Об образовании избирательных участков на территории Кегенского района
Решение акима Кегенского района Алматинской области от 14 декабря 2018 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 декабря 2018 года № 4973. Утратило силу решением акима Кегенского района Алматинской области от 2 апреля 2026 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Кегенского района Алматинской области от 02.04.2026 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения в редакции решения акима Кегенского района Алматинской области от 29.12.2022 № 45 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кегенского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Кегенского района согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима Кегенского района Алматинской области от 29.12.2022 № 45 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Исаева Медета Шайыткановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Байедилов
Приложение к решению акима Кегенского района № 25 от 14 декабря 2018 года
Сноска. Приложение в редакции решения акима Кегенского района Алматинской области от 29.12.2022 № 45 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки на территории Кегенского района
1. Избирательный участок № 557.
Центр: село Кеген, улица Б. Момышулы № 13, Коммунальное государственное учреждения "Школа-лицей имени Кенеса Нурпеисулы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах:
улица Абая: дома с № 1 по 81;
улица Жамбыла: дома с № 1 по 59;
улица Узак Батыра: дома с № 1 по 45;
улица Байгабылулы: дома с № 1 по 18;
улица Балапанулы: дома с № 1 по 88;
улица Манекеулы: дома с № 1 по 23;
улица Жаменкеулы: дома с № 1 по 52;
улица Амангелды: дома с № 1 по 72;

Кеген ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 21 желтоқсанда № 4973 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 2026 жылғы 2 сәуірдегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 02.04.2026 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешім атауы жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 29.12.2022 № 45 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Кеген ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 29.12.2022 № 45 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Исаев Медет Шайытқанұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Байедилов
Кеген ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 25 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 29.12.2022 № 45 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Кеген ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 557 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кеңес Нұрпейісұлы атындағы мектеп-лицейі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
Абай көшесі: № 1-ден 81-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі үйлер;
Ұзақ Батыр көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Байғабылұлы көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер;
Балапанұлы көшесі: № 1-ден 88-ге дейінгі үйлер;
Мәнекеұлы көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер;
Жәменкеұлы көшесі : № 1-ден 52-ке дейінгі үйлер;
Амангелді көшесі № 1-ден 72-ге дейінгі үйлер;

улица М. Орманова: дома с № 1 по 18;
улица Калмакбайулы: дома с № 1 по 17;
улица Райымбека: дома с № 2 по 40 (четная сторона);
улица Смагулулы: дома с № 1 по 33;
улица Ынтымак: дома с № 1 по 7;
улица Ы. Алтынсарина: дома с № 3 по 70;
улица Ш. Уалиханова: дома с № 1 по 82;
улица Т. Байжанулы: дома с № 22 по 29;
улица Толебаева: дома с № 12 по 50;
улица Тюп: дома с № 4 по 61;
улица Б. Мукашулы: дома с № 1 по 15;
улица Б. Момышулы: дома с № 1 по 4;
улица Райымбека: дома с № 93/1 по 93/51.
2. Избирательный участок № 558.
Центр: село Кеген, улица Б. Атыханулы № 13, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Ожека Жанабаева" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах:
улица Мырзагелды ата: дома с № 2 по 24;
улица Мусиралиулы: дома с № 1 по 47;
улица Б. Атыханулы: дома с № 3 по 49;
улица Райымбека: дома с № 7 по 31 (нечетная сторона);
улица Азимжанова: дома с № 2 по 42 (четная сторона);
улица Багаева: дома с № 2 по 42;
улица Б. Жаксылыкулы: дома с № 2 по 32;
улица Коргасбайулы: дома с № 46 по 113;
улица Сатпаева: дома с № 19 по 59;
улица Дархана: дома с № 12 по 32;
улица Лебаева: дома с № 55 по 82;
улица Конаева: дома с № 50 по 126;
улица Жандосова: дома с № 62 по 104;
улица Бидайбекулы: дома с № 37 по 92;
улица Т. Карагожаева: дома с № 3 по 11;
улица Момышулы: дома с № 18 по 32;
улица Кошкинова: дома с № 1 по 77;
улица Саябак: дома с № 1 по 4;
улица Аурухана маны: дома с № 1 по 28;
улица Р. Мамбетова: дома с № 1 по 23;
улица Р. Маметова: дома с № 53 по 101.
3. Избирательный участок № 559.
Центр: село Кеген, улица М. Лебаева № 40, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа-гимназия Садвакаса Серкебаева с начальной школой Туменбай" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах:
улица Азимжанова: дома с № 1 по 41 (нечетная сторона);
улица Бидайбекулы: дома с № 1 по 36;
улица Жандосова: дома с № 1 по 61;
улица Мыкитанулы: дома с № 1 по 59;
улица Зыкайулы: дома с № 1 по 30;
улица Муратбаева: дома с № 1 по 33;
улица Корганбайулы: дома с № 1 по 22;

