утративших силу
1. Решение акима города Шымкент от 25 февраля 2015 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрированного в Реестрегосударственной регистрации нормативно-правовых актов № 3062, опубликован в газете "Панорама Шымкента" от 3 марта 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 12 марта 2015 года);
2. Решение акима города Шымкент от 2 октября 2015 года № 1 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Шымкент № 7 от 25 февраля 2015 года "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3355, опубликован в газете "Панорама Шымкента" от 9 октября 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 15 октября 2015 года);

Шекарасы: А.Диваев көшесі, 107-129, Ғ.Орманов көшесі, 12,14 ,15, 18, 20, 20а, 23, 45, Қазыбек би көшесі, 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180,196, 198/2, 200.
№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құрсай шағынауданы, А.Бекболатов көшесі, 1505/3, "Әл-Фараби" мектебі ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ә.Бекболатов көшесі, тақ жағы 87-135 А, Жылысай көшесі, 79-142, Аққыстау көшесі, 51-78, Саудакент көшесі, 1-14, Қожатоғай көшесі, 1-22, Қостерек көшесі, 1-82, Бабақорған көшесі, 1-61, Шорнақ көшесі, 1-65, Ақтүйесай көшесі, 1-72, Белбұлақ көшесі, 1-54, Сарғау көшесі, 1-40, Ханшатыр көшесі, 1-31, Ақалтын көшесі, 1-67, Тұрбат көшесі, 1-40, Өзкент көшесі, 1-22, Тастыкөл көшесі, 1-30, Жарқайың көшесі, 1-19, Жетіжар көшесі, 1-100, Таңатар көшесі, 1-31, Таңатар 1-тұйығы, 1-9, Таңатар 2-тұйығы 1-21, Таңатар 3-тұйығы, 1-16, Таңатар 4-тұйығы, 1-20, Таңатар 5-тұйығы, 1-10.
Сонымен қатар, учаскеге Айкөл тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Ақжар көшесі, 110/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 86 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Н. Оңдасынов көшесі, 1-36, Ғ. Мүсірепов көшесі, 1-81, С. Мұқанов көшесі, 1-82, Бақытты көшесі, 1-71, Қызылқұм көшесі, 1-85, М. Төлебаев көшесі, 1-88, Баянауыл көшесі, 1-89, М. Ғабдуллин көшесі, 1-90, Ақжар-1 көшесі, 1-72.
Учаскеге Айкөл тұрғын алабы толығымен кіреді.
Ескертпе: Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚ - акционерлік қоғам
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ММ - мемлекеттік мекемесі
МКҚК - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
КеАҚ - коммерциялық емес акционерлік қоғамының
КММ - коммуналдық мемлекеттік мекемесі
ӨК - өндірістік кооперативі
РММ - республикалық мемлекеттік мекемесі
ШҚ МКК - шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне
2-қосымша
Шымкент қаласы әкімінің күштері жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Шымкент қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3062 тіркелген, 2015 жылы 3 наурызда "Шымкент келбеті" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 12 наурызда жарияланған);
2. "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы №7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3355 тіркелген, 2015 жылы 9 қазанда "Шымкент келбеті" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 15 қазанда жарияланған);

3. Решение акима города Шымкент от 24 ноября 2015 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Шымкент № 7 от 25 февраля 2015 года "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3481, опубликован в газете "Панорама Шымкента" от 1 января 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года);
4. Решение акима города Шымкент от 8 февраля 2016 года № 1 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Шымкент № 7 от 25 февраля 2015 года "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3592, опубликован в газете "Панорама Шымкента" от 19 февраля 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 24 февраля 2016 года).

3. "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3481 тіркелген, 2016 жылы 1 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 қаңтарда жарияланған);
4. "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3592 тіркелген, 2016 жылы 19 ақпанда "Шымкент келбеті" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 24 ақпанда жарияланған).