О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XI очередная сессия VI созыва) от 22 декабря 2016 года № 57/11 "О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 13 ноября 2017 года № 93/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 ноября 2017 года № 5708. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XI очередная сессия VI созыва) от 22 декабря 2016 года № 57/11 "О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, опубликованное 18 января 2017 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4022958" заменить цифрами "4025800";
цифры "361380" заменить цифрами "359129";
цифры "5408" заменить цифрами "6280";
цифры "1062" заменить цифрами "2441";
цифры "3655108" заменить цифрами "3657950";
в подпункте 2) цифры "4083193" заменить цифрами "4086035";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Альтаев
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XVIII очередная сессия
VI созыва)
от 13 ноября 2017 года № 93/18
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XI очередная сессия VI созыва)
от 22 декабря 2016 года № 57/11
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.Доходы

Лебяжі аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 57/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қарашадағы № 93/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 5708 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 57/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4022958" сандары "4025800" сандарымен ауыстырылсын;
"361380" сандары "359129" сандарымен ауыстырылсын;
"5408" сандары "6280" сандарымен ауыстырылсын;
"1062" сандары "2441" сандарымен ауыстырылсын;
"3655108" сандары "3657950" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4083193" сандары "4086035" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Қ. Әлтаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XVIII кезекті
сессиясы) 2017 жылғы 13
қарашағы № 93/18 шешіміне
1-қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XI
кезекті сессиясы) 2016
жылғы 22 желтоқсандағы
№ 57/11 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132372
002
Программа занятости
42502
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4357
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43602
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
584
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18180
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23147
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33366
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33366
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22573
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
633
021
Капитальные расходы государственного органа
226
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
9544
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
955394
1
Жилищное хозяйство
88750
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11241
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1241
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
77509
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12261
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
65248
2
Коммунальное хозяйство
865208
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31146
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
27720
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132372
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42502
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4357
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43602
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
584
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18180
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23147
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33366
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33366
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22573
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
633
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
226
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9544
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
955394
1
Тұрғын үй шаруашылығы
88750
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11241
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1241
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
77509
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
12261
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
65248
2
Коммуналдық шаруашылық
865208
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31146
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
27720
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру