О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 265. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2018 года № 16419. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 108 следующего содержания:
"108 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 079 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования", 082 "Сейсмоусиление организаций среднего образования" и 086 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 265 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 23 ақпанда № 16419 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 108 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"108 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
079 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi", 082 "Орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту" және 086 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 203 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования" и 204 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 008 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования" и 012 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 024 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 022 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 059 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи":
дополнить бюджетной подпрограммой 108 следующего содержания:
"108 Возмещение затрат организациям здравоохранения за оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 228 "Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер":

203 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi" және 204 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
008 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi" және 012 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
021 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
024 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
022 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
033 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
059 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" кіші функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 108 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"108 Денсаулық сақтау ұйымдарына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету бойынша шығындарын өтеу".
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
228 "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 102 и 104 следующего содержания:
"102 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области": по бюджетным программам 014 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда" и 027 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 008 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 012 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда" и 048 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":

мынадай мазмұндағы 102 және 104 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"102 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
104 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
014 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 027 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
008 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
012 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 048 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 014 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда" и 034 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)" и 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда" и 004 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 010 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" и 055 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)", 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)" и 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

014 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 034 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" және 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" және 004 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
010 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" және 055 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" және 492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 007 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда" и 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)" и 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 003 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:
"107 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области" и 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":

007 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" және 033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" және 497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"107 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" және 271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
051 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 024 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 052 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 280 "Управление индустриально-инновационного развития области":
по бюджетным программам 006 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 052 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 058 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 052 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)", 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":

024 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" және 052 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
280 "Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
006 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" және 052 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттерiне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
058 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
051 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" және 052 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" және 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 026 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов

026 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі
Б. Сұлтанов