Об утверждении Перечня дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан, в отношении которых осуществляется возврат налога на добавленную стоимость
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 11-1-4/66-2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2018 года № 16586.
В соответствии с пунктом 1 статьи 436 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить Перечень дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан, в отношении которых осуществляется возврат налога на добавленную стоимость, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа и.о. Министра иностранных дел РК от 13.09.2023 № 11-1-4/507 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства иностранных дел Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Службе государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет - ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан М. Б. Тлеуберди.

Қосылған құн салығын қайтару жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 11-1-4/66-2 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 14 наурызда № 16586 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2026 жылғы 13 қаңтардағы № 11-1-4/5 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің 13.01.2026 № 11-1-4/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 436-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қосылған құн салығын қайтару жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бұйрықтарының күші жойылсын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдеріндегі оның қағаз және электронды көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін мерзімді басылымдарға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің Бірінші орынбасары М.Б. Тілеубердіге жүктелсін.

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр К. Абдрахманов
"Согласовано"
Министр финансов
Республики Казахстан
______________ Б. Султанов
27 февраля 2018 года
"Согласовано"
Исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Р. Даленов
27 февраля 2018 года
Приложение 1
к приказу Министра
иностранных дел
Республики Казахстан
от 23 февраля 2018 года № 11-1-4/66-2
Перечень дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранных государств, аккредитованных в Республике Казахстан, в отношении которых осуществляется возврат налога на добавленную стоимость
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказами и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 13.09.2023 № 11-1-4/507 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Посольство Республики Австрия.
2. Посольство Соединенных Штатов Америки.
3. Посольство Республики Армения.
4. Посольство Азербайджанской Республики.
5. Посольство Республики Беларусь.
6. Посольство Королевства Бельгия.
7. Посольство Республики Болгария.
8. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 13.09.2023 № 11-1-4/507 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Посольство Объединенных Арабских Эмиратов.
10. Посольство Ватикана (Святого Престола).
11. Представительство Боливарианской Республики Венесуэла.
12. Посольство Федеративной Республики Германия.
13. Посольство Греческой Республики.
14. Посольство Грузии.
15. Посольство Японии.
16. Посольство Государства Израиль.
17. Посольство Республики Индонезия.
18. Посольство Иорданского Хашимитского Королевства.
19. Посольство Республики Ирак.
20. Посольство Исламской Республики Иран.
21. Посольство Королевства Испания.
22. Посольство Итальянской Республики.
23. Посольство Канады.
24. Посольство Республики Корея.
25. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 13.09.2023 № 11-1-4/507 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
26. Посольство Государства Кувейт.
27. Посольство Государства Катар.
28. Посольство Кыргызской Республики.
29. Посольство Китайской Народной Республики.
30. Посольство Латвийской Республики.
31. Посольство Ливанской Республики.

5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Қ. Әбдірахманов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов _______________
2018 жылғы "___"__________
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
Р. Дәленов _______________
2018 жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2018 ж 23 ақпандағы
№ 11-1-4/66-2 бұйрығына
1-қосымша
Қосылған құн салығын қайтару жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
1. Аустрия Республикасының Елшілігі.
2. Америка Құрама Штаттарының Елшілігі.
3. Армения Республикасының Елшілігі.
4. Әзербайжан Республикасының Елшілігі.
5. Беларусь Республикасының Елшілігі.
6. Бельгия Корольдігі Елшілігі.
7. Болгар Республикасының Елшілігі.
8. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9. Біріккен Араб Әмірліктерінің Елшілігі.
10. Ватикан (ҚасиеттіТақ) Елшілігі.
11. Венесуэла Боливариан Республикасының Өкілдігі.
12. Германия Федеративтік Республикасының Елшілігі.
13. Грек Республикасының Елшілігі.
14. Грузия Елшілігі.
15. Жапония Елшілігі.
16. Израиль Мемлекеті Елшілігі.
17. Индонезия Республикасының Елшілігі.
18. Иордан Хашимит Корольдігі Елшілігі.
19. Ирак Республикасының Елшілігі.
20. Иран Ислам Республикасының Елшілігі.
21. Испания Корольдігі Елшілігі.
22. Италия Республикасының Елшілігі.
23. Канада Елшілігі.
24. Корей Республикасының Елшілігі.
25. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
26. Кувейт Мемлекетінің Елшілігі.
27. Қатар Мемлекетінің Елшілігі.
28. Қырғыз Республикасының Елшілігі.
29. Қытай Халық Республикасының Елшілігі.
30. Латвия Республикасының Елшілігі.
31. Ливан Республикасының Елшілігі.

32. Посольство Ливии.
33. Посольство Литовской Республики.
34. Посольство Венгрии.
35. Посольство Республики Македония.
36. Посольство Малайзии.
37. Посольство Королевства Марокко.
38. Посольство Монголии.
39. Посольство Арабской Республики Египет.
40. Посольство Королевства Нидерландов.
41. Посольство Королевства Норвегия.
42. Посольство Султаната Оман.
43. Посольство Южно-Африканской Республики.
44. Посольство Республики Узбекистан.
45. Посольство Государства Палестина.
45-1. Посольство Исламской Республики Пакистан.
46. Посольство Республики Польша.
47. Посольство Португальской Республики.
48. Посольство Российской Федерации.
49. Посольство Румынии.
50. Посольство Королевства Саудовская Аравия.
51. Посольство Республики Сербия.
52. Посольство Словацкой Республики.
53. Посольство Республики Таджикистан.
54. Посольство Королевства Таиланд.
55. Посольство Турецкой Республики.
56. Посольство Туркменистана.
57. Посольство Украины.
58. Посольство Республики Индия.
59. Посольство Финляндской Республики.
60. Посольство Французской Республики.
61. Посольство Республики Хорватия.
62. Посольство Чешской Республики.
63. Посольство Швейцарской Конфедерации.
64. Посольство Эстонской Республики.
65. Генеральное консульство Азербайджанской Республики в городе Актау.
66. Генеральное консульство Венгрии в городе Алматы.
67. Генеральное консульство Федеративной Республики Германия в городе Алматы.
68. Генеральное консульство Исламской Республики Иран в городе Актау.
69. Генеральное консульство Исламской Республики Иран в городе Алматы.
70. Генеральное Консульство Республики Корея в городе Алматы.
71. Генеральное консульство Кыргызской Республики в городе Алматы.
72. Генеральное консульство Китайской Народной Республики в городе Алматы.
73. Генеральное консульство Литовской Республики в городе Алматы.
73-1. Генеральное консульство Республики Узбекистан в городе Алматы.
73-2. Генеральное консульство Республики Узбекистан в городе Актау.
73-3. Генеральное консульство Республики Таджикистан в городе Алматы.
74. Генеральное консульство Российской Федерации в городе Алматы.
75. Генеральное консульство Турецкой Республики в городе Актау.
76. Генеральное консульство Турецкой Республики в городе Алматы.
77. Генеральное консульство Республики Польша в городе Алматы.
78. Генеральное консульство Швейцарской Конфедерации в городе Алматы.
79. Генеральное консульство Российской Федерации в городе Уральск.
80. Генеральное консульство Российской Федерации в городе Усть-Каменогорск.
80-1. Географически удаленный офис Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы.

32. Ливия Елшілігі.
33. Литва Республикасының Елшілігі.
34. Мажарстан Елшілігі.
35. Македония Республикасының Елшілігі.
36. Малайзия Елшілігі.
37. Марокко Корольдігінің Елшілігі.
38. Моңғолия Елшілігі.
39. Мысыр Араб Республикасының Елшілігі.
40. Нидерланд Корольдігінің Елшілігі.
41. Норвегия Корольдігінің Елшілігі.
42. Оман Сұлтандығының Елшілігі.
43. Оңтүстік Африка Республикасының Елшілігі.
44. Өзбекстан Республикасының Елшілігі.
45. Палестина Мемлекетінің Елшілігі.
45-1. Пәкістан Ислам Республикасының Елшілігі.
46. Польша Республикасының Елшілігі.
47. Португалия Республикасының Елшілігі.
48. Ресей Федерациясының Елшілігі.
49. Румыния Елшілігі.
50. Сауд Арабиясы Корольдігінің Елшілігі.
51. Сербия Республикасының Елшілігі.
52. Словак Республикасының Елшілігі.
53. Тәжікстан Республикасының Елшілігі.
54. Таиланд Корольдігінің Елшілігі.
55. Түркия Республикасының Елшілігі.
56. Түрікменстан Елшілігі.
57. Украина Елшілігі.
58. Үндістан Республикасының Елшілігі.
59. Финляндия Республикасының Елшілігі.
60. Француз Республикасының Елшілігі.
61. Хорватия Республикасының Елшілігі.
62. Чех Республикасының Елшілігі.
63. Швейцария Конфедерациясының Елшілігі.
64. Эстония Республикасының Елшілігі.
65. Ақтау қаласындағы Әзірбайжан Республикасының Бас консулдығы.
66. Алматы қаласындағы Мажарстанның Бас консулдығы.
67. Алматы қаласындағы Германия Федеративтік Республикасының Бас консулдығы.
68. Ақтау қаласындағы Иран Ислам Республикасының Бас консулдығы.
69. Алматы қаласындағы Иран Ислам Республикасының Бас консулдығы.
70. Алматы қаласындағы Корея Республикасының Бас консулдығы.
71. Алматы қаласындағы Қырғыз Республикасының Бас консулдығы.
72. Алматы қаласындағы Қытай Халық Республикасының Бас консулдығы.
73. Алматы қаласындағы Литва Республикасының Бас консулдығы.
73-1. Өзбекстан Республикасының Алматы қаласындағы Бас консулдығы.
73-2. Өзбекстан Республикасының Ақтау қаласындағы Бас консулдығы.
73-3. Тәжікстан Республикасының Алматы қаласындағы Бас консулдығы.
74. Алматы қаласындағы РесейФедерациясының Бас консулдығы.
75. Ақтау қаласындағы Түркия Республикасының Бас консулдығы.
76. Алматы қаласындағы Түркия Республикасының Бас консулдығы.
77. Алматы қаласындағы Польша Республикасының Бас консулдығы.
78. Алматы қаласындағы Швейцария Конфедерациясының Бас консулдығы.
79. Орал қаласындағы Ресей Федерациясының Бас Консулдығы.
80. Өскемен қаласындағы Ресей Федерациясының Бас консулдығы.
80-1. Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі Алматы қаласындағы географиялық жағынан қашық орналасқан офисі.

81. Субрегиональный Координационный офис Всемирной организации здоровья животных по ящуру в городе Астане.
82. Представительство Азиатского Банка Развития.
83. Секретариат Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии.
84. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
85. Представительство Детского Фонда Организации Объединенных Наций (ЮНИСЕФ).
86. Управление Верховного комиссара Организации Объединенных Наций по делам беженцев (УВКБ ООН).
87. Кластерное бюро Организации Объединенных Наций по Вопросам Образования Науки и Культуры (ЮНЕСКО).
88. Программа развития Организации Объединенных Нации.
89. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
90. Представительство Всемирного Банка.
91. Центральноазиатский региональный информационный координационный центр по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров (ЦАРИКЦ).
92. Представительство Евразийского банка развития.
93. Представительство Европейского Союза.
94. Представительство Европейского Банка Реконструкции и Развития.
95. Представительство Исламского Банка Развития.
96. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
97. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
98. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
99. Университет Центральной Азии.
100. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
101. Международная финансовая корпорация (МФК).
102. Международная организация по миграции (MOM).
103. Исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.07.2022 № 11-1-4/364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
104. Представительство Международного Комитета Красного Креста.

81. Астана қаласындағы Жануарлардың саулығы жөніндегі дүниежүзілік ұйымның Аусыл бойынша субөңірлік үйлестіру кеңсесі.
82. Азиялық Даму Банкінің өкілдігі.
83. Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңес хатшылығы.
84. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
85. Біріккен ҰлттарҰйымы Балалар қорының (ЮНИСЕФ) өкілдігі.
86. Біріккен ҰлттарҰйымының Босқындар істері жөніндегі Жоғарғы Комиссарының басқармасы (БҰҰ БЖКБ).
87. Біріккен ҰлттарҰйымының Білім, ғылым және мәдениет мәселелер іжөніндегі ұйымының (ЮНЕСКО) кластерлік бюросы.
88. Біріккен ҰлттарҰйымының Даму бағдарламасы.
89. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
90. Дүниежүзілік Даму Банкінің өкілдігі
91. Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азиялық өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы (ОАӨ АҮО).
92. Еуразиялық даму банкінің өкілдігі.
93. Еуропалық Одақтың өкілдігі.
94. Еуропа Қайта құру және Даму Банкінің өкілдігі.
95. Ислам Даму Банкінің өкілдігі.
96. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
97. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
98. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
99. Орталық Азия Университеті.
100. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
101. Халықаралық қаржы корпорациясы (ХҚК).
102. Халықаралық көші-қон ұйымы (ХКҰ).
103. Алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
104. Халықаралық Қызыл Крест комитеті өкілдігі.
Ескерту. Тізбе 104-тармақпен толықтырылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.07.2022 № 11-1-4/364 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

105. Генеральное консульство Объединенных Арабских Эмиратов в городе Шымкент.
106. Тюркская академия.
107. Представительство Международного Валютного Фонда.
Приложение 2
к приказу Министра
иностранных дел
Республики Казахстан
от 23 февраля 2018 года № 11-1-4/66-2
Перечень некоторых приказов Министерства иностранных дел Республики Казахстан, утративших силу
1. Приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан "Об утверждении Перечня дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованные в Республике Казахстан, в отношении которых осуществляется возврат налога на добавленную стоимость" от 30 июля 2015 года № 11-1-2/314 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12036, опубликован 21 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан" от 27 июля 2016 года № 11-1-2/347 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14193, опубликован 17 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в приказы исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 11-1-2/295 "Об утверждении перечня представительств, в отношении которых устанавливаются ограничения по возврату налога на добавленную стоимость" и от 30 июля 2015 года № 11-1-2/314 "Об утверждении перечня дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан, в отношении которых осуществляется возврат налога на добавленную стоимость" от 5 июля 2017 года № 11-1-2/277 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15439, опубликован 22 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

105. Біріккен Араб Әмірліктерінің Шымкент қаласындағы Бас консулдығы.
Ескерту. Тізбе 105-тармақпен толықтырылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
106. Түркі академиясы.
Ескерту. Тізбе 106-тармақпен толықтырылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
107. Халықаралық Валюта Қоры өкілдігі.
Ескерту. Тізбе 107-тармақпен толықтырылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.09.2023 № 11-1-4/507 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2018 ж 23 ақпандағы
№ 11-1-4/66-2 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің күші жойылатын кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қосылған құн салығын қайтару жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, шет мемлекеттердің консулдық мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 11-1-2/314 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12036 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 21 қыркүйекте жарияланған);
2. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 27 шілдедегі № 11-1-2/347 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14193 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 қазанда жарияланған);
3. "Қосылған құн салығын қайтару бойынша шектеулер белгіленетін өкілдіктердің тізбесін бекіту туралы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 11-1-2/295 және "Қосылған құн салығын қайтару жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, шет мемлекеттердің консулдық мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 11-1-2/314 бұйрықтарына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 11-1-2/277 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15439 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 22 тамызда жарияланған).