Об утверждении правил предоставления статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 31 июля 2018 года № 1192. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2018 года № 17348.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 26 июля 2007 года "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", а также подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" от 19 марта 2010 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила предоставления статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество.
2. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 48 "Об утверждении Правил предоставления Государственной корпорацией "Правительство для граждан" статистической и иной отчетной информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13042, опубликован 17 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2017 года № 489"О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 48 "Об утверждении Правил предоставления Государственной корпорацией "Правительство для граждан" статистической и иной отчетной информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15147, опубликован 5 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов).
3. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.

Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 31 шiлдедегi № 1192 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 6 қыркүйекте № 17348 болып тіркелді.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" 2007 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 4) тармақшасына, сондай-ақ "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты беру қағидалары бекітілсін.
2. Мыналар:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық және өзге есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 48 бұйрығынын. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13042 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) ""Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясының ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық және өзге есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 48 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 489 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15147 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 маусымда нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкіде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi және заң қызметін ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттiк тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға жіберілуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң жетекшiлiк ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан
Н. Пан
"СОГЛАСОВАНО"
Министр информации и
коммуникаций Республики Казахстан
_____________ Д. Абаев
"__"_________ 2018 год
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель председателя
Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
____________ Г. Керимханова
"__"_________ 2018 год
Утверждены приказом
исполняющего обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 июля 2018 года № 1192
ПРАВИЛА
предоставления статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие правила предоставления статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 июля 2007 года "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество" и определяют порядок предоставления некоммерческим акционерным обществом Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее-Государственная корпорация) и Департаментами юстиции областей, городов республиканского значения и столицы (далее - Департаменты юстиции) статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество (далее – Статистическая информация).
Глава 2. Порядок предоставления статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество
2. Показатели предоставления статистической информации формируются путем выборки соответствующих количественных данных из источников первичного учета(Государственной базы данных "Регистр недвижимости"),с последующим их отражением по графам форм статистической информации.
3. Данные указываются в разрезе отчетного периода текущего года.
4. Государственной корпорацией ежеквартально, с нарастающим итогом к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом в бумажном виде предоставляются в Министерство юстиции следующие виды статистической информации:
отчет о проделанной работе по государственной регистрации прав на недвижимое имущество по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
отчет о вырученных средствах Государственной корпорацией за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
отчет о поступивших жалобах физических и юридических лиц по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам (далее - Форма отчета о поступивших жалобах физических и юридических лиц);
отчет о количестве вынесенных решений (постановлений) суда по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
отчет о проведенных за отчетный период государственными органами проверках деятельности Государственной корпорации в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество по форме, согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
отчет о наложенных дисциплинарных взысканиях на работников Государственной корпорации за ненадлежащее исполнение обязанностей в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период по форме, согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
отчет о возбужденных уголовных делах, связанных с деятельностью в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің міндетін атқарушы
Н. Пан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
_______________ Д. Абаев
2018 жылғы "__"_____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
Төрағасының орынбасары
_______________ Г. Керимханова
2018 жылғы "__"_____________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрдің м.а.
2018 жылғы 31 шілдедегі
№ 1192 бұйрығымен
бекітілген
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты беру қағидалар
1- Тарау Жалпы ережелер
1. Осы жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты беру туралы қағидалар (бұдан әрі - Қағидалар)Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 шілдедегі "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Заңына сәйкес әзірленген және "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясыкоммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі- Мемлекеттік корпорация) және облыстардың, республикалық манызы бар қалалардың және астананың Әділет департаментеріне (бұдан әрі - Әділет департаменттері)жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты (бұдан әрі – Статистикалық ақпарат)беру тәртібін анықтайды.
2- Тарау. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты беру тәртібі
2. Cтатистикалық ақпараттыберу көрсеткіштері бастапқы есеп көздерінен ("Жылжымайтын мүлік тіркелімі" Мемлекеттік деректер қоры) (бұдан әрі – ЖМТ МДҚ) алынған тиісті сандық деректерді іріктеу арқылы, кейіннен оларды статистикалық ақпарат нысандары бағандары бойынша көрсете отырып, қалыптастырылады.
3. Деректер ағымдағы жылдың есептік мерзіміне бөлініп көрсетіледі.
4. Мемлекеттік корпорация өсу қорытындысымен тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне қарай келесі көрсетілгенстатистикалық ақпаратын келесі түрлерін Әділет министрлігіне:
жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу бойынша атқарылған жұмыстуралы есепті осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша;
жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттік тiркегені үшінМемлкеттік корпорацияға түскен қаржы туралы есепті осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес, нысан бойынша;
жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есепті осы Қағидалардың 3-қосымшасына (бұдан әрі-Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есеп нысыны) сәйкеснысан бойынша;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны туралы есептіосы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес, нысан бойынша;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы Мемлекеттік корпорацияның қызметіне есептік кезеңде мемлекеттік органдардың жүргізген тексерулері туралы есепті осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкеснысанбойынша;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында міндеттерін тиісінше орындамағаны үшін Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлеріне есептік кезеңде қолданылған тәртіптік жаза туралы есепті осы Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкеснысанбойынша;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы қызметпен байланысты есептік кезеңде қозғалғанқылмыстық істер туралы есепті осы Қағидалардың 7-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжат түрінде ұсынады.

5. Департаментами юстиции ежеквартально, с нарастающим итогом к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом, в электронном виде в Министерство юстиции предоставляется отчет о поступивших жалобах физических и юридических лиц по форме отчета о поступивших жалобах физических и юридических лиц.
Сноска. Пункт 5 - в редакции приказа Министра юстиции РК от 20.04.2021 № 313 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Пункт 6 предусматривается в редакции приказа Министра юстиции РК от 20.03.2026 № 278 (вводится в действие c 12.07.2026).
6. Филиалами государственной корпорации ежемесячно, с нарастающим итогом к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом, в электронном виде предоставляются в Государственную корпорацию следующие виды статистической информации:
сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество по форме, согласно приложению 9 к настоящим Правилам;
сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих по форме, согласно приложению 10 к настоящим Правилам.
7. Статистическая информация подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации либо Департаментов юстиции.
Примечание ИЗПИ!
Приложение 1 предусматривается в редакции приказа Министра юстиции РК от 20.03.2026 № 278 (вводится в действие c 12.07.2026).
Приложение 1
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о проделанной работе по государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Отчетный период __________ квартал 20___ г.
Индекс: 1. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о проделанной работе по государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Отчетный период
Количество оказанных услуг
Государственная регистрация прав на недвижимое имущество
Электронная регистрация прав на недвижимое имущество
Количество отказов в регистрации прав на недвижимое имущество
Количество приостановлений регистрации прав на недвижимое имущество
Выдача дубликата правоустанавливающего документа
Информационные услуги
бумажная
электронная
бумажная
электронная
Выдача копий документов регистрационного дела заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы)
Справка о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристик
Справка об отсутствии (наличии) недвижимого имущества (без учета электронных услуг)
Справка о зарегистрированных и прекращенных правах
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
отчетный период текущего года
аналогичный период прошлого года
Наименование организации _______________________________________________________
Адрес _________________________________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) _______________________________________________________________
Телефон ______________________
Заместитель Председателя Правления _____________________________________________
(Ф.И.О. подпись) _______________________________________________________________
Дата "___" ______________ 20__ года М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к настоящему "Отчету о проделанной работе по государственной регистрации прав на недвижимое имущество"
Приложение
к форме отчета о проделанной работе
по государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Пояснение по заполнению формы "Отчет о проделанной работе по государственной регистрации прав на недвижимое имущество"

5. Әділет департаменттері тоқсан сайын өсу қорытындысымен келесі есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне қарай Әділет министрлігіне жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есеп нысан бойынша жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есепті электронды түрде ұсынады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 20.04.2021 № 313 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Мемлекеттік корпорацияның филиалдары өсу қорытындысымен ай сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай көрсетілген статистикалық ақпараттың келесі түрлерін Мемлекеттік корпорацияға:
Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастары сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер осы Қағидалардың 9-қосымшасына сәйкес нысан бойынша;
Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер осы Қағидалардың 10-қосымшаға сәйкес, нысан бойынша электронды түрінде ұсынады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Статистикалық ақпаратқа Мемлекеттік корпорацияның не Әділет департаменттерінің орындаушысы мен басшысы қол қояды.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу бойынша атқарылған жұмыс туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индекс: 1. РН
Индексі: ЖМТ. 1
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу бойынша атқарылған жұмыс туралы есеп
Есептік кезең
Көрсетілген қызметтер саны
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды цифрлық тіркеу
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеудегі бас тартулардың саны
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеуді тоқтата тұрудың саны
Құқық белгілейтін құжаттың телнұсқасын беру
Ақпараттық қызметтер
Қағаз түрінде
Электрондық
Қағаз түрінде
Электрондық
Тіркеуші орган куәландырған тіркеу ісі құжаттарының көшірмелерінжоспарды беру (сызбаны) қоса
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (құқық ауыртпалығы) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтама
Жылжымайтын мүліктің болуы (жоқтығы) туралы анықтама (электронды қызметті қоспағанда)
Тіркелген және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамалар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ағымдағы жылдың есептік кезеңі
өткен жылдың ұқсас кезең
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекен-жайы_____________
Орындаушы _________________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары__________________ (Т.А.Ә. қолы)
Күні "__" ____________________20 жыл М.О.
Ескерту: ”Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу бойынша атқарылған жұмыс туралы есепті” толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
бойынша атқарылған жұмыс
туралы есепнысанға
қосымша
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу бойынша атқарылған жұмысы туралы есеп" нысанын толтыру бойынша түсініктеме.

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о проделанной работе по государственной регистрации прав на недвижимое имущество" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации, с указанием его фамилии и инициалов, а также даты заполнения.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 "Отчетный период" - отражаются сведения за отчетный период текущего года и за аналогичный период прошлого года;
графа 2 "Количество оказанных услуг" подразделяется на графы содержащие сведения за отчетный период текущего года и за аналогичный период прошлого года и включает в себя сведения:
в разделе 1 о государственной регистрации прав на недвижимое имущество;
в разделе 2 об электронной регистрации прав на недвижимое имущество;
раздел 3 "Количество отказов в регистрации прав на недвижимое имущество" включает два подраздела:
1) бумажная;
2) электронная;
раздел 4 "Количество приостановлений в регистрации прав на недвижимое имущество" включает два подраздела:
1) бумажная;
2) электронная;
в разделе 5 о выдаче дубликатов правоустанавливающего документа;
раздел 6 "Информационные услуги" включает в себя 4 подраздела:
1) количество выданных копий документов регистрационного дела заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы);
2) справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках;
3) справки об отсутствии (наличии) недвижимого имущества (без учета электронных услуг);
4) справки о зарегистрированных прекращенных прав.
Приложение 2
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о вырученных средствах Государственной корпорацией за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 2. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о вырученных средствах Государственной корпорацией за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество
Отчетный период
Общая сумма, в том числе за ускоренную регистрацию
Количество ускоренных регистраций
Сумма поступившая за ускоренную регистрацию
1
2
3
4
отчетный период текущего года
аналогичный период прошлого года
Наименование организации ________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________________________
Заместитель Председателя Правления ______________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года             М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "Отчету о вырученных средствах Государственной корпорацией за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество".
Приложение
к форме отчета о вырученных
средствах Государственной корпорацией
за государственную регистрацию
прав на недвижимое имущество
Пояснение по заполнению формы "Отчет о вырученных средствах Государственной корпорацией за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество"

1. Осы түсініктеме "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу бойынша атқарылған жұмыс туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорацияның орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Есептоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда "Есептік кезең" ағымдағы жылдың есептік кезеңіндегі және өткен жылдың ұқсас кезеңіндегі мәлімет көрсетіледі.
2 - баған "Көрсетілген қызметтердің саны" ағымдағы жылдың есептік кезеңіндегі және өткен жылдың ұқсас кезеңіндегі мәліметтерді қамтитын бағандарға бөлінеді және мынадай мәліметті қамтиды:
1 - бөлімде жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттiк тiркеу туралы;
2 - бөлімде жылжымайтын мүлiкке құқықтарды цифрлық тiркеу туралы;
3 - бөлімде "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеудегі бас тартулардың саны" екі бөлімшеден тұрады:
1) қағаз түрінде;
2) электрондық;
4 - бөлім “Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеудегі тоқтата тұрудың саны” екі бөлімшеден тұрады:
1) қағаз түрінде;
2) электрондық;
5 - бөлім құқық белгілейтін құжаттың телнұсқасын беру туралы;
6 - бөлім "Ақпараттық қызмет" 4 бөлімнен тұрады:
1) тіркеуші орган жоспармен қоса куәландырған тіркеу ісі құжаттарының берілген көшірмелердің саны;
2) жылжымайтын мүлiкке тiркелген құқықтар және оның техникалық сипаттамасына анықтамалар;
3) жылжымайтын мүлiктiң жоқ (бар) екендігі туралы анықтама беру (электрондық қызметті қоспағанда);
4) тіркелген және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамар
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттік тiркегені үшін Мемлкеттік корпорацияға түскен қаржы туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ. 2
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттік тiркегені үшін Мемлкеттік корпорацияға түскен қаржы туралы есеп
Есептік кезең
Жалпы түскен сомасы, оның ішінде жеделдетілген тіркеу үшін
Жеделдетілген тіркеу саны
Жеделдетілген тіркеу үшін түскен алым сомасы
1
2
3
4
ағымдағы жылдың есептік кезеңі
өткен жылдың ұқсас кезеңі
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекен-жайы_______________
Орындаушы____________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары __________________ (Т.А.Ә. қолы)
Күні " " ______________________20 жыл М.О.
Ескерту: "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттік тiркегені үшін Мемлкеттік корпорацияға саудадан түскен қаржы туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Жылжымайтын мүлiкке
құқықтарды мемлекеттік
тiркеугені үшін Мемлекеттік
корпорацияға түскен қаржы
туралы есепнысанына
қосымша
"Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттік тiркегені үшін Мемлекеттік корпорацияға түскен қаржы туралы есеп" нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о вырученных средствах Государственной корпорацией за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации, с указанием его фамилии и инициалов, а также даты заполнения.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается отчетный период;
в графе 2 указывается общая сумма, в том числе за ускоренную регистрацию;
в графе 3 количество ускоренных регистраций;
в графе 4 указывается сумма поступившая за ускоренную регистрацию.
Приложение 3
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о поступивших жалобах физических и юридических лиц
Отчетный период __________квартал 20___ г.
Индекс: 3. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции, Государственная корпорация
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Количество поступивших жалоб от физических и юридических лиц
Отчетный период
Количество поступивших жалоб от физических и юридических лиц
Общее количество
Не подтвердилось
Подтвердилось
Принятые меры
Примечание (находятся на рассмотрении и др. случаи)
Физических лиц
Юридических лиц
1
2
3
4
5
6
отчетный период текущего года
отчетный период прошлого года
Наименование организации _______________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Телефон ________________________________________________________________________
Руководитель Департамента юстиции/Заместитель Председателя Правления
_______________________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года М.П. (для Государственной корпорации)
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "ОтчҰту о количестве поступивших жалоб от физических и юридических лиц".
Приложение
к форме отчета о поступивших
жалобах физических и
юридических лиц
Пояснение по заполнению формы "Отчет о поступивших жалобах физических и юридических лиц"

1. Осы түсініктеме "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды мемлекеттік тiркегені үшін Мемлкеттік корпорацияғатүскен қаржы туралы есеп" нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорация орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Есеп тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда есептік кезең көрсетіледі;
2 - бағанда жалпы түскен сомасы, оның ішінде жеделдетілген тіркеу үшін көрсетіледі;
3 - бағанда жеделдетілген тіркеу саны көрсетіледі;
4 - бағанда жеделдетілген тіркеу үшін түскен алым сомасы көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ. 3
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация, Әділет департаменттері
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есеп
Есептік кезең
Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар саны
Жалпы саны
Расталмаса
Расталса
Қабылданған шаралар
Ескерту (қаралуда және т.б. жағдайлар)
Жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
1
2
3
4
5
6
ағымдағы жылғы есептік кезең
өткен жылғы есептік кезең
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекен-жайы _____________________
Орындаушы ____________________ (Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары _________________ (Т.А.Ә. қолы)
Күні " " __________ 20 жыл М.О.(Мемлекеттік корпорацияға арналған)
Ескерту: "Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес
Жеке және заңды тұлғалардан
келіп түскен шағым арыздар
туралы есеп нысанын
қосымша
"Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есеп" нысанын толтыру бойынша түсініктеме.

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о поступивших жалобах физических и юридических лиц" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Департаментами юстиции, Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и руководителем Департамента юстиции либо Государственной корпорации, с указанием его фамилии и инициалов, а также даты заполнения.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается отчетный период;
графа 2 "Количество поступивших жалоб от физических и юридических лиц" включает в себя 5 разделов:
раздел 1 "Общее количество" разделяется на 2 подраздела:
1) юридические лица;
2) физические лица;
в разделах 2 и 3 указываются результаты рассмотрения жалоб (не подтвердившиеся или подтвердившиеся);
в разделе 4 указываются принятые меры;
в разделе 5 указываются примечания (находятся на рассмотрении и др. случаи).
Приложение 4
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о количестве вынесенных решений (постановлений) суда по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 4. РН
Периодичность: ежеквартальная.
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация.
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о количестве вынесенных решений (постановлений) суда по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Отчетный период
Количество вынесенных решений (постановлений) суда об отмене регистрации прав на недвижимое имущество
Количество вынесенных решений (постановлений) суда о признании незаконными иных действий Государственной корпорации (отказ или приостановление регистрации, оказание информационных услуг и так далее)
Количество частных определений суда
1
2
3
4
По вине Государственной корпорации (копии решений)
По другим основаниям
Из них вступивших в законную силу
1)
2)
3)
отчетный период текущего года
аналогичный период прошлого года
Наименование организации ________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Телефон ________________________________________________________________________
Заместитель Председателя Правления _______________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года       М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "Отчету о количестве вынесенных решений (постановлений) суда по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество".
Приложение
к форме отчета о количестве
вынесенных решений
(постановлений) суда по
вопросам государственной
регистрации прав на
недвижимое имущество
Пояснение по заполнению формы "Отчет о количестве вынесенных решений(постановлений) суда по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество"

1. Осы түсініктеме "Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Әділет департаменттері, Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Әділет департаментінің не Мемлекеттік корпорацияның орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Есеп тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда есептік кезең көрсетіледі;
2 - бағанжеке және заңды тұлғалардан келіп түскен шағым арыздар саны
5 бөлімнен тұрады:
1 - бөлім "Жалпы саны" 2 бөлімшеге бөлінеді:
1) Заңды тұлғалар;
2) Жеке тұлғалар;
2-3 бөлімдерде өтініштер қарау нәтижелері көрсетіледі (расталмаған немесе расталған);
4 - бөлім қабылданған шаралар көрсетіледі;
5 - бөлім ескерту (қаралуда және т.б. жағдайлар) көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ 4
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны туралы есеп
Есептік кезең
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеуді жою туралы шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны
Мемлекеттік корпорацияның басқа іс-әрекеттерін заңсыз деп тану туралы шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының)саны (тіркеуден бас тарту немесе тоқтата тұру, ақпараттық қызмет көрсету және т.б.)
Соттың жеке ұйғарымдарының саны
1
2
3
4
Мемлекеттік корпорацияның кінәсі бойынша (шешімдердің көшірмелері)
Басқа негіздер бойынша
Оның ішінде заңды күшіне енгендер
1)
2)
3)
ағымдағы жылдыңесептік кезең
өткен жылғы ұқсас кезең
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекенжайы____________________
Орындаушы ________________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары __________________ (Т.А.Ә. қолы)
Күні " " ______________________20 жыл М.О.
Ескерту: "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
мәселелері бойынша
шығарылған сот шешімдерінің
(қаулыларының) саны туралы
есеп нысанына
қосымша
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны туралы есеп" нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о количестве вынесенных решений (постановлений) суда по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации, с указанием его фамилии и инициалов, а также даты заполнения.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается отчетный период;
графа 2 "Количество вынесенных решений (постановлений) суда об отмене регистрации прав на недвижимое имущество" включает в себя три раздела:
1) по вине Государственной корпорации (копии решений);
2) по другим основаниям;
3) из них вступивших в законную силу;
в графе 3 указывается количество вынесенных решений (постановлений) суда о признании незаконными иных действий Государственной корпорации (отказ или приостановление регистрации, оказание информационных услуг и так далее);
в графе 4 указывается количество частных определений суда.
Приложение 5
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о проведенных за отчетный период государственными органами проверках деятельности Государственной корпорации в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 5. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация
Куда представляется: Министерство юстиции.
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о проведенных за отчетный период государственными органами проверках деятельности Государственной корпорации в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Наименование государственного органа, осуществившего проверку
Срок проведения проверки и проверяемый период
Структурное подразделение Государственной корпорации, в котором проводилась проверка
Результаты проверки
Принятые меры по фактам нарушений
Количество проверок за аналогичный период прошлого года
1
2
3
4
5
6
7
1
2.
3.
4.
5.
6.
Наименование организации ________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись)
Телефон ________________________________________________________________________
Заместитель Председателя Правления _______________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "Отчету о проведенных за отчетный период государственными органами проверках деятельности Государственной корпорации в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество".
Приложение
к форме отчета о проведенных
за отчетный период
государственными органами
проверках деятельности
Государственной корпорации в
сфере государственной
регистрации прав на
недвижимое имущество
Пояснение по заполнению формы "Отчет о проведенных за отчетный период государственными органами проверках деятельности Государственной корпорации в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество"

1. Осы түсініктеме "Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорацияның орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып қол қояды.
4. Есеп тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда есептік кезең көрсетіледі;
2 – бағанда "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны" 3 бөлімнен тұрады:
1) мемлекеттік корпорацияның кінәсі бойынша (шешімдердің көшірмелері);
2) басқа негіздер бойынша;
3) оның ішінде заңды күшіне енгендер.
3 - бағанда мемлекеттік корпорацияның басқа іс-әрекеттерін заңсыз деп тану туралы шығарылған сот шешімдерінің (қаулыларының) саны (тіркеуден бас тарту немесе тоқтата тұру, ақпараттық қызмет көрсету және т.б.) көрсетіледі";
4 - бағанда соттың жеке ұйғарымдарының саны көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы Мемлекеттік корпорацияның қызметіне есептік кезеңде мемлекеттік органдардың жүргізген тексерулері туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ 5
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы Мемлекеттік корпорацияның қызметіне есептік кезеңде мемлекеттік органдардың жүргізген тексерулері туралы есеп
Тексеру жүргізген мемлекеттік органның атауы
Тексеруді жүргізу мерзімі және тексерілетін кезең
Мемлекеттік корпорацияның тексеру жүргізілген құрылымдық бөлімшесі
Тексеру нәтижесі
Бұзушылықтар бойынша қабылданған шаралар
Өткен жылғы ұқсас кезеңдегі тексерулер саны
1
2
3
4
5
6
7
1
2.
3.
4.
5.
6.
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай ___________________________
Электронды поштаның мекенжайы__________________
Орындаушы____________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары __________________ (Т.А.Ә. қолы)
Күні " " ______________________20 жыл М.О.
Ескерту: "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы Мемлекеттік корпорацияның қызметіне есептік кезеңде мемлекеттік органдардың жүргізген тексерулері туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы Мемлекеттік
корпорацияның қызметіне
есептік кезеңде мемлекеттік
органдардың жүргізген
тексерулері туралы есеп
нысанына
қосымша
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы Мемлекеттік корпорацияның қызметіне есептік кезеңде мемлекеттік органдардың жүргізген тексерулері туралы есеп" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о проведенных за отчетный период государственными органами проверках деятельности Государственной корпорации в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается наименование государственного органа, осуществившего проверку;
в графе 3 указывается срок проведения проверки и проверяемый период;
в графе 4 указывается структурное подразделение Государственной корпорации, в котором проводилась проверка;
в графе 5 указываются результаты проверки;
в графе 6 указываются принятые меры по фактам нарушений;
в графе 7 указываются количество проверок за аналогичный период прошлого года.
Приложение 6
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о наложенных дисциплинарных взысканиях на работников Государственной корпорации за ненадлежащее исполнение обязанностей в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 6. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о наложенных дисциплинарных взысканиях на работников Государственной корпорации за ненадлежащее исполнение обязанностей в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период
Ф.И.О. и должность сотрудника, привлеченного к дисциплинарной ответственности
Вид дисциплинарного взыскания, дата и номер приказа
Основание привлечения к дисциплинарной ответственности
Количество сотрудников, привлеченных к дисциплинарной ответственности за аналогичный период прошлого года
1
2
3
4
5
1
2.
3
4
5.
6.
7.
Наименование организации ________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты_________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________________________
Заместитель Председателя Правления ______________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "Отчету о наложенных дисциплинарных взысканиях на работников Государственной корпорации за ненадлежащее исполнение обязанностей в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период".
Приложение
к форме отчета о наложенных
дисциплинарных взысканиях на
работников Государственной
корпорации за ненадлежащее
исполнение обязанностей в
сфере государственной
регистрации прав на
недвижимое имущество за
отчетный период
Пояснение по заполнению формы "Отчет о наложенных дисциплинарных взысканиях на работников Государственной корпорации за ненадлежащее исполнение обязанностей в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период"

1. Осы түсініктеме "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы Мемлекеттік корпорацияның қызметіне есептік кезеңде мемлекеттік органдардың жүргізген тексерулері туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорацияның орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Есептоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2 - бағанда тексеру жүргізілген мемлекеттік органның атауы көрсетіледі;
3 - бағанда тексеруді жүргізу мерзімі және тексерілетін кезең көрсетіледі;
4 - бағанда мемлекеттік корпорацияның тексеру жүргізілген құрылымдық бөлімшесі көрсетіледі;
5 - бағанда тексеру нәтижесі көрсетіледі;
6 - бағанда бұзушылықтар бойынша қабылданған шаралар көрсетіледі;
7 - бағанда өткен жылғы ұқсас кезеңде жүргізілген тексерулер саны көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында міндеттерін тиісінше орындамағаны үшін Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлеріне есептік кезеңде қолданылған тәртіптік жаза туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ 6
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында міндеттерін тиісінше орындамағаны үшін Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлерінеесептік кезеңде қолданылған тәртіптік жаза туралы есеп
Тәртіптік жазаға тартылған қызметкердің аты-жөні және лауазымы
Тәртіптік жазаның түрі, бұйрықтың шыққан күні және нөмірі
Тәртіптік жазаға тарту негізі
Өткен жылғы ұқсас кезеңде тәртіптік жазаға тартылған қызметкерлер саны
1
2
3
4
5
1
2.
3
4
5.
6.
7.
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекенжайы_________________
Орындаушы_______________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары __________________(Т.А.Ә. қолы)
Күні " " ______________________20 жыл М.О.
Ескерту: "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында міндеттерін тиісінше орындамағаны үшін Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлеріне есептік кезеңде қолданылған тәртіптік жаза туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласында міндеттерін тиісінше
орындамағаны үшін
Мемлекеттік корпорацияның
қызметкерлеріне есептік кезеңде
қолданылған тәртіптік жаза
туралы есеп нысанына
қосымша
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында міндеттерін тиісінше орындамағаны үшін Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлеріне есептік кезеңде қолданылған тәртіптік жаза туралы есеп" нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о наложенных дисциплинарных взысканиях на работников Государственной корпорации за ненадлежащее исполнение обязанностей в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации, с указанием его фамилии и инициалов, а также даты заполнения.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается фамилия, имя, отчество и должность сотрудника, привлеченного к дисциплинарной ответственности";
в графе 3 указывается вид дисциплинарного взыскания, дата и номер приказа;
в графе 4 указывается основание привлечения к дисциплинарной ответственности;
в графе 5 указывается количество сотрудников, привлеченных к дисциплинарной ответственности за аналогичный период прошлого года.
Приложение 7
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о возбужденных уголовных делах, связанных с деятельностью в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 7. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о возбужденных уголовных делах, связанных с деятельностью в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период
Ф.И.О. и должность сотрудника, привлеченного к уголовной ответственности
Статья Уголовного Кодекса, по которой возбуждено уголовное дело
Информация о неправомерных действиях (бездействиях) сотрудника, послуживших основанием для возбуждения уголовного дела
Информация о вынесенном решении суда по уголовному делу, включая сведения о назначенном наказании
Количество сотрудников, привлеченных к уголовной ответственности за аналогичный период прошлого года
1
2
3
4
5
6
Наименование организации ________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Телефон _______________________________________________________________________
Заместитель Председателя Правления ______________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "Отчету о возбужденных уголовных делах, связанных с деятельностью в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период".
Приложение
к форме отчета о возбужденных
уголовных делах, связанных с
деятельностью в сфере
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
за отчетный период
Пояснение по заполнению формы "Отчет о возбужденных уголовных делах, связанных с деятельностью в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период"

1. Осы түсініктеме "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында міндеттерін тиісінше орындамағаны үшін Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлеріне есептік кезеңде қолданылған тәртіптік жаза туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорациясының орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып қол қояды.
4. Есеп тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1- бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2 - бағанда тәртіптік жазаға тартылған қызметкердің аты-жөні және лауазымы көрсетіледі.
3 - бағанда тәртіптік жазаның түрі, бұйрықтың шыққан күні және нөмірі көрсетіледі.
4 - бағанда тәртіптік жазаға тарту негізі көрсетіледі.
5 - бағанда өткен жылғы ұқсас кезеңде жазаға тартылған қызметкерлер саны көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
7-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы қызметпен байланысты есептік кезеңде қозғалған қылмыстық істер туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ 7
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Мемлекеттік корпорация
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы қызметпен байланысты есептік кезеңде қозғалған қылмыстық істертуралы есеп
Қылмыстық жауаптылыққа тартылған қызметкердің аты-жөні және лауазымы
ҚР Қылмыстық Кодексінің қылмыстық іс қозғалған баптары
Қызметкердіңқылмыстық іс қозғауға негіз болған заңсыз іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) туралы ақпарат
Қылмыстық іс бойынша соттың шығарылған шешім туралы ақпарат тайындалған жаза мәліметті қоса
Өткен жылғы ұқсас кезеңде қылмыстық істер бойынша жауаптылыққа тартылған қызметкерлер саны
1
2
3
4
5
6
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекенжайы__________________
Орындаушының______________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басқарма Төрағасының орынбасары __________________(Т.А.Ә. қолы)
Күні " " ______________________20 жыл М.О.
Ескерту: "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы қызметпен байланысты есептік кезеңде қозғалған қылмыстық істертуралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы қызметпен
байланысты есептік кезеңде
қозғалған қылмыстық істер
туралы есеп нысанына
қосымша
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы қызметпен байланысты есептік кезеңде қозғалған қылмыстық істер туралы есеп" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о возбужденных уголовных делах, связанных с деятельностью в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество за отчетный период" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Государственной корпорацией.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается фамилия, имя, отчество и должность сотрудника, привлеченного к уголовной ответственности;
в графе 3 указывается статья Уголовного Кодекса, по которой возбуждено уголовное дело;
в графе 4 указывается информация о неправомерных действиях (бездействиях) сотрудника, послуживших основанием для возбуждения уголовного дела;
в графе 5 указывается информация о вынесенном решении суда по уголовному делу, включая сведения о назначенном наказании;
в графе 6 указывается количество сотрудников, привлеченных к уголовной ответственности за аналогичный период прошлого года.
Приложение 8
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Отчет о количестве административных дел, возбужденных по статье 460 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5июля 2014 года
Отчетный период __________квартал 20___ г.
Индекс: 8. РН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции
Куда представляется: Министерство юстиции
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Отчет о количестве административных дел, возбужденных по статье 460 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года
Отчетный период
Количество административных дел.
Количество административных дел, находящихся на рассмотрении в суде
Привлечено к ответственности в виде предупреждения (количество лиц)
Привлечено к ответственности в виде штрафа (количество лиц и сумма)
Количество административных дел, прекращенных судом в связи с малозначительностью
Количество прекращенных дел в связи с отсутствием состава правонарушения
Физические лица
Юридические лица
Физические лица
Юридические лица
1
2
3
4
5
6
7
8
9
за отчетный период текущего года
за отчетный период прошлого года
Наименование организации ________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись)
Телефон ______________________
Руководитель ___________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Дата " " ______________ 20__ года
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к "Отчету о количестве административных дел, возбужденных по статье 460 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года".
Приложение
к форме отчета о количестве
административных дел,
возбужденных по статье 460
Кодекса Республики Казахстан
"Об административных

1. Осы түсініктеме "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы қызметпен байланысты есептік кезеңде қозғалған қылмыстық істер туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорация тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорацияның орындаушысы және Басқарма Төрағасының орынбасары тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Есеп тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2 - бағанда қылмыстық жауаптылыққа тартылған қызметкердің аты-жөні және лауазымы көрсетіледі;
3 - бағанда Қылмыстық Кодекстің қылмыстық іс қозғалған баптары көрсетіледі;
4 - бағанда қызметкердің қылмыстық іс қозғауға негіз болған заңсыз іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) туралы ақпарат көрсетіледі;
5 – бағанда Қылмыстық іс бойынша соттың шығарылған шешім туралы ақпарат тайындалған жаза мәліметті қоса көрсетіледі;
6 - бағанда өткен жылғы ұқсас кезеңде қылмыстық істер бойынша жауаптылыққа тартылған қызметкерлер саны көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
8-қосымша
Нысан
2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 460-бабы бойынша қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп Есепті кезең 20___ ж__________ тоқсан.
Индексі: ЖМТ 8
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Әділет департаменттері
Қайда ұсынылады: Әділет министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай
Жалғасы
2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 460 бабы бойынша қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп
Есептік кезең
Әкімшілік істер саны
Оның ішінде сотта қаралып жатқан әкімшілік істер саны
Ескерту жасау түріндегі жауапкершілікке тартылған (тұлғалар саны)
Айыппұл түріндегі жауапкершілікке тартылған (тұлғалар саны және сома)
Маңызды болмағандықтан, сот қысқартқан әкімшілік істер саны
Құқық бұзушылық құрамы болмағандықтан қысқартылған істер саны
Жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ағымдағы жылдың есептік кезеңі
өткен жылдың осы кезеңі
Ұйымның атауы ______________________
Мекенжай _______________________
Электронды поштаның мекенжайы___________________
Орындаушы__________________________(Т.А.Ә. қолы)
Телефон _________________________
Басшы __________________(Т.А.Ә. қолы)
Күні " " ______________________20 жыл
Ескерту: "2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 460 бабы бойынша қозғалған әкімшілік істер саны туралы есепті"толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.

правонарушениях" от 5 июля 2014 года
Пояснение по заполнению формы "Отчет о количестве административных дел, возбужденных по статье 460 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года"
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о количестве административных дел, возбужденных по статье 460 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года" (далее - Форма).
2. Форма отчета составляется ежеквартально Департаментами юстиции.
3. Форма отчета подписывается исполнителем и руководителем Департамента юстиции.
4. Отчет представляется ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Отчет заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в разделе 1 указывается отчетный период;
в разделе 2 указывается количество административных дел;
в разделе 3 указывается количество административных дел, находящихся на рассмотрении в суде;
раздел 4 "Привлечено к ответственности в виде предупреждения (количество лиц)" состоит из:
1) физические лица;
2) юридические лица;
раздел 5 "Привлечено к ответственности в виде штрафа (количество лиц и сумма)"состоит из:
1) физические лица;
2) юридические лица;
в разделе 6 указывается количество административных дел, прекращенных судом в связи с малозначительностью;
в разделе 7 указывается количество прекращенных дел в связи с отсутствием состава правонарушения.
Примечание ИЗПИ!
Приложение 9 предусматривается в редакции приказа Министра юстиции РК от 20.03.2026 № 278 (вводится в действие c 12.07.2026).
Приложение 9
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество
Отчетный период _ месяц 20___ г.
Индекс: 9. УОРПОТОН
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: филиалы Государственной корпорации областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Государственная корпорация
Срок представления: ежемесячно к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество
№ п/п
Наименование филиала
Количество оказанных услуг
Прием и выдача заявлений по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество через Государственную корпорацию
поступило
внесено
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
Возвраты
не полный пакет документов
по ходатайству заявителя
1
2
3
продолжение таблицы
Количество оказанных услуг
Прием и выдача заявлений по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество через портал
Количество архивных материалов
поступило
внесено
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
возвраты
не полный пакет документов
по ходатайству заявителя
4
5
Наименование филиала ___________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись) ________________________________________________________________
Телефон _______________________
Руководитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата "___" ____________________ 20 ___ года
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к форме сведений об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество.
Приложение
к форме сведений об основных
показателях деятельности
Государственной корпорации по
внесению в информационную
систему правового кадастра
идентификационных и
технических сведений зданий,
сооружений и (или) их
составляющих на вновь
созданное недвижимое имущество
Пояснение по заполнению формы "Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество"

2014 жылғы 5 шілдедегі
"Әкімшілік құқық бұзушылық
туралы" Қазақстан
Республикасы Кодексінің
460-бабы бойынша
қозғалғанәкімшілік істер саны
туралы есеп нысанына
қосымша
"2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 460 бабы бойынша қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп" нысаныy толтыру бойынша түсініктеме
1. Осы түсініктеме "2014 жылғы 7 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 460 бабы бойынша қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Әділет департаменттері тоқсан сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Әділет департаментінің орындаушысы және басшысы тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Есеп тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Есеп мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 –бөлімде есептік кезең көрсетіледі;
2 – бөлімде әкімшілік істер саны көрсетіледі;
3 –бөлімде сотта қаралып жатқан әкішілік істер саны көрсетіледі;
4 бөлім "Ескерту жасау түріндегі жауапкершілікке тартылған(тұлғалар саны)" соның ішінде:
1) жеке тұлғалар;
2) заңды тұлғалар.
5 - бөлім "Айыппұл түріндегі жауапкершілікке тартылған (тұлғалар саны және сома)" соның ішінде:
1) жеке тұлғалар;
2) заңды тұлғалар.
6 - бөлімде маңызды болмағандықтан сот қысқартқан әкімшілік істер саны көрсетіледі;
7 - бөлімде құқық бұзушылық құрамы болмағандықтан қысқартылған әкімшілік істер саны көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
9-қосымша
Нысан
Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер Есепті кезең 20___ ж__________ айы.
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индекс: 9. ЖМТТЖҰБ
Мерзімділігі: ай сайын.
Ұсынатын тұлғалар шеңбері: Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың
және астананың Мемлекеттік корпорацияның филиалдары.
Қайда ұсынылады: Мемлекеттік корпорация.
Ұсыну мерзімі: ай сайын есептік кезеңнен кейінгі келесі айдың 5-ші күніне.
жалғасы
Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер
р/с
Филиалдың атауы
Көрсетілген қызметтердің саны
Мемлекеттік корпорация арқылы құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерді енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру
түсті
енгізілді
Жеке тұлға
Заңды тұлға
Төлем соммасы
қайтару
Құжаттар толық емес
өтініш берушінің өтініші бойынша
1
2
3
кестенің жалғасы
Көрсетілген қызметтердің саны
портал арқылы құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру
Архивтық істердің саны
түсті
енгізілді
Жеке тұлға
Заңды тұлға
Төлем соммасы
қайтару
Құжаттар толық емес
өтініш берушінің өтініші бойынша
4
5
Филиалдың атауы
Мекенжай _________________________________________________
Электронды поштаның мекенжайы_____________________________
Орындаушы__________________________(Т.А.Ә., қолы)
Телефон _________________
Басшы ________________________________________________ (Т.А.Ә.,қолы)
Күні “___" ____________________ 20 ___ жыл
Тексеру: "Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Мемлекеттік корпорацияның
құқықтық кадастр цифрлық
жүйесіне ғимараттарды,
құрылыстарды және (немесе)
жылжымайтын мүлікке қайта
салынған олардың
құрамдастарының сәйкестендіру
және техникалық мәліметтерін
енгізу қызметінің негізгі
көрсеткіштері туралы
мәліметтер нысанына
қосымша
"Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество" (далее-Форма).
2. Форма составляется ежемесячно филиалами Государственной корпорации.
3. Форма подписывается исполнителем и заместителем Председателя Правления Государственной корпорации.
4. Сведения представляются ежемесячно к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного месяца, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 - указывается порядковый номер;
в графе 2 - указывается наименование филиала Государственной корпорации областей, городов республиканского значения и столицы;
в графе 3 – указываются сведения о приеме и выдаче заявлений по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество через Государственную корпорацию, которые состоят из:
1) количества поступивших заявлений на внесение в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и(или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;
2) внесенных в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;
3) количества (физических лиц);
4) количества (юридических лиц);
5) оплаченной суммы за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количества возвратов (не полный пакет документов, по ходатайству заявителя).
в графе 4 – указываются сведения о количестве принятых и выданных заявлений по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество через портал, которые состоят из:
1) количества поступивших заявлений на внесение в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и(или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;
2) количества внесенных в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;

1. Осы түсініктеме "Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорацияның филиалдары ай сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорация филиалдарының орындаушысы және басшысы тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып қол қояды.
4. Мәліметтер ай сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік айлық, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан былайша толтырылады:
1 бағанда– реттік нөмірі көрсетіледі;
2 бағанда–Облыстар, республикалық манызы бар қалалардың және астананың Мемлекеттік корпорацияның филиалдарының атауы көрсетіледі;
3 бағанада - Мемлекеттік корпорация арқылы құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру туралы мәліметтер көрсетіледі:
1) құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының техникалық және сәйкестендіру мәліметтерін енгізуге түскен өтініштердің саны;
2) құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне енгізілген ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтер;
3) жеке тұлғар саны;
4) заңды тұлғар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін төлем соммасы (теңге);
6) қайтарылғандар саны (толық емес құжаттар пакеті, арыз берушінің өтініші бойынша) қамтиды.
4 бағанада - портал арқылы құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының техникалық және сәйкестендіру мәліметтерін енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру саны көрсетіледі:
1) құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізуге түскен өтініштердін саны;
2) құқықтық кадастр цифрлық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтері;

3) количества (физических лиц);
4) количества (юридических лиц);
5) оплаченной суммы за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количества возвратов (не полный пакет документов, по ходатайству заявителя).
в графе 5 указывается количество архивных материалов.
Примечание ИЗПИ!
Приложение 10 предусматривается в редакции приказа Министра юстиции РК от 20.03.2026 № 278 (вводится в действие c 12.07.2026).
Приложение 10
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации в области
государственной регистрации
прав на недвижимое имущество
Форма
Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих
Отчетный период __________месяц 20___ г.
Индекс: 10. УОРПОТОН
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих: филиалы Государственной корпорации областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Государственная корпорация
Срок представления: ежемесячно к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение
Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих
№ п/п
Наименование филиала
Количество оказанных услуг
Прием и выдача заявлений по выдаче технических паспортов на объекты недвижимого имущества через Государственную корпорацию
поступило
выдано
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
возвраты
не полный пакет документов
не обеспечен доступ
1
2
3
продолжение таблицы
Количество оказанных услуг
Прием и выдача заявлений по выдаче технических паспортов на объекты недвижимого имущества через Портал электронного правительства
поступило
выдано
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
возвраты
не полный пакет документов
не обеспечен доступ
4
продолжение таблицы
Количество оказанных услуг
Количество изготовленных, невостребованных технических паспортов и количество архивных дел по видам объектов недвижимости
Невостребованные документы
Количество архивных дел
Квартир, комнат в общежитии (2 рабочих дня)
Жилые дома, гаражи, дачи (4 рабочих дней)
до 1000 м2 (5 рабочих дней)
Свыше 1000 м2 рабочих дней)
Находящиеся на выдаче
Всех категорий дел
5
6
7
Наименование филиала ___________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись) ________________________________________________________________
Телефон ________________________
Руководитель ___________________________________________________________________
(Ф.И.О. подпись)
Дата "___" ____________________ 20 ___ года
Примечание: Пояснение по заполнению приведено в приложении к форме сведений об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих.
Приложение
к форме сведений об основных
показателях деятельности
Государственной корпорации по
государственному техническому
обследованию зданий,
сооружений и (или) их
составляющих
Пояснение по заполнению формы "Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих"

3) жеке тұлғар саны;
4) заңды тұлғар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін төлем соммасы (теңге);
6) қайтарылғандар саны (толық емес құжаттар пакеті, арыз берушінің өтініші бойынша).
5 бағанда – архивтық істердің саны көрсетіледі.
Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу
саласындағы статистикалық
және өзге де есептік ақпаратты
беру қағидаларына
10-қосымша
Нысан
Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметте Есепті кезең 20___ ж__________ айы.
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индекс: 10. ЖМТТЖҰБ
Мерзімділігі: ай сайын.
Ұсынатын тұлғалар шеңбері: Облыстардың, республикалық манызы бар қалалардың
және астананың Мемлекеттік корпорация филиалдары.
Қайда ұсынылады: Мемлекеттік корпорация.
Ұсыну мерзімі: ай сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-ші күніне.
жалғасы
Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер
№ р/с
Филиал атауы
Көрсетілген қызметтердің саны
Жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық паспорттарды Мемлекеттік корпорация арқылы беру жөніндегі өтініштерді қабылдау және беру
түсті
берілді
жеке тұлғалар
заңды тұлғалар
Төлем сомасы
қайтару
Құжаттар толық емес
қолжетімділік қамтамасыз етілмеген
1
2
3
кестенің жалғасы
Көрсетілген қызметтердің саны
Жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық паспорттарды цифрлық үкімет порталы арқылы беру жөніндегі өтініштерді қабылдау және беру
түсті
берілді
жеке тұлғалар
заңды тұлғалар
Төлем сомасы
қайтару
Құжаттар толық емес
қолжетімділік қамтамасыз етілмеген
4
кестенің жалғасы
Көрсетілген қызметтердің саны
Дайындалған талап етілмеген техникалық паспорттардың саны және жылжымайтын мүлік объектілерінің түрлері бойынша архивтық істердің саны
Талап етілмеген құжаттар
Мұрағаттық істердің саны
Пәтер, жатақханадағы бөлме (2 жұмыс күні)
Тұрғын үйлер, гараждар, саяжай (4 жұмыс күні)
1000 м2 (5 жұмыс күні) дейін
1000 м2 астам 7 жұмыс күні)
Дайын құжаттарды беру
Барлық санаттағы істер
5
6
7
Филиалдың атауы
Мекенжай _________________________________________________
Электронды поштаның мекенжайы_____________________________
Орындаушы__________________________________(Т.А.Ә.,қолы)
Телефон _________________
Басшы __________________________________________________ (Т.А.Ә.,қолы)
Күні "___" ____________________ 20 ___ жыл
Ескерту: "Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме қосымшаға сәйкес.
Мемлекеттік корпорацияның
ғимараттарды, құрылыстарды
және (немесе) олардың
құрамдастарын мемлекеттік
техникалық зерттеп-қарау
бойынша қызметінің негізгі
көрсеткіштері туралы
мәліметтер нысанына
қосымша
"Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению "Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих" (далее-Форма).
2. Форма составляется ежемесячно филиалами Государственной корпорации.
3. Форма подписывается исполнителем и руководителем филиала Государственной корпорации.
4. Сведения представляются ежемесячно к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного месяца, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 - указывается порядковый номер;
в графе 2 - указывается наименование филиала Государственной корпорации областей, городов республиканского значения и столицы;
в графе 3 - указываются сведения о приеме и выдаче технических паспортов через филиалы Государственной корпорации, которые состоят из:
1) количества поступивших заявлений на выдачу технических паспортов;2) количества выданных технических паспортов;
3) количества (физических лиц);
4) количества (юридических лиц);
5) оплаченной суммы за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количества возвратов (не полный пакет документов, не обеспечен доступ к объекту недвижимости).
в графе 4 – указываются сведения о приеме и выдаче технических паспортов через портал, которые состоят из:
1) количества поступивших заявлений на выдачу технических паспортов;
2) количества выданных технических паспортов;
3) количества (физических лиц);
4) количества (юридических лиц);
5) оплаченной суммы за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количества возвратов (не полный пакет документов, не обеспечен доступ к объекту недвижимости).
в графе 5 указываются сведения о количестве изготовленных, невостребованных технических паспортов и количестве архивных дел по видам объектов недвижимости которые подразделяются на:
1) квартиры, комнаты в общежитии (2 рабочих дня);
2) жилые дома, гаражи, дачи (4 рабочих дня);
3) объекты недвижимости до 1000 м2 (6 рабочих дней);
4) объекты недвижимости свыше 1000 м2 (9 рабочих дней).
в графе 6 указывается количество невостребованных документов;
в графе 7 указывается количество архивных дел.

1. Осы түсініктеме "Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Есеп нысанын Мемлекеттік корпорацияның филиалдары ай сайын жасайды.
3. Есеп нысанына Мемлекеттік корпорация филиалдарының орындаушысы және басшысы тегін және аты- жөнін, сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып, қол қояды.
4. Мәліметтер ай сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік айлық, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысан былайша толтырылады:
1 бағанда – реттік нөмірі көрсетіледі;
2 бағанда –Облыстардың, республикалық манызы бар қалалардың және астананың Мемлекеттік корпорация филиалдарының атауы көрсетіледі;
3 бағанда – Мемлекеттік корпорация филиалдары арқылы техникалық паспорттарды қабылдауға және беруге өтініш нысаны көрсетіледі:
1) техникалық паспорттар беруге түскен өтініштердің саны;
2) берілген техникалық паспорттардың саны;
3) жеке тұлғалар саны;
4) заңды тұлғалар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін төленген соммасы(теңге);
6) қайтарылғандардың саны (құжаттар толық емес, жылжымайтын мүлік нысанына қол жетімділік қамтамасыз етілмеген).
4 бағанда – қабылдау және беруге техникалық паспорттардың өтініш порталы арқылы берудің нысаны;
1) техникалық паспорттар беруге түскен өтініштердің саны;
2) берілген техникалық паспорттардың саны;
3) жеке тұлғалар саны;
4) заңды тұлғалар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін төленген соммасы;
6) қайтарылғандардың саны (құжаттар толық емес, жылжымайтын мүлік нысанына қол жетімділік қамтамасыз етілмеген).
5 бағанда – дайындалған талап етілмеген техникалық паспорттардың саны және жылжымайтын мүлік объектілерінің түрлері бойынша мұрағаттық істердің сомы;
1) Пәтер, жатақханадағы бөлме (2 жұмыс күні);
2) тұрғын үйлер, гараждар, саяжай (4 жұмыс күні);
3) жылжымайтын мүлік объектілері 1000 м2 дейін (6 жұмыс күні);
4) жылжымайтын мүлік объектілері 1000 м2 астам ( 9 жұмыс күні).
6 бағанда – талап етілмеген құжаттар саны көрсетіледі;
7 бағанда – архивтық істердің саны көрсетіледі.