М. Орманов көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер;
Қалмақбайұлы көшесі: № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 2-ден 40-қа дейінгі үйлер (жұп жағы);
Смағұл көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер;
Ынтымақ көшесі: № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер;
Ы. Алтынсарин көшесі: № 3-тен 70-ке дейінгі үйлер;
Ш. Уалиханов көшесі: № 1-ден 82-ге дейінгі үйлер;
Т. Байжанұлы көшесі: № 22-ден 29-ға дейінгі үйлер;
Төлебаев көшесі: № 12-ден 50-ге дейінгі үйлер;
Түп көшесі: № 4-тен 61-ге дейінгі үйлер;
Б. Мұқашұлы көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер;
Б. Момышұлы көшесі: № 1-ден 4-ке дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 93/1-ден 93/51-ге дейінгі үйлер.
2. № 558 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өжек Жаңабаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
Мырзагелді ата көшесі: № 2-ден 24-ке дейінгі үйлер,
Мүсірәліұлы көшесі: № 1-ден № 47-ге дейінгі үйлер;
Б. Атыханұлы көшесі: № 3-тен 49-ға дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 7-ден 31-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Әзімжанов көшесі: № 2-ден 42-ге дейінгі үйлер (жұп жағы);
Бағаев көшесі:№ 2-ден 42-ге дейінгі үйлер;
Б. Жақсылықұлы көшесі: № 2-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Қорғасбайұлы көшесі: № 46-дан 113-ке дейінгі үйлер;
Сәтпаев көшесі: № 19-дан 59-ға дейінгі үйлер;
Дархан көшесі: № 12-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Лебаев көшесі: № 55-тен 82-ге дейінгі үйлер;
Қонаев көшесі: № 50-ден 126-ға дейінгі үйлер;
Жандосов көшесі: № 62-ден 104-ке дейінгі үйлер;
Бидайбекұлы көшесі: № 37-ден 92-ге дейінгі үйлер;
Т. Қарағожаев көшесі: № 3-тен 11-ге дейінгі үйлер;
Момышұлы көшесі: № 18-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Көшкінов көшесі: № 1-ден 77-ге дейінгі үйлер;
Саябақ көшесі: № 1-ден 4-ке дейінгі үйлер;
Аурухана маңы көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер;
Р. Мамбетов көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер;
М. Маметова көшесі: № 53-тен 101-ге дейінгі үйлер.
3. № 559 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, М. Лебаев көшесі № 40, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Түменбай бастауыш мектебі бар Сәдуақас Серкебаев атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
Әзімжанов көшесі: № 1-ден 41-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Бидайбекұлы көшесі: № 1-ден 36-ға дейінгі үйлер;
Жандосов көшесі: № 1-ден 61-ге дейінгі үйлер;
Мықитанұлы көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі үйлер;
Зықайұлы көшесі: № 1-ден 30-ға дейінгі үйлер;
Мұратбаев көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер;
Қорғанбайұлы көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер;

улица Дархана: дома с № 1 по 11;
улица Молдагуловой: дома с № 1 по 31;
улица Туркебайулы: дома с № 1 по 28;
улица Койшыбекулы: дома с № 1 по 20;
улица Нусипбекулы: дома с № 1 по 11;
улица Конаева: дома с № 1 по 45;
улица Жаркынбасулы: дома с № 1 по 55;
улица Лебаева: дома с № 2 по 38;
улица Коргасбайулы: дома с № 1 по 45;
улица Бейсембетулы: дома с № 1 по 26;
улица Маметовой: дома с № 1 по 51;
улица Райымбека: дома с № 1 по 5 (нечетная сторона);
дома с № 1 по 17 расположенные возле моста;
улица Тосекбайулы: дома с № 1 по 25;
улица Игибайулы: дома с № 12 по 38.
4. Избирательный участок № 560.
Центр: село Туменбай, улица Акшокы № 21, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа-гимназия Садвакаса Серкебаева с начальной школой Туменбай" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села Туменбай и Темирлик.
5. Избирательный участок № 562.
Центр: село Болексаз, улица Кулшашарулы №11, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Болексаз с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Болексаз.
6. Избирательный участок № 563.
Центр: село Актасты, улица Райымбека № 13, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Актасты" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Актасты.
7. Избирательный участок № 564.
Центр: село Жана Тасашы, улица Райымбека № 7, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Тасашы с пришкольным интернатом, дошкольным миницентром и с начальной школой Сарыкол" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села Тасашы, Жана Тасашы, Сарыкол
8. Избирателный участок № 565.
Центр: село Каркара, улица Райымбека № 27, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Каркара с дошкольным миницентром и с начальной школой Ереуил" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Каркара.
9. Избирательный участок № 566.
Центр: село Ереуил, улица Ереуил № 1, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Каркара с дошкольным миницентром и с начальной школой Ереуил" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Ереуил.

Дархан көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер;
Молдағұлова көшесі: № 1-ден 31-ге дейінгі үйлер;
Түркебайұлы көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер;
Қойшыбекұлы көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер;
Нүсіпбекұлы көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер;
Қонаев көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Жарқынбасұлы көшесі: № 1-ден 55-ке дейінгі үйлер;
Лебаев көшесі: № 2-ден 38-ге дейінгі үйлер;
Қорғасбайұлы көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Бейсембетұлы көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер;
Мәметова көшесі: № 1-ден 51-ге дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 1-ден 5-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Көпір маңында орналасқан № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер;
А. Төсекбайұлы көшесі: № 1-ден 25-ке дейінгі үйлер;
Ө. Игібайұлы көшесі: № 12-ден 38-ге дейінгі үйлер.
4. № 560 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түменбай ауылы, Ақшоқы көшесі № 21, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Түменбай бастауыш мектебі бар Сәдуақас Серкебаев атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Түменбай және Темірлік ауылдары.
5. № 562 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлексаз ауылы, Күлшашарұлы көшесі № 11, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөлексаз орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бөлексаз ауылы.
6. № 563 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтасты ауылы, Райымбек көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтасты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақтасты ауылы.
7. № 564 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа Тасашы ауылы, Райымбек көшесі № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тасашы орта мектебіне қарасты интернаты бар мектепке дейінгі шағын орталығымен және Сарыкөл бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тасашы, Жаңа Тасашы, Сарыкөл ауылдары.
8. № 565 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарқара ауылы, Райымбек көшесі № 27, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарқара орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ереуіл бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарқара ауылы.
9. № 566 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ереуіл ауылы, Ереуіл көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарқара орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ереуіл бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ереуіл ауылы.

10. Избирательный участок № 567.
Центр: село Кокпияз, улица К. Рысбекулы № 22, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Инкарбек Жумагулова с дошкольным миницентром и с начальной школой Кокпияз" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кокпияз.
11. Избирательных участок № 568.
Центр: село Шырганак, улица О. Дауренова № 8, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Инкарбек Жумагулова с дошкольным миницентром и с начальной школой Кокпияз" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Шырганак.
12. Избирательный участок № 569.
Центр: село Талды, улица Р. Ракышулы № 2, Коммунальное государственное учреждения "Основная школа Талды и с начальной школой Кенсу" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Талды.
13. Избирательный участок № 570.
Центр: село Киши Каркара, улица О. Акбаева № 11, Коммунальное государственное учреждения "Основная школа Бескол" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Киши Каркара.
14. Избирательный участок № 571.
Центр: село Кенсу, улица А. Ожарова № 20, Коммунальное государственное учреждения "Основная школа Талды и с начальной школой Кенсу" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кенсу.
15. Избирательный участок № 572.
Центр: село Туюк, улица Т. Суйенишулы № 1, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Туюк с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Туюк.
16. Избирательный участок № 573.
Центр: село Узынбулак, улица Абая № 48, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Ыдырыс Кошкинова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Узынбулак.
17. Избирательный участок № 574.
Центр: село Аксай, улица Б. Жандарова № 5, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Аксай" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Аксай.
18. Избирательный участок № 575.
Центр: село Жалаулы, улица М. Лебаева № 33, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Жалаулы" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Жалаулы.

10. № 567 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкпияз ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі № 22, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көкпияз ауылы.
11. № 568 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шырғанақ ауылы, О. Дауренов көшесі № 8, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шырғанақ ауылы.
12. № 569 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талды ауылы, Р. Рақышұлы көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талды негізгі мектеп және Кеңсу бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талды ауылы.
13. № 570 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Қарқара ауылы, О. Ақбаев көшесі № 11, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бескөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кіші Қарқара ауылы.
14. № 571 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңсу ауылы, А. Ожаров көшесі № 20, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талды негізгі мектеп және Кеңсу бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кеңсу ауылы.
15. № 572 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұйық ауылы, Т. Сүйенішұлы көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұйық орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұйық ауылы.
16. № 573 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынбұлақ ауылы, Абай көшесі № 48, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ыдырыс Көшкінов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ұзынбұлақ ауылы.
17. № 574 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсай ауылы, Б. Жандаров көшесі № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақсай ауылы.
18. № 575 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаулы ауылы, М. Лебаев көшесі № 33, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалаулы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жалаулы ауылы.

19. Избирательный участок № 576.
Центр: село Жылысай, улица Абая № 20, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Майлы Орманова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села Жылысай, Колтыкбастау, Мойнак.
20. Избирательный участок № 577.
Центр: село Шыбышы, улица О. Батырбекова № 14А, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Бестобе с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Шыбышы.
21. Избирательный участок № 578.
Центр: село Жайдакбулак, улица Ш. Уалиханова № 31, Коммунальное государственное учреждения "Основная школа имени Сейдахмета Боскынбаева" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Жайдакбулак
22. Избирательный участок № 579.
Центр: село Тогызбулак, улица М. Сыбанкулова № 9, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Капез Байгабылулы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Тогызбулак.
23. Избирательный участок № 580.
Центр: село Жаланаш, улица М. Серикбаева № 89, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Жамал Ермегияева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах:
улица М. Мусиралиева: дома с № 1 по 15;
улица М. Аршабаева: дома с № 1 по 45;
улица Б. Жакашева: дома с № 1 по 20;
улица Б. Атыханулы: дома с № 19 по 44;
улица С. Бабаева: дома с № 42 по 91;
улица С. Канаева: дома с № 56 по 103;
улица М. Серикбаева: дома с № 40 по 117;
улица К. Байгабылулы: дома с № 54 по 104;
улица Абая: дома с № 18 по 45;
улица Т. Тайбагарулы: дома с № 3 по 31;
улица Райымбек батыра: дома с № 28 по 70;
улица Т. Бокина: дома с № 27 по 42;
улица А. Молдагуловой: дома с № 9 по 18;
улица М. Ауезова: дома с № 1 по 13;
улица К. Алдибайулы: дома с № 2 по 9;
улица С. Алимгазыулы: дома с № 2 по 58 (четная сторона);
улица А. Жунисова: дома с № 8 по 49;
улица Т. Рыскулова: дома с № 1 по 49;
улица А. Смайлова: дома с № 4 по 21 дом 2 кв.;
улица Б. Момышулы: дома с № 1 по 13;
улица Н. Озбекулы: дома с № 7 по 9.

19. № 576 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысай ауылы, Абай көшесі № 20, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майлы Орманов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жылысай, Қолтықбастау, Мойнақ ауылдары.
20. № 577 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шыбышы ауылы, О. Батырбеков көшесі № 14А, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестөбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шыбышы ауылы.
21. № 578 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайдақбұлақ ауылы, Ш. Уалиханов көшесі № 31, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сейдахмет Босқынбаев атындағы негізгі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жайдақбұлақ ауылы.
22. № 579 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тоғызбұлақ ауылы, М. Сыбанкулов көшесі № 9, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қапез Байғабылұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тоғызбұлақ ауылы.
23. № 580 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаңаш ауылы, М. Серікбаев көшесі № 89, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамал Ермегияев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
М. Мүсіралиев көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер;
М. Аршабайұлы көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Б. Жақашев көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер;
Б. Атыханұлы көшесі: № 19-дан 44-ке дейінгі үйлер;
С. Бабаев көшесі: № 42-ден 91-ге дейінгі үйлер;
С. Қанайұлы көшесі: № 56-дан 103-ке дейінгі үйлер;
М. Серікбаев көшесі: № 40-тан 117-ге дейінгі үйлер;
Қ. Байғабылұлы көшесі: № 54-тен 104-ке дейінгі үйлер;
Абай көшесі: № 18-дан 45-ке дейінгі үйлер;
Т. Тайбағарұлы көшесі: № 3-тен 31-ге дейінгі үйлер;
Райымбек батыр көшесі: № 28-ден 70-ке дейінгі үйлер;
Т. Бокин көшесі: № 27-ден 42-ге дейінгі үйлер;
Ә. Молдағұлова көшесі: № 9-дан 18-ге дейінгі үйлер;
М. Әуезов көшесі: № 1-ден 13-ке дейінгі үйлер;
Қ. Әлдібайұлы көшесі: № 2-ден 9-ға дейінгі үйлер;
С. Әлімғазыұлы көшесі: № 2-ден 58-ге дейінгі үйлер (жұп жағы);
Ә. Жүнісов көшесі: № 8-ден 49-ға дейінгі үйлер;
Т. Рысқұлов көшесі: № 1-ден 49-ға дейінгі үйлер;
Ә. Смайлов көшесі: № 4-тен 21 үй 2 пәтерге дейінгі үйлер;
Б. Момышұлы көшесі: № 1-ден 13-ке дейінгі үйлер;
Н.Өзекбекұлы көшесі: № 7-ден 9-ға дейінгі үйлер.

24. Избирательный участок № 581.
Центр: село Жаланаш, улица М. Макатаева № 15, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Сарсенбай Бейсембетулы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах:
улица А. Байтурсынова: дома с № 2 по 17;
улица Г. Омарова: дома с № 1 по 12;
улица Б. Атыханулы: дома с № 1 по 24;
улица И. Жендеева: дома с № 4 по 32;
улица С. Бабаева: дома с № 6 по 41;
улица М. Серикбаева: дома с № 3 по 53;
улица А. Молдагуловой: дома с № 3 по 12;
улица К. Байгабылова: дома с № 1 по 48;
улица К. Машкеева: дома с № 2 по 9 дом 2 кв.;
улица С. Канайулы: дома с № 4 по 55;
улица Б. Тиынулы: дома с № 1 по 50;
улица Абая: дома с № 3 по 19;
улица Т. Тайбагарулы: дома с № 2 по 14;
улица Н. Озбекулы: дома с № 2 по 14;
улица Райымбек батыра: дома с № 1 по 26;
улица Т. Бокина: дома с № 13 по 30;
улица С. Алимгазыулы: дома с № 7 по 49 (нечетная сторона);
улица Д. Нурпейсовой: дома с № 10 дом 1 кв. по 20 дом 2 кв.;
улица А. Иманова: дома с № 3 по 10;
улица С. Бейсембетулы: дома с № 14 по 35;
улица Кажымукана: дома с № 2 по 12;
улица М. Макатаева: дома с № 1 по 40;
улица О. Жанбырбаева: дома с № 1 по 54;
улица О. Жандосова: дома с № 1 по 5;
улица К. Сатбаева: дома с № 2 по 22;
улица Ш. Уалиханова: дома с № 1 по 20.
25. Избирательный участок № 582.
Центр: село А. Нусипбекова, улица М. Ауезова № 30, Коммунальное государственное учреждения "Школа-гимназия Акая Нусипбекова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село А. Нусипбекова.
26. Избирательный участок № 583.
Центр: село Карабулак, улица Б. Удиманова № 30, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Карабулак с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Карабулак.
27. Избирательный участок № 584.
Центр: село Саты, улица К. Ултаракова № 55, Коммунальное государственное учреждения "Школа-лицей Айтжана Туркебаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Саты.

24. № 581 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаңаш ауылы, М.Мақатаев көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарсенбай Бейсембетұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
А. Байтұрсынұлы көшесі: № 2-ден 17-ге дейінгі үйлер;
Ғ. Омаров көшесі: № 1-ден 12-ге дейінгі үйлер;
Б. Атыханұлы көшесі: № 1-ден 24-ке дейінгі үйлер;
И. Жендеев көшесі: № 4-тен 32-ге дейінгі үйлер;
С. Бабаев көшесі: № 6-дан 41-ге дейінгі үйлер;
М. Серікбаев көшесі: № 3-тен 53-ке дейінгі үйлер;
Ә. Молдағұлова көшесі: № 3-тен 12-ге дейінгі үйлер;
Қ. Байғабылұлы көшесі: № 1-ден 48-ге дейінгі үйлер;
Қ. Машкеев көшесі: № 2-ден 9 үй 2 пәтерге дейінгі үйлер;
С. Қанайұлы көшесі: № 4-тен 55-ке дейінгі үйлер;
Б. Тиынұлы көшесі: № 1-ден 50-ге дейінгі үйлер;
Абай көшесі: № 3-тен 19-ға дейінгі үйлер;
Т. Тайбағарұлы көшесі: № 2-ден 14-ке дейінгі үйлер;
Н. Өзбекұлы көшесі: № 2-ден 14-ке дейінгі үйлер;
Райымбек батыр көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер;
Т. Бокин көшесі: № 13-тен 30-ға дейінгі үйлер;
С. Әлімғазыұлы көшесі: № 7-ден 49-ға дейінгі үйлер (тақ жағы);
Д. Нұрпейісова көшесі: № 10 үй 1 пәтерден 20 үй 2 пәтерге дейінгі үйлер;
А. Иманов көшесі: № 3-тен 10-ға дейінгі үйлер;
С. Бейсембетұлы көшесі: № 14-тен 35-ке дейінгі үйлер;
Қажмұқан көшесі: № 2-ден 12-ге дейінгі үйлер;
М. Мақатаев көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер;
Ө. Жаңбырбаев көшесі: № 1-ден 54-ке дейінгі үйлер
О. Жандосов көшесі: № 1-ден 5-ке дейінгі үйлер;
Қ. Сәтбаев көшесі: № 2-ден 22-ге дейінгі үйлер;
Ш. Уәлиханов көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер.
25. № 582 сайлау учаскесі.
Орталығы: А. Нүсіпбеков ауылы, М. Әуезов көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақай Нүсіпбеков атындағы мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: А. Нүсіпбеков ауылы.
26. № 583 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Б. Үдіманов көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы.
27. № 584 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саты ауылы, Қ. Ұлтарақов көшесі № 55, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтжан Туркебаев атындағы мектеп-лицейі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Саты ауылы.

28. Избирательный участок № 585.
Центр: село Курмети, улица Ж. Манапбаева № 16, Коммунальное государственное учреждения "Основная школа имени Аужан Ниязбекова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Курмети.
29. Избирательный участок № 586.
Центр: село Алгабас, улица О. Иманбаева № 15, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Узак Багаева с дошкольным миницентром и с начальной школой Алгабас" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Алгабас.
30. Избирательный участок № 587.
Центр: село Жинишке, улица Ж. Молдасановой № 17, Коммунальное государственное учреждения "Начальная школа Жинишке" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Жинишке.
31. Избирательный участок № 588.
Центр: село Жанаталап, улица Бабалиева № 4, Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Узак Багаева с дошкольным миницентром и с начальной школой Алгабас" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Жанаталап.
32. Избирательный участок № 589.
Центр: село Каркара, Департамент пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, Пограничное управление по Райымбекскому району, пограничное отделение "Каркара".
В границах: пограничное отделение "Каркара".
33. Избирательный участок № 590.
Центр: село А. Нусипбеков, Департамент пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, Пограничное управление по Карасайскому району, пограничное отделение "Рабат".
В границах: пограничное отделение "Рабат".
34. Избирательный участок № 591.
Центр: село Саты, Департамент пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, Пограничное управление по Карасайскому району, пограничное отделение "Саты".
В границах: пограничное отделение "Саты".

28. № 585 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күрметі ауылы, Ж. Манапбаев көшесі № 16, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әужан Ниязбеков атындағы негізгі мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Күрметі ауылы.
29. № 586 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзақ Бағаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алғабас ауылы.
30. № 587 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жіңішке ауылы, Ж. Молдасанова көшесі № 17, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жіңішке бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жіңішке ауылы.
31. № 588 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Бабалиев көшесі № 4, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзақ Бағаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
32. № 589 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарқара ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті, Райымбек ауданы бойынша Шекара басқармасы, "Қарқара" шекара бөлімі.
Шекаралары: "Қарқара" шекара бөлімі.
33. № 590 сайлау учаскесі.
Орталығы: А. Нүсіпбеков ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті, Қарасай ауданы бойынша Шекара басқармасы, "Рабат" шекара бөлімі.
Шекаралары: "Рабат" шекара бөлімі.
34. № 591 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саты ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті, Қарасай ауданы бойынша Шекара басқармасы, "Саты" шекара бөлімі.
Шекаралары: "Саты" шекара бөлімі